Diskuze k článku

Wiesenthalovo centrum ostře napadlo kontroverzní dohodu mezi Německem a Íránem

Příspěvků 17

1.8.2008 7:12

Kšeft je kšeft...

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Německo vyplácí odškodnění i židům, kteří přežili holocaust tím, že v Evropě během druhé světové války vůbec nebyli a nebo se ještě před válkou vystěhovali do jiných zemí. Byla to převážně Velká Británie, jižní část neokupované Francie a Spojené státy.
Stačí jenom přijít s nastavenou rukou a na všechny se dostane! Německo se tímto ekonomicky vyčerpalo a hledá kšefty, kde se dá. Jenomže Izrael nepřestává tlouci do válečných bubnů a obchodování s nezbednými státy se nepovoluje, přestože je z mnoha zdrojů prokázáno, že Irán žádné
jaderné zbraně nemá a ani je nevyrábí!

Děkan Wiesenthalova centra, rabín Abraham Cooper-stein, začíná nevědomky škrtit dojnou krávu a Angela Merkelová se ho snaží ukonejšit slovy: "O bezpečnosti Izraele není třeba diskutovat", ale kšeft je kšeft.

166535

1.8.2008 9:10

RE: Kšeft je kšeft...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 166535

neco mi to pripomina

Light note

Rt Rt Hon David Miliband MP
Secretary of State,
Department for Environment, Food and Rural Affairs
(DEFRA),
Nobel House
17 Smith Square
London SW1P 3JR
16 May 2007

Dear Secretary of State,

My friend, who is in farming at the moment, recently received a cheque for £3,000 from the Rural Payments Agency for not rearing pigs. I would now like to join the "not rearing pigs" business.

In your opinion, what is the best kind of farm not to rear pigs on, and which is the best breed of pigs not to rear? I want to be sure I approach this endeavour in keeping with all government policies, as dictated by the EU under the Common Agricultural Policy.

I would prefer not to rear bacon pigs, but if this is not the type you want not rearing, I will just as gladly not rear porkers. Are there any advantages in not rearing rare breeds such as Saddlebacks or Gloucester Old Spots, or are there too many people already not rearing these?

As I see it, the hardest part of this programme will be keeping an accurate record of how many pigs I haven't reared. Are there any Government or Local Authority courses on this? My friend is very satisfied with this business. He has been rearing pigs for forty years or so, and the best he ever made on them was £1,422 in 1968.
That is - until this year, when he received a cheque for not rearing any. If I get £3,000 for not rearing 50 pigs, will I get £6,000 for not rearing 100?

I plan to operate on a small scale at first, holding myself down to about 4,000 pigs not raised, which will mean about £240,000 for the first year. As I become more expert in not rearing pigs, I plan to be more ambitious, perhaps increasing to, say, 40,000 pigs not reared in my second year, for which should expect about £2.4 million from your department.

Incidentally, I wonder if I would be eligible to receive tradable carbon credits for all these pigs not producing harmful and polluting methane gases? Another point: These pigs that I plan not to rear will not eat 2,000 tonnes of cereals. I understand that you also pay farmers for not growing crops. Will I qualify for payments for not growing cereals to not feed the pigs I don't rear?

I am also considering the "not milking cows" business, so please send any information you have on that too. Please could you also include the current DEFRA advice on set aside fields? Can this be done on an e-commerce basis
with virtual fields (of which I seem to have several thousand hectares)?

In view of the above, you will realise that I will be totally unemployed, and will therefore qualify for unemployment benefits. I shall of course be voting for
your party at the next general election.

Yours faithfully,

Pimp.

166541

1.8.2008 9:40

.

cyp 195.?.?.?

Íránský prezident bude pro mě vždy hrdinou, protože se vzepřel teroristickému sionistickému režimu. Kdyby takoví lidé byli v naší zemi. Co se týká Izraele, žádný takový stát neexistuje. Existuje pouze Palestina okupovaná krvežíznivými Židy a potom utlačovanými Palestinci, kteří protože nemají moderní zbraně, tak jako Židi, kterým jsme je dodali my a USA, tak bojují svými prostředky jak můžou a propaganda to označuje za terorismus. Ve skutečnosti jde o boj za sobodu a budu jim držet palce, dokud nevyženou všechnykaftany ze své země.

166543

1.8.2008 10:38

RE: .

Igor 85.?.?.?

Reakce na 166543

Dovolim si komentovat tvoj prispevok:
Zid nie je askenazi, alebo chazar.
Zid je sefard, ozajstny potomok praotca Abrahama.
Zid je pre mna normalny clovek, sionista askenazi chazar je pre mna zlocinec.

Venujme sa radsej teme:
neobchodoval nahodou Izrael v casoch apartheid-u s Juznou Afrikou?
Ako to bolo so zbranami hromadneho nicenia v tomto vztahu?

http://www.thirdworldtraveler.com/Global_Secrets_L...

166548

1.8.2008 11:59

RE: .

cyp 195.?.?.?

Reakce na 166548

V Palestině jsou židi, je jedno, jestli aškenaziové, nebo chazaři, prostě tam jsou židi. A nemají tam co dělat. Jak by se asi tvářil Rus, kdyby jsme se tam nakvartýrovali, připravili Rusa o všechna jeho práva a začali ho systematicky vyhlazovat a přitom mu s úsměvem říkali do očí, že nám jde o mír. Ahmadínežád má pravdu, vymazáním Izraele z mapy se docílí míru na Blízkém východě, protože ostatní země v regionu by raději obchodovaly mezi sebou než válčili. Všechny války v tomto regionu byly vyprovokovány USA a Izraelem. I ten Sadám by neválčil, kdyby nebyl podporován USA. Navíc Kuvajt si o válku řekl sám, když obsadil území patřící Iráku. Proti Iránu Sadám bojoval jenom proto, že to byla vůle USA. Myslím, že o pár článků dolů je hezky vysvětleno, proč zrovna Irán, Irák a Afghánistán jmenovali USA do své "osy zla". Vlastně USA ani tak ne, protože jim vládne Izrael.

166555

1.8.2008 19:53

RE: .

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 166555

Cype, to co jsi ve svém příspěvku napsal nebudu komentovat, asi v tom bude i hodně pravdy, jen tě upozorním na jeden zásadní omyl.

Buď nevědomě a snad ne záměrně šíříš nepravdu, kterou paradoxně hlásá korporátní mainstream, a to o výroku prezidenta Ahmadínežáda na adresu Izraele.

Ahmadinežád nikdy neprohlásil, že má být Izrael vymazán z mapy. Jeho výrok, který ani nebyl jeho výrokem, pouze citoval, byl záměrně zkomolen při překladu a podrobnosti a přesný výklad toho co opravdu řekl si jistě už najdeš na netu sám.
Zde máš jeden možný link:
http://www.youtube.com/watch?v=Iw1OwPiDMn8


Buď opatrný jakým způsobem skládáš věty a jaká slova a v jakém významu používáš. I slova jsou totiž energie a dokáží se zhmotňovat.

Pokud si se pokoušel svými řádky zastávat Iránu a Palestinců, naopak si nahrál sionistům. Naštěstí zde většina lidí ví jak to s výroky Ahmadínežáda bylo a tudíž se nic tak velkého nestalo.
jansmith[smích]

166579

2.8.2008 4:04

RE: Smes lzi a polopravd

Outofjacket 121.?.?.?

Reakce na 166579

Mate uplnou pravde pane Smith, bez prekrucovani faktu si elitarska media nelze vubec predstavit! Ten pripad ktery uvadite je klasicky - a presto dnes a denne se muzete docist o umysly Iranu vymazat Izrael z mapy. Jo, pan Goebels byl hotovy nedouk!
Vezmete si prave oziveny pripad Chodorovskeho a jeho pravou ruku Nevzlina, ktery byl ted v nepritomnosti odsouzen za zlociny (vcetne nekolikanasobne vrazdy)...v nepritomnosti, ovsem. Nebot zatimco jeho chlebodarce a kumpan Chodorovski sedi v base, Nevzlin se tesi jiz nekolik let "azylu" v Izraeli ktery ho odmita vydat. Takovou maji ti hosi odkojeni Talmudem praxi: to nevadi, ze jsi nekde nekoho zapichnul nebo zproneveril milardy - pokud nebyli obetmi nasi soukmenovci, sbal rychle kufr a prijed do Izraele...my te nevydame Gojimum kdyby cert na koze rajtoval! Tady totiz nejde vubec o spravedlnost - jedine co se pocita je zda - jakozto jeden z nas - jsi poskodil ty zatracene modlosluzebniky Kristovy...a pokud ano, my te ochranime pred jejich hnevem!
Jo, pane Smith, Farizejsti uz v tom umi chodit nekolik tisic let!

S pozdravem,

Outofjacket [bliji]

166591

4.8.2008 15:58

RE: .

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 166548

Hm...neobchoduje náhodou Israel s Velkým Zlem (Íránem)? Nemyslím jen pověstné pistáciové oříšky, ale i ropu...

166834

1.8.2008 10:24

S kym to obchodovali SSA? S kym to obchodoval P. Bush?

Igor 85.?.?.?

http://reformed-theology.org/html/books/wall_street/
http://www.guardian.co.uk/world/2004/sep/25/usa.secondworldwar

kto sa to stavia proti sionistom z tohto viedenskeho centra?
Iba 100 nezaradenycgh krajin?

http://www.campaigniran.org/casmii/index.php?q=node/5839

166546

1.8.2008 18:46

Je to celé nesmysl

Solitaire 78.?.?.?

Nic z toho článku není pravda. Německo je věrný spojenec USA a zakládající člen NATO, je to země ve které je nejvíc amerických základen na světě (mimo samotné USA). Německo by nikdy nemohlo spolupracovat s takovým státem jako je Írán, protože by neměli požehnání od američanů a bez těch si ani neprdnou.
Nevěřte všemu co se píše.

166574

1.8.2008 20:44

Obdobna snaha

Aja 74.?.?.?

umravnit Svycarsko, ktere podepsalo s Iranem smlouvu na dodavky zemniho plynu, byla neuspesna (USA dohodu odsoudily, jako poruseni Iran Sanction Act, Izrael ji oznacila, jako nepratelskou).
30. brezna 2 008 napsal svycarsky Sonntag, ze Izrael kupuje od Iranu naftu via Evropa, aby obesel bojkot.

166581

1.8.2008 20:50

RE: Obdobna snaha

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 166581

Nic překvapujícího, normální hra na politiku. Vono se to dobře křičí, ale když dojde na benzin tak se musí nějak sehnat, třeba přes třetího na kterýho se veřejně taky křičí a pod stolem se mu strkaj obálky z penězma. [smích]

166583

2.8.2008 3:45

RE: Obdobna snaha

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 166583

Hmm, to skoro vypada, ze sioniste nestoji o zadnou konkurenci v obchode energii s Iranem? [překvapení] Ze by meli strach, ze je Nemci ci Svycari preplati kvalitnim zbozim, ktere bude mit vzdy hodnotu na rozdil od papirku? Navic experti z techto zemi muzou pracovat na projektech primo v Iranu. To zadnou treti cestou pres prostrednika obejit nejde. To znamena, ze nelze krive moralizovat jako v pripade, odkud Izrael bere energeticke suroviny z Evropy. Pokud vim Evropa bohate naleziste plynu a ropy nema.

166589

2.8.2008 14:53

RE: Obdobna snaha

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 166589

Já bych to tak nekomplikoval. Kšeft je kšeft, proč nekupovat olej přímo od blízkého zdroje, co na tom že je to náš nepřítel, než z daleka od překupníků. Israel má mimoto dávno existující tajný vazby na Irán, kdo myslíte že jim dodával součástky na US made stíhačky po tom, když je USA bojkotovali? Nemorální? Jistě, ale vemte si ten kšeft, součástky dostanete od USA skoro zaradmo a nebo úplně zadarmo a iránci zaplatili za ně prémiovou super cenu. Vše co potřebujete k takovýmu obchodu je ztratit svědomí, to stejně nemá žádnou cenu ne, kdo by ho koupil? Obávám se že v případě Israele to bylo ještě lehčí, svědomí asi stejně už neměli, tak co. Kauf jako Brno. [velký smích]

166628

2.8.2008 15:19

RE: Obdobna snaha

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 166628

Kdepak taky k takove kseftu potrebujete sankce, bez nich by si Iran mohl obchodovat za lepsi ceny a s kym by chtel.

166632

2.8.2008 20:32

Dojna krava

Novy 80.?.?.?

Je to vice nez nestydatost stale zadat od Nemecka penize a diktovat s kym muze obchodovat. Pred nekolika lety stejne zidovske centrum zadalo, aby Nemecko vyplatil 10 miliard za t.zv.totalne nasazene, mezi ktere se opet zaradili Zide, kteri byli v koncentracnich taborech a dostavaji do smrti zvlastni rentu a to jiz od roku 1950.Kdyz Nemecko vahalo, pak prijel Clinton, aby Kohla prinutil platit. Mezi t.zv.totalne nasazene byli i cesti delnici, kteri sli do Nemecka v letech 1940-42 dobrovolne, aby si tam vice vydelali a kseftovali, kdyz zkupovali i auta od nemeckych vdov.Pri tom tisk u nas psal o otrockych pracech a cesky delnik mel volnost jako kazdy Nemec.
Jsou dukazy, ze cesty ceskych delniku organizoval Cedok se specielnimi vlaky a autobusy. Ceske centrum tvrdilo, ze takovi delnici nic nedostanou ale soucasne tri roky uverejnovali v tisku vyzvy, aby se prihlasili i ti, kteri v te dobe meli nejake financni skody behem okupace.Bylo videt, ze cesky pozadovek asi
milion marek byl prehnany ale pak se musel utratit, aby nebyla ostuda. Kazdy si muze domyslet jak asi ty miliony zmizely i v Polsku, kde se take hlasili lide, kteri nikdy v Nemecku nebyli.To se stalo i u nas - pak se vyzyvali lide, kteri pracovali v sudetech a do prace z ceskych obci dojizdeli.Neuveritelne jake lumparny se provadeji na ukor nemeckeho delnika, kteri poctive pracuji, aby zivili lenochy na celem svete.A pri tom Nemecko ma nejvyssi nezamestnanost a nemaji penize na rozsireni dalnic, takze mnoho lidi dojizdi do prace a jsou na ceste denne az 3 hodiny.
Proto se snazi co nejvice exportovat a ted maji opustit Iran, jen proto, ze jim chteji dodat zarizeni, ktere nema s atomem nic spolecneho.

166662

Příspěvků: 17

01.08. 07:12 Mirda  Kšeft je kšeft...
01.08. 09:10  RE: Kšeft je kšeft...
01.08. 09:40 cyp  .
01.08. 10:38 Igor  RE: .
01.08. 11:59 cyp  RE: .
01.08. 19:53 jansmith1984  RE: .
02.08. 04:04 Outofjacket  RE: Smes lzi a polopravd
04.08. 15:58 Miroslav Yamato  RE: .
01.08. 10:24 Igor  S kym to obchodovali SSA? S kym to obchodoval P. Bush?
01.08. 12:42 cyp  .
01.08. 18:46 Solitaire  Je to celé nesmysl
01.08. 20:44 Aja  Obdobna snaha
01.08. 20:50 Antiseptik  RE: Obdobna snaha
02.08. 03:45 Rene Bartosek  RE: Obdobna snaha
02.08. 14:53 Antiseptik  RE: Obdobna snaha
02.08. 15:19 Rene Bartosek  RE: Obdobna snaha
02.08. 20:32 Novy  Dojna krava

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 0

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 0

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 4

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Měnové kurzy

USD
22,50 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,51 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
24,52 Kč
100 japonských jenů
19,95 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,42 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 130,28 Kč
1 unce stříbra
507,18 Kč
Bitcoin
1 106 030,80 Kč

Poslední aktualizace: 5.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 583