Diskuze k článku

Získává Izrael na Haiti lidské orgány?

Příspěvků 31

29.1.2010 3:09

To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!

Montaznik 88.?.?.?

Viděl jsem na CNN reportáž z Haiti, kde právě operovali lékaři z Izraele, byl tam takový velký stan a vojenská nemocnice s Izraelskou vlajkou a mluvil tam takový starý,vousatý,poctivý chirurg a tak jsem si říkal, že se v nich přeci jenom hnulo svědomí, když dokážou vraždit v Gaze, tak alespoň někde zase pomohou zdarma chudým a bědným lidem. A ejhle,už se nedá věřit ničemu!
Neříkám,že jsou všichni stejní,ale možná že by si tyhle některé nelidské svině, měli ty palice o zeď nářků rozmlátit na kaši!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

210925

29.1.2010 10:09

RE: To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Reakce na 210925

Pokud berete vážně, co Vám podstrčí CNN, tak to je mi Vás upřímně líto. Že CNN lžou až se práší, to ví snad každý, kdo se o věc trochu zajímá....

210944

30.1.2010 6:52

RE: To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!

Frank51 77.?.?.?

Reakce na 210944

A jak víte, že CNN lže? Říkali to v TV? Je mi líto vás.

211003

30.1.2010 23:27

CNN už dávno mají jméno "Communist News Network". Stačí sledovat jejich zpravodajství

Mejla 83.?.?.?

Reakce na 211003

a uděláte si obrázek.

211069

31.1.2010 7:38

RE: CNN už dávno mají jméno

Saša 74.?.?.?

Reakce na 211069


Orphans and Organs: Israeli Human Trafficking in Haiti

http://www.nydailynews.com/news/world/2010/01/28/2...
http://edition.cnn.com/2010/WORLD/americas/01/27/h...

http://www.alternet.org/rss/breaking_news/107494/h...
Prime Minister Jean-Max Bellerive tells CNN. "There is organ trafficking for children and other persons also, because they need all types of organs," he said.
http://www.newser.com/story/79417/haiti-fears-orga...

Není to jen proamerická CNN - vládní činitelé sdělují, že existuje obchod s orgány a nejen dětí. Obchod je obchod, nikdo nechce zemřít a tak je po orgánech poptávka. Izrael má tu smůlu, že je tam ta tradice obchodu s lidskými orgány.

211084

31.1.2010 16:18

RE: CNN už dávno mají jméno

Frank51 77.?.?.?

Reakce na 211084

Vysvětlujte to židovi.

211105

29.1.2010 4:49

Mezinarodni shanka po zivych "konzervach".

kozoroh 59.?.?.?

Ne jenom homosaxualove chteji adoptovat deti,ale take Ti, co shaneji nahradni organy, coz jsm emohli cist z Ukrajinskeho tisku , projevu "premierky " k verejnosti,kde se nemohou dohledat deti,ktere byli adoptpvane do Israelu. Rovnez z byvale sovetske republiky Moldavie prisli kriticke hlasy.Haiti z pocatku zila v panice a tak nikdo nevi,kolik deti zustalo pod troskama domu a ktere za zahadnych a velmi rychlich okolnosti zmizeli,byli adoptpvany a tak dale, takze,vlada Haiti rychle vydala narizeni zastavit tak zvane rychle adopce."Fears that child traffikers are targeting HAITIAN ORPHANS IN QUAKE CHAOS."
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1246052/Haiti-earthquake-d...
Navic i Britsky Guardian, rovnez prinesl clanek "Israel`s double standarsds over Haity: a zde je rovnez zminka o kradeni lidskych vnitrnosti-organu. V Palestine Informacni Centrum vydalo prohlaseni"New videotape on Israeli soldiers torturing and stealing human organs diskloused."
Clanek od Gideon Levy v novinach Haaretz napsal ,ze jen: "Only psychiatrist can explain Israel`s behavior", ze jen psychiatri muzou zduvodnit chovani Israelu.
Nesmime zapomenout na tak zvane "krvave obrady" ,jak vyslo najevo uz pre droky v "Oprah shaw",kde zidovk apriznala ,ze se zucastnila obetovani krestanskeho ditete behem "nabozenskeho obradu", coz muzeme najit v ruznych internetovych linkach.Mnozi Haitane jsou katolickeho vyznani,coz je pro ziskani goyim obeti pro tyto nabozenske mafiany vitana prilezitost.V dobe bombardovani Jugoslavie ,rovnez padla otazka o ritualnich obradech,tak zvanych zidu, nebot i zde byla prilezitost,to sam emela italska policie a Interpol pri shlednuti sadistickeho videa ,kde dite bylo sexualne umoreno k smrti, takze velka skupina byla ztacena s mnoha narodnostmi,ze ktere se potom vyklubala jen jedna a ta sama narodnost, prislusnost ke klanu.Svet zacina byt upozornen, ze neco zde nehraje, lide znaly veci si pripominaji dobu druhe svetove valky, ze Hitler pravdepodobne mel svuj duvod a toho se vsimla i Britska BBC ve svem poradu, shanka po vsem ,co pripomina Hitlera a nacizmus.Tak zvani zide -zionisti rovnez hlasaji,ze antisemitismus vzrostl oproti mnoha rokum, osobne se tomu nedivym.Nakonec i Churchil,sam zidovskeho puvodu rekl,ze si to zide zavinili sami,co se jim stalo behem druhe svetove valky.
I’ve seen stories that Jenny Jerome the mother of Churchill was Jewish, and this has been reported in a Jerusalem newspaper I think a few months ago. I’m obviously looking into that, that she had Jewish blood in her maternal line.
Nakone csi zide nemohou stezovat ani na Hitlera.
Adolf Hitler, with high probability a grandson of the Jew
Frankenberger. Driven by his boundless hatred towards his own
kinsmen, this man brought to reality his Vienna's youth dream to
settle the European Jews in the Orient.

210926

31.1.2010 3:24

RE: Mezinarodni shanka po zivych

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 210926

Prvni priznaky v mezinarodnim obchode s lidskymi organy je tady,cena nahradnich organu uz klesla na pouhych 50 dolaru za kus. Jak, se zda "moderni supove'dostali v pripade zemetreseni na Haiti mimoradnou prilezitost si prilepsit.Cisla syrotku zatim neni mozne vycislit,ale mnozi rikaji,ze i milion je realne cislo, takze,vlada Haiti bude stat pred velkym problemem co s temito detmi delat a samozrejme bude ze zahranici nabidnuta pomoc, v Israelu uz se o tom diskutuje.Ve velkem mnozstvi lidi bez pristresi a zakladnich veci k zivotu vznika chaos a ten je prilezitosti i k unosu deti do sousedni Dominikanske republiky a odtud dal do sveta, deti,nejsou nikde prakticky registrovane,neni mozna zjistit,kolik jich zustalo pod troskami budov a kolik se jich zachranilo.
V celku vzato tento "obchod modernich supu" bude cekat na prilezitost kdekoliv ve svete,pri jakemkoliv prirodnim nestesti si zajistit svuj financni prijem, coz jim nikdo nebude moci zabranit zejmena nasi zkorumplovani politici s hladem po uplatkach budou stredem zajmu techto "obchodniku" s "lidskymi drupkami", jez dochazi do stadia celosvetoveho obchodu bez hranic.
Druhou stranou je to,ze na Haiti je dost silny vyskyt AIDS,coz se muze projevit na zdravi obdarovanych,kde budou pouzity nahradni lidske organy, takze v ramci snizeni risika se obchodnici cim dal tim vice budou soustredit na detske organy s mensim risikem nakazy AIDS.

211082

29.1.2010 8:05

trošku odbočím...

Karakozov Dimitrij 212.?.?.?

Videl som dosť reportáží z Haiti a zarazila ma jedna vec.
Ani na jednej som nevidel aby sa haiťania podieľali na záchranných a vyprosťovacích prácach. Všetky zábery ich ukazujú iba v táboroch ako sedia a pýtajú jesť, prelínajúce sa s bandami násilníkov podpaľujúce čo ostalo.

Pamatám sa na zábery z indonézie (tsunami), zemetrasení z Iránu, Japonska a hocikde inde a tam boli zábery plné miestnych, čo sa snažili vyhrabať svojich blízkych z ruín.
Na Haiti sa o toto snažia iba zahraniční záchranári...

Buď sa mýlim, alebo sú haiťania takí leniví, že im ani záchrana vlastných nestojí za to... Stojí nám zato im pomáhať?

210929

29.1.2010 10:39

RE: trošku odbočím...

elvis 87.?.?.?

Reakce na 210929

zásadne nepomáhat.nedelaj nic.ať se tam požerou navzájem.kouknete kolem sebe.mi máme doma komu pomáhat.a barevný darmožráče živýme už pul stoleti.

210949

31.1.2010 16:14

RE: trošku odbočím...

Frank51 77.?.?.?

Reakce na 210949

Proboha člověče. kdo vás učil číst a psát?

211104

29.1.2010 12:25

REPORTÁŽ ZE SLUNEČNÍHO MĚSTA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 210929

Možná vám situaci na Haiti přiblíží reportáž před zemětřesením. "Je to tady děsivý, amigo, ty černoši žijou jako zvířata! Všichni jenom přeprodávají bonbóny a kradou. Celej den seděj ve stínu a nikdo nechce makat!" Hnijící odpadky, jsou rozesety všude kolem ve stojaté vodě otevřených stok. Pach hniloby přebíjí smrad lidských výkalů.... http://www.jansochor.com/reportaz/slunecni-mesto.h...

210962

29.1.2010 8:25

naco by im boli?

aaaaaa 78.?.?.?

telo bieleho cloveka neprijme krv ani organy od negroida,plati aj naopak [mrknutí jedním okem]

210931

29.1.2010 11:11

RE: naco by im boli?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 210931

>telo bieleho cloveka neprijme krv ani organy od negroida

Především zdroj této “informace” by byl zajímavý! Ovšem prodat se jistě dají, je dostatek zámožných míšenců. Pokud je tato informace pravdivá, přesto bude použitelná zpracovaná kost k implantaci zubů, možná oční rohovka apod.

V zásadě však jsem proti vyčítání Izraeli něčeho, co není zcela a stoprocentně prokazatelné, ono je dost toho co prokazatelné a do očí bijící je! Izrael přiznal kradení orgánů IDF zabitých Palestinců (dle Izraele pouze do jistého nedávného data). Rabíni v USA jsou zapleteni s kšeftováním s lidskými orgány. Izrael se svou politikou se chová jak nacistický stát. Podobně jak zde se kladou ne zcela prokazatelné otázky, obdobně obviňuje druhé atd. atp.

Je zajímavé, že Izrael po týdnu své lékaře stáhnul zpět do Izraele. Zúčastněna byla jen IDF tedy vojenská „pomoc“. Stejně zajímavé je, že Izrael nebyl opomenut a státy s rychlejší pomocí a s větším počtem personálu byly ve zprávách zcela opomenuty, jako například Kuba a Venezuela a s finanční pomocí dokonce i zbídačelá Gaza (odkud Izrael nedovolí vycestovat ani nic jiného poslat).

210950

29.1.2010 12:55

RE: naco by im boli?

aaaaaa 78.?.?.?

Reakce na 210950

opytaj sa na transfuznej stanici napriklad,krv od negroida aj tej istej krvnej skupiny ti narobi viac problemov v tele pretoze je "ina"ako nasa,a kedze vsetky telesne organy funguju na krv...,mas problem niekedy prijat organ od rodinneho prislusnika nie este od haitana,ked to robia palestincom(pre semitov),ukraincom(pre chazarov) to pochopim,ale haitanom?ze by to transplantovali zase postihnutym haitanom [velký smích]

210967

30.1.2010 9:43

RE: naco by im boli?

valda 212.?.?.?

Reakce na 210950

A Rusko co nam taky poslalo zachranare,zridili nemocnici v letadle atd.

211013

29.1.2010 11:14

RE: naco by im boli?

Ursus 83.?.?.?

Reakce na 210931

[velký smích]

210952

29.1.2010 8:42

No

Smoker 95.?.?.?

tvrdi ze mozno? keby tam bolo aspon to, na zaklade coho tak usudil. takto je ten clanok rovnaka propaganda ako informacia, ze Iran mozno vyvija jadrovu zbran.

210932

29.1.2010 9:24

RE: No

sxgo 95.?.?.?

Reakce na 210932

Mno, je jasné, že Izrael zabíja najradšej dva dobytky jednou ranou:
http://www.youtube.com/watch?v=PgCAQMrlvJQ
http://www.youtube.com/watch?v=_9IrD_uSrc8

210938

29.1.2010 9:44

V článku je

Traktorrad 83.?.?.?

zmínka o tom, co se mělo dít v Jižní Africe, nevíte někdo o tom něco? Nějaký odkaz nebo tak? Předem díky!

210940

29.1.2010 11:13

HOAX

Ursus 83.?.?.?

nic vic, nic min...stejne jako minule

210951

29.1.2010 12:48

RE: HOAX

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 210951

Samozřejmě, je to jen bledá závist goyimů, že bohem vyvolení jsou šikovnější a podnikavější, že dokáží zpeněžit i to, co se goyimům ekluje. Proč nesebrat peníze, které leží na ulici - na Haiti v troskách? Každé zboží má svého kupce, záleží jen na ceně.

>telo bieleho cloveka neprijme krv ani organy od negroida
ovšem jen podle ministerstva propagandy Izraele. Nevhodnost takové transplantace platí pro jen pro vyvolené, protože by přijmutí orgánu nebylo košer. V praxi je již léta experimentuje s transplantacemi zvířecích orgánů, především od prasat, protože dobrovolných lidských dárců orgánů je trvalý nedostatek.

210966

29.1.2010 12:02

Mengele žije!

petars 78.?.?.?

A má svoje následovníky, netreba oslavovať minulé obete, treba ukázať nové, ktoré nepodliehajú pompéze holokaustu

210958

29.1.2010 14:43

coze?

lesan lesanekusa (zavináč) yahoo (tečka) com 75.?.?.?

Myslel sem ze ctu zvedavca a ja se timto clankem ocitl v redakci blesku ......To je teda hovadina!!!!!! [bliji]

210973

29.1.2010 16:41

Hoax

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 188.?.?.?

kde by se na Haiti vzaly lidské orgány?

210982

30.1.2010 1:12

Důkaz?

Mrkva 94.?.?.?

A je toto tvrzení nějak dokázané, nebo se jedná jen o (možná propagandistickou) spekulaci?

210998

30.1.2010 8:06

A není Haiťan tak trochu jiný genotyp, než Izraelan?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

K čemu by mu to bylo? Ten orgán se mu stejně nepřijme

211005

30.1.2010 17:43

Vzhledem k vysokému výskytu HIV na Haiti

A. S. Pergill 90.?.?.?

By to nebyla aktivita zrovna přínosná (včetně toho, že se tam mohou vyskytovat HIV nakažení, ale dosud bez protilátek, tj HIV negativní).

211040

31.1.2010 11:40

Transplantační "turistika"

HelenaVarga 78.?.?.?

Chtěla bych laskavě upozornit kolegy, kteří si ve svých argumentech o nemožnosti přijetí tělesných orgánů z důvodu odlišnosti ras, jsou natolik jisti správností svého tvrzení, aby si něco málo o problematice vyhledaly k přečtení. Jde o diletantismus velmi hrubého zrna a těžkou dezinformační blamáž.
(Pro dnešní medicínu není komplikací lidský orgán nahradit už dokonce zvířecím.)
http://dumfinanci.cz/zajimavosti/obchod-s-lidskymi...

211093

31.1.2010 17:24

RE: Transplantační

A. S. Pergill 90.?.?.?

Reakce na 211093

Doplňuji:
První úspěšně transplantované srdce do člověka bylo ze šimpanze, selhalo z jiných důvodů než na imunitní reakci.
Dost pokročilá je práce na transplantaci prasečích jater (a snad i dalších orgánů) do člověka. (Jedná se o GMO zvířata, kde jsou odstřeleny geny pro tvorbu nejvíc odlišných antigenů, tzv. "humanizovaná".)

211106

2.2.2010 10:09

Pochybuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Moc tomu nevěřím. Víme přece jak jsou už 3.000 let čistotní. Leda že by to prodávali dál. To pak jo.

211210

Příspěvků: 31

29.01. 03:09 Montaznik  To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!
29.01. 10:09  RE: To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!
30.01. 06:52 Frank51  RE: To je hodně silná káva!!!!! Ale gojíma rozebrat na součástky, žádný problém!!!
30.01. 23:27 Mejla  CNN už dávno mají jméno "Communist News Network". Stačí sledovat jejich zpravodajství
31.01. 07:38 Saša  RE: CNN už dávno mají jméno
31.01. 16:18 Frank51  RE: CNN už dávno mají jméno
29.01. 04:49 kozoroh  Mezinarodni shanka po zivych "konzervach".
31.01. 03:24 kozoroh  RE: Mezinarodni shanka po zivych
29.01. 08:05 Karakozov Dimitrij  trošku odbočím...
29.01. 10:39 elvis  RE: trošku odbočím...
31.01. 16:14 Frank51  RE: trošku odbočím...
29.01. 12:25  REPORTÁŽ ZE SLUNEČNÍHO MĚSTA
29.01. 08:25 aaaaaa  naco by im boli?
29.01. 11:11 Saša  RE: naco by im boli?
29.01. 12:55 aaaaaa  RE: naco by im boli?
30.01. 09:43 valda  RE: naco by im boli?
29.01. 11:14 Ursus  RE: naco by im boli?
29.01. 08:42 Smoker  No
29.01. 09:24 sxgo  RE: No
29.01. 09:44 Traktorrad  V článku je
29.01. 11:13 Ursus  HOAX
29.01. 12:48 Karel z Čech  RE: HOAX
29.01. 12:02 petars  Mengele žije!
29.01. 14:43 lesan  coze?
29.01. 16:41 Evropan  Hoax
30.01. 01:12 Mrkva  Důkaz?
30.01. 08:06  A není Haiťan tak trochu jiný genotyp, než Izraelan?
30.01. 17:43 A. S. Pergill  Vzhledem k vysokému výskytu HIV na Haiti
31.01. 11:40 HelenaVarga  Transplantační "turistika"
31.01. 17:24 A. S. Pergill  RE: Transplantační
02.02. 10:09  Pochybuji

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,44 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,04 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 427,12 Kč
1 unce stříbra
533,66 Kč
Bitcoin
1 393 557,56 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 988