Diskuze k článku

„Chas“ Freeman: Co se v Americe nesmí říkat nahlas

Příspěvků 14

11.3.2009 18:47

Prorazit

Aja 74.?.?.?

pres izraelskou lobby se neda. Tohle se ji veeeelmi nelibilo.
Staci nalepka antisemitismu a je vymalovano.

186351

11.3.2009 18:50

Smutné

hestroy 77.?.?.?

Je to velmi smutné, když rodilý Američan musí složit funkci kvůli kvikotu "čistokrevných" parazitů...

186352

11.3.2009 19:24

Židi a ČR

ELCID 90.?.?.?

Bohužel, stejné slouhovství židům, se stalo i v ČR, normálním jednáním tzv. politických elit. A nejen jejich, stejné je to i v ČT, kde program ČT2, je vlastně , takřka kompletně židovský.

186355

12.3.2009 1:02

RE: Židi a ČR

IKJ 89.?.?.?

Reakce na 186355

Takřka kompletně židovský není jenom kanál ČT 2 - ale úplně
všechny bez vyjímky! Mezi tím není žádného rozdílu. Židé
zkrátka ovládají vše: média, tisk, politiku, finance, fšechny
instituce, atd. Zájemce o židovskou problematiku odkazuji na
stránky www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com kde je zveřejněná
dosud téměř nedostupná, velmi kvalitní literatura! Nutno podotknout, že pro mnohé bude šokující!

186362

12.3.2009 11:20

RE: Židi a ČR

von Bumerang 85.?.?.?

Reakce na 186355

Zkusím parafrázovat Jana Husa – přijde-li žid na úřad, že mu byl zabaven jakýkoliv majetek, okamžitě se mu dostane náhrady ať je její výše jakákoliv.

Vzpomínám na zprávu z prosince r. 1989 – v Praze proběhla první restituce. Byl vrácen majetek bohaté židovské rodině.

Nejen program ČT2, je kompletně židovský. Vyhledejte si stránky „Zaniklé obce“ http://www.zanikleobce.cz/index.php? kde jistý fanatik pod jménem Pavel Frýda vydává za zaniklé obce na 1 000 (slovy jeden tisíc) synagog. K tomu jako přídavek stovky rabínů a jiných židovských činitelů. Das ist hrůza, nemám slov...

186385

12.3.2009 1:15

Jak se jmenuje kniha

hera 86.?.?.?

amerického úředního (oficiálního) kata, který měl zkušenosti se zabíjením plynem a napsal publikaci o zplynování Židů. Tvrdil, že na základě svých zkušeností a analýzy omítky "plynové komory" se v ní plynem nezabíjelo. Jak se jmenuje tento kat a současně autor knihy?
Nepatří to sice k tématu, ale byl bych ráda, kdyby mi to někdo napsal. Na knihu jsem přišla přes Zvedavce a buďto to bylo v samostatném článku nebo v nějaké diskusi. Naděje malá, ale snad si někdo vzpomene.

186363

12.3.2009 2:07

RE: Jak se jmenuje kniha

Montaznik 88.?.?.?

Reakce na 186363

http://www.vzdelavaci-institut.com/_files/download...

Kniha se jmenuje Leuchterova zpráva a nebyl to kat, nýbrž konstruktér plynových komor, složící k popravování zločinců
v USA, takže ing.Leuchter byl jeden z těch odborníků, kteří měli a mohli k problematice plynových komor podat široké vysvětlení.
Na stránkách www.vzdelavaci-institut.com , si múžete uvedenou knihu stáhnout.Na stránkách je ještě mnoho revizionistické literatury, ale některá není dobrá, jde pouze o protižidovské štvaní. Ale některá díla jsou vysoce zajímavá a stojí za to se jimi zabývat.

186365

12.3.2009 2:31

RE: Jak se jmenuje kniha

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 186363

ZUNDELSITE - LEUCHTER REPORT - TABLE OF CONTENTS
A Report on the Alleged Execution Gas Chambers at Auschwitz, Birkenau and ... Letter from Fred Leuchter to Alpha Analytical Laboratory, dated March 9, 1998 ...
#
www.zundelsite.org/english/leuchter/report1/index.html - 6k - Cached - Similar pages
#
#

Results for: Fred Leuchterem Report
#
OBĚTI HOLOCAUSTOVÉHO TERORISMU
- [ Translate this page ]
a německé verze Leuchter Report #1. Walendy byl mnohokrát vláčen před soudy. ... Fred Leuchter. Zatčen a vězněn v Německu. Finančně zruinován. ... laboratoří Dr. Jamesa Rotha ze vzorků půdy a zdiva Leuchterem přivezeného z Auschwitzu do ...
www.radioislam.org/czech/czech_20070.htm

186366

12.3.2009 16:31

RE: Jak se jmenuje kniha

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 186363

Hmm kauza Freeman je mnohem zajimavejsi. Jaky je tedy duvod tahat do teto diskuze Lechterovo zpravu? [překvapení] Me by i nejake duvody napadly. Toz se budu radeji drzet tematu.

Jestlize nekdo mohl mit pochybnosti i po sebejistych komentarich v minulosti treba expremiera Sarona o tom, ze USA budou delat, to co chteji v Tel Avivu. Tak kauze, kdy lobyste z AIPAC donutili pana Freemana k rezignaci jasne ukazuje, ze Obamova administrativa nemuze vybocit z vyjitych koleji i kdyby chtela. Situace se vyrazne zhorsila oproti 8--tym letum, kdy za spionaz pro Izrael sel plukovnik US Army na 20 let do basy a i to byl pomerne mirny trest. Par let zpatky bylo vysetrovani podobneho charakteru ohledne vysokych lobistu z AIPAC zastavena. Jaka je tedy duveryhodnost USA pro jejjich zahranicni partnery, at uz se jedna o spojence tipu Turecko, Saudska Arabie, Pakistan, nebo staty jako Iran ci organizaci jako Taliban? Nemluve treba o Rusku, Cine, Indii nebo Brazilii.

186400

13.3.2009 5:09

Dalsi American na vysokem postu,

Rene Bartosek 75.?.?.?

Ktery rezignoval, aby mohl varovat americkou verejnost. Zrejme tomu z CR i jinde bude tezko uverit, ale to je americky spirit. V Americanech je vice nez se jevi na prvni pohled. A zrejme se o tom leckdo brzy presvedci.
http://www.blisty.cz/2009/3/16/art45839.html

186442

13.3.2009 11:53

Palestina je stále problém

kocour_easy 82.?.?.?

Doporucuji shlednout tento dokument.
Zarazejici je jak v Izraeli hodne lidi uvazuje jako tento poradce izraelskeho predsedy vlady pozice v 34minute dokumentu http://www.mustwatch.cz/film/palestina-je-stale-problem/

186471

13.3.2009 13:01

Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Maut 88.?.?.?

Chas Freeman je také Žid, ale evidentně americký patriot, který vidí, kam sionismus kráčí a svět s sebou vláčí. Není v americké židovské komunitě sám, kdo se bojí budoucích důsledků trockistického budování Nového světového pořádku. Není sám, kdo nechce 3.SV a s ní spojený Velký Chaos, který je podmínkou pro vznik Nového Rotschildova světového pořádku. Skutečnost, že AIPAC útočí na Freemana za použití všech hnusáren v jejich arzenálu něco významného naznačuje. Blíží se den D. Máme za rohem další 9/11 mnohem gigantičtějšího rozměru s důsledky za rámcem představivosti. Ve svojí funkci by Freeman asi mohl zpochybňovat zfabrikované argumenty pro další připravovanou válku, tu velkou. Zároveň zaznačuje, že sionistickým vůdcům definitivně vybuchly pojistky, ztratili pud sebezáchovy a nebo si myslí, že už ho nepotřebují. Takhle ukázat špinavé prádlo Americe i celému světu svědčí o tom, že hrají va-bank a podlehli vlastní propagandě, kouzlu vlastní všemocnosti na věky věků. Zatím každé impérium založené na okrádání, korupci a vydírání padlo. Historie, ta skutečná, ne ta vítězi přepisovaná a vymazávaná, se opakuje, ať se to líbí nebo ne. Všechno už tu bylo, a kdo se není ochoten poučit - bude krutě poučen. My gojimové jsme naivní, manipulovatelní,až moc tolerantní, zkorumpovatení, ale i debil se ošije, když ho někdo mlátí klackem po hlavě a ještě se mu směje. Ten americký začíná být dost naštvaný, už hledá viníky své mizérie a skoro každý má doma bouchačku.....Bůh žehnej Americe!

186485

13.3.2009 18:38

RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 186485

>...Není v americké židovské komunitě sám, kdo se bojí budoucích důsledků trockistického budování Nového světového pořádku.
-----------
A budu pokračovat dále vašemi slovy: "Není sám (Freeman), kdo nechce 3.SV a s ní spojený Velký Chaos, který je podmínkou pro vznik Nového Rothschildova světového pořádku." Přesně tak to je(!!!) Když se nepodařilo nastolit Nový světový řád ruskou revolucí, tak se to zkouší o sto let později na Americkém kontinentě. Komunismus a fašismus se pouze převlékl do roucha sionismu a globalismu. Marxismus v Americe je nepopíratelná skutečnost, která povede k vytvoření NWO. Jenom tedy doufejme, že se JIM to nepodaří. Zakončím můj příspěvek opět vašemi slovy:
>...Bůh žehnej Americe!

186519

14.3.2009 2:40

RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne

kozoroh 61.?.?.?

Reakce na 186519

Na Boha moc nespoléhej,nebot toho samotného znemožnila církev,"boží zástupci" jsou k nerozeznání od "bohem Vzbraných" ,které tak vehementně všude prosazovali a prosazují dodnes,papež ,jako rabbín mají jednu a tu samou čepičku,jinými slovy,co chci naznačit,že Bůh je v lidech a to by si lidé měli uvědomit především.Že to špatně zkončí,jak by i jinak mělo zkončit s touhle fanatickou mafií hladovou po světovládě za každou cenu,"bud ted, a nebo nikdy".Komunisti strašíli lidi uranovými doly a katolická církev peklem,strach je nástrojem k ovládání mas=stáda,pokud ,"stádo" samo od sebe se vymkne být stádem,bud volí pohodlnost života a nebo , bojuje za svá práva a nenechá se oblbnout vlivnými,naopak ,"ustřihne jim křidélka".
Ted , máme na "obloze=vesmíru" v "božím království", jak se vždy zdůraznovalo novou raketu s dalekohledem k hledání nové planety na způsob Země, k čemu to tak může asi být dobré pro nás?
Pokud by takovouplanetu našli,tak by "samovyvolení" tam odlítli a za sebou pro zbytek goyimstva by nechali peklo nukleární války.
The life of a Goy and all his physical powers belong to a Jew. --Apohl, Die Polem p20.
"Jewish blood is NOT the same as the blood of a goy." --Rabbi Yitzhak Ginsberg.
Pokud budem usuzovat ze zkušenosti, historie,né propagandy,tak, na základě uvedení druhé světové války, "ruské revoluce,kanibalismu na Ukrajině a dnešní Palestině dojdeme k výsledku,že se stádem užitečných idiotů,moc šance na naše přežití nezbývá.ŽIDÉ, SAMI O SOBĚ SE NEDOKÁŽOU UBRÁNIT,ABY ZNOVU NEBYLI POUŽITI K NOVÉMU HOLOCAUSTU.
==============
Jedno velmi působivé svou předpovědí bylo proneseno veřejnosti, zcela otevřeně v roce 1984, židovským autorem a anti-zionistou, Jack Bersteinem, jež varoval těmito slovy Ameriku: "Zionisti , co vládnou v Israelu a zionisti žijící v Americe se snaží dostat U.S. podvodem do pasti , v ramci války na Středním Východě, samozřejmě na straně Israelu. Oni téměř dosahli svých planů, když U.S. Marines byli posláni v roce 1982 do Libanonu. Krev prolitá ztrátou 250 Amerických Marines, kteří padli v Libanonu, je krví, jež kape s rukou Israelců a zionistů v Americe.
2) <http://www.rense.com/general31/lifeof.htm>

186539

Příspěvků: 14

11.03. 18:47 Aja  Prorazit
11.03. 18:50 hestroy  Smutné
11.03. 19:24 ELCID  Židi a ČR
12.03. 01:02 IKJ  RE: Židi a ČR
12.03. 11:20 von Bumerang  RE: Židi a ČR
12.03. 01:15 hera  Jak se jmenuje kniha
12.03. 02:07 Montaznik  RE: Jak se jmenuje kniha
12.03. 02:31 kozoroh  RE: Jak se jmenuje kniha
12.03. 16:31 Rene Bartosek  RE: Jak se jmenuje kniha
13.03. 05:09 Rene Bartosek  Dalsi American na vysokem postu,
13.03. 11:53 kocour_easy  Palestina je stále problém
13.03. 13:01 Maut  Tohle moc, ale moc špatně dopadne
13.03. 18:38 Mirda  RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne
14.03. 02:40 kozoroh  RE: Tohle moc, ale moc špatně dopadne

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

61

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 105 čtenářů částkou 21 389 korun, což je 61 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 3

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,79 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,35 Kč
Australský dolar
16,05 Kč
Švýcarský frank
23,69 Kč
100 japonských jenů
19,71 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,61 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 271,88 Kč
1 unce stříbra
548,45 Kč
Bitcoin
745 434,95 Kč

Poslední aktualizace: 25.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 408