Diskuze k článku

Proradarová vláda padla

Příspěvků 31

25.3.2009 8:09

Coto ?

napravo 208.?.?.?

To snad je ftip. Vlada nepadla kvuli radaru, vzdyt na ty demonstrace Nezakladnam chodilo 20 lidi. Vlada padla diky spojeni socanu a komunistu. Paroubek se sice dnes muze radovat, ale to spojeni s komunisty se mu jednou vymsti.

187218

26.3.2009 14:49

RE: Coto ?

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 187218

A kde jste přišel na to, že padla kvůli radaru? [zmaten]

187335

26.3.2009 18:28

RE: Coto ?

Arim 90.?.?.?

Reakce na 187335

...snadno si člověk překroutí něčí slova a myšlenky, pokuď vidí jen svůj účel a svoje přesvědčení a není zcela neuzaujetě otevřen...

187360

25.3.2009 8:57

Proradarová vláda nastupuje

korutan 81.?.?.?

Podporuji úsilí, které vynakládá iniciativa Ne základnám v zabránění umístění cizích vojsk na našem území. Jenže nesmím být slepý k realitě! Topolánkova vláda padla a maximální snahu o její uchopení jasně vyjadřuje „demokrat“ Paroubek se svým geblsem Rathem! V Respektu mu to fakt sedlo!

Oba političtí „rivalové“, ODS a ČSSD, se shodují na nutnosti řešení situace na politické scéně předčasnými volbami! Jako nejdůležitější prioritu však ovčanům předkládají změnu volebního zákona! Nikoliv změnu svých politických i osobních postojů! Podstatná je podle nich technika, systém přepočítávání a bonusů při volbách, nikoliv obsah jejich jednání, myšlenka a charakter! Vina na patovém stavu po minulých volbách podle nich není v jejich politické i osobní ubohosti, v jejich soustředění se na své osobní zájmy a halasné handrkování o všem, co je pro voliče podstatným a mělo by být i přínosným. Zato při schvalování restriktivních zákonů omezující jednotlivce, zpřísňující dohled nad nimi, tam jakoby politická rivalita neexistovala a zákony prochází často na první pokus!

Ale toto klima, tento reálný stav v parlamentu, to prý není důvod proč voliči rozhodují tak, jak rozhodují! A navíc, i kdyby nakrásně politici došli k správným závěrům o důvodech stávajícího stavu, jsou vůbec schopni na něm něco změnit?! Při své politické impotenci, při neschopnosti respektování většinových názorů společnosti, kterou mají reprezentovat, jsou schopni udělat jakoukoliv jinou korekci než-li korekci výpočetního systému volebního divadla?

Zatím mi vychází jediná odpověď: Ne! Nejsou! Semknutí ve svém klubu 200 Jelit, přesvědčujíc se navzájem o svém postavení vyvolených, znalých, neomylných, o své, právě volbou odhalené genialitě, postrádají naprosto sebereflexi, schopnost korigovat své jednání ve vztahu k realitě! Bohužel jsem taky přesvědčený o tom, že důvodem, proč jsou právě tací, je fakt, že nejsou námi, voliči nuceni jednat jinak! Ruku na srdce! Kolik z nás už navštívilo kancelář svého poslance! Kolik z nás mu vyjádřilo svůj názor na věci, které nás tíží! Odhadne někdo, kolik je to setin % voličů?

Takže vyjadřuji svou obavu, že boj proti základně bude muset pokračovat a odpor veřejnosti k lisabonské smlouvě bude ignorován ještě víc než-li dosud. Paroubek a jeho ČSSD ví nejlépe, co je prospěšné!

Korutan

187223

25.3.2009 9:22

Skoda, byla to dobra vlada

Ursus 83.?.?.?

a to myslim vazne. Nebyla nejlepsi, ale ani nebyla spatna. Ocenuji na ni, to, ze se snazila o reformy(neco ji vyslo, neco ne) a delala nepopularni kroky, i kdyz bylo predem jasne, ze ji to ubere na oblibe. Podarilo se ji prosadit novej trestni zakonik, zjednodusit dane, podarila se ji castecne reforma zdravotnictvi a reforma skolstvi. Skoda, ze se nepohlo s duchodovou reformou (to nas bude v budoucnu hodne mrzet) a velka skoda, je ze se nepohlo s energetickou politikou vlady( vystavba nov at. elektraren a vodnich del) Ocenuji, ze se snazila drzet rozpocet na uzde....Na Lisabon se diva realisticky a ne eurohujersky...K otazce radaru? Da se rict, ze vlada pokracovala v necem co tady bezi uz nekolikate volebni obdobi. Netroufnu si dnes tvrdit jeslti je dobre ho zamitnou, nebo ne...... No jsem zvedavej, na Jirkuv povestny nazorovy veletoc. Uz dlouho pozoruju ruzne indicie, ruzne pokusne balonky, no necham se prekvapit.

187225

25.3.2009 17:36

RE: Skoda, byla to dobra vlada

hc 194.?.?.?

Reakce na 187225

Na BListech dnes označili Topolánkovu vládu za Vládu národní autodestrukce, já ji už po jejím nástupu označoval za Vládu národní zkázy. Zjednodušení daní, reforma zdravotnictví, důchodová reforma - to myslíte vážně? Pokud nejste jeden z těch nemnoha, kterým jde tahle zkorumpovaná sebranka na ruku, tak vás její pád opravdu nemusí mrzet.

187268

25.3.2009 18:12

RE: Skoda, byla to dobra vlada

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 187225

Na Lisabon se dívá realisticky? Co tím přesně myslíte? Že je odhodlaná jejím podpisem udělat z našeho státu druhořadou kolonii? Zřejmě o LS nic nevíte. Doporučuji si o tom něco zjistit.

Zjednodušení daní? Co tím myslíte? Já podnikám a ničeho jsem si nevšiml...

Držet rozpočet na uzdě? Co tím myslíte? Že neudělala větší schodek než ČSSD?

Co myslíte tou reformou školství a zdravotnictví? Co tím máte na mysli?

Co myslíte tím novým trestním zákoníkem? K čemu je, když soudci Čunka stejně neodsoudí?

No, když se tak na to podívám, tak jste tu napsal samé nesmysly, možná jste ale jen citoval nějaký zpravodaj ODS. Jisté je, že jste u toho nepřemýšlel.

A k otázce vojenské základny u nás? Tak to mě opravdu mrzí, že z nás chcete udělat protektorát USA. Asi vás nebaví mít suverénní stát... [pláč]

187270

25.3.2009 19:25

RE: Skoda, byla to dobra vlada

Ursus 89.?.?.?

Reakce na 187270

Lisabon jsem cetl, tak jako pred tim Evropskou ustavu. Tak snizila se danova zatez, ja jsem to treba na vyplate poznal [smích]...jo s tim rozpoctem mate pravdu, mohlo by to byt daleko horsi.... Ve skolstvi, tak treba reforma vysokeho skolstvi, pak decka co se hlasi na stredni maji zase vetsi moznost volby, dokonce se resilo i ucnovske skolstvi. Zdravotnictvi, se mi hodne libi strop, pro uhradu leku, moje teta ereskarska ten strop vycerpala uz za par mesicu, tak by musela platii celej rok. Trestni zakonik je to nejlepsi co vlada udelala( precte te si neco o tom) Jirka ani CSSD neni proti radaru( mam znameho z CSSD)...Suvereni stat bych chtel moc, ale jsem realista.

187283

25.3.2009 21:42

RE: Skoda, byla to dobra vlada

Nalegam 77.?.?.?

Reakce na 187283

V tomto ohledu ale "být realista" znamená být připosraný. (s prominutím, nenapadl mě vhodnější výraz). Jestliže Lisabonská smlouva znamená, že o nás v řadě přímo klíčových oblastech, (které se navíc mohou bez naší možnosti to ovlivnit dále rozšiřovat) budou rozhodovat byrokraté v Bruselu, rozhodně mi přitakání tomu všemu beze slůvka odporu něco až moc nápadně připomíná. Už jednou jsme to zažili, nepamatujete? Byrokraté zcela odtržení od reality, vytvářející tisíce nesmyslných předpisů, nařízení, pravidel a formulářů ... aby nějak zdůvodnili svoji vlastní existenci... - BTW četl jste zákony profesora Parkinsona? Pokud ne, vřele doporučuji. Nadčasová knížka.

Až to tady bude stejné, jako za předchozího režimu, možná ještě horší, budeme nadávat. A co potom budou naši "zákonodárci" slibovat před volbami? Vždyť nebudou moci o ničem rozhodovat.

Někdy je možná lepší nebýt až takový realista. Polovina malých států Evropy bude skákat tak jak si usmyslí Francie, Německo a spol. Předtím to bylo Rusko... necháme si prostě srát na hlavu až do aleluja. [pláč]

187292

25.3.2009 23:17

RE: Skoda, byla to dobra vlada

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 65.?.?.?

Reakce na 187283

Ten Váš realismus mi připoměl schůzi kterou jsme měli ve škole v na jaře 68 kde se jednalo o kolektivní vystoupení z ČSSM. Víte jak to dopadlo? Vystoupil jsem já a předseda co to svolal a zbytek tam zůstal neb jim dával ČSSM slevu na cesty. Za posranejch padesát korun prodali přesvědčení skoro všichni, realisti jedni.

187299

27.3.2009 8:58

RE: Skoda, byla to dobra vlada

Ursus 83.?.?.?

Reakce na 187299

Reknu to takhle, lepsi Lisabon, nez Rusak

187381

25.3.2009 9:25

Tomáš Klvaňa

lunochod 83.?.?.?

Prosimvás nevíte někdo, kde je Tomáš Klvaňa? Snad se mu proboha něco nestalo ... Vzpomene si na něj vůbec dneska někdo? Neměli bychom si ho zde pietně připomenout? Primitivní amerikanismus má ve světě také své místo! [chechtot]

187227

26.3.2009 16:53

RE: Tomáš Klvaňa

maru 213.?.?.?

Reakce na 187227

Tomas Klvana sedi v predstavenstvu casopisu Respekt.

187348

25.3.2009 10:10

Co myslíte,

Fox_25 88.?.?.?

Co myslíte, dostali pro radaroví politici úplatky hned nebo se dohodli že je dostanou až radar bude stát? A neříkejte že to o tomhle nebylo, z pocitu bezpečí sem radar dostat nechtěly.

187233

25.3.2009 15:43

Trochu OT, ale ...

Rene Bartosek 75.?.?.?

Po dlouhé době parlament učinil správné rozhodnutí, byť jen tak tak - jedním hlasem nad potřebnou polovinu - tedy 101 hlasy. Vlastizrádná vláda padla. Bylo by jistě bláhové čekat, že bude učiněn další logický krok - postavení vlastizrádců před spravedlivý soud. On ten spravedlivý soud by se také nyní v ČR obtížně hledal, když justiční mafie zatím nijak dotčena nebyla a možná ani nebude. Jak je v našich krajích zvykem, mafie se jen přizpůsobí novému momentálnímu vládci a pojede se dál ve vyšlapaných kolejích. Než budou Tupohlávek a jeho klika fakticky odstaveni od koryta, tak žádné zásadnější změny čekat nelze.............a bohužel ani pak, až bude jmenována úřednická vláda.

Socanům, jak bylo vidět z Paroubkova projevu, se zatím vládnout nijak moc nechce. Dělat šedou eminenci vzadu, to by brali, ale vzít na sebe odpovědnost - to se budou vykrucovat. nejbližší pro ně vhodné volby budou .... tak nejdřív za 10 let, až si svět na hospodářskou krizi zcela zvykne a smíří se s ní.

Modří privatizátoři by naopak rádi měli nové volby co nejdřív, než se archaická ODS zcela rozpadne. Pokud však ODS rychle nevytvoří poněkud aktuálnější politické strany, tak bude následovat stranu Zelených v pochodu na smetiště.

Bohužel pro nás, ani případná vláda ČSSD neslibuje pro národ nic dobrého. Jen na rozdíl od modroptáků, kteří republiku cpali pod křídla zámořským kondorům, socani budou cpát republiku pod bruselské eurobyrokratické supy. Dostáváme se tedy jen z bláta do louže - mrchožrout jako mrchožrout, jen ten evropský je nám jaksi citově bližší. No možná nějakého toho dílčího opatření k omezení důsledků krize se od ní nadějeme, ale rozhodně nic zásadního to nebude, neboť sion je stejně přitažlivý pro modré jako pro oranžové a být zadobře s bankéři je snaha všech politiků. Šantánová zpěvačka Vlastička Parkanová, jako kvalifikovaná ministryně preventivních expedičních válek, je stejně žádoucí pro Tupohlávka jako pro Paroubka. Ku podivu je pro oba politické lídry žádoucnější, než třeba finančník Kalousek od stejných jidášských černoprdelníků.

Naše politická scéna již 3 roky zažívá trvalou krizi. Nynější vládní krize ve spojení s prohlubující se krizí hospodářskou, by mohla být impulzem pro přeorganizaci našeho politického spektra. Nové myšlenky však těžko čekat od osvědčených profesionálních politických korytářů.

Karel z Čech
http://forum.zvedavec.org/index.php?topic=734.0;to...

187263

26.3.2009 12:31

RE: Trochu OT, ale ...

Sophia 89.?.?.?

Reakce na 187263

Zvláštní je, že mě to nepřipadá až tak nesmyslné. Naopak velice sofistikované. Toto vše nejsou nahodilosti. To je dokonale připravená situace. Dva se perou(vytvořili si naprostou beztrestnost, morální devastaci všeho) a jen tak náhodou vytáhne Topo. z kapsy "přebrept"??? Nevidím to tak. Cosi se "přičinilo" o to, naprosto znemožnit "Česko". Co se stane, až přijede Obama???
Topo. nebude už "nic", vláda "nic", co se stane v "Česku"???
Politika české země šla na ruku Pastýřům stejně jako Amerika, proč najednou před návštěvou takové zvraty??? Tak to spíš vidím na ticho před velkým třeskem.......

187329

26.3.2009 14:06

RE: Trochu OT, ale ...

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 187329

> ... mě to nepřipadá až tak nesmyslné. Naopak velice sofistikované.

To je zajímavá myšlenka, paní Sophie. Ještě zajímavější by ovšem bylo její pokračování. S ideou "velkého třesku" jste totiž ve shodě s prognostikem a ekonomem Michailem Chazinem. Troufla byste si upřesnit, co bude podle Vás oním "velkým třeskem"?

187333

26.3.2009 15:30

RE: Trochu OT, ale ...

Sophia 89.?.?.?

Reakce na 187333

Když je někde vytvořen dokonalý nepořádek,může se v něm schovat kdejaká špína. Taková kouřová clona tu v historii byla hodněkrát. Asi by jsme neměli dovolit, aby toho někdo využil. Teď už bych řekla,že záleží na každém z nás, jestli to ustojíme. Zázraky se nedějí, potřebuje ta naše česká zem trochu času. Nakonec by jsme to zvládnout měli.Vždy za nějaký čas se pravda objeví ale dost často už je velice pozdě.Jaký směr to vezme se dovíme hned jak bude známé jméno člověka, který bude sestavovat novou vládu.

187342

26.3.2009 18:42

RE: Trochu OT, ale ...

baki 89.?.?.?

Reakce na 187342

Politická situace u nás je napjatá od dob svatého Václava. Nic nového.

187362

26.3.2009 19:16

RE: Trochu OT, ale ...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 187333

>...Troufla byste si upřesnit, co bude podle Vás oním "velkým třeskem"?
---------
Já se ti to Vojtíšku pokusím vysvětlit. Když ti Santa Klaus na Vánoce veze dárečky a zavadí sáňkama o komín, tak nastane velký třesk. Víš Vijtíšku...ani ne tím, že spadne ten komín, jako tím, že se v tom komínu zašprajcujou jelínci parohama a jak se tam tak zmítají, tak může spadnout celý barák. A to bude ten velký třesk.

Ale nebuď z toho smutný, Vojtíšku. Taková nehoda se stává tak jednou za uherský rok a ten ještě nenastal. Oslava uherského roku bude, až maminka připraví uherský salám z těch zašprajcovaných jelínků v komíně a tak to vidíš. Dostali jsme do řešení HLAVA 22 a to už bude na tebe příliš těžké na pochopení, takže toho raději necháme [chechtot] [chechtot] a pohádky je konec. [velký smích]

187364

27.3.2009 10:12

RE: Trochu OT, ale ...

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 187364

[chechtot]

187384

26.3.2009 16:00

RE: Trochu OT, ale ...

E.T. 85.?.?.?

Reakce na 187329

Moje řeč, a přesně tak, nic se neděje "náhodou", vše má svůj určitý scénář. Topo. "nic", vláda "nic" atd. Co bude ten velký třesk? Uvidíme....myslím, že Česko je ještě málo chudé, /málo ubohé/,je třeba zde nastolit chudobu, a na tom se zřejmě velmi usilovně pracuje. [pláč]

187346

25.3.2009 22:40

Hlava modré chobotnice byla sťata

Tom.556 213.?.?.?

http://antonius-zine.cz/modra-chobotnice-konci.phtml

187296

27.3.2009 7:49

Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.

Alfréd 94.?.?.?

Přiznejme me si, co je hlavním záměrem Topolánka a jeho lidí.
Vláda padla, ale zdravotní a penzijní reformy (ve skutečnosti gigantické loupeže) se v tichosti připravují dál. To je podstatné. Ne řeči. Proč ? V létě či na podzim budou volby a pokud je ODS vyhraje i jediným hlasem, tak tyto gigantické loupeže budou v ČR realizovány. Je třeba si uvědomit, kdo jsou vlastně Topolánkovci. Nic jiného než lupiči převlečení za průkopníky pokroku. Chtějí ukrást veřejný zdravotní a penzijní systém (tj. celoživotní úspory miliónů občanů) a dát je do rukou
zahraničního velkokapitálu (tj. bank a pojišťoven). Za to mají jistě slíbeny zajímavé provize. Proto neustále provádějí nějaké reformy i nesmyslné, aby to lidi unavilo, přestali to sledovat a výše uvedené loupeže se v tom chaosu nenápadně prosadily. Že je to vlastně rovno vlastizradě, že ničí vlastní zemi ? Ničevo ! Kdo to popíše po pravdě, je ukřičen tím, že je proti pokroku, nebo že je komunista. Děkuji, ale takový pokrok nechci. Jedinou zbraní, kterou jako občané máme je demaskovat tyto lupiče
a jejich lži. Proto vás prosím, abyste tyto informace šířili
dále. Děkuji. [bliji]

187378

27.3.2009 18:35

RE: Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 187378

> Chtějí ukrást veřejný zdravotní a penzijní systém (tj. celoživotní úspory miliónů občanů) ...

Nic takového, jako "celoživotní úspory" obyvatelstva v penzijním a zdravotním systému neexistuje. Oba systémy jsou totiž průběžné. To znamená, že peníze, které do těchto systémů vkládáme my, lidé v produktivním věku, okamžitě čerpají naši rodiče ve formě penzí a celé naše rodiny v podobě zdravotní a sociální péče. Protože žádné "úspory" v obou těchto systémech neexistují, hrozí, že až zestárneme, nedokážou nám naše děti a vnuci vydělat na důchody a slušnou zdravotní péči.

Tak žádný strach. Oni "lupiči a lháři" nám tímto způsobem nic neukradnou. Hrozí však jiné, větší riziko. Že na jejich místa přijdou mocí posedlí diletanti, kteří už v nedávné minulosti "hospodařili" na vrub našich dětí a vnuků a zadlužovali naši zem každoročně o 60 až 80 miliard korun. Ti, kteří odcházejí, nás v loňském roce zadlužili jen o necelých 20 miliard. To je rozdíl, co?

> Proto Vás prosím, abyste tyto informace šířil dál.

[velký smích]

187398

27.3.2009 19:41

RE: Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 187398

Vojto, tohle je pádný argument a pod tohle se podepisuji. To je co? Poprvé s tebou musím souhlasit.

187401

27.3.2009 15:46

chaoz

blato 84.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=ijL5itjgVxs [chechtot]

187388

27.3.2009 21:31

Vlada v CR padla. No a co?

Gibi z Wilsonova 195.?.?.?

Zacala byt slaba "v kramflekoch" od kedy prisiel Obama k moci.
To NWO ju drzalo v sedle. SSA vystuz padla a padla aj vlada v CR. Sice isty Lubos Palata v LN siri teoriu o Ficovom viruse, ale je to smiesny hlupak, ako uz modraci byvaju, ked im zoberu ich oblubeneho "teddybeara" z postielky a pyzamko nie je vyprane.

187404

28.3.2009 9:17

RE:Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku

Alfréd 94.?.?.?

Vojto, myslel jsem, že tyhle věci nemusím vysvětlovat, ale budíž.
Lidé budou připraveni o své celoživotní úspory hned několika bohužel legálními způsoby. V průběžném systému důchodů si na ten svůj spoříme celý produktivní život, s tím že tyto peníze jsou sice vypláceny našim rodičů, ale my máme jistotu, že naše děti zase budou takto přeneseně platit naše důchody. A neříkejte mi, že se rodí dětí méně a na důchody pak nebude. Ve Francii, která udržuje rozumnou rodinnou politiku problémy s porodností nemají. Navíc je na důchodovém účtu v ČR každoročně přebytek, který je ale vždy záměrně ukraden našimi politiky (např. na zbraně), aby se pak mohlo tvrdit, že průběžný systém důchodů není stabilní.
A jak tedy lidé přijdou o své celoživotní úspory na důchody ?
Podívejte se do dnešních USA. Po převedení penzí do soukromých fondů jsou lidé okrádáni celoživotně pomocí lupičských poplatků
tzv. správců (v průměru jim ukradnou cca 50 % z průměrného ročního výnosu neboli 2 - 4 % z investované částky) a to i v případě, že se cena nainvestovaných prostředků do cenných papírů na finančních trzích zhroutí na polovinu, jak to vidíme nyní. A co ti správci ? Nic. Za to může světový trh. Hlavně, že poplatky jim jsou dále a užírají důchodcům i ten zbytek, co jim ještě zůstal. Hezké zdůvodnění loupeže, není-liž pravda. Takže v součtu mají dnes američtí důchodci tak asi jednu třetinu peněz, které si nastřádali na svůj důchod a pak je svěřili "finančním profesionálům" do správy. Tomu já říkám pokrok anebo masové "stříhání bečících ovcí".

No a zdravotnictví. Opět stačí pohled do USA. Zprivatizované zdravotnictví je tam při stejné kvalitě několikanásobně dražší než u nás, ale lidé si alespoň mohou vybrat, jestli si budou
zdravotní pojištění platit nebo ne. 40 miliónů američanů pak zdravotní pojištění nemá vůbec. V ČR ODS zachová poviné platby (defakto daně) na zdravotní pojištění, ale zavede standardní a připlácenou nadstandardní péči. Ve výsledku to povede k tomu, že za zdravotní péči vlastně budeme platit dvakrát. Jednou v pojištění, ale za to dostaneme jen minimální počet léčebných úkonů a podruhé tím, že si budeme moci demokraticky připlatit za předraženou péči a nebo nás nechají při autohavárii chcípnout na ulici. Další věcí je uvědomit si, kdo zaplatil všechny ty obrovské nemocnice a zdravotní pojišťovny včetně jejich drahého vybavení, které si privatizátoři z ODS převádějí sami sobě za směšné částky.
Takže to jen tak pro vysvětlení, že je to trochu složitější
než to, čím nám ODS vytírá zrak a že heslo "USA náš vzor" vůbec není tím, co bychom měli násedovat. USA je totiž už jenom velká tiskárna jinak bezcenných peněz, paradoxně držená nad vodou komunistickou Čínou, která tyto papírky zatím ještě stále kupuje. ...Automaticky kráceno

187420

29.3.2009 18:53

Proamerický loutkový režim v ČR padl.

Marianek 94.?.?.?

Je to přesně tak. Kolaboranti a dosazení vlastizrádci sloužící cizí mocnosti proti vůli a zájmům vlastního lidu, který je platí ze svých daní. To byli lidé kolem Topolánka, kteří u nás vládli...

187473

30.3.2009 0:54

RE: Proamerický loutkový režim v ČR padl.

Prazak 87.?.?.?

Reakce na 187473

>Je to přesně tak. Kolaboranti a dosazení vlastizrádci sloužící cizí mocnosti proti vůli a zájmům vlastního lidu, který je platí ze svých daní. To byli lidé kolem Topolánka, kteří u nás vládli...

Opravdu? A kdo a co jsou potom ti, co Topolankovu vladu odvolali?

187491

Příspěvků: 31

25.03. 08:09 napravo  Coto ?
26.03. 14:49 hestroy  RE: Coto ?
26.03. 18:28 Arim  RE: Coto ?
25.03. 08:57 korutan  Proradarová vláda nastupuje
25.03. 09:22 Ursus  Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 17:36 hc  RE: Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 18:12 hestroy  RE: Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 19:25 Ursus  RE: Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 21:42 Nalegam  RE: Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 23:17  RE: Skoda, byla to dobra vlada
27.03. 08:58 Ursus  RE: Skoda, byla to dobra vlada
25.03. 09:25 lunochod  Tomáš Klvaňa
26.03. 16:53 maru  RE: Tomáš Klvaňa
25.03. 10:10 Fox_25  Co myslíte,
25.03. 15:43 Rene Bartosek  Trochu OT, ale ...
26.03. 12:31 Sophia  RE: Trochu OT, ale ...
26.03. 14:06 Vojta49  RE: Trochu OT, ale ...
26.03. 15:30 Sophia  RE: Trochu OT, ale ...
26.03. 18:42 baki  RE: Trochu OT, ale ...
26.03. 19:16 Mirda  RE: Trochu OT, ale ...
27.03. 10:12 hestroy  RE: Trochu OT, ale ...
26.03. 16:00 E.T.  RE: Trochu OT, ale ...
25.03. 22:40 Tom.556  Hlava modré chobotnice byla sťata
27.03. 07:49 Alfréd  Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.
27.03. 18:35 Vojta49  RE: Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.
27.03. 19:41 Mirda  RE: Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku.
27.03. 15:46 blato  chaoz
27.03. 21:31 Gibi z Wilsonova  Vlada v CR padla. No a co?
28.03. 09:17 Alfréd  RE:Vláda lupičů a lhářů převlečených za průkopníky pokroku
29.03. 18:53 Marianek  Proamerický loutkový režim v ČR padl.
30.03. 00:54 Prazak  RE: Proamerický loutkový režim v ČR padl.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 0

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 4 437