Diskuze k článku

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

Příspěvků 25

23.11.2010 0:41

Zase si "vyrábíme" politické vězně! Jako by jich už nebylo dost a zde jde o jasné zneužití vazby!

63 88.?.?.?

Pokud se dopustili nějakého trestného činu, tak ten je již dávno objasněn,procesně zpracován a do soudu by měli být na svobodě!
Bohužel tady se "justice" dopouští zřejmého zneužití institutu
vazby,která je prodlužována proti právním předpisům.
Vazba nesmí být trestem, to je protizákonný postup, který byl též hojně zneužíván před rokem 1989!
Staré pořádky se nám navrací v plné kráse! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

232842

23.11.2010 0:47

RE: Zase si

steve 97.?.?.?

Reakce na 232842

.. Staré pořádky se nám navrací ..
-----
.. ale vzdyt ony poradky nikdy nikam neodesly, byly jenom na "prestriknuti" vedle v koserlakovne ...

232843

23.11.2010 9:46

RE: Zase si

Erik Sedláček 213.?.?.?

Reakce na 232842

Čas 3:35 rozhovor s obhájcem Robertem Cholenským:

"...Pokud jde o vazbu, která nám byla opakovaně prodloužena, tak tady se jedná o zneužití institutu vazby, neboť je užívána soudem k něčemu, co by se dalo v jeho postupu označit jako pokus o převýchovu obviněných osob. U pana Langa se to možná částečně podařilo, ten začal litovat a soud ho odměnil tím, že ho propustil z vazby. U těch ostatních, kteří zatím jaksi podle soudu asi neprojevili dostatečnou lítost zejména nad tím, co nespáchali, byť je jim to kladeno za vinu, tak ty v té vazbě drží dál."

Plus příspěvek z jednoho blogu:
"A jen bych doplnil, že vazba trvající déle než 6 měsíců je v judikatuře BVerfG (německého ústavního soudu) brána jako naprostá výjimka, ústavně konformní za předpokladu zvláštních těžkostí nebo velkého rozsahu při vyšetřování."

V ČR je ale již 13 měsíců trvající a pokračující vazba, odůvodňovaná "názory obžalovaných", naprosto standardní.

232856

23.11.2010 1:37

Nepište extremistům do vězení, uškodíte jim!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

... obžalovaná Dupová nemůže být propuštěna z vazby, protože "udržuje kontakt s několika desítkami osob, jež se exponují na scéně pravicového extremismu," a že "z vazby obdržela korespondenci celkem od 30 osob a sama odeslala dopisy 42 osobám".
"Takovýto postoj obžalované Dupové," pokračuje městský soud, "svědčí o tom, že obžalovaná se nadále aktivně zapojuje do společnosti, která ji přivedla až do současné situace. Nelze popřít oprávněnost tvrzení obžalované Dupové, že právní systém České republiky jí umožňuje z vazby korespondovat s kýmkoli, musí však počítat s tím, že takovéto počínání může sehrát svou roli při rozhodování o dalším trvání vazby."
Na druhou stranu, když jsem poslal čumkartu Irvingovi, pustili ho dřív než došla - třeba to zase zafunguje ...

232846

23.11.2010 2:42

RE: Nepište extremistům do vězení, uškodíte jim!

Andrew Siddur 62.?.?.?

Reakce na 232846

Vskutku neuvěřitelné.
Takže právo přijímat a odesílat poštu máte v jakýchsi shnilých „institucích činných v trestním řízení“ vlastně jenom proto, aby tyto měly záminku k Vašemu nekonečnému věznění.

Absurdita, Orwell v ryzí podobě, manýry bolševiků ve stalinských 30. letech. Až dosud jsem o tom všem jenom četl...

232848

23.11.2010 2:23

tečka čárka vykřičník, Hitler to byl uličník

Andrew Siddur 62.?.?.?

Tak jsem si na internetu prohlédl zevrubnou fotodokumentaci a snad i životopisy těchto dvou lidí (materiálů je všude dost), a je mi více méně jasné, že za tímto politickým zatýkáním a vazbami represivních státních složek musí být jenom nějaká podivná touha dohnat skluz, který tyto nabraly od vzniku ČR do konce 90. let, kdy ještě nekádrovaly a neperzekuovaly.

Pan Eichler (toho času novinář MfD) by o tom mohl vyprávět. Tedy o tom, jak se z mladého člověka konzervativního smýšlení, co se týče imigrace a určitých zásad partnerských svazků stal člověk otevřený novému multikulturnímu století. Nebo úderněji, jako by to napsaly Lidové noviny – jak se z „židobijce“ stal „židomilec“.

Proč státní složky nyní otravují život podobným mladým lidem, jako byl pan Eichler (respektive neotravují, ale přímo znemožňují), a kteří tak nemohou prožít podobně úžasný přerod a coming out, ve kterém by přiznali, jak hluboce se ve své mladické nerozvážnosti zmýlili, stejně jako se v mládí zmýlil i pan Eichler?

Nakonec si myslím, že ani kdyby se tito mladí lidé takto „neobrátili na víru“, že by se také mnoho nestalo. Svižným krokem se občas projít s kamarády ulicemi (jak jsem na internetu mohl vidět, „neonacistické“ dívky jsou většinou velmi zdravě stavěné, takže se jim nedivím, že občas udělají něco pro své zdraví a hezky si zamašírují) nebo se s nimi sejít v hospodě, na tom nevidím nic opovrženíhodného. A už vůbec ne na nějakých samolepkách.

Sečteno a podtrženo:
Těšte se na pár vlastnoručně nakreslených pohlednic; třeba je i následně někde zde vystavím.
Pokud jsou snad adresy falešné a vedou v obou případech k nějakým prominentním příslušníkům a důvěrníkům, také se nebudu vůbec zlobit (a věřím, že ani oni).

232847

23.11.2010 10:42

Neskutečné...

Nikdo 194.?.?.?

Ať jsou jejich názory jakékoli - a vzhledem k mládí jsou pochopitelně většinou radikálnější - měli by mít právo je vyjádřit. Trestány by měly být zločiny nikoli myšlenky.

Patrika kriminál jen utvrdí v tom, že jeho názory jsou správné, ale chudák ta holka - místo aby si užívala bezstarostného mládí, má tu čest se poznat se spodinou společnosti v kriminále.

I když - kdo ví - nedivil bych se, kdyby v kriminálech bylo víc slušných lidí, než si myslíme. A to nejen za názory, ale spíš za to, že mohou být někomu nepohodlní v hospodářské oblasti.
[zmaten]

232858

23.11.2010 11:47

Tak nevím

--- 193.?.?.?

Ačkoliv jsem zvědavý, snažení pana Stwory kvituji s povděkem, a názory zde uvedené se nemusí nutně shodovat s názory vydavatele Zvědavce, iniciativa pro podporu Míši a Patrika mi poněkud zapáchá:

http://tinyurl.com/2c425es

Nemohu se zbavit dojmu, že lidé, kteří se nechají zvečnit v této situaci s těmito lidmi v tomto kontextu, by do politiky fušovat neměli.

Petr

232861

23.11.2010 12:08

RE: Tak nevím

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 232861

Já také nevím. Ale co říkáte třeba tomuhle obrázku?
Vložený obrázek
Vysvětlující článek na d-fens

232862

23.11.2010 12:40

RE: Tak nevím

MP 194.?.?.?

Reakce na 232862

Jak napsal někdo výše - trestány by měly být zločiny, ne názory.
Umím si představit zločin spáchaný rukou - ale neumím si představit zločin spáchaný "gestem" (ať už je jakékoli).

232867

23.11.2010 13:49

RE: Tak nevím

--- 193.?.?.?

Reakce na 232862

Ach ano, vím. Pan Eichler a jeho dnes už 14 let stará "blbost", díky níž je považován za persona non grata v leckterých kruzích.

Pokud budeme považovat jeho slova za pravdivá, nelze samozřejmě věřit žádné (nejen) obrazové digitální informaci. Osobně ale o panu Eichlerovi nemám valné myšlení. Zdá se, že v rámci, jistě hodnotné, investigativní činnosti pro Mladou Frontu tak nějak povlával sem a tam jako příslovečný plášť.

Ale ještě k článku. K valné většině "nácků", které znám, chovám zásadní antipatie a je poměrně škoda, že se kvůli těmto prostoduchým lidem a jejich "blbostem", které se objevují třeba i na demonstracích, stává jakákoliv strana s nimi spojovaná, nevolitelná.

PS: zavírat lidi kvůli lepení samolepek mi přijde natolik absurdní... až nemám slov.

232869

23.11.2010 12:49

RE: Tak nevím

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 232861

Jojo, naštěstí máme noviny a ty nám ukážou, kdo je špatný a kdo je hodný. Je ale velká škoda, že o lidech, kteří jsou skutečnými tvůrci zla, se tam nikdy nepíše.

A to ani nemluvím o naší humanitární pomoci afghánským civilistům. Opravdu nevím, kdo je horší. Jestli ti, kdo lepí samolepky, nebo ti, co posílají žoldáky do jiných zemí... Hlavně, že je ta demokracie.

232868

23.11.2010 17:05

samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 94.?.?.?

Co byste říkali, kdybych jako neostalinista(což je stejné jako neonacista), začal polepovat česká města samolepkami za"svobodu komunismu" s různými srpy a kladivy, maoistickými hvězdami, doplněnými myšlenkami rudých khmérů, a navíc coby neostalinista bych odsuzoval různorodými dělnickými bojůvkami a převleky za strašidla tento režim jako nedemokratický, a dožadoval se uznání veřejnosti myšlenkám brutálního STALINA,a odsouzení zcela legitimních kroků na ochranu svobody a za propuštění najzavalitějších neostalinistů. Myslíte, žed by to bylo normální, nebo jen projev absolutního despotismu a sobectví?

Nevím, začněme bojovat proti dnešní mafiánské síti POSÍLENÍM VNÍMÁNÍ SPRAVEDLNOSTI A REALITY, tedy tím, že nedáme spát mnohým mafiánům, kteří NÁS KRMÍ ILUZÍ BLAHOBYTU A DEMOKRACIE, a sami zneužívají co se dá. Mafiáni jsou především ti, kterým slouží politická a ekonomická koncepce, kterou považují a zdůrazňují jí nám, jako za tu nejreálnější a nejlogičtější, a přitom nás uvrhují do okovů otroctví, a přitom zlepšení stavu světa je v nedohlednu, protože veškeré konflikty a nespravedlnost začíná OBLOBOVÁNÍM SPOLEČNOSTI IDEOLOGIÍ! Potom se obchody se zbraněmi, farmaky, apod. svinstvy jen TOČÍ! Nezapomeńte, že vše začína promyšlenou ideologií se zdánlivými pravdami, a slibem, že mi ideologové a vůdci za vás tento problém vyřešíme....VŠECHNO ŠPATNĚ!
DOBŘE PRO NĚ- MANIPULACE S DAVY-ZBROJENÍ- OBCHODY- VÁLKA-OBNOVA-NOVÝ ZAČÁTEK-A OPĚT JINÁ IDEOLOGIE- MANIPULACE S DAVY- ZBROJENÍ- OBCHODY- VÁLKA- OBNOVA- NOVÝ KRÁTKÝ ZAČÁTEK- a znova-JINÁ IDEOLOGIE, NĚKDY I STARÁ- MANIPULACE S DAVY- ZBROJENÍ- OBCHODY-VÁLKA - OBNOVA- NOVÝ KRÁTKÝ ZAČÁTEK....

To je nepřetržitá lidská historie- stále nové a nové generace této koncepci už po tisíciletí podléhají jako V HAMMELNU v krysaři.

To je začarovaný kruh lidstva, a žádný pokrok!

ZMĚŇME TO!

232876

23.11.2010 21:01

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 232876

Pokud by mi to za to stálo, napsal bych něco o Stalinovi z druhé strany a doplnil bych to o obrazový materiál, ale nejspíše bych to ignoroval. Jestli se to přehaní dá se napařit pokuta za "zasviňování" veřejného prostranství, ale po tom se tahle musí měřit všichni ideologii počínaje a reklamou konče. Na svém majetku ať si každý vylepí co mu libo, pokud nejde o pornografii a jiné věci, které porušují zjevně zákony a nejde při tom o omezení svobody projevu.

Na veřejném nic nebo musí zaplatit a musí mu to odsoulasit město nebo jiný vlastník, ale za to se nezavírá do basy, a ani v USA není důvod někoho držet více jak rok ve vazbě. Případná kauce by byla tady velmi nízko. Mno, soud dojde k osvobozujícímu verdiktu nebo nebude prokázáno porušení zákona a někdo si odsedí rok dva v base a řeknou mu s výsměchem sorry a zbytek bude všechno podle "práva", tomu říkám pravní stát na český vychcaný způsob uvědomělé demokracie. Kde se to učí? Na právnické fakultě v Plzni? Není nutné prokázat něčí vinu, ale rok a více může člověk skončit v base, bez toho, že by za to někdo nesl odpovědnost. Jak to říkala bývala nejvyšší zástupkyně, bylo to o justiční mafii?

232885

24.11.2010 21:26

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 94.?.?.?

Reakce na 232885

Pane Bartošek ta česká hysterie je v tom, že česká demokracie je slabá a narušená současným politickým svinstvem, nezapomeňme, že i v USA je zakázaná organizace KU KLUX KLAN. Navíc USA nikdy nebylo okupováno jak nacisty, tak bolševiky, tak to nezanechalo na myslích američanů žádné následky. Myslím si, že až Evropa a především Česko bude žít plnohodnotnou demokratickou kulturou, tak podobné extrémní postoje možná ani nebudou existovat, pokud nepůjde o pacienty psychiatrie. Ti ze svých frustrací budou v rámci léčby mít povinnost projevovat jakkoli dogmaticky, nenávistně, aby vybily emocionální prázdnotu.

Extrémismus je skutečně projev duševní slabosti, nevyrovnanosti, frustrovanosti, zklamání nebo pocitu méněcennosti. Něčím podobným si prochází většina populace, a v pubertě i já jsem nebyl vyjímkou. V TV jsem rád sledoval válčení, vraždění, násilí ve všech podobách , horory, apod., ale měl jsem to pod kontrolou... Ovšem tito hoši a je jedno jestli bolševický , nebo nacističtí kluci si myslí, že je to jedinný faktor, který stojí nad vším, a dokonce tím bez výčitek svědomí otravují prostor ostatních lidí, kteří mají mnohem víc zkušeností ze života, a ví jak se zcela reálně vypořádat s problémy osobními nebo společenskými...

Oni to pochopí, až když zavraždí jednoho nebo desítky lidí, jenže v tom je kámen úrazu. Já jim jen nechci dovolit nástup jejich nedospělosti a vraždění kvůli jejich nedospělým postojům a nenaplněným pozitivistickým životúm.

232943

25.11.2010 4:46

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 232943

V USA odmítl v 30 letech fašistický puč generál Butler a mám pocit, že to bylo díky svobodě projevu garntovaném Prvním dodatkem Ústavy. Pokud skutečně chcete dojít ke svobodné silné společnosti, nezbyde než trvat na svobodě projevu!! Byť bude třeba nechat zaznít nenávist, hloupost, aroganci, bezohlednost a já nevím, co všechno. Na tom, že lidi slyší negativa a dokážou používat svůj zdravý rozum stojí občanská společnost. Perzekucí, cenzurou se došlo vždy jenom k totalitě. Z jakých důvodů byl zakázán Ku klux klan? Vraždy, porušování zákona jeho členy? Pokud nějaká ideologie vede k soustavnému porušování zákona, nemám problém se zákazem takové oragnizace, ale já mluvím teď o zákoně a ne právnickém pendreku nějaké ideopolicie. A to taky řeší První dodatek.

Tady máte ukazkový případ lidské blbosti, píše o tom na jiných příkladech i Robert Craig. Máte 10 krát větší šanci, že vás zabije blesk než teroristický útok v letadle. Potkal jste někoho na ulici s hromosvodem v zastrčeným v zadku? To dostává demokracie na frak v zájmu fyzické bezpečnosti. Potlačení svobody projevu je výprask demokracii ve jménu myškenkové bezpečnosti. V demokracii si lidi musí naučit žít i s riziky, které k svobodnému životu patří.
http://www.novinky.cz/zahranicni/217233-letistni-s...

232960

25.11.2010 16:49

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

KRONEOS 89.?.?.?

Reakce na 232960

Já vám to řeknu ještě jinak, mám nejen pocit , ale bezpečně vím, že projevy extrémistů na veřejnosti(je jedno jakých)rozkolísávají loďku, až jí jednou potopí.

Demokraté by měli být lidé, kteří loďku řídí v zájmu všech, očekávám však, že z rozkolísané loďky vypadne příliš mnoho lidiček, a z loďky demokracie a svoboda se stane železný bitevník s mnoha mrtvými vna palube i v podpalubí!

Důležité je v demokracii udržovat rovnováhu-dobře tak nechte islámce otravovat svobodný prostor, jak si to přejeme i u nacistů! Kolik potom z té vaší opravdové demokracie zůstane pane Bartošek!

Tak si potom pořídíme Magnum 9[smích]

233010

26.11.2010 0:58

Kde jste přišel na to, že je KKK

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 233010

zakázaný? Není a je jich povícero.
Ani tzv. druhému klanu nebyla dokázána žádná trestná činnost, přesto se kvůli intenzivnímu mediálnímu brainwashingu vžila židoliberální představa Klanu pobíjejícího černoušky hlava nehlava (její obětí se u nás stal i David Duke coby dávný předák jedné z odnoží)...

233041

29.11.2010 1:52

RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 233010

Oháníte se demokracii a vybudovat ji chcete totalitními metodami. Z demokracie už dnes máme, tak kulové, tomu se říká civilizační prokrok, ale nerad bych se dožil tvrdé totality. Ukažte mi, ale v lidské historii jediný příklad, kdy někdo dočasně užil dikatátorké metody a pak se jich vzdal. I Cromwell nakonec kývl na novou dynastii. Už staří Římané velmi dobře věděli odkud hrozí největší nebezpečí republice a na tomto byly postaveny základy římského práva. Jednotlivec má povolone vše, co nemá výslovně zakázano zákonem. Stát má povolono pouze to, co stanovuje konkrétní zákon. Jednotlivec nedokáže účinně uzurpovat moc, ale skupina lidí s vlivem na státní strukturu, to už dokáže.

Islám je tedy vaším ideologickým cílem. Přestňme bombardovat islamské země a vzhledem na ekonomický úpadek západu budou s případnou emigrací mít problém někde jinde. Silně pochybuju, že z islámských zemí bohatých na zdroje se někam pohrnou emigranti. Západ má vnitřní demografický problém. Poplace příliš zestárne, tak prostě vymřeme. Konzumistánec má spoustu jiných starostí než investovat energii, čas a hlavně z konzumního hlediska prachy do dítěte. Lidi jako já mají hromadu důvodu, proč je do bulshitu, ve kterém žijeme nepřivézt děti.

Takže čemu se ti nahoře diví, ohledně propadu porodnosti a struktuře sociálních vrstev, které mají hromadu dětí. Aby populace nevymřela je třeba asi 2.2 dítěte. Přídavky, podpora do vzdělání dětí... max. na tři děti třeba ze začátku a pak snížit na dvě, máš rád velkou rodinu, dostaneš pouze na tři a starej se sám. Doplatit teď závazky podle starých zákonů.

Tvrdě potlačit parazitismus na lidské solidaritě. Navydávat žádnou hotovost jako podporu. Na jídlo lístky směnitelné za potraviny, obchodníkům co s tím budou šmelit dát pořadný flastr při opakování sebrat živnostňák nebo licenci na prodej třeba chlastu, zavřít hernu, kdzž to bude někdio měnit gamblerům na prachy. Že to nejde? V USA si každý rozmyslí, aby v knajpě jenom nalil nezletilému, rychle by skončil bez licence na prodej chlastu. Příspěvek na bydleni, doneste nám ůčet my vám bezhotovostně část nákladu uhradíme, elektřina, voda... Aby se část těchto účtů hradila, tak musí ty předchozí komplet zaplacené. Jsem si jistý, že do takového státu budou ochotni přijít pouze emegranti, kteří budou přínosem.

Malá poznámka k důchodům nemám o tom šajnu, tak to dávám jako dotaz do diskuze. Kámoš mi povídal, že např. člověk co celý život byl na sociálce s pěti děckama dneska bude mít vyměřený důchod jako procentu z průměrné mzdy a dělá to okolo 14 000 Kč, hromady lidí dřeli skoro 40 let jako mezci mají na důchod 10 000 Kč. Platí naše uvědomělá demokracie vypálné? A jaký je po dvaceti letech ten úspěšný výsledek?

233353

23.11.2010 17:21

Česko späť v 5O rokoch

Ganef 85.?.?.?

Veľmi rád by som Miške a Patrikovi poslal nejakú pohľadnicu alebo povzbudzujúci dopis, ale české súdy a prokuratúra by to mohli použiť proti nim , ako ďalší ideozločin. Ak môže súd v demokratickom štáte argumentovať tým, že Michaelu nemôžu pustiť, pretože dostáva pohľadnice od závadných ľudí druhej kategórie, nemôžeme si byť istý, že akékoľvek ďalšie vyjadrenie solidarity nezneužijú opäť proti nim. [bliji]

232877

24.11.2010 20:16

Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

veronika 88.?.?.?

On je někdo neonacista a musí k tomu navíc ještě něco udělat, aby mu to zákon zakazoval? To samo, že je někdo neonacista (tedy že hájí zjevně známou filozofii) nestačí? Myslíte si, že až by tito lidé vládli pro změnu vám, budou vám umožňovat "svobodu slova"? Nebo dokonce solidaritu s vězni? Myslíte, že pedofilové mají také právu na svobodu slova? Dle této vaší rovnice patrně ano. Kdyby vylepovali po metru odkazy na servery plné dětské pornografie, hájili byste je stejně?

232936

24.11.2010 21:07

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

udo1 udo321123zavináčazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232936

Čo prosím chápete Veronika pod pojmom nacizmus, resp. neonacizmus a na základe čoho presne sa domievate, že dve spomínané osoby boli "neonacisti"?
Ďalej.. Aký je podľa Vás rozdiel, resp. čo majú spoločné nacionálny a internacionálny socializmus?

Malé upozornenie.. Prosím nepliesť si tzv. nacizmus (nacionálny socializmus) s fašizmom. To je obrovský rozdiel.
Fašizmus a najmä ten súčasný globálny mejnstrímový naozaj nemusím.

Napr. indický kastový systém spojený s "náboženstvom" a ideológia judaizmu(nadradeného "národa", elity) tiež spojenej s pseudonáboženstvom sú klasické príklady zvrhlých nehumánnych protofašistických ideológii.

232942

24.11.2010 21:51

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

jan386 147.?.?.?

Reakce na 232936

Je-li někdo nacista, pak si myslím, že je to blbec, stejně jako si to myslím o komunistech a krajních levičácích vůbec. To však nemění nic na tom, že v právním státě nelze nikoho trestat za myšlenky a názory.

Pokud je tento právní stát navíc slušný, nelze v něm trestat ani za projevování daného názoru a to všemi způsoby, které jiného člověka nepoškozují. Sem bych zařadil např. vyvěšování plakátů na řádně pronajatou plochu, rozdávání letáků na ulici, zakoupení reklamního času v médiích apod. Naopak zmíněné vylepování samolepek poškozuje vlastníky polepených předmětů, kteří mohou žádat po vylepovačích nápravu. Ne však kvůli jejich obsahu, ale kvůli vylepení per se.

Trestné musí být pouze jednání, které způsobí někomu škodu. Žádný "společenský zájem" ani podobné socanské kraviny. Pokud někdo např. uposlechne názoru, že cikány je třeba střílet a dobrovolně bude podle toho jednat, lze za to potrestat právě a jen jeho, nikoli tvůrce původní ideje. Cokoli jiného vede tam, kam jsme právě minimálně spolu s celou Evropou na nejlepší cestě. A až tam dojdeme, nebude se nám to líbit.

232945

25.11.2010 0:17

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

udo1 udo321123zavináčazet (tečka) sk 46.?.?.?

Reakce na 232936

Hmm.. a keď už ideme smerom k detskej pornografii, prečo nejdeme ešte ďalej do extrému, do absurdity a nehájime masových násilných vrahov, otrokárov, či dokonca banksterov, že áno.
Čo s tým ale má spoločné národný socializmus, naozaj nechápem.
Možno som blbý a dostatočne podrobne som nečítal červené, so stále hnedším odtieňom tlačené "Antifa" brožúrky.
Že Hitler bol tak trochu cvok a Nemcom v tej situácii čiastočne uletel dekel, je asi viac-menej jasné.
Treba sa však vždy pýtať ako a prečo k tomu prišlo?
+ obligátne: QUI BONO Veronika?

232953

25.11.2010 19:23

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 232936

Klasický výkřik člověka naprosto zblblého propagandou... Ale co čekat, když historii píší vítězové a v učebnicích dějepisu je jedna lež za druhou. Takže to, co chcete zavést vy, je jen další diktatura, zavírat lidi za jejich názory. Mně úplně stačí dnešní zákony, které myslí na vraždu, ublížení na zdraví, ničení cizího majetku atd. Kdyby se navíc dodržovaly, pak by tady byl naprostý klid a žádní "neonacisté" by tady nebyli!!! Dokážete si představit, že to jsou lidi, kteří jsou úplně stejně zblblí jako vy?

Zeptám se ještě jinak. Jaký je rozdíl mezi iráckým nebo afghánským teroristou (rozuměj členem odboje proti okupaci) a českým partizánem (teroristou, jak ho nazývala německá propaganda)? Cítíte tam nějaký rozdíl?

Ale nebojte, časem vám to také dojde, až vás zavřou za to, až si budete bránit své soukromí, například, když vám udělají prohlídku gumovými rukavicemi i na intimních místech... Tedy pokud si nenecháte namluvit, že to dělají kvůli vám...

233018

Příspěvků: 25

23.11. 00:41 63  Zase si "vyrábíme" politické vězně! Jako by jich už nebylo dost a zde jde o jasné zneužití vazby!
23.11. 00:47 steve  RE: Zase si
23.11. 09:46 Erik Sedláček  RE: Zase si
23.11. 01:37  Nepište extremistům do vězení, uškodíte jim!
23.11. 02:42 Andrew Siddur  RE: Nepište extremistům do vězení, uškodíte jim!
23.11. 02:23 Andrew Siddur  tečka čárka vykřičník, Hitler to byl uličník
23.11. 10:42 Nikdo  Neskutečné...
23.11. 11:47 ---  Tak nevím
23.11. 12:08 Vladimír Stwora  RE: Tak nevím
23.11. 12:40 MP  RE: Tak nevím
23.11. 13:49 ---  RE: Tak nevím
23.11. 12:49 hestroy  RE: Tak nevím
23.11. 17:05 KRONEOS  samolepky, lepky- idee a víra:-)
23.11. 21:01 Rene Bartosek  RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)
24.11. 21:26 KRONEOS  RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)
25.11. 04:46 Rene Bartosek  RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)
25.11. 16:49 KRONEOS  RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)
26.11. 00:58  Kde jste přišel na to, že je KKK
29.11. 01:52 Rene Bartosek  RE: samolepky, lepky- idee a víra:-)
23.11. 17:21 Ganef  Česko späť v 5O rokoch
24.11. 20:16 veronika  Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?
24.11. 21:07 udo1  RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?
24.11. 21:51 jan386  RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?
25.11. 00:17 udo1  RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?
25.11. 19:23 hestroy  RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 730