Diskuze k článku

Politici propojení s mafií

Příspěvků 16

5.1.2010 11:37

vypatlaný,snad dálkově ovládaný

insider 85.?.?.?

kyborg zvedne na povel své rectum a pujde v květnu volit. [zahanbení] [oči v sloup] [oči v sloup]

208896

5.1.2010 15:35

Tato pravda je bohužel na nic.

baki 89.?.?.?

To, že nejvyšší politici jsou propojeni se zločineckými mafiemi je přeci už dlouho známo. Ovšem musíme si uvědomit, že oni nic neberou, "žádné úplatky nepřijímají". To dělají zase jiní lidé, kteří ovšem nejsou politicky činní. Na př: "Chcete-li promluvit s "jistým politikem", pak zaplaťte tu či onu sumu "nezúčastněné osobě". Takže - politikům se na kůži nedostaneme. Politik úplatky nebere a "nezúčastněná osoba" není politikem. A to je jenom nepatrný příklad, kterých je možno uvést celou řadu.
Představa "takové politiky nevolit" je nesmyslná. Koho pak byste chtěli volit??? Neznám nikoho, kdo by se nějakou nepravostí nezabýval, i když mnohdy se to vyvrbí pouze jako "divné studium práv v Plzni".
A někoho musíme zvolit. Nepůjdeme-li volit, pak k zvolení politika stačí pouze hlasy jeho rodiny. Tak jsou nastaveny naše zákony. A tak nám bohužel nezbývá nic jiného, než v tomto politickém marasmu se dále plácat.
[pláč]

208911

5.1.2010 16:56

RE: Tato pravda je bohužel na nic.

pje 195.?.?.?

Reakce na 208911

Osobně to vidím na Věci Veřejné, i když ani tam nehlasuji pro každý jejich nápad či výrok. Velké zkorumpované partaje volit nelze, malé lidovce ze stejných důvodů také ne, zelení s Liškou a Bursíkem budou také politikařit, i když snad méně než jiní bývalí "vládní"... Bude třeba zatnout zuby a masivně vytáhnout do parlamentu dosud nezprofanované lidi a jejich partaje...

208919

6.1.2010 4:02

RE: Tato pravda je bohužel na nic.

h@luzak 77.?.?.?

Reakce na 208919

Taková povolební koalice Svobodní (moje volba) + VV + ČPS by možná společnou řeč našla.. Teď jen, aby ty volby dopadly..

209003

6.1.2010 0:23

RE: Tato pravda je bohužel na nic.

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 208911

Baki, každou informaci nese nějaký člověk - od něj se odvozuje hladina pravdivosti. Autora neznám, jeho slova musí potvrdit ti, co s ním dělali.
Květnové volby ať si obsadí, kdo chce, důležité jsou volby komunální, kde se lidi znají - a znají jejich případné vazby "nahoru". Tam je začátek cesty, v komunálním blátíčku.
Pomohlo by, kdyby na naše "rybí hlavy" spadl nějaký průšvih, který lidem otevře oči - a půjdou volit kdejakou pidistranu. I když i tam jsou jistě nějací "volavkové", přichystaní pro pozdější použití - to holt už je risk.

Ale protože vše bude asi držet pohromadě až do doby, než se rozpadne kult dolaru - tak je lepší si připravovat práci pro tu dobu, co přijde po krachu (postupné přeměně?) ekonomiky.
Včas oprášit své vlohy a tahat ze šuplíku použitelné projekty - to by snad mohli dělat do voleb ti, co ještě nezapomněli podnikat poctivě.

Státní dluh je nesplatitelná chiméra. Kdo první řekne, že "král je nahý? Je Klaus připravenou figurou pro takové tvrzení vlastní silou - anebo podobně jako nám naservírovali Havla?
Místo razítka způsobilosti v podobě kriminálu (u Havla) by muselo u Klause stačit "razítko" odpírače Lisabonského otroctví.
Věřím, že se Klaus k odpíračství dostal studiem faktů, asi budu sledovat, koho a jak on komentuje.
Některá rozhodnutí i práci zkrátka musí člověk udělat i proti celému světu, máme v tom "Husí" tradici.
...a tu pohádku o Davidovi a Goliáši máme taky rádi......

208993

6.1.2010 9:21

RE: Tato pravda je bohužel na nic.

baki 89.?.?.?

Reakce na 208993

Pane Janko!!
Průšvihů bylo za uplynulé roky už takové množství, že od mnohých politiků by "ani kus chleba pes nevzal". Namátkou za poslední rok jen předseda vlády: Ukazuje prostředníček, nectí rodinu a bydlí s milenkou, při výměně ministrů nepostupuje podle toho, jak jsou kvalitní ministři, ale podle schematu 3 - 1 - 1, rok před skončením parlamentu tento opouští - a pod. V žádném kulturním státě by bylo nemyslitelné, aby se dále zdržoval na nějakém vedoucím politickém místě. U nás to možné je.
Není mi jasné, jaké průšvihy ještě čekáte??? Oč lepšího by se mohla opřít veřejnost??
Plně respektuji Váš optimistický názor. Skutečnost je bohužel jiná. Vovčané (tento název ve Zvědavci často používaný pro tento případ příznačný) půjdou v květnu k volbám a takovéto politiky budou ZASE VOLIT. Politici to vědí z průzkumu veřejného mínění a preferencí, proto se nepotřebují nijak zlepšit. Vědí, že stejně budou voleni.
KDYBY VOLBY MĚL NĚCO ZMĚNIT, UŽ DÁVNO BY BYLY ZAKÁZÁNY.

209023

5.1.2010 17:04

Která Krakatice?

pje 195.?.?.?

Ta před Kubicem a před "nocí dlouhých nožů" nebo ta za Kubiceho, zmanipulovaná Langerem, Vidímem a jejich státními zástupci a policejními náčelníky? Tichého skupině lze věřit, těm po něm již nikoli. Langer systematicky shání podobný křížově kompromitační seznam jako měl Mrázek, taškařice s Moravou byla jen špičkou ledovce. Langera je třeba zaměstnant, ať tahá on...

208921

5.1.2010 20:33

volit koho je

ZAJDANus 78.?.?.?

www.ceskapiratskastrana.cz

208948

6.1.2010 2:48

Dobre sepsano.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Advokatni praxe spickoveho pravnika v oblasti trestniho prava ma zrejme neco do sebe, pokud jde o juknuti pod poklicku.
http://www.blisty.cz/2010/1/6/art50630.html

209000

6.1.2010 3:05

Mno sice je hromada kriku o mozne totalite z Bruselu.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Ale my se bat nemusime. Totalita se da totiz nainstalovat pouze jednou a nasi pani poslanci se v case vanocnim, jak jinak dohodli napric politickymi stranami, ze svoboda projevu je zrejme burzoazni prezitek nebo komunisticke nebezpeci. Prijde na to, zda to bylo videno z pohledu uvedomeleho soudruha nebo uvedomeleho demokrata. Jinak receno co nelze dokazat, tak aby obstalo pred soudem, tak o tom se bud bude drzet huba krok nebo meditovat pres zamrizovany vyhled na svet!! Zajimave bude, pokud nejaky uvedomely pitomec uvede tenhle zakon v praxi treba pri vedeckem badani. Vzhledem na metody oteplovacich globalistu a jinych karieristu, kteri se bohuzel vyskytuji vsude, kde jsou penezovody by uz me neprekavpilo vubec nic.
http://www.blisty.cz/2010/1/6/art50644.html

209001

6.1.2010 9:15

jaká nová krev?

runner 78.?.?.?

O jaké "nové krvi" tady mluvíte? Žádná nová krev není. Korupce funguje i na komunální úrovni, starostové a hejtmani mají vůči firmám a žadatelům dlaně natažené, primátoři berou milionové úplatky... Lobbing v parlamentu je legální věcí a je jasné, že ani kuře zadarmo nehrabe, natož poslanci. Korupce je integrální součástí demokracie a pokud bude demokracie trvat, bude trvat i korupce. A tam, kde jsou korumpovatelní lidé, tam má zcela zákonitě mafie živnou půdu. Proč si myslíte, že jediné režimy, které dokázaly zlikvidovat mafii, byly autoritativní? Mussolini v Itálii zlikvidoval Mafii během dvou let, po jejím návratu do Itáliie z USA si s ní poválečný demokratický režim neví rady už 60 let. Hitler si s mafií v Marseille poradil za několik týdnů... Jednoduše řečeno: Chcete demokracii? Tak se laskavě nerozčilujte nad provázaností mafie s politiky a nad jejich úplatností.

209022

6.1.2010 15:38

RE: jaká nová krev?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 209022

Mafie samozrejme bude vzdy existovat i v te totalite jako napr. ruzne mafie na uzemi byvaleho SSSR. Ale i v demokracii zalezi do jake miry je propojena s vysokymi politickymi levly. Pravda v Italii maji mafie kontrolu nad 10% ekonomiky clena G8, pak je obtizne aby neexistovalo propojeni s politickymi spickami. Ale troufnu si tvrdit, ze treba v Britanii nesahaji vazby podsveti zdaleka tak vysoko. Ono to bude o vseobecne mire korupce a sile obcanske spolecnosti. Neni zas tak tezke si z toho udelat obrazek o CR. Po kolapsu SSSR ziskali ruzne mafie znacnou moc, postupne byly vytlaceny aspon v Rusku tajnymi sluzbami, ktere jsou soucasti statni moci. Tam kde statni moc resignuje a vytvori si na chvili prazdny prostor, tak bude zaplnen a mafie ma schopnost byt v tomto zavode favoritem.

209055

6.1.2010 18:33

Trochu mimo , ale velice dobré!!!

Montaznik 90.?.?.?

Vážení politici a státní úředníci,
nepřeji si, abyste mě každý den neustále masírovali a stresovali údaji o tom, že každý novorozenec má batoh s dluhem 111 000 Kč, nebo že se Česká republika zadlužuje každou minutu jedním milionem korun. Takové zprávy jsou mi k ničemu, protože i když vypnu všechna světla, topení, netelefonuji, zamknu se v bytě a nikam nevycházím, nic s tím neudělám.
Na takové zprávy mám pro všechny šéfy této země jedinou odpověď: když neumíte udržet na uzdě státní finance, když neumíte hospodařit, jděte od toho!
Ten 1 bilion 300 miliard korun, které se na mě snažíte hodit, to není dluh nás občanů -- to je VÁŠ dluh! Tento dluh jste vyrobili a rozjeli VY. Dělejte si s ním, co chcete, a neobtěžujte nás údaji, které nemůžeme nijak ovlivnit. Země se zadlužuje rekordním tempem, ale já ne. Já na
dluh nežiju, naopak, snažím se mít na kontě neustále nějakou tu rezervu v násobku několika měsíčních platů. Nikdy v životě jsem nikomu nic nedlužil. To bych raději umřel hlady!
A běda, dozvídám se, že ten VÁŠ nesplatitelný dluh máme teď splatit MY.
Víte, jak to v dějinách dopadlo -- v Praze letěli radní z oken radnice už třikrát a není důvod, aby neletěli po čtvrté. Možná je právě těch 888 milionů za projekt Opencard poslední kapkou, po níž přeteče pohár.
Myslete na to, vy, politici a úředníci, kteří nám vnucujete, že jsme v tomto státu na pokraji katastrofy. VY jste tento stát dovedli na pokraj té katastrofy. My výši platů, daní, penzí, odvodů zdravotních či sociálních, stejně jako stanovení výše všech podpor a příspěvků
neurčujeme. Pamatujte na to, že od poslední společenské změny uplynulo právě 20 let, a to je v Čechách, jak známo, první předpoklad pro dějinnou změnu. Varuji vás, vzpamatujte se, vezměte rozum do hrsti a začněte pracovat na změně. A až budete mít situaci pod kontrolou a
budete nám moci oznámit, že Česká republika snižuje své zadlužení o jeden milion korun za hodinu, pak se pochlubte. Do té doby nás neobtěžujte stresujícími zprávami o vaší kolosální neschopnosti.
S pozdravem občan Bedřich LudvíkVíce o autorovi: Bedřich Ludvík
Dramaturg hrané tvorby ČT, autor a režisér dokumentů s písničkou, spisovatel a písničkář. Přivedl k životu filmy jako Smradi, Kuře melancholik, Kytice, Výchova dívek v Čechách a přes 50 televizních filmů - za všechny jmenujme cyklus o lidech postižných zločinem - Oběti. Vydal (zatím) čtyři knihy.

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

209069

7.1.2010 3:06

poli(tická)cejní mafie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Jak jinak by zmínění páni mohly vydělat miliony např na LTO než se souhlasem politiků??těžko..pak vystoupí zhrzený,odkopnutý Tichý a další s převratným prohlášením o korupci,vraždách atd. ale at poví kdo nechal Krejčíře,Pitra a další utéct,kdo z policajtů má na rukách krev p. Mrázka at už jen tím že vše kryl a případ zmizel doztracena..Kubiceho zpráva elitní trik a podvrh na voliče tihle Kubicové z ÚOOZ a jim podobní jsou pravá mafie ve statních službách..z lidí kteří čmuchli k penězům díky velké ale neviditelné pomoci politiků dělají mafiány a ženou je k soudu a do vězení,v lepším případě,v horším skončí s dírou v hlavě..

209085

8.1.2010 10:04

tak a ted platí nový zákon a hrozí až 8 let!

Adrian Arcant 90.?.?.?

Zřejmě nás všechny zavřou nebot nyní již nikdo nesmí kritizovat politiky hrozí až 8 let vězení!Tuto sionistickou politiku vede naše tzv.demokratická vláda aby potlačila disident. [bliji]

209220

8.1.2010 23:01

tak a ted platí nový zákon a hrozí až 8 let!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

řekl bych je potlačováno vše a téměř všichni,píšu téměř,protože jsou u nás skupiny lidí které jsou na úkor jiných zvýhodnované..vzpomínám na projevy pravdoláskaře Havla o demokracii slova,shromaždování atd.. a pak když lidé jdou do ulic při návštěvě am. prezidenta nabádá je aby tak nečinili..vše je tu postavené na hlavu a vláda si dělá co chce ale jak se říká lidé mají vládu jakou si zaslouží..

209299

Příspěvků: 16

05.01. 11:37 insider  vypatlaný,snad dálkově ovládaný
05.01. 15:35 baki  Tato pravda je bohužel na nic.
05.01. 16:56 pje  RE: Tato pravda je bohužel na nic.
06.01. 04:02 h@luzak  RE: Tato pravda je bohužel na nic.
06.01. 00:23 janko  RE: Tato pravda je bohužel na nic.
06.01. 09:21 baki  RE: Tato pravda je bohužel na nic.
05.01. 17:04 pje  Která Krakatice?
05.01. 20:33 ZAJDANus  volit koho je
06.01. 02:48 Rene Bartosek  Dobre sepsano.
06.01. 03:05 Rene Bartosek  Mno sice je hromada kriku o mozne totalite z Bruselu.
06.01. 09:15 runner  jaká nová krev?
06.01. 15:38 Rene Bartosek  RE: jaká nová krev?
06.01. 18:33 Montaznik  Trochu mimo , ale velice dobré!!!
07.01. 03:06  poli(tická)cejní mafie
08.01. 10:04 Adrian Arcant  tak a ted platí nový zákon a hrozí až 8 let!
08.01. 23:01  tak a ted platí nový zákon a hrozí až 8 let!

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 998