Diskuze k článku

Izrael bude požadovat po Německu další miliardu holocaustových reparací

Příspěvků 27

23.12.2009 2:59

Ďalší príklad nehoráznosti sionistov

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 95.?.?.?

To už je naozaj nehorázne, že čo si tí sio-fašisti na základe Holokaust(TM) dovoľujú voči nemeckému štátu, nestačí že spustili holokaust Ž/židov tým že podporili Hitlera a zakázali vykúpenie súkmeňovcov, zabránili utečencom vstúpiť do Palestíny a USA, okradli dedičov (kauza z pred niekoľkých rokov, keď dedičia jedného poľského žida ktorý prežil Osvienčim zistili že okradla ich židovská organizácia, konkrétne ukradol ich nehnuteľnosti, písalo sa o tom i tu) a teraz tie nenažrané sionistické svine chcú ďalšie peniaze.

Keď tým šťastlivcom, ktorý prežili to peklo prisúdia peniaze, tak na to beriem jed že z toho neuvidia ani cent, pretože sa to zmizne na zahraničných kontách hore menovaných svíň. [naštvaný]

207733

24.12.2009 16:33

RE: Ďalší príklad nehoráznosti sionistov

karel4u 189.?.?.?

Reakce na 207733

Ja jsem naopak rad za tyto pozadavky. Kdyz se nad tim zamyslite, tak cim vice nehoraznosti primo pred ocima lidi, tim vice bude vzrustat odpor.
Je to logicke. Jen malo lidi si pamatuje valku, jestli je opravdu 30 000 tech kteri prezili tyto pracovni nasazeni, tedy dalo by se rici, ze jim to vlastne prodlouzilo zivot.
Co se tyce plynovych komor. Premyslel jsem o tom. Proc zrovna plyn? Proc ne zastreleni?
Smrt v plynove komore vlastne vyplnuje zidovskou predstavu o goymove nenavisti. Je to vlastne ritual. Necisty zid byl privezen do tabora, a vlastne se sebezlikvidoval bez prispeni goyma.
Bylo vlastne potrebne jen vhozeni plechovek s plynem, a to udelali jini zidovsti vezni.
Kdyby je strileli, byl by to valecny akt. Stejne tak jako zide strili Palestince, i deti.
Casy se meni a lide taky... vsimete si, jak se zmenil dialog v poslednich letech a kam ukazuje sipka ktera meri kulpabilitu.
Je zrejme, ze kdo se smeje naposled, ten se smeje nejlepe.

207932

23.12.2009 3:00

A kdy začnou platit zločinci, kteří zavinili dnešní světovou krizi? Kde je spravedlnost, která má platit pro každého?

Montaznik 88.?.?.?

Světovou krizi zavinila a způsobila zlodějská,chamtivá a prolhaná bankovní mafie z USA!!! Tito lidé jsou snadno dohledatelní, ale protože patří povětšinou mezi "vyvolené" sionisty, nic se jim nestane a nebudou vedeni k odpovědnosti!Jsem pro spravedlnost - ať platí ten, kdo někomu ublížil a způsobil mu škodu!!!! Ale ať platí všichni a nesou odpovědnost za svoje zločiny také všichni společně a bez rozdílu!!! Světová krize již také způsobila mnoho škod a utrpení a má na svědomí též řadu lidských životů!!! Takže proč se má platit jenom někomu a má mít nějaké "extrabuřty"!!! Právo na odškodnění má platit pro každého! Ještě jsem neslyšel, že by nějaký "zloděj" a defraudant z bankovního sektoru z USA byl hnán k odpovědnosti za vyvolání světové ekonomické krize , vyjma snad Madoffa/ také správně vyvoleného!/, který kradl sám, jako firma!!
Nebo snad zde už znova máme podobné "moresy" jako za totality,kdy si byli všichni rovni , ale někdo si byl rovnější, takže bolševickou nespravedlnost nahradila nová "sionistická" a znova jedeme lesem černým podle bílých skal!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

207734

23.12.2009 9:59

kdy uz to konecne praskne

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

moc rad bych se jeste dozil alespon nejake moralni ocisty sveta ale jak tak koukam vse je zatim v nedohlednu.Siofasisti, Neocons,Bolsevici by meli byt zcela vyhlazeni a primlouvam se za verejne popravy kulkou do tyla

207754

23.12.2009 10:58

po nemecku?

Oldis 85.?.?.?

je vubec relevantni zadat neco takoveho po nemecku? nemeli by to chtit spis jen po vudcich NSDAP?

207756

23.12.2009 11:30

elixír mládí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

milé nebohé oběti,prosím o návod na elixír mládí. Před deseti lety bylo dvacet tisíc obětí, letos je to třicet tisíc přeživších,za 50 let to pul milionu.Každý HUN, pardon NĚMEC, ještě za dvěstě let bude tvrdě platit....

207761

23.12.2009 12:35

Asi by stálo za to zmínit,

Erwin 91.?.?.?

že nuceně nasazení i vězňové brali plat, mzdu. Matčin bratr pracoval v Reichu a vydělával si tam více, než doma. Dědův bratr zase v koncentráku dostával mimo ošacení a jídla "táborové peníze",za které si mohl nakoupit vše potřebné. Po odpykání trestu dostal při propuštění část vydělaných peněz.
Nechápu, nerozumím. Je sice jistě pravda, že si z těch chudáčků nemohl nikdo zaměstnání vybrat, ale určitě též pobírali plat. Tak jaképak odškodnění. Německo se již naplatilo dost a dost (pod německou správou včetně dobytých území žilo cca 3,5 mio židů, 6 mio zavraždili, 5 mio žádalo po válce odškodnění - velmi zajímavé počty) a už by měli říct jasné STOP hoši.

207765

23.12.2009 19:44

RE: Asi by stálo za to zmínit,

Dale Coper 94.?.?.?

Reakce na 207765

>Dědův bratr zase v koncentráku dostával mimo ošacení a jídla<

Tím ošacením myslíte ty pruhované hadry s barevným trojúhelníkem barva se lišila podle toho jestli byl vězeň politický, kriminálník, homosexuál nebo jehovista? A jídlem vodovou polévku a suchý chleba? Takový Karel Hašler zřejmě v Mauthausenu umřel proto, že ve sprše uklouzl na mýdle. Je neuvěřitelné co si někteří jsou schopni vymyslet aby rehabilitovali nacismus.

207799

23.12.2009 21:28

RE: Asi by stálo za to zmínit,

Evropan 835 (zavináč) seznam (tečka) cz 90.?.?.?

Reakce na 207799

diky za zminku o panu Haslerovi. Mam rad jeho pisnicky, urcite to byl vyborny a statecny clovek. Ale bohuzel sebevrah, byl mnohokrat po dobrem varovan od vladnouci moci, aby se mirnil. Mel svobodnou volbum tak volil, jak volil.

207809

24.12.2009 0:40

RE: Asi by stálo za to zmínit,

insider 85.?.?.?

Reakce na 207809

babička nevytáhla z kapsáře ruční granát,ale postulát, že Buh posílá zloděje, ale varuje hospodáře. Kdo má uši k slyšení a správně větří,ušetří si prusery. KSINDLOVÉ od gestapa jednou p. Hašlera varovali,holt marně.

207831

23.12.2009 14:18

Dnes

pietroo 195.?.?.?

na rakouském Standardu kupodivu rozhovor s německým právníkem, který říká, že proces s Demjanjukem je "politická chyba první třídy", a že obžaloba je velmi slabě připravená. A že proces je vlastně jen proto, aby se jako mohli prezentovat, že bojují s válečnými zločinci. A klade si otázku, proč ze všech nacistů je souzen právě a jen Demjanjuk? (No my to víme: je to asi proto, že je Ukrajinec. Své lidi by asi tak nesoudili.)

207771

23.12.2009 17:35

Ideologie

Dimitrij 78.?.?.?

Všichni víme, že se z židovských utrpení za války stala ideologie. O něm se nesmí nic psát a zkoumat v rovině zdravého rozumu. Co zemřelo Rusů, Ukrajinců a Bělorusů za Stalina - na hlad - 20 milionů, 30 milionů (viz. Solženicyn), ale na to si nikdo nevzpomene. Židé mohou zabijet Araby, ale opačně to nejde. Víme, jedná se o židovské lobby ve Washingtonu a s tím nic nenaděláme. Jsou prostě chytří. Jo, škoda, že sousedy Izraelu nejsou třeba Němci nebo Rusové, pak by Izrael byl dávno minulosti. Tá pověstná arabská zbabělost...(nemluvím o muslimech, Turcích, Osmánech, co to dotahli až k Vídni, ale o Arabech. O tom mi vypravoval můj učitel na vysoké, co se zůčastnil války a vyprávěl, že Arabové vyskakovali z tanků před izraelskými kulomety.). Židé to umí - mají kázeň a ví, proč bojují, Němci bojovali dobře ve všech světových válkách a ani Rusové nejsou zbabělci - ať již byli v Rudé armádě nebo u Vlasova. Arabové jsou verbež, která zaslouží si svůj osud. A současní Němci také za mocnestojí, když si nechají libit cokoli, co pochází od židů. Tak jim to prostě patří. Hlavně abychom si byli vědomí toho, že židům jde jenom a pouze o peníze a abychom si nenechali unest tím židem Fisherem.

207786

24.12.2009 0:33

RE: Ideologie

Peptalkin 78.?.?.?

Reakce na 207786

Co sa da robit, ked v Nemecku je babkova vlada, ktora poslucha sionistov na slovo? Nemci ich ux mali davno defenestrovat. Dokedy budu ulievat nemecke peniaze do sionistickych vackov? Divim sa, ze to domacich neserie. Je nanajvys smiesne, aby platili odskodne ti, ktori s tym nic nemaju spolocne. Dobre to napisal Faurisson - proste holokaustovy priemysel v plnej parade.

207830

25.12.2009 5:42

RE: Ideologie

karel4u 189.?.?.?

Reakce na 207786

Ten kdo sleduje deni na Strednim Vychode a zidovskou strategii v bojich proti lidem kterym ukradli jejich zemi, ten jen stezi by mohl rici neco dobreho o Israelske armade.
Tak strelit tehotnou zenu, zbit stareho muze, mucit male deti, na to jsou kadri, ale bojovat muze proti muzi? Tak nejvyse ucetni proti ucetnimu.
Posledni konflikt byl souzen jako valecny zlocin, a to zidem z Jizni Afriky. Jsou jako Americane. Tak nelidsky bombardovat z vyse deseti km.

207969

25.12.2009 10:58

RE: Ideologie

Saša 74.?.?.?

Reakce na 207969

Cynickým manévrem vlády sionistického náboženského státu je zneužití víry, holocaustu a pocitu sounáležitosti k nacistickým praktikám a odvrácení každé kritiky. Jako za nenáviděného komunismu, fašizmu a nacismu, většina stáda se stará o své koryto a přisluhuje. Zvrhlá ideologie má své extrémní vůdce a nositelé praporů jako naší „magistru“ Tydlitátovou s její ligou proti „antisemitizmu“. Na neštěstí jsou to lidé, kteří smí šířit lživou nenávist ve jménu „pravdy“ a „míru“ pronásledováním pokrevních příbuzných, často zcela stejné víry a vyhlazováním národa víry téměř totožné s obdobnými zvyky. Vysmívají se každému, kdo není zrovna „nadčlověk“ sionista, kdo má jen zdravý rozum a myslí to s Židy dobře.

Je však značná část Židů, kteří se za podobné zrůdy stydí a alespoň velké lži a otevřený nacizmus nepodporují. Jako Richard J. Goldstone, mezi jiným kurátor Hebrew University.

16 nejznámějších mezinárodních charitativních společností, včetně Amnesty International, Oxfam, Christian Aid a Medical Aid for Palestinian odsuzuje svět za zradu, že trpí ilegální blokádu Gazy Izraelem.

Židovka Hedy Epstein, přeživší holocaust je jednou z účastnic pochodu za svobodu Gaze.
Mohl bych jmenovat celou řadu významných a známých Židů, o kterých z veřejných médií neslyšíme, což je zásluhou sionistické „hasbara“/propagandy a Izraelského ministerstva zahraničí, které pořádá školení pro diplomaty a důstojníky jak oblafnout a zvládnout mezinárodní organizace.
Jinde ve zprávách
Izrael přiznal, že bez souhlasu příbuzných odebíral orgány Palestinců zabitých IDF (Izraelskou armádou) pro transplantace zejména rohovky občanům Izraele. Tvrdí, že se tak dělo pouze do konce roku 1999.

207983

28.12.2009 0:45

RE: Ideologie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 207786

Máte pravdu,současní Němci už Němci ani nejsou,ti praví padli na evropských,asijských a afrických bojištích.

208172

24.12.2009 4:48

Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

kozoroh 59.?.?.?

This means that he referred to the kept secret 6-Million-Holocaust of 1919 that was already required as the religious basis of Jewish world leadership. On October 31, 1919 the 'American Hebrew' (New York) announced: "Six million men and women are dying ... And this fate is upon them through no fault of their own, ... but through the awful tyranny of war and a bigoted lust for Jewish blood. In this threatened holocaust of human life ..."

Pokud ctete vic knih o Auschwitz-Osvetim,tak,nakonec najdete clanek, ktery Vas chyti u srdce a za srdce,takze muzete mit infarkt, jako nasledek lidske blbosti a ohlupovani mas.
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"

Mnozi,tak zvani zide sami o sobe neveri propagande zionistu, zejmena tech co si vytetovali i desetimistni cisla na predlokti.
Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."

Jak se kdysi u nas rikalo,papir snese vsechno a tak propaganda, dobre zaplacena ze stale okupovaneho Nemecka pres USA se vyplaci,co na tom ,ze jsou to lzi,ucel sveti prostredky.
Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".
Nakonec Lusting v Lidovych novinach vysvetlil ,jak jedli lidske maso a dostavali horkou polevku jen tak do nastavenych dlani,takze,kdo z rozumnych lidi tomu muze verit a kdo z inteligence muze, nemuze tomu verit.
Nakonec,vsechny tyhle zpravy jsou pro psy, neverite?
"Thus an Orthodox Jew learns from his earliest youth, as part of his sacred studies, that Gentiles [non-Jews] are compared to dogs."

Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, page 94 (ISBN 0 7453 0818 X)

Vložený obrázek
Myslite,ze Vam by rekli pravdu do oci,co si ve zkutecnosti o Vas mysli?
Já (Jehuda Eisenkraft) druhý zprava čtoucí Tóru, Rabbi Judel první zprava, Izakstein druhý zleva, Kaganovič první zleva otočený zády, Šlomo Afterduft uprostřed mezi mnou a Izaksteinem, za mnou stojí Ariel Liebermann

Nakonec,v Rusku 100 milionu obeti je dostatecnou odpovedi a souhlasi ,co general "Rude armady" Bronstein-Trocky rekl, ze utopi Rusko ve vlastni krvi.Hladomor na Ukrajine stal 8 milionu krestanskych zivotu, lide,uz zapomeli.

207841

24.12.2009 12:33

RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

mtk 88.?.?.?

Reakce na 207841

Ta fotka pochází odsud
Tady ten text: "Myslite,ze Vam by rekli pravdu do oci,co si ve zkutecnosti o Vas mysli? Já (Jehuda Eisenkraft) druhý zprava čtoucí Tóru, Rabbi Judel první zprava, Izakstein druhý zleva, Kaganovič první zleva otočený zády, Šlomo Afterduft uprostřed mezi mnou a Izaksteinem, za mnou stojí Ariel Liebermann" ..... nepsali židé, ale ti druzí ... (když si kliknete na ty stránky, tak vás to praští do hlavy). Vím to, byl jsem u toho. Pro takové stránky se tady vžil termín konspirační "hardcore", a je to právě to, čemu by se člověk se zdravým rozumem měl asi zdaleka vyhnout. Pane Kozorohu, jste si jist tím, co děláte? Jsme zase u toho stejného, co se teď vášnivě v poslední době diskutuje na Zvědavci.

207901

25.12.2009 2:15

RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 207901

Cemu se ma clovek se zdravim rozumem vyhnout,ma se vyhnout i zpravam z jinych zemi,strcit hlavu do pisku a nevidet a nebo se dat unest proudem kolaborace svetove elity?
Swedish paper slams Israeli 'propaganda machine'
A Swedish newspaper provoked outrage in Israel and drew condemnation from Sweden's ambassador on Wednesday after it ran a story on transplant organ theft, a report an Israeli official branded anti-Semitic "hate porn". How ironic, when we know that Jews are owning the porn industry. The editor of Aftonbladet hit back hard, at both Israel and at the Swedish envoy for attacking his paper's coverage. The tabloid repeated Palestinian accusations dating to the early 1990s that Israeli troops took organs from men who died in custody. The article began by noting a case in New Jersey where an American Jew has been charged over trafficking in kidneys. "This article has clear elements of medieval blood libels against Jews,"
Propagandu ,tak zvanych Israelcu uz mame vsude kam se podivame i v nasich narodnich zdelovacich prostredcich, takze , jsme slyseli,ze zide zadny fosfor nepouzivali v Gaze a podobne.
Pod Vasim terminem konspiracne hardcore je pravda, zkuste si precist Talmud, abyste vedel ,kam jste podle nej zarazeny, pokud nejste jeden z nich, ovsem.Nakonec ,mnozi ,tak zvani zide sami priznavaji nahled na nezidovskou populaci a neni to Hardcore, jakoz tak i plyvani na kriz a krestanske kneze, jako je tomu v Betlehemu,ktery je okupovan zidovstvem.
Israelis annually take part in a national pilgrimage to the grave of Simon ben
Yohai, to honor this rabbi who advocated the extermination of non-Jews.
(Jewish Press, June 9, 1989, p. 56B).
On Purim, Feb. 25, 1994, Israeli army officer Baruch Goldstein, an orthodox
Jew from Brooklyn, massacred 40 Palestinian civilians, including children,
while they knelt in prayer in a mosque. Goldstein was a disciple of the late
Brooklyn Rabbi Meir Kahane, who told CBS News that his teaching that
Arabs are "dogs" is derived "from the Talmud." (CBS 60 Minutes, "Kahane"[mrknutí jedním okem].
University of Jerusalem Prof. Ehud Sprinzak described Kahane and Goldstein's
philosophy: "They believe it's God's will that they commit violence against
goyim, a Hebrew term for non-Jews." (NY Daily News, Feb. 26, 1994, p. 5).

Je tomu par dnu,co zidovsti osadnici zapalili mesitu,kde shoreli vzacne historicke knihy, to se neda prirovnat k paleni pornografie v dobe nacistickeho Nemecka, dnes mame hollywodske filmy toho,co se Nemci snazili odstranit ze sve kultury.

207962

26.12.2009 0:16

RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 207962

Abychom pokracovali v tech konspiracnich theoriich,tak,dam priklad z dnesnich dnu ,jak "bratrstvo", protoze to nic jineho neni,to neni narod,neni rasa uvazuje,jak se zbavit, tech jinych lidi na svete, to je to, co bylo hlavni pricinou druhe svetove valky,aniz by si to krestane plne uvedomovali.
Zde je tedy material k precteni,ze strany, tak zvanych zidu,jinak , pro chapavejsi ctenare Chazaru.Knihu vydal rabbin v Israelu a stala se nejprodavanejsi knihou zidovstva.
http://didiremez.wordpress.com/2009/11/09/settler-rabbi-publishes-the-complete-guide-to- killing-non-jews/

The Complete Guide to Killing Non-Jews

When is it permissible to kill non-Jews? The book "Torat ha-Melekh" [The King's Teaching - INT], which was just published, was written by Rabbi Yitzhak Shapira, the dean of the Od Yosef Hai yeshiva in the community of Yitzhar near Nablus, together with another rabbi from the yeshiva, Yossi Elitzur. The book contains no fewer than 230 pages on the laws concerning the killing of non-Jews, a kind of guide for anyone who ponders the question of if and when it is permissible to take the life of a non-Jew.
The book includes another conclusion that explains when a non-Jew may be killed even if he is not an enemy of the Jews. "In any situation in which a non-Jew's presence endangers Jewish lives, the non-Jew may be killed even if he is a righteous Gentile and not at all guilty for the situation that has been created," the authors state. "When a non-Jew assists a murderer of Jews and causes the death of one, he may be killed, and in any case where a non-Jew's presence causes danger to Jews, the non-Jew may be killed."*
Toto je nejlepsi svedectvi,co jsou tak zvani zide a co zamysleji s nezidovskymi obyvateli, proto kazdy s zidy kolaborujici clovek je napomocny k likvidaci svych spoluobcanu, politici, za jidassky baksis v tom obzvlaste vynikaji.Kazdy narod ,jez umozni volbami zidum dostat vladni postaveni se vydava do rukou teto mezinarodni mafie.

208015

26.12.2009 4:12

RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.

Saša 74.?.?.?

Reakce na 208015

Odsuzujete všechny na základě knihy od jednoho vlivného rabína. Je to ovšem důkaz, že i ten nejinteligentnější národ, jak o sobě sami tvrdí, se nechá zblbnout. Ne zcela všichni, ale lidé se nechají snáze zblbnout k fašizmu než k bolševizmu, tomu poslednímu někteří nevěřili, než se jim zhroutil.

Zde je anglický článek s menším zaujetím:
http://www.counterpunch.org/mink12082009.html

208022

25.12.2009 11:06

no ano, ale to se stalo i tady před 20 - 15 lety

r.m. 86.?.?.?

očividně to nikoho nevzrušuje,
majitele národní socialisti za jásotu nájemníků prostě vykopli a ti jim místo nekřesťanského nájemného za to zaplatili jednorázové vyrovnání.
A teď pozor, stát jim na to dokonce půjčil.
Inu socialismus, velmi důkladný, hypoúvěr přesně naruby, ale fungující [smích] [vyplazený jazyk]

207985

26.12.2009 13:53

Žid je parazit!

Rinn 89.?.?.?

Žid je parazit a jako takový bude vysávat svého hostitele do té
doby, pokud mu to budou umožňovat okolnosti. Peníze netečou do
rukou Židů pouze z Německa za tzv. reparace, ale i všemožnýmy
internacionálnímy kanály s celého světa!! Izrael jako umělý státní útvar s toho žije. Například z USA plyne měsíčně na jednoho občana Izraele cca 4 500 Dolarů! (údaj starý 10 let).
Teď to může být mnohem více. USA je centrem světové židovské
finanční, politické a vojenské moci. Intelektuální centrum je
stále ve Velké Británii. Kdo by si chtěl hlouběji prostudovat
internacionální židovské finance, tomu vřele doporučuji
dvousvazkové dílo J. Rothkranze; Maastrichtská dohoda - konečné
řešení pro Evropu. Je volně ke stažení na internetových str.
Spiknuti proti církvi a lidstvu. Je tam rovněž další rozsáhlá
literatura na téma židovsko-zednářské problematiky!

208031

29.12.2009 15:20

no tak z čeho vůbec izrael žije?Snad né z výpalného

Adrian Arcant 90.?.?.?

Podle mě musí z něčeho platit ten mírový atomový arzenál,kterým míří na své evropské "dobrovolné a hlavně "demokratické"spojence...kterým na oplátku musí stačit loutková vláda a "svoboda slova

208281

4.1.2010 15:56

Oko za oko

Romann 88.?.?.?

Po skončení II. sv. války se mnoho židů stalo komandanty. Vytvořili organizaci, která řídila koncentrační tábory pro německé civilisty v Polsku a těch částech Německa, jež Polsku připadly. Odehrávaly se tam ukrutnosti, jež židé zatajili: židé vybíjeli Němce. Pozabíjeli v roce 1945 velké množství Němců: ne nacistů, ne Hitlerových, ale německých civilistů, německých mužů a žen, dětí a miminek, jejichž zločinem bylo pouze to, že byly Němci. Dík židovské nenávisti Němci ztratili víc civilistů než v Drážďanech, dokonce víc než Japonci v Hirošimě, Američané v Pearl Harboru... Ďalej na: www.voltaire.netkosice.sk, téma: Oko za oko

208803

23.1.2010 22:40

normalni clovek

pribyl 82.?.?.?

tak tady ctu jak mate radi nemce a jak nenavidite zidy kolik cechu zabili nemci desetitisice a kolik zidi ani jednoho je mi zvas nanic

210391

24.1.2010 0:47

RE: normalni clovek

Saša sasa (zavináč) mts (tečka) net 74.?.?.?

Reakce na 210391

>tak tady ctu

Přečtěte si článek znovu, nic podobného neobsahuje. Školství je dnes na mizerné úrovni. Izrael usmlouval s OSN náhradu za budovy, které rozbil při ničivé okupaci Gazy. Zaplatí pouze 10.5 milionu dolarů oproti požadovaným 11.2 milionu dolarů. http://news.xinhuanet.com/english2010/world/2010-0...

210409

Příspěvků: 27

23.12. 02:59 Oracle  Ďalší príklad nehoráznosti sionistov
24.12. 16:33 karel4u  RE: Ďalší príklad nehoráznosti sionistov
23.12. 03:00 Montaznik  A kdy začnou platit zločinci, kteří zavinili dnešní světovou krizi? Kde je spravedlnost, která má platit pro každého?
23.12. 09:59  kdy uz to konecne praskne
23.12. 10:58 Oldis  po nemecku?
23.12. 11:30  elixír mládí
23.12. 12:35 Erwin  Asi by stálo za to zmínit,
23.12. 19:44 Dale Coper  RE: Asi by stálo za to zmínit,
23.12. 21:28 Evropan  RE: Asi by stálo za to zmínit,
24.12. 00:40 insider  RE: Asi by stálo za to zmínit,
23.12. 14:18 pietroo  Dnes
23.12. 17:35 Dimitrij  Ideologie
24.12. 00:33 Peptalkin  RE: Ideologie
25.12. 05:42 karel4u  RE: Ideologie
25.12. 10:58 Saša  RE: Ideologie
28.12. 00:45  RE: Ideologie
24.12. 04:48 kozoroh  Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.
24.12. 12:33 mtk  RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.
25.12. 02:15 kozoroh  RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.
26.12. 00:16 kozoroh  RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.
26.12. 04:12 Saša  RE: Ozehave tema o holocautu je pro nekoho vyhodny obchod.
25.12. 11:06 r.m.  no ano, ale to se stalo i tady před 20 - 15 lety
26.12. 13:53 Rinn  Žid je parazit!
29.12. 15:20 Adrian Arcant  no tak z čeho vůbec izrael žije?Snad né z výpalného
04.01. 15:56 Romann  Oko za oko
23.01. 22:40 pribyl  normalni clovek
24.01. 00:47 Saša  RE: normalni clovek

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

14

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 23 čtenářů částkou 4 874 korun, což je 14 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 1

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 2

Lehmann skončil ve vedení Herthy Berlín kvůli rasistickému vzkazu05.05.21 17:30 Německo 0

Francúzski odborníci bijú na poplach: Je potrebné zastaviť všetky očkovania proti korone!05.05.21 17:20 Francie 1

Další dobrá zpráva: CIA pro diversitu04.05.21 10:41 USA 1

Podvodné okrádání lidí televizí Barandov falešným teleshoppingem04.05.21 00:17 Česká republika 1

Prof. Žaloudík: Covidový bizár pokračuje. Není důležité jaká opatření se dělají, o medicínu tu nejde29.04.21 12:57 Česká republika 2

Zajímavá diplomová práce: Aktéři selhání integrovaného záchranného systému: muniční sklad ve Vrběticích27.04.21 23:03 Česká republika 0

Ruské společnosti se bojí dodávat ropu do Běloruska kvůli sankcím USA27.04.21 21:59 Rusko 1

Aliance národních sil nabízí záruku za tři obviněné bojující za Donbas26.04.21 23:02 Česká republika 1

Lubomír Volný 20.4. ve sněmovně k Vrběticím26.04.21 17:13 Česká republika 2

Největší smrtnost má vakcína od Pfizeru24.04.21 10:02 Neurčeno 15

Lidé už pochopili, že si z nich vláda dělá srandu a na náhubky kašlou23.04.21 19:40 Česká republika 6

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 5

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 1

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 7

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
21,50 Kč
Euro
25,80 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
16,61 Kč
Švýcarský frank
23,52 Kč
100 japonských jenů
19,66 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,63 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
28,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 480,97 Kč
1 unce stříbra
570,25 Kč
Bitcoin
1 223 183,24 Kč

Poslední aktualizace: 6.5.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 217