Diskuze k článku

Naděje vkládané do euro se nepotvrdily

Příspěvků 20

29.11.2010 0:46

musíme kooperovať

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Možno prišiel konečne čas a my sme v priamom prenose jednej z najvýznamnejších udalostí v dejinách..
Užívajme si to, sledujme a podporujme tento proces každý v rámci svojich možností..
Rusi a Číňania sa už dohodli dávno. Jasná predstava bola navrhnutá už v roku 1994. Spustenie obchodovania s vlastným košom mimo dolár je iba uzavretie ďalšej etapy a celý ďalší postup je vypracovaný do podrobností. Ide iba o načasovanie.

Nemci by mali tiež už asi začať konať, vytiahnuť to zo šuflíkov a spraviť nevyhnutné. Väčšina Južnej Ameriky je tiež dávno dohodnutá. Juhovýchodná Ázia, najmä Vietnam a Malajzia konajú v tichosti, či bielom šume našich "slobodných" médii už dávno. V USA je tiež aj mnoho rozumných ľudí. Poslať "MMF" a "Svetovú banku" s tými magormi do prdele, keď bránia rozvoju zubami nechtami. Pomaly v kľude znížiť úrokové sadzby na nulu a prejsť paralelne na toľko spomínaný Energoinvariant ako záruku globálnej výmeny tovarov a služieb. Preč z dlhovej ekonomiky.

Ľudia si vedia svoje veci riešiť aj sami. Nepotrebujú psychopatických kamikadze parazitov so zlomeným kľúčom od miešačky. Zrazu sa väčšina umelých sociálnych problémov vyrieši akoby zázrakom sama..Banky len jemne zmenia svoju funkciu na obecne prospešné investičné spoločnosti. Musíme koordinovať postup najmä s Maďarmi, Čechmi, Poliakmi a Rakúšanmi. Politici by sa mali prestať báť a hrať to smiešne tupé divadlo. Veď sami si pripadajú blbo, keď sú mimo dozoru, či ráno pred zrkadlom.

Cisárko je nahý a už to neštebocú len vrabce na streche a pár decák.. Ak nebudú naši volení zástupcovia cítiť trošku viac chápavej podpory zo strany obyčajných ľudí, riskujeme vyostrenie situácie a šialené "krízové scenáre" apokalyptickej projekčnej kancelárie "Nikto"šou.. Je to na každom z nás..

233350

30.11.2010 20:51

RE: musíme kooperovať

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 233350

Áno udo,

súhlasím - musíme kooperovať, ale nie ako v kooperatívoch CCCP.

>Možno prišiel konečne čas a my sme v priamom prenose jednej z
>najvýznamnejších udalostí v dejinách..

>Užívajme si to, sledujme a podporujme tento proces každý v
>rámci svojich možností..

Moc dobre tomu nerozumiem...možno prišiel konečne čas...Hmm, aký čas prišiel? V každej epoche ľudstva bol nejaký čas...Možno tí čo žili na konci 30 - tych rokov hovorili, že Zeit ist kommt...a ako dopadli...Nemyslím si udo, že prišiel nejaký výnimočný čas...A čo myslíte, že má obyčajný človek podporovať?
Zmenu ? ( SaS v SR alebo TOP v ČR ??? )? Alebo fiktívnu zmenu v USA menom Obamba ? Jediné, čo ma napadá ,je možná zmena myslenia bežných ľudí, ale ako sa okolo pozerám ,no veľku zmenu nevidím...

>Rusi a Číňania sa už dohodli dávno. Jasná predstava bola
>navrhnutá už v roku 1994.
Vyzerá to rozumne...Ale...Odkiaľ čerpáte informácie, že to fičí už od r. 1994 ? Nikdy som neveril bradatým súdruhom z CCCP a taktiež neverím oholeným jevrejským súdruhom z KGB , ktorí sú teraz v popredí ( napr. jevrejomongol Putin alebo čistý jevrej Medvedev )...Udo, ak máte info , ktoré je datované r. 1994, prečo ste s tým neprišiel už napr. v r. 2005 ?Ak juan sa stáva postupne konvertibilným..., tak to určite nie je zásluha CCCP!


>Nemci by mali tiež už asi začať konať, vytiahnuť to zo
>šuflíkov a spraviť nevyhnutné. Väčšina Južnej Ameriky je
>tiež dávno dohodnutá. Juhovýchodná Ázia, najmä Vietnam a
>Malajzia konajú v tichosti, či bielom šume našich
>"slobodných" médii už dávno.
Moc čítate sci- fi ...
Myslíte si, že tých, ktorí stoja za MMF alebo SB, tých ktorí ovládajú bilióny USD, teraz presvedčí hŕstka inovercov z webu Zvědavec alebo iného alternatívneho webu ? Alebo viete o niečom, čo by ich k tomu dohnalo ??? Je možné, že to už bolo rozpracované v r. 1994, ale zatiaľ je nám to utajené...

Krásne napísané...skoro ako keby som počul V. Havla na tribúne v r. 1989...To bolo kecov...


Ak nebudú naši volení zástupcovia cítiť
>trošku viac chápavej podpory zo strany obyčajných ľudí,
>riskujeme vyostrenie situácie a šialené "krízové scenáre"
>apokalyptickej projekčnej kancelárie "Nikto"šou.. Je to na
>každom z nás..

Chápem...takže všetko, čo bolo vyššie napísané je vlastne negované Vašim posledným odstavcom...( ak nebudú naši atď. - ja som žiadného nevolil a iste sa nájde aj 50 % i na strane ČR, ktorí nikoho nevolili...).Takže, aj keď ste nevolili, musíte prejaviť viacej chápavej podpory, napr. takým notorickým klamárom ako Kalousek , Schwarzen..., Dzurinda, Mikloš...atď.
Lebo ináč nám hrozia apokalyptické scénare...
Huh , ešte beriem , že p. Radičová si vozila fiktívneho milenca na vozíčku...ale teraz ju máme chápavo podporiť udo... no super...My nie sme , ako ONI...

233484

30.11.2010 23:34

RE: musíme kooperovať

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 233484

naprostá pravda alterstream není žádná opozice ale je nedílnou součástí predikce budoucích událostí jen se informuje jiným způsobem a o jiném úhlu pohledu na věc
jestli si někdo myslí že tady plkáním na zvědavci apod bojuje proti mocným tohoto světa tak je naivní
oni jsou ne o jeden nebo o dva ale nejméně o tři tahy napřed a už mají pro ovečky přichystanou novou ohrádku kde bude otroctví ještě rafinovaněji schované jen je třeba to udělat tak aby se ovečky v nynější ohrádce hrozně vyděsily a přeběhly všechny pěkně bez remcání do té nové
a jak to udělat aby se ovce vyděsily? no třeba nějaká světová válka ale ne to je moc riskantní
tak třeba run na banky a s ním spojený kolaps kapitalismu a jakékoli ekonomické nezávislosti kohokoli
ovce si přeci pod sebou rády podříznou větev jen protože je v ní pár červotočů [velký smích]

233492

1.12.2010 1:05

RE: musíme kooperovať

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233484

dodatok k Re:Akronym..

Existujú však veľmi efektívne operačné možnosti s cieľom zmeny, založené na iných, vážnejších slabinách dnešného systému. Je to najvyššia známa v politickom marketingu vyučovaná forma výmeny informácii(informačnej vojny). Všetko funguje na princípe matríc. Tie sú postavené na stereotypných symboloch jednotlivých kultúr, z ktorých sa rozvíjajú obrazy vyvolávajúce emócie riadiace podvedomie jednotlivcov a más.

Môžete tak vraždiť, robiť komplikované masové atentáty,..
A "odborníci", polícia, novinári a ovčania sa budú hádať 1000+1 variantách možných zodpovedných organizácii a tajných služieb, bla, bla, bla.
A vy, ak ste grázel, sa iba v tichu tvárite mysticky a snažíte sa zdokonaliť príslušné predikčné a korekčné technológie..

Sú tam aj odkazy na podobné dokumenty vypracované v rokoch 1947 a 1948 v U.S. Tzv. Harvardský projekt konkrétne. Momentálne ho vedie myslím ešte stále s.a.Mrs.F.Hill.

Pozrite si hlavne podrobne popísanú organizáciu s technickým označením KM(konceptuálna moc), či GP(Globálny Prediktor), pre ktorú sa odborne skôr používa akronym "Nikto", ako "Oni"[velký smích]

No, dosť bolo na dnes myslím..brú noc Akronym..

233497

1.12.2010 10:08

RE: musíme kooperovať

udo1 udo321123zavináčazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233484

Re: Akronym 89..
Prvá časť komentáru mi včera z nejakého dôvodu neprešla..
Takže ešte raz..

Jednotlivé krajiny, ríše, kultúry, či civilizácie vždy vypracovávali a mali vypracované dlhodobé(aj niekoľko stoviek rokov) strategické plány a spôsoby ich dosiahnutia. Viď prognostické ústavy ČAV a SAV.., bývalých rezidentov, akú úlohu zohrali a v akých sú dnes funkciách. Hlavne tzv. silnejšie krajiny. Raz dávno si niektorí takto pravdepodobne dali za cieľ vládnuť svetu akýmikoľvek prostriedkami. Materiály, podrobné dokumentácie tu boli neraz dané k dispozícii. Dobre si to pozrite, nechajte si to prejsť hlavou a potom hodnoťte realitu. Aj bývalá Slovenská vláda zadala pred časom podobnú úlohu, aj keď v menšom rozsahu, ako napr. tzv. reprezentácia U.S., Ruska, Číny, Izraela atď..
Sú to tisíce a tisíce strán. Stačí ak si ale prejdete úvodných zhruba 2-3 tisíc aby ste boli trochu v obraze o globálnej a našej lokálnej reálnej politike.

Na kooperatívach CCCP, biblii, Hitlerjugend, demokracii, islame, či kibutzoch je mnoho dobrého. To treba podporiť. Ostatné zanikne pri dostatočnom chápaní obyvateľstva samo.

Re: Akronym 89..
"Hmm, aký čas prišiel?"
Zmenu logiky sociálneho správania a jej dôsledky sme tu predsa už toľkokrát rozoberali..

Re: Akronym 89..
"Myslíte si, že tých, ktorí stoja za MMF alebo SB, tých ktorí ovládajú bilióny USD, teraz presvedčí hŕstka inovercov z webu Zvědavec.. to už bolo rozpracované v r. 1994.."
Tých stratégii je mnoho. Tu spomínaná z roku 1988, resp.1994 je najlepšia s akou som sa stretol. Je to detailne vypracovaná alternatíva dnešného systému. Možno sú ale aj lepšie. Ak o nejakej viete, dajte vedieť.

Re: Akronym 89..
"čo bolo vyššie napísané je vlastne negované Vašim posledným odstavcom..."
To je asi nejaké hluboké nedorozumení [smích]
"..notorickým klamárom ako Kalousek , Schwarzen..., Dzurinda, Mikloš.."
v prípade, že politik začne chápať realitu, musí klamať, inak ho systém okamžite vyhodí sám. Inak ak nechápe situáciu a len opakuje, čo mu bolo povedané, zákonite tiež klame, ak sa chápeme..

Bez podpory zdola proste nemôže nič urobiť vo svojej pozícii.
To je jeden z princípov, na ktorom je založený systém ako celok. Je ovládaný formou totality, nazývanou eufemisticky demokracia.
V skratke..: Nezáujem bateriek systému (osôb) a tým ich ľahká manipulácia sú pre celý projekt kľúčové.

Existujú však veľmi efektívne operačné možnosti s cieľom zmeny, založené na iných, vážnejších slabinách dnešného systému. Je to najvyššia známa v politickom marketingu vyučovaná forma výmeny informácii(informačnej vojny). Všetko funguje na princípe matríc. Tie sú postavené na stereotypných symboloch jednotlivých kultúr, z ktorých sa rozvíjajú obrazy vyvolávajúce emócie riadiace podvedomie jednotlivcov a más.

Môžete tak vraždiť, robiť komplikované maso...Automaticky kráceno

233522

29.11.2010 5:20

Evropska rodinka se spise jevi,jako rodinka zlodejicku a podvodnicku.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

V rodine dceruska nechce poslouchat,osamostanila se oproti vuli tatinka,citi se dospela,ale,financne ji to nejde a tak ,taticku naval nejake prachy,jsem prece tva dceruska,ze ano?Tatinek,chce pomoc,ale dceruska jej upozorni,ze,co bude s penezi rozhodne naprosto sama,jeho, k tomu nepotrebuje, takze z dulezitych veci k zivotu budou penizky na "party"-oslavy a k tomu pripravy,od oblicejove masky,az po nalakovane nehty na nohach a nove saty, kdyz budou penize pryc,tak,od ceho je tu tatinek, takze,Nemecko je stale trestane,ma platit,ale ne do neceho mluvit,zalovat zlodeje za spatne hospodarstvi a za roskradene penize by jen pripomelo spatnou Nemeckou historii, svym zpusobem je to vydirani celeho nemeckeho naroda, castecne od tech,co si nenechali za zadnou cenu poradit,ze jsou na spatne ceste.Vydelek a nebo zlodejna s tim spojen a,nas problem,dluhy,prazdna pokladna,vse rozkradene,nemecky problem, jak jednoduche, bojovat za Ameriku,NATO v Afganistanu,tak to jsou hodni Nemci, ti ,co bojovali za sebe,za Hitlera,spatni Nemci,jedno zabijeni je vrazda ,druhe zabijeni je nutna obrana, daleko od sve vlastni zeme.mit na sobe nejakou vinu,znamena,ze byvaly vitezove s tebou muzou manipulovat,jak chteji, ty nemas zadne pravo vzdorovat, takze , Nemci a nemecky narod je stale okupovanou zemi, jako trest a trestajici delaji horsi veci,nez delalo Nemecko za druhe svetove valky a na trestajicim naprosto zadna vina neni,spise naopak.Aby, Nemecko zachranilo jine,musi si samo pritahnout opasek a byt tise a nechat se takovym zpusobem okradat od zlodeju.
Ovsem,nekteri "Nemci " nemlci k utahovani opasku.
Vložený obrázek

Anger as Germany cuts funding to Orthodox Jews
The German government has ignited a row with the country's Orthodox Jews after it stopped funding the training of Orthodox rabbis.
Urady ukoncuji placeni ortodoxnich rabinu, ackoliv je platili poslednich sedm roku, to muze mit za nasledek i pad zotpovedneho ministra, vzkaz je jasny, setrete,pomahejte,ale na nase prava,privilegia nesahejte,uvedomte si,kdo jste a co se Vam klade za vinu, jste ve vecnem zajeti sve viny.Vase vina Vam zarucuje,platit a platit a nereptat, na to mame zakony, uz jenom staci to,ze se premierka vyjadrila,ze multikulturni spolecnost v Nemecku se stala mrtvou zalezitosti, ze to byl omyl od sameho zacatku, to smrdi buricstvim,ze ano?

233361

29.11.2010 5:51

Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

64 88.?.?.?

Nigel Farage, předseda skupiny Evropa svobody a demokracie:

Dobré ráno pane Rompuy, už jste v pozici evropského prezidenta skoro rok a celé se Vám to rozpadá. Je zde chaos, peníze začínají docházet. Měl bych Vám poděkovat.

Možná byste měl být maskotem hnutí euroskeptiků. Jen se podívejte kolem sebe, podívejte se na tváře okolo, podívejte se na ten strach a na hněv.

Chudák Barroso vypadá, jako kdyby viděl ducha. Oni začínají rozumět, že vše je ztraceno. No ale stále v zoufalství a snaze zachovat svůj sen, se snažíte ze systému odebrat všechny zbývající prvky demokracie.

A je zcela jasné, že nikdo z Vás se nic nenaučil.
A když jste Vy, pane Rompuy řekl, že euro nám přineslo stabilitu,
měl bych Vám tleskat za smysl pro humor, ale není to jen strkání hlavy do písku? Váš fanatismus je očividný.

Řekl jste, že by bylo lží věřit v národní stát, který by mohl existovat v globalizovaném světě 21. století. Ano, může to být pravda v případě Belgie, která nemá vládu 6 měsíců, ale nám, napříč celou EU, lidé říkají: (a proto máte nejspíš všichni strach)

Nechceme tu EU vlajku, nechceme tu EU hymnu, nechceme tyto euro-politiky, chceme celou věc poslat na smetiště historie.
Už jsme si prožili tu tragédii v Řecku tento rok a nyní máme to samé v Irsku.

Vím, že to má dost dočinění s hloupostí a chamtivostí irských politiků, nikdy neměli přijmout euro. Trpěli nízkými úrokovými sazbami, falešným boomem a masivním ekonomický propadem. Ale podívejme se na to co jste jim vzkázali během toho, co jim kolabovala vláda, že by bylo nevhodné uskutečnit volby.

Zde komisař Rehn zde tvrdil, že musí nejdřív schválit rozpočet, až potom můžou mít volby Kdo si do čertu myslíte, že jste?
Skutečně jste velmi, velmi nebezpeční lidé. Vaše posedlost vybudováním evropského státu zabíjí demokracii a vytváří miliony nezaměstnaných a chudých. Miliony musí trpět, aby Váš euro sen pokračoval. Ale toto již nebude pokračovat, protože na řadě je Portugalsko se svým dluhem 325% HDP a poté je očekávám Španělsko,
a záchrana Španělska bude 7x větší než záchrana Irska a potom se všechny peníze na záchranu vypaří. Avšak ještě důležitější než ekonomika je, že když lidi okradete o jejich identitu, okradete je o jejich demokracii, pak jediné, co jim zůstane je nacionalismus a násilí.

Mohu pouze doufat a modlit se, že projekt eura se rozpadne
s pomocí trhů dříve než to nastane.

233362

29.11.2010 7:34

RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233362

ONI z toho Farage dělají kašpara, obdobně jako naši politici ze Sládka.

Zrovna tak jako, když Sládek říkal, že ta průpiska u kuponové knížky, bude nejdražší tužkou v životě Čechů, tak tento proslov od Farage je výsledek zdravého rozumu.
Otázkou ale bude, kdo jej bude chtít poslouchat. [naštvaný]

233363

29.11.2010 12:23

RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

quido2 81.?.?.?

Reakce na 233363

Víte pane Anonymus, zase nám schází dostatek věrohodných informací. Mám před sebou článek Jaroslava Bednáře ze dne 30.5.2007 - cituji výňatek:

Převraty ve východní Evropě byly pečlivě naplánovány a provedeny službami SSSR, USA a Izraele- KGB,CIA a Mossadem ve spolupráci se zednářskými lóžemi a židovskými mezinárodními organizacemi, které převraty řídily a schvalovaly personální sestavy nových vlád.

Všechny politické strany, které byly po převratu uměle vytvořeny, byly infiltrovány předem připravenou organizací osob, sestavenou ve spolupráci s StB. OF bylo dohodnuto asi půk roku před převratem a schváleno 13.oddělením KSČ.

A právě v tomto období, v prosinci 1989 založil Miroslav Sládek Sdružení pro republiku- Republikánskou stranu Československa (SPR-RSČ). Program a stanovy SPR-RSČ pro Sládka vypracovali lidé z tehdejšího ideologického oddělení ÚV KSČ Jana Fojtíka. Sládkovou úlohou bylo být v opozici proti novému režimu. Činnost SPR-RSČ byla v letech 1989-1991 financována ze zdrojů KSČ, které byly včas převedeny na řadu soukromých či polostátních organiazcí v té době zakládaných. Později byly peníze na činnost získány ze zahraničních židovských nadací- Garnegiho, Guggenheimova, Literární nadace Pasco ve Španělsku, atd.

V roce 1992 se při své návštěvě USA M.Sládek pokoušel o vstup do zednářské lože "STAR AND STRIPS". Ale na základě Sládkova vystoupení v krajanských spolcích ho tato lóže odmítla přijmout. Kdy se stal Sládek členem zednářské lože v České republice není známo. Ale pravděpodobně to bylo v období po březnu 1990, kdy bylo v Praze za přítomnosti velmistra Grand Orient de France ustaveno zednářské lože. Během svého pobytu v parlamentu v letech 1996-1998 byl Sládek několikrát zachycen se zednářskými signály prstů. atd, atd.

Célé bývalé komunistické impérium a především bývalý SSSR, pak byly vycucánany jako plást medu. V knize Konspirační čitanka od Al Hidell/Joan d´ Arc s.252 je napsáno: Nevětším jablkem sváru je otázka podmínek MMF, které byly uplatněny vůči Rusku a ostatním následnickým státům bývalého SSSR. Londýn zde požaduje, aby bylo Rusko i nadále pleněno v souladu s původně dohodnutou "šokovou terapií."

Pan Udo(diskutující na Zvědavci) píše, že každý z nás nese odpovědnost za budoucnost našich dětí. Zbývá tedy to nejdůležitější. Zajistit, aby občané ČR nemohli býti šikanováni a už vůbec ne trestáni, za svoje politické názory.

233376

29.11.2010 21:52

Sládek a SPR-RSČ

Roman roman (tečka) slama (zavináč) mail2me (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 233376

Vše výše uvedené odpovídá.
Chtěl bych jen ještě něco stručně doplnit:
Sládkova SPR-RSČ byla vytvořena coby přístaviště a magnet pro ty, co se po převratu nespokojili s báchorkou o sametové revoluci a se směřováním země do politického a ekonomického područí "mezinárodních bankéřů". Úkolem Sládka bylo nespokojené občany soustředit kolem sebe, ovládnout je a zároveň jejich energii a úsilí směřovat tak, aby nemohli nově vznikající elitě škodit. Případně mařit výsledky práce svých nevědomých spolustranníků. Že přitom nezapoměl na svůj finanční prospěch a přišel si k velkému majetku, je doložitelné. Je to na dlouhé vyprávění, tady k tomu není místo.
Píši to jako příznivec, člen a příležitostný funkcionář SPR-RSČ od roku 1990 do letošního roku. Občas jsem se pohyboval ve Sládkově těsné blízkosti, takže jsem mohl vypozorovat jeho dvojí tvář a rozpor mezi slovy. Mezitím většině členů SPR došla se Sládkem trpělivost, někteří rezignovali, jiní přešli do jiných stran nebo založili jiné. Sládek byl před rokem na mimořádném sjezdu SPR-RSČ po konečném rozkolu ve straně odvolán většinou svých spolustranníků, kterým rovněž došla trpělivost. Usnesení sjezdu Sládek soudně napadl a od té doby panuje patová situace (dva předsedové, státní opatrovník, atd). V současné době se zbytek republikánů (bez Sládka) soustředil v nově založeném subjektu RSČMS - Republikánská strana Čech, Moravy a Slezska.
Opakuji: PhDr. Miroslav Sládek není ten, za koho se na veřejnosti vydával, tj. nějaký ochránce národních zájmů a práv českých občanů. To byla pouze maska, pod kterou mohli nahlédnout jen ti, kteří přišli se Sládkem trvaleji a těsněji do styku, případně lidé zasvěcení do tajné role M.S. [naštvaný]
http://www.republikani-jmk.com
Roman Sláma, dočasný 1.místopředseda

233415

30.11.2010 12:21

RE: Sládek a SPR-RSČ

quido2 81.?.?.?

Reakce na 233415

To, že jste jako dočasný 1.místopředseda potvrdil Bednářovu verzi je velmi významné. Nemám co bych k tomu dále dodal. A děkuji vám za tento příspěvek.

233461

5.12.2010 18:07

RE: Sládek a SPR-RSČ

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 233415

Človeče aj politici sem chodia, to je šokojúce, dôkaz toho že aj oni sú ľudia a nie svine.

233757

30.11.2010 4:35

RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233376

No dobře, dejme tomu, že vůbec nebudu oponovat, neboť Sládek je již minulostí, a některé jeho výroky se potvrdily, a rozebírat toto téma, by vydalo na obsáhlou stať.
Nebo jste chtěl poukázat, že Farage plní stejnou roli v Bruselu, jako Sládek u nás?
Já bych tohle podtrhl tlustou čarou a nezabýval bych se tím.

Podstatné je, že se ten systém hroutí, všichni to vědí, ale budou to obkecávat nesmysly. A z toho, který to nazve popravdě, se snaží udělat šaška.
Nebudu vzpomínat Sládka, abych neprudil, ale třeba Klause s názory na klimatické změny, atd.

Celá tahle politika mě připadá jako nepodařený fotbal s útokem na jednu branku. A pokud se někdo najde, kdo vidí tu správnou a odvahu odkopnout míč, je za blázna.

A kdo je jaký agent a za kterou grupu?
Podívejte se do dnešní ODS a TOPky.

Tož tak pane Quido2, agenty nevyženu, ani nepřetáhnu, ale něco dělat můžu, tak se tomu jdu věnovat
[velký smích]

233436

30.11.2010 12:28

RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

quido2 81.?.?.?

Reakce na 233436

Pane anonyme, já s vámi zcela souhlasím. Jak bychom mohli my, prostí občané, vidět do kuchyně těch nejmocnějších. To není možné. Jak říkáte, ale něco dělat můžeme. Spadá do toho informovanost.

Zdraví Quido

233462

30.11.2010 20:48

RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 233462

Informace mají cenu, pokud je máte možnost využít.
( Teď jsem si vzpoměl na mého bývalého šéfa, když prohlásil: "Mě nevadí že lidi kradou, ale chci vědět kdo, kdy a co." ) [smích]
To je také jedna z možností.
A tu možnost, o které se bavíme...???
Většinou ty informace poslouží pouze k pernamentní nas*anosti.
Opět příklad dnešního protestu v Praze...
co dodat, snad jen že lepší je sedět v příjemné hospůdce s přáteli, než se účastnit takového tyátru...
Pro upřesnění: Nic a nikdo z účastněných mě neoslovuje (ODS, TOP a ani ČSSD), je to jeden a tentýž xindl.
No, ale musím Vám dát zapravdu, protože bez informací bych se mohl k některé straně přiklonit, že jo [velký smích]

233483

30.11.2010 1:21

Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

" o tajném Kongresu svetového židovstva, který se mel konat ve dnech 28.8 - 10.9.1977. "Mala cast-
20) Národní spolecnost promeníme ve spolecnost obcanskou. Míšením ras a etnik vznikne nová, celoevropská civilizace, ménecenná a pro nás bezcenná. Gojimové se stanou stádem nemyslících hlav, stádem poslušným našich príkazù. Zavedeme nový rád a uvedeme v život vlastní ideologii, kterou gojimùm budeme vštepovat jako jedinou samospasitelnou pred chaosem a rozvratem. Nesmíme pripustit oživení národního vedomí a národního ducha.
21) Protože vetšina lidí je špatných, nebude pro nás problém nalézt mezi nimi vhodné kandidáty, které postavíme do cela gojimù. Ješitná a samolibá individua s temnou minulostí nám budou sloužit ze strachu pred odhalením. Vetšina lidí se nerídí rozumem, ale pudy a dovolává se pofidérních práv i za cenu potlacení morálky. Tím ochotneji nám budou sloužit, lidé bez morálky. Chceme-li, aby nám gojimové sloužili, musíme je presvedcit, že to co delají, delají ve vlastní prospech. Soucasné vlády živorí uprostred znemravnelé spolecnosti. Z mravního rozkladu a sociálních zmatkù se rodí naše nová moc. Té musí ustoupit vše.
22) Jakmile získáme monopolní postavení v Evrope, musíme prikrocit k likvidaci premnoženého lidstva. To provedeme tím, že u nežádoucích gojimù zpùsobíme neplodnost. Není nutné likvidovat premnožené lidstvo válkami. Budeme likvidovat ménecenné, neužitcné a zbytecné. To, co provádeli nacisté s námi, národem vyvoleným, musíme u vedomí vlastní vyvolenosti provést na ostatních. Nebo my jsme národem vyvoleným, nám byla dana zaslíbena zeme a vláda nad národy.
23) Pred dvema tisíci lety jsme byli vyhnáni z vlasti. Považovali jsme to za potupu a mnozí se odvrátili od Boha Jahve. Co však melo být potupou, ukázalo se býti požehnáním. Zatímco ostatní gojimové po tisíciletí budovali vlastní státy a prolévali krev pri jejich vzniku a zanikání, my jsme žili mezi nimi, poznali jejich mentalitu a naucili se využívat jejich slabostí ve vlastní prospech. Nyní prichází doba, kdy velký záslib Jahve mùžeme uskutecnit.
24) Sociální chaos, revoluce, destrukce a kapitál, soustredený v našich rukou nám pripravovaly cestu k nastolení naší moci a našeho krále z rodu Davidova. Davidova hvezda se zastkví v plné kráse nad svetem a budou se jí klanet všechny národy. My budeme vládnout svetu ve jménu Jahve-ova zaslíbení. Slyš, Izraeli, Bùh Tvùj, Jahve si Tebe vyvolil, abys byl pánem sveta. Tobe dal národy za podnož! Pamatuj Izraeli, na tento záslib Boha svého, jenž si Tebe vyvolil.Karlovi Vary 28.9.1977-10.9. 1977.
Ver a nebo never,ale,politicke spiny je vsude dostatek,kam se ma normalni obcan obratit,komu duverovat, to je otazka stoleti.Je jen jedna ovce,ale na ni ceka stado vlku.

233427

30.11.2010 12:47

RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

quido2 81.?.?.?

Reakce na 233427

Zdravím vás, máte můj obdiv. Je úžasné, jaké materiály zveřejňujete. Myslím si , pane Nohejl, že pokud se společenský vývoj zvrhne směrem k totalitě, budou všechny důležité materiály prohlášeny za podvrh a jejich autoři přinejmenším za pochybná indivídua.

Avšak, kostky jsou vrženy. Zastavit se to nedá.

233463

30.11.2010 14:54

RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 233427

Zdravím pán Nohejl,

mohli by ste poskytnúť viacej informácií o ">" tajném Kongresu svetového židovstva, který se mel konat
>ve dnech 28.8 - 10.9.1977" ?
Taktiež by ma zaujímali tie body 1) - 19).

Ad 20) Áno, tento bod sa realizuje v praxi pred našimi očami a ovčanmi...

Ad 21)
Ješitná a samolibá individua s temnou
>minulostí nám budou sloužit ze strachu pred odhalením - súhlas,ak uvážime mnohých politikov v ČR i SR, ktorí nastúpili po Víťaznom novembri 1989, tak presne spĺňajú požadované kritériá...
Protože vetšina lidí je špatných, nebude pro nás
>problém nalézt mezi nimi vhodné kandidáty, které postavíme
>do cela gojimù - Nesúhlasím...väčšina ľudí , skôr by som povedal,že drvivá väčšina , je v jadre dobrá, využívajú sa len ich zlé ľudské vlastnosti, ktoré sú umocňované mnohými prvkami ideologického boja proti ľudstvu...

Ad 22 )Hmmm...celkom sa im to nedarí, alebo darí ??? Veď tí nežiadúci sa množia geometricky...Ostatné nechávam bez komentára, lebo nie je možné identifikovať nejaký národ vyvolených...


Ad 23) ...my jsme žili mezi nimi, poznali jejich mentalitu a
>naucili se využívat jejich slabostí ve vlastní prospech.

Toto asi sedí,len bohužiaľ to neuskutočňujú tí, čo boli, ako píšete , vyhnáni z vlasti...

>24) Sociální chaos, revoluce, destrukce a kapitál,
>soustredený v našich rukou nám pripravovaly cestu k nastolení
>naší moci a našeho krále z rodu Davidova. Davidova hvezda se
>zastkví v plné kráse nad svetem a budou se jí klanet všechny
>národy. My budeme vládnout svetu ve jménu Jahve-ova
>zaslíbení. Slyš, Izraeli, Bùh Tvùj, Jahve si Tebe vyvolil,
>abys byl pánem sveta. Tobe dal národy za podnož! Pamatuj
>Izraeli, na tento záslib Boha svého, jenž si Tebe
>vyvolil.Karlovi Vary 28.9.1977-10.9. 1977.

Ad 24)Áno, celkom to tak vypadá, ale to čo v dnešnom svete vyzerá jasne, obyčajne býva len lož a faloš...samozrejme okrem p. Havla, ktorý nám sľuboval pravdu a lásku...
[smích]

233473

1.12.2010 2:05

RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 233473

Poslete svoji E-mail adresu panu Stworovi a on ji posle mne, tim padem otisknu pro Vas cely clanek a poslu Vam jej rovnou na Vasi E-mailovou adresu.
Jinak sledujte ten rev kolem ziskani tajnych zprav z americkych uradu avelvyslanectvi a zejmen areakci pani Clinotonove ,jez udela z uverejnovatelu celosvetove kriminalniky, ackoliv kriminalita je v tajnych depesich zcela na strane uSA a jeji predstavitelu,to je jen male okenko k nahlednuti,problem sveta a prace techto predstavitelu,pani Clintonova ,zidovka, jakozto i mnoho ostatnich ukazuje na zaklade zverejnenych dokumentu,jak by radi kontrolovali cely svet a cely svet dostali na sve "komando",co mame delat a co ne ,o to tu v podstate bezi,ten jediny svetovy vladnoci otrokarsky system ma byt k ruc eteto hrztky lidi,jez neprestavuje nai 0.8% celkove svetove populace.Jensi vzpomenme ,ze pod plastikem komunismu v Ceskoslovensku 15 milionovem obsazeni ,jen nekolik desitek tisic kovanych"komunistu" ovladalo tento narod ,to same i v jinych socialistickych zemich,takze tento model vladnuti ma padnout na celou planetu v tom samem pomeru.Dukazy najdeme v mnoha internetovych linkach a prikladem zavsechny je bolsevicka revoluce ,kdy 300 tak zvanych revolucionaru dokazalo si podmanit na desitky roku mnohamilionovy krestansky stat.Ruska revoluce ,byla laborator pro pozdejsi uvedeni ve vetsim,nase generace je prave uprostred tohoto smeru k ovladnuti svetaz jednoho jedineho centra,jak napsali uz ,ze Jerusalem bude celosvetovym mestem.Takze studujme materiali, jez delaji pani Clintonovou tim ,co ve zkutecnosti je.

233499

1.12.2010 10:09

RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

quido2 81.?.?.?

Reakce na 233499

Ano, Rusko posloužilo jako laboratoř. Karel Funk v knize: Odívání sluncem, píše:To souvisí i s obsahem přednášky okultisty C.G.Harrisona o okultním vědění, theosofii a katolické víře, které vyšly v Londýně v roce 1894. Podle něho je pro některé vlivné angloamerické kruhy jasné, že anglicky mluvící národy musí v současnosti uvádět tón. Románské národy jsou považovány za již upadající, národy s budoucí úlohou mají být Slované.

Tato jinak správá teorie byla mocensky zneužita, neboť podle těchto kruhů jsou anglo-americké národy předurčeny, jako kdysi Řím, k vládě nad světem. Mají v nich však být provedeny experimenty na sociálním poli. Ty by však na západě způsobily značné komplikace, proto je potřeba nechat je provést ve velkém stylu Slovany a k tomu směřovat i středoevropskou politiku. Zatímco by tyto experimenty narazily v západní Evropě hned na nesčetné obtíže, prostý slovanský charakter dovolí podle Harrisona tyto socialisticko- ekonomické pokusy realizovat.

Výsledkem těchto důkladných a dlouhodobých příprav byla VŘSR 1917, první a druhá světová válka a vznik komunistického impéria jehož jsme byli částí. Byli to však Rusové, co zaplatili nejvyšší daň. Hnát zdravé a mladé muže pod hlavně německých kulometů na jistou smrt, byla další skrytá strategie těchto stratégů. Pravděpodobně pomsta Chazarů. Po WWII bylo v Rusku nedostatek mužů, a bylo nepřímo trpěno mnohoženství. To však mělo a má demografické dopady. To všechno si uvědomují v současné době Rusové a já věřím, že tentokráte budou úspěšní.

233523

Příspěvků: 20

29.11. 00:46 udo1  musíme kooperovať
30.11. 20:51 Akronym  RE: musíme kooperovať
30.11. 23:34 aristokrat  RE: musíme kooperovať
01.12. 01:05 udo1  RE: musíme kooperovať
01.12. 10:08 udo1  RE: musíme kooperovať
29.11. 05:20 Robert Nohejl  Evropska rodinka se spise jevi,jako rodinka zlodejicku a podvodnicku.
29.11. 05:51 64  Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
29.11. 07:34 Anonymus  RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
29.11. 12:23 quido2  RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
29.11. 21:52 Roman  Sládek a SPR-RSČ
30.11. 12:21 quido2  RE: Sládek a SPR-RSČ
05.12. 18:07 Oracle  RE: Sládek a SPR-RSČ
30.11. 04:35 Anonymus  RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
30.11. 12:28 quido2  RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
30.11. 20:48 Anonymus  RE: Krásný projev Nigela Farage v EU parlamentu - komentáře netřeba!
30.11. 01:21 Robert Nohejl  Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?
30.11. 12:47 quido2  RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?
30.11. 14:54 Akronym  RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?
01.12. 02:05 Robert Nohejl  RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?
01.12. 10:09 quido2  RE: Navsemoznych konspiraci vyrostl a i zanikl Cesky narod,kde je pravda?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Seznamka Badoo - výběr pohlaví28.10.21 21:00 Neurčeno 1

Kalousek volá po povinném očkování28.10.21 18:40 Česká republika 2

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 2

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Měnové kurzy

USD
22,03 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 685,36 Kč
1 unce stříbra
530,73 Kč
Bitcoin
1 348 029,21 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 645