Diskuze k článku

Ztratili jsme už úplně morální kompas

Příspěvků 114

21.4.2009 6:33

Tak

FRENKY 195.?.?.?

Ano, svět se v prdel obrací. Je to vidět na každém kroku.
Mě například za poslední dva dny naprosto dostalo neskutečně hysterické hýkání klaunů ohledně extremismu.
Takový výplach mozků veřejnosti jsem už dlouho, ale fakt dlouho neviděl.
Ale pořád si říkám, že dokud mám svoji zbraň, tak jsem stále svobodný a dalek tomu, abych před podobnými kriply ohýbal hřbet.

188964

21.4.2009 8:09

RE: Tak

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 188964

Souhlas!
Také je skvělé, jak media dělí "extremismus... Ten levicový je dobrý, ten pravicový je špatný. Ale levice v poslanecké sněmovně je zločin a pravice je ta dobrá... Fakt se v mýšlení a propagandě rádoby novinářů začínám ztrácet, už dlouho.

188971

21.4.2009 18:49

RE: Tak

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 188971

Jde take o to, co clovek cte. Ja tedy vsechno nemusim [mrknutí jedním okem]

189026

21.4.2009 20:57

RE: Tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 189026

A zde mate dalsi smutny dukaz, ze nase vlada a jeji pohunci jsou jen kasparky sionisticke lobby. Je dobre, ze nam konecne aspon Iran nastavil dokonale zrcadlo . Zrcadlo, v nemz je dokonale videt, kdo v Praze taha za snurky primo z Tel Avivu. Je to smutna poznana pravda, takove "nase probuzeni"

http://zpravy.idnes.cz/iranci-si-po-konferenci-osn...

189031

21.4.2009 16:52

RE: Tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 188964

>Ale pořád si říkám, že dokud mám svoji zbraň, tak jsem stále >svobodný a dalek tomu, abych před podobnými kriply ohýbal hřbet.
Pokud je pro Vás pouhé vlastnictví zbraně záruka svobody, tak Jste na tom v jistém smyslu jako "Rambové"... neboli nic moc, co se týká kvalitativně lepšího života.
Ale je to Vaše volba, Vaše cítění. Z mého pohledu je to něco jako "ovčan s ostrými rohy" - a tímto přirovnáním ROZHODNĚ nechci urážet. Je to jen postoj stále ještě "davového" jedince, který v sebeobraně vrčí - smutné je, že už i takovéto vrčení a odhodlání nepodřídit se je vnímáno jako pozitivní "postoj ke svobodě".

189012

22.4.2009 3:14

RE: Tak

p 125.?.?.?

Reakce na 188964

......HOLOCAUST NA PRAVDU....

189070

21.4.2009 6:47

Jolly Roger ve znaku

Perunwit 90.?.?.?

... jsem si jist, že i na nás, masách, "veřejnosti", pracují studovaní psychologové. Neumím si jinak vysvětlit tu synchronizaci jednotlivých přívalů špíny, kterou nás denně dusí média a která na nás číhá i v obchodech, aby nás zasáhla skrze naše děti, přijímající otevřeně a bezelstně veškeré impulzy okolí. Přijde mi, jako bychom byli nějaká kolonie sebevražedných zvířat. Jak se valíme přes kraj útesu do hlubin, hýkáme u toho blahem a stahujeme s sebou svoje rodiny, zároveň ovšem díky naší vysoké plodnosti a nedostatku přirozeného nepřítele, stačí naše zadní řady růst geometrickou řadou směrem od moře...
Včera jsem po dlouhé době znechuceně vypnul zprávy na naší/vaší TV NOVA během 15minutové úvodní, bombasticky smutné reportáži o rodině z vypáleného domu a zoufale hledal nějaký dokument o zvířatech, co bych mohl děcku pustit. Ne, všude byla smrt, mrtví lidé, "spálená země", nahé kozy a zadky, rapující černoši. Co jsme to za druh, že tak uctíváme smrt? Nebo snad proto se za privilegovanou smrtkou musí valit z televize v těsném závoji špinavý a odosobněný Sex, abychom extrémní posedlost záhrobnem ve svém šílenství zkoušeli vyvážet extrémním, všudypřítomným kopulováním?
Tyhle dvě zkřížené hnáty na standartě naší z.urvené civilzace zastřešuje lebka, představující Lži a Přetvářku o tom všem, přepisování minulosti, kontaminaci naší budoucností.
O mě mi nejde... ani o vás... my se bránit můžeme a neděláme to. Jde mi o Děti nás všech, POTOMKY LIDÍ, je mi jich líto.
SLYŠÍTE?!!

188965

21.4.2009 8:19

RE: Jolly Roger ve znaku

FRENKY 195.?.?.?

Reakce na 188965

Naserte (s prominutím) na televizi a pořiďte (po zvážení dalších okolností samozřejmě) dětem živého psíka. Lepšího dětského psychologa na světě nenajdete.

188972

23.4.2009 11:03

RE: Jolly Roger ve znaku

mtk 80.?.?.?

Reakce na 188965

>Co jsme to za druh, že
>tak uctíváme smrt? Nebo snad proto se za privilegovanou smrtkou
>musí valit z televize v těsném závoji špinavý a
>odosobněný Sex, abychom extrémní posedlost záhrobnem ve
>svém šílenství zkoušeli vyvážet extrémním,
>všudypřítomným kopulováním?

V souvislosti s TV Nova hovoříte o "My"??? Ptejte se: "co je to za druh, že tak uctívá smrt (a peníze)". Nejsem vůbec přesvědčen, že to vyjadřuje "barvu" našeho druhu, spíš barvu jistého poddruhu (či Naddruhu?). "Cizinec není Našinec" [smích] Kdopak to otrávil svět?? [mrknutí jedním okem]

189215

24.4.2009 0:47

RE: Jolly Roger ve znaku

steve 70.?.?.?

Reakce na 188965

SLYSITE?!!
.. nekdo neslysi nic, jiny dela hlucheho, nekdo slysi a ma strach, hluchota se stala pokrivenou virou ve jmenu stesti nasich deti!
.. a toto je skutecna tvar te pokrivene viry. Plati pro vsechny, at slysi, nebo neslysi, at je zbabelec nebo hrdina. Toto je dnes prezentovano jako zivot, zakon a moralka !!
---------------------------------------------
http://www.middleeast.org/archives/1999_01_13.htm

189241

21.4.2009 7:40

no, a po zprávě o odchodu politiků

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

(i české delgace samozřejmě) je ve zpravodajství hned další zpráva o plánovaném napadení Iránu Izraelem. Uslintaný politický komentátor (jméno mi bohužel vypadlo) blábolí cosi o nejlepší výzvědné službě mossadu a ujičťuje že pokud tato služba něco zjistí, útoku bude. A blábolí cosi o bakteriologických zbraních Iránu. Situace jako přes kopírák před napadením Iráku.... [bliji]

188969

21.4.2009 9:36

Děkuji!

korutan 81.?.?.?

Pane Stworo, děkuji Vám, že jste svým článkem tak přesně vyjádřil to, co v souvislosti s popisovaným cítím i já. Je mi z toho nesmírně smutno a to především proto, že nevím jak a co účinného proti tomu můžu udělat! Teda respektive dělat, protože jakákoliv činnost proti tomuto šílenému extremistickému systému bude během na dlouhou trať a k tomu krosovou! Ale chci NĚCO dělat!

A jestliže oni si berou na pomoc pokroucené právo a svinský právníky, proč si nevzít na pomoc ty slušný, snad ještě nějací jsou? Pokud používají psychology, proč se o způsobu boje proti šílenému extremismu etablišmentu s nimi také neporadit? Poradit se s nimi například o tom, jak proniknout do myslí hýkajících spoluobčanů, kteří v důsledku dennodenního konzumu informačního jedu oslepli a ohluchli, vytvořili kolem svého mozku jakousi krustu bránící proniknutí jiných myšlenek, než-li těch oficiálních, modifikovaných snad i geneticky upravovaných!

Kdysi byl v televizi uvedený film, který se jmenoval „Omikron“. Myslím, že byl italské produkce. Popisuje svět pohledem mimozemšťana, který vstoupí do těla člověka a zkoumá šanci na obsazení zeměkoule příslušníky svého druhu. Vše vypadá skvěle, zpočátku! Ale postupem času si mimozemšťan začíná uvědomovat, že jeho lidské tělo jej přestává poslouchat. Jeho vůle je sice silná a svého hostitele ovládá, ale zároveň je stále jasnější, že tak tomu nemusí být na věky! Než-li stačí svůj druh varovat, je invaze provedena. V závěrečné scéně hlavní postava filmu je už zase člověkem, ale proti němu se valí masa bezduchých postav kouřících cigaretu na jeden šluk a jeho naprosto nevnímající. Často, při rozhovoru s lidmi, kdy se je snažím upozornit na fakta dění kolem nás, si připadám právě tak, jako ona postava v závěrečné scéně tohoto filmu! Vaše stránky zvedavce mi pak dávají pocit, že sám přeci jen nejsem, i když další mého druhu jsou někde v nedohlednu!

Dneska, díky internetu lze získat i informace, ke kterým bychom se nikdy nedostali díky cenzuře systému v masmediích! Impérium, zatím skryté, ale již se hlásící o své místo na světové scéně, přistupuje razantně k omezení svobody slova a informací! Zatím ještě plíživě, skrytě za rouškou jakési pofiderní ochrany té či oné skupiny obyvatelstva, ale stále razantněji a otevřeněji!. Je zapotřebí se Impériu postavit! Nelze přeci donekonečna popisovat stav věcí, konstatovat jeho rapidní zhoršování a nic radikálního proti tomu neudělat! Vy, pane Stworo, děláte velkou věc a děkuji Vám za ni! Ale já stále jen hledám, kam můžu napřít sou energii, své snažení, abych udělal něco proti tomu svinstvu, které se snaží nás globálně a totálně zotročit!

188977

21.4.2009 10:27

RE: Děkuji!

Oli63 88.?.?.?

Reakce na 188977

Keby mi bolo bohom dané tak presne sformulovať svoje myšlienky na papier ako p. Korutan, asi by som to lepšie neurobil.
Ďakujem za vyjadrenie mojich pocitov.

188979

21.4.2009 10:48

RE: Děkuji!

Silencer 89.?.?.?

Reakce na 188977

Pěkný příspěvek, je vidět, že diskuze zde, jakkoliv je tento server pod lupou vyvolených, mají úroveň a podplacený/vlastizrádný šiml zde ještě nešpiní svými výblitky.

Předně bych vám chtěl říct, ať svou energii nezaměřujete na výuku ovcí o ohradě a o tom jak to s nimi farmář se svými psy myslí špatně. Ovce to prostě nechtějí a nebudou slyšet, ani u piva, v knihovně nebo na náměstí... Správně jste poznamenal "nasměrovat svou energii", to je oč tu běží.

Vyvolení spoléhají na to, že energie lidí, kteří si zhruba uvědomují negativní stav věci je statisticky ušlapána už v zárodku. Tím že hustíte do ovcí ať prohlídnou a pochopí, tím se vycucáváte. Když si stoupnete doprostřed dálnice a budete mávat praporem, jezděte na kole, stěží auta zastaví a vydají se do nejbližší prodejny bicyklů. Spíše vás někdo nabere na kapotu a utře stěračem. Mnoho ovcí dokonce aktivně ochraňuje ohradu a cítí se v ní bezpečně, s těmi vaše energie nic nenadělá. Ti jsou odsouzeni ke stříhání vlny a na maso. V konečném stádiu rezignujete dříve sám, než, aby systému stálo za to vytáhnout si na vás spis z databáze a udělat na vás bububu, abyste byl rozumný... [mrknutí jedním okem]

Menším plýtváním vlastními zdroji energie, je lehce naťuknout lidi jejichž hlava je více svobodomyslná a pak jím dát třeba odkaz zde na Zvědavce nebo na další servery, které se odbojem zabývají. Méně ztraceného času, méně vysvětlování, tu máš link, přečti si to, bereš nebereš? Ok příště další.. Proto systém má na pořadu dne filtraci těchto zdrojů a celého internetu, protože ví, že z této trhliny v ohradě, která je čím dál tím širší mu unikají ovečky a konvertují na ovce divoké [mrknutí jedním okem]

Internet je poslední nástroj, který dokáže multiplikovat energii svobodných myšlenek a oslovit selekcí pružnější ovce v online světě. Proto je třeba jej bránit. Uzlovité schéma internetu a to, že jej nejde jednoduše regulovat páčkami, je jeho poslední zákop, před pasáky ovcí a jejími Věřiteli [smích] Proto v poslední době ta masáž s rozbíjení online sítěmi pedofilů, masově šířenými viry, možností útoků přes internet i na ledničku paní Šišlákové v protějším věžáku. Cílem je v ovcích vybudovat přesvědčení, že internet je nebezpečný, zákeřný a pod touto záminkou je třeba jej napravit. To je naplánováno masivní cenzurou stránek, nepohodlných systému na mnoha frontách. Úkol 1, tedy zní - chránit internet, snažit se jej svobodně využívat a hledat alternativní cesty jak se dostat k neovlivněným informacím co nejvíce anonymně. To bude čím dál tím více složitější, pokud nebudeme umět číst mezi řádky..

Číst a poslouchat mezi řádky a slovy je vlastnost, která se už moc v lidech nepěstuje, všechno co se v lidech moc nepěstuje je pěkné. [smích] Negování zpravodajských zpráv, odhalení naprosto čisté propagandy to už mnoho li...Automaticky kráceno

188981

21.4.2009 13:39

RE: Děkuji!

serpico 77.?.?.?

Reakce na 188977

napsal jste to skvěle,mám naprosto stejné pocity,protože ve svém okolí nevidím a neznám podobně smýšlejícího člověka jako já,navíc bydlím na malém městě a když jsem jen "zlehka" nastínil své názory ve svém okolí,začínám pozorovat jiné chování lidí,řeči jako že jsem magor,že mě oblbují na internetu a že to všechno moc žeru atd.
asi tak před rokem,když jsem ještě ani neměl ponětí co je to NWO,nevěděl jsem co je FED,neviděl jsem jediný dokument na tyhle téma,prostě jsem byl klasickej ovčan,tak jsem debatoval se svým kamarádem(velmi intel.člověk) o politice,ekonomice atd. a já mu povídám,pamatuji si to přesně..."ten svět je nějakej divnej,lidi se chovaj jak hovada,všichni se honí za prachama,podvádí,kradou a přijde jim to normální"...ale hlavně jsem řekl tuhle větu:"stejně je to všechno novodobé otrokářství akorát hezky zabaléné,aby to lidi neprokoukli s rozdílem,že dříve otrok bydlel v chatrči a neměl nic akorát dneska máš byt nebo barák a k tomu auto,aby jsi mohl dojet k otrokářovi.."
ani nevím,co říci na závěr,snad jen přání,aby se lidi probudili z komatu a konečně procitli... [pláč]

188990

21.4.2009 16:41

RE: Děkuji!

Anaxagoras 85.?.?.?

Reakce na 188990

"co říci na závěr,snad jen přání,aby se lidi probudili z komatu a konečně procitli"

Mě k tomu probuzení před cca. 9 lety stačilo shlédnout jedno vysílání pořadu Novoty, to vám byla tenkrát pecka, dodnes nemohu usnout [chechtot]

189011

21.4.2009 10:37

Julius Fučík

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

Soudruh Julius Fučík taky "spíval" ale mučení a následná poprava bylo nemorální. Norimmerk to potvrdil. Teď po 6O letech je morální mučit někoho jiného kvůli jiným ideálům? Perfektní článek. Ale co dál?

188980

21.4.2009 10:57

...

Kyuss 217.?.?.?

Na vymanenie sa z tmy ludia musia prijat Krista. Ina cesta nie je. Krista ale duch tohto sveta neprijme, lebo je napisane - Svetlo zostupilo medzi tmy, ale tie ho neprijali. Preto proste o svetlo a dostanete ho.

188982

24.4.2009 22:58

RE: ...

ray mergl (zavináč) email (tečka) cz 217.?.?.?

Reakce na 188982

A ze nikdo na to nereaguje co? Hold lide chteji videt tmu a tak nemohou videt svetlo, bohuzel ralita dnesniho dne [překvapení] [zahanbení]

189355

21.4.2009 11:44

Když si přečtu zprávy

petr sleder petr (tečka) sleder (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

je mi na blití. To, co se v poslední době píše, je snůška sprostých manipulací urážka inteligence. Naprosto účelově se spojují věci, které spolu nesouvisí, opakují se staré lži, vydávané za pravdu a veřejně se odsuzují projevy, které nikdo neslyšel, protože se je média ani nenamáhají přetisknout. [bliji]

188983

21.4.2009 14:36

RE: Když si přečtu zprávy

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 188983

ano je to sionistická hysterie cítím v kostech že se něco bude dít v posledních dnech/týdnech/měsících mozkopračky jedou na plný výkon [smích]

188996

21.4.2009 12:45

misto email

posta 69.?.?.?

V Mlade Fronte vysel zajimavy clanek:

http://zpravy.idnes.cz/kdo-vsechno-je-v-usa-terori...


a v nem odkaz na toto video s ceskymi titulky

http://www.overstream.net/view.php?oid=armgenslmnm...

neni to nic noveho, ale udivuje, z to bylo v Mlade Fronte. Bylo by dobre dat na ten link na zvedavce.

188985

21.4.2009 19:07

RE: misto email

Van Guld 213.?.?.?

Reakce na 188985

No to je fakt divné, v těch kryptofašisticko-sionistických novinách vyšel takový článek? Ja myslel, že jsou řízeny CIA a Mossadem..
Svět se asi opravdu zbláznil. Snad se nedočteme někdy na Zvědavci, něco podobného o terroristech či Rusku. Nebo naopak. Nějakou pozitivní informaci o Izraelcích nebo Američanech.
No to bych asi nerozdýchal..

189027

22.4.2009 11:32

RE: misto email

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189027

Gulstein, mohli by místo svých obvyklých kydů napsat něco k věci? To tu pořád musí dokola opakovat, co jim včera rábi vysvětlil?

189115

21.4.2009 12:46

to pan Stwora

tommybar 80.?.?.?

Sakra pane Stworo, vy mě teda umíte rozsekat.. já mám takové období, kdy na Zvědavec lezu poměrně často. Pak ale po čase zjistím, že jsem čím dál více znechucen, myslím na to doma, večer, v práci... dojde to tak daleko, že si zakážu sem chodit. Říkám si: sakra, chlape, stejně to nemůžeš změnit, kormidlo dějin je zaseklé, nedá se nic dělat, raduj se z rodiny a ze života. Zvědavce nechci ani vidět, pak ale zase po čase vychladnu, kouknu na Zvědavce (jako dnes), v dobré víře že si přečtu něco pozitivního a přečtu si Váš článek. Opět mám chuť vzít rodinu a odstěhovat se někam na konec světa, třeba do Kanady [smích]
Zdravím Vás, přeji Vám, abyste se uměr radovat ze života, i když to co se děje kolem je spíše k pláči.
PS: omlouvám se ostatním diskutujícím za svůj výlev [oči v sloup]

188986

21.4.2009 17:09

RE: to pan Stwora

_ 212.?.?.?

Reakce na 188986

Nejste v tom sám, jsem na tom úplně stejně [pláč]

189015

21.4.2009 18:14

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 188986

Víte, nejhorší je dle mého sledovat zprávy v TV nebo si koupit noviny. To je opravdová hrůza. Jedna sprostá lež za druhou. Až si říkám, jak je možné, že se vůbec nestydí takhle lhát. Nejhorší je, že když lhali v Rudém Právu, ti, co nebyli v KSČ, tomu nevěřili ani slovo. Věděli, že je to propaganda. Dnes? Dnes jsou ti samí lidé, kteří předtím věděli, schopni uvěřit televiznímu zpravodajovi každé slovo.

A vůbec nejvtipnější (nebo nejsmutnější) je to, že komunistická propaganda (alespoň jak ji znám z vlastní zkušenosti já), měla ve spoustě věcech pravdu. Třeba jsem se vždy smál tomu, jak dokola opakovali, že USA a další státy jsou imperialističtí agresoři. Dnes, když si na ty časy, kdy jsem se tomu smál, vzpomenu, běhá mi mráz po zádech, jak hodně pravdivé to bylo. Žádný jiný stát v období po WWII nezmasakroval tolik lidí, nevedl tolik válek, jako USA.

Takže abych to shrnul. Zvědavec mi nervy neničí. Tedy pokud se dokážu přenést přes partičku siobolševických provokatérů, kteří tu šíří své hnusné lži. Ničí mě to, jak jsou lidé schopni věřit tomu, co jim v bedně večer naservírují. A to jsou opravdu hnusné, sprosté lži, které směřují jen k jednomu cíli. Udělat z lidí nezodpovědné dementy, konzumní tvory, které nezajímá nic, kromě jejich obýváku, jejich auta, jejich dětí, atd. Je jim jedno, že každý den přichází o další a další svobody, že je historie a i současné dění vytrvale falšováno, že jejich děti jednou budou otroci jejich dluhů. Vidí v televizi mrtvoly Palestinců a ještě si řeknou, přesně podle siobolševické propagandy, jen jim dejte, zabte je, zabte ty hnusné muslimy, vždyť to ani nejsou lidé.

A vůbec si nevzpomenou na to, že většina současných problémů je v zemích, které byly koloniemi, kde například Angličani vyvraždili (i v koncentračních táborech, to je jejich vynález), milióny lidí. A ptají se, proč nás ti lidé tak nenávidí? Proč na sebe obléknou výbušninu a jsou se vyhodit do luftu i s těmi, co se k tomu připletou? Protože neví, že koncentrační tábory nebyly jen v Rusku a Německu, neví, že Angličané měli říši, nad kterou slunce nezapadalo, neví, že vždy vydělávali na drogách (z Afghánistánu), které prodávali například Číňanům. Neví o miliónech lidí, které Angláni vyvraždili, včetně žen a dětí. Tohle nevědí, protože jim to každý den neříkají v televizi.

Místo toho jim dokola opakují, že jediný "národ" (ve skutečnosti náboženská sekta), který v historii trpěl a má na to ochrannou známku, je ten "národ", který prožil holokaust. Takže to ví každý. Možná každý neví, že Německo muselo jako jediné (Velká Británie nezaplatila pozůstalým po miliónech mtrvol ani penny) platit těmto vyvoleným jediným chudákům platit desítky miliard odškodného. A kdo zaplatí miliardy odškodného pozůstalým po miliónu mrtvých v Iráku?

189020

21.4.2009 22:08

RE: to pan Stwora

supino1 213.?.?.?

Reakce na 189020

"A kdo zaplatí miliardy odškodného pozůstalým po miliónu mrtvých v Iráku?"

Ako ste správne napísali, kto je vlastne zodpovedný??..a za čo konkrétne? Len trošku histórie, anglické vojny drogové v Číne boli len o peniazoch... Ale kto vráti na tento svet vyvraždený národ? Nikto, nedá sa. A toto by som chcel počuť od...hehe...tzv. vyspelých demokracií...Majú aspoň kúsok sebakritiky?? Ťažko....ste s nami v jednom košiari, plaťte tak ako my. Toto sa mi zdá byť problém, prečo mám ja platiť za vaše minulé zločiny??? Asi nie som demokrat.

189043

21.4.2009 22:53

RE: to pan Stwora

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 189020

> Žádný jiný stát v období po WWII nezmasakroval tolik lidí, ... jako USA.

Víte, pane Hestroyi, že nerad používám silná slova. Teď jste ovšem plácl takovou kra.inu, že jsem nemohl jinak.

Prostudujte si laskavě heslo Velký skok či Kulturní revoluce v Číně. Některé odhady počtu obětí dosahují čísla 40 milionů! To je víc, než počet obětí za WWI.

Drtivá většina vrahů z té doby si dodnes poklidně žije. A musí jich být miliony! Vraždící Rudé gardy totiž "působily" zejména v letech 1965 - 1969 a skládaly se především z adolescentů. Čínský režim dnes pečlivě dbá o to, aby se o těchto hrůzách "taktně mlčelo". A má úspěch. Jak vidím, Vy o nich vůbec netušíte a plácáte nesmysly o tom, kterak nejvíce lidí na světě ... zmasakrovaly USA. Číňané snad nejsou lidé ?!? [naštvaný]

189055

22.4.2009 11:35

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189055

Vojto, voni se snaží mě nachytat... Dobře, zapomněl jsem dodat, že šlo o masakrování lidí mimo území USA. Kolik lidí zmasakrovali Číňané mimo Čínu? Kdyby přemýšleli, došlo by jim, že mluvím o kolonialismu. Může Čína kolonizovat sama sebe? [oči v sloup]

189116

22.4.2009 17:55

RE: to pan Stwora

Arim 90.?.?.?

Reakce na 189055

Boha! Pane, můžeme vytahovat jakékoliv války co jsou nám známy a předčíme i ty Vaše počty, nesmíte jen číst slova, ale hledat "mezi řádky". To co napsal pan Hestroy je jasné, jsme v 21.století, s vládnoucí USA, jež vytvořila dnešní "demokracii" a hlásí dnešní "humální" věty a dělá jinak. V roce 1965 - 1969 byl takový bordel po druhé sv.v., že to promiňte na tu situaci nebylo takřka nic "nového".
A musím Vám rovnou odpovědět v případě dotazu jež jste aplikoval na pana Hestroye( ... zmasakrovaly USA. Číňané snad nejsou lidé ?!? ), ano, mrzí mě Ti mrtví, mrzí mě každý promarněný a zasloužený život.

189160

22.4.2009 18:41

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189160

Ale Vojta samořejmě ví, o čem mluvím. Rozmělňovat diskusi je jeho oblíbená činnost. Od podstaty problému přejít k nepodstatným detailům. Chytat druhého za slovíčka a odvádět tak pozornost... Je jich tu víc takových...

189168

22.4.2009 3:27

RE: to pan Stwora

p 125.?.?.?

Reakce na 189020

...vi nrkdo kolik miliard zaplatili nemci zidum..?

189072

22.4.2009 16:12

RE: to pan Stwora

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189072

Do roku 1987 to bylo 80 miliard marek.

West Germany's Holocaust payoff to Israel and world Jewry

Cituji: Goldman řekl v roce 1976: Bez německých reparací by Izrael neměl ani polovinu současné infrastruktury. Každý vlak, každá loď je německá, stejně tak energetická síť, velká část průmyslu. Nepočítám individuální odškodnění přeživším (pozn. hestroy - Kolik jich asi muselo být, když jich 6.000.000 zemřelo v plynových komorách?)... V jistých letech množství peněz poslaných z Německa do Izraele přesáhlo dvakrát až třikrát množství peněz vybraných od mezinárodního židovstva...

Dejme tomu, že to bylo cca 100.000.000.000 marek. Jojo, když podojit, tak podojit... A dojí se stále... Inu, holokaust je skvělý kšeft...

189141

23.4.2009 13:18

RE: to pan Stwora

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 189020

>A vůbec nejvtipnější (nebo nejsmutnější) je to, že
>komunistická propaganda (alespoň jak ji znám z vlastní
>zkušenosti já), měla ve spoustě věcech pravdu. Třeba jsem
>se vždy smál tomu, jak dokola opakovali, že USA a další
>státy jsou imperialističtí agresoři. Dnes, když si na ty
>časy, kdy jsem se tomu smál, vzpomenu, běhá mi mráz po
>zádech, jak hodně pravdivé to bylo. ....

Je to asi rok co jsem sedel v cekarne u doktora a velka fronta, spousta casu .. tak jsem si vzal jeden casopis ze stojanku a zacetl se. Nahodou jsem kapnul na nejakej snad 30 nebo kolik let starej kde prave popisovali jakousi zahranicni vojenskou akci USA .. musim rict ze jsem mel podobny mrazeni [pláč] protoze i kdyz z toho clanku byla citit propaganda (ne vic nez dnes ze clanku o muslimech), a i kdyz jsem si docela umel predstavit jak to lidi tenkrat brali jenom jako propagandu, tak zaroven jsem videl jak se sakra v nekterejch vecech ten autor trefil a co je horsi jak to sedi na soucasny stav i dneska. Zamrazilo me hlavne protoze ten casopis byl asi tak celou generaci stary, ale od te doby se jenom zmenil o 180 stupnu smer propagandy a problem zustal v podstate stejny. I kdyz se SSSR rozpadlo, tanky od nas odjeli a komunistum davame u voleb "uz jenom bronz" tak zahranicni "mirove" akce jiste velmoci trvaji stale.

189221

23.4.2009 13:41

RE: to pan Stwora

nono2 193.?.?.?

Reakce na 189020

To s novinami typu Rudé Právo alebo Pravda je naozaj tak. Ak si odmyslíme tie kecy o svetlých zajtrajškoch, tak nám naozaj napísali fakty. Len my sme im bohužiaľ neverili. Na mapách počas vojenskej prezenčnej služby nám ukazovali blok Varšavskej zmluvy obkolesený jadrovými raketami a základňami USA. Smiali sme sa tomu... Nepamätám si, že by boli USA obkolesené jadrovými raketami a základňami ZSSR. Teraz sa kruh zúžil-ostáva len Rusko (a Bielorusko). Kam sa podel ten zdravý úsudok neviem. USA (sionistická čvarga) jednoznačne vyhrali tretiu svetovú - informačnú vojnu. Papáme im to aj s navijakom...
Pritom vraždenie žien, detí, civilistov americkými boys pokračovalo po 2. svetovej vojne bez prestávky: Kórea, Vietnam, Kambodža, Laos, Chile, Nikaragua, Honduas, Panama, Salvador, Indonézia (Bali), Palestína, Libanon, Juhoslávia, Afganistan, Irak, celá Afrika. Milóny mŕtvych... (Možno od veci: V 2. svetovej vojne zahynulo do 25 miliónov Rusov a asi 450 000 amerických boys. Tak ako holokvas?)
V zlovestnej ŠtB existovalo oddelenie pre boj proti sionizmu. Neviete náhodou, kde tí ľudia sú?

189222

22.4.2009 17:46

RE: to pan Stwora

Arim 90.?.?.?

Reakce na 188986

Netvoři pošli, pochází a pocházet budou. Držte se na duchu, to dáme, naši předci to dali též, a i z jejich hlediska to bylo nemožné, jen musíme věřit a šířit dál tu "nákazu" vědomí.
Hlavně co můžete dělat, hádejte se s lidmi, když bude třeba a budou za to stát, tak je vyřvěte, jim pomůžete nabývat vědomí, sobě ulevíte! Držím palce a zdrawím tímto všechny bratry ve "zbrani"! [cool]

189158

23.4.2009 15:47

RE: to pan Stwora

Alena Anna 90.?.?.?

Reakce na 188986

Cítím to stejné jako Vy Pane.


Vážení anonymní pisatelé,

jediná spravedlnost na světě je, že jsme na tom všichni stejně bez rozdílu. Každého čeká stejný osud smrtelníků. Všichni jsme předurčeni tomuto osudu, někdo dříve, někdo později. Všichni jdeme po cestách osudu k jednomu jedinému, stejnému cíli. A způsob, jakým člověk žije na své cestě je pouze na něm samém. Kdo, co a proč tomu tak je - je naprosto nepodstatné. Ovšem všichni - bez výjimky - si tuto otázku pokládáme. Člověk je tvor zvídavý a učenlivý, jako jediný tvor na této planetě, co víme, je vybaven mozkem, který má tyto schopnosti. Umí jednat pudově i rozumově. Je uzpůsoben pro stálé otázky a odpovědi - to je smyslem života. Mozek člověka je ve své podstatě stejný, jen je jinak ovlivňován geny, výchovou, okolím, vším kde a s čím se osobně setkává. Zpustí procesory vjemů, chemických reakcí, kterými je tvořen a ovlivňován k dalším spuštěním procesorů a rekcí. Od prenatálního vývoje jsme spojeni s matkou, která k nám vysílá procesy vjemů a chemických reakcí a ta je každým přítomným okamžikem jinak ovlivňována buď vědomě, nebo nevědomě.
Dám Vám příklad:

Když poprvé něco ochutnáme, posléze hodnotíme chuť, po selekci zůstávají dva výsledky - chutná(dobré) - nechutná(špatné), každý z nás si vybírá dobré, jež v nás vyvolává pocit slasti a uspokojení.
A to jde s člověkem od prvopočátku vývoje do úplného konce. To je hnacím motorem pro slovo touha za něčím dobrým. A promiňte mi, ale jediná věc, která spouští tento hnací motor je Láska, nic víc, nic míň.
Kdo zná procesy a chemické reakce Lásky, pak ví co je vědomí, existence, skutečnost - bez veškerých pochyb přátelé.

Všichni se mějte moc hezky. S Láskou Alena Anna.

189223

21.4.2009 13:06

Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Stýkám se s různými lidmi, většinou jsou to inteligentní a slušní lidé. Rozumím si s nimi v hodně věcech, ale jakmile dojde na lámání chleba, zjišťuji, že inteligence není všechno. I člověk, který má několikrát větší znalosti historie, mi je schopen tvrdit, že určité věci proběhly tak a tak. Podle toho, co si kde přečetl. Není chopen pochopit, že historii vždy píší vítězové. A ti se s pravdou nemažou. Je zbytečné jim říkat, že historie se začala psát v 9. století. Kdo ovládá minulost, ovládá přítomnost. Je na čase si zopakovat Orwella.

Další z věcí, kterým tito lidé věří, je například to, že je rozdíl mezi levicí a pravicí. Pokud jsou to "pravičáci", obouvají se do Paroubka. To, že skutečnou rokrádačku vedou lidé za oponou, je pro ně moc abstraktní. Stejně tak věří tomu, že 9/11 způsobili muslimové, podporují válku v Afghánistánu, protože je prý lepší, když se bojuje tam a ne doma.

Už se o těchto věcech raději s nikým nebavím, jsem pak nacista. Zejména když začnu zpochybňovat morální nárok židovské církve na Palestinu. Jsem jen zvědavý, kdy si křesťanská církev založí svůj vlastní stát, například v kolébce křesťanství - Turecku.

188987

21.4.2009 15:04

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

govind 195.?.?.?

Reakce na 188987

Pane hestroyi, velmi se mi líbí jasnost se kterou se vyjadřujete v diskuzích. Ve vašich příspěvcích objevuji také svůj pohled, ale tak trefně to vyjádřit neumím. Díky.

Čím dál více cítím proměnu reality podle klíče "válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla"

189002

21.4.2009 22:29

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189002

Díky za podporu [smích]

189048

22.4.2009 3:30

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

p 125.?.?.?

Reakce na 189002

...nic noveho PRAVDA JE ZASE ZLOCIN...

189073

21.4.2009 15:18

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

truth 85.?.?.?

Reakce na 188987

mám ve svém okolí úplně stejnou zkušenost. Všichni tito lidé získávají naprostou většinu informací z TV , maximálně tak čtou idnes.
Poslední dobou se sice již projevují určité malé záblesky prozření, protože hranice propagandy zjevně překročila to čemu jsou neinformovaní, nicméně ne úplně hloupí lidé ochotní věřit.

189003

21.4.2009 15:32

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 188987

Presne takovou zkusenost mam taky [pláč]
Inteligentni kamarad se vseobecnym rozhledem a kdyz jsme dospeli k temhle otazkam a ja se priznal ze spis verim v to ze 9/11 bylo nejakym zpusobem zinscenovano tak rekl neco ve stylu : "fajn koncim diskuzi protoze vim ze s lidma co si tohle myslej neni mozny diskovat" [překvapení]
Kdyz jsem pak tezce presvedcoval o tom ze jestli si hraje na demokrata a hlavu otevrenou nemuze zacit vetu stylem "koncim diskuzi ..." byl jeste chvilku ochoten na nektere moje argumenty reagovat mainstreamovou propagandou, ale jakmile zacal byt tlacen do kouta a proste to stejne uzavrel tim ze "svet je proste slozitej a on nehodle na provereni nejaky konspiracni teorie plytvat energii" [pláč]
Pak se o me jeste parkrat nekde vyjadril (trochu v legraci) jako o tom extremistickym talibanci co popira pravo na existenci izreale .. a dokonce se po cca mesici priznal ze na nektery konspiracni teorie okolo toho se lehce podival, ale na novou diskuzi radsi zavrhl.
Myslim ze z dlouhodobeho hlediska to v nem zanecha maximalne lehounky stin vrzeny pres svetle stranky idnes nebo tv-nova zpravodajstvi ale ten se brzy rozplyne do nenavratna pod tihou hypoteky nebo nemoci v rodine, pripadne jej muze rozptylit stastne zrozeni potomka ci premie v praci ...

189006

21.4.2009 16:31

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 189006

Tomu říká génius Orwell v 1984 crimestop. Vnitřně zastavit myšlenku dříve, než by udělala škodu.

Ten stejný princip crimestop praktikují novináři. Na jedné straně uveřejní některé teorie potvrzující, že 9/11 byla vnitřní práce, na druhé straně v článku o mučení těch dvou z toho neodvodili fakt, že tedy zřejmě jsou oba nevinní.

Spolu s doublethingem (podržet v hlavě dvě protichůdné myšlenky a nevidět rozpor) to vytváří ideální situaci, kdy se sice ví nebo připouští, že něco je, ale nevyvodí se z toho závěr.

189010

21.4.2009 23:19

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

anti-anti 85.?.?.?

Reakce na 189010

>"fajn koncim diskuzi protoze vim ze s lidma co si tohle myslej neni mozny diskovat"

Tohle bych přesně také řekl. Můžu tvrdit A a vy bez důkazu nebo s odvoláváním se na nekompetentní autoritu tvrdit B.

>nemuze zacit vetu stylem "koncim diskuzi ..."

Tohle přesně může říci a má na to plné právo. Stejně jako na zastávat "mainstreamovou propagandu".

>"svet je proste slozitej a on nehodle na provereni nejaky konspiracni teorie plytvat energii"

Aspoň se na ty ptákoviny podíval a sám se svojí inteligencí usoudil, že je to blbost.

Na Zvědavci se neobjevil jediný článek, který by se celý zabýval touto konspirační teorií a tvrdil natvrdo o 9/11, že si ho zbourala vláda USA, vždy toto tvrzení bylo přibaleno k nějakému komentáři. Proti pravdě tato primitivní lež nemá šanci obstát. Podívejte se na lživé stránky manipulátorů, které jsou na Zvědavci propagovány. Proč proboha tolik let na nich vyvozují z chybných předpokladů (!) chybné závěry.

Proti novinovým, časopisovým i internetovým článkům "oficiální propagandy" podivujícím se nad množství zastánců těchto lží nemají tyto primitivní lži a manipulace žádnou šanci.

Chcete tvrdit, že některé teorie potvrzující, že 9/11 byla vnitřní práce? Hmmm. Ale ty potvrzující teorie jsou ty nepravdivé teorie a ty zcela jistě neuveřejnili ti novináři co píší o mučení teroristů nezastávají! USA mučí podezřelé z terorismu (mnohdy osoby prodané vesničany američanům v afgánských horách) a má z toho ostudu po celém světě. Buďte rádi, že se o tom alespoň mluví. (To není samozřejmost, že se o tom může mluvit!)

Vždyť mučení vězňů lapených v Afgánských horách a 9/11 souvisí jen tak, že bez 9/11 by v Afgánistánu nebyly chyceni "nepřátelští bojovníci" (výraz pro teroristy nebo vězně téměř bez žádných práv). Nemluvte tu o tom, že jsme schopni podržet dvě protichůdné myšlenky. To vy nejste schopen pochopit, že USA můžou mučit vězně a zároveň si nezničit WTC vnitřní prací. Lze z toho, že USA mučí vězně, mají tajné věznice po celém světě neuznávají vězňům práva Ženevské konvence napadly a okupují Irák, Afgánistán a Somálsko, a čerpají z Iráku ropu (a kdo ví co ještě...) to, že si zbourali WTC? Však sám víte, že z tohoto to nelze odvodit. A lze vyvodit, ze stránek, které tu ikonkou propagujete, že nejsou pravdivé? Odpovězte si!

Važte si svobody, kterou máte! Winston Smith takovou svobodu jako máte vy neměl.

189056

22.4.2009 2:38

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 189056

A odvozuje to někdo z toho? [velký smích]
Možná by stálo za to se trošku "dovzdělat" ohledně faktů kolem 9/11, o kterých se v MFdnes nedočtete. Možná pak nebudete za pitomce. V této chvíli mi nezbývá než konstatovat, že byste si měl změnit nick - z anti anti na plky plky [vyplazený jazyk]

189068

22.4.2009 8:44

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 189056

>Chcete tvrdit, že některé teorie potvrzující, že 9/11 byla
>vnitřní práce?

Toto je z hlediska logiky nesmysl, stejne jako cely ten tvuj blabol. Teorie nic nepotvrzuje, od toho se nazyva teorie. Jen fakta, neboli dukazy mohou potvrzovat, ze je nejaka teorie pravdiva. A pokud je neco nad slunce jasne, tak je to to, ze k oficialni teorii nebyly predlozeny relevantni dukazy, naopak existuji nezvratne dukazy, ze v mnoha ohledech je derava jak reseto...

189101

22.4.2009 11:38

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189056

Poslouchaj, že voni se včera s rábim trochu vožrali? Jinak si nedokážu představit, jak by mohli napsat něco tak hrozně nesmyslného. Že voni si včera po tý košer vožíračce vo sobě začali myslet, že jsou nějakej ynteligent? Je mi jich líto. Jejich rábi jim už tu kebulku vymyl až na kost. [bliji]

189117

22.4.2009 11:42

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Petr Řehák 194.?.?.?

Reakce na 189056

No vite ono to neni ani tak o tom kdo a proc zboural WTC.
Ono je to spis o tom ze je mozne aby to udelali sami.
Vite ja jsem nikdy nebyl 100% presvedceny o zadne zadne teorii nebo jeji casti ktera rika "byl tam termit", "bylo to nakladni letadlo", "byli tam vybusniny" ... atd.
Nikdy jsem nebyl presvedcen ze nejaka z techhle teorii je 100% pravdiva.
Ale jednoho dne jsem si uvedomil ze je to 100% MOZNE. A to sice neni ono ale je to pak uz prakticky jedno.
Je to 100% MOZNE prave proto jaci lide ve sve vetsine jsou.
Je to 100% MOZNE prave proto jaka cela zapadni civilizace je.
Je to 100% MOZNE prave proto ze vzdelany, inteligentni a radoby nezavisly jedinec "ukonci diskuzi" drive nez zacala.
Uvedomil jsem si jednou ze je vlastne jedno jestli to "tlacitko zmacknul" bush, al-kaida, CIA, mossad, nebo treba franta okurka, ale ze nejdulezitejsi je ze mozne je aby to tak bylo prave diky povaze vetsiny lidi.
Ta povaha je jak uz jsem nekde psal takova ze nez aby venovali nejake usili na prozkoumani jakehokoliv problemu tak si proste radeji koupi denni tisk nebo zapnou vecerni zpravodajstvi.
Presvedcili me o tom znami kteri jsou sice schopni vest dlouhe radoby intelektualni diskuze o existenci boha, principech nabozenstvi, smerovani ceske politicke sceny, ale ve chvili kdy pred ne podstavite neco na co ma "mainstream" jasny nazor tak "ukonci diskuzi"
Vsimtene si ze ten mainstream dovoluje mit vlastni nazor na boha, nabozenstvi, na politiku, na folbal , uplatkove afery .. a o tom vsem oni radi hovori protoze je to "nevydefinovane" tema. Ale protoze 9/11 bylo "definovano" tak si ani u piva o nem nemuzete poklabosit protoze vetsina lidi proste "ukonci diskuzi" .. nekdo to mozna nerekne nahlas, ale beztak uz ji davno ukoncil.

Kdepak problem 9/11 nezni "kdo to provedl" .. ten problem zni "v dnesni dobe je mozne aby to provedl kdokoliv a vina byla hozena na uplne nekoho jineho a presto drtiva vetsina lidi se s tim ani nebude ochotna zabyvat" ... a to je mozna jeste horsi [pláč]

189118

22.4.2009 20:26

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

inn-ocean 80.?.?.?

Reakce na 189118

Presne tak. Antisocialni lide mohou oblekat ruzne dresy.........podstatne je je spravne odhalit.

189178

26.4.2009 13:15

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

h@luzak 90.?.?.?

Reakce na 189118

S tím termitem - uvedení vědci tvrdí, že tam termit byl.. Viz The Open Chemical Physics Journal.. http://www.bentham.org/open/tocpj/openaccess2.htm (ten druhý článek).

Možnost pochybovat o čemkoliv považuji za velmi důležitou. Bez ní je možné jen přijímat, co se naservíruje, není ani prostor pro otázky či zkoumání. V tom ohledu považuji příslušné ustanovení trestního zákona za protiústavní.

Pan(í) anti-anti má pravdu v tom, že Winston Smith měl skutečně menší možnosti než my. Také ale skončil s vymytým a následně prostřeleným mozkem, po vynucené zradě všech včetně Julie (Velký bratr pro něj zůstal jediným opěrným bodem). Podle mne je nutné si svobody uchovat. Jinak naše pravnoučata dopadnou právě jako Winston Smith.

189494

23.4.2009 2:40

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

údiv 88.?.?.?

Reakce na 189056

...to je ubohost ducha přímo do učebnice!
Vás by Koukolík určitě dal na titulní stranu své publikace...jste super - deprivantem.
Na ubožáky Vašeho druhu narážím celý život, bez ohledu na to, jak se zrovna označuje aktuální politický režim a jsem z toho už značně nerudný - vždy je pro vás dost velká zásoba zadků do kterých - hlava, nehlava - polezete. Nejsem křesťanem, ale to jejich "peklo" vám přeju.
Pravda je pro vás jen ho.no, které tak rádi matláte nejen po stěnách veřejných záchodků - a stejný je i váš světonázor >>Kolik že to vlastně hodí!?<< - vlastní "pravda" je Vám zcela ukradená.
Hlavní je mít plné kapsy, narvanou ledničku, pupek a z ostatních dělat jen blbce.
Chybí Vám to podstatné pro "lidskou bytost" - pokora, takže jí ani nemůžete být...

189203

22.4.2009 1:03

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

herbert 89.?.?.?

Reakce na 189010

Myslim, ze ste chceli napisat "doublethinkem" a nie "doublethingem"

189064

21.4.2009 17:03

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 188987

>...zjišťuji, že inteligence není všechno. I člověk, který má >několikrát větší znalosti historie...
No, zrovna zde Jste zaměnil "vzdělanost" za "inteligenci"... inteligentní, zralý jedinec má tendence dodržovat mravnost ve smyslu neubližování všemu živému.
Čím lépe a jasněji toto "žije" a navíc se dokáže s tímto skrývat, aby nebyl "ukřižován", tím je zralejší a inteligentnější "STARŠÍ"... [mrknutí jedním okem]
Ale v jádru je to pravda: ovládnutí mnoha dat tou zvláštní a byť výkonnou "žlázou" v lebce a jejich správné a dobré papouškování rozhodně není známka oné skutečné inteligence (jinak také "karmického stáří"[mrknutí jedním okem]. Nehledě na jiné vrstvy vnímání, komunikace a bytostné kategorizace; neboli jinak- v lidských tělech žijí jak "andělé", tak "démoni" i "bohové", tak i běžní lidé, v nichž tyto kategorie mohou okamžik od okamžiku "problikávat"...
Hloupí a hodní andělé jsou trdla,
démoni lační po krvi i "krvi"(vládce a loutkáři spustí válku a "chlastají" utrpení i na dálku).
A "boholidé"? No, moc jich mezi námi není. Bohužel.

Přejme tedy dobro všemu a všem a nechme to přání nějak "pracovat"... a dál se uvidí.

189013

21.4.2009 22:24

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

supino1 213.?.?.?

Reakce na 188987

"Je zbytečné jim říkat, že historie se začala psát v 9. století."


Skoro so všetkým súhlasím, ale ako ste prišli k záveru, že história sa začala písať v 9. storočí?
Už Ramesse II., tuším...napísal, nechal napísať, že vyhral vojnu s Chetitmi... Chetitský kráľ, či aký mal titul, tvrdil, že bitka bola nerozhodná, uzavreli mier. Takže, história, s klamstvom ruka v ruke, sú trošku staršie. (A len tak medzi rečou, ako sa vyskytli niektoré sochy v Benátkach?)

189045

22.4.2009 11:43

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189045

Chronologie historie

189119

22.4.2009 20:53

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 189119

Historie jednotlivce, skupiny ci naroda neni skoro vubec dulezita. Podstatne je co dobreho hodlame udelat zitra a jak chceme zlepsit preziti sebe samych, skupiny, lidstva nebo prirody. Vsechny keci kolem proc to nejde jsou pouze nase aberace z minulosti. Kez by slo lousknout prsty a rici....TED ZACINAME VSICHNI ZNOVA!

189181

21.4.2009 13:24

stredovek ?

Petr Řehák 194.?.?.?

Co na to rict ?
Moralne a mentalne jsme proste porad stado zvirat pachtici se jen po zvanci a sexu. Staci nam proste jen ten chleb a hry a budem jasat a jasat a je nam jedno kdo nam ten chleb dava a co za hry se to hraje, ale cim vetsi nam daji iluzi nadrazenosti a vyjimecnosti tim lepe. Nejhorsi je ze tohle vecne hledani pravdy a pitvani se v tematech nezajimavych pro masu co se deje treba tady na Zvedavci jsou opravdu uchylkou (do ktere bohuzel taky patrim).
Neucini nas to stastnejsimi, nezlepsi to nase sance na preziti a rozmnozeni (mnohdy spis naopak), neucini nas to stastnejsimi a nemame prakticky temer zadnou sanci to zmenit nebo treba tem kteri jsou zrovna utiskovani z naseho pohledu pokroucenou moralkou pomoci. Drtive vetsina populace totiz zije jako za davnych casu chlebem a hrami.
Obcas se stane ze ten ci onen se nepujde divat na ty nejkrvavejsi a nejnesmyslnejsi hry a obcas se i muze stat ze nekdo nehromadi tuny chleba ktery nemuze ani za cely zivot pozrit a dokonce se o prebytecny chleb podeli .. ale jsou to jen odchylky.
My muzeme jen jen v koute kritizovat ze kdyz uz ma nekdo chleba vic nez bokaze spocitat a nedejboze snist tak je spatne krast chleb od huby tem jenz ho nemaji dost ani pro sebe. Muzeme sice protestovat ze na lidi by ve jmenu her nemeli byt posilany hladove selmy. Ale nic se tim nezmeni. Muzem stat v koute a potichu kritizovat. Nebo muzem jit na svetlo, ale nikdo nebude stejne poslouchat. A kdyz se nahodou nekdo zaposloucha tak je s nama amen protoze ti co maji chleb maji umerne k tomu moc a nemaji zadne zabrany ji pouzit proti komukoliv kdo by je ohrozil. A ti se bavi hrami kde selmy trhaji lidi na kusy nas zase radsi ukamenuji nez aby zmenili svuj vkus na "zabavu".

188989

21.4.2009 21:59

RE: stredovek ?

medwet 213.?.?.?

Reakce na 188989

Ono je problem, ze by sme "stadom zvirat pachticim se jen po zvanci a sexu" nemuseli byt, keby sme to denne nemali podsuvane reklamami, Hollywoodom a mediami. Nie je to tak davno, co by bola kazda baba v minisukni ohovorena po celej dedine, az by sa 3 roky cervenala. Teraz, ked jej kozy vyliezaju z bluzky, tak mame z toho naramnu svandu.
Chlieb a hry boli vymyslene presna za tymto ucelom a je len na nas, ci sa nechame zhypnotizovat.
Netreba sa zrovna postavit na namestie a otvarat ludom oci, staci ist prikladom, ako treba zit a co je v zivote dolezite. Zo zaciatku je to tazke a okolity ludia to nechcu moc rozchodit. Po case si vsak taky clovek prekvapivo ziska respekt (nepytajte sa ma preco). V konecnom dosledku vsak nie je cielom prebudit ludstvo, ale prebudit seba a byt si v kazdej chvili vedomi toho, co a ako na nas vplyva.
Ako povedal klasik: Kde je tvoj poklad, tam bude aj tvoje srdce.

189042

21.4.2009 13:49

.

cyp 195.?.?.?

http://rudydrak.cz/2-politika/pametnici-do-skol/
Myslím, že tento článek je dosti výmluvný.

188991

21.4.2009 13:57

Souhlas s výše uvedeným příspěvkem:

sioux 213.?.?.?

vždy se najde pár intelektuálů a lidí s morálkou, aby odsoudili
páchaná zla tohoto světa, přestože jejich srdce nejsou tak velká, aby se tam dalo pojmout všechno bezpráví. Napadá mě Cimrman -...můžme s tím nesouhlasit, bouřit se proti tomu, ale to je tak asi vše......,neboť konzum a zaslepené pohodlíčko nedonutí lidi se vzdát všeho. Morálka ? Dnes? Tvář společnosti v zrcadle ? Ale,jděte...Vyšší princip mravní nám to karmicky považuje, nebojte se !
V hospodě pokecat, zanadávat, ale páč zas přijdou (jako každej měsíc) ty složenky do schránky, tak zas ohnou hřbet, zalepit hubu a go....Jsme ve víru, který nás spirálovitě strhává, neboť si to jako lidstvo patrně zsloužíme.
V podstatě si tu hrajeme na ty moralisty, ale stejně s tím nic nevyřešíme. NIC! Kdo se půjde upálit ? Kdo půjde před vládu s transparentem ? Nikdo. Všichni tyto příspěvky píšeme z domu nebo spíš z kanclu v robotě, ale jak to dotáhnout celé k lepším zítřkům, když sítě jsou roztaženy, tenata číhají už ani neskryté, vše je zkorumpované, provázané, než.....se pak zvednou radioaktivní mračna, prosvitne slunce a pak zase ty bakterie, řasy, prvoci, evoluce atd atd....Tak, jak už to mnohokráte zde bylo.
A závěrem ještě Švejka: "Nikdy, nikde a nikomu na nikom nevinným nezáleželo....." [oči v sloup]

188992

22.4.2009 3:41

RE: Souhlas s výše uvedeným příspěvkem:

p 125.?.?.?

Reakce na 188992

...pane ja jsem si svoje oddemonstroval a odbojoval napr.v roce 68 pred rozhlasem...demonstraciu a podpisu bezpocet..mozna ze je rada na tech mladsich nemyslite....moje budoucnost to jiz davne neni...

189074

21.4.2009 14:41

Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 155.?.?.?

Jenom by mne zajimal nazor redakce a zdejsich diskuteru. Utok na WTC v roce 1993, byla nebo nebyla to US administrativa? Pokud si dobre vzpominam, tak v tom taky jel Khalid Sheik M. a jeho synovec Ramzi Yousef, ktery byl zatcen. Zatcen a odsouzen za tenhle prvni atentat byl egyptsky imam, uz si nevzpominam na jmeno. Byli nebo nebyli tito nevinni? Pripomenu, ze tenkrat to bylo velke stesti, ze se WTC nezritilo, moc pry nechybelo.

188997

22.4.2009 14:28

RE: Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 155.?.?.?

Reakce na 188997

>Jenom by mne zajimal nazor redakce a zdejsich diskuteru. Utok na
>WTC v roce 1993, byla nebo nebyla to US administrativa? Pokud si
>dobre vzpominam, tak v tom taky jel Khalid Sheik M. a jeho
>synovec Ramzi Yousef, ktery byl zatcen. Zatcen a odsouzen za
>tenhle prvni atentat byl egyptsky imam, uz si nevzpominam na
>jmeno. Byli nebo nebyli tito nevinni? Pripomenu, ze tenkrat to
>bylo velke stesti, ze se WTC nezritilo, moc pry nechybelo.

Vypada to ze nikdo zde nema nazor? Myslim, ze se jedna o zasadni vec.

189132

22.4.2009 15:38

RE: Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189132

Complete 911 Timeline

Zde si to můžete přečíst. FBI o všem věděla, záměrně vždy přerušila vyšetřování.

Otázka zní. Kdo má největší prospěch z těchto akcí? Kdo na těchto akcích vydělá nejvíce peněz? Vzhledem k tomu, že podezřelými jsou vždy muslimové a zejména Palestinci (nebo také Iráčané), odpověď je na snadě. Propojení s Mossadem a pákistánskou ISI je skutečně zajímavé.

Mossad Link To 1st WTC Bombing Raises Eyebrows

Mossad - Black Ops and False Flags

Did Israel Assassinate Brad Doucette?

John O'Neill - Head Investigator Of The USS Cole Attack - Assassinated

189137

21.4.2009 15:25

Dekuji

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Pane Stworo, smutny, ale vyborny a potrebny clanek. Napadlo me, ze by stal za to byt prelozen do anglictiny, urcite by oslovil spoustu ctenaru, kteri nerozumi cesky. Anyone?

189004

21.4.2009 16:14

RE: Dekuji

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189004

Jsem si jistý, že pan Stwora je schopný to přeložit do jeho druhého "rodného" jazyka během chvíle. Nicméně na zahraničních serverech vycházejí takovéto články také a v mnohem větším množství.

189007

21.4.2009 16:26

co sa deje

Kyuss 217.?.?.?

Prispejem este jednym prispevkom. Mozno to k tomuto clanku patrit nebude ale predsa. Neviem ci ste si niekto z vas vsimli (ti vsimavejsi asi ano), ale vdaka novej vlade Izraela a jej vyhlaseniam sa da spozorovat, o co tu vlastne ide. Zapadni sionisti, ti americki co sa snazia drzat opraty sa dostali do konfliktu so sionistami izraelskymi. Izrael vzdy bol a stale je naraznikovou zonou blizkeho vychodu. Podla mojoho nazoru bol prave preto zriadeny a je to jeho jedina uloha. V takomto stave sa to snazia udrzat americki sionisti ale nova izraelska vlada im ocividne robi velke skrty cez rozpocet. Urcite ste si vzimli clanky ktore vychadzaju v poslednej dobe, v ktorych sa tieto dve proti sebe stojace sionistycke skupiny navzajom osocuju a diskredituju. Napr tento clanok -> http://www.jpost.com/servlet/Satellite?cid=1239710...
Nova vlada odmietla nekonciace "mierove procesy" tak ako im ich naplanovali ich americki kolegovia a odmietaju o tom co i len pocut. Vlastne ide o to, ze kazdy izraelsky skandal je velmi demoralizujuci pre obyvatelov statu Izrael, ako aj ostatnych zidov na celom svete a ohrozuje to samotnu existenciu Izreala. A z tohto maju americki zidia hrozu. Nemozu si dovolit stratit, alebo nejak nastrbit tuto naraznikovu zonu.
Osobne nadobudam dojmu, ze medialne klamstva a cela ta propaganda je namierena predovsetkych a v prvom rade na zidovske komunity po svete, pretoze su to prave oni kto ma byt drzany v iluziach a klamstve, aby si sami pred sebou dokazali aj nadalej ospravedlnovat potrebu trpiet alebo dokonca byt sucastou naraznikovej zony zvanej Izrael. Mediam su gojovia ukradnuti, pretoze su v tomto smere vlastne uplne nepodstatni, lebo aj tak dianie velmi neovplyvnuju.
Takze si vsetci pekne posadajme a pozerajme sa na tento zapas medzi tymito dvoma sionystickymi skupinami. Pripada mi to tak, ze to bude pre nas win-win zalezitost [smích]

189008

21.4.2009 17:47

RE: co sa deje

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189008

To zní rozumně.

189019

21.4.2009 16:28

.

cyp 195.?.?.?

Nemůžu si pomoct, ale Zvědavec je nejlepší informační web v našich vodách, ale abych nechválil jenom pana Stworu, je to dáno i úrovní diskutujících. Jenom tady vidím (až na pár zabloudivších existencí) diskutující, kteří nejsou ověšeni dogmaty a mainstreamovou propagandou a dokáží svoje příspěvky formulovat tak, že jim rozumí i naprostý laik.
Každý den v práci začínám tím, že si přečtu, co je nového na Zvědavci.
Bohužel žijeme v zemi, kde je lidí menšina, zato jsme velkochov ovcí a volů a podle toho to u nás vypadá. Mám několik přátel, kteří jsou mnou informovaní o událostech a tyto nabyté vědomosti předávají více či méně úspěšně dál.
Je to zřejmě jediné, co můžeme v této chvíli dělat, ale je to lepší, než nedělat nic a čekat jak to dopadne.

189009

21.4.2009 17:17

Nevěřícně zírám...

KTE 193.?.?.?

Tvrzení pana Stwory ohledně panenské nevinnosti obou chudáků mi přijde hodně za vlasy přitažené. To tu fakt není nikdo, kdo by se proti němu ozval?

189016

21.4.2009 17:46

RE: Nevěřícně zírám...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189016

Když jste tak chytrý, tak proč nenapíšete, čím se provinili? Vynechte prosím argument, že řídili letadla 9/11...

Víte, já vás neznám, ale bránil bych vaše práva, abyste nebyl vězněn bez obvinění, bez soudu, abyste nebyl mučen, abyste se mohl bránit. I přesto, že to jiným odpíráte. Už chápete ten morální rozdíl mezi námi?

189018

21.4.2009 19:56

RE: Nevěřícně zírám...

korutan 81.?.?.?

Reakce na 189016

Vážený, o panenské nevinnosti nepadla v žádném příspěvku, ani v článku pana Stwory zmínka. Ale zkuste si vlézt do vany a jednou jedenkrát se nechat partnerem pod hladinou podržet do ztráty vědomí a snad, dá-li Bůh, pochopíte o čem, o jaké ospravedlňované hrůze ten článek je! A je také o tom, že jsou mezi lidmi tvorové, kteří jsou ochotni tuto hrůzu přehlížet, dokonce její používání tolerovat „protože ti dva nejsou určitě panensky neviní“! Kam jste se to postavil, tvore?

189029

22.4.2009 3:43

RE: Nevěřícně zírám...

p 125.?.?.?

Reakce na 189016

..da se rict ze kdyz byli usvedceni ze zlocinu proc je mucit....

189075

22.4.2009 3:54

RE: Nevěřícně zírám...

p 125.?.?.?

Reakce na 189016

...vina nebo nevinna neni v komunisticko fasistickych rezimech problem..nejdrive se muci a potom se hleda/Vyshinskij/co s tim priznanimudelat kam se to hodi....kdepak jste byl poslednich 30let...?

189076

22.4.2009 3:55

RE: Nevěřícně zírám...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189016

A stoji za to zaplatit, i kdyby byli vinni vsemu k cemu se behem vysetrovani priznali, aby byly poslapany zakladni zasady pravniho statu? Pravni stat se neda sekat na kousky, aspon prilis dlouho, aniz by se nezmenil na totalitu. Treba Cheney pozaduje zverejnit informace z vyslechu CIA, kde tvrdi ze byly ziskany dulezite informace pro bezpecnost USA. Ja souhlasim, ale s tim, ze zverejneny musi byt vsechny informace ohledne vysetrovani, aby bylo naprosto zrejme jakou cenu bylo nutne za tuto bezpecnost zaplatit!! V zajmu republiky jiste neni obetovar svou bezpecnost za cenu vzniku totalitniho systemu. I mene bezpecna republika se drasticky lisi od "bezpecne" totality.

Dale odchodem z konference o rasismu na pude OSN, ztratil Zapad podruhe v kratke dobe svuj moralni kredit. Poprve to bylo uznanim narkostatu Kosova. Od tohoto aktu, argumentace mezinarodnim pravem pri dodrzovani celistvosti hranic je ze starny Zapadu akorat, tak k smichu. Ted bude smesny pohled na moralni prstik zapadnich zemi pri kritizovani dodrzovani lidksych prav kdekoliv.

Za treti Izrael napadl roku 2006 Libanon a to barbarskym zpusobem, nedavno vykoupal v krvi Gazu a velcie cerstve provedl vojensky utok v Sudanu. Tady slo o ukazku leteckeho uderu na vzdalenost 1 300 km, coz mela byt skryta zprava pro USA, od nihz sioniste potrebuji minimalne souhlas ( prelet nad okupovanym Irakem ) pro utok na Iran. Jaky k temto akcim meli sioniste mandat? Bylo to v souladu s mezinarodnim pravem? Izrael na rozdil od Iranu nikdy nepodepsal dohodu o nesireni jadernych zbrani a nikdy nedovolil mezinaronim inspekcim, aby prosli jeho jaderne zarizeni. Presto vysoce postaveni sioniste vyhrozuji utokem proti Iranu, ktery nevedl utocnou valku minimalne 100 let.

Tresnickou na dortu je nova izraelska vlada, kde ministrem zahranici je cisty fasista Liebernman. Nikomu na Zapade obsazeni postu ministra zahranici prilis nevadi. Diplomate si budou s Liebremanem trast pravici, usmivat se, servirovat sampanske a hlavne prehlizet politiku, kterou tento ministr povede. Zapad ztraci moralni autoritu a duveryhodnost, jedina moznost jak nahradit tuto ztratu je spolehat na silu, coz se neobejde bez totality.

189077

21.4.2009 18:35

Papá lžiDnes a prýNovinky

Silencer 89.?.?.?

Dneska jsem si do filtru přidal iDnes a diskuze na novinkách. Vím, že diskuze na mainstreamu jsou sletem zaplacených a slintajících vlastizrádců, popřípadě slaboduchých ovcí, ale někdy jsem si je pro srandu a obveselení letmo přečetl.

Dneska jsem u článku o těch dvou chudácích ( byl zveřejněn i na novinkách ) shledal, že jsou pro mě tyto servery zbytečné a nestojí mi ani za plivnutí. Přidal jsem si je do filtru, (stejně jako by oni chtěli přidat Zvědavce do blacklistu nám všem ) a teď mám od nich pokoj [smích]


PS: Největší síla člověka je myšlenka a taky to mít srovnané v hlavě. Názor nějaké zrůdy o tom, že ti dva byli mučeni ještě málo za "to co udělali" mi narušuje tok myšlenek směrem k agresivitě, tak jsem si to ošéfoval. [velký smích]

PS: Někdo tady v diskuzi zmínil, že se něco bude brzo dít, protože propaganda každý den hutně "informuje" o extremismu. Mám na to podobný názor, tipnul bych to na cenzuru českých int. stránek, kvůli "nárůstu extremistických serverů" hezky u zdroje.. Čteš si zvědavce? Fajn - šmik...

189025

21.4.2009 21:37

Ovladane stada ovci a lumiku

Latinec 66.?.?.?

Nekolik ucastniku diskuse tohoto temata prirovnalo masy ovladnute mnohohodinovou denni narkomanii, tj. sledovanim Talmud Vize (ci TelAvitze) a prebiranim "pravdivych" informace z ostatnich mozecni dutiny proplachujicich talmudistickych prostredku, za ovce.
Zde bych bych se odkazal na jednoho z mala Americanu (tj. evropskeho puvodu, o Americany ne-evropskeho puvodu, tj. tech co nejsou meho vlastniho druhu, nemam zajem), dnes jiz zesnuleho, Dr. Williama Pierce. Dr. Pierce byl byvaly universitni profesor fyziky, vyznamny racionalista (tj. zajimal se o dobro pouze sve vlastni rasy), byl na rozdil od vetsiny Americanu hrdy na to je je Evropan.
Dr. Pierce byl zakladatel Narodni Aliance, a byl si velmi dobre vedom ze to jsou zidovske sily, jez jsou organizatory genocidalniho planu znicit tzv. Zapadni (krestanskou) civilizaci, a to predevsi tim nejzaludnejsim a bezbolestnym stylem jaky mohl vymyslet snad jen sam Satan: Rasovou mongrelizaci bileho cloveka, ktereho ja, a jini znali, nazyvaji spravne Adamska rasa. Adam, v hebrejstine Aw-dam znamena "ukazovat krev v tvari, rudnout" (viz Strong's Concordance, hebr. #119, http://www.eliyah.com/cgi-bin/strongs.cgi?file=hebrewlexicon&isindex=119), schopnost kterou zarucene nema dnesni American c. 1 (100% oddany sluzbe ZOG), Barak Husein Obama a jemu podobni.
Dr. Pierce takove (aw-dam druhu), zpile talmudistickou propagandou a vedene ke strzi aby pak sami na prikaz sebe-samou-vyhlasenych za "vyvolene" skocili do vlastni smrti, nazyval LEMMINGS. Tj. lumici, kteri jsou znami sebevrazednymi masovymi akcemi.
Dr. Pierce byl autorem (mezi racionalisty) svetove zname novely "The Turner Diaries". Tj. o dobe, kdy Aw-dam clovek bude bojovat pro zachranu sveho unikatniho druhu (rasy).
Ackoliv Dr. Pierce je asi 7 let po smrti, dodnes je nenaviden ZOG, tj. Sionistiskou Okupacni Vladou, s udernou silou umistenou v USA, ale dnes s pobockami prakticky ve vsech evropskych zemich, vcetne "ceske" vlady.
Kdyz dnes jeden, pracujici uvnitr velke globalni, "diversni", "multi-kulti" spolecnosti, se na zavodnim systemu pokusi otevrit stranku ohledne ideologie Dr. Pierce, usmeje se na nej:
Access denied to webpage or website: 'http://www.ncoal.com/pierce/pierce_teachings.htm'
Categorization
Categories: Hate and Discrimination [zahanbení]
Jasne. Nenavist a diskriminace. ZOG se boji ze pravda jednou vyplave napovrch, a "last wake up call" od Dr. Pierce se snazi pred svym pick-up & baseball proletariatem schovavat jak jen muzou. Maji padny duvod proc. Jen doufejme, ze jednoho krasneho dne, se jejich obavy vyplni.
Pura vida

189037

21.4.2009 21:47

Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

že na konci Druhé světové část příslušníků SS, která padla do "nesprávných" rukou, zažila velmi nekorektní zacházení, tak mi absolutně nevadí, že se něco podobného stalo i nějakým islamofašistům.

Každý, kdo se pokouší aktivně šířit islám do zemí, které touto zrůdnou nákazou nejsou dosud postiženy, by měl být fyzicky zlikvidován, a to takovým způsobem, aby to pokud možno odradilo další šiřitele.
Pokud bude takovým odrazujícím prostředkem mučení, pak jsem pro mučení. Pokud něco jiného, pak jsem pro to "něco jiného", ať je to cokoli.
Z tohoto hlediska mi připadá "utrpení" těchto zrůd jako krok správným směrem, bohužel naprosto nedostatečný a nesystémový.

Na druhé straně spolek bezcenných zrůd, který se sešel pod hlavičkou OSN a snažil se např. kriminalizovat šíření pravdivých informací o poměrech v islámských zemích, nemá moje sebemenší sympatie, a je dobré, že mu většina civilizovaných států odmítla dělat štafáž.

189040

21.4.2009 22:28

RE: Jako mi absolutně nevadí,

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189040

Pergillskej, že voni se zrovna vrátili od rábiho? Větší bláboly jsem od nich už dlouho nečetl. Voni se zase projevili jako poctivej sionacista, že? Že voni jsou trochu mimo od té doby, co jim uřízli kousek toho, co si normální slušní lidé uříznout nenechají? Uvědomujou si vůbec, že tu šířej rasovou a naáboženskou nenávist a za to by je mohla jejich ADL poslat do basy?

Ne, řeknu to naprosto vážně. Voni jsou odpornej hnusnej dobytek, který, ačkoliv si o sobě myslí, že má "čistou" krev, jak jim rábi denně opakuje, je prostě hnusná špína. Pergillskej, voni jsou prase, nechutné hovado, sionacistická zrůda, která bys měla být pro blaho všech utracena. Pergillskej, divím se, že ty vaše nacistické bláboly editor vůbec uveřejní. Jdou se bodnout, pako vylízaný...

Jejich rodiče je měli nechat utratit, už když zjistili, že se jim nenarodil člověk, ale malé prase.

[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

189046

22.4.2009 5:15

RE: Jako mi absolutně nevadí,

steve 70.?.?.?

Reakce na 189046

Hestroy - prosim Vas - nereagujte. To nema smysl. Plytvate energii, prechazejte to, nesnizujte se k tem "velkym myslenkam" ... Hodne stesti.

189085

22.4.2009 8:55

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Filla 213.?.?.?

Reakce na 189046

Hestroyi, nic proti tobě, ale připojuju se k Stevovi - zase jsi se nechal chytit na primitivní formu provokace a příspěvkem klesl na úroveň lidí, kteří nemají argument a tak jen kopou.. Škoda.

Určitě máš lidem co říct, ale tento příspěvek je k ničemu. Pomohlo to někomu?

(Omlouvám se, nechci nikoho vychovávat, ale nechápu, jak se může někdo tak bystrý, chytit na něco tak neuvěřitelně pitomého?)

189103

22.4.2009 11:50

RE: Jako mi absolutně nevadí,

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189103

Omlouvám se, ale pokud někdo začne veřejně vybízet k tomu, aby se nějaká skupina lidí vyhladila, nepotřebuji žádné argumenty k tomu, abych je použil. Mám někomu vysvětlovat, že vyzývat k zabíjení je prasárna? Za tím, co jsem napsal, si stojím. Ano. Z takových lidí, jako je Pergillskej je mi šoufl a myslím si o nich jen to nejhorší! Osobně bych velmi uvítal, aby ho editor bloknul. Nejsme tu přeci na nějakém sionacistickém webu, nebo ano?

189120

22.4.2009 20:23

Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189120

A při té příležitosti v tom samém kostele najdete celkem nenápadný reliéf dvou chlapeckých portrétů. Jedná se o podoby židovských chlapců, kteří se dali pokřtít, a které následně za to jejich otec společně se strýci a snad i dalšími příbuznými zabili. Načež byli prohlášeni za mučedníky víry, z hlediska této historky není podstatné, jestli jsou "jenom" blahoslavení, nebo svatí.
Důležité je, že otcové jezuité, kteří chlapce pokřtili, uspořádali proti Židovskému městu jeden z nejdrsnějších pogromů v historii, a v době následující, pokud došlo k podobnému incidentu, tak byla odezva velmi podobná. Opět nepovažuji za relevantní to, že část účastníků pogromu vedly jiné motivy než ideál, někteří loupili, jiní ukájeli své nejnižší pudy jinými způsoby. Důležité ale je, že fanatičtí ortodoxní rabíni pochopili, že sice "neřešeným" odchodem jedno "ovečky" - nebo skupiny sice dojde následně k dalším odchodům, ale pořád budou ztráty na "ovečkách" výrazně menší, než v případě, že situaci budou "řešit" podle příkazů Starého Zákona a Talmudu.
V důsledku toho se Ž/židé relativně zcivilizovali a za josefínských reforem se z nich mohli stát +- plnohodnotní občané (pomíjím různé semitsko - antisemitské tenze, protože podobné se našly mezi dalšími národnostmi Rakouska a jejich neadekvátní řešení vedlo k rozpadu tohoto soustátí). Z tohoto hlediska doporučuji velmi rozumné názory H. Forda i recenzenta o článek výš.
Proč cituji tuto historii: Protože my jsme v naprosto stejné situaci jako ti otcové jezuité. My musíme zajistit, aby vznikla početná a vlivná vrstva osob muslimského původu žijících ale civilizovaným způsobem života, aby vznikly smíšené páry, svobodně si vybírající, které z muslimských (z těch z nich, které jsou v souladu s platnými zákony) a které z nemuslimských tradic budou zachovávat. A stejně jako tehdy fanatičtí rabíni tak nyní fanatičtí ajatoláhové zuřivě přesně tomuto brání (s odvoláním na Korán, který v tomto ohledu obsahuje prakticky identické zákazy jako SZ a Talmud). My máme nanejvýš tu výhodu, že bychom v některých momentech byli schopni to násilí přesněji a účinněji zacílit. Ale do kyselého jablka násilí kousnout musíme, nebo nebudeme v dohledné době existovat.

189177

24.4.2009 18:41

RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189177

Jistě, ale rozhodně nemá smysl někoho vychovávat tak, že ho budeme mučit a zabíjet. Jinak samozřejmě chci, aby se lidé, například muslimové, kteří se stěhují do Evropy, chovali podle našich pravidel. Na druhou stranu nemáme co mluvit do toho, jak si jejich státy organizují oni.

A rozhodně nesmíme někomu něco diktovat na základě lží (9/11) a moci.

189332

24.4.2009 21:35

RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189332

Existují následující možné přístupy:

1. Budeme jim kecat do toho, co dělají doma, ale pak musíme strpět, že oni "do toho", co děláme my doma, budou zase kecat nám - a povede to ke střetu

2. Nebudeme jim do toho kecat, ale oni budou dál kecat do našich věcí, a pokud se ohradíme, povede to ke střetu (to je v podstatě současný stav, uměle vytvářený multikulturalisty)

3. Nebudeme jim do toho kecat, ale strpíme, aby se svoje zrůdnosti snažili zavést i u nás, a nakonec to stejně povede ke střetu, až dostatečnému množství lidí dojde, o co jde. Ale za pro nás nejnevýhodnějších podmínek (to je v podstatě stav, o jehož navození se multikulturalisté cíleně snaží)

4. Budeme jim do toho kecat, ale současně nestrpíme, aby do našich věcí kecali oni, s odkazem na naši civilizační superioritu. Tu jim můžeme názorně předvést velkým hřibovitým oblakem nad Mekkou, případně i někde jinde. Dojde pochopitelně také ke střetu, ale za pro nás nejvýhodnějších podmínek.

Že neuhodnete, které řešení bych preferoval?

Překopíroval jsem s doplňky a úpravami něco, co jsem připodotkl na jiném webu, nicméně si nemyslím, že bych to dokázal vyjádřit jednodušeji a srozumitelněji.

Pro opravdu méně chápavé:
Protože nelze Zeměkouli rozdělit na dvě, muslimskou a nemuslimskou, a nechat je odletět na postačující nepřekonatelnou vzdálenost od sebe, tak se muslimská a nemuslimské civilizace dostávají do kontaktu.
Protože jsou muslimové absolutně neschopni sebemenšího přizpůsobení se komukoli jinému, má tento kontakt charakter střetu, který už mnohokrát v minulosti vedl do války na život a na smrt s cílem totální likvidace jedné ze stran, k naší smůle z těch předchozích střetů islám odešel sice někdy se šrámy, ale vcelku živý. Napomohla tomu i skutečnost, že svět byl tehdy z hlediska cestovacích možností podstatně "větší" a odražení útočníka za mocenský horizont bylo vnímáno jako zásadní úspěch. V současné době je "mocenským horizontem" obou stran konfliktu celá zeměkoule, takže nás zákonitě čeká globální válka, která skončí buď totální islamizací celé Země (případně alespoň vyhlazením všech sil, které by byly schopny islamizaci v následujících desetiletích zabránit), nebo totálním zablokováním možnosti islamizace kdykoli v budoucnu (což je pravděpodobně totožné s vymýcením islámu na celém světě - nemusí být totožné s vybitím islámské populace, porážka Německa za WW2 a denacifikace neznamenaly vybití německé populace, ale byl násilně zlomen její odpor a zničeny struktury udržující nacistický řád).

189344

24.4.2009 23:55

RE: Diagnóza: "Islamofóbie pana Pergilla"...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 189344

>Pro opravdu méně chápavé...
-------
Stále nic...nepohlo to se mnou. A co takhle tady toto?:

Kousky těsta rozválíme na válu posypaném moukou na šišky, které uvaříme ve větším množství osolené vody. Během vaření je občas zamícháme, aby se nepřichytily na dno hrnce. Uvařené šišky vyndáme dírkovanou naběračkou, necháme okapat, posypeme mákem promíchaným s cukrem a pokapeme rozpuštěným máslem.

189359

25.4.2009 0:28

RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko

Datel 99.?.?.?

Reakce na 189344

Ano Pergill , proto nasadime spravnou vladu - neco podobneho jak v Rusku r. 1917 a musi byt stejneho plemene. Ta vymyti islam v celem svete a pro jistotu i s nemuslimama. Praxi v tom maji z Ruska a uspesne ji pouzivaji v Palestine. Ti co preziji musi vyznavat viru holokastu a slouzit pokorne a oddane . Tim padem budeme mit vsichni jednotny nazor a pouze dve viry v Talmud a Holokast. To je vize vaseho sveta.

189361

25.4.2009 0:31

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 189120

Jindřichu, tam pod to "shora" se klidně podepíši i já...lépe bych to nenapsal [chechtot] [chechtot] ...Jenom ti chci připomenout, že Zvědavec je bezesporu trnem v oku jistým zájmovým skupinám. Zatím si však nemohou dovolit nás utišit, tak nám sem šouply Pergillského a jenom čekájí, až to někomu ulítne a začnou rasové roztržky. Ještě klika, že ses dokázal ovládnout. Existují totiž i vulgárnější výrazy. [mrknutí jedním okem]

189362

21.4.2009 23:47

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 189040

>Každý, kdo se pokouší aktivně šířit islám do zemí,
>které touto zrůdnou nákazou nejsou dosud postiženy, by měl
>být fyzicky zlikvidován, a to takovým způsobem, aby to pokud
>možno odradilo další šiřitele.

Takze Vy vlastne propagujete pogrom, ci tzv. holokaust! Neb jsou to prave zidovske sily, ktere jak jen muzou, se svedomite staraji o emigraci islamistu ze zemich Stredniho Vychodu a severni Afriky do Evropy, do USA, do Kanady, ci vseobecne do zemi osidlenych lidmi krestansko-evropskeho puvodu ...
Nekdo by mel zkontaktovat JDL a ADL o podnecovani k antisemitismu, rasove nenavisti a genocide!

189058

22.4.2009 6:04

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189040

Ten spolek zrud tvori vyslanci 140 zemi. Pokud vy jako destilace cisteho fasismu jste Pergille, typicky vzorek toho co zbylo z civilizovane zapadni spolecnosti, pak lidska civilizace po pravu skonci v nuklearnim smetisti, po kterem jste nedavno tady v diskuzi volal. Pravda vy si s hranou litosti predstavujet, ze to atomova valka se bude bezprostredne tykat pouze tech "necivilizovanych", ze ano? Nuklearni valka je globalni zalezitost a vyvolani jakehokoliv velkeho konfliktu k ni povede.

189091

23.4.2009 8:28

RE: Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189091

Nezlobte se na mě, ale zastupitel země, kde se praktikuje trest smrti za "odpadnutí od víry", kde mají muži a ženy nerovnoprávné postavení, kde se ještě dnes zaživa upalují osoby obviněné z čarodějnictví atd. není pro mě opravdu nic jiného, než naprosto bezcenná zrůda.
Původní OSN bylo organizací států, snažících se dodržet alespoň jakési civilizační standardy. Rozpadem koloniální soustavy tam získaly převahu státy, které nejsou s to svým obyvatelům zajistit alespoň bazál toho, co stát zajistit má.
Roztržky, jako je tato, by měly šanci vést k oddělení civilizovaných států a ponechání OSN v rukou bezcenných lidožroutů, ovšem s tím, aby si ho ti lidožrouti sami financovali (a aby se přestěhovalo z civilizovaných zemí někam do pralesa nebo pouště). Civilizovaným státům by se tím jednoznačně uvolnily ruce na straně jedné a na straně druhé by nebyly nuceny dělat trapnou štáfáž takovýmto zhůvěřilostem, jako je citovaná konference.
A to pomíjím skutečnost, že Achmedinežád je ničema beze cti v těle, což prokázal zcela nesporně aktivní účastí v útocích proti členům diplomatického sboru za "islámské revoluce".

189212

23.4.2009 23:34

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189212

Ty civilizovane staty pred rokem zlegalizovali narkostat Kosovo, s tim, ze u soudnim dvora v Haagu byly zniceny dukazy o porcovani unesenych nebo zajatych Srbu na organy!! Prasklo to pouze, protoze C. De Ponte netusila, ze doslo ke zniceni dukazu, takze si pustila hubu na spacir v knize. Jenomze tyhle svinstva se deji v zajmu humanismu, zrejme bombardujiciho ochuzenym uranem, takze vam Pergille nevadi. Stejne tak jako zbombardovany Libanon nebo Gaza napadena bilym fosforem, a kdo vi co za pokusy vojenskeho charakteru si na Palestincich masove sionisti odzkouseli.

Vy se svym humanismem jdete jeste dal Pergille, jste ochoten se slzou v oku tolerovat nuklearni preventivni utok na muslimy. Hitler hadra, ale ten si aspon nehral na demokrata a netrdil mi jako arijec, ze treba ja patrim do stejneho civilizacniho okruhu jako ti jeho priposrani arijci. Vubec veskera verbez, ktera trpi komlexem nadrazenosti nepatrila, nepatri a nebude patrit k memu civilizacnimu okruhu, vcetne sionistu.

K tomu upalovani zaziva mi laskave dodejte link, ja sleduju zminky o popravach treba v Iranu v mediich dost pozorne, prestoze casto v techto pripadech nesouhlasim s pojetim iranskeho prava, tak tech kontraverznich poprav medialne vycnivajicih mimo zapadni pravni system odhaduju podle maistremu na nejakych 10-20 za rok. A Iran je znacne lidnata zeme. Muzeme to taky srovanat s pocty poprav v USA, kdyz uz jsme u te civilizovanosti merene podle poprav.

189239

24.4.2009 21:11

RE: Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189239

1. S řadou výtek, které uvádíte, v zásadě až bezvýhradně souhlasím, a dokázal bych doplnit minimálně jednou tolik dalších. Na druhé straně si ale laskavě uvědomte, že v naprosté většině případů se jedná o neschopnost, darebáctví, korupci atd. konkrétních lidí, které jsou v řadě případů postihovány. Jiné případy můžete alespoň v zásadě beztrestně kritizovat.

2. Pokud se týká "útoku na muslimy", rozhodně by nebyl preventivní. Sami muslimové jednoznačně uvádějí ústy radikálnějších kazatelů, že jejich současná imigrace do vyspělých zemí je součástí "džihádu" proti naší civilizaci, jehož cílem je její zničení. Ve válce tedy už jsme, jenom naši molotovové mají poněkud delší vedení, a tak o tom ještě nepromluvili k občanstvu do rádia, tomu s velkým M to trvalo asi dvanáct hodin.

3. Psal jsem obecně o zemích 3. světa, stalo se v Keni, link je:
http://atllanka.net/
index.php?text=460-hon-na-carodejnice-v-keni#next
(račte si spojit do jednoho řádku) Video je v nějaké atypické verzi flashe, jede mi jen na jedné verzi firefoxu.

A pokud jsme u těch poprav, je asi rozdíl mezi popravou za opakované vraždy a znásilnění (což se občas děje v těch USA) a popravou za "zločiny" typu "odpadnutí od víry", "prohlašování, že Mohamed do první návštěvy archanděla Džíbrajíla nebyl muslim" atd.

189343

25.4.2009 2:31

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189343

Takze jak to je s tim upalovanim, jak jste uvedl v predchozim prispevku? To byla takova pouze "nasazka"? Migracni politika je vnitrni problem zapadu. Velke koncerny potrebuji levnou pracovni silu v nadbytku? Neni zadny problem upravit migracni pravidla. Jenomze to by bylo potreba opoustit korektnost a multi-kulti, ktere realne exituje pouze v necich hlavach a reflektovat skutecnou situaci.

Dale by to chtelo umoznit zemim tretiho sveta neruseny rozvoj a ne je plundrovat pomoci lovcu ekonomik, takze znovu megakoncerny, korupce politicke sceny, semtam vrazda nekoho, kdo se neda zkorumpovat anebo, kdzy vsechno selze, tak valka. Treba takovy Irak, Afaganistan nebo hromada zemi v Africe nebo latinske Americe jsou pohadkove bohate ohledne svych zdroju, ale to by je museli korporace nechat v klidu a miru jejich vnitrnimu vyvoji. Vnitrni vyvoj jinych zemi neni moje valka, muzu byt kriticky a svuj nazor vyjadrit, lze omezit obchodni vztahy, ale odmitam vyvoz jakekoliv ideologie na bajonetech, protoze to nikdy nefunguje. A uz vubec jako argument neuznavam atomove hriby, takze se shodujeme pouze v detailech a nazorove rozchazime v zasadnich vecech!!

Nukelarni utok, ci jakykoliv valecny akt odporuju mezinarodnimu pravu i budoucnosti, ktera neskonci sebeznicenim civilizace. Chcete strilet jine lidi, nechte se nalejt do Blacwater, ale byt vama tak bych to nezkousel v USA. Amici se nechali slyset na ruznych diskusnich forech, ze 30 000 zoldaku z Blackwater si s velkou chuti vystrili sami a ja stejne jako oni neverim, ze armada USA pujde proti Americanum. Pamatuju, jak jeden velitel Cizinecke legie pri nepokojich ve Francii za presidenta de Gaulle, si nechal nastoupit komlet mancaft, a rekl, ze pod jeho velenim nepujde legie nikdy proti Francii!!

Nemam nejmensich pochybnosti, ze nekdo dokaze prinutit armadu USA jako celek, aby sla proti vlastnim lidem. V tom je rozdil mezi FEMA, kde pusobi vysoce postaveni expracovnici vychodnich tajnych sluzeb jako treba Wolf ze Stasi a ozbrojenymi silami Spojenych statu. Klidne bych se vsadil, ze pokud FEMA nebo nekdo podobny zkusi nejakou prasarnu, tak prave ti, co spadaji pod Pentagon s nima radne zametou.

189366

25.4.2009 11:46

RE: Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189366

Na to upálení máte odkaz, který byl ještě včera funkční, dnes jsem ho nezkoušel. Delegace Kenyi, pokud vím, ze sálu při Achmedinežádově proslovu neodešla, takže nechápu, o co vám jde.

S ponecháním "vnitřního vývoje" lze v zásadě souhlasit. Je ale nutné bezpodmínečně požadovat, aby obyvatelé a politici těchto zemí nezasahovali do "vnitřního vývoje" u nás. A vynutit si to silou, pokud to nepůjde po dobrém (ideologický podšprajc některých z nich naznačuje, že krajní - násilná - varianta je docela reálná).
Jinak on ten "vývoz ideologie" má i tu podobu, že s nimi obchodujeme, a určité skupiny v dané zemi na tom vydělávají, bohatnou a získávají větší politický vliv. Prostě tam zrychleně probíhají stejné jevy, jako v Evropě v období průmyslové revoluce. A tomu se zabránit nedá, leda "čínskou zdí".

Oháníte se mezinárodním právem, tedy institutem, který v podstatě neexistuje. Existují smlouvy, od nichž lze zcela legálně odstoupit a prohlášení, která lze zcela legálně revokovat.

189387

25.4.2009 16:13

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189387

Silou? A kde se ma ta sila uplatnit? Migracni politika je plne v kompetenci domacich vlad, neni treba zacinat "humanitarni bombardovani" v zahranici. Takze jsetlize nekdo chce vyvolat na zapade podminky pro nastup fasismu, tak migarcni politika je takova jaka je. Jenomze s tim nejaky chudak v Bangladesi nebo treba Keni nebo Iraku nema nic spolecneho.

Pokud narazite na to, ze Kena uznala Kosovo a jeji delegace zustala, tak aspirujete na titul funny man rok. [velký smích] [velký smích] Tounouci se stebla chyta, ze ano? Kdyz uz nemate argumenty, tak nejlepe pri neschopnosti menit nazor podle skutecnosti je mlcet. Jestlize mezinarodni pravo neexistuje a nema platnost, tak plati co plati sila? V tom pripade neni nic prekvapiveho, jetslize vojensky slabsi zeme investuji do sve obrany. Jenim blbec by pri neexistenci prava spolehal na dobre umysly tech silnych.

Jenomze mezinarodni pravo Bohu dik existuje, i kdyz ho silni ohybaji podle svych zajmu, jinak by jsme davno skoncil v tom nuklearni armegedonu, ale vsichni Pergille. Smrtak kosi vsechno za rovno bez rozdilu. Jestlize to mezinarodni pravo ohybate prilis okate, tak ztratite tvar a duveryhodnost. Vitezna supervelmoc studene valky USA, uz zjistila, ze hegemonie jednoho viteze je ekonomicky velmi vycerpavajici zalezitost a dlouhodobe naprosto neudrzitelna. Vladnout se da strachem, ale pak to dopadne jako treba v KLDR.

Ano smlouvy se daji vypovedet, ale v zapadnim pravnim systemu plati, ze nove zakony nemaji zpetnou platnost a pouze totalita se muze odpoutat od jakychkoliv zavazku v minulosti. I CR musela nahradit majetek zkonfiskovany komunisty a nova moc musela prevzit tento zavazek z minulosti. Takze, jestlize se rozhodnou revokovat treba v CR uznani Kosova, tak tady je stale zpetna odpovednost za stav, ve kterem se Kosovo nachazi. Navic pokud jedna strana vypovi nejakou spolecnou smlouvu rusi tim zavazky pro vsechny zucastnene nebo muze celit izolaci tech, kteri smlouvu povazuji za spravnou a mini jeji pravni status respektovat.

Ocekavam funkcni linky na to upalovani. Jednoznacne je Iran v otazce lidskych prav pod drobnohledem zapadnich medii, takze neco takoveho muselo mit mimoradnou publicitu. Pokud nejste schopen to dolozit, tak to beru jako informaci jedna pani povidala. Anebo v horsim pripade za zamerny a ke vsemu hloupy pokus o propagandu. S tim muzete zkusit uspet nekde jinde, ale lidi, co chodi na Zvedavec maji prevazne ve zvyku kriticky myslet. Pravda i tady se najdou vyjimky z tohoto pravidla.

189394

25.4.2009 17:33

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 189394

René, tohle sedí:
>Anebo v horsim pripade za zamerny a ke vsemu hloupy pokus o propagandu. S tim muzete zkusit uspet nekde jinde, ale lidi, co chodi na Zvedavec maji prevazne ve zvyku kriticky myslet. Pravda i tady se najdou vyjimky z tohoto pravidla.
----
Pergill to má jako zaměstnání. Nediv se(!!!)

189400

25.4.2009 20:24

RE: Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189394

1. Funkční link na to upalování v Kenyi máte o pár odstavců výše. Pokud si neumíte překopírovat dva řádky do notepadu, spojit do jednoho a překopírovat výsledek do prohlížeče, tak vás to nijak nešlechtí. Od člověka, co chodí na Zvědavce, bych očekával, že to zvládne. (Vyhýbám se pojmu "snadné i pro mírně vycvičenou opici".)
Upalování prováděli křesťané, údajně protestantského střihu.
Nicméně Kenya je jedním ze států, které podobné bláboly, jako ten Achmedinežádův, přijímají pozitivně a na frontě mezi civilizovanými a necivilizovanými státy stojí na opačné straně než my.

2. Migrační politika není tak úplně v kompetencí vlád. Existují zástupy ilegálních migrantů (nemáme dvojitý ostnatý drát a houfy pohraničníků, kteří nejdříve střílí, a pak se ptají) a vlády mají (tč.) svázané ruce při zacházení s nimi v důsledku činnosti různých aktivistických organizací. Věřím, že kdybychom ilegální migranty jednoduše stříleli, že by se k nám přestali cpát. Naopak lisabonská smlouva by znamenala možnost k nám "postrkem" posílat nelegální imigranty ze zemí EU, kde jich je moc a nevědí si s nimi rady (akutně se hroutí Malta).

3. Mezinárodní právo skutečně existuje pouze na bázi oboustranné - mnohostranné dobrovolnosti, jeho vynutitelnost je prakticky možná pouze válkou (nebo její hrozbou). Není-li takováto hrozba reálně možná, doporučuji se na něco takového nespoléhat. (V zásadě látka z nižších ročníků práv.) Pochopitelně, příčetný politik vypovídá smlouvy tehdy, když je to výhodné a riziko sankcí nebo odvety je malé. Typický příklad: Francie v Mnichově.

4. Závazky předchozích vlád, zejména pokud dospělo k velice zásadnímu politickému obratu, nebo byla dokonce předchozí vláda tou současnou svržena, lze neuznat nebo uznat s vazbami na určité podmínky a běžně se takové věci dějí.

5. Máte pravdu v tom, že nezvládnutá imigrační politika zcela jednoznačně v řadě zemí vede k polarizaci a radikalizaci politické scény. Světlem na konci tunelu je skutečnost, že potíže s imigranty rostou exponenciálně s jejich počtem a tudíž dosáhnou se značnou pravděpodobností obecně nepřijatelné intenzity ještě v době, kdy jich nebude tolik, aby autochtonní obyvatelstvo přehlasovali.

189418

25.4.2009 22:28

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189418

Takze vy mi k upalovani davate link na Kenu? [překvapení] Zkuste si precist nekolikrat pozorne clanek. Hlavni tema je konference o rasimu a kotraverzni projev z hlediska zapadu presidenta Iranu Ahmedinezada.Pokud jde o vasi pocitacovou gramotnost tak link se do diskuze vklada treba takto:
http://atllanka.net/
index.php?text=460-hon-na-car...


Pri psani kazdeho prispevku mate modre napovedy, takze pro priste si to zkuste precist Jak vkladat odkazy, kdyz vas pozadam o funkcni link. Cvicena opice by to asi nezvladla, ale do Vas bych si dovolil vylozit jiste nadeje. Mam pochopeni predevsim pro starsi lidi, ze nejsou tak sziti s PC nebo siti jako mladsi rocniky, ale pouze pokud svoji vlastni hloupost nevystavuji poucujicim arogantnim zpusobem na "obdiv"..

Mezinarodni pravo lze daleko ucineji uplatnit izolaci, priklad JAR ve srovnani treba Irak mluvi jasnou reci. Dokonce i vojensky natolik silna velmoc, ktera ma s kymkoliv bud vojenskou prevahu nebo minimalne paritu si nemuze dovolit riskovat izolaci. V USA uz tomu rozumi velmi dobre, stejne tak dobre tomu po razpadu SSSR porozumeli i v Moskve.

A nepochybuju, ze tomu rozumi i sioniste, pro ktere je mezinarodni izolace nocni murou. Proto takovy tlak, aby se kritika rasismu vyhnula sionistickemu rezimu. Koneckoncu JAR byla velmi blizkym partnerem Izraele i ve vojenske oblasti. Sioniste si jiste dobre pamatuji, jake problemy znamenala mezinarodni izolace pro rezim v JAR. Jestli dle vasich teorii skoli diplomaty v CR, tak potes koste. Ponevadz zeme typu CR musi sazet na kvalitni diplomacii a v mire mozne, co nejefektivneji fungujici mezinarodni pravo.

Ano lze neuznat zavazky z minulosti, ale neobejde se to bez velmi neprijemnych dusledku do budoucna. Znovu to mezinarodni pravo, ktere dle vas neexistuje. Zeme se spatnym pristupem k mezinarodnim zavazkum maji samozrejme problemy predevsim v obchodni oblasti, protoze jsou rizikovymi a neduveryhodnymi parnery. A negativni ekonomicke dusledky jsou velmi neprijemne i pro velmoce.

189438

26.4.2009 10:51

RE: Jako mi absolutně nevadí,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 189438

1. Já to nebyl, kdo tu blábolil o 140 státech, jejichž zástupci tam zůstali po odchodů zástupců civilizovaných zemí. A Kenya pochopitelně byla mezi nimi.
2. Linky se v každé diskusi na různých serverech vkládají trochu jinak (pokud vůbec jdou vložit), zatímco copy-paste z textu příspěvku do adresy ve vyhledávači funguje skoro všude.
3. Mezinárodní izolaci lze uplatnit +- úspěšně proti menšímu státu nebo skupině států; pokud se v "izolaci" ocitnou ty státy, které odešly ze jmenované konference, tak to bude spíš izolace nepříjemná pro těch zbývajících 140. Pokud jim důsledně zarazíme humanitární pomoc, tak vymřou hlady, a to dost rychle.

189486

26.4.2009 15:47

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189486

Jste tedy schopen si precist napovedu a vlozit funkcni link? Ja jsem se to naucil behem 5-ti minut, kdyz me o to pratele v diskuzi pozadali, ze to je pro ne zbytecne prace navic. Tudiz testem cvicene opice jsem prosel, co vy Pergille, zustane u sve copypasta?

Ano 140 clenskych zemi OSN vcetne Keni zustalo na konferenci a na zaklade vasi logiky ji opustila vyrazna mensina tzv. civilizovanych zemi. Cimz nazancujete, ze jaksi zbytek zemi je necivilizovanych. Mezi temit vasimi civilizovanymi zememi se nachazi treba Izrael, naposledy masakr civilistu v Gaze a znacna cast tech, kteri bez mandatu OSN napadli Irak a jeste dodnes zrejme hledaji ty zbrane hromadneho niceni. Nemluve o o taborech jako Guantanamo, kteri maji vice spolecneho s bezpravnim system totality umoznujici jakykoliv vyklad zakonu, nez demokracii kde vyklad zakonu vytvari nezavisly soudni system.

Mezi timto zbytkem se mimo jine nachazi Vatikan, ktery reprezentuje nejakou miliardu katoliku. Taky treba Svycarsko, ktere funguje jako nepretrzite nejdele fungujici demokracie az do soucasnosti a po pravu hosti velke mnozstvi mezinarodnich instituci. Mimo jine Svycarsko nikdy ve sve minulosti na rozdil od jinych evropskych civilizovanych zemi neproslo totalitnim rezimem a treba nikdy ve sve historii nebomabardovalo masove civilisty, coz je takovy "maly moralni problemek" znacneho poctu tech civilizovanych zemi.Kompletni latinska Amerika zustala na konferenci, Afrika, Asie.

Vice mene se jedna o zbytek sveta mimo vestinu zapadnich zemi? Nebyva nez se zeptat. Ma byt cilem toho vaseho prevetivniho kulturniho boje pomoci nuklearnich rachejtle ve jmenu humanity zbytek sveta? Muslimove jsou pouze takova predehra v te hre o zachranu tzv. civilizace? Pak se jedna o zachranu civilizace, ktere nejsme clenem a neminim se clenem takoveho spolku nikdy stat.

189505

26.4.2009 21:12

RE: Jako mi absolutně nevadí,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 189505

"Ma byt cilem toho vaseho prevetivniho kulturniho boje pomoci nuklearnich rachejtle ve jmenu humanity zbytek sveta?"

Nukleární válka ve jménu humanity. Uhodil jste hřebíček na hlavičku René!
Tento logický paradox je však heslem zoufalců, kteří nedokáží nabídnout jiné řešení. Zkratkovitost ve formě násilí je stále antropologickým imperativem. Ku škodě lidstvu jako celku obecně. Pan Perqill už je takový. Myslí mu to, ale všechny stezky u něj bohužel končí atomovým hřibem. [pláč]

189542

26.4.2009 17:16

RE: Jako mi absolutně nevadí,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189486

Tak jsem po dlouhe dobe nakoukl do Ustavy CR. Cituji:


Hlava první
Základní ustanovení

Článek 1

(1) Česká republika je svrchovaný, jednotný a demokratický právní stát založený na úctě k právům a svobodám člověka a občana.
(2) Česká republika dodržuje závazky, které pro ni vyplývají z mezinárodního práva.

Jinak receno Pergille, pokud by v CR nebyl respekt k Ustave, tak by to znamenalo demontaz pravniho statu. Jestlize neplati totiz Ustava, tak jaky zakon by mel potom mit platnost? To je dalsi z moznych uhlu na fungovani prava vseobecne, doufam ze to se vyskytuje v tech prednaskach na pravnickych fakultach. Srovanani pravniho statu a zakonu kyje a tesaku, v minulosti civilizace, kterou mate plne usta? Tak jednoznacne toto srovnani vyznelo pro pravni stat jako mnohem efektivnejsi zpusob fungovani lidske spolecnosti nez-li ten kyj v rukou chlapka, kteremu se ve sval zmenil i mozek.
http://www.psp.cz/docs/laws/constitution.html

189514

21.4.2009 23:27

Morálka a etika

supino1 213.?.?.?

Zaujímavým sa mi zdá byť, že z takého mnmožstva príspevkov sa len zopár venovalo konkrétnemu článku.
Včetko sa prediskutovalo, od histórie až po Izrael...je toho dosť, uznávam. Ale k podstate veci, k meritu článku málo odozvy. Snažím sa pochopiť len tú jednu vec. Mučenie dokáže prinútiť každého povedať pravdu???
Haha, ako všetci vieme odsudzovať inkvizíciu. Nie, neobhajujem, ale toto novodobé mučenie nie je až tak odlišné. Vtedy sa lámalo telo, dnes duša.
Že nejakého, vraj, teroristu podrobili 180 krát tomu umelému utopeniu?.... O čom a o kom to vypovedá?? Ani nie tak o tom, údajnom, teroristovi, skôr o tých mučiteľoch. Vidím to tak, že netvori, nazvať ich hovädá by bolo urážkou pre hovädzí dobytok, sa v tom vyžívajú. A to sú tí obrancovia tzv. demokracie?
Osobne si myslím, že málokto by čakal po druhom či trťom vytrhnutom nechte na to, kým mu vytrhajú všetky. Takže aj to umelé topenie má svoje medze, ak vydrží tri či päť, ďalšie sú zbytočné!!!!! A robili sa, prečo?? (Je to oveľa menej než trhať nechty). Len aby si užili tí netvori. Tí demokrati!!
Nakoniec, aký význam má priznanie po mučení??? Ak niekto znesie 180-násobné umelé topenie??? Ak je naozaj také účinné, vykvákal by som všetko aj po prvom, ale pri treťom by som potvrdil aj to, o čom som ani v živote nepočul. Tak aké sú výásledky??

189057

22.4.2009 4:21

Co,kdyby se situace obrátila, jak, by potom mluvil "americký president".

kozoroh 61.?.?.?

Vezměme si to tak, že někdo z těch CIA padnul do rukou Talibánu a oni mu dali to,co CIA dáva jim, vodní lázen, v počtu 266, co myslíte,co všechno by takový "hrdina" přiznal.
Omluva, dělali jen svou práci, v době Nurimberských procesů se nacisti bránili,že plnili jen dané rozkazy a nic jim to nebylo platné, pověsili je.
Politici i bez mučení "přiznají" všechno,když jde o jejich židle, rovněž také inteligence ,chraní v rámci politické správnosti svá místa, co se tím vody ušetří,že ano?
V období "ruské revoluce", tak zvaní bolševici vraždili,kde koho, ovšem, ve vnitřním mocenském boji a také,když už věděli příliš moc,tak se stali nepohodlnými svědky a nasledovala Lubianka a její pověstné sklepení,tam , ten ,co "odstranil" tisíce lidí,sám před pistolí NKVD lezl po kolenou a žadonil, žebral o svůj život s tím ,že vždy věrně sloužil své straně.
Nakonec ,v české historii máme Slanského=Salzmana, ten také rodné straně ,aby ušel opratce, kterou v době své slávi daroval jiným, tak přiznal a naučil se nazpamět,co po něm rodná strana chtěla v národním procesu se zrádci a přisluhovači imperialistickému západu, však to mnozí pamatujete.
Rumunský diktator Chausesku, rovněž prosil o svúj život,ačkoliv si nevzpoměl,kolik jiných lidí nechal odpravit a před tím mučit, vzpomenme jenom kněze Wulbranta a celé jeho rodiny.
Politik je lhář a zbabělec, člověk bez jakýchkoliv morálních zábran, bez jakékoliv zotpovědnosti ke svým voličům,svému národu, jeho jedinou starostí je on sám a nikdo jiný, jeho činnost spočívá v zkorumplovat morálně jiné, udělat je jemu rovné. Na celém světě máme Konstituce, smlouvy " Bill of rights", my pamatujem ústavu, ale ,kdo z politiků se tím řídí,když to ohrožuje jeho samotného v případě zotpovědnosti.Takže CIA mučí s tím,že oni sami nikdy mučeni nebudou. Vládnou strachem,terrorem, kterého se sami bojí.
Amerika vyhrožuje,protože se cítí nejsilnější na světě a podle toho vypadá celá jejich administriva,není přes ně!!!
=================

World News
Terror war must target 60 nations, says Bush
From James Doran in Washington
June 03, 2002
THE United States must be prepared to take the War on Terror to up to 60 countries if weapons of mass destruction are to be kept out of terrorists’ hands, President Bush said at the weekend.
His impassioned speech to 1,000 graduates of West Point Military Academy in New York State on Saturday marks a watershed in the Administration’s foreign policy.
===============
Israeli Professor:
'We Could Destroy All European Capitals'
By Nadim Ladki
2-6-3
(IAP News) -- An Israeli professor and military historian hinted that Israel could avenge the holocaust by annihilating millions of Germans and other Europeans.
Speaking during an interview which was published in Jerusalem Friday, Professor Martin Van Crevel said Israel had the capability of hitting most European capitals wi...Automaticky kráceno

189080

22.4.2009 13:42

ano

mirek223 195.?.?.?

Jo to pochopitelně pravda; ale - co jiného ti muslimové zaslouží, než mučení a bití? Jinému jazyku prostě nejsou schopní porozumět. islám je náboženstvím, které vychovává lidí ke zločinům, a tak mají to, co si zasloužili. Ve mnohá evropských zemích člověk se bojí vešer ven kvůli řadení islámských gangů. Řeknu to takto: Amerika není žádný vzor demokracie, ale muslimové si to zaslouží, protože vůči křesťanům se chovají mnohém hůř, než křesťané vůči nim;

189130

22.4.2009 15:06

RE: ano

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 189130

Co to melete? Uvědomujete si, že plácáte nesmysly a lži? Kdy vás nějaký gang napadl? Citujte místo, kde Korán vybízí ke zločinům. Znáte osobně nějakého muslima? Jste nemocný člověk.

Cituji ze Starého zákona:

Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi.

189135

25.4.2009 1:22

RE: ano - MIRECKU, mirecku ..

steve 70.?.?.?

Reakce na 189130

Mirecku, mirecku, - znam dost muslimu a dosti z nich mohu nazyvat prateli. A to mam latku pro "pratelstvi" hodne vysoko. Mirecku, s prominutim, ale vite tak akorat ...
.. za Husaka jsme meli takoveho jednoho, psat skoro neumel, na uniforme pozarnika - dobrovolnika nosil odznak "Vzorny vojak" a nebezpecne imperialisty mel dokonale prectene a vse o nepratelich mu bulo dokonale jasne !! Porad jsme mu rikali, Josef - narodil ses blbej, ses blbej, a jako blbej i zhynes. Dej pokoj. Nedal. Nikomu. Pry o Sametu vypadl z okna. Na devatym poschodi.
My point is: prosim, priste az se rozhodnes obohatit lidstvo fenomenalnim prispevkem podlozenym hlubokymi zkusenostmi, - nadechni se z hluboka a zkus napsat neco jako Mirek, ne jako Josef .....

189364

22.4.2009 22:18

ZAJÍMAVOST Z NÁRODNÍ DATABÁZE OBČANSKÝCH PODNĚTŮ

A3 193.?.?.?

http://podnety.cz/podnet-cislo-20060121191500

189188

23.4.2009 2:09

tak...

ray mergl (zavináč) email (tečka) cz 88.?.?.?

doufám že si diskutující uvědomují rozdíl mezi semity (židy) a sionisty (židy)...

189199

23.4.2009 2:40

RE: tak...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 189199

Za sebe muzu rict, ze ano. Taky rozidl mezi nacisty nebo Nemci, rozdil mezi bolseviky a Rusi...

189204

23.4.2009 12:31

som z teho akýsi zmetený :-((

skogen 81.?.?.?

...hovoril major Terazky.
A na druhou stranu mimo skutečných blábolů neskutečnych jedinců,mám jistou radost,že to v tom našem národě ještě tak zcela není "na odpis".
Jsou zde lidé se solidním názorem na světové dění a to..no to mě těší - velmi!
Jediné,co se mě jaksi nepozdává,že?No že Spojené státy,dnes již zcela viditelně ztrácí jimi tvrdě za mnohatisícových obětí nevinných lidí v oblastech "jejich" zájmů,vybojovanou pozici "vedoucí velmoci světa".A zdá se bude hůř.Nastup Asiatských plemen je již nyní zcela evidentní a zdá se,že se dočkáme zajímavých rozuzlení dosud Spojenými státy utajovaných skutečností.Jako například zbourání Dvojčat v Mňau Jorku ..a dalších.Potom předpokládám debata o sionismu bude jen trapnou episodkou toho,co ty "bílí"mohou očekávat! [zmaten] [mrknutí jedním okem]

189220

Příspěvků: 114

21.04. 06:33 FRENKY  Tak
21.04. 08:09 Soudce Lynch  RE: Tak
21.04. 18:49 Rejpal  RE: Tak
21.04. 20:57  RE: Tak
21.04. 16:52  RE: Tak
22.04. 03:14 p  RE: Tak
21.04. 06:47 Perunwit  Jolly Roger ve znaku
21.04. 08:19 FRENKY  RE: Jolly Roger ve znaku
23.04. 11:03 mtk  RE: Jolly Roger ve znaku
24.04. 00:47 steve  RE: Jolly Roger ve znaku
21.04. 07:40 Blue  no, a po zprávě o odchodu politiků
21.04. 09:36 korutan  Děkuji!
21.04. 10:27 Oli63  RE: Děkuji!
21.04. 10:48 Silencer  RE: Děkuji!
21.04. 13:39 serpico  RE: Děkuji!
21.04. 16:41 Anaxagoras  RE: Děkuji!
21.04. 10:37  Julius Fučík
21.04. 10:57 Kyuss  ...
24.04. 22:58 ray  RE: ...
21.04. 11:44 petr sleder  Když si přečtu zprávy
21.04. 14:36 aristokrat  RE: Když si přečtu zprávy
21.04. 12:45 posta  misto email
21.04. 19:07 Van Guld  RE: misto email
22.04. 11:32 hestroy  RE: misto email
21.04. 12:46 tommybar  to pan Stwora
21.04. 17:09 _  RE: to pan Stwora
21.04. 18:14 hestroy  RE: to pan Stwora
21.04. 22:08 supino1  RE: to pan Stwora
21.04. 22:53 Vojta49  RE: to pan Stwora
22.04. 11:35 hestroy  RE: to pan Stwora
22.04. 17:55 Arim  RE: to pan Stwora
22.04. 18:41 hestroy  RE: to pan Stwora
22.04. 03:27 p  RE: to pan Stwora
22.04. 16:12 hestroy  RE: to pan Stwora
23.04. 13:18 Petr Řehák  RE: to pan Stwora
23.04. 13:41 nono2  RE: to pan Stwora
22.04. 17:46 Arim  RE: to pan Stwora
23.04. 15:47 Alena Anna  RE: to pan Stwora
21.04. 13:06 hestroy  Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 15:04 govind  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 22:29 hestroy  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 03:30 p  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 15:18 truth  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 15:32 Petr Řehák  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 16:31 Vladimír Stwora  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 23:19 anti-anti  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 02:38 aristokrat  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 08:44 Pavel -Čert- Němec  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 11:38 hestroy  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 11:42 Petr Řehák  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 20:26 inn-ocean  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
26.04. 13:15 h@luzak  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
23.04. 02:40 údiv  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 01:03 herbert  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 17:03  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 22:24 supino1  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 11:43 hestroy  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
22.04. 20:53  RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli
21.04. 13:24 Petr Řehák  stredovek ?
21.04. 21:59 medwet  RE: stredovek ?
21.04. 13:49 cyp  .
21.04. 13:57 sioux  Souhlas s výše uvedeným příspěvkem:
22.04. 03:41 p  RE: Souhlas s výše uvedeným příspěvkem:
21.04. 14:41  Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?
22.04. 14:28  RE: Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?
22.04. 15:38 hestroy  RE: Z jineho soudku: Atentat v roce 1993 na WTC, take to spachala US administrativa?
21.04. 15:25  Dekuji
21.04. 16:14 hestroy  RE: Dekuji
21.04. 16:26 Kyuss  co sa deje
21.04. 17:47 hestroy  RE: co sa deje
21.04. 16:28 cyp  .
21.04. 17:17 KTE  Nevěřícně zírám...
21.04. 17:46 hestroy  RE: Nevěřícně zírám...
21.04. 19:56 korutan  RE: Nevěřícně zírám...
22.04. 03:43 p  RE: Nevěřícně zírám...
22.04. 03:54 p  RE: Nevěřícně zírám...
22.04. 03:55 Rene Bartosek  RE: Nevěřícně zírám...
21.04. 18:35 Silencer  Papá lžiDnes a prýNovinky
21.04. 21:37 Latinec  Ovladane stada ovci a lumiku
21.04. 21:47 A.S. Pergill  Jako mi absolutně nevadí,
21.04. 22:28 hestroy  RE: Jako mi absolutně nevadí,
22.04. 05:15 steve  RE: Jako mi absolutně nevadí,
22.04. 08:55 Filla  RE: Jako mi absolutně nevadí,
22.04. 11:50 hestroy  RE: Jako mi absolutně nevadí,
22.04. 20:23 A.S. Pergill  Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko
24.04. 18:41 hestroy  RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko
24.04. 21:35 A.S. Pergill  RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko
24.04. 23:55 Mirda  RE: Diagnóza: "Islamofóbie pana Pergilla"...
25.04. 00:28 Datel  RE: Hestroy, až se někdy podíváte do Prahy, mrkněte se na Pražské Jezulátko
25.04. 00:31 Mirda  RE: Jako mi absolutně nevadí,
21.04. 23:47 Latinec  RE: Jako mi absolutně nevadí,
22.04. 06:04 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
23.04. 08:28 A.S. Pergill  RE: Jako mi absolutně nevadí,
23.04. 23:34 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
24.04. 21:11 A.S. Pergill  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 02:31 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 11:46 A.S. Pergill  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 16:13 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 17:33 Mirda  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 20:24 A.S. Pergill  RE: Jako mi absolutně nevadí,
25.04. 22:28 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
26.04. 10:51 A.S. Pergill  RE: Jako mi absolutně nevadí,
26.04. 15:47 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
26.04. 21:12 MedaBeda  RE: Jako mi absolutně nevadí,
26.04. 17:16 Rene Bartosek  RE: Jako mi absolutně nevadí,
21.04. 23:27 supino1  Morálka a etika
22.04. 04:21 kozoroh  Co,kdyby se situace obrátila, jak, by potom mluvil "americký president".
22.04. 13:42 mirek223  ano
22.04. 15:06 hestroy  RE: ano
25.04. 01:22 steve  RE: ano - MIRECKU, mirecku ..
22.04. 22:18 A3  ZAJÍMAVOST Z NÁRODNÍ DATABÁZE OBČANSKÝCH PODNĚTŮ
23.04. 02:09 ray  tak...
23.04. 02:40 Rene Bartosek  RE: tak...
23.04. 12:31 skogen  som z teho akýsi zmetený :-((

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,44 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,04 Kč
100 japonských jenů
19,34 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 427,12 Kč
1 unce stříbra
533,66 Kč
Bitcoin
1 393 557,56 Kč

Poslední aktualizace: 22.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 226