Diskuze k článku

Nové zemětřesení na Haiti: Vražedný dárek Monsanto haitským farmářům

Příspěvků 45

13.5.2010 6:04

Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo "planeta opic".

kozoroh 61.?.?.?

Jakoby nam nestacila vsechna ta prirodni tragedie, katastrofy,jakoby jich nebylo malo,tak,uz se dnes hovori,pise a ukazuje o moznosti depopulace ludstva a tak tedy Monsanto je firma ,jez ma tomu procesu zbavit se neuzitecnych-prebytecnych jedliku.
http://www.foxnews.com/world/2010/05/10/world-health-organization-moving-ahead-billion-dollar-internet-tax/
The genocidal maniacs at the WHO want to tax the rich so that they can design new "medicines" to "cull" the population of the poor!
That's right, those lunatic eugenicists WHO brought you the fraudulent H1N1 pandemic that never was (Margaret Chan et al), and spent billions of your dollars to produce not only useless vaccines, but potentially deadly vaccines, which in themselves are largely medical quackery based not on science, but on fraud and greed.
Don't forget Dr. Len Horowitz, Harvard graduate and epidemiologist, revealed that the WHO introduced the laboratory-made bioweapon, AIDS, to Africa and the World through purposely contaminated vaccines, in 1976.
Now we are expected to pay for their crimes against humanity.

Nakonec i verejnost tak nejak prijima tyto zpravy uz s apatii,jako tedni TV zpravy o poctu mrtvych na silnici,vrazdach a loupeznych prepadenich, tornado v USA a olejova zkaza,propadnuti se celych domu do podzemi,sesun pudy, padajici letadla a potapejici se lodi,zemetreseni,pozary a potom zatopy,nuklearni strelivo-DU a stoupajici rakovina po celem svete, az po korupci politiku a obchodniku i treba se zpravou,ze se naslo 40tun cocainu, bez premysleni,kolik lidskych zivotu,tech 40 tun predtavuje, vrazdy,nasili vseho druhu a presto to elite sveta nestaci,plno milionu lidi,tem 300 nejvlivnejsim,proste miliony lidi prekazi, vsechno to nestesti jejim malo.
Staci kouknout na vymirajici Afriku, decimovanou hladem a AIDS.
Virus hunters
http://sixtyminutes.ninemsn.com.au/article.aspx?cmp=nl_news_13may2010_8&mch=newsletter&id=1049536
Scientists scour the jungle searching for the next big killer.
Vedci neunavne pracuji na moznosti ticheho a masoveho odchodu lidstva z teto planety, od vzorku z tel horniku se "Spanelskou chripkou"az po biologicke zbrane,ktere jsou udajne zakazane,ale,pracuje se na nich.
Takze,ctenari,mame vlastne vypsanou tajnou soutez,kdo driv prijde s nacim,co znici lidstvo.
Just WHO in the HELL do these psychopaths think they are, and why do they think they have the right to rob people in order to finance their genocidal, population reduction programs?
Za povsimnuti stoji televizni programy z Holywoodske dilny ,kde se ukazuji ruzne druhy zkazy, jakoby nas uz pripravovali na to,abychom si zvykli, prijmout masivni katastrofy a to v podani,letajicich a vybuchujicich aut, zaplavy vody a pady mrakodrapu,cizi ivazni jednotky z vesmiru az po nicive tornado,katastrofu s vybujici sopkou, proste kultura strachu,nasili,krev kam pohlednes a do toho to Monsanto,co by zachrance pred hladovejicim lidstvem,pomocna ruka obyvatelum nestestim postihnutym statum.
Nasili vlad na obcanech a okradajici banky s elitou v pozadi,to je dnesni svet.

219189

13.5.2010 8:58

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

lesov 89.?.?.?

Reakce na 219189

Zmrd je náš osud, smrt je náš cíl. [oči v sloup]

219203

13.5.2010 10:05

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219189

Pane Kozoroh.Podle toho co zde předkládáte se mně vybavují vzpomínky na studentská léta krátce po WWII. Tehdy jsme se smáli větě, kterou "údajně" měl prohlásit americký generál. Jméno si už nepamatuji. Prohlásil: "Roku dva tisíce se bude muset lidstvo z velké části vyhubit, pokud se chce zachránit." Později, myslím, že to byla Filipovská, která zpívala píseň ve které byla věta: Chlapci a děvčata, pěstujte koťata, země je kulatá, místa je tu dost. A tak jsme vesele dál budovali socializmus.

Je vidět,že musely již tehdy existovat veřejnosti utajené , dlouhodobé strategické plány , NWO není tudíž pouhá konspirace.

219207

13.5.2010 10:47

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

steve 97.?.?.?

Reakce na 219207

Pane QUIDO2,
.. proctete si prosim prispevky KOZOROHA zpet !! Uvadi VZDY fakta !! A nejen Kozoroh. Kozoroh je uvadi v takove "koncetraci", ze pochybnost o existenci NWO je jednuduse nemozna. Ten jeden obrovsky koncentrak je tady a my jsme za draty. Nyni se provadi pouze posledni testy vysokeho napeti v ostnatem pletivu na plote. Po testovani - zacne vlastni redukce.
Jak rekl Bush - starsi: "Vitejte v novem perfektnim svete !!"
.. neni mozne nezacit s redukci. Kdyby oni ustoupili, dojde k explozi (rovnez redukce)a ztratili by pozici. Proto redukci provedou sami, pozice jim zustane ..
..Teorizovani je svudne a lakave. Realita je jednoducha, vzdy ve finale byla ..

219211

13.5.2010 11:07

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219211

Pane Steve 97. To jsme si nerozumněli. Já příspěvky pana Kozoroha vůbec nezpochybňuji. Naopak, s tísní v srdci s nimi souhlasím. Podobně úderné jsou i vaše. Ty ale mají jiskru inteligentního humoru, takže se mnohdy s chutí zasměju. Mě však nejvíce imponuje u kohokoli snaha nelhat, snažit se popsat pravdu. O mnohých přispívajících si myslím, že jsou lobisté či placení diskutující. Nebezpeční jsou ti s velkým přehledem. Mají často i nedostupné informace a schopnost se vyjadřovat. Zvědavec je ale zvládá a to mě těší.

219213

13.5.2010 10:41

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

rataj 85.?.?.?

Reakce na 219189

Průměrná lidská inteligence je zřejmě velmi nízká, protože lidé jako celek se dají velmi snadno zmanipulovat, ohlupovat a z hlediska trochu myslícího člověka bezostyšně okrádat, a to nejen o majetek, ale i o zdraví.. Vojta by řek, můžou si za to sami, a jejich rodiče s podřadnými geny. Dnešní vedení států, místo aby chránilo občany před svévolí mocných, stojí ve většině případů na straně těch mocných a stále víc nenažraných a to za bídnou mísu čočovice, kterou z bohatého stolu jim milostivě skuteční mocipáni jako odměnu nabídnou.Jen malá část lidí zatím chápe, "vo co tu de", a jejich varování je hlasem volajícího na poušti, takže nabobové mohou klidně spát, nic jim zatím nehrozí.

219210

13.5.2010 17:36

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

f-čelař 208.?.?.?

Reakce na 219210

Diskuze o utracení zmatené a bojácné populace klackem mocného oligarcha je fakt sranda, kdyby nesměřovala přesně k tomu, čeho se svíjící se veřejnost tak bojí – tedy její likvidace.
Vyplývá to ze zafixované představy zlého mocipána sedícího na pytli peněz, ničícího vše živé. Tato představa bývá tak intenzivní, že zcela zastíní skutečnost, že se nebožáci vždy vymydlí sami mezi sebou, stále více se nenávidíce. Je to přirozený důsledek vůle „najít viníka“, kterého tak vždycky najdu.
Nemyslím, že prapůvod je v pokleslé genové výbavě chudiny a její hluboké mentální retardace, ale spíš ve světonázoru, a z toho také obvykle vyplývajícího způsobu obživy. Pokud někdo považuje za normální poctivě tvořit ve prospěch celku, je tím nakonec natolik zaneprázdněn, že často nemůže ani rozlišit jiné motivy chování vedoucí k postupné normalizaci jevu – ojebávání těch, kteří se tak „hloupě“ snaží. Stačí ještě vyrobit normy a nástroje k utužení takového chování, a potom i „ojebávání znamená inteligentní činnost“. Jestli potom dojde k vynucování a automatizování za pomoci většinové tvárné masy směrem k zabezpečení ojebávačské profese, je jasné, na čí straně zůstává „výhoda“.
Tato „výhoda“ ovšem vede k trvalé nerovnováze a nutnosti se zakopávat ve svých pozicích, tedy třídit společnost, kde pak „třídy“ mají hrát své „přirozené“ role. To ale vede k dalšímu prohlubování nerovnováhy, což musí končit hroucením systému, a to sebou obvykle bere i notnou část již mezitím rozbujelého ojebávačstva. Výhoda se rázem stává nevýhodou, neboť parazit v době nouze není schopen samostatné obživy, a také přirozeně hyne – byť se před tím jevil „inteligentní“…
Určitě se najde vícero způsobů, jak si postupně přivodit ten tolik očekávaný zánik... [mrknutí jedním okem]

219229

13.5.2010 19:09

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

rataj 85.?.?.?

Reakce na 219229

Máte pravdu, mnozí lidé pro zabezpečení obživy a rodiny nemají často čas na nějaké hledání pravdy ve dnešním složitém světě a často slyší jen to, co hlásá mainstream. Také někteří jsou natolik čestní a bezelstní, že odmítají určitým věcem vůbec uvěřit.Je tu obrovský rozdíl od élity, jejíž členové absolvují ty nejlepší školy a mají přístup i k nám zcela neznámým tajným informacím.Pokud by takové možnosti měli tzv obyčejní lidé, určitě by je využívali k něčemu lepšímu, než k porobě jiných.

219238

14.5.2010 18:44

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Martin300 68.?.?.?

Reakce na 219238

To Rataj:
"mnozí lidé pro zabezpečení obživy a rodiny nemají často čas na nějaké hledání pravdy ve dnešním složitém světě a často slyší jen to, co hlásá mainstream"

S timto naprosto souhlasim,a denne se s takovymi lidmi setkavam.Nema vubec cenu jim cokoli vysvetlovat,jejich priorita je zabezpeceni rodiny,za jakychkoli podminek.

" někteří jsou natolik čestní a bezelstní, že odmítají určitým věcem vůbec uvěřit.Je tu obrovský rozdíl od élity, jejíž členové absolvují ty nejlepší školy a mají přístup i k nám zcela neznámým tajným informacím.Pokud by takové možnosti měli tzv obyčejní lidé, určitě by je využívali k něčemu lepšímu, než k porobě jiných."

Tady bych si tim nebyl tak jist.Mam takovy pocit,jestli nahodou nejsme svedky nejake kolektivni amnezie,ktera muze vezt k tzv.mentalnimu skotomu - slepa skvrna.Psychologicka slepa skvrna je neschopnost zaznamenat urcity jev nebo ropoznat urcite situace,ackoli pro ostatni jsou zcela zjevne.Clovek nevidi jasny fakt nebo nerozpozna naprosto zrejmou situaci,trebaze jeho inteligence a rozumove schopnosti by ji meli zachytit a primerene reagovat,jako kdyz manzel promiskuitni zeny je ten posledni,kdo pojme jakekoli podezreni,ackoli ostatni okolo nej vidi pravy stav veci.
Tim chci rict,ze narazim na lidi,kterym i kdyby jste pred ne polozili sebevic dukazu,ze neco prohnileho se deje s timto svetem a systemem,nehne to s nimi,ba dokonce jsou schopni se postavit proti vam,jelikoz citi ze ten jejich svet muze byt ohrozen.

219303

13.5.2010 18:16

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219189

Kozorohu, za vaše příspěvky díky. Vždycky se něco nového dozvím.

Jen mě tak napadlo ke všelijakým těm katastrofickým filmům:
Tento týden jsem se jaksi omylem vyskytla u telky, kde zrovna běžely zprávy. Zrovna nějaký vstup o domácím odpykávání trestu (místo basy). Ukázali jako "věc ve vývoji" takový obojek, který bude mít odsouzený na krku, aby byl sledovatelný a nemohl zdrhnout. Docela ve mně zatrnulo, protože jsem si vybavila jeden film s Árným, už pěkně starý a tak si na název nevzpomenu. Ale bylo to o tomhle - vězni s obojky, v budoucnosti, kde vládne "velký bratr".
Tak ty katastrofické sci-fi asi tak "sci-fi" nebudou...

219233

13.5.2010 23:10

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

steve 97.?.?.?

Reakce na 219233

Obojky - jsou Zcela bezne napr. v USA. Tresty za poruseni one "obojkove" discipliny vysoke. Aplikace do Cech je pouze rozsireni plosneho pouzivani. Nejde o experiment !! Takto je to Vam pouze prezentovano. Prvni vlastovicka priletela ..
.. jde o to, ze v USA je tento obojek zameren s presnosti asi 25cm. Ma-li byt obojkovany doma, znamena to - ze k tomu patri ty 4 schody do domu + cast chodniku pred budovou, jestlize vkroci do vozovky - pohyb mimo zomu je automaticky zaregistrovan a nasleduje trest (dodatecny) pokuta, popr okamzity prevoz do vezeni ..
.. obojkovi jsou registrovani v pocitaci kazdeho policejniho auta, pokud obojek opusti povolenou zonu, policista v aute vidi na displai jeho pohyb, momentalni misto - a sebere ho.
.. a reknu Vam, ze ti obojkovani jsou moooc poslusni ...
---
.. a ted praxe: znam cloveka, ktery cely zivot poctive s manzelkou pracoval. Kdyz spolu zacinali - nemeli nic. Meli jedineho syna. V jednatriceti letech to byl arogantni, sebejisty flakac, ktery nikdy nic poradne neudelal, parazit na rodicich. Pri jednom domacim rodinnem rozhovoru se ten chlap neudrzel a dal synovi facku. Syn vysel pred dum a zavolal si ambulanci, lehl na chodnik a tak ho ambulance nasla a odvezla do nemocnice. Syn uvedl, ze ho otec napadl, nemuze otocit hlavou a ma bolesti hlavy (toto se da simulovat dlouho a pojistovna vzdy zaplati. Sobotka to take vi - po te facce co dostal chodi v krunyri - bude "vejvar" [smích] ) ..
.. byl soud, chlap dostal pouze obojek ( vzhledem ke sve predesle bezuhonnosti). Jednou mi volal at prijdu na zmrzlinu, na to ja slysim. Zaparkoval jsem asi 100m od domu a vydloubali jsme cely kyblik. Pri odjezdu otocim klicem a nic. Baterie zholokaustovana. Jdu zpatky do domu, v garazi byl vozicek na startovani. A on tak nejak automaticky sel se mnou zpatky k autu. Nastartovano, a tlacime vozik zpatky, od rohu se vynori policejni auto, dostal zeleza na ruce a odvezli ho, me skoro taky. Stalo ho to $2000 dolaru (penize hlavne) a dodatecnou velkou hlavu ...
Lin - nezoufejte !! Obojky jsou z Emericka, svobodne a demokraticke a taky Vas chrani od teroristu !! Obojky to s Vami mysli dobre, vy je potrebujete - akorat o tom jeste nevite !!

219248

14.5.2010 7:56

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

Reakce na 219248

Obojky-to je tedy síla. Je vidět, že západní, především americká společnost se transformuje na novou verbální filozofii, kterou můžeme nazvat orwelizmus - mír je válka, lež je pravda, otroctví je svoboda. Takže díky vám jsem pochopil důležitost obojků. Co bude dál?

219265

14.5.2010 11:35

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Mrkva 94.?.?.?

Reakce na 219265

Ono to nejsou obojky kolem krku [smích] Ale buď na zápěstí nebo u kotníku [smích]
Nicméně, pořád mi přijde lepší obojek, než sedět v kriminále - protože ač jsem zavřený doma, pořád můžu udržovat kontakty s normálními lidmi.

219276

14.5.2010 16:43

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219276

Jak myslíte [smích]
A opravdu tam byly i obojky "rukové i nohové", k tomu ale i ty "krční". Možná nový, výkonnější typ. [smích]

219292

14.5.2010 16:39

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219248

Díky...nevěděla jsem, jsou používané běžně. Myslela jsem si, že jsou zatím zkoušené. O to hůř. [oči v sloup]
Už se těším, až ho jednou dostanu třeba za to, že jsem si v autě nezapla pás...
A díky, Stýve. Vaše komentáře mi vždycky zvednou náladu, i když na samotném sdělení toho moc optimistickýho není. Prostě jsou bezva [smích]

219291

15.5.2010 18:27

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

Dvorak 216.?.?.?

Reakce na 219291

>Díky...nevěděla jsem, jsou používané běžně. Myslela jsem
>si, že jsou zatím zkoušené. O to hůř. [oči v sloup]

Ne bezne se nepouzivaji. Je to vlastne ustupek soudce k odsouzenemu. Muze si vybrat. Vezeni, nebo domaci vezeni.

>Už se těším, až ho jednou dostanu třeba za to, že jsem si
>v autě nezapla pás...

Az se bude odsuzovat za dopravni prestupek k nepodminenemu trestu, tak co si vyberete? Vezeni nebo obojek? Nechapete jake blbosti zde pisete?

>A díky, Stýve. Vaše komentáře mi vždycky zvednou náladu, i
>když na samotném sdělení toho moc optimistickýho není.
>Prostě jsou bezva.

Jak pro koho. Blbosti jake si vymysli pan Steve by jeden tezko pohledal.

219389

14.5.2010 6:54

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 219189

Dostat populaci mladych muzu do valky a svazat je ve jmenu obrany a zakona zeme k tomu,aby bojovali s nadechem vlastenectvi, zatimco druzi na hony vdaleni zakopum, pocitaji,co jim to vynese na penezich.Uz v minulosti jsme meli priklad z historie ,jak se zbavit "neuzitecnych jedliku" a zaroven pro elitu snizit napeti a moznost reveluce v ulicich namirene proti elite a opet i zde je znova pouzit zakon naroda proti narodu-tedy populace.Nahledneme o nejakych par desitek roku zpet do kolebky programu eugenistu, kteri tak regulovali porodnost populace a jeji vyvoj.Prikladem neni Adolf Hitler,ale, mnohem driv Amerika roku 1920,kde timto programem sterilisace proslo na 60 000 mladych zen a program nijak nezastaral:"Following are the remarks Mr. Platt made to the California senate judiciary committee, June 24, 2003, regarding senate resolution no. 20 - relative to eugenics.
Since the spring 2002, state governments in Virginia, Oregon, and South Carolina, have published statements of apology to tens of thousands of patients, mostly poor women, who were sterilized against their will in state hospitals between the 1900s and 1960s.
Zde musime dodat,ze v programu ke snizeni populace a provedeni eugenickeho procesu byli rovnez vystaveni alkoholici, chudi a nezamestnani,tudiz v dnesnich pomerech nezamestnanosti v ramci "neuzitecnych jedliku" snadne reseni,tak,jak ve state Oregonu rika monument,nakolik je treba snizit obyvatelstvo teto planety.
Supporters of eugenics advocated policies of segregation and apartheid in order to protect the "well born" from contamination. Its leaders believed that a variety of social successes (wealth, political leadership, intellectual discoveries) and social problems (poverty, illegitimacy, crime, mental illness, and unemployment) could be traced to inherited, biological attributes associated with "racial temperament."
Progressive reformer John Randolph Haynes anticipated the Nazi regime's murder of 100,000 mentally ill patients: "There are thousands of hopelessly insane in California, the condition of those minds is such that death would be a merciful release.
http://www.vasectomy-information.com/moreinfo/eugenics.htm
Eventually 29 states had statutes permitting sterilization of the insane and feeble-minded, of which 12 also covered sterilization of criminals.
V roce 1908 vse zapocalo a myslelo se i na nepolepsitelne kriminalniky,v dnesnim modernim svete kriminalnici mysli si na nas,jak se nas zbavit.Takze,uz pred roky,bohatsi, demonstrovali proti chudym, tak,jak je ukazka na obrazku.
17. Men on Wall Street (NY) holding pro-eugenics posters

Vložený obrázek

Takze ,zaverem muzem se presvedcit o mnoha moznostech manipulovani se "stadem" dostat jej tam ,kam potrebujem.
RABBI RABINOVICH'S SPEECH OF JANUARY 12TH, 1952 « Global Conscious ... 12TH, 1952. A report from Europe carried the following speech of Rabbi Emanuel Rabinovich before a special meeting of the Emergency Council of European Rabbis in Budapest, Hungary ...

globalconscious....Automaticky kráceno

219261

15.5.2010 5:33

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 219261

Mala oprava,monument na depopulaci lidstva stoji ne v americkem state Oregonu, ale, Georgii,omlouvam se.Bohati si pres penize,sve bohatsvi budou chtit zaridit zivot tak,jak vyhovuje jim, budou chtit v ramci neomezeneho bohatstvi cely svet a pet procent navic,roste nam nova slechta s jakymkoliv pozadim, Elita sveta.Aristokrati,prumyslovy magnati,byvaly otrokari,proste soudce nad chudymi.
Queen Elizabeth II, head of state of the United Kingdom and of 31 other states and territories, is the legal owner of about 6,600 million acres of land, one sixth of the earth’s non ocean surface.The value of her land holding. £17,600,000,000,000 (approx)
Clanky ,jako Nuzky se rozeviraji a Svoboda a moc ,vlastne vsechny zapadaji do sebe,vse ,souvisi se vsim.
http://www.radioliberty.com/stones.htm
Proto i zvlastni pozornost Georgia monumentu ,ktery rika:THE MESSAGE OF THE GEORGIA GUIDESTONES

1. Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature.
2. Guide reproduction wisely - improving fitness and diversity.
3. Unite humanity with a living new language.
4. Rule passion - faith - tradition - and all things with tempered reason.
5. Protect people and nations with fair laws and just courts.
6. Let all nations rule internally resolving external disputes in a world court.
7. Avoid petty laws and useless officials.
8. Balance personal rights with social duties.
9. Prize truth - beauty - love - seeking harmony with the infinite.
10.Be not a cancer on the earth - Leave room for nature - Leave room for nature.

Limiting the population of the earth to 500 million will require the extermination of nine-tenths of the world's people.Ze,to elita mysli doopravdy s tim,ze denne musi "likvidovat vice " jak 300 000 lidi,aby dosahli zadane castky populace,se muzeme presvedcit z americkych universit,kde profesor Pinkas uci,prednasi, studentum tuto theorii k zachrane planety a sklizi potlesk,nikdo z tech mladych si vubec neuvedomuje,ze to muze byt zrovna on v te likvidaci,uprave nozstvi lidi na teto planete.
Planeta nemuze uzivit lidsvo,lidsvo drancuje a nici prirodni zdroje,ale pan profesor se nezmini,ze zrovna Amerika ,skrze valku,opiovou valku,nici ty nejvetsi prirodni zdroje,nebot kazda valka potrebuje enormni zasoby materialu.
Vložený obrázek
Pani Rothchildova skupovava pozemky v Indii,co to ma za ucel ,v tomto,tak prelidnenem state?
------------
Depopulation of the Planet - suijurisclub.net Depopulation Program The Plan to Kill Three Billion Entities ... of links provided by bibliotecapleyades.net under the heading Depopulation of Planet Earth. ...
www.suijurisclub.net/end-america/5550-depopulation-planet.html -
Jinak i z rad politiku a ekonomu slysime to same:
Cut population by a third, say crowded Britons
By Steve Doughty
Last updated at 7:46 AM on 14th July 2009*
Vložený obrázek
Nakonec vsichni,co budou urceni k depopulaci,dozname,ze Marx mel pravdu,kdyz rikal,ze materialismus nas znici.

219354

20.5.2010 3:32

RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo

vaclaus 93.?.?.?

Reakce na 219189

Na Haiti jsem ztravil dva roky (198 a 1984). To bylo jeste za mladeho Duvaliera. Uz tehdy tam zakladnim rysem byla beznadeje. Mel jsem pocit, ze ta zeme ma svoji historii uz za sebou. Od te doby uplynulo 25 let. Populace se zvysila o temer 50% a roste dal jak obyvatelstvo mladne. Onech 300 tisic mrtvych behem zemetreseni Haitianci dozenou za 3 roky. Haiti nezajimala nikoho v me dobe, nezajimala nikoho pred zemetresenim a nezajima nikoho ani ted. Nezmeni se tam vubec nic, to by tam musel prijit Fidel Castro a ten uz je nad hrobem. Ted tam Monsanto zavadi geneticky modifikovanou kukurici. A co ma byt. Vetsina lidi tamn stejne nema pudu, velke casti uzemi jsou zerodovane. Tak jestli to tam nekde poroste ci ne je bez vyznamu. Vetsina potravin, vcetne ryze a cukru se stejne dovazi. Nekdy si myslim, ze Haiti je nase budoucnost. Ale kdo vi.

219718

13.5.2010 6:24

vražedný dárek

anitram 77.?.?.?

Například v Indii spáchalo už mnoho farmářů sebevraždu, také naletěli Monsantu a v dalším roce už byla úroda katastrofální. Sklizená semena se už nedají použít a tak se farmáři stanou na Monsantu závislí a ti jim prodávají semena stále dráž.Chudáci haiťané!

219190

13.5.2010 14:25

RE: vražedný dárek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 219190

a aky problem je kupit ine semena , nie GMO ? jeden rok sice budu ohlade, ale nebudu musiet kupovat od Monsanto...

219216

14.5.2010 16:54

RE: vražedný dárek

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219216

Přímo v Indii byl problém ten, že Monsanto nabízelo semena jednak levně a jednak za masívní kampaně "zázraku přírody". Tj. - odolného proti všem škůdcům a chorobám, navíc podporující bohatou sklizeň. Tamní pěstitelé bavlny nejsou zrovna majetní ani informovaní, takže nalítli na tuhle kampaň a radovali se, že konečně budou mít fajn úrodu. Vzali si na osivo půjčky (taky "velkoryse" nabízené dovozci) a počítali s tím, že až bude úroda, nebude problém se splátkami. No - a trapně se spletli...
Nejen, že úroda nebyla nic moc, ale další osivo už bylo za cenu mnohonásobně vyšší a ještě do toho požadovali věřitelé splácet půjčku. A ti farmáři, kteří se naštvali a chtěli si znovu pěstovat svou původní bavlnu, s hrůzou zjistili, že na polích po GM bavlně už špatně roste a neplodí.

219293

13.5.2010 7:19

Brittany

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

je region ve Francii. Jde o poloostrov do Atlantickeho oceanu, zapadne od Parize.

219192

13.5.2010 8:24

RE: Brittany

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 219192

Na to je hezký český výraz Bretaň. Doufám, že to editor opraví.

219196

13.5.2010 11:02

Nejhorší na tom je

Sam Ting Wong 213.?.?.?

že to vypadá jakoby tu nebyla síla, která by tuhle hrůzu mohla zastavit. Vlády si za našimi zády vyvíjejí zakázané zbraně a nás z toho elegantně vykáží poukazem na tajnost státních záležitostí.
Korporace typu Monsanto si klidně vyrazí do světa s maskou dobrodince, přestože všichni tuší k jakým koncům do povede a nikdo jim v tom nezabrání. Až Monsanto začne Haiťany likvidovat kvůli nesplácení, či kvůli porušení nějakých nesmyslných ujednání, tak se jen pokrčí rameny a půjdeme koukat na olympiádu nebo nějakou vyprsenou slečnu v úžasném seriálu. K tomu si dáme nějakou tu jedovatou lahůdku, zapijeme jedovatou limoškou, nadechneme se spadu, polkneme jedovatý prášek na bolístku a když to přežijeme, tak dostaneme preventivní vakcínu proti ufonské chřipce, která náhodou propukne v několika hlavních městech naráz.
Ústava se změnila na toaletní papír korporací a jejich loutek a negarantuje nám nic, zato může být obratem použita proti nám. Rád bych si poslechl právníka, který by jasně definoval, kde začíná moje právo na obranu proti tomuto legalizovanému svinstvu, kterým si nadnárodní zločinci pojistili, že státní aparát nebude chránit občany, ale naopak poslouží jako represivní prostředek proti každému, kdo by se chtěl domáhat tzv. demokratických výsad (např. svoboda slova, právo na obranu atd.).

219212

13.5.2010 15:37

RE: Nejhorší na tom je

Mrkva 94.?.?.?

Reakce na 219212

>Až Monsanto začne Haiťany likvidovat kvůli nesplácení, či kvůli porušení nějakých nesmyslných ujednání, tak se jen pokrčí rameny a půjdeme koukat na olympiádu nebo nějakou vyprsenou slečnu v úžasném seriálu.
A co by lidé podle vás měli dělat? Je záležitost těch farmářů, jestli odeberou GM semena nebo ne. To je pro mě asi na stejné úrovni, jako obhajovat blba, co si půjčí od HomeCredit, když zjistí, že nemůže splácet, tak si na splátky půjčí od Providentu a když ani to nepomůže nadává exekutorovi do zlodějů.
>K tomu si dáme nějakou tu jedovatou lahůdku, zapijeme jedovatou limoškou, nadechneme se spadu, polkneme jedovatý prášek na bolístku a když to přežijeme, tak dostaneme preventivní vakcínu proti ufonské chřipce, která náhodou propukne v několika hlavních městech naráz.
Ok, co odle vás máme jíst a pít? [smích]
>Ústava se změnila na toaletní papír korporací a jejich loutek a negarantuje nám nic, zato může být obratem použita proti nám.
Základní jádro ústavy (a LZPS) se od revoluce nezměnilo. Hm? [smích]

219222

13.5.2010 18:07

RE: Nejhorší na tom je

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219222

Hm... docela dobrá "snaha" o vyprovokování žabomyší války, sloužící především k pobavení provokatéra, co?
Jinak si neumím váš vstup vysvětlit...

219231

13.5.2010 22:17

RE: Nejhorší na tom je

steve 97.?.?.?

Reakce na 219231

Lin - velice trefne !!, a mile .., chlapec je na svem miste, a neohrozene haji a buduje, a ustava je ustava .., hlavne ta "nova" ... [mrknutí jedním okem]
.. je ponekud zatazeno, momentalne. Snad se brzy vyjasni, urcite se vyjasni. Ignorujte mrkve, - jsou infikovany cernou hnilobou, zapachaji a dlouho se to vetra ...

219246

13.5.2010 22:25

RE: Nejhorší na tom je

Mrkva 94.?.?.?

Reakce na 219231

Ach jo, lidi... Problém je v tom, že se tu s železnou pravidelností objevují články obviňující velké korporace z toho či onoho a diskutující jen přitakávají, bez jakéhokoliv kritického názoru, tak se sem snažím občas vnést trochu jiný pohled. Vadí vám, že s Vámi někdo nesouhlasí?
Tohle není ten Zvědavec, kterého jsem měl rád.

219247

13.5.2010 23:32

RE: Nejhorší na tom je

steve 97.?.?.?

Reakce na 219247

Tohle není ten Zvědavec, kterého jsem měl rád.
--
.. nebudte z toho smutny, treba od tech dob co jste ho mel rad - ten Zvedavec trochu povyrostl. Deti take rostou. A nekdy zlobi ..
Pred patnacti lety vsichni milovali velke korporace, protoze na svych perutich nesly rozkvet, prosperitu, demokracii a lidstvi, toleranci, etiku v podnikani.
.. takto to bylo prezentovano, a protoze lide takoveho ptaka predtim nikdy nevideli - radostne ho krmili i na ukor svych deti - v blahe nadeji, ze "korporativni ptak" je tady pro deti. Ne deti pro ptaka ..
.. No - a po case se z ptaka vyklubal krvelacny, planetou pochodujici mrchozrout. A Zvedavec si toho asi take vsimnul. Takze vas prinos "novych pohledu" na vylepseni image ptaka chcipaka jiz neni odmenovan takovym nadsenym rykem stada, jako pred 15 lety ..
.. Ptak je starsi, i Zvedavec je starsi. Ptak by rad roztrhal zvedavce a zvedavci by radi dorazili ptaka ( jak doufam) ..
.. neveste hlavu. Nasypte ptakovi - ale ze SVYHO !!

219249

13.5.2010 23:44

RE: Nejhorší na tom je

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 219249

[cool] [cool] [cool]

219250

14.5.2010 12:43

RE: Nejhorší na tom je

quido2 81.?.?.?

Reakce na 219249

Oni sypou a bohatě,jiní. Komunizmus měl mimo již popsaných funkcí také hospodářské zdržení Rusů a Slovanů jako celku. Že to Slované přežili a dokázali i přes takto nastavené parametry hospodářského vývoje být efektivní, to svědčí o jejich pracovitosti,skromnosti a inteligenci.

Anglosaský svět a především trojúhelník GB,USA a Izrael nás přesvědčuje dnes a denně co je jejich stěžejním cílem. Viz bývalou Jugoslávii, základny v Kosovu, Bulharsku a Rumunsku, Patrioty v Polsku, či neuskutečněný radar v Česku. Také slíznutí smetany a nové společenské a politické uspořádání postkomunistických zemí je jejich strategie, viz vlastnictví bank a lukrativních výrobních podniků koupených za babku a začlenění těchto zemí do NATO. A přes toto vítězství demokracie máme v ČR vteřinový dluh ,který neustále narůstá, zatímco v roce 1989 byla naše zahraniční aktiva plusová, zrovna jako duchodový fond. Teď jsou důchodci na obtíž. Nedávno se tady na zvědavci rozebíraly další aspekty této společenské přeměny. Jedním z nich je školství. Zde také pšenka nekvete.

V těchto dnech vyšla kniha Catherine Merridale s názvem Ivans War: O hromadném znásilňování německých žen v roce 1945.
Již ten název je hanlivý a zavádějící. Nebyla to Ivanova válka, nýbrž válka Chazarů s požehnáním katolické církve. Také počet 6 mil.padlých Rusů, který paní profesorka udává, jsou typické anglosaské počty. Za Stalina to bylo 14 mil.,za Chruščova 20mil., a za Gorbačova 27 mil. V současné době probíhá nová rekapitulace celé války. Počet 20 mil. není nadsazený. Paní profesorka dále zahaluje příčinu války a soustřeďuje se na její důsledky. To je strategie z příručky CIA, kde na str.15 stojí: Všechno sveď na někoho jiného. My nic my muzikanti.

Nejmocnější organizací svobodných zednářů je B nai B rith. V roce 1950 na sjezdu organizace, soudce Meier Steinbrick prohlásil: "Podle amerických zákonů je zločin odpykán tím, že pachatel přijme vykonaný trest. My však o tom smýšlíme jinak. Kdo způsobí židovství újmu, ten se nikdy nesmí dočkat odpuštění. Učiníme všechno pro to, abychom takovému nepříteli Židů udělali život nesnesitelným tím, že ho zbavíme jeho postavení a společensky ho znemožníme."

Dále CFR, nejvlivnější politický trast v zahraniční politice na světě, bilderberger, lebka a hnáty, trojstranná komise a další velmi vlivné organizace řídí tento svět. Na uklování ptáka nemá Zvědavec dech. Může klovnout,ale může být kdykoli pokálen. Je to podobné jako s Prahou, která je středem vesmíru. Můžeme si to přát, ale realita je jiná. Jinak díky za podnětný článek a informaci s vysvětlením pojmu obojek.

219280

14.5.2010 1:22

RE: Nejhorší na tom je

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 219247

No jo ale jsou tu tací, kteří za všechny bolesti světa viní bezdomovce a penzisty. Pokud celkově něco nejede, nejspíš za můžou ti co s tím celým hýbou a ne ti co nějak periferně přežívají. Těžko nevinit korporace a těžko vinit jednotlivce to se přiživuje prací. Líbí se mi odezva od Steva, ten pták na nás ke všemu zcela sere, když nás zrovna nepožírá. [smích]

219254

14.5.2010 16:13

RE: Nejhorší na tom je

Lin 85.?.?.?

Reakce na 219247

Dobře, omlouvám se,že jsem vás měla za provokatéra. Vy jen nevíte a myslíte si, že váš názor je kritický. [smích] Zkusíme to znovu, ano? Pokusím se vám objasnit, proč jsem takhle reagovala.

"Je záležitost těch farmářů, jestli odeberou GM semena nebo ne."
Není. Vžijte se do pozice haitského farmáře. Nemůže si dovolit objednat a zaplatit osivo, jaké by chtěl a odkud by chtěl. On si totiž nemůže zaplatit osivo vůbec žádné. Takže nabídku ("dar" ) Monsanta bych těžko přirovnávala k nějakému daru a pomoci, je to spíš o sprostém využití situace. Farmář osivo vezme - i za cenu, že bude mít úrodu jen jediný rok. Ví, že aspoň rok nepojde s rodinou hlady. Člověku, který má hlad, je docela fuk, čeho se nají a jaké mu to přinese budoucí obtíže. A říkat mu "tak sis to neměl kupovat (brát) " je dost hloupé a nefér.

"Ok, co odle vás máme jíst a pít?"
Trochu podivná otázka. Normálně uvažující člověk by nesnědl nic, o čem ví, že ho to zabíjí. Otázkou ale je, jestli má možnost to vědět a jestli má možnost se tomu vyhnout. A jsme vlastně zase u situace haitského farmáře...

"Základní jádro ústavy (a LZPS) se od revoluce nezměnilo. Hm?"
Máte pravdu, nezměnilo se. Otázka stojí, jestli by se nemělo. Jednak byla LZPS (stejně jako celá Ústava) přijata ČNR a ta už neexistuje. Takže nevím, jestli je to někde napsané, že i ČR po r. 93 přijímá toto ustanovení a zavazuje se ho v tomto znění dodržovat. To mi můžete říct vy - nebo to někde vyhledat, protože to opravdu nevím [smích]
A pak : i když papír něco říká, neznamená to, že se to i dodržuje. Pročtěte si onu LZPS a pokud opravdu uvažujete kriticky, zjistíte sám, jak moc se dodržuje.

219290

15.5.2010 18:26

RE: Nejhorší na tom je

smoke 89.?.?.?

Reakce na 219290

Škoda omluvy, p. Mrkva totiž je pouhý provokatér. Tzv. stalinská ústava SSSR z 5.12.1936 byla formálně tou nejpokrokovější, nejdemokratičtější ústavou světa. Přesto celý svět ví o bezprecedentních, protiústavních excesech, které toto období historie utvářely. Proto se v právní vědě rozlišuje ústava právní a ústava faktická (látka 1. ročníku PF). Rovněž je třeba nezapomínat na Gottwaldovo heslo o naplňování starých měchů novým vínem (dnes v souvislosti s tzv. globalizací opět velmi aktuální téma).

219387

13.5.2010 17:30

RE: Nejhorší na tom je

mazz 82.?.?.?

Reakce na 219212

jo tak to je presny...
rikam to tu uz delsi cas, predelejme stat na a.s. a s hajzlama bude konec, resp. je jeste pozavirame sami a demokraticky [velký smích] uscm.cz
PS: demokracie = demo [pláč]
akciovka = plna verze [velký smích]

219228

13.5.2010 15:06

.

Marek 88.?.?.?

No neviem ci to sem patri ale co sa tyka americkej mladeze, tak zrejme uz v skole su vyucovani o nutnosti znizenia populacie. Stretol som sa s tym uz viackrat a dost ma to zarazilo. Samozrejme povedia to peknymi slovami ako znizenie porodnosti (max 1 dieta atd) ale aj tak (hlavna vec ze zapad sa usiluje o rast populacie, zase tu nieco nesedi). To ze velakrat nevedia povedat dovod preco to tak ma byt tak to hovori samo za seba. sem tam sa odvolaju na prirodne zdroje ale tych je predsa dost (kolko ludi by sa nasytilo len z odpadu ktory produkuje zapadny svet). tak a toto je priklad vyspelej civilizacie a najmocnejsej krajiny. zmenit to zrejme mozu len oni z vnutra a zatial je to bieda. osobne buducnost vidim tmavo...

219220

14.5.2010 7:11

Dokonceni.

kozoroh 59.?.?.?

globalconscious.com/board/topic/rabbi-rabinovichs-speech-of-january-12th-1952
Proto se nedivme,ze vlady nekterych zemi pracuji na tak zvane "geneticke bombe" a v popredi je stat Israel.·Nedivme se ani tomu,kdyz profesor na universite se postavi proti vrazdeni v Palestine a "krestanske" predsednictvo jej vyrazi ze zamestnani.Nakonec se nemuzem divit ani zprave ,ze v USA se obevila plisen rodu "streptococus" se smrtelnymi nasledky a jakysi israelsky vedec ze sve laboratore,jaksi zmizel a nemuzou se jej dohledat,svet je plny zahad,ale ,umysl je pruhledny.
The Genetically Modified Bomb.mht
Pozoruhodny clanek nutici k zamysleni je "An American Phenomenon:The Widespread Psychiatric Drugging of Infants and Toddlers."
Jeden z mnoha dalsich utoku proti nadmerne populaci je manipulace s vodnimi zdroji a tim i jednim z prostredku k manipulaci a ovladanim lidstva.
Turner's Depopulation Plan: "We're Too Many People; That's Why we ... 3 Apr 2008 ... Pro-life activists have been pointing to the connection between the radical environmentalist movement and depopulation for over fifteen ...
www.lifesitenews.com/ldn/2008/apr/08040306.html
Tak tedy,dosahnout ucelu,vsemi dostupnymi prostredky.Vlada uz nam pres media sama rika,ze je prilis mnoho penzistu,ze to nemuzou v budoucnu uzivit.

219263

14.5.2010 18:15

Jo , kdyz by lidi vedeli

Satanist 75.?.?.?

a meli informace o tom co vlastne zerou.......... Jeden antisemitickej deda se selskym rozumem s kterym me seznamil jeden antisemitickej aktivista kterej fandi DSSS me to vysvetlil velice jednoduse! Doslova rekl, ze vsechny clovekem pestovany plodiny kterym se diky geneticky modifikaci, chemickymu praskovani nebo chemickym postrikum vyhejbaji cervi, msice a dalsi skudci stojej za lautr velky hovno!

219300

16.5.2010 20:23

RE: Jo , kdyz by lidi vedeli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 87.?.?.?

Reakce na 219300

Pozor na to, kolego. Odmítáním GMO to začíná a odmítáním holokaustu končí [velký smích]
Ten děda měl úplnou pravdu. Můj žaludek naprosto odmítá strávit praženou kukuřici z USA. S tou českou, nemodifikovanou nemá žádné problémy. Zajímavé, že za poslední rok úplně vymizely z obalů cornflakes informace o tom, jestli je z modifikované kukuřice nebo ne. Vůbec se mi to nelíbí.

219451

16.5.2010 9:25

Problémem nejsou GMO jako takové

A. S. Pergill 88.?.?.?

Problémem jsou patenty na GMO.
Pokud se budeme chtít na Zemi uživit (přinejmenším překonat pík v počtu obyvatel, očekávaný v první polovině tohoto století, pak by měl již nyní existující přirozený pokles porodnosti sestoupit pod reprodukční minimum i v rozhodující většině rozvojových zemí), stejně nám nic jiného než GMO nezbude. GMO jsou asi také jedinou alternativou energetických plodin (které pořád dávají méně energie, než kolik se do nich vloží během pěstování a zpracování). Další věcí jsou GMO zajišťující vyživu ("zlatá rýže" s karotenem a vstřebatelným železem by zabránila milionům úmrtí ročně, existují GMO zeleniny se vstřebatelným vápníkem - jen v EU zemřou statisíce lidí ročně na komplikace osteoporózy atd.). V důsledku GMO brambor budou levnější biologicky rozložitelné fóliové tašky, které si vyřvali "zelení".
Monsato se prostě chová "tržně", tj. v rámci nastavených pravidel co nejekonomičtěji. Budou-li pravidla nastavena tak, abychom z jejího chování měli větší benefit, bude se chovat lépe.
Mimochodem, to, že semena GMO kukuřice obsahují letální gen takže se nedají použít jako osivo, byl požadavek grýnpissáků a dalších "zelených". Původní GMO kukuřice tuto vlastnost neměla. Pro Monsato to byla práce navíc.

219414

16.5.2010 22:51

RE: Problémem nejsou GMO jako takové

steve 70.?.?.?

Reakce na 219414

.. sel laskave i s vasim GMO do hajzlu. A se zbytkem taky ..

219470

16.5.2010 21:31

Kontaminácia peľom

Tak je to 78.?.?.?

u GMO je predpokladám rozhodujúci problém. Už dnes sú rastliny, ktorých sa nevieme zbaviť, napr. boľševník obrovský, ktorý sa u nás rozširuje. Tento druh produkuje toxickú šťavu obsahujúcu furokumaríny (na svetlo senzitívne chemické zlúčeniny), ktoré pri kontakte s pokožkou v kombinácii s UV žiarením spôsobujú poškodenie kože podobné popáleninám (závažnosť príznakov závisí od citlivosti konkrétneho jedinca – u menej odolných ľudí môže vyvolať alergiu). Účinky sú porovnateľné s účinkami bojovej otravnej látky yperit.

http://www.forestportal.sk/ForestPortal/lesne_hospodarstvo/los/invazne_druhy/bolsevnik_obrovsky/bolsevnik_obrovsky.html

Čo urobíme, keď peľ z GMO kontaminuje všetky príbuzné plodiny a tie sa tak navždy stratia svoje prirodzené vlastnosti. Budú tu len paškvily produkujúce látky otravujúce hmyz, ktorý budeme aj my nasledovať do večných lovíšť.

219464

17.5.2010 13:59

V případě Haiti se nic hrozného neděje

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Ti primitivové to stejně sežerou a řeknou si o další. Jako vždy. Snad si tady někdo nemyslel, že tam budou něco pěstovat. [překvapení]

219515

17.5.2010 20:25

Protesty na Haiti proti Monsantu !!

steve 97.?.?.?

.. cely clanek zde:
--
http://www.dailykos.com/story/2010/5/17/122734/198

219541

Příspěvků: 45

13.05. 06:04 kozoroh  Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo "planeta opic".
13.05. 08:58 lesov  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 10:05 quido2  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 10:47 steve  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 11:07 quido2  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 10:41 rataj  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 17:36 f-čelař  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 19:09 rataj  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 18:44 Martin300  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 18:16 Lin  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 23:10 steve  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 07:56  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 11:35 Mrkva  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 16:43 Lin  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 16:39 Lin  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
15.05. 18:27 Dvorak  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
14.05. 06:54 kozoroh  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
15.05. 05:33 kozoroh  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
20.05. 03:32 vaclaus  RE: Konecnym vysledkem lidske inteligence je smrt a nebo
13.05. 06:24 anitram  vražedný dárek
13.05. 14:25  RE: vražedný dárek
14.05. 16:54 Lin  RE: vražedný dárek
13.05. 07:19  Brittany
13.05. 08:24 MedaBeda  RE: Brittany
13.05. 11:02 Sam Ting Wong  Nejhorší na tom je
13.05. 15:37 Mrkva  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 18:07 Lin  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 22:17 steve  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 22:25 Mrkva  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 23:32 steve  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 23:44  RE: Nejhorší na tom je
14.05. 12:43 quido2  RE: Nejhorší na tom je
14.05. 01:22 Antiseptik  RE: Nejhorší na tom je
14.05. 16:13 Lin  RE: Nejhorší na tom je
15.05. 18:26 smoke  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 17:30 mazz  RE: Nejhorší na tom je
13.05. 15:06 Marek  .
14.05. 07:11 kozoroh  Dokonceni.
14.05. 18:15 Satanist  Jo , kdyz by lidi vedeli
16.05. 20:23  RE: Jo , kdyz by lidi vedeli
16.05. 09:25 A. S. Pergill  Problémem nejsou GMO jako takové
16.05. 22:51 steve  RE: Problémem nejsou GMO jako takové
16.05. 21:31 Tak je to  Kontaminácia peľom
17.05. 13:59 petr sleder  V případě Haiti se nic hrozného neděje
17.05. 20:25 steve  Protesty na Haiti proti Monsantu !!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 3

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,87 Kč
Euro
25,47 Kč
Libra
30,11 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,29 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,16 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 814,05 Kč
1 unce stříbra
513,19 Kč
Bitcoin
1 370 497,75 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 948