Diskuze k článku

Informační válka v kyberprostoru – Velká Británie a Izrael

Příspěvků 4

15.11.2010 12:22

Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

"The Jews are not the whole of God’s people Israel, as so many imagine, but only a small part of the chosen race – at the most two tribes out of twelve… and British-Israelites maintain that the Anglo-Saxon race embody, and are, the ten-tribed kingdom of Israel" (Dixon, 1915: 16, emphasis in original).
Laicky receno,nacopak si delaji starosti,kdyz jejich spojenec , USA je podporuje tou nejlepsi vyzbroji a tam,kde je nepodporuje,tak pata kolona provede spionaz a vse preda Israelu.
Kdyby v Americe byla jakakoliv situace,tak,Israel vzdy dostane vyzbroj a penize na vedeni svych valek.
The United States will store an additional $400 million in emergency military equipment in Israel.
The new equipment, which will arrive in Israel over the next two years, will be available to Israel in the event of an emergency. It will bring to $1.2 billion the amount of American military equipment being stockpiled in Israel by 2012.
Anglo-Israelism has a long history. The Puritan colonists in America also viewed themselves as spiritual descendants of the ancient Israelites. However, it was not until 1840 that John Wilson published "Lectures on our Israelitish Origin" and first proclaimed that the British people were the actual genetic descendants of God's chosen people.
http://www.religioustolerance.org/anglo_is.htm
Takze, shrnuto v jednu praktickou vetu ,neexistuje z krestanskych narodu a z organisace Spojenych narodu,kde by nekdo rekl, proste ,NE!
Telefonni sluzby v Bilem dome a jinde obstarava israelska spolecnost, bezpecnostni zarizeni v britskem metru obstarava israelska spolecnost, takze, jakepak strachy,kdyz jsou vsichni,tak, rikajic "jedna ruka".Kdo stavi dalnice v Cechach a kdo dela kompjutrovy zaznam pacientu na Slovensku?
Pri 11. Sepembru se spolecnost "ODIN" narychlo vystehovala z mrakodrapu a mnozi narychlo odjeli z uzemi Ameriky, tancujici zide dodnes mnohym vrtaji v hlave, ale, nevrta to v hlave politikum a jejich expertum, prisluhovacum,kteri take pochazeni z Israel, natoz, za bezpecnost USA panuje "Certov"
Kdo, je kdo v tomto svete?
British IsraelitismBritish Israelites claim that after the destruction of David's kingdom, ... Thus the British royal family is directly linked to the house of David. ...
mb-soft.com/believe/txn/britisra.htm
Thus the British royal family is directly linked to the house of David.*
Nakonec,historicky vzato,nebyla to,tou dobou, Velka Britanie,jez predcasne odesla v dobe "mandatu" z Palestiny a tim vytvorila moznost jednostranneho vyhlaseni statu Israelu?
Nebyla to Francie,ktera dopomohla k tomu,aby Israel mohl vyrabet vlastni atomove zbrane?
Israel dela jen to ,co mu ostatni umozni.
"We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)

232419

15.11.2010 18:06

RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

KILLROY 192.?.?.?

Reakce na 232419

Vdaka pan Nohejl ze sharujete s nami tieto info. Skromne by som doplnil info k tej Britskej viere vo vlastnu vyvolenost s ktorou ste zacal prispevok:

Pro lepší porozumění a pochopení hlubších příčin anglo-židovské aliance chceme zde konstatovat jen toto: Ani obchodní, ani pokrevní smíšení židovské vrstvy s anglickou vládnoucí vrstvou nebylo by myslitelné, kdyby si nebyly podobné dva význačné podstatné rysy obou národů. Je to kapitalistický způsob myšlení a nárok na světovládu...
...však tento anglo-židovský poměr dává podnět k nové otázce a to, zda mezi anglickou a židovskou mentalitou neexistuje hlubší souvislost, duchovní příbuzenství, které pojí anglický národ se Židy. A na tuto otázku lze odpovědět kladně. Široké kruhy v Anglii zastávají vážně názor, že Angličané jako národ jsou totožni s národem židovským, že tedy Angličané jsou Židy. To není žert. V Anglii je organizováno hnutí, které se nazývá "British Israel" a které se snaží dokázat, že Angličané nejsou nic jiného než oněch deset kmenů Israele, které po vypuzení z Palestiny se ztratily. Dnešní Židé, jak známo, odvozují svůj původ od obou kmenů Judy a Israele. V orgánu řečeného hnutí nacházíme názory, že anglosasové jsou synové Izáka. Ti prý během doby přestěhovali se přes Malou Asii až do severní Evropy v Dánsku a v Šlesvik-Holštajnu usadili se jako Jutové a odtud prý přišli do Anglie. Trůn krále Jiřího VI. byl by tedy vlastně trůnem Davidovým. "Anglosaská rasa není proto nic jiného, než národ Israele, jemuž byla svěřena nejvyšší úloha, totiž vybudování království božího na této zemí". To napsal orgán hnutí "British Israel". Dosti Angličanů tomu věří, pro ně je tudíž nárok na světové panství božím přikázáním.
Je zřejmé, že tato teorie je naprostý nesmysl. Přesto však je pozoruhodné, že v Anglii vůbec takové hnutí mohlo vzniknout. Rovněž je pozoruhodný anglický zvyk dávat dětem jména ze "Starého Zákona" jako David, Samuel atd.

232424

16.11.2010 0:20

RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

udo1 udo321123zavinacazet (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 232424

re:KILLROY 192..
"V Anglii je organizováno hnutí, které se nazývá "British Israel" a které se snaží dokázat, že Angličané nejsou nic jiného než oněch deset kmenů Israele, které po vypuzení z Palestiny se ztratily."

Myslím, že podobné myšlienky sú trochu príliš "konšpiratívne" [velký smích]

Majú však v istom zmysle reálny podklad.
Blízkovýchodná virtuálno-finančná oligarchia v posledných cca. 2500 rokoch počas svojej expanzie v rámci Stredozemného mora a ďalej na severozápad mala vždy snahu miešať sa s lokálnymi tvoriacimi sa elitami. Tento proces slúžil okrem iného aj maskovaniu preberania moci. V istých vyšších kruhoch už paradoxne nehrá úlohu ani tak pôvod, ako oddanosť myšlienke moci pyramídového systému.

KILLROY 192..
"Rovněž je pozoruhodný anglický zvyk dávat dětem jména ze "Starého Zákona" jako David, Samuel atd."

U nás prebieha už pár storočí ten istý proces tzv."kultúrnej výmeny".
Tieto a mnohé ďalšie metódy riadenia kultúry sú prastaré známe prostriedky vojenskej agresie na najvyššej úrovni.
Niekomu sa však môžu na prvý pohľad javiť ako prirodzené samovoľné(samoriadené) sociálne procesy.

K tomu by sa profesionálnejšie určite lepšie vedeli vyjadriť absolventi z odboru dejín umenia z elitnejších vzdelávacích inštitúcii.
Ak sa dobre pamätám, konkrétna špecializácia sa volala:
"Úlohy umenia v riadení kultúry"
Umenie sa z pohľadu využitia elitami vždy vnímalo v prvom rade ako prostriedok formovania podvedomia más a vytvárania a kontrolovania samonosných spoločenských stereotypov (algoritmov samo-riadenia cieľových skupín spoločností a celých národov, resp. kultúr)

232428

16.11.2010 4:46

RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Reakce na 232424

Je dobre mit ruzne zajimave kopie z archivnich dokumentu-i novin.Zde predkladam v originale[velký smích]aily Express- March 24. 1933. No.10.258.

Mr. Frankau Philosopher.
“Dear, sentimental English”.

Protest against the treatment of Jews in Germany, made at a Delphian Coterie dinner in London last night , induced Mr. Gilbert Frankau , the novelist , to make a piquant speech. “A war would bea great idea “ he said “Another war would give our three million unemployed employment”.
“ I would suggest consription for this country. It would be imensly popular.”
“ But the British public do not care damm for the Jews of Germany. All they care about is, who is going to win the Grant national.”
“I adore,us a philosopher, to see damm sentimental English skriming with rage and yet refusing to do anything about it”.
“ The British people were the original jews, they always creaitted anybody who did a spot of work.”
Zde, je ta zakladni veta zajmu, kde zidovsky profesor vyzyvajici Brity k valce s Nemeckem Frankau osobne rika ,ze Britove jsou zide, takze si udelejte obrazek te doby,a odpovezte si proc Britanie podporovala polsko, aby zahajilo valku s Nemci a polsky marsal Rydz-Smigli,se nechal slyset,opetne"v britskem tisku",ze do tydne jeho kozaci pojedou ulicema porazeneho Berlinu a ze , Hitler nema na vybranou,at dela co chce ,tak se valce nevyhne, to same dnes tvrdi Israelsky general o zacatku treti svetove valky.Marsalovu rec uverejnil Daily Mail, August 6th-1939,doslova rekl ,Polsko chce valku s Nemeckem-takze , kdo z dnesnich Polaku tohle vi,jak se vlastne delala ta druha svetova valka a kdo bylhlavnim podporovatelem-Britanie,co by zidovsky stat podle profesora Frankau.Takze,ty valky organisuji,jedni a ti samy.
*We've been fighting a war for the past 18 months, which is the harbinger of World War III. The world is going to fight, whether they like it or not, I'm sure. Sept. 11 was a watershed event, and things will never be the same. The battle lines have been drawn.'' Ra'anan Gissin, a senior adviser to Israeli Prime Minister Ariel Sharon Arizona Daily Star (April 27, 2002)
Jeste musime dodat,ze tak zvana "Britska rise" nad kterou nezapadalo slunce, jen dokresluje to,co dnes prosazuji jednu svetovou vladu, rovnez tak,muzem pochopit proc britska vlada nezasahla v pripade ruske carske rodiny. Priznacne Britske-rozdel a panuj, tak,jsme my -Cesi ,prisli i k Mnichovu a vydani pohranicniho opevneni bez vystrelu.Churchil,rovnez vyvoleneho puvodu se pozdeji urekl, kdyz prohlasil,nam neslo o zniceni Hitlera anebo nacismu,nam slo o zniceni nemeckeho naroda,coz bylo znat na bombardovani delnickych ctvri mesta,zatimco tovarna zustala netknuta, proto byli zniceni i Drazdany.

232432

Příspěvků: 4

15.11. 12:22 Robert Nohejl  Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity
15.11. 18:06 KILLROY  RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity
16.11. 00:20 udo1  RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity
16.11. 04:46 Robert Nohejl  RE: Britove maji obavy z cinnosti Israelu, mnozi veri,ze oni jsou pravymi Israelity

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

29

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 38 čtenářů částkou 10 202 korun, což je 29 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 1

Školy s rouškami zaznamenaly o 37% více infekcí než školy bez roušek!10.05.21 07:54 Slovensko 0

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 3

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Měnové kurzy

USD
21,09 Kč
Euro
25,60 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,43 Kč
Australský dolar
16,52 Kč
Švýcarský frank
23,41 Kč
100 japonských jenů
19,37 Kč
Čínský juan
3,28 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 690,48 Kč
1 unce stříbra
576,13 Kč
Bitcoin
1 161 631,66 Kč

Poslední aktualizace: 11.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 3 578