Diskuze k článku

Co když bude NATO v Afghánistánu poraženo?

Příspěvků 28

22.11.2010 1:49

2 umelé konflikty

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Zaujímavé by bolo spraviť diskusiu s cieľom zostavenia hierarchie 10. najpravdepodobnejších dôvodov pre tieto dva dlhodobé umelé konflikty.
Pre vzájomné myšlienkové obohatenie a zvýšenie miery chápania, poprípade koordinácie diskutérov..

232793

22.11.2010 16:00

RE: 2 umelé konflikty

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 232793

>Zaujímavé by bolo spraviť diskusiu s cieľom zostavenia
>hierarchie 10. najpravdepodobnejších dôvodov pre tieto dva
>dlhodobé umelé konflikty.

>Pre vzájomné myšlienkové obohatenie a zvýšenie miery
>chápania, poprípade koordinácie diskutérov..

No tak ja to skúsim...,keďže nikto sa neprihlásil...

1)Fiktívny boj proti terorizmu, ktorý vlastne neexistuje ( teroristom sa pripisuje cca 25 000 obetí od r. 1950, oproti niekoľko miliónom obetí " demokratickej armády USA " ).

2)Oslabenie islámu.

3)Zvýšenie ziskov demokratických zbrojných koncernov.

4)Oslabenie ľudských práv vo všeobecnosti,ktoré súvisia s bodom 1)...

5)Geopolitická demonštrácia prevahy satanistických globalistických síl.

6)Zničenie nezávislosti USA ekonomickou cestou.

7)Oslabenie a pád dolára a následne i ďalších mien.

8)Pokračovanie v brainwashingu obyvateľov Zeme, s cieľom zvýšiť potenciál strachu, pre dobro farmaceutických koncernov.

9)Deštrukcia výdobytkov kapitalizmu.

10)Nastolenie dlho očakávaného socialistického Orwellovského zriadenia feudálneho typu.

232822

23.11.2010 16:25

RE: 2 umelé konflikty

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232822

re: Akronym 89..
Hmm..
Napadli ma podobné body, ako Vás, aj keď možno v trochu inom poradí..

Môj návrh:
1.(identicky s Vašim prvým..)
Ja by som ten Vami spomínaný Fiktívny boj nazval Zastierací manéver.. na odpútanie pozornosti od podstaty celého problému:
Snaha o zachovanie Pyramídového, Tlupoelitárneho modelu spoločnosti za každú cenu. Ten je založený na brzdení rozvoja jednotlivca a spoločnosti všetkými možnými prostriedkami spomínaných 6. zákl. spôsobov komunikácie(vedenia klasickej a informačnej matricovej, resp.R.Bartoškom spomínanej egregoriálnej vojny).
KM(Konceptuálna moc), alias GP(globálny prediktor, nie generálny prokurátor[smích]) sa snaží zabrániť osobnému kontaktu jednotlivca so svojim Otcom(HNR-Hierarchicky najvyšším riadením, Bohom, Prírodou, najvyšśím Vudu[smích]). Odrezať ľudí od pomoci..

2. (Váš 4.a 8.bod) ..
Vytváranie obrazu vonkajšieho a vnútorného nepriateľa (Podpálenie Reichstagu, Dvojičky.."Kto nie je s nami, je proti nám"..A.Hitler 1933, G.W.Bush 2001) pre strašenie americkej a svetovej populácie z dôvodu varianty presadenia zákonov smerujúcich k internacionálnej fašizácii spoločnosti, skrytý za eufemizmus demokratúry.

3.(Váš 10. a 5.bod)..
V konflikte svetových ateistických náboženstiev udusiť priestor pre formujúcu sa interdisciplinárnu analýzu cieľov, metód a štruktúry ich projektantov, či manipulátorov.
V skratke: Identifikáciu Polyfémovho "Nikto" alias GP, či KM, ich pravdepodobného pôvodu a role v objektívnom globálnom h-is-tórickom procese koncentrácie moci.

4.(Váš 2.bod)..
Pomocou spomínaného "náboženského" konfliktu(h-is-tórický islam, kresťanstvo, judaizmus, popr.východné filozofie) zachovať potenciál pre variantu vrátenia času o pár tisíc rokov späť pred začiatok technologického procesu. Apokalypsu "odborníkmi" vnímanú ako ďalší reštart tzv. Biblického projektu.

5. Testovanie rôznych foriem regulácie populácie klasickými a skrytými prostriedkami genocídy. Skúšanie robustnosti sociálnych a ekologických štruktúr a časov ich rekonvalescencie, ako doplnok k analytickým prístupom.

6.(Váš 7.a 9.)..
Zničenie USA, ako ďalej nepotrebného a dnes negatívneho príkladu neudržateľného bezuzdného konzumu(cca.5% svetovej populácie spotrebováva cca.37%-43% energie a surovín). Maskovanie pádu dolára a ostatných zviazaných mien ako dôsledku vojen a zakrytie pravých príčin(úročenie a neexistencia invariantu).

7.(Váš 6.bod)..
Na Afgánskom ťažení sú zúčastnené aj lokálne U.S.elites. Tak ako mnohé ostatné U.S.vojny WWII., Vietnam.. slúžia z ich pohľadu aj k riešeniu vnútorných sociálnych a ekonomických problémov USA. Podobne konali aj predošlé "ríše".

8.(Váš 3.bod)..
Odbyt pre sklady združení akcionárov zbrojárskych koncernov. Testovanie nových technológii zbraňových systémov pri polygónnych cvičeniach, keďže v Afganistane ni...Automaticky kráceno

232873

24.11.2010 13:52

RE: 2 umelé konflikty

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 232873

Veľmi dobrá, stručná analýza toho, čo sa dnes vo svete deje p. udo. Aj keď trošku " ťažko " napísaná pre pochopenie obyčajnými ľudkami...
Ja som tých desať bodov nasúkal z hlavy, bez nejakého hlbšieho analytického skúmania a premýšľania.Takže Vaše poradie bude asi vychádzať už z hlbšieho poznania dejov a procesov.Pán udo, nie ste náhodou politológ alebo filozóf ?
Mohli by ste bližšie definovať a osvetliť pojmy ako GP a HNR ? Kto podľa Vás predstavuje GP ?

Keď pozerám na aktuálnu situáciu v súvislosťou s ďalším " darebáckym " štátom ( S. Kórea ), tak ma napadá, že GP plánuje aj niekoľko desaťročí dopredu...

Ak sa zamýšľam nad Vašimi 10. bodmi, tak ani jeden nepredstavuje pre budúcnosť ľudstva nič optimistického...
V podstate je úplne jedno, či USA v Afganistane vyhrajú alebo nie. Ďalšia obeť GP ( možno ho nazvať aj - satan ? ) nenechá na seba dlho čakať.V podstate ide asi len o to, na aké sústo si pripravil plán realizácie...Či to bude menšie " žrádlo ", ako S. Kórea alebo niečo väčšieho ako Irán, alebo ...radšej ani nechcem strašiť.

Aké teda vidíte východiska z globálneho marazmu p. udo ?

232920

24.11.2010 20:01

RE: 2 umelé konflikty

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232920

Ja v podstate nevidím dôvod nebyť optimistom [smích]
Inak nie som žiaden pán. Prosím nevolajte ma tak.
Snažím sa byť človekom a pomôcť k tomu druhým.
Dávnejšie som dokončil techniku(STU)
a neskôr som kvôli práci prišiel k štúdiu
Vami spomínanej politológie a filozofie.
(politický manažment a marketing, riadenie)

O GP, či KM, HNR, .. sme sa tu veľakrát bavili.
Sú to politologické terminy z konceptuálnych technológii riadenia(politického marketingu) z kurzov niektorých prominentných univerzít a firiem. Tam, kde som študoval, sa používali tieto skratky. Na iných univerzitách sú možno iné s tou istou podstatou. Pokiaľ viem, oficiálne sa používajú v tejto forme od konca osemdesiatich rokov. Ako sa nazývali v starších publikáciách neviem.

Pozrite diskusie kde sa tieto pojmy rozoberali, ak Vás to zaujíma.
GPKMHNR-udo
GPKMHNR-udo1
Poslednú dobu mám druhý nik, bo sa stala technická chyba v registrácii. Tak je jeden odkaz na udo a druhý na udo1 [smích]
Sú tam aj odkazy na verejné odborné a univerzitné online textové, mp3 a video knižnice, kde myslím nájdete odpovede na Vaše otázky. Základnú odporúčanú literatúru som tam tiež uviedol aj s presnými linkami do knižníc.
Nie je to nič tak zložité.

GP neni žiaden satan v tom zmysle.
Sú to ľudia, ako my, len trochu viac šalení, ako by bolo zdravé.
Reálna globálna štruktúra riadenia je tam veľmi detailne popísaná a samozrejme aj metódy jej riadenia.
Sú to tiež poväčšine naše staré školské materiály. Učí sa to už nejakých min. nejakých 20 rokov, len čo ja viem. Tvrdili mi ale, že oveľa dlhšie..
Reálna štruktúra, dejiny, vývoj a úlohy OSN, MMF, AIPACU a ďalších Sionistických organizácii, tzv.Slobodomurárských lóžii, Siekt,"Náboženstiev", tzv. Scientológie, marxizmu a ďalších ideológii,jednotlivých korporácii, štátov, .. a hlavne tzv. GP-Globálneho prediktora, či 5., KM-Konceptuálnej formy moci. Všetko v rámci globálneho systému priameho a hlavne podprahového riadenia cieľových skupín a más a globálneho h-is-torického procesu koncentrácie moci.
Je tam aj mnoho nových vecí. Stále to dopĺňajú a obnovujú. Na tých Univerzitách sú na to špeciálne týmy.

Materiály sú odporúčané pre riadiaci aparát štátny celkovo, zvlášť pre silové zložky, vyšší manažment strategických firiem, korporácii, atď..
Analýzy a dokumenty sú po anglicky, španielsky a rusky.
Veľa z toho sme tu ale prediskutovali na fóre po slovensky za posledné roky, ak sa Vám nechce hrabať v tých inojazyčných knihách a prednáškach.

232934

25.11.2010 19:20

RE: 2 umelé konflikty

Akronym 89.?.?.?

Reakce na 232934

Aaa...ďalší optimista...
Ale takých asi treba, i keď ja sa klasifikujem skôr ako realista a temne tuším veľké problémy udo ( vynechal som pán, asi nie ste na také oslovenie zvyknutý...aj keď človek ako oslovenie, je tiež blbé...možno amigo... [smích] ).

Ďakujem za info, ak mi čas dovolí tak sa na to kuknem.

>GP neni žiaden satan v tom zmysle.
>Sú to ľudia, ako my, len trochu viac šalení, ako by bolo
>zdravé.

Hmmm...a ako by ste definovali satana...Ak niekto zabíja ( hoci nie vlastnými rukami ), podporuje genocídu ľudí, deformuje to dobro, čo v každom človeku je od prirodzenia, klame, kradne, vypiera mozgy...Čo myslíte , dá sa to len definovať, že sú " len trochu viac šialení " ? Môj laický, nepolitologický názor je, že NIE!

A ako vybrdnúť z toho globálneho marazmu , udo? Na to ste mi neodpovedal.Aké sú Vaše úvahy o vývoji GP a ľudstva do budúcna ?
A ako asi dopadnú tieto 2 umelé konflikty ? Skúsme sa zahrať na prognostikov.Čo vy na to ?

233017

27.11.2010 1:23

RE: 2 umelé konflikty

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 233017

Niekde ma oslovujú Pán, dokonca Ujo [smích][smích]
Na prognostikov sme sa tu neraz hrali,napr..:
ultimatívna prognóza [smích]
Možno je to, čo popisujete, pravý satanizmus..neviem..
snažte sa byť Človekom a pomôcť v tom druhým.. popis, návody máte k dispozícii. Je to na Vás milý akronym a na Vašom pokolení.
Prevezmite zodpovednosť, ak sa cítite byť hoden svojho otca.
konajte v Jeho mene

233187

23.11.2010 16:32

RE: 2 umelé konflikty

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232822

8.(Váš 3.bod)..
Odbyt pre sklady združení akcionárov zbrojárskych koncernov. Testovanie nových technológii zbraňových systémov pri polygónnych cvičeniach, keďže v Afganistane nie je čo bombardovať.
Aj z tohto pohľadu by bol určite zaujímavejší Irán..

9.Zaistenie strategických dopravných ciest pre energonosiče (ropa, plyn) zo strednej Ázie pri príprave prechodu na nový invariant a stabilizáciu pozície pre "pokrízové" kontrolovanie finančných trhov.

10.Kontrola globálneho obchodu s narkotikami ako 2.genocídnej priority prebiehajúcich globálnych a lokálnych vojenských konfliktov.

Čo sa týka tzv. Blízkovýchodného konfliktu, neraz sme tu rozoberali jeho pôvod, príčiny a podstatu jeho riešenia.
Odvíja sa od pôvodu, role a nastavenia jednej z protofašistických ideológií-judaizmu. Tzv. Židia musia pochopiť svoju rolu v tomto systéme a reálnych tvorcov, manipulátorov svojho obrazu "Boha" a následne sa rozhodnúť..
Týka sa to zčasti aj ostatných, nielen tzv. biblických ideológii..

232874

22.11.2010 8:28

Charlie Rose

vodnik007 71.?.?.?

Dnes staci pustit televizni program, kde jiz neni tajemstvi, ze nad Talibanem nevyhraji. Amerika si dela stale vic nepratel.

232802

22.11.2010 11:10

RE: Charlie Rose

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232802

Mali by sme sa poučiť od američanov. Väčšina ovčanov u nich, tak, ako aj u nás stále ešte žiaľ nechápe situáciu. Tak nesú istú časť zodpovednosti za to, že sú využívaní ako nadrogovaný bojový pes, ktorého ťažko môže mať niekto v obľube a skôr, či neskôr bude odkopnutý, či obetovaný v nejakom gambite.

Analogicky naši ovčania, ak včas nepochopia svoju rolu v tejto hre a nezačnú reálne pracovať na budúcnosti svojej a svojich detí, riskujú osud ostatných figúrok. Naozaj hrať môže iba ten, kto má dostatočnú mieru chápania pravidiel a vie porovnať ciele svoje s cieľmi systému.

232809

23.11.2010 0:11

RE: Charlie Rose

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 232809

Cetl jsem, ze cesti vojaci se ptaji "za co vlastne bojujeme?"

Americky lid mezi sebou propaguje modleni za sve oddane vojaky. Na rozdil o Cechu, B-h je na jejich strane. Ovsem Muslimove se take modli....
Ach jo. [oči v sloup]

232840

23.11.2010 0:35

RE: Charlie Rose

steve 97.?.?.?

Reakce na 232840

,, Cetl jsem, ze cesti vojaci se ptaji "za co vlastne bojujeme?"

-------------
.. za zold, za penize .,,
,, a ten B-h, .. v dnesni podobe - je " korektne " smyslejici alkoholik, takze pozehna tomu - kdo vice naleje ...

232841

23.11.2010 1:11

RE: pozehna tomu - kdo vice naleje ...

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 232841

Tak proto Muslimaci prohravaji? [zmaten]

232844

23.11.2010 1:27

RE: pozehna tomu - kdo vice naleje ...

steve 97.?.?.?

Reakce na 232844

.. ale neprohravaji. Vyhravaji - akorat jim to jeste nedoslo. Opakem je nase "deemograzie" - ta porad a furt vyhrava, az nam z tech vitezstvi uz chudera cela chcipla. Taky ji to jeste nedoslo ...., akorat se dost blbe pta - na co je ten kybl s vapnem za dvermi ..

232845

23.11.2010 20:45

RE: Charlie Rose

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232840

Modlia sa k obrazu Boha, ktorý im niekto dal.
Reálny Boh im však dal aj mozog, ktorý by mali občas používať.

Modlením sa vytvára egregor, odborne torzné pole, ktoré nabíja systém dobyvateľa, či zriaďovateľa daného "obrazu Boha" s príslušnými charakteristikami a regulačnými parametrov.
Iniciáciami, myslením a hlavne emóciami členov "náboženstiev" sa nabíja egregor, matrica prevádzkovateľa. Ten ju potom aktivizovanú riadi v rámci svojich cieľov a k nim vedúcich krátkodobých a dlhodobých regulačných manévrov.

Celý život, spoločnosť, systémy a aj tzv. hmota, všetko funguje na báze týchto matríc. To je princíp tvorenia..
Myšlienka(Informácia) sa nadelí Mierou, usporiada(Slovo, Číslo, Vzorec, Pravidlo = Miera), vykoná a tým sa zhmotní(Hmota).
Matéria(=Energia), Informácia(obraz, predstava), Miera(čas a priestor=časopriestor)
nie Matéria, Energia, Čas a Priestor, ako v oddelených západných tzv. prírodných a humanitných vedách.
Preto je výskum stále znovu a znovu v slepej uličke.
To je pravá podstata trojjedinosti Boha a tvorenia a nás ľudí, ako jeho detí.

V egyptskej knihe boha Tóta skryli žrecovia princíp tvorenia do tzv. systému Sefirot pod výrazy Sefar, Sipur, Sefer.
Oficiálne však učili "poddaných" netvárny 4.jediný princíp. H-is-torické kresťanstvo zasa dogmaticky tvrdí, že tzv. sv. Trojjediná podstata Boha sa nedá pochopiť.
Na 3.jedinom princípe fungujú tzv. elity. Celý princíp matricového riadenia, "tvorenia hmoty z ničoho", telepatie, egregorov, individuálneho a spoločenského podvedomia,.. má podstatu práve v správnom pochopení spomínaného faktu.
Oni nie sú bohovia, iba sa na to hrajú. Simulujú boha. Vždy to tak bolo..

Matrice sú založené na symboloch tej-ktorej kultúry a obrazov a následných emóciách, ktoré sa v rámci spoločenských stereotypov cieľovej skupiny z kombinácie daných symbolov rozvinú. Forma komunikácia, ktorá sa zneužíva ako bojový prostriedok najvyššej 6.úrovne vedenia informačnej vojny (term.prír.elit.Fakulta riadenia). 95% dlhodobých vojenských operácii "elity" sa globálne prevádzkuje práve spomínanými spôsobmi. Tzv."horúce" vojenské konflikty sú naozaj vyvolávané iba výnimočne v rámci okamžitej krátkodobej "korekcie" vývoja. "Vládne" štruktúry štátnych mocí, tajné organizácie a niektoré ideológie slúžia ako výkonná moc tzv.moci konceptuálnej ("levitujúce oko elity" ).

Tzv. "Blockbustery"(prosím zamyslieť sa nad pojmom!!!) ako Hviezdne vojny(pojem Moc..), Matrica(Double impact metóda), Pán prsteňov(znova Moc..), Avatar("hra" s individuálnym kolektívnym podvedomím a rodový, či nejaký planetárny egregor) majú teda až príliš dočinenia s realitou..

Médiá sa snažia v rámci ich úlohy boja o kontrolu podvedomia cieľových skupín a más nahradiť v dnešnej spoločnosti bývalú funkciu náboženstiev a ideológii ako 4.priority moci(term.soc.marketing a manažment, fak.Masmediál...Automaticky kráceno

232884

23.11.2010 22:31

RE: Charlie Rose

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 232884

V dávné minulosti lidé netušili, proč se za bouře blýská. Až kdosi vymyslel Peruna. Tím se stal váženým, neboť lidé od té doby už "věděli". Jiný vymyslel hejkaly, další bludičky, uřknutí, zaječí pacičku, ...

Vy se zjevně toužíte stát váženým tak, že nás přesvědčíte o tom, že
> Modlením sa vytvára egregor, ... s príslušnými charakteristikami a regulačnými parametrov. ...

Ano, zní to vědecky. Prosím jen o doplnění typů a fyzikálních veličin všech charakteristik agregoru. U regulačních parametrů je nezbytné definovat funkce, které jsou těmito parametry regulovány. Spolu s jejich definičním oborem.

Mají-li Vám zdejší čtenáři uvěřit, chtělo by to rychlou a fundovanou odpověď, pane Udo1. [mrknutí jedním okem]

232887

23.11.2010 23:55

RE: Charlie Rose

dub 89.?.?.?

Reakce na 232887

no je mi líto, ale zrovna perun nemá s bouřkou nic společného, ale se sluncem[smích]
perun, protože slunce pere. a odpovídala tomu i výzdoba soklů, kde byly svastisky - symbol života, stejně jako slunce.
ale když oni to ve sračometu nepsali[smích]

232889

24.11.2010 11:53

RE: Charlie Rose

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 232889

Obdivuhodné, pane Dube. Vám vadí, že spojuji Peruna s blesky. A ani maličko Vám nevadí ta hora blábolů, na kterou jsem příspěvkem s hromovládným Perunem reagoval já.

Představte si, že mnozí lidé jsou pevně přesvědčeni o tom, že lidské jednání je naprosto racionální, lehce ovladatelné a předvídatelné. Vy jste zde dokonale demonstroval, jací jsou to naivkové. Díky. [smích]

Vojta49

232912

24.11.2010 15:31

RE: Charlie Rose

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232912

Tak Vojta49, bol som zase OoO [smích]..
Dub odpoveď na Vašu poslednú poznámku myslel symbolicky, podstata odpovede bola ponechaná na moju maličkosť [smích][smích]
Myslím, že na hodne veciach sa s Dubom zhodneme..

Nikto netvrdil, že správanie ľudí je racionálne. Je tak isto aj emocionálne a tieto dve veci zároveň, tak ako ostatné, nie je možné stavať proti sebe. Riadenie davu funguje hlavne na riadení podvedomia pomocou stereotypov založených viac na emóciách.

To, že je niečo mimo okruhu vášho poznania a Vám sa to javí ako nejaká mystika, ešte neznamená, že to neexistuje.

V egregoroch, "myšlienkových", či torzných poliach platia zákony ako v kvapalinách, plynoch, či elektromagnetických poliach. Čiže analógie funkčných vzťahov hydromechaniky, mechaniky plynov, resp. Maxwellových rovníc, ak Vám to niečo hovorí. Aj keď sú tam isté špecifiká. Regulačné parametre a ich možné diapazóny sme tu veľa krát popisovali. Tak isto základné testovacie deduktívne a analytické metódy.

Väčšina ľudí, čo pracuje s týmito poliami, robí tak "intuitívne", na základe sprostredkovania týchto schopností cez rodové, či kastové egregory. Z toho v náväznosti na BOZP vyplývajú aj tiež tu neraz spomínané riziká.
Sú ale osoby, ktoré vedia s nimi pracovať aj "vedeckejšie", prípadne s vedomím zohľadnením základných bezpečnostných pravidiel.

Tento odbor (technológie nepriameho riadenia, či konceptuálne technológie) sa veľmi dynamicky rozvíja. V niektorých krajinách, kultúrach aj v štátnom školstve a všeobecne interdisciplinárne v akademickej akdemickej obci, rôznych službách, a praktickom politickom, či ekonomickom marketingu (kedysi agitácia a propaganda).

Logicky je nepravdepodobné, že by takéto staré známe mocné techniky zostali nepovšimnuté mocenskými záujmovými skupinami.

Re Vojta49:"Vy se zjevně toužíte stát váženým tak,.."

Nemyslím, že by to bol môj cieľ, skôr chcem pomôcť v informovanosti tých, ktorých zaujíma, ako reálne funguje spoločnosť. V tomto zmysle sú podstatné myšlienky a nie ľudia, ktorí ich vyslovia. Nechcem samozrejme v nijakom prípade znižovať význam indivídua, aby nevzniklo zasa nejaké nedorozumenie.

232925

22.11.2010 9:12

Predpokladam, ze Raj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 209.?.?.?

Predpokladam, ze Raj nema vubec nic spolecneho s Paroubkem[smích]Ale vazne, toto neni valka, ale klasicka krizova vyprava.Prijit, nakrast, rozbit, pobit co nejvice nekrestanskych psu a zase odejit...Co na to vrazdeni rika papez?

232803

22.11.2010 11:28

USA by si měly zamést doma a vyřídit si svoje problémy, místo okupace Afganistánu!

63 88.?.?.?

Hlad ohrozil v USA dvakrát víc rodin
Počet domácností v USA, které odebírají jídlo z nouzových vývařoven a různých programů, se v letech 2007–9 skoro zdvojnásobil. Oznámilo to ministerstvo zemědělství, jež spravuje program potravinových lístků. Loni je využilo 15,2 miliónu domácností.

232810

22.11.2010 11:50

NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Nejdrive o tom,co si brabci i na strese rikaji mezi sebouIsraeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Sunday, 01 February 2009 01:09
"Another Israeli spokeswoman, Tzipora Menache, stated that she was not worried about negative ramifications the Israeli onslaught on Gaza might have on the way the Obama administration would view Israel. She said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."

Written by www.daily.pk
Vyhraje NATO,prohraje NATO, vysledek je priblizny, nebot, at se stane v Afganistanu v tehle opiove valce cokoliv, tak mladi lide v Evrope budou umirat na dodavky opia z Afganistanu, kde zdravotni urad Spojenych Narodu hlasi,ze 90% veskereho opia jde do Evropy.Druhou veci je, za Afganci-Iracane utikaji a kam jdou,do zemi,ktere bojuji proti jejich zemi, v Evrope je nekolik milionu Arabu-muslimu a cim dal tim vice pribejvaji a mnozi uz dnes zastavaji dokonce ruzne dulezite funkce,zacinaji prosazovat sve zakony a staveji je nad zakony "krestanske" a velmi citlive reaguji-agresivne,na kazdeho,kdo rekne o muslimskem systemu zivota neco,co jim nesedi, takze se klidne stane,ze "vitezny vojak" se vrati a nepozna svou zemi v jeji obcanske strukture, navic, dostane takove dane, aby se v techto zemich castecne obnovilo,co bylo zniceno,kompenzace-odskodneni nevinne zabitym a poplatky velkych casti penez kolaborantskym politikum kde penez nikdy neni dost, nebudem pocitat zeme NATA,jez bude platit zmrzacene vojaky a padle na dlouha desetileti.Takze,jakepak vitezstvi,jakapak prohra, vzdyt to vse je prohra.Penize vrazene do opiove valky jsou vzaty ze zastavenych projektu skol, nemocnic,ustavu a vseho jineho, velka cast jde novym emigrantum, jez uz dnes v mnohych oblastech se projevila velmi nepratelska,ackoliv ,tito nepratele se narodili v krestanske zemi a vyrostli v krestanske zemi, dostali vsechny mozne a nemozne vyhody a presto nenavidi tyto zeme a nikdo neda zaruku z rad odborniku,politiku a poradcu,ze vubec nekdy budou Britove, Francouzi a nebo Nemci, tak daleko politici nepremysli,jen premysli,aby temito novymi obcany byli voleni a proto slibuji vic,nez na co ve zkutecnosti maji.
Ve Svedsku v ramci znasilneni bilych zen se doslo tak daleko,ze nasilnici poradili svedskemu obyvatelstvu a zenam predevsim,ze,kdyz budou chodit po ulici muslimskym stylem zivota,od hlavy k pate zahaleny,takze je nikdo neznasilni.v USA a Australii stanula uz rada "Gangu" pred soudem a byla odsouzena za pokriku jejich pribuznych a pratel,ze si to se soudem a ostatnimi vyridi jinak, jejich cilem nebudou vladni ctvrte,ale obycejni obcane jako Vy a nebo Ja, nase zeny,deti a vnuci,ti obzvlaste nam jeste podekuji ....

232811

22.11.2010 12:03

RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 232811

o nejakych par desitek roku navic, jestli vubec budou mit tu moznost, to, uz jim nikdo nezaruci,ted, natoz v budoucnosti.
Na druhou stranu, to bude mozna urcita zmena,kdyz devcatka budou mit pristrizena kridelka,zadny hluboky dekolt a nebo minisukne,ze se nemuze ohnout pro cent na zemi.A bud eticho ,zadny protest, v Pakystanu,kam jsme vrazili take par dolaru pomoci, ceka na popravu mlada-krestanska zena,jez se spravne nevyjadrila o koranu, v Afganistanu jinou ceka ukamenovani, takze, cas nam presne rekne,vitezstvi a nebo prohra,poslani je u konce -rekl Bush a valci se dodnes, nebudme obeti vlastnich ilusi a propagandy politiku!
Dejte si otazku,zejmena Ti starsi, co neco pamatuji z druhe svetove valky, vypada Anglie, kdysi tak zvana Velka Britanie na viteznou spojeneckou zemi,kdyz Britsky obcan i s rodinou utika,emigruje do Spanelska a Portugalska a do zamori,kdyz kazdy den se doma trasl,jestli mu deti prijdou ze skoly, cestou domu,mezi temi Indy,Pakystanci, Turky a jinymi, co kanadsky obcan,kdyz v Montriolu a jinde gangy za bileho dne si to rozdaji strelnyma zbranema a policie prijede,jen, aby pozbirala mrtve, Kanada take byla spojencem v druhe svetove valce a o Francii,uz vubec neni treba mluvit, jsou mista,kam se bily obcan uz neodvazi jit, presto si dokazu tvrdit,ze tohle vse je zamer k dalsi,nabozensko-rasove valce s prispenim financniho tlaku,jez je umele vyvolavan, nakonec i Herman Goering ve svem poslednim dopise,to Churchilovi predpovedel, ze prispel k tomu,aby v budoucnosti tekla krev v Evrope, proroctvi cloveka jdouciho na smrt z rukou,tak zvanych vitezu,kdyby risky marsal videl dnesni Britanii, tak by se mlatil s Hitlerem do zad a rvali by smichy, nebo myslite,ze ne?

232812

23.11.2010 6:10

RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 232812

Co, bude s Evropou,kdyz zvitezi islam,po tom vsem,co jim provedla,tak zvana zapadni kultura s pouzitim U 232,"deploid uranium"?
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Premyslejte, podle Nosterdamuse, muslimska vojska dosli az na hranice reky Ryn , v Nemecku, dnes ma Evropa vlivem zahranicni politiky USA a boje proti terrosismu na 5-6 milionu muslimu.
Jak bude muslimsky bojovnik zachazet s nami po tom ,co videl a byl svedkem ve svych "osvobozenych zemi"koalici NATA a USA?
Podivejte se na zacatek videa z Britanie, to je jen ukazka toho,co prijde.
Frightening is an understatement !!!
See how the Islamic mob terrorized the British Police. Do we want to see this happen in the US ?

http://www.theblogofrecord.com/2009/01/13/muslim-rioters-give-london-police-a-good-chase/

Send this to your reader lists because the US media will not report this kind of Islamic terror tactics as they occur in Europe .
----------
The Bush regime has broken virtually every one of the Geneva Conventions. They have committed crimes for which there are not yet laws written. Crimes against the earth and the environment.
The UNITED NATIONS subcommission (August 2002) reports that the United Stated use of DEPLETED URANIUM violates the following INTERNATIONAL LAWS:

The Universal Declaration of Human Rights.

The Charter of the United Nations.

The Genocide Convention.

The Convention Against Torture.

The four Geneva Conventions of 1949.

The Conventional Weapons Convention of 1980.

The Hague Conventions of 1899 and 1907.
(forbidding poisoned weapons calculated to cause unnecessary suffering)

All of these laws are designed to spare civilians from unwarranted suffering in armed conflicts (cfwww.sundayherald.com/32522).

232850

23.11.2010 9:23

RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

greeny ntpng (zavináč) activ8 (tečka) net (tečka) au 116.?.?.?

Reakce na 232850

Jedini kteri vyhraji v Afganistanu budou ti kteri vlastni valecnou vyrobu cehokoliv co je potrebne pro valku a samozrejme BANKERI kreri pujci politikum penize aby si ty valecne nezbytnosti mohli koupit. Zbytek bude unirat, zivorit a krvacet pro nic za nic.

232854

24.11.2010 2:34

RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Reakce na 232850

Historie nas uci,kdo se ji neuci,tak si ji musi zopakovat.
In 1812, Rabbi Crooll revealed in plain terms the Jewish plans to pit Europe against Islam, which became the First World War, then the Second World War, and which is about to become the Third World War. Note that Crooll expressly states that the wars the Jews deliberately cause the Gentiles to fight amongst themselves will continue until the Gentiles are completely consumed by one another at the instigation of the Jews. Note that I have been predicting that pan-Turkism / pan-Turanianism is being used to spark the Third World War and this was stated as a Jewish plan by Crooll in 1812. The "Battle of Armageddon" will have at least three phases, and in 1812, a full century before the First World War, Crooll specified that, "this battle must be considered as the battle of the whol world".
Pro ctenare nectouci anglicky,jen ve zkratce ,zidovsky rabbin Crool uz v roce 1812 se vyjadril s planem zidovstva pouzit muslimu k pokoreni Evropy.
Nezapomenme,ze Pyrenejsky poloostrov byl sveho casu pod najezdem muslimu a co delali zide za zady krestanu, mnohe z nich vydali do rukou nepratel za slib privilegia. V Polsku,kdyz prisli soveti-zidovsti komisari, tak polske vlastence vydavali do rukou NKVD a mnohde se utvorili zidovske jednotky,co by partizani a ti vykradali a terrorisovali obyvatelstvo,po valce, mnozi rychle prevlikli kabat, aby se dostali do vedeni polske vlady,to same,jak v Ceskoslovensku,Salzman a spol.Krestane byli vystaveni invasi jesuitu a otazkou je,kdo byli opet,tak zvani "katolicti" zastanci papeze v Rime?
The first Jesuits were crypto JewsThe first Jesuits were crypto‑Jews. Ignatius Loyola himself was a crypto‑Jew of the Occult. Cabala. A crypto‑Jew is a Jew who converts to another religion ...
www.israelect.com/reference/.../Ignatius_Loyola.htm -
Kdo, prosazoval rovnopravnost cernochu v Americe? Ti,jez je drive prodavali:
Still, many of the Jews who were expelled from Spain headed over to Africa and began selling slaves to south American colonies of the Portuguese and Spanish empires. This later flourished into the full out trans-Atlantic slave trade where some 99 million Africans perished.*
www.israelect.com/reference/.../Ignatius_Loyola.htm -
Odpoved,muzem najit v mnoha linkach na internetu a zde se docteme,ze nic se nedeje nahodou vse jde podle dlouhodobych planu.Malym prikladem je Australie se svou "bilou politikou",kdo urcil zmenu teto politiky, USA,a kdo jsou ve vedeni USA?
Dnes ma Australie problemy s muslimskou populaci a byl soud za znasilnovani krestanskych devcat od libanonskych muslimu,v okoli Sydney se bude stavet muslimsky kostel a tak muzem pokracovat dal a dal,samotny papez se vyjadril o muslimizaci Evropy a lide vidi rovnez muslimizaci Australie.
Nakonec,muslimove sami dobre vedi,ze jsou v mnoha pripadech manipulovani:
Allah's Apostle said, "You (Muslims) will fight the Jews till some of them will hide behind stones. The stones will say, 'O 'Abdullah (slave/servant of Allah)! There is a Jew hiding behind me; come and kill him."

232893

22.11.2010 12:41

nevyhnutelné

pepan 194.?.?.?

Již někde někdo válku vyhrál trvale nad povstalci? [chechtot]

232813

22.11.2010 20:18

My budeme v rámci EU hlavně poraženi doma!

63 88.?.?.?

Brusel může přerozdělovat imigranty,i k nám!
Podle Lisabonské smlouvy, která je základním dokumentem a jakousi ústavou EU, je možné, aby Evropská unie do budoucna potenciálně přerozdělovala a přidělovala imigranty, respektive azylanty, členským zemím EU.

Článek 79 Smlouvy o fungování EU (SFEU), která je součástí Lisabonu, praví: „Unie vyvíjí společnou přistěhovaleckou politiku, jejímž cílem je ve všech etapách zajistit účinné řízení migračních toků, spravedlivé zacházení pro státní příslušníky třetích zemí oprávněně pobývající v členských státech, jakož i předcházení nedovolenému přistěhovalectví a obchodu s lidmi a posílení boje proti těmto činnostem."

V článku 80 se říká, že společná imigrační politika se řídí zásadou solidarity a spravedlivého rozdělení odpovědnosti mezi členskými státy, a to i na finanční úrovni. To lze vykládat i tak, že v rámci solidarity vůči státům EU, které jsou azylanty přehlceny a nezvládají jejich příliv, budou muset ostatní státy EU, které tolik azylantů nemají, poskytnout pomoc ať už umístěním těchto azylantů ve své zemi či finančním příspěvkem na obživu azylantů v zemích EU, kde se azylanté nacházejí.

Zdroj - Parlamentní listy

Státy jako je Itálie,Řecko,Malta jsou přeplněny imigranty hlavně z Afriky a neví si rady!I uvnitř EU to vře,příkladem jsou cikáni z Rumunska ve Francii!A když se Sarkozy po právu naštval a rozhodl , že cikáni pojedou šupem zpátky do Rumunska,tak se do něj EU pustila, jaký je "rasista a nesnáší menšiny!" Když se do něj pustila jedna členka vlády z Belgie, tak jí s klidem opáčil, že když ty cikány tak urputně hájí, tak ať si je vezme do Belgie a hned byl klid! Takže v rámci multi-kulti budou imigranti přesunováni k nám a do dalších zemí EU.Záměr je jasný, rozeštvi a panuj!
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

232830

Příspěvků: 28

22.11. 01:49 udo1  2 umelé konflikty
22.11. 16:00 Akronym  RE: 2 umelé konflikty
23.11. 16:25 udo1  RE: 2 umelé konflikty
24.11. 13:52 Akronym  RE: 2 umelé konflikty
24.11. 20:01 udo1  RE: 2 umelé konflikty
25.11. 19:20 Akronym  RE: 2 umelé konflikty
27.11. 01:23 udo1  RE: 2 umelé konflikty
23.11. 16:32 udo1  RE: 2 umelé konflikty
22.11. 08:28 vodnik007  Charlie Rose
22.11. 11:10 udo1  RE: Charlie Rose
23.11. 00:11 vodnik007  RE: Charlie Rose
23.11. 00:35 steve  RE: Charlie Rose
23.11. 01:11 vodnik007  RE: pozehna tomu - kdo vice naleje ...
23.11. 01:27 steve  RE: pozehna tomu - kdo vice naleje ...
23.11. 20:45 udo1  RE: Charlie Rose
23.11. 22:31 Vojta49  RE: Charlie Rose
23.11. 23:55 dub  RE: Charlie Rose
24.11. 11:53  RE: Charlie Rose
24.11. 15:31 udo1  RE: Charlie Rose
22.11. 09:12  Predpokladam, ze Raj
22.11. 11:28 63  USA by si měly zamést doma a vyřídit si svoje problémy, místo okupace Afganistánu!
22.11. 11:50 Robert Nohejl  NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.
22.11. 12:03 Robert Nohejl  RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.
23.11. 06:10 Robert Nohejl  RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.
23.11. 09:23 greeny  RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.
24.11. 02:34 Robert Nohejl  RE: NATO bude porazeno i kdyz ,tak zvane zvitezi,coz je tezke pochopit.
22.11. 12:41 pepan  nevyhnutelné
22.11. 20:18 63  My budeme v rámci EU hlavně poraženi doma!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

103

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 117 čtenářů částkou 36 210 korun, což je 103 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 2

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 1

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,73 Kč
Libra
30,52 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
24,11 Kč
100 japonských jenů
19,49 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,77 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 062,55 Kč
1 unce stříbra
532,05 Kč
Bitcoin
1 408 631,46 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 364