Diskuze k článku

Kdo vlastní americký dolar?

Příspěvků 36

17.9.2010 4:47

Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 61.?.?.?

Z prirody muzem videt jednani vosicky,ktera paralisuje pavouka a naklade na nej vajicka,pozdeji se zmeni v housenky jez ziji a vyziraji pavouka tak,aby neposkodily dulezite organy,nakonec plne vyvinute sezerou i dulezite funkcni organy a zmeni se v konecnem procesu nove vosicky a tak nejka je to s Federalnim systemem Ameriky, pozvolna vyziraji tuto zem, zivi se z prace a produktivity lidi natolik,ze je prerostou a jednoho dne ,tuto zemi usmrti tim,ze prevezmou vsechny jeji funkce do svych rukou, dulezitou skladbou k tomuto vsemu je kontrola obeziva-penez a potom uz je jedno,co narod a nebo politicke zrizeni dela ,vysledkem je konecne podmaneni se nekolika super bohatym jedincum,jez v konecne fazi,kdy budou vsemit ve svych rukach vylezou napovrch co by majitele vseho.Jadrem federalni banky je sedm soukromych -zidovskych bank spojenych rodinne do zamori-Evropy a jinam ,i do Australie,jez takto se propracovavaji k jedne spolecne svetove vlade,kdy civilisovany svet bude temto bankam ,svou vlastni hlouposti,zadluzen az po usi, takze nebudou vlastnit nic,vse bud ev rukach Elity, nekolika spriznenych rodin.
actually owns the Federal Reserve Central Banks? The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed:
Rothschild Bank of London Warburg Bank of Hamburg Rothschild Bank of Berlin Lehman Brothers of New York Lazard Brothers of Paris Kuhn Loeb Bank of New York Israel Moses Seif Banks of Italy Goldman, Sachs of New York Warburg Bank of Amsterdam Chase Manhattan Bank of New York (Reference 14, P. 13, Reference 12, P. 152)
These bankers are connected to London Banking Houses which ultimately control the FED. When England lost the Revolutionary War with America (our forefathers were fighting their own government), they planned to control us by controlling our banking system, the printing of our mone

Nezajem obcanu o politiku-hospodarstvi sve zeme vede postupem casu k uplnemu, z pocatku, financnimu otroctvi a rustu parazitu do neumerne velikosti,poslednim krokem bude otevrene otroctvi, bez moznosti cesty zpet,nebot otrok v rukou elity bud elikvidovat jine otroky, nebot kazdy clovek da prednost zachovat si svuj vlastni zivot v programu likvidace jineho otroka,vzdyt na tom byly zalozeny gladiatorske hry, v manezi se navzajem vrazdili, pro pobaveni divaku elity i prosteho lidu, z tech prostych lidi si nikdo nepripustil,ze jednoho dne on bude stat v manezi,nasi politici delaji to same,kdyz jsou blahosklonne prizvani do audience hlediste, tak,zadny z nich tak daleko nemysli.
FactCheck.org: Who owns the Federal Reserve Bank?
31 Mar 2008 ... There are actually 12 different Federal Reserve Banks around the country, and they are owned by big private banks. But the banks don't ...
www.factcheck.org/.../who_owns_the_federal_reserve_bank.html -
TAJEMSTVI RESEVNI BANKY JE ZAROVEN UKAZKOU HLOUPOSTI AMERICANU, JAK NEZNAJI PRAVY STAV VECI,MNOZI Z NICH ZA ZADNOU CENU NEPRIPUSTI,ZE REERVNI BANKA NENI SOUKROMOU BANKOU, ALE , SESKUPENI ZIDOVSKYCH BANK, JEZ KONTROLUJI OBEZIVO, ALE ZAROVEN VSE OSTATNI CO SOUVISI S ROZVOJEM ZEME.

228229

17.9.2010 11:01

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

HHBB 188.?.?.?

Reakce na 228229

Ty vosičky pavoučka zbaští, to jo, ale nedá se říci, že toho nešťastníka nějak řídí. Pokud by vosičky měly nějakou chovnou stanici pavouků, potom by se o tom dalo uvažovat.

Jestli přisuzujeme něčemu vlastnosti, kterými to nedisponuje, můžeme se tak vytrvale uvádět v omyl – ke své škodě.
Parazit v zásadě hostitele neřídí, on ho jen potřebuje. Potřebuje ale daleko více nějakou jeho produkci, než jeho samého. V případě pavouka zbaští nejdřív něco nedůležitého, když ho zabijí, přijdou i o tu produkci, tedy musí pak někam jinam, ale v zásadě to nedokazuje nic o ovládání, sežraného pavouka nelze nijak ovládat, či fikaně vykořisťovat.

Spíš bychom se měli zeptat, proč se někde něco jako parazit začne vyskytovat. A vlastně je to jako systém všudypřítomné. Někde více, někde méně. Asi se dá jednoduše říci, kde je něco k dispozici, přijde na to cizopasník, aby to spásl. A v případě lichvářských systémů je to také tak. Obyčejné loupení a spásání přebytků přešlo do hrozby výpalným na všech úrovních, včetně globální, v důsledku to znamená systém daní a poplatků až po monstrózní světový finanční lichvářský systém, kdy je produkce směňována za virtuální číselnou hodnotu.
Znamená to ale, že ten parazit něco řídí? V zásadě ne, protože produktivní složka systému se řídí jinak a ve skutečnosti si sama žádá službu onoho parazita prostřednictvím prakticky všech svých složek. A tím to začíná přecházet do jistého druhu symbiózy, neboť tou službou je již onen žádaný finanční systém. Službou to nakonec tedy je a má mocný stimulační efekt. To, že to pár zvědavců možná nechce, nebude mít bohužel na systém v dohledné době zatím přílišný dopad. Nebo tu chce snad někdo něco jiného? A co? [smích]

Smysl konání je veden duchem, který dává jakékoliv činnosti smysl. Proto by se každý měl zamyslet, jaký má jeho činnost význam a jakého má ducha. A v tomto případě co a proč to žádáme výměnou za svou energii. Jsou-li to tzv. „peníze“, pak je to ona služba, kterou si sami žádáme. Proto to funguje. Banky tu nic neřídí. Řídí–li to nějaký parazit, tak jen proto, že parazitický duch je v systému zahnízděn prakticky všude a zdejší diskutéři jsou postiženi stejně jako zbytek světa.
Jestli má někdo pocit, že ho řídí „žid“, tak ať se zamyslí nad smyslem svého konání. Můžeme konečně věřit i na „spiknuté rabíny“, ale obávám se, že to je přesně to, co povede k další produkci a odevzdávání přebytků. Patrně málokdo zná někoho, kdo navštěvoval nějakou židovskou školu. S úspěchem se o tom dá pochybovat i u Morganů, Rockefellerů, Rothschildů atd. Představa všemocných židovských bank je zavádějící. Čím více lidí uvízne na podobném vidění světa, tím více parazitů budeme živit v budoucnu. A vlastnictví těchto „hodnot“ je opravdu podružné.

228235

17.9.2010 12:29

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

ID 62.?.?.?

Reakce na 228235

Ale oni ti parazti svého hostiteleskutečně řídí. A po přepočtu statistických dat vyjde nevinná toxoplasmosa jako nejsmrtelnější nemoc rozvinutého světa. Peníze vznikly jako prostředek směny zboží mezi členy rodu, kmene, státu. Může na nich být portrét vladaře nebo prezidenta ale patří království nebo státu. Jestliže se podařilo FEDu oddělit peníze od státu, a půjčovat mu je na úrok, pak logicky tento parazit manipuluje svého hostitele k co nejvyšším výdajům. Z každé bomby na Jugoslávii, z každého vojáka v Iráku nebo letadla darovaného Izraeli jde úrok FEDu. Proto mohl Saddám ve vládě přežít napadení Kuvajtu ale ne začátek obchodování s ropou v eurech. Domnívám se že u Iránu jde o totéž: kolem atomu se bude harašit, jakmile přestanou ropu prodávat za USD bude válka.

228242

17.9.2010 18:31

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 228242

Dobrý. Docela mě překvapil fakt, že se nad tím byl ochoten někdo i zamyslet.
Skutečně. Otázka je, co je ještě parazit a co ne. Pokud zasáhne mou mysl a mé jednání se zcela podřídí účelu parazita, pak již patrně neoddělíme jednotlivé zájmy od sebe. To je to, co jsem naznačil v té části týkající se symbiózy. Nakonec celý vesmír nutně musí obsahovat onu parazitickou konzumující složku, jinak by docházelo k nerovnováze z hromadící se produkce.
Pokud to vezmeme do důsledku, tak ani to, že si tu píšeme o „parazitech“ nevylučuje parazitický podnět, neboť mysl každého pisatele je potenciálně paraziticky infikována, jak je ve vašich odkazech hezky uvedeno. Dokonce ani nelze vyloučit fakt, že vysoce důmyslný parazit vás infikuje informacemi o úžasných řídících schopnostech parazitů, čímž si jaksi svou živnost může dopředu patentovat (mezi oblbovat a řídit může být i značný rozdíl).
Pokud píšete o penězích jako o prostředku směny, hovoříte úplně o něčem jiném, než jak peníze chápe drtivá většina světa. Ta jim totiž připisuje samostatnou hodnotu. A to není problém FEDu, to je věc ducha. Stejně tak chápání státu je silně rozmlžené, tedy i to, co znamená oddělit a neoddělit, co mu přísluší a co mu nepřísluší atd.
Nejen z každé bomby plynou úroky (třeba FEDu), ale z každé kačky, která se vám otočí v ruce, plynou trvalé úroky zatěžující veškerou populaci. Je úplně jedno komu a kam plynou, vtip je právě v tom, že plynou, což vytrvale bičuje lidi k nějakým výkonům na získání zatíženého platidla – což je splnění závazku, což je zase forma znevolnění.
Z toho důvodu vaše odkazování na Irák, Izrael, FED či jinam, skutečně neřeší onen „parazitický problém“. Ten ve skutečnosti leží v hlavě každého individua, tedy ho má daleko blíž, než mu často parazit dovolí si uvědomit [mrknutí jedním okem].

228248

17.9.2010 22:11

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 228248

Toxoplasmóza,ta velmi dvousečná zbraň,je dar od přítele Kočky.
[smích]

228255

17.9.2010 11:21

RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 228229

Srdečně vás zdravím. Nejen Američané jsou hluší a slepí. Platí to do jisté míry i o zbytku světa. Na dolarové bankovce čteme latinské heslo: NOVUS ORDO SAECLORUM -to znamená Nový světový pořádek. Nemám poznání o existenci jiné národní měny, která takto veřejně a bezostyšně dává lidstvu na vědomí, že její mocenské plány se netýkají pouze jejich domovského prostoru.

228236

17.9.2010 8:10

Pyramidova hra

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Fungovani pyramidove hry je kazdemu zname.Takze na vrcholu pyramidy sedi a bdelym zrakem hledi na svoje otroky jeji tvurci a tedy i majitele US dolaru.Pokud se ptame, kdo vlastni US dolar, tak se take ptejme, proc vlastne zijeme na dluh, kdyz bychom dokazali vse co mame vytvorit i bez dluhu.

228230

17.9.2010 10:29

Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

Je nám stále podsouváno, jací jsou naši nepřátelé, islám,Irán,KLDR, Kuba, Rusko a nevím kdo ještě , ale největší svině, které okrádají celý svět a které zavinily a způsobily světovou krizi,je prolhaná,zlodějská, nenažraná bankovní mafie z USA,povětšinou řízená a vlastěná našimi "vyvolenými"!!!!
Taková je pravda!!!! Mafiánský kapitalismus musí být odstraněn, jenom je otázka,jakou formou ekonomického systému ho nahradit a hlavně jak ho nehradit bez větších otřesů a násilí!!!!
Nějaké revoluce nepřicházejí v úvahu, protože se zase zmocní vlády špatní lidé, povětšinou ještě systémově horší, než parta zlodějů a vrahů současného mafiánského kapitalismu!!!!! Historie nás již dostatečně poučila!!!!
Ani čínský model není pro "západ" příliš vhodný, protože Čína se teprve do našich systémových problémů dostane /plýtvání se vším,nezaměstnanost, korupce,pouliční zločinnost apod./, takže je nutné zvolit zcela odlišnou organizaci společnosti, než dosud ,která je založena na naprosto nesmyslné doktríně ustavičného rústu a konzumu nade všechny meze!!!
Předtím ale musíme zbořit a odstranit vrahounský a zločinný mafiánský kapitalismus a potrestat jeho původce!!!!
Jako jsme se dostatečně nevyrovnali s komunismem a trpíme za to , je nutné přísně postihnout nynější zloděje a zločince všeho druhu!!!!

228233

17.9.2010 11:24

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

64 88.?.?.?

Reakce na 228233

USA v šoku: Do chudoby spadlo na 50 milionů Američanů
Na hranici, definovanou ve výši ročního příjmu necelých 11 tisíc dolarů na jednotlivce a 22 tisíc dolarů na čtyřčlennou rodinu, nedosáhlo více než 14 procent Američanů, jinými slovy každý sedmý obyvatel nejmocnější země světa.
Nejvíce postižené jsou děti
Statistici ve své zprávě upozornili, že nejnovější vlna chudoby postihla nejcitelněji děti. Každé páté americké dítě vyrůstá v současnosti v chudobě.
Televize NBC ve svých večerních zprávách ukázala příběhy středostavovských matek od dětí, které nemají na nákup základních potravin.
Oficiální míra nezaměstnanosti v USA je sice cca 9,6% , ale ta skutečná atakuje hranici 20%!
Ráj na zemi přichází z USA!!!
Hlavně zde potřebujeme nějaké americké základny a radary!!! Bez toho nepřežijeme!!! A také musíme více peněz strkat do Afganistánu, aby naši velezrádci jako je křivá huba a kníže byli zasunuti v americké řiti co nejdále!!!!!
Holandsko je daleko bohatší země než Česko a jejich vojáci opustili Afganistán již před rokem a NATO se nezhroutilo!!!!
Nakonec je všem známe, že v Afganistánu "vítězíme" už 9 let a úplně na hovno,jenom vyhozené peníze a zmarněné životy!!!!!
Tady šetříme, dřeme z kůže invalidy a sociálně potřebné občany, ale na rozhazování miliard v Afganistánu je peněz dost!!!!
Doufám ,že se dočkám, až taková velezrádná svině jako je křivá huba Vondra a ostatní velezrádci budou viset na Václaváku na šibenici!!!!! [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný] [naštvaný]

228237

17.9.2010 12:35

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Erika 52 91.?.?.?

Reakce na 228237

ad:-Tady šetříme, dřeme z kůže invalidy a sociálně potřebné občany, ale na rozhazování miliard v Afganistánu je peněz dost!!!!

Slovensko, podobne ako ČR, sa vydali cestou rovnakých omylov.
Dokonca aj voľby dopadli u nás podobne, víťaza určili peniaze, šetrí sa na tých, čo sú najmenej schopní sa brániť a ubrániť.
Voľby ale vždy ovplyvnia tí, ktorí sa nezúčastnia, lebo tá masa ľahostajných dovolí menšine, aby sa usadila za stolom ako víťaz, potom plačú po kútoch, ako dopadli.
Vždy tak, ako sme volili, ale aj nevolili.

228243

25.9.2010 16:46

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 228243

Omyl!!! Můžete volit koho chcete a vždy dopadnete naprosto stejně. Kdy proboha tohle lidé konečně pochopí? Proč musím pořád číst dokola na internetu již 20 let primitivní řeči, že za neutěšený stav mohou voliči, ať volí koho zvolí? A vrcholem pitomosti je obviňovat chytré lidi, kteří to vše již prokoukli a té frašky jménem volby se neúčastní a ty pravolevé figurky, voděné na provázku loutkaři ze zákulisí, nevolí. Pochopíte to taky jednou Eriko?

228721

25.9.2010 17:59

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228721

Paní Jarmilo, dejme tomu, že Vám dám plně zapravdu.
Ať se volí jakkoliv, vždy jsou tam stejní, (např. ministr ochodů - Kocáb) ale jedno mi nejde do hlavy. A to neúčast ve volbách.
Toto by snad mělo smysl, pokud by výsledek voleb byl limitován, např. 50% účastí, a pod toto procento by byly volby neplatné.
Ale dle stávajícího, je úplně jedno kolik lidí k volbám přijde, vždy jsou platné.
Další díra v tomto systému je, nespočítání lístků - hlasů po prvním dnu voleb. Spočítaná je pouze účast, a do rána je daleko a navíc ještě noc. A to se děly věci i v Brčálníku, natož u voleb, že jo? Rákosníček by mohl vyprávět.

228726

25.9.2010 18:16

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 228726

No a to právě je celý ten podvod, který strašlivá spousta lidí dodnes stále není schopna jaksi pochopit- že si z nás mocní zkrátka dělají šílenou srandu s těmi svými volbami. A to je na tom velmi smutné. Že zatímco lidé chápali, že komunistické volby byly sprostý podvod, tak teď nechápou, že ty kapitalistické jsou také ten samý sprostý podvod. Jestliže jsou platné volby i kdyby přišlo pouhé 1% voličů, tak o čem to svědčí? Že si z nás dělají normálně prdel. Protože kdyby to mocní mysleli vážně, tak by ty volební podmínky vypadaly ze zákona totálně a naprosto jinak. Si vemte, jak jsou neskutečně přísní v případě referenda. [bliji]

228728

25.9.2010 18:38

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228728

Vidím že ve všem je švindl,
akorát ve víně je voda [velký smích]
Děkuji za dopověď.

228729

25.9.2010 18:55

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 228729

Neděkujte za dopověď, snad jednou taky na to příjdete, že volby jsou skutečně obrovský švindl a nebudete se tomu řehtat, abyste mi dal najevo, jak jsem blbá.

Teď si tady zvečera momentálně studuji nanočástice, jistě to taky budete považovat za směšnou volovinu a budete se tomu zase vesele řehtat:
http://orgo-net.blogspot.com/search/label/Chytr%C3...

228730

25.9.2010 19:04

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228730

Podezříváte mně zbytečně, nic takového nebylo myšleno.
Dopověď - mělo být odpověď - předběhl se mě prst, to nebylo schválně.
nanočástice - a celkově nanotechnoligie je zajímavý obor, a zneužitelný, a snad i zneužívaný. To není také k smíchu.

Ale, uznejte, howno mít a smutný být - nebylo by toho na jednu hlavu moc?
Kdybych si všechno zabíral, už bych nepsal sem, ale klacíkem do písku v ústavním parku

228732

25.9.2010 19:27

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 228732

Uznávám, že howno mít a smutný být je blbá kombinace i situace.[smích] Ale zároveň mám pocit, že teď si to u mě žehlíte.[smích]Ale dobrý, nechme toho. Hlavně že jsme zajedno, že jsou volby obrovský podvod na voličích. Snad to jednou uzná i chytrý jansmith.[smích]

228735

25.9.2010 19:34

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228735

Nežehlím, nemám co, a ani důvod.
Že jsou vloby kapitola k zamyšlení, k tomu není co dodávat, to by mělo být každému jasné.
Schválně jsem uvedl toho fidlala, protože to je zářný příklad i pro nevěřící Tomáše.
Jediné co nemůžu pochopit, tudíž s tím nesouhlasím
je nechodit k volbám.
Tím se jen manipulátorům usnadňují intriky.

228736

25.9.2010 19:39

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228736

Vidíte, raděj to opravím, než zase dostanu kartáč.
Vloby - by měly být "Volby"

228737

25.9.2010 19:54

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 228736

Tak já Vám to tedy vysvětlím pane Anonymusi.[smích] Už za komunistů nám lidé říkali, že je zbytečné nechodit k volbám, že s tím hlavou zeď stejně neprorazíme- a ejhle: k volbám se dostavilo 99 % voličů, přestože s politikou komoušů málokdo souhlasil. No a to jedno procento byli ti zatvrzelí blbci jako já s mým mužem. A teď je 20 let od sammetového podvodu pořád stejná a a podobná situace. V podstatě nám pořád vládnou komunisti (rozprostřeni ve více stranách), teď spolčeni dohromady dokonce s těmi nejhoršími mafiány (Kalousek, který má na rukou i krev). A lidé přesto chodí k volbám a volí buď čerta nebo ďábla. Tak si pane Anonymusi klidně dál k těm volbám choďte a klidně si toho čerta nebo ďábla volte. Ale mě a mého muže z té taškařice vynechte. Právě co největší účast ve volbách usnadňuje triky a intriky manipulátorů. Proč myslíte, že si tak dávají záležet s pomocí předražených bilboardů na tom, aby co nejvíc lidí k těm volbám přišlo? Inu proto, že potřebují být hloupým lidem zlegalizovaní. Kdyby jim k volbám přišlo 10 procent voličů, tak by dost těžko zdůvodňovali, že mají právo vládnout. Když tam ale dobrovolně přikluše 50 % blbců, tak to právo vládnout skutečně mají.

228739

25.9.2010 20:38

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Anonymus 85.?.?.?

Reakce na 228739

>V podstatě nám pořád vládnou komunisti
Vidíte, a neprorazili jste hlavou zeď, pouze jste si proti sobě popudili sršně.
A teď je to obdobné, pouze pozměněná taktika. Vidíte to třeba ve vedlejším tématu, tak dlouho se bude obšlapávat nesmysl, dokud se demokraticky nedocílí chtěného - proč stejným způsobem (zpochybňování rozsudku) nepostupovali třeba v případu "Kájinek"

50% právo - to je diskutabilní. Tam nahoře mají hroší kůži, oni by byli spokojeni i s jednociferným výsledkem, anebo si myslíte, že pokud by přišlo k volbám jen 10% voličů, že by složili mandáty a přenechali své prebendy někomu jinému?
O tom nejsem přesvědčen.

Minulý týden tady byla na návštěvě dcera, ani nevím jak se dostala na přetřes otázka voleb, a mladé prohlásil, že bude volit ODS. Už jsem málem vylítl, jak čertík ze škatulky, ale zbrzdil jsem se. Ještě jednou jsem se zeptal, jestli jsem dobře pochopil a slyšel. Ano, byl jsem ujištěn.
Po asi půlhodině diskuze, jsem mu dal zapravdu, s dodatkem, že ještě napřed musí být hůř, než začne být líp.
Pokud dnes budeme "volit" ( v mém případě komunisty - natruc), kohokoliv jiného, než ty straky, ať modrý nebo duhový, pouze oddalujeme změnu. To, že vyrukovalo minulý týden 40tis odborářů, je ještě pořád nic. To chce opravdu zabrat šponu, aby se to pohnulo z toho zahnilýho rybníka.
Dále to nebudu rozvádět, vidím že je máte přečtené do detailů, i s těmi červenými prsty.

228741

17.9.2010 14:13

RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 228237

Souhlas,ale je potreba prestat nadavat a zacit jednat,aby taky smejdi u moci zacli nabyvat dojmu,ze donekonecna si na hlavu srat nenechame.Jenze to chce aspon tak 100 000 tisic lidi pred budovou vlady,a tem hnusnym zradcum dat pro zacatek do drzky.A pekne pred kamerama medii.

228246

18.9.2010 2:07

Vira v US$ je nabozenstvim

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vira v US$ je náboženstvím. US$ je v dnešní podobě marketingový produkt. Nic víc, nic méně.

Saddam Hussein se dostal v hledáčku Naší Vrchnosti do finálního odpočítávání ve chvíli, kdy prohlásil, že již žádná irácká ropa nebude v rámci programu UN směněna za potraviny přeúčtováním přes US$, ale jen výhradně přes € nebo jinou (reálnější)měnu. Od té doby to jde s US$ od desíti k pěti naprosto stejně, jako s celou US ekonomikou.

Pokud náš svět vůbec největší krach kapitalismu v jeho casinové podobě přežije, budou se o Saddamovi komponovat jistojistě muzikály a točit o něm historické filmy. V jednom interview (již z katanského vězení) pro média konstatoval, že zrůdný Pax Americana bude nakonec jen malým vředem v dlouhé historii lidstva.

Stejné to bude s US$, pokud nadcházející Konečné řešení a Velkou hru náš svět přečká. Když Pakt NATO ze zbaběleckých 5-10km nad zemí vraždil srbské civilisty, aby pro své albánské narkotrafikanty uloupil Kosovo a mohl si v něm vybudovat předsunutý Bond Steel pro Velkou Hru, došlo mi, že je s Pax Americana konec. A jde o přípravu na posledních pár kopanců chcípající kobyly.

Pokaždé, když tankuju v N.Y. nebo N.J. nebo i jinde u další zlé ruské LukOil, tak mne nesmírně těší, že mohu vidět chcípání Pax Americana v přímém přenosu a vlastním doteku. Každé Lenovo, které u někoho zahlédnu, mi těší víc, nežli 1.000 srbských, afghánských, korejských, vietnamských, kubánských, grenadských, lebanonských, palestinských a dalších pomyslných bomb na oba břehy Potomacu. Každý nový žebrák, který mi na Manhattanu prosí o drobné, je obrovskou radostí a satisfakcí. Každá zrušená linka metra a busu rovněž. Některé války jde vyhrát bombama, ale jen na pár měsíců. Přirozený běh dějin zastavit nejde.

Pokud se ještě nějací naši potomci na planetě budou vyskytovat, budou se učit, že: "Na počátku demaskování podvodného US$ stál někdejší čelný spojenec United States Department of State, který se jmenoval Saddám Hussein a kromě své kratší role zahraničního amerického pravdo-láskáře a loutkohrdlořeza, byl i schopným politikem, básníkem a prorokem."

228259

18.9.2010 11:36

tak ať

mazz 82.?.?.?

možná, že jednou při pohledu zpetně, budem rádi, že to tak bylo...
PS: boháči se těší na krach světa, obyčejní lidé z toho mají vítr ... [smích] naopak já to vítám, čím větší bude tlak kapitalismu, tím víc se lidé budou obracet k socialismu... [cool]

228272

19.9.2010 11:37

RE: tak ať

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 228272

Pán je komunista. [chechtot]
Žarty bokom, i ja by som rád privítal čínsky hospodársky model.

228362

19.9.2010 11:46

RE: tak ať

HHBB 85.?.?.?

Reakce na 228362

>i ja by som rád privítal čínsky hospodársky model
Opravdu, skutečně bychom si měli přestat dělat z těchto věcí prdel ve vlastním zájmu.

228363

19.9.2010 18:55

RE: tak ať

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 178.?.?.?

Reakce na 228363

>>i ja by som rád privítal čínsky hospodársky model
>Opravdu, skutečně bychom si měli přestat dělat z
>těchto věcí prdel ve vlastním zájmu.

Povedal som hospodársky nie pracovný. Keby som bol cynik tak by som povedal že Číňanov je dosť, takže keď niekoľko z nich sa rozpučí počas pracovnej doby, nie je to tragédia, však sú to odpísateľné položky. V skutku je to hrôza čo všetko sú ochotný urobiť počas honby za mamonou.

228377

19.9.2010 11:47

RE: tak ať

mazz 82.?.?.?

Reakce na 228362

jelikoz v dobe kdy jsem byl na zakladni skole, tak uz se marxismus neucil, tak to neberu jako urážku [smích]
já jsem srdcem socialistický akcionář [velký smích] www.uscm.cz

228364

20.9.2010 22:21

RE: tak ať

Rejpal 96.?.?.?

Reakce na 228272

Jestli jsi mlad, tak te tva slaova omlouvaji [mrknutí jedním okem]
Ja jsem v tom bordelu zil 33 let [pláč]
Nejsem ani pro socialismus ani pro kapitalismus , oboji ma velke "mezery"[zmaten]

228420

21.9.2010 10:03

RE: tak ať

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 228420

žádnej socialismus tady nebyl
to co zde bylo byl jakýsi státní fašizmus
stejně jako ted není kapitalismus ale zase korporátní fašizmus

228430

21.9.2010 16:08

RE: tak ať

Rejpal 96.?.?.?

Reakce na 228430

Proc se tedy psalo Ceskoslovenska socialisticka republika? [vyplazený jazyk]

228443

21.9.2010 19:42

RE: tak ať

Saša 204.?.?.?

Reakce na 228443

>Proc se tedy psalo Ceskoslovenska socialisticka republika?

Winston Churchill viděl v socialismu rovnoměrné rozdělení bídy. Skutečnost je taková, že v lidské zkurvené povaze je stejná chamtivost nažraných jako hladových. Dobrá analogie může být křesťanské hlásání ideologie a výsledek nekřesťanského obohacení církve nebo značná část nejvelkohubějších křesťanů bude smrtelně hříšná a nazve to Božím darem. Právě pro ten název "socialistické republiky" je zejména v Čechách socializmus zprofanovaný ač i v té Americe nějaký socialismus mají, jako poukázky na potraviny pro nejchudší. Oproti tvrdému kapitalismu, socialismus není filantropie, ta pomáhá tu a tam, ale humanita hledí opravit poměry zákonem a řádem. Jde tedy o to, jak jdete daleko a svým způsobem jste odsouzen k neúspěchu neb to neodpovídá „přírodě“ (tj. zkurvené lidské povaze) asi obdobně jako demokracie, křesťanství a podobně.

228467

21.9.2010 20:13

RE: tak ať

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Reakce na 228467

Churchill byl senilni blbec, ktery pohrbil Imperium.Skoda, ze se dnesniho stavu ten zakrslik nedozil.Jinak k tomu socialismu, byl take jeden, kteremu se rikalo narodni a byl to bezkonkurencne hospodarsky nejuspesnejsi system tehdejsi doby.Najde se dost blbcu, kteri budou tvrdite opak, ale fakta jsou fakta.

228471

21.9.2010 20:56

RE: tak ať

Rejpal 96.?.?.?

Reakce na 228471

Ja chci videt ty fakta [mrknutí jedním okem] [zmaten]

228475

25.9.2010 18:55

RE: tak ať

smoke 89.?.?.?

Reakce na 228471

No ale za jakou cenu - konjunktura byla vyvolána zbrojením a přípravou války proti všem. Naštěstí vypjatý antislovanský šovinismus nakonec podtrhl Hitlerovi nohy. Co třeba Stalinova industrializace Ruska, také grandiozní úspěch, ne? Ostatně mnohé dokazuje i obdivný citát samotného W. Churchilla: "Stalin převzal Rusko s ruchadlem a předal s vodíkovou bombou".

228731

31.10.2010 14:00

RE: tak ať

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 228443

Myslis ze by prosel nazev Ceska fasisticka republika?

231461

Příspěvků: 36

17.09. 04:47 Robert Nohejl  Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 11:01 HHBB  RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 12:29 ID  RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 18:31 HHBB  RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 22:11 micha  RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 11:21 quido2  RE: Cesta pomaleho, dlouhodobeho vyssavani naroda ke konecne smrti.
17.09. 08:10  Pyramidova hra
17.09. 10:29 64  Kdo škodí a okrádá celý svět!
17.09. 11:24 64  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
17.09. 12:35 Erika 52  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 16:46 Jarmila  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 17:59 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 18:16 Jarmila  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 18:38 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 18:55 Jarmila  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 19:04 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 19:27 Jarmila  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 19:34 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 19:39 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 19:54 Jarmila  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
25.09. 20:38 Anonymus  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
17.09. 14:13 Martin300  RE: Kdo škodí a okrádá celý svět!
18.09. 02:07 MoUdrostrak  Vira v US$ je nabozenstvim
18.09. 11:36 mazz  tak ať
19.09. 11:37 Oracle  RE: tak ať
19.09. 11:46 HHBB  RE: tak ať
19.09. 18:55 Oracle  RE: tak ať
19.09. 11:47 mazz  RE: tak ať
20.09. 22:21 Rejpal  RE: tak ať
21.09. 10:03 aristokrat  RE: tak ať
21.09. 16:08 Rejpal  RE: tak ať
21.09. 19:42 Saša  RE: tak ať
21.09. 20:13  RE: tak ať
21.09. 20:56 Rejpal  RE: tak ať
25.09. 18:55 smoke  RE: tak ať
31.10. 14:00  RE: tak ať

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 0

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
22,16 Kč
Euro
25,72 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,91 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,13 Kč
100 japonských jenů
19,50 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,08 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 853,07 Kč
1 unce stříbra
532,40 Kč
Bitcoin
1 305 594,54 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 324