Diskuze k článku

OSN : Právo na sebeobranu neexistuje

Příspěvků 14

16.4.2010 4:09

Srandisti.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Odeberte lidem pravo nosit zbran a zlocinci si budou myslet, ze umreli a ocitli se v raji. Ti si z nelegalnim drzenim zbrani nedelaji starosti dneska, tak proc by meli v budoucnu"? Akorat dneska netusi, zda jejich palbu nekdo neopetuje zpatky, ci nezacne strilet prvni, kdyz se ho pokusi vykrast, zabit, znasilnit, unest...

Mozna nam ta pitoma advokatka sdeli sladke tajemstvi, jak na zlocincove pratelskem ksichtu poznam, co ma se mnou ci mymi blizkymi v planu v blizke budoucnosti. Pokud bude nejprve ceklat, az me basebolkoui pretahne pres hlavu, ci mi vyoperuje ledvinu zabikuchem, nebo na pratelskou palbu z brokovnice, tak pak je na obranu pozde.

Ponevadz mi zadny pitomi advokat ani altuista v necekane prekerni situci nepomuze, a policajt za zadkem 24 hodin 365 dni v roce nemam, stejne jako drtiva vetsina lidicek, tak je to na nich jak budou zajistovat do jiste miry svou bezpecnost, majetek... Radsi byt souzeny dvanacti nez neseny sesti. Pokud pani advokatka nechce drzet zbran nikdo ji nebrani, ale at se laskave nesere do svobodne volby jinych lidi. Jedineho, co dosahne, ze lidi budou drzet zbrane nelegalne. Jakmile se zhorsi bezpecnostni situace a to se stane, protoze staty stoji pred bankrotem, tak lidi se budou muset starat o bezpecnost vice sami.

217274

16.4.2010 5:03

RE: Srandisti.

Esmate 85.?.?.?

Reakce na 217274

V této všeobecně tendenci nejde o obranu, ale o odzbrojení občanů v sovislosti v přípravami "demokratických" vlád na občanskou válku.

To, že vás nějaký zločinec zabije, není pro dnešní vlády podstatně. Když se podrobněji podíváte, zjistíte, že i před soudem má zločinnost bonus, o kterém se občanovi, který zapomněl zaplatit pokutu za parkování ani nesnilo.

O tom, že při pokračování nynější zločinecké politiky dnešních vlád, dojde ke hladu a nepokojům, nemusí být pochyb. O tom nemají pochyb ani vladnuci elity. Proto jsou i armády přebudovávany na profesionální vrahy tzv "jednotky rychlého nasazení", na které se vlády mohou lépe spolehnout, než na rekruty z rád občanů.

Občané nesmí mít zbraně, aby se mohli bránit. K tomu se také nejlépe hodí ideologie "lidských práv", zákaz trestu smrti a zákaz sebeobrany. A především "nárok na život" i toho největšího hajzla.

217275

16.4.2010 14:52

RE: Srandisti.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 217275

Ted v radiu bezela zpravicka, ze z duvodu financi bude propusteno 60 policajtu nekde v Ohiu. Nevim presne county, ale vychazelo tam hromada ctverecnich mil na jednoho policajta, takze se da ocekavat, ze slo o venkovskou oblast, mala mestecka, farmy...

Zrejme i velmi nizka kriminalita. Lidem bylo receno, aby si poridili pro zajisteni vetsi bezpecnmosti zbrane. Coz je zbytecne, protoze v USA drzi zbran kazdy druhy a mimo mesta maji zbrane uplne vsichni.

Odzbrojit Americany? [velký smích] [velký smích] Mam velmi presnou predstavu, co se stane. OSN reknou Amici FUCK OF a jsem zvedavy, ktera vlada se pokusi spachat nejenom politickou sebevrazdu a zkusi Americanum vzit jejich zbrane nasilim. [mrknutí jedním okem]

217309

16.4.2010 18:01

RE: Srandisti.

Kadlik 147.?.?.?

Reakce na 217309

stim nelze jinak nez souhlasit americane maji proti nam ale jednu nespornou vyhodu maji totiz pravo nosit zbrane pro sebeobranu zakotveno v 2 dodatku ustavy.

217322

16.4.2010 7:19

Pokud chcete prosazovat hloupé a nepopulární zákony,

M.Š. 88.?.?.?

musíte dát do funkcí,které zajišťují fungování nepřijatelných a protilidových,proti lidským právům fungujících zákonů,nikoho jiného než ženskou.Nemíním rozvádět a uvádět nějaké důvody,proč tak uvažuji.Nemá smysl bojovat proti větrným mlýnům,když uvažuje celá západní administrativa tak hloupě a primitivně.Jo na špinavou práci je potřeba otroka a tuto funkci plní ženské bez reptání.No,nemíním klást otázku,kam se jistá civilizace dostane a ani nejsem proti ženským,avšak platí,každému co jeho jest....a
myslím si,že někdo odhalil slabost západní civilizace a snaží se tímto způsobem tuto civilizaci likvidovat.Konečně,není jednodušší si přiznat,že v dnešní době mužové nejsou chlapi,jsou to třasořitkové bez názoru a nějakého pozitivního myšlení,s velkým banděrem a prázdnými mozkovými závity,plně podléhající naléhavému útoku praštěných feministek.Jo,jo ta k---a je opravdu,ale opravdu nepřekonatelná....A vo tom to je....nechť si někdo myslí co chce....

217277

16.4.2010 8:42

Jedny zakony pro nas,jedny zakony pro ne.

kozoroh 59.?.?.?

Vložený obrázek

Pani senatorka Finklstein v "Americkem kongresu" horuje za odzbrojeni obcanu, zde se musime zamyslet, ktere obcany ma presne na mysli.
Join The Detroit Jewish Cigar and Shooting Club.
A Prepper is the modern day survivalist. It's not (necessarily) a right-wing militiaman preparing for Armageddon in the boondocks of Montana. But better represented by a normal, educated, middle class individual perhaps living in the most urban of cities, preparing themselves physically and mentally for any upcoming disaster, natural or man-made. This could include anything from earthquakes to volcanic eruptions, social unrest to an act of terrorism. Preparations include: food supply, medical supply, weapons supply etc. and the knowledge and skills to use them. Of course, a Jewish Prepper is just a designation for a small niche of the Prepper Community that is of the Jewish Faith. Enjoy!
Vložený obrázek

217280

17.4.2010 6:59

RE: Jedny zakony pro nas,jedny zakony pro ne.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 217280

Mnoho lidi si mysli v jakem modernim svete zijeme,jaky velky pokrok mame,jaka je sladka demokracie a co prav je nam zaruceno, ale zkutecnost je jina,nase soudnictvi neni pro potreby loalnich a bezuhonnych obcanu,naopak, mnohe rozsudky chrani kriminalniky.
prikladem je pokus zlodeje vykrast dum,ale pri prelezani plotu spadl a zlomil si klicni kost.Majitel byl ke svemu prekvapeni povolan k soudu,kde "zlodej" jej zaloval,ze se poranil na jeho pozemku za ktery je majitel plne zotpovedny a majitel byl v tpmto ohledu,dle zakona odsouzen k nahrade skody, to neni vtip,to je zkutecnost ,jeden pribeh z mnoha tisice podobnych.
V dnesnim roce budem moci vzpomenout na jeden dokument v anglicky mluvicim svete,jez byl roku 1215 utvoren ,co by umluva,smlouva , mezi kralem John a vsim obcanstvem Britanie -Magna Carta,od dnesniho dne stara 795 roku, kde semuzem docit veci v ramci obcanske svobody,ktere dnes nemame, takze, minula doba , pred temi 795 roky davala obcanstvu vic prav a svobody ,nez dnesni "spravedlnost sveta".
Vložený obrázek
Tato umluva je stale ziva,ackoliv se ji pravni system vyhyba,kde jen muze, rovnez je tato umluva "lid a kral"jednou z nejnavidenejsich dokumentu tohoto sveta a ja osobne se tomu nijak nedivim, nebot se zde mluvi ze strany krale John o ochrane krale pred vyderacstvym tak zvanych zidu, kde kral naridil a zarucuje vdovam a jejich detem neplaceni dluhu zidovskym obchodnikum, bod 10 a 11. If anyone who has borrowed a sum of money from Jews dies before the debt has been repaid, his heir shall pay no interest on the debt for so long as he remains under age, irrespective of whom he holds his lands. If such a debt falls into the hands of the Crown, it will take nothing except the principal sum specified in the bond.
11. If a man dies owing money to Jews, his wife may have her dower and pay nothing towards the debt from it. If he leaves children that are under age, their needs may also be provided for on a scale appropriate to the size of his holding of lands. The debt is to be paid out of the residue, reserving the service due to his feudal lords. Debts owed to persons other than Jews are to be dealt with similarly

http://www.bl.uk/treasures/magnacarta/shockwave/magna_carta_broadband.htm
Dalsi pozoruhodnost je,ze obvinenym zarucil touto dohodou ochranu pred byrokraty vseho druhu a zlovulnymi-nespravedlnymi soudci.
Pozoruhodny je i tento zakon,tato umluva:7. At her husband's death, a widow may have her marriage portion and inheritance at once and without trouble. She shall pay nothing for her dower, marriage portion, or any inheritance that she and her husband held jointly on the day of his death. She may remain in her husband's house for forty days after his death, and within this period her dower shall be assigned to her.
What is the Magna Carta?
The Magna Carta is an English legal document written in 1215 CE which had a huge influence on the developing legal system of Engl...Automaticky kráceno

217350

16.4.2010 10:22

Medicina

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 80.?.?.?

Tu damu by jiste vylecila osobni zkusenost. Mohla by se treba znasilneni branit primerene - znasilnenim.

217286

16.4.2010 10:36

Najhorsie je ze ona tomu chudera mozno naozaj veri...

calimero 147.?.?.?

Takto to dopadne ked vezmete jednu <>, ktora za tatkove peniaze najprv 30 rokov drala lavice dobre strazenych najdrahsich sukromnych skol a potom sa vydala za nejakeho este vacsieho prachaca a ostatne roky zivota travila za vysokymi murmi pod dohladom stoviek kamier a osobnych strazcov. Nechal by som ju mesiac predavat cigarety a alkohol v trafike nieke uprostred toho najciernejsieho getha a v nocnych smenach....no a myslim, ze do troch dni by tu pracu s radosou vymenila za ulohu vypracovat dokument o zakladnom ludskom prave na gulomet.

No a to ze sluzby tejto <> s radostou vyuziju sily, ktore potrebuju dostat masy pod kontorlu nie je nic neocakavane.

217288

16.4.2010 13:58

RE: Najhorsie je ze ona tomu chudera mozno naozaj veri...

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 217288

Budte si jist ze pokud nema pistoli, tak jeji ochranka ano.

217304

17.4.2010 0:38

Kompetence státu

Maut 82.?.?.?

Tak to dopadá, když matka Freyová budoucí profesorce v dětství nečetla před spaním pohádky, ale do zlbnutí protokoly.
Vždy jsem si myslel, že nejdřív byli lidé, co vytvořili stát, aby pro ně dělal činnosti, na kterých se lidé dohodli, že bude dělat. Tzn. že některé kompetence si ponechali, protože je umí naplňovat lépe nebo že to tak příroda zařídila, a nazvali je svobodou. Teď se dozvídám, že pud sebezáchovy mám jen díky výjimce ze zákazů státu. Že co mi stát nepřizná jako právo, vlastně nemám. To se těm vyvoleným banksterům, co stát vlastní, musí moc líbit. Chlív je tentokrát třeba vymést kulometem.

217334

19.4.2010 4:02

Tzv. elity byli vzdy pokrytci

Zápaďák 98.?.?.?

Moc rozumne prispevky tentokrat. Pane Bartosek, f. off se pise s dvema f. Jsem prekladatel, tak davam bacha na pravopis v kazde reci. Obzvlaste hollywoodsti frajirci a fifleny nadavaji nam ozbrojenym Amikum do krupanu, ale jejich ochranka je po zuby ozbrojena. Potemkinovy vesnice 'all over again..."
Byl jsem vychovan v proamericke rodine; nespolupracovali jsme, aniz bychom si 'upravili vztahy'. We took the punishment.
K me domaci vychove patrila i US Ustava a 2. Dodatek. Behem 12 let ve "CH" jsem jako "Statenlos" na zbran narok nemel. Zde v USA ziji uz 28 let a mam mezi prateli mnoho "law enforcement & armed forces members", vcetne Marinaku. Jeden kamos uci SWAT strilet a trenoval i me.
Jsem po vsech strankach pripraven (supplies, skills, etc.) Take mi vysvetlil malo znamou legalni vec v USA. Mistni (County) serif ma pravomoc i nad Federaly. (10. Dodatek) Potvrdil mi, ze cele jeho oddeleni se rozkazu fed. ATF poskoku (Waco, TX, anyone?!) obcany odzbrojit vzbouri. Jeho pradeda byl u TX Rangers. Obamisti, Hillary i zminena slepice maji smulu.
Magna Charta je genialni dokument.
Keep your powder dry...

217467

19.4.2010 7:03

Zřejmě baba bude tak šeredná, že by o ni nikdo nepřel ani kolo.

Frank51 77.?.?.?

Natož pak znásilnil.

217469

11.5.2010 11:28

Všetci sú si rovní a nikto smrti neujde :)

Achelan 213.?.?.?

To je tak keď sa "hovno" dostane na policu a myslí si že je "tvarohom" až do tej doby kým sa nezohne a neprivonia si svojho smradu ... ale to už je iná pesnička ... [bliji]
musím sa iba zasmiať nad tým, aký sú niektorí ľudia krátkozrakí

219103

Příspěvků: 14

16.04. 04:09 Rene Bartosek  Srandisti.
16.04. 05:03 Esmate  RE: Srandisti.
16.04. 14:52 Rene Bartosek  RE: Srandisti.
16.04. 18:01 Kadlik  RE: Srandisti.
16.04. 07:19 M.Š.  Pokud chcete prosazovat hloupé a nepopulární zákony,
16.04. 08:42 kozoroh  Jedny zakony pro nas,jedny zakony pro ne.
17.04. 06:59 kozoroh  RE: Jedny zakony pro nas,jedny zakony pro ne.
16.04. 10:22 DavidZ  Medicina
16.04. 10:36 calimero  Najhorsie je ze ona tomu chudera mozno naozaj veri...
16.04. 13:58 mkadlec  RE: Najhorsie je ze ona tomu chudera mozno naozaj veri...
17.04. 00:38 Maut  Kompetence státu
19.04. 04:02 Zápaďák  Tzv. elity byli vzdy pokrytci
19.04. 07:03 Frank51  Zřejmě baba bude tak šeredná, že by o ni nikdo nepřel ani kolo.
11.05. 11:28 Achelan  Všetci sú si rovní a nikto smrti neujde :)

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 361