Diskuze k článku

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

Příspěvků 109

11.6.2009 0:50

proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Nechápu proč pořád obhajujete nějakou špínu? Chápu, že nemáte rádi (zdejší komunita) Židy. Mohou k tomu existovat objektivní důvody. Ale myslím, že není vždy racionální a produktivní spřáhnout se se všemi, kdož mají společného nepřítele. Jasné je, že skinheadi taky nemaji rádi Židy, ale to ještě přece neznamená, že ta společná věc vás spojí, nebo že je musíte obhajovat. Je taky jasné, že skinheadi nemají rádi cikány a Židy (což je řekněme dobře), ale to z vás přece nemusí dělat ještě přátele se skinheady. Protože většina lidí, kdo přišla se skinheady do styku ví moc dobře, že oni cikány nebo Židy moc nelynčují, ale většinou umlátí v parku maminku s kočárkem, nebo v hospodě například mě (bílý Čech). Takže bych řekl, že skinheadů by se nemusel zastávat nikdo, kdo má větší IQ, jak 80. Bez ohledu na to, že s nimi má společné nepřátele. Protože tohle je opravdu banda debilů, kteří jsou nebezpeční pro všechny. (BTW: potkal se někdy někdo s inteligentním skinheadem a náckem?)

193028

11.6.2009 9:05

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 193028

Vy jste ten článek nečetl? Kdo se zastane vás, až pro vás přijdou? Nebo pro vás nikdy nepřijdou? Víte kolik lidí si tohle už myslelo? Nebo snad jste ten, kdo vždy spolupracuje se Systémem?

Zeptám se jinak... Za co, že je sebrali? Za to, že někoho mlátili? Jste si jistý? Já jsem to obvinění nikde neviděl. Takže souhlasíte s tím, aby lidi sbírali jen kvůli jejich názoru? Vy jste pro to, aby sebrali každou holou hlavu, i kdyby nikdy na nikoho nevztáhl ruku? Nemyslíte, že na trestání fyzického napadení už máme zákony?

To opravdu souhlasíte s tím, že je lepší někoho sebrat, než něco provede?

Je to otázka principu, pokud se začně porušovat osobní svoboda a svoboda projevu u jedné skupiny osob, za chvíli se začnou porušovat práva všech.

Ale to jistě chápete... Stejně tak, jako chápete, že hajlující skinhedi jsou dementi. Ale zkuste si nejdříve něco přečíst o tom, jak hnutí skinheads začínalo, jaké byly jeho ideály atd. Třeba zjistíte, proč bylo toto hnutí infiltrováno a totálně zdiskreditováno, stejně jako mnoho jiných.

193051

11.6.2009 11:06

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Jakub Roth 81.?.?.?

Reakce na 193051

Vy jste tady? A kdo to tedy střílel ve Washingtonském muzeu? [velký smích]

193063

11.6.2009 11:45

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 193063

mozno sid? [velký smích]

193068

11.6.2009 9:35

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

djb 85.?.?.?

Reakce na 193028

Je to tenký led, ale pokud jste začal s tím IQ, tipnul bych to asi tak, že nepřátelé skinheads IQ 0 - 120 na ně budou nadávat a nepřátelé 120 a výše budou jejich svobodu projevu hájit.

Nevím jaké mám číslo. Skinheads jsou pro mě složení ze zmanipulovaných, perverzně inteligentních lidí, lidí hledajících identitu a samozřejmě se tam najdou i debilové, které je nejvíce slyšet.
A proto bych jejich svobodu projevu obhajoval.

1/ závadné myšlenky se mají diskutovat, VYSVĚTLOVAT, nikoliv trestat

2/ kam historie sahá, kriminalizování názorů vedlo k SILNĚJŠÍMU přesvědčení mezi příznivci, tvoření mučedníků a další popularizaci "vadných" myšlenek

193054

11.6.2009 11:23

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193054

co to jsou "závadné myšlenky"? kdo to určuje? vy? nebo národní výbor? nebo sbor "slušných" občanů/vyvolených?
podle mě nic jako závadné myšlenky není - jsou jen myšlenky. a zde souhlasím, že se o všem má diskutovat, a ne ustanovit dogmata a nerespektování šablonky trestat.
je to od začátku absurdní, a já se opravdu divím, že si X-miliardové lidstvo už cca 60 let nechá například hrstkou ublížených vyvolených diktovat, co je a co není holokaust a jak se o tom nesmí pochybovat a jak pouze je přípustné se vyjadřovat. Přitom přece stále platí svoboda svědomí, myšlení, projevu...

193064

11.6.2009 18:14

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

djb 85.?.?.?

Reakce na 193064

>co to jsou "závadné myšlenky"? kdo to určuje? vy? nebo
>národní výbor? nebo sbor "slušných" občanů/vyvolených?

z.m. je tech. termín z Orwella, kt. jsem v b.1 zapoměl dát do uvozovek.

Což nevylučuje, že názory se dají s velmi neostrými hranami kategorizovat. Spíš než vágní "závadné", bych to viděl na zcestné, mylné, lživé, vulgární, perverzní a mnohé jiné.
Některé zřejmě, některé diskutabilně, o některých nelze rozhodnout.


>je to od začátku absurdní, a já se opravdu divím, že si
>X-miliardové lidstvo už cca 60 let nechá například hrstkou
>ublížených vyvolených diktovat, co je a co není holokaust a
>jak se o tom nesmí pochybovat a jak pouze je přípustné se
>vyjadřovat. Přitom přece stále platí svoboda svědomí,
>myšlení, projevu...


Žádná svoboda projevu neplatí. Odjakživa platí právo silnějšího a jenom poněkud opožděný "bílý heterosexuální muž" stále nechápe, že žijeme ve věku komunikace a médií a síla dávno nespočívá v nějakých svalech, ale zejména v tom kdo dokáže nejvíce brečet a dojmout ostatní...

(to je reakce všeobecná např. feministky vs muži, menšiny vs většina, etc. holokaust, kt. Vás zdá se tak pálí je otázka definice a historických důkazů - a že je v tom sakra bordel, kt. si dokáží pěkně upravit "obě strany"[mrknutí jedním okem]

193095

11.6.2009 22:25

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193095

hoIokaust mě nepálí, ale sere mě lživá propaganda o něm.
a taky mi hodně vadí to, co píšete svým způsobem i vy - proč soucitně podléháme slabším a menšinám... třeba sockám (proč si ty nekvalitní vykrmujeme), romům (proč je platíme za jejich lenost a asociální, obtěžující chování), přivandrovalým roztahovačným muslimům a jiným odlišným kulturám, které se sem jako chudáčci nastěhují, a po rozmnožení (což jediné jim jde skvěle) nás sežerou... nebo nám přinejmenším udělají život v naší zemi nesnesitelným. -kdyby se k nim "heterosexuální bílý muž" choval od počátku sebevědomě a tvrdě, nevypěstoval by si svou škodu (průběžně) a svůj zánik (perspektivně).

193127

12.6.2009 2:58

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

p 125.?.?.?

Reakce na 193127

..vzdycky vladla mensina ve svete;aristokracie,vaticanazis,plutokracie,nacisti,komunisti, a sdemonacisty prisla svetovlada cernych,buzerantu,lesbicek,deti ti vetsina poslusne vykonavaji pod rouskou korektnosti spinavou praci proti vetsine ktera je nebezpecna protoze vzdy usilovala o vybudovani spravedliveho sveta,humanitni kultury,literatury,atd stojici nyni v prikrem rozporu s umysly vrazdokracie....a rebelie prisla z jejich podnetu kdyz krivdy se nahromadily napr.Americka revoluce...

193142

12.6.2009 8:02

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193142

pokud jde o vládu menšiny INTELEKTUÁLNÍ, tzn. "manažery", šlechtu, vzdělané církevní představitele, tj. ty, kteří vědí kam vést společnost ke společné prosperitě, dobru, udržitelnosti, tak taková vláda by člověku jaksi ani nevadila. bohužel tyto atributy s sebou nenese pseudo-humanistické lítostné pěstování si nejhorší lůzy a příživníků. nebo snad máte pocit, že nás chce spodina vůbec někam vést? například romská menšina?
co se týče mnou zmíněné kategorie socek, tam jde možná skoro už o většinu. ale tím hůře -protože ani odtud "nehrozí" osvícené vedení k dobru ALESPOŇ JEJICH. jsou to rovnostáři bez vlastních schopností a bez patřičné úrovně, bez dobrého vzdělání, a jde jim jen o přerozdělování. ovšem podstatná otázka je o přerozdělování čeho... kdo bude z menšiny pracovitějších a schopnějších ochoten nechat se sdírat až na kost, aby si socky mohly uskutečňovat svůj sen - "spravedlivý" svět, kde se nemaká, a za nic je člověk dobře zabezpečen.
s křivdami a revolucemi běžte někam. to už máme odzkoušeno -vede to do hajz...

193164

11.6.2009 10:14

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 193028

Hmm, tak tenhle pisatel už je na té "správné straně".... jak vidno, vymývárna zn. "NOVA, PRIMA, idnes" funguje dokonale...vítejte v "demokratůře"!
Ještě stačí, pane/paní, podat nějaké to oznámeníčko, aby special-siokomando pro ideovou čistotu názorů zaletělo do Kanady pro editora a je vystaráno-demokratůru si rozvracet nedáme!

193057

11.6.2009 10:31

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

ELCID 90.?.?.?

Reakce na 193028

Pane, už jsem četl hodně hloupých názorů, ale to, co jste tady zveřejnil vy, to je nejen hloupost, ale hlavně úplné nepochopení textu, na který reagujete. Potom se musím divit, proč se oháníte nějakým indexem IQ u skinheadů. Pokud píšete o debilech, jsem přesvědčen, že píšete o tom, co je vám blízké.

193060

11.6.2009 13:10

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Olas 79.?.?.?

Reakce na 193028

Souhlasím s Vámi. Bude nejlepší podle Vašeho prizmatu zajistit všechny muže schopné potence za možnost případného znásilnění. I když ještě nic neudělali je tu nebezpečí vlastnictvi nebezpečného organu s nimž lze podobný čin spáchat. No a impotenty raději sbalit též protože svůj stav možná jen předstírají.

193075

11.6.2009 13:53

RE: proč obhajovat nácky a skinheady?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193075

tak tak [velký smích]
podle vyvolených a jejich pomahačů je zřejmě už možnost spáchání něčeho trestná. ne čin, ale už i slovo a myšlenka jsou prý nebezpečné, pro tuhle křehkou "demokracii". a kdo nemyslí tak, jak je pouze dovoleno myslet, na toho napasují univerzální paragraf - že propaguje něco, co by mohlo omezovat práva jiných... třeba právo na klidné a nerušené papouškování jediné dovolené "pravdy".
a protože myslet mohou všichni (a nevíme, zda náhodou ne zakázaně-fašisticky), pak je možno sebrat prakticky každého. přinejmenším jen za to, že si nějaký zaúkolovaný státní zástupce takzvaně myslí, že by se mohlo jednat o zločin.
a i když takové lidi zčásti následně propustí bez uvalení vazby, podobné razie poslouží k zastrašování, a stádo si dá na své myšlení (a hlavně ??svobodné?? projevy) pořádného majzla.
je to v té "demokratůře" k zblití [bliji]

193078

11.6.2009 18:46

RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193028

těch, co chodí oponovat rasově motivovaným výjezdům Dělnické strany a podobně.
Je ovšem pravda, že sice "skiny", rváče, nebo násilníky známe v negativním smyslu tak trochu každý - ale kdo z nás může říci, že zná někoho z hnutí Odporu? Jsou to mimochodem ti, co pozvali Davida Duka.
Dopr. radím všem dát ruce pryč od rasismu navždy, stačí, že vypjatě rasistická je celá většinová společnost.

193101

11.6.2009 22:36

RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,

rezistor 88.?.?.?

Reakce na 193101

Knihu D.Duka bych vám opravdu doporučil. Ekologové dnes řeší např. problémy zavlečených druhů. Spoléhám na váš všeobecný přehled a budu předpokládat, že víte co mám na mysli (budu náhodně citovat z internetu "Králíci se během krátké doby rozšířily po celém kontinentě, dnes se jejich počet pohybuje mezi 200 až 300 milióny.Na většině míst vytlačili původní faunu a zničili původní flóru. Způsobili rozsáhlé půdní eroze (poněvadž se mimo jiné živí semeny rostlin zpevňujících půdu) a obrovské zemědělské škody."[mrknutí jedním okem]Vidíte v tom problém?Proč potírat králíky?Jde o přirozený vývoj?Myslím, že by bylo možné závest pojem "sociální ekologie".Myslíte, že lidé nemají právo zachovat si způsob života,který jim vyhovuje?Evropské národy nemají problém s neustále rostoucí populací.Myslím, že masové imigrační vlny narušují jakousi populační rovnováhu (počet pracovních míst,cenu za práci,cenu za pozemky, cenu za bydlení a spoustu dalších oblastí).Ale jde i o spoustu jiných věcí.Můžete mít jiný názor.Ale jsou i lidé, kteří si myslí něco jiného. Proč je váš názor legitmní a jejich ne?Pokud by některé myšlenky byly opravdu scestné a nelogické,myslím že by bylo zbytečné je nějak omezovat-nenašly by si jejich zastánce.Pokud takové myšlenky dávají smysl a jsou v souladu s pozorováním okolního světa,pak musí být tím víc potírány.

193128

13.6.2009 3:48

RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,

amiourka 85.?.?.?

Reakce na 193128

To je zajímavé, netušila jsem, že by tam mohlo být i tohle. Samozřejmě, zavlečení králíci a ekologická katastrofa v Austrálii jsou dobře známé, však také právě proto Austrálie dnes nejvíce podporuje poznání v těchto oblastech. Problém s narušením rovnováhy je mimojiné i v tom, že se například ztrácejí znalosti - ztrácejí se i slova, a tedy i poznatky o zdrojích, na které jsme dosud byli jen velmi hloupí, abychom přišli na to, že by mohly být k něčemu dobré. Až budeme technologicky na špici, budeme na dně, protože jsme byli stejně necitliví jako ti, co "vybudovali" svou činností Saharu. Naše technologické znalosti nemohou přírodu nahradit, nikdy se nestaneme géniem přírody. N2co jiného ale je migrační vlna - tady bych si dovolila oponovat. Vždycky si lze vybrat postoj. Postoj určuje vše. Je-li mým postojem nesoupeření ale synergie, nemusí jít ani tak o soupeření jako o rozvoj. Nemáme ale na to schopnosti - zkuste si schválně na sobě, jak dlouho Vám bude trvat zbavit se vlastních stereotypů chování - za prvé musíte začít od jednoduchého - tj. zarazit se, až na svoje dítě poprvé zařvete. Jiným problémem je ekonomické uspořádání - nedávají se peníze na dobré myšlenky. Drobná piplačka není oceňována - a vše, co by se dalo vypiplat a kde by byl i elán sténá pod humusem povinnosti pravidelných plateb a nemožností nalézt další subjekty vyvolnit se z tohoto režimu. Cena za bydlení - to je vnucené otroctví, www.greenhomebuilding.com, paradoxně dnes by se konečně asi nalezlo dost babiček, jež by mohly uvítat podnájemníky. Dosud tu totiž nebyla taková bída, aby se podnájmy jednoho pokoje nabízely. A konečně - každá myšlenka je důležitá, minimálně proto, že je ozvěnou nějakého skutečného zážitku, každá myšlenka v sobě zároveň obsahuje faktor zcestnosti - a je jedno, jestli jde o jednu větu, nebo promyšlené kompendium vzniknuvší za mnoho let. Tento faktor je zaprvé způsoben tím, kdo píše a zadruhé tím, kdo to čte. Fjalar Ravia měl jednu metodu, která mi připadá super - byl proti zvěčňování, přesto si poznání vážil a dokázal vytvořit skupinu, která šla a jde hodně do hloubky. Přesto se jejich desetileté úsilí prezentuje souborem esejů - nad praktickými úkoly, nápaditá řešení, která se objevila. Říkal už Rutherford - že jsme na něco vůbec přišli, to bylo jen díky tomu, že jsme si mezi prací dávali kafe a snažili se o duchaplnou diskuzi. A dokázal, že když je dobrý spolupracovník, stojí za to poslat mu klidně i celou labortoř. Bohužel to bylo jádro - a když se jejich nesmírného poznání chytili pragmatičtí zmetci, víme, jaké z toho byly a jsou škody.
Je také jedna danost, o které mne poučil můj žáček z osmičky - "Prosím tě, v Indii, tys tam byl, přeci, tam to plodí několikrát do roka, stačilo by s citem pěstovat sad a věnovat se zájmům ducha." - "No jo, ale ony tam jsou všude ploty"

193218

13.6.2009 4:59

RE: 2. odpověď

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193128

ale o té přírodě je navýši Radka, kdybyste chtěl vědět něco víc, přečtěte si její knihu o Permakultuře.

193222

15.6.2009 4:14

zkuste Thomase Paina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 193028

jde preci o to,ze statni organy mi nemuzou ve svobodne spolecnosti vlitnout do bytu a zatknout mne jen proto ,ze se nazorove rozschazim s vetsinovym myslenim spoluobcanu ci nepapouskuji politicky korektni iluze

problem vidim v tom,ze je stale mnoho "vzdelanych" myslitelu,kteri dost dobre nepochopili princip nefalsovane lidske svobody,zkuste nahlednout do prace Thomase Paine ci Jeffersona,myslim,ze otcove U.S. konstituce byli skutecnymi sampiony areny zvane lidska svoboda

193308

11.6.2009 1:35

Přidávám svůj podpis pod tento článek

ilsa 93.?.?.?

Ilja Sajdl

193033

11.6.2009 1:36

Obava

wilonix 213.?.?.?

No je to zhruba dva roky co jsem si koupil jednu zajímavou knihu (nebudu jmenovat - nerad bych vystavil autora nějakým problémům - ti kteří se zajímají o problematiku speciálních sil, zvláště pak těch Ruských vědí o koho se jedná a zbytku to může být jedno), který popisoval jakým způsobem je ve vojenských školách vyučováno předcházení a likvidace potenciálního odboje (od těch co jsou schopni bojovat až po ty co mají potřebné technické znalosti pro efektivní vedení odboje) na okupovaném území nebo při změně stávajícího režimu (většinou v diktaturu). To co se děle je bohužel docela přesná ukázka toho jak by se v takové situaci mělo postupovat. Docela mě z toho mrazí v zádech. Dnes to jsou militantní "náckové", zítra to mohou být učitelé chemie a pozítří ti ostatní kteří jsou jen ochotni bránit svůj domov. Mám docela obavu že se v tomto směru něco chystá - buď zase návrat vedoucí úlohy strany (tentokrát té modré) a nebo jde o pokus sem vojensky naroubovat spojence "na věčné časy". Ať tak nebo tak je třeba si zapamatovat ty co jsou dnes u moci a umožňují to - časem se jim to vše vrátí.

193034

11.6.2009 3:43

RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.

steve 70.?.?.?

Reakce na 193034

Wilonix - Mám docela obavu že se v tomto směru neco chysta ..
.. nemej obavu, bud si jisty.
Vim presne o cem mluvis (kniha, autor) Uz to spustili. Tohle je zacatek. Pri prvnich mensich nepokojich ( hezky zorganizovanych a pod kontrolou provokateru) hodi provokater kamen. To bude stacit. Cely scenar uz je napsany, museji jednat, museji likvidovat, maji strach. Uz se boji lidi. Je cas je vyhazet z oken, je cas zahnat krysy tam odkud se vynorili - do kanalu.
.. fasismus se postavil z nocnicku. Nechava si rikat Demokracie.

193037

11.6.2009 9:54

RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.

korutan 81.?.?.?

Reakce na 193037

Nevím ,jestli to pan Stwora dělá schválně, a nebo to tak vychází samo od sebe, ale prakticky všechny ty uveřejněné články spolu dost úzce souvisí i když jsou jaksi, na první pohled z různých oblastí i dokonce různých částí světa a každý o něčem jiném.

Přesto, že se takto jeví, mají jedno společné, vypovídají o touze po totální moci, o pohrdání lidmi, o neúctě k lidskému životu, o ignoraci práva a zákonů, o snaze tyto zákon přeměnit v nástroje vlastních, Voldemordích potřeb! Vypráví o tom, že jsme na cestě do pekel Pouze vnější podoba je jiná. Někde je to zákeřná exploze vozu s výbušninou na tržišti nebo u policejní stanice, jinde jsou to zákony odporující všemu lidskému. Někde je to mix obojího. Někde útok na jednotlivce, jinde na celé národy!!

No a u nás je to zatýkání jak v 40 a později 50 letech. Jednou za nacistů, podruhé za komunistů. Svírá se mi žaludek. Dnes se zatýkají lidé označení jako extrémisté! Jakým právem je někdo označil? Jakým právem je proti nim postupování tak jak jsme svědky!? A co dál? Bude podoba pokračovat? Nastoupí následné mučení, týrání, zastrašování, koncentrační tábory, uranové nebo jiné doly!? A likvidace, těch kteří budou nejpevnější ve svém hájení principů svobody? A dav bude v naprosté většině tomuto konání tleskat, psát petice „ještě tvrději, do nich, dejte jim trest, pořádnej trest!! Minimálně do doby, než zjistí, že jejich přítel, bratr, otec, prostě osoba jejich srdci blízká, byla systémem také pojata jako nepřítel a je s ní podle toho nakládáno!! Teprve až se jich tyto zvrácenosti dotknou osobně budou ochotní připustit, že je něco špatně! Jenže to už bude pozdě! Už přijdou i pro ně!

Těch lidí na protestu proti zatýkání a především proti postupu vládního etablishmentu by nemělo být 80, ale 8 mil.!!! Protože jinak, Bože ochraňuj nás!! (a budeš mít plné ruce práce!)

„Tato země je hustě osázena zákony od hranice k hranici…, pokud je pokácíš …, opravdu si myslíš, že dokážeš stát zpříma ve vichrech, které pak povanou? Ano, v zájmu své záchrany bych poskytl výhodu zákona samotnému ďáblovi.“ Thomas More v Člověku pro každé počasí od Roberta Bolta

Asi to schválně nedělá! Korutan

193055

11.6.2009 15:49

RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193055

>Asi to schválně nedělá!
Jestli už jste tu otázku položil v tomto duchu, tak správná odpověď (podle mne), je opačná - dělá to schválně! Ale mohli bychom se shodnout na tom, že mu ty články život sám mocně pod ruku přistrkuje.

193091

11.6.2009 10:59

RE: Obava

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 193034

neposlal byste mi na e-mail název a autora té knihy? Rád bych si ji přečetl.Adresa je: fabrika@ananzi.co.za, díky

193061

11.6.2009 15:18

RE: Obava

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193061

Omlouvám se ale radši ne - neznám vás a vy mne. Neberte to jako důkaz neúcty - je to prostě opatrnost.

193087

11.6.2009 18:31

RE: Obava

Mrkva rpilar (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Reakce na 193034

Když už nechcete uvést autora a knihu - nechcete se alespoň trochu rozepsat? Myslím, že by to mohly být cenné informace pro většinu z nás. Děkuji

193098

11.6.2009 19:59

RE: Obava

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193098

Jde o vytipování a následnou eliminaci občanů se schopnostmi a ochotou vést efektivní odboj.
K vytipování se používá několika metod, od těch nejjednodušších (a mezi občany nejlépe odůvodnitelných), tedy zatýkání militantních nacionalistů (zde je jistota že by se odboje zúčastnili), přes lidi kteří mají potřebné vojenské nebo technické znalosti (u těch bývá sice také poměrně snadné je dohledat ale už se to mnohem hůře podává veřejnosti), až po prostý lid který by se ovšem mohl vzbouřit (tam bývá velký problém jak je v davu poznat - je to jak psal ten nade mnou - pak se používá většinou oněch provokatérů během demonstrací).
Způsob určování osob je poměrně prostý - stačí na to policejní databáze ale jsou využitelné i databáze prodejců. Pokud se účastníte nějaké demonstrace, jste členem nějakého spolku (vojenského nebo vojensky historického, nebo si jen někde na vojáčky hrajete), pokud odebíráte tiskoviny nebo knihy s vojenskou tematikou či se dlouhodobě zabýváte touto problematikou na internetu (a spousta stránek je zakládána přímo lidmi co mají na zisku informací o těchto lidech zájem), pokud jste členem sportovních spolků (především spolků sebeobrany), nebo se hlásíte k nějaké nacionalistické organizaci, pak jste ve spisech veden jako potencionální "problém". Na základě těchto dat jsou pak vyhodnocovány ty skupiny podle nebezpečnosti směrem od nejvyšší až po tu nejnižší. Jsou postupně zatýkány a vyslýchány. I když se většina zatčených dostane zpět na svobodu tak i přesto se povede selektovat lidi kteří by svým odhodláním a znalostmi mohly být pro nový režim nebezpeční - ti už se ven nedostanou - jsou buď zavřeni do internačních táborů nebo zlikvidováni. Nicméně i když se dostanete ven většinou jsou z vás díky systematickým výslechům (v počátečních fázích se mučení nepoužívá) tak psychicky zlomeni lidé že s novým režimem spolupracujete. Jsou jen dva druhy kolaborantů - jedni to dělají pro zisk (ti ovšem patří do vyšší společenské třídy) a druzí jsou tito zlomení lidé.
Pokud by jste tedy chtěl někdy (čistě hypoteticky) vést/účastnit se odboje pak se v civilním životě snažte působit co nejméně nápadně a nikomu o svých dovednostech a vědomostech neříkejte - a to ani v rodině. Pokud by to někdo věděl pak si můžete být jist že to na vás při patřičném "způsobu vedení výslechu" prozradí.

193108

11.6.2009 21:58

RE: Obava

inn-ocean 80.?.?.?

Reakce na 193108

Diky.
Proste ve stylu - dav (skupina) nema nazor. Je treba najit toho koho skupina nasleduje(vudce).

193126

11.6.2009 23:05

RE: Obava

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193126

Ne snad že by neměla názor ale pokud v ní jsou lidé bez zkušeností a schopností není tato skupina schopna fungovat efektivně a nepředstavuje pro okupanty/diktátora hrozbu. To co udělalo pro wehrmacht z partyzánů na Sovětském území smrtelnou hrozbu bylo až sjednocení těchto skupin pod jedno velení a vysazení malých skupinek sovětských výsadkářů (tehdejší předchůdci diverzních skupin Specnaz) do německého týlů. Právě díky podpoře a výcviku těchto partyzánských oddílů těmito specialisty efektivně narušovali zásobovací linie. Jinými slovy - odboj vznikne tak jako tak (tomu se nedá zabránit) ale bez lidí, co ho jsou schopni řídit a naučit ostatní efektivně bojovat, nepředstavuje hrozbu.

193131

12.6.2009 1:06

RE: Obava

in-ocean 80.?.?.?

Reakce na 193131

Ok . Chtel jsem rici - dav nema svuj vlastni nazor. Ma nazor prevzaty od jednotlivce ktery skupinu ridi. [smích]

193136

12.6.2009 9:29

RE: Obava

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 193136

Pane Oceáne.... zase vedle ! [cool]
Zdá se,že máte potíž s pochopením psaného slova? O něco výše Vám pisatel jasně dává na jevo a vysvětluje,že za 2WW existoval spontánní ODBOJ ,ale byl neefektivní,protože chyběla organisace,spolupráce a řídící centra. Že se to celé změnilo až shozem parašutistů ,kteří přinesli Know-how,vědomosti a um.Pak došlo i k zefektivnění akcí tehdy již dávno málo efektivního fungujícího odboje. Takže existující odboj již měl základní nosnou myšlenku...narušovat dopravní trasy atd.,ale neměl výcvik,neměl specialisty atd. Byla to spontání reakce na okupanta obyčejných lidí. Schozem paragánů bylo jen provedeno zefektivnění a zkoordinování stávajících odbojových skupin. Ti paragáni již měli s kým spolupracovat..nikoho nemuseli přesvědčovat z těch skupin,aby se spolupodíleli na odporu.Doufám,že jste to již pochopil?? Tudíž ten základ odboje ...dle Vás ten dav ...měl svoji základní myšlenku.. a tou byl odboj..nepotřeboval přebírat myšlenku odboje od nějakého jednotlivce. [mrknutí jedním okem] Vy se jen snažíte nám ostatním naznačit,jak jsme nacističtí a že potřebujeme Eine wolk..eine Fuhhrer,ale to se zde velice silně pletete.Základní myšlenka ODPORU na tomto webu zde byla a my nepotřebujeme žádného jednotlivce,který by ji sem měl vnést [cool]

193170

13.6.2009 1:09

RE: Obava

in-ocean 80.?.?.?

Reakce na 193170

Nepodsouvejte mi nic o fasistech - nic takoveho jsem nerekl!

Pouze jste rozepsal dalekosahle to co jsem rekl v par slovech. Samozrejme, ze ta skupina ma nejake predstavy. Ale ten vudce (vas paragan) je ten, ktery to diky svym zkusenostem ridi.

To mi chcete rici, ze zde na tomto serveru se nachazi vetsina lidi, kteri nejakym zpusobem premysleji jak protestovat jsou jiz protestujici skupinou? Nebo se stanou protestujici skupinou az kdyz nekdo zaveli?
Podle mne je to tak, ze ten dav se bude chovat podle toho, kdo veli. A tim padem ma skupina nazor prevzaty. A nemusi to byt zadny Fuhrer.

Navic vidim, ze vas slovo vudce drazdi, kdyz vam vyvolava predstavy Fuhrera. Vudce je ten kdo vede. Vudce je vedouci. Pokud budeme horit nemecky, muzeme pouzit vas vyraz. Pokud anglicky napsal bych leader. [překvapení]

193213

12.6.2009 1:19

RE: Obava

steve 70.?.?.?

Reakce na 193131

..presne.
jeste dodatek: studovat i jine prameny - strukrura, organizace skupin, komunikace uvnitr, sifrovani, utajeni, logistika,
.. prameny; Alzir pod Francii, Korea, Vietnam, Guerilla ve mestech atd.
... surfovat, hledat, rozesilat ...
-----------
... my na ne vajickem, oni na nas katovou sekerou ...
... vymena naradi je pro efektivitu dialogu NUTNA.

193139

12.6.2009 1:10

RE: Obava

steve 70.?.?.?

Reakce na 193108

.. vyborne shrnuto, plne dostacujici k orientaci zajemce....
doplnek: hledejte weby uvadejici psychologie vyslechu. Je to jako slabikar. Vsechny to tak naucili, protoze to jsou "nejlepsi" postupy. Pokud vam budou znamy, budete moci odhadnout dalsi otazky, reakce apod., eliminovat vlastni chyby. Ja vim - je to relativni, ale je lepsi o tomto vedet alespon neco. Lepsi nez nic. Velice prospesne se v tomto orientovat ..
..a diky Vilonixovi .. [smích]

193137

12.6.2009 3:02

RE: Obava

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193137

I když už je to asi OT ale rád bych k těm výslechům doplnil.

Pokud se dostanete do situace kdy jste zadrženi (podezření z odbojové činnosti) a hrozí vám taktický výslech (honosný název pro mučení), je dobré postupovat asi takto. Za prokázanou činnost bývá většinou poprava nebo koncentrační tábor.

1)
Nikdy při výslechu nelžete - nemá to cenu. Vaše výpověď se ověřuje a pokud se v ní objeví zjevná lež pak jen vyfasujete další porci mučení navíc. Uvědomte si že nejste vyslýchán sám ale je vyslýchána i vaše rodina a známí, přátelé a potencionální společníci.
Před tím než jdete k výslechu popřemýšlejte co všechno o vaší činnosti vaše rodina, přátelé a známí vědí. Stejně tak si vzpomeňte s kým kde jste se setkal (váš společník). Není nic horšího než tvrdit že někoho neznáte přestože on vás ano.
Podle toho si sestavte obraz skutečností, kterou by o vás mohli ti na druhé straně vědět a připravte si podle toho výpověď - řekněte jen to nejnutnější, nezabíhejte do věcí o kterých jste si jisti že o nich nikdo neví.
2)
Nikdy nehrajte tvrďáka. To sice platí na kámoše v hospodě nebo na holky na diskotéce ale u mučení vám to jen uškodí. Každej kdo vede výslech se už jen třese aby vám dokázal jakej jste posera a čím "tvrdší" na začátku jste, tím více vám to chce dokázat. Snažte se vypadat vystrašeně a odevzdaně.
Naučte se na povel rozbrečet nebo pozvracet (jdou naučit i různé stavy imitující srdeční příhody ale to chce hodně času). Pokud se po třech ranách pěstí a několika fackách pozvracíte a rozbrečíte jako malá holka získá ten na druhé straně pocit že vás zlomil.
I když je mu jasné že vám nezpůsobil takovou bolest tak spousta vyšetřovatelů ví co s člověkem dokáže psychika - získá prostě pocit že jste ztratil jakoukoliv naději a vzdáte to takže vás má v hrsti. Poté co vás nechá uklidnit mu klidným hlasem řekněte to co jste si připravil na začátku.
Pokud budete mít alespoň trochu štěstí tak se vyšetřovatel dozví jen to co už stejně dávno ví (možná nějakej nevýznamnej bonus navíc) vše poté ověří podle výpovědí ostatních a vy máte vysokou šanci že vás vyšetřovatel zařadí do škatulky "vejtahů s velkou hubou" který se ale po pár fackách podělaj. Takovej člověk jistě působí impozantně v hospodě ale na odboj se moc nehodí - tak se tak snažte vypadat.
3)
Nedoufejte v ulevující smrt během mučení.
Většina vojenských vyšetřovatelů má velmi kvalitní znalosti anatomie a ví kde na vás sáhnout (tlakové body - lidé cvičící sebeobranu vědí co myslím) aniž by vám způsobily smrtelné zranění - cílem je vyvolat ochromující bolest nikoliv smrt. Pokud během mučení zemřete pak je to proto že cílem byla vaše likvidace a nikoliv zisk informací (nebo vás mučil amatér).

193143

12.6.2009 3:03

pokračování

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193137

Pokud to tedy "dobře" dopadne pak vás pustí a je pravděpodobné že vám bude nabídnuta i "práce informátora" což můžete a nemusíte vzít (a i když vezmete tak nemusíte donášet). Vaše odbojová činnost však nadobro skončila (jste neustále sledován), ale jste naživu což je v dané situaci pro vás asi největší výhra.

To jen tak na přiblížení této problematiky.

193144

12.6.2009 5:22

RE: pokračování

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193144

Velmi dobre a poucne. Slo by nekde vytvorit web s temihle informacemi a anonymne, pak umoznit tyhle informace zpristupnit? Hmmm a jaka strategie je vhodna pro typka jako jsem ja?

193154

13.6.2009 8:06

RE: pokračování

steve 70.?.?.?

Reakce na 193154

.. priplatit.

193225

14.6.2009 7:06

RE: pokračování

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193225

Vidím, že pánové jsou připraveni vyhrát druhou světovou. Ta válka o kterou jde, se nevyhraje drážděním hada bosou nohou. Ani "vojevůdcové", kteří to tam směřují, nestojí za to aby byli následováni. "Výsadky" těch pravých vůdců - lídrů , přicházejí z prostoru mezi nás po staletí, možná i déle. A ta rozhodující válka, kterou vedeme, prochází každým z nás v rovině, kde mučení a pod. jsou zcela mimo mísu.
Snad to i víte, a tak jsem to připojil jako pohled na zanedbávanou druhou stranu téže mince.

193254

14.6.2009 9:40

RE: pokračování

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193254

Ja nevim, jak kdo a na co je pripraveny? Jedina strategie, kterou mam je pevne se drzet sve viry v Boha az pujde do tuheho. Ale v zadnem pripade bych fyzickou rovinu nepodcenoval, kazdy trik se muze hodit. Fyzicka rovina je klic k rovine psychicke a tam se da zlomit nadrazena rovina moralni.

193260

11.6.2009 2:01

Niemöller,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

to je klasika.
Také jsem četl Solženicyna, říkal, že by stačilo zmírnit tempo zatýkání, kdyby někdo občas těm černým havranům z NKVD prořízl pneumatiku...
Jak nevzpomenout za současného běsnění ruských občanů, kteří po rudé revoluci četli nové a nové vyhlášky o tom, co je dovoleno a co už ne...
Média vytahují žijící oběti nacistů a tyto zmanipulovány vyjadřují strach z návratu nacismu, resp.fašismu, ztráty pohraničí a podobné nesmysly, přitom totalita mnohem hroznější sílí a odhazuje zábrany právě s každou novou zastrašovací akcí.
Pokud by byli dotyční extrémisté rušící práva a svobody opravdu nebezpeční, asi by se s jejich demonstrativním zatýkáním nečekalo řadu měsíců - nejspíš se plní nějaké instrukce ADL of B'nai B'rith přes člena lóže, t.č.našeho premiéra. A při té příležitosti by se hodilo poznamenat, že p.Zahradil a K.Jacques opravdu nejsou soukmenovci Paroubka, ba ani Bursíka.
Rovněž může hrát roli nasazení pověstného narkocopa Komorouse na kacíře kultu multi-kulti a holocaustu®...

193035

11.6.2009 5:10

RE: Niemöller,

Čechomil 69.?.?.?

Reakce na 193035

>A při té příležitosti by se hodilo poznamenat, že p.Zahradil a >K.Jacques opravdu nejsou soukmenovci Paroubka, ba ani Bursíka

Nevím co přesně tím myslíte, ale Bursík je také Žid jako Kačka.

Paroubek je mi stále záhadou co je to za rasu.

193039

11.6.2009 11:04

RE: Niemöller,

govind 195.?.?.?

Reakce na 193039

Paroubek je světskej [smích]

193062

11.6.2009 14:37

RE: Niemöller,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 193039

Pak se s tím ten nejlepší ministr životního prostředí (jak pravila Jeho jasnost kníže Černovrch) přiliš nechlubí...
A to se dneska za Žida vydává kde kdo...

193084

11.6.2009 2:26

podpis

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Taky bych rád přidal svůj podpis. Ale nepřidám, protože se bojím... přesně jak píše autor[pláč]

193036

11.6.2009 7:29

RE: podpis

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 193036

Já se přidám. Světu vládnou Voldemortové. Poslouchat je a plnit jejich příkazy začíná být zločin, směřující k potlačení lidských práv. Pokud něco poslouchat, pak Vyšší princip... ale ten nenajdete v zákonech, on je už v mnoha bodech proti nim...

193043

11.6.2009 7:10

Chce to rozum

Buly 92.?.?.?

Ja by som na také predvolanie poslal len advokáta, ten by to mal za päť minút vyriešené a bolo by po výsluchu, stojí to sice peniaze, ale oplatí sa to. No škoda len, že niekto z obžalovaných nezažaluje Langera za ten obrázok, to je podpora hnutí... a aj popieranie genocídy. Nebolo by zlé podať žalobu aj na policajtov - brutalita, napadnutie a všetko možné aj čo nespravili + podnet na inšpekciu. Dôležité je aj mať nejaké zdravotné následky, hlavne také čo lekár len tak nevyvráti. Ak by to chceli zobrať ako skupinový proces treba požiadať o samostatné prejednanie nech sa zapotia, dobrý advokát niečo stojí, ale netreba šetriť, hlavné je aj posťažovať sa novinárom ak by boli aj zahraničný ešte lepšie. Hlavne ich treba nazvať nacistami a posplietať niečo o holokauste najlepšie, že ho pri výsluchu popierali policajti a vyšetrovaťel sa sťažoval, že Hitler nepozabíjal radšej cigáňov, no to sa dá pekne použiť na duševnú ujmu, kto by nebol zhrozený. Každý dôkaz popriem ako falzifikát. Ešte aj Havlovi by som napísal nech proti tomu teroru niečo robí alebo nech jeho stará urobí zbierku, šak advokáti sú drahý. [chechtot] Proste fantázii sa medze nekladú oni nehrajú poctivo tak prečo by som mal ja. Najlepšie je to uhrať na vyšetrovanie na slobode, potom pre tie zdravotné následky budem furt chorlavieť a občas požiadam o nového sudcu, lebo je proti mne zaujatý a bude sa to krásne ťahať. A nebolo by zlé zažalovať štát u europskeho súdu. Treba im nakladať, až sa dobrovolne odoberú na rekreáciu do Bohnic. [chechtot]

193042

11.6.2009 10:31

RE: Chce to rozum???

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 193042

Jakékoliv setkání s právem znamená katastrofu pro každého, ať je již vinen nebo ne. (Francouzský osvícený právník a spisovatel Françoise de Pitaval (*1673 - 1743) - aneb nic nového pod sluncem...)

Člověk, který změní svého advokáta, je na tom podobně jako ten, kdo si přestoupí z jedné paluby Titanicu na jinou...

193059

11.6.2009 7:34

Kam jsme se to dostali?

Krabat 80.?.?.?

Kam jsme se to proboha dostali za dvacet let po revoluci, když se tu znovu zatýkají lidé kvůli názoru? Jistě, asi jsou to s prominutím nevyzrálí blbečci, kteří nedostali v dětství pár facek, protože jinak by nedělali zhovadilosti, jaké dělají. Když vidím bandu pitomců, která chce pochodovat k hrobu vojáka Wehrmachtu, je mi z toho špatně. Naši předci se musí obracet v hrobě. Jak je možné, že ti lidé neznají ani tu nejzákladnější historii? Pak by totiž museli vědět, že pro Němce jsme byli méněcenným národem a kdyby vyhráli válku, velmi pravděpodobně bychom teď dřeli někde na plantážích na Ukrajině pro své árijské panstvo. Nevím, co chtějí takovýmto pochybným jednáním dokázat, ale rozhodně si nezískají sympatie lidí.

Na druhou stranu, současný státní aparát stále více a více šikanuje občany. Zákony jsou překomplikované, daňový systém nesmyslný a odírající lidi hůř než ve středověku. U policie kolikrát pochybuji, komu vlastně slouží. Nedávno okradli mého dědu tři cikánky, ale zájem policie objasnit tuto krádež byl minimální. Jestliže nemají snahu ani sejmout otisky, přestože je o to požádáte, pak je něco shnilého ve státe českém. Pro pár mladíků se ale vysílá speciální přepadová jednotka, což mi přijde naprosto směšné. Skutečně mi to připomíná nechvalně proslulé akce STB, které hromadně zatýkali lidi na objednávku.

Bohužel, musíme si uvědomit, že stát je jen slovo. Slovo, za které se schováváme, ale které pořád vyjadřuje skupinu lidí žijící na omezeném území. Stát tvoříme my všichni dohromady a o to je smutnější, že lidé zase jenom lidem komplikují život, obtěžují je a zavírají do vězení. Šílenství a fanatismus padesátých let byl až strašidelně patrný v nedávno vysílaných procesech s Miladou Horákovou. Proč mám takový podivný a nepříjemný pocit, že se tato doba začíná padesátým letům podobat? Jsem jediný, komu přijde současný stav absurdní? Budeme za pár let zase hromadně podepisovat a odsuzovat lidi? Chci věřit, že jsme se poučili z historie, ale když vidím, jak tu dopadají volby, ztrácím naději. S těmi lidmi nahoře, ať nosí jakou stranickou barvu chtěji, to prostě a jednoduše nevyhrajeme.

193044

11.6.2009 11:28

RE: Kam jsme se to dostali?

Tom77 85.?.?.?

Reakce na 193044

S tou historií bych to tak jasně neviděl. Jsou oblasti na dnešním území ČR, kde se povinně rukovalo do wehrmachtu.
A já bych rád viděl hrob mých strýců, na to nemusím být nácek.

Jinak souhlas samozřejmě.

193065

13.6.2009 9:24

RE: Kam jsme se to dostali?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 193044

Je snad něco špatného položit květinu na hrob vojáka Wehrmachtu?

193230

11.6.2009 7:44

změnu ale jakou

JanaJ 195.?.?.?

v jakémsi francouzském filmu bylo jak, policie ráno čeká před domem na konec zákonného nočního(domovního) klidu (snad pátá či šestá hodina?), aby mohli kohosi zatknout, je to asi obvyklé vždy a všude...(tedy ne všude čekají na ten konec, že...)
lidé hodně mluví o potřebě změny, neradi poslouchají o patových situacích, že zase něco "neprošlo" parlamentem, oni pak nevědí na co mají vlastně nadávat
[smích]
protože stejně málokdo souhlasí s tím, že jim "stát" něco někde zase bere, že...
...no ale při generování té "změny" dnes jeden musí být opatrný na slovní rétoriku, protože, když není sečtělý, snadno padne do pastičky, kdy je hned s něčím či někým z historie srovnáván a následně labelován...

193045

11.6.2009 8:39

DEMORALIZACE STÁDA

radek 28old 195.?.?.?

Předem, plnou podporu těm klukům, aby měli dostatek sil a vůle držet se a nenechat se zlomit ... o to jim jde, nezlomit se!
Dále je to pak ta samá pohádka, která se jen opakuje dokola .. zavřít, stádo vystrašit .. mediální mrdky nám to podloží záslužným příběhem, jež je měsíce připravován a schválen rabim a ve finále donutit co největší počet lidí k pachuti pokaždé vzpomenouli jakýkoliv odpor v naší milované Zemi.
Již nemám pochyb ... a Ti o kom se nesmí mluvit ... ještě jednou. Již nemám pochyb!

Radek

193048

11.6.2009 9:00

Forma nové diktatury

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Dlouhou dobu jsem se domnival, ze nova diktatura bude modra, kapitalisticka. S ohledem na vyvolanou hysterii krize a soustavne nespravne oznacovani vinnika, a vsechna "protikrizova" opatreni, ktera se nyni provadeji, je zrejme, ze nova dikatura bude socialisticko-komunisticka. Tim se globální verchuška nadobro zbaví jakékoli potenciální konkurence ekonomické, která by si mohla vybudovat sílu potřebnou pro to, aby jí mohla politicky a informačně konkurovat. Jinými slovy, až je všechno "doma", "svobodná soutěž" se odpíská.

A kdykoli se někdo takový objeví, ukážou se v TV "hrůzy krize", a "výdobytky nového socialismu" a pionýři nás všechny poučí, jak to tenkrát v dávné historii, která je už naštěstí překonána, bylo.... a jaké mají štěstí, že nyní žijí v již lepším, spravedlivějším společenském zřízení.

Co proti tomu dělat:

1. Nevolit (tzn. nedělat ze sebe voly a nedávat tím legitimitu současné politické moci), dokud účast ve volbách není povinná. Dokud volby nejsou elektronické, vhazovat neplatné lístky.

2. Nedívat se na televizi, dokud dívání se na televizi není povinné.

3. Říkat, co si myslíme těm, co jsou na to zralí.

193050

11.6.2009 9:22

Také mám strach...

připosraný občan 212.?.?.?

Podepsal bych, ale mám také strach.
Mám rodinu, poměrně slušnou práci, splácím hypotéku. A vidím to svinstvo všude kolem. Ve své práci jsem ve styku především s byrokratickým aparátem a komunálními politiky. To, co se děje (i na této nižší úrovní), není nic jiného než upgradovaný bolševismus.
Někteří ze zatčených prý mají také rodiny. Nevím, jestli je to pravda, ale u jedno prý brečely malé děti, když robocopové vyrazili dveře a okna. Umím si představit, jaký to pro ně musel být zážitek, který si ponesou po celý život. Stejně, jako nenávist k systému, který jim uvěznil otce za to, že se měl podílet na nějakých koncertech (vzpomeňme na paralelu před listopadem - máničky, Plastici, Bič boží...)
Myslím, že nás, kteří tenhle systém nenávidí, je čím dál víc.
Vzpomeňme na Voltaira:
"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat."

193052

11.6.2009 14:56

RE: Také mám strach...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193052

"Nesouhlasím s tím, co říkáte, ale až do smrti budu hájit Vaše právo to říkat."

Pouze jsem to zvyraznil, nejedna se o reakci na vas diskusni prispevek. [smích]

193085

11.6.2009 19:15

RE: Víte, toto je policie

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193052

a když s kulometama a v kuklách nastoupili na Vietnamskou tržnici, protože údajně minule kdosi zastoupil cestu kamionu se zabaveným zbožím a "do prosotru tržiště někdo hodil láhev", tak se na obranu nepostavil nikdo. Nabídla jsem článek Literárkám. Nevzal to ani Patočka. Ale pokud by byl zájem, vezmeme to od počátku. Není ani náhodou pravda, že policie takto jednat začala až nyní.
Tehdy na té tržnici zabavovali i kartářky na zuby a polštářky. Brali všechno. Dívala jsem se do nějakých registrů ochrany duševního vlastnicvtví - vše nerelevantní, navíc - hisotrické vzory - typu lodičkový výstřih s průstřihem, si někdo napsal na sebe - a patří přitom všem. Tak abyste byli v obraze, on už tady někdo decimovaný byl a týkalo se to velmi velkého množství lidí. I když těm klukům z Odporu hrozí hodně vysoké sazby. Mne tehdy, když jsem poukazovala s nelibostí na ty kukly a kulomety, vynesli hosti z hospody v zubech a řekli mi, že už se tam nemám ukazovat. Proto vím velmi dobře, na rozdíl od policie, kdo nácek je a kdo není.

193105

12.6.2009 0:21

RE: Víte, toto je policie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 193105

Selháním státu je především to, že dopustil,aby se u nás ta svérázná komunita slezením z celé střední Evropy (kde byly vlády soudnější) vůbec etablovala, a ne to, že chabě zasahuje s křížkem po funuse proti svérázným způsobům její obživy.
Ostatně je pozoruhodné, s jakou lehkostí trhovci snáší zabavování kvant "svého" zboží...
Srovnávat tento policejní postup proti hospodářské kriminalitě s manýry ideopolicie dost dobře nelze.

193134

13.6.2009 4:30

RE: Pardon 27 Kč stála košile v roce 95

amiourka 85.?.?.?

Reakce na 193134

Bohužel nám samým úsilím právo k průmyslovým vzorům značně zdegenerovalo. Zkuste se podívat, Celní správa některé registry na svých stránkách má. Ale zásadní nefér je, že zboží, které jde přes celní sklad, se neprohlíží a nekontroluje už v tomto skladu. Je tomu tak zřejmě proto, že je zatím politická objednávka - někdo si neuměl představit, že by bylo možné soužití - ad devastace našeho textilního průmyslu - tj. neměl zájem naučit Číňany a Vietnamce si předem před dovozem zkontrolovat, zda mají zboží, které zde nepodléhá ochraně. Že mohl český textilní průmysl expandovat, ze svých vlastních návrhářek udělat hvězdy a nečekat na americkou nijakou modu - co sakra nabízejí, to nesahá po kotníky většině prací českých návrhářek, byť to stojí ve výkladech na hlavních pražských bulvárech...ale budiž, Čech americké zboží, tak Američan na Paté Avenue mohl kupovat Češku vyrobenou v české továrně. Jenže to by musela být za aktivitami našich průmyslových kapitánů také určité uvědomění, že ke složitějším záměrům je nutná koordinace více lidí, budovatelná leckdy jen na základě kulturních vazeb - tj. oněch přátelských vztahů prolínání kultur, které nevznikají apriori kvůli zisku. Které jsou prostě postavené jinak.

193220

13.6.2009 4:40

RE: Víte, ve skutečnosti brání českému textilnímu průmyslu v rozvoji něco jiného

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193134

stačilo by to vážit si jakých koliv kreativních sil, a moc je neúkolovat, vytvořit pro ně pohodu, dát jim podmínky k práci a dobré smlouvy bonusy při úspěšném prodeji- jako se to dělávalo kdysi - technolog, kreativec měl podíl na zisku z prodeje výrobku, I když šlo o desetník na pomazánkovém másle apodobně, byla v tom slušnost a nakonec to hodilo dost. Nejlepší české návrhářky dodnes strádají o jedné dílně a jednom butiku. Nedovedou zakládat továrny a továrny je nezvou. Nevypisují soutěže na zparcování sérií látek atd.

193221

12.6.2009 3:42

RE: Také mám strach...

p 125.?.?.?

Reakce na 193052

..u nas /myslim /v nasem byte v r.1951 v Dejvicich se zatykalo civilizovane jenomebleceni bylo zdedene po SS/kozene kabaty videne v kazdem filmu s touto tematikou akorat kdyz jsme se s bratrem dozadovali jidla nebyl tata pusten do kuchyne a cekali jsma na mamu...pote byl tata odvezen Tatrou 8 a vsazen do cely na Pankraci /dve cely na levo od cely Slanskeho ac nebyl komunista jenom skaut/podrobnosti kolem na Bures w.2007 doc-coz byl hlavni udavac a hlavne provokater/..mene civilizovane bylo ze jsme byli s bratrem denne sledovani dvojici ve zminenych kabatech a casto brani k vyslechu z cehoz se bratr nervove zhroutil a ja jsem mel jenom nightmares=sny plne hruz...a protoze jablka nepadaji daleko od stromu/informace gestebaku /byli jsme vykopnuti z Prahy a oddeleni od mamy aby s nama nemohla prchnout pres "kopecky'...pisu o tom jenom pro informaci jak veci budou nebo jiz jsou....dnes a budou horsi ale rikavali jsme si cim hure a vyplnovalo se to.a nekdy take o Bozich mlynech..utechy urazenych a ponizenych a nicenych...v takovych case se neda chodit po ulicich a nekoho se zastavat nebo protestovat,zahy jiz 1961ale jiz jsme jim to vraceli jako divoci trampove /neorganizovani cil i obavani/kdyz jsme prijeli zpet do Usti ..kazdou nedeli sli jsme z nadrazi se zpevem Masaryk nas svolava rozkazy nam vydava,Predseda soudu mirnej byl sice,ale pak zarval jako ta lvice a poslal nas smerem na Libkovice a nebo At si druzice nad nama litaj civilizace jde v pred,my ve vzpominkach a ve svych pisnich budem se VRACET ZPET, a tak kamaradi neveste hlavy neni to tak spatne snad i kdyby chteli SEBE VIC MOHLI vsechna nam nemuzou zakazat..a tou vyjimkou je myslena smrt na kterou je treba byt kazkou vterinu pripraven..jiz v 17 meli jsme tluste svazky nasich zlocinu na stanici a to vse vyvrcholilo kdyz nas potlach byl prepaden bandou opilych milici poslanych nervoznim rezimem protoze uz i policie byla demoralizovana delanim svinstev ,ktere se nedaji delat do nekonecna a obrati se podle nepsanych zakonu proti jejich strujcum...potom prisel boj proti tankum a dva shoreli+nakladak s munici..

193146

12.6.2009 5:16

RE: Také mám strach...

steve 70.?.?.?

Reakce na 193146

Preji pevne zdravi a Dekuji.

193153

11.6.2009 10:14

jde o to

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

že v každém zkorumpovaném systému (Afrika nebo ČR) existuje
vrstva Vyvolených, pro které neplatí žádné zákony a pak ti,
které lze obvinit z čehokoliv a zatknout za cokoliv. Štvanice na tzv extremisty je čistě o korupci (stejně jako bylo čistě o korupci 40let českého bolševismu). V.Havel to v jedné slabé chvíli celkem trefně nazval "korupce na telefon".
Členové bratrstva vyvolených brnknou jeden druhému že "mají problém" s těmi a těmi.. a ono je to promptně "zařízeno". Podivná sešlost ta tzv úřednická vláda: vyloženě narození se stříbrnou lžičkou v pr.. uprostřed nejtužší totality a dnes tvoří součást páteře Systému (stačí se podívat kde kdo z této vlády "profesně působil", často vyoženě uměle někým(?kým asi) vytvořené koryta).

Osobně mne zamrazilo, když začaly tuším začátkem tohoto roku platit upravené zákony, podle kterých můžou fízlové v ČR vlézt komukoliv svévolně do baráku už i bez povolení stát.zástupce
Už předtím mohli fízlové z tzv celní stráže (šmírující dnes v dodávkách u silnic ve vnitrozemí) vlézt do kterýchkoliv "nebytových prostor" (takže od nového roku už do veškerých!). Na vietnamský masový kontraband (kterým žlutí zrušili všechny obchody s konfelcí, obuví apod) to smozřejmě vliv nemělo, ovšem když už někam vlezou tak no problem cokoliv podstrčit.. Je celkem tutlané, že dnešní české gestapo (BIS) má pravomoce neomezeně šmírovat (="monitorovat"[mrknutí jedním okem] veškeré existující informační kanály a provozovatel je povinnen k tomu ještě zajistit vše potřebné. To co se děje je už jen zneužití těchto zvrácených zákonů.

Zatčení mají právo se ptát: Když nás považujte za nácky, tak proč vám nevadí komunisti otevřeně propagující stejně zakázaný režim podle úplně stejného paragrafu? Proč vám nevadí třeba organizovaný cikánský zločin (dnes propojený napříč celé EU)?
A co ti tzv anarchisté (= ultraleví extremisté!), kteří svévolně zveřejňují na svých webech (a přes plátky typu MFD) bez svolení dotčených osob jejich osobní údaje? Není to co dělají mnohem horší zločinné spolčení? Nehledě na to že oni tzv "anarchisté" záměrně zveřejnují zjevné dezinfirmace a fotomontáže s cílem společensky zdiskreditovat jiné lidi (což je dle platných
zákonů trestné!). Jinak jsou z nich pak rekrutováni redaktoři pochybných mainstream masedií např Patrik Kaiser který fuguje tuším v ČT, kde se "zabývá" právě "pravicovými extremisty"[mrknutí jedním okem].

193056

11.6.2009 10:25

A proč proti tomu nic neděláte?

volič DS 74.?.?.?

Kolik z vás, kteří zde píšete šlo před týdnem k volbám a volilo Dělnickou stranu? Jen čtením článků a psaním komentářů na internert těmto věcem zabránit nelze. Přitom stačí tak málo jen jít volit. Velká část národa s DS sympatizuje ale nakonec dostala jen něco přes jedno procento hlasů.

193058

11.6.2009 12:00

RE: A proč proti tomu nic neděláte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193058

Váš příspěvek ve mne vyvolává následující otázky:
Provedla DS paralelní nezávislé sčítání hlasů?
Měla pro ten účel v každém volebním okrsku své neúplatné zástupce ve volební komisi?
Hlídali její aktivisté všechny volební místnosti oněch divných 30 hodin?
Vy věříte statistickému úřadu jeho sčítání?

Podotýkám, že jsem DS nevolil též proto, že byli sice volitelní ale nezvolitelní. Navíc jejich program byl sice zajímavý, ale přitom příliš jednoduchý, že vyvolával ve voliči obavy i bez mediální masáže. Představím - li si i třeba 20 zástupců DS za Česko v evropském parlamentu, co by to vyřešilo z problému o němž je článek?...

193069

11.6.2009 12:59

RE: A proč proti tomu nic neděláte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 193069

to je pravda: aby volený subjekt zajistil regulernost voleb, musí mít na každém volebním místě svého zástupce, který dohlíží na sčítáni (ze zákona má na to právo). Třeba komunisté nebo socani toto mají vždy perfektně zajištěné (žiji ve městě kde opozice volby napadla u soudu kvůli manipulaci s hlasy při sčítání, jenže to už bylo nanic). Pokud na to subjekt nemá kapacity, musí se domluvit s nějakým důvěryhodným partnerem. I kdyby ve vyšší fázi (statistický úřad) došlo k manipulaci, je tak zajištěno, že mají ve všech regionech skutečný počet hlasů podchycený.
DS je strana s jednoduchým programem pro jednoduché lidi, kterých je mezi voliči většina - proto je (po všech událostech Janov atd) to pouhé 1% skutečně zarážející.

193073

11.6.2009 20:21

RE: A proč proti tomu nic neděláte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 193058

Já jsem je volil a jsem na to hrdý. Jsem rád, že udělali alespoň to jedno procento. Nicméně vlivem medií nemají šanci na úspěch - viz Sládek.

193111

11.6.2009 11:42

„Jedou si zase pro někoho“

sxg 91.?.?.?

"Existuje dosti reálná možnost, že 11. září opravdu zorganizovaly tajné služby USA.“
To je konspirační teorie, kterou zastávají mnozí neonacisté, islamisté a kryptokomunisté na celém světě.
http://joch.blog.idnes.cz/c/88156/Petre-Hajku-kdo-...
"V" for Vendetta:
http://www.youtube.com/watch?v=G5Lcn2zJ3E4

193067

11.6.2009 13:09

tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

Maximin 147.?.?.?

Citace: 10. června 2009
Včerejší razie proti neonacistům naznačuje, že se v boji proti extremismu možná (to zdůrazňuji: možná) blýská na lepší časy. Coby absolvent kursu BSS450 Militantní demokracie samozřejmě vím, že dokázat konkrétní osobě konkrétní "extremistický" trestný čin není snadné (a odhaduji, že razie skončí známým: "Šéfe, pustíme toho nácka hned, nebo počkáme, až to udělá soudce?" ), ale psychologický účinek tohoto zásahu bude určitě značný. Když neonacisté pořád opakují, že je sionistický Systém utlačuje, tak by ten Systém měl s pořádným utlačováním konečně začít.

Zdroj: http://lvisingr.czweb.org/postrehy.html

193074

11.6.2009 15:33

RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

wilonix 213.?.?.?

Reakce na 193074

Visingr je Sionista a několikrát to veřejně přiznal - stejně tak i jeho neutuchající podporu Izraeli v jeho "spravedlivém" boji. Z jeho strany tedy nejde o žádné překvapení.

193090

13.6.2009 17:29

RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

Wolfix 88.?.?.?

Reakce na 193090

Tak to mi ale vrtá hlavou, proč se nadšeně prohlašuje za sionistu a podporuje Izrael, když současně zdůrazňuje, že (prý bohužel) není Žid.

193238

14.6.2009 11:47

RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 193238

obdivuje se jeho technologiím a efektivitě

193270

14.6.2009 13:27

RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...

Wolfix 88.?.?.?

Reakce na 193270

Taky ale přece můžu obdivovat německé zbraně z druhé světové a kvůli tomu ještě nemusím být nacista

193272

11.6.2009 13:19

Citace z novinek

BlueSpirit 77.?.?.?

Policie po úterním zásahu obvinila deset lidí, kteří se podle ní dopustili propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka. Ve středu to řekla advokátka Klára Slámová, která pravicové radikály často zastupuje.
Razie pravděpodobně souvisela s koncerty, které radikálové pořádali.
Takže nikoliv že by někoho zmlátili, zabili či něco podobného. Neorganizovali převrat či něco takového. Oni prostě udělali pár koncertů se závadnými texty, toť vše.
Tím netvrdím že souhlasím s názory těch zadržených. Ale jiní tady dělají tunely za miliardy, organizovaný zločin prorůstá státní zprávou a to se nic neděje, vše se zamete pod koberec.

193076

11.6.2009 20:58

RE: Citace z novinek

leo69 89.?.?.?

Reakce na 193076

Mám ten dojem, že se určitá část Voldemortů, v dosti významném počtu, stahuje (stěhuje) do Prahy (a ČR) z důvodu výbušné situace na Blízkém východě. Připravuje si zde půdu šitou na míru svých potřeb. Svoji velitelskou centrálu se zázemím na Hagiboru už zde má a silnou komunitu rovněž. Díky své geneticky vtisknuté paranoii se bojí všeho a tím spíše i určitých nasraných nálad v naší (ČR) společnosti a tak za pomoci svrhnutí Topolánkovi vlády a nastolení té současné vlády svých, nikým nevolených vyvolených, urychleně páchá potřebné demonstrativní čistky mezi vybranou skupinou našeho národa. Jasný signál do společnosti byl vyslán zatčeními několika vhodných "týpků" během nočního jitra, označených za odporné radikály, elitními komandy policie. Co na tom, že je v podstatě hned vzápětí propustili na svobodu, divadelní představení bylo sehráno a jede se dál...

Další věc je ta Kalouskova nově vzniklá strana top 09. Stahují se do ní další a další agenti Voldemortí politiky a uvažování (Parkanová, Schwarzenberg, Severa, Kalousek...) Jejich spojencem a partnerem se hned vyhlásila strana Starostů a nezávislých, která měla jako svého lídra do Evrop.Parlamentu pána Štětinu a spol. Z vyjdření, slov a gest jednotlivých politiků této "nové" strany a jejích sympatizantů na mne dýchá smrad staronových pravdoláskovských praktik, americký antikomunismus padesátých let a prosazování US/Izr zájmů za každou cenu... Nic bych za to nedal, že se tam brzy objeví i Bursík s Kačkou. A zrovna tak bych nic nedal za to, že v říjnových volbách do parlamentu ČR, bude mít tato strana nějakým "zázračným" způsobem dost hlasů na vstup do parlamentních lavic, aby mohla koalovat a zásadním způsobem "kecat" do čehokoli...

m,[pláč]

193116

11.6.2009 14:02

Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Mozna to bude znit na mistni pomery az moc politicky korektne, ale tuto otazku bysme si meli urcite polozit. Chceme aby bylo legalni pochodovat po ulici v imitacich kroju hitler jugend, hailovani a vyvesovani vlajek s hakovym krizem? Chceme aby vznikaly narodni gardy po vzoru Madarska? Chceme aby nam zvrchu srali na hlavu jedni vyvoleni Voldemordi a zespodu se na nas tlacila vyvolena spodina ohanejici se svym bilym ksichtem? Ja myslim, ze mame svych problemu i tak dost!

193079

11.6.2009 14:26

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 193079

Správná otázka. Za sebe odpovídám, že tohle nechci. Existuje velmi tenká hranice, co ještě ano, a co už ne. Nechci vidět žádné holé hlavy ani hitlerjugend volně pochodující v ulicích. Ale na druhé straně se zdá, že státní moc tuhle hysterii malinko přehání a schválně živí strach z této možnosti. Zdá se, že využívá tuto nálepku na každou opozici, která by mohla ohrozit její moc a eventuálně ji omezit. Protože (a to pamatujme, je to důležité) v tomto systému neexistuje možnost, jak legálně odvolat politika, jakmile se jednou zahnízdí. Jediné, co mocipánům hrozí, je revolta zespodu. Proto dělají všechno možné, aby ji zdiskreditovali.

193082

11.6.2009 18:40

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193082

Nějak mi tento Váš příspěvek už nějakou chvíli nejde pod fousy. Ale teď mi to konečně docvaklo. Správně tvrdíte:
>Protože (a to pamatujme, je to důležité) v tomto systému neexistuje možnost, jak legálně odvolat politika, jakmile se jednou zahnízdí.
Ale i kdyby tato možnost existovala, systém by rychlostí blesku mezeru zaplnil. Vy by jste správněji řečeno chtěl možnost legálně odvolat stávající systém. Nebo se mýlím?

193100

11.6.2009 19:13

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 193100

>Vy by jste správněji řečeno chtěl
>možnost legálně odvolat stávající systém. Nebo se
>mýlím?

Ne systém. Jenom politiky, pokud se zpronevěří svým voličům. To není opomenutí, že tato možnost chybí. To je záměr. A protože nic takového není, lidi protestují. Systém reaguje tak, že značkuje protestující ošklivými jmény a protože ani to nestačí, začíná je zavírat. Protinázory jsou kriminalizovány, jejich nositelé jdou do vězení nebo v horším případě, když už jsou příliš populární, se jim stane "nehoda" (Jörg Heider).

193104

11.6.2009 21:21

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193104

Chápu, že přiznání ztěžuje pozdější zapírání. [mrknutí jedním okem]
Legální odvolatelnost politika podle mne věc řeší podobně jako volby, ty ale s delším časovým odstupem od prohřešku. Rychlejší to bývá, když spolustraníkům dojde, že stín padá také na jejich další šance, tak dotyčného sami rychleji uklidí. Inteligentnější politik pozná sám co nelze ustát, nečeká na tyto varianty, ale rezignuje co nejdříve.
A systém (spolustraníci) dodá dalšího kandidáta na uprázdněnou funkci. Dokonce možná lepšího, zejména v tom, že nejspíš nebude opakovat tu samou chybu svého předchůdce, ale vydumá něco hůře dokazovatelného. Dokonce mám pocit, že někteří jdou do politiky , jako jednorázově použitelné spotřební zboží, s přáním výhodně se prodat za správnou sumu.
Mne by zajímalo, jak by formálně takové odvolávání politika probíhalo. Už jsem se v diskusi pod jiným článkem marně pokusil vyzvědět toto u paní Jarmily.
Pak tam naznačuji jinou možnost změny systému "výměnou lidí", ale to by pro většinu zdejších diskutérů bylo nejspíš nepřijatelné - protože pomalé. Tady se chce výsledek hned, pokud možno ještě dříve, než se přiloží ruka k dílu. Ale to je slepá ulička, mnohokrát zde diskutovaná v různých formách. To je jen jiná forma života na dluh. Mnou propagovaní lidé potřebných vlastností by nemuseli ani nikoho odvolávat, dotyčný politik u vědomí nového prostředí (systému) by rezignoval ještě dříve, než by ho napadlo neplnit dané slovo.

193121

15.6.2009 19:34

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 193121

Do jisté míry máte pravdu v tom, že ve stávající politické situaci by odvolání politika nic moc neřešilo- protože by si tam dotyční nasadili ještě horší svini. Vezměme si případ takového Jančíka. Prohrál volby, ale Bém ho opět pozdvihl k moci. Dnes na Praze 5 řádí jako černá ruka a není široko daleko nikoho, kdo by se mu postavil. A si ještě stihl zaplatit Andreu Češkovou ( to je taková druhá Bobošíková), která se dostala díky jeho dobře zaplacené masivní kampani do EU. Ale kdyby platilo, že za stávajícího neoblíbeného politika by občané mohli zvolit kohokoliv z jiné strany, tak by to jisté řešení bylo. Jančík by byl vykopnut a nový adept by tam neměl tak silnou pozici, aby tam dělal takové prasárny jako on. Ale stejně je celkově ten stranický systém na hlavu- je to prostě podvod.

Pokud máte nadále zájem dozvědět se, jak si představuji odvolání politika, tak si to přečtěte na mém webu: http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

193353

11.6.2009 15:08

RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193079

V tom pripade svoboda projevu umoznuje rict, kde jsou priciny nejakych jevu. Kdyz nebude, tak ti co chteji nainstalovat diktaturu maji volne ruce. Vcera bylo vyroci masakru v Lidicich. Nedamvam to za vinu nemeckemu narodu, ale nacisticke ideologii. Jakakoliv ideologie touzi po privilegovanem postaveni a svoboda projevu ji v dosazeni trvalych privilegii stoji v ceste. Dokud lze kriticky vyjadrovat nazory, tak zadna ideologie se nemuze ve svobodne spolecnosti stat diktaturou.

193086

11.6.2009 16:07

Takze horke leto?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Horko ma byt v Chomutove a Moste. Tam pry neonaciste maji velkou podporu. Akorat bych se rad zeptal, kdo jim v techto regionech tu velkou podporu poskytuje a proc? Rec je o obrane svobody? Kdo dal povoleni k domovni prohlidce? Ve svobodnem state je totiz nutne mit povoleni k domovni prohlidce a to pouze na zaklade nejakych dukazu vyda soudce nebo jiny kompetentni organ statni spravy. V zadnem pripade v civilizovanych demokratickych zemich tato pravomoc nespada primo pod policii z duvodu stretu zajmu a vzajemne kontroly rozdelene moci v demokratickem systemu.

Dale zpusob provedeni zatceni. Kdo a z jakeho duvodu zaukoloval zatcenim deseti lidi specialni jednotky policie? Je nutne pro zadrzeni techto lidi, prolitnout v kukle oknem nebo vyrazit dvere? Cele to vyvolava dojem, ze se jednalo o psychologickou valkou proti rodinam zadrzenych, predevsim proti jejich detem. Nemluve o presumpci neviny, kdy jsou lide nazyvani v mediich nalepkovani a spolu s nimi neprimo vsichni, kdo dostatecne hlasite nevyjadruji poporu hloupe policejni razii.

Vsem, co tomu nadsene tleskaji bych vzkazal jednu vec. Sledujte dobre vitr, aby vas potlesk znel vzdy v souzvuku na te spravne strane. Potom se vyhnete vykopnutym dverim vlastniho domova nad ranem. Navic dobri roztleskavaci za zasluhy budou mozna pocteni ze zakona pravem, vykopnout nekomu se spatnym smyslem pro potlesk dvere jeho spiciho domu!!
http://zpravy.idnes.cz/pet-neonacistu-je-po-razii-...

193092

11.6.2009 18:21

RE: Takze horke leto?

Fred 84.?.?.?

Reakce na 193092

Zajímavé, že to začíná s novou vládou. Přituhuje asi. Pořádek musí být. At´drží Český národ hubu.

193096

11.6.2009 18:58

RE: Takze horke leto?

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Reakce na 193092

Psychologický efekt bude jistě značný. Příbuzní zadržených velmi pravděpodobně budou na ony mladíky útočit "jestli to mají zapotřebí", "ať už přestanou dělat kraviny" a nebo "ať radši dělají něco pořádného". Zvlášť pokud byly při zatýkání malé děti, které prožily šok z násilného vniknutí robokopů do bytu.
Neznám názory oněch zadržených a nevím, jestli bych s nimi souhlasil, nicméně vím jistě, že tohle divadlo má za cíl nahnat strach. Kdyby tahle akce byla typickou ukázkou policejní práce, tak by míra kriminality v naší zemi byla mnohem nižší než ve skutečnosti je. Bohužel tahle akce byla jen demonstrací moci, ukázkou svalů a pokusem zastrašit občany, kteří snad pochybují o důvěryhodnosti Systému.
Není pochyb o tom, že Systém ohřívá vodu v našem hrnečku stále intenzivněji a jak se někdo začne pokoušet vylézt, Systém rázně zakročí - ne vždy razií, častěji spíše diskreditací, dehonestováním, očerňováním a dalšími praktikami, které mají pro tyto účely velmi podrobně vypracované.

193103

11.6.2009 21:38

RE: Takze horke leto?

Mat 77.?.?.?

Reakce na 193103

Můžu jen souhlasit, demonstrace síly. A tady jsou naši učitelé.
http://www.youtube.com/watch?v=5k5y3fBH9Og

193125

12.6.2009 5:47

RE: Takze horke leto?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193103

Psychologicka valka je pekne svinstvo a chranen proti ni neni skoro nikdo.
http://www.novinky.cz/krimi/171113-synovi-premiera...

193156

12.6.2009 13:13

RE: Takze horke leto?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 193156

A je škoda ztrácet řeč o tamní "znormalizované" diskuzi,kde se zvláště v ožehavých kauzách projevují téměř výhradně jen konformní prorežimní "diskutéři" (nejspíš by kdysi spadali pod pojem "maloměšťák" ).
Ono není divu, když soucit s podivně stíhaným či dokonce odsouzeným se snaží Orgány vykládat jako schvalování trestného činu...
V ostatních mainstreamových diskuzích zaujímají naopak značný prostor obhájci svobody mj. i projevu, což placené i sympatizující příznivce demokratury současného střihu vede k nenávistným výkřikům o vhodnosti "přehodnocení" tamní podoby diskuze.

193183

13.6.2009 0:43

RE: Takze horke leto?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193183

Na siti nelze donutit dislutovat lidi podle predepsanych not. Test v seznam.cz to jen potvrdil, proste diskutujici se pohnou jinam. Dokud nebudou ty "spravne noty" pro celou sit, tak s tim nikdo nehne. A jak funguje jednohlasne hykani oslu? Kazda totalita je krasnym praktickym prikladem. At se jeden snazi sebevic, uvedomeli soudruzi nebo demokrati..., vzdy zacnou udavat ton cele skladbe. Byt byt by v orchestru hrali genialni virtuosove na napady jineho hudebniho genia, ktery slozi symfonii. Uderny pochod na buben v rytmu uvedomelych prehlusi jakykoliv jiny motiv. Podle hesla cim hlasiteji, tim lepsi muzika a samozrejme v zaveru ji pritvrdi basa. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

193211

15.6.2009 20:29

RE: Takze horke leto?

korutan 81.?.?.?

Reakce na 193103

Mého přítele zadržela policie na ulici, za bílého dne. Použili také komando, ale kupodivu zcela veřejně a poměrně klidně. Tu ranní hodinu a robokopy si nechali na jeho družku a tříletou dceru. Přesto, že jeho byt sledovali několik měsíců a i tři dny po zatčení, a přesně věděli, jaký je režim obyvatelů domu i bytu, považovali za účelné vykopnout dveře bytu, oknem nemohly, je ve druhém patře, a za řevu „policie“ vlítnout dovnitř a obrátit byt naruby.
Zastrašovací technika jako hrom! Účelem bylo, aby přítel věděl, že jeho rodinu mají ve své moci! Že na ni mohou! Stížnost u inspekce dopadla tak, že inspekce na jednání policie neshledala závadu!!
Být tím robokopem, byl bych docela nasraný, protože takové použití mé osoby, na strašení malé holky, mi přijde jako zneužití úřední moci jako hrom! Vždyť to stojí docela dost peněz, takový výjezd celé robokopí party a několika hodinové blbnutí v nočních hodinách po bytě! Vždy jsem si myslel, že tyto jednotky byly zřízené na boj s těmi nejhoršími jedinci a skupinami podsvětí a nikoliv na strašení dětí a samoživitelek z donucení!?

Korutan

193356

15.6.2009 23:53

RE: Takze horke leto?

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 193356

Po tom, co se nasli kovbojove co si delali zarezy na pazbu v Afganistanu, zacinam mit neblahe tuseni o vyberovem rizeni chlapku s kverem, kterym v masemediich rikaji elitni. Hezka scenka o kovbojich je ve francouzskem filmu Prohnili (Les Ripoux;1984).

193363

11.6.2009 18:51

No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Já čekal, že tu Stwora bude brečet [smích])

Říkejte si o mně co chcete, lidma jako vy já stejně pohrdám, ale za vyslovování názoru, že by některou skupinu obyvatel (cikáni, Židé), měli "poslat do plynu", bych tam okamžitě poslal dotyčné "myslitele" a všechny jejich sympatizanty.

Že nebyl nikdo potrestán za vyzývání k černé revoluci? Ukažte mi skupiny cikánů, které prochází českými městy a křičí: "Bílý do plynu!"
Nejsem žádný romofil, kolem nás jich bydlí několik rodin a zvlášť v létě bývají NĚKTERÉ nesnesitelné, sám jsem po nich před lety střílel v noci ze střechny ze vzduchovky, ale rozhodně je neposílám všechny na smrt!
Ale že někomu vadí Židé, to považuju za úchylnou zvrácenost a závist! Jo, mají peníze, vy nemáte nic, ale je vás hodně, tak je zlikvidujeme a jejich majetek zarizujeme, že? [bliji]

193102

11.6.2009 21:11

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Václav Semerád vsemerad (zavináč) volny (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193102

Ukažte mi skupiny cikánů...
Vložený obrázek
Není to sice správně česky, ale to bychom snad chtěli moc...

193117

11.6.2009 21:24

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Tom77 85.?.?.?

Reakce na 193117

To jsou blbci! Kdo by je pak živil? [velký smích]

193122

11.6.2009 22:59

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 193117

Kde jsou ti cikáni, co to tam stříkají?

Tohle může udělat každý, včetně tebe a zvlášť my bílý si rádi děláme legraci z jejich inteligence a proto, bych předpokládal, že to udělal někdo z "nás" [smích]
(viz kdysi oblíbený vtip: cikánská vyjmenovaná slova po d? Dyk, dylina, dyvadlo, dyskoteka, dýler, dyjagnoza, dyjagram, dygestoř, dyskutovat, Dytrojt, dykobraz, dygitalky, dy pryč a Dypárpl.)

193129

12.6.2009 19:28

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

sxg 91.?.?.?

Reakce na 193129

Vložený obrázek

193200

13.6.2009 8:07

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 193129

35letý muž terčem rasového útoku ze strany Romů v Ostrově nad Ohří

193226

11.6.2009 21:15

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Tom77 85.?.?.?

Reakce na 193102

Člověče! Vždyť tady nikdo nikoho neposílá do plynu (nebo se nakazit tyfem).
Že někdo nemá židy rád? No nemá...do roku 1945 je neměl rád skoro nikdo, teď je mít rádi musíme. Podivné.

193119

12.6.2009 1:34

RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 193102

Tak ošklivě se k tomu talentovanému etniku zachovali bratři Slováci.
Když jim jeden přemyslovský kníže bránil odejít do ciziny i s majetkem, argumentoval slovy : "Vždyť jste k nám také přišli bez něj".
Inu, jak pravil Nietzsche, Židé umějí být mocní všude tam, kde je moc a instinkt velkofinančníka se staví proti všemu extrémismu, jak máme právě možnost vidět.

193140

11.6.2009 21:26

RE: Zmrdi!

amiourka kamio (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 193107

Jojo, zavtipkovala jsem v článku Morganatická společnost o chodníkovném a vida, senátor Kobera hned připravil chodníkový zákon. Brzy nebudeme směti z domu [smích] A líto to těm nahoře nebude, protože když uvidí technické fotky spodiny z biometrických pasů, musí jím být jasné, že jsme všichni debilové.
Vůbec - tuší někdo, co posledních dvacet let dělala BIS?

193123

11.6.2009 21:18

Je nutné burcovat svoje nejbližší okolí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 204.?.?.?

Problém je, že většině lidí nedochází, že už se pro každého z nich "staví šibenice". V tom spočívá tajemství technologie moci. Až do poslední chvíle udržet dojem, že když bude ovčan držet hubu a krok a nevyčnívat, tak má šanci to přežít. Kdyby jen zlomku lidí došlo, že už byli odsouzeni a nemají co ztratit, tak by tuhle vládnoucí sebranku roznesli v zubech. A to je úkol pro nás, Zvědavce, rozšiřovat tuto pravdu v našem blízkém okolí. Ale je potřeba to dělat s citem, aby jsme nebyli hned považováni za konspirativní pomatence.(stačí třeba pár známým poslat odkaz na Zeitgeista, Endgame, Obama Deception či jiný film podobného zaměření). Nebo jsme jen banda neschopných pivních remcalů?

193120

12.6.2009 4:35

bila revoluce to nebude

honzak 195.?.?.?

priste to bude ruda revoluce, ne komunisticka, ale predevsim proto ze uz snad konecne bude poradne krvava pac ty sametovy nas nedovedly nikam

193149

12.6.2009 7:41

Pochod k jedné světové vládě, cesta vystlaná mrtvolama.

kozoroh 59.?.?.?

Vzpomínám na film "Bílá nemoc"od Karla ČAPKA, jestli se nemýlím, tam se židovský doktor, který zratil život, když se postavil proti davu, jež požadoval válku, hlas jedince, proti sfanatisovanému davu a srovnávám s dnešní situací ve světě a doma, máme dnes fanatiky pro boj proti terrorismu?( V Palestině, přejel buldozer přes tělo protestující ženy.) Jsou Američané trestaní za protest proti válce? Ano, jsou, tak ,jaký pak rozdíl.
Prostě ,dnes ,nikdo nezná demokratické pravidlo, " NESOUHLASÍM S TEBOU, ALE , BUDU TĚ PODPOROVAT, ABYS SVOBODNĚ PŘEDNESL SVŮJ NÁZOR.
Máme fanatiky-politiky, proti zbraním hromadného ničení, které na předpokládaném místě nebyly a tak tedy ani neexistovaly a země, která embargem ztratila na 500 000 dětí, byla komentována "Mařenkou", že je to tak v pořádku.Čas věci mění, co byla pravda včera, je dnes lež a naopak, ale, stale jsou fanatici prosazujíci v daný moment jejich pravdu a běda, kdo vybočil z řady, co by pan Nikdo, u politiků se to omlouvá a i netrestá, prostě, politik, změnil stranu.(Měli jsme nacisty a stali se horlivými komunisty, později horlivými demokraty, že ano?)
Podívejte na stát Israel, židé trpěli a dnes pod jejich diktátem trpí Palestínci, kteří jsou ve vlastní zemi, politika utrpení se stala židovskou zbraní k dalšímu utrpení.
Co, je pro občana správné, je otazkou, vemte jen příklady z historie Československa, PRVNÍ REPUBLIKA, demokracie s" hradní politikou", okupace, jako následek, že jsme se nebránili a byli zrazeni, obětováni spojenci, vnitřní i venkovní opožděný odboj a jeho následky, potom trochu nadechnutí a přišel komunismus, pražské jaro a normalisace a Sametová revoluce a ted tak zvaná demokracie a vždy byla nařízená lajna, jak se má občan chovat, Ti, co nařizovali, nikdy za své politické omyli nestrávili čas ve vězení, vězení většinou bylo pro ty lidi "dole", ukazkou je, "Nejsme, jako oni!" Media , politici a jejich nástroj kolaborace, vnitřní bezpečnost, vždy oddaně vykonali svou práci a je jedno, jaké jméno nese režim toho času. Ti, co sli nahoru do křesel cinkáním klíčů, dnes, nedovolí, aby někdo cinkal klíči jim, takže, nikdy s takovými lidmi nebude demokracie a tito lidé prakticky znemožní jakoukoliv opozici, vším, co se jim ke znemožnění hodí, použijí jakékoliv "bláto", jen, když oni přežijí nechtěné jim změny ze strany lidu a na názvu, absolutně nezáleží. To je podstata dnešních vládnoucích elit a je jedno, jestli je to USA a nebo Británie, Ukrajina, Burma, Nigerie, OSN a nebo Evropské společenství a nakonec v Čechách také, ty přece nemůžou zůstat pozadu, že ano?
Politici by měli skládat přísahu, že budou věrně sloužit tomu, kdo jim víc zaplatí. Na tomto světě je příliš mnoho lží a Ti, co z nich bohatnou a vládnou, přibývá. Demokracie nemůže žít, když všude kolem jsou političtí hoštapleři a tak je to i mezi státy.

193160

12.6.2009 8:51

Zoufale průhledné

Fernet 213.?.?.?

Tak už alespoň víme proč musela být položena vláda.... Aby mohl superžid Fisher potlačit bující opozici, aby se zase vyvolala atmosféra strachu a aby začala fungovat autocenzura.
Pak nám se vrznou několik set tisíc přistěhovalců a nikdo se neopováží ani špitnout....
Ano takhle vypadá naše demokratura ...
A to že na vnitru vypadl ze skříně zakladatel Čajky je jenom příznačné.....
[bliji]

193167

14.6.2009 15:43

RE: Zoufale průhledné

Lukáš 85.?.?.?

Reakce na 193167

Nevíte někdo, jakého původu byl ten Dzerzinský? Já četl, že měl šlechtický původ (tuším z Litvy),...ale stejně mi přijde, že to je žiďák..jó, kdyby tam vypadl portrét Hitlera, asi by se všchni po..lali...

193279

15.6.2009 9:14

V Nemcku si pro komunisty neprisli

L 195.?.?.?

Vetsina komunistu v Nemecku presla k nacistum. Byla to velmi podobna ideologie.

193320

17.6.2009 4:29

RE: V Nemcku si pro komunisty neprisli

Kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 193320

Mnoho lidí ,jež má sklon někoho mlátit, tak se dá i k policii a jeho "trestná" činost se takto zlegalisuje a ještě navíc je dobře placen za výkon služby a takových lidí není malo,co má slastný pocit někoho ovládat,mnoho takových se později dalo i k nacistům,ačkoliv, před tím byli komunisti, tak ,jak i dnešní byrokracie udělá nařízení a zakony a legalně okrádá občanstvo,které nemá šanci se tomu postavit.Historii vždy píše vítez,né poražený,ten ,je k tomu ,aby se všechno obvinění na něj svrhlo.Svět , dnes slýší jen jednu stranu ,tak zvané pravdy,ta druhá strana pravdy se prohlásí za lež a uvalí se na to tresty.Komunisti v Německu, tak ,jak v Rusku, naprosto většinou ,tak zvaní židé,bolševici,komisaři chtěli udělat bolševický=židovský převrat,podle , převratu v Rusku, tak,rovněž i v Madarsku a pokus byl velmi krvavý.Nakonec ,k vyjasnění historických a neuveřejnovaných zkutečností,čas od času ,neco, sem tam unikne pozornosti a dnes Vám ,dám příklad na hlubší přemýšlení,jak se věci mají doopravdy a vezmu si tak zvaného uznávaného politika Winston Churchilla, který ,sám o sobě měl židovské pozadí o to důvěrihodnější je jeho koment,jež byl zveřejněn na BBC.
===========
Jews 'partly responsible' for their troubles: Churchill
Mar 11 04:08 AM US/Eastern
The Second World War prime minister Winston Churchill argued that Jews were "partly responsible for the antagonism from which they suffer" in an article publicised for the first time Sunday.

Churchill made the claim in an article entitled "How The Jews Can Combat Persecution" written in 1937, three years before he started leading the country.
It would be easy to ascribe it to the wickedness of the persecutors, but that does not fit all the facts," the article read.
"It exists even in lands, like Great Britain and the United States, where Jew and Gentile are equal in the eyes of the law and where large numbers of Jews have found not only asylum, but opportunity.
"These facts must be faced in any analysis of anti-Semitism. They should be pondered especially by the Jews themselves.
"For it may be that, unwittingly, they are inviting persecution -- that they have been partly responsible for the antagonism from which they suffer."
The article adds: "The central fact which dominates the relations of Jew and non-Jew is that the Jew is 'different'.
-----------------
Otázkou je proč tolik desetiletí tento proslov nebyl nikdy zveřejněn, proč lidstvo musí čekat na "milodary" panstva=elity světa se něco opravdu pravdivého dozvědět.Kolik dalších desetiletí budem muset čekat na vyjasnění 11 september a nebo smrt Rudolf Hess a nebo smrt Kennediho.

193460

Příspěvků: 109

11.06. 00:50  proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 09:05 hestroy  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 11:06 Jakub Roth  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 11:45  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 09:35 djb  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 11:23  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 18:14 djb  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 22:25  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
12.06. 02:58 p  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
12.06. 08:02  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 10:14  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 10:31 ELCID  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 13:10 Olas  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 13:53  RE: proč obhajovat nácky a skinheady?
11.06. 18:46 amiourka  RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,
11.06. 22:36 rezistor  RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,
13.06. 03:48 amiourka  RE: ano, minimálně bych čekala symetrickou obhajobu zabásnutých anarchistů,
13.06. 04:59 amiourka  RE: 2. odpověď
15.06. 04:14  zkuste Thomase Paina
11.06. 01:35 ilsa  Přidávám svůj podpis pod tento článek
11.06. 01:36 wilonix  Obava
11.06. 03:43 steve  RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.
11.06. 09:54 korutan  RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.
11.06. 15:49  RE: Obava ? neni na miste. To je jistota.
11.06. 10:59  RE: Obava
11.06. 15:18 wilonix  RE: Obava
11.06. 18:31 Mrkva  RE: Obava
11.06. 19:59 wilonix  RE: Obava
11.06. 21:58 inn-ocean  RE: Obava
11.06. 23:05 wilonix  RE: Obava
12.06. 01:06 in-ocean  RE: Obava
12.06. 09:29  RE: Obava
13.06. 01:09 in-ocean  RE: Obava
12.06. 01:19 steve  RE: Obava
12.06. 01:10 steve  RE: Obava
12.06. 03:02 wilonix  RE: Obava
12.06. 03:03 wilonix  pokračování
12.06. 05:22 Rene Bartosek  RE: pokračování
13.06. 08:06 steve  RE: pokračování
14.06. 07:06  RE: pokračování
14.06. 09:40 Rene Bartosek  RE: pokračování
11.06. 02:01  Niemöller,
11.06. 05:10 Čechomil  RE: Niemöller,
11.06. 11:04 govind  RE: Niemöller,
11.06. 14:37  RE: Niemöller,
11.06. 02:26  podpis
11.06. 07:29 Václav Semerád  RE: podpis
11.06. 07:10 Buly  Chce to rozum
11.06. 10:31 Václav Semerád  RE: Chce to rozum???
11.06. 07:34 Krabat  Kam jsme se to dostali?
11.06. 11:28 Tom77  RE: Kam jsme se to dostali?
13.06. 09:24  RE: Kam jsme se to dostali?
11.06. 07:44 JanaJ  změnu ale jakou
11.06. 08:39 radek 28old  DEMORALIZACE STÁDA
11.06. 09:00  Forma nové diktatury
11.06. 09:22 připosraný občan  Také mám strach...
11.06. 14:56 Rene Bartosek  RE: Také mám strach...
11.06. 19:15 amiourka  RE: Víte, toto je policie
12.06. 00:21  RE: Víte, toto je policie
13.06. 04:30 amiourka  RE: Pardon 27 Kč stála košile v roce 95
13.06. 04:40 amiourka  RE: Víte, ve skutečnosti brání českému textilnímu průmyslu v rozvoji něco jiného
12.06. 03:42 p  RE: Také mám strach...
12.06. 05:16 steve  RE: Také mám strach...
11.06. 10:14  jde o to
11.06. 10:25 volič DS  A proč proti tomu nic neděláte?
11.06. 12:00  RE: A proč proti tomu nic neděláte?
11.06. 12:59  RE: A proč proti tomu nic neděláte?
11.06. 20:21  RE: A proč proti tomu nic neděláte?
11.06. 11:42 sxg  „Jedou si zase pro někoho“
11.06. 13:09 Maximin  tahle reakce asi nepotřebuje komentář...
11.06. 15:33 wilonix  RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...
13.06. 17:29 Wolfix  RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...
14.06. 11:47 MedaBeda  RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...
14.06. 13:27 Wolfix  RE: tahle reakce asi nepotřebuje komentář...
11.06. 13:19 BlueSpirit  Citace z novinek
11.06. 20:58 leo69  RE: Citace z novinek
11.06. 14:02 Pavel -Čert- Němec  Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 14:26 Vladimír Stwora  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 18:40  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 19:13 Vladimír Stwora  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 21:21  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
15.06. 19:34 Jarmila  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 15:08 Rene Bartosek  RE: Ma byt vzkriseni nacismu tolerovano?
11.06. 16:07 Rene Bartosek  Takze horke leto?
11.06. 18:21 Fred  RE: Takze horke leto?
11.06. 18:58 Sam Ting Wong  RE: Takze horke leto?
11.06. 21:38 Mat  RE: Takze horke leto?
12.06. 05:47 Rene Bartosek  RE: Takze horke leto?
12.06. 13:13  RE: Takze horke leto?
13.06. 00:43 Rene Bartosek  RE: Takze horke leto?
15.06. 20:29 korutan  RE: Takze horke leto?
15.06. 23:53 Rene Bartosek  RE: Takze horke leto?
11.06. 18:51  No jo, pozavírali nám chudáky nácky
11.06. 21:11 Václav Semerád  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
11.06. 21:24 Tom77  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
11.06. 22:59  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
12.06. 19:28 sxg  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
13.06. 08:07  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
11.06. 21:15 Tom77  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
12.06. 01:34  RE: No jo, pozavírali nám chudáky nácky
11.06. 19:50 sxg  Zmrdi!
11.06. 21:26 amiourka  RE: Zmrdi!
11.06. 21:18  Je nutné burcovat svoje nejbližší okolí
12.06. 04:35 honzak  bila revoluce to nebude
12.06. 07:41 kozoroh  Pochod k jedné světové vládě, cesta vystlaná mrtvolama.
12.06. 08:51 Fernet  Zoufale průhledné
14.06. 15:43 Lukáš  RE: Zoufale průhledné
15.06. 09:14 L  V Nemcku si pro komunisty neprisli
17.06. 04:29 Kozoroh  RE: V Nemcku si pro komunisty neprisli

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 0

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 4

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,75 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
23,76 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 823,86 Kč
1 unce stříbra
523,16 Kč
Bitcoin
1 371 716,72 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 10 022