Diskuze k článku

Český mopslík dostal lekci i z olympijského mnichovanství

Příspěvků 39

20.8.2008 3:33

:)))

Pasant-x 193.?.?.?

Fanda Stočes je absolutní klasa!!!

Tomu se říká skvěle napsaný fejeton.

168438

20.8.2008 4:45

Ad nájemné za americký radar:

Hugof 81.?.?.?

Pravdou je, že Mirda Topča s americkým prokonzulem v ČR, Vondrou už na počátku své veřejné kampaně opakovali, že "tu ochranu budeme mít zadarmo a nic za ni nebudeme muset platit!"!

Domorodci na Kwajalein, odkud k nám prej tu zrůdnost (kvůli které zmínění domorodci museli opustit své domovy a z Kwajalein se vystěhovat na okolní pusté ostrovy, aby USA mohly na Kwajalein vybudovat luxusní letovisko pro personál radaru bratru za 4 miliardy dolarů, na které nemají původní obyvatelé stále ještě přístup), tak tedy oni domorodci za "svou ochranu" inkasovali od americké vlády ročně 16 milionů dolarů nájmu. Když v polovině desetiletí pár senátorů pro domorodce na Kwajalein začalo v americkém kongresu lobbovat pro zvýšení té částky na minimálně 19 milionů dolarů a vypadalo to, že to snad i vyjde, objevil se náhle nezištný dobrodinec, který měl hovno a to hovno s radostí nabídnul - a dával lacino!

Na rozdíl od vydřiduchů domorodců na Kwajalein (kteří se dodnes houfně s US Army soudí kvůli údajnému patologickému vlivu na jejich zdraví, přičemž se ohánějí něčím tak naivním, jako je vícenásobná vzestupná tendence výskytů v rámci statistik), jsme my, nezištní dobrodinci, šťastni, že nejenže se můžeme spolupodílet na navyšování statistik patologických následků vysokofrekvenčního působení na organismus, nejen že ušetříme US Army ty 4 miliony ročně, o které chtěli vlastníci parcel na Kwajalein zvednout své nájmy, ale ušetříme US Army ještě i těch 16 milionů dolarů, co má stále vlastníkům pozemků, na kterých stojí budoucí brdský XBR radar, americká armáda platit!

A budou to mít zadarmo! [velký smích]

Zdroje:
Tomáš Hořejší - Z Kwajaleinu do Brd - Týdeník EURO 2007
www.yokwe.net - Radar from Kwajalein May Go to Czech Republic

168440

20.8.2008 14:32

RE: Ad nájemné za americký radar:

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 168440

Velmi dobrý příspěvek [oči v sloup]

168479

20.8.2008 4:52

Omlouvám se za chyby:

Hugof 81.?.?.?

Ten relaxační komplex s koupališti a golfovým hřištěm na Kwajalein stál tuším "jen" 40 miliónů dolarů (uvědomil jsem si to až když jsem četl zpětně post) a správné linky (tedy bez nefunkční "funkce" "target=_blank" ) jsou tyto:

Tomáš Hořejší - Z Kwajaleinu do Brd - Týdeník EURO 2007
www.yokwe.net - Radar from Kwajalein May Go to Czech Republic

[oči v sloup]

168442

20.8.2008 10:04

.

cyp 195.?.?.?

Výborný článek.

168450

20.8.2008 12:10

Když už ta olympiáda...

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Dost dobře nechápu chování íránských sportovců, myslím to, že když mají soutěžit s Israelci, tak raději odstoupí. Přijde mi to hloupé, spíš by o to víc měli makat. Takhle to pak lze vykládat všelijak, viz. věčně ubrečený Stejskal ZDE a TADY

168459

20.8.2008 12:32

RE: Když už ta olympiáda...

Aja 74.?.?.?

Reakce na 168459

Ale co to, co to...ze pry politizace OH.
Jestli tyhle OH v Cine neprosili politikou "politici"...treba, nahodou...takhle, ne?

Vy se Iracanovi divite?
Vzdyt dokolecka dokola posloucha, ze je z parchantske zeme, na kterou je potreba bombicek a bombicek a....

Cekate rytirske, cestne klani a sportovni vitezstvi? Pantery se zatatou pesti na stupni vitezu?
Ta doba je nenavratne za nami.

168462

20.8.2008 12:45

RE: Když už ta olympiáda...

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 168462

No nevím, leckdo by to mohl přeložit i tak, že se bojí s židy závodit...nebo že se jim hnusí s nimi závodit. Popravdě, torchu i mě. Ať tak nebo jinak, rozhodně mi to připadá kontraproduktivní. Co tím získají?

168465

20.8.2008 13:14

RE: Když už ta olympiáda...

Aja 74.?.?.?

Reakce na 168465

>No nevím, leckdo by to mohl přeložit i tak, že se bojí s
>židy závodit...nebo že se jim hnusí s nimi závodit.
>Popravdě, torchu i mě. Ať tak nebo jinak, rozhodně mi to
>připadá kontraproduktivní. Co tím získají?

Co ziskaji?

Co my vime, treba nechteji nic ziskat, treba uz jsou jenom znechuceni, otraveni. Kdo vi, jak se k nim, pod medialni masazi, chovaji ostatni ve vesnicce?
To jsou vsechno plane uvahy, chci jen rict, ze to chapu, a "huceni" ceskych blogeru je opet z pozice "ja do toho vidim"...starou belu, jedou na vlne "pisu, pisu, jak se ode me ocekava".

168468

20.8.2008 13:40

RE: Když už ta olympiáda...

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 168468

Když jsou znechuceni tak ať tam rovnou nejednou, ať tu šaškárnu (protože co jiného jsou všechna tato sportovní klání?) ignorují.

Můj názor [mrknutí jedním okem]

Jinak s tím "pisu, pisu, jak se ode me ocekava" je to u až příliš mnoha velmi trefné. Zrovna u Stejskala určitě.

168471

24.8.2008 20:41

RE: Když už ta olympiáda...

petr z jbc 78.?.?.?

Reakce na 168459

myslíte, že kdyby tyčkařka baďurová byla tedy peršanka, tak by jí to nenastoupení do soutěže prošlo taky tak samosebou? nebo kdyby se nějakej z íránců po vítězství nad izraelcem nechal slyšet v podobným duchu, jako špotáková vůči rusce?

168855

20.8.2008 13:20

Těm nahoře

pietroo 194.?.?.?

kteří rozhodují, žádná olympiáda v Číně nemůže vadit, naopak: Oni přece rozhodli, že se tam bude konat. Kdyby chtěli, mohli Číňany vodit za nos ještě několik let a jejich kandidaturu z různých důvodů odmítat. Ve skutečnosti si od toho slibují přiblížení Číně západu. Koneckonců Čína se snaží o totéž. Pokud vím nepoužívají symbol čínského draka, jen aby to nepohoršovalo lidi na západě, kteří mají s drakem jiné asociace. A to už je co říct, protože to je jakoby zrušili svou kulturu a sami sebe.

168470

20.8.2008 13:51

Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Uz sem na Zvedavci dyl nez vetsina z vas,...mozna sem tu i nejdyl z vas...Zvedavec za tu dobu zazil spoustu utoku ruznych Lehu,Benu Huru,semeradu atd,ale ty byli spis pro Zvedavce uzitecnymi blbci kterri se snazili obhajit neobhajitelne....Posledni dobou ale pozoruju narust levicaku a to i dost radikalnich...Nebudu to tu zdlouhave rozebirat,ale Stworo jestli ti sem budou psat lidi co budou davat spojeni "komunisticka diktatura" do uvozovek a budou tvrdit ,ze na hodnoceni Ciny je jeste dost casu,tak ti Zvedavec skonci driv nez stacis rict "ja nejsem komunista"...!!!Podle me dost riskujes ,kdyz tu nechavas prostor takovymto lidem....Ja myslim ,ze i ty vis ,ze "lepsi " rezim je zatim v USA nez v Cine a tak nedovol aby ti tady nekdo tvrdil opak....Mimochodem to nemusi byt nahoda a tyhle "levicaci" by mohli byt i nasazeny,protoze "pravicaci" zjevne neuspeli,ale nejakej agent kterej bude nepozorovane a chytre neustale vychvalovat Cinu a nadavat na Tibet ti odradi vic lidi od Zvedavce nez vsichni Jirovci dohromady....chapes??kde se vzal treba takovej Montaznik??? neni vubec hloupej a je to skvelej demagog....vubec bych se nedivil kdyby byl clenem Komunisticky strany a tady delal agitacku...PS2: vy ste tem komunistum rychle odpustili..!!!!proc jste teda emigrovali kdyz "komunisticka diktatura" neni tak hrozna jako ten Kapitalismus???

168473

20.8.2008 14:06

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 168473

Nekorektni politicky webzin jaksi nemuze systematicky cenzurovat politicke nahledy na svet? Pokud sem muze jit tak hnedy pravicovy extremismus jako nezvedavec.org, tak tu muze jit i druhy extrem, ktery vsak kupodivu nema takovy zajem. Je nutne udrzet diskusi v mezich, kdy nebude nutne pouzivat cedulku slusnym cyenarum se omlouvame, avsak je naprosto proti zajmum politicke korektnosti vytvorit forum houpacich koni, kteri se navzajem budou placat po rameni. Tvrdit o Cine, ze je komunisticka je blbost. Stejne tak ji povazovat za jeden z nejagaresivnejsich rezimu v otazce lidskych prav. Ona pouze dela nezavislou politiku, proto se do ni strefuji media, pokud by treba jine brutalnejsi rezimy nebyly "hodne" dozvedeli bychom se detaily jejich zverstev.

Komunismum, kteri neprevlekali kabaty toho ja osobne nemam, co prilis odpoustet narodil jsem se roku 70 a perzekuce sla v drtive vetsine v latentni forme, malokdy si uzivala prima brutalita. Naopak bylo me i mym vrstevnikum poskytnuto jimi rizenym statem kvalitni vzdelani, zdravotni pece, socialni system vytvarejici stabilitu. Dneska bohuzel diky stupidite a ritolezectvi ceskych vlad musim dokonce v konkretnich vecech dat komunistum za pravdu. Mam snad tvrdit, ze cerna je bila, jenom proto ze pravdivy stav veci nazvou i komuniste?

168474

20.8.2008 14:34

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168474

Rene,kdyby tu nekdo pred peti lety dal nekdo "komunisticka diktatura" do uvozovek a tvrdil ze na hodnoceni Ciny je jeste brzo,tak ho ostatni Zvedavci servou...Dneska uz sem chodej lidi kterym to nevadi a dokonce uznavaj okupaci Tibetu....Proto sem to psal....Nazorove se Zvedavec dost zmenil....Mimochodem je pravda ze v Cine neni komunismus,ale Komunismus je utopie,tak proto to nemohlo vyjit...Ne proto ,ze to neni "pravy komunismus"..Komunismus proste byt nemuze a nikdy nikde nebyl a proto nemuze byt dobry nebo spatny....Vubec o tom diskutovat je demagogie sama o sobe...bavime se o Cine a kazdy vi co tim je mysleno...Filozofickou debatu o komunismu bych nechal na jindy...
Nevim jestli je to jenom muj dojem ale to co je vycitano USA je Cine prominuto,coz naprosto nechapu....Zrejme za to muze to cernobile videni,neschopnot vcitit se do kuze druhych a neobjektivita kterou lide tak casto trpi...rychle zapominaji..[pláč](
Byl vubec nekdo z vas v Cine aby tu mohl neco vykladat?? byl nekdo z vas v Tibetu ze tu tvrdite ze obycejny Tibetan tam chce Cinany a ze ma radost z technolickeho pokroku??Tibetani jsou samostatny narod s kulturou jako Cesi a Slovaci,takze kdo bere svobodu Tibetu,vzdava se Ceske samostanosti a schvaluje Nemeckou mokupaci,to byste si meli uvedomit...!!!!
PS: srovnavat USA a Cinu co se tyce lidskych prav muze jen hlupak a odmitam se o tom vubec bavit....zdar

168480

20.8.2008 23:33

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 168480

Pastiňáku, dostal jsi sice policejním obuškem, ale v hlavě se ti stále ještě nerozsvítilo. Černobílé vidění světa představuješ ty svým rozdělováním lidí na pravičáky a levičáky. Tak skutečný svět přece vůbec nevypadá. Lidé mají v něčem názory takové, v jiném makové a každý trochu jiné. V některé věci se shodnou, v jiné se názorově rozchází. Jen přitroublí političtí fandové mají tu svojí politickou stranu za nejlepší a bezchybnou a všechny ostatní za bandy hlupáků - pravých, levých, hnědých, růžových, zelených, atd.

Také nesouhlasím s Vladimírem, když tady podporoval policejní zásah na Czechteku. Ne, že bych sympatizoval s mladými pitomými blázny, kteří jdou dělat kravál a bordel do přírody. Ale ze zásady. Nasazovat policejní mlátičky proti bezbranným lidem by se podle mého nemělo. Ani za komunistů, ani za současných kapitalistů.

Czechtek není přece vyjímečný případ z posledních let. Policejními obušky dostali ochránci práv zvířat, když protestovali proti Velké pardubické. Biti byli protestující proti zasedání MMF v Praze. Biti bývají i holohlaví i anarchisti. Jedni od druhých a společně od policajtů. Když se vládní moc chce ukázat, když chce zastrašit lidi, tak nastoupí pendreky. Bez ohledu na to, kdo právě vládne. Pokud to nechápeš, tak jsi dostal málo. Ještě se ti nerozsvitilo.

Komunismus tady skutečně ještě nikde nebyl. Jen nějaké pokusy o direktivní socialismus. Nevyšly. Socialismus nebyl tak ekonomicky dravý, jako současný imperialismus. Z historického pohledu není důvod pokusy o socialismus odsuzovat. Naopak, stejně jako ve vědě, z pokusů, které nevyšly, je třeba se poučit. Nikoliv je paušálně odsoudit, což je znakem totální hlouposti. Nevydařené pokusy mají svojí velkou cenu. Říkají, kudy cesta nevede. Říkají to myslícím lidem, kteří jsou schopni pokus a jeho podmínky objektivně zhodnotit.

Tribun napsal :
Dokud se nedokážeme smířit s tím, že jsme to byli my sami, kdo uvedl komunisty k moci, a že jsme k tomu měli velmi dobré důvody, tak nebudeme schopni vyrovnat se sami se sebou a být svobodným, sebevědomým a vnitřně integritním národem. Protiruská hysterie, antikomunistické třeštění a patologická servilita směrem k Američanům nejsou ničím jiným, než snahou vytěsnit své vlastní viny a zamaskovat svá vlastní selhání.
Zajímavý je i článek Pavla Kohouta v LN I z blbců ještě může něco být
Vy jste sice o dost mladší, ale ten syndrom viny si nesete. Stejně jako si mladí němci stále nesou syndrom viny za německý fašismus. Zkuste popřemýšlet, kdo na tom má zájem, komu se to hodí, kdo to ve vás pěstuje.

168511

21.8.2008 1:41

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168511

Také nesouhlasím s Vladimírem, když tady podporoval policejní zásah na Czechteku. ...ale jinak si notujete ze??.)) jenom v takovych malickostech kdy mlatit lidi se rozchazime..[smích]) to mi pripada hodne velkej vtip a navic netrpim zadnym syndromem ty blazne stara a ty keci o obusku do hlavy si nech pro svou starou..do palice bys mel dostat mozna tak ty kdyz vedes takovyhle reci...
Rozdil je totiz v tom ,ze kdyz dostavali do tlamy nackove tak ste se tu mohli posrat a akci na CZteku vetsina schvalovala...ja si to pamatuju...a najednou kazdej tvrdi ze s Vladimirem nesouhlasil...to je fakt zvlastni....
A mam novinku...Lidi se delej na socialisty a kapitalisty a jestli to nevidite tak se nechte vysetrit..
Kazdej ma totiz odlisnou predstavu co by chtel delat ,ale vy mate pocit, ze na to mate patent a kdo nechodi do lesa taborit s kytarou a neposloucha "severni vitr je kruty",tak uz byste ho chteli perzekuovat...myslite si ze existuje jenom ta vase pravda a ze ejnom vy delate "spravne veci",ale tak to neni,lidi jsou ruzny a maj ruzny pravdy a zajmy...
Taky mi vysvetlete proc pokus o socialismus nevysel a jake si z toho vzit ponauceni???jaky socialismus vlastne mate na mysli??nemyslel jste komunismus?? v tom je totiz rozdil...Socialiste nezakazuji soukromniky ale Komunisti ano....Copak pro vas to neni podstany rozdil??tech rozdilu je samozrejme cela kupa...stejne jako v jinych ideologii a je mi vas lito ze v tom vidite jenom barvicky,cervenou,zelenou a modrou....
Vysvetlete mi jak si vy Zvedavci predstavujete budouci svet??jak by mel vypadat a cim by se mel ridit??davate vubec demokracii sanci a nebo jste ji zavrhli jak Socialismus kterej taky nevysel jak pisete??nerad bych vam neco podsouval,tak mi napiste jak si to predstavujete...co muzete svetu nabidnout za alternativu proti paramentni demokracii??
PS: prosim hlavne nerikejte ze reseni je zit v pravde..[smích]) na radoby intelektualni debatu uz nemam silu...me zajima praxe..jak donutit lidi aby se chovali slusne a zaroven je neomezovat....????jak vas donutit abyste se choval slusne a nechal si reci o mlaceni pendrekem do hlavy???jak donutit Googla aby aspon pulka jeho textu nebyli trapne radoby intelektualni nadavky o prazdnych hlavach??
tak az prijdete s REALNYM navrhem jak dostat lidi do late,aniz byste na nich provadel nasili,tak mi ho zdelte ....budu rad..Pokud ne,tak si vas najdu a dam vas do late podle myho vzoru..[smích])

168513

21.8.2008 3:20

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

JoZo 84.?.?.?

Reakce na 168513

Sleduji Googla již dlouho a vždy se dobře bavím. Pokud vím, tak jeho texty o prázdných hlavách jsou většinou adresovány prázdným hlavám. [mrknutí jedním okem]

168520

21.8.2008 10:15

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 168513

...už to raději neber...

168545

20.8.2008 20:24

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168474

OK,Chapu o cem to porad mluvite az je z toho Google uslintanej az za usima...Ja taky CHAPU ,ze pravy komunismus v Cine ani v Rusku ani nikde na svete nebyl a tudiz tyhle rezimy vlastne nemuzeme komunistickymi nazyvat a ze za temi ruznymi rezimy stali ti sami lide......Dokonce sem o tom tady diskutoval tak pred osmi lety a je to pro vec uzavrena a vyresena...Jenomze ono se to da i otocit a tvrdit, ze skutecna demokracie nikde neni a nebyla a vsude je Plutokracie zalozena na reklame a ze vlastne zadnej rezim nebyl tim za co se vydaval...ale proc bych to delal ??kazdej vi co se komunismem a kapitalismem mysli a nema cenu slovickarit ...a k tomu peleska napsal ze "na hodnoceni komunismu v Cine je jeste brzo"...to se da vysvetlit jak???[smích]
Navic kdyz to tu ctu ,tak mam pocit ze treba prave Google porad veri na nejake nepratelstvi mezi Cinou a USA a stoji na srane Ciny..Treba Tibet jim uz odklepl ani nemrk a jeste chudaky Tibetany obvini, ze jsou liny a ze jsou to Americky agenti...dement...
Tady spousta lidi rve porad o lidskosti,svobode atd,ale tyhle lidi se demaskovali kdyz tleskali "rychlemu policejnimu zasahu" na CZteku....To se lidskost vyparila....a jo,vlastne Teknaci jako lidi ani nevypadaj,takze ani nemaj stejny prava ze jo Vladimire???ty se mlatit muzou .Si pamatuju jak si tu zvetejnoval ty fotky "individui" a tim chtel navodit atmosferu ...[smích]) Goebels by mel radost..[smích]) vy sami jste si uzurpovali pravo na to rozhodovat o tom co se bude resit nasilim a co ne..!!!
Podpora policejniho zasahu na Czteku je totiz klicova a proto o ni porad mluvim...Ten kdo podpori takovou masivni policejni mlaticku aniz by byla do ty doby udelena byt jedina pokuta za vstup na cizi pozemek ci byli podniknuty jine kroky ktere by situaci vyresili a ne jeste vyhrotili,nemuze pak mluvit o svobode,rovnosti,lidstvi a ZITI V PRAVDE jako Google a ostatni individua,dobri a sporadani obcane...tenhle clovek uz nekolikrat dokazal ze mu nasili nevadi,preci jenom se chodi vymlatit do ringu aby vychladl,takze agresor jak vysitej...
Ja byl idealista,ale kdyz vidim ze Stwora,Google atd nejsou o nic lepsi nez ty co vladnou,tak sem si rekl a dost...zacnu se starat sam o sebe a na ostatni seru,vzdyt oni me klidne serezou za to ze posloucham nahlas muziku na louce...navazej se do me kvuli tomu co posloucham a nebo do jinejch za to co nosej za obleceni...
takhle si predstavujete ten opak New World orderu?? diky ale nechci...prave vy jste mi ukazali ze lidi jsou svine a nejlepsi je se starat sam o sebe a srat na ostatni,pokud to opravdu nejsou vyjimecni pratele nebo vase zena,obcas i rodina....
Ja sm ochotnej zastat se blbejch nacku,teplousu,cikanu a mimozemstanu,ale kdyz vidim ze oni nejsou tolerantni ke me,proc ja bych byl tolerantni k nim???
Heslo dne je Zit v pravde,tak si to kazdej preberte ....
PS: vite co nechapu??Ja kdybych kritizoval Mexico tak jako vy USA,tak bych tam nikdy nemohl jezdit natoz tam zit tak jako vy v USA...Ja bych odesel kdyby me to tam takhle sralo...

168504

21.8.2008 0:22

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 168504

Pastinaku, nezlob se, ale pokud světovou politiku a s tím souvisejíci svinstva a pokrytectví mocných posuzuješ a svůj názor filtruješ jedině skrze toho co se stalo na Czechtecu, tak to máš tedy hodně jednoduché. Nebo si to na druhou stranu naopak komplikuješ, ale to už záleží na úhlu pohledu.

Myslím, že není dobré do hodnocení těchto záležitostí míchat emoce a Karel z Čech a jeho poznámka od Tribuna to vše vysvětluje velice přehledně.


Navíc, je zajímavé jak horuješ za exoty z CzechTecu (mimochodem většina se přijela vyblbnout ze zahraničí, protože v tamějších demokraciích by si neškrtli už vůbec - to jen v banánistánu ČR je možné všechno), ale podstatné je, že organizátoři nedodrželi závazné postupy při povolování podobných akcí a odmítli spolupracovat s policií. Taky si se tehdy zúčastnil?

To že je zpendrekovali asi správné není a nejen proto, že tím nahráli lidem jako ty, kteří to cítí jako velikou újmu, přestože si za to tehdy "tanečníci" mohli vlastně sami. Prostě to zkusili, spoléhali se, že jim to projde a ono to nevyšlo.


Vzdáleně mi to připomína pana Salikašvilliho, který po tom co vyprovokoval konflikt a dostal přes prsty teď křičí o nespravedlnosti a zvůli druhé strany. Srovnávat jeho akci z CzechTecem nelze, já vím, tragedie a vliv na globalizovaný svět je nesouměřitelná, ale ber to jako příklad.
jansmith[smích]

PS:
Ještě jednou si přečti, co píše v příspěvku Karla z Čech Tribun a zkus se nad tím objektivně a nezávisle zamyslet.

168512

21.8.2008 12:49

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168512

Nikdo nic nefiltruje pres CZtek....opet nepochopeno...tady uz nescetnekrat....
Kdybys necetl mezi radky tak ja vycitam to ,ze pokud nekdo schvaluje mlaceni deti fizlama,tak nemuze psat neco o spravedlnosti a rovnosti...kapisto??
Zoledj krici chyt zlodeje...chapes??? nic vic nic min a docela me zarazi,kam stavite to ze nekdo nekoho fyzicky napadne....
dle meho je nasili na ostatnich to nejhorsi co muzete delat...Nic horsiho uz neni a vam to presto nepripada tak zasadni...!!!
to fakt nechapu...
nejde jeden den kricet"zmlatte ty individua " a pak zaroven brecet nad tim ze je tady policejni stat....
co na tom nechapete???

168559

22.8.2008 21:03

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 168559

Tady se shodujeme pastinaku.

Proto jsem taky napsal viz: "to že je zpendrekovali asi správné není".

Věc se má ale trochu jinak, a to je to, co mám pocit nechceš vidět.

Ty v uvozovkách "děti" žádné děti nebyly. Moc dobře věděly, nebo aspoň jejich vůdcové, do čeho jdou a co se může stát. Někdo moudrý řekl, že má svoboda končí tam, kde začíná svoboda druhého.

Technaři porušili svobodu druhého tím, že nerespektovali dané standardy pro podobné akce. Navíc je technokoncert prostor pro fetování ve velkém, což se také se zdravím a řekněme svobodou společnosti neslučuje.

Máš pravdu, že mlátit je hlava nehlava neměli. Ta akce, pokud je pravda co o tom vím, měla být zrušena od samého počátku a ke gumoléčbě by vůbec nedošlo.

Pochybuju, že zdejší diskutující souhlasí s násilím, a to v jakékoli formě. Důležité ale je, že zdravá společnost by se měla chovat podle rčení viz. výše a technaři se v souladu s ním pokud vím nechovali ani náhodou.


Možná, kdyby souhlasili s koncerty ve vojenských prostorech, jak jim bylo údajně armádou nabízeno, mimo oči veřejnosti, nikdo by se je nesnažil takhle zpacifikovat. Mám pocit, že tato varianta se ale technařům zdála málo adrenalinová (méně by na sebe upozornili) a tak volili raději louky nedaleko obcí plných spících lidí (a zase jsme u svobody druhého pastinaku), kteří tento způsob zábavy a hlavně negativní jevy z toho vycházející nemusí.

Závěr: Technaři by si, před tím než budou brečet nad tím co se stalo, měli zamést před vlastním prahem.
jansmith[smích]

168724

20.8.2008 14:15

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 168473

Inu, bratře Pastiňáku, klidně můžeš napsat "komunistická diktatura" pokud mluvíš o Číně, protože jednak Čína nemá s komunismem nic společného a jednak je to diktatura jako každá jiná. Dokonce ani nemůžeš říci, že USA je "demokratická diktatura", protože s demokracií také nemá nic společného. Pokud bychom totiž rozebrali význam slova demokracie, což je něco jako vláda lidu, pak zjistíme, že demokracie už není nikde na světě, možná někde, kde ještě jsou tzv. necivilizovaní domorodci.

Montážník? To je přece starý známý pan Peleška... Ten je tu také od začátku, stejně jako ty, jak říkáš. Je zajímavé, že sis ho všiml až nyní. [oči v sloup]

Rozděl a panuj. Rozděl svět na levici a na pravici, aby si poddaní mohli myslet, že si můžou vybrat. To, že obě dvě strany jsou jen iluzí, je neustále zapomínáno v organizovaném "boji" mezi těmito stranami. Komunismus byl výmyslem kapitalismu, jeden obrovský trik, pomocí kterého se měl svět rozdělit vedví, aby se nakonec mohl stát opět jednotným v NWO.

Jakékoli hodnocení různých systémů je nesmysl, neboť nemáme dostatek hodnověrných informací.

A co tekno? Jak to šlape? Už jsem si myslel, že jsi se někde úplně uteknoval... [chechtot]

168476

20.8.2008 14:41

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 168476

>Rozděl a panuj. Rozděl svět na levici a na pravici, aby si
>poddaní mohli myslet, že si můžou vybrat. To, že obě dvě
>strany jsou jen iluzí, je neustále zapomínáno...
http://www.youtube.com/watch?v=1xitebOgl6k

168482

20.8.2008 15:18

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168476

Kritizujes volby...ja taky...ale co je lepsi??? nemit VUBEC na vybranou a nebo mit sanci aspon castecne se rozhodnout???pro me to je jednoznacne...Pravidla voleb se daji upravit,nemusis je hned rusit nebo nahrazovat necim jinym..
Ja totiz tvrdim, ze zatimco problemem demokracie je lidska inteligence a lenost "sbirat informace" tak komunismus zase narazil na lidskou hrabivost a "pud byt v čele smecky"...Vlastne tyhle ctyri "lidske vlastnosti" muzou za vsechno v demokracii i v komunismu,ale asi nejhorsi vlastnost je ta "byt v cele smecky"...to je pricina vseho...EGO....
Vlastne nebude nikdy fungovat zadnej system a lidi nikdy nebudou zit v miru...Lide potrebuji nepritele...Jedine co by lidi zachranilo a spojilo,by byl objev mimozemske inteligence,protoze pak by se lidi spojili proti vnejsimu nepriteli...(absolutne nepochybuju o tom ze by se lidi snazili mimozemstany hned znicit,jako moznou hrozbu)....
Navic kdo by mel urcit jakou cestou by se melo lidstvo vydat??jsou to cesty do vesmiru a nebo naopak navrat ke korenum???Kazdy by si chtel o osudu rozhodovat sam...
navic,vi vubec nekdo o co tu v tyhle hre jmenem Zivot vlastne jde a co je ta PODSTATA BYTI???what is important ???je to lidske stesti??mohlo by to tak byt,jenomze moje zkusenost pravy ze nevedomost je stesti a poznani je bremeno.....byt nevedomy je stesti....jak by potom mohlo byt lidske stesti smyslem zivota??
no uz toho radsi necham..[smích])
cau...
PS: na tekno neni cas kamarade..[smích])

168488

20.8.2008 18:32

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

hestroy 90.?.?.?

Reakce na 168488

No, s těmi mimozemšťany už se začíná otvírat pytel. Ale mnoho lidí, jako například David Icke upozorňoval na to, že až se to tady začne hroutit, přijdou elity právě s vnějším nepřítelem v podobě mmimozemšťanů... Ale to jen tak na okraj [oči v sloup]

168502

20.8.2008 17:49

RE: V parlamentu není koho volit.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 168476

ODS chce z ČR udělat živý štít USA, který by Amíkům umožnil beztrestně rozsekat Írán ( íránská odveta by pak šla proti ČR - možná až milion mrtvých ).

ČSSD chce ČR totálně rozkrást a ještě nás na několik generací zadlužit.

SZ chce zrušit jaderné elektrárny - rozvrat hospodářství.

KSČM - 40 let stačilo.

KDU-ČSL - slizký hadi bez vlastního názoru, kteří se vždycky přidají k vítězovi.

V roce 2006 jsem se bláhově domníval, že se to v parlamentu nějak namixuje a největší kraviny se vyruší. Teď vidím, že jediné řešení je nevolit parlamentní strany. Já snad budu volit 4 vize.

168497

21.8.2008 2:46

Obávám se, že 4 vize je stejný mix demagogie, populismu a alibismu,

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 168497

jako Henleinova národní sounáležitost nebo Gottwaldova "sociílní spravedlnost" s čekisty za hrbem... ;o)

Velmi bych akcentoval příspěvek Karla z Čech, jako bych rád parafrázoval marxovsko-leninskou myšlenku "permanentní revoluce". Ono totiž jádro pudla v dílčích fiascích minulých (či lépe řečeno zdiskreditovaných) ideologií není otázka jejich "relevance či irelevance", "správnosti či lživosti", nebo dokonce "upřímnosti nebo úskočnosti"! Jejich nejfatálnějším prohřeškem a klíčovým okamžikem jejich záhub a zatracení, byla jejich historická vítězství!!!

To nejhorší, co se může evidentní "dobré myšlence" stát, je, když je přijata, jako doktrína!

Myšlenka permanentní revoluce, jako konfliktů protichůdných ideálů je totiž to nejlepší, co demokracie vůbec má! Anachronismem jest však revoluční vítězství! Revoluce završená vítězstvím už ve chvíli, kdy si stanovila cítězství, jako svou stěžejní metu a cíl, se perspektivně odsoudila k záhubě.

Jestliže by mělo však lidstvo paušálně zamrznout na pocitu Pastiňákova, nebo Královoprdova rozčarování, pak odsoudila nejen podstatu vývoje, jako takovou, ale odsuzuje tím jakoukoliv další "perspektivní myšlenku", které by mohli někdy v budoucnu "uvěřit".

Ona zejména ta víra je z historické zkušenosti lidskou vlastností nejliknavější už jen z té podstaty, že ji ono lidstvo životně potřebuje stejnou měrou, jakou se svou vírou nechává cyklicky klamat a je jí opakovaně zrazováno... ;o)

168516

21.8.2008 2:05

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168476

Tobe bratre klidne rikat budu...[smích]
poslouchej..opravdu ma cenu slovickarit??Jak chces teda nazyvat rezim v Cine??Statni kapitalismus?? a proc???V Cine byla splnena hlavni podstata komunismu a to je vyvlastneni i malych rolniku a zivnostniku ,centralni rizeni atd a to je podstatne...to je rozdil mezi socialismem a komunismem...To co bylo v Cine je nejblize komunismu podobne a nic blize nebylo...snad jen kibuc,ale to nikdy nefungovalo ve velkem a uz vubec to nebude fungovat u lidi ruznych vyznani ,barvy pleti atd,..
jakej ty vlastne vidis rozdil mezi komunismem a tim co bylo a je v Cine?? Co z komunismu v Cine chybi a co by musela Cina splnit aby se to dalo nazyvat komunismem??Muze byt komunismus vubec spravedlivy???kdo rozhoduje o tom kdo bude vladnout??co vlastne navrhoval Marx???

168514

21.8.2008 3:07

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 168514

Neexistuje zadna universalni idea spolecenskeho usporadani, ktera se bude volne nebo pomoci bajonetu sirit. Uz to kdyz nejaka uzasna prej "prirozena ideologie" potrebuje ke svemu rozkvetu a expanzi bajonety je hodno zamysleni. Ani volny trh, kapitalismus neni vyjimkou. Je naprosto rozdilny navzajem kapitalismus v Cine, Japonsku, USA, Nemecku, Indii nebo Rusku.

Nestalo se nikdy, to ze lide byli transformovani bez ohledu na kulturni historicke i ekonomicke odlisnosti do noveho systemu, ktery se podobal jako vejce vejci. Naopak mistni lide si uchovali vzdy sve chatrakteristicke vlastnosti a system rozvinuli ci prizpusobili mistnim podminkam, pokud chteli dosahnout prosperity. Typicke uspesne priklady jsou Japonsko a Nemecko.

Volny trh, ktery neexistuje na vysokem ekonomickem levlu velkych korporaci ma tendenci zmenit demokracii na korporatni fasismus. Naopak prilis silna ruka statu likviduje mikroekeonomicke vazby, ktere skutecne trzne funguji a vytvari totalitu stejne brutalni a nelidskou. Armada, tajna policie, likvidace jakehokoliv opozicniho nazoru, agresivita... to jsou rysy extremnich pojeti, ke kterym vede extremni pozice prosazovani nejaka casti ekonomickych vztahu na ukor zbytku. At uz jde o duraz na centralni planovani nebo totalni deregulaci ekonomickych pravidel.

Demokracie jako spolecensky system neni funkcni ani s jednim extremem nazirani na ekonomicke vztahy. Spolecnost odrazi ekonomicke vztahy a ekonomicka smena zpetne ovlivnuje spolecnost. Ani USA nejsou z toho vyjimkou, jejich nejvetsi prosperita stala na vyvazovane ekonomice pocinaje Big Deal presidenta Roosvelta koncici dusledky krize domaciho oilpeak na konci 80-tych let. Vetsinu nejakych 20 let masivni ekonomicke deregulace vyvolava spolecenskou destrukci, ktera hrozi bud revoluci mas nebo totalitnim prevratem.

Takze bud komunisticka diktatura nebo korporatni fasismus. V anglosaskych invidualnich spolecnostech se zatim darilo najit cestu mezi temito extremy. Typicke priklady jsou Big Deal v USA a reformy podle Keynese v Britanii. Znacne rezistetni je i silna obcanska spolecnost ve Francii a ve Skandinavii, se zbytkem sveta se to uz nema tak optimisticky.

P.S. Tibet je geopolitika. Kdyby vedela Cina vedela, ze tam USA nebo jina velmoc nebude mit vojenskou zakladnu, tak by se ho mohla i vzdat, koneckoncu za svou produkci si pripadne suroviny v Tibetu koupi stejne jako v Africe. Jenomze Tibet pod nepochybne vlivem globalni suprevlemoci s globalnimi superambicemi je zasadni ohrozeni cinske narodni bezpecnosti. Cina poskytne Tibet jakoukoliv rozsahlou autonomii za loajalitu, ale nemuze tam pripustit vstup USA. A pokud by to hrozilo uzije jakoukoliv silu a brutalitu, kterou je schopna vyvinout, aby se tak nestalo. De facto pokud prevzit kontrolu nad Tibetem znamena vstoupit do valky s Pekingem.
http://www.blisty.cz/art/42198.html

168518

22.8.2008 23:20

RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168518

No zrovna to Nemecko a treba i Svedsko,Svycarsko je dobrej priklad socialniho kapitalismu....Sice si tu vsichni na "demokracii" hrajem,ale jiny si na ni ani nehrajou....dle meho zaplatpanbuh aspon za to hrani....
Demokracie se muze tvarovat,ne rusit...hlavne uz zadnou revoluci..!!!V ty se prave uchytnou vsichni ty hajzlici...
Budu se opakovat ,ale pokud se lidi nezacnou vic zajimat o politicky zivot ,sami se angazovat(stacilo by par hodin tydne) a vstoupili do nejake strany,tak se to nikdy nezmeni...dokud budou lidi ovce a vzdelanost bude na tomhle stupni,tak se nikdy nic nezmeni....Musej se zacit cpat penize do skolstvi a do mladych lidi aby meli rozhled a ne jenom uzkou specializaci a hlavne zacit pestovat humanitu...napriklad tohle hadani na diskusich kazi mezilidske vztahy vic nez cokoli jineho(ode me to sedi co?.) a pokud se tohle nezmeni,tak je vsechno zbytecny...
Jiste ,mel by kazdej zacit u sebe,ale melo by se to i porad pripominat a meli by se zacit vyzdvihovat lidi co neco umi,jako jsou vedci, doktori atd a ne delat hvezdy z umelcu a komediantu...
Rozhodne neni spravny kritizovat demokracii,protoze to je dobrej system a je hlavne narozdil od komunismu proveditelny...
Co se ale tyce dosavadniho prubehu ,tak sem pesimista...
a co se tyce Tibetu....Ja nevim ze by Tibet nabizel nekomu svoje uzemi a uz vubec ne Americanum,takze obavy Ciny byli neopravnene ...pro me je to jasna okupace,stejne jako ta v roce 1968 a uz se mi o tom nechce diskutovat...
ahoj

168732

21.8.2008 8:54

.

cyp 195.?.?.?

Chtěl bych pastiňákovi vysvětlit pár věcí. Je jedno, na jakou stranu se člověk přiklání. Důležité je to, aby se nenechal masírovat státní propagandou. Já jsem komunista, přesto je hodné věcí, ve kterých souhlasím s těmi, kterým říkáte náckové. Vím, asi se to vylučuje, ale je to tak. Dále jste tady psal něco o demokracii. To jste opravdu tak naivní, že si myslíte, že existuje demokracie? Komunismus považujete za utopii a demokracii věříte? To, čemu říkáte demokracie, se nazývá plutokracie. Nebo snad věříte tomu, že si lidé vládnou a že vyhrát volby může kdokoliv? Volby vyhrává ten, kdo si může dovolit zaplatit volební kampaň a tu vám platí různé zájmové skupiny, které disponují buď obrovskými částkami, nebo nějakým tím šlechtickým titulem. To jsou ti, kteří rozhodují, ne Topolánek a spol.

168535

21.8.2008 16:41

RE: .

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 168535

No cype nepopírám že i snad s něčím s vámi souhlasím. Ano ,to co nazýváme demokracií určitě není ideální.Určitě kulhá na všechny čtyři,ale...
Byl někdy v lidských dějinách systém,nebo režim ,který by byl dokonalý?Který by se bez těch berliček a kulhání obešel?
Zažil jsem dobu komunizmu.Má to tu výhodu ,že můžu dnes srovnávat.Míru osobní svobody,a třeba i životní úrovně.Bylo by to na dlouho,ale opravdu si myslíte,že v dnešní komunistické Koreji jsou tyto míry vyšší? Skutečně si myslíte,že kdyby i u nás pořád panoval komunizmus ,že tyto míry by byly vyšší,než třeba v sousedním Rakousku? Že by jste si sedl k internetu a jen tak mírnix týrnix napsal to ,co Vás zrovna napadne?
Ano,možná nám vládnou jiní,které jsme nikdy nevolili (nic nového),možná na novinkách ,když jim to nepasuje zruší diskuzi,možná z nás dělají kašpary, když nám do očí lžou popírajíce všechny přírodní zákony ,tvrdíce že hořící benzín dokáže roztavit i ocel,která se poté zhroutí sama do sebe - ano to všechno dělají ,ale přesto když zapochybuji nemusím strachy s.át při zdi ,že si pro mě přijdou!
Alespoň zatím.

168603

22.8.2008 9:41

RE: .

hc 194.?.?.?

Reakce na 168603

Vzpomněl jsem si na jeden starý vtip, jak vypadne pán z okna v nejvyšším patře domu a jak letí k zemi, říká si: "Zatím je to dobré." I já si myslím, že současný trend vede někam, kde se asi málokomu bude líbit, ale na druhou stranu "zatím je to dobré". Takže docela chápu jak ty, kteří už jsou nervozní, tak i ty, kteří jsou ještě spokojení nebo lhostejní.

168665

22.8.2008 16:16

RE: .

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 168665

Jo ,klasika .Sedm statečných, jestli se nepletu.
Možná opravdu někam padáme. Existuje ale reálně nějaká alternativa?
Nebo jinak. Kdyby (já vím,kdyby [smích] )před dvaceti lety padl místo komunizmu kapitalizmus ,myslíte že bychom dnes takle seděli u netu a nadávali - veřejně - na tamty nahoře? Víte co se dělo v drtivé většině případů poté co byl kdekoliv ve světě zaveden komunizmus? Myslíte ,že i v případě jeho celosvětového vítězství by se ONI chovali jinak než v Rusku,Číně,Kambodži....?
Takže jak dál? Vláda velikého Aštara ,New Age,NWO...?
Hm,jak se na to kolem sebe tak koukám,asi si opravdu tu pusu nabijem [smích]

168692

22.8.2008 22:14

RE: .

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 168692

neseděli a nenadávali a právě proto to komanči projeli [mrknutí jedním okem]

168729

22.8.2008 22:54

RE: .

pastinak 23cenzura (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 168665

Jasne takze zrusime demokracii a co dal???udelame revoluci ??... a co dal???Zbavime moci Zidy ,chytne se ji nekdo jinej....bude ten nekdo jinej lepsi???Ja tvrdim ,ze at je u moci kdokoliv ,tak se mu stane to co Zidum a kdyby meli Muslimove stejnou moc jako Zidi....bylo by to lepsi??me pripada ze znate odpovedi...ja ne...
a jeste jste mi neodpovedeli...Chteli byste byt Cinanem a zit v Cinske lidove republice:[zmaten]? staci odpovedet bud ano nebo ne,vse ostatni okecavani...

168731

21.8.2008 21:36

RE: .

Stočes František 78.?.?.?

Reakce na 168535

Vy jste komunista? Takže žijete komunisticky? Pokud ne, tak kdo Vám v tom brání? Zkuste např. Komunismus v sedmi tezích

http://www.netsocan.cz/socan/num1004/sedmtezi.html#sedmtezi

popř. KOMUNISMUS... UTOPIE - NEBO VÝZVA HUMANISTŮM?

http://www.netsocan.cz/knemo/knemoa.html#knemoa

168623

Příspěvků: 39

20.08. 03:33 Pasant-x  :)))
20.08. 04:45 Hugof  Ad nájemné za americký radar:
20.08. 14:32 hestroy  RE: Ad nájemné za americký radar:
20.08. 04:52 Hugof  Omlouvám se za chyby:
20.08. 10:04 cyp  .
20.08. 12:10 Miroslav Yamato  Když už ta olympiáda...
20.08. 12:32 Aja  RE: Když už ta olympiáda...
20.08. 12:45 Miroslav Yamato  RE: Když už ta olympiáda...
20.08. 13:14 Aja  RE: Když už ta olympiáda...
20.08. 13:40 Miroslav Yamato  RE: Když už ta olympiáda...
24.08. 20:41 petr z jbc  RE: Když už ta olympiáda...
20.08. 13:20 pietroo  Těm nahoře
20.08. 13:51 pastinak  Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 14:06 Rene Bartosek  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 14:34 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 23:33 Karel z Čech  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 01:41 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 03:20 JoZo  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 10:15 Spytihněv  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 20:24 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 00:22 jansmith1984  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 12:49 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
22.08. 21:03 jansmith1984  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 14:15 hestroy  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 14:41 sxgo  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 15:18 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 18:32 hestroy  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
20.08. 17:49 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: V parlamentu není koho volit.
21.08. 02:46 Hugof  Obávám se, že 4 vize je stejný mix demagogie, populismu a alibismu,
21.08. 02:05 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 03:07 Rene Bartosek  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
22.08. 23:20 pastinak  RE: Jak zlikvidovat Zvedavce.....
21.08. 08:54 cyp  .
21.08. 16:41 Takyjeden  RE: .
22.08. 09:41 hc  RE: .
22.08. 16:16 Takyjeden  RE: .
22.08. 22:14 aristokrat  RE: .
22.08. 22:54 pastinak  RE: .
21.08. 21:36 Stočes František  RE: .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 0

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,23 Kč
Kanadský dolar
17,71 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,53 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 227 353,39 Kč

Poslední aktualizace: 28.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 758