Diskuze k článku

Byl jsem u výslechu

Příspěvků 54

28.7.2009 0:33

Doba Temna od Jiráska

Nostrama 88.?.?.?

Tak...a máte to pane Vladimíre. Psát o "těch, jejichž jména nesmíne
vyslovovat" a pak text publikovat se v této naší zemi zaslíbené nedoporučuje. Ona vůbec svoboda projevů i slov je příslušnými orgány a úředníky často chápána (zda úmyslně či z pouhého nevědoucna) jako projev antinevyzrálosti či antipomatenosti jedince.
Pevně doufám, že opačný názor nebude trestán ukamenováním. [chechtot] [vyplazený jazyk]

196449

28.7.2009 12:17

RE: Doba Temna od Jiráska

Nostrama 88.?.?.?

Reakce na 196449

Pro útěchu, že v tom nejste sám viz odkaz na článek:
http://aktualne.centrum.cz/report/kuriozity/clanek...

Paradox doby - nebo Kladivo na čarodějnice?

[zmaten]

196499

28.7.2009 15:04

RE: Doba Temna od Jiráska

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 196499

Zkuste tuhle cast diskuse a reknete sami jestli se Fero Lakatos neprovinil proti nejakemu paragrafu. V kazdem pripade jeho prispevek s plynem a nadavkami smazan nebyl.

196511

28.7.2009 17:18

RE: Doba Temna od Jiráska

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 62.?.?.?

Reakce na 196499

Vložený obrázek

Bílá, bílá, bílá /MP3 [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

196527

30.7.2009 5:30

RE: Doba Temna od Jiráska

p 125.?.?.?

Reakce na 196449

...u vyslechu jsem byl jiz jako 6-7lety velezradce v rodine/ tehdy meli kozene kabaty zdedene po Gestapu,bratr /gestapaci se v tehdejsich filmech dost snazili,neco jako dnes CIA /se nervove zhroutil ja mel dost dlouhu nightmares a potom anginy...hrali hodnej zlej atd. mam tedy zkusenosti/pote vyslechy na jine tema tramping atd./ ale to jiz jsem mel vyvinutou jakousi obranu..mam dojem Vladimire ze jste jaksi mekej a ochotnej a Vas postoj je zatracene pozitivni k vrchnosti ...i vy muzete usmernovat,manipulovat,taktizovat nejen oni..takze na otazku o clanku napr.bych si nepamatoval,dale by mohlo dojit ke cteni clanku,pozadoval byjste objasneni zavadnych vet/take kavua jine obcerstveni/ a slov a mohl by jste se pobavit a rozpatlavat a rozpatlavat aby nemeli tu radost a poteseni moci organu a doslo by k citovani zakonu a jejich vysvetlovani a zase rozpatlavani a dale kdyz uz jste se dal na vojnu bojujte....delat jim to lehky ?.lepsi je ,zustat na stanici pres cas a dozadovat se byt jako utrejch/kdyz ja prijdu domu nastvanej tak at oni taky/ ,chteli jste me tady tak me tu mate/ .nedavno jsem byl na urade pomoci kamaradovi ale byl jsem vyprovokovan stupidnim lhanim uredniku az na nas byla zavolana policie /prisli jenom ctyri a a pul/zenska v uniforme musi byt ochranovana kolegy/ uvital jsem je slovy zda jsou spravne vyzbrojeni ke zneskodneni dvou 65 letych invaldnich duchodcu meli pistole a spreje a kdyz se ukazalo ze nemaji kapesni electrickou zidli/tasser/ tazal jsem se nespokojen jak nas popravi../hlasite na cely urad/..nadseni pracovat je preslo a zvadli...dal jsem jim radu mimo jine aby si udelali kvalifikaci jeste jinou protoze brzy na to nebudou mit zaludek provadet represivni opatreni a snizovani populace zabijenim /strili se tu do lidi i deti jako na texaske svatbe/ vladnimi grazly narizena atd..ja vim kazdej jsme jinej,ale i Vy se casem zatvrdite...a budete tough nemam pochyb....hodne stesti

196653

30.7.2009 17:11

RE: Doba Temna od Jiráska

vytrznik 208.?.?.?

Reakce na 196653

Přesně tak, to jsou dobré rady zkušených. Na ty rušiče nočního klidu bych zavolal 158 a tvrdil bych, že je možné, že to jsou přestrojené osoby, nebo osoby co zneužívají pravomoci veřejného činitele a třeba nejsou ve službě, ať to okamžitě prověří. Zdůvodnění jste uvedl. Mezitím si zapíši jejich čísla, vytáhnu foťák a vyfotím si je, ať mektají, nebo ne. Diskuse o odznacích, také požaduji nafotit. Po příjezdu "posil" vysvětlím co požaduji prověřit, v případě mlžení a neřešení volám znovu 158, stejný postup a znovu se dožaduji příjezdu kompetentní osoby, když ty přítomné evidentně kompetentní nejsou. Pak už obvykle přijede kompetentní s kterým se dá trochu jednat. Policajti tak ztráví večer na chodbě, zaměstná je to, a ideál, když z Vás ještě vypadne oznámení o podezření z trestné činnosti, nebo žádost o prošetření, aby to ještě museli papírovat, včetně odvolačky k nadřízeným. Bylo to akutně důležité ? Nebylo, proč si to nenechají na běžnou úřední dobu, většinou mě to lehce nakrkne a pak jedu a sám se divím co se ze mě sype. Když ještě budete mít zapnutý dikťák v kapse a pak najdete jejich chyby, které pak po jejich prvním popření Vy u odvolačky zveřejníte, NÁDHERA, příště si to dvakrát rozmyslí. To je ale v klasice, aby to u Vás nebyl monstrproces, to pak může chodit jinak, sleduji to, děkuji za info.

196731

28.7.2009 1:14

aids kolem

nodži 66.?.?.?

No, to potěš! Už si budu radši zapínat anonymizér, pokud něco takové komentuji. Paranoju vypracovanou jeste za komousu se me mozna jeste hodi.

Držím Vám palce, ať Vám to dobře dopadne!
Snad se zde nejedna o nejakou doži-mafii, ale jenom o přehnanou aktivitu nového přehnaně ambiciózního nimistra nivtra úřednické ládyv. Prcina vyvolává strach, jakoby kolem obíhal aids.

196450

28.7.2009 9:27

RE: aids kolem

insider 78.?.?.?

Reakce na 196450

http://www.firethegrid.com/eng09/FTGII.htm Tady v Česku je to 29 v 12 19---- něco pozitivního

196479

28.7.2009 1:16

zdroj

CH 94.?.?.?

Příruční slovník naučný
Academia, nakladatelství ČSAV, Praha 1966
heslo "Osvětim"

...V O. zahynulo, převážně v plynových komorách, na čtyři milióny vězňů (zejména Židů) z téměř všech evropských národů, mezi nimi 150 000 čs. občanů...

196451

28.7.2009 15:08

RE: zdroj

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 196451

Malá československá encyklopedie
Academia 1986
heslo „Osvětim“

Osvětimí prošli příslušníci nejméně 27 národů a zahynuly zde asi 4 miliony lidí, z toho 173 000 čs. občanů.

196513

28.7.2009 4:42

Kdybych ja byl u vyslechu,

Latinec 68.?.?.?

tak bych vysetrovajicimu specialistovi polozil nasledujici otazku:
(Vaše otázka je v ČR potencionálně trestná. Jděte se udat hrdino. Díky – moderátor)
Pura vida.

196454

28.7.2009 5:06

Obcanu v CZ

Satanist 75.?.?.?

jakym je Erik Sedlacek kazdym dnem v CZ pribyva stovky a z toho maji ti kteri se snazi spinavou propagandou lidem vymejvat mozky a vsugerovat nicim nepodlozeny pohadky nejvetsi strach a proto takovy zajem.

196456

28.7.2009 6:53

řízení

Fiala 194.?.?.?

Buďte v kldu. PČR dostala podnět k šetření a tak musí činit. Myslím, že to bude fraška.

196460

28.7.2009 7:21

Nedávná zkušenost s policií

Krabat 80.?.?.?

Dovolím si uvést svou zkušenost s policií, byť se týká jiné věci. Můj děda byl okraden třemi cikánkami. Vtrhli mu do domu, prý se chtějí napít vody a než se jich zbavil, zjistil, že přišel o 70 tisíc Kč. Dvě ho zaměstnali v kuchyni a ta třetí mezitím kradla. V okolí jeho bydliště to není první takový případ, tak jsem mu ještě vynadal, proč s nimi okamžitě nevyrazil dveře. Ale co chcete od starého člověka, který byl vychován ve víře, že má se všemi jednat slušně a uctivě...

Nejhorší ovšem bylo zjištění faktu, jak policie k vyšetření případu přistoupila. Vůbec se nenamáhali vzít ani otisky prstů, přestože cikánky osahali spoustu věcí. Konstatovali, že ty peníze se stejně nikdy nenajdou a odjeli. To mě děsně naštvalo, protože pokud někdy ty zloděje dopadnou, je šance je usvědčit zejména díky otiskům prstů. Zavolal jsem tedy na služebnu, která to vyšetřovala a měl jsem dlouhý hovor nejprve s nějakou mladou paní a potom s nějakým poručíkem. Oba se chovali a mluvili velmi slušně. Doslova jsem cítil, že mají strach, abych z toho neudělal nějaký poprask. Proč to ale píšu.

Celou dobu jsem měl z těch lidí pocit, jakoby mluvili podle nějaké brožury. Strašně šroubovaně, dlouze a hlavně stylem, aby něco neřekli. Nepřeháním, ale měl jsem dojem, jakoby měli totálně vymytý mozek hromadou školení. Nevím, zda důvodem bylo to, že v našem případu figurovalo cikánské etnikum, ale po pár minutách jsem pochopil, že tito lidé nám nikdy nepomohou. Jsou to jen roboti, kteří zastávají nějakou státem určenou funkci. Jednají ustrašeně přesně podle instrukcí, zřejmě z obav, aby nepřišli o místo.

Musím přiznat, že mě to úplně rozhodilo. Myslel jsem, že dnešní policie je profesionální, akceschopná a hlavně úplně někde jinde než před dvaceti lety. Bylo pro mě skutečným šokem zjištění, že se nic nezměnilo. Skákají teď jen podle pískání někoho jiného. Jejich hesla na autech jsou prázdnou frází a výsměchem všem lidem, kteří musí s Policií jednat. Proto přeji Vladimírovi hlavně pevné nervy při jednání s lidmi, kteří svůj vlastní mozek evidentně nepoužívají. Teprve potom jsem pochopil, jak je to stresující. Něco tak únavného a marného bych už nikdy nechtěl zažít.

196461

28.7.2009 7:55

RE: Nedávná zkušenost s policií

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 196461

>
>Musím přiznat, že mě to úplně rozhodilo. Myslel jsem, že
>dnešní policie je profesionální, akceschopná a hlavně
>úplně někde jinde než před dvaceti lety. Bylo pro mě
>skutečným šokem zjištění, že se nic nezměnilo. Skákají
>teď jen podle pískání někoho jiného. Jejich hesla na autech
>jsou prázdnou frází a výsměchem všem lidem, kteří musí s
>Policií jednat. Proto přeji Vladimírovi hlavně pevné nervy
>při jednání s lidmi, kteří svůj vlastní mozek evidentně
>nepoužívají. Teprve potom jsem pochopil, jak je to
>stresující. Něco tak únavného a marného bych už nikdy
>nechtěl zažít.

Kam až moje paměť sahá, tak si nevzpomínám, že by policie v něčem pomohla okradeným občanům. Sepíší znuděně protokol a tím pro ně celá věc definitivně zhasne. Ochrana majetku občanů je nezajímá, na občany zvysoka kašlou. Jejich hlavním úkolem dneška je buzerovat slušné lidi a vybírat od nich za kdeco pokuty- protože je to velmi ziskové a bez jakýchkoliv rizik.

A pak ještě pracují na objednávku mocných. Když dostanou zezhora příkaz někoho skřípnout, tak ten rozkaz poslušně vyplní. Můj bratr se přátelí s jedním čechokanaďanem, který si tu koupil byt a chtěl tu dožít. Teď se ale rozmýšlí, že se radši vrátí zpět do Kanady, protože říká, že v takovém bordelu, v jakém prý Česko momentálně je, odmítá žít.

196463

28.7.2009 9:20

RE: Nedávná zkušenost s policií

mkadlec 62.?.?.?

Reakce na 196463

I ja jsem byl okraden nasimi neprizpusobivymi obcany. Vysetrovatel byl vcelku hovorny ( nakonec mluvil skoro vic nez ja ) a z jeho povidani jsem se dozvedel ze oni vyse uvedeni spoluobcane pachaji tolik trestne cinnosti, ze on, speialista pro boj s kriminalitou neprizpusobivych ma prace nad hlavu. A ze to co se dostane az k policii, je jen spicka ledovce, myslim ze se zminoval o 5%. Navic, povidal, ted si zacli zvykat na herak, kterej jim nejakej bastard zacal prodavat a okradaj se i mezi sebou, coz pry predtim nedelali. Ocarovat gadza bylo v poradku ale jinyho svyho nikdy. Az ted.

Osobne si myslim, ze spousta problemu s nimi zpusobuje system pozitivni diskriminaci a nepochopenim kulturnich rozdilu.

196474

28.7.2009 9:54

RE: Nedávná zkušenost s policií

mtk 78.?.?.?

Reakce na 196474

>Osobne si myslim, ze spousta problemu s nimi zpusobuje system
>pozitivni diskriminaci a nepochopenim kulturnich rozdilu.

No to si pište!! Drtivá většina bílích lidí je připravena tolerovat cikány odcancať-pocancať. Ale kterápak pátá kolona tu tady řve, že "Češi jsou rasisti"? Právě ti, kteří si jen "hrají" na Čechy atd., zato mají automaticky nárok na jisté cizí státní občanství. A přičmoudlej chmaták je jim milejší než remcající (s IQ tykve, ale pracující) bílej štamgast u piva!

196484

28.7.2009 15:06

RE: Nedávná zkušenost s policií

in-ocean 79.?.?.?

Reakce na 196463

Zdravim vas Jarmilo, vas postereh je uplne presny. Policie se chova jako podnikajici subjekt, ktery chce predevsim zisk. To co je trestne, tak nechaji plavat (ublizeni na zdravy, ci skoda na majetku) a velmi aktivni jsou v ziskavani penez ve forme poplatku, pokut atd.

Podivejte se prosim na toto video, ktere to rozebira uplne presne a ukazuje i reseni.
http://www.tpuc.org/node/558
http://www.youtube.com/watch?v=TbNIU2KEz4g
Plus mam mnoho dalsich odkazu o lidech, kteri proti temto zakonum, ktere lidem vubec neslouzi uspesne bojuji. Je to velmi zajimave a myslim, ze jedine tudy vede cesta. Tohle co tady mame uz totiz vubec neslouzi lidem.

196512

31.7.2009 3:32

RE: Nedávná zkušenost s policií

p 125.?.?.?

Reakce na 196463

...je to byrocraticka retezova reakce ktera pocina vydavanim a schvalovanim velkeho mnozstvi novych zakonu/viz nedavny zakon o nenavisti US/ktere potrebuji vice a vice novych uredniku/policistu zabezpecit uplatnovani techto zakonu proti nic netusicimu obyvatelstvu,ktere nikdo ovsem neinformuje / a uradu/napr urad pro censuru internetu/kdy papalasi ve vedeni uradu zamestnaji sve neschopne cleny rodiny,pribuzne a zname,kteri zase obratem zamestnaji schopne lidi aby pracovali za ne/Parkinsonovy nebo Murphyho zakony/vykonna vlada tak narusta stale tezsi a tezsi nahore a kdo to ma platit...tito urednici/policiste ovsem pracuji hlavne tam kde je nadeje ne povyseni a lepsi vejplatu coz znamena chytit lidi kolem drugs v soucasne valce na drogy znamena publicitu,penize a povyseni zatimco vysetrovani vrazdy duchodce v parku je jenom pracovni povinnost..narustajici pocet urednictva,policie,poradcu,atd vede primo k policejnimu statu vlade/i kdyz obcane by uvitali treba ucitelsky stat pro sve deti,nebo lekarsky stat avsak tyto nepripadaji v uvahu vubec/slyseli kdy takovej nesmysl?/ dale situace vetsinou bez okolku vyusti v diktaturu....nejakeho druhu /jako nynejsi nejdemokratictejsi stat v dejinach/..dik za pozornost

196791

28.7.2009 8:44

RE: Nedávná zkušenost s policií

Satanist 75.?.?.?

Reakce na 196461

Tak to dnes v ceskym krateru chodi a obcanum nezbude asi nic jinyho nez se ozbrojit a na policii a celej zkurvenej system kterej zvyhodnuje zlodejskej sajrajt srat jak na placatej sutr.

196467

28.7.2009 9:35

RE: Nedávná zkušenost s policií

Fred 84.?.?.?

Reakce na 196461

Musím dodat, že máte velkou pravdu. Já žiji ve Švýcarsku a zdejší policaqjti se neliší od Českých policajtů. Na zadupání a si postěžování příbuzných, kteří bydleli se mnou v jednom domě, zavolali tito tak zvaní švýcarští příbuzní na mne policiji, jen proto že jsem křičel na mí děti, aby se neprali. Policajt přijel, nevím proč, ale hned se dělali důležitými, a bohužel má přítelkyně pravá Švýcarka mne u nich ještě potopila. Nakonec jsem musel mojí rodinu opustit. Tito policajti jsou nemyslící roboti, fungují jen jako represivní orgán. Je to nic nestojí, ponížit člověka. A jací lidé jsou u policije, zde ve Švýcarsku jsou to jen vyučení lidé a také emancipované ženy, které mají nějaký komplex méněcennosti. Takže jsem rodinu musil opustit po čtrnácti letech. Později jsem se snažil, děti aleponň vidět. Jel jsem kolem domu, kde bydlí mé děti. Byla tam má Ex-přítelkyně a on mi řekla, že děti doma nejsou. Ona řekla, že jede nakoupit a tak jsem jel za ní. Jenomže ona jela na policiji a já jsem šel za ní. Jenomže jsem se ze zlou potázal. Chtěl jsem těm policajtům tu situaci vysvětlti. Jenomže jak jsem vešel dovnitř tak mne chytli a zatáhli do jedné místnosti, kde mne začali vyslýchat. Jeden policajt seděl za computerem a druhý běhal mezi místností, kde jsem seděl já a mezi tou druhou, kde seděla má ex-přítelkyně. Ta se nechala tím policajtem rozeštvat proti mně a namluvila jím, že jsem dětský utiskovatel. To není absolutně pravda. Nikdy jsem se dětí nedotkl. Nakonec mi policajti začali hrozit prokurátorem a že mne zavřou, když nepodepíšu protokol. Připadal jsem si jako na Gestapu. Nikdy jsem nevěřil, že je to ve Švýcarsku možné, takové jednání. Oni ovšeem slyšeli, také, že nemluvím správným švýcarským dialektem a tak poznali, že jsem vlastně cizinec. O to byla má situace horší. Oni jsou chauvinisté. Obzvlášť když jsem z východní Evropy, i když jsem už zdejší občan.
Tak jsem se jich chtěl zbsvit podepspal jsem. Ale pak jsem psal celý problém s policajty na Amnesty International. A ještě jsem napsal těm policajtům dopis, že můj podpis byl pod fyzickým a psychickým nátlakem vynucen a je neplatný. O té doby vidím v policajtech malé děti, které nemyslí. Je to organizace, trénovaná pro to se mstít.

196481

28.7.2009 14:17

RE: Nedávná zkušenost s policií

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 196481

Policajti jsou na celém světě stejní. A není se čemu divit. Kdo se asi tak dá na policajta? Ani humanista ani inteligent. Zločiny o kterých se nepíše v denním tisku se neřeší, není třeba z toho průšvih nebude, o to nikdo nestojí. A ty o kterých se píše ty se zase řešit musí, i kdyby se chytil nevinný, to je jedno, hlavně že je to vyřešený. Zde mají dnes dokonce policajti kvóty na to kolik pokut za dopravní přestupky napíšou, ale ne na to kolik krádeží vyřeší. Peníze jsou holt peníze.[oči v sloup]

196508

29.7.2009 0:03

RE: Nedávná zkušenost s policií

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 196508

Na kriminalce a u lepsich jednotek ( nemyslim ted kovboje, ktery prvni strili, pak sbira mrtvoly, dela zarezy na pazbu a uplne nakonec zacne myslet ), ktere maji vysledky musi byt inteligentni lidi, jinak by vysetrili kulove. Dalsi vec jak je nastaveny system. Kamos byl u radovejch poldu a je to z gruntu dobry clovek, ale rikal: Renousi grazl se ti smeje do ksichtu a ty s tim nic legalne nenadelas!!

Dve situace, ktere fungovali, ale bylo to nelegalne. Sebrali typka, co delal vecne bordel, rvacky..., za dalsi novy pruser, ale tentokrat to probihalo jinak nez obvykle. Pripoutali ho pres noc na dvorku a jeste do toho zaprselo. Ze zacatku nadaval, vyhrozoval a pak zkrotl. Rano uz byl v klidu, protokol se zadny nepsal. Od te doby sekal latinu.

Druhy pripad. Nekolikrat volala zenska, ze ji mlati exmanzel, po rozvodu zili ve spolecnem byte. Zenska evidene dobita jako kun, jeli tam uz po ctvrte co meli sluzbu. Typek otevrel dvere a co vy mne muzete. Kamos se neudrzel a jednu mu pustil na solar. Delal kickbox a je zatracene rychlej. [velký smích] [velký smích] Rekl, ze jestli tam budou muset prijet jeste jednou, tak bude zle. Za oboji by dostali vyhazov. V ramci zakonu, ale byli naprosto bezmocni.

Takovych situaci, kdy policajti delaji dokola praci a drobni kriminalnici se jim smejou do ksichtu je hromada. O organizovanych mafiich nemluvit, ty davno prerostli vetsine vlad pres hlavu. Druha skupina je o o tom co je v modni vlne? Ted se nosi korektnost vseho druhu. Ruku na srdce, kdo i mimo policajty se ve svem zamestnani neboji "chcat proti vetru"? A pokud se takovi lidi najdou, jak dlouho trva nez jsou z prace vyhozeni?

196552

28.7.2009 8:10

V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou

kozoroh 59.?.?.?

Vložený obrázek
Vložený obrázek

Jews 'partly responsible' for their troubles: Churchill
Mar 11 04:08 AM US/Eastern
The Second World War prime minister Winston Churchill argued that Jews were "partly responsible for the antagonism from which they suffer" in an article publicised for the first time Sunday.
========
Nakonec,miliony lidí si přečetlo práci židovského profesora Finkelstejna, tedy i členové policie,soudci,advokáti, atd... takže.....
=======
SUEDDEUTSCHE ZEITUNG (11 August 2000)
By Norman G. Finkelstein

The main thesis of my new book is that The Holocaust has effectively become an industry. Jewish elites, acting in concert with the US government, exploit the horrific suffering of the millions of Jews exterminated during World War II and the few who managed to survive for power and profit. In its ruthless exploitation of Jewish suffering, the Holocaust industry has arguably become a fomenter of anti-Semitism and a purveyor of Holocaust denial.
==========
Zde je boj o stálý přijem paněz, odškodného, zpochybnit holocaust znamena , poškodit obchod, tak ,to chápe i profesor Finkelstein.
Oni sami dokazují, to ,čím lidi žalují.
=================
Melvin Jules Bukiet, “The Museum vs. Memory: The Taming of the Holocaust,” The Washington Post, Sunday, April 18, 1993, p. C3. Quoted in: P. Novick, The Holocaust in American Life (1999), p. 330, n. 104.On the occasion of the opening of the US Holocaust Memorial Museum on the Mall in Washington, 8noted Jewish author8 Melvin Jules Bukiet called the Museum a “statement of raw power,” and added: “It’s not Jewish tragedy that’s remembered on the Mall this week; it’s Jewish power to which homage is paid.”
==============
Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."

196464

29.7.2009 13:05

RE: V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 196464

Jednou,svého času jsem četl email jednoho dopisovatele do podobných diskusních příspěvků ,jak je Zvědavec.Tento člověk byl najednou za svůj "antisemitický " příspěvek napadán s tím,že bude fysocky napaden, tahán po soudech s ovšem řadu štavnatých jmen k tomu všemu,tedy, zcela terrorisován od jednoho bohem samovyvoleným,změna nastala,jakmile tento napadeny s částí přatel ,odborníků zjistili odkud výhružné Emaily přicházejí a tak dotyčný vytočil číslo telefonu a svému vyhrožovateli se představil a tím mu vlastně řekl ,že jeho anonimita je zcela veřejná a že hodlá věc předat soudu se všemi výhružnými kopiemi jeho pošty od dotyčného vyhrožovatele.
Jak, myslíte , věc dopadla?
Anonimní, ted už ne,se doslova pos..... strachy, veškerá odvaha a agresivita a arogance se změnila v žebrání ,že to tak nemyslel, byl zcela bez sebe,že byl odhalen, úplně ztratil vládu nad tím,co říká,doslova prosil za odpuštění, prostě anonimita z něj udělala lidskou krysu,která po odhalení doslova zoufale prosila o přežití, tady hlavně šlo o velké peníze a odtajnění jeho osobnosti,tím i zveřejnění a toho se bál nejvíce, v podstatě mnozí této branže terrorismu jsou velmi zbabělý lidé, jež po vystavení na " denní světlo" se zcela změní, jejich království je temnota anonimity, což mnozí mají čas od času na stránkách Zvědavce, ten,kdo nemůže čelit pravdě se uchyluje k záludnosti pomluv,vzhrožování a osočování osobnosti, takže ,žalovatel pana Stwory, pokud by se měl dostavit na veřejnou diskusi,by se prostě nedostavil,oni,jsou schopni,jen střílet ze zálohy, tak ,jak mnozí dobře cvičení rabbíni , Vám řeknou,že nikdy na žádnou diskusi o holocaustu nepůjdou,protože to je "nediskutovatelná záležitost", prostě , nepřipustí jakoukoliv možnost spochybnit, vyvrátit jejich doktrínu, ačkoliv většina lidstva ví,jak se věci mají a že stát Israel je "odškodněn" za dobu,kdy jako stát neexistoval, to politikům, historikům a jiným nevadí. Konem konců i kdyby se pravda prosadila, tak peníze za odškodnění by se stejně nevrátily, na takovou spravedlnost není tato lidská společnost stvořená, podvod je dnes symbolem chytrosti.Tisíckráte opakovaná lež se možná stane pravdou, zejména ,když jsou z ní hodně velké přijmy.
=======================
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
============
Tomu ,říkám výdrž.

196599

28.7.2009 8:29

ZBABELOST v NAS: Politici a rabíni v USA prali peníze a kšeftovali s orgány tn.cz - ‎24.7.2009‎

MoUdrostrak@web.de MoUdrostrak (zavináč) web (tečka) de 90.?.?.?

New York, 24.7.2009 - Rozsáhlý případ podezření z korupce a praní špinavých peněz řeší policie v severoamerických státech New Jersey a New York. Pozatýkala 44 lidí, mezi nimi i tři starosty tamních měst, několik dalších politiků a židovských rabínů. Pomocí sítě nadací, například ze Spojených států, Švýcarska a Izraele, za poslední dva roky údajně vyprali tři miliony dolarů. Někteří rabíni jsou podezřelí i z nelegálního obchodu s lidskými orgány.Základem pro úspěch vyšetřování byl informátor, kterému se podařilo proniknout do kriminálního prostředí a infiltrovat skupinu rabínů, kteří prali peníze. Jejich síť sahala z New Jersey a New Yorku až do Izraele. Za celou dobu fungování sítě jí údajně prošly desítky milionů dolarů. ---- Dovede si podobny text v masovem periodiku predstavit za aktivniho Bushismu?! Vice napr. zde: http://news.google.cz/news?um=1&ned=cs_cz&...

nebo zde: http://www.theweek.com/article/index/98972/Rabbis_...
'
Nevím jak, Vy, ale nejde projit okolo Yeshiv a Synagog v Brooklynu a okoli, aniz by bylo ihned napadne a provokujici, cim se zivi vecne se poflakujici a zevlujici Hazari a orthodoxove?! A kde berou na provoz opevnenych vil, Lexusu pro sebe a sve zeny a potomky?! Kazdy zasvecenec Vas informuje, ze prece spekuluji z domova na netu proti ruznym financnim fondum a firmam a provozuji kryci (nabozenske) nadace. A samozrejme tradicni lichvu! Pripusti, ze pujcovat si "U (orthodoxniho) zida" krvave penize, je samozrejme chucpeh, ale je to jednodussi, nezli v bance. V Puzzove Kmotru byl presne popsan pripad, kdy pohrebak se kal svemu "Kmotru", proc si nechal od banky obrazne stourat v rektu kvuli uveru, nezli by zasel pro nizky urok za svym "ochrancem"... Byl pozdeji pozadan o "sluzbicku"...
'
Proc to sem pisu: Vzdy mejte na pameti, ze existuje rovina oficialni a pak ta realna. Policie je k Vam nasi Vrchnosti a Loutkovodici vyslana, aby oficialne rozhrnula zavesy, namirila na Vas reflektory a oscannovala Vas pro sve chlebodarce. Paralelne s tim, podle jeji prace, bude probihat priprava na Vasi denunciaci. Uz jsem tady uvadel, jak za humanitarniho bombardovani Jugoslavskych nemocnic, klasteru a domovu duchodcu - pro vetsi slavu albanskeho narkokontrabandu a novych strategickych zakladen JuYsEj, se u Cechu a Slovaku, kteri s tim nesouhlasili, objevovali "dobrodinci" s nabidkou prostredku "ceskych emigrantu" a "navrhovali tvrdsi akce"...
Cele to byla objednana provokace BIS a jejich zahranicnich ilegalu. Mejte se na pozoru pred tim, kdo Vam zacne nyni nabizet "penize na obhajobu", snazit se Vas zatahnout do svych osidel a intrik.
'
Policie je jen za mrzky peniz prostituujici nahanec do site, kterou drzi v ruce nase Vrchnost a jeji reznici. Vse zpracoval pred mnoha lety pan Shakespeare v Kupci Benatskem. Dnes by byl jistojiste u "Vyslechu" pred Vami. Nebo pravdepodobne jiz brucel v base a jeho dilo by bylo na "demokratickem" indexu...[pláč]

196465

28.7.2009 9:23

Držím palce,

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

ale tady by měl být obviněn pro pokus o porušení ústavy a listiny základních lidských práv někdo jiný - udavač, který s tím začal. Jinak se to bude nejen opakovat, ale množit.

196477

28.7.2009 9:39

odhalit a zveřejnit kolaboranty sionizmu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 208.?.?.?

Nebylo by od věci zjistit, na čí příkaz přišli ti policisté v noci zjistit údaje, které už mají. Oni jsou jen řadoví poskoci, ale zajímavé by bylo vědět kdo je poslal. Ono totiž demaskování je to, čeho se chazaři nejvíce bojí. Protože je jich ve skutečnosti hrstka a jejich síla je ve schovávání se za anonymitu různých institucí. Občanskými sdruženími počínaje a státními represivními složkami konče.
Možná že občan má ze zákona právo vědět, co kdy jaký policista udělal a na čí příkaz ve věci, ve které je občan vyšetřován (obdoba nahlížení do spisu).
Třeba za tím stojí přímo Pecina, nebo sám nejvyšší "pan premiér Mojžíšek".
Je to podobné jako když ve starém zatuchlém pokoji odestřeme závěsy a otevřeme okno.Veškerá havěť, která si tam žila ve svém zatuchlém klídku nikým nerušena začne vyděšeně prchat před slunečními paprsky a přívalem čerstvého vzduchu.

196482

28.7.2009 10:20

Nedavno si nasi bratia a sestry na Ukrajine pripomenuli vyrocie hladomoru.

Igor 62.?.?.?

mal ho sposobit komunizmus (vymysleny Moredechaiom levim-karl marx, financovanom Rotschildosvskymi peniazmi, prevedenom vnukom Israela Blanka=uljanovom-leninom, udrzovanom bronsteinom, rosenfeldom, apfelbaumom, za pmoci katov a vrahov, ktori vymysleli gulagy: genrik Yehuda, Lazar Kagan, Naftali Frenkel a dalsi riaditelia ceky, nkvd a gulagov).

Ukrajinci (myslim, ze zdrojom informacii je archiv tajnej sluzby) zverejnili mena hlavnych zlocincov. nebol medzi nimi jediny ukrajinec, alebo jediny rus, ale same cudzie mena, ako keby clovek cital telefonny zoznam Tel-Avivu.
Na to sa ozval vodca onej komuity na Ukrajine a tvrdil, ze to nieje prvda.
A on beztrestne, za popieranie holocaustu na 10m Ukrajincoch nebude ani obvineny.

196485

28.7.2009 11:42

já tedy nejsem paranoidní,

Solomon Jerusalem 83.?.?.?

ale poslední dobou jsem se přistihl, že mám permanentně zapnutý Tor Mode ve Firefoxu (funguje na principu onion routing - více informací třeba zde: http://www.torproject.org/). Jistota je kulomet.

196492

28.7.2009 11:51

Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

Guru 78.?.?.?

Pane Stwora,
možná Vás již informoval Váš advokát,
nicméně pro informaci Vaši i přátel Zvědavce:

onen pán ze Sionisticko-Talmudistické organizace, který
Vás křivě obvinil, může být velice snadno a brzy trestně stíhán
za křivé obvinění.

PODMÍNKOU trestnosti křivého obvinění je to, že křivě obviněné osobě bylo tímto zapříčiněno trestní stíhání.

Což je Váš případ. Bude-li předmětné trestní stíhání ukončeno, odloženo atd., lze trestně stíhat pana Talmudistu. Stíhat však nikoliv za propagaci Talmudistické ideologie, která bezpochyby směřuje k potlačení práv skupiny obyvatelstva, nýbrž stíhat za křivé obvinění/výpověď/nařčení.

2 příklady pro prosté Goyimy:

A) Slečna si vymyslí znásilnění, křivě obviní pana A. Policie ihned zjistí, že pan A byl v době spáchání údajného činu 8.000 km mimo tj. daleko. Není zahájeno trestní stíhání proti panu A, tzn. nelze obvinit slečnu z křivého nařčení atd.

B) Slečna si vymyslí znásilnění, křivě obviní pana A. Policie ihned zahájí trestní stíhání pana A. Až později policie zjistí, že pan A byl v době spáchání údajného trestného činu 8.000 km mimo. Za těchto okolností lze trestně stíhat slečnu, protože svou křivou výpovědí přivodila trestní stíhání panu A.

196496

28.7.2009 12:16

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 196496

Toto by fungovalo v případech, kdy je vše jasné. V kauze žaloby na pana Stworu však nejde o křivé obvinění z jasného činu ale spíše o obvinění učiněné na základě INTERPRETACE paragrafu § 198a popř § 260. Podle "interpretace obvinitele" se pan Stwora dopustil hanobení, podněcování, podpory atp. nepřímo uveřejněním článku, který hanobí, podněcuje či podporuje. Pochopitelně k této interpretaci mnohovýkladového práva existuje i stejně argumentačně silná alternativa, která je postavena na prokázání účelu jednání. Jak u výslechu pan Stwora uvedl .. "Šlo mi o vyvolání diskuze na toto téma". To se jednoduše nedá popřít.

Jurisdikce je tedy bezzubá a u toho i zůstane. Přesná specifikace u zmíněných paragrafů není možná protože by se staly příliš ideologicky průhledné. Zachování stávající nesmyslnosti je účelnější neboť se dá docela úspěšně využít alespoň k zastrašování [mrknutí jedním okem]

196498

29.7.2009 0:07

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 196498

A musela by policie jednat stejne jako v pripade editora? Jenom, at si uzije i druha strana. Jak se do lesa vola, tak se i ozyva a nejlip, kdyz to je s poradnou ozvenou!! [velký smích] [velký smích]

196553

30.7.2009 5:37

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

p 125.?.?.?

Reakce na 196553

...nebojujete jen za sebe ale za celeho Zvedavce....

196654

29.7.2009 9:12

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

djb 90.?.?.?

Reakce na 196498

Něco přece musí jít dělat, žaloba pro urážku na cti, poškození dobrého jména sdružení.

Pokud se může soudit typicky nějaká celebrita, že o ní redaktor napíše, že je úplně blbá, přece také nejde o věc, která je jasná a nakonec to bývá odsouzeno.

196582

29.7.2009 11:07

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

Mikisan 78.?.?.?

Reakce na 196496

Ved len na slovensku mame taky pekny precedens... Hedviga Malinovie, vysetrovanie ukazalo ze islo len o zdiskreditovanie SR a ze si to vsetko vymyslela a zo stvanca sa satala stvana zver. Hedviga ma na krku trestne stihanie za krivu vypoved.... Jednoducho treba to vyuzit, aj ked to neskonci vyhrou ale nech si pan zalujuci taktiez okusi tahacky po vypocuvaniach...

196592

29.7.2009 17:08

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 196592

Ta "Vaše" Hedvika bude stejný případ jako romka s vyřezanou svastikou na těle.

http://zpravy.idnes.cz/porezana-zena-se-svastikami...

196617

30.7.2009 14:30

RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi

thomas789 88.?.?.?

Reakce na 196496

K tomu křivému obvinění mám jen pár poznámek. Aby pachatel naplnil skutkovou podstatu trestného činu Křivého obvinění podle § 174 tr. zák. musí mimo jiné žaloba prokázat úmysl pachatele přivodit poškozenému tj. p. Stworovi trestní stíhání a to na základě lživého obvinění. Mám pocit, že oznamovateli to těžko někdo bude dokazovat, to by se musel ve výpovědi resp. v podání vysvětlení (v případě podání tr. oznámení ze strany p. Stwory za současného zastavení jeho věci v přípravném řízení nebo u soudu) lidově "prokecnout", že měl trestní stíhání p.Stwory v úmyslu. Avšak toto je krajně nepravděpodobné a proto se fakticky bude jednat pouze o nedbalost. K naplnění skutkové podstaty je nutné prokázat úmysl směřující k zahájení trestního stíhání p. Stwory a tím poškození jeho osoby.
Každopádně skutek se stal, tj. došlo k překladu článku a jeho vydání na webu Zvědavec, nicméně dle mého názoru nenaplňuje skutkovou podstatu tr. činu Podpora a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka podle § 261a tr. zák.Nejedná se o autorství a ani o plné ztotožnění s ideemi uvedenými autorem článku. Účelem bylo pouze vyvolat diskuzi k danému tématu, což je fakticky hlavní náplní tohoto webu.
Mimochodem vyšetřovatelé při vyšetřování trestné činnosti v drtivé většině postupují slušným způsobem a to i bez přítomnosti advokáta. Právní zástupce p. Stwory dle mého názoru udělal maximum, co by udělat mohl a věc bude s největší pravděpodobností zastavena v přípravném řízení podle § 172 odst. 1 pís. b) tr. řádu, případně ze stejného důvodu u soudu, ale tomu moc nevěřím. Ať tak či onak, v případě zastavení trestního stíhání a tím potvrzení neviny p. Stwory, už nebude jiný důvod zahajovat tr. stíhání pro podobné články a takový precedens pozitivně pomůže do budoucna. [smích]

196709

28.7.2009 13:12

Jako v ty pisnicce

Petr Řehák 194.?.?.?

Je to porad jako v ty pisnicce.
"Nasi mi vzdycky rikali, co muzes sleduj z povzdali ..."
Akorat by tam melo bejt "Nasi mi stalle rikaji ..."
Protoze at uz to bylo za komance nebo dneska tak je to vice mene porad stejny. Jedinej rozdil je ze tedka jsou demonstrace 'registrovany' a 'schvalovany' stranu .. ehm teda co to melu jakou stranou statnim uradem samozrejme.
Na namesti nebo v trafice si kazdej nad dennim tiskem muze zanadavat ale tim to konci. O nekterych tematech (rust HDP, ma ci nema milenku, kdo bera ve fotbale a kolik) se muze diskutovat naprosto svobodne a dokonce se muze neco i kritizovat (paroubek to posral, topolanek je hulvat a dokonce i s prezidenta si muzou ruzni radoby umelci na radiu F1 delat srandu) ale mame tu proste temata o kterejch je nejlepsi delat jako ze ani nevime natoz o nich zacit diskutovat. Mame tu demonstrace na ktere kdyz prijdete tak vas stat tak vystrasi ze si to priste uz rozmyslite. No a nedejboze se priplest k radne nezaregistrovane a stranou (sakra vlastne statem) povolene demonstraci kde se navic budou projednavat ona taburizovana temata.
Takze vlastne ta pisnicka ma porad neco do sebe a asi ji budu taky jednou zpivat svojim detem ... teda pokud se i za to nebudou muset platit autorske poplatky [překvapení]

196502

28.7.2009 21:38

URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2

Chiko chiko (zavináč) profi (tečka) sk 92.?.?.?

Ospravedlnujem sa za temu prispevku ale ide o cas. Neviete niekto nahrat zajtra dokument "Architektonické vize", ktory CT2 opakuje o 10:00?
Okrem inych tam hovori o projekte Venus aj znamy Jacque Fresco a dnes som stihol poslednych 5 minut. Keby ste to mohli nahrat a potom zavesit niekde sem alebo na rapidshare a poslat link.
Dik

196541

28.7.2009 23:46

RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2

mtk 78.?.?.?

Reakce na 196541

Mno, nahrát mogu, ale nejdřív si přečtěte tady toto o projektu Venus Já bych možná tak nadšený nebyl. [mrknutí jedním okem]

196550

29.7.2009 11:35

RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2

Chiko chiko (zavináč) profi (tečka) sk 92.?.?.?

Reakce na 196550

Dakujem pekne za odpoved aj za ochotu to nahrat. Ja nie som nejaky fanaticky zastanca Frescovych tez ale jedna mi zarezonovala lebo ja o nej rozmyslam uz dlhe roky. A totiz, ze keby MAL clovek naplnene zakladne potreby pre normalny zivot uplne samozrejme, tak by urcite nebolo ani kradezi, ani frustracie, ani zavysti a ja k tomu pridavam, ze keby ten isty clovek naopak NEMAL peniaze, ako hlasa Fresco - "Vsetko bez cenovky" [smích], tak by nebolo, ani klamstva, ani zloby, ani vojen a utrpenia (coho najhorsim vysledkom su vrazdy - a hlavne nevinnych!).

Clanok ktory ste odporucil poznam, autorovi neberienm jeho nazor. Lebo aj on to vidi z urcitej strany dobre a najme, podla mna, vystihol podstatu hnutia Project Venus: " Nicméně bych doporučoval brát film opravdu s výraznou rezervou - spíše jako provokaci k přemýšlení..."

A o to podla mna ide. Tato myslienka (Projekt Venus) moze naozaj v nas prebudit doteraz nepoznane pohlady mysle na usporiadanie spolocnosti (civilizacie), podstatu naplnenia a ulohy cloveka tu na zemi. Lebo podla mojho laickeho nazoru to ani komunizmus, ani kapitalizmus nie je. Horsie ale je, ze so sucasnym ludstvom tato myslienka asi realizovatelna nie je.. [smích] Co tym myslim je na dlhsie.

Poprosim Vas teda, ak sa vam podarilo tento dokument nahrat bol by som vam velmi vdacny za nejaku informaciu na moj mail.

Ch.

196595

29.7.2009 23:31

RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2

mtk 78.?.?.?

Reakce na 196595

Byl to trochu test, zda Zeitgeist neberete moc po hlavě, což evidentně ne. [smích] Váš přístup k věci beru jako jednu z potenciálních možností,které jsem od srdce velmi ochoten naslouchat, ovšem s absencí (zatím) víry. Ozvu se Vám.

196632

29.7.2009 1:47

Noční návštěva PČR

SPECZ 81.?.?.?

Pane Stwora, myslím si že ta noční návštěva dvou příslušníků byla spíše projevem "policejní sklerózy" než cíleným zastrašováním.
Usuzuji tak na základě mé asi dva roky staré zkušenosti s policejní sklerózou:
Můj soused pan P. který bydlel na opačné straně chodby byl zatčen a umístěn do vyšetřovací vazby v Praze-Ruzyni. Dozvěděl jsem se to od jeho manželky. Asi o 14 dní později jsem u vchodu do domu potkal dva policisty a ti se mne ptali jestli nevím kde je pan P.
Když jsem jim řekl že je "pod zámkem" na Ruzyni, poděkovali mi a odešli. O dalších 14 dní později zvonili u dveří mého bytu jiní dva policisté a ptali se jestli nevím kde je pan P. "Už měsíc ho máte ve vazbě a před 14-ti dny jsem to říkal vašim kolegům". O další tři týdny později: bouchání na dveře- že neuhodnete kdo tam stál a koho hledal ? [smích]
A takhle to chodilo celých 8 měsíců, každé 2-3 týdny hledali policisté pana P. ...

196558

29.7.2009 8:35

RE: Noční návštěva PČR

MedWet 194.?.?.?

Reakce na 196558

Podla mna boli ti prvi dvaja policajti falosni a pomahali panu P. utiect od manzelky. A ti ostatni boli pravi policajti a uprimne sa ho snazili najst.
Na druhej strane je pravda, ze pozeravam velmi vela filmov [velký smích]

196577

29.7.2009 11:11

Ach jo ti operativci pane Stwora..

Crusader 89.?.?.?

To je běžný postup operativců, nezazvonit a rovnou obejít všechny sousedy teatrálně s pouty u pasu a "dobrý den policie/kriminálka, my hledáme toho a toho nevíte kde bydlí?" Samozřejmě, že vše co potřebují vědět o dotyčném ví (adresa, telefon atd) a na nic se zeptat ani nepotřebují. Dělají tím člověku v okolí jen dobré jméno "toho kriminálníka od vedle" a samotného člověka znejistí, když si k němu Kryšoti přijdou v deset večer na kafe poplácat po zádech i se sousedkou...

196593

30.7.2009 2:56

RE: Ach jo ti operativci pane Stwora..

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 196593

Velmi trefne. Obvzlast vybrat si nejakou sousedku je hrozne prima. Takova mala psychologicka svinarnicka. To nedela vysetrovatel, ktery na v ruce trumfy.

196644

29.7.2009 11:12

..

Mikisan 78.?.?.?

Cely tento prpad je postaveny na hlavu [bliji] Tak ale co cakat od zeme, kde aj 30 rocna nevinna babkova rozpravka je podozriva z rasizmu?

196594

29.7.2009 12:12

RE: ..

Kar 90.?.?.?

Reakce na 196594

Není to jenom tento případ ale celý zákon a to jak vůbec mohl takový zákon vzniknout, kdo se o něho zasadil a k čemu je vlastně dobrý a ...

196597

29.7.2009 21:47

zaujimave info - kde to vlastne zijeme...

kristian98 82.?.?.?

Ak aj napriek tomu sledovaná osoba rozširuje informácie, ktoré by nemali preniknúť na verejnosť, nasleduje podkopanie dôveryhodnosti dotyčnej osoby. K tomu sú používané rozklad a dezinformácia. Toto si nevyžaduje žiadnu zvláštnu inteligenciu. (napr. Je rozširované :“Veď ten blázni, ten je opäť ožratý, čo ten znova má?“, alebo „myslí si, že je sledovaný/sledovaná“ – dotyčný si skutočne myslí, že je sledovaný/sledovaná – lebo tento dojem sa nedá pri najlepšej vôli potlačiť, ak tajná polícia robí program na zastrašenie – avšak nezainteresovaný partner v rozhovore získa dojem, že obeť kampane iba verí, že je prenasledovaná. Viac na :
www.infoboth.jimdo.com

196626

30.7.2009 23:22

Polemizace nad množstvím obětí

Štěpán 80.?.?.?

Ač chápu jednoduchost touhy po možnosti odstranit ze světa problémy tím že odstraním jisté etnikum.

nechápu snahy lidí přepočítavat množství zabítých..

Pokud Vám někdo odstraní matku..protože má již povadlá ňadra a nebaví jí sex...budete přepočítávat kolik matek ještě musí zabít aby byl pro Vás vrah?

196774

31.7.2009 1:15

RE: Polemizace nad množstvím obětí

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 196774

Eeeeek? [překvapení] [zmaten]

196788

1.8.2009 3:59

Kdo je Petr Jakes?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 77.?.?.?

Kdo je to tan Petr Jakes, ktery podal to oznameni? Neni to nahodou ten invalida z Brna, ktery byl trestany za hackovani americkych obchodnich spolecnosti po internetu?

196916

1.8.2009 20:05

když nic jiného tak ....

hraběcí rada 76.?.?.?

1/ Svědčí-li pro ti Vám fakta, ohánějte se zákonem.

2/ Svědčí-li proti Vám zákon, ohánějte se fakty.

3/ Svědčí-li proti Vám fakta i zákon, řvěte jako pominutý.

196959

Příspěvků: 54

28.07. 00:33 Nostrama  Doba Temna od Jiráska
28.07. 12:17 Nostrama  RE: Doba Temna od Jiráska
28.07. 15:04 mkadlec  RE: Doba Temna od Jiráska
28.07. 17:18 MedaBeda  RE: Doba Temna od Jiráska
30.07. 05:30 p  RE: Doba Temna od Jiráska
30.07. 17:11 vytrznik  RE: Doba Temna od Jiráska
28.07. 01:14 nodži  aids kolem
28.07. 09:27 insider  RE: aids kolem
28.07. 01:16 CH  zdroj
28.07. 15:08 Jarmila  RE: zdroj
28.07. 04:42 Latinec  Kdybych ja byl u vyslechu,
28.07. 05:06 Satanist  Obcanu v CZ
28.07. 06:53 Fiala  řízení
28.07. 07:21 Krabat  Nedávná zkušenost s policií
28.07. 07:55 Jarmila  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 09:20 mkadlec  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 09:54 mtk  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 15:06 in-ocean  RE: Nedávná zkušenost s policií
31.07. 03:32 p  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 08:44 Satanist  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 09:35 Fred  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 14:17 Antiseptik  RE: Nedávná zkušenost s policií
29.07. 00:03 Rene Bartosek  RE: Nedávná zkušenost s policií
28.07. 08:10 kozoroh  V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou
29.07. 13:05 kozoroh  RE: V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou
28.07. 08:29 MoUdrostrak@web.de  ZBABELOST v NAS: Politici a rabíni v USA prali peníze a kšeftovali s orgány tn.cz - ‎24.7.2009‎
28.07. 09:23 Václav Semerád  Držím palce,
28.07. 09:39  odhalit a zveřejnit kolaboranty sionizmu
28.07. 10:20 Igor  Nedavno si nasi bratia a sestry na Ukrajine pripomenuli vyrocie hladomoru.
28.07. 11:42 Solomon Jerusalem  já tedy nejsem paranoidní,
28.07. 11:51 Guru  Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
28.07. 12:16 jean.laroux  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
29.07. 00:07 Rene Bartosek  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
30.07. 05:37 p  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
29.07. 09:12 djb  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
29.07. 11:07 Mikisan  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
29.07. 17:08  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
30.07. 14:30 thomas789  RE: Podmínka trestnosti křivého obvinění / nařčení / výpovědi
28.07. 13:12 Petr Řehák  Jako v ty pisnicce
28.07. 21:38 Chiko  URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2
28.07. 23:46 mtk  RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2
29.07. 11:35 Chiko  RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2
29.07. 23:31 mtk  RE: URGENT - Jacque Fresco - DOKUMENT na CT2
29.07. 01:47 SPECZ  Noční návštěva PČR
29.07. 08:35 MedWet  RE: Noční návštěva PČR
29.07. 11:11 Crusader  Ach jo ti operativci pane Stwora..
30.07. 02:56 Rene Bartosek  RE: Ach jo ti operativci pane Stwora..
29.07. 11:12 Mikisan  ..
29.07. 12:12 Kar  RE: ..
29.07. 21:47 kristian98  zaujimave info - kde to vlastne zijeme...
30.07. 23:22 Štěpán  Polemizace nad množstvím obětí
31.07. 01:15 Rene Bartosek  RE: Polemizace nad množstvím obětí
01.08. 03:59  Kdo je Petr Jakes?
01.08. 20:05 hraběcí rada  když nic jiného tak ....

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Německo si došláplo na kritika covid teroru03.08.21 09:54 Německo 0

Na webech píšicích pravdu neinzerujeme, zní z firem po výzvě pražské rady02.08.21 22:37 Česká republika 2

Už i česká pošta se připojila k oslavě úchylnosti02.08.21 20:47 Česká republika 0

Prague Pride pro děti02.08.21 19:45 Česká republika 1

Von der Leyen: Nový milník Evropské vakcinační strategie02.08.21 19:13 Evropská unie 2

Evropská komise a Bill Gates oznámili své partnerství v oblasti Green Dealu02.08.21 18:12 Evropská unie 1

Petice VOLNÉHO bloku za obnovení školní výuky bez povinnosti roušek, testování a očkování02.08.21 16:13 Česká republika 0

Pozvánka na Letnou 28. srpna 2021 na akci „Zachraňme republiku“02.08.21 15:41 Česká republika 0

Vláda počítá s tím, že po očkování umřou děti02.08.21 15:31 Česká republika 1

Mimochodem věděli jste, že Rusové nesmějí na olympiádě prezentovat svou vlast?01.08.21 22:11 Rusko 2

Kdo chce bít psa Lukašenka, hůl si najde01.08.21 21:57 Belorusko 3

Očkované ženy hlásí zvětšení prsou01.08.21 18:46 Neurčeno 5

Očkovaných a neočkovaných triedia na kúpalisku farebnými náramkami01.08.21 17:43 Slovensko 3

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 1

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 1

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 3

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,46 Kč
Euro
25,48 Kč
Libra
29,81 Kč
Kanadský dolar
17,15 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,64 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,59 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,39 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 861,34 Kč
1 unce stříbra
543,32 Kč
Bitcoin
828 556,31 Kč

Poslední aktualizace: 3.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 127