Diskuze k článku

Doktoři se pokusili prohlásit Václava Klause za nesvéprávného

Příspěvků 18

2.3.2010 6:50

Jak se tato korespondence dostala na veřejnost?

charon cmartin (zavináč) airnet-cz (tečka) info 78.?.?.?

Něco mi tu nesedí - pokud chcete skutečně sesadit ústavního činitele nebudete se o tom bavit na veřejnosti. Kdo a jak přišel k dokumentům z něčí mailové korespondence? Kdybych se o něčem podobném s někým bavil, udělal bych něco pro to, aby zprávy nešlo veřejně číst. Tedy přinejmenším do doby, kdy bude pacient zajištěn a odborně rozhodnuto o jeho skutečném stavu. Ani pak bych jako lékař nepřipustil zveřejnění těchto zpráv protože bych byl vázán etikou stavu.

Ale tak to asi nebylo že? Někdo by možná rád Václavu Klausovi nenápadně naznačil, že žádné stromy nerostou do nebe. A tak nechá řízeně uniknout do médií takovou hromádku zpráv, která "bystrému napoví" (Václav Klaus je nepochybně bystrý opravdu hodně) a současně se bude vlažně dožadovat jejího nezveřejnění.

Předvádění svalů, víc v tom nevidím. Dokonce se domnívám, že kdyby tahle "hrozba" měla skutečně potenciál prezidenta sesadit, byla by ve vší tichosti a profesionálně vyřešena složkami (jak se v současnosti asi jmenují), které mají na starost ústavní činitele.

213845

2.3.2010 8:58

RE: Jak se tato korespondence dostala na veřejnost?

miska 90.?.?.?

Reakce na 213845

Také já nesouhlasím z mnoha názory pana prezidenta, ani jeho pojetím privatizace a následně "ekonomického" vnímání světa neodpovědných prominentů.

Také nutno dodat, že v jeho pozici není z mého pohledu lpění na svých názorech hrdinstvím, protože tak provádí po tom, co měl zásadní vliv na podobě dnešního společenství u nás, no a disident milionář, hlavně však s právní neodpovědností, tedy nemusí se zodpovídat prakticky z ničeho, to jsou věci k zamyšlení.

Zamysleli se i lékaři v tomto případě Ti v uvozovkách bezesporu a samozřejmě, že je možno získat jejich korespondenci a to velmi jednoduše - kontakty z hradu, kdy stačí jeden ze skupinky, aby hromadnou korespondenci odeslal někomu z okolí pana prezidenta.

Ta korespondence potom svědčí i o jejich nekritičnosti, nejen zneužívání psychiatrie, což je Bohužel ověřená praxe obecně. Nemyslím, že by pan Jakl pustil neověřené informace, aby tak kancelář blamoval. Také v našem systému je pro určitý úzký, ale mocný okruh lidí možné vše o tom zde je bezpočtu zajímavých analýz a článků. Nakonec a tím u mne dosti ztratil, pan Rath svého času poslal vdovu stěžující si na podivné úmrtí jeho muže, nikterak výhružně a zjevně pod tlakem bolesti ze ztráty na delší dobu do Bohnic a jen shodou okolností si tuším neustlala tam trvale.

Stále více se ukazuje zněužívání i hyenisus některých lékařů - (Polsko - spolupráce s pohřební službou) a to i těchto šílených, jako i těch zdánlivě méně šílených, hromadné šíření nadbytečných, ne-li zdraví škodlivých léčiv mezi mnoho lidí pro osobní profit a profit farmaceutů, potlačování i nevzdělávání v efektivních alternativních terapiích a jejich odsuzování (devitalizace, hladovka ozdravná etc.). Od bílých plášťů bezesporu přichází jak skvělá technicky i lidsky pomoc, tak i zotročení a poškození zdraví. Horší je, že posiluje negativní tvář moderní modecíny. Tedy lékaři, kteří nemají svou praxi jako poslání a uspokojení, ale jako tvrdý bussines bez ohledu na duševní a fyzické zdraví pacientů. Bude hůř [oči v sloup]

213855

2.3.2010 18:27

RE: Pane vy jste vdova

Lotras 89.?.?.?

Reakce na 213855

jinak to není možné , normální člověk si tohle nevymyslí, cituji....
"Nakonec a tím u mne dosti ztratil, pan Rath svého času poslal vdovu stěžující si na podivné úmrtí jeho muže, nikterak výhružně a zjevně pod tlakem bolesti ze ztráty na delší dobu do Bohnic a jen shodou okolností si tuším neustlala tam trvale."

213926

2.3.2010 9:22

Zneužití titulu lékaře - zbavit licence

Saša 74.?.?.?

Hnízdil píše lékařské komoře a tuto email určitě mohlo číst více lidí. Mnoho z nich zcela správně podobný návrh považovalo za krajně neetický a tak se email pravděpodobně dostala na veřejnost. Email je ověřitelná a v civilizované zemi by lékař za podobný pokus o úmyslné poškození člověka byl zbaven licence a možnosti dělat medicínu. Tedy tak by se měla zachovat Česká lékařská komora. Totéž se samozřejmě týká spolupachatelů Martin Jan Stránský, Václav Mikota, Slavomil Hubálek. Jde o zneužití lékařského titulu s politickým motivem a to je podstatně nebezpečnější než na příklad sexuální zneužití.

213858

2.3.2010 13:10

RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence

Choronzon 85.?.?.?

Reakce na 213858

Souhlasím. Podal někdo podnět ke trestnímu stíhání nebo zbavení licence?

213883

7.3.2010 17:39

RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence

Brabec 84.?.?.?

Reakce na 213883

Nevím, že by někdo podal nějaký podnět. Jenom podotýkám, že uvedený Stránský je starý intrikán !

214292

3.3.2010 20:59

RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence

quido2 81.?.?.?

Reakce na 213858

Máte zajisté pravdu,avšak náprava nebude snadná-pravděpodobně i nemožná. Existují vlivná a mocná uskupení, která vnímají svět a etiku zcela jinak. Kupř: již v roce 1969 vyšel tento elaborát: Psysical Control of the Mind. New York,Haper and Row.
V roce 1974 píše profesor Delgádo dopis pro kongres USA ve kterém stojí:

Pro politické ovládání naší společnosti potřebujeme program psychických operací. Jeho účelem je fyzické ovládání mysli. Každého,kdo se odchýlí od dané normy, lze operačně zohavit. Člověk nemá právo vyvíjet si svou vlastní mysl. Jednoho dne budou elektrickou stimulací mozku řízeny celé armády i generálové.

V podobném duchu se vyjadřuje i Zbygniew Brzezinski a další vlivné osobnosti USA.

Také soud v Haagu v kauze Miloševič a nyní Karadžič,odkrykl svou pravou tvář. Pokud se jedná o Klause tak se domnívám , že je to opět vyšší dívčí. Viz heslo siozednářů: Rozdílně postupovat a jednotně zaútočit.

213993

2.3.2010 10:50

Chytremu napovez

jano123 147.?.?.?

suhlasim s nazorom ze ak by taka vec bola mozna a realne priechodna, tak by sa bola v tichosti zrealizovala. Takto sa len mocni tohoto sveta snazia panu prezidentovi naznacit kto je tu panom. On totiz pan prezident presiel procesom takzvanej "prezidentizacie" politika viz. napr vsetci slovenski prezidenti. Aktivnemu politikovi (co u nas automaticky predpoklada aktivneho stranika) stanuvsiemu sa nahle prezidentom totiz odpadne(minimalne na tych par rokov) nahle zo srdca velky kamen v podobe zodpovednosti voci svojej rodnej strane, mecenasom a vobec zodpovednosti akejkolvek (nakolko taky prezident, povedzme si otvorene v Cechach ani na Slovensku v podstate za nic nezodpoveda) A takyto clovek lahko sklzne na "sikmu" rovinu snahy zapacit sa uz len narodu ako takemu, alebo nedajbeoze snahy mu dokonca pomahat. No a takemuto panovi musia ti skutocne mocni cas od casu pripomenut ze ziaden strom do neba nerastie. Ale byt prezidemtom, som zatial v pohode, nejeden prezident so snahou pomahat narodu skoncil aj neporovnatelne horsie, nez len vyhlasenim za nesvojpravneho [velký smích]

213875

2.3.2010 14:28

Pan doktor Hnízdil chytil "zákm duševních vloh",

Havrlík 89.?.?.?

podobně jako ti, kteří mu odpovídají. Tato začínající nemoc diagnostikovaná profesorem Karlem Kuffnerem (1859-1941),zakladatelem české klinické psychiatrie je dnes léčitelná v sanatoriu prof.Choholouška, kde působí jako odborní poradci pánové Julínek a Cikrt. Předpokladem je zvýšená spoluúčast při léčbě.

213890

2.3.2010 17:39

Na mě to působí

čtenářka 85.?.?.?

jako čirá nenávist k panu prezidentovi v kombinaci s přebujelým egem oněch pánů doktorů. Oni by si ani na vteřinu nepřipustili, že na takovou věc nemají právo. Docela by mě zajímalo, jestli mají vypracované posudky na Paroubka a Ratha. Ti se mi i jako laikovi jeví jako psychopati.

213919

2.3.2010 18:43

Zajímavé.

hc 90.?.?.?

Že to Klaus nemá v hlavě úplně v pořádku jsem si myslel už v první polovině devadesátých let. A odborníci na to přišli teprve teď. [naštvaný]

213928

3.3.2010 0:26

RE: Zajímavé.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 213928

Jeste zajimavejsi a tim i tragictejsi je, ze vetsina lidi v CR na to jeste neprisla.

213945

2.3.2010 20:21

myslím si že jde o podvrh

my.point my (tečka) point (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

čtěte podrobně a uvidíte ,že není použit jedinný medicínský slovní obrat,žádná fráze latiny,žádný pokus o konzultaci diagnózy.Vím jistě,že lékaři si informace předávají výhradně v latině aby byla lépe specifikovaná diag.Tento text je velmi pěkný konspirační bombónek.Aspoň pro mě. [smích]

213932

2.3.2010 21:55

paradoxy

daniela 95.?.?.?

Tohle je opravdu k neuvěření!Výňatek z textu-

Jsme svědky toho, jak charakter i obsah jeho projevů a názorů sklouzává do pozice, která je, z čistě lékařského hlediska, čím dál více nestandardní. Na mysli máme například ignorování zákonnosti při jmenování soudních čekatelů, rychlé a nedbalé odsouzení mezinárodních organizací (Dětský fond OSN, EU), ideologický boj

Ani jsem netušila, že psychologové už neposuzují člověka dle toho, může-li spát,či netrpí-li záchvaty,halucinacemi atak., ale dle toho, zda nezačal dělat chyby při výkonu své funkce!Nejsme ¨náhodou zpět ve středověku, v 15.stol., v dobách inkvizice?
Pravda, pana prezidenta nám jistě neupálí,ale pobyt v blázinci také nebudou žádné lázně(už jsem pár zajímavých historek z moderních blázinců slyšela).Pan prezident je ve své funkci nedbalý,což se jeví stejně,jako by hostii místo do krku smetl do kapesníku.

213939

2.3.2010 22:58

Podvrh, samozřejmě

honzaa 88.?.?.?

Ústava žel neumožňuje zbavit se psychopata na trůnu, neumožňovala by ani zbavit se psychotika. V tomto stavu ho kromě toho již poslanci a senátoři zvolili, a že se to s věkem nebude zlepšovat muselo být také každému jasné.

213942

3.3.2010 2:18

Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.

kozoroh 59.?.?.?

Drive to byli kmenovy samani a kouzelnici , jez kontrolovali spolecnost, pomoci svych triku, na druhou stranu znali ucinek jedu v jakekoliv forme a dokazali toho vyuzit.
Velky generalisimus Stalin, mel obavu z doktoru, tedy, on presne vedel ,o zidovskych doktorech a jejich praktikach, vedel sve, lekarnik-travic, bolsevik, byl vyuzivan k politickym vrazdam, proto se jim rikalo i jinak, Moskevsti travici .Stalin si byl vedom ,co dokazi s clovekem ,ktery kdyz se jim dostane do ruky, tak nema moc nadeje, proto byli v oblastech Gulagu a jinde pozdeji "psychicke lecebny", jez ,"lecili" ty , jez demonstrovali proti rezimu, proto i zide dnes navrhuji "leceni antisemitismu" , co by nemoce! Proste,byli vsude, byl to vnitrostatni a stranicky boj pro lidi z venku,ale v podstate boj mezi zidy. The trial was held when in Czechoslovakia and other countries of Eastern Europe people were increasingly dissatisfied with the USSR-imposed communist regimes, in which many leaders were Jews who lived in Moscow during the war years. Among them were Rudolf Slansky and Bedrzhikh Geminder (Czechoslovakia), Matiash Rakoshi and Erne Gere (Hungary), Yakub Berman and Hilyari Mints (Poland), Anna Pauker and Josef Kishinevsky (Romania). Adolf Hitler mel rovnez sveho doktora ,ktery jej "lecil" a kteremu bezmeznou duveru, Theodor Morell po zkonceni druhe svetove valky nebyl spojenci trestan, nebot vedeli sve, ze prakticky psychicky, pomoci svych grag , kontroloval Hitlera a jeho zdravotni stav.
Physician Morell who pumped into Hitler and thus poisoned him throughout the years with strychnine, pervitin and other drugs . Morel-.surrendered to Americans and during the war criminals' trial he introduced himself as a hero of resistance against the Nazis.
Takze, proc by doktori ,zejmena psychiatri nazasahli ve svem vlastnim zajmu a zajmu" JINYCH" proti Vaclavu Klausovi se svym patentem na vsechno a na nic.Psychitri se dnes soustreduji na skolni mladezi a bez svoleni rodicu predepisuji detem dragy, jez postupne zesiluji v ucinku na "pacienta'.Psychiatri spolecne s tovarnami na dragy predstavuji trilionovy obchod , nakonec vyjadreni doktoru samotnych; "Psychiatry is propably the single most destructive force taht has affected society within the last sixty years"-Dr. Thomas Szasz.
Proc, by tedy nezautocili na hlavu statu, kdyz svou praci chteji prispet ke kontrole nad celym svetem, kde budou mit znacny podil moci nad lidmi?

213949

4.3.2010 3:07

RE: Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 213949

V dnesnich dnech mnozi lide nazvou psychiatrii,smrtelnou industrii, jez ma za sebou 330 bilionu dolaru vydelku a odhadem je na 4.200 mrtvych rocne kolem celeho sveta.Psychiatri rikaji verejnosti,ze chteji odstranit chemickymi pilulkami chybu v nasem mozku,jinymi slovy,nezadouci chovani a za roky stabilisace si udelali vlastni odborne oznaceni ,jakehokoliv vaseho chovani, tudiz jste pacient,ac se chovate jakkoliv.Smejete se, jste pacient,jste smutni, nemate naladu,stranite se kolektivu,hodne mluvite,tak jste nemocni a je zde psyhciatr, ktery Vam "ochotne" pomuze,da dragy.
Jak, daleko tato industry dosla ,psychiatri a farmaticke laboratore?
V USA jsme meli nekolik vrazd a sebevrazd na universitach, ovsem , ze nam zapomeli rici,ze mnozi strelci byli pod vlivem drag, znameho PROZAC,jez v dnesnich modernich dnech bere na 3.9 milionu lidi celosvetove,jako prostredku proti depresi, co by na doporuceni "odborniku" ,co by "zazracna droga" a ztraty na lidskych zivotech je nezajimaji.Odbornici jdou do skol na kontrolu deti a rika se tomu ,take mentalni neusporadanost a v zapadnich zemich je oznacena od roku 2007,jako DSM, podle samooznacenych "odborniku" trpi 1.5 milionu skolnich deti psychicky a je treba "odborne porady a lecby, ovsem, bez vedomi rodicu.Takova akce ,k tvoreni pristi generace zavislych na dragach ma svuj financni ohlas v castce 228 bilionudolaru, ackolivmaly pacienti se citi sami o sobe zdravi a plne zivota,chovaji se prirozene anepotrebuji zadnou "upravu",ale laboratore potrebuji vice a vice "pacientu" a to na dlouhou dobu, prakticky do zbytku zivota, coz predstavuje 150 000 dolaru prijmu za kazdou minutu, v obchode ,kde laboratore a farmaticke koncerny nenesou absolutne zadnou zotpovednost a psychiatri, rovnez.Pod vlivem drag pripada 11 sebevrahu na 100 000 a v dnesnich dnech je to uz 718 sebevrahu, coz je vic jak 65X.Psychiatr, propaguje tovarni leciva svym pasientum a cim dal tim vice v nasich medii,kam farmaticke koncerny prispivaji castkou 22 bilionu na reklamu,o zazracnych pilulkach.
Dnes , se zjistuje ,ze v potravinach ,ve vode a limonadach jsou dragy,jez maji za ucel udelat dragovou zavislost spolecnosti, pro enormni vydelek elity, jez vlastni tento "prumysl" na radost a spokojeny zivot, jez ovlada takto "lecivy" se vsemi moznymi nazvy dnesni a pristi generaci, jez se nebude moci obejit,bez jejich "pomocne ruky" ve Vasem momentalnim psychickem rozpolozeni, nebot dle jejich diagnost,kazdy je jejich pacientem,jez potrebuje "pomoc", tvori se nova generace vyrostla na dragach, tady jde o vic ,nez o prohlaseni Vaclava Klause nepricetnym!!!
V nynejsi depresy spolecnosti,nezamestnanosti, staleho vyhrozovani s dalsi valkou,rozvody,ztratou majetku, nastali "zlate casy" odborniku na reseni problemu moderniho sveta, prvni linii je bitva o deti a dorustajici mladez.
Mnozi pacienti-sebevrazi,psychiatry takto "upraveni", sedi za volantem auta a projizdi,treba,zrovna Vasi ulici

214002

5.3.2010 2:29

RE: Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 214002

"Prozac,Suicide and Dr. Healy.
Prikladem spatneho jednani je pripad Dr. Healy, jez v prednasce o Psychologicke Medicine,poukazal na vliv drag k sebevrazdam a jak vime z denniho tisku a strelbe na universitach do studentu,vrazdach.Dr.Healy uvedl priklad z roku 1998, pan Donald Schell, 60- lety,jez zastrelil svou zenu,,dceru a vnucku a nakonec obratil pusku proti sobe po dvou dnech uzivani dragy Paxil. Jediny prezivsi teto rodiny soudil firmu,Paxil, jez je v Britanii jednoho z nejvetsich farmateckych tovaren na svete a proces vyhral, nebot i z dokumentu vyrobce bylo zrejme soudu,ze vyrobce vedel o ucinku dragy na sebevrazdy a vrazdy.Pozdeji ,tato firma pridala varovani na obal "leku"-dragy o moznosti sebevrazebneho umyslu.
Jinym prikladem tezkych psychickych drag, jez se odehral jenom dva tydny po soudnim procesu s Paxil a jeho rozsudkem, tak , Houston oblasti,matka Andrea Yates pod vlivem dvou silnych drag utopila svych pet deti.
Dr. Healy uvedl ucinek Prozac, vyrobce Eli Lilly v Indiapolis, a Paxil a jine maji na svedomi 250 000 lidi jez se pokusili o sebevrazdu a 25.000 lidi, kterym se to povedlo.Pani Andrea Yates byla na predpis od "doktora", v ramci deprese a tak byla na dvou dragach, effexor-jinak take oznaceny ,jako Serotonin a Remeron ve dnu vrazdy svych deti, momentalnim domeni,ze ovladana Satanem,coz je povazovano za Schizophrenii. Na obou pripadech je pozoruhodne ,ze media zcela presly bez povsimnuti ,neceho,co by se dalo rici o dragach, proste velke kampeny by je soudne znicily za skody v obchodnim podnikani,ktere by slo do bilionu, na druhou stranu, nemocnice ,university dostavaji od techto spolecnosti prispevky s ucelem propagovani ,techto zazracnych drag a jejich pouzivani pro sirokou verejnost.Neni proto divu,ze do pripadu Dr.Healy se vlozila prispevatelska firma Eli Lilly , aby doktor jez pozvedl varovny hlas o ucinku drag-leku, nebyl zamastnan v Toronske Universite a Centra pro zavislost a mentalni zdravi, ve vladnim predsednictvu University, CAMH,konecny vysledek byl,ze soud dal za pravdu Dr, Healy ,ktery je znaly oboru psychiatrie a psychopharmacology, s odskodnenim za usle zamestnani profesora University v Torontu,zde je priklad ,jak dragove monopoly ovladaji zdravotnicke instituce!!!
Vina Dr. Healy je ,ze chtel zachranit lidske zivoty, pred mamonem Farmatickeho podnikani.
V pozadi celeho procesu byla vedena bitva o nezavislem mysleni, svobodu projevu a eticke stranky lekaru k pacientum a nezavislosti universit k vyrobcum leciv-drag, coz jde tezko,kdyz se prijimaji finencni "darecky".

214073

Příspěvků: 18

02.03. 06:50 charon  Jak se tato korespondence dostala na veřejnost?
02.03. 08:58 miska  RE: Jak se tato korespondence dostala na veřejnost?
02.03. 18:27 Lotras  RE: Pane vy jste vdova
02.03. 09:22 Saša  Zneužití titulu lékaře - zbavit licence
02.03. 13:10 Choronzon  RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence
07.03. 17:39 Brabec  RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence
03.03. 20:59 quido2  RE: Zneužití titulu lékaře - zbavit licence
02.03. 10:50 jano123  Chytremu napovez
02.03. 14:28 Havrlík  Pan doktor Hnízdil chytil "zákm duševních vloh",
02.03. 17:39 čtenářka  Na mě to působí
02.03. 18:43 hc  Zajímavé.
03.03. 00:26  RE: Zajímavé.
02.03. 20:21 my.point  myslím si že jde o podvrh
02.03. 21:55 daniela  paradoxy
02.03. 22:58 honzaa  Podvrh, samozřejmě
03.03. 02:18 kozoroh  Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.
04.03. 03:07 kozoroh  RE: Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.
05.03. 02:29 kozoroh  RE: Psychiatri , nejsou doktori a to predevsim.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 0

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 2

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 4

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,07 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
30,33 Kč
Kanadský dolar
17,82 Kč
Australský dolar
16,47 Kč
Švýcarský frank
24,08 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 418,26 Kč
1 unce stříbra
535,24 Kč
Bitcoin
1 340 717,16 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 847