Diskuze k článku

Aplikovaná propaganda ve zpravodajství ČT

Příspěvků 128

8.1.2010 3:26

Varuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

>Reportérka Pavla Sedliská:
>Státní zástupce se na místě proti rozhodnutí soudu odvolal. Článkem o holocaustu a jeho obětech se tak bude znovu zabývat krajský soud v Praze.
Ja bych rad podelil s pocitem, jez vyvolavava ve mne rozsudek a informace reporterky. Ze jim bylo jasne, ze jednak pan Stwora, ale i diskutujici budou se k preliceni na strankach Zvedavce vyjadrovat, a momentalni vitezstvi vyprovokuje k smelejsim vyrokum, nez do te doby, a ty pak budou moci byt pouzity v dalsim preliceni jako opodstatnujici dodatek k zalobe.

209197

8.1.2010 17:09

RE: Varuji

insider 85.?.?.?

Reakce na 209197

SIONISTA CHOMSKY se zastavá svobody názoru, i když s názorem nesouhlasí...to je demokracie http://www.youtube.com/watch?v=fAgb9LRiUcw

209258

8.1.2010 18:34

RE: Varuji

insider 85.?.?.?

Reakce na 209258

moji milí rodáci,co jsme si,to si snězme.....http://www.youtube.com/watch?v=vrUcaY_HUuY

209273

10.1.2010 16:48

RE: Varuji

vaclaus 93.?.?.?

Reakce na 209197

Státní zástupce Petr Bláha přednášející obžalobu:

"Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece."

Muze mi nekdo vysvetlit, co vlastne mel na mysli statni zastupce Petr Blaha svym vyrokem, ktery jsem dal do uvozovek?

209363

10.1.2010 18:13

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209363

Já Vám to klidně vysvětlím. Pan státní zástupce Petr Bláha měl na mysli přesně to co říkal. To znamená, že měl na mysli, že ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece. Říkal to patrně z toho důvodu, jelikož si je jako státní zástupce vědom toho, že něco takového říkat není trestné. Ale stejně, já být soudcem Vosmanským, tak bych ho za to zavřela, až by zčernal.

209366

10.1.2010 19:14

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209366

>Já Vám to klidně vysvětlím.

Vysvetlovat muzete komu, co chcete. Existenci plynovych komor lze dolozit dukazy filmovymi, fotografickymi z archivu jak sovetskych, tak americkych, ktere byly pouzity v Norimberskem procesu a na jejich zaklade se obzalovani naciste ke zverstvum, ktere pachali v koncentracnich taborech priznali (bez muceni) s omluvou, ze konali jen rozkazy nadrizenych. V te dobe krome toho zilo desetitisice svedku, kteri svedcili. Dost techto svedku zije jeste dnes. Vase tvrzeni je naproti tomu z druhe ruky a nelze je povazovat za svedectvi. Kopirujete jen zaujate nesmysly druhych bez znalosti skutecnosti.

209367

11.1.2010 0:01

RE: Varuji

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 209367

Nebuď Pražáku "trapnej"!!! To jsou stejné důkazy a stejná pravda ke které se "museli" přiznat "esesáci" při Norimberském procesu,kde se houfně "přiznávali" a jeden druhého usvědčovali ve výpovědích, jak postříleli 42 000 polských vojáků a důstojníků v Katyni!!!!
Pražáku lžeš stejně jako Česká televize a to už je co říci!!!!!
Všichni zde známe tvoje propagandistické kecy, tak si dej zpátky "vodpal", na svůj web, kam se svými kecy patříš a zde přestaň zaclánět!!! Nikdo tě zde nechce a nebere vážně, tak hybaj, ke svým!!!!!! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

209375

11.1.2010 0:43

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209375

>Nebuď Pražáku "trapnej"!!! To jsou stejné důkazy a stejná pravda ke které se "museli" přiznat "esesáci" při Norimberském procesu,kde se houfně "přiznávali" a jeden druhého usvědčovali ve výpovědích, jak postříleli 42 000 polských vojáků a důstojníků v Katyni!!!!

Nebudte trapny a sprosty vy pane Peleska. A lzi jako , ze se u Norimberskeho procesu naciste museli priznaval k hromadne vrazde polskych dustojniku, muzete postovat v Rudem pravu. Tento pripad se v Norimberku vubec neprojednaval. A upravte si ty vase pocty. Tech polaku bylo 10 tis. 42 tis. by se do toho lesa ani neveslo. Abyste nam tu za mesic netvrdil, ze jich bylo sest milionu. Temito zvasty pravdu a dukazy o ni nezamlzite. Jen se ztrapnujete.

Vložený obrázek

Dukazu o tom co pachali naciste v koncentrakach, jsou tuny. A ocitych svedku take jeste zije dost.

209377

11.1.2010 1:57

RE: Varuji

mtk 88.?.?.?

Reakce na 209377

A toto je jako důkaz existence plynových komor? A kudyma na toho nebožtíka jako ten plyn foukali? [chechtot] (Omlouvám se za ironicky-morbidní poznámku)
A tu fotografii jste pořizoval vy?? [velký smích] [velký smích] Ehm, pardon. A víte tedy, kdo ji pořídil? A proč? A odkud je? Hmm, to je zase takydůkaz. Pán je vědec, že? Ještě zbývá si odpovědět na otázku, kdo vlastně ty "tuny důkazů" vyrobil, a jak. Jinak, holokaust nezpochybňuji, jen asi proběhl jinak, než tvrdí takyžidé a pražáci.

209380

11.1.2010 2:56

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209380

>A toto je jako důkaz existence plynových komor? A kudyma na
>toho nebožtíka jako ten plyn foukali? [chechtot] (Omlouvám se za
>ironicky-morbidní poznámku)

Svou ironii a vysmech obetem nacismu neomlouvejte. Ta uz jasne svedci o tom co jste zac. Dukazu obrazovych i filmovych vam mohu dodat kolik chcete. Byly by ale zrejme dalsim zdrojem vasi ubohe zabavy, kterou se snazite zamlzit historicke skutecnosti dokazane miliony soudnich spisu, vypovedi a do soucasnosti nejlepe zdokumentovaneho svinstva. Tady je napr. vypoved nacistickeho dustojnika Franze Suchomela z Treblinky : http://www.youtube.com/watch?v=-NpF3jGmKOM
Tady mate fotografii vojaka 7 US armady z dubna 1945, ktery vstupuje do plunove komory v Dachau, ktera byla jeste plna mrtvych tel. Vložený obrázek, a tady obsah, ktery z ni vynesli :
Vložený obrázek
Vložený obrázek
Jestlipak byste se take vysmival, kdyby v koncentraku zahynul nekdo z vasich blizkych a zkoumal jestli zemrel hlady, na nakazlivou nemoc, nebo byl umucen a zastrelen? Chtel bych videt vas usmev ve fronte pred krematoriem v Osvetimi a slyset jak se ptate sefa koncentraku, kudy na vas budou foukat plyn vy vesely hrdino.

209382

11.1.2010 4:09

Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 209382

Je vidět, co jsi za prolhaného ubožáka, jinak to nazvat nemohu!!!!
V Dachau jsem osobně byl - jde o nejstarší koncentrační tábor na území Německa - pro neznalé, Dachau je vlastně skoro předměstí Mnichova. Byl založen už někdy v roce cca 1934 pro politické odpůrce nacistů, takže zde byli vězněni především komunisté, sociální demokraté a další podobní delikventi! Dachau nikdy nebyl vyhlazovací tábor a nebyl určen masově pro deportací židů a nikdy!!!!! neměl žádnou plynovou komoru na usmrcování lidí!!!!!! Komora, která se tam předvádí, je dostavěna po válce jako ukázka odstrašujících nacistických praktik, takže není autentická!!!!
To je historicky doloženo!!!!
Potom , co jsi zde Pražák zase "nablil" za kecy , s tebou končím jakoukoliv diskuzi!!!! Jsi provokatér a žádám editora, aby tvoje prolhané příspěvky odstranil!!!!!

209386

11.1.2010 4:38

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209386

>V Dachau jsem osobně byl - jde o nejstarší koncentrační tábor na území Německa - pro neznalé, Dachau je vlastně skoro předměstí Mnichova. Byl založen už někdy v roce cca 1934 pro politické odpůrce nacistů, takže zde byli vězněni především komunisté,

Kolik vam je let, ze jste byl v Dachau uz v roce 1934? Dachau byl dan do provozu v roce 1933 (i to mate spatne). Puvodne pro politicke vezne, po nastupu nacismu pro zidy, cikany, jehovisty, a homosexualy. Nebyl to klasicky vyhlazovaci tabor, ale presto pouzival plynovou komoru. Proto jsem ho schvalne uvedl. Bylo tam umuceno, a zlikvidovano podvyzivou a nemocemi desetitisice lidi. Provadely se zde take lekarske pokusy na lidech.

>Dachau nikdy nebyl vyhlazovací tábor a nebyl určen masově pro deportací židů a nikdy!!!!! neměl žádnou plynovou komoru na usmrcování lidí!!!!!! Komora, která se tam předvádí, je dostavěna po válce jako ukázka odstrašujících nacistických praktik, takže není autentická!!!!

A ti mrtvi z ni vytazeni jsou krejcovske figuriny, ze? Ty tam pritahli sioniste take po valce, kdyz tu komoru v centru Nemecka staveli, aniz by si toho nemci vsimli.

>Potom , co jsi zde Pražák zase "nablil" za kecy , s tebou končím jakoukoliv diskuzi!!!! Jsi provokatér a žádám editora, aby tvoje prolhané příspěvky odstranil!!!!!

Ja jsem zde na rozdil od vas Pelesko predlozil dokumentaci z National Archives, courtesy of USHMM Photo Archives. Vy jste se krome zvaneni, nadavek a zadosti o cenzuru nezmohl na zadnou jinou reakci. Co se tyce bliti, tak si spocitejte blici smajliky co jste po sobe zanechal vy a pak mluvte.

209388

11.1.2010 11:31

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

mtk 88.?.?.?

Reakce na 209388

Predložil jste prd. A ta mrtvá těla mají na čele napsáno: "Zemřel jsem otravou plynu", cože. Z těch fotek vyplývá, že na travení plynem vůbec nemuselo dojít, ti lidé byli tak zchudlí podvýživou a nemocemi, že bylo o jejich osudu rozhodnuto. Vy tam ty plynové komory rvete horem spodem, dobře vám tak.

209399

12.1.2010 4:18

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209399

>Predložil jste prd. A ta mrtvá těla mají na čele napsáno:
>"Zemřel jsem otravou plynu", cože. Z těch fotek vyplývá, že
>na travení plynem vůbec nemuselo dojít, ti lidé byli tak
>zchudlí podvýživou a nemocemi, že bylo o jejich osudu
>rozhodnuto. Vy tam ty plynové komory rvete horem spodem, dobře
>vám tak.

Vy urcite mate nejake vysvetleni jak takovou hromadu lidi zavrazdili najednou. Postrileni nejsou, to by byla nejaka krev, ze? Hlady take nezemreli ve stejnou hodinu, to uz zvanite naproste blbosti. Mam uz k vasemu rozoumku jen dve otazky, jakym zpusobem ti lide podle vas byli hromadne zabiti a jestli je to vubec dulezite jakym zpusobem se to stalo. Ja na nic jineho nez je ten dokazany cyklon B neprijdu. Zkuste to vy. Ale to vy uz asi neodpovite, ze? Zatim jste neodpovedel ani na ty nejprostsi otazky a je mi jasne ze logicke mysleni neni vasim konickem, dle toho jake nehorazne nesmysly z vas lezou. Takle opapouskovat nejakou kravinu, na to stacite, ale myslet, to vas asi boli.

209453

12.1.2010 5:21

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209453

Vy urcite mate nejake vysvetleni jak takovou hromadu lidi zavrazdili najednou. Postrileni nejsou, to by byla nejaka krev, ze? Hlady take nezemreli ve stejnou hodinu. To vite ze umirali na podvyzivu a stim pridruzene nemoci.Ja nevim jak se chovala vase rodina v prubehu valky .Ale vim ze babka schovavala ukrajinskou zidovku ve sklepe. Zidovka prchla z koncentraku a nemela nesmyslne reci o plynovych komorach.Byla podvyzivena.A to ze vy na nic neprijdete svedci presne o tom jak jsem vas nazval-idiot.Ted zjistuji ze byvali koncentracnici jeste prezivaji. Ti kteri se o ne starali jsou mrtvi.

209455

12.1.2010 7:13

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209453

Pane Pražáku, napadla Vás vůbec někdy myšlenka, že normálních lidí bylo ve WW2 zabito desetkrát víc než židů? A nikdo nepátrá, kolik jich bylo, jaké byli národnosti, a taky nikdo nepožaduje za ně donekonečna 60 let odškodné. Dokonce ani Romové, kteří přežili holocaust se nehlásí o různá odškodnění. Jenže samovyvolená pakáž si myslí, že jsou nadlidi, a tak se jim všichni podlidi, vzniklí ze zvířat, patrně mají klanět až do konce světa až na zem.

Ti mrtví lidé na hromadě mohli být posbíraní z ubikací z celého tábora, aby mohli být řádně pohřbeni. Jak vidíte, nejsou nijak označkovaní, že by to měli být zrovna židé. Takže pokud to nemůžete dokázat, tak se tady nerozkřikujte a neztrapňujte se tu.

Četla jsem před několika lety čtyřistastránkovou knihu od německých badatelek Helgy Amesbergerové a spol., nazvanou Sexualizované násilí. Tato vědecká práce pojednává o obrovském utrpení žen v nacistických koncentračních táborech. Ty ženy byly různé národnosti, ale především Sintky a Romky, o židovkách se tam nic nedočtete.

209459

11.1.2010 18:45

RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!

datel 99.?.?.?

Reakce na 209388

Státní zástupce Petr Bláha přednášející obžalobu:

"Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece."
Prazaku vy vite vic ? Podivejte nikdo nema pravo zalarovat lidi diky narodnosti, vyznani a nebo socialniho postaveni.

209418

11.1.2010 20:57

Tábor v Dachau bylo po válce zbořen

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 209382

a následně částečně opět vybudován, dle svědectví jednoho amerického vojáka byla postaveny nové čtyři pece v letech 1963-64.
Původně zde byla pec jedna a dle svědectví vězenkyně občas dýmající komín zvěstoval, že někdo zemřel na tyfus (dehydrovaná těla na snímcích jsou rovněž oběti tyfu).
Foto vojáka zachycuje komoru desinfekční, plynová komora byla dle dnešních oficiálních údajů vybudována r. 1942, ale nebyla používaná.

209428

12.1.2010 22:18

RE: Varuji

Choronzon 85.?.?.?

Reakce na 209382

Ach bože. Tleskám vašemu umu udělat z toho druhého vola a dát mu na čelo nálepku sadisty.

Ale je to nutné? Kdybyste radeji probiral jen fakta a vynechal ty pseudocitlivé komentáře.


Jinak ok. velice slusne udelané. Dovedu si neco podobneho predstavit klidne i v televizi. [smích]

209499

13.1.2010 0:38

RE: Varuji

djb 90.?.?.?

Reakce na 209380

Forografie je z Dachau a byla pořízena po osvobození. Na fotce dva vězni coby figuranti předvádějí rekonstrukci kremace.

209506

14.1.2010 5:00

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209506

>Forografie je z Dachau a byla pořízena po osvobození. Na fotce
>dva vězni coby figuranti předvádějí rekonstrukci kremace.

Samozrejme, kdyz to tvrdite vy bez jakychkoliv podkladu tak to musi byt pravda a nikdo si nesmi dovolit pochybovat o tom co jste si vymyslel, jinak ho sprdnete a budete sproste nadavat. Nebo snad ty dva figuranty znate? A co tem mrtvy. To je take figurant. Musel se kvuli fotce postit a zemrit hlady, aby vy jste mel argument jako delo. Jste pane (cenzurováno, neurážejte). Zbytecne jsem s vami ztracel cas. Vasi nenavist nic neprebije. Zadne dukazy, slusnost nebo dokumentarni snimky z archivu. Jen je tezko pochopitelne s cim a za co bojujete. Lez a propaganda vam jde jedna basen. Ale s tou budete porad jen prohravat jako ted.

209569

14.1.2010 10:28

RE: Varuji

djb 90.?.?.?

Reakce na 209569

Děkuji za celoroční dávku emocí.

United States Holocaust Memorial Museum - Survivors of the Dachau concentration camp demonstrate the operation of the crematorium

a očekávám podobně emotivní omluvu.

A i kdybych nedodal podklad tak co. Tvrdím snad, že holocaust nebyl? Mluvím jen o jedné fotografii. Nevím co Vás konkrétně spojuje s holocaustem, ale diskutovat o tom s chladnou hlavou evidentně nedokážete.

209582

15.1.2010 4:47

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209582

>Mluvím jen o jedné fotografii. Nevím co Vás konkrétně spojuje s holocaustem, ale diskutovat o tom s chladnou hlavou evidentně nedokážete.

Aha, takze, kdyz v dubnu 1945 demonstruji americanum dva vezni co se v Dachau delo, tak to asi evidence bude, ne? S holocaustem osobne nemam spolecneho nic. Jen nemuzu cist ty blaboly o tom, jake strasne penize se plati zidum. Nemci po valce rozhodne nemeli na to, aby nekomu vyplaceli buhvijake sumy. Sami potrebovali ekonomickou pomoc. A dalsi generace uz nejsou odpovedne za zlociny a dluhy otcu. V CR doslo k vyrovnani s temi co prezili koncentraky teprve pred nekolika roky. Kdy uz zila tech co se kvalifikovali jen hrstka. Bylo to ze strany Nemecka dobrovolne a definitivni vyrovnani. V podstate se jednalo o par tisic pro ty co prezili, uhrnem to stalo nemce par milionu, pro ne zanedbatelna castka. To ale neni podstatne, podstane je to, ze tim to skoncilo a kecy o tom, jake penize nekdo dostava jsou jen smyslenky a ubohy argument popiracu holocaustu.

209633

11.1.2010 3:26

RE: Varuji

djb 90.?.?.?

Reakce na 209377

A odkud je ta fotografie?
Jmenuje se "auschwitz2oq4.jpg", ale tenhle dvoudvéřovej model pece neodpovídá jednodvéřovému modelu, který v Osvětimi/Birkenau používali nacisté.

Z Vaší fotografie je určitě vidět, že spalovaný člověk silně strádal a asi za života dost trpěl, to je samozřejmě bez diskuze, ale takovým postováním pochybných fotografií bůhví odkuď spíš celé věci uškodíte.

srovnejte Vaše foto s Osvětimským:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

209383

11.1.2010 4:52

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209383

>A odkud je ta fotografie?

Ta fotografie je z Dachau, ne z Osvetimi. Proc ji nekdo ulozil pod timto nazvem v ImageShock nevim a neni to ani dulezite. Pece v Dachau jsou zdokumentovany na tolika snimcich, a filmech, ze je nelze zamenit s Osvetim. Tady je snimek tech peci z US archivu National Archives, courtesy of USHMM Photo Archives.

Vložený obrázek

Ma vase otazka nejaky vliv na skutecnost, ze v kazdem koncetracnim tabore byli krematoria?

209390

11.1.2010 18:59

RE: Varuji

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209390

(cenzurováno, neurážejte), spoctete si jak dlouho trva kremace mrtvoly , a kolikze tech peci bylo?Uvedomte si ze nikdo netvrdi ze zide a hlavne jini lide byli vrazdeni (ac je to nedostatkem potravin, nebo zakonama v lagru), zde se jedna o to, jak sioniste vydiraji svet.

209419

11.1.2010 22:13

RE: Varuji

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209419

Chyba- nebyli.Chytremu to dojde blbeho nakopnete.

209437

11.1.2010 22:43

RE: Varuji

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 209419

Dnes, tj. 65 let po válce, jsou již kremace vymakané, moderní a spálení jednoho člověka trvá přes hodinu. Spálení mrtvoly je moderní způsob pohřbu, nikoho to nijak nepohoršuje, naopak lidé si dopředu na své budoucí spálení léta platí ve Spolku přátel žehu.
Tehdy za války to musela být náročná záležitost, protože jednak plynu patrně nebyl nadbytek (plynovod z Ruska ještě neexistoval) a jistě i kapacita spalovacích pecí nebyla nafukovací. Naopak mrtvých bylo v té válečné době jistě až moc a v koncentračních táborech zvlášť.
S pohřbíváním žehem nezačal nějaký Hitler či jeho služebně podřízení. Z archeologických výzkumů je patrné, že ve starověku dávno před známými pojmenovanými národy žili v Evropě lidé označovaní jako lid popelnicových polí. Již ti své mrtvé zpopelňovali. Nikoliv v pecích, ale patrně podobným způsobem, jako to dodnes činí Indové - na hranicích ze dřeva. Tedy pohřeb žehem je prastará kulturní tradice, dodnes velmi moderní a mezi lidmi oblíbená. Rozumný kulturní člověk proto zpopelnění nikdy nebude považovat za nějakou újmu nebo dokonce oběť. Pouze starověký náboženský fanatik je schopen a ochoten svému bohu přinášet lidské oběti.

209439

12.1.2010 4:09

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209419

>(cenzurováno, neurážejte), spoctete si jak dlouho trva kremace
>mrtvoly , a kolikze tech peci bylo?

Vy jste asi nevidel hromady mrtvol, ve spolecnych hrobech, ze? Kdo nechce nevi a nevidi.

>Uvedomte si ze nikdo netvrdi
>ze zide a hlavne jini lide byli vrazdeni (ac je to nedostatkem
>potravin, nebo zakonama v lagru), zde se jedna o to, jak sioniste
>vydiraji svet.

Ne hlavne jini lide, vetsina byli zide. Vas sioniste vydiraji? To vas lituji, nedejte se. Ja bych nejakym virtualnim sionistum akorat tak nas...

209452

12.1.2010 6:00

RE: Varuji

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209452

Ne hlavne jini lide, vetsina byli zide. Vy jste vazne zmetek, je odhadovano az 60 milionu mrtvych a vetsina z nich byli zide ? Jeden ze sponzoru Hitlera byl Bushuv deda. Amici odmitli emigraci zidu. Hromady mrtvol jsem videl na kamere - dokonce jsem byl na exkursi v Osvetimi.Jedna z historek tam byla jak zidovsky klucina povesel svoji rodinu. Je smutne ze se zlehcuji nezidovske obeti druhe svetove valky.

209456

12.1.2010 6:10

RE: Varuji

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209452

V druhe svetove byl vyzabijen vykvet Evropy. Hrdinove na obou sranach . No a ted se vladne.

209457

11.1.2010 22:03

RE: Varuji

djb 90.?.?.?

Reakce na 209390

Děkuji.

Ne, nemá to žádný vliv na existenci čehokoliv a ani to mít vliv nemělo.

209435

11.1.2010 3:48

RE: Varuji

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 209377

Pražák, ty se už jenom zmůžeš na bláboly o Rudém Právu. Ale, že byli "esesáci" odsouzeni za Katyňské vraždy u Norimberského válečného tribunálu lze doložit snadno! Žalobci byli sovětští vojenští prokurátoři, a vítěz má vždycky pravdu!!!! Jenom ty metody,které vedly k přiznání, trochu kulhaly za tou "demokracií"!!!!
A takových fotek, které zde předvádíš, si dneska vyrobíš hafo. Takže , kecy, lži a zase kecy!
Když budu zcela objektivní, tak pod tím nánosem sionistické "špíny" a všelijakých tutových informací od těch různých zaručených "svědků" z koncentráku,na které potom "vyplavalo", že v koncentráku, o kterém bájí, nikdy nebyli, je takové množství, že dnes není možné zjistit skutečnou pravdu, co se tam vlastně dělo.Třeba si přečti Leuchterovu zprávu, ale to je marné se s tebou bavit, ty stejně potřebuješ jenom provokovat!
Já nic nezpochybňuji, protože bych se ponížil na stejnou úroveň sionistických zmetků, kteří si udělali z utrpení nevinných židů, výnosný kšeft a tím naprosto znesvětili památku těchto obětí!!!
Skutečné oběti jsou na tom dnes v samotném Izraeli dost bídně /také se tady o tom psalo/ a "obchodníci" s holokaustem se "pakujou"!!!!! Taková je pravda a nelze se divit, protože takový je také svět!!! A takový si také ty Pražák!!! Ty patříš k této sortě lidí, kterých se musí každý normální člověk,pouze štítit!!!! [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

209384

11.1.2010 4:15

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209384

>Ale, že byli "esesáci" odsouzeni za Katyňské vraždy u
>Norimberského válečného tribunálu lze doložit snadno!

Opravdu, tak proc to nedolozite? Protoze je to lez jako barak. Zlociny rusu se v Norimberku neprojednavali. Rusove Katyn tajili az do roku 1990 a svadeli velice stupidne vinu na nemce.

>Žalobci byli sovětští vojenští prokurátoři, a vítěz má
>vždycky pravdu!!!! Jenom ty metody,které vedly k přiznání,
>trochu kulhaly za tou "demokracií"!!!!

Zadni zalobci ani sovetsti ani americti neexistuji a stejne tak neexistuji odsouzeni. Vse jste si vymyslel. Proto take nejste schopen dodat jediny dukaz vasich zvastu.

>A takových fotek, které zde předvádíš, si dneska vyrobíš
>hafo. Takže , kecy, lži a zase kecy!

Nedelejte Pelesko ze sebe cim dal vetsiho troubu. Ty snimky jsem nevyrobil a jestli pro vas je jednoduche takove snimky vyrobit, tak sem s nimi. Jinak se vystavujete jen dalsimu posmechnu.

>Třeba si přečti Leuchterovu
>zprávu, ale to je marné se s tebou bavit, ty stejně
>potřebuješ jenom provokovat!

Cetl jsem ji a musim konstatovat ze s takovou sbirku nicim nepodlozenych blbosti s odbornymi posudky lidi, kteri delali vyzkumy doma na zachode jsem jen ztratil cas. Cela zprava u verejnosti pro svou neinteligentni stupiditu a hloupost naprosto propadla. Jste uz jeden z poslednich, kdo se ji v zachvatu sebezachovy chyta.

>Já nic nezpochybňuji...

Na dalsi vase nadavky a obvinovani Izraele o kterem tu rec neni reagovat nebudu. Je jen dalsi ukazkou jakym zpusobem se snazite zbavit odpovednosti za blbosti a propagandu, kterou jste zde zverejnil. Tak nezapomente na ty hafo vyrobene snimky a jmena nacistu odsouzenych Norimberskym tribunalem za Katyn.

209387

11.1.2010 4:42

2 Montaznik a Prazak

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 209387

Odchýlili jste se od tématu, jste off topik. Navíc Montážník osobně napadá oponenta, což je proti pravidlům této diskuze. Pokud oba nepřestanete, vymažu celé toto vlákno a Montážník bude zablokován od dalšího vkládání příspěvků až do konce měsíce.

209389

11.1.2010 5:57

RE: 2 Montaznik a Prazak

J.M.B. 209.?.?.?

Reakce na 209389

Kolikrat uz jsi Pelesku takhle varoval, Vladimire ?
Jenze skutek jako vzdycky utek.

209391

18.2.2011 4:28

RE: Varuji

maxxx 89.?.?.?

Reakce na 209377

spáliť 1,5 miliona, to je 7500 ton popola. Kdeže sa našiel ? Zober si kalkulačku. Na spálenie jednoho tela potrebuješ asi 2 hodiny. To je 3 000 000 hodín. Vydel to počtom pecí, a dôjde ti že ešte 10 rokov po 45-tom by pece museli horieť, aby sa naplnil počet "historický doložený" tonami papiera

238253

18.2.2011 6:11

RE: Varuji

Satanist 154.?.?.?

Reakce na 238253

V modernim krematoriu na spaleni lidskyho tela potrebujete asi hodinu a deset minut, tak dlouho jeste za komancu po funusu zpopelnoval spalovac mrtvol reditele opravny Tatry Jicin v Semilskym krematoriu. Pamatuju se na to jak kdyz by to bylo dnes, privez ho v rakvi ke kremacni peci na takovym zvlastnim vozejku rovnou z komory studeny za 33.50 (lahev rumu tuzemskyho) a pred nama ho soupnul do toho zaru pece na 4 do cervena rozpaleny zeleza co cumeli ze sten at se zamestnanci kukatkem v dvirkach divaj jak soudruhovi z KSC v kremacni peci tim zarem pukne kebule .....

238257

11.1.2010 1:26

RE: Varuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 79.?.?.?

Reakce na 209367

>>Pan státní zástupce Petr Bláha měl na mysli přesně to co říkal. To znamená, že měl na mysli, že ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece. Říkal to patrně z toho důvodu, jelikož si je jako státní zástupce vědom toho, že něco takového říkat není trestné. Ale stejně, já být soudcem Vosmanským, tak bych ho za to zavřela, až by zčernal.

>Existenci plynovych komor lze
>dolozit dukazy filmovymi, fotografickymi z archivu jak
>sovetskych, tak americkych, ktere byly pouzity v Norimberskem
>procesu a na jejich zaklade se obzalovani naciste ke zverstvum,
>ktere pachali v koncentracnich taborech priznali (bez muceni) s
>omluvou, ze konali jen rozkazy nadrizenych. V te dobe krome toho
>zilo desetitisice svedku, kteri svedcili. Dost techto svedku zije
>jeste dnes. Vase tvrzeni je naproti tomu z druhe ruky a nelze je
>povazovat za svedectvi. Kopirujete jen zaujate nesmysly druhych
>bez znalosti skutecnosti.
Nevim, pane Prazaku, proc takhle scestne reagujete. Pani Jarmila preci nepopira existenci plynovych komor, ona jen posuzuje vystoupeni zalobce, ktery takto vystoupil u soudu a za coz by ho, byt soudkyni, poslala do vezeni.

209378

11.1.2010 7:21

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209367

Pane Pražáku, to jste můj příspěvek velmi špatně pochopil,vysvětlovat by měl pan zástupce Bláha jak to myslel, ne já.[smích] Tady jde přece o to, že pan vaclaus tady napsal, že prý pan Bláha veřejně říkal, že ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz, že byl v jakémkoliv táboře smrti používán jedovatý plyn, plynové komory nebo plynové pece.

Já osobně vůbec o ničem nepochybuji, všechno je mi naprosto jasné. Zvláště když za bukem číhá Tydlimydli a všechny mé příspěvky si zálohuje, aby mě mohla případně udat. Jako byste nevěděl, že udavači u nás byli, jsou a budou.

To když jsme si za komunistů natočili Karla Kryla na magnetofonový pásek, taky jsme se udavačů báli. Poslouchat a rozšiřovat písničky Karla Kryla bylo totiž trestné. Proto jsme ho poslouchali soukromě a tajně, nikomu jsme ty písně nepůjčovali a pásku jsme měli pro jistotu označenou jenom jeho iniciály KK.

Jak vidíte, je to všechno pořád stále stejné s tou svobodou slova. Za Rakouska-Uherska taky všude číhali udavači a tajní a když pan hostinský řekl, že na císaře pána srali mouchy, hned šel za to do lochu.

209393

11.1.2010 7:39

RE: Varuji

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209393

Pardon, chybička se vloudila: sraly.

209394

11.1.2010 9:24

RE: Varuji

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 209394

Sloveso sraly je mineno v mnoznym cisle. Jenze on nas vsechny s jeho slovnim prujmem kterej nema zadnou logiku sere a melo by se s tim neco delat aby nas s jeho srackama z vymytyho mozku nesral! Nikdo ze Zvedavce je nakonec taky nechodi srat k Tydlitatovy nebo na Eretz i kdyz verim soude podle tech sracek ktery se kazdymu snazej vsugerovat ze se muzou posrat...

209396

11.1.2010 19:12

RE: Varuji

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209396

Nikdo ze Zvedavce je nakonec taky nechodi srat k Tydlitatovy nebo na Eretz i kdyz verim soude podle tech sracek ktery se kazdymu snazej vsugerovat ze se muzou posrat...Ale kazdy na ne sere.A kdyz se zjisti jejich statni dotace tak se danovi platici poserou.Z toho plyne kupujme akcie papirovem jenz vyrabeji toaletni papir.

209420

11.1.2010 23:53

RE: Varuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 99.?.?.?

Reakce na 209393

Jarmilo jak muzete rikat idiotovi pane? Vedou Vas snad jeho pspevky k necemu poucnemu na stene plus? Vzdyt tady ten idiot se snazi vetrit mezi vas pod ruznymi nazvy a Vy to tolerujete?

209444

16.1.2010 4:20

RE: Varuji

Prazak 98.?.?.?

Reakce na 209393

>To když jsme si za komunistů natočili Karla Kryla na magnetofonový pásek, taky jsme se udavačů báli. Poslouchat a rozšiřovat písničky Karla Kryla bylo totiž trestné. Proto jsme ho poslouchali soukromě a tajně, nikomu jsme ty písně nepůjčovali a pásku jsme měli pro jistotu označenou jenom jeho iniciály KK.

No vidite, ja mam zkusenosti uplne jine. Ja jsem si desku Karla Kryla koupil v Pantonu a hral jsem si ji bez obav. V praci (tenkrat jsem tedy jeste byl zacinajici studentik v roce 69) doma i na dovolene. Oni policajti ani nevedeli o co jde. A tupi komuniste uz vbubec ne. Krome te jsem mel desky Tresnaka, Kubisove, Landovskeho v Havlove Audienci, Plastiky a dalsi. S temi uz to bylo horsi. Ty vysli ve Svedsku a propasovali mi je pribuzni.

209692

8.1.2010 3:42

A co ten zákon?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Ten zákon se zaměřuje na co? Na prosté popírání něčeho, co sice nazývá holokaustem, ale čehož definici neudává, nebo jen na onen údaj o počtu obětí jednoho etnika, jehož dokladem je dosud jen pouhé tvrzení?.. Je vůbec někde někým k tomu povolaným závazně definován pojem holokaust? Či je někde nezpochybnitelně doloženo ono tvrzení? [oči v sloup]

Pokud ty dvě zcela zásadní otázky nemohou být jednoznačně zodpovězeny, v čem má vznik takového zákona oporu? A o co se tedy může opírat řízení v jeho porušení někým? [zmaten]

209198

8.1.2010 8:36

RE: A co ten zákon?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 209198

ad: A o co se tedy může opírat řízení v jeho porušení někým?

No o nic, ale to u nás neznamená, že vás neodsoudí, že! A
ostatně byly i jiné holokausty a těch se to asi netýká, neb nešlo o Židy?!

Nebo pro změnu "ty jiné" je naopak vhodné popírat?

Snad aby někdo vydal příručku s názvem "Co nesmíte říkat", hi?!

Krysa

209214

8.1.2010 14:38

RE: A co ten zákon?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209198

Vždyť je to tak jednoduché: Ten zákon se opírá o mocné jezuity, kteří vládnou světu. Pokud tomu nevěříte, zeptejte se HHBB, ten Vám to všechno náležitě vysvětlí.

209244

8.1.2010 15:04

RE: A co ten zákon?

HHBB 88.?.?.?

Reakce na 209244

Tak já to tedy vzdávám, tentokrát bych to typoval asi na pejzatého óbrboháče, který se takto dovedně skrývá za oponou…

209247

8.1.2010 15:54

RE: A co ten zákon?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209247

No konečně! [velký smích]

209251

8.1.2010 5:09

Popírač holokaustu vyklouzl

Esmate 85.?.?.?

Také zajímavý článek: Popírač holokaustu vyklouzl.

209201

8.1.2010 6:32

RE: Popírač holokaustu vyklouzl

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 209201

Z Tydlitatovy vyklouzly urazky soudu - dokonce i pana soudce a to vsechno verejne. Jiste Vam nebude vadit pani Tydlitatova kdyz Vam pripomenu pravdu, taky verejne! Na Atlase , na Idnes a dalsich spousta diskutujicich na vice debatach psalo ze jste vsech svini futral a podle tech urazek ceskyho Soudu kde jste nevynechala ani pana Soudce ktery se ridil zakonem Ustavou mu danym musim uznat ze meli recht!

209205

8.1.2010 18:10

RE: Popírač holokaustu vyklouzl

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 209201

Pravda ja jsem clovek z toho plebsu, tak mozna tomu vsemu tak moc nerozumim, takze bych od pani magistry potreboval neco vyjasnit. Ona vsak vyznava filosoficke pojeti stojici na elitarskem pristupu, tusim presna citace je ohledne mazani tech psychopatickych nazoru na svem blogu berz cteni..." s odpadem se nediskutuje"... Na teto pozici ohledne vymeny nazoru staly ruzne ideologie i rezimy, vcetne nacistu. Takze pani magistra me na spravnou cestu nenaveda, ale mozno by me z bludu mohl vyvest nekdo jiny.

Za prve bych mel otazku, zda pochybnost o prubehu o historickych udalosti behem 2. svetove valky, vcetne genocid nejenom Zidu znamena automaticky popreni? Od vysokoskolskeho ucitele navic v oboru humanitnim bych ocekaval, ze je schopen rozlisit vyznamove mezi poprenim nejak skutecnosti a pochybnosti o zpusobu jakym tato skutecnost vznikla.

Dale jakym zpusobem dospela pani magistra k osobnimu zaveru, ze projevy kritickeho mysleni, ktere mohou vest k pochybovani o cemkoliv jsou psychopaticky povahy? Ma to znamenat, ze napr. filosofove jsou psychopate? Treba takovy Descartes je v tomto bode psychopatickym popiracem par excelance.

Pocinaje druhym odstavcem jsou nazory pani magistry Tydlidatove ukazkovym pripadem manipulace blato se nalepi Pan profesor Koukolik vybral frekventovana slova z ceskeho tisku, bylo jich zhruba 40. Vypisu Co se pouze melo nalepit na pana Stvůru, coz da rozum je nekdo uplne jiny nez editor Zvedavce Vladimir Stwora. Cituji: sadistické žvásty, popírač, vrazi, pedofilové, podvodníci, lupiči, znásilňování batolat, krade psy a žere je, zneužívá svoji dceru, že zavraždil svoji matku a že se živí jako pašerák drog a pasák prostitutek, antisemitské žvásty, plivl soud do tváře. Nektere citovane vyrazy se opakuji, plus eufumismy...

Mno, pani Tydlidatova by priste, kdyz neco co jak sama tvrdi nesmi rict mela radeji pozuit jmeno XYZ@, za prve to nebude vypadat, ze jeji barvy jsou zlute a za druhe pan XYZ@ skoro na jisto neexistuje. Vyroky jako "od zbabělých soudních znalců až po chabou obžalobu", "neschopného soudce". Hmm, pani magistra Tydlidatova vykazuje jakousi emocni nerovnovahu na jednu stranu vykazuje znaky obav pri pouzivani eufemismu a negativne citove zabravenych vyrazu ve spojeni s panem Stvůrou a na druhou stranu odvazne a velmi ostre kritizuji soud, ktery dle sveho osobniho nazoru respektuje ci presneji reseno pouze snasi. Plus soudni znalce i obzalobu.

Ted rychlokurzy na pravnicke fakulte v Plzni zrusili, ale treba by slo pri znalosti prostredi jeste narychlo udelat bleskiove studium na soudce nebo zalobce a mohla by stihnout dalsi kolo procesu. Pani magistra Tydliodatova se mi jevi jako velmi slibny talent pro jisty druh lidi zapojenych v pravnich systemu. Kupodivu lidi s timto talent, ale rozdilnym ideologickym zakladem pozuivali naciste i bolsevici. Uderne nesmlouvave kadry, kteri se svymi ideodpurci vyporadali, tak nejak po bolsevicku, pardon lidove-demokraticku.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Ren%C3%A9_Descartes

209268

11.1.2010 23:13

RE: Popírač holokaustu vyklouzl

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 209268

Tydli píše : Neschopných aktérů tohoto zhudlařeného procesu ostatně bylo víc, od zbabělých soudních znalců až po chabou obžalobu. Kdo jen na chvíli nahlédl do Stworova webu, nemůže pochybovat, že jde o silně antisemitskou propagandu, jaká je snad tolerovaná v Kanadě, ale v našem společenském kontextu, kam tento v češtině vydávaný web míří, je trestná. Na to není třeba konat dlouhé výzkumy, vědí to všichni, kdo se rasismem a antisemitismem trochu důkladněji zabývají. Nevědí to asi jen ti, kdo jsou z našich daní placeni za to, aby nám dopomáhali ke spravedlnosti.

Vida, jak je Tydli chytrá, je nad všechny právníky. A to ani diplom z plzeňské právnické fakulty nemá. A dojemná je její starost o to, co vědí ti, kteří jsou placeni z jejích daní. Myslím, že jako vyvolená moc daní neplatí. Tedy její obava o toho, koho ona ze svých daní platí, je zcela zbytečná.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Podle statistik žije v ČR 10.000 židů. To je 1 promile z obyvatelstva ČR.

209440

12.1.2010 1:05

RE: Popírač holokaustu vyklouzl

Datel 99.?.?.?

Reakce na 209440

Podivejte Karliku, Tydlianova je skareda baba. Tak co ji zbyva.Penize se musi nejak sypat no a zidovstina vynasi. Madam bude platit stejne dane jak Vy. Ale narozdil od Vas bude s dani mohutne cerpat.A pokud danovi platitele jsou ochotni to platit tak co?

209447

8.1.2010 5:23

Dvoji standard zidovskych farizeju a jejich prostitutu

Latinec 74.?.?.?

Na jedne strane se nazor (a to radne podporen padnymi argumenty) stempluje coby "popirani", coz ma byt kriminalni cin, ale na druhe strane je to "klasicka svoboda projevu" chranena Prvnim Amendmentem. Proste jak se to hodi do kramu tem, co jsou dnes plne u vesla.
V anglictine, z dnesnich zprav na Hu-huuu, prekladat to nebudu. Co je na tom klasickeho je to, ze je to saskarna ktera dnes ponicila selsky rozum a k vlastni zkaze zpila tradicni svet do nemoty ..
http://news.yahoo.com/s/ap/20100108/ap_on_re_us/us_anti_muslim_cartoons
Officials: Anti-Muslim images are protected speech.
MINNEAPOLIS – Two Minnesota prosecutors say they won't file charges against a man who investigators say admitted posting anti-Muslim images in front of a mosque, a Somali-owned store and other spots.
They say the cartoons are protected under the First Amendment.
The posters put up last month in the St. Cloud area depicted images such as the Prophet Muhammad engaged in bestiality and an Islamic crescent with a swastika inside it.
Some in the community say there should be legal consequences. But the chief prosecutors in both counties where the cartoons were found said they must be considered free speech.

Stearns County Attorney Janelle Kendall called it a "classic First Amendment case." Benton County Attorney Robert Raupp says religious criticism is protected speech, even if it is offensive.

209202

8.1.2010 5:43

Ještě něco pěkného - i pro nezvědavce...

Esmate 85.?.?.?

Našel jsem v tom všem na foru "http://forum.lide.cz/" přece jen trochu něčeho zábavného, inteligentního, úsměvného, nepoznamenaného politickou nekorektností a přece se týkajícího tohoto článku: Židé - včera, dnes, zítra.

Kde jsem se v diskusi k televiznímu vysílání o popíračích mimo "chanukah samech" i dozvěděl, že se pan v... také "koukal, ale mělo by být zdůrazněno, že popírání těchto událostí je nedostatek inteligence." a "Jenom ignorant může popírat prokázaná fakta!".

Tak nevím, komu mám věřit... [smích]

209203

8.1.2010 8:46

Technická připomínka

treerat 94.?.?.?

Jen bych chtěl říci, že termíny popírač a pochybovač se mi zdají jako "jejich" termíny a připadají mi zavádějící. Vnucují představu, že onen člověk tvrdí, že se nikdy nic takového nestalo, či o tom v stejném smyslu pochybuje. V daném případě mi mnohem více sedí někde přečtený termín revizionista.
Jinak děkuju za pěkný rozbor.

209215

12.1.2010 7:49

RE: Technická připomínka

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 209215

Do manipulace s lidským vědomím patří i přísně vybrané termíny. Termín "pochybovač" se jim absolutně nehodí do krámu, protože by jasně poukazoval na to, že je lidem zakazováno i o čemkoliv jen drobně pochybovat. Ale termín "popírač" si vybrali proto, že je to termín, který člověka přímo negativně a stoprocentně označkuje jako někoho, který něco tvrdě popírá. Čili termín "popírač" popírá, že by člověk mohl jen o nějakém detailu pochybovat.

Srovnejte, jaký je rozdíl v tom, když člověk řekne: Já o některých věcech pochybuju. Nebo když řekne: Já všechno popírám.

209460

12.1.2010 11:51

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209460

Přesně tak, paní Jarmilo. A o tom je Propaganda a podprahové podsouvání reality nevědomým ovcím.


Eufémismy, vhodně vybraný klouzající výraz, košér vynechání ONOHO (o čem se nemá/nesmí mluvit) zatímco JINÉ se tak nějak korektně zdůrazní, to jsou běžné nástroje ovládání vnímání nevědomých ovcí Lokaji pracujících v tzv. demokraciích, a to zejména pod tlakem autocenzury (je třeba např. splatit hypotéku a tudíž si udržet prestižní a dobře placený post) v mainstreamu i jinde.

Jsem si jist, že ačkoli to nedávají znát, velice dobře si toto své pokrytectví uvědomují a dokud jim probouzející se veřejnost s despektem nenastavuje zrcadlo, dotud se tváří jakoby nic a stydí se (pokud nejsou kolukolíkovými deprivanty a to z 99% nebudou) alespoň maličko vnitřně.


I oni patří mezi tzv. lokaje Systému, o kterých by se v souvislosti s tzv. E/elitami a zejména voldemortími E/elitami MĚLO k věci a v relevantních SOUVISLOSTECH (přes námitky jednoho zdejšího nejmenovaného..[smích] diskutéra, který vidí v souladu s radami zprofanovaných náb.špiček jediné řešení, aniž by kdy upřesnil jak si to v praxi představuje, v tzv. "práci na sobě a ve svém nitru" ) CO NEJČASTĚJI HOVOŘIT.

A Peace s nimi.


(Tím netvrdím, že práce na sobě není jedením z hlavních předpokladů, jak se zbavit ovčího syndromu a závislostí na čemkoli, kdy myslet a mluvit o "A" a přitom opomíjet viz. historické zkušenosti "B" -nebo vice versa- NESTAČÍ.)

jansmith[smích]

209466

12.1.2010 17:18

RE: Technická připomínka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 209466

Přesně tak, pane jansmtith1984[smích]. A o tom je Propaganda a podprahové podsouvání reality nevědomým ovcím, které nejspíš předpokládáte i kolem sebe.

>Eufémismy, vhodně vybraný klouzající výraz, košér vynechání ONOHO
Jako pěkný příklad by mohl posloužit výraz "košér" ve Vašem podání.
Myslíte, že by mohl posloužit i třeba výraz "E/elity?"

> (o čem se nemá/nesmí mluvit) zatímco JINÉ se tak nějak korektně zdůrazní,
Tady by mohlo posloužit i to Vaše "JINÉ" a "ONOHO".

>Jsem si jist, že ačkoli to nedávají znát, velice dobře si toto své pokrytectví uvědomují
Uvědomujete si, pane janstmith1984[smích], že používání slova "voldemort" by mohlo být chápáno jako pokrytectví?


Posloucháte a čtete se jistě rád, pane jansmith[smích], a patrně máte rád i zrcadla, že ano.

209482

13.1.2010 19:06

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209482

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 78 skrývá), jako vždy je věc jednodušší než vypadá.


My se tady bavíme o Propagandě, která stylem brainwashingu manipuluje pro něčí zájmy (většinou jak připomínám pro MOC a peníze do těch správných kapes) většinovou populací.

Nebo to chceš nějak popřít?


Tobě ale více leží v žaludku jedna smithů a rád bys jej nějak "ozrcadloval", viď, příteli?..[smích] Proto snaha v souladu s metodami propagandistů a sofistů, kdy se změní bílá v černou nebo naopak udělat z jansmithe někoho, kdo podprahově manipuluje ostatními.

Máš v tom ale bug Josephe..[smích], protože jsme na Zvědavci a tady se pokrytecká propaganda, o které se tady bavíme tak nějak nekoná a pokud se nějaký povětšinou sio-diskutér objeví, s kvikotem hned zase vysublimuje.


To je jedna věc. A pokud tady máme nějak diskutovat, tak hold musíme nazývat věci pravými jmény a někdy si i vytvořit vlastní terminologii, která je zdejším SOUDNÝM a na propagandě a brainwashingu nezávislým čtenářům známa a nijak jimi tudíž nemanipuluje. A pokud sem zaskočí i nějaká nepoučitelná, jak si zmínil, cituji: "ovce", tak to pak jedině Peace s ní.

Evidentně ti leží v žaludku i výrazy jako košér a E/elity, ale buď si jist, že se o žádné eufemismy nejedná (viz. definice tohoto slova), protože nic nezjemňují, ale naopak v podání jansmithe upozorňují na skutečnost, kterou svým významem reprezentují. Zde si můžeš dostudovat co ten výraz Eufemismus znamená: http://cs.wikipedia.org/wiki/Eufemismus.


A slovo "Voldemort", kterým Zvědavce obohatil pokud se nemýlím nick Vaclav Semerad (a díky mu za to) a tvá legrační věta, že by mohlo být chápáno jako pokrytectví??

Tak to by mne tedy opravdu zajímalo, jak to myslíš Josephe a jsem jedno ucho, jak se z toho vyverbalizuješ. Pokud vůbec.

A Peace s tebou.

jansmith[smích]

209553

13.1.2010 20:40

RE: Technická připomínka

jansmith1985 66.?.?.?

Reakce na 209553

Ale ani Vy, pane jansmith1984[smích] , neuvádíte své rodné číslo a zdá se, že ani svou IP, tedy Vaše anonymita je anonymnější než průměrného anonyma, tak dopřejte téhož, čehož si užíváte sám (kázat vodu a nepít víno, znáte to). Ale pro přehlednost jsem tam nějakou hloupost uvedl.

Možná byste měl zvážit, jestli se Vás vymývání mozku také nedotklo. To je velmi ošemetná věc, neboť s vymytým mozkem nemáte šanci rozpoznat, že ho máte vymytý. Obvykle se to pozná tak, že vymytý mozek považuje své okolí, "sionistické a spiknuté", za vymyté. Sám sebe pak považuje za osvícený. Namístě je určitá opatrnost v úsudcích.
Nevypadá to na to, že byste podprahově manipuloval ostatními. Je to ještě jednoduší, než to vypadá. Je to i dost okaté. Uvedené výrazy mají nejspíš jiný původní význam, než jim zkoušíte dávat Vy. Takové dvojaké chápání je zrádné a mohlo by způsobit, že přestanete rozumět sám sobě. Může se také stát, že toto pokrytectví se stane vaší běžnou normou. Proto ta "vlastní terminologie" nemusí být totéž co "pravá jména". Není snad "správná kapsa" také eufemismus?
Abych se dostal do obrazu, mohl byste prosím objasnit výraz "Voldemort" a co se pod ním, zde na Zvědavci, nepokrytě ukrývá?

Děkuji.
jansmith1985[smích]

209554

13.1.2010 22:33

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209554

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 66 skrývá..[smích]), jeden z pokusů o započetí klouzací debaty je např. zaměřit se na osobu oponenta, tj. zaměřit na to celý příspěvek a kromě sofi filozofování přitom nezapomenout rádoby kultivovaně vykat. Ostatně nejsi zde s tímto přístupem první (samozřejmě pokud nejsi klonem těch minulých pokusníků) a protože má Editor a ostatní čtenáři takové příspěvky jistě rád, tak v tom k obecnému poveselení klidně pokračuj.


A jaký je rozdíl mezi anonymitou pod beze změny používaným JEDNÍM nickem a tzv. super-anon ajpinou BEZ nicku nebo pod různymi nicky zde již bylo podobným diskutérům jako tobě několikrát VYSVĚTLENO a věz, ze RČ nebo IP s tím nemá nic společného.

Mám ti ten rozdíl zde opakovaně zopakovat?..[smích] Nebo se mrkneš do archivu a dohledáš si to?Co se týče tvé legrační starosti o mozek jendy smithe a jak ti záleží na tom, aby rozpoznal, že jej má vymytý, tak odkud vítr fouká lze registrovat v okamžiku, kdy zazní výraz, cituji: "sionistické spiknutí". Rázem jsi odkryl své maskování a zařadil se mezi sofi diskutéry, kteří zejména Vazby a Indicie rozebírané v nezávislých debatách, které ukazují na NEKALÉ (nejen historické, ale i současné, viz. Gaza) PRAKTIKY soinistů a jejich Lokajů neradi vidí.

Je mi jasné, že tě svrběly prsty a moc nechybělo a přidal bys i varování ohledně nebezpečí antisemitismu, ale pravděpodobně sis uvědomil, že by to bylo již moc, a tak ses zdržel. Nebo navrhuješ bavit se raději o jezovitech? Vyhovovalo by ti to příteli?..[smích]


A pokud ti leží na srdci, jak si to popsal, cituji: "ta vlastní terminologie", kterou jsi pokrytecky označil za pokryteckou tak věz, že se jedná o FREE terminologii (není za ni nutno platit žádné tzv. košér poplatky) a tudíž ji zde v různých obměnách používá kromě jansmithe mnoho dalších na propagandě nezávislých Zvědavců. A pokud tě nějak irituje nebo vzrušuje, tak doporučuji ji nečíst nebo zde klidně používej terminologii, která bude vyhovovat jen tobě.

Od toho je svobodná necenzurovaná debata a pokud máš rád cenzuru, tak na to je jediná pomoc, tj. zaskočit na jiné weby, jako např. na ten patřící pí.Tidlidi apod.


Na závěr se dostáváme k termínu "Voldemort". Pokud se chceš pochopením termínu "Voldemort" dostat UPŘÍMNĚ, jak jsi napsal "do obrazu", tak se opět podobně jako v případě rozdílů v anonymitě ponoř do starších příspěvků, kde byl opakovaně v různých obměnách vysvětlen a ukážeš tím nejen, že nejsi pouhý mluvka, ale že dokážeš informace také vyhledat.

A pak zahlas, co jsi zjistil. A Peace s tebou.


jansmith[smích]

209560

13.1.2010 23:47

RE: Technická připomínka

jansmith1985 87.?.?.?

Reakce na 209560

Pane jansmith1984[smích], starší příspěvky jsou možná pro někoho zajímavé, ale otáčí se stále dokola kolem neurčitosti. Chtělo by to "pravé jméno", není snad nutné si vysvětlovat pomocí archivu, co "pravé jméno" znamená. Ale význam "novot" by bylo užitečné si připomínat . Představte si, kdyby každý čtenář, který by narazil na Váš příspěvek, musel u tolika termínů zkoumat, co tím chtěl pan jansmith1984[smích] vlastně říci, a takto by to musel dělat třeba i u jansmith1985[smích], jansmith1986[smích], a tak dále. Takové diskusní místo by se spíše podobalo "židovské škole" (promiňte mi ten eufemismus).

Váš předešlý příspěvek jsem použil jako příklad, a přímo na něm si bylo možné ukázat účinky propagandy v praxi, což se stalo, osoba oponenta je zde až na druhém místě. Na tomto dalším Vašem příspěvku by naopak bylo možné si názorně rozebrat "klouzavost směrem k oponentovi". Ale to bychom to posouvali od tématu. Stejně tak není potřeba se dále zabývat objektem "nick", nebo "Gaza" v tomto tématu.
Například slovo "přítel" jste použil zcela ve smyslu diskutovaného eufemismu. Podobně jste užil i Váš termín "sofi diskutér", jehož význam je zastřen značnou neurčitostí. Je toho více, ale jako příklad to postačí.
Určitě je zajímavá Vaše představa o "na propagandě nezávislých Zvědavcích". To již souvisí s tématem, ale to jste bohužel nijak nerozebral, což by jistě vneslo nějaké světlo do způsobu Vašeho uvažování a zvyšovalo i šance na pochopení toho, co jste chtěl říci především Vy sám, bez ohledu na to, co si myslíte, že si ti Zvědavci myslí.
Prosím Vás, pane jansmith1984[smích], kdo je pí.Tidlidi?

(Ještě se omlovám se za ten přihlouplý nick, ale bylo to první, co mě napadlo)

jansmith1985[smích]

209562

14.1.2010 8:36

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209562

Víš Josephe (nebo kdo férový se za superanon ajpinou 87 skrývá) nevím, zda-li jsou Protokoly Sionských mudrců (které tak čertí sionisty) podvrhem, ale že odrážejí realitu ukazuje i to, že se podle nich určití lidé (jako v tomto případě ty) chovají.


Už ti bylo jasně vysvětleno (a v archivu, který tebe nezajímá to bylo vysvětleno stejně jako princip anonymity fungující z dobrých důvodů na veřejných a zejména na vůči polit.korektnosti nezávislých webzinech, či bylo vysvětleno i to, co si kdo představuje pod pojmem "Voldemort" ) a že osoba diskutujícího, jeho jméno, RČ, krevní skupina nebo číslo ponožek zde v debatách není podstatná ani zajímavá.

Zajímavé jsou myšlenky a názory (zde např. vzhledem k základnímu článku co JE nebo NENÍ Propaganda a jak se projevuje) a tvá snaha stále tlačit diskuzi směrem k rozkrývání osobní identity oponenta a rozpliznout ji v tzv. blbostech už přestává být zábavná, stejně jako styl, který se zde pokoušíš takřka totožným nickem s nickem tvého oponenta ZAVÁDĚT.


Když už debata (někomu nepohodlná) nejde více odklonit nebo úplně zlikvidovat, tak se alespoň ZNEPŘEHLEDNÍ matoucími nicky, kdy se zneužije ten oponenta, přesně jako se o to v souladu se zněním Protokolů (které odhalují farizejství) pokrytecky v přeneseném smyslu pokoušíš i ty.

Nedávno se zde manipulací s nickem Karla z Čech o podobné matení pokoušel jiný farizej a ty jdeš v jeho šlépějích.


To je podle mne 1000x férovější Joseph, který se neumí podepsat (nezvolí si pro přehlednost debaty a zejména pro možnost její archivace ŽÁDNÝ nick), než člověk, který zneužívá nicky svých oponentů a porušuje tím nejen morální zásady, ale podle mne i pravidla tohoto webzinu.

Nebo jsi na tom opravdu tak špatně Josephe, že si neumíš zvolit jeden nezaměnitelný nick určený pro debaty na Zvědavci a ten férově a kontinuálně používat?? Nebo se ti líbí ze sebe v souladu s Protokoly dělat legračně "blbého" a ptát se opakovaně na triviality jako to děláš dotazem, kdo to je všem soudným Zvědavcům známá pí.Tidlidi?

Zkus se na tím vším zamyslet příteli a Peace s tebou.

jansmith[smích]

209574

14.1.2010 9:17

RE: Technická připomínka

Saša sasa (zavináč) mts (tečka) net 74.?.?.?

Reakce na 209574

Pane jansmith 1984 Váš oponent nechce diskutovat; chce se hádat, zaplavit diskuzi nesmysly a pokusit se mást. Je z „opačného břehu“, chce nějak malicherně poškodit Zvědavce. S takovými v zásadě podlými lidmi nemá smysl se bavit.
Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca Vám chtěl napsat, nevím sice přesně co, ale domnívám se, že něco v tom smyslu, co Vám sděluji veřejně.

209576

14.1.2010 10:26

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209576

Mně je Josephova taktika jasná Sašo a také si uvědomuji, že např. mirda by takovou debatu, se slovy, že nebude hovořit s prázdným šuplíkem..[smích], utnul hned z počátku.

Mě ale baví tyto sofisty natahovat na skřipec (byť oni si to nepřiznají a někteří se vulgárnostmi, jiní sofi verbalizováním stále pokoušejí debatu odklánět, znepřehlednit nebo rozbít) a tím je nechat, aby se sami o sobě natolik odkopali, že z debaty s kvikotem nebo potichu nakonec utečou.


Jak jinak nastavovat zrcadlo než tímto způsobem klidné, cílené a nekompromisní debaty diskutérům, které jsi správně popsal a tím připravit ostatním návštěvníkům Zvědavce možná trochu zábavy a myslím že občas i zajímavé náměty k zamyšlení??

I o tom je podle mne Zvědavec a pokud se s nimi nebudeme bavit vůbec, jen jim přihrajeme vodu na jejich (v souladu s Protokoly) sofi pokrytecký nebo sebeublížený mlýn. A Peace s nimi.


No a pokud by měl editor pocit, že mé debaty s těmito sofisty jeho webzin poškozují, tak není nic jednoduššího, než mi to dát najevo a já svůj přístup s klidem v duši přehodnotím.jansmith[smích]

209581

17.1.2010 23:07

RE: Technická připomínka

mtk 88.?.?.?

Reakce na 209581

"Protokoly" nevoní sionistům proto, že vznikly PŘED prvním sionistickým sjezdem, a tudíž NEJSOU jejich dílem. Padlo to zde mnohokrát, ale zjevně to nezapdá do Tvého pojetí židobolševickobankéřského spiknutí; některé argumenty prostě kategoricky ignoruješ. P R O Č ? ? ? ? Odmítám všechny falešné Karly z Cech, Jansmidhy1985 a obecně všechny anonymy; za to si může koneckonců editor sám. Ale mnozí z těch pochybných nicků a nenicků upozorňují na pochybný obsah příspěvků janasmithe1984. Dostal jsi, Jendo, dotaz, aby jsi vysvětlil termin "Voldemort", místo toho jsi zopakoval to, co už asi 1000krát. Pokud můžeš jak kafemlýnek opakovat ty své fráze o E/elitách, "podstatě", "Moci a peněz do těch správných košer kapes" atd, tak můžeš i zopakovat definici pojmu Voldemort - hovno by se Ti stalo. Takto toitž popíráš svou zásadovost. Dotaz ovšem zůstal nezodpovězený. To, co vytýkáš druhým, děláš sám. Proč potom očekáváš, že někdo zodpoví ty Tvé "testovací" otázky "Násilí v Gaze", "Když ne R+R, tak kdo konkrétně?". Nejsem jediný, kdo Tě na to upozorňuje. Jestli se v Tvém případě jedná o nějakou hru, nelíbí se mi. Zdá se, že si tady vzájemně s vedením tak trochu kryjete záda a vší silou zde tlačíte jen tu "jednu pravou lini". No, když myslíte, že to prospěje věci... [zmaten]

P.S. Ale mohu se pochopitelně mýlit, jak jinak ...

209784

18.1.2010 0:28

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209784

Kdepak mtk.

Chápu tvé rozhořčení, ale mnoho pojmů jsem zde v minulosti opakovaně vysvětlil a pracovní pojem Voldemort, který na Zvědavci již zdomácněl TAKÉ.


Tady je jedna z mých definic tohoto fenomenu, který zde pokud se nemýlím jako první zmínil Václav Semerád.

A abys mi věřil, že si dodatečně nevymýšlím, tak zde zkopíruji přesné znění z jedné starší diskuze, byť se ti to asi také nebude líbit, protože v ní zmiňuji jednoho diskuzního přítele a kamaráda, který by se zde ve vláknech podle některých reakcí neměl ani citovat, natož parafrázovat...[smích]


Tedy kdo jsou VOLDEMORTI z jednoho staršího vlákna podle PROTA (pardón jendy smithe..[smích]):

(A pokud se bavíme o Voldemortech a podobných podle HHBB volovinách, což je pracovní výraz pro různé (zdůrazňuji) Pokrytce, vykuky, košér byznysmany a bojovníky za MÍR, spravedlnost, pravdu, lásku a demokracii - bez ohledu na stranickou příslušnost, upřímné či pokrytecky zastávané náboženství/vyznání (podotýkám, kteří v rozporu s tím co hlásají historicky pro MOC a peníze do těch správných kapes a stále dokola iniciují krvavé VÁLEČNÉ konflikty a další chuťovky) a který na Zvědavci již zdomácněl, tak zde se nejedná o nějaké imaginární, cituji HHBB: "bubáky", nýbrž o velmi živé a agilní lidi a skupiny, o jejichž původu by se nemělo pro zachování duševního zdraví (nebo podle hesla "Pravda není pro všechny"?) podle HHBB raději otevřeně diskutovat.) Konec citace.


Už mi věříš příteli a kamaráde, že jsem mé chápání termínu Voldemort (a nebylo to jednou) vysvětlil?


A pokud jde o Protokoly, tak ty podle mne nevoní sionistům nikoli proto, že vznikly PŘED prvním sionistickým sjezdem, a tudíž NEJSOU jejich dílem, ale proto, že jim nastavují zrcadlo a přesně odhadují jejich současné chování ve světové politice a kterým směrem se přesně podle jejich tezí ubírá i morálka a mezilidské vztahy v rámci tzv. západní (nutno ale připomenout že v souladu s judaismem tzv. gojímské) civilizace. Tedy civilizace hlásající velká hesla, ale praktikující pokrytectví horem dolem, hlavně když to nese nebo děla "dobře", tj. uspokojuje psychické či fyzické závislosti.


Nějaký závěr? Osobně žádnou "jednu pravou linii" netlačím a žádné, jak si to nazval, cituji: "židobolševickobankéřského spiknutí" nepodsouvám, jen obvykle (uznávám že neodbytně a občas i s humorem) připomínám pokrytectví a farizejství, které jisté světové síly a skupiny reprezentují a přímo nebo podprahově směrem k veřejnosti dlouhodobě vyučují.

Kdo si ale tyto pojmy již spojí s KÝM je již na něm samotném a Peace s ním i s nimi.


jansmith[smích]

209787

14.1.2010 10:30

RE: Technická připomínka

jansmid 66.?.?.?

Reakce na 209574

Pane jansmith1984[smích], jestli jste na "politické korektnosti nezávislý", tak přeci nemusíte pravá jména, nebo skutečné významy ukrývat za eufemismy, nebo i výrazněji – dle vašich slov - pokrytecký způsob vyjadřování. Asi nebudeme v rozporu, že toto je právě charakteristické pro ty "korektní", od kterých se předpokládám chcete lišit.
Okolnosti kolem nicku způsobily, že Vám opět uniká téma (soustřeďme se na tu propagandu). Bude-li propaganda cílená, zpravidla obrátí jednu skupinu lidí proti skupině jiné. Dobře, že jste vzpomněl tzv. Protokoly siónských mudrců. Uvěříme-li v jejich platnost, či pravost, pak bez ohledu na to, co je jejich obsahem, se již stáváme možnou obětí propagandy. Jsou-li skutečně součástí takové širší cílené propagandy, pak je z pohledu autora nutné, aby se v nich co nejvěrohodněji odrážely možné pocity čtenáře. Jestli se tak stalo i ve Vašem případě, jste pravděpodobně obětí propagandy.

Asi nejsem natolik zvědavý. Nevím, kdo je pí.Tidlidi. A proč mne nazýváte Josephem? Jestli Vám přišel nick jansmith1985[smích] urážlivý, nebo nějak odpudivý, tak ho pro další přátelskou diskuzi změním. Sám pokládáte podstatnější prezentovaný názor, tak už prosím opusťte téma "nick".
(Klidně k oslovení použijte můj nový nick, nepovažuji ho za nějakou nadávku, nebude mi to vadit)

- Pane Sašo, Vy to máte nějak rozdělené na "břehy"? A s "druhým břehem" se doporučuje (dle třetí osoby) zastavit dialog?

jansmid[zmaten]

209584

14.1.2010 11:08

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 209584

>- Pane Sašo, Vy to máte nějak rozdělené na "břehy"? A s
>"druhým břehem" se doporučuje (dle třetí osoby) zastavit
>dialog?

S „druhým břehem“ si s radostí popovídám, pokud se nebude schovávat za různé osoby, lze říci lhát, když jen pozmění nebo vynechá poslední číslo nicku. Debata je jinak o ničem, přece se nebudeme bavit o možném dogma. Vaše předešlé příspěvky díky Vašim schovávačkám nelze najít, jděte si hrát do mateřské školky. O mně si můžete zjistit i číslo bot, oproti Vám se nemám za co stydět.
Budete mlžit, blbnout a chytat za slova.

209586

14.1.2010 11:33

RE: Technická připomínka

jansmid 67.?.?.?

Reakce na 209586

Pořád ten nick. Na nějakém nicku přeci nesejde (písmenko sem, nebo tam). Rád bych hovořil o té propagandě, zkoušel jsem zavést na to téma hovor s nickem jansmith1984. Možná, že Vy na dialog přistoupíte a budete se držet věcně tématu (začátek zatím nebyl nejšťastnější).
Právě i mě vadí ta nejasnost a rozmlženost určitých pojmů v diskuzi. Jaké dogma jste měl na mysli, mohl byste to upřesnit?

(Ujišťuji Vás, že mě Vaše číslo bot nezajímá, zajímá mě názor diskutujícího nicku Saša)

209587

14.1.2010 14:40

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209584

Saša ti to Josephe celkem bez servítek vysvětlil a já k tomu na závěr jen dodám pár bodů.


Předně, označení Joseph používám (jelikož nechci podobně jako přítel mirda mluvit do prázdného šuplíku) v případě, že se oponent není schopen identifikovat pro transparentnost diskuze žádným nickem, tj. se schovává pouze za superanon ajpinu. Nebo když je vulgární nebo když nick jednou použije a podruhé nikoli. A nyní nově, pokud napodobuje i nicky svých oponentů, jak to košér spůsobem demonstruješ ty.

Paradoxně jsem si toto jméno nevymyslil, ale přesně tak jak popisuji, se zde blahé paměti choval jeden diskutér a možná dnes (pokud se nám nereinkarnoval..[smích] do jiného nicku) ani netuší, že zde jeho sofi pokrytecké chování slouží na věky věkův..[smích] jako odstrašující příklad.


Tvůj další tebou zvolený nick tj. "jansmid" Josephe je dalším důkazem tvých sofi her, kdy ačkoli by ti nemělo (jak říkal Burian, při vašem vzdělání) činit žádný problém si pro férovou debatu zvolit jeden permanentní a nezaměnitelný pseudonym, stále toho nejsi schopen a o to raději bys zde diskutoval.

K tomu si ale najdi někoho jiného, kdo ti bude donekonečna vysvětlovat, co znamená SLUŠNOST a transparentnost ve veřejné diskuzi a do chvíle, než opustíš farizejské (jako v případě zneužívání nicku jansmith) napodobování jiných pseudonymů, jsi pro mne jako někdo s kým budu ochoten ztrácet svůj čas pouze "mrtvý homolka"..[smích]


A pí.Tidlidi? Stále nevíš kdo to je a stále sis ani nebyl schopen dohledat jak jenda smithů definuje pojem "Voldemort" nebo voldemortí Lokaj? Při tvém vzdělání se tomu divím, ale abych ti alespoň s tím prvním pomohl, tak zde se můžeš napojit na myšlenkovou a názorovou energii zakladatelky Ligy proti antisemitismu pí.Tidlidi:http://cs.wikipedia.org/wiki/Věra_Tydlitátová

Příjemné studium (když jsme u té propagandy, která tebe jistě upřímně velmi zajímá) a to zvláště pokud se bavíme o aktivitách a projevech pí.Tidlidi na adresu editora tohoto Webzinu a posledního soudního procesu vyvolaného lidmi kolem této paní, na který se chodíš, jak je vidět nadšeně, zviditelňovat.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

209598

14.1.2010 15:44

RE: Technická připomínka

jansmíd 83.?.?.?

Reakce na 209598

Pan Saša nevysvětlil bohužel nic. Vyhýbá se tématu jako Vy, pane jansmith1984, přičemž základem smysluplné diskuze je neodbíhat od tématu. Objektem našeho povídáni si zde je propaganda a věci s tím spojené.
Víte co je to nálepkování? To je také nedílnou součástí propagandy. Třeba pan jansmith1984 se stydí říct panu Sašovi, že je něco nehezkého, a chtěl by ho veřejně pošpinit v nějakém zájmu. Tak onálepkuje pana Sašu třeba "zelenou" nálepkou, což se panu Sašovi dvakrát nelíbí, ale co může říkat proti "zelené". No ovšem součástí taktiky je, šířit o "zelené" nálepce nelichotivé věci. Například, že kdo má zelenou nálepku, tak ten je slaboduchý a zlý.

Už to chápete aspoň trošku, pane jansmith1984?
Pokud ano, tak si projděte své příspěvky dozadu a zjistíte, že se to tam nálepkami jenom hemží. A to je určitě zajímavé zjištění, které se velmi dotýká diskutovaného tématu. Pan Saša do toho již málem sklouznul také (asi máte na sebe určitý vliv), jelikož nepohodlný názor je z "opačného břehu", a tedy za ním musí stát "podlý člověk". Při tom i panu Sašovi muselo být jasné, že nikdo určitě nechtěl vzbudit dojem, že Vy takto polemizujete sám se sebou. Myslím, že shoda nicku s 50% není nic tak neobvyklého, co by mohlo vzbudit takový dojem.

Vidíte, pane jansmith1984, že to jde aspoň trošíčku posunout i u Vás. Ještě rozpracujte, jak přesně Věra Tydlitátová souvisí, dle Vás, s tím, co nyní diskutujeme - propagandou v praxi.

jansmíd[zmaten]

209599

14.1.2010 16:50

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209599

Kdepak Josephe, nic rozpracovávat nebudu. Informací jsi dostal dost a nic z toho tě nepoučilo..[smích]


Používáš s farizejským úšklebkem opakovaně STEJNÝ nick jako prve bez toho, aby sis sebevědomě a férově ZVOLIL jednou pro vždy od mého NAPROSTO ROZDÍLNÝ a byť ti bylo jednoznačně řečeno, že takhle NE, stále to s dalšími sofi snahami o debatu zkoušíš...[smích]

Tak klidně zkoušej milá reinkarnace Josepha. Já jsem svou dobrou vůli již vrchovatě vyčerpal a jsem zvědav, kolik ostatních čtenářů Zvědavce se po těchto zkušenostech podobně jako já pokusí s šuplíkem jako jsi ty (je vidět, že měl mirda pravdu) v takové debatě pokračovat.


Pokud ale upravíš svůj nick v souladu s výše řečeným, potom se ozvi a probereme jak pí.Tidlidi, tak nástroje Propagandy a brainwashingu mas nebo CO je nebo není nálepkování, které tě jako předpokládám bojovníka za svobodu slova, pravdu a lásku k bližnímu svému a rozkrývání mediální a jiné propagandy tzv. E/elit a jejich Lokajů, se srdcem na dlani (a nikoli viz. zrcadlo Protokolů pokryteckým klouzáním) jistě "upřímně" zajímá.

Do té doby Peace s tebou příteli.


jansmith[smích]

209603

14.1.2010 18:38

RE: Technická připomínka

šmithjan 62.?.?.?

Reakce na 209603

Co se dá dělat, pane jansmith1984. K tématu se s Vámi asi nedostanu.
Ale je zajímavé, že považujete nick za podstatnější záležitost, než je téma diskuze. Přesto neváháte kdejaký nick ignorovat a nahrazovat ho nálepkou "Joseph". Zkusil jste definovat pravidlo pro zvolení nicku? Zajímavý je i nápad s nickem "naprosto rozdílným". Definujte to.
Pane jansmith1984, instrukce pana Mirdy ze zákulisí, zprostředkované panem Sašou, by se Vám vyplatilo důsledněji respektovat. Možná by Vám také měly ležet na srdci více Vaše názory, než názory dalších čtenářů.

>probereme jak pí.Tidlidi, tak nástroje Propagandy a brainwashingu mas nebo CO je nebo není nálepkování, které tě jako předpokládám bojovníka za svobodu slova, pravdu a lásku k bližnímu svému a rozkrývání mediální a jiné propagandy tzv. E/elit a jejich Lokajů, se srdcem na dlani (a nikoli viz. zrcadlo Protokolů pokryteckým klouzáním) jistě "upřímně" zajímá.
Toto není příliš jasný výrok, je v něm opět mnoho eufemismů a nejasných souvislostí, patří opět do kategorie výroků zavádějících.
Také slovo "přítel" v závěru neodpovídá svým významem dikci předchozího textu, jeho možné ho raději považovat za to, co jste nazval "farizejský úšklebek" (i to je ale opět eufemismus, který nemá zcela jasný obsah).

šmithjan[zmaten]

209609

15.1.2010 4:35

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 209609

> Ujišťuji Vás, že mě Vaše číslo bot nezajímá, zajímá mě názor diskutujícího nicku Saša

Jedná se o skutečné jméno, žádný nick.[smích] Když na to jméno kliknete myší, zobrazí se Vám mé názory na různorodá témata.
Pro ujasnění Vámi předstírané nejasnosti některých pojmů Vám poslouží Wikipedia.

>nepohodlný názor je z "opačného břehu", a tedy za ním musí stát "podlý člověk"

Představil jste se skutečně nešťastně, několika zavádějícími nicky, otázkami, které Vám musí být jasné, vydupáváním si přece zcela dobrovolné odpovědi atp. Nějak mě napadá chování řeznického psa nebo policejního vyšetřovatele. Na jiných diskusních fórech byste byl označen jako „troll“ a vyloučen, zcela určitě u mgr. Tydlitátové a ještě by to dala do spojení podobenstvím se zneužíváním dětí nebo něco stejně odpuzujícího. Přesvědčení a politický názor nese značnou emocionální nálož a do jisté míry se dopouští nálepkování nebo Vámi zmíněné propagandy každý, problém je, že kdo je momentálně u vesla a je tedy silný může být nestoudně drzý, průhlednou a očividně lživou propagandou zaplavovat média a odvážně se pouštět do diskuzí. Pokud si chcete ověřit svůj názor nebo si přečíst názor jiných, napište, co si myslíte Vy a možná ani nemusíte vkládat násilnou otázku, on na Vás bude někdo reagovat.

209631

15.1.2010 7:00

RE: Technická připomínka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Reakce na 209631

Tak skutečný pan Saša, sám v poli. Ale mě opravdu zajímá víc ta propaganda. Vaše odkázání na encyklopedie je také přínos do diskuze, ale pro praxi velmi nepoužitelný. Už právě proto, že mnoho takových pojmů se tam buď nevyskytuje anebo v jiném významu.
Pane Sašo, Vaše reakce v tomto vlákně je zajímavá pro mě v jednom směru. Vás nezajímá ani tak "trollí" jednání, jako "troll" dle nicku. Je to logické, neboť to umožňuje podporu "trollů" patřících do lokální skupinky, kteří jsou využitelní v rámci místní propagandy.
A tím jsme se dostali opět do tématu. Pane Sašo, myslíte si, že jenom proto, že se děje lživá propaganda v malém, je omluvitelná? (Přemýšlejte, každý názor má v sobě obsaženo obojí, jak pravdivost, tak to druhé).

"troll"[mrknutí jedním okem]

209634

15.1.2010 8:44

RE: Technická připomínka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 209634

Me to zajima o co vam jde? O ego? O provokace? Pokud skutecne chcete diskukutovat, tak mate spatny system. Takhle se proste nic zajimaveho nedozvite, pouze budete resit nick a duvod proc zrovna tenhle nick? Kdyz se neco chcete dozvedet musite zvolit ten spravny zpusob. Dokonce, i kdyz lidi chcete informovat o te nejlepsi pravde z moznych, tak to chce podat trochu lip a neflakat to.

Jestli vas zajima propaganda v tom vam nepomuze ani lepsi system pri pokusu pracovat s informacemi. To musite to zkusit jinde, tohle neni verejnopravni televize nebo velka svobodna nezavisla media. Tady se povestinou pise zadarmo nebo dokonce musite zaplatit nejaky obolus na provoz. PR agentury, ktere delaji do propagandy naopak shrabnou provizi, pokud mozno tak at to je vejvar. Zadarmo ani Klvana ze sebe nebude delat kasparka a jeste ke vsemu verejne.

Mne osobne treba pomaha nick v orientaci, ne kvuli tomu, ze nese opozicni nazory. Ty maji stale informacni hodnotu, ale u nekterych nicku cist prispevky je ztrata casu. Koneckncu vetsinou i pri skatule, skatule hejbejte staci precit jednu dve vety a pokud je to delsi, tak to ignorovat. Z toho duvodu pisu stale pod svym jmenem, abych lidi s podobnym pristupem k veci zbytecne neokradal o cas a mohli Bartoskovi prispevky rovnou preskocit.
http://www.youtube.com/watch?v=iu_woRi5I7M

209640

15.1.2010 16:45

RE: Technická připomínka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 211.?.?.?

Reakce na 209640

René (mohu Vám tak říkat), ten systém není nic moc, ale i tak mi stačilo jedno vlákno na to, abych si udělal celkem jasnou představu, o co tu jde a informací jsem dostal víc než bych čekal.

Díky za spolupráci.

reneupovidany[smích]

209669

15.1.2010 9:44

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 209634

>Tak skutečný pan Saša

A já mám s kým tu čest? [smích]

>sám v poli.

Přestaňte už kouřit tu trávu, [smích] my spolu nejsme ve válce, kam Vás vede slepá vášeň.

>Ale mě opravdu zajímá víc ta propaganda

Jste propagandou posedlý a prolezlý. Podívejte se na reklamu. Obrázky podsouvají, že budete štíhlý a krásný a často po produktu nastane pravý opak, je to nadneseno k hranici lži, někdy sice těžko prokazatelnou a za to vyloženou lží. Podobně politici v oblečcích na míru, aby udělali dojem a řiťolezci na iDnes se zase snaží postavit Evu Novákovou do špatného světla, vyberou ne zrovna nejšťastnější záběr. Izrael se snaží zesměšnit velvyslance Turecka a Ajalon v televizním záznamu potměšile Hebrejsky poukazuje na to, jak s ním zachází. To se ani nezmiňuji o naprosto lživém zdůvodnění posledních válek.
Politicky nekorektní pohled většiny z nás, ač třeba podbarvený se nedá prostě srovnat s tím hnojem, s čím jsme krmeni. Pokud chcete spolknout všechno i s navijákem, čtěte něco jiného pane hrdino.
Pochybovat a řídit se vlastním „selským rozumem“ je dobře.
Jak se tak pídíte po těch správných odpovědích, opomněl jste odpovědět panu Bartoškovi „jaký je Váš motiv používat nick jako provokaci jiného diskutujícího!

209647

15.1.2010 10:13

RE: Technická připomínka

Alexej 85.?.?.?

Reakce na 209647

Zdá se, že Vás skutečně moje identita zajímá. Jste ji dokonce ochoten vyměnit za své číslo bot. Působíte dobře. Jste čestným štítem jádra? Proč jste v tom toho jansmith1984 raději nenechal.
Srovnávat můžeme. Pokud hodláte ten hnůj ovšem ochutnávat. Někomu chutnají prostě různé druhy hnoje.
Ano, pane Sašo. Jsem propagandou prolezlý a jsem si toho vědom. Máte pocit, že je dobré to napodobovat? Na tomto principu je systém přeci postaven.

209650

16.1.2010 8:31

RE: Technická připomínka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 209650

>Alexej

Netrefil jste se, střelče a bojovníku, to není moje jméno, tedy dnes pane Alexej

>Vás skutečně moje identita zajímá.

Duch měnící nicky v nezdařené klóny někdy až nehezky zavání. Ani nevím, proč se s Vámi zabývám, ale mám přátele různé, od těch co uvěří všemu až po ty co nevěří ničemu, dokonce rozličných ideologií, někteří až otřesně „normální“ a jiné zas trochu srandovně trhlé.

>Jste čestným štítem jádra?

Pane vyšetřovateli, nejsem Bin Ladin ani zde není žádná „buňka“, kápo, teroristi ani příznivci „-izmů“, jsme si tu nějak rovni a trochu volnomyšlenkáři. Mimochodem, pracoval jste již za minulého režimu?

>Jsem propagandou prolezlý a jsem si toho vědom. Máte pocit, že je dobré to napodobovat? Na tomto principu je systém přeci postaven

Je pravdou, že současný "systém" potřebuje propagandu a často je jen na ni postaven. Někdy je tak naivní, že si z ní můžeme dělat srandu, tedy zatím než to zákon zakáže. Je dobře být zvědavý, pochybovat, na vše nesedat a přebrat jestli vůbec musím, než se někam usadím. Čím více propagandy, tím více se otřásám.

209697

17.1.2010 19:35

RE: Technická připomínka

šmitjahn rozmila 212.?.?.?

Reakce na 209697

Tak já Vám to připomenu, pane opravdový Sašo. Přispěchal jste na pomoc panu jansmith1984 v jeho snaze odvléci diskuzi od tématu. V závěsu za Vámi se objevil laxní, ale o to pilnější pisatel pan René. Ten tvrdí, že to bylo náhodné a svévolné, nejspíš tím chce zastřít podezření, které upadlo na Vás a pana jansmith1984, že jednáte dle instrukcí pana Mirdy. Ale jinak klidně můžeme zůstat u toho, že jste tu propagandou nepostižení "volnomyšlenkáři".
Pane Sašo, napadlo Vás někdy, že může být ještě propaganda méně "naivní", ale o to více účinná?

šmitjahn rozmila[zmaten]

209765

15.1.2010 4:46

RE: Technická připomínka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 209609

Tak jaky je vas motiv pouzivat nick jako provokacku jineho dikutujiciho? Rad bych to sladke tajemstvi vedel. I kdyby nekdo mel treba na milionkrat pravdu. Jedna vec je mit pravdu a druha vec je umet tu pravdu podat. To patri mozna k obtiznejsim dovednostem nez se k te pravde videne z nejakeho uhlu pohledu priblizit.

209632

15.1.2010 8:32

RE: Technická připomínka

krysařík 87.?.?.?

Reakce na 209632

Vyzrazené tajemství už není tajemství, pane Rene Bartosek. A zase tak sladké také není, tak Vám ho povím, přestože se takovéto nakládání s tajemstvím příčí zdrávému rozumu (tak jen do ouška). Někteří diskutující mají pocit, že mohou používat provokativní metody beztrestně (vraťte se laskavě na začátek vlákna).
Pane Rene Bartosek, abychom se vrátili nazpět do tématu, Vy jste celkem plodný autor, koukám. Vy byste se v nějakém propagandistickém podniku jistě dobře uchytil (jestli se tak již nestalo). Vy jste skutečný pan Rene Bartosek? Vydejte to všechno knižně! Škoda jen, že byste to všechno musel přepisovat, klávesnice s diakritikou by se Vám za tu dobu zcela jistě vyplatila (mějte aspoň trošku ohled na ty, co to po Vás mohou i číst).

209639

15.1.2010 18:52

RE: Technická připomínka

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 209639

Víš Josephe (tentokrát sice pod vtipně přiléhavým nickem "krysařík"..[smích], ale pořád stejná osoba, že ano příteli?), když už jsem debatu s tebou tady před časem započal, tak by se asi slušelo, abych ji také definitivně ukončil.


Několik diskutujících ti z dobré vůle poskytlo informace, jak by mezi férovými lidmi měla vypadat diskuze na veřejném webzinu, kde jeden STÁLÝ pseudonym je pro přehlednost názorů a integrity diskutujících OBVYKLÝM standardem a kde po splnění tohoto předpokladu (který také omezuje sofi mlžení a podle rovnosti páteře debatérů zbabělé střídání identity ) se účastnící baví k věci.


Ty jsi první předpoklad nesplnil a o to raději bys zde v souladu s farizejským stylem superanon ajpin nebo matoucích nicků diskutoval.

Za sebe a počítám, že i za ostatní kolegy, kteří se v této věci z osvětových důvodů angažovali ti sděluji, že toto bude s největší pravděpodobností poslední odpověď, kterou v tomto vlákně obdržíš a pokud si budeš chtít způsobem, který zde po Jesephovsku předvádíš povídat, tak to už jedině sám se sebou...[smích]


Tato reakce nebyla ani tak určena tobě, ale měla upozornit ostatní případné čtenáře, aby si z dobrých důvodů toto vlákno pozorně prošli a načerpali z něj informace o stylu některých "taky" diskutérů a v případě, že se s nimi v budoucnu setkají (což se na free a necenzurovaném webu, který je trnem v oku různým farizejům a bezduchům čas od času děje), aby věděli odkud větříček zafoukal.


Bylo by iluzorní si myslet, že lidé jako ty mají o debatu k VĚCI UPŘÍMNÝ zájem a jak je tomu školním příkladem i zde, mají snahu spíše debatu pod pláštíkem hovoru, dnes o fenomen Propagandy..[smích], uvrtat do nesmyslných polemik o ničem (jako např. IP, RČ, diakritika, plodnost autorů a podobných legračních klouzavostí).


Tobě se to nepovedlo. Stále jsi byl v několika upřímně míněných reakcích tlačen tzv. k Podstatě (tj. k dodržováni pravidel transparentní diskuze) a o to více nicků a klouzavých projevů jsi pod drobnohledem všech, kteří toto vlákno případně monitorovali vystřídal. Lépe si se odkopat nemohl, i když pochybuji, že ti to došlo nebo že tě to nějak trápí.

A to je konec Josephe..[smích]. Nyní si zde definitivně osaměl příteli a jsem zvědav s jakými hrátkami nás případně obšťastníš (protože je jasné, že svých pokusů v souladu s Protokoly jen tak nezanecháš) pod jiným zdejším článkem.

A Peace s tebou.


jansmith[smích]

209675

16.1.2010 1:17

RE: Technická připomínka

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 209639

Jo to uz je tak, grafomani se vyskytuji v kazde informacni revoluci. Pardon skrabal, protoze vyznamovy rozdil je dany z jakych spolecenskych vrstev dotycny pisalek pochazi. [velký smích] [velký smích] Me je vcelku fuk skutecna identita lidi na siti. Chapu, ze nekteri lide maji dobre duvody zustat v anonymite nebo to odpovida jejich povahym rysum nebo se tak proste rozhodli a kazdemu je po tom takrikajic...

Chapu proc si nekdo da nick Karel z Cech bez diakritiky, aby poskodil dlohodobeho uzivatele na tomto webu. Ale vas motiv se, tak uplne jasny nejevi. Pravda ja jsem lopata a i z toho duvodu pisu bez diakritiky, se spatnou stylistikou i gramatickymi chybami. Mno, kdybych mel statnice v psani na stroji psal bych s diakritikou, i kdybych pritom pouzival nejaky software, tak bych omezil i mnozstvi gramtickych chyb. Vsechno je o casovem faktoru, jak jste si povsimnul.

S diakritikou bych to proste pri stupni osobni uzvanenosti nezvladal. Samozrejme chyby stylisticke textovy editor neodstrani, uz vubec netreba mluvit o naprave nedostatku rozumu. S kniznim vydanim svych zblebtu nepocitam, takze i do budoucna budu past bez diakritiky. Pokud se nahodou objevi nece s diakritikou, tak to berte jako vyjmecny okamzik. Stary pes se novym kouskum uci blbe.

Kdybych byl tedy treba psychiatr, tak se nemusim tak pitome ptat na duvody. V kazdem pripade dekuju za odpoved, mozna si to vlakno prectu cele. Ja jsem se dostal pouze na konec ciste nahodou, kdyz jsem zaregistroval jinde v diskuzi nick šmithjan. Nejde o pokus prevzit cizi identitu, coz je velmi hruby zpusob, ktery zadne spolecenstvi lidicek netoleruje, ponevadz kazdy mame svou identitu a s ni spojene odpovednost za dobre nebo spatne jmeno. Pokud by nekdo chtel pod cizi existujici identitou delat lumparny vetsiho kalibru, mohl by se lehce dostat do konfliktu se zakonem, ale to neni ten vas pripad.

Jmeno Rene Bartosek ja autenticke, akorat v CR se to pise René Bartošek. Ti co maji vedet, moc dobre vedi, proc jsem pod svym jmenem. Kdyz budete hodny na Hurvajze (pise se to Ben Hur ) , tak Vam to mozna potvrdi a doda vam aktualni adresa. Jeho svara pomocny serif si me pry nasel v databazi, tak zhruba pred rokem a mam se pry na co tesit.

Hmm, mam takovy pocit, ze Hurvajz i s familii uz pochopil, ze lajna lidi, kteri by mi neco radi spocitali je dlouha a serazeni jsou podle spolecneskeho vyznamu. Nez by se dostali ti na chvoste na radu, tak by uz davno nemeli do ceho prastit. Mam pocit, ze Hurvajz pise s diakritikou, i kdyz zjistit si to pripadne musite sam, ponevadz nektere veci byt napsane s diakritikou i s opravenymi gramatickymi chybami pomoci textoveho editoru, se ctou receno eufemicky ponekud bolestivym zpusobem. Tady mate zdroj.
http://www.nezvedavec.org/

209688

17.1.2010 20:13

RE: Technická připomínka

šmitjahn rozmila 24.?.?.?

Reakce na 209688

Pane René, úplně Vás chápu. K tomu mohu jen doporučit vyřazení jednoho z i/y. Budete ještě rychlejší a stihnete toho sem nasekat ještě více, ale pozor, co do objemu Vám jansmith1984 začíná šlapat na paty a zdá se, že čím dál více "kloužete od podstaty".

šmitjahn rozmila[zmaten]

209767

12.1.2010 14:54

RE: Technická připomínka

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209460

>Do manipulace s lidským vědomím patří i přísně vybrané termíny...Čili termín "popírač" popírá, že by člověk mohl jen o nějakém detailu pochybovat.
----
A nejen to, paní Jarmilo. Když bude o historických událostech a údajích pochybovat osoba židovského původu, tak se onálepkuje: "sebenenávidějící žid". Kdyby si jejich typickým způsobem neprosadili ty zákony proti lidskosti, kdy se za názor zavírá do kriminálu, tak je to dokonce zdařilá komedie, o čemž snad nikdo pochybovat nemusí. Ano, je to komedie a jako příklad uvedu zdejší příhodu z Kanady.

Zdejší B'nai Brith se začala lísat ke členům vedoucí politické strany a vymohla si zavedení zákonů proti nenávisti. Způsoby toho lísání nemusím snad ani uvádět. To známe každý z nás i z domácího prostředí, jak peníze otevírají dveře a roztáčejí zeměkouli. Zkrátka i zde v Kanadě jsme se dostali do období temna, ale jenom do té doby, než se vlna nenávisti otočila. Jak k tomu došlo?

Židovský plátek ve Vancouveru vydal karikatury Mohameda a na základě toho, muslimská organizace podala žalobu za urážku. Poukázali na to, že "zákon proti nenávisti platí pro všechny". Tímto začala velice záslužná práce samotné B'nai Brith. Zákon proti nenávisti byl okamžitě zrušen s tím, že svoboda slova a svoboda projevu patří mezi nejzákladnější principy v demokratické společnosti. A tu máš čerte krumpáč [velký smích] S tímto tvrzením lze jedině souhlasit.

P.S. Tento příspěvek budiž inspirací, jak se vypořádat s protiústavním zákonem, který už tady za té předchozí totality jednou byl: "držet hubu a krok".

209470

12.1.2010 15:38

RE: Technická připomínka

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209470

oops, chybička se vloudila. Oprava - tak jsem si potvrdil svoje nedostatky v mateřštině a když už "lysat", tak jedině s tvrdým "Y".

209471

12.1.2010 15:51

RE: Technická připomínka

djb 90.?.?.?

Reakce na 209471

Tak jste si je přeci jenom potvrdil.
Když lísat, tak jedině bez ypsilonu !

Lysat byste mohl, ledaže by ti zpropadení členové BB to na kanadskou vládu zkoušeli přes vypadávání vlasů. [velký smích]

209472

12.1.2010 16:36

RE: Technická připomínka

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209472

>Lysat byste mohl, ledaže by ti zpropadení členové BB to na kanadskou vládu zkoušeli přes vypadávání vlasů. [velký smích]
----
Dal jsem si tu větu do Wordu s korekcí a ejhle....komu teď vlastně věřit? Díky za upozornění. Takže to bylo nakonec dobře.

209476

8.1.2010 8:51

Ad: manipulace tetevizí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Mimo program bych rád dodat, že manipulace prováděné nejvíce televizí (ale někdy i rozhlasem) tu byly i dříve.
Pokud jste někdy dělali nějaký pořad či rozhovor pro TV či radio bez ohledu na téma /já oboje mnohokrát/, jistě jste zjistili že od cca porevoluční doby se jejich přístup posunul kamsi "jinam".
Pominu teď to, že dříve za to platili a dnes neplatí za nic a maximálně vám řeknou, že se aspoň "zadarmo zviditelníte" - což obyčejně ale není to,proč tam jste, že.

Horší ale je, že dříve se pořady dělaly (v radiu)převážně naživo, kde se moc manipulovat s nikým nedalo. U TV zase bylo možné (asi až na Novu)domluvit, že chcete pořad vidět před odvysíláním tak, jak půjde ven a že když to neodsouhlasíte, ven to nepůjde.

Nyní to nejde, tedy odmítnou z vám to asi všichni a všude. Rozumnější je pak raděj nic neposkytovat, neb v závěru po sestřihu dle "jejich představ do kterých VY jim nemáte co mluvit" vypadáte jako idiot nebo jako zločinec nebo oboje!
Vhodným střihem lze udělat magora (tím nemyslím Mgr, hi)z kohokoliv!

Toto bylo vždy, ale rozvíjí se to hlavně v posledních asi 10ti letech do neskutečných rozměrů. A to i v časopisech. (Pročež píšu jen do odborných, že).

Moderátoři typu "MBA" (čímž nemyslím titul ale "mladý-blbý-arogantní"[mrknutí jedním okem] mají pocit, že si mohou dovolit cokoliv, a podle toho to pak taky vypadá. Na všem názoru nezáleží,jde jen o to co oni a jak hodlají prezentovat a to taky udělají.

Krysa

209216

8.1.2010 10:52

jiz davno to melo zacit

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

(Příspěvek zrušen spolu s reakcemi. Je protižidovský, nabádá k násilí. Editor.)

209223

8.1.2010 10:57

opatrne

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

p. stwora, moc do nich nesijte, mohla by se vam pri navsteve cssr
stat treba dopravni nehoda. apratcici stale funguji a licousnici i jejich "lovers" jsou vseho schopni!!!
good luck

209224

8.1.2010 13:04

RE: opatrne

josef.maly 84.?.?.?

Reakce na 209224

Typicky přízemní postoj, který preferuje dlouhověkost se špinavým svědomím před krátkověkostí se svědomím čistým, tedy kvantitu života ( fyzickou )nad jeho kvalitou ( duchovní )..

Vladimíre máte zkušenost s televizí, tedy se závislou televizí. Osobně jsem byl také vyzván závislou televizí, dokonce slibovali možnost autorizace. Byl jsem rád, chtěl jsem problémy na které jsem upozorňoval ukázat veřejnosti, ale měl jsem štěstí. Podíval jsem se na předešlou tvorbu této TV, tedy konkrétního týmu a rozmyslel jsem si to a odmítl jsem a dodnes toho nelituji. Vaše články zde mi to jenom potvrzují.

No ano, ale já chci informovat veřejnost, takže jak to udělat, aby se to nezneužilo ?
- upřednostnit pouze nezávislou TV, která se může pochlubit podobnými referencemi
- upřednostnit tisk, kde se předá písemný projev a uplatní podmínka autorizace před zveřejněním, opět nutnost nezávislosti a podobných referencí
- využít dobrého známého, potom to může být i ČT1, nebo I-dnes.

V případě nevyhnutelné nutnosti sdělit něco TV:
- připravit si sdělení na maximálně 1-2 minuty, maximálně stručné, výstižné a omluvit se, ukončit a odejít ( musíte uznat, že ze dvou hodin materiálu najde každý co se mu hodí ).

Potíž je v tom, že i toto mohou zneužít a suďte se potom s televizí ! A u našich justičních mafiánů ! Takže Mainstream TV lépe ignorovat a prohlášení poskytovat výhradně nezávislým reportérům. [cool]

209237

8.1.2010 11:15

toto ještě z leknutí na ČT OBČAS jde

insider 85.?.?.?

když vstanu ráno, nakopnu Nokii a pustím si toto evangelium,abych nezapomněl http://www.youtube.com/watch?v=AiSvHgeS9Xk&fea...

209226

8.1.2010 12:51

rozkrýt strukturu ČT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Super článek. Kam se hrabou blisty.cz se svou umírněnou rádobyinvestigativní žurnalistikou.

Jenomže to je pořád jen házení hrachu na zeď. Když napíšu že ČT tohle a ČT tamto, tak pořád mluvím jen o abstraktní organizaci. Nedozvím se, kdo to řídí, jaká je tam hierarchie, kdo je tam za užitečného idiota a kdo informovaný insider.
Chazar se rád schovává za anonymitu instituce a jeho kejkle mu tak vycházejí. Je to dáno tím, že veškerá kritika a hněv se svezou jen po povrchu instituce, případně padnou na hlavu jejího ředitele (ten bývá často jen dobře placenou loutkou která se strachy třese o svoje teplé místečko).
Jakmile na konkrétního chazara ukážeme prstem, tak začne ječet něco o antisemitizmu, snaží se odvést od sebe pozornost a dostat se zpátky do anonymity. Jako když odvalíme kámen. Veškerá havěť co se pod ním schovávala prchá a snaží se vyhledat jiný kámen pod kterým by se ukryla.

Myslím si, že ředitel ČT je celkem bezvýznamná loutka, stejně jako velká část moderátorů. Jednou z výjimek je Voldánová, která asi ví o co jde a pro svoji kariéru je ochotná udělat cokoliv. Některým moderátorům už je to vidět na ksichtu, do jakého tábora patří. Rozkazy a příkazy však vydává někdo jiný. Možná dramaturg zpravodajství? Každopádně bych rád znal jejich jména a obličeje. Někdo nařizuje, jak mají moderátoři číst zprávy. Kdy se při čtení mají mračit, na které slovo dát důraz, kde dát významnou pomlku a kdy pomlku spolknout.

Všimli jste si, že většinu zpráv, které ukazují na nějaký nedostatek ve společnosti (který je potřeba bagatelizovat)jako třeba snížení dostupnosti lékařské péče (díky Julínkovi), poměry na pracovním trhu, exekutorské řádění, rozrůstání organizovaného zločinu apod, uvádějí s neutrální až uvolněnou tváří, přečtou to jedním dechem rychle a monotónně, zatímco při zprávách o "extrémistech" se výhrůžně mračí, dramaticky zdůrazňují některá slova a dělají za nimi výrazné pomlky? Tohle si sami nevymysleli. Tohle je práce profesionála, který jim k textu připsal, jak ho mají reprodukovat. Určitě se také účastní školení, kde je těmto dramatickým kouskům učí. Za peníze nás, koncesionářů. Jako ve filmu Brazil (podle "1984" ), kde si občan totalitní společnosti platil náklady na svoje mučení, když jej vyšetřovala ideopolicie.

Dokud nezjistíme, kteří lidé jsou za propagandu v ČT zodpovědní, tak nebude možné nic změnit a propaganda pojede přesně podle plánu.

209234

8.1.2010 13:21

Soudce Mgr. Pavel Vosmanský...? hmmm, x tá generace komoušů

r.m. 89.?.?.?

tedy pardon, kolaborantů v justici. Na Praze Západ, sedí na vymáhacím oddělení nějaká Vosmanská, zřejmě matka. Před ní tam seděla její matka.
Chodím jí splácet pokuty za MHD, z let 95 - 96. Je levnější než bývalý soudní exekutor mgr. Višváder, Višvádar, Višvader. Používá různé varianty jmen. Občas mu napíšu a připomenu, že má od roku 2000 v ČR čisté lustrační osvědčení, zatímco jako Dafi, Centrála StB. Bratilslava práskal na spolužáky ze školy co nechtěli do SSM.
Takže se radši vyloučil z vymáhání za mojí osobou.
Vosmanská. tel +420257199203. Občas chtějí nějakou už zaplacenou pohledávku dvakrát. Někdy bordel.
Tihle lidé se od procesů v 50. letech uchytili v justici. Od té doby si předávají fleky mezi příbuzenstvem.
[velký smích]

209239

8.1.2010 14:12

:)

usmev 217.?.?.?

... tak ... a pani reporterka a pan reporter uz konecne spravili vsetko preto, aby im bol schvaleny vyssi plat a koncorocne premie. ved v case krizy ich ma len malokto [smích]))

209242

8.1.2010 15:22

R E K L A M A

adw 80.?.?.?

I negativní reklama je reklama! Je to stejné jako s Ph.D. Davidem Dukem. Kdyby ho nezatkli a nevyhostili, tak by se o jeho knížce "Moje probuzení" skoro nikdo nedozvěděl a jeho by znal málokdo. Obvodní státní zastupitelství pro Prahu 1 mu udělalo zadarmo reklamu. Všichni o něm psali. A výsledkem trestního stíhání pana Stwory bude jen více čtenářů Zvědavce! [chechtot]

209249

8.1.2010 16:08

RE: R E K L A M A

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 209249

David Duke přijede koncem ledna opět do ČR

209252

9.1.2010 19:19

RE: R E K L A M A

steve 72.?.?.?

Reakce na 209252

David Duke přijede koncem ledna opět do ČR
--
.. urcite na pozvani tety Verky Tydli..., a Leoska z muzea ..
.. takze se zase bude zavirat. Celniky z letiste, hajzlbabu, 39 holubu, infikovane kolemjdouci, taxikar dostane od Verky vysokoskolsky diplom - kdyz prozradi kam Duka vezl. A pet let i s diplomem za to, ze ho vezl .....
... no to zase bude sracek v te nasi "svobodne" televizi ... [smích]

209335

8.1.2010 17:14

Víkend

sandjones 88.?.?.?

Pekny clanek. A jelikoz me vyjadrovaci schopnosti nejsou zrovna velke nebudu ho komentovat ale jen se chci podelit s jednou souvislosti ktere sem si vsim v poslednim mesici. Na zacatku tohoto clanku je zminka o poradu Ta nase povaha ceska a Popiracich holocaustu a sitauce kolem tohoto mi pride ze stejneho supliku jako to z ceho pochazi to ceho sem si vsiml.

O 'konspirace' typu 11. zari bylo davno naplanovane, ockovani a vakcíny, o elitach ktery tahaji za snurky vsech aspektu nasich zivotu a o vsechno dalsi o cem se na tomto serveru a nejen tady pochybuje, sem se zacinal zabyvat pred vice nez rokem, kdy jsem si konecne pořidil pripojeni k Internetu domu a mel sem tudiz cas a prostor 'surfovat'. [smích] Postupem casu, kdy jsem prestal hrat po internetu jen hry, bavit s lidmi po ICQ a Facebooku a treba chcete-li stahovat porno, sem se dostal k dokumentum, serverum jako Zvedavec, zacal sem se o to více zajimat a take sem se o to zacal povídat s prateli. Samozrejme, a to sem cekal, byla mi na celo nalepena nalepka 'blazen' a nebo proste totalni vyhulenec, nekdy si moc rad dam s prateli ale i sam jointa. Najednou sem byl podle nich moc paranoidni abych si zasel s prateli na par piv do hospody, pobavil se a hlavne propil pulku vyplaty..... A proto taky ne uplne verim vsemu co je zde na serveru i vsemu ostatnimu co se techto temat tyka, ale vzdy si reknu 'Na kazdem sprochu, pravdy trochu' [smích] Nu co at si kazdej o me mysli co chce. Casem sem si nasel mezi prateli par lidi s kteryma se o tehle tematech opravdu dokazu bavit, sdilet s nima zdroje techto informaci a dokonce se s nima i bavit u toho piva. Ty zdroje techto informaci byly pro ty lidi nejdulezitejsi aby se toho take chytly a dnes je bohuzel v sirsim spektru zajmu asi jedine sdílení informací a to je Internet.

Pro vetsinu internet predstavuje Google, Facebook, online hry treba jako WoW, porno a nebo treba kucharku... Takze zabava, zdroj informaci a insirace a medium pro komunikaci. A samozrejme ta vetsina veri ze internet je svobodny necenzurovany a nesledovany, ze je proste moc velky aby to bylo mozne. Pro dalsi je internet to same jako je televize pro me. Obrovska snuska mainstremovych dezinformaci a ruznych elementu ktery odvadej pozornost a delaji cloveka pasivnim. Dalsi skupinu bych zaradil nekam mezi tyto dve a do te se radim i ja. Verim ze internet neni uplne svobodny, ze je z velke casti uz dnes cenzurovany. Ale verim i tomu ze internet je dost velky a rozmananity na to aby (ne)svoboda, (ne)cenzurovanost, (ne)sledovanost byly absolutni. A hlavne technologie pro utvoreni bezdratove wifi site jsou dnes pristupny skoro kazdymu takze vytvorit na internet monopol je dnes velice tezke az nerealne. I jesli je tu trochu svobody tak tu JE. Tato sit, toto medium o kterem se vsude mozne pise a rika v souvislosti s NWO, ze je pro ne osinou v prdeli, se podle me da jen tezko kontrolovat. Je to silne medium a neda se jen tak znicit zevnitr, treba stisknutim pomyslneho tlacitka VYPNOUT a ZAPNOUT, prijde par lidi ktery si udelaji ve svem mestecku free sit ktera nebude sice pripojena k ne...Automaticky kráceno

209261

8.1.2010 17:26

Víkend - pokracovani

sandjones 88.?.?.?

pokacovani...

prijde par lidi ktery si udelaji ve svem mestecku free sit ktery nebude sice pripojena k netu, ale v jejim ramci komunika na ni bude svobodna, i kdyby nekdo vypnul internet [velký smích] , tak ty technologie k provozu netu sou dostupny prakticky pro kazdeho laika. Proto pokud bychom chteli pomyslne znicit tuto sit musime na ni zautocit z vnejsku, a to tak ze ji zesmesnime, ukazeme ji verejnosti jako celkem primitivni zalezitost, presvedcime lidi aby jejich deti nesedeli u pocitace a internetu prilis dlouho aby si sli radsi zahrat fotbal (jak ja nemam rad tuhle blbou hru.... [smích] ). A ted se dostavam k pointe konecne. Pred par dny sem byl na nasteve u kamarada, daly jsme si jointika, hráli jsme po siti nejaky hry, proste lanka. Ja se na televizni demenci sam od sebe nedivam, ale kdyz jste na navsteve tak vam ty informace neuknou. Zrovna davali cesky, pry velmi popularni a sledovany serial ULICE (taká kravina to je) a tam nejaky synacek dostal k Vanocum ci co, novy notebook, v tu ranu rika jak budou s deou hrat hry, surfovat po netu a proste travit cas u pocitace, deda samozrejme vtirave rekl ze by synacek nemel sedavat u pocitace. V tom se zvedla pritelkyne kamarada a zacala mezi nima skoro hadka o tom aby nesedel u kompu porad a nehral ty stupni hry (kamos nema net takze jen porad hraje hry [velký smích]). Nu, jindy si zahrala i s nama a ted se s nim skoro pobila. Ted synacku dedecek ji ocividne ovlivnil... [smích] Ulice skoncila a byly reklamy o muj Boze. Pak byly upoutavka na porad Vikend ktery sem pred par lety moc moc rad se zajmem sledoval, takovej souhrn tech zajimavych veci z celyho sveta. A jedna cast vydani Vikendu byla o Internetu. Nakonec sem se na porad samotny nekoukal, ale je mi celkem jasny co se tam reklo. Cely díl Víkendu byl v heslu Ciste nahodou, ciste nahodou k nam do cech prisel internet, ciste nahodou. Hned druhy den sem mluvil s jednim kamosem, s tim o kterym se mohu bavit o Techto tematech a ten clovek, kterymu sem ukazal vsechny mozne dokumenty a servery alternativnich 'pravd', ten clovek ktery pomalu oteviral oci a zacal se o to opravdu zajimat a hledat on sam lidi s kteryma se o tom bavit, tak ten clovek mi rek sem asi moc paranoidni a ze bych si mel dat bacha abych se z toho nezblaznil, ze bych internetu nemel ani trochu verit.

Neptal sem se ho na to, ale vsadil bych boty ze se vecer koukal na Víkend [oči v sloup]

209264

8.1.2010 17:44

Karasek

sonovak 212.?.?.?

S te doby co jsem videl potacejiciho,padajiciho ,opileho pana faraze Karaska na nejake te oslave disidentu v obci Šonov na Broumovsku,tak tenhle faraz je pro me....Nevim jak se mam slusne vyjarit.

209266

8.1.2010 19:56

Jste nechutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 188.?.?.?

Všichni, kdo mají potřebu v zpochybňovat holocaust a ještě se tvářit, že jsou posledními strážci svobody slova jsou nechutný dobytek a zasloužili by rozkopat ty zasraný držky. Stwora, sedláček, král a vy všichni ostatní zmrdi vyjebaní!!! Při holocaustu mi zemřelo několik příbuzných, můj otec kvůli tomu vyrůstal v dětském domově, přestože židé nebyli, měli jen židovský původ. Říct mi ty svý sračky do obličeje, tak se stworo píčusi nedožiješ rána!!! ČURÁKU!!!!

209276

8.1.2010 20:14

RE: Jste nechutí

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 209276

klídek, tady se diskutuje o variantách počtu obětí, což je v přímém logickém rozporu s popíráním [mrknutí jedním okem]

209279

8.1.2010 20:55

RE: Jste nechutí

vaclaus 93.?.?.?

Reakce na 209276

Vazeny pane, to co zde pisete je nesmysl. O tom, kdo byl Zid a kdo ne, se rozhodovalo dle Norimberskych rasovych zakonu. A kdo nesplnoval v nich presne definovane podminky, se do koncentraku jako Zid nedostal. Mohl se tam ale dostat jako kriminalni element, cemuz odpovida vas jadrny slovnik.

209284

8.1.2010 21:32

RE: Jste nechutí

steve 97.?.?.?

Reakce na 209276

... tak se stworo píčusi nedožiješ rána!!! ČURÁKU!!!!
--
ANO !! - spravne pravis muj odusevnely soukmenovce. "Uderne" musime vyjadrit svuj nazor. Nekompromisne odsuzovat. Spolecne s nasim "VUDCEM" soudruzkou Tydlitatovou rozkopeme vsechny drzky, a do plynu se vsemi drzkami. Do rana.
.. Dekuji ti priteli za nejhodnotnejsi prispevek jaky byl od r. 1945 venovan vzpomince na krute utrpeni naseho tezce zkouseneho a neustale pronasledovaneho lidu. I ja - stejne jako ty a nas "VUDCE" si vecer "naglobinujeme" nase cerne holinky, pripneme "cekisticky" odznak, udelame chleba se sadlem, .. a rano vyrazime na "nechutny dobytek".
Priteli "soudruhu soukmenovce" - nase IQ 7 (reakce na svetlo) je dostatecnym "vzdelanim" na ceste k onomu spravnemu svetlu 7. I nas "VUDCE" ukazujeme timto smerem, smerem ke svetlu !!
.. a take vime, ze "Algajda" je zla, a taky Jemen tedka, a taky "kuri oko" nas tlaci antisemitsky, taky chce "VUDCE" podat zalobu na vsechna cisla od 0 po 5 999 999, ..a my tem cislum budeme rozkopavat drzky, a nasi drazi zesnuli v holokaustu nam budou posilat dojate dekovne pohlednice ....
Je uzasne - co dokaze IQ 7 a chleba se sadlem v ruce - vid, "comrade" ??

209287

9.1.2010 15:42

RE: Jste nechutí

PPPP 77.?.?.?

Reakce na 209276

Jak na tebe koukám, tak uvažuji kdepak soudruzi udělali chybu, že jsi prošel selekcí....

209320

9.1.2010 21:02

RE: Jste nechutí

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209276

>Všichni, kdo mají potřebu zpochybňovat holocaust...jsou nechutný dobytek a zasloužili by rozkopat ty zasraný držky...a vy všichni ostatní zmrdi vyjebaní!!!...
----
Jak je vidět, tak tady už je jakákoliv diskuze marná. Mám k tomuto projevu vysvětlení, se kterým bych se rád podělil. Neberme to však jako omluvu za jeho úlet.

Jistě si někteří z vás vzpomenou, jak se před několika lety začaly objevovat zprávy v tisku o druhé a třetí generaci přeživších holocaust, že jsou na pokraji nervového zhroucení a nutně potřebují pozornost odborné psychiatrické péče. Zamyslel jsem se nad tím, není-li to zase nějaká další chucpa, proto jsem na toto téma zavedl debatu s odborníkem. Můj dobrý kamarád z dřívějších studentských časů (zde v Kanadě), který nyní pracuje jako psychiatr, mi podal následující vysvětlení. Považuji za důležité upozornit i na jeho židovský původ, což by mělo být zárukou jeho objektivnosti právě v této záležitosti. Tohle mi na to odpověděl zhruba těmito slovy:

Na téma holocaustu bylo napsáno nesčetné množství knih a některé byly použity i jako podklad pro zpracování do filmové tvorby. Později se však zjistilo, že se jednalo (u některých z nich) více méně o fikci, než o skutečný popis událostí. Mnozí autoři se svezli na popularitě a zájmu o uvedenou beletrii. Tímto vznikly neuvěřitelné příběhy plné rozporuplných a nesouhlasných událostí a údajů, což následně dalo podnět k revisionistickému bádání. Revisionisté potvrdili, že množství těchto příběhů je opravdu fikce, než skutečnost a vyšlo i najevo, že někteří autoři, nejenže nejsou židé, ale v době WWII. v Evropě, tudíž ani v koncentráku přítomni nebyli. Nechci se však zabývat výsledky revizionistického bádání a vrátím se k tématu mého příspěvku.

Některé příběhy, aby upoutaly pozornost posluchače, jsou až neuvěřitelně zdramatizovány, že je jako takové musíme i označit -"neuvěřitelné drama". Jako příklad mohu uvést známého spisovatele Arnošta Lustiga, který sám k těmto nesrovnalostem přispěl s jeho příběhy o guláši z lidského masa, který byl vězňům servírován horký přímo do dlaní. K tomu nemělo nikdy dojít, aby se ze smutné historické události, jakou genocida bezesporu je, stala volně interpretovaná a zdramatizovaná beletrie. Právě takovéto příběhy vytvořily generaci potomků "přeživších", kteří o těchto neskutečných hrůzách, které si jejich rodiče a prarodiče museli vytrpět, neměli dříve ani potuchy. Nikdo jim to totiž ústně nikdy neřekl. Myslím si, že tahle úvaha (kámoše odborníka), má jistou logiku a mohla by nám i objasnit, s čím se pisatel hořejšího příspěvku potýká.

209340

10.1.2010 10:17

RE: Jste nechutí

steve 97.?.?.?

Reakce na 209340

má jistou logiku a mohla by nám i objasnit, s čím se pisatel hořejšího příspěvku potýká.
--
Vazeny pane Mirdo,
Vas prispevek je napsan spisovnou cestinou, uz tento fakt ho cini NEPOCHOPITELNYM !! pro onoho " kopace do drsky". Je mi lito, ze jste devastoval svuj cas - jestlize doufate, ze si onen ...( doplnte sami) z vaseho prispevku odnese nejakou pozitivni vedomost ..
Dle meho skromneho nazoru se "onen" potyka hlavne se svym vlastnim idiotismem se kterym se narodil, se kterym bude urcitou dobu smrdet na zemekouli a se kterym rovnez umre. Doufam pouze, ze nebude smrdet dlouho ...
... jako bych ten ksychtik videl .. mladej, blbej, uvedomelej ... [smích], .. ale stastnej !!
--
Arnostka a jeho zravost ke gulasi bych chapal asi takto:
1./ mel hlad
2./ vedel, ze gulas varili soukmenovci ze soukmenovce - solidarita
3./ predpokladal, ze se to v budoucnu dobre "proda"
*
Suma Sumarum : Kdyby vyhrali Nemci, napsal by Arnostek, ze je krmili zidovsti tryznitele gulasem z plukovnika od "Luftwafe" a na "Octoberfest" by chlastal s Fuhrerem v Berline cerne bavorske z tuplaku ...
.. Jak znamo z historie: nekteri Arnosti jsou vsichni stejni ...
---
.. Preji VSE NEJLEPSI do 2010 !! Zdravi + ENERGII !! psat na Zvedavce !! Hodne Stesti !!

209356

8.1.2010 22:20

Podivejte

vidlacky 77.?.?.?

je to zajimave; dnesni clanek na
....http://alles-schallundrauch.blogspot.com/

a hned vedle je kratky 6.min.zaznam ze ZPRAV TV = EU=Bankrot

209297

9.1.2010 0:29

Kde se objevilo „šest miliónů“?

čěf 78.?.?.?

se nazývá kapitola knihy Davida Irvinga Norimberk - Poslední bitva (vyšlo česky r.2009). Irving zkoumal i (může si badatel přát víc?) soukromý archiv Roberta H. Jacksona, hlavního amerického žalobce v norimberském procesu 1945-11 až 1946-10, a píše:
... před odjezdem do Londýna, 11.června.1945, navštívil Jackson představitele FBI v New Yorku. Zde se setkal, možná trochu proti své vůli, s představiteli několika vlivných židovských organizací, kteří mu dali jasně najevo, že se chtějí na procesu podílet. V kanceláři, kterou poskytla FBI, se sešli tři přední židovští právníci, soudce Nathan Perlman, Dr.Jacob Robinson a Dr.Alexandr Kohanski, aby se pokusili prosadit koalici, representující americkou židovskou obec.
… Tito židovští představitelé, kteří na něho udělali velký dojem svou inteligencí a erudicí, četli mezi řádky jeho zprávy, že bude nacistickou persekuci Židů hodnotit jako zločin sám o sobě. Dr.Robinson mu podal kopii sẻvreské smlouvy, ve které stanovili tresty Turkům za genocidu Arménů během první světové války. To by mohlo být dobrým precedentem. ... „Netoužíme po pomstě“, přísahal Robinson, „a samozřejmě ani po kompenzaci svých ztrát“.
„Jak velké jsou to ztráty?“, zeptal se Jackson ve snaze najít číslo, jehož by mohl použít v nadcházejícím procesu. „Šest miliónů“, odpověděl Robinson a dodal, že jde o Židy ve všech zemích okupovaných nacisty „od kanálu La Manche až po Stalingrad“. Jackson si ten den poznamenal: „Zvláště mne zajímal zdroj a spolehlivost jeho odhadu, protože neznám žádné autentické údaje.“
Robinson řekl, že k němu dospěl extrapolací ze známých čísel o židovské populaci z roku 1929 a z nynějších odhadů počtu těch, kteří přežili. „Rozdíl tvoří patrně ti, ti, kteří padli, a ti, kteří se skrývají,“ řekl. Když však uvážíme zmatky a tragédie v poválečné Evropě, zničené bombami a vylidněné morem, nebyla to databáze, na níž by se statistik mohl spolehnout. Kdo je vůbec Žid? Kvůli této otázce si vzájemně šli po krku kartografové, etnografové, náboženští fanatici i politici. Takto však spatřila světlo světa cifra „šest miliónů“, neměnná jako ruiny Panteonu a obrovská a legendární jako rhodský kolos.
Smutnou shodou okolností vyvolala americká židovská komunita podobné dohady o čtvrt století dříve, po první světové válce. Guvernér státu New York Martin Glynn tvrdil ve svém projevu v roce 1919, že válce padlo za oběť „šest miliónů“ Židů.
Konec citátu.
Jak počítají jinde:
Velení ruských ozbrojených sil se rozhodlo znovu spočítat sovětské oběti druhé světové války. Období od útoku německých vojsk na Sovětský svaz do pádu Berlína bylo předmětem zájmu vojenských statistiků již několikrát a výsledné číslo se postupně upřesňovalo. Poslední polooficiální údaj z roku 1988 je 26,6 miliónů mrtvých. (noviny Metro, 2010-01-05...Automaticky kráceno

209304

9.1.2010 1:17

RE: Kde se objevilo „šest miliónů“?

čěf 78.?.?.?

Reakce na 209304

pokračování:

) [smích]

209305

9.1.2010 2:21

RE: Kde se objevilo „šest miliónů“?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 209304

Ano, počátek byl opravdu v r. 1919. V prosinci 1944 pak cifru oživil soudruh Erenburg.
Wikipedie (kterou v citlivých tématech jistě pečlivě editují) šroubuje počet obětí na 5,75 mil. - asi aby bylo možné "s čistým svědomím" zaokroulovat. Beztrestný by měl být odhad 5,1 mil., s miliony čtyřmi již jsou, jak vidno, potíže.
Ovšem počet známých jmen obětí je něco přes tři miliony (z nichž jsou některá zřejmě uvedena dvakrát - a občas se i zjistí, že něco bylo jinak ).
Přitom Židé mají jako kosmopolitní a vzdělané etnikum o sobě navzájem značnou povědomost a absence téměř poloviny jmen je tudíž pozoruhodná.
Ještě pozoruhodnější je trestní postih za zpochybňování více či méně pravděpodobné spekulace - neboť v případě odhadu počtu obětí, po kterých nezbyla nejen těla, ale ani jména, se o nic jiného než o spekulaci nejedná ...
A to ani nemluvím o postihu autorů nepohodlných chemických rozborů.

209306

9.1.2010 2:29

Certa muzete vyhnat ven, jen dablem.

kozoroh 59.?.?.?

Ředitel židovského muzea Leo Pavlát
To, že lidé, kteří zažili takové hrůzy, jsou svědky takových nechutností, že někdo to jejich utrpení popírá, to je strašně politováníhodné.
-- Politováníhodné je možná i to, že ona nezpochybnitelná pravda musí být tesána do paragrafů trestního zákoníku. Bude nám zapotřebí přepisovat do něj všechny učebnice dějepisu.
--------Tak ,vezmem pan areditele Leo Pavlat v ramci jeho nezpochybniteln apravda a vyzkousime si jej v ramci pravdy Arnost Lustinga ,ktery napsal ,ze jim varici polevku davali do dalni a kdo to nevydrzel ,tak hynul hlady, takze ,pokud Pavlat rozhodi ruce s horkou polevkou ,tak je popiracem holocaustu,protoze Lusting takto se stravoval denne i s tim ,ze jim davali lidske maso ,jak sam nechal napsat do ceskych novin, coz jako ukazka neduvery a pochybnosti ve slova pravdy pravdouci z ust Lustinga urcite odsoudi i predsedkyne Ligy proti antisemitismu, pani Vera Tydlitatova , ktera by to mohla s tou horkou polevkou a lidskym masem vydrzet take, mimo jine ,ta liga proti antisemitismu se muze prejmenovat na ligu proti chazarum, vis knizku pani,Jindra Viezelova-(Rosenbaumova),"Posledni Chazari z Podkarpadske Rusi-ISBN 80-86207-45-5
Pokud se tyka tak zvanych "zidovskych"obeti, tak je dobre pripomenout pani Tydlitatove ,ze 60 milionu krestanskych obeti je min ,nez tech jejich sest milionu v ramci roku 1933,kdy zidovsky kongres vyhlasil valku Nemcum a Nemecku,ze nechteji Nemci,skakat,jak tak zvani zide v celosvetove populaci 0.08%, Nemecku 500 000 podle secitani obyvatel, v almanachu.

The Jewish Declaration of War on Nazi Germany: The Economic ... - 12/30/09According to The Daily Express of London of March 24, 1933, the Jews had ... The headline read "Judea Declares War on Germany - Jews of All the World Unite
Zde musime dodat,ze majitelem The Daily Expres byl zid, takze zprava musi byt opravdu verohodna,bez pochyb.
Mam dojem,ze ligu proti antisemitismu takove zpravy naprosto nezajimaji a pro pana reditele Pavlata , rovnez a duvod je jasny
*Maimonides, Mishnah Torah, (Moznaim Publishing Corporation, Brooklyn,
New York, 1990, Chapter 10, English Translation), p. 184: "Accordingly, if we
see an idolater (gentile) being swept away or drowning in the river, we should
not help him. If we see that his life is in danger, we should not save him." The
Hebrew text of the Feldheim 1981 edition of Mishnah Torah states this as well.
Immediately after Maimonides' admonition that it is a duty for Jews not to save
a drowning or perishing gentile, he informs us of the Talmudic duty of Jews
towards Goyim, and also towards Jews who deny the Talmud. Maimonides,
Mishnah Torah, (Chapter 10), p. 184:
Judea Declares War on Germany: History 101, page 1

209307

9.1.2010 18:44

Do roku 1989 nikdo nesměl pochybovat o správnosti vstupu spřátelených vojsk.

Frank51 77.?.?.?

Teď se nesmí zpochybňovat počet mrtvých židů. Světové bance a měnovému fondu vládnou povětšinou židé. A jak to dopadlo vidíme sami. Nemluvě o jejich ideologii, která je stejně zvrácená, jako všechny jiné ideologie. Já jsem viděl několik dokumentů a taky jsem toho hodně přečetl a proto mám taky vážné pochybnosti o počtech umučených. Židovi totiž nevěřím ani "dobrý den".

209331

9.1.2010 18:53

RE: Do roku 1989 nikdo nesměl pochybovat o správnosti vstupu spřátelených vojsk.

stefan usdoc (zavináč) post (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 209331

ano , presne a ted si prevleceni soudruzi hrajou na humanisty.
curraci!!!opet jdu [bliji]

209332

9.1.2010 21:04

Chystá se další TV spektákl proti extrémistům,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

a Sokolovi se možná konečně podaří zakázat nějakou partaj, když mu to kdysi s KSČ nevyšlo ...
Snaha o reparát je stylově uvedena záběry krvežíznivých "neonacistů" na všech "nezávislých" vizích, přičemž je zajímavé, že zaznívají hlášky jako "pravicově extremistická partaj", což má být asi urážka, ačkoli i veřejnoprávní ČT je vůči pravici zvláště v čase krize spíše devótní.
V přenosu ČT pak jednak postrašíme ovčany, druhak ukážeme mužům za oponou, že svoje extrémisty si zlikvidujeme sami, v rámci místních tradic mírného pokroku v mezích zákona ...

209341

10.1.2010 0:21

RE: Chystá se další TV spektákl proti extrémistům,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 209341

Díky za bohatou zásobu informací...jako kdykoliv předtím.

209348

10.1.2010 17:13

Lidská práva v českém pojetí.

baki 85.?.?.?

Je možno sledovat, jak lidská práva (charta lidských práv je součástí naší ústavy) jsou v naší republice pojímána. Když si chartu lidských práv pozorně přečteme, pak tam najdeme "obecné popisy, jak mají lidská práva vypadat" a dále pak se dočteme, jak lidská práva jsou upraveny našimi zákony. Je až neuvěřitelné, jak po přečtení našich zákoníků dostávají lidská práva na zadek. Nakonec zjistíte, že z nich mnoho nezůstalo. Připomíná mi to deklaraci z Helsinské konference, kterou tehdy podepsal Husák. Ano, k čemusi se zavázal, ale "to co má činit, je na libovůli výkladů našich socialistických zákonů. A tak to Husák podepsal a nic se nedělo. Resp. "dělo se v rámci Socialistických zákonů.
Obdobná situace nastává i dnes, kdy "lidská práva" jsou vykládány našimi zákony. Neboli prakticky u nás neexistují. Musíme si uvědomit, že i dnešní zákony píší "naši soudruzi".

209364

12.1.2010 15:54

RE: Lidská práva v českém pojetí.

Islander 24.?.?.?

Reakce na 209364

Mě to taky tak připadá. Po "Sametu" to vypadalo slibně, ale jaký to nabralo směr až do současna, nad tím by člověk zvracel.
Zrovna jsem se díval na ČT události a zaujal mne tam případ, kdy si řidič tramvaje dal za okno šálu s logem Dělnické strany. Zřejmě ho za to vyhodí z práce. Jo, jo, lidstvo spěje ke globální totalitě a pochopitelně čeští lokajové jdou v popředí, jako vždy....

209473

11.1.2010 22:10

How stupid can you get ?

Jindřich H. 24.?.?.?

Mozna, ze tato situace ma neco spolecneho z tim ceskym soudnim nesmyslem s panem Stworou a z hysterickymi zachvaty pani Tydlitatove.
Kanadska zidovska organizace B'nai Birth Canada asi nema co delat a tak se dala do protestu proti International Olympic Commitee, ze pry je to strasna diskriminace proti zenam kdyz jim neni povoleno se zucastnit souteze skoku na lyzich ve Vancouver 2010.
Muzi smi, ale zeny ne. A, ze jim to moc pripomina diskriminaci ktera pry byla bezna behem 1936 Olympics v Berline.
Jak se jim podarilo dat dohromady Hitlera a mensi skupinku zen ktery chteji skakat na lyzich je mysterie.
B'nai Birth i podle National Post je parta precitlivelych lidi kteri reaguji na kazdou malickost ale ted to prehnali. Ale tim se jim podarilo ukazat ten veliky rozdil mezi "real care" a obycejnou debilitou smichanou z potrebou politicke dominace....

At tady ci tam....

209436

12.12.2011 15:41

Zaměstnance České televize prověří psycholog

Dworschak 77.?.?.?

Zaměstnance České televize prověří psycholog
http://www.lidovky.cz/zamestnance-ceske-televize-p...

258391

Příspěvků: 128

08.01. 03:26  Varuji
08.01. 17:09 insider  RE: Varuji
08.01. 18:34 insider  RE: Varuji
10.01. 16:48 vaclaus  RE: Varuji
10.01. 18:13 Jarmila  RE: Varuji
10.01. 19:14 Prazak  RE: Varuji
11.01. 00:01 Montaznik  RE: Varuji
11.01. 00:43 Prazak  RE: Varuji
11.01. 01:57 mtk  RE: Varuji
11.01. 02:56 Prazak  RE: Varuji
11.01. 04:09 Montaznik  Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
11.01. 04:38 Prazak  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
11.01. 11:31 mtk  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
12.01. 04:18 Prazak  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
12.01. 05:21 Datel  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
12.01. 07:13 Jarmila  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
11.01. 18:45 datel  RE: Prolhaný Pražáku, jsi už jenom trapný!!!!!
11.01. 20:57  Tábor v Dachau bylo po válce zbořen
12.01. 22:18 Choronzon  RE: Varuji
13.01. 00:38 djb  RE: Varuji
14.01. 05:00 Prazak  RE: Varuji
14.01. 10:28 djb  RE: Varuji
15.01. 04:47 Prazak  RE: Varuji
11.01. 03:26 djb  RE: Varuji
11.01. 04:52 Prazak  RE: Varuji
11.01. 18:59 Datel  RE: Varuji
11.01. 22:13 Datel  RE: Varuji
11.01. 22:43 Karel z Čech  RE: Varuji
12.01. 04:09 Prazak  RE: Varuji
12.01. 06:00 Datel  RE: Varuji
12.01. 06:10 Datel  RE: Varuji
11.01. 22:03 djb  RE: Varuji
11.01. 03:48 Montaznik  RE: Varuji
11.01. 04:15 Prazak  RE: Varuji
11.01. 04:42 Vladimír Stwora  2 Montaznik a Prazak
11.01. 05:57 J.M.B.  RE: 2 Montaznik a Prazak
18.02. 04:28 maxxx  RE: Varuji
18.02. 06:11 Satanist  RE: Varuji
11.01. 01:26  RE: Varuji
11.01. 07:21 Jarmila  RE: Varuji
11.01. 07:39 Jarmila  RE: Varuji
11.01. 09:24 Satanist  RE: Varuji
11.01. 19:12 Datel  RE: Varuji
11.01. 23:53  RE: Varuji
16.01. 04:20 Prazak  RE: Varuji
08.01. 03:42  A co ten zákon?
08.01. 08:36  RE: A co ten zákon?
08.01. 14:38 Jarmila  RE: A co ten zákon?
08.01. 15:04 HHBB  RE: A co ten zákon?
08.01. 15:54 Jarmila  RE: A co ten zákon?
08.01. 05:09 Esmate  Popírač holokaustu vyklouzl
08.01. 06:32 Satanist  RE: Popírač holokaustu vyklouzl
08.01. 18:10 Rene Bartosek  RE: Popírač holokaustu vyklouzl
11.01. 23:13 Karel z Čech  RE: Popírač holokaustu vyklouzl
12.01. 01:05 Datel  RE: Popírač holokaustu vyklouzl
08.01. 05:23 Latinec  Dvoji standard zidovskych farizeju a jejich prostitutu
08.01. 05:43 Esmate  Ještě něco pěkného - i pro nezvědavce...
08.01. 08:46 treerat  Technická připomínka
12.01. 07:49 Jarmila  RE: Technická připomínka
12.01. 11:51 jansmith1984  RE: Technická připomínka
12.01. 17:18  RE: Technická připomínka
13.01. 19:06 jansmith1984  RE: Technická připomínka
13.01. 20:40 jansmith1985  RE: Technická připomínka
13.01. 22:33 jansmith1984  RE: Technická připomínka
13.01. 23:47 jansmith1985  RE: Technická připomínka
14.01. 08:36 jansmith1984  RE: Technická připomínka
14.01. 09:17 Saša  RE: Technická připomínka
14.01. 10:26 jansmith1984  RE: Technická připomínka
17.01. 23:07 mtk  RE: Technická připomínka
18.01. 00:28 jansmith1984  RE: Technická připomínka
14.01. 10:30 jansmid  RE: Technická připomínka
14.01. 11:08 Saša  RE: Technická připomínka
14.01. 11:33 jansmid  RE: Technická připomínka
14.01. 14:40 jansmith1984  RE: Technická připomínka
14.01. 15:44 jansmíd  RE: Technická připomínka
14.01. 16:50 jansmith1984  RE: Technická připomínka
14.01. 18:38 šmithjan  RE: Technická připomínka
15.01. 04:35 Saša  RE: Technická připomínka
15.01. 07:00  RE: Technická připomínka
15.01. 08:44 Rene Bartosek  RE: Technická připomínka
15.01. 16:45  RE: Technická připomínka
15.01. 09:44 Saša  RE: Technická připomínka
15.01. 10:13 Alexej  RE: Technická připomínka
16.01. 08:31 Saša  RE: Technická připomínka
17.01. 19:35 šmitjahn rozmila  RE: Technická připomínka
15.01. 04:46 Rene Bartosek  RE: Technická připomínka
15.01. 08:32 krysařík  RE: Technická připomínka
15.01. 18:52 jansmith1984  RE: Technická připomínka
16.01. 01:17 Rene Bartosek  RE: Technická připomínka
17.01. 20:13 šmitjahn rozmila  RE: Technická připomínka
12.01. 14:54 Mirda  RE: Technická připomínka
12.01. 15:38 Mirda  RE: Technická připomínka
12.01. 15:51 djb  RE: Technická připomínka
12.01. 16:36 Mirda  RE: Technická připomínka
08.01. 08:51  Ad: manipulace tetevizí
08.01. 10:52 stefan  jiz davno to melo zacit
08.01. 10:57 stefan  opatrne
08.01. 13:04 josef.maly  RE: opatrne
08.01. 11:15 insider  toto ještě z leknutí na ČT OBČAS jde
08.01. 12:51  rozkrýt strukturu ČT
08.01. 13:21 r.m.  Soudce Mgr. Pavel Vosmanský...? hmmm, x tá generace komoušů
08.01. 14:12 usmev  :)
08.01. 15:22 adw  R E K L A M A
08.01. 16:08 MedaBeda  RE: R E K L A M A
09.01. 19:19 steve  RE: R E K L A M A
08.01. 17:14 sandjones  Víkend
08.01. 17:26 sandjones  Víkend - pokracovani
08.01. 17:44 sonovak  Karasek
08.01. 19:56  Jste nechutí
08.01. 20:14 MedaBeda  RE: Jste nechutí
08.01. 20:55 vaclaus  RE: Jste nechutí
08.01. 21:32 steve  RE: Jste nechutí
09.01. 15:42 PPPP  RE: Jste nechutí
09.01. 21:02 Mirda  RE: Jste nechutí
10.01. 10:17 steve  RE: Jste nechutí
08.01. 22:20 vidlacky  Podivejte
09.01. 00:29 čěf  Kde se objevilo „šest miliónů“?
09.01. 01:17 čěf  RE: Kde se objevilo „šest miliónů“?
09.01. 02:21  RE: Kde se objevilo „šest miliónů“?
09.01. 02:29 kozoroh  Certa muzete vyhnat ven, jen dablem.
09.01. 18:44 Frank51  Do roku 1989 nikdo nesměl pochybovat o správnosti vstupu spřátelených vojsk.
09.01. 18:53 stefan  RE: Do roku 1989 nikdo nesměl pochybovat o správnosti vstupu spřátelených vojsk.
09.01. 21:04  Chystá se další TV spektákl proti extrémistům,
10.01. 00:21 Mirda  RE: Chystá se další TV spektákl proti extrémistům,
10.01. 17:13 baki  Lidská práva v českém pojetí.
12.01. 15:54 Islander  RE: Lidská práva v českém pojetí.
11.01. 22:10 Jindřich H.  How stupid can you get ?
12.12. 15:41 Dworschak  Zaměstnance České televize prověří psycholog

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Seznamka Badoo - výběr pohlaví28.10.21 21:00 Neurčeno 0

Kalousek volá po povinném očkování28.10.21 18:40 Česká republika 1

Šílené, lidé to dál trpí? Známý právník udeřil na Vojtěcha.28.10.21 09:08 Česká republika 2

Štvrtá vlna fašizace je tady27.10.21 23:28 Česká republika 0

Britská vláda přiznává: dvě injekce a kus vaší přirozené imunity je pryč27.10.21 18:30 Británie 1

Počas Španielskej chrípky 92% ľudí umrelo na bakterialnu infekciu z nosenia rúšok27.10.21 18:13 Neurčeno 1

České banky začínají podléhat teroru Green Deal26.10.21 23:01 Česká republika 5

Pravda s očkovacím utrejchem leze na porvch - vláda podepsala likvidační smlouvu26.10.21 19:51 Česká republika 3

Očkovaní: Nula protilátek. Neočkovaní: Plno. Vynesla laborantka26.10.21 18:51 Česká republika 3

Už je to tady: Covid se stal epidemií neočkovaných, tvrdí vladní loutky26.10.21 11:07 Česká republika 8

Nakažení očkovaní jsou podle Tečky bezinfekční25.10.21 17:51 Česká republika 16

Nová nařízení vlády? Máme pro vás právní návody pro důstojný a svobodný život 25.10.21 17:13 Česká republika 2

Ameriku zaplavila vlna lítosti těch, co se nechali naočkovat24.10.21 17:07 USA 3

Měnit pohlaví dětí je zločin proti lidskosti24.10.21 09:58 Rusko 1

Hliník se odstěhoval do Humpolce......24.10.21 09:53 Evropská unie 0

Po celé Itálii vyrazili lidé i přes zákaz do ulic, podpořili je i Francouzi (VIDEA)24.10.21 09:44 Itálie 2

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 2

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 4

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 5

Měnové kurzy

USD
22,03 Kč
Euro
25,74 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
19,43 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 685,36 Kč
1 unce stříbra
530,73 Kč
Bitcoin
1 348 029,21 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 897