Diskuze k článku

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

Příspěvků 42

20.5.2009 0:11

Orwella sme si mohli prečítať

fero 84.?.?.?

ale sa zdá, že to teraz ide na ostro.
Problém malých je : smernica Európskej komisie....žiada ... to a to ...
držia nás u krku, pozrite si Slovenskú pospolitosť....
"zlaté časy totality" z rozprávanie otca ....

191499

20.5.2009 0:40

Ako jedno velke sukolesie

Mxo 78.?.?.?

Ale nam to postupne vsetko zacina zapadat...bojim sa aj nahlas povedat, ze predpovede sa zacinaju plnit, resp. plnenie nabralo na obratkach (alebo si to len viacej zacinam uvedomovat?) [bliji]

191503

20.5.2009 1:07

pozde ale prece

Oldis 88.?.?.?

tak britsky novinar se zacal bourit az kdyz se represe zacala tykat primo jeho. Jak typicke, pro novinare. Brojit proti zednarum mel ale uz o nekolik let drive, ted uz je temer pozde, vetsina statu EU "dobrovolne" podepsala Lisabon, a pak uz nas jen ocipujou. Ty obcanky, to jeste neni tak tragicke, dokud v nich nebudou cipy. Ale pravomoce policie sou tristni, ale ani ne tak pravomoce jako moc, na kterou nikdo nedohlizi. U nas kdyz se policista rozhodne ze tudy proste nepujdete, tak nepujdete, nebo se dopustite napadeni organu a skoncite v cele a pak pred soudem. To je ta nase "svoboda".

191505

20.5.2009 10:53

RE: pozde ale prece

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 191505

Samotný pasivní chip v občankách jako problém nevidím. Naopak bych jej viděl za jistých okolností (viz. níže) jako přínos. Problém je jaké údaje budou o Vás v databázi, k níž se pomocí chipu dostanou různé orgány. Jde i o to JAKÉ orgány se k JAKÝM záznamům dostanou. Samozřejmě se stále bavíme o pasivním chipu, který nevysílá permanentní informace o Vaší poloze jak to umí např. určité RFID chipy.
Implantování jakýchkoliv chipů do těla pochopitelně považuji za naprosto nepřípustné. Není k tomu ani důvod. Pro pasisvní identifikaci máme přeci biometrii. Scan otisků, sítnice apod. Jediný smysl implantovaného chipu může být právě permanentní monitorování polohy. Předpokládám, že tedy implantovaný chip bude mít aktivní formu.

191535

20.5.2009 16:35

RE: pozde ale prece

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 191535

Lze pasivni chip skenovat? Kdyz me policajt legitimuje, aspon v US, tak musi udat duvod, ja o tom vim, vetsinou o tom existuje zaznam. Co pasivni chip muze scaner kdykolv na nekolik metru oskenovat? Lze v pasivnim chipu provadet skryte bez tuseni majitele zmeny v datech?

191557

21.5.2009 3:15

RE: pozde ale prece

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191557

René, o tomhle jsme přece spolu již hovořili dříve?
>Lze pasivni chip skenovat?
----------------
Nevím, zda-li se mám opakovat, ale udělejme to metodou "nehodící se vymaž" a já se sem vrátím.
a) Mirdo, nevěřím ti ani slovo.
b) chci si tvoje tvrzení potvrdit někým jiným.
c) zapomněl jsem.
[mrknutí jedním okem]

191606

21.5.2009 14:36

RE: pozde ale prece

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 191557

René, RFID chipy jde skenovat. Mluvíme o aktivních chipech. Jsou také různé typy co do dosahu. Označíte zboží na ložné ploše náklaďáku RFID chipem a po průjezdu speciální branou je informace o zboží přenesena do db. Pokud se bavíme o klasických chipech používaných např. v kreditkartách tak ty na větší dálku scanovat nejde. Je třeba si uvědomit JAKÝ chip nám někdo plánuje nacpat do těl nebo např. na občanský průkaz. Klasický chip jaký je v kreditkartách mi vůbec nevadí. Taková občanka může zjednodušit identifikaci a následně spoustu operací. Žijeme v době informatiky a nevyhneme se tomu. Chip který jde scanovat na dálku už bych asi neskousl z důvodů možného zneužití za účelem omezení svobod, ... NO ... i když .... dnes stačí obyčejný mobil aby Vás cestou BTA mohli sledovat s přesností na metry max. kilometry. (dle hustoty zástavby a rozmístění BTA). Chip do těla považuji za útok na osobní svobodu a v případě snahy o plošné zavedení to je na ozbrojený odpor vůči systému.

191648

22.5.2009 2:20

RE: pozde ale prece

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 191648

Ja vim Mirdo, at to nedrobim do dvou prispevku. [mrknutí jedním okem]

Spravne ja bych taky nerad zkousaval povinny chip, byt pouze v plastove ID card nebo treba kreditce, klici k elektronickemu zamku, karte na bankomat ci pripadne tohle vsechno v jednom kusu plastu plus neco co me zrovna nenapadlo nebo jeste nebylo uvolneno pro verejnest ci vymysleno.

Mel bych jeste jednu otazku, jsem jenom laik, tak mozna bude blbost. Jaky je technologicky rozdil mezi verejne pouzivanou IT a tim, co ma k dispozici armada tajne sluzby....? Lze vytvorit "pasivni chip":, ktere neni skryte na dalku prepisovatelny nebo skenovatelny pomoci verejne dostupnych soucasnych technologii a tyto funkce jsou pristupne pro momentalne utajene technologie?

191692

22.5.2009 5:53

RE: pozde ale prece

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191692

>Ja vim Mirdo, at to nedrobim do dvou prispevku.
---------
René, ale to není odpověď [mrknutí jedním okem] nevadí, kolega nahoře ti už odpověděl a já to doplním odpověďmi na tvoje další dotazy.
Nejprve pár odkazů:
Microchips at Bilderberg conference.
Mocrochip implants Kate Bohner Part II.
Implantace mikročipů se stává realitou, ale zatím jenom v armádě, u požárníků a u policie. To je jen taková první vlaštovička na představení těchto technologií veřejnosti, aby si ovečky zvykly. Cena jednoho implantátu je momentálně 140 dolarů, takže nikoho zatím nemůžou nutit, aby vysolil takovou částku na dobrovolné označkování. Doufejme jenom, že se toho nedočkáme, ale plány jsou na bezhotovostní platby a potom se tedy bez čipu neobejdeš. Ale zase jenom v případě, že se jim podaří založit a rozjet NWO a jednu světovou vládu.

>Mel bych jeste jednu otazku, jsem jenom laik, tak mozna bude blbost. Jaky je technologicky rozdil mezi verejne pouzivanou IT a tim, co ma k dispozici armada tajne sluzby....? Lze vytvorit "pasivni chip":, ktere neni skryte na dalku prepisovatelny nebo skenovatelny pomoci verejne dostupnych soucasnych technologii a tyto funkce jsou pristupne pro momentalne utajene technologie?
-------
Na čipu je jenom hex-decimal kód, který se při skánování zachytí čtečkou. Čtečka je napojena na databázi (sběrné informační centrum - kdekoliv na zeměkouli), kde už jsou veškeré informace zaznamenány. V místě skánování se ti na LCD obrazovce ukáží pouze údaje relevantní danému použití. U pokladny obchoďáku je nebude zajímat, jaké máš zdravotní neduhy, ale bude to jistě zajímat policii při dopravní kontrole, případně při letištní bezpečnostní prohlídce, zda-li ty pilulky máš opravdu na lékařský předpis. Čip na dálku přepisovatelný není, ale k údajúm v DB ty sám už přístup nemáš. Tohle lze zneužít mnoha způsoby. Např.zúčastníš se na demonstraci a budeš označen za teroristu (nepřítel státu). Policie si jen tak mimochodem oskánuje tvůj prst a tím pádem ti může establišment manipulovat s bankovním kontem. Pokutu zaplatíš okamžitě namístě. Hotovost nepotřebuješ.
Ve vlastním zájmu se nebudeš snažit si čip sám vykuchat nožem, neboť si potom nekoupíš ani chléb, ani brambory, ani pivo a ani nádrž benzínem nenaplníš. Ale o tomhle jsme se už minule bavili. [mrknutí jedním okem]

191695

22.5.2009 6:07

RE: pozde ale prece

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191695

Ještě by se tam hodilo tohle: Kate Bohner-Microchips Part I.

191696

22.5.2009 13:55

RE: pozde ale prece

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 191696

Omlouvam se byla to takova mala osobni diverze, aby se o tom rozbehla podrobnejsi diskuse. Ja jsem nebezpecny previt, dost casto tim na co se ptam nebo pisum mirim hloubeji nez by se na prvni pohled zdalo. Aby lidi premysleli o negativech nez zacnou nadsene kyvat jako houpaci kone na pozitiva. Kazda mince ma dve strany. [smích] [mrknutí jedním okem]

191725

23.5.2009 7:19

RE: pozde ale prece

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191725

>Omlouvam se byla to takova mala osobni diverze, aby se o tom rozbehla podrobnejsi diskuse.
----------
Omluva není zapotřebí, René. Chápu, někdy je potřeba dotazy trochu diverzifikovat [velký smích] Líbí se mi tvoje příspěvky, jenom mi neleze do hlavy, jak to všechno stíháš? Každá tvoje reakce má kolikrát tak vyčerpávající názorový pohled, že mi připadá, že to odněkud opisuješ. Na druhou stranu tvůj "rukopis" mne ujišťuje, že to jsi přece jenom ty - můj kamarád René. I ty tvoje odkazy jsou perfektní. Ty čtu nejraději. Jen tak dál René [mrknutí jedním okem]

P.S. Doufám, že mi to projde, když tady napadám autora příspěvku?

191766

23.5.2009 13:48

RE: pozde ale prece

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 191766

Kouzlo internetu, navzajem sdilime informace. Navzajem si davame odkazy a ty dobre zaciname dlouhodbeji sledovat. Informace ma uzasnou vlastnost, nekomu ji davame a sami ji neztracime. S touhle vlastnosti se dali do krizku mocne korporace a mam takovy pocit, ze to sisifovsky boj z jejich strany prohrajou na cele care. Pasovala by jim k teto snaze totalita, jenomze ta je pro vetsinu i korporaci a mocenskych elit natolik kontraproduktivni, ze tento koncept navic proti vuli lidi bude tezke vubec prosadit, natoz udrzet pri zivote. [mrknutí jedním okem]

191770

23.5.2009 18:05

RE: pozde ale prece

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191770

Jenom aby nám to nadšení nevyprchalo, než nás sklátí geneticky modifikované potraviny a mediální manipulace po zavedení zákeřné cenzury internetu. Pamatuj René... James Paul Warburg v roce 1950 prohlásil: "Nový světový řád tady bude, ať chceme, nebo ne. Otázkou pouze zůstává, dosáhneme-li toho se souhlasem a nebo násilím". Z toho jasně vyplývá, že bude záležet na tom, co je silnější... jestli pero a nebo meč? [mrknutí jedním okem]

191785

24.5.2009 7:56

RE: pozde ale prece

kozoroh 59.?.?.?

Reakce na 191695

Možná, že budoucí generace, zaplat Pán Bůh , že se toho dne nedožiji, že ,už budou chodit dopředu se smičkou kolem krku,jaký rajský život nám elita světa připraví, jak na malém místečku bible říká,že přeživší budou závidět těm mrtvím ,že tomu všemu unikli,nakonec posudte samy, at si nemyslíte ,že Vás jen tak straším.
=========
It could be the ultimate in political control — but it won't be patented in Germany.

German media outlets reported last week that a Saudi inventor's application to patent a "killer chip," as the Swiss tabloids put it, had been denied.

The basic model would consist of a tiny GPS transceiver placed in a capsule and inserted under a person's skin, so that authorities could track him easily.

Model B would have an extra function — a dose of cyanide to remotely kill the wearer without muss or fuss if authorities deemed he'd become a public threat.

The inventor said the chip could be used to track terrorists, criminals, fugitives, illegal immigrants, political dissidents, domestic servants and foreigners overstaying their visas.

"The invention will probably be found to violate paragraph two of the German Patent Law — which does not allow inventions that transgress public order or good morals," German Patent and Trademark Office spokeswoman Stephanie Krüger told the English-language German-news Web site The Local.
-----------------
Mám dojem, že mnohý z nás starších docela rád opustí tento svět , zejména ten, který má přehled o tom,co se děje ve světě.

191812

22.5.2009 11:43

RE: pozde ale prece

coromor 92.?.?.?

Reakce na 191692

Mrkněte na toto: http://tpuc.org/node/558
něco do skládačky.

191716

20.5.2009 20:33

RE: pozde ale prece

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 145.?.?.?

Reakce na 191505

Dd. Opravdu si myslíte, že na policii nikdo nedohlíží [mrknutí jedním okem] Myslím, že na ni dohlíží minimálně ti, kteří nepotřebují neklid ve stádu. Nebo ve státu? Teď nevím [smích]

191577

20.5.2009 7:29

Bilderberg nebo Rothschildi?

Jarmila 83.?.?.?

U toho Bilderbergu mi není jasná jedna věc. Proč se ti nejmocnější lidé světa scházejí veřejně v nějakém hotelu? Vždyť jim musí být jasné, že riskují, že je tam bude někdo odposlouchávat tou nejmodernější šmírovací technikou a třeba si je i natáčet na minikamery. Proto si myslím, že by pro ně logicky bylo výhodnější, kdyby se scházeli na nějakém dobře hlídaném soukromém panství, kde by neproklouzla ani myš. Nebo ještě lépe na nějakém soukromém ostrově. Mohli by to pojmout jako ryze soukromý večírek. Vždyť jsou to óbrboháči, takže vlastní po světě plno takových soukromých objektů. Když chtěli pánové, co zakládali FED, zůstat v naprostém utajení, tak se sešli na ostrově JekyllHyde, nebo jak se ten ostrov jmenoval.

Proto se domnívám, že ani skupina Bilderberg není ve skutečnosti tou nejmocnější skupinou světa. Jenom rafinovaně odvádí pozornost od skutečných vládců světa. A těmi skutečnými vládci světa je asi 300 nejbohatších rodin, které jsou již někdy od 18.století všechny pokrevně spřízněné, protože se ženili a vdávali výhradně pořád jen mezi sebou- a je to dynastie Rothschildů. (Poznámka: kdo si myslí, že mám v textu hrubku, tak se mýlí, ve slově vdávali skutečně patří měkké i.)

191514

20.5.2009 8:02

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

djobcek 86.?.?.?

Reakce na 191514

Nieco podobne uz napadlo aj mna, preco nepouziju ostrov,ktory by bol urcite takmer nepristupny. Druha vec je odvadzanie pozornosti, tym si vsak nemozeme byt isty.Tak ci onak,si nemyslim, ze mozu byt zastaveni, ludia si prilis zvykli na konzumny zivot a su hlupi a slepi, sudrznost uz neexistuje

191519

20.5.2009 17:18

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191519

Lidé nejsou hloupí ani slepí. Jsou jen mírumilovní a nejsou to psychopati ani paraziti. Kdo se chce družit, ten se druží. Třeba já s tím nemám vůbec žádný problém.

191561

20.5.2009 17:40

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Ibrahim Ag Alhabib 90.?.?.?

Reakce na 191561

lidé nejsou hloupí ani slepí, ale přiznejme si, že zblblí.

191565

20.5.2009 9:02

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 81.?.?.?

Reakce na 191514

>Proč se ti nejmocnější lidé světa scházejí veřejně v nějakém hotelu?

Myslím, že částečně to dělají jako prezentaci své moci. Angličtina má pro to dobrý výraz in your face - tobě do tváře. Zkrátka nám sdělují, že mohou kdekoliv. I přímo nám před nosem. Jistě že by pro ně nebyl nejmenší problém setkat se někde zcela uzavřeně, ale proč by to dělali, když mohou takto? Podobně Zednáři umísťují své symboly a znaky na ty nejveřejnější budovy a stavby, či dokonce na bankovky - nám do tváře.

191525

20.5.2009 16:03

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 75.?.?.?

Reakce na 191525

Ja si myslim, ze elitari dokonce podporuji unik castecnych informaci, a to jen proto, aby se lide s jejich vymysly postupne seznamovali a smirovali. Je to zalozeno na principu dva kroky dopredu a jeden zpatky. Vyvolaji pozornost na nejaky detail, na zaklade nejake zaporne reakce udelaji zastiraci manevr jakoby zpet a vzapeti poradny krok dopredu. A svet se toci dal, lidi dal vyrvavaji jenom na fotbale ci hokeji a libuji si, jaky svobodny zivot maji.
Ale je fakt, ze hlavni slovo ma jeste nekdo jiny.

191556

20.5.2009 17:34

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Jarmila 83.?.?.?

Reakce na 191525

Přečetla jsem si seznam lidí, kteří na ty schůzky chodí a vychází mi z toho, že jsou to všechno spíš jen poslušní poskoci vládců než skuteční vládci světa. Copak nějaký Pehe nebo koktavý Trautenberk jsou mocní vládci?

Vždycky když čtu masmédia, která s oblibou tvrdí, že Obama či třeba Merkelová jsou nejmocnější lidi světa, tak se musím smát. Vždyť VŠICHNI politici jsou jen jejich poslušné loutky. Oni potřebují mít nějaké oficiální viditelné vládce světa a tak si vymysleli Bilderberskou skupinu. Neoficiální vládci světa jsou ale úplně někde jinde. To jsou ti, kteří si již měsíc před 11.zářím objednají apartmá, z kterého je na WTC ten nejlepší výhled.

191564

21.5.2009 8:04

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 191564

Copak nějaký Pehe nebo koktavý Trautenberk jsou mocní vládci?
Jarmilo, nejsou, ale mohou dost ovlivňovat při protlačování zákonů, o kterých se bavili na Bilderbergu...
Pokuď máte takových exotů 30 v poslanecké sněmovně...

191614

20.5.2009 14:45

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

insider 78.?.?.?

Reakce na 191514

genau das, ti praví hoši se potácí v kocábce, jménem Freedomshipf,daleko,daleko, od vlezlých novinářu,satelity ošetření,etc, etc. ALE je tu obrana, kterou máme všichni,návod jsem objevil ve filmíku POKOJNY BOJOVNIK, česky--PEACEFUL WARRIOR. Vezměte si pivko, a koukněte se. [vyplazený jazyk]

191549

20.5.2009 14:56

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 191514

Nepochybně se scházejí i mimo "Bilderberg". Vždyť jak by vůbec se zkontaktovali? Jak by věděli, že mají pozvat toho a toho? Jsou to všechno nepochybně členové lóží. A určitě jednání neprobíhá jen v intervalech zasedání Bilderbergu. A zcela určitě existují lóže, které jsou neviditelné, které neznáme ani názvem a neznají je ani členové nám známých lóží. Ale vládci budou zřejmě stejní. Otázka je, jestli i Rothschildové atd. musejí poslouchat nějaké třeba mágy a zasvěcence ještě nad nimi, kteří se vůbec neukazují nikde, a nebo jestli vládne kruh kolem Rothschildů ve stylu starých královských dynastií. Koneckonců stará šlechta a královské rody jak vidíme podle seznamu účastníků Bilderbergu, se jen přizpůsobily nové době, novému světovému řáau, budování feudalismu v čele s králem "Davidovým". Tzv. revoluce, a finta demokracie jsou jen taková nutná dějinná epizoda.

Z knihy "Rudá symfonie", výslech rudého komisaře Rakovského, židovského původu, něco jako protokoly, také se neví jestli je pravý. Rakovskij, rudý zednář, se zamýšlí nad skutečnými vládci světa:
G.(vyslýchající): „Ano, všechno je to sice srozumitelné a zároveň logické. Není ale tato vaše údajná a horlivě zdůvodňovaná nevědomost jen vykrucování? Zdá se mi, a dokazují to informace, které o vás máme, že jste v této konspiraci zaujímal dostatečně vysoké postavení, takže byste měl vědět mnohem víc. Copak neznáte nikoho z nich osobně?“
Rakovskij: „No jasně, nevěříte mi. Dostal jsem se k momentu, kde jsem vysvětlil, že se jedná o člověka nebo o lidi s osobní charakteristikou… jak bych to řekl? … mystickou… něco jako Gándhí… na rozdíl od něj se ale neukazují na veřejnosti. Jsou to mystikové čisté moci, kteří se zbavili všech vulgárních nahodilostí. Nevím, zda mi rozumíte. Ale co se týče jejich rezidencí a jmen, opravdu nic bližšího nevím. Představte si teď Stalina, který reálně panuje v SSSR, ale představte si, že není obklopen kamennými zdmi. Nemá kolem sebe ochranku, která by ho střežila. Jeho život je stejně vratký jako život každého jiného občana. Jak by se potom mohl vyhnout atentátům? To znamená, že Stalin je především konspirátor. Ať už je jeho moc jakkoliv veliká, je anonymní.“
(Osobně si ale myslím, že pokud takoví zasvěcenci existují, tak znají pravdu a nejde jim o moc. Spíš jen by využívali Rothschildy a Židy pro svou pedagogiku s lidstvem.) [mrknutí jedním okem]

191550

20.5.2009 15:34

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191550

Také mi to tak vychází.
Vlastně ani nelze jinak. Moc je v prvé řadě věc vůle. Klacek stojí níž, jakož i jiné nástroje moci, tedy i finance reprezentované Ročildy (zajímalo by mě, jestli jsou ti Bauerové opravdu od Ostravy). Každý si to vlastně může vyzkoušet sám. Skutečná síla se nedá uplatit. Nejde tedy o moc ve fyzickém smyslu, jde o určitý princip.
Z toho pak vychází, že kdo je schopen se ovládat, na toho nemohou, nebo jen velice špatně. Konspirativní pak na tom je, že ta moc je v pozadí (iniciativní síla) a vlastně není vidět, na rozdíl od klacku, který je zřejmý, stejně jako cinkající zlaťáčky…
Tedy Bilderberg mi spíš vychází jako setkání s cílem něco doladit na výkonné úrovni s tím, že určité divadélko je zde již nezbytností (už jen v zájmu skrytých sil). Tedy spiknutí jak se patří… [mrknutí jedním okem]

191555

21.5.2009 12:01

RE: Bilderberg nebo Rothschildi?

Maut 88.?.?.?

Reakce na 191555

Správně, Bilderberg je především koordinační orgán americké a evropské větve Iluminátů. Můžou se tam občas dostat i "niemandi" z titulu teritoriálního zastoupení. Diskutují se náměty jak dál a jak lépe. Co a kdo pro to udělá, aby to klaplo. Následně think-tanky splodí plán, zdroje, prostředky, a Majesty´s Twelve to schválí a určí den D nebo neschválí. Realizace jde přes Trilaterální komisi, CFR a jejich ekvivalenty v Evropě. Dál to jde systémem padajícího .... A kdo si fakt myslí, že ta setkání nejsou globálně významná, ať se raději podívá zpětně, co z jejich programových položek bylo zrealizováno a co ne. Evropská ústava i Lisabon se tam upekl, ne?

191628

20.5.2009 9:44

Ztratí část své moci

Guru 78.?.?.?

Ano, je zcela jasně patrné, že kriminální elity (illuminati a rasističtí extrémističtí Talmudisté směřují svou agendu k přetvoření U.S. a Evropy ve fašistické státy (v malých postupných krocích).

I tihle elitisté však dělají chyby. Chtěli krizi metodou snížení peněžní nabídky/kreditu (metoda známá již z Protokolů) a najednou je to zasáhlo taky - museli posílat své klauny do kongresu klekat si na kolena a prosit o pomoc.

A nyní se opět přepočítají.

Je tajemstvím zdali 25.5. kdy je na burzách v U.S. a U.K. volno nebo zdali až na konci roku, ale kriminální elity ztratí nemalou část své moci nad prostými Goyimy.

Světu bude představen nový zdroj velmi levné energie, na což zde upozorňuji již nějaký čas.

Nemám na mysli žádný solar, větrníky ani spalování sušeného hnoje.

Půjde o zcela čistou energii, bez emisí, dostupnou každému v kompaktním provedení.

A kriminální elity nezmůžou nic. Nezastaví to ani s těmi
2.000 miliardami (nově vyrobených) dolarů, co si během krize "půjčili" od své vlastní soukromé organizace Fed (Federal Reserve System), aby mohli přežít a levně skoupit akcie sražené v březnu na dno.

Trpělivost, přijde to.

191527

20.5.2009 10:24

RE: Ztratí část své moci

Mxo 78.?.?.?

Reakce na 191527

Uz dlhsie som sledoval vas prispevky, ale mam pocit, ze stale len "slubujete" prichod tej novej energie. Viem, ze tam boli nejake problemy pri demonstracii vynalezu...ale cim ste si tak isty, ze to bude ucinne a zmeni to svet?

191532

20.5.2009 11:20

RE: Ztratí část své moci

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 191532

>ale cim ste si tak isty, ze to bude ucinne a zmeni to svet?
Že to změní svět, který je zapředen do rozvodových a patřičně zpoplatněných sítí, o tom není pochyb.
Ale jak? To je ta otázka (když teda jsme v tom tázání).
První se nabízí toto. Je vůbec dnešní svět ovládán přes distribuci (tedy umělý nedostatek) energie??
A to si myslím se dá zpochybnit, a když je, tak jen zprostředkovaně (druhotně). Tedy pravá podstata skrytě přetrvá. A to by mohl být důvod k obavě.
A pak toto. Co si počne společenství zvané lidstvo s takovým neomezeným zdrojem, když je beznadějně infikováno plýtváním… K čemu to asi bude?

191538

20.5.2009 10:44

RE: Ztratí část své moci

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 191527

>Ano, je zcela jasně patrné, že kriminální elity (illuminati a rasističtí extrémističtí Talmudisté směřují svou agendu k přetvoření U.S. a Evropy ve fašistické státy (v malých postupných krocích).
---------------------
A k postupnému zavedení NWO.

>I tihle elitisté však dělají chyby. Chtěli krizi metodou snížení peněžní nabídky/kreditu (metoda známá již z Protokolů) a najednou je to zasáhlo taky - museli posílat své klauny do kongresu klekat si na kolena a prosit o pomoc.
---------------------
Tohle je ten počátek záměrné superinflace. Zaplavit finanční trh ničím nekrytými bankovkami, jak už se to stalo v Německu před druhou světovou válkou. Nákupní hodnota dolaru klesne natolik, že to způsobí celosvětový zmatek. Štrycla chleba bude stát 150 dolarů a na nákup nemovitosti nebude už stačit ani náklaďák naplněný paletami bankovek. Cena trojské unce zlata se odhaduje, že půjde za 2 tisíce dolarů a unce stříbra za padesát. Podobná suprinflace (tisíc procent) se již v minulosti odehrála v Argentině a v současné době probíhá v Zimbabwe. Až teprve potom se peníze stáhnou z oběhu a příjde jedna celosvětová měna.

>Světu bude představen nový zdroj velmi levné energie, na což zde upozorňuji již nějaký čas.
------
Já vím. Slíbené datum byl únor letošního roku a zatím nic.

>Půjde o zcela čistou energii, bez emisí, dostupnou každému v kompaktním provedení.
----
Kde to vázne? [velký smích]

>Trpělivost, přijde to.
----
Už aby...nemohu se dočkat. [chechtot]

191533

20.5.2009 13:25

RE: Ztratí část své moci

michalk0 15.?.?.?

Reakce na 191533

trojska unca zlata momentalne stoji cca 900 USD, ak sa stane to o com hovorite (je to velmi pravdepodobne) a inflacia vyleti do dvojcifernych cisiel, tak cena zlata vylete nie na 2.000 USD (co je nieco cez dvojnasobok), ale na 12.000 USD a vyssie.

Niekde som cital, ze by stacilo iba ak by 10% investorov ulozilo 10% svojho portfolia do zlata (povedzme zo strachu pred inflaciou) a cena vyleti nad desat tisic za uncu

191546

20.5.2009 13:07

RE: Ztratí část své moci

Crusader 89.?.?.?

Reakce na 191527

Máte na mysli studenou fúzi "prý" uskutečněnou před pár měsíci vědeckým týmem spadajícím pod námořnictvo US?

191544

20.5.2009 22:17

RE: Ztratí část své moci

ada 66.?.?.?

Reakce na 191527

Pane myslim ze vas poznavam ,nejste nahodou pan ktery prodava magneticke podprdelniky a nosi doma helmu a aby mu mimopozemstane nevideli do hlavy ? Mimochodem ing . Jste to vy ??? Jinak hezke cteni potrebuji krabicku te energie neb mne nebavi zida podporovat Adolf [chechtot] [chechtot]

191591

22.5.2009 17:55

RE: Ztratí část své moci

ediva 83.?.?.?

Reakce na 191527

Kéž by se to stalo. Ale jak by to přijali ti, kteří z toho mají obrovské zisky? Ti se to určitě budou snažit "zamést pod koberec", jako už víckrát v minulosti [velký smích]

191736

20.5.2009 21:36

České zpravodajství?

Kropáč kropac20 (zavináč) seznam (tečka) cz 94.?.?.?

Nalezl jsem jediný odkaz:
http://www.rozhlas.cz/cro6/internet/_zprava/583138

191585

21.5.2009 6:18

Tajnosti před světem může dělat jen člověk s kriminalními myšlenkami.

kozoroh 61.?.?.?

Vložený obrázek

191611

21.5.2009 9:36

Jim Rogers: Příští krize bude měnová

Helena Varga 82.?.?.?

"Obávám se, že uvidíte mnoho měnových problémů během příštích deseti nebo dvaceti let", prohlásil Rogers. Svůj výhled zdůvodnil tím, že vlády po celém světě dělají vše pro to, aby zničily své měny. "A lidé to musí pochopit. Jestli to nepochopí teď, poznají těžkosti na vlastní kůži," varoval Rogers.
Rogers

191621

22.5.2009 21:24

Placení telefonu, elektřiny a teplé vody v hotovosti je podezřelé

hera 86.?.?.?

Dnes jsem asi po 10ti letech platila složenkami na poště účty za telefon, elektřinu a teplou vodu. Asi 150 euro za poslední kvartál. Za posledních 10 let šly tyto položky z mého konta. Jelikož mi ale rakouský sociální stát už rok neplatí podporu bez jakéhokoliv odůvodnění - ačkoliv jsem byla několikrát na pracovním úřadě a na věc se ptala. Ale vraťme se k placení. K mému obrovskému překvapení po mně paní u přepážky požadovala moje data narození. Jak to, divila jsem se, vždyť já chci na poště pouze zaplatit telefon atd.? Odpověď zněla, no protože platíte na konta. Tomu jsem se musela zasmát. "To je pro mě novina?" "To není žádná novina, to už platí 1,5 roku." zněla odpověď paní za přepážkou. "A kdybyste platila 1000 euro, musela by jste se prokázat osobním průkazem." Placení 150 euro v hotovosti za telefon, atd je v Rakousku podezřelé a skoro zločin.

191747

Příspěvků: 42

20.05. 00:11 fero  Orwella sme si mohli prečítať
20.05. 00:40 Mxo  Ako jedno velke sukolesie
20.05. 01:07 Oldis  pozde ale prece
20.05. 10:53  RE: pozde ale prece
20.05. 16:35 Rene Bartosek  RE: pozde ale prece
21.05. 03:15 Mirda  RE: pozde ale prece
21.05. 14:36  RE: pozde ale prece
22.05. 02:20 Rene Bartosek  RE: pozde ale prece
22.05. 05:53 Mirda  RE: pozde ale prece
22.05. 06:07 Mirda  RE: pozde ale prece
22.05. 13:55 Rene Bartosek  RE: pozde ale prece
23.05. 07:19 Mirda  RE: pozde ale prece
23.05. 13:48 Rene Bartosek  RE: pozde ale prece
23.05. 18:05 Mirda  RE: pozde ale prece
24.05. 07:56 kozoroh  RE: pozde ale prece
22.05. 11:43 coromor  RE: pozde ale prece
20.05. 20:33  RE: pozde ale prece
20.05. 06:03 Jan X.  Nějaké filmy s CZ titulky
20.05. 07:29 Jarmila  Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 08:02 djobcek  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 17:18 Jarmila  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 17:40 Ibrahim Ag Alhabib  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 09:02 Vladimír Stwora  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 16:03  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 17:34 Jarmila  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
21.05. 08:04 Soudce Lynch  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 14:45 insider  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 14:56 pietroo  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 15:34 Spytihněv  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
21.05. 12:01 Maut  RE: Bilderberg nebo Rothschildi?
20.05. 09:44 Guru  Ztratí část své moci
20.05. 10:24 Mxo  RE: Ztratí část své moci
20.05. 11:20 Spytihněv  RE: Ztratí část své moci
20.05. 10:44 Mirda  RE: Ztratí část své moci
20.05. 13:25 michalk0  RE: Ztratí část své moci
20.05. 13:07 Crusader  RE: Ztratí část své moci
20.05. 22:17 ada  RE: Ztratí část své moci
22.05. 17:55 ediva  RE: Ztratí část své moci
20.05. 21:36 Kropáč  České zpravodajství?
21.05. 06:18 kozoroh  Tajnosti před světem může dělat jen člověk s kriminalními myšlenkami.
21.05. 09:36 Helena Varga  Jim Rogers: Příští krize bude měnová
22.05. 21:24 hera  Placení telefonu, elektřiny a teplé vody v hotovosti je podezřelé

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

41

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 80 čtenářů částkou 14 452 korun, což je 41 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 0

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 0

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 4

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 5

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
25,50 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,75 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
23,76 Kč
100 japonských jenů
19,18 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,03 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 823,86 Kč
1 unce stříbra
523,16 Kč
Bitcoin
1 371 716,72 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 941