Diskuze k článku

Dvojí bluf Bernarda Madoffa

Příspěvků 26

12.3.2009 7:37

Calvera 21. století

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 81.?.?.?

To, co je v článku uvedené, vypadá velmi logicky! V návaznosti na další dění ve světě, a nejen v tom finančním, jsem přesvědčený, že se světové společenství nachází v době sklizně, nebo třeba - stříhání vlny ovečkám.

Bohužel, těmi stříhajícími, sklízejícími nejsou ti, kteří zaseli, pěstovali a starali se! Ty jenom zírají, jak jim výsledky jejich práce mizí pod rukama! Jak se ztrácí v nedohlednu a jak „jejich“ vlády těm zlodějům ještě dávají bonus, prémii za perfektní oškubaní a to z peněz, které tyto vlády od svých ovčanů vybraly na daních!! Ukradl jsi miliardu? Tak tady máš druhou! Ať neodcházíš s prázdnou! A zachovej nám přízeň, budou volby!

Kdo jsou ti samozvaní sklízeči? Kdo tvoří jejich gangsterská komanda? Pan Bernard Madoff? Úctyhodný? spoluobčan, finančník! Jak prudce reagovali na jeho zatčení právě členové jeho bratrstva! Nikdo mi nenamluví, že ten gauner všechno „udělal“ sám! Že jako podvodník sólista udělal díru za 16 miliard liber! A teď se přiznal, protože pochybil! Nesmysl! Je to banda rozlezlá a propojená! Stejně jako Madoffa můžou bez okolků zatknout členy vedení všech účastněných bank, fondů! Jenže to neudělají. Pan Madoff byl obětován ve prospěch své komunity a svých synů. Nebo přesněji, sám se obětoval! Aby umožnil členům své komunity nepřijít o jejich peníze, naopak, aby je rozmnožili a za to se budou jeho potomci moci aktivně účastnit další sklizně!

Takže si myslím, že rozdíl mezi Madoffem a Calverou z hlediska vyššího principu není naprosto žádný! Rozdíly jsou však v provedení a objemu škod! A v důsledcích pro ostatní společnost!

Co nevím je, kde sebereme těch odpovídajících sedm statečných? Aby tu všiváckou bandu rozstříleli na cimpr-campr?!

186373

12.3.2009 10:35

Vynikající článek

hestroy 77.?.?.?

Další z příkladů, jak židovští "podnikatelé" pouštějí daňovým poplatníkům žilou. Protokoly se naplňují do puntíku.

186382

12.3.2009 10:44

RE: Vynikající článek

Oracle mteleky (zavináč) zoznam (tečka) sk 91.?.?.?

Reakce na 186382

Pravosť Protokolov je otázne, ale tvrdenia v ňom sa vyplňujú.
Nech trafí šľak Pergila.

186383

12.3.2009 11:30

RE: Vynikající článek

vaclaus 84.?.?.?

Reakce na 186382

kdyz Izrael zabiji Palestince, jsem rozhorcen, protoze Palestinci se nemohou branit. Kdyz ale Zide na Wall Street vymysli system, jak ozulit co nejvice lidi, tak to nema nic spolecneho s nejakymi "Protokoly". Proste si s tim dali praci a vyslo jim to. Ze ale vlady Nemecka, Svycarska atd. mlci a ani se nesnazi platcum dani vysvetlit co se stalo a namisto toho plati, to je podivne.

186386

12.3.2009 20:53

RE: Vynikající článek

IVAn 90.?.?.?

Reakce na 186386

>"Kdyz ale Zide na Wall Street vymysli system,
>jak ozulit co nejvice lidi, tak to nema nic spolecneho s nejakymi
>"Protokoly". Proste si s tim dali praci a vyslo jim to."
O tom systému právě ty zavrhované Protokoly pojednávají. Pokud by současně neovládli sdělovací prostředky a vlády všech zúčastněných států, nikdy by jim to projít nemohlo. Ale je to celý systematický komplex provázaných (a to dlouhodobě) činností, které jim umožňují se celému světu nyní vysmát do očí. A ty hlasitě protestující ještě podle vlastních vnucených zákonů zavřou.

[mrknutí jedním okem]

186413

13.3.2009 9:18

RE: Vynikající článek

vaclaus 84.?.?.?

Reakce na 186413

Car Mikulas 2, jinak hlupak, dal proverit zda "Protokoly" jsou prave. Nebyly, byl to pamflet sepsany na zaklade jineho pamfletu, ktery byl sepsan po francouzske revoluci.

Samozrejme, ze Zide ovladaji financni sektor a jsou v nem vedouci silou. Za vsim "inovativnim" ve financnictvi jsou vzdy Zide, uz nekolik stoleti. Oni to nepopiraji. Vetsina lidi ma ale problem spocitat 3% z 50. Financni sektor je natolik lukrativni, ze neni pravdepodobne, ze by se v budoucnu neco zmenilo. Zadny stat neodola. I Chavezova Venezuela ma penize na Wall Street. Proste, tento problem nema reseni.

186454

12.3.2009 12:41

Chudáci americkí daňoví poplatníci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

na ich chrbtoch sa zase povezú burzoví špekulanti, ktorí prerobili.

186390

12.3.2009 13:34

Madoffova aféra není zdaleka jediná

Filip S 195.?.?.?

O Madoffově aféře se mluví hodně a hodně. To však neplatí o této aféře, ve které se jedná o stejnou či ještě o vyšší částku:
http://www.blisty.cz/2009/2/16/art45375.html Na BBC se o tom krátce zmínili. Kdo ví, jestli to vlastně říkali v našich médiích? A vzpomíná se někdo na obrovskou aféru s programem "Ropa za potraviny"? Šlo o podvody za miliardy doalrů a podíleli se na nich nejvyšší diplomaté včetně těch z OSN. Vyšetřilo se něco? Byl někdo odsouzen? Asi sotva,že?
Otázka je, kam ty peníze mizí? [zmaten] [zmaten] [zmaten] V tom článku je zmíněné jedno jméno. Zdá se být typickým jménem jednoho jistého etnika,že? [oči v sloup] Pan Celente z USA ve svém interview, jež Zvědavec zveřejnil někdy před vánocemi, říkal, že vysocí politici a úředníci se ve Washingtonu nestarají o blaho svých občanů, ale jen o své vlastní blaho. A jak je vidět, podvody politických elit USA jsou velmi velmi rizsáhlé. [oči v sloup] To platí snad téměř pro každý stát na světě. [oči v sloup] Jo a jinak ta fakta o Madoffovi v tomto článku se zdají být velmi logická. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

186391

12.3.2009 16:40

Zajimavy pokus o to sedfrat z lidi uz i tu holou kuzi.

Rene Bartosek 75.?.?.?

Samozrejme pokud by se chtelo, tak by se dali vznest zaloby primo na investory, kteri poskytovaly pujcky Madoffovi. Vysetrovatele by si vzali do prani pradla analytiky a spravni rady, ktere na jejich podklade schvalovali ty obrovske pujcky. A protoze se jedna o desitky lidi, tak on by se nekdo brzo rozpovidal, kdo nema zajem stravit za mrizemi treba 20 let. Veznovo dilema je veznovo dilema a tyhle bile limecky nejsou ostri hosi z mafie, kteri maji zakon omerta v krvi. Jenomze i kdyby se takove vysetrovani rozbehlo, tak by ho nekdo velmi rychle zarazil.

Takze potapejici Titanik dostane k jedne Madoffove dire, hned nekolik dalsich. Hned jak se tahle "dobra" novina roznese mezi ostatni investory. Kde se hrabou komunisti na moderni kapitalismus. Investovat za sebe a o ztraty se podelit se vsema. Vynikajici clanek, clovek se neustale uci. Akorat, ze skolne je pro nekoho 50 miliard babek.

186401

12.3.2009 17:00

Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Na novinkach informuji velmi kratce o klasickem ponziho schema. To jets pyramida nebo letadlo. Aktualne-centrum.cz nic nepise. A kupodivu na idnes sepsali nejpodrobnjesi informaci, kde dokonce pisi detaily, ze Madoff odmitl vypovidat o zpusobech jakym machinace probihali. Jsou soudcove, zalobci a vysetrovatele, kterym to bude stacit, ale nemelo by obvzlast v dnesnich tezkych casech. Meli by Madoffa poradne zmacknout a naznacit mu, ze "lehky" kriminal si musi zaslouzit.

Obvzlast, kdyz by museli platit skody pojistovny investorum, ktere jsou parkticky bankrot. To znamena, ze ve finale to zacvakaji ti, co plati uz zachranne balicky. Kde neni nic, ani smrt nebere. Duvera v kredity z nihz se financuji zachrane akce budou i diky precedentu Madoff mizet rychleji nez jarni snih.
http://ekonomika.idnes.cz/podvadel-jsem-priznal-so...
http://www.novinky.cz/ekonomika/163732-financnik-m...

186402

12.3.2009 23:59

RE: Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?

Peter Szakal petrik (zavináč) somine (tečka) net 24.?.?.?

Reakce na 186402

Meli by Madoffa poradne zmacknout a naznacit mu, ze "lehky" kriminal si musi zaslouzit.

.... nehnevaj sa, ale to znie dost naivne....

plati pravidlo, ze: "kurva kurve rit neurve..."

186430

14.3.2009 19:55

RE: Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 186430

No panove, ono je s temi financemi trochu koplikovanejsi. Je sice mozne, ze si Madoffa nikdo do parady nevezme, ale je taky mozne, ze se zadny podvod nebude refundovat, protoze k dispozici neni kapital, ale pouze kredity a ty kredity musi nekdo finacovat. A ten, kdo financuje dluhopisy za stovky miliard babek nemuze byt zadny pitomec. [mrknutí jedním okem]
http://www.blisty.cz/2009/3/16/art45855.html

186574

13.3.2009 11:07

Zmáčknout Madoffa

korutan 89.?.?.?

Reakce na 186402

Až zmáčknou Madloffa, tak já budu multimilionář!! [chechtot] Nikdo jej mačkat nebude, naopak, budou kolem něho chodit po špičkách. Odvedl svou práci přesně tak,jak ji dostal zadanou! A nyní bude inkasovat odměnu! Jeho rodina bude mocii nadále pracovat v branži, jeho synové budou mít naprostou důvěru ostatních soukmenovců a budou mít i nadále k dispozici půjčky od dnes "postižených" finančních institucí! Nehledě na tatíkův vejvar z akce!

Stařík bude dlouho souzen, ze začátku bude v tisku řeč o 150 letech trestu! Realita bude někde jinde, případně stařík onemocní nevyléčitelnou chorobou, neslučitelnou s výkonem trestu a tak to budou řešit domácím vězením. Nepochybujte o tom, že z těch 16 miliard liber se nějaký ty procenta rodině Madoffa zadřou za nechty!

186464

12.3.2009 18:58

Jde o tunel

Jura1 john (tečka) hou (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Tady jde podle všeho o dobře zorganizovaný tunel, který se s různými obměnami objevoval v transformujících se ekonomikách. Zdá se, že to jsou schopni zvládnout zorganizovat i doma.
Pokud to jednou projde, tak to párkrát ještě zopakujou.

Na takovou akci musí být dopředu vytvořená legislativa a loajální lidé na mnoha postech exekutivy a soudnictví.

186408

12.3.2009 21:01

Taková NOVA ve větším

IVAn 90.?.?.?

Nápadně to připomíná taktiku "ochrany investic" při přetahování o nejoblíbenější a nejobjektivnější TV NOVA mezi Železným a Lauderem, kdy ve výsledku jsme "škodu" (která nevznikla, protože Lauder se každoročně kapsuje cca deseti miliardami z reklamy, čili má dávno přeplaceno) zaplatili my, občané ČR. A ani jediný z objektivních investigativní žurnalistů se nepozastavil nad tím, kdože vlastně uvedenou smlouvu o ochraně investic přinesl a za ČR podepsal, čím to, že několik předchozích kol v arbitráži jsme neprohráli, až tu Stockholmskou, atd....

186414

12.3.2009 22:02

Pro majitele webu

Stan 90.?.?.?

Možná by chtělo se mrknout na Stanfordovu aféru, kde byl zaměstnán jistý Biden jr. Jinak zdravím pana Stworu, doufám, že to bude na revanš... [smích]

186424

13.3.2009 1:56

RE: Pro majitele webu

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 186424

http://www.tyden.cz/rubriky/byznys/svet/stanford-c...
Tak to jsou jenom takove dve prvni vlastovky. Hmm, mame jaro mozna, ze hlavni hejno prilitne pozdeji. Je vsak treba mit na pameti, ze zdaleka na vsechny se ze zachranymi balicky nedostane. [velký smích] [velký smích]

186435

12.3.2009 22:04

65 Madoff je nullity,

xxxx 141.?.?.?

v porovnání s tím, že jen v důsledku finančních operací zmizelo v USA 55 000 miliard dolarů...

186425

12.3.2009 23:06

co ja na to?

lesan lesanekusa (zavináč) yahoo (tečka) com 75.?.?.?

Nic .....takovi normalni zlodej.Zajimalo by mna co si ale pocneme s tyma milionama lidi kteri si legalne ze sve vlastni blbosti napujcovali statisice od banek a creditnich karet.A bud to si to neumneli ani spocitat, ze to asi do smrti nezaplatija,a nebo ani nemneli v umyslu to nekdy splatit .No a prave takovim ted nas velky cernoch chysta pomoc .Ale ne ze sveho ,ale z nasich kapsicek .
Takze to shrneme . V 70 pujde do krimu.Nic vic si na dedovi nevezmou.
A my normalni poctivci keri umija pocitat ,ted zaplatime dluhy tych oslu ,ktere samozdrejmne nikdo sudit nebude jenom zbankrotuju a je to ...[bliji] [bliji]

186428

13.3.2009 0:48

Proc kolem toho takovy humbug?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Humbug v tom, ze masova (tj. zidovska) media do zblbnuti jako kolovratek stale omilaji, ze Madoff okradal zidy, dokonce celebrity, jako Spielberg a profesionalni holohoaxni plakatel Elie Wiesel (koukejme, jak ptackovi z holohoaxu pribyly milionky $!).
Jaktoze stejna media ve stejnem tonu, a taky do zblbnuti, nepripominaji ze Madoff okradl taky gojimy, a daleko vice gojimu nez tech par zidu (a kdo vi jestli)? Ze by dalsi zidovsky trik? Aby se gojimi utesili, ze vlastne zadny mandat Talmudu (tj. sidit, okradat a cinit zlo jen gojimum, delat to same jinym zidum je verboten) neexistuje, a ze zide okradaji i sebe sama? Takova mala semiticka "Equal Opportunity", a kauza Madoff je toho dukaz?
A pak, kam zid zahrabal takovou obrovskou sumu? Tady necht se jeden podiva, co jen 1 bilion ve $100 bankovkach, co je to za metraky "materialu"!
http://www.pagetutor.com/trillion/index.html
Zide, priznej barvu! Kam jsi zasantrocil takovou vahu? Ze by se to lifrovalo do Nove Chazarie (officielne znama coby "Izrael"[mrknutí jedním okem], a nebo jsi si to nekde zabagroval, aby az se po smrti podle Talmudu reinkarnujes do cerstve narozeneho zida, tak aby se bylo k cemu vratit? [překvapení]

186434

13.3.2009 18:37

Dodatek

Honza Z. 82.?.?.?

Konečně něco... stačí kouknout a CNN a podívat se na starou židovskou babičku plačící že tohle je "druhá křišťálová noc" nebo Elieho Wisela a jeho trapne patetické "tohle Berniemu Madoffovi nikdy neodpustím" a každé mu musí být jasné o co tu jde.

Autor článku přesto zapomněl ještě na jednu maličkost... Nejenom že dostanou zpátky co do fondu vložili, ale těch zainvestovaných 50 miliard ještě musí někde být... I kdyby jen na 50% cenách, je to stále sakra balík [smích]

Chudáci národovci, kteří se nedávno radovali, že židům konečně také sklaplo - přesně naopak.

186518

14.3.2009 15:03

RE: Dodatek

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 186518

>Autor článku přesto zapomněl ještě na jednu maličkost...
>Nejenom že dostanou zpátky co do fondu vložili, ale těch
>zainvestovaných 50 miliard ještě musí někde být... I kdyby
>jen na 50% cenách, je to stále sakra balík [smích]

Zde se pletete, asi nechápete přesně princip pyramid scheme. Těch padesát miliard nikde zainvestované nebyly, ty byly použity na placení zisků existujícím investorům, takže nikde už nejsou. Samo že taky na placení Bernieho a jeho kumpánů.

Vzhledem k tomu, že Amerika trpí za vytvoření příliš mnoho virtuálních peněz, tak Bernie vlastně podporuje Americkou ekonomii, neb je nechává zase zmizet. Fed natiskne peníze, nebo je jen virtuálně vytvoří, bohatší je nainvestují přes Madoffa a ten je zase vypaří. Vše je pak zase jak to bylo dřív. Jen trochu smradu zbyde. [smích]

186553

14.3.2009 15:46

RE: Dodatek

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 186553

Hmm možná jsem špatně vyjádřil mou myšlenku - celé to nebylo žádné letadlo, obyčejný fond, který zničil účetnictví a hraje si na letadlo.

186559

15.3.2009 2:54

Soudní šaškárna na kterou se dívá celý svět a už předem ví ,jak to dopadne.

kozoroh 59.?.?.?

Jsou Američané hloupí a nebo ne ,se ukáže v tomto případě,škoda ,že to s Madoffem prasklo o mnohem dřív,mohl ,tak dostat ještě od vlády finanční výpomoc ,jako mnoho ostatních podvodníků.Tak dojde na slova Israelské mluvčí,že Američani jsou hlupáci?
=========
Tzipora Menache
said 'You know very well, and the stupid Americans know equally well, that we control their government, irrespective of who sits in the White House. You see, I know it and you know it that no American president can be in a position to challenge us even if we do the unthinkable. What can they (Americans) do to us? We control congress, we control the media, we control show biz, and we control everything in America. In America you can criticize God, but you can't criticize Israel."
===========
Už došlo k tomu,že se jedná o víc ,jak 80 bilionů dolarů a take se přišlo na to ,že Bernarda Madoffa neinvestoval peníze,kam ,teda ty prachy zmizely, v ovzduší rychlého přiznání viny,proč ne ,když těch slíbených 115 roků nikdy neodbude v kriminále,při jeho 70 letech a šikovnosti obhájců,tak do Vánoc může být doma.
Uvažujte takto = Tlouška jedné sto dolarové bankovky je = .141 millimeterů.
Částka $100,000 dolarů ve 1000 papírových bankovkách je = 141 millimeterů
“ 1 milion dolarů ve 10,000 papírových bankovkách je = 1.4 metrů
“ 1 billion dolarů ve 10,000,000 papírových bankovkách je = 1.41 kilometerů
Kdyby v hotových penězích 80 bilionů zašantročil,tak pracoval na 112[cool] Km dlouhé řadě peněz, což je věc pro normálníh člověka nepředstavitelná práce,takže, Madoffa určitě na takovou"práci" nebyl sám ,co je zarážející ,že jeho synové a jeho žena ,pokračují v "obchodním podnikání", nikdo z Američanů si takovou otázku zatím nedal a soud se vůbec nezmínil o něčem takovém,kde teda ty peníze jsou a kolik "dobrovolníků" mu v tom pomáhalo?
Každopádně ,další vývoj bude zajímavý a dá konečnou odpověd světu ,jestli paní Tzipora Menache má pravdu a nebo ne.
Po obdržení odpovědi se můžem dočkat,že v tom Američané nejsou sami, určitě jedna země do toho nebude zatažena a to bude ovšem stát Israel.

186583

16.3.2009 10:17

A co vlastně ten Madoff udělal špatného?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Madoff přece dělal jen to, co Paul Volcker, Alan Greenspan a Benjamin Bernake (ředitelé Federální banky) a celá ZOG prováděli ve velkém. Celá americká ekonomika byla psledních třicet let postavena na principu pyramidové hry a následky nese celý svět.

186631

18.3.2009 10:19

dalsi indicie, ktera nasvedcuje teto hypoteze: IRS to allow Ponzi victims to claim theft losses

mp 82.?.?.?

dalsi indicie, ktera nasvedcuje tvrzeni autora clanku:

IRS to allow Ponzi victims to claim theft losses

WASHINGTON (Reuters) - The Internal Revenue Service issued new rules on Tuesday that would allow victims of Ponzi schemes like the one run by Bernard Madoff to recoup some money by claiming theft losses on their tax returns for 2008.
Investors in Madoff's scheme would theoretically have been paying capital gains taxes on the profits they made from his investment. Since those profits turned out to be phony, the IRS said investors should be entitled to a refund of those taxes.
As theft losses, investors are entitled to a much larger deduction than the normal "capital loss" deduction, which is typically capped at $3,000 per year.
Under the new rules, victims would be able to take a deduction of as much as 95 percent of the amount they invested, plus investment income they thought they had earned, subtracted from any money given back to them by the government's insurance program, the Securities Investor Protection Corporation.
The new rules were announced by IRS Commissioner Douglas Shulman in testimony to the Senate Finance Committee.
"It is unfortunate in these otherwise difficult economic times that we are here today to discuss a situation where thousands of taxpayers have been victimized by dozens of fraudulent investment schemes," Shulman told the committee.
Bernard Madoff, 70, was jailed on Thursday after pleading guilty to running the biggest investment fraud in Wall Street history that drew in as much as $65 billion over 20 years.
His sentencing on 11 criminal charges is scheduled for June 16, when he could be imprisoned for the rest of his life.
Shulman underlined that the new rules are not specific to Madoff and would apply to any victim of a Ponzi scheme.
(Reporting by Corbett B. Daly, editing by Anthony Boadle)

http://www.reuters.com/article/businessNews/idUSTR...

186823

Příspěvků: 26

12.03. 07:37  Calvera 21. století
12.03. 10:35 hestroy  Vynikající článek
12.03. 10:44 Oracle  RE: Vynikající článek
12.03. 11:30 vaclaus  RE: Vynikající článek
12.03. 20:53 IVAn  RE: Vynikající článek
13.03. 09:18 vaclaus  RE: Vynikající článek
12.03. 12:41  Chudáci americkí daňoví poplatníci
12.03. 13:34 Filip S  Madoffova aféra není zdaleka jediná
12.03. 16:40 Rene Bartosek  Zajimavy pokus o to sedfrat z lidi uz i tu holou kuzi.
12.03. 17:00 Rene Bartosek  Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?
12.03. 23:59 Peter Szakal  RE: Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?
14.03. 19:55 Rene Bartosek  RE: Jak informuje o Maddofovi cesky internetovy oficialni proud?
13.03. 11:07 korutan  Zmáčknout Madoffa
12.03. 18:58 Jura1  Jde o tunel
12.03. 21:01 IVAn  Taková NOVA ve větším
12.03. 22:02 Stan  Pro majitele webu
13.03. 01:56 Rene Bartosek  RE: Pro majitele webu
12.03. 22:04 xxxx  65 Madoff je nullity,
12.03. 23:06 lesan  co ja na to?
13.03. 00:48  Proc kolem toho takovy humbug?
13.03. 18:37 Honza Z.  Dodatek
14.03. 15:03 Antiseptik  RE: Dodatek
14.03. 15:46  RE: Dodatek
15.03. 02:54 kozoroh  Soudní šaškárna na kterou se dívá celý svět a už předem ví ,jak to dopadne.
16.03. 10:17  A co vlastně ten Madoff udělal špatného?
18.03. 10:19 mp  dalsi indicie, ktera nasvedcuje teto hypoteze: IRS to allow Ponzi victims to claim theft losses

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
15,83 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 156,10 Kč
1 unce stříbra
506,55 Kč
Bitcoin
1 107 091,07 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 000