Diskuze k článku

Proč USA začaly novou finanční světovou válku – a jak zbytek světa provede protiúder

Příspěvků 17

13.10.2010 5:46

USA nezacne financni valku,ale ,zlodeji-DERIVATIVES ji vedou.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 59.?.?.?

Elektronicka posta, elektronicke bankovnictvi a jine dalo zlodejum,smelinarum,gansterum, i obchodnikum moznost se technicky zmocnit enormiho bohatstvi, ti,ted povedou valku,aby se vyhnuli spravedlnosti,aby sve penize,takto neviditelne nabite zlegalisovali a tim i jejich majetky, ti se neboji legalnich soudu,tam se vse ututla uplatky,ale, boji se soudu lidu,az vse vyjde napovrch,kdo vsechno si nahrabal pomoci, tak zvaneho obchodu-kriminality.V cirkulaci financnictvi v elektronickem provedeni litaji mozna triliony neexistujicich penez,ktere sikovny zlodej prevede v penize prave, tak,jak banky delaji penize ze vzduchu a na ne uctuji procenta.
WHEREAS, Jewish organized crime (Squids) has subverted the national financial system through the Federal Reserve system, corrupt banking practices and a financial services industry which was allowed to create 1,000,000,000,000,000 (1 quadrillion) in derivatives,
Manipulovani s cisly, jako skutecnymi penezy nahnalo svet do teto krise a doslova znici americky narod, kde mnozi schudnou,ale nekteri enorme zbohatnou,je znamo ,ze 300 nejbohatsich rodin vlastni v majetku pomalu 70% veskereho prirodniho bohatstvi,zatimco 30% lidi, tedy 6.5 billionu ohospodaruje zbytek, obcan do statni pokladny plati pravymi penezy 50% dane ,zatimco majitele dolu neplati vubec a nebo velmi malo, zbylych poplatku uvalenych statem na obcanech se doplnuje statni rozpocet,aby stat mohl fungovat, o to vsak nestoji,tak zvani zastupci lidu,kteri jsou na vyplatni listine velkych monopolu,kteri ,prakticky ovladaji spolecnost a jejich vliv jsme mohli poznat v ockovani proti chripce a jinym.Dnesni prumyslove carteli-spolecnosti maji vliv i v nejvyssich organech sveta ,jakozto i ve spojenych Narodech a tak neni divu,ze v utahovani opasku k nahrade ukradeneho nam UN ochotne poradi,jak vyresit krisove situace."Usetrete na hube"ala pomoc expertu.
August 4th, 2010 8:04 pm MT
The world would be better off, the UN Food and Agriculture Organization (UNFAO) claims, if people would raise and eat more insects, according to new reports on August 2, 2010. Apparently, the small size of insects makes them more efficient than the larger animals currently under domestication around the world.

Jak rika muj znamy,nic na takove zlodeje a jejich pomahace neplati, nez jim zlamat ruce a nohy,aby si na zbytek zivota pamatovali, co za kriminalitu delali na ukor spolecnosti, aby jejich zkriplovateni bylo dennodenni pripominkou, jinak,vse ostatni se mine ucinkem na ganstery jen gansterske methody, kdyz ne ,budou krast dal ,do posledniho dolaru.

229911

13.10.2010 7:12

Turecko jede!

MoUdrostrak 90.?.?.?

EUropa se pred 1-2 lety osklibala nad Tureckem, coby moznym clenem EU. A Turecko se za par mesicu stalo globalnim svetovym a hospodarskym hracem a velmoci.

I v clanku je uvedeno, ze cinsky premier, ktery by si dnes jiz nad mnohymi EUropskymi zememi ani neodplivl, se stavel pri zahranicni ceste ( pri ktere si mj. od EMU zakoupil CELE Recko coby budouci cinsky terminal a prekladiste cinskeho obchodniho zbozi, miriciho do Evropy) take v Turecku. A vyvedl vzajemny obchod CN/TR mimo sferu JůYs$.

Kdysi, pred cca 30 lety, tj. na pocatku 80.let, se ke mne dostala tajna zprava CIA, ktera prognozovala zeme, ktere budou hrat za ctvrt stoleti velkou roli. Byly v ni uvedeny: Mexico, Vietnam a Turecko. Optikou tehdejsiho sveta to vypadalo jako fantasmagorie. Nejvetsi duraz v te prognoze byl kladen na relativni energetickou nenarocnost na vytapeni a dopravu, vzledem ke klimaticke a geostrategicke poloze. Vsechny tri zeme maji i silne zastoupene hory, pro dostatek srazek a vody pro prumyslove vyuziti a rovnez horske klima pro presnejsi vyrobu v podminkach mirnych teplot. A pritom o par set metru nize mohou lide prezit bez narocneho vytapeni.

Kupodivu, po par desitkach let se zacina tahle prognoza vyplnovat u Vietnamu a Turecka. U Mexica to treba jeste vyjde. Ze by zase CIA nikdo z nasi Vrchnosti neposlechl a nepretahl zeme budouci prosperity vcas do "naseho tabora miru, trhu bez privlastku a s permanentnimi miSSemi a humanitarnim bombardovanim"?!

Treba se za par mesicu max. let stane pro EU (a cely svet) turecka lira (TRY) novodobou touzebne vyhledavanou DM.

229914

13.10.2010 22:54

RE: Turecko jede!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 229914

Jen poznámka - v minulých dnech tu byl odkaz na zajímavou mapu budoucího světového uspořádání a Turecko bylo, jako jeden z mála států, skoro zcela ve stávajících hranicích a jako samostatný stát. Už tenkrát mě to zarazilo, co to může znamenat.

229955

13.10.2010 9:19

1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

..tak tedy "od lesa":
součtem číslic do té poslední dostaneme devítku. Ta je opačnou, v protisměru působící silou k šestce. A šestka představuje také atomové číslo uhlíku, tedy inteligence, rostoucí na spalování cukrů - inteligence člověka.
I když je asi souvislost mezi výkladem letopočtu a finanční krizí nepochopitelná, počítají s ní minimálně ti, kdo rozhodnutí o "likvidaci dolaru" plánují.
Snad se tu už nenajde nikdo, kdo by věřil, že FED někdy zajímalo, jak dolar od tohoto letopočtu zhodnotit. Strategickým cílem bylo a je nahradit nejdříve zlato a později peníze (které představovaly "součtovou podobu moci"[mrknutí jedním okem] do stále nehmotnějších nástrojů ovládání lidí.
Proto bylo nutné zakoupit veškerá media - pomohla obyčejným lidem vnutit představu dluhu jako faktické "potřeby jejich práce". Ale i media jsou jen přechodem ke skrytému ovládání lidstva, cílem "velké hry" je ovládání našeho podvědomí, protože vědomí máme pokřivené už dostatečně.

Naštěstí Čína, Rusko a další země účinně řeší přechod ekonomiky do slušnějších forem. Nevím, jaké formy "základního přijmu" budou mít jednotlivé země, jeho velikost "na hlavu" je daná pracovitostí lidí té země a převodními koeficienty závazků státu k ostatním zemím.
Dnes je zdánlivě absurdní uvěřit, že patrně nastane doba, kdy se budou boháči zbavovat svých peněz těm, kdo jim nabídnou užitečné projekty pro distribuci a strukturování informací. Za informace lze považovat všechno. A platidlem, ke kterému směřuje každá moc, je důvěra. Ta ale (bohužel pro mnohé mocipány) souvisí s funkcí svědomí. Svědomí je fyziologická reakce globálního vědomí, která se naplňuje nezávisle na počtu jedinců, svědomí používajících. Souvisí to s barvou oblohy, ale to je na jinou debatu.

V roce 1971 se mocní rozhodli sílu svědomí "přechytračit" v domnění, že mají dost technologií pro ovládání lidského podvědomí po roce 2000.Ale internet i vliv informací, přicházuejících do hlav jednotlivců "od mimozemšťanů" podcenili, tato dvojice nakonec přechytračila je. Spoustu duchovních a rádobyduchovních aktivit nám umožňuje zvýšit svou rozlišovací schopnost pro to, co je v dané situaci ještě reálné, co je náš rozum ochoten "sežrat".
A od této hladiny každému začnou "chodit" informace pro vhodné reagování v rodině, v práci nebo v hospodě. Tak se začíná aktivovat fungování globálního svědomí a podvědomí. Je možné, že jeho funkci někdy uvidíme jako zelenou barvu oblohy, modrá značí stupeň naší inteligence, zobrazuje "vědomí této planety".

Internet není jen sítí elektrickou, technologie "wifi" se ve vzduchu mísí s tím, co nazýváme globální lidské vědomí.
Einstein lidem nabídl relativitu pohledu na skutečnost - jinou relativitu nám nabídli finanční mocipáni - relativitu práce k hodnotě peněz. Jakmile si uvědomí každý...Automaticky kráceno

229920

13.10.2010 9:20

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229920

Einstein lidem nabídl relativitu pohledu na skutečnost - jinou relativitu nám nabídli finanční mocipáni - relativitu práce k hodnotě peněz. Jakmile si uvědomí každý, že peníze může dostat před anebo po provedení své práce - je cesta k relativitě "státních dluhů" rozdáváním poukázek na práci otevřená. Ano, budeme potřebovat trochu jiné kreditní karty, ale to se dá zvládnout.
Vše, čemu věříme, máme ve své mysli uložené jako koleje, kterými vedeme své myšlení. A tyto koleje zřejmě potřebují několik drobných oprav. Opravit si máme to, co bylo kdysi odstraněno z bible - fakt, že člověk je s prostorem vázán genetikou hmoty i genetikou informací. Informační balíčky toho, co jsme v minulých životech nezvládli nebo naopak zvládli - tyto "balíčky" ve formě vloh nebo defektů si přinášíme do dalších životů. Jak? Ve formě informačního rozhraní, kdy jednotlivé buňky dostávají povel k dělení a dalšímu strukturování. DNA má svou statickou, nám známou složku . a svou pohybovou, na komunikačních jazycích závislou složku. DNA se mění při zvuku slov, račte si najít výzkumy ruských vědců v této oblasti.

Žádná energie se neztratí, všechna je ukrytá v té "černé barvě" vesmíru. Ale to je na jinou diskuzi.

229921

13.10.2010 14:43

RE: 1971

fohat 88.?.?.?

Reakce na 229921

hezky sděleno,proč ale hergot mudrci upřednostnují jednoduchost před šroubovaným intelektem? [oči v sloup]

229939

14.10.2010 12:40

RE: 1971

pat&mat 91.?.?.?

Reakce na 229921

A mame dalsieho spekulujuceho kazatela. S prepacenim niektore tie suvislosti vo Vasom prispevku ste asi znacne silno natahovali na kopyto. No pre tych ktori hladaju svetlo, sa to blysti dostatocne. Nejak takto vznikaju nabozenstva [smích]Ctiziadostivy jedinec vyciti dejinnu prilezitost. Dokonca ma v tejto suvislosti napada jedna evoluciou geneticky stabilizovana vlastnost: nutkave presadzovanie sa = mocibaznost?, ktorou taketo individua bud vedome alebo aspon odpust im boze podvedome disponuju. A to sme uz mimochodom pri koreni celeho dnesneho problemu, ktory umoznuje aj muzskemu jedincovi bez pritazlivosti a libida vychutnat si pocit alfasamca. Ucel vraj svati prostriedky [bliji]

229982

14.10.2010 15:32

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 229982

pat i mat, obojí se ti podařilo získat.
Přesto ti děkuji za názor.
...a můžeš začít přemýšlet, čím se liší ovce od berana.
Každý program, každá idea se může stát náboženstvím pro lidi, kteří jsou pohodlní hledat souvislosti a líní ověřit si v mezích svého vzdělání to, co si někde přečtou.
Tvá reakce vypovídá o tobě víc než si asi myslíš. A že existuje fyzika, se kterou si asi tvůj rozum neporadí - to ti ukáže možná toto video:
http://www.youtube.com/watch_popup?v=hwVy_2eOfsE#t=78
Považovat video za počítačový trik bude zřejmě vrcholem tvého uvažování.....

229988

14.10.2010 20:52

RE: 1971

Miroslav mjiranek (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 229988

No tak, tohle přeci nemá s fyzikou co dělat. [smích]

230000

15.10.2010 1:04

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230000

...s fyzikou máme (bohu/žel i člověku/dík) společné všechno, ona je zdrojem i cílem "programu ČLO/věk".

Jak se fyzika dokazuje samotnými písmenky, to je můj koníček i práce, bůh musel vymyslet jen pohyb, známý pod slovem "puls", všechno ostatní už jede samo.....Dar/Win i New/ton měli pravdu - ale jen na "historickou chvíli".
Pravda je živá struktura, přežívá někdy jen chvilku, jindy pár set let. Pak umírá, protože jsme ji vytvořili my, lidi, co umíme umírat taky.
...každá pravda (i "pravda"[mrknutí jedním okem] se za časem unaví, únava funguje ve vesmíru taky. Jen matika se tváří, že roste, přitom se jen točí v bludném kruhu axiomů, které ji postupně zahubí - přesněji sesadí z pidestalu "neomylnosti šéfa"....

230012

14.10.2010 22:49

RE: 1971

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 229988

Pěkné video, příteli Janko. Jen v něm nejde o žádnou "jinou" fyziku, nýbrž o pěkné představení šikovného iluzionisty.

A jak to ten japonský klučina dělá? Všimněte si jeho levé ruky, kryjící místo s otvorem ve skle, kudy prostrkuje svou pravou ruku. V okamžiku, když už pravou ruku s mincemi "ze skla" vytáhl zpět, jeho levá ruka sebou zvláštně horizontálně zacuká. To jak jak o ní drhne ujíždějící segment skla s dírou, kterou je nutno skrýt zpět na její místo pod příčkou stolu.

Vidíte to? Nebo to raději nechcete vidět? [smích]

230006

14.10.2010 23:16

RE: 1971

Anonymus 109.?.?.?

Reakce na 230006

Vojto, každá iluze je trik šikovného iluzionisty.
Neumím potvrdit, ani vyvrátit Tvou teorii, ale základem každého triku je "vědět jak na to".
Což už víš. Zkus to natrénovat a dej sem pak video jak se Tvá teorie potvrdila.
Jako začátečníkovi Ti odpustím živé slídivé oko přísedících.

230008

15.10.2010 0:38

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230006

Vojto, člověk jako vy přeci neopustí svůj staletími ověřený stav fyziky kvůli jednomu videu. Ale pokud si vzpomenete na ty, kdo kdysi říkali že letadlo lítat nemůže, že drátem se zvuk neprostrčí a mobily před 50 lety bylo scifi - tak začnete třeba i myslet.

Pro začátek - být vámi, tak sleduju ne toho šamana, ale lidi okolo - jak a do jaké míry bych já/vy/ na místě té paní s mikrofonem kontroloval situaci. (Sledování diváků také leccos napoví, nejsou všichni jen herci, některé emoce se fingují dost těžko,....)

Prásknu vám to, dělal bych to samé, co ona, sáhl bych si na tu ruku. A jako technik bych hledal okamžiky střihu videa - ale ty také nenajdete, musel byste znát to, co ten klučina provozuje - znát kvality fenoménu, pro který známe slovo "hmota".

A nejen to, musel byste vědět (nebo aspoň uvěřit), že technologie přeměny hmoty v Atlantské civilizaci byly mentální - obdobně pracuje i ten chlapec. U něj se patrně jedná o emergentní (do naší doby vnořenou) ukázku nové fyziky, kterou jsem pochopil a podle svých sil se ji snažím popsat ve svých textech. Jmenuje se (ta fyzika) Konina, protože jsem autorem jejího popisu (Koňas).

Nic si nedělejte z toho, že vaše znalosti zatím tuto realitu nemohou vstřebat, chvilku to potrvá každému. Možná by pomohlo surfování na "Joutroubě", pouličních "kouzelníků" je dost.
Je totiž dost těžké přinutit kolemjdoucí "zahrát" údiv a nadšení tak věrohodně v tolika případech.

Také je dobré mít "v oku" smysl pro proporce, kolikrát ťukl klučina do skla v místě, kde pak jeho ruka prošla sklem. Snad víte, že společným jmenovatelem všeho je informace. A pokud v mysli vytvoříte "informační mřížku" (příběh s mincemi) a máte v sobě vlohu (informační balíček/program pro přeměnu hmot na informace v reálném čase), tak tuhle "fintu" budete dělat také. Jeho schopnost ale podmíněna mnoha prožitými životy nejen v naší, ale i v Atlantské civilizaci.

...a teď hoďte šutrem...

A otázka pro odborníka:
při jakém počtu opakováních se stává z nahodilosti zákonitost??
...těším se na odpověď, Vojto. A nezvojtěte ji.

230011

16.10.2010 2:20

RE: 1971

JL 94.?.?.?

Reakce na 230011

Ja len okraj k videu:
trik, ktory zacina okolo 3:00 je postaveny na magnetickych minciach. Da sa to velmi dobre vidiet, ked si pustite pasaz medzi 2:58 az 3:01 - vtedy uklada mince na stol a uklada si ich tak ako potrebuje. Pri tomto pohybe je vidiet, ze minca napravo posobi na stredovu mincu. V suvislosti s tym je vidiet aj to, ze sklo(plexisklo?)nie je pevne uchytene v stole (je to vidiet ked klopkaju po skle).
Trik teda spociva v tom, ze jednu mincu drzi chlapik schovanu v dlani (tu, ktora akoze prenikne sklom) a pomocou uderu od spodu sa mince na stole vymrstia do vzduchu, kde sa prava s lavou spoji a na stol uz dopadnu ako jedna.
Tento trik je relativne lahko viditelny.

Ostatne triky neviem ako robi, neskumal som ich, zaujal ma len tento jeden prave kvoli tomu ukladaniu minci.

Priznam sa, som otvoreny voci novym informaciam, vzdy sa snazim dokladne ich prezut pred tym ako si vytvorim pevnejsi nazor (kedze vskutku je vsetko relativne a zalezi len na uhle pohladu) , no nemyslim si, ze chlapik vyuziva nieco nepochopitelne, nadprirodzene. Je proste len naozaj dobry iluzionista a to co robi, robi velmi precizne.

Janko - spominate novu fyziku. Rad by som si precital o tom cosi viac, takze ak je to mozne, poskytnite prosim odkaz/info kde by som sa k tomu dostal.

Co sa tyka situacie vo svete - zakladna otazka podla mna znie - kto je tak bohaty, ze sa mu/im vsetky ostatne staty/spolocenstva zadlzili?

Kazdy system, ktory umoznuje vytvarnie pyramidy/hierarchie je v konecnom dosledku zly, pretoze umoznuje vytvaranie elit a tam je vzdy len otazkou casu kedy sa tieto elity zacnu opijat mocou, cim sa system v konecnom dosledku skor ci neskor zruti.
Zavist je svina, je to najhorsia vlastnost aku ludstvo ma.
A pokial sa nenaucime zit bez zavisti, vzdy budeme vymyslat systemy, ktore budu umoznovat vytvaranie elit/pyramid/hierarchii.

230076

16.10.2010 10:35

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230076

Milý JL, jakmile mi vysvětlíš, kam se ztratila tloušťka jedné z těch dvou slepených mincí, co byly na stole (kamera běžela bez přerušení), tak si ještě vyzkoušej to samé se třemi magnety. A nauč je, aby se pokaždé slepily tou správnou stranou. Pak můžeme pokračovat ve zkoumání možností, jak se dobrat k mentálním technologiím.
Ta nová fyzika je jen pohledem z druhé strany. Ne že by se všechno stvořilo v několika vteřinách (asi těch našich vteřinách, jiné totiž naše věda nezná. Dělá, jakoby nevěděla, že délka našich! časových jednotek je odvozená z pohybů naší!! sluneční soustavy)- zkušenost nás učí, že se všechno musíme naučit několikerým opakováním. Takže třeba i ten "magnet" se to musel naučit podobně. My ho umíme udělat tlakem - a to je nápověda. Tlak je efektem směru, směr je efektem pohybu.
Tlakem vzniká teplo, dalším tlakem i světlo, od červené do modré.
...a modrá je obloha z pohledu od Země. Ale z pohledu z vesmíru se ta barva nastěhuje do moře. Je to malý detail - ale podstatný. Modrá barva je barva našeho stupně inteligence. Velmi dávno "lidé" dovedli vnímat jen červenou barvu. Ty úvozovky jsou proto, že "program ČLO/věk" je to samé čím je tato galaxie - pohybovou komplexní soustavou postavenou na základě stabilních pohybových jednotek, které my nazýváme "chemické prvky". Jejich seřazení si vzal na starost pan Mendělejev, a já ho drze doplňuji tím, co nazývám "abecedou lidštiny".
A protože vědci se se mnou oficiálně nepotřebují bavit, aby "neztratili tvář", tak pouštím své úvahy do internetového "vzduchu". On si časem někdo všimne, že se občas trefím i do pravdy, která funguje rozhodně líp , než ta jejich.....

230087

16.10.2010 11:37

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230076

..a k těm penězům: je nutné jít až k jejich vzniku - a hlavně zkoumat, kde se stala ta chyba, která nastavila jejich špatnou funkci. Jsou zatím potřebné, protože jsou (mají být) měřítkem mezi prací a odměnou za práci.
První chyba byla v nastavení velikostí úroku, ten by měl být asi v řádu promile, jen pro obsluhu peněz. Vždy představovaly nehmotnou hodnotu DŮVĚRY. Druhou, zničující, ale ve vývoji peněz nezbytnou etapou byl "zpětný úrok" (úrok z úroku), který nastavil postupnou devalvaci drahých kovů. Že se zlata nenajíme, na to musí časem přijít každý, proto balo nutné historické "kolečko", kdy se vymyslela bankovka jako zástupce zlata - a ta se postupně stávala virtuální realitou, ztrácela "pomocí" inflace a krachů měn svou faktickou hodnotu. Dnešní miliardy mají hodnotu leda pro nás, kdo chodí do práce, dovedeme si představit, co se za ty peníze dá pořídit.
Ti, co operují s miliardami (počtem nul za nějakou číslicí), ti už vědí, že ta nuly představují jen formu moci. je pro ně totiž stále obtížnější zajistit, aby lidi pro ně pracovali. Blíží se okamžiky, kdy se ty "nuly moci" přestěhují do nás, do lidí s bohatstvím, blížícím se nule.
A aby se to nedělalo jako v minulosti pokaždé - tedy krachem přerozdělovacího systému - tak ti Němčouři vymysleli postup, který my v Česku můžeme spoustit. Princip základního přijmu je jen třeba vysvětlovat pro delší časové období, každej blb si bohužel vidí jen ten svůj nos a svou povahu, kterou kopíruje ze svého okolí. Až padnou tihle "na hubu", tak jim snad začne rozum fungovat. Oni si totiž nedovedou představit, jak chudý je život těch, co mají spoustu prachů, jak brzy se omrzí mejdany, letadla a drahé dovolené. A začnou jim růst chutě "ovládat ty druhé".

Mýlíš se v pojetí pyramidy, i příroda je růstová, pyramidová struktura. Ale vytvořená tak, aby se vzájemně jednotlivé vrstvy vyvažovaly pomocí toho, jak funguje moc. Jak se z vrcholu padá na dno a naopak.
Každý ví, že při určité velikosti ztrácí každá struktura vnitřní soudržnost. To platí pro hmotné i nehmotné formy "živosti". Firma i člověk se po určité době růstu zastaví - a pokud nedostane JINÝ impuls, tak postupně zaniká. A u firem i lidí vznikají "dcery". Tedy něco, co už v sobě má zakomponován růstový program moci - nejen peněz. Musí i ostatní pochopit, jak tu moc příroda používá. "Bůh sice vymyslel" POHYB a SMĚR, ale všechno ostatní už vzniklo samo, prostým opakováním pohybů + dvěma způsoby, jak nakládat s "CHYBOU" (VYŘADIT ZE SYSTÉMU - NEBO ZAŘADIT DO SYSTÉMU).
V současnosti se rozpadá a vytváří to, co bylo plánováno v projektu pro civilizaci Atlantskou a naší jako dvojice, provázána opakem a podobností. K Atlantským mentálním technologiím dnes přiřazujeme naše mechanické, odvozené ze zkoumíní hmoty. A každá hmota je ve své prapodstatě "UMĚLÁ", uměním...Automaticky kráceno

230095

16.10.2010 11:38

RE: 1971

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 230095

A každá hmota je ve své prapodstatě "UMĚLÁ", uměním myslet vytvořená.
A rozhodovací proces - logika, ten je nutné pochopit trochu jinak, než se to už pár set let učíme...

Fraktální popis vesmíru, který já znám jen v podání Nassima Harameina jsem si dovolil malinko dodělat, jen pokračuji v řadě těch, kdo se starají o ten "NOVÝ impuls". A bohužel jsem to musel vzít "zgruntu" - jako přestavbu našeho myšlení, odvozeného ze dvou, historií nastavených komunikačních jazyků - latiny a matematiky. Ani jednu neumím pořádně používat, proto se na ně dovedu dívat jako na "materiál", vhodný k opracování JINÝM způsobem. Každá odbornost sice prohlubuje, ale zároveň zužuje kvalitu poznávání souvislostí.
Na serveru www.matrix-2001.cz je můj komentář k Harameinově přednášce o fyzice, která je tam také. Příroda funguje tak, že průsečíky sil si vždy včas najdou připravený prostor pro varianty budoucnosti. A množiny lidí je buď najdou, nebo si své životy zopakují ve svých dětech - často v "obráceném gardu".

230097

Příspěvků: 17

13.10. 05:46 Robert Nohejl  USA nezacne financni valku,ale ,zlodeji-DERIVATIVES ji vedou.
13.10. 07:12 MoUdrostrak  Turecko jede!
13.10. 22:54  RE: Turecko jede!
13.10. 09:19 janko  1971
13.10. 09:20 janko  RE: 1971
13.10. 14:43 fohat  RE: 1971
14.10. 12:40 pat&mat  RE: 1971
14.10. 15:32 janko  RE: 1971
14.10. 20:52 Miroslav  RE: 1971
15.10. 01:04 janko  RE: 1971
14.10. 22:49 Vojta49  RE: 1971
14.10. 23:16 Anonymus  RE: 1971
15.10. 00:38 janko  RE: 1971
16.10. 02:20 JL  RE: 1971
16.10. 10:35 janko  RE: 1971
16.10. 11:37 janko  RE: 1971
16.10. 11:38 janko  RE: 1971

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 916