Diskuze k článku

Produkujete vlastní potraviny? Podle návrhu nového zákona je to trestný čin

Příspěvků 28

27.4.2010 8:42

Njn

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Člověk se diví, jak jsme vůbec mohli přežít tolik tisíciletí bez všech těchto bezpečnostních opatření...
Při pohledu na stav naší tzv. demokracie začínám uvažovat, jak dlouho to bude trvat, než bude podobný zákon u nás.
Ale oni jednou šlápnou vedle a bude to hodně zlé. Topolánkům a Paroubkům pak nepomůže křičet, že oni za to nemůžou. Vždycky když dojde na osobní odpovědnost, tak si připadám jako u Norimberského procesu - nikdo za nic není odpovědný, jen plnil příkazy. Tak kdo kua ty příkazy dává?
A jestli mi nějaký debil vleze na zahrádku a bude prudit, že moje mrkev je nebezpečná, tak asi pozná, že nebezpečné jsou spíše produkty ze dřeva ve formě basebalové pálky.

218058

27.4.2010 8:56

RE: Njn

Tsignotschka 90.?.?.?

Reakce na 218058

jestli to dojde tak daleko, tak s tou baseballkou budete jeden z mirnejsich.
Prijit nekdo ke me a zacit mi treba zabavovat bezduvodne (takovehle zakony nejsou duvod) zvirata, tak to jeden z nas nerozchodi.

Se treba divim, kdyz tu ctu clanky o exekutorech, ze uz jim nekdo poradne neublizil nebo se o tom jen nepise?

218063

27.4.2010 9:43

RE: Njn

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 218063

i já jsem se divil (při debatě o padesátých letech na vesnici), že soudruhy nestřelili do bachoru, sotva co vstoupili do forhausu daného soukromého statku, aby tam drze a bez zvaní i povolení očíslovali inventář coby znárodněný, "patřící družstvu". bylo mi ale řečeno, že takové zlodějské lůzy byla většina, a že by přišli tajní (odvoz do Jáchymova na uran) a popřípadě i vojsko, a žádný soukromý zemědělec nemůže jen tak schovat rodinu a všechny zvířata a na měsíc jít válčit (byť zbraní bylo po válce po polích docela dost... horší to bylo s municí). problém by byl, že obrana i celé jedné domluvené vesnice by zůstala osamocená a nakonec by se stala exemplárním příkladem, jak dopadne každý, kdo se postaví na odpor.

holt zemědělec to má blbé - je přivázán na nějakou půdu, je vázán nějakými vegetačními cykly, je závislý i na zpracovatelském řetězci, je závislý na odbytu, je povinen 3x denně obsloužit své milé zvířectvo, takže je předem vyřazen z nějakého odporu... má svázané ruce. k tomu navíc přitíží i stav ženatý, s dětmi... nechce rodinu přivést k neštěstí či úrazu/smrti.

218072

27.4.2010 8:51

ajaj

Tsignotschka 90.?.?.?

tak to je pekne "tam kde slunce nesviti". Jelikoz treba lonskym podobnym zakonum chybelo jen malicko k projiti, takze predpokladam ze tenhle hnus projde.

218060

27.4.2010 16:57

Bill Gates talks about reduce population

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 218060

http://www.engdahl.oilgeopolitics.net/Swine_Flu/Gates_Vaccines/gates_vaccines.html

218115

27.4.2010 9:40

Potlačování soběstačnosti.

SPECZ 193.?.?.?

Pro systém jsou nejnebezpečnější nezávislí lidé. Ono jde těžko vyhrožovat někomu kdo má vlastní dům, kus lesa a pole, studnu.
Elektriku mu můžete ustřihnout, to je asi tak všechno co mu můžete udělat "běžnými prostředky vydírání". Takový člověk není otrokem systému, a systém chce mít otroky ze všech, proto chce jakýkoliv projev nezávislosti potlačit.
Ale nastupuje to plíživě i u nás. Víte někdo jaký šílený papírování je s tim když si chcete udělat na pozemku novou studnu, nebo nedejbože na kousku potoka který teče přes váš pozemek chcete zřídit malou vodní elektrárnu pro vaší potřebu ?
Odejdete z úřadu s pocitem že jste nejspíš extrémně nebezpečný terorista, blázen, vůbectakovejnějakejdivnej a že vlastně můžete bejt rád že vás hned nenechali zavřít.

218071

27.4.2010 9:51

RE: Potlačování soběstačnosti.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 218071

>Ono jde těžko vyhrožovat někomu kdo má vlastní dům, kus lesa a pole, studnu.
Právě že těmto lidem lze bohužel vyhrožovat velmi snadno a účinně.
- dům může shořet
- může být i izolován
- z domu lze i vyhnat (zbavit vlastnictví, majitele někam zavřít)
- les může být zabaven, vykácen, a i ten může hořet
- pole může být zabaveno anebo i kontaminováno (viz palestinci mohou povídat)
- úroda může být ukradena nebo zničena (hlad, smrt)
- studna může být úředně zavřena
- studny se někdy i otravovaly

Jediná obrana je být svobodný (ohrozím maximálně sebe), majetný a tím pádem nezávislý na místě, kde žiju.

218074

28.4.2010 9:43

NEBÁT SE a NEBÝT "POLICAJTEM"

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 218074

Důležité je nebát se a nebýt kooperativním pro Systém. To znamená nepráskat, nesoudit, nepomáhat Systému, nenechat se zkorumpovat odměnou z majetku stíhané osoby.

Pokud bude většina lidí vůči Systému nekooperativní, tak Systém nemá šanci ustíhat ani smysluplný zlomek lidí.

Nám vnucovaný Systém potřebuje pro své přežití a svůj úspěch Náš strach a Naší kooperaci.

218183

27.4.2010 10:01

RE: Potlačování soběstačnosti.

kalik 193.?.?.?

Reakce na 218071

Ono se studní a MVE je to papírování odůvodněné. Zásoby pitné vody jsou klíčové pro naše přežití. Bez vody moc dlouho nepřežijeme a proto její využívání musí být regulováno, aby se tyto životně důležité přírodní zdroje nevydrancovaly, neznečištily. V případě MVE jde zase o ochranu toku a jeho biologických funkcí v případě nedodržování minimálního zůstatkového průtoku v korytě. Povrchové a podzemní vody si proto zcela určitě zaslouží maximální pozornost.

218077

27.4.2010 10:10

RE: Potlačování soběstačnosti.

SPECZ 193.?.?.?

Reakce na 218077

ANo, nějaké minimální papírování by bylo OK, ale když se vás úřednice snaží přesvědčit že když máte vodovod, nepotřebujete studnu a proto vám to povolení nedaj, a přitom naprosto kašle na to co je v zákoně ...
Add MVE: neměl jsem namysli klasickou koncepci hráz+turbína a regulaci toku, ale jen "kolečko" strčené do potoka které kroutí starým elektromotorem, výstup asi 80W (ono to není moc, ale je to na výstupu pořád, narozdíl od nějakýho zasr. solárního panelu), a tím potok neohrozím ...

218079

27.4.2010 11:01

RE: Potlačování soběstačnosti.

kalik 193.?.?.?

Reakce na 218079

Pokud úřad nečiní jak má, tak pak jedině si stěžovat nadřízenému orgánu. Nicméně bránit vám ve vybudování studny s tímto odvůdněním vám dle mého nemůže.

MVE může mít mnoho podob nejen jez-náhon-turbina-odpad-tok. Může to být třeba taky MVE umístěná přímo v toku, což je koncept zmiňovaný vámi. Tady bude asi stěžejní stavební část MVE, která zasáhne do koryta toku, čímž koryto do jisté míry ovlivní. I to je potřeba zhodnotit.

218084

27.4.2010 12:04

RE: Potlačování soběstačnosti.

urbicb 92.?.?.?

Reakce na 218077

Kalik: "zásoby pitné vody jsou klíčové.......a proto její využívání
musí být regulováno" Kým a jak? Chcete " regulovat" moji studnu_?
Za situace, kdy je podstatná část pitné vody v této zemi používáná
na splachování WC ?? Kaliku kolikrát denně splachujete pitnou vodou
na Vašem WC ? Ale udělovat královské rady o regulaci ostatních to
ano??

218086

27.4.2010 15:02

RE: Potlačování soběstačnosti.

kalik 193.?.?.?

Reakce na 218086

Regulací se míní třeba povolování odběrů. K odběru podzemní vody musíte mít povolení vodoprávního úřadu. Ten vám ho může udělit nebo taky ne, pokud by tím byla ohrožena bilance podzemních vod v daném území, případně z jiných důvodů. Zásoby podzemní vody jsou omezené a ne každý může mít povolený odběr. Proto mluvím o regulaci. Regulátor je v tomto případě stát. Na co potom vodu používáte je naprosto vaše věc, ale mělo by to být v souladu s povolením. Splachování pitnou vodou WC je naprosto normální věc, i když v případě jenom splachování je to mrhání vzácným přírodním zdrojem.

218103

10.10.2010 14:16

Regulací se míní třeba povolování odběrů

peter222 213.?.?.?

Reakce na 218103

Zaujimavy pristup. Z vaseho prispevku vyplyva, ze majitelom vsetkej vody v krajine je stat, lepsie povedane statni uradnici, ktori si mozu svoje konanie zdovodnit ako chcu - maju na to moc a svoje organizacie.

"Regulator je v tomto pripade stat." To je sice pravda, ale je to len kvoli tomu, ze si statni uradnici taketo predpisy presadili. Mesta a obce uplne stratili kontrolu nad svojim majetkom, zrazu o vsetkom musi rozhodovat centralny statny aparat, akoby tam boli najvacsi odbornici - pritom kazdy vie, ze ide vacinou len o to, co najviac sa nabalit alebo nic nerobit a dostavat peniaze.

Je to podobny argument, aky by ste pouzili v socializme pri kritike druzstiev: regulator je stat, kedze znarodnil vsetky majetky sukromnych rolnikov..

229749

27.4.2010 10:43

NYNI UŽ JE JASNÉ

Hadimrska 82.?.?.?

Nyni je jasne, proc se lide typu majitele Microsoftu tak vehementne snazi postavit v Norsku jakousi databanku vsech rostlin. Pote, co budou mit monopol si zacnou terpve uctovat ceny. Stejny model jako u softwaru do PC - tentokrate u zavislosti na bezpecnych potravinach. Tomu se dnes rika "velky byznys". Jen mit moc , penize a silu to prosadit. Jiz nyni se o to snazi tato tajna svetova vlada [bliji] ZE JE JEDNIM Z CILU OMEZENI POCTU POPULACE NA KTEREM SE JESTE KRASNE VYDELA JE SNAD NASANDE

218082

27.4.2010 12:07

Len tak dalej

calimero 147.?.?.?

taketo veci IMO len pomahaju ludom precitnut a tym ktorym sa to aj napriek vsetkemu nedari, tak ti si nic lepsie ani nezasluzia. Zakony si moze clovek vymysliet ake chce.... na koniec jedine zakony, ktore sa porusit nedaju su tie prirodne. Ludia znesu vela, ale ked sa prekroci ista miera tak sa to vzdy tvrdo zvrhne. A to ze sa nedisciplinovani (ani nie moc nasrati) obcania blbo drzia pod kontrolou, si v USA vyskusali na posledy v New Orleans, ked sa do mesta isty cas nemohol odvazit nik iny, nez najdrsnejsi marinaci cerstvo privezeni z Iraku a ani ti neboli zarukou nicoho.

218087

27.4.2010 14:45

Jen tak dal...

Henry Ford 85.?.?.?

Osobne si myslim, ze tohle nedopadne dobre. U nas nastesti neni tak snadne dostat zbrojni pas a v normalnim obchode si nakoupit zbrojni arzenal jako v USA v pawn shopu. Ostatne pokud toto projde senatem, tak pak uz jenom cekam revoluci a obcanskou valku v US, protoze uz ted se ve spojenych statech vzdouva vlna lidi odmitajici vsechny zachranne balicky pro banky, zvysovani dani tzv. cap n trade a toto uz muze byt posledni kapka, ktera muze rozpoutat neco s cim uz bude tezke se vyporadat. Jen tak dal vazeni.....konec se blizi.

218100

27.4.2010 19:47

RE: Jen tak dal...

anonymně 78.?.?.?

Reakce na 218100

"U nas nastesti neni tak snadne dostat zbrojni pas"

To každopádně, protože nic takového u nás neexistuje... [velký smích]
Existuje pouze "zbrojní průkaz".

(existuje ještě "evropský zbrojní pas", ale to je třeba pro sportovce nebo myslivce který usnadňuje cestování když jedou na soutěž nebo lov do cizí země - zjednodušeně vysvětleno)

Jinak k tématu: snažím se mít doma stále zásobu několika pár set nábojů do samopalu i pistole, "kdyby se to nějak zvrtlo"... člověk nikdy neví [velký smích]

218128

27.4.2010 23:38

Vse je to jen priprava na NWO

artast 24.?.?.?

Damy a panove,
bohuzel temer vsechny reakce na tento clanek (az na depopulizaci) jsou az dosud velmi povrchni. Uz jednou jsem ve svem predchozim prispevku naznacil, ze pouze puvodni (nezavisli indiani, eskymaci, atp.) obyvatele nas mohou zachranit pred konecnym nastolenim "NWO", a tento clanek je toho take dukazem. Take jsem se v jinem prispevku zminil o tom, ze elity usiluji o konecne zruseni soukromeho majetku, zruseni zakladnich lidskych prav, ustavy atp. Zakaz pestovani potravin je pro ne jen malym zrnkem v obrovskem mori uz pripravenych zakonu ke schvaleni.

Pokud jde o reakci obyvatel na zakaz pestovani si vlastnich potravin, tak pravda je ta, ze se elity a jejich posluhovaci (neboli staty) uz nemuzou dockat, az se nekdo zacne bourit "ve velkych poctech". Oni se opravdu nemuzou "dockat" az se masy konecne probudi, protoze pouze tehdy budou mit duvod vyhlasit "vyjimecny stav", sebrat vsem jejich zbrane ( v USA to budou mit velmi tezke), zabavit pozemky a jine majetky, zavest novy internet, zavrit do uz predem pripravenych taboru vsechny "burice", atp, atp.

Jeste jedna poznamka k vlastneni zbrani. USA ustava zarucuje americanum vlastnit osobni zbran z duvodu ktere nejsou vseobecne zname, a to, "z duvodu sve vlastni ochrany proti USA vlade", respektive, zarucuje jim pouzit zbrane proti policistum a dokonce i proti vojakum. Tento "luxus" bohuzel nema zadna jina zeme na svete. Proto i kdyz americane jsou asi nejvice "izolovani" od okolniho sveta a i kdyz "zaostavaji" ve vzdelani, presto jsou dnes jedinou "mohutnou obzbrojenou slozku" v zaloze, ktera by mohla "rozpoutat" celonarodni odpor ve zbrani proti sve vlade. Prave proto svetove elity maji nejvetsi obavy z americanu, a ne z evropanu, kteri jsou jednoduse neozbrojeni a tim padem nejsou nebezpecni. [smích]

218156

28.4.2010 0:54

RE: Vse je to jen priprava na NWO

mtk 88.?.?.?

Reakce na 218156

>Prave proto svetove elity maji nejvetsi obavy z americanu, a ne z evropanu, kteri jsou jednoduse neozbrojeni a tim padem nejsou nebezpecni. [smích]
To ale moc nehraje s historií, že ne? Můžete uvést jediný příklad, kdy ozbrojené obyvatelstvo v historii kdy mohlo byť jen hypoteticky ohrozit elity? Třeba nějaké celonárodní povstání, kdy (národní, mezinárodní) elity dostaly na predel... ? Nebo za WW2, kdy držel zbraň kdejaký trouba od 18 let výše...? Ozbrojení Američané naprosto nejsou schopni se bránit čemukoliv, protože neznají nepřítele (= což jsou s největší pravděpodobností také oni sami). Jsou snad policisté či vojáci skuteční nepřátelé? To jsou stejně zblblí a zmanipulovaní lidé jako ti, z kterých děláte nebezpečné tygry, zatímco tito se více podobají potenciálně nebezbečnému živlu pro všeobecný marasmus. Anebo máte nějakou konkrétní představu, jak ozbrojené a nasrané masy Američanů táhnou na Ročilda, anglickou královnu či na někoho, kdo je ještě víc za oponou? [chechtot] [chechtot] [chechtot] Celé je to blbost. "Ozbrojení" prostých lidí se vždy obrátí proti nim samotným = začnou se řezat mezi sebou. Vyřeší se tím - h@vno.
P.S. Nicméně, ozbrojení je celkem praktická věc v boji proti jisté skupině obyvatel diferentní povrchové barvy, které jednou bude odňato sociální zabezpečení ... [velký smích]

218160

28.4.2010 21:48

RE: Vse je to jen priprava na NWO

steve 174.?.?.?

Reakce na 218160

pane mtk dovolim si podotknout, ze Vas prispevek je zcela realny a "skutecny". Chapu, ze se asi nebude libit onem "vlastencum", kterym je jasne jak s pistolkou v ruce ve sve americe strhavaji vitezstvi na svou stranu ve jmenu 2.clanku Ustavy, ktera uz zadna neexistuje ..
.. je hezka ta jejich iluze, neberme jim tuto hracku. A az ono - "tazeni na Rocildy" skonci, predstoupi onen Roocild pred zbytky naroda, ktery se uvedomele vyvrazdil z titulu vlastni ozbrojene blbosti, - a prohlasi: jsem novy charizmaticky vudce a povedu vas ke svobode". A davy (zbytky) budou opet rycet demokratickym nadsenim a mavat "Ustavou" [smích] a praporkama .. Boj za svobodu je krasna vec, specialne kdyz mate stado, ktere naprosto nejsou schopni se bránit čemukoliv, protože neznají nepřítele ..., a zastrelit vlastni blbost a omezenost je dost nepopularni cesta.

218233

28.4.2010 10:36

RE: Vse je to jen priprava na NWO

avari 85.?.?.?

Reakce na 218156

Naprosto souhlasim s druhym odstavcem.Zjistili,ze kdyz nemohou proti tomu bojovat,tak toho vyuziji.Jeste prilevaji do ohne vypoustenim jakoby tajnych informaci a provokuji k povstani aspon mensi casti obyvatel.Tak se pak muzou dale osekat zakony,aby se vse "urovnalo".

218192

28.4.2010 1:07

Tady nemam slov.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Pokud je to pravda, pak zakazovat lide, pestovat potraviny a schvalit zakon sity na miru kratkozrakym pablbum z firem jako Mosanto? Skutecne nemam slov, uz hodne dlouho me neco tak nevytocilo. Boze chran nas od idiotu drzicich velkou skutecnou moc!!
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_...

218161

28.4.2010 22:34

RE: Tady nemam slov.

steve 174.?.?.?

Reakce na 218161

Pane Bartosek, Boze chran nas od idiotu drzicich velkou skutecnou moc!!
--
.. Buh nikoho chranit nebude, Buh je vymyslel a bere od nich procenta ..
.. povidejte si s lidma (mistnima) o Monsantu. Nemate to z CH daleko. Monsanta se lide BOJI, mnozi pootoci hlavu a odejdou od vas, jini po dvaceti krocich vytahnou telefon a nekam volaji ( s pohledem va vasi znacku) [smích] , jako za starych nasich casu ...
Monsanto je masinerie jdouci pres mrtvoly ( a ze jich uz maji na svedomi hromady )..
.. a jestlize takovy zakon chteji - tak BUDE. I za cenu, ze by meli nechat vybit pul Nebrasky, Iowy, Illinois, Misoouri ... vlastne "vlada usmerni nepokoje".
.. Vzdyd Indie dostala povoleni k nuklearnim programum pod podminkou (jednou z mnoha), ze pusti do sve zeme Monsanto ..,
Vemte v potaz lidnatost, nevdelanost zemedelcu, zadna pravni ochrana zemedelcu od statu atd. Jsem si jisty, ze o tom co dela Monsanto v Indii vite, ozebraceni rolnici, lichvarske pujcky a nesledne zabaveni pudy, sebevrazdy rolniku (tisice kazdy mesic - original postovan na Zvedavci - archiv) ..
.. a indicka vlada? To same co vlada USA na ochranu prav farmaru .. necha je vykricet a stejne jako to bylo s Patriot Act I, II - projde "pozmeneny zakon", ktery bude vylepsen "doplnky" do zadane podoby ...
.. A verte mi nebo ne - Monsanto ma mnoho chlapcu z "Blackwater" a "goverment licence" na vsechno (kdyz bude treba) ..
.. myslim, pane Bartosek -, ze ona puvodni nadsenost z americke zakonodarnosti a svobody bude u vas casem prodelavat urcity vyvoj [oči v sloup]
. sam jste tuto moznost v jednom ze svych prispevku pred delsi dobou pripustil ..
.. vasich prispevku si cenim, maji svoji hodnotu. Vim, ze nejsem sam .. Mnoho stesti !!

218235

29.4.2010 1:31

RE: Tady nemam slov.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 218235

Pravda sedlaci tady v USA farmari jsou prvni na rane. Kdyz tem se zvedne rapidne umrtnost, tak kdo tak asi bude delat jejich praci? Vypestovat si trochu brambor a rajcat dokazu i jako remeslnik, ale delat to ve velkem? Na to dojeli bolsevici behem teroru v Rusku 20-tych let. A museli nouzove prejit na NEP, pak se vratili k puvodni strategii. Vysledkem byl pridelovy system a hladomory. Neni divu nikdo nez ten sedlak, tu praci nedokaze poradne delat.

Nejaky lojza z mesta nerozezna lopatu od ryce, a kdyz na nej zabuci krava, tak misto dojeni se budou vybirat bobky z nohavic. A uz vidim kravataky, jak vstavaji s vychodem slunce. Zvirata se totiz takhle budi automaticky, a prvni je vzdycky zaopatreny dobytek a teprve potom lidi. Ted zavedli imigracni zakon v Arizone, aby se zbavili 500 000 nelegalnich Mexicanu. Ja jsem v Arizone nebyl, ale co jsem slysel, tak hromada jich mela ohnuty hrbet v kloboucich na poli. Uvidime, zda to je ta prace, kterou Americane v Arizone chteji delat, ale silne o tom pochybuju.

Jakakoliv spolecnost, ktera nedokazla udrzet v klidu a pokoji farmare, aby se mohli venovat sve praci, tak sla rychle do kytek. Nekdo si mysli, ze blivajz priblizneho biochemickeho slozeni bude vyrabet ve fabrikach, ale z toho ta nase slavna civilizace vychcipa. Tem JELITUM, kteri si rikaji elita budou normalni organicke potraviny na dve veci, protoze civilizace proste prestane existovat. A ohlidat pole v drsnych casech, kdy bude tezko sehnat, co do huby nebude zadna sranda.

218249

28.4.2010 1:10

To uz tady BYLO

IVANFOJT 76.?.?.?

Diskutovalo se , ze se nebude smet pouzivat na osiv semen vlastnich ale pouze geneticky modifikovanych z MONSANTO!!!
(to by bylo proti zakone!!!!) . Ne ze by byli vynosy tak vetsi, ale ze semena z Monsato modifikovanych obili nevyklici!! pristi generaci, jinymi slovy jste zavisly na Monsanto jestli vam proda semena na pristi rok, jinak musite chcipnout hlady, neb vase semena vam nevyklici!!!! Skutecne dabelsky plan neniliz pravda.
Proc toto, O populacni explosi se vi jiz vice jak 60 let. Kapitalisticky svet zjistuje , ze je v dnesni forme neudrzitelny, a budouctnost je komunism, ci jiny system moderni elektronicky feudalism, kde bude pouze ELITA a otroci, a ti budou zit ci nebudou na libovuli ELITY.(coz by se jim libilo) Proto klesa inteligencni uroven skol v USA, blbci se lehceji zvladou.

218162

29.4.2010 16:15

Boj

Aja 74.?.?.?

na vsech frontach. Mleko.

218325

30.4.2010 1:49

RE: Boj

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 218325

Jooo, nasrany sedlak je nasrany sedlak, to jeste kravataci zjisti. [velký smích] [velký smích]

218373

Příspěvků: 28

27.04. 08:42 Sam Ting Wong  Njn
27.04. 08:56 Tsignotschka  RE: Njn
27.04. 09:43  RE: Njn
27.04. 08:51 Tsignotschka  ajaj
27.04. 16:57  Bill Gates talks about reduce population
27.04. 09:40 SPECZ  Potlačování soběstačnosti.
27.04. 09:51  RE: Potlačování soběstačnosti.
28.04. 09:43  NEBÁT SE a NEBÝT "POLICAJTEM"
27.04. 10:01 kalik  RE: Potlačování soběstačnosti.
27.04. 10:10 SPECZ  RE: Potlačování soběstačnosti.
27.04. 11:01 kalik  RE: Potlačování soběstačnosti.
27.04. 12:04 urbicb  RE: Potlačování soběstačnosti.
27.04. 15:02 kalik  RE: Potlačování soběstačnosti.
10.10. 14:16 peter222  Regulací se míní třeba povolování odběrů
27.04. 10:43 Hadimrska  NYNI UŽ JE JASNÉ
27.04. 12:07 calimero  Len tak dalej
27.04. 14:45 Henry Ford  Jen tak dal...
27.04. 19:47 anonymně  RE: Jen tak dal...
27.04. 23:38 artast  Vse je to jen priprava na NWO
28.04. 00:54 mtk  RE: Vse je to jen priprava na NWO
28.04. 21:48 steve  RE: Vse je to jen priprava na NWO
28.04. 10:36 avari  RE: Vse je to jen priprava na NWO
28.04. 01:07 Rene Bartosek  Tady nemam slov.
28.04. 22:34 steve  RE: Tady nemam slov.
29.04. 01:31 Rene Bartosek  RE: Tady nemam slov.
28.04. 01:10 IVANFOJT  To uz tady BYLO
29.04. 16:15 Aja  Boj
30.04. 01:49 Rene Bartosek  RE: Boj

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 490