Diskuze k článku

Wikileaks = Asanace internetu

Příspěvků 113

6.12.2010 3:39

Ne, o tohle tu nejde...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Nemyslím, že má článek pravdu, veřejnost přece tím víc vidí užitečnost svobody internetu, podpora snaze dostat internet pod kontrolu politiků nebo soukromých společností causou Wikileaks jistě mezi veřejností nevzrostla, spíš naopak, počet serverů, které poskytují Wikileaks zrcadlo, roste každou hodinu. Omezovat svobodu internetu by se naopak mělo podle logiky věci pomalu, potichu, lobováním, korupcí, úplatky politikům, aby hlasovali tak, jak vlivní lidé a soukromé společnosti potřebují. Jde o něco jiného...

Pravdu mají ti, kteří tvrdí, že diplomacie zatím utrpěla nejvíc. Ale jistě nebylo zveřejněno všechno, někde sedí kdosi, kdo říká politikům - podívejte se, co všechno víme. Jistě byste nechtěli, aby to na vás prasklo, a tak rádi uděláte, co chceme... Podívejte se, jak vrcholní politikové běsní - to není hrané, je to doopravdy. Myslíte, že je to kvůli té trošce bulváru, která byla zveřejněna? Ne, je to kvůli tomu, co by zveřejněno být mohlo, ale pravděpodobně nikdy uveřejněno nebude, protože politikové si po chvíli marného běsnění dají říct, a udělají, co neznámý chce. Tím vzniká potenciálně velmi nebezpečná situace, protože zejména západní politikové budou v nastávající době dělat věci, které by nikdy svobodně neudělali.

Možná, že by ale stačilo vzít si příklad z politiků střední a východní Evropy - o těch se už přece ví všechno a nikdo si žádné iluze nedělá. Všichni vědí, že jsou to zločinní a zkorumpovaní mafiáni (řekněme až na pár čestných výjimek), ale s ničím a nikým to nehne, jede se dál. Paradoxně jsou tak západní politikové mnohem snáze ovlivnitelní a vydíratelní, protože jim alespoň zdánlivě záleží na jejich image a dobré pověsti, což jsou v politice hodnoty, na které obyvatelstvo západních zemí ještě dost naivně věří.

233766

6.12.2010 7:21

RE: Ne, o tohle tu nejde...

Veve 212.?.?.?

Reakce na 233766

Suhlasim,
moze to byt aj takto. Uz to meno Assange vyzera ako pseudonym. Niekto moze robit natlak na vlady alebo jednotlivcov a pod hrozbou zverejnenia dolezitejsich udajov ziada nieco o com my nevieme. Assange nebude sam vojak v poli, ma urcite za sebou dolezitych ludi, inak by tu uz davno nebol.
Ja uz davnejsie beriem vsetky informacia z mainstream ale aj alternativnych medii len ako zaujimavosti a jednu z moznosti. Pravda moze byt uplne ina a vacsinou je aj prekvapivo jednoducha. Prilis prekombinovane teorie su najmenej pravdepodobne.

233768

6.12.2010 7:51

RE: Ne, o tohle tu nejde...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 233766

>Tím vzniká potenciálně velmi nebezpečná situace, protože
>zejména západní politikové budou v nastávající době
>dělat věci, které by nikdy svobodně neudělali.

Keď tak sledujem politikov, tak drvivá väčšina ich "slobodných rozhodnutí a činov" je pre nás, bežných smrteľníkov, dobrá len pramálo, pokiaľ vôbec. Isteže, môže to byť aj ešte horšie. Ale na zhoršovanie stavu vecí dávno existujú jednoduché páky v podobe lobovania a financií. Toto potom vyzerá skôr na tlak opačným smerom, proti tlaku peňazí a peňazomeňcov, na tlak niekoho, kto nedisponuje peniazmi, len informáciami...

233769

6.12.2010 9:46

RE: Ne, o tohle tu nejde...

charon cmartin (zavináč) airnet-cz (tečka) info 160.?.?.?

Reakce na 233769

na tlak niekoho, kto nedisponuje peniazmi, len informáciami...

A že jsem tak smělý Vy snad znáte alepoň jednoho člověka, který by odpovídal tomu popisu? Peníze a informace jdou podle mých zkušeností ruku v ruce. Zvlášť jedná-li se o tak obrovské sady textů o jakých je řeč.

233776

6.12.2010 11:07

RE: Ne, o tohle tu nejde...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 233769

Ano, máte jistě pravdu, jenže ty "nesvobodné činy" by mohly být ještě o dost horší... Také si dokážu jen těžko představit, že za Wikileaks nejsou dost velké peníze - copak by si obyčejný člověk, byť i se značnými znalostmi z IT, mohl něco takového dovolit, platit právníky, provoz serverů, cestovat, schovávat se a unikat tajným službám?

233782

6.12.2010 8:09

Moc hezká spekulace

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Bohužel stále jen spekulace tj. konstrukce bez důkazů.

Autor se zcela logicky ptá "Proč" ? Proč nějaká temná síla prostřednictvím zpravodajských služeb a skrytých operací nechá publikovat tisíce dokumentů, které naopak jakoby kompromitují systém, kritizovaný za špatné nakládání s veřejnými prostředky při asanacích bankovního sektoru, za nehospodárné a zbytečné prolívání krve civilistů a nevinných lidí v Súdánu, Jemenu, Iráku, Afghanistánu, Pákistanu, etc.

Dovolím si SPEKULACI poněkud rozvinout ale ještě než to udělám pokusím se obhájit prezentaci "spekulací" obecně. Jsou spekulace prospěšné či škodlivé ? Myslím si, že jsou dokonce VELMI prospěšné. Vyvolávají pochybnosti na počátku určité kauzy, kde zatím není možnost předložit relevantní důkazy a nutí člověka přemýšlet. Nutí hledat důkazy pro určitou ANTITEZI popř. důkazy proti TEZI. Spekulace jsou tedy v počáteční fázi jakousi BRZDOU možné manipulace. Manipulace davu (propaganda, psychologická operace) může mít zejména v počátku velmi silný efekt v rovině vyvolání davové emoce. Takováto emoce pak může vyústit v davové šílenství, které vyústí ve válku popř. genocidu. Pochybujme a spekulujme. Máme na to ve svobodné společnosti právo.

Současná doba je charakterizována nárůstem nespokojenosti ( v nadnárodním měřítku) související s tlakem na centralizaci moci v rámci budování tzv. NWO. Lidé hledají viníka a blíží se ke zdroji. U Papinova hrnce je třeba v určitou chvíli uvolnit tlak a stejně tak je třeba uvolnit tlak ve společnosti aby nedošlo k výbuchu. Uvolnění tlaku musí být kontrolované a to zaručí, že se maso "žáby" v hrnci uvaří. Wikileaks může tedy být takovým pístem uvolňujícím tlak. Jde o vyvolání dojmu "vítězství SVOBODY" v systému. Pokud si pozorně všimneme informací v médiích tak sice NAOKO vítězí svoboda informací a dav má svého personifikovaného hrdinu se všemi nutnými atributy (je stíhán a hrozí mu dokonce mučednická smrt)ale přesto jsou informace zaměřeny povětšinou jedním směrem (Čína=útok na Google atp.) a informace namířené druhým směrem jsou naprosto banální. Před nedávnou dobou jsem zde prezentoval článek "Válka o svobodné mozky". To jsem ještě netušil co za bublinu záhy vyroste z kauzy WikiLeaks. Celé mi to připadá jako kdybych ve svém článku psal přesně o tom. Řečeno z pohledu vládců systému: NEBUDEME ÚTOČIT NA ALTERSTREAM ALE NAOPAK ! Dáme informacím volný průběh a vyvoláme iluzi SVOBODY. Pak začneme tok informací kontrolovat a dosáhneme požadovaného efektu. Řízená DIALEKTIKA. Na počátku je plán (požadovaná syntéza). Plán je skrytý. Jeho součástí je vyvolání teze na počátku, následně i antiteze a současně průběžná kontrola obou prvků řízeného vývoje.

233770

6.12.2010 11:25

RE: Moc hezká spekulace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 233770

Všechno do sebe dobře zapadá. Pomocí Wikileaks položiliˇSionisté politikům v Evropě i jinde nůž na krk, tím že jim ukázali co všechno o nich ví a že jsou schopní to kdykoliv zveřejnit, např. Nesouhlasíš se stavbou radaru ve vaší zemi? tak na wikileaks zveřejníme že jsi korupčník a defraudant a spolupracuješ s organizovaným zločinem. Tohle je stará metoda sionistů popsaná už v Protokolech sionských mudrců.

A druhý důvod je že lidé už přestávají věřit médiím, ale Wikileaks věří každý a z Juliana Asange se stal hrdina pro lidi na celém světě. Tak když teď např zveřejní, abych uvedl hodně velkou absurditu že Mahmůd Ahmadínedžád si vaří malé děti a znásilnil svou babičku tak tomu hloupí gojímové budou věřit. Pomocí wikileaks teď bude možné zveřejnit naprosto cokoliv a nikdo o tom nebude pochybovat.

Je to ale nebezpečná taktika, protože skandály politiků v Evropě a USA neohrožují jenom je ale podrývají důvěryhdnost celého systému.

233783

6.12.2010 21:57

RE: Moc hezká spekulace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233783

Menší poznámka - nějak se zapomíná, že tyto zprávy nestáhl pan JA, ale nějaký voják Manning. Čili pan JA je pouze zveřejnil, což se sice záslužné, ale větší díl "slávy a viny" má onen neznámý voják. Zde text z Britských listů: "Julian Assange a voják Bradley Manning udělali obrovskou veřejnou službu tím, že na Wikileaks zveřejnili statisíce tajných amerických vládních dokumentů, píše renomovaný americký intelektuální časopis The Atlantic Monthly. Jak se dalo čekat, nikdo za to není vděčný. Bradley Manning čelí 52 letům věznění a je v současnosti zadržován na samotce na vojenské základně v Quantico ve Virginii." Další poznámkou je úvaha - pokud nebyla zveřejněna celá diplomatická korespondence, ale jen jisté "náhodné" výtahy, pak je možné, že někdo mohl udělat selekci a nechat panu Manningovi stáhnout jen vybrané zprávy na vybrané státy či osoby.

233831

6.12.2010 13:05

RE: Moc hezká spekulace

Patis 213.?.?.?

Reakce na 233770

Pane trosku zapominate ze to neni hra o vas o "konspiratory" ale o masu...o ovecky..vase paranoa uz presahla hranic a myslite si ze zrovna vas a napriklad Stworu chce nekdo o necem presvedcovat...Nechteji...jim jste uplne ukradeny,protoze o tyto veci se zajima asi tak 1 % lidi...jen se zeptejte nekoho na ulici jestli slysel o sionistech nebo NWO...nikdo nevi a tech par lidi co to omyla na netu je hrstka v porovnani s vetsinou...
Cele to Assangem je moc komplikovane na to aby to ovlivnilo masu...Ty potrebuji neco jednoduzsiho( treba cernouska s bombou v kalhotach) aby zavedli ramy na letiste a navic to jeste dopadlo tak, ze namisto aby lidi odsoudili unik informaci a to ze to ohrozi lidske zivoty,tak lidi nadavaji na ten bordel v politice...Jestli je Assange agent a wiki nasazena tak je to ten nejblbejsi napad od tvurcu NWO co jsem kdy videl...[smích]
Proste Assangeho podcenili ..tod vse,vic v tom nehledejte...

233793

6.12.2010 14:48

RE: Moc hezká spekulace

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233793

No nevím jestli jste si všiml, ale já sám píšu o spekulacích [smích] Netvrdím, že je to tak nebo onak (na rozdíl od Vás) ale nastiňuji jak BY TO MOHLO BÝT a co by to komu přineslo. Čtěte ještě jednou co jsem napsal. Nemusíte souhlasit ale alespoň čtěte. Přestaňte vkládat do úst jiným co neřekli a zamyslete se nad důkazy pro své vlastní tvrzení resp. snůšku dohadů, jak by to mohlo být. Snůšku dohadů o nichž tvrdíte ŽE TO TAK ZARUČENĚ MUSÍ BÝT. [mrknutí jedním okem]

233799

6.12.2010 8:15

Jaká je role ALTERSTREAMU ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Co my zde ? Ať píšeme co píšeme stále jsme jen figurky na jedné z kontrolovaných pozic. Buď akceptujeme ideu Wikileaks coby průkopníka svobody a války proti systému (podporujeme účel teze) NEBO tuto roli zpochybňujeme a dehonestujeme NOSITELE což může být také součást plánu (kontrolovaná antiteze). V podstatě jsme jen figurky na té či oné straně šachovnice, kde cílem hráčů není porazit protivníka ale zaměstnat figurky HROU a pobavit se. I v případě argumentační OPATRNOSTI působíme coby pacifikující element tvořící INFORMAČNÍ šum. Dokud budou někteří lidé vlastnit prostředky pro šíření informací budou OHÝBAT koryta řek a MY JAKO OBYČEJNÁ voda V NICH JEN POTEČEME. Nebo ne ? [oči v sloup]

233771

6.12.2010 15:49

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

dub 89.?.?.?

Reakce na 233771

no nemusíte.
pokud dospějete k názoru, že wiki je podfuk, tak tomu prostě přestanete nadále věnovat pozornost, čímž ze šachovnice a z manipulovaného stáda vypadnete.
a o to jde. když se kouzelníkův trik prokoukne, už vás nemá čím manipulovat[smích]

233809

6.12.2010 15:57

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233809

A co když je cílem hry abychom z ní vypadli ? [smích] Cílem hry může být i nejistota zda-li jde nebo nejde o hru [mrknutí jedním okem]

233811

6.12.2010 16:18

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

dub 89.?.?.?

Reakce na 233811

ale ano, dokud neuvidíte ke hře návod, tak její součástí může být cokoliv[smích]
takže nezbývá než postup postupného vylučování málo pravděpodobných variant. nic jiného k dispozici nemáme. a to lze udělat jen na základě pozorování a porovnávání kouzelníkova tvrzení se skutečnou barvou a velikostí králíka.

a když králík nikde, nebo je to jen zmrzačenej malej myšák, tak pak může kouzelník tvrdit nadále, že je to tygr, ale baštit už mu to nikdo nebude.

a co uniklo zatím na wiki? nic. pár záběrů o masakrech, který už svět viděl dávno předtím, takže nic. pár přezdívek - boha a koho to sejří, to nic neznamená. a nic víc.
takže zatím jen zasmradili. celé to působí dojmem, že při posledním kroku šlo pouze o to zasrmadit a otrávit mezinárodní diplomacii. což se jim moc nepovedlo, indie jasně řekla, že to sice bude se zájmem sledovat, ale nic z toho vyvozovat nebude, rusové ústy putýnky jasně řekli, že je to nabaďůra a nic z toho vyvozovat nebudou, a číňan zatím radší mlčí, protože zřejmě škoda slov.
ale bulvár má potravu a všichni jako jeden muž přežvykují totéž. ale to o havlovi a davajlámovi říkali také. žádný oficiální plátek neotiskne nic, co by nedostal ráno šéfredaktor befelem ve svodce. a proto je to stejný jak za komunistů - všechny noviny a další sračkomety totéž, mnohdy doslovně.

takže zatím podle smrad testu je to jen velká vánoční kouzelnická šou s falešným králíkem[smích]

233816

6.12.2010 16:34

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

dub 89.?.?.?

Reakce na 233816

doplnění

ruský ministr zahraničí - především si nemyslím, že věci zveřejněné na wikileaks si zasluhují pozornost. "nezajímá mne to". "naše dokumenty tam nejsou"...

http://www.interfax.ru/politics/news.asp?id=167984

233817

6.12.2010 17:01

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 233816

ale ano ! presne tak....
http://video.google.com/videoplay?docid=4912645040692509228#
vsichni o tom "neco" vedi, vsichni jsme to videli i nekolikrat.. teroristi zahynuli a tak neni viniku a neni koho trestat?
Jake zavery-vysvetelni nam odpovedni svetovi cinitele poskytli aby aspon obhajili sve ciste ruce a ciste vesty...?? i kdyz vsichni verime, ze v tom maji sve spinave/krvave ruce .
Ale co to vlastne placam.... tohle uz nikoho nezajima a takze

-----podle smradotestu je to UZ ZASE ! jen velká kouzelnická šou s falešným králíkem.... aby se vlk nazral [bliji]

233818

6.12.2010 16:06

RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 233809

Kdepak, pěkně číst mezi řádky. Přece jenom, aby to netratilo důvěryhidnost, tak něco zajímavého tam musí být. Mám takový pocit, že brzo se nám objeví na netu informační úniky všelikého charakteru. Jak se do lesa volá, tak se z něho častou s ozvěnou ozývá. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

233813

6.12.2010 8:34

Drobná poznámka:

Hruška 79.?.?.?

Autor píše "špatné nakládání s veřejnými prostředky při asanacích bankovního sektoru". Jde ale o pokusy o sanaci bankovního sektoru.
K vlastní věci bych si dovolil poznamenat, že mezi těmi statisíci bezvýznamných dokumentů, které byly nebo mají být zveřejněny lze sotva najít něco podstatného, i kdyby to tam bylo. Je toho příliš moc, než aby to jednotlivec nebo malá skupina mohli přečíst, roztřídit a posoudit.
J.Hruška

233772

6.12.2010 9:01

Všetko má len jeden cieľ,

abc 188.?.?.?

kto ho dekóduje prežije! Téza, antitéza, syntéza. Nič nové nevymyslia, len to,pred čím sme boli varovaní! Duchovný význam KRISTOVHO druhého príchodu pre tvorcov NWO zostane skrytý...Projekt Blue Beam - príchod NWO bude obrovská multimediálna show nevídaných rozmerov. Wikileaks je len príprava pre sputenie multimediálnej show. Knou hou. Ako to urobiť tak, aby ľudia bez viery, poverčiví a ľahkoverní sami chceli NWO?
http://www.youtube.com/watch?v=k6iboS2aQBw

Zjevení 16:13-16
13 A viděl jsem tři nečisté inspirované výroky, [které vypadaly] jako žáby, vycházet z tlamy draka a z tlamy divokého zvířete a z úst falešného proroka. 14 Jsou to ve skutečnosti výroky inspirované démony a provádějí znamení a vycházejí ke králům celé obydlené země, aby je shromáždily k válce velikého dne Boha Všemohoucího. 15 „Pohleď, přicházím jako zloděj. Šťastný je ten, kdo zůstává bdělý a udržuje si své svrchní oděvy, aby nechodil nahý a aby se lidé nedívali na jeho hanebnost.“ 16 A shromáždily je na místo, které se hebrejsky nazývá Har-Magedon.

Matouš 24:3-5 3 Zatímco seděl na Olivové hoře, učedníci k němu soukromě přistoupili a řekli: „Pověz nám: Kdy to bude a co bude znamením tvé přítomnosti a závěru systému věcí?“ 4 A Ježíš jim odpověděl a řekl: „Dávejte si pozor, aby vás někdo nezavedl na scestí, 5 neboť mnozí přijdou na základě mého jména a řeknou: ‚Já jsem KRISTUS‘ a zavedou na scestí mnohé.

Matouš 24:23-31 23 Jestliže vám potom někdo řekne: ‚Pohleďte, zde je KRISTUS‘, nebo: ‚Tam!‘, nevěřte tomu. 24 Povstanou totiž falešní Kristové a falešní proroci a budou dávat velká znamení a divy, aby zavedli na scestí, pokud možno, i vyvolené. 25 Pohleďte, varoval jsem vás předem. 26 Proto, jestliže vám lidé řeknou: ‚Pohleďte, je v pustině‘, nevycházejte; ‚Pohleďte, je ve vnitřních místnostech‘, nevěřte tomu. 27 Vždyť právě jako blesk vychází z východních končin a svítí až do západních končin, taková bude přítomnost Syna člověka. 28 Kdekoli je mrtvola, tam se shromáždí orli. 29 Ihned po soužení těch dnů se zatmí slunce, a měsíc nedá své světlo, a hvězdy budou padat z nebe, a nebeské moci budou otřeseny. 30 A potom se na nebi objeví znamení Syna člověka a potom se budou všechny kmeny země bít v nářku a uvidí Syna člověka, jak přichází na nebeských oblacích s mocí a velkou slávou. 31 A vyšle své anděly se silným zvukem trubky, a ti shromáždí jeho vyvolené od čtyř větrů, od jednoho nejzazšího konce nebes k jejich druhému nejzazšímu konci.

Zjevení 7:1-3 1 Potom jsem viděl čtyři anděly, jak stojí na čtyřech rozích země a drží pevně čtyři zemské větry, aby nevál žádný vítr na zem ani na moře ani na žádný strom. 2 A viděl jsem jiného anděla, jak vystupuje od východu slunce a má pečeť živého ...Automaticky kráceno

233773

6.12.2010 9:20

...

abc 188.?.?.?

2 A viděl jsem jiného anděla, jak vystupuje od východu slunce a má pečeť živého Boha; a volal silným hlasem na ty čtyři anděly, jimž bylo dáno, aby škodili zemi a moři, 3 a říkal: „Neškoďte zemi ani moři ani stromům, dokud nezapečetíme otroky našeho Boha na jejich čelech.“

Zjevení 7:9-17 9 Potom jsem viděl, a pohleďme, velký zástup, který žádný člověk nemohl sečíst, ze všech národů a kmenů a lidí a jazyků, jak stojí před trůnem a před Beránkem, oblečený v bílá roucha; a v jejich rukou byly palmové ratolesti. 10 A neustále volají silným hlasem a říkají: „Za záchranu [vděčíme] svému Bohu, který sedí na trůnu, a Beránkovi.“ 11 A všichni andělé stáli kolem trůnu a starších a čtyř živých tvorů a padli na tvář před trůnem a uctívali Boha 12 a řekli: „Amen! Požehnání a sláva a moudrost a díkůvzdání a čest a moc a síla [buď] našemu Bohu po celou věčnost. Amen.“ 13 A jeden ze starších mi odpověděl a řekl: „Kdo jsou ti, kdo jsou oblečeni v bílá roucha, a odkud přišli?“ 14 Ihned jsem mu tedy řekl: „Můj pane, ty to víš.“ A řekl mi: „To jsou ti, kdo vycházejí z velkého soužení a vyprali svá roucha a vybílili je v Beránkově krvi. 15 Proto jsou před Božím trůnem; a prokazují mu dnem i nocí posvátnou službu v jeho chrámu; a Ten, který sedí na trůnu, rozprostře nad nimi svůj stan. 16 Nebudou již hladovět ani žíznit a nebude na ně bít slunce ani žádný sežehující žár, 17 protože Beránek, který je uprostřed trůnu, je bude pást a povede je k pramenům vod života. A Bůh setře každou slzu z jejich očí.“

Wikileaks je podľa mňa asanácia internetu pre prípravu na použitie kybernetických zbraní hromadného zničenia duchovného zmýšľania ľudstva.
Tak ako ľudstvo bojuje pod tyranským jarmom elitných majstrov zotročenia viac a viac deň za dňom, priveľa "znamení" sa začína objavovať okolo nás, a my sa môžeme pýtať, čo bude ďalej ?Biblia tieto udalosti predpovedala, vysvetlila aj dala východisko. Kto jej ale uveri? Ježiš sa oprávnene spýtal: "Nájdem vôbec vieru v príchod Božieho kráľovstva na zemi?"

233774

9.12.2010 14:35

RE: ...

zyx 81.?.?.?

Reakce na 233774

Ještě tě, bratře, nevyloučili ze sboru za obcování nečistými silami internetu? [chechtot]

233961

6.12.2010 9:42

Wikileaks zveřejnil soupis nejzranitelnějších objektů USA

Ursus 78.?.?.?

[smích]

233775

6.12.2010 9:51

Wikileaks

kerob halibos (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Myslím si, že pravda bude nejblíže příspěvku pana ,,jean.laroux,,. Ve společnostech je obrovský přetlak. Je to přesně jak papinův hrnec. Kam se demokratické státy dostali? Denně to vidíme v Evropské unii. Regulace,regulace a znova regulace. Státy doslova krachují a fiktivní miliardy, jenž jsou jenom čísla v bankovním počítačovém systému jsou možná schopné oddálit účetní krach, ale nejsou schopné uklidnit lidi. Kde je kapitalizmus, který panoval v USA a západní Evropě ještě počátkem 90 tých let? Zmizel, respektive byl přetvořen v polofeudální, korporální celek bohatých nadnárodních společností, které ovlivňují nejenom trh, ale dnes i politiku a chod téměř každého stát. Lidé sice slyší neskutečné sliby, řešení a chodí k volbám pro dobro věci, ale mají se hůř a vidí kolem sebe chaos a krach hodnot. Hodnot, které budovali celé předchozí generace, kdy miliony lidí umírali za vlast a stát. Dnes jsou to povětšinou pouze prázdné fráze. To platí o USA stejně jako o EU. No a do toho se vyrojila spousta alternativních internetových médií, blogů, stránek v nichž si každý hledající najde ty své zdroje informací. Někdo rád Ufo, jiný konspirace, záhady až po duchařinu. Dalo by se říct, neškodná zábava při úniku z reality. Ale jedno máme všichni,kteří hledají společné. Vidíme realitu jinak než ti u TV bedny při nějaké super star. A tady nastává podle mne zásadní problém. Jsme síla, která má na vše jiný a osobitý názor. Ať je správný čí nikoliv, odchyluje se od mainstremu a oficiální propagandy. Zatím nejsme schopni nikoho moc ohrozit, pouze jim nevěříme. Ovšem jednoho dne můžeme být strašně nebezpeční pro bohaté klany a rody. Už nejsme jásající dav nad narozeninami královny. Už se nechceme poníženě klanět majestátu za pár drobných na svůj provoz. A jak vládnout když se lidi tzv. probouzejí a nemají po staletí budovanou přirozenou úctu k rodům, systému, republice? Už nechceme odvádět desátky na nesmyslné války a pohodlí mocných, kteří nás mají pouze jako zdroj potravy a svého blahobytu. Vždyť o peníze jde až v prvním řadě. A vládnout, nebo válčit bez finanční rentability nemá smysl. Ovládat svět a nevydělat také ne. Globální ekonomika je na tom založena. Bez burzy a dluhů by se zhroutil každý systém. Vše je postaveno na bankách a finančních hodnotách, které neexistují. Co je burza jiného než kasíno? Do toho všeho neustále válka, válka, válka. Je jedno jestli proti terorizmu v Iráku, nebo proti Srbům, Iránu. Hlavně neustále válčit. Nic nevyhrát a vyrábět zbraně, tedy hlavně je prodávat za peníze daňových poplatníků. Jenomže jak dlouho budou lidi věřit na bubáka Ládina? On je pořád svobodný, tedy pokud žije a existuje, ale my? My už moc ne. A tak je potřeba odvést pozornost. Tady ropa v zálivu, jinde bomba v botě nějakého pofidérního cestujícího no a dnes Wikileaks. Je to pouze další dí...Automaticky kráceno

233777

6.12.2010 9:52

Wikileaks

kerob halibos (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Je to pouze další díl do puzzle NWO. Nic víc, nic míň. Jde o další utažení šroubů a přiložení pod kotel. Žába se vaří pomalu, ale jistě. Než se mainstrém vyblázní nad skandály z Wikileaks, tak mají o čem všichni psát, mluvit, přemýšlet. No a zatím se stanou věci, na které nikdo nebude poukazovat a nebude si jich všímat. Jsem přesvědčen, že Wikileaks je pouze kouřová clona. Jde jenom o to, co má schovat. Čína a Rusko nebudou obchodovat v dolarech, Írán a jaderná velmoc, terorizmus a Jemen, Pákistán atd. Ekonomická krize, která hrozí být větší než ta poslední. Může to být sto dalších věcí. Čas ukáže kdo a proč rozehrál tuto hru. My se bohužel můžeme pouze domnívat a psát si o tom. Tak to dělejme než nám internet začne nabízet pouze reklamy na oficiálně schválené zboží a trochu toho ,, zakázaného,, porna pro únik z teto nevšední reality. Píšu v jiném jazyce, tak mi promiňte chyby.

233778

6.12.2010 10:19

Probuzení

Jiří Kadeřávek 84.?.?.?

Je smozřejmě možné, že je to celé manipulace, je možné, že se na tom manipulátoři přiživují (něco jako když se přihlásíte k bombovému útoku).

Faktem je, že Wikileaks už fungují 4 roky a tlak na ně se zvyšoval pozvolna, pamatujete jak zveřejnili obsah australských blacklistů národního firewallu? Jenže Wikileaks zde dnes stojí podle mého jako symbol. Začíná sjednocovat uvědomnělé masy, které vidí, že je možná změna systému, který žije stále více ponořen do lži a přetvářky. Zda bude k lepšímu či k horšímu je nepodstatné, neb změna je život.

Je to stejné, jako když jste sledovali v roce 87/88/89 demonstrace proti režimu a najednou jste zjišťovali, kolika lidem to vlastně vadí a že veřejně vystoupit neznamená stát se obětí, protože veřejně vystupují už stovky a tisíce dalších a všechny pozavírat nelze.

Není důležité Wikileaks, nejsou důležití diplomaté, ale probouzení se lidí, kteří po letech útlumu uvěří, že Augiášův chlév je nutné zase jednou pořádně vyčistit. Jakákoliv akce podobného rozsahu bude předmětem podezření z manipulace, odmítat ji by znamenalo rezignovat na globální odpor (přičemž lokální má dnes již jen velmi omezený dopad). Wikileaks je symbol nesoucí hodnoty, kterým se dnes politici vysmívají. A my jim chceme dokázat, že ty hodnoty mají svůj význam. A jsem docela rád, že protentokrát vynechali Izrael, už jsem z toho namyšleného pidistátečku lehce unaven [smích]

233779

6.12.2010 10:51

RE: Probuzení

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 233779

Je to všechno pěkné, vyčistit Augiášův chlév, ale vzpomeňme si právě na rok 1989, jak z něj všechno pozitivní po 20 letech vyčpělo, takže je dnes už myslím většině lidí jasné, že šlo jen o jednu z tzv. "barevných revolucí". Podobnou těm , co na Ukrajině a v Gruzii vynesly k moci darebáky jako Saakashvilli a Juščenko. Taky si je prosím vyhledejte Googlem a podívejte se, kdo se s nimi u nás kamarádil a kdo aktivity všech těchto lidí financoval.

Jsem zatím spíš příznivcem toho, co Wikileaks dělá, ale vše nemusí být takové, jaké se to být zdá.

233780

6.12.2010 15:30

RE: Probuzení

Jiří Kadeřávek jiri (tečka) kaderavek (zavináč) webstep (tečka) net 84.?.?.?

Reakce na 233780

Já ale nepopírám, že tohle čištění musí probíhat jednou za generaci, a že čističi se stávají čištěnými [smích] Tak to prostě chodí, že moc korumpuje.

233806

6.12.2010 11:38

RE: Probuzení

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 233779

jo wikileaks je nová chátra 77 a assange je svině havel je to možné
a nebo je to jen další míchačka určená k tomu aby udělal ještě větší zmatek v hlavách ovcí [mrknutí jedním okem]

233785

6.12.2010 12:50

RE: Probuzení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233779

To je právě zajímavé. WiKiLeaks je zde 4 roky a zatím jim nikdo neutnul tipec. A co víc ?! Dokonce je někdo neustále zásobuje. Nejde jen o pár informací ale přímo o celý archiv. Takových tašek s tajnými materiály projde přes bránu a nikdo nic ?

Probouzející se lidi jsou zde již dávno ale WikiLeaks nemusí mít nutně za cíl akceleraci probouzení ale naopak může vytvářet jakousi Kouřovou clonu přesně jak píše Kerob. Dokonce i kdyby šlo o AKCELERACI "probouzení" tak i ta může být ve vhodný okamžik nasměrována požadovaným směrem.

Informační chaos je mnohem efektivnější metodou k pacifikaci "probouzejícího se" davu než ideová perzekuce. Jsou nahlodány základní pilíře jakékoliv ideologie a tím je preventivně ošetřeno riziko vzniku organizovaného odporu. Není zde prostor pro další nebezpečné vůdce a tím ti stávající, skrytí vůdci získávají ještě větší moc.

233791

6.12.2010 13:21

RE: Probuzení

skepson 212.?.?.?

Reakce na 233791

? jakych tasek ? jaka brana? co treba mobilni internet v mobilnim telefronu s fotoaparatem ?

panove vetsina z vas ma sice zajimave nazory, ale jste dinosauri [smích] je nechutne vtipne pozorovat vas, jak se vyporadavate s prichazejici dobou

233795

6.12.2010 15:00

RE: Probuzení

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233795

Čekal jsem, že se objeví konečně MODERNÍ člověk, který ví o existenci záznamových médií a možnostech elektronického úniku dat [smích] Díky za pobavení. Já o tom zřejmě nic nevím [mrknutí jedním okem] Asi jste si z přirovnání k taškám nebyl schopen vyvodit souvislosti.

Jako IT profík byste také mohl něco vědět o ochraně utajovaných skutečností pane. Říká Vám ten pojem něco ? Říká Vám něco pojem fyzická bezpečnost nebo ochrana dat ? A co pojem personální bezpečnost ? Co víte o prověření osob nakládajících s utajovanými skutečnostmi ? Znáte procedury platné při úniku dat ? Utajované informace, které uveřejnil WikiLeaks jistě nebyly na každém úřadě. Jistě k nim neměl každý přístup. Jistě nebyly všechny tyto informace z mnoha oblastí na jednom jediném místě. Přesto od prvního uveřejnění citlivých materiálů uplynula velmi dlouhá doba a unikla v klidu další kvanta dat . Nebo myslíte, že to někdo pro Assange vytáhl na jedné flešce během jednoho dne a z jednoho harddisku ? Opravdu jste tak naivní ?

233801

8.12.2010 12:40

RE: Probuzení

Grovik 81.?.?.?

Reakce na 233795

Souhlasím. Viz můj příspěvek níže.

233909

6.12.2010 13:33

RE: je toho tam hodne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 187.?.?.?

Reakce na 233791

http://www.blisty.cz/

233797

6.12.2010 17:17

RE: Probuzení

ighb 91.?.?.?

Reakce na 233791

Úvahy o vynášení informací, jestli v taškách nebo USB, nebo mikroSD, nebo vzduchem, je jen technický problém představ - v podstatě je to jedno.

Mne však trkla do oka informace, která souvisela s oním předáním balíku dat, zvaných cablegate poolu světového mainstreamu. Já mám bohaté zkušenosti s Der Spiegel - ten dodnes zalhává jakýkoliv inside job v cause 911 a do roztrhání těla se staví za jedinou spikleneckou theorii 911, která je mi známa - tu báchorku o jejím organizování Al Kajdou a Ládinovi, ukrytém na Hindukúši. Jako "prověření" za odměnu tedy dostali právo na interpretaci cablegate. V tom poolu je rovněž Čulíkem obdivovaný Guardian - ten bude mít dozajista stejné, nebo podobné zásluhy. To samé, co o 911, platí o klimakatastrofismu a jiných gigantických podvodech století.

Mne však upoutala na tom všem zpráva, že ten balík "cablegate" dostaly ony redakce pár měsíců před zveřejněním - jako aby to mohly "zpracovat". A teď tuto informaci dejte do souvislosti s pěkně inscenovaným obrovským pobouřením amerických ouřadů, komedií s uháněním Assange a vše, co s tím souvisí. Zrada, velezrada, atd...

Napadlo vůbec někoho, že v těch redakcích, či redakčních teamech, které na "cablegate" měly pracovat "měsíce", se musel vyskytnout aspoň jeden člověk, který je placen z Langley, ergo, že musel dát svým chlebodárcům vědět, o co se jedná - a že se nic vlastně nedělo, až do inscenovaného pobouření po zveřejnění? On tam dozajista nebyl sám, co mohl, měl a musel to dávat dále - spíše se s takovými hlášeními roztrhl pytel. Nebo je snad někdo tak naivní, že si myslí, že redakce nejsou prošpikované takovými lidskými typy? A co teamy WikiLeaks samy - tam taky nejsou lidé od organizací, co sílí v Langley a na podobných místech. To si mohou Wikileaks nadšenci vyprávět mezi sebou, ale nepočítejte s tím, že těch "pár" pochybovačů se nechá uspávat takovými bajkami. Ale máte pravdu, že na menšině nesejde, ovčany mají pevně v hrsti jiní ptáci...

Čili inscenace. Vzpomínáte-li dřívější "zásluhy" WikiLeaks, nezapomeńte si uvědomit, že to mohly být jen cukříčky, kterým se získávala důvěryhodnost , identifikace a pověst "spravedlivých". Nyní jde do tuhého. S podporou mainstreamu, jehož pomoc je mocenskými vztahy zajištěna, se mohou plnit opravdové cíle a úkoly. Já si nemohu pomoct, ale na "lidi dobré vůle a nejlepší úmysly moc nevěřím - ono většinou je za tím skrytá čertovina. to však nevylučuje, že se nevyužívá užitečné idioty - ba naopak, ti jsou zapotřebí více než kdy jindy.

233819

6.12.2010 17:23

RE: Probuzení

dub 89.?.?.?

Reakce na 233819

malé doplnění, překlad si však musí bohužel udělat každý sám, nemám na to momentálně čas

Assange on NetanyahuIn a recent Time Magazine interview, Julian Assange stated that Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu "is not a naive man" but rather a "sophisticated politician". That's Assange's assessment of a man who is clearly a psychopath. In the same interview Assange said:
"We can see the Israeli Prime Minister Netanyahu coming out with a very interesting statement that leaders should speak in public like they do in private whenever they can. He believes that the result of this publication, which makes the sentiments of many privately held beliefs public, are promising a pretty good [indecipherable] will lead to some kind of increase in the peace process in the Middle East and particularly in relation to Iran."

Apart from the fact that he appears to be praising a pathological war criminal, Assange displays an amazing level of naivete. Netanyahu's comment about Middle Eastern leaders making their private opinions public was in reference to the leaked allegation that the Saudi, Jordanian and Emirati governments were privately in favor of "cutting the head of the Iranian snake", something that Netanyahu has been cheer-leading for several years. Despite this, Assange believes that this will lead to "some kind of increase in the peace process in relation to Iran".

233820

6.12.2010 20:44

RE: Probuzení

dub 89.?.?.?

Reakce na 233820

tak jsem se k tomu dostal

assange o netanyahu

v nedávném rozhovoru pro časopis time julian assange uvedl, že izraelský premiér benjamin netanyahu "není naivní člověk", ale spíše "sofistikovaný politik". takové je assangeovo hodnocení člověka, který je jasným psychopatem. ve stejném rozhovoru assange řekl:
"Můžeme vidět, že izraelský premiér netanyahu přichází s velmi zajímavým výrokem, že vůdci by měli na veřejnosti mluvit stejně jako v soukromí, kdykoliv mohou. věří, že výsledky tohoto zveřejnění, které zveřejňuje mnoho soukromě chovaných nálad, jsou slibně velmi dobré a povedou k jistému zvýšení mírového procesu na středním východě, a obzvláště ve vztahu k iránu." (stojí za zmínku, že "úniky" wiki hlásají totéž co ofic. propaganda, obzvláště ve vztahu k iránu).

mimo to, že, zdá se, vychvaluje patologického válečného zločince, vykazuje assange udivující míru naivity. netanyahuův komentář o tom, že vůdci středního východu zveřejňují své soukromé názory, byla narážka na uniklé obvinění, že vlády s. arábie, jordánska a emirátů soukromě upřednostňují "useknutí hlavy íránského hada", tedy něco, co netanyahu prosazoval několik let. navzdory tomu assange věří, že to povede k "jistému zvýšení mírového procesu ve vztahu k iránu".

233824

7.12.2010 0:25

RE: Probuzení

Patis 78.?.?.?

Reakce na 233824

Tohle muze byt politika..Assange urcite nechce vypadat fanaticky jako napriklad nas Cibulka..taky ma skoro ve vsem pravdu,ale lidi se boji jeho fanaticnosti...Kdyz bude Assange vychvalovat benjamina netanyahua bude vypadat jako nekdo s kym je mozny dialog a ne jako extremista a jasne poukazani na to ze je rad ze bude mluvit na verejnosti jako v soukromi ho dostava do situace ,ze muze byt kritizovan za to ze to nedela..[smích]
Asssange neni blbej a mozna ma i podporu z vladnich uredniku,urcite ne vsem se libi kam to speje,ale verejne se boji sefum postavit...

233839

6.12.2010 11:32

poznamka pro lidi co neprogramuji

skepson 212.?.?.?

k tomu, abyste pronikli do pentagonu nebo odposlouchavali kabely je zapotrebi pocitac podstatne slabsi nez jsou dnes prodavane netbooky (5000kc v cr, kde je elektronika snad nejdrazsi), protoze software, ktery 'hackeri' pouzivaji je velmi nenarocny (obecne plati umera: cim vice programator vydelava tim nenarocnejsi pocitac potrebuje)

dalsim faktem je, ze soucastka nebo komponent do nejakeho netsiho systemu muze v obchode stat tisice korun ale vyrobit/nahradit necim podobnym ho lze za desitky korun

1. pracovni pocitac ma kazdy z tymu vlastni
2. naklady na servery jsou urcite nejvetsi polozkou vubec, nicmene behem jednoho dne vznikly stovky mirror situ, chcete rict, ze tem lidem, kteri duplikuji obsah WL() na internetu take plati Soros a Rockefeller? to bychom se mohli ptat, kdo stoji za zvedavcem
3. pravniky (imho) neni treba platit, protoze assange je dnes nejlepsi reklama na svete
4. cestovani je drahe, ale ne tak, aby si kvalitni programator nedokazal mesicne vydelat na cesty po evrope a zivot v hotelich (zil jsem tak docela dlouho a je to velmi prijemne)

prijmy wikileaks urcite zahrnuji financni dary a to i prostrednictvim (donedavna) paypal, kam muzete jednoduse poslat jakoukoliv castku; rohzodne bych nepodcenoval dobrocinnos, existuji precedensy kdyz bylo dobrovolne vybrano extremni mnozstvi penez (radiohead a jejich posledni album, ktere jim vydelalo nejvice penez v historii a to i pres to, ze skupina nespolupracovala s zadnym vydavatelstvim), veskere piratske komunity jsou financovany timto zpusobem a funguje to vyborne

zaverem bych vas konspiracni teoretiky vyzval k tomu, abyste prestali pouzivat vase zkusenosti na discipliny, kterym nerozumite [smích] je velmi vtipne docitat se vyplody 'zdraveho rozumu', ale pokud vam chybi znalosti, pak se muzete ptat jak chcete, ale odpoved proste nepochopite

na to co delaji wikileaks NENI treba zadne extremne nakladne vybaveni, zadne extremni platby a neni za tim nutne nejaka vyssi temna moc; je docela dobre mozne, ze assange proste jen neprestal byt rebelem

a i kdyby ho platil voldemort, tak je lepsi, ze alespon neco z toho svinsta, ktere nam darkside taji, se dozvime

233784

6.12.2010 15:17

RE: poznamka pro lidi co neprogramuji

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233784

A tyto pohádky máte odkud ? Plácáte naprosté kraviny a hrajete si na odborníka. O utajování dat a infrastruktuře sítí nevíte zhola nic nebo jen lžete. Pokud si skutečně myslíte, že je možné se k datům např. pentagonu dostat tak snadno pak jste .. no nechci Vás urazit. Nevíte nejspíš vůbec nic o parazitním (kompromitujícím vyzařování) a související ochraně. Nevíte zřejmě nic o fyzickém oddělení veřejné a privátní LAN. Nevíte asi vůbec nic o filtrech, které brání uniku informací přes elektrickou síť. Mohl bych mluvit o rezonaci okenních tabulí a filtrech znemožňující scan dat na zobrazovacích monitorech atd atd. Mohl bych psát o režimech vstupu a evidenci dat ve vazbě na osoby s oprávněným přístupem nebo o zabezpečení bezdrátových sítí Airdefence, kterým jsou vybavené nejutajovanější americké úřady. Nechme to být. Kdybyste o problematice něco věděl pak byste nemohl napsat tak nehoráznou BLBOST, že se k utajovaným datům může dosat kdokoliv z netbooku. Pokud vaše závěry stavíte na takovém bludu pak s Vámi nemá smysl dále diskutovat.

233803

7.12.2010 3:21

RE: poznamka pro lidi co neprogramuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 233803

To je všetko síce pekné, a iste aj účinné, ale vcelku na prd, pokiaľ únik umožní či priamo zorganizuje insider.
A keď sú už informácie vonku, na ich ďalšie spracovanie a šírenie postačí vybavenie, o akom píše skepson.

233846

7.12.2010 9:04

RE: poznamka pro lidi co neprogramuji

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233846

Netvrdím, že k úniku nedošlo. Jen je mi trochu podezřelé, že došlo k úniku takového kvanta dat v takovém časovém úseku a nikdo nebyl schopen tomu zabránit. Dále je podezřelé, že uniknuvší data nemají prakticky žádnou hodnotu a dělá se kolem všeho takový tyjátr.

233853

8.12.2010 12:04

RE: poznamka pro lidi co neprogramuji

hc 90.?.?.?

Reakce na 233853

>podezřelé, že uniknuvší data nemají prakticky žádnou
>hodnotu

A jde vůbec o utajovaná data? Pokud ne, tak proč by se k nim nemohl dostat někdo zvenčí? Já to moc nesleduju, ale proti zpravodajské hře podle mně mluví velké množství toho materiálu.

233905

6.12.2010 11:50

Téza, antytéza, syntéza manipulácie kybernetickej vojny, zhrnutie

abc 188.?.?.?

Téza:Nikto nepochybuje o tom, že elity manipulujú ľudstvo strachom. Strachom z neslobody ideologickej, náboženskej, ekonomickej,finančnej,atď. Wikileaks asanuje prostredie Matrixu tak, aby aj poslední zo stáda, ktorí doteraz boli indiferentní boli spacifikovaní a manipulovateľní bez stopy odporu.
http://afinabul.blog.cz/1012/wikileaks-izraelu-asi...

Antitéza: Strach sa zväčší pod "false flag" hrozbou napadnutia Zeme inými civilizáciami,mimozemšťanmi, resp. kozmickými telesami ako napr. Nibiru.
http://www.mojevideo.sk/video/31df/nibiru_2012.htm...
http://www.cez-okno.net/clanok/chystana-kampan-o-h...
http://kremlik.blog.idnes.cz/c/157371/Mezivladni-p...
http://afinabul.blog.cz/1012/ostra-faze-kybernetic...

Syntéza: Zjednotenému ľudstvu pod falošnou vlajkou NWO podhodia falošného mesiáša podľa sionských protokolov.
http://www.cez-okno.net/clanok/ivo-wiesner/kdyz-se...
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/3290-svet-...

233787

6.12.2010 12:33

BL

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Znám programátory. Jsou si dobře vědomi, že jsou "držiteli černé magie" - dokáží dělat věci, které obyčejní smrtelníci neumějí. Tito lidé nebudou ochotni přijmout omezení své svobody projevu jen proto, že jim to nařízují nějací "idioti" (kteří programovat vůbec neumějí) z nějaké "vlády". Více na:

http://www.blisty.cz/2010/12/6/art55862.html

233790

6.12.2010 12:53

Autor nema pravdu...

Patis 213.?.?.?

Mozna prave naopak on je tim agentem,ktery neustale remca ,ale aby udelal odvazny krok jako Assange to ne...Ma nadelano v kalhotrach stejne jako bych mel ja a vsichni zde...Nevim proc by se v Americke exekutive nemohl vyskytnout nekdo,kdo pousti informace, protoze ma svedomi?? to je opravdu tak neuveritelny??
Proste Assange je schopnejsi nez vetsina konspiratoru co dokazali maximalne sesmolit nejaky filmy a pochybne i kdyz logicke clanky a ted trosku zarli,ze on dokazal za par let tolik co oni za cely zivot... uvedomte si ze v cyberprostoru muze mit i pesak navrch před armadou...
Hlavne nechapu proc by jako toho assangeho nasazovali?? proc treba nereknou ze teroristi se dorozumivaj pres internet a ze je treba ho cenzurovat...proc vymejslet assangeho a ukazat na sebe prstem ,ukazat nechutnosti atd?? proc se podkopavat ,kdyz to jde lehce?? to nechapu..
Assangemu fandim a verim tomu ze jde o cloveka za kterym mozna nekdo stoji,ale urcite ne sionisti...navic to co udelal otevrelo zase o neco vic lidem oci(staci se podivat na verejny fora) a urcite si nemyslim, ze by to vlade nejak pomohlo i kdyz treba ani neuskodilo.,..
a ze verite vic Tureckemu prezidentovi ,nez Assangemu,taky o necem vypovida..!!!Turek chrani predevsim sam sebe jestli to nechapete..!!
Celou dobu se hleda nekdo kdo by vzal odboj do svych rukou,nekdo schopny a kdyz se najde,hned je podezreni - jak muze byt schopnejsi nez my a jak si mohl dovolit vic nez my stari odbojari co jenom kecame a zadna akce??.))
Co by se asi stalo kdyby ted Assangeho zabili??opravdu je v zajmu elity ho zabit?? uvazujte...oni na nej nemuzuou,stal se moc znamym...potrebuji cas aby ho zdiskreditovali a vy jim v tom pomahate..[smích])Vytahuji na nej znasilneni,ze ohrozuje bezpecnost zeme,snazi se aby ho lidi odsoudili ,ale nejde jim to..
Kdyby chteli omezit internet,pouziji na to zcela jinou metodu...Ted spis kazdej vidi co jsou ty diplomati za kurvy a jetli budou chtit kvuli tomuhle omezit internet ,tak lidi jim budou verit jeste min...Vzdyt je to kontraproduktivni,prozradit na sebe spoustu spatnosti a pak jeste rict ze kvuli tomu omezim osobni svobody...Vzdyt je to jak dva vlastnaky do branky..!!!
To ze tvurci NWO dokazi nakonec VSE otocit ve svuj prospech je jedna vec,ale to ze Assange a lidi okolo nej jsou bojovnici za nas je vec druha...

233792

6.12.2010 15:45

RE: Autor nema pravdu...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 178.?.?.?

Reakce na 233792

Taky si to tak myslim. A dokonce mne prekvapuje, ze se nikdo nepozastavi nad tim, ze EXISTUJI TAJEMSTVI, (politickeho a bankovniho charakteru) ktera se nesmi v demokratickem state Demo- obcan dozvedet! A to v dobe, kdy kazdy obcan je okradan o soukromi a je dneska donucen byt TRANSPARENTNI! Neverim co se vsude v mediich objevuje,ze je duvodem k rozhorceni. Muj instinkt mi rika, ze to o cem se pise a mluvi, jsou pouhe blaboly, a cim vice takovych blabolu, tim vic se odpoutava pozornost od skutecnosti.
Obratim to kopi a ptam se, KDO ma a dela si "LEGALNI" PRAVO (pred celym svetem!) na utajovani vlastnich zlocinu??? [zmaten] [oči v sloup] [bliji]
Proc se politici snazi nas "ubohe pitomecky" ochranit od neceho co se tyka naseho zivota? Co by nas dneska mohlo jeste prekvapit a nebo MORALNE [chechtot] zkazit ??!
Nebo ze bychom se mohli dozvedet o nelegalnim jednani mezi svetovyma darebakama? kteri si privlastnili (diky nasi duverivosti ve spravnost, spravedlnost) pravo rozhodovat o nasich zivotech ???? [naštvaný] [chechtot]

233808

6.12.2010 13:11

Uvaha...

Patis 213.?.?.?

Opravdu by me panove zajimalo jaky zajem mela Americka vlada aby uniklo pres wiki to jak strili Americani v Iraku do civilistu..muzete mi to nekdo vysvetlit??.))

233794

6.12.2010 15:51

RE: Uvaha...

Solis daniel (tečka) solis (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 233794

A proč té vládě nevadilo - naopak to byla její psy op, že unikly fotografie mučených vězňů z v iráckého vězení Abú Grajb... Bude to asi tím, že myslí poněkud komplexněji a vybaveněji, než konečný příjemce medializovaných indoktrinací.

Podívejme se na tyto odkazy:
Zde rozumá otázka někoho kdo si všímá a přemýšlí:
http://www.theblaze.com/blog/2010/11/29/nytimes-climategate-vs-wikileaks/

více zde:
http://www.ibtimes.com/articles/86622/20101129/wikileaks-vs-climategate-climategate-wins-hands-down.htm

video k tomuto:

http://vodpod.com/watch/3986650-wikileaks-comment-on-climategate-fight-with-the-truth

233810

6.12.2010 14:15

V tejto súvislosti

Osel 89.?.?.?

si myslím, ze by si do svedomia mali vstupit aj Zvedavci, pre ktorych Wikileaks platila dlhe roky ako berna minca a spolahlivy zdroj informacii.

Ale teraz zas Zvedavec prisiel medzi prvymi, ktori hovoria o WL ako o psyop... Najblizsie pride na rad rumormills (co som tu tiez videl citovat) alebo nieco podobne.... mozno nakoniec i samotny Zvedavec[smích]))


Ale ak nemate spolahlive, a preverene informacie, tak ako chcete slobodne a kriticky mysliet? To je ako chciet urobit lietadlo z papiera.

A nezavisle informacie nemate, pretoze vidim ze alternativne zdroje -- nejaky cas som ich pomerne systematicky sledoval -- len opisuju jeden od druheho a cim divokejsie, tym horsie.

Zostava opierat sa len o predsudky -- napr. antisemitizmus, alebo boj proti plutokratom -- a to je trochu malo na nezavisle myslenie.

Neviem, ako TOTO -- teda, nedostatok spolahlivych zdrojov -- chcete riesit. Lebo bez spolahlivych informacii je to len mlatenie prazdnej slamy.

233798

6.12.2010 15:23

RE: V tejto súvislosti

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 233798

Vystihl jste podstatu. Otevření informačních stavidel, jemná korekce toku informací a alternativní zdroje bez důkazů se utopí ve svých vlastních konstrukcích. Mnohem efektivnější způsob než nějaká trestní oznámení a neefektivní tahání editorů - mučedníků po soudech.

233805

6.12.2010 15:20

NOVÝ HRDINA ASSANGE?

Benjamin Button 85.?.?.?

Zaznělo tu opravdu hodně zajímavých komentářů, mezi kterými bych vyzdvihl ty od pana "jean.laroux" a obzvlášť od pana "kerob"...
Nemyslím si, že by informace, které unikly nějak zvlášť zdiskreditovaly či poničily vlády, na které byly zacíleny.. Vždyť - tolik hrůzostrašných zpráv, tolik zvěrstev už bylo vyneseno na povrch a jaký mají většinou dopad? Odpovím sám, takřka žádný.. Protože lidé si jen zprávy přečtou, podiví se, zanadávají a nechají to plavat.. a v informačním šumu se to brzy ztratí a všichni zapomenou.. Všichni zapomenou zabíjení civilistů, genocidy.. Nanejvýš hrstka jedinců vyvine nějaký tlak prostřednictvím demonstrace, ale to (nalijme si čistého vína) také vlády či jejich loutkovodiče neohrozí.. Ty ohrozí nanejvýš nějaká vzpoura masového měřítka, defenestrace, něco, kde se musí vyvinout velká síla, něco, kde více lidí položí za nějaký vznosný ideál život.. A to se bojím, nás nečeká.. Bojím se, že všichni budou jen donekonečna mluvit o nějakém odporu, ale bohužel jen mluvit.. Až potom žádný čas na odpor nebude.. Já Wikileaks věřil.. Ale teď nevím, jsem na pochybách.. Jak poznamenal "aristokrat", Assange může být dalším Havlem, další podstrčenou figurkou, dalším agentem v přestrojení.. Co jsou čtyři roky jak říkáte, že tak dlouho tu je Wikileaks? Vždyť tohle mohlo být připravováno daleko déle.. Celé toto může být cílená manipulace, aby všichni Assangeho přijali jako velkého odpůrce režimu, ten potom bude vynesen na piedestal (stejně jako Havel), stejně jako Havel může být uměle vytvořeným nepřítelem Systému, ale ve skutečnosti být v područí olichargů.. Bojím se toho, že do toho kurňa!! nevidíme [pláč] A NIC NEZMĚNÍME.
Dovolil bych si citaci - Vědomá a inteligentní manipulace organizačních návyků veřejnosti je důležitý element v demokratické společnosti. Ti, kdo manipulují neviditelné mechanizmy společnost tvoří neviditelnou vládu , která je skutečným vládcem naší země.
Edward Bernays, zakladatel moderní propagandy (PR), Freudův synovec

233804

6.12.2010 15:31

PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Albert326 80.?.?.?

Na snahy o likvidaci WikiLeaks jako zdroje politicky explozivních informací zareagovaly okamžitě pirátské strany v jednotlivých zemích a začaly vytvářet kopie webové stránky serveru.Vytvořily celosvětovou síť průběžně aktualizovaných kopií, tzv. mirrory, na kterých budou zveřejňovány dokumenty, které by se jinak objevily na zablokovaném serveru WikiLeaks.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek...

233807

6.12.2010 18:05

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 233807

Už ten spread nejde zastavit, jedině vypnout internet........


Wikileaks Mirrors na stránkách Pirátské strany - cz:
Wikileaks is currently mirrored on 507 sites (updated 2010-12-06 14:02 GMT)


Aby je všechny zaplatil (viz. konstrukce některých zdejších "sic" podpapírákových konspirátorů, o financováni Wikileaks sionisty), tak bude muset Soros s Murdochem a Netanjahu s Clintonovou rozbít několik prasátek..[smích]

Zatím více jak 500 sionistických mirrorů po světě a přibývají další paní Mulerová..[smích]

Buď je to nejgeniálnější akce Systému, jak v rámci boje proti "terorismu" zblbnout lidi a pokusit se dostat NET pod kontrolu nebo se to voldemortím E/elitám TĚŽCE vymklo z rukou. Uvidíme, budoucnost vše rozsoudí přátelé a kamarádi Zvědavci.

Ještě mají kluci za oponou, v rámci právě probíhajícího US/JK voj.cvičení ve jménu pravdy a lásky, v záloze jako "stopku" válku na Korejském poloostrově - velký konflikt mimo vlastní území pokrytců (jako tolikrát v minulosti - sakra, zase mě napadají teze těch tolikrát podvržených Protokolů) řeši mnoho vnějších i vnitřních problémů najednou. A Peace se všemi, kteří si snad něco takového přejou.


jansmith[smích]

233821

6.12.2010 18:59

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

dub 89.?.?.?

Reakce na 233821

dobrovolné "užitečné idioty" platit nemusí, ti to dělají zadarmo a rádi[smích]
takže jde jen o to je přesvědčit, aby to dělali rádi a zadarmo.

233822

6.12.2010 20:45

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 233822

Aha, to mě nenapadlo..[smích] Tak asi proto Švýcarská banka (jinými slovy Rothschildov) zrušila WikiLeaks účet, aby těch "užitečných idiotů", co budou nepříjemné informace šířit zadarmo, bylo ještě více. Hm, kdo by řekl, že ve svobodné komunitě hackerů a pirátů je těch idiotů po světě tolik. A Peace s nimi i s tebou dube.

Dokonce i PayPal údajně zablokoval elektronické převody na účet serveru. To bude asi další důvod pro idioty, aby se s mirrory přidali.

Hezký to popsal pisatel siggi v jedné diskuzi, cituji: "Na této bezprecedentní aféře kolem WikiLeaks je nadevší pochybnost vidět skutečnou internacionální "kolegialitu" mocenských struktur světa, pokud se to týká něčeho, čím by omezili, anebo ztratili svoji moc."


Ale vážněji, jak jsem psal prve, abychom to s těmi konspiračními konspiracemi nepřehnali. Počkáme, přestaneme kritizovat někoho, kdo jenom sofi nediskutuje ale riskantním šťouráním do vosího hnízda i koná a uvidíme co z toho vyleze. Stejně je to maximum, kterého jsme ve většině schopni.


jansmith[smích]

233826

6.12.2010 21:56

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

dub 89.?.?.?

Reakce na 233826

jistě, u psyops je třeba vždy vytvořit kredibilitu.

ale máte pravdu uvidíme. protože zatím jsme neviděli mimo koordinovaného žvanění loutek a jejich hlásných trub zhola nic[smích]

zatím jen všichni kříčí, že godot je lump a rozbil lustr, ale lustr zatím visí a godot zatím nepřišel, jen to všichni říkají.

233830

6.12.2010 22:16

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 233830

Souhlasím, i Čtyři dohody jestli se nepletu, ve třetím pravidle říkají, že by se neměly dělat ukvapené závěry...[smích]


Jinak to mají kluci od psyops ale opravdu zmáknuté.. Hezky ty idioty, co podle některých konspirátorů pomáhají Sorosovi s Clintonovou zadarmo a šířit informace WikiLeaks zneužitelné teroristy popsal i pravdu, lásku s demokracii šířicí server Eretz.cz, viz. "České Pirátské noviny podporují terorismus".

Cituji: "Každý člověk by měl hodnotit dopad svých skutků na své okolí. Novináře nevyjímaje. Člověk, který zveřejňuje nebo pomáhá zveřejňovat tajné informace, jejichž prozrazení může ohrozit životy a majetek nevinných lidí, je buď hlupák nebo lump.
Organizace, která se tohoto dopouští, je v lepším případě organizací hlupců, v horším případě organizací grázlů.
Pirátské noviny podporují terorismus."
Konec citace.


Tak jen dál ruku v ruce s Eretzem do Wikileaks, Zvědavci..[smích] Jen co se do něj vejde. Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí a vláda tvých věcí se k tobě navrátí, óóó lide...


jansmith[smích]

233834

7.12.2010 0:15

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Patis 78.?.?.?

Reakce na 233826

Napsal jsi to pekne,..jestli chtej na tyhle akci zablokovat internet tak jsou blbejsi nez sem myslel...Z mainsteemu ,z diskusi je jasne videt jakej na to lidi maj nazor a urcite to neni idealni vymluva pro omezeni internetu...spis potvrzeni toho jaka zumpa to je...

233838

6.12.2010 20:45

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 233821

re:jansmith1984
"E/elita-y" sa vždy snaží podporiť tendencie kompatibilné z ich cieľmi. Je to oveľa menej náročné, ako vytvárať vlastné. Ak je treba, infiltrujú ich, prispôsobia fiktívne "alternatívy", prípadne sa ich snažia preregulovať do extrému.
Potom položia naschvál blbú otázku a rehnia sa ako sa na nej blbci hádajú..

Správna otázka je teda:
Ako by sa dnešná situácia dala využiť pre ciele "elity" z jej vlastného pohľadu, pozície?

Varianty sme tu popisovali. Teraz už iba sledovať, hodnotiť a učiť sa na ich postupe. Sme v škole a všetko je hra, kde ide o život a budúcnosť našich prapravnúčat.
Následne vypracovať vlastné varianty budúcnosti a použiť dané technológie.

"Elity" evidentne stratili schopnosť predikcie. Snažia sa už iba korigovať. Fungujú ako programovo adaptívny modul.
Majú vážne problémy a možno väčší strach, ako ten, ktorý umelo vytvárajú u tlupy sluhov a ovčanov.

233825

6.12.2010 21:54

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 233825

Tady narazila strategie krátkodobé předpovědi podle, které reaguje náš čtvrtletní systém na x věcí, co se nahromadili v dlouhodobém horizontu. Systém je příliš svázaný se sítí než by to šlo uzavřít. A myšlení lidí na síti má mnohem svobodnějšího ducha než se projevuje v realitě. Navíc prognózy dělají analytici, kteří jsou ovlivněni ještě více paranoidní atmosférou v jistých institucích. Nepochybně kauza Assange povede k nečekaným důsledkům, které nebyly analytiky předpovězeny a navíc to spustí lavinu dalších nečekaných procesu mimo možnost jakékoliv kontroly.

Propaganda je schopna pouze negativních ovlivnění myšlení, nemá schopnost něco kreativně pozitivního vytvořit. Lidi vždy časem poznají, když se jim lže a to má silnou negativní odezvu v podbě desiluzí a ztráty důvěry. Navíc propaganda bude časovém skluzu při reakci na kreativitu lidí a ta bude všelijaký charakter negativní i pozitivní. Assange je iniciace, není podstané zda byl spontánní nebo někdo ho chtěl použít ke kontrole sítě a jiným účelům. Lavina se už pomalu dává do pohybu.

233829

6.12.2010 23:36

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 233829

Ad udo1:
Ako som už dávnejšie povedal tzv. skutočný voldemorti-potomkovia egyptských hlavných kňazov(oni robili predikciu, elity sú/boli súčasťou výkonného aparátu), vycúvali spoza elity, jednoducho prešli na iný projekt, čo je teraz na rozdiel od predchádzajúcej verejnoprospešný-dobré pre ľudstvo ako celok.
Táto elita (R&R a spol.) si dôsledkom myšlienkovej zotrvačnosti si pília pod sebou konár. Príčinou svojej tuposti (čo je spôsobené tým, že majú klapky na očiach z výchovy) čím viac sa snažia udržať status quo a pyramídu moci so sebou na špici tým viac a rýchlejšie pília konár pod sebou. A príde čas (prosím abc prepáčte, nie som expert na bibliu a na knihu zjavení)"Ľudia sa pozrú, a beštia je nikde."-chcem tým povedať, že príde čas keď masy prekuknú tento obludný systém, stratia o ňu záujem, ľudia uvedomia samých a už sa nenechajú nachytať od nikoho.
Tí citlivejší a chytrejší z ľudí (väčšina čitateľov Zvedavca) postrehol závan vánku z hurikánu zmeny, totižto sa naša paradigma mení.

Čo sa týka Assangeho súhlasím (už) s Vami pán Bartošek, on je nastrčená bábka, kým o tom sa dá dohadovať, ja typujem Rockefeller-a a následná diverzná akcia prevedená Rotschildom a jeho bankami bola bez chyby, len bohužiaľ-našťastie oni to prestrelili, tým ešte viac urýchlili svoj pád.

233837

7.12.2010 10:30

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

abc 188.?.?.?

Reakce na 233837

Pán Oracle, cením si vašu úprimnosť, ale beštiu nestačí prekúknuť a ona zmizne sama. Beštiu, t.j. celosvetový politický podvodný systém tak ako funguje na základe umenia klamať ľudí stále novými ale nesplniteľnými sľubmi, má už každý zvedavec prekúknutý. Teraz sme všetci nechtiac vstupili do éry úniku informácií zasvätených wikimu a myslíte si že beštia sama zmizne? Veď ona je tá, ktorá celosvetovo využíva tieto informácie ako lakmusový papierik, aby sa pred naivnými očistila zverejňovaním obsahu informácií, ktoré dala do ruky Wikileaks. To, že beštia zmizne je asi taká naivná predstava ako si predstavoval Hurvínek vojnu. Je to skôr etický a právny problém pred ktorý sme postavení všetci "malí aj veľkí". Na ktorú stranu sa postavíme? Na stranu beštie, ktorá si nasadila ľudskú tvár? Alebo na stranu práva a spravodlivosti, ktorú dnes na zemi nepredstavujú poslední potomkovia hlavných kňazov egyptských, ale tí ktorých si vybral Jehova do vlády s Kristom, ktorá jediná má nielen záujem ale aj moc navždy odstrániť beštiu. Tu je výsledok vojny medzi kráľom novej zeme a jeho anjelským vojskom a vojskami beštie predestinovaný Zjavením 19 :17-20 17 Viděl jsem také anděla, jak stojí ve slunci, a zvolal silným hlasem a řekl všem ptákům, kteří létají středem nebe: „Pojďte sem, shromážděte se k velké Boží večeři, 18 abyste jedli masité části králů a masité části vojenských velitelů a masité části silných mužů a masité části koní i těch, kdo na nich sedí, a masité části všech, jak svobodných, tak otroků, a malých i velkých.“
19 A viděl jsem divoké zvíře a krále země a jejich vojska shromážděné, aby vedli válku s tím, který seděl na koni, a s jeho vojskem. 20 A divoké zvíře bylo chyceno a spolu s ním falešný prorok, který před ním prováděl znamení, jimiž zaváděl na scestí ty, kdo přijali označení divokého zvířete, a ty, kdo prokazují uctívání jeho obrazu. Ještě zaživa byli oba uvrženi do ohnivého jezera, které hoří sírou.

Je preto najvyšší čas sa zobudiť a začať venovať pozornosť pravému zdroju informácií o beštii Biblii.

Vysvetlivky: "divoké zvíře" - celosvetový politický systém, "falešný prorok" Anglo-Americký svetová mocnosť v réžií ktorého divoké zvíře núti ľudí k uctievaniu "obrazu zvířete" - OSN v podobe NWO, ako poslednej prekážky pred začiatkom vlády Božieho kráľovstva, "ohnivé jezero" symbol večného zničenia beštie

233861

7.12.2010 11:45

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233837

RE[překvapení]racle 178
"Ako som už dávnejšie povedal tzv. skutočný voldemorti-potomkovia egyptských hlavných kňazov(oni robili predikciu, elity sú/boli súčasťou výkonného aparátu), vycúvali spoza elity, jednoducho prešli na iný projekt, čo je teraz na rozdiel od predchádzajúcej verejnoprospešný-dobré pre ľudstvo ako celok."

Veľmi dobre si pamätám na toto vaše vyjadrenie Oracle.
Zvlášť ma zaujalo..
Opakujem teda otázku:
Na základe čoho ste prišli k úsudku, že členovia a potomkovia tzv. Hierofantskej egyptskej protofašistickej kasty, neskôr skrytej v kolene Lévy celkovo zásadne zmenili svoj postoj k životu?

Ja som v spomínanej debate vysvetlil, prečo si myslím, že to je vysoko nepravdepodobné. Aj keď niektorí z tzv. Hierofantov občas možno s touto myšlienkou hereticky koketujú. Tam už ale nejde iba o život, ale aj o ďalšie vážne dôsledky pre dané osoby a ich okolie.
Vy ste následne už neodpovedal jestli se nepletu..

V tom, že Rockefellerovcov, Rotshieldovcov, Trischeta, Junckera, Bernankeho, Wolfowitza, Havla, Gála, Jakaboviča, Demeša, Dostála, Valka, či Chodorkovského,.. nemajú problém hocikedy predhodiť "prasatám" do válova, máte samozrejme plnú pravdu.
Dotyční to myslím už aj dobre chápu. Aspoň poväčšinou..

233867

8.12.2010 21:34

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 233867

Ad abc:
Došlo k nedorozumeniu, ja netvrdím že systém len tak zmizne, jednoducho ľudia-masy prekuknú ho a povedia na ňu a jej manipulácie NIE, a vybudujú nový s lepšími a spravodlivejšími nastaveniami. Čo sa týka náboženstiev a siekt, mnohé z nich sú súčasťou manipulácie koľkokrát sa zneužila viera a údajná vôľa Božia či Jehovy, zneužili veriaci na nekalé ciele, vyvražďovanie Kánaáncov(aj detí), podrobenie národov Rimanmi kvôli božskému pôvodu, krížové výpravy, druhá svetová vojna a jej obete(Nemci boli zblbnutý propagandou), Stalinove obete a obete teroru komunistov(mám na mysli papalášov) a mohol by som pokračovať do úmoru. Takže prosím Vás nevykladajte tu o vôle Boha/Jehovovi, lebo nemusí to byť pravda, môže to byť len ďalšia manipulácia.

Ad udo1:

Nemyslím si že Hierofanti/Lévy sú šéfovia, to môžete rovno tvrdiť že Váš krk rozhoduje o tom kam otočíte hlavu, napravo či naľavo. Oni sú výtvorom a nástrojom, Voldemortov nič menej nič viac, a tieto nástroje nemenia postoj k ničomu.
Len aby ste mali predstavu, asi vo védskych textoch sú opisy schopností starých brahmanov, na to myslite keď bavíte o Voldemortoch(umocnené na n-tú).

Čo sa týka Voldemortov prišli na nezmyselnosť svojho počínania, preto sa nastala zmena plánu, súkromne si myslím že s treťou svetovou chceli primäť Boha/Stvoriteľa ku konverzácií(mala to byť ten Biblický Armageddon/Apokalypsa), ale on povedal, že to je nás svet(to hneď po stvorení) a on sa do toho priamo (ani nepriamo) nebude zasahovať, a že dôsledky a následky svojich činov a rozhodnutí máme niesť sami.

Čo sa týka tej "vybranej spoločnosti", čo ste vymenovali, oni sú len kulisou a nástrojom nič viac nič menej. Že pán Klaus?

PS: Mám taký pocit že Klaus (ten prezident) sem chodí, veď máme tu potvrdene 2 politikov

233927

8.12.2010 23:43

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233927

...ale on povedal, že to je nás svet(to hneď po stvorení) a on sa do toho priamo (ani nepriamo) nebude zasahovať, a že dôsledky a následky svojich činov a rozhodnutí máme niesť sami.

To je velmi nezvyklé tvrzení a jestli je pro něj nějaký solidní podklad, tak sem s ním. Již včera bylo pozdě. Ti, kteří čekají pasivně na spásu někým, by ztrátu této iluze mohli proměnit v aktivitu přímo hektickou. A že jich je!

233932

9.12.2010 1:07

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233927

RE: Oracle
Lévy nie je to isté, čo Hierofanti.
Globálny Prediktor bol po migrácii podľa záznamov u kasty Lévy pár storočí skrytý po tom, ako sa hebrejský tzv. biblický projekt osvedčil a stabilizoval.
Časť zrejme zostala v Egypte, lebo stratila predikčné schopnosti a opustila systém tandemného riadenia.

Kanaansky exulanti spustili tzv. Delfský Orácul [smích], ktorým riadili relatívne udržateľne po niekoľko storočí veľkú časť Stredomoria.
Pomocou Alexandra Macedónskeho dostali následne svoju niekdajšiu vlasť znova pod kontrolu. Jeho známy učitelia a ich učitelia boli v podstate bez výnimky školení v Egypte a následne významnými funkcionármi Delfského oráculu a ďalších systémových inštitúcii. Macedónsko bolo z istých dôvodov opäť jednou z kariet, ktorá vyšla. Viaceré samozrejme nevyšli, s čím sa však vždy, aj dnes, kalkuluje..

re: Oracle
"Len aby ste mali predstavu, ASI? vo védskych textoch sú opisy schopností starých brahmanov"

Muži svetla? Je na nich veľa popisov, charakteristík..
Ovládali evidentne klasické technológie na báze tu mnohokrát detailne popisovaného chápania M-I-M.
Všetko sú to len a len technológie.
Ako sme hovorili, kde končí chápanie, začína mystika..
Pre niekoho jednoducho niet mystiky a má v tomto zmysle pravdu.
K týmto znalostiam, možnostiam ľudského intelektu a možnostiam využitia jeho potenciálu sa behom tisícov rokov pravdepodobne dopracovali lokálne elity v Mezopotámii, Egypte, Indii, Latinskej Amerike, Číne,..
Niečo z toho môžu byť aj rezíduaa predošl-ej-ich civilizác-ie-ii.
Tam už sme ale na hrane špekulácii, aj keď..

1.Fakt je, že Egypt jediný mal dlhodobú udržateľnú vládu, ktorá sa skonsolidovala vždy aj po vážnych prírodných katastrofách.

2.Podľa dostupných záznamov identifikovali na časovej osi obdobie zmeny logiky sociálneho správania a z toho vyplývajúce dôsledky.

3.Ďalej boli egyptskí kňazi schopní identifikovať objektivitu globálneho dejinného procesu a subjektivitu jeho riadenia. Tam videli svoju pozíciu, ak si rozumieme. Vytýčili si zacieľ dostať globálny dejinný proces koncentrácie výrobných prostriedkov, dopravy, komunikácie, informácii,.. moci..pod kontrolu svojej organizácie. Prostriedky, skúsenosti, odhodlanie obetovať všetko a bezpredmetnosť času boli ich oporné body v začiatkoch tejto informačnej vojny nejakých pár tisíc rokov dozadu.

Dôvodov je viac. Toto sú, ak ma pamäť neklame, 3. primárne, na základe ktorých sa vo vyššom politickom marketingu a manažmente usudzuje, že následníci egyptských Hierofantov ((10+1)+(10+1)=22) sú tzv. elitou elít. Jadro globálnej skrytej riadiacej štruktúry, Polyfémov "Nikto", Globálny prediktor, či spomínaná Konceptuálna moc, ktorá popisovanými nepriamymi podprahovými technikami kontroluje a vytvára ideológie, médiá(4.forma moci). Na ich báze sa ďalej vytvárajú zákony, vláda ich vykonáva a súdy potom chránia de-facto nie ob...Automaticky kráceno

233936

9.12.2010 1:11

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233927

pokračovanie Re: Oracle

Dôvodov je viac. Toto sú, ak ma pamäť neklame, 3. primárne, na základe ktorých sa vo vyššom politickom marketingu a manažmente usudzuje, že následníci egyptských Hierofantov ((10+1)+(10+1)=22) sú tzv. elitou elít. Jadro globálnej skrytej riadiacej štruktúry, Polyfémov "Nikto", Globálny prediktor, či spomínaná Konceptuálna moc, ktorá popisovanými nepriamymi podprahovými technikami kontroluje a vytvára ideológie, médiá(4.forma moci). Na ich báze sa ďalej vytvárajú zákony, vláda ich vykonáva a súdy potom chránia de-facto nie občanov, ale Konceptuálnu, 5.formu moci, ako takú. Cieľ jej konceptu sme tu tiež popisovali. Zachovanie otrokárskeho pyramídového systému riadenia, založeného na zadržiavaní informácii, brzdenie rozvoja jednotlivca a kolektívu,atď..

Bývalé a súčasné oráculy, sekty, "náboženstvá", tzv. Sionisti, Slobodomurári, Scientológovia, mnohé "Neziskovky", MMF, FED, OSN, .. sú len a len funkčne definovanou perifériou Nikto-šou.

Pre viac detailov z bežne vyučovanej elitológie si môžete v súčasnosti už stiahnuť materiály aj z bežných univerzít.
Linky tu boli tiež uvedené mnohokrát.. a je tu aj google, youtube,..nemôže sa všetko stále predkladať druhým na tanieri, bo sa nenaučia variť [smích]

re: Oracle
"ale on(Boh) povedal, že to je nás svet(to hneď po stvorení) a on sa do toho priamo (ani nepriamo) nebude zasahovať, a že dôsledky a následky svojich činov a rozhodnutí máme niesť sami.
"


Áno, následky nesieme, to nie je nič nové a Boh stále zasahuje do našej mozaiky, lebo má svoje zámery. Je to predsa jeho dielo. Či je niečo za tým, čo veľa ľudí nazýva Boh, neviem..

re: Oracle
"Čo sa týka tej "vybranej spoločnosti", čo ste vymenovali, oni sú len kulisou a nástrojom nič viac nič menej. Že pán Klaus?"

Veď ako ináč sa to dalo pochopiť-kulisa, nástroj..to hádam netreba explicitne ešte raz zvýrazňovať??

A Klaus?
Hrá svoju rolu. Otázka, na koľko vedome?
Tiež sa učí a vie, že má dosť slabú pozíciu.
Robí aj na svoje pomery trochu prehnané divadlo.
Je pomerne inteligentný a mohol by dosť pomôcť.
Škoda ho, a ľudí okolo neho, ak bude ďalej takto pokračovať.
Podobne, ako Bobošíková..

Možno som fakt blbý [smích],
ale stále som Oracle z vášho popisu nepochopil,
ako ste došli k Vašej charakteristike Voldemortov?

233938

9.12.2010 8:32

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 233938

Ad anonym:
Je to napísané aj v biblií, za 6 dní "makal" a 7 deň odpočíval, vytvoriť fungujúci vesmír podľa mňa vyžaduje za:

a) musel makať ako fretka- v mikrosvete myslieť je to isté ako robiť
b) čas preňho nemá riadiacu úlohu
C) kombinácia 2 predchádzajúcich možností

Ja osobne som za možnosť "c", to je makal ako fretka pričom preňho čas nemá riadiacu úlohu, tým pádom 7 deň preňho ešte stále trvá.

Druhá vec je že nás údajne vytvoril na svoj obraz, to je naša podstata/jadro je božská.

Po tretie, nemáme žiadny ozajstný dôkaz o jeho zásahoch v ľudských dejinách, sú tu len hmlisté opisy v mnohokrát prepisovaných knihách.

Ad udo1:

Ešte raz sa opakujem, Hierofanti (tak ako Levíti) sú/boli len nástrojom, o čo naozaj Voldemortom išlo vedelo len hŕstka, hore dole to bolo najviac 15 ľudí, 7 ľudí to riadilo, zvyšok tvorili ich učni/dediči funkcie. Možno asi tak 1000 rokov aj priamo riadili Hierofantov, čo sa týka levítov nie som si istý, že či naozaj bol medzi nimi Voldemort až na Mojžíša, isté je len to že Ž/židia sú len vojaci/náplne pre kanón už nejaké to tisícročie, ono na to bola vytvorená táto sekta/národ.
Voldemortie ciele boli(odpovedám na vašu otázku):
1)vymyslieť vhodný zotročujúci systém, ktorý by prial väčšina ľudstva
2)rozšíriť a zlepšovať tento systém
3) priviesť ľudstvo pomocou systému na pokraj vyhubenia-to by mala byť 3. svetová
4) dôsledkom toho, pokecať sa Bohom

Prišli na to pred asi 12 rokmi, že tento postup nevedie ku želanému výsledku(trvalo im to že, totiž pýcha im zatemnil mozog).
Inak oni sú kombináciou neviditeľnej čiernej diery a mužov využívajúcich pre vedu ešte neprebádaných ľudských schopností, preto až na niektoré výnimky ani vlastná rodina nevie čo v skutočnosti robia.

233947

10.12.2010 12:43

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233947

RE: Oracle

Boh zasahuje a veľmi konkrétne do života každého jednotlivca a aj spoločnosti. Keď s ním nekomunikujete, neznamená to, že Váš otec nekomunikuje s Vami. Napr. aj cez životné okolnosti. Nemyslím si Oracle, že by ste životné udalosti vnímali ako navzájom nesúvisiace náhody, alebo snáď áno? [smích]
Boh tiež zasahuje hlavne na princípe podporovania pozitívnych tendencii. Ak nemá čo podporiť smerom k svojim cieľom, môže samozrejme nastať naozaj problém. Tak sa pravdepodobne už neraz stalo. Viď neustále prízvukovanie evidentnej skúsenosti s apokalypsou so strany elity.
Hlavnou stratégiou elity je odpojiť ľudí od ich Otca, Boha, Allaha,.. a jeho neustálej pomoci. Animalizácia, prípadne zombifikácia,..
Presvedčiť ich, že :
a)Boh buď nie je,
b)alebo že je taký, aký nie je a ak tej blbosti neveríte, tak ste "ateista" a pôjdete do pekla [smích]
c)veriť v neho, namiesto veriť jemu
d) tvrdiť, že aj tak ho jeho dielo nezaujíma, nemá s ním žiadne zámery a nezasahuje ..

Re: Oracle
"hore dole to bolo najviac 15 ľudí, 7 ľudí to riadilo, zvyšok tvorili ich učni/dediči funkcie"
Odkiaľ máte tieto informácie?
Ja som svoje zdroje uviedol..
Ak to viete tak presne a prečo "najviac 15 ľudí"?
Aký mali podľa Vás tí 7 systém rozhodovania?
Psychologický princíp riešenia kľúčových problémov, analýzy minulosti, "predpovedanie" budúcnosti a výkonu moci u staroegyptských 20 Hierofantov a 2 hlavných žrecov som popisoval.

Ako to teda bolo. Nebodaj tých vrchných 7 hlasovalo?
To hádam nie .. [smích]

Čo chápete pod pojmom Voldemort?
Je to symbolické pomenovanie, ako z Harryho Pottera, či tam máte najaký etymologický základ?

Židia sú Kanonenfutter a my sme potom MG Futter [smích]
To máte pravdu Oracle..

Oracle:
"3) priviesť ľudstvo pomocou systému na pokraj vyhubenia-to by mala byť 3. svetová
4) dôsledkom toho, pokecať sa Bohom"


WTF??? To snáď nemyslíte vážne? Kto Vám Oracle toto s prepáčením natlačil do hlavy??
To by teda neznelo príliš rozumne od týpkov, čo pár tisíc rokov akože mali pomerne udržateľne riadiť globálny h-is-tórický proces koncentrácie moci.. [velký smích]

A že by boli fakt tak blbí a nevedeli pokecať s Bohom normálnym, bežným spôsobom. Ak by nepoznali princípy a pravidlá najvyššieho známeho systému, ako by asi tak mohli vôbec pomýšľať na svetovládu?? Proste by si ich nemohli prispôsobiť svojim potrebám a vytvárať pretenziu Boha, ako druhý základný princíp svojej moci..

Re: Oracle
"Prišli na to pred asi 12 rokmi, že tento postup nevedie ku želanému výsledku(trvalo im to že, totiž pýcha im zatemnil mozog)."

Znova:
Kto Vám prosím takéto niečo povedal, alebo kde ste to čítali??
Ak to má byť argument, neznie zrovna moc presvedčivo. To asi uznáte..

Re: Oracle:
[i]"Inak oni sú kombináciou neviditeľnej čiernej diery a mužov využívajúcich pre vedu ešte neprebádaných ľudských schopností, preto až na...Automaticky kráceno

234003

10.12.2010 12:49

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233947

pokračovanie..

Re: Oracle:
"Inak oni sú kombináciou neviditeľnej čiernej diery a mužov využívajúcich pre vedu ešte neprebádaných ľudských schopností, preto až na niektoré výnimky ani vlastná rodina nevie čo v skutočnosti robia."

To ako myslíte vážne? Vaša formulácia neznie teda moc vierohodne..
Viete, čo to fyzikálne je čierna diera, keď používate daný pojem v tomto kontexte?

Možno ale podstatu "Voldemortov" z vášho pohľadu viete vysvetliť aj podrobnejšie..
Čo vy na to?

234004

10.12.2010 20:08

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 234004

Takže na začiatok, prestaňte rozoberať každú moju (druhú)vetu, jednak tu zbytočne zaberáme miesto, jednak pán Stwora bude hnevať že sme sa odbočili od témy.

Ad Boh: Netvrdil som že s Bohom nedá komunikovať, ja som povedal že nezasahuje priamo, (podľa mňa to čo Vy opisujete je kladná spätná väzba vesmíru, či sú zámery/pohnútky jednotlivca dobré alebo zlé, sily vesmíru ho podporia, čím sú zámery čistejšie/vyhranenejšie tým rýchlejšie), druhá vec je že s myšlienkami Boha môžete stretnúť v zasadenom kvetináči, v záhrade či v lese alebo na lúke. Poznamenávam že Voldemorti chceli komunikovať s Bohom priamo, tak ako to Vy robievate s kamarátom pri pive, samozrejme bez toho piva a hlučnej krčmy.

Voldemorti nehlasujú, jednoducho je jeden šéf ktorý rozhoduje a rozdáva čiastkové úlohy a ostatný ho nasledujú kvôli ich spoločným cieľom, čo je priama diskusia s Bohom. Čo sa týka vami tak vyzdvihovaných elít(Rotschildovic, Levíti, illumináti atď) sú len nástroje, tým pádom sú obeťami vlastnej nadutosti, pýchy, hlúposti, samo-vyvolenosti a ambícií. Čokoľvek príde, plne to zaslúžia, jednoducho nie sú potrebný pre nás a vesmír.

Voldemorti sú samozrejme pracovný názov, ich pomenovanie je žrec -pomenovanie Egyptského vrchného kňaza, hoci výraz Voldemort v mnohých rysoch presne vystihuje/vystihoval ich správanie, sú ako odvrhnuté deti(v skutočnosti nie sú) ktorí sa snažia získať pozornosť svojich rodičov(Boha) tým že trápia svojich súrodencov(nás) (niečo podobné povedal Ralph Fiennes o svojej role, podobne stvárňuje Voldemorta, ako dospelého odvrhnutého dieťaťa, s tým že Voldemort je jedináčik).

Asi 12 rokov preto, lebo približne od 1998 elitám nevychádzajú plány tak ako by chceli, čiže tá sila ktorá rozhodovala a ani na základe toho konali( s tým, že čiastkové riešenia robili sami), vycúvala spoza nich a oni už konajú len na základe zotrvačnosti vlastnej mysle. V tomto roku tiež sa začali dostávať do povedomia ľudí rôzne teórie spiknutia.

Dôvodom toho že som ich tituloval čierna diera je to, že v historickom kontexte ich nevidíte, ale ich pôsobenie pociťujete a vidíte ich vplyv na "okolie".

Na tému Voldemort/žrec boli mojimi zdrojmi knihy Anastázia od autora V. Megreho, jeden úryvok z jedenej z jeho kníh je i na tomto webe.

234020

10.12.2010 21:17

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 234020

re: Oracle 178

Ok, Oracle, súhlasím, trochu moc sa tu vykecávame [smích]
Som však presvedčený, že debata sa rozhodne týkala podstaty nie len tejto témy..

Áno, súhlasím, 2 hlavní Hierofanti, podľa Vás Voldemorti sú popisovaní aj ako žreci..
Vedi-aci budúcnosť a schopní ju zmeniť.
Z gréckeho výrazu hierofantos..

Hmm..takže Megre, Anastázia. Sú dosť Védicky zameraní. Védy sú moc zaujímavé, no problémik je, že podstatou tiež tlupoelitárne pyramídovo postavené.. Pravdepodobne preto aj prehrali kedysi dávno vojnu s dokonalejším tlupoelitárnym modelom, Biblickým konceptom..
Medzi mojimi známymi bolo pár ich priaznivcov a bol som sa aj pozrieť na ich školeniach.
Je tam kus pravdy, zaujímavé metódy, no ku mnohým ich pohľadom a názorom som naozaj skôr skeptický. To už ale fakt asi nie je úplne k téme.. [smích]

Inak som tu viackrát popisoval 2 hlavné dôvody, prečo "Voldemorti" strácajú kontrolu..
Nemyslím teda, že by to bolo preto, že hlavná Dvojka, resp. Dvadsaťdvojka by zmenila podstatu stratégie.
Aj keď tam určite sú tlaky..
No, uvidíme, aké budú výsledky ďalších priebežných analýz od ostatních..

234026

10.12.2010 22:29

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 234026

Védy prehrali voči žrecom, ktorý pozmenili učenie Ježiša(v podstate jedno ako sa v skutočnosti volal) na biblický model.

Poznamenávam že pyramídu netreba odpisovať, v prírode je to dosť rozšírený tvar(od sociálneho hmyzu cez svorky cicavcov až po sociálne zriadenia prírodných národov), problém je aká je jej vnútorná štruktúra a na akom základe je postavená.

Ideálna by bola sociálna pyramída s holografickou vnútornou štruktúrou, kde ten istý jednoduchý vzorec by sa opakoval až na vrchol pyramídy, kde by sa každý rešpektoval a vedel aké sú pravidlá.

Nie ten čo máme dnes, pretože je mi z toho zle. [bliji]

234029

13.12.2010 4:08

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 234029

Re: Oracle
bol som preč ..
Ešte malé upresnenie Oracle..
Keď ma pamäť neklame, bol označovaný typ 2 hlavných Hierofantov ako Znachari. Oproti žrecom je tam istý odborný rozdiel.

"Ideálna by bola sociálna pyramída s holografickou vnútornou štruktúrou, kde ten istý jednoduchý vzorec by sa opakoval až na vrchol pyramídy, kde by sa každý rešpektoval a vedel aké sú pravidlá."

V podstate súhlasím, aj keď by som to vyjadril trochu konkrétnejšie..
Riadiaca, či skôr koordinačná štruktúra vždy bude, lebo je potrebná v organizovanej spoločnosti s akýmikoľvek cieľmi. Aj v prípade pozitívnom pre všetkých.
Musí byť založená na voľnom prístupe ku všetkým spoločensky a individuálne podstatným informáciám. A zase sme pri Miere(6.zmysle) a pri postoji, morálke, či Svedomí (7.zmysle)..
Princíp moci dnešnej pyramídy je zadržiavanie informácii, poprípade dezinformácia, kamufláž..eufemizmus..z pravidla má opačne zámery, ako tie, ktoré deklaruje. Iba tak môže (ne)fungovať. De-facto silno brzdí rozvoj. Pokiaľ to ľudia nepochopia, existuje potenciál vážnejšieho problému.
Ktokoľvek, kto zadržuje z tohto pohľadu relevantné informácie, kolaboruje zo systémom a čaká ho nevyhnutne jeho osud(podstata dlhodobej neudržateľnosti napr. tzv. autorských práv a patentov).

V tom zmysle sa dá zo systému vyjsť iba toľko spomínaným zvyšovaním miery chápania zamerania a fungovania systému a jemu nadradeného systému. Znie to možno na prvý pohľad trochu zložito, ale je to v princípe veľmi jednoduché.

Práve v tomto bode má svoje pravé miesto aj vyjadrenie:
"A poslední budú prvými a prvý poslednými".
Pri vyššej miere chápania nás "posledných [smích]" nemá elita šancu, keďže sme schopní riešiť problémy o úroveň ďalej. Oni tam v ich stave nemôžu, pretože by to bola pre nich samovražda. Samozrejme pokiaľ nezmenia svoj základný postoj(aj preto ma tak zaujalo vaše tvrdenie Oracle, že ho vraj zmenili).
Pokiaľ plebs nechápal, mohli sa uchýliť v konfliktoch vždy o úroveň vyššie a tam riešiť problém vo svoj prospech.
V dnešnej dobe túto možnosť prirodzene stratili.

V hlbokej podstate svojho a tiež kolektívneho podvedomia každý vie, aké sú pravidlá.. to sme tu tiež neraz rozoberali..

234134

13.12.2010 20:12

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

Reakce na 234134

Takže, ujasnime to, každé kňažstvo bolo hierarchické egyptské obzvlášť.
Žreci boli na vrchole, čo sa Vami vymenovaných kňazstiev týka neviem posúdiť že boli odštipnutý z nižších vrstiev alebo nie. Jedno je ale isté žreci nedegradovali ostatný áno, takže ich konkrétne vedomosti vyšumeli a zostali z nich len kulty.

Čo sa týka dnešnej elity pre žrecov sa stali zbytočnými, kvôli zmene postojov a prístupov, ale cieľ zostáva pre nich rovnaký t.j. priama konverzácia s Bohom.
Dnešné elity si dosť dlho mysleli že hrabú pre seba a niečomu šéfujú, pričom boli len vysoko-položenými výkonnými orgánmi(žreci to riadili), neboli ničím iným ako najbiednejším otrokom a sú väzňami svojej blbnosti, fanatizmu a nadutosti. Ich dnešné konanie je len výsledkom myšlienkovej zotrvačnosti, v dohľadnej dobe prepadnú na smetisko dejín a čo sa týka 3. svetovej, tá sa konať nebude.

234187

14.12.2010 11:33

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 234187

Kulty vždy boli cielene vytvárané, poprípade kontrolované žrecmi, znacharmi. Áno, degradácia v kaste žrecov bola zriedkavá, no občas sa vyskytovala. Existujú príklady.

Nepamätám si však, že by sa napr. Megre vyjadril v zmysle zmeny základného postoja dnešných žrecov-znacharov.
Presnejšie, nikde som sa nestretol s podobným názorom.
Preto ma tak zaujíma, odkiaľ pramení toto Vaše presvedčenie..

234214

20.12.2010 20:00

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 234214

Moje presvedčenie pramení z jedného rozhovoru z cyklu Anastázia.
Súhrnný obsah toho rozhovoru je asi toto:
Pradedo Anastázie prehlasuje, že miluje svoju pravnučku a všetko aby ju ochránil pred ním (vrchným žrecom).
Vrchný žrec na to odpovedá, že nemusí za ňu bojovať, lebo aj tak jej neublíži, pretože nevie jej ublížiť, tvorí 200-krát rýchlejšie ako on. Uznáva svoju chybu a svojich predchodcov a prehlasuje že urobí všetku preto aby tento monštruózny systém (čo stvorili žreci) zničil.
Stačí?

234591

20.12.2010 22:05

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 234591

Knihu "Zvoniace cédry ruska" resp. "Anastázia", ako zdroj takého vážneho tvrdenia, nepovažujem za dostatočné. Sú tam zaujímavé myšlienkové konštrukcie, no bol by som, čo sa týka Megreho skôr opatrný.. Nič v zlom..

Aj tak ma to ale zaujíma [smích]

Môžete mi poslať prosím link na originál Vášho voľného traktátu?
Niekde v 6.-7. knihe, či v poslednej?
Hmm.. Dajú sa rôzne pochopiť..
Ak máte aj v ruštine. Preklad vždy čiastočne deformuje..
Kedysi som ich mal v rukách,, no to je dávno a nečítal som všetko.

Pre mňa z Vašich formulácii totiž vôbec nevyplýva tvrdenie, že žreci-Znachári v dnešnej dobe naozaj opustili svoje ciele, resp.že by boli také, ako ich Vy popisujete. Nekompromisne na nich pracovali po tisíce rokov a obetovali vedome milióny, možno miliardy ľudských životov. Tak robustná tendencia sa nezvykne opúšťať zrazu. Je to vysoko nepravdepodobné, aj keď nechcem tvrdiť, že nemožné. Aj u nich prebieha boj dobra a zla.

A.Lincoln:
"Lepších anjelov našej prirodzenosti občas premôžu temné stránky a dobro vždy nezvíťazí".

U Znachárov to samozrejme platí skôr opačne [smích]

Existujú však tzv.kritické body.

V.N. Puzakov (Megre) ma zaujíma skôr z trochu iného pohľadu. Jeho rola.
..a.. pohľad kolegu, či oponenta na realitu môže byť aj inšpirujúci a poučný. Tak isto pohľad nepriateľa..

234597

11.12.2010 22:28

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 234026

PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Zdravím chlapi( chlopci ) - udo a Oracle,

keď tak čítam vaše oracula, tak mi behá všeličo hlavou...Aký vy máte názor na momentálnu situáciu s WIKILEAKS ?
Je v tom zamočený Odyseus a Kyklopovia, alebo je to útok z druhej strany a prezentujú sa Pigmaliovia ?

Ak uvážim všeličo, čo sa okolo týchto novodobých " hrdinov " deje, tak všetky cesty vedú do Ríma...alebo Vatikanu ???

Voldemorti strácajú kontrolu...to snáď nemyslíte vážne !!!

Pri ich tisícročných skúsenostiach, biliónoch tzv. peňazí, miliardách investovaných do poznania a oblbovania vyššieho zvieraťa menom človek, ovládania množstvá taktík a stratégií direct a subliminal boja,práce desaťtisícov nadpriemerných mozgov, využívaním množstva prvkov poznania slabých článkov spoločnosti a jedinca ...VY SI MYSLÍTE? ŽE STRÁCAJÚ KONTROLU ???

Čo čakáte udo od ďalších priebežných analýz ?

Iste doba sa zrýchľuje, vidím to na reakciach politikov, ktorí dokonca neváhajú aj sem tam povedať pravdu...Viem...tečie im do topánok...boja sa ďalšieho vývoja ???
Alebo hrajú len svoju hru, ktorá im je režisérom určená...
Bohužiaľ, môj názor je taký, že tragikomédia pokračuje...na úkor bežného človiečika...A aký dopad čakať od fenoménu WIKILEAKS...

Ak uvážite, aké správy sa riadeným procesom dostali do streamu, tak vlastne nie je o čom vôbec polemizovať...A aký to má ďalší záber, vplyv na bežných ľudí...nepovedzte, že žiaden...
Piráti zaútočili ??? Na koho vlastne ??? Globálna sieť ? Ako ľahko ju je možné rozpárať ??? Jedným mlátkohlavým žralokom ??? Asi áno...Voldemorti ovládajú mnoho spoločnosti MURDER Inc., aj bez ručenia...

234066

12.12.2010 0:49

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

MoUdrostrak 120.?.?.?

Reakce na 234066

Voldermorti jsou zdeseni, protoze se jim vse hrouti. Nejen v yeshivach duni bubny a jeci poplachove sireny na plno. A presto nejsou schopni najit vychodisko. Dostali se vlastnim pricinenim do bezvychodne situace. Hamizdnosti sobe vlastni probudili draka, ktery dlouho jen odpocival a prezival = Cinu.

Velky a genialni strateg http://cs.wikipedia.org/wiki/Teng_Siao-pching vcas odhadl, kam svet pod manipulacemi Voldermotu smeruje. Zazil z nejblizsi blizkosti Koreu, Vietnam a tusil, kam a kde musi byt utazena voldermotska smycka, aby mohli Voldermoti geostrategicky vladnout svetu. A draka vcas probudil, osedlal a nasmeroval tak, aby utoku Voldermotu nejen odolal, ale aby dokonale ovladal situaci.

V dobe, kdy dostal velky DEformator Gorby facku od sveho spoluobcana na meetingu, http://cs.wikipedia.org/wiki/Teng_Siao-pching se spokojene koupal v mori a dozival svuj zivot pohledem na uspech, ktery jeho plan a projekt sklizi.

Voldermoti jsou schopni zkorumpovat kazdeho nebo na neho pouzit kompro. Jen u Ciny a Cinanu narazeji. Nejen proto jsou v Cine za prokazanou korupci naroubovany tresty smrti. Dalsim duvodem je fakt, ze zatimco skveli a hodni Euro_Atlantane zaprodaji za penize cokoliv, Cinan muze zit ve skvelem zapadnim svete nekolik generaci- ale stale je pro neho Cina No. 1!

Proto, at je za Wikileaks kdokoliv a cokoliv, diky potencialu Ciny nema sanci zmenit smerovani sveta. Hodny a humanitarni Pakt NATO tahne do geostrategickeho bodu zemekoule uz druhe desetileti, ale misto uspechu, slavi jen porazky. Cina si ale podmanuje CELY treti svet, kasle na skutecnou hodnotu podvodnych zelenych papirku. A naopak absurditu krize zpusobovane FEDem a podvody zapadnich financniku, obraci ve svuj prospech.

Cina nemusi hnout ani jedinym vojakem, vyplatit ani jeden jediny juan na korupcni ucely, nakupovat kompro proti komukoliv - a presto si Cina podmanuje svet.Proto se budou dit jeste zajimave veci. Krome velkeho globalniho konfliktu je vsak vse ostatni naprosto prirozene nezvratne. V yeshivach duni bubny a jeci sireny na poplach. Nejsou vsak schopny nic zmenit...

234069

12.12.2010 3:31

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 234069

Činané si z WikiLaeks dělají legraci:
WikiLeaks keeps on publishing despite arrest
http://www.youtube.com/watch?v=w0xLyoc9DxU

234074

12.12.2010 16:13

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 234074

Díky za zajímavý odkaz 85ko, ale neřekl bych, že ten klip popisuješ přesně, pokud se zamyslím nad tvou upoutávkou, cituji: "Činané si z WikiLaeks dělají legraci:".


V té animaci si "Číňané" nedělají legraci z WikiLeaks (jak by se na základě tvé poznámky mohlo zdát), ale z někoho úplně jiného..[smích] Navíc v souladu s praktikami (košér) mainstreamu zevšeobecňuješ (generalizuješ) výrazem "Číňané".

Proč? Protože ten klip jistě nevytvořili VŠICHNI Číňané (viz.občané Číny), nýbrž jen určitá malá komunita lidí a možná v ní ani všichni nebyli čínského původu. Cítíš ten rozdíl, příteli a kamaráde? Nějak moc zavádějících nepřesností v jedné větě, nezdá se ti???..[smích]

Je to stejné jako kdybys napsal, že do ČSSR v 68.roce vtrhli Rusové a vůbec by ti nevadilo, že se jednalo o invazi několika spřátelených států Varšavské smlouvy a pokud se bavíme o SSSR, tak Rusové byli v Sovětské armádě jenom jedna z národností. Podobně jako kdybys napsal, že za invazí mohou Rusové a vůbec by ti nevadilo, že generální tajemník Brežněv byl Ukrajinec (nebo v jiné souvislisti Stalin Gruzinec).


Pokud jde o WikiLeaks, tak objektivnější a přesnější by bylo pokud bys napsal: "Skupina Číňanů vytvořila animaci na téma WikiLaeks a ohledně situace Juliana Assange, ve kterém si dělá legraci z arogance některých západních politiků (např.Sarah Palinové) a z bezradnosti E/elit obecně". (Mimochodem, není jméno Sarah náhodou hebrejského původu?..[smích])


jansmith[smích]

234087

13.12.2010 1:30

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 234087

No, tak téhle přednášky jste mě mohl ušetřit Jene. Ano,cítím ten rozdíl, ale snad se až tak moc nestalo.

Iva

234125

13.12.2010 10:13

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 234125

Nebyla to ani tak přednáška jako v dobrém myšlené upozornění. Je hodně důležité jaké výrazy a slovní spojení používáme, protože jejich nepřesné užití mění smysl sdělení a podprahově ovlivňuje nevědomou mysl spoluobčanů, a jejich vnímání reality často nevědomě (nebo v horším případě záměrně) negativně manipuluje.

Nic ve zlém, v tomto případě se opravdu tak moc nestalo [smích], ale jde o důležitý princip. A proto i má reakce, která na něj měla upozornit i ostatní Zvědavce, kteří jej ve své komunikaci s ostatními (ale i ve vlastním myšlení) zatím ignorují...

jansmith[smích]

234142

12.12.2010 12:49

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 234069

Zdravím MoU,

>Voldermorti jsou zdeseni, protoze se jim vse hrouti. Nejen v
>yeshivach duni bubny a jeci poplachove sireny na plno. A presto
>nejsou schopni najit vychodisko. Dostali se vlastnim pricinenim
>do bezvychodne situace.
Hmmm...zaujímavé tvrdenie MoU.
Iste čínsky drak sa môže oprieť o 1,2 mld. bezduchých pracantov, ktorí makajú na zbytok sveta za mzdu, ktorú môžeme nazvať almužnou...Čo si myslíte, kto tam realokoval výrobu, množstvo služieb ( tu India vychádza ešte lepšie ), snáď nie čínsky drak...Takže, niekto iný rozhodol, že do Číny ( alebo juhovýchodnej Ázie ) sa presunie skoro všetká manuálne a ekologicky nevhodná výroba a vo vyspelých štátoch sa ponechá len lukratívna výroba a špeciálne služby ( napr. tlačenie pyramidálnych USD ( EURo ) a iné srandy vyspelej spoločnosti...

>
>Velky a genialni strateg
>http://cs.wikipedia.org/wiki/Teng_Siao-pching vcas odhadl, kam
>svet pod manipulacemi Voldermotu smeruje. >svetu.
Takže podľa Vás je Teng...ten skvelý mozog...hmmm...
Iste už mnohým ľudkom došlo, že tí politici, ktorí vystupujú navonok, pred ktorýmkoľvek národom , sú len dobre rétoricky vybavené marionety...Tí, čo používajú mozgy na strategicko-taktické operácie obyčajne bývajú skrytí a verejnosti neznámi...

>
>V dobe, kdy dostal velky DEformator Gorby facku od sveho
>spoluobcana na meetingu,

Zamysleli ste sa nad tým, prečo Gorbi berie 500 000 USD za prednášku a spokojne žije v Lausanne ( samozrejme už BOH povolal jeho koordinátora, ktorý sa nazýval Raisa )...


>
>Voldermoti jsou schopni zkorumpovat kazdeho nebo na neho pouzit
>kompro. Jen u Ciny a Cinanu narazeji.
Celkom scestné tvrdenie...zamyslite sa nad skutočnosťou, že v KOMUNISTICKEJ Číne je niekoľko stoviek tisíc multimilionárov v USD ...Pýtam sa, ako je to možné...??? Ako to súladí ( úplne blbý výraz ) s komunistickou teóriou??? Alebo je Čína cvičný polygón nového protokapitalistického usporiadania, bez akéhokoľvek reverzného chodu ???

>
>Proto, at je za Wikileaks kdokoliv a cokoliv, diky potencialu
>Ciny nema sanci zmenit smerovani sveta.
> Cina si ale
>podmanuje CELY treti svet...
A čo si myslíte VY MoU, kto riadi Čínu ? Prečo tí supermúdri žluťáci ( ospravedlňujem sa za ten výraz )obchodujú s tými zelenými papierikmi s okom nad pyramídou ???

>
>Cina nemusi hnout ani jedinym vojakem, vyplatit ani jeden jediny
>juan na korupcni ucely, nakupovat kompro proti komukoliv - a
>presto si Cina podmanuje svet.Proto se budou dit jeste zajimave
>veci.
Ah jaj MoU, ješivy nevedia, čo ich núti bubnovať. Len tí, čo vedia,tí vedia...Ale to nie sú tí , čo to zmenia...To sú len vykonávači. A je úplne jedno či sú v Číne alebo v Alabame...alebo v matke miest , to jest v Prahe...

Svine budú vždy svine ,a holohoax bude s najväčšou pravdepodobnosťou pokračovať...Dies Irae sú veľmi aktuálne takmer všade vo svete...

Salam Alejkum

234081

12.12.2010 18:08

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 234066

Clape, buď si pil alebo si to neprečítal poriadne. Povedz mi kde som povedal že Voldemorti strácajú kontrolu? Oni nestrácajú, ich poskokovia Elity strácajú(Rotshild a spol., dôvody som vysvetli), takže mne a Udo-vi nevkladaj také slová do úst čo sme nevyriekli.

234092

12.12.2010 19:17

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 234092

Clape,

ak sa naučíš písať a čítať, tak sa dozvieš...A vlastne vôbec, vieš význam tých slov , čo píšeš...??? Pokús sa troška zamyslieť nad tým...

Oni
>nestrácajú, ich poskokovia Elity strácajú(Rotshild a spol.,
>dôvody som vysvetli)...Ono to asi nie je Rotshild ,ale iný schild, ale to nevadí...

Takže, preložené do zrozumiteľného jazyka... Oni nestrácajú, len ich poskokovia strácajú...
Oracle, každý manager by ich už vyhodil zo sedla, lebo ak si niekedy niečo managoval, tak zaiste Ti neutiekla skutočnosť, že keď to managuješ na pitu, tak Tvoji poskokovia sa len vezú a TY zlízneš smotanu...
Čiže voľne preložené, ala jazyk s. Lexu...kopnú Ťa do gúľ...

Asi viac nemám k tomu čo dodať Oracle...

234095

13.12.2010 1:42

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 234095

A chlape ty pochop to, že celá táto pyramída nie je firma.
Elity si myslia že celý čas hrabú pre seba ale v skutočnosti Voldemorti nechali im robiť všetky špinavé práce. Voldemorti ich presvedčili (účinnou indoktrináciou cez tóru) že Elity sú pupok sveta, ale neboli ničím iným ako pešiakmi, ktorý sa teraz stali nepotrebnými.
Citujem klasika:
"Najväčším úspechom diabla bolo to, že presvedčil ľudí že neexistuje."

PS: Myslím si že každému bolo jasné(až na teba), že v princípu celé ako to funguje a že to nie je firma, ktorá má za úlohu zotročiť svet.

234126

13.12.2010 19:53

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 234126

Zdravím Oracle ( alebo pán Teleky ),

pozri, ja som už starý " somár "...

Ak si myslíš, že to vybavíš ...>A chlape ty pochop to, že celá táto pyramída nie je firma.

A...Tvoje PS


>PS: Myslím si že každému bolo jasné(až na teba), že v
>princípu celé ako to funguje a že to nie je firma, ktorá má
>za úlohu zotročiť svet.

Len jednu otázočku...aké mi dáš relevantné dôkazy , že ja som osol a TY všetko vieš ???
Čiže TY vieš ,ako funguje svet okolo nás...,len ja som ten blbý, ktorý to nepochopil...

Naprekvapenie súhlasím, no tomto webe píše svoje postrehy, poznania, teórie, hypotézy tisíce ľudí ( človekov ).Zamysli sa ...kde asi sa nachádza pravda ??? Veď vieš...tá je len jedna...
Kto si môže dovoliť povedať, že to čo píše je pravda ???

Ak si prišiel k poznaniu...že NIKTO ( to je ten , alebo TO, čo udo spomína častokrát ), tak si veľmi blízko pravdy...

Ale , hranica Tvojho poznania je veľmi obmedzená ...( samozrejme aj každého z nás , ktorí tu prispievame ).

S pozdravom

Akronym

234184

7.12.2010 1:56

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233829

Že je propaganda schopna pouze destrukce, popírají fakta všech válčících stran ve všech válkách i v následném budování nového soužití. Projevy hrdinství až do sebeobětování hovoří za vše. Jde jen o to, jak propagandou přimět motivaci člověka až k vědomému potlačení pudu sebezáchovy, pro naplnění převzaté role v rámci scénáře hraného kusu. Nástrojů k tomu vhodných jsou známy celé přehršle.

Ta internetová síť je od svého ideového počátku koncipována jako nenarušitelná i za válečných podmínek, což v soudobé podobě je již tak redundantní, že je prakticky nezničitelná jinak, než globální destrukcí Země i s jejím širokým okolím. Stačí si jen připomenout naši vnitrostátní síť TV v r. 1968, která dlouho vzdorovala srpnové masivní invazi na pouhých 12 kanálech a to nebyla na takové poměry vůbec připravována, ale stačila ad hoc iniciativa ochotných rukou.

233843

7.12.2010 2:10

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 233843

Pokud považujete válečné trosky za konstruktivní, pak možná. Holý fakt, že vám jde o holé přežití nepotřebuje žádnou propagandu, lidi se během válečných jatek učí rychle. Stejně tak rychle jim spadnou ideologické šupiny, tváři tvář brutalitě války. Propaganda prostě tvář tvář drsné realitě přestává fungovat. Co myslíte, když by nás někdo dostal na válečná jatka a byli jsme zpracovaní propagndou a my měli to štěstí, že jsem přežili několik prvotních hrůz... Čeho se bál Stalin, když se vracelo zpět několik miliónů vojáků vítězné RA?

233844

7.12.2010 21:03

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233844

Propaganda má řadu stadií, z nichž to poslední je její přijetí za své až za hrob a to nejen za válečného běsnění, ale i při mírovém budování. Zove se to hrdinstvím. Hitler i Stalin jsou toho názornými doklady, když odhlédneme od milionů jejich následovníků, či vlastně předchůdců ve smrti.

A čeho se bál Stalin? Poté co s jeho jménem na rtech pomřely miliony za vlast a ti přeživší ho zbožňovali do konce svých dnů, se bál jediného. Bál se, aby se v těch jeho nejbližších a v milionech navrátilců nenašlo dost takových, kteří se dali z nejrůznějších důvodů do služeb kapitálu, o jehož možnostech věděl své již z doby předrevoluční a zejména pak porevoluční zahraniční intervence do právě zrozeného SSSR. Tu přezdívku nezískal za stakan vodky. Ta ho charakterizovala tak, že ani zajetí jeho syna Němci z té jeho oddanosti věci nic neubralo.

Ono je to dnes jen takové hašteření a přece jsou hromady mrtvol. Až dojde na lámání chleba a ta doba je za dveřmi, budou oba ti tehdejší protivníci jen ubohými břídily oproti těm soudobým, když ztráty narostou o dva řády.

233883

8.12.2010 12:01

Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 233883

než izolací a terorem při budování socialismu v jedné zemi, což byla jeho idea, kterou kvůli větší "prodejnosti" na stranickém fóru podstrkoval jako leninskou.
Pravověrní marxisté totiž věděli, že úspěch může mít pouze při provedení globálním, a proto se do ozbrojeného puče hrnul jen Bronštajn zaslaný na Rus bankstery Jew Yorku a Uljanov, kterého vyslal tamtéž brácha zakladatele FEDu s tím, aby revoluci krapet popohnal, neboť zprvu ani Trockij po krvi židoliberální Prozatímní vlády přiliš netoužil, vědom si nevalné podpory bolševických extrémistů mezi převážně rolnickým národem. A u Koby-Stalina to bylo ještě horší, o ostatních rudých předácích nemluvě.
Čili bolševický puč byl ukázkou úlohy osobnosti v dějinách (a osobností za tou osobností).
Stalin přesto (naštěstí jen částečně) realizoval plány jím odstraněných vyvolených bolševiků na světovládnou revoluci (Trockij) a vyhlazení odbojného rolnictva (Kameněv, Zinovjev).
Proto proti němu povstaly po boku Němců miliony "spoluobčanů".
Zahraniční intervence 1918-1920 byla jen propagandisticky nafouklou bublinou, o smysluplný odpor se snažil jen Churchill, který pochopil, která bije, ale snaha to byla marná.
Británie bránila jen své vojenské sklady, Američané hlídali na Sibiři Japonce (tenkrát ještě neplatilo, že /rudo/žlutá je dobrá), Francouzi se krátce hnuli, až když hořela koudel jejich protiněmeckému spojenci Polsku r.1920.
Přitom k potření bolševických žoldnéřů (částečně i čínského původu) stačilo (během 1.světové války, kdy zdroje i důvody rozhodně na straně Dohody byly) opravdu málo, o čemž svědčí i počáteční úspěch našich legií...

233904

9.12.2010 1:26

RE: Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 233904

... kterou kvůli větší "prodejnosti" na stranickém fóru podstrkoval jako leninskou.

Sakra kdo tedy střílel z té Aurory a spustil tak tu VŘSR?

Lenin přece naprosto logicky dospěl k závěru, že celosvětová revoluce proti kapitálu nemá šanci. Bez spojení není velení, je prastará vojenská zkušenost a v té době byl k dispozici coby nejrychlejší prostředek telegraf, který s bídou stačil na to území Ruska. Ale "myšlenka se stane silou, jakmile se jí zmocní masy" a socialismus se jí stal nejen v Rusku. Co tam ale za těch dvacet let z Ruska komunisté udělali, když po světové válce v rozvráceném zaostalém mocnářství museli čelit občanské válce s intervencí a ještě budovat státní správu, průmysl, zemědělství, školství, zdravotnictví, komunikace, stavebnictví a nezanedbávat ani kulturu atd., přičemž mnoho z toho museli navíc před Hitlerem přenést k Uralu a přesto tu válku proti celému zbrojnímu potenciálu Evropy i Japonska vyhráli, o tom se dnes "cudně mlčí" a vychvaluje se jen Západní fronta a Tichomořské operace. Sověti si přitom s celou slavnou Kvantunskou milionovou armádou poradili ani ne za měsíc a právě to a ne nějaké atomové pumy přiměly Japonce ke kapitulaci. Vychvaluje se do nebes ta II. fronta v Evropě, která se celé roky odkládala až vznikla panika, že Evropu osvobodí Stalin sám. Ta fronta, která měla setsakra namále byť byla z USA zásobována přímo grandiózně vším potřebným, kterou předcházelo masivní letecké nasazení a kam nakonec celé divize Wehrmachtu i SS prchaly do zajetí.

Ta doba minulého století měla svá pravidla a průběh podle nich. Na jedné straně kapitál neznající morálku a tím ani soucit s utlačovanými, oproti němu plebs s nadějí na lepší uspořádání světa. Kdo chce někoho odstavit od moci, nemůže být slabší než ta moc a Stalin i ti ostatní ve straně to věděli. Že musejí být oběti je průvodním jevem každé revoluce i války, ale nakonec ti Sověti svět před Hitlerem zachránili, to jim nikdo nevezme a že po pouhé jedné generaci od "vítězství" kapitálu v jedné bitvě začíná jeho další a to globální krize s opětovným varem v masách, je právě díky tomu spojení příznivé k jeho globální porážce. A čas již odbíjí...

233941

10.12.2010 0:06

RE: Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 233941

Lenin pochopitelně coby marxista ve světovou revoluci věřil a nedokázal si její úspěch představit bez pomoci německého proletariátu, proto se snažil proniknout k němu přes Polsko.
Stejně jako Aurora byla vychvalována loď, která přivezla mauserovky pro tři pluky složené z německých zajatců, které poté byly páteří listopadového převratu (spolu s nečinností v zázemí morálně rozloženými námořníky a vojáky petrohradské posádky). Údajně na Leninovo zvolání "Ať žije světová revoluce" odpověděly "Ať žije císař Vilém !"
Bolševici se coby pučisté s podporou cca pětiny populace dle voleb r.1918 nemohli divit, že proti nim vypukla občanská válka (přeceňovaný rozsah tzv. intervence - která by při skutečně razantním průběhu smetla rudé levou zadní - jsem popsal výše). Bohužel se jako nejschopnější odporu ukázali nikoli liberálové, ale bývalí carští generálové, kteří ovšem nemuseli Židy a tím si dost zhoršili pozici v zahraničí. Navíc operovali často v neruském prostředí, kde bujely nacionální vášně.
Kapitalisté s bolševiky záhy čile kšeftovali včetně zbrojního průmyslu a po ztrátě většiny přebujelé sovětské militaristické mašinérie r.1941 (existovalo i ministerstvo pro výrobu munice), která již léta před druhou světovou válkou přestala vykazovat obranné rysy (přes 22 000 tanků i letadel) dodávky zmnohonásobili.
Kdyby k nám vtrhli stalinisté šířící světovládu SSSR místo nacistů (kteří o nic takového neusilovali, hranicí měl být Ural a Severní Afrika), bylo by mrtvých Čechů asi o dost víc než 40 000.
Porozumění mezi bolševiky a kapitalisty dokládá i hladký průběh sametového puče a klidné dožívání katanů našich vlastenců, zatímco nebezpeční lepiči nálepek hnijí rok ve vazbě ...

233981

6.12.2010 21:59

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ

JPG 89.?.?.?

Reakce na 233821

Přemýšlí někdo i o možnosti, že primární činy a události jsou jednoznačné, ovšem další navázané události už jsou, nebo se flexibilně stanou zmanipulované a součástí účelových plánů někoho jiného?
To je používaná taktika i v jiných situacích PSYOP. Je to velmi živelná věc, okamžitě vycházející z aktuální situace.

Příkladem může být i jev klimatických změn, který se dá konstatovat, nebo popsat na čistě vědecké rovině. Jelikož v tom ale frčí spousta různých lidí, kteří pochopili svou zvrácenou příležitost, anebo nepochopili vůbec nic, začalo být téma KZ posuzováno optikou těch lidí a jejich aktivit. Najednou je z přírodních projevů politický, finanční a konspirační jev. V takové atmosféře je nemožné rozlišit jedno od druhého.

Velmi podobně se dějí operace s cílem při-ohnout únik info momentálně tak, aby se to zas někomu hodilo. A tím může být jakákoliv tajná a vlivná osoba, nebo spolek - bez ohledu na to, jestli J.A. zná, pracuje pro ně, nebo je nezná.

Kdyby na takovou PSYOP J.A. přistoupil, tak by pro něj bylo velmi neřešitelné se obhájit a dokázat, že není nějakým agentem. On by měl dokončit to, co chce udělat. To, jak s tím naloží ostatní už prostě není v jeho moci.

Připusťme, že J.A. prostě pustil džina s jedním cílem: Přivést k odpovědnosti ty, co ji prokazatelně nenesou.
A teď se všichni, kdo mají mocenské ambice prostě posekají navzájem kvůli jednomu vele-pšouku. Ne nadarmo se říká, že už se delší dobu vede boj mezi mocenskými elitami - kdo s koho.
V tomto případě bychom my ovce byli jen pasívními diváky. Tedy, pokud se nezúčastníme tak, že to přiměje elity jednat v dobrém zájmu obyvatel, pak se celá šaráda "WikiLeaks" odehraje sice online před našima očima, ale vesměs se nás nijak nebude týkat. Či spíše: dopadnou na nás jen ty negativní závěry. Rozhoně se pro "lidstvo" nikdo z těch vyvolených drát nebude.

A to je velké varování i výzva pro nás.

233832

6.12.2010 22:06

RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, BUDOU UVEŘEJŇOVAT ČESKÉ DOKUMENTY

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 233807

Česká pirátská strana (ČPS) plánuje zveřejnit na webu materiály z českých ministerstev, které prý jsou pro české občany mnohem zajímavější než americká diplomatická data, která zveřejňuje server WikiLeaks.
[chechtot]

233833

6.12.2010 22:24

DĚJE SE NĚCO NOVÉHO

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Ať už mají pravdu zdejší diskutující pesimisté nebo optimisté, je potřeba si všimnout, že nastává nová situace. Začnou vznikat po světě svobodné weby specializujících se na uveřejňování tajných a důvěrných dokumentů svých vlád (magistrátů, policie, atd.). Myslím, že se vytváří nové hnutí a přispěvatelem bude každý slušný nebo naštvaný úředník. Možná, že systém se snaží chytře obrodit sám sebe a je to jediná cesta, jak toho může dosáhnout! Jak jinak z tohoto marazmu než pravdou, otevřeností, poctivostí a slušností? Možná, že toto je nová cesta k lepší budoucnosti, protože takto to dále už nejde! [smích]

233835

6.12.2010 23:09

RE: DĚJE SE NĚCO NOVÉHO

dub 89.?.?.?

Reakce na 233835

no jestli se některým ze sloužících majících přístup k informacím opravdu rozsvítí a začnou vynášet (a to je jediná cesta, jak zmrdy zbavit vlivu a moci), tak se opravdu mohou začít dít zajímavé věci.
a je fakt, že i v tajných službách a ozbrojených složkách je dost hodně nasratých lidí. jen to chce, aby se přestali bát o hypotéku a začali jednat v zájmu civilizace. protože jinak skončíme špatně všichni, a oni první, protože první jsou likvidovaní potencionálně nejnebezpečnější sluhové. takže tím zachrání krk primárně sobě. a to jim musí nejdřív dojít...

ale zatím se nic nestalo. tož huvidíme.

233836

7.12.2010 0:50

Kolíbka

Supman 84.?.?.?

Všem diskutujícím bych si dovolil doporučit dílo mého oblíbeného autora Kurta Vonneguta – Kolíbka. Jedna část děje: dva muži si rozdělí role při ovládnutí malého ostrovního národa. Jeden je tyranským diktátorem a druhý je prchajícím "kazatelem", kterého diktátor (samozřejmě neúspěšně) pronásleduje. Jaké to báječné podobenství... [chechtot]

Vonnegut kromě biochemie vystudoval také antropologii a toto dílo bylo jeho magisterskou prací, což také vysvětluje původ této zdánlivě banální zápletky. Myslím, že ti co kormidlují možná že nečetli Vonneguta, ale jistě vycházejí (nebo alespoň ti co pro ně pracují) z podobných psychologických a sociologických modelů.

Je třeba nám podstrčit iluzi svobody, stejně jako před oslíkem mávat svazkem mrkve, aby šel kam chceme [smích].

V nastalém povyku se nikdo neptá: "A kdo přinesl tu mrkev? A proč tam není petržel?"

233840

7.12.2010 0:59

A co kdyz je to uplne jinak..)

patis 78.?.?.?

Je jedno kde se vzal Assange a nebo kdo ho plati..boj o internet a informace zuri uz dlouho a jestli si nechame cenzurovat internet na zaklade tyhle kausy,tak si stejne nezaslouzime nic lepsiho...Mozna je to takovej test uvarenosti zaby..[smích]
Mozny je uz uplne vsechno[smích]

233841

7.12.2010 1:46

Cíl této pseudoaféry – diskreditace "alterstreamu"?

Andrew Siddur 62.?.?.?

Čím dál více se mi zdá, že tenhle humbuk kolem Wikileaks má za cíl zdiskreditovat a nejlépe zrušit celý „alterstream“ (to označení zní mimochodem také jako nějaká nálepka, no co naděláme).

V poslední době už jsou hlasy „probuzených“ (zkrátka lidí, kteří věci vidí jinak, ať už přirozeně, nebo ze zásady) příliš silné, stejně tak jejich zázemí s různými alternativními informacemi (weby, fóra).

„Mainstream“ už neví, jak na protichůdné informace reagovat. Opakování lžipravd, přehlížení nebo nadávky do psychopatů už nepomáhají. Nejlepší by bylo, kdyby alterstream nebyl.

Každý, kdo minimálně poslední desetiletí používá internet, vidí, jak se všechno centralizuje a unifikuje, odpadají zajímavé funkce, zbývá balast pro většinu. S čím dál větším tempem. Ať už jde o ty různé upload servery (vězte nebo ne, ještě tak před 5 lety tu nebyly, a přesto člověk našel, co hledal, a ještě lépe a ve větším množství), kde stačí cvaknout vypínačem, a zájemce o informaci je rázem slepý nebo stále pokročilejší cenzuru obsahu internetu.

Proč neudělat to samé s alterstreamem? Tak ho úplně shodíme. To se povede, ať už Leaksaféra dopadne jakkoli. Pokud dopadne, jak tu očekáváme (J. A. „agentem-přisluhovačem“), budou se lidé ptát, jak je to možné, a u každého dalšího alterstreamu se budou ptát „komu to slouží“ (což není nejhorší, ale podle mě existuje ještě lepší a pravdivější přístup – „ať si to klidně slouží komu chce – když z toho ten, komu to slouží, moc nemá, a naopak druhým lidem to otevře obzory, je to v pořádku).

Pokud to dopadne, jak neočekáváme (J. A. na smrtelné posteli s dýkou Mossadu v zádech zasténá, že skutečně bojoval pouze za sebe a právo čtenářů na pravdu), rázem se objeví nové „prosáknuté pravdy“, které nám vyjeví, jak to s tím Julianem bylo „doopravdy“.

Zkrátka tak či tak, lidé budou ƒ„alterstreamem“ zmateni a znechuceni. A s povděkem přijmou nabídnutou ruku mainstreamu, který se bude kát „My už budeme hodní, už nebudeme tak Goebbelsovsky lhát“, a který už sem tam pochvalně napíše třeba o Rusku, Íránu, nebo že ta obřízka není zas až tak moc cool. Ovšem propaganda pojede dál a ještě víc. Jen už daleko nenápadněji.
Až do doby, než si jí zase někdo zasvěcený všimne a zase se vytasí s nějakým Julianem... a dál už to známe... [mrknutí jedním okem]

233842

7.12.2010 10:22

Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

Roman 85.?.?.?

Reakce na 233842

Vyjádřil jste to prakticky přesně. Problémem je, že prozatím nevíme, jestli J.A. agentem-přisluhovačem je či není, můžeme zatím pouze spekulovat. Ale domnívám se, že touto otázkou se pouze odvrací pozornost. Cílem aféry WIKI nemusí být únik či vypuštění diskreditujících informací. Celá tato kauza může být spouštěčem něčeho mnohem zásadnějšího, stejně jako událost "911" se stala spouštěčem "války proti terorismu" a invazí do Iráku a Afghánistánu.
Tímto cílem bude totální kontrola toku informací. Doporučuji odkaz prostudovat, článek je poměrně "výživný", stejně jako diskuze pod ním.
Všichni víme, o co tu jde. Finanční systémy jednotlivých států se odebírají do propasti, jejich zadluženost exponenciálně roste. Dluhy jsou prakticky nesplatitelné, ekonomika stagnuje. Do toho prosakující zprávy o probíhajícím zlomu ropy a blížícím se zlomu dalších strategických surovin. Bude zapotřebí:
- Obnovit poptávku a s tím i ekonomiku.
- Získat kontrolu nad zbývajícími zdroji, a to především energetickými-ropou.
- Upevnit kontrolu financí a dluhů z jednoho centra.
- Redukovat počet obyvatel planety na únosnou mez, předem stanovenou na cca půl miliardy lidí.
To prakticky znamená další světovou válku. Ti, co vládnou za oponou, ji již iniciovali 2x a že to zkusí potřetí, je předpovězeno. Pokud ovšem chtějí nahnat světovou populaci proti sobě do války, musí nejdříve zničit svobodný tok informací. Mainstreamová sdělovadla mají plně pod kontrolou, zbývá jen internet.
Říká se, že 1.obětí války je pravda. Živě si vzpomínám, jak nás před téměř 12 lety masírovala media ohledně neposlušného Srbska. Internet v ČR tehdy prakticky nikdo v soukromí neměl, "informace" šly v některých regionech korigovat pouze poslechem radia Beograd na AM. I tak létaly nad územím Srbska rušičky NATO a sídlo "Radiotelevizia Srbie" bylo vybombardováno do základů a jeho zaměstnanci zavražděni.
Proto bychom měli obrátit naši pozornost na jádro celé aféry a bedlivě sledovat vývoj událostí v tomto ohledu.

233859

7.12.2010 20:46

RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

Osel 78.?.?.?

Reakce na 233859

Tazko mozu ukradnut nieco co sami vymysleli -- Internet je vedlajsi produkt americkeho vojenskeho vyskumu... http://www.lincoln.edu/math/rmyrick/ComputerNetworks/InetReference/57.htm

To je ako keby som si sam plagizoval clanok, co som pred cvhilou napisal...

Popravde, je to od nich celkom velkoryse, ze svoje vedlajsie produkty vojenskeho vyskumu davaju k dispozicii ostatnym (namatkou spomeniem COBOL alebo pocitace vobec).

Nespominam si na ziaden priklad ZIADNEHO produktu ruskeho, cinskeho ci iranskeho vojenskeho vyskumu (ani ceskeho ci slovenskeho), ktory by bol priniesol nejaky uzitok niekomu inemu, ako miestnym mocipanom.

Takze trochu skromnosti, pokory a kritickosti prosim...

233882

7.12.2010 22:39

RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet

Maut 82.?.?.?

Reakce na 233859

Móc dobrý, Romane. Ano, internet velmi vadí, bourá monopol na pravdu vítěze, jedinou vyvolenou pravdu mamonu. Zrušit už ho asi nelze, s výjimkou oné další světové války, ale omezit přístup k němu jen na vyvolené a prorežimně (NWO) orientované - to je (Rockefellerovo) ono! A k tomu je potřeba, jak se již stává rutinou, vééliký zfabrikovaný DŮVOD, aby nám žoldnéřstí "zástupci banksterského lidu" mohli zase osekat naše plebejská občanská práva v zájmu národní bezpečnosti či jiného libého důvodu. Na můj vkus je za Wikileak - moc peněz (Soros a další nájezdníci), moc lidí a koordinace (false flag designed by Salon Mossad), masivní PR v mainstreamu (i negativní reklama je reklama), příliš klíčových postav WL s úzkým napojením na velké chazarské prachy (o těch ticho), a obsahově se leaky téměř nedotýkají zájmů finančních oligarchů a Izraele, zato na ostatní kydají ostošest. Závěrem : kouzlo desinformace - 95% snadno ověřitelných pravd, 4% obtížně, ale stále jěště ověřitelných pravd a jedová kapka 1% totální lži, jež je obsahem a důvodem existence a rozšiřování zprávy. Při čtvrt milionu zpráv - to je platforma pro desinformační aktivní opatření (psychop) jako Národní divadlo !!!! Ještě by na závěr rád podotknul, že duální morálka a tradiční neloajalita umožňuje "kopat" do břicha i zemi, která parazita chrání a živí. Takže úvaha, že tohle by si přece Amíci sami sobě neudělali nabízí dvě správné odpovědi - ANO i NE. Není amík jako Amík, stejně tak jako není Čech jako čech. Takže : a) chceme věřit, že Juraji Jánošíkovi s holou rití bylo degene elitami omylem umožněno jim beztrestně kopat do panimandy, aniž bychom vnímali, že Jurajova kudlička je rezavá a divně zohýbaná a kámošů též moc nemá, tedy na to co dělá nebo b) já/Vy ani 1000 x já/Vy nebudeme schopni nikde vydat ani Sionské protokoly a zůstat na svobodě, natož způsobit takový bordel jako Assange and Co.. Tragické, neočekávané nehody se stávají za mnohem méně.

233886

7.12.2010 11:19

Nepravděpodobné

I.O.F. 62.?.?.?

Palinová a ti ostatní kašpaři by asi nebyli tak hysterický kdyby to bylo připravený.
I když je fakt, že Palinový by to asi předem neřekli, je tak blbá, že by to mohla poplýst a prokecnout to.

233864

9.12.2010 15:16

RE: Nepravděpodobné

Solis 85.?.?.?

Reakce na 233864

Sarah Palin je údajně Kissingerova kurva a "monarch slave" existují fotky, které to celkem potvrzují... a implikují i její dceru. Zmínka, že Manning vynášel data na CD s popiskem Lady Gaga je také podivuhodná, neboť i Lady Gaga je dle různých názorů spjata s projektem MKultra - jak je zjevné z jejích vidoklipů.

K otázce psyops všeobecně jedna polní přiručka zde:
http://www.watchmenfaithministries.com/images/Fm_3...

233964

8.12.2010 3:41

Podívejme,

Rene Bartosek 75.?.?.?

kejhá to jako husa, chodí to jako husa, vypadá to jako husa je to husa. Tváří se to jako provokace, projevuje se to jako provokace, je to shoda okolností. [velký smích] [velký smích] Pozoruhodné, když někdo napíše plné znění jména Julian Assange, dodá k tomu fotografii a hromadu údaju, včetně zrušení bankovního konta u konkrétní banky, pak je zřejmě ve jménu veřejného blaha. Nemluvě o výzvách k fzyické likvidaci pana Assange. Velmi civilizované První dodatek zaručuje svobodu projevu, takže s tím nemám problém. Horší by bylo pokud by se panu Assange stala nějaká smrtelná nehoda, to by jistá veřejná prohlášení byla automaticky součastí vyšetřování.

Ale údaje v blokosféře a médiích o dvou ženách jsou hrubou pomluvou a nechutným útokem na soukromí. Akorát bych potřeboval vědět, co je pomluva? Tedy, co se nestalo a co se stalo? Neproběhl pohlavní styk nebo napodruhé to nebylo domluveno? O tom bude muset rozhodnout soud a jsem velmi zvědav na přesvědčivé důkazy. Pravda pokud v kině kromě pana Assange a jedné ukřivděné byly další lidi, tak by si mohli povšimnout a sdělit soudu, zda dýmka míru proběhla na základě domluvy či užití nasilí. Mám takový pocit, že při násilné kuřbě to lidi asi rušilo při sledování filmu. Doufejme, že Julian Assange je kulturní člověk a vybral si vhodný film vyžadující klid v sále. Soudu by to jistě pomohlo rozhodnout o věrohodnosti výpovědí. Mohlo by být zábavné sledovat výpovědi v soudní síni, taková groteska se hned tak nenaskytne, ať už pozadí kauzy Assange je jakékoliv. [velký smích] [velký smích]

Momentálně už to není zdaleka o panu Assange, běží o to jak velká cenzura nebo svoboda bude vládnout na internetu v blízké budoucnosti. Dlouhodobě o svobodě na netu nemám nejmenších pochyb. [mrknutí jedním okem]
http://www.blisty.cz/2010/12/8/art55932.html
http://www.blisty.cz/2010/12/8/art55910.html

233897

8.12.2010 12:24

Neznalost diskutérů i autora je zarážející...

Grovik 81.?.?.?

.. ale očekávatelná.
1. Kdo to financuje atd. Tahle otázka je zcela špatně položená, je třeba si uvědomit, že pronájem Cloudu(cizího serverového a technické zařízení - Wikileaks běželi u Amazonu) stojí jen pár dolarů (skutečně jsou to jednotky až desítky dolarů denně. A to přesně podle vytížení. Takže cena je skutečně malá.

2. Sám hlavní hrdina, není zase tak sám. Podpora se totiž hrne ze všech stran. Podpora od serveru jako je Thepiratebay.org, tenhle server má například 4,5M regnutých uživatelů. Návštěvnost jako taková pak bude patrně desetinásobná.

3. Nepochopení uvažovaní internetového Undergroundu. Tam dole, v serverovnách, mezi dráty, žijí lidé, kteří mají různé názory. Jedni jsou anarchystičtí levičáci, druzí třeba neofašističtí pravičáci. Mají jen jednu společnou věc. Nesnáší když jim někdo kouká pod ruce a bere jim svobodu na internetu. Tohle mají společné. Všichni, počínaje správcem linuxového serveru ve vaší firmě, až po čínského grázlíka co pomocí ukradených čísel, vykrádá kreditky. Jejich životní prostor je internet, snahou osekat svobodu tohoto prostoru se začala vést partyzánská válka. Ti uvnitř se brání těm co na ně tlačí zvenku. Wikuleaks je jen další ze zbraní těch uvnitř.

233907

8.12.2010 22:33

Zarážející je, že někdo může přehlédnout jednostrannost spíše uvolněných

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 233907

než uniklých informací, nikterak nekritizujících Izrael a téměř nahrávajících současné "západní" maršrutě proti Iránu a jiným zjevům nelibým NWO.
Uniklé informace o špionáži proti OSN mohou mít za cíl upevnit důvěru ve vládu u těch Američanů, kteří tuto instituci mají za iniciátora snah o světovládu.
Pochopitelně nemusí být agenty celé představenstvo Wikileaks (ani by to nebylo rozumné), o příznivcích nemluvě, ale zneužít omladinu, zejména IT nadšence (což bývají občas lidé dost mimo realitu) nedá zkušeným manipulátorům mnoho práce, viz letošní mediální puč, který přivedl prvovoliče k volbě opilce s degenerátem v koalici s Kohnem-Johnem a modrými kmotry ...

233930

9.12.2010 15:21

RE: Neznalost diskutérů i autora je zarážející...

Solis 85.?.?.?

Reakce na 233907

však o to právě jde! Kdo si hraje, nezlobí! Pokud se odpor bude odehrávat jen ve virtuální realitě - jak tomu doposud je, tak mají vyhráno!

S pozdravem,
Neználek.

233965

9.12.2010 18:13

RE: Neznalost diskutérů i autora je zarážející...

orbitalized 94.?.?.?

Reakce na 233907

Konečně někdo kdo ví o skryté zbrani kyberprostoru.Oni to nemusí být ani týpci v serverovnách,tzv.hacktivistů jsou po celém světě statisíce ne-li milióny.A právě tato skrytá zbraň svobody se nyní začíná mobilizovat,jistá irc fóra jsou v jednom ohni.

Pokud by Wikileaks byla operace psyops,tak se to těm nahoře setsakramensky zvrhlo v něco daleko většího,něco co ani mocipáni nechtěli a to něco,jistý pan Brzezinsky nazval Globálním probuzením. [cool] aneb mocným se hroutí plány jako domeček z karet

233972

13.12.2010 0:32

Moc pěkný dokument

63 88.?.?.?

http://goo.gl/WzPtP

234119

Příspěvků: 113

06.12. 03:39  Ne, o tohle tu nejde...
06.12. 07:21 Veve  RE: Ne, o tohle tu nejde...
06.12. 07:51  RE: Ne, o tohle tu nejde...
06.12. 09:46 charon  RE: Ne, o tohle tu nejde...
06.12. 11:07  RE: Ne, o tohle tu nejde...
06.12. 08:09 jean.laroux  Moc hezká spekulace
06.12. 11:25  RE: Moc hezká spekulace
06.12. 21:57  RE: Moc hezká spekulace
06.12. 13:05 Patis  RE: Moc hezká spekulace
06.12. 14:48 jean.laroux  RE: Moc hezká spekulace
06.12. 08:15 jean.laroux  Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 15:49 dub  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 15:57 jean.laroux  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 16:18 dub  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 16:34 dub  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 17:01  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 16:06 Rene Bartosek  RE: Jaká je role ALTERSTREAMU ?
06.12. 08:34 Hruška  Drobná poznámka:
06.12. 09:01 abc  Všetko má len jeden cieľ,
06.12. 09:20 abc  ...
09.12. 14:35 zyx  RE: ...
06.12. 09:42 Ursus  Wikileaks zveřejnil soupis nejzranitelnějších objektů USA
06.12. 09:51 kerob  Wikileaks
06.12. 09:52 kerob  Wikileaks
06.12. 10:19 Jiří Kadeřávek  Probuzení
06.12. 10:51  RE: Probuzení
06.12. 15:30 Jiří Kadeřávek  RE: Probuzení
06.12. 11:38 aristokrat  RE: Probuzení
06.12. 12:50 jean.laroux  RE: Probuzení
06.12. 13:21 skepson  RE: Probuzení
06.12. 15:00 jean.laroux  RE: Probuzení
08.12. 12:40 Grovik  RE: Probuzení
06.12. 13:33  RE: je toho tam hodne
06.12. 17:17 ighb  RE: Probuzení
06.12. 17:23 dub  RE: Probuzení
06.12. 20:44 dub  RE: Probuzení
07.12. 00:25 Patis  RE: Probuzení
06.12. 11:32 skepson  poznamka pro lidi co neprogramuji
06.12. 15:17 jean.laroux  RE: poznamka pro lidi co neprogramuji
07.12. 03:21  RE: poznamka pro lidi co neprogramuji
07.12. 09:04 jean.laroux  RE: poznamka pro lidi co neprogramuji
08.12. 12:04 hc  RE: poznamka pro lidi co neprogramuji
06.12. 11:50 abc  Téza, antytéza, syntéza manipulácie kybernetickej vojny, zhrnutie
06.12. 12:33  BL
06.12. 12:53 Patis  Autor nema pravdu...
06.12. 15:45  RE: Autor nema pravdu...
06.12. 13:11 Patis  Uvaha...
06.12. 15:51 Solis  RE: Uvaha...
06.12. 14:15 Osel  V tejto súvislosti
06.12. 15:23 jean.laroux  RE: V tejto súvislosti
06.12. 15:20 Benjamin Button  NOVÝ HRDINA ASSANGE?
06.12. 15:31 Albert326  PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 18:05 jansmith1984  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 18:59 dub  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 20:45 jansmith1984  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 21:56 dub  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 22:16 jansmith1984  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 00:15 Patis  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 20:45 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 21:54 Rene Bartosek  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 23:36 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 10:30 abc  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 11:45 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
08.12. 21:34 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
08.12. 23:43  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
09.12. 01:07 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
09.12. 01:11 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
09.12. 08:32 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
10.12. 12:43 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
10.12. 12:49 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
10.12. 20:08 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
10.12. 21:17 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
10.12. 22:29 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 04:08 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 20:12 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
14.12. 11:33 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
20.12. 20:00 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
20.12. 22:05 udo1  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
11.12. 22:28 Akronym  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 00:49 MoUdrostrak  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 03:31  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 16:13 jansmith1984  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 01:30  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 10:13 jansmith1984  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 12:49 Akronym  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 18:08 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
12.12. 19:17 Akronym  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 01:42 Oracle  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
13.12. 19:53 Akronym  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 01:56  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 02:10 Rene Bartosek  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
07.12. 21:03  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
08.12. 12:01  Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe
09.12. 01:26  RE: Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe
10.12. 00:06  RE: Pochopitelně, že se Stalin bál lidí, kteří viděli, že to jde jinak a lépe
06.12. 21:59 JPG  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, VYTVOŘILI Z WIKILEAKS GLOBÁLNÍ SÍŤ
06.12. 22:06  RE: PIRÁTI VRACÍ ÚDER, BUDOU UVEŘEJŇOVAT ČESKÉ DOKUMENTY
06.12. 22:24  DĚJE SE NĚCO NOVÉHO
06.12. 23:09 dub  RE: DĚJE SE NĚCO NOVÉHO
07.12. 00:50 Supman  Kolíbka
07.12. 00:59 patis  A co kdyz je to uplne jinak..)
07.12. 01:46 Andrew Siddur  Cíl této pseudoaféry – diskreditace "alterstreamu"?
07.12. 10:22 Roman  Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet
07.12. 20:46 Osel  RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet
07.12. 22:39 Maut  RE: Den, kdy Spojené státy americké ukradly Internet
07.12. 11:19 I.O.F.  Nepravděpodobné
09.12. 15:16 Solis  RE: Nepravděpodobné
08.12. 03:41 Rene Bartosek  Podívejme,
08.12. 12:24 Grovik  Neznalost diskutérů i autora je zarážející...
08.12. 22:33  Zarážející je, že někdo může přehlédnout jednostrannost spíše uvolněných
09.12. 15:21 Solis  RE: Neznalost diskutérů i autora je zarážející...
09.12. 18:13 orbitalized  RE: Neznalost diskutérů i autora je zarážející...
13.12. 00:32 63  Moc pěkný dokument

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 1

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 1

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
19,49 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,55 Kč
1 unce stříbra
532,05 Kč
Bitcoin
1 408 631,46 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 700