Diskuze k článku

Noční můra Ameriky – Obamova dystopie

Příspěvků 60

25.5.2009 1:44

Neni co dodat.

Satanist 75.?.?.?

Nedavno jsem se vratil z USA. Pobyval jsem ve statech New Mexiko , Arizona a California a byl jsem tam dost dlouho na to aby jsem si vyslechl nazory cim dal tim vic chudsich americkych obcanu na Baracka Obamu a jeho sliby. Abych to zkratil, Americani sveho presidenta za jeho lzi a pripravovana svinstva zacinaji nenavidet jako George Bushe a vidi svoji budoucnost tak jak to je popsany v tomto clanku plny pravdy. O popsanych svinstvech dnesni americke vlady i o tom jak americky president v democracii podle sionistu podvedl sve spoluobcany svedci i to, ze jejich americka svoboda diky pohadkam o terrorismu sirene sionisticklymi lhari v massmediich se pomalu a jiste odebira do (_!_) vi dnes uz vetsina radne nasranych US citizens kteri svyho presidenta aby jim na rozkaz sionistickych kriminalniku podrezaval kejhaky volili.

191845

25.5.2009 7:03

RE: Neni co dodat.

Krabat 80.?.?.?

Reakce na 191845

S Američany pracuji prakticky denodenně a zatím se mi nezdá, že by jim spadly ty růžové obamovské brýle. Když jsem jim před volbama říkal, že Obama žádnou změnu nepřinese, byl jsem pro ně takřka vyvrhel. A v této euforii setrvávají, alespoň to je můj dojem. Doufám, že máte pravdu a konečně chytnou rozum do hrsti.

191852

25.5.2009 16:22

RE: Neni co dodat.

Felipo 85.?.?.?

Reakce na 191845

Z Vašich slov o sionistických kriminálnících je mi zle. Oni plíživí technokrati moci nejsou jedinci, ale nadnárodní korporace, které ovládají tento svět a politici a polititka jsou pouze nástrojem v jejich rukou. Mluvím o takových jakou jsou Shell, Coca cola, Mc Donald, Boeing apod. Ti určují, kdo dostane státní občanství, aby bylo komu prodávat. Nebo lobby za presidenta Clintona, jehož geniální zákon o tom, že každý má právo na vlastní obydlí spustil lavinu subprime hypoték, které byly jedním z faktorů spouštících současnou hospodářskou krizi. A bude hůř... Je zajímavé, že zde na internetu jako na nejsvobodnějším a nejhůře státem kontrolovatelném médiu (zatím) se opravdu projevuje množství osob, které to v hlavě mají srovnáno a vidí, do čeho se řítíme, ale v ulicích vládne lůza.

191891

26.5.2009 14:21

RE: Neni co dodat.

hc 90.?.?.?

Reakce na 191891

Vidím to podobně. Vliv velkých hospodářských organizací byl vždy nejlépe vidět v zahraniční politice USA. Ta se řídila především jejich zájmy a "lid" s tím nic nenadělal, i když se leckdy i snažil.

191956

25.5.2009 7:41

Konec svobody v USA

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Před Kongresem leží návrhy zákonů na kriminalizaci svobodného projevu na internetu cestou zákona o počítačovém obtěžování.

Pokud platí první dodatek americké ústavy nemůže být podobný zákon přijat. Pokud bude přijat bude konec svobod i v zemi svobody. U nás v ČR ústava nikdy svobodu nezaručovala neboť naše listina základních práv a svobod (na kterou se ústava odkazuje) obsahuje u každé klauzule poznámku, že svobody mohou být omezeny ze zákona. Tak de facto SVOBODY NEEXISTUJÍ. Existuje jen svoboda pro někoho. Pro toho, kdo momentálně drží otěže moci zákonodárné. Jaká sběř tyto otěže drží nyní je myslím každému zřejmé. Bolševičtí ideovládci by bledli závistí.

191853

25.5.2009 18:36

RE: Konec svobody v USA

steve 70.?.?.?

Reakce na 191853

.. jestli bude nebo nebude prijat, je priteli uplne - ale uplne jedno. I tak bude fungovat .... USA - svobodna zeme ? To myslis vazne ? Na svobodu musis "mit penizky", cim vice mas - tim vice jsi svobodny .. Pokud nemas, tvoje svoboda konci za pozdravem: "Jak se mas ?, odpoved: Dobre". Tenhle pozdrav uslysis za den 300krat, takze mas cely "ocean svobody", vsechno za touto hranici .. pozor, rozmysli si reknes !?
.. neni vse pravdou, co se ti k vereni predklada .. [smích]
.. tento link jsem tady dal vcera, ale opakovani je matkou moudrosti. Snad to zaujme vice lidi. A opravdu si myslis, ze s tim Obama vylezl proto, ze nemel vecer co delat? A proto, aby ho s tim poslal nekdo do haje ? [oči v sloup]
http://www.youtube.com/watch?v=1uuWVHT1WUY


.. vzdyt prece sliboval zrusit PATRIOT ACT I,II,. A ted ho doplnuje. Proto aby ho nejaky priblbly farmak z Arkansasu, ktery se neumi podepsat, nekam poslal ..??

191906

25.5.2009 8:28

S ruského politológa

mt-svk 91.?.?.?

si mnohi na internete robili žarty. Ale ak to bude takto pokračovať USA sa skutočne začnú rozpadať. A bolo by úsmevné sledovať ako by sa teoreticky odtrhli štáty ako Colorado, Nove Mexiko a podobne, skrátene tie, kde majú USA tajné základne.

191855

25.5.2009 10:22

Jsme na cestě do pekel

Sam Ting Wong 213.?.?.?

Už jen idealisté si mohou myslet, že nás čekají světlé zítřky. Budoucnost planety, nebo spíše lidské civilizace je ponurá a neveselá. Ovčané to samozřejmě příliš nepociťují, protože v Mekáči je pořád otevřeno, v kině se promítají americké trháky a TV reklamy jsou tak hezky barevné, plné sympatických tváří.
Možná by Zvědavec mohl zařadit rubriku Přežití a shromažďovat v ní informace o tom, jak přežít v nadcházejících dobách.

191862

25.5.2009 11:37

RE: Jsme na cestě do pekel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 191862

"preziti"?

tak skuste toto
http://www.specnaz.cz/index.php?id=53

[smích]

191869

25.5.2009 11:42

RE: Jsme na cestě do pekel

Miks 213.?.?.?

Reakce na 191862

To s tou rubrikou je dobrý nápad. Nějaký čas pátrám na internetu po podobných radách. Jenže na druhou stranu k čemu mi bude nějaký samopálek nebo bunkřík s vlastní studnou na zahradě v 3. světové, která jak to tak vypadá nakonec bude? Není lepší aby obyčejní lidé drželi při sobě a nenechali se nahnat do svinstev přichystatných "vyvolenými"? Cenzurou pornostránek to začne a koncentráky nejspíš skončí. Američanů je mi líto, a to jsem ty nabubřelé konzumáky neměl rád. Proč něco neudělají? Co můžou ztratit? Svoje stanové městečko? Doufám jen , že my Češi si tohle kurevstvo made in volstrýt nenecháme líbit - póvl pěkně do řady na polívku a buď makat, nebo válčit.Je načase se sjednotit jinak s náma bude zle.

191870

25.5.2009 13:30

jak přežít

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 191870

Jisté je, že samotný jednotlivec nemá žádnou šanci na přežití. Bunkr se studnou, malé políčko uprostřed lesů a podobné survival blbosti jsou v zalidněné Evropě k ničemu. Možná tak někde v odlehlých končinách USA nebo Ruska, a to jen do té doby, než i takovéto ukryté poustevníky začne okupační moc vyhledávat termovizí a pomocí satelitů, poté co ve státě převezme moc (pamatujte, bolševici museli mít zmapované, pokryté a profízlované úplně všechno).
Vlastní pole,zahrada i dům můžou být zkonfiskovány na základě zákona (jako za bolševika, hůl se vždycky najde), takže použitelné jsou jen v první fázi ekonomického kolapsu, do úplného převzetí moci. Konfiskace zbraní se už teď připravuje.
Není kam se schovat a přečkat to, když mají v plánu likvidaci 95% lidstva a ze zbytku nadělat otroky a "dárce" orgánů pro prodloužení vlastního života.Jediná šance je zabránit jim v převzetí moci jakýmikoliv prostředky,pak už nebude žádná šance.Bolševici i nacisti potřebovali lidi.Ti co jsou u moci dnes je už nepotřebují,naopak my jim překážíme. Vzpomeňte si na Hitlera/Stalina/Maa a jejich hrůzovládu (a to měl k dispozici chabé prostředky a technologie, proti těm dnešním).

Pamatujte, že jediná šance na přežití je informovanost a spolupráce co největšího množství lidí. Těch hajzlů je jen hrstka, nás mnogo [smích] a vládnou nám jen díky strachu a individualistické egoistické roztříštěnosti nás samotných. Pokud se budeme rvát mezi sebou o poslední zdroje a vlastní přežití, tak jim jen prokážeme službu.
Je potřeba oprášit stará přátelství, udobřit se s nahněvanými členy v rodině a navazovat známosti nové.Internet spojuje lidi a proto ho chtějí ovládnout.Takže cokoliv co spojuje lidi je nám ku prospěchu.Jak říkal Jan Neruda ve svém spisu "Pro strach židovský": Spolčujme se!

zdroj informací: ENDGAME na googlevideo.com

191880

25.5.2009 21:23

RE: jak přežít

Filla 213.?.?.?

Reakce na 191880

Tak zkuste třeba tohle: www.pojdsnami.cz - taky to spojuje lidi, především ty, žijící alternativním způsobem života (např. bez očkování, a vůbec jedince stojící vlastně proti proudu). Taky jsem rozhodně pro obnovení spolupráce, než pro přiživování atmosféry strachu horečnatým stavěním bunkrů apod. Být opatrní, nepodceňovat dění kolem a mít otevřené oči je naprosto zásadní, ale (s prominutím) "předposranost" vážně nic neřeší.
[smích]

191919

26.5.2009 15:04

RE: jak přežít

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191880

>zdroj informací: ENDGAME na googlevideo.com
Endgame, hm. Není na tom dokumentu (tuším z 2007) nikomu nic podivné? Nezdá se opravdu nikomu zvláštní, že v policejním a elektronicky kontrolovaném systému poletuje investigativní chlapík a ukazuje prstem na své trýznitele-věznitele?
Ale opravdu, ono vše nepovolené je trestné, a tak je také s každým nakládáno. Je ztrestán. Exemplárně a navždy. Takže to má povoleno? …(zatím). Ale kým?
Nebo žádné spiknutí není! Nebo jenom napůl? Jen takové techtle a trochu mechtle. Nepřipadá taky někomu, že se ho ti mocipáni jakoby trošku bojí? On se mi rozhodně vyděšený nezdá. a ještě má své www domény, stanici, šíří poměrně kvalitně zpracované dokumenty, pobíhá s tlampačem, je nepolapitelný… (Výsledky 1 - 10 z asi 15 800 000 na dotaz alex jones. (0,13 sekund))

(ještě připomínám, do džejlu se dá dostat třeba i za fotografování, pokud to káps uznají za vhodné, ale fakt možná přeháním a vidím svět zkreslně...[smích] )

191959

26.5.2009 18:18

RE: jak přežít

wherhrtjrj 85.?.?.?

Reakce na 191959

Odpovívám Vám na Alexa Jonese. Přečtěte si toto:
http://mika.blog.idnes.cz/c/31084/Rizeni-skod-aneb...

191966

26.5.2009 21:59

RE: jak přežít

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191966

>Odpovívám Vám na Alexa Jonese.
-----
A já si to dovolím doplnit. Už dříve jsem se tady v diskuzi zmiňoval a to několikrát, že Alex Jones je krypto-sionista. Je tím i poměrně dosti nápadný. Člověk to musí opatrně sledovat a musí si všimnout, že horlivý "konspirátor" a reportér Alex Jones sice odhaluje zákulisní tajné plány, ale současně si také neopomene do své reportáže vsunout určité dezinformace na odvedení pozornosti od skutečného problému a nebo na propagaci sionistických lží. To by ovšem člověk musel už znát ty příběhy z jiných pramenů a porovnávat. Potom to lze rozpoznat. Stejné platí o britském reportérovi Robertu Fiskovi, židovského původu, přesto "bojujícím" proti připravované židovské nadvládě (NWO) a rovněž si neopomene přihrát malou domů.

Alex Jones není židovského původu, ale jeho manželka je židovka, což znamená, že podle toho jejich přihloupého "zákonu", jeho dvě děti jsou také žiďátama. Alex Jones plánoval se svou rodinou emigraci do Izraele, ale jakmile zjistil tu obrovskou diskriminaci vůči smíšeným manželstvím, tak od svých plánů upustil. Zřejmě si ho tam za jeho pobytu ve "svaté" zemi připravili jako kybernetového bojovníka na šíření dezinformací?

191979

27.5.2009 9:24

RE: jak přežít

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191979

>Alex Jones není židovského původu, ale jeho manželka je židovka

Mirdo, trošku jsem tušil, že se ozveš, ale něco bych taky ještě dodal.
Setkal jsem se s nimi také tam, a to poprvé vědomě, že jsem věděl, že mám tu čest s židem. Těžko se mi to hodnotí, ale mám pocit, že právě jejich způsob nahlížení na věci je také jejich (z mého pohledu) slabostí, a tak jsou v tomto směru i zranitelní a manipulovatelní. Samozřejmě je mi jasné, že oni to vidí jinak…
Navíc by to znamenalo, že jeho argumenty jsme nuceni obracet naruby ve smyslu dvojí hry, tedy jsou vlastně nepoužitelné, tedy mlží. Koho tím chrání? Ty co obviňuje?
K odkazu výše bych ještě dodal, kdo by asi tak mohl disponovat s tak obrovským množstvím informací o aristokratických liniích… (tím netvrdím, že musí být zcela pravdivé).

192029

27.5.2009 14:51

RE: jak přežít

mtk 80.?.?.?

Reakce na 192029

Endgame, Zeitgeist, Nightmare, Money ....
Jsme v hustém "minovém" poli ve hře na pravdu. "Stojím na fleku, bo už nevím, kam hňápnout". Hodně udic a háčků, a na Rybáře vidět jen zkrz vlnící se hladinu ... [zmaten] [mrknutí jedním okem]

192053

27.5.2009 15:42

RE: jak přežít

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Reakce na 192053

[velký smích]

S.

192057

27.5.2009 17:55

RE: jak přežít

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 192029

>...Mirdo, trošku jsem tušil, že se ozveš...
------
To je to kouzlo internetu. Informace a dezinformace. Jak se v tom má člověk potom vyznat? [velký smích] Ale postupně.

>Navíc by to znamenalo, že jeho (manipulátorovy) argumenty jsme nuceni obracet naruby ve smyslu dvojí hry, tedy jsou vlastně nepoužitelné, tedy mlží. Koho tím chrání? Ty co obviňuje?
----------
Jak to vidím já, tak ta jejich strategie je především vytvořit chaos. Nepřeberné množství informací a soustavné poukazování na "nebezpečí" vyvolá v lidském vědomí i podvědomí zmatky s následnou rezignací. Lidský mozek to přestane vnímat. Tohle je naše přirozená ochrana organismu. Začne ti to být jedno...vzdáš to. Někteří méně labilní jedinci se budou dokonce i těšit a spolupracovat. Tohle je ten jejich záměr.

Nemusíme pochybovat o těch jejich plánech na vytvoření jedné světové vlády a rovněž nemusíme pochybovat o způsobu, jak to provedou. Teď jde především o to, nevzdávat se a pokračovat ve sdílení informací. Vědět co se chystá a řešení se už najde. Čím více lidí je informováno, tím větší naděje jejich neúspěchu. Jak se říká: "Více hlav, více rozumu" a nebo také: "Dáme hlavy dohromady" [velký smích]

Co dělá Alex Jones, je způsob manipulace s vědomím. "Odvážným" a senzacechtivým způsobem odhaluje plány na zavedení NWO. 90 procent informací je sice pravda a to vyčteš kdekoliv jinde. Alex tímto získá důvěru a přihodí si pár dezinformací. Jako příklad mohu uvést jeho film "Loose change", kde přesvědčivě poukáže na "pravdu", že to byl "inside job" a neukáže na skutečného viníka. V tom samém filmu Alex přednesl důkaz o tom, že let 93 přistál bezpečně na letišti. Oficiální teorie prosazuje verzi boje pasažerů s teroristy, kdy se letadlo střemhlav zaboří až po zadní křídlo do země. Nikde ani stopy po troskách havárie. Tímto Alex zase kryje skutečnost, že letadlo bylo ve velké výšce sestřeleno, kdy se trosky rozletěly na širokém prostranství a tím "unikly" pozornosti TV reportérů. Záměrně odvádí pozornost od těch, na které dříve poukazoval. Jinými slovy, dezinformace v plném proudu. Mohl bych pokračovat, ale tohle by jako příklad stačilo. Sám kolikrát dávám link na Alexovou "prison planet" webovou stránku, ale to většinou až po ověření, že to bylo podobně uvedeno i jinde. Beru to jako potvrzenou "pravdu". Ale teď příjde ta třešnička na dortě. Kde je ta skutečná pravda nám ukáže až blízká budoucnost. [mrknutí jedním okem]

192066

28.5.2009 12:24

RE: jak přežít

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 192066

Mirda je v lepším případě paranoidní užitečný idiot, v horším případě krypto-sionista. V každém odpůrci NWO, který nesedí v base, či záhadně nezemřel či není pohřešován, vidí agenta NWO. Tím pomáhá rozšiřovat strach mezi čtenáře Zvědavce a efektivně znemožňuje utváření skupin lidí bojujících proti NWO tím, že rozsévá nedůvěru a vzájemné podezřívání(jako u partyzánů za 2.sv.v. kteří se vraždili i mezi sebou, podezřívajíce jeden druhého ze spolupráce s gestapem).

Jak se vám, Mirdo, líbí váš styl myšlení, který jsem právě aplikoval na vás? ENDGAME obsahuje pasáž, která popisuje, jak v Izraeli ozařovali hlavy dětí sefardských židů silným rentgenovým zářením a mnoho z nich brzy umřelo. To vám připadá jako sionistická propaganda, obviňovat Izrael z genocidy "rasově nečistých" sefardů? Já se považuji za člověka který se vyzná v konspirativních teoriích, ale to že průkopníky eugeniky jsou USA a nikoliv hitlerovské Německo pro mne byla naprostá novinka. Jonesovy dokumenty obsahují některé komplexní informace o kterých se jiné konspirativní weby vůbec nezmiňují.Alex Jones už byl zatčen, ale nikoliv v USA ale v Evropě.V USA platí absolutní svoboda slova (i když Obama připravuje zákon o "hate speech"[mrknutí jedním okem], takže si jej zatím nedovolí zatknout, protože by se mohla zvednout bouře odporu. Jones je příliš známá osobnost, ke které mají lidé důvěru.Moc validních argumentů, že je Jones je agent, jste nepřinesl.Jsem na pochybách, jestli jste Jonesovy dokumenty vůbec viděl. Tak pro příště víc konkrétních argumentů(řeč byla o ENDGAME, nikoliv o LOOSE CHANGE).

192134

25.5.2009 12:32

RE: Jsme na cestě do pekel

korutan 81.?.?.?

Reakce na 191862

To co nás čeká, pokud nezvedneme své zadky od televizí a ledniček, tak moc k přežití nebude! Voldemordi dneska vedou 10:0, protože na to jdou opravdu rafinovaně a promyšleně. Stará hesla z poučky „jak vládnout“ se uplatňují jak na běžícím pásu. Vytvářejí si po celém světě prostředky k potlačení jakéhokoliv odporu v jakékoliv formě. Dnes již existuje řada podpůrných zákonů, které jaksi v praxi zatím nejsou neuplatňovány. Ale v okamžiku potřeby ze strany voldemordů mohou kriminalizovat v podstatě každého člověka. Ať se jedná o dopravní zákony, daňové, protiteroristické nebo protirasistické, nebo zákon o púolicii. Jejich bohatý sortiment zahrnující veškeré spektrum lidské činnosti, nedává v případě potřeby jedinci šanci na únik! Jedinou únikovou cestou pak zůstane sebevražda. Jedinou, totální a ze strany voldemordů žádoucí.
A tak se již poněkolikáté ptám, nezvedneme ty své zadky a nezačneme konat, dokud likvidační kruh není uzavřený? Jenom na těchto stránkách se řada lidí projevuje způsobem, který dává naději, že existují lidé, kteří už ten svůj nadzvedli a pár jich i nakročilo. Poťme najít způsob, jak odložit názorové nuance a naopak, najít to co nás spojuje a začít jednat. Jinak jsme opravdu na cestě do pekel!

191874

25.5.2009 16:20

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191874

Bylo by mi líto, kdyby na tak pěknou výzvu nikdo ani nepíp‘...
Tak to zkusím. Pro mě je fajn, že si v diskuzi cvičím psaní, jako převážně manuálně se živící jsem tuto dovednost téměř zapomněl. To mě uspokojí, mám pocit, že to mělo aspoň nějaký efekt (jako že klesá procento mých chyb).
Ještě bych potřeboval přiblížit typickýho voldemorda (tady jsem něco zanedbal), jestli si oba myslíme, že je to samé. Pokud se nám ho podaří „rozpitvat“, tak určitě na něj najdeme i nějaký ten „prášek“. [mrknutí jedním okem]

191890

25.5.2009 16:56

RE: Jsme na cestě do pekel

korutan 81.?.?.?

Reakce na 191890

Jednak mám dojem, že oba myslíme to samé, a dále se nemyslím, že voldemordi jsou to samé co Jožin z Bažin. Mám obavu, že na ty práškování nepomůže a že spíše práškují oni nás, tu ptačí, tu zase prasečí chřipkou.
Pokud se mám pokusit o definici vodlemordů, představuji si je jako tvory, které ovládla jejich temná stránka duše. Jako tvory, kteří se nechali zcela ovládnout predátorskou bestií bažící po totální moci a krvi. Přesto že jsou navenek kultivovaní, vzdělaní, milovníci uměleckých děl, nezřídka požívající velkou vážnost, především v kruzích voldemordíků snažících se vlichotit do jejich přízně, považují se za něco mimořádného, postaveného nad všechen plebs světa, oprávněni jej používat ve svůj prospěch, pro svou potřebu a ke svým účelů jakýmkoliv způsobem!
Plebsem, všemi níže postavenými opovrhují a považují je za méněcenné! To platí i o těch přičinlivých, podlézavých voldemordících. Jsou ochotni zbavit života kohokoliv. Miliony ve válkách, jednotlivce, pokud na něho padne stín podezření, že by mohl jakkoliv zkřížit, dotknout se jejich záměrů, kdykoliv!
Jednotlivce si všimnou pouze mají-li jej za prospěšného jejich potřebě. Ale opovrhovat jím nepřestanou. Proto i dárce orgánů mají rádi anonymní, protože by pak museli opovrhovat i kouskem sebe!
Často jsou voldemordi spojováni s jedním konkrétním pseudoetnikem. Asi proto, že z něho vzešel sám Velký Voldemord! A i podstatná řada jeho nejbližších nohsledů! Jenže dnes, myslím si, je toto ztotožňování zavádějící. Mám dojem, že voldemordi se rodí napříč etnickým spektrem světa. Že při jejich sjezdu sedí hezky vedle sebe a ani se nepožďuchují!
Asi to není zrovna definice, ale přiblížení snad ano?
Korutan

191894

26.5.2009 8:44

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191894

>Plebsem, všemi níže postavenými opovrhují a považují je za méněcenné!
Tímto si nejsem jist, že to vůbec takto stojí. Jinak se určitě v mnohém shodneme.
Budu používat pojem bratrstvo (b). Je to méně zavádějící. b se totiž neztotožňuje s žádným národem. Je vyznavačem kultu. Kultu moci. Národy a jejich cítění jen využívá. Židy velice snadno ovládá (stáli věky na okraji společnosti). Jeho skutečným nepřítelem jsou přirozené autority. Masy vždy využívá ve svůj prospěch proti autoritám.
b pracuje vždy pod maskou. To nevypadá sice jako novinka, ale mnozí s tím vůbec nepočítají. Znamená to, že když ze zadu škrtí, zepředu se usmívá maska. Když vás mlátí klackem, vidíte někoho jiného. Když vás okrádá, vidíte něco jiného atd. Z toho vychází, že pracuje černobíle. Na teze má antiteze. Zlo se tváří jako dobro. Důkazy k obhajobě jsou nejlepší k obvinění, atd. Co se jeví navenek nějak, tak to má pozadí zcela opačné.

Tedy pravá síla b vyplývá z jeho skryté stránky. Je tajnůstkářské. Ve všem co je tajné, je jako ryba ve vodě. Má v tom obrovskou tradici. Pracuje psychologicky. Jeho síla je v infiltraci. Infiltruje všude, ale především do vědomí. (Pokud posíláte děti do školy, vězte, že to je jejich přivlastněný a přetvořený vynález). Tam kde začíná psychologie, tam začíná jejich metoda manipulace. Jde daleko za rámec toho, co je běžně v tomto oboru známo. Sami se mentálně velice tvrdě cvičí. Mají tak daleko navrch vůči těm, které ovládají.
b vítá každé organizované snažení. To potřebuje ke své infiltraci. Tváří se klidně jako žid, křesťan, muslim, cokoliv.

Jak je ale možné, že se sami nezničí?
Jak se nakonec chrání sami před sebou?

Řád. Jeho pevný řád. Spřísahání. Tvrdý kult. Neváhá likvidovat své členy, co selžou. Nejhorším způsobem. Ještě jednou - řád byl, je a bude jeho nutnost k přežití. Ani jeho rodina si nemůže být jista, jeho děti, nic, řád je vždy první.

Na doplněnou. Toto není kolem nás 200 let. Počítejme daleko dál.
Tak co, je to dost spiklenecké? [mrknutí jedním okem] No, asi skutečně není nic dostatečně paranoidního, aby to vystihlo celou (opravdu ještě šílenější) paranoiu té věci. Ještě bych pokračoval, ale mám obavu, že by to mohlo být moc i na mnoho diskutérů Zvědavce.

191934

26.5.2009 10:01

RE: Jsme na cestě do pekel

henrypes 81.?.?.?

Reakce na 191934

tak nějak, informací je kolem a kolem, do roka tu je mimoz. invaze řízená b.....s tím práškováním poslední týden je to masakr, umřel mi tchán, nedožitých 49, ve spánku zřejmě infark, nemocný nebyl, sledoval jsem s kamošem dalekohledem letadla a co z nich teče, většinou to nebyly dopraváci nýbrž bombarďáci "jen mě uklidňuje, že nás chrání před škodlivým zářením z vesmíru" JM by řekl, že nám brání v transformaci, příjmu fotonů..... [bliji]

191939

26.5.2009 11:58

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191939

Už se to tu řešilo, varianty od bezděčného zastiňování až po cílené trávení. Každá má své zastánce a odpůrce, nelze žádnou z čistým svědomím vyloučit. Co je však zarážející, nejsme schopni to nijak ověřit a už vůbec ovlivnit. (Což více zapadá do tématu diskuze.) Budeme se teda tvářit cool, jako že to je normálka…

Více do tématu by zapadly třeba „Protokoly“, jakožto základní čtivo každého teoretika.
1, Vezměme si, že jsou pravé. Společně krok za krokem to sedí. Do toho nám zapadá i KM se svým „Kapitálem“. Každý se může přesvědčit na vlastní kůži jak nás „školí“ v našem břídilství s tím cokoliv udělat. Je to jako vidět někoho šlapat na kole a sám nedokázat na něj ani vylézt…
2, Nebo jsou podvržené (konec konců mají své podezřele podobné předchůdce). Kým? No přeci b. To je tam vytáhlo a drží a podle b šlapou (hrají svou sionistickou roli). Stačí jen ukázat a mají je v hrsti. Revoluce sem, povstání tam a je to. Kdo je tedy pánem… Tak tady ani nevíme, že se dá na kole jezdit [smích] .
Tak není nakonec ta první varianta přece jen lepší?

191951

26.5.2009 18:17

RE: Jsme na cestě do pekel

korutan 81.?.?.?

Reakce na 191934

Pane Spytihněve, myslím si, že Vaše a mé pojetí těch bestií, ať se nazvou voldemordy, nebo bratrstvem, se překrývá a doplňuje. Ale jak proti nim bojovat, jak je rozpoznat, aby člověk proti nim bojoval a přes všechno své snažení nestál v nimi v jednom šiku!? Jako jejich ponížený vazal, služebník!?
Když čtu tyhle řádky diskuze, podléhám pocitu beznaděje! A tak se ptám sám sebe, mám vůbec šanci být překážkou jejich snažení? Existuje možnost jak je zastavit a nebo mám jenom vyhlížet černou oblohu z Terminátora I. předznamenávající konec společnosti jak ji znám? Bohužel, odpověď nenacházím! A když, tak spíš slyším hlas, který mne nabádá, abych se na všechno vys… !! Ale není právě tohle to, co by chtěli? Abychom hodili flintu do žita a nechali jim své životy bez boje?! Abychom polemizovali na různých stránkách, v hospodách, ale hlavně, abychom se nezvedli od ledniček a televizí?! Nebo PC!?

191965

27.5.2009 8:50

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191965

Beznaděj zažijeme jen tehdy, pokud víme co je naděje.
Musíme to nějak držet v rovnováze ve smyslu našich očekávání. Asi bych dodal. Pokud víme přesně, co děláme a známe smysl věci, tyto emoce nehrají žádnou roli. My prostě jen víme, jak to dopadne.
A tady asi nevíme… (nebo víme?)
Proto jsem chtěl pitvat nepřítele. Abychom však věděli co je vůbec nepřítel (překážka v cestě), měli bychom znát naši cestu (smysl snažení). Z toho vyplývá, že se třeseme z „NWO“, protože nemáme vlastně šajn, co se s námi zamýšlí. Prostě jen strach, že bude hůře. To ovšem jako napotvoru způsobí, že bude…
Cítíme, že je tu nepřítel, a tak kopeme okolo sebe. A tak si ještě ubližujeme. Jsme ještě snadnější kořistí.
My tušíme, že NWO je něčí záměr. Já vím, že sionisté to nejsou. Jsou jen nástrojem (jejich síla spočívá v jejich naději na jejich NWO), ale na ně si brousí zuby mocnější predátor. (Teď si svou oběť jen vykrmuje).
Ten má vždy dvě varianty pro své oběti. Bláto a louži. A vždy je to systém. Já neplácám, je to pozorovatelné (pokud se vymaníme z běžných schémat myšlení). A taková (byť dravčí) činnost aby byla úspěšná, musí mít své ústředí. Nějaký mozek. A zdroj síly. Nebude to více jak hrstka zasvěcených jedinců (možná do dvaceti, proto bratrstvo) a ti pak manipulují celou sítí… A ti nemohou být vidět. Proto musí vytvářet mnohonásobnou clonu a vždy hrát dvojí hru. Snažit se v tom vyznat je vyčerpávající úsilí – často vyvolávající opět beznaděj… Je nutné si udržet emoce v klidu (rovnováze), prostě se nedeptat (jako když jíme chleba), pokud se v tom máme vůbec pitvat.

Co jsem tedy chtěl říct? Abychom to vůbec byli schopni řešit, musíme mít cíl. Nějaký smysl věci. Nezávislý, tedy absolutní. Máme?

192024

27.5.2009 10:37

RE: Jsme na cestě do pekel

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 194.?.?.?

Reakce na 192024

Problém je že skutečně nevíme kdo je tady "nepřítel". Jsou to židé ? Postupně jsme se dopracovali k závěru, že takové zobecnění je na škodu a ne k užitku - viz. nacistická éra. Jsou to sionisté ? Už jsme snad blíže ale není i sionismus takovým nastrčeným terčem ? Kapitalisté ? Těžko, poučili jsme se z komunistického tažení proti nim. Tak Bilderbergové ? No třeba jsme blíž, ale opravdu za nimi nestojí ještě někdo jiný a neviditelný ?
Odpor se vždy v dějinách obrátil vůči NASTRČENÝM a SKRYTÍ nakonec nejen že zůstali nedotčení ale ve výsledku ještě více vydělali a upevnili svou moc.
Podle mě není jiné cesty než počkat až se ONI odmaskují. Pokud se tedy odmaskují. Odpor vůči NWO je možná realizovatelný až v době kdy bude NWO zaveden a naplno se projeví.
Do té doby je třeba sbírat síly a shromažďovat informace, ke kterým v budoucnu nemusí být přístup.

192034

27.5.2009 13:49

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 192034

To je také varianta.

Tak tu naší situaci nějak shrnu.
Zvířátkům dělalo potěšení se proběhnout. Tak si vždycky hupli do kolečka a proběhli se ke své spokojenosti. No a některá si z toho začala dělat vídeňské kolo. To samosebou začalo váznout, čím více zvířátek se točilo a méně běželo. Nakonec to všechny přestalo bavit a potěšení z kolečka bylo v krizi a zastavilo se. No a to se opakovalo pořád, než se zvířátka točící stali nenápadná a ty běžící oblbli vidinou na konci kolečka. Vidina se mění podle nálad uvnitř kolečka. Navíc je umocňována hrůznou představou za kolečkem. Ty běžící se trápí (o potěšení již dávno nemůže být řeči) jen aby už byli na konci toho úmorného kola. Potutelná nenápadně se točící zvířátka chystají na konci kolečka NWO, zatímco to NWO se zdá být již na začátku kolečka, uprostřed kolečka … [smích]

192048

27.5.2009 13:39

RE: Jsme na cestě do pekel

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 192024

Ano přesně to samé si myslím já a myslím si to už delší dobu, co nad tím přemýšlím. Stačí si trošku projít protokoly, tam to v podstatě je napsané. Například úplně odmítám názor, že VŘSR byl pokus o zavedení NWO. Ta jen měla zničit Rusko, vystrašit lidi a vůbec pomoct zničit "starý řád". V podstatě i ulehčit nastolení nacismu, který byl vlastně použit pro to samé. Následovalo to diskreditací SSSR a další na řadě jsou nyní USA, Izrael a celý "kapitalismus". Všimněte si, že "oni" vždy pomůžou nějakým darebákům k moci, využijí je pro své záměry a až jim poslouží, tak začnou podporovat druhou stranu a tím dosáhnout i zlepšení svého postavení, vlivu a vydělají v podstatě podruhé. První takový větší příklad byl v době francouzské revoluce a Napoleona. Mají to skvěle promyšlené a plánují několik tahů dopředu. NWO podle mě nebude žádný celosvětový koncentrák pod vedením velkokorporací, ale myslím si, že právě zeitgeist 2 je reklama na NWO. Nejdříve ale je plánována totální katarze společnosti, dohnání všeho špatného do extrému a jasné pojmenování "viníků" (obětních beránků) - USA, Izrael, korporace, kapitalismus, individuální svobody,.....
Ale to už bude 90% lidstva po smrti, takže nás to nemusí moc zajímat. [smích]

192047

27.5.2009 15:37

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 192047

Ano, revoluce je metoda, se kterou se právě kalkuluje. Daleko výstižnější výraz je ale asi konflikt, nebo povstání či odboj, nebo něco takového. Revoluce je termín, který má nejspíš odvést pozornost od jádra věci.
Právě z toho, že "zeitgeist 2 je reklama na NWO", by se dalo i usoudit, že je to trik, a o takové nějaké „NWO“ vlastně nejde. Stále stejné triky dokola…[cool] Tedy by mohlo platit, že "NWO podle mě nebude žádný celosvětový koncentrák pod vedením velkokorporací". Ale také nejspíš nejde ani o to, co je v tom dokumentu. (Reklama je konec konců finta, jak koupit něco, co tím vůbec není, či to ani nechci.)
O co jde? Nejspíš o vize. Vnucené vize = manipulace.

"Stačí si trošku projít protokoly, tam to v podstatě je napsané" a "Mají to skvěle promyšlené a plánují několik tahů dopředu". Tak tohle je taky vlastně velice zvláštní. Je to jasné a nikdo se neubrání… Je to jak zakleté.
Mám za to, že i samotní Ročildi musí být vyvaleni z toho, jak jim ten plán samoběží. (Já bych byl a určitě bych byl mírně nervózní). Tím spíš, když bych věděl, že jsem to třeba vůbec nepsal a na čele mám razítko s vekým Z… (ale jiní jsou na tom, řekl bych materielně hůře, tedy bych fungoval jak se patří) [smích]

Možná se pletu, ale Evropa byla prakticky v krizi a vytunelována již v době, kdy děda Bauer ještě pančoval kovy v ghettu. [mrknutí jedním okem] Myslím, že ho trápilo spíše nedokonalé účetnictví, než jak se hýbe nejmocnějšími světa. Na to tu byli kabrňáci, řekl bych … zkušenější. A samozřejmě s těma darebákama na šachovnici to sedí.
(Já tím zvrhlost něčeho jako je oligarchie lichvářů vůbec nechci omlouvat, jen se zkouším zorientovat na šachovnici).

192056

25.5.2009 12:45

RE: Jsme na cestě do pekel

John Dovany 78.?.?.?

Reakce na 191862

Všechno je, jak má být. Je nutné, aby se všechny ty události děly, jinak lidstvo neprohlédne. Někdo ví a někdo vědět nechce. Proto se to děje. Internet je bič na NWO. Myslím, že elity nedocenily význam internetu, jako zdroje nezávislých informzcí a čím dál víc se to mezi lidmi šíří. Je třeba aby, články ze Zvědavce, Matrixu-2001 a videa z Mustvatch.cz vidělo co nejvíce lidí a hlavně policistů a vojáků a nebude nikdo, kdo bude elitě pomáhat v naplňování jejich vizí, protože lidé to prokouknou. A tak mailujte, diskutujte a šiřte co nejvíce můžete, ať jim to překazíme. Někdy je nutné padnout až na dno, aby se věci daly do pohybu. Věřte v Boží plán - nenechá nás padnout. A nyslete pozitivně, jakkoli je to teď těžké. Každou myšlenkou vytváříme realitu a nesmíme dopustit, aby byla negativní. Hodně štěstí všem přeji.

191875

25.5.2009 14:53

RE: Jsme na cestě do pekel

Winston Smith 213.?.?.?

Reakce na 191875

Ano. Lidé musí prohlédnout. Ale kam až celá situace bude muset zajít, než se jim aspoň trochu otevřou oči.
Můj dobrý kamarád je velice inteligentní a zodpovědný člověk. Ale právě v kontrastu s jeho inteligencí mě šokuje fakt, že jakékoliv odkazy na články či postřehy ze Zvědavce či dalších stránek bojkotuje. Jakmile mu něco takového pošlu, maže to aniž by email otevřel! Ale hádá se se mnou, že jsem tmář, že jsem musel úplně zblbnout, že dopřávám sluchu takovému tmářství a spekulacím! Já mu oponuji aspoň větou: "Tak si to prosim Tě aspoň přečti! Nemusíš tomu věřit, máš vlastní hlavu, udělej si vlastní obrázek!" NE! Vede si stále svou. Nevěřil mi ani oficiální zprávu např. o částečkách výbušniny v prachu WTC! Nevím jestli je to proto, aby nepřišel o iluze, o sladké nevědomí. O nějaký růžový svět jak kvůli soukromí, tak snad i kvůli práci, kterou dělá.
A s podobným postojem se setkávám dnes a denně! Drtivá většina lidí má před očima akorád "ofroudy", plazmovky, dovolené, baráky.
Vzpomněl jsem si nedávno na lidi ze Zvědavce: Sedím s kamarádem večer u piva. Je to jeden z hrstky, který vidí. Řešili jsme Obamu, zednáře, Bilderberg, krizi atd. Když tu naši hokejisté dali na mistrovství nějakého pitomého góla (i když jsme hráli proti slabšímu protivníkovi a vítězství bylo v kapse). V hospodě strašný řev nadšení, barman lítal s táckem panáků jak čamrda a majitel pustil tak nahlas od Queen - We are the champions, že jsme s kamarádem museli přestat debatovat (v té chvíli o hospodářské krizi)a čekat, až se "národ" vyřve.
Přiznám se bez váhání - bylo mi smutno až k pláči!
Ptám se:
Otevřou tito lidé vůbec někdy oči? Neotevře je až nějaká další generace?

191886

25.5.2009 16:41

RE: Jsme na cestě do pekel

steve 70.?.?.?

Reakce na 191886

.. tvuj pritel, trebaze inteligentni - je obycejny zbabelec a bude prvni, ktery bude ochoten te oddelat. Prave proto, ze je zbabelec. A never mu. Uz ted je pro tebe hodne nebezpecny. To je zkusenost. A svoji vlastni latku pro "pratelstvi" poloz mnohem vyse. Budes mit pouze jednoho, nebo dva pratele, ale budes vedet, ze pro tebe a vasi pravdu pujdou do ohne kdykoliv. Vyber si lepsiho pritele .. Kvalita pred kvantitu .. Tvoje pravda musi hledat spriznence. Jeste neni cas, ted jeste ne ... Nehazej perly svinim, v teto chvili to je sebevrazda. Sbirej a trid informace. Ze vsech oblasti, souvislosti, navaznost.
.. v teto chvili je to pro budoucnost lepsi zbran, nez 2000 ozbrojenych chlapu.
INFORMACE jsou dvere ke zmene !

191893

26.5.2009 10:08

.. tvuj pritel, trebaze inteligentni - je obycejny zbabelec a bude prvni, ktery bude ochoten te oddelat

henrypes 81.?.?.?

Reakce na 191893

...... [překvapení] TOŽ TAK TO JE

191941

26.5.2009 15:30

RE: Jsme na cestě do pekel

malý vont 85.?.?.?

Reakce na 191893

jaké perly sviním? je toho plný net už celá léta. stačí zaměnit filmíky alexe jonese za příběhy o nulanulasedmičce a místní fórum za štěbetání o nejlepší výživě pro miminka na trhu a je to přesně to pravé, jak to má být.

řešíte tu protokoly sionských mudrců? svatá prostoto...
právě takové diskuse v podstatě tomu systému slouží nejlépe, z jakékoliv black-op totiž vyrobíte napůl dětinskou bondovku a napůl sci-fi thriller, kdo tomu pak uvěří? docela by mne zajímalo, kolik takových fór jako matrix-2001 apod financují nebo plní svými příběhy právě ti chlapíci, co je tak nemáte rádi : -) modelují tím vaše nevědomí do docela výstředních tvarů.

mimochodem, co provedeme s tou starou čínskou základnou na měsíci? jo a pozor na chemtrails, příští týden to rozjedou!!

191962

27.5.2009 10:22

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191962

>z jakékoliv black-op totiž vyrobíte napůl dětinskou bondovku a napůl sci-fi thriller, kdo tomu pak uvěří?
No díky tomuto tvrzení ten posměšný tón není úplně fér. Z něho totiž jasně plyne, že pod povrchem „bondovky“ tak jako tak něco hnije.

192032

25.5.2009 16:56

RE: Jsme na cestě do pekel

Miks 213.?.?.?

Reakce na 191886

Mám podobnou zkušenost s kolegy z práce.Rozhodně to nejsou žádní hlupáci, ale rozumní chlapi s životními zkušenostmi. Akorát večer k pivku baští Novu - např. Rusové jsou svině páč srpen 68 a Gruzie, řecké puberťáky postřílet, ježto zapalují auta a banky.A tak bych moh pokračovat.Je to jak černobílej válečnej týdeník před čb slaďákem. Nemá cenu se s nimi dohadovat,nebo je nutit ke čtení něčeho o co nestojí. Dokud mají na hypotéky, dokud teče benzín , dokud mají co dát dětem, tak jde o hovno.Až nebude kde brát, pak teprve bude mela, tomu věřím. Obávám se, mr. Smith, že empétrojková newgenerejšn oči neotevře.Nemá důvod. Všechno je přece mega super cool a super bomba sqvjelý.

191896

25.5.2009 20:10

RE: Jsme na cestě do pekel

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 191896

snad z nudy, zapnul jsem jednoho dne TV, nevěřil jsem vlastním očím a uším, moderátor nabádal diváky (šlo o pořad určený malým dětem) aby se za každou cenu smáli, dokonce jim předváděl jak (myslím, že to byl dejdar) [bliji] jsem přesvědčen, že SYSTÉM skutečně funguje

191913

25.5.2009 16:05

RE: Jsme na cestě do pekel

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191875

>Internet je bič na NWO
Neříkám, že by nemohl být, ale…
Kdo vlastní telekomunikace, družicové systémy a informační systémy obecně. Myslíte, že si na sebe pletou bič? Jak vlastně může vůbec tomu NWO škodit, pokud tedy je to to, co nám vadí, a co myslíme, že oni chtějí. Zatím to vypadá, že jim spíš náramně pomáhá a celou záležitost urychluje.
Nechci kazit naděje, spíš chci říct, že takhle to možná vůbec nestojí. Určitě za úvahu stojí, jestli právě NWO není zcela něco jiného, než si máme myslet, že to je…
(tím samozřejmě nechci říci, že někdo ze jmenovaných výše by něco strojil, spíš to, že skutečná hra se může odehrávat jinak a jinde)

191889

25.5.2009 17:10

RE: Jsme na cestě do pekel, - do raje ..

steve 70.?.?.?

Reakce na 191889

náramně pomáhá a celou záležitost urychluje
.. take nad tim tak premyslim ...
Nahody neexistuji. Internet budi revoltu. Je kontrolovany, lide jsou "skatulkovani". Internet slouzi jako nejrychlejsi selekce ! Stejne jako je vyuzitelny, je rovnez zneuzitelny (a to se bezne deje)..
.. Cil elit je prosty. Ovladat zdroje a kontrolovat muzstvo. Za JAKOUKOLIV CENU. Cim mene muzstva, tim mene nakladu a vetsi zisk. A vsechno kolem (napriklad prvni krucky tve dcerky) - je nedulezite ! Myslis si snad, ze lidsky zivot ma dnes nejakou cenu ? Lidsky zivot je spatna investice. "Az pri vrazdeni cloveka se tato minusova investice zurocuje do zisku."
.. Pravda, zodpovednost, laska aj. jsou dnes ZBOZI, stejne jako prezervativ, prostituce, korupce nebo rohlik ...

.. a ono heslo "Nejsme jako oni" musi dnes znit takto: "Musime byt horsi jako oni". Jestlize chceme dychat a divat se na prvni krucky nasich deti ... Jinak nas oni "humaniste a demokrate udusi" ..

191897

25.5.2009 18:01

RE: Jsou na cestě do pekel

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 191889

Kdyby byl internet elite nebezpecny, klidne jej mohou vypnout nebo jen omezit. Ono se tak nekde stava. Na druhou stranu se prave tim se ukazuje jak jsou lide slepi a co vse si muze elita dovolit. Zadne masy lidi se nezvedaji, jen poslusne pracuji, slavi pravidelne svatky a pali olej.
Prijde Bozi soud? Svetove deni se vice mene toci kolem Bohem zaslibenho statu svym vyvolenym. http://www.antiwar.com/pat/?articleid=14091
Mnozi dnes v Boha neveri ale stale se mluvi o pravu na domov nejutiskovanejsich lidi v historii sveta. O koho vlastne jde? Skupinu odstepenou ze semitske rasy, nabozenstvi ke kteremu se pridali cerni z Afriky, orientalci a hlavne Euro-asiate? Zajimave, ze se do sve zemicky tito lide netlaci a vetsina zustava roztrousena po svete. Dokonce se zjistuje, ze 1/4 obyvatel radeji zaslibenou zemi opusti.
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1087472.html
Clovek se musi zamyslet proc prave v USA je internet neomezeny.
http://original.antiwar.com/giraldi/2009/05/18/pic...

191901

25.5.2009 18:36

RE: Jsme na cestě do pekel

John Dovany 78.?.?.?

Reakce na 191875

Tak tady to vidíte. A to jsem psal: "Myslete pozitivně" [smích]

191907

26.5.2009 10:04

RE: Jsme na cestě do pekel

henrypes 81.?.?.?

Reakce na 191875

SOUHLAS, INFORMACE SE ŠÍŘÍ [velký smích]

191940

28.5.2009 19:48

RE: Jsme na cestě do pekel

rataj 85.?.?.?

Reakce na 191875

Máte pravdu, lidi většinou, vulgárně řečeno, chrápou a probudí se teprve tehdy, až s nimi něco opravdu pořádně otřese. Zatím moc nechtějí slyšet o nespravedlivých válkách, které se vedou ve vzdálených zemích, nechává je v klidu, jak se se ve značné míře prošustroval národní majetek, nevyjdou hromadně do ulic, aby demonstrovali třeba za odvolání místních byrokratů, kteří neoprávněně za pár švestek získali, nebo za (pro ně tučný) úplatek rozprodali za směšné ceny obecní majetek, prostě nechají se bezostyšně okrádat od malé menšiny zbohatlíků a spekulantů, kteří si za několik let třeba tady u nás po „tý veleslavný sametový“ revoluci „našušnili“ často i nehorázné bohatství. Kolik „poctivců“, o jejichž korupčním jednání se semtam dovídáme i z mainstreamových médií, bylo po zásluze „odměněno“ spravedlivým soudem? A tito lidé si přirozeně přejí uchovat a rozmnožovat takto „poctivě“ nabytý majetek a spolu s jejich příbuznýmí a známými, kteří z toho často mají rovněž nemalý prospěch, podporují u nás i v zahraničí ty síly, které jim takové jednání umožňují a které jim slibují ochranu před lidem, kdyby se náhodou probudil a projevil svou sílu v masové demonstraci proti zlořádům. Obdobně je tomu i jinde ve světě, kde se mizivá menšina zmocnila rovněž jistě zcela „poctivě“ většiny světového bohatství a jeho prostřednictvím obrovské politické moci. Zda se lidi ještě včas probudí ze své letargie, je ve hvězdách.
Doufám v naši policii i vojáky, že by se nikdy nenechali zneužít k zásahům proti oprávněným demonstracím lidu, a nehájili zájmy takových „poctivců“, kteří by v nich nejraději viděli jen své poslušné, nemyslící otroky.
Relativně pár jedinců dokáže udělat bordel v lidské společnosti, proto, jak se učí v náboženství, Pánbůh nepřipustí ani jednoho hříšníka do nebe.

192226

25.5.2009 15:19

RE: Jsme na cestě do pekel

Arim 217.?.?.?

Reakce na 191862

Ano, bylo by to super, také už o "přežití" v budoucnu přemýšlím nějakou dobu, taková rubrika by byla fajn.

191887

25.5.2009 22:24

RE: Jsme na cestě do pekel

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 191862

Na preztie odporucam pozerat na youtube filmy bear grylls survival guide. http://www.youtube.com/results?search_type=&se...

Odporúčam ludi so len pre silnými nervami a zaludkami!

191923

25.5.2009 17:42

je pozdě...

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

můj optimizmus mi říká, že je brzy na hodnocení...

191899

25.5.2009 20:52

Prepacte damy a pani prispievatelia. Ja neviem o com pisete?

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Kazdy trocha inteligentny clovek vedel, ze cokoladovy Obama ja iba figurka sionistov. Vid jeho poradcovia. Ze ma jeho plet pacifikovat prostoduchych Africanov a idiotov v CR a SR je jasne. Ale ako cokoladova figurka priam z FA.Orion je debil. Cudujem sa, co od neho stale ocakavate? Asi ste prepadli osialu. Uvidite ako pojde s dlhym cokoladovym nosom z Ruska pri jednani o obmedzeni strategickych jadrovych zbrani. Mali by sme sa tomu cokoladovemu hlupakovi poskladat na vreckovky. To by ho potesilo
ked uz nie je politik. Nakoniem kto moze byt dnes v SSA politikom, ked je pod kuratelou chazarskych organizacii. A preto netreba brat kecy "politikov" SSA vazne. Ved je to len "Voice his master Israel" [velký smích]

191917

25.5.2009 21:11

Takto to vidím

mathes 95.?.?.?

že za pár mesiacov možno rokov pomôže už len jedno Revolúcia. Ja osobne mám skúsenosti takto že s kamošmi o tomto kecať a celkom že dobré. Síce začiatky boli o Zeitgeiste, ale to boli nenormálne dlhé rozhovory pri pití v piatok večer. [smích] Ale potom to už prešlo aj na krízu a terajšie takže našťastie s nimi viem o tomto pokecať. Takže ja osobne poznám iba zopár ludí, ktorý sa boja čítať tieto veci. Ale zas moja učiteľka cvičnej firmy hneď kritizovala keď som uverejnil niektoré články zo zvedavca, alebo tvini na mojom školskom blogu. Tak pochopíte také, že prečo píšeš po česky? Akoby slováci nechápali po česky. Však stará rašpla to je a isto ešte lepšie vie po česky ako ja, len jej vadí že tam tie články uverejňujem pretože to pozerajú aj neaký profesori či dekani z vysokých škôl keď robí neaké prezentácia. Ale tak ja just ešte viac tých článkov tam budem dávať [velký smích] [velký smích].

191918

26.5.2009 0:58

RE: Takto to vidím - a Dobre !!

steve 70.?.?.?

Reakce na 191918

Mathes, a dobre delas ! a davej tam tech clanku vice a porad. Az se z toho ta stara raspla uplne doraspluje ! At se z toho treba posere. Cim vice lidi bude cist Zvedavce, tim vice bude posranych raspli. Posrane prdeli nikdo neuveri, ze takhle vypada Svoboba !
Mathes - drzim ti palce, chlape !!

191926

26.5.2009 18:33

RE: Takto to vidím

grwgrwggrh 85.?.?.?

Reakce na 191918

Na Zeitgeist pozor!!! Je klidně možné, že za jeho vznikem stojí samotní spiklenci! Či lidi podobně nebezpeční jako ti známí spiklenci (Rothschold a spol.)!
http://janzeman.blog.idnes.cz/c/57500/Filmovy-hit-...

191968

26.5.2009 21:28

RE: Takto to vidím

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 191968

Pravděpodobnost,že za Zeitgeistem nestojí spiklenci,je přiměřená tomu,že za H.P. stojí ta pulina Rowlingová. [smích]

191977

27.5.2009 9:19

RE: Takto to vidím

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 191968

Ano,je to dost pravděpodobné.Zvláště přihlédneme-li k jejich "jízdnímu řádu" - Protokolům

192027

26.5.2009 5:11

Czech Republic - to be, or not to be, that is the question !

Vandal po deseti letech 70.?.?.?

Vážení, Vaše příspěvky by mně měly potěšit nad mou prozíravostí emigrovat v osmašedesátém roce. Přiznám se, nebyla to prozíravost, ale nepromyšlená reakce na Invazi.Teprve tady za kopečkami jsem si musel doplnovat mé znalosti historie Českého národa.A to byla bolestivá záležitost.Od dob husitských, během kterých byli "Boží bojovníci"pokládáni zbytkem západní Evropy za horší mongolských hord jsme jen podle Hitlerových slov žili jako cyklisti - hřbety shrbené, ale stále šlapali.A tak jako římané před pádem jejich říše, chléb a hry je vše co náš národ vyžaduje k přežití.Náš národ nemůže být zván ani národem Quislingů, protože ten se nakonec ukázal být vlastencem,který chtěl Norsko uchránit před válkou na jakékoliv straně.Snad Blaničtí rytíři?

191930

26.5.2009 11:21

Otras to vidieť

mathes 95.?.?.?

Zrovna včera som čítal jednu diskusiu na Azete ohľadom tej odpálenej nukleárnej hlavice v Severnej Kórei. A jak tak som čítal vyšlo mi len toľko, že väčšina ľudí čo tam prispieva sú totálne nasratý na moslimov myslia si že sú to najväčšie zlo čo existuje. Rozoberal som s nimi tému Palestína Izrael a samozrejme k čomu sa asi priklonili k Izraelu. Mnohý dokonca písali, že by moslimov vyhladili zo zeme. Je to smutné takto to vidieť tú nevedomosť ľudí. Až mi bolo zle od toho keď som to čítal [bliji]

191950

26.5.2009 12:04

RE: Otras to vidieť

serpico 77.?.?.?

Reakce na 191950

myslím si,že je velmi obtížné takhle napřímo někoho přesvědčovat o opaku,lidé jsou masírováni medii tvrdým způsobem již hodně dlouho,to nejde jen tak zmněnit,tímto si prošlo asi většina lidí na Zvědavci,já jsem to taky zkoušel a otočilo se to proti mě,byl jsem za blbce a paranoidního konspirátora,lidé musí chtít sami poznat pravdu ale můžeš je trochu postrčit,třeba na svém školském blogu,jak píšeš...

přeji hodně zdaru a pozitivního myšlení... [mrknutí jedním okem]

191952

26.5.2009 16:43

.

cyp 195.?.?.?

Ordo ab chao.

191964

28.7.2009 20:01

bilderberg

hokikoki 88.?.?.?

Po shlédnutí jednoho filmu a následného hledání různých informací ohledně bilderbergu sv. zednářů a pod. mě toto téma i jako hluboce věřícího velmi deprimuje a jsem rád že jsem tady našel lidi kteří ještě nejsou zotročení konzumem...

196533

Příspěvků: 60

25.05. 01:44 Satanist  Neni co dodat.
25.05. 07:03 Krabat  RE: Neni co dodat.
25.05. 16:22 Felipo  RE: Neni co dodat.
26.05. 14:21 hc  RE: Neni co dodat.
25.05. 07:41 jean.laroux  Konec svobody v USA
25.05. 18:36 steve  RE: Konec svobody v USA
25.05. 08:28 mt-svk  S ruského politológa
25.05. 10:22 Sam Ting Wong  Jsme na cestě do pekel
25.05. 11:37  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 11:42 Miks  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 13:30  jak přežít
25.05. 21:23 Filla  RE: jak přežít
26.05. 15:04 Spytihněv  RE: jak přežít
26.05. 18:18 wherhrtjrj  RE: jak přežít
26.05. 21:59 Mirda  RE: jak přežít
27.05. 09:24 Spytihněv  RE: jak přežít
27.05. 14:51 mtk  RE: jak přežít
27.05. 15:42  RE: jak přežít
27.05. 17:55 Mirda  RE: jak přežít
28.05. 12:24  RE: jak přežít
25.05. 12:32 korutan  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 16:20 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 16:56 korutan  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 08:44 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 10:01 henrypes  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 11:58 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 18:17 korutan  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 08:50 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 10:37 jean.laroux  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 13:49 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 13:39 aristokrat  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 15:37 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 12:45 John Dovany  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 14:53 Winston Smith  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 16:41 steve  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 10:08 henrypes  .. tvuj pritel, trebaze inteligentni - je obycejny zbabelec a bude prvni, ktery bude ochoten te oddelat
26.05. 15:30 malý vont  RE: Jsme na cestě do pekel
27.05. 10:22 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 16:56 Miks  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 20:10 Ibrahim Ag Alhabib  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 16:05 Spytihněv  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 17:10 steve  RE: Jsme na cestě do pekel, - do raje ..
25.05. 18:01 vodnik007  RE: Jsou na cestě do pekel
25.05. 18:36 John Dovany  RE: Jsme na cestě do pekel
26.05. 10:04 henrypes  RE: Jsme na cestě do pekel
28.05. 19:48 rataj  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 15:19 Arim  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 22:24  RE: Jsme na cestě do pekel
25.05. 17:42 Ibrahim Ag Alhabib  je pozdě...
25.05. 20:52 Gibi z Wilsonova  Prepacte damy a pani prispievatelia. Ja neviem o com pisete?
25.05. 21:11 mathes  Takto to vidím
26.05. 00:58 steve  RE: Takto to vidím - a Dobre !!
26.05. 18:33 grwgrwggrh  RE: Takto to vidím
26.05. 21:28 micha  RE: Takto to vidím
27.05. 09:19 Takyjeden  RE: Takto to vidím
26.05. 05:11 Vandal po deseti letech  Czech Republic - to be, or not to be, that is the question !
26.05. 11:21 mathes  Otras to vidieť
26.05. 12:04 serpico  RE: Otras to vidieť
26.05. 16:43 cyp  .
28.07. 20:01 hokikoki  bilderberg

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 758