Diskuze k článku

Prognóza 2012: Směrem k novému světovému sociálnímu řádu (Díl 2.)

Příspěvků 19

18.5.2010 4:42

Ta orwelovska vize.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Neni zivotaschopna. Je mrtva uz ted na papire. System, ktery neni schopen tolerovat a pouzivat individualni iniciativu lidi je mrtvy. Co je par desitek let v case lidske civilizace, i kdyby se to cirou nahodou podarilo vubec provest. Svet, ktery se rodi bude multipolarni. Kdyz nabidne nekdo tem tem mocenskym centrum toho noveho sveta tu neodelatelnou nabidku. Podrobit se a zivorit jako otroci nebo bojovat a treba zemrit jako svobodni lide? Kdyby nekdo dal takovou nabidku mne osobne vim mozna cely svuj zivot, co bych vzdy zvolil. Nabidli to v Iraku i Afganistanu a lide si zvolili boj. Imperium neni schopno ziskat kontrolu na dvema neprilis velkymi zememi. Jak by chteli ziskat kontrolu nad Ruskem nebo Cinou? Jedna vec je nekoho vybomardovat do doby kamenne a druha uplne jina vec je lidi prinutit prijmout otroctvi a uznat porazku a ke vsemu trvale.

219572

18.5.2010 5:00

RE: Ta orwelovska vize.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 219572

Ne. Lidi přijmou otroctví, pokud budou mít co ztratit. Ostatně už ho přijali.

Tahle nová totalita se liší od předchozích totalit ve stupni materiálního blahobytu svých otroků. Všechny dřívější totality vždy současně nutily lidi žít na hranici bídy. My dnes - díky neuvěřitelné produktivitě - jsme všichni relativně bohatí. Mnohem bohatší, než byly předchozí generace. Obchody praskají ve švech. Dokud budou existovat relativně dostupné krásné hračky v lesklých obalech, lidi je vymění za cokoliv si Systém řekne. Za soukromí, za svobodu, za úctu, dokonce za své děti.

Chcete příklad? Kolik lidí si kupuje dobrovolně malé špióny, má je 24 hodin u sebe a dokonce s nimi spí? Míním ty úžasné všeumějící mobilní telefony. Kolik lidí (včetně mě) se nechává šacovat na letišti, dobrovolně ponižovat? A příkladů by se našlo více.

Dokud lidi budou mít co ztratit, nechají s sebou orat.

219573

18.5.2010 6:56

RE: Ta orwelovska vize.

Dan13 85.?.?.?

Reakce na 219573

Dobrý den Vladmíre,

nejde zdaleka jen o ty "krásné hračky v lesklých obalech". Spousta lidí dnes řeší tak vehementně své rodinné existenční starosti, že pro samé starosti kde a jak sehnat či vydělat peníze na základní lidské potřeby, nemají čas ani energii zabývat se něčím jiným. A když jim náhodou nějaký zbývá, chtějí se bavit a na chvíli utéct z té každodenní nepříjemné reality. Takřka vše, co souvisí se základními lidskými potřebami, se neustále zdražuje. Jen ten balík, co odvádí zaměstnanec státu na daních je neskutečný, nehledě na neustálý růst různých úředních poplatků a to nemluvím o zdravotnictví. Mnoho lidí je nakonec rádo, že jim zbývá na alespoň jednu letní dovolenou plus na vánoční dárky, a i na to si mnoho lidí půjčuje peníze. Ten další rok jsou jejich existenční starosti díky tomu ještě větši. Bude velmi zajímavé, kdy lidem také dojde, že třebaže jsou neustále pobízeni ke stále větším úsporám energií a investicím do těchto úspor (i za cenu dalšího zadlužování se), tak ve výsledku suma sumárum zase tolik neušetří díky neustálému nárůstu cen např. za vodu, elektřinu a plyn. Do zateplení svých domovů lidé nyní investují desítky až sta tisíce korun, ale díky růstu cen energií budou za několik let tam kde jsou dnes. Akcionáři korporací s monopolem na energie budou chtít stále vydělávat.

219577

18.5.2010 13:51

RE: Ta orwelovska vize.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 219573

Konzumistan je neudrzitelny. A funguje pouze v omezene casti sveta. Totalita jde samozrejme zavest, ale ne globalne. A v USA si to budou muset, pokud se toho odvazi tvrde vybojovat. Americane jsou velmi dobre ozbrojeny narod. A pokud masi uvedomely "demokrate" nevyhrajou, tak v USA maji na dlouho po ptakach. A ze snu svetovlady jim zbyde hromadka strepu, budou muset pobrecet nad nejakou tou stovkou let poctive snahy a zacit od zacatku. [smích] [mrknutí jedním okem]

219604

18.5.2010 22:00

RE: Ta orwelovska vize.

Oldis 81.?.?.?

Reakce na 219604

no a co ze sou amici ozbrojeny narod? drive nebo pozdeji jim tam omezeni mit zbrane senatem projde, uz to nekolikrat zkusili, a dokud nesahnes lidem v usa na hamburger tak neudelaji vubec nic. demokracie umira, umira s nove se rodicimi lidmi kteri nezazili nebo nemaji zkusenost s nicim jinym.

219620

19.5.2010 0:10

RE: Ta orwelovska vize.

steve 97.?.?.?

Reakce na 219604

..Americane jsou velmi dobre ozbrojeny narod. A pokud masi uvedomely "demokrate" nevyhrajou ..
--
.. vyhrajou.
.. Ten dobre ozbrojeny narod mel od konce 2. svetove valky desitky prilezitosti jak svymi zbranemi zastavit ukrajovani ustavy. Ten narod nikdy nic neudela. VEDOMI a CHTENI se odrazi pouze v sermovani pistolkama na strelnicich. Snad Vam Vase presvedseni vydrzi dlouho .. A povidackam, jak povida policista kamaradovi, ze oni povstanou, vzbouri se .., to meli udelat uz davno - ne ?? Ale to by riskovali, ze nedostanou paycheck, a mortgage se platit musi - ne?, .. Takze boj za demokracii jeste pocka !! [smích]

219625

19.5.2010 5:36

RE: Ta orwelovska vize.

Datel 75.?.?.?

Reakce na 219625

Presne tak Stive. Pan Bartoska je podle mne naivni,ale velice solidni clovek. Ocekava od Amiku nejake konkretni postaveni se proti slechte. Tech jejich (kdysi nadejnych} cajovych mitingu se ujala madam Paulin, a to je konec. Kcemu to vse speje, je to ze luza (kriminalnici) se zacnou bourit a opet na to doplati obycejny clovek. Velke procento Amiko-Canado jsou nabozensti fanatici, kteri vi ze to vse je nesmysl, ale proto ze to je podle bible, tak to je v poradku.

219634

20.5.2010 2:29

RE: Ta orwelovska vize.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 219625

Na to, aby se pomalu uvarila nepozorovane zaba je potreba cas a ja mam takovy pocit, ze dynamiky deni se nam v zaverecnem finisi kasinoveho kapitalismu ponekud zrychli. Zaba z hrnce vyskoci, pripadne projde metamorfozou v ponekud nebezpecnejsiho tvora. Pravda sem am se mluvi o tom, ze by se melo omezit v USA drzeni zbrani, ale zatim to nikdo neodvazil realizovat.

V kazdem pripade i zavedeni tuhe totality stalinskeho typu v praxi v USA by znamenat ekonomicky kolaps i spolecensky kolaps. Nez by doslo ke konsolidaci, pokud by vubec bylo mozne znovu sjednotit USA vzalo by to nejaky ten rok casu. Z Evropy imperium taky nebude. Jinak receno imperialni elita si nemuze dovolit luxus nekolika let chaosu, protoze za USA nema alternativu. Navrat k republice, predstavuje mensi systemove riziko, ale neni vylouceno, ze se bude hrat vabank.

219714

19.5.2010 0:21

RE: Ta orwelovska vize.

steve 97.?.?.?

Reakce na 219573

.. Amen.

219627

19.5.2010 7:20

RE: Ta orwelovska vize.

abc 89.?.?.?

Reakce na 219627

A podľa čoho by ste chceli, aby všetko skončilo? Biblia daný stav predpovedala, vysvetlila aj dala jediné východisko. Božie kráľovstvo, ktoré si na "záver hry človeka na boha" ponechal Stvoriteľ. Celý krvopotne vybudovaný systém otroctva, sa zrúti v v celosvetovej anarchii. Chcete snáď ako jediní zostať žiť v zotročujúcom okultnom satanistickom systéme vecí? Alebo môžete sa postaviť proti systému, ktorý sa tu budoval pod duchovným vedením démonskych síl, na ktorých nemáte dosah? Na to dostal kompetencie jedine vzkriesený Kristus, aby zničil všetky Satanove diela, ktoré za 6000 rokov svojej zničujúcej vlády spôsobil ľuďom a zemi. Ľudia si zaslúžia viac ako nám ponúka tento systém vecí vybudovaný na lžiach a podvode. Zem je vytvorená pre raj a aby na nej bohabojné ľudstvo milujúce Boha žilo večne.

Preto Stvoriteľ v Biblii uisťuje ľudí, ktorí pochopili Boží zámer so zemou aj dôvody prečo pripustil dočasne zlo na zemi:

"Sú však nové nebesia a nová zem, ktoré očakávame podľa jeho sľubu a v tých bude bývať spravodlivosť." - 2. Petra 3:13

"Veď tvorstvo nebolo podriadené márnosti z vlastnej vôle, ale pre toho, ktorý ho podrobil na základe nádeje, že tiež samo tvorstvo bude oslobodené z otroctva porušiteľnosti a bude mať slávnu slobodu Božích detí" - Rimanom 8:19,20

219641

18.5.2010 12:06

RE: Ta orwelovska vize.

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219572

Zdravím vás René,
Máte pravdu, že pár desítek let, ba i stovek, je pouhý záblesk času v nekonečném koloběhu rození a umírání celých vesmírů a civilizací. Současná civilizace se domnívá, že zná historii vývoje vesmíru a vzniku života. Není to ale pravda. Potvrzení přináší nové výzkumy archeologie a dalších vědních oborů. Nelze prohlásit zdukomentované artefakty, jejichž stáří lze moderními metodami změřit, za falzum či mytologii.

Mimo potopeného města Dváráky na dně Arabského moře a řeky Sarasvatí, jsou to i zbytky základů paláce v Červené pevnosti v Dillí, staré miliony let a další hmotné předměty staré statisíce i miliony let. Viz:Skrytá historie lidstva od Michael A.Cremo a Richard L. Thompson. Tyto nálezy vyvracejí teorii, že před 40ti nebo 50ti tisíci lety neexistovala na Zemi vyspělá civilizace.

Védská literatura rozděluje čas na jugy (věky). Sattjajuga trvá 1 728 000 let, Trétajuga 1 296 000 let, Dváparajuga 864 000 let a Kalijuga 432 000 let. V této juze válek a hádek právě žijeme. Cyklus těchto čtyř jug se stále opakuje v nekonečném koloběhu samsáry (cyklus opakovaných rození a smrtí). Války a hádky začaly až s příchodem Kalijugy. Od té doby se někde na Zemi válčí.

To jak lidé reagují na své zotročení je věda, která se opírá o znalosti fungování zla. Je řečeno, že je to jedno z největších tajemství. Začíná se u mysli člověka. Toto zadání plní v současnosti korporátní masmédia. Lze to přirovnat k nervovému systému těla. Čínu a Rusko však nekontrolují, i když i zde mají svoje lidi. Avšak zapomněli na boží zákon: Spoutám je řetězy, které sami ukovali. Tyto zákony v toku času se nedají obejít.

219598

24.5.2010 23:58

RE: Ta orwelovska vize.

ehm 85.?.?.?

Reakce na 219572

jsem stale vice presvedcen, ze ani Cina ani Rusko neni zadnou prekazkou... az prijde cas, stanou se soucasti jedne vlady, jednoho sveta...
Naopak Cina je v teto problematice nejdale a Cinane si ani nevsimnou, ze se stali otroky vetsiho celku...
Pro NWO existuje pouze jeden nepritel, ktery je velmi trefne v clanku popisovan - rodina. S ohledem na obrovskou tradici rodineho/rodoveho/kmenoveho usporadani v arabskem svete, neni nahodou, proc jsou vedeny valky proti islamu.
Islam se proti zapadni spolecnosti vymezuje hlavne odmitanim individualismu s jeho negativnim dopadem na rozpad spolecnosti (rodiny).
Pokud prezije rodina, totalita nema sanci. V opacnem pripade mame smulu. V teto valce mame ovsem tak trochu vyhodu. Tu rodinu tvorime my a pokud si ji nenechame vzit, mame nadeji.... [smích]

220024

18.5.2010 13:52

KDYŽ VLÁDNOU GLOBALISTÉ

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Řecko je obětí finančního terorizmu George Sorose, Goldman Sachs a dalších. Šéf MMF se směje lidem do ksichtu, když říká "party is over, je čas si utáhnout opasky"... Jinými slovy, my bankéři jsme promyšleně po léta okrádali a likvidovali střední třídu, ničili západní ekonomiku, tím že jsme do ní pumpovali nekonečné množství fiat peněz, vymysleli jsme finanční zbraně hromadného ničení v podobě CDS, SCDOs abychom vytvořili 1.5 kvadrilionovou bublinu, která zlikvidovala ekonomickou budoucnost generací,.. Teď vás obereme o poslední, co máte, uvalíme na vás takové daně, že se z vás stanou naši otroci a zbytek toho, co ještě funguje zavřem ve jménu dalšího našeho podvodu, pohádce o AGW. Teď vlastníme všechny přírodní zdroje, vlastníme i vaše politiky, loutky, které jsme pečlivě vybrali aby vám prodávali všechny naše podvody, jako skvělou budoucnost. Prodali vám nekonečné války, AGW, phony war on drugs, phony war on terror, phony EU, prodají vám i vaše otroctví, které budete milovat...Najde-li se nějaký odvážný evropský politik, který bude schopen vykopat Sorose a hyenské hedge fondy z Evropy a vyhlásit něco na způsob Hooverova moratoria, je šance zastavit začínající světovou ekonomickou depresi... Zajímavý názor má na věc Webster Tarpley zde:

http://tarpley.net/2010/05/07/second-wave-of-world...

Pravda je, že od nějaké formy totalitního systému nás dělí jediná velká krize. Ta teď bohužel začíná. Ale naděje je. Voltaire říkával, že až jednou lidé pochopí pravdu, povstanou proti svým bankám. Lidé to začínají chápat. Kdo by před pár lety řekl jakou bude mít congressman Ron Paul dnes podporu s auditem FEDu (HR1207). Problém je, že ti scums budou dál používat finanční terorizmus jako 6.5. 2010 a vydírat politiky.

Ron Paul proti nim bojuje dekády. Se svým věčným úsměvem a nekonečnou trpělivostí. Nevím, kde se v něm bere ta síla a odvaha. Možná díky tomu, že pomohl na svět tisícům se nebojí své smrti. Ale nejen on. Alex Jones, Bob Chapman, Max Keiser, congressman James Traficant a další stovky odvážných mohou kdykoli spáchat obvyklý typ sebevraždy s desítkami kulek v těle... Zastrašování, vyhrožování, daňové kontroly, vězení. Přesto se pravdu, tuhle korozívní substanci rozežírající mocenské struktury nedaří umlčet. Snahy globalistů o tvrdou cenzuru internetu na základě phony cybercrime se minou účinkem. Je to příliš daleko. Milióny lidí po celém světě se probouzí a poznávají pravou povahu Matrixu, ve kterém žijí... Zatím nevědí jakou mají sílu. Brzy to poznají...Ani nevíte jak bych si přál aby finanční kolaps, kterému čelíme, krach Islandu, Řecka, který bude následovat Irsko, Španělsko, Portugalsko a další byl jen výplod mé choré mysli...
http://theinternationalforecaster.com/Internationa...

219606

20.5.2010 11:25

RE: KDYŽ VLÁDNOU GLOBALISTÉ-dodatek.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 219606

In War Is a Racket, an exposé of profiteering, U.S. Marine Corp Maj. Gen. Smedley Darlington Butler wrote: “At least 21,000 new millionaires and billionaires were made in the United States during the World War.”
http://www.redicecreations.c... http://www.thetruthseeker.co...
Jen by mne dnes zajimalo,kdo si plni kapsu za tu opiovou valku v Afganistanu?
Vratme se k podstate zdroje neumerneho zbohatnuti ,rodin,jednotlivcu,jenom takova kompanie na cukr vydelala na valce 300% navic,Anaconda -med,dulezity predmet k vedeni valky,vice jak 300 % vydelku,Bethlehem ocelarna vice jak 800% vydelku,kozeluzny,1.100% vydelku, DuPont, vice ,jak 950% vydelku,naopak vlady se u bank zadluzily na velka urokova procenta,prikladem Francie,z pocatecniho dluhu 28 bilionuse valkou zadluzila na 151bilionu, tedy obcanstvo,ne banky,ty za inkoust a papir natisly penez kolik potrebovaly!! Podle knihy "The Merchents of Death to bylo 27 statu mobilisovalo na 66,103.164muzu,ztraty na zivotech 7 milionu se ztratou penez za 208 000,000,000 dolaru,celkove 151,000.000.000 dolaru.,kdyz jenom vlada USA obednala na 35 milionu paru obuvy,,635 milionu na letadla a mnohe jine, to vsechno na dluh a za splatku , to vsechno prislo na bedra populace po valce, valkou decimovane a dluhy v bance navic, splacene az kolem roku 2003. To je pravy ucel valky. Pani EdithCavell uverjnila svuj nalez NURSING MIRROR,15 dubna 1915 a tim dostal od "vyvolenych" trest smrti, jak se vede valka v zakulisi a za jakym ucelem, ke zbohatnuti bank a jejich majitelu, pozdeji Wiseman-ovi povysili do titulu baronu.
Bankers Extended WWI By three Years.
http://4.bp.blogspot.com/_N...
Banksters Prolonged WWI For Three Years
- 17 May
Banksters Prolonged WWI For Three Years 2006 06 17. By Henry Makow Ph.D. | savethemales.ca. On Oct 12, 1915, a British nurse, Edith Cavell, 50, ...
www.redicecreations.com/specialreports/2006/.../prolongedWWI.html -
Vložený obrázek
Takze,zaverem,jestli chyti lod s nakladem kokejnu-"cocain" u evropskych brehu ve vaze 40 tun, tak ,kdo tak muze obchodovat ve velkem ,kdyz 95% veskereho kokejnu pochazi z Afganistanu.Ktery z mnoha palacu sedi na obchodu s otroky a provozovani nakupu a prodje drag?
V opiove valce provedliinvasy do Ciny staty: Nemecko,Britanie, Francouzi,Americane s prinucenim pro cinskeho cisare se podvolit a odevzdat tento obchod do rukou "Zapadu".Za doby Talibanu byly makovice znicene ,pod ochranou osvoboditelu,jsou ve vsech provincii Afganistanu.
Podijte se na historii Hon Kongu a kdo tam dostal rytirsky titul od kralovny?

219746

18.5.2010 13:52

KDYZ VLADNOU GLOBALISTE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

pokr..
Tohle řekl David Rockeffeler na zasedání Trilaterální komise v roce 1991:
"We are grateful to the Washington Post, the New York Times, Time magazine and other great publications whose directors have attended our meetings and respected the promises of discretion for almost forty years. It would have been impossible for us to develop our plan for the world if we had been subject to the bright lights of publicity during those years. But the world is now more sophisticated and prepared to march towards a world government. The supranational sovereignty of an intellectual elite and world bankers is surely preferable to the National auto-determination practiced in past centuries."

A bankovní a vědecké elity skutečně vládnou, zatímco plebs si hraje na demokracii, věří mýtům o globálním oteplování a světovém terorizmu, cáluje trilióny dolarů zločincům, kteří ho okradli a diví se proč si musí na udržení životního standardu svých otců půjčovat víc a víc peněz a brát víc a víc benefits..
http://www.infowars.com/the-bailout-of-big-america...

219607

19.5.2010 12:26

RE: KDYZ VLADNOU GLOBALISTE

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 219607

Tak už tu odvahu konečně našli !!
"Najde-li se nějaký odvážný evropský politik, který bude schopen vykopat Sorose a hyenské hedge fondy z Evropy a vyhlásit něco na způsob Hooverova moratoria, je šance zastavit začínající světovou ekonomickou depresi"

http://hn.ihned.cz/c1-43631590-nemecko-ode-dneska-...

219662

20.5.2010 11:08

RE: KDYZ VLADNOU GLOBALISTE

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 219607

Jak, vladnou a jak bohatnou.
All over Europe, people greeted war with tremendous joy and enthusiasm. 'These people are very anxious to send our soldiers to face death', commented Lloyd George to the Prime Minister as they walked to the House of Commons.
Valka, je zni pro zidy"!-Rabbi Reichorn pri porbu jineho rabbina v Praze v roce 1856.
Prvni svetova valka, mela byt tou posledni valkou, ale ukazala sve pozadi,sve ,finacni pozadi rodiny Warburgu,kde jeden bratr ,co by banka platil stranu spojencu,tedy, na vysoky urok pujcoval penize ,zatimco druhy bratr financoval potreby Nemcu, takze ocividne dokazali,kdo ztraci zivoty a kdo nad temi ztracenymi zivoty vydelava, takze v pripade pani Edith Cavell,jejiz poznani zkutecnosti ji stalo zivot na prikaz, tech, jez odhalila, ze v te patrioticke valce Britanie pres neutralni staty podporovala Nemce ,aby predcasne neukoncili tuto valku a tak se jim podarilo valku prodlouzit o tri roky, vlavni akteri, tak, jak rabbin Reichorn mel na mysli byli zid "Sir" William Weseman, zidovska banka Kuhn Leob a ovsem zidovska banka Paul Warburg a Max Warburg.
A patriotic British woman who had operated a small hospital in Belgium for several years, Edith Cavell, wrote to the Nursing Mirror in London, April 15, 1915, complaining that the "Belgian Relief" supplies were being shipped to Germany to feed the German army. The Germans considered Miss Cavell to be of no importance, and paid no attention to her, but the British Intelligence Service in London was appalled by Miss Cavell's discovery, and demanded that the Germans arrest her as a spy. Sir William Wiseman, head of British Intelligence, and partner of Kuhn Loeb Company, feared that the continuance of the war was at stake, and secretly notified the Germans that Miss Cavell must be executed. The Germans reluctantly arrested her and charged her with aiding prisoners of war to escape. The usual penalty for this offense was three months imprisonment, but the Germans bowed to Sir William Wiseman's demands, and shot Edith Cavell, thus creating one of the principal martyrs of the First World War- jeji smrt pouzili opet k propagande k nenavisti k Nemcum, ackoliv ji "popravili" jakoby "Britove".Zde si musime rici,ze prikladem byl utok spojencu na nemecka opevneni a stalo to spojence jen za 40 minut 53 000 vojaku, druhym prikladem byla v pozadi spoluprace, kdy neutralni lod ze Svedska dodavala ocel na kanony Nemcum a vyrobu ponorek,jez potapeli spojenecke lode, tak, ta svedska lod jela do nemeckeho pristavu na Britskem uhli, takze prikladne v nasi generaci, i v te predposledni valce ve Vietnamu byl americky vojak zabit ruskou kulkou z tovarny , jez postavili Americane firmy v rusku, jakozto i v druhe svetove valce nemecke ponorky tankovaly olej na Kanarskych ostrovech v dobe valky od americkych olejaru-Standart-oil company,, jeden z nich v techto transakcich, byl pradedecek Bushe, Prescott Bush.
In War Is a Racket, an exposé of profiteering, U.S. Marine Corp Maj. Gen. Smedley Darlington Butler wrote: “At least 21,000 new millionaires and billionaires w...Automaticky kráceno

219743

18.5.2010 17:41

Trochu jiný pohled

Střelec 77.?.?.?

Autor článku rozebírá stav a předpověď vývoje tak jak je zřejmé z pohledu západního světa. Ale nevidím, že by bral v úvahu roli zemí, které dosud nejsou pod přímým vlivem USA, respektive jejich utajených elit. Rusko, Čína, Írán, velká část Latinské Ameriky, která Spojeným státům "uhnula" a ubírá se svou vlastní cestou s tím, že má i snahu vymanit se z vlivu dolaru. Jistě, po převratech v roce 1989 bylo mnoho zemí Evropy vtaženo do sféry vlivu USA, čímž USA získaly k ovládání další značné teritorium a značnou pomoc pro své výboje vedle hospodářské kořisti. Avšak Rusko se nevzdává ve střední Asii a Čína prosazuje obratným způsobem své zájmy v Africe. Vrchní elity v USA spoléhají na nevzdělanost a naivitu Američanů. Jenže jejich praktiky ožebračení velké části obyvatel přece nemohou být trvale snášeny. I naivní člověk potřebuje určitý prostor k životu a určité podmínky. Tohle všechno bych viděla jako překážky k dosažení světovládného cíle. Nelze brát za hnací sílu společnosti jenom část světa.

219613

20.5.2010 1:38

RE: Trochu jiný pohled

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219613

Přidávám se k vám.
Při současném vývoji situace taky vidím naději, že se plán tak lehce nepodaří. Mám dojem, že už jim to taky došlo, protože dělají chyby. Teď jsou patrně ve stádiu "náhradních verzí plánu" (nebude teď někdy Bilderberg?). Hloupý na tom všem ale je, že zkušenosti říkají, jak zaměstnat neposlušný ovce a přimět nestandartně se chovající figurky na šachovnici ke standartu. Vemte jim všechno, nejlépe i střechu nad hlavou, dezorientujte je a zlomte. Tak se obávám, aby součástí toho plánu nebyl nějaký ten HAARP ohňostroj, model Armageddon.

219709

Příspěvků: 19

18.05. 04:42 Rene Bartosek  Ta orwelovska vize.
18.05. 05:00 Vladimír Stwora  RE: Ta orwelovska vize.
18.05. 06:56 Dan13  RE: Ta orwelovska vize.
18.05. 13:51 Rene Bartosek  RE: Ta orwelovska vize.
18.05. 22:00 Oldis  RE: Ta orwelovska vize.
19.05. 00:10 steve  RE: Ta orwelovska vize.
19.05. 05:36 Datel  RE: Ta orwelovska vize.
20.05. 02:29 Rene Bartosek  RE: Ta orwelovska vize.
19.05. 00:21 steve  RE: Ta orwelovska vize.
19.05. 07:20 abc  RE: Ta orwelovska vize.
18.05. 12:06 quido2  RE: Ta orwelovska vize.
24.05. 23:58 ehm  RE: Ta orwelovska vize.
18.05. 13:52  KDYŽ VLÁDNOU GLOBALISTÉ
20.05. 11:25 kozoroh  RE: KDYŽ VLÁDNOU GLOBALISTÉ-dodatek.
18.05. 13:52  KDYZ VLADNOU GLOBALISTE
19.05. 12:26  RE: KDYZ VLADNOU GLOBALISTE
20.05. 11:08 kozoroh  RE: KDYZ VLADNOU GLOBALISTE
18.05. 17:41 Střelec  Trochu jiný pohled
20.05. 01:38 Lin  RE: Trochu jiný pohled

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 3

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 409