Diskuze k článku

Vyjádření Ne zakladnam k obviněním Ivana Adamoviče

Příspěvků 31

29.7.2008 6:21

Trochu později, ale přece

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Gratuluji, pane Vladimíre. [mrknutí jedním okem]

166309

29.7.2008 20:11

RE: Trochu později, ale přece

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 166309

K cemu to pane Vratislave? Pan Adamovic vedome podsouva myslenku a klade rovnitko mezi sektarstvi ci ideologii a srovnava to otevrene s myslenkou odmitani radaru. Cituji:

"Se všemi jmenovanými organizacemi se potkáte doslova na ulici. Oslovují jednoduchým sdělením či službou. Není přece nic špatného na provozování vegetariánské restaurace. Na pořádání přednášek. Na odmítání vojenského radaru v Brdech. Přitom máme co do činění s kulturní obdobou počítačového viru. Ten nepřipraveného uživatele také zaujme nějakým obecně lákavým příslibem. Když pak kliknete na adresu uvedenou v mailu, jste přesměrováni někam úplně jinam a možná že se vám už do počítače ukládá pirátský program."

Nemluvim o tom, ze obvinuje Nezakladnam ze sireni nejenom "ideologickych viru", ale i viru pocitacovych. Demagogie, ktera balancuje na hrane s pomluvou. Pravdepodobne pan Bartos trpi predstavou, ze pouze jeho ideologicke videni sveta je to zdrave a spravne. A toto jedine skutecne dobro atakuji vselijake virusy ci v pripade silnych ideologickych hnuti patrne predatori. Veru nevesele je videni sveta pana Bartose.

Proti radaru je vsak dlouhodobe skoro 70% verejnosti. Pan Bartos by mozna mel vsestraneji promyslet, zda se jedna o oklamane hlupaky, kterym nedokazala otevrit oci ani provladni presvedcovaci Klvanova kampan za 15 milionu nebo o lidi schopne samostatne myslet a dobrat se k nejakym zaverum. Zatim nas ma jak vidno za blbce, pravdepodobne vrcholem nasich intelektualnich schopnosti je vhozeni listku do volebni urny. Co naplat, ja mam o obycejnych lidickach ponekud lepsi mineni, mozna to bude tim ze je kazdy den potkavam. Neni nad to vyrazit mezi obycejne lidi, at uz v praci nebo pri odpocinku. Koneckoncu jsem diky tomu mezi svyma. [smích] [mrknutí jedním okem]

166352

30.7.2008 21:43

RE: Trochu později, ale přece

Vratislav 213.?.?.?

Reakce na 166352

Zdálo se mi, že zapochyboval.

166427

29.7.2008 9:37

Spíše ztráta času pro každého?

henrypes 81.?.?.?

není sionismus jako soloismus
pan Adamovič je evidentně zapřísáhlí nevěřící, i když by mne nepřakvapilo, že by byl křestan.
Osobně nemám sklon k žádné sektě včetně křestanství,islámu, sionismu......jsem věřící ve své podstatě, věřím ve stvoření a energii, energii lásky...bohové jsou výmysli lidí jenž spolupracovali, spolupracuji s ET... [cool]
Jsem odpůrcem vojenských základen a genocidních agresorů obecně , jsem pro celosvětové odzbrojení a potrestání zločinců typu buše,čejnýho,havla,rokefelovi,ročildovy rodiny každého jenž miluje lidskou krev na ulici nebo v poháru, tu lidskou krev jenž musí pít, aby přežili....pro každé prase se vaří voda, víme [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]
Ne USS základně, NE ZÁKLADNÁM toto máme společné

166314

29.7.2008 10:17

RE: Spíše ztráta času pro každého?

panelák obama 78.?.?.?

Reakce na 166314

Zajímavý rozhovor http://www.sweb.cz/wingmakers/ [chechtot]

166316

29.7.2008 12:55

RE: Spíše ztráta času pro každého?

Danny 85.?.?.?

Reakce na 166314

Presne tak. Otazka zni s radarem ci BEZ RADARU. A na tu je treba najit spravnou odpoved. A zapojit se muze kazdy, i aktiviste NE ZAKLADNAM. Nerika se tomu sebeurceni?

I ja mam svou minulost (i budoucnost) tak jako kazdy z nas a mam stale pravo se vyjadrit. Nac prezkoumavat kazdeho kdo se vyjadruje a komunikuje. Vzdyt lidi co je proti radaru je mnoho, tak jako pro radar (i kdyz o neco mene), to se prolustruje kazdy nazor, kdo s kym spi, kod je jake viry, co ji atd....? S tim bych souhlasil, kdyby jeden hlas rozhodoval o vetsine (kdyby se to nedopatrenim stalo).

166323

31.7.2008 14:47

RE: Spíše ztráta času pro každého?

Klim 195.?.?.?

Reakce na 166314

Co kdyby se pes Jindra vrátil na chvilku do školy, tak někam kolem páté třídy obecné a naučil se psát správně česky. Pak by zajisté sloužil základnám daleko lépe. S těmi chybami co do svého příspěvku nacpal vypadá směšně. Já se také potkávám se spoustou lidí a asi navštěvuji jiné hospody. Moji známí jsou výrazně PRO RADAR, je to obranné zařízení, není tu jediný, dříve stály na jihlavsku sovětské základny s hlavicemi (hádejte Jindro jakými?).Nechápu, kde průzkumy berou ta čísla. Mám dojem, že je to hódně účelové.

166477

31.7.2008 16:45

RE: Spíše ztráta času pro každého?

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 166477

Tak potom nechápu ,když je podle tebe většina lidí PRO RADAR,proč se naši milí zákonodárci bojí referenda více než ten příslovečný čert kříže? [zmaten]
Samozřejmě ,že radar JE OBRANNÉ ZAŘÍZENÍ.Zrovna tak jako byly i ty tebou vzpomínané rakety - holubičky míru! [velký smích]

166487

29.7.2008 11:20

Někdo o voze a jiný o koze

Kivi mpetros (zavináč) logistis (tečka) cz 88.?.?.?

Článek pana Adamoviče je opravdu čtivý, není ani slizký ani nenávistný. Sic!
Ale skrývá v sobě to, proti čemu se hnutí Ne základnám ohrazuje. Míchá jabka s hruškama. Řekněme to tak, že tady přece nejde o to, kdo prezentuje myšlenku, že zde nechceme základny, ale že prezentuje právě tuto myšlenku. Ke které se chceme, či nechceme připojit.
Pan Adamovič prezentuje určitou ostražitost vůči nositelům myšlenky a upozorňuje na možnost, že za tímto přijatelným postojem mohou být sympatizanti vlákáni do "pasti" dalších konstrukcí.
Dobrá. Může být. Nicméně to nic nemění na závažnosti problému, kterému se právě toto hnutí věnuje a ukazuje jeho negativní stránky právě proto, že to mnozí nedělají, ač jsou k tomu právě povoláni.
Nechci se mýlit s někým, kdo mi je sympatický, jenom proto, že správný postoj zaujímá někdo, o kom mohu mít pochybnosti.
Neznám úmysly pana Adamoviče, nicméně tím, že se věnuje výhradně nositelům myšlenek (a to dost výrazně) potlačuje hodnotu těchto myšlenek a vzbuzuje ve mně dojem, že z argumentační absence používá podpásovou taktiku likvidace nositelů myšlenek.
Tolik tedy.
Nicméně děkuji panu Stworovi za odkaz na inkriminovaný článek.

166319

29.7.2008 12:26

same izmy

josipkardanovic 80.?.?.?

(ne)chcem vyzerat ako blb. ale co to je ten siloizmus a soloizmus o prispevok vyssie. [oči v sloup]

166321

29.7.2008 18:59

RE: same izmy

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 166321

máte to v článku Vyvolení mezi námi postovaném panem Stworou pod odkazem "Adamovičův článek".

166348

29.7.2008 13:23

Ivan Adamovič-MAFRA

henrypes 81.?.?.?

Ivan Adamovič (*27. 11 1967, abs. UK 1990, 1991 se oženil s Kateřinou Zemanovou, pobyt v USA (San Francisko) v roce 1993, zástupce šefredaktora Ikarie, autor časopisů Sedmička pionýrů, Zápisník, VTM, šéfredaktor Živel a redaktor Quo; předseda SFK RUR, člen dalších fandomů, autor skript Úvod do science fiction, také redaktorem v iHNed či Pražském deníku, dnes redaktor Pátku) v této bojové skupině mediálních pravicových radikálů zaujal čestné místo vedle Ondřeje Neffa či Adama B. Bartoše. Strach z budoucnosti, fobie z Ruska či z návratu "komoušů", nekritický obdiv americkým neocons a české ODS, mediální mesianismus, stírání reality a fikce. Ideová východiska a pracovní nástroje. Adamovič má pro takovouto fantaskní žurnalistiku perfektní kvalifikaci. Patří mezi výrazné osobnosti sci-fi žánru a zajímá ho i horror... Sestavil kdysi samizdatové antologie Paralelní světy, vydával fanzin Poslední dávka, antologii hororu Půlnoční stíny .Trojnásobný držitel Ceny Akademie jako nejlepší SF redaktor... Zatímco v SF se nepožaduje shoda napsaného s realitou, v žurnalistice jsou paralelní světy profesním prohřeškem. Absolvent katedry vědecké informace a knihovnictví, kde si před lety zřídila náborovou kancelář BIS a odkud verbovala studenty, a kde absolvovala i kádrovačka BIS PhDr. Nina Krásenská, by mohl příště realitu více ctít. Aby se jednou sám nestal obětí podobných spekulací a insinuací.
http://www.blisty.cz/2008/7/29/art41830.html

166326

29.7.2008 14:03

NZ už nejsou důvěryhodnou organisací!

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Ne Základnám se dokázali natolik zdiskreditovat (a vůbec nemyslím jen falešnou rezoluci OSN), že u mě naprosto ztratili na důvěryhodnosti, ač jsem jim dost dlouho různé "blbiny" toleroval...a to kvůli nebetyčně hloupé a podpásové kampani proradaristů! Ale poslední dobou už pohár trpělivosti přetekl. Vliv v NZ získalo seskupení podivných existencí a fanatiků, u kterých především vůbec není jisté, zda není Radar jen prostředkem pro úplně jiné cíle. Já tento dojem již nějakou dobu mám.

Nelze se pak ani divit malé podpoře jejich akcí. Taková opozice je bohužel pro proradaristy vpravdě požehnáním.

166330

29.7.2008 18:52

Vsechno je jinak

vodnik007 71.?.?.?

Lide jiz neveri ze brdsky radar ma hlidat neexistujici hrozbu z Iranu a S. Koreje.
Rusko take nechrastilo savlemi. Navic ucinnost radaru a raket stale neni overena.
http://aktualne.centrum.cz/zahranici/amerika/clane...
Rekl bych, ze jako napad, destnik zarucujici svetovy mir, neni spatna myslenka.
Ovsem pokud vsichni spolupracuji.
Ve skutecnosti jde o jinou spolupraci. Americka provokace uzasne nahrala Rusku. Ti ted maji duvod znova zbrojit. Samozrejme zbrojeni v Rusku znamena, ze i Amerika bude muset koupit dalsi "vercajk".
Samozrejme, zbrojenim si mnozi prizivnici opet hezky prividelaji.
http://www.csmonitor.com/2008/0729/p01s05-woeu.ht...
Takee nesmime zapominat, ze Iran hraje dulezitou roli. Iranska provokace nahrava svetovemu zbrojeni ale zaroven zvysene ceny ropy prinasi Iranu nemalo penez. http://www.tehrantimes.com/index_View.asp?code=174...

166346

29.7.2008 19:41

RE: Vsechno je jinak

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 166346

Brilatní analýzu předvedl dle mého názoru Š. Kotrba.

" Přežití ekonomik i globální stabilita je nejdůležitější. A to si dnes už uvědomují i americké elity, oslabené svou vlastní strategickou krátkozrakostí, protiamerickou nenávistí obyvatelstva mnoha postimperiálních satelitů, frustrovaným islámským terorismem a ekonomickým krachem americké ekonomiky, potácející se mezi permanentní defraudací a vyčerpávajícími válkami. Amerika uzbrojila sama sebe. Po dvaceti letech od vítězství Brzezinského doktríny a pádu Berlínské zdi. Dolary i moc nad bankrotem FEDu dnes drží Rusko a Čína. Evropa už ale dnes v tomto kuse nehraje žádnou roli. "Tady se není s kým bavit", jak se vyjádřil kdysi nad politickou roztříštěností EU jeden významný americký konzervativní politik. Aniž to kdo v Evropě zpozoroval, zvítězil strategický projekt новой восточной стратегии - "Берег России" . Evropa se stala pouze budoucím rekreačním územím budoucích středoasijských elit."

Vítěznou postmoderní politickou ideologií se tak pomalu stává již mnou na Zvědavci dříve zmiňovaný neo-eurasianismus starověreckého pravoslavného marxisty Alexandra Dugina.


Vložený obrázek

To nutně budí otázku, co my a Evropa. Rekreace je trošku málo.

166353

30.7.2008 3:16

RE: Vsechno je jinak

Datel 75.?.?.?

Reakce na 166346

Trumburo - destnik ,kdoho bude ovladat (pokud budeme vsichni dobri -k cemu)

166374

30.7.2008 7:02

RE: Vsechno je jinak

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 166374

Datle zamysli se.
Destnik je stejna fantazie jako se doposavad ukazala OSN.

166378

29.7.2008 20:20

Zcela OT

Aja 74.?.?.?

Omluva, hluboka. [smích]

Nesledoval nekdo na nedeli avizovany porad CT s dokumentem Ukradene Kosovo+ dalsi dokument+ nasledna debata?
Pokud ano, muzete dat postrehy na Forum?
Dik.

166357

30.7.2008 2:32

RE: Zcela OT

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 166357

Tady jsou trochu jine vecicky k valce v Jugoslavii i ke Kosovu.
http://www.prop.sk/jul08.html#bor
http://www.prop.sk/jul08.html#ira
http://www.prop.sk/jul08.html#zn

166372

30.7.2008 14:15

RE: Zcela OT

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 166357

Me to bohuzel uniklo, vubec sem nevedel, ze neco takoveho jde, zadnou upoutavku sem nezaznamenal a nocni opakovani sem prospal(at nespim v praci). Docela me prekvapilo, ze CT ma ve svem archivu nekolikahodinovou diru. Neni tam nic, ani ty diskuze, ktere provazely ony dokumenty. Nevim, jak je to s pravy, ale minimalne Uloupene Kosovo sam autor zverejnil na youtube, takze by se urcite nebranil zpristupneni v archivu. Prijde mi, ze to CT zamerne odkladala az na prazdniny(a samozrejme po uznani Kosova), pak to v tichosti odvysilala, rychle zopakovala a tim je cela vec uzavrena... Dokonce i na BL ani radek, nevim co si o tom mam myslet.

166396

30.7.2008 14:01

RE: Zcela OT

Takyjeden 77.?.?.?

Reakce na 166396

Třeba někdo celý blok nahrál a vyhodí jej někde na DC , nevím ale ,zda se to může.
Asi ne,takže nevím,každá rada drahá....

166397

30.7.2008 14:51

RE: Zcela OT

Aja 74.?.?.?

Reakce na 166396

Zpravu o uvedeni jsem nasla tady .

Jinak dik, Uloupene Kosovo jsem videla na Youtube; zajimalo me, v jakych souvislostech to CT uvede.

166398

30.7.2008 15:26

RE: Zcela OT

Robocrep 217.?.?.?

Reakce na 166398

Dokument jsem viděl už dřív, takže jsem nesledoval. Z toho co říkali známí prostě vysvětlující dokument kritizoval autora že straní Srbům, což se dalo čekat.
ČT podmiňovala uvedení Uloupeného Kosova právě takovýmto doplňkem, bez toho by ho neodvysílali. A samozřejmě velmi pravděpodobně s tím počkali až po uznání Kosova protektorátní vládou.

166401

1.8.2008 1:02

RE: Zcela OT

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 166398

Nas novy spojenec ve zbrani. "Vernost za vernost. Ljubov za ljubov." Masaryk se musi obracet v hrobe. Zrada za zradu, spina za spinu. To je nase nove heslo. USA tvrdi, ze podle svych cilu se hledaji pratele. To je vsak iluze a velka lez. Pratelstvi je za pratelstvi. Bezohledni pragmaticti zradci jsou sami bez skutecnych pratel, protoze neni nikoho, kdo by jim mohl verit.
http://www.prop.sk/albansko.html [bliji]

166524

1.8.2008 2:18

RE: Zcela OT

Aja 74.?.?.?

Reakce na 166524

Mohou tvrdit, co chteji, my idealisti vime, jak se to s pratelstvim ma. Noo o, ne? [smích] [smích]

166529

1.8.2008 3:13

RE: Zcela OT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 166398

Zkuste si pročíst diskuzi, která běží na ČT24.
Hosty byli: Jiří Dienstbier, Filip Tesař, Jan Pelikán,
bývalý velvyslanec srbska v ČR a politolog z Prištiny Afrim Hoti

Tohle je názor jednoho z diváků - většinový:

Ze sledování komponovaného večera jsem měl velmi smíšené pocity. Za prvé jsem rád, že ČT odvysílala oba dva dokumenty, jak český, tak francouzský. Každý z nich byl jinak tendenčně zabarven, ovšem člověk si mohl vyslechnout oba dva úhly pohledu, což patří k demokracii. Bohužel jednobarevnost byla vytýkána pouze českému dokumentu Uloupené Kosovo, přičemž nad nepřesnostmi, nesmysly a lhaním ve francouzském dokumentu Kosovo - černá díra Evropy, se nikdo nepozastavoval. V tomto dokumentu přitom zazněla otřepaná dogmatická klišé např. o tom, že Srbové vyhnali kolem miliónu Albánců, a to i přesto, že je prokazatelné, že 860 tisíc z nich vyhnalo bombardování NATO. Zazněly tam výmysly o masakru v Račaku, který se stal podnětem pro bombardování, i když je známo, že tito údajní civilisté byli v drtivé většině příslušníci teroristické UCK, kteří byli zabiti v boji a kteří tam byli přivezeni odjinud. Dokonce i bývalý brigádní generál německé armády a poradce OBSE ve Vídni Heinz Loquai, který měl později možnost nahlédnout do některých tajných dokumentů OBSE, zjistil, že na místě činu byly uskutečněny změny, které měly ospravedlnit zásah NATO. Soudní analýza prokázala, že 37 ze 40ti těl Albánců, mělo na rukou zbytky střelného prachu, což ukazuje, že stříleli krátce před svou smrtí ze střelných zbraní. Další nepřesnosti se týkaly počtu zabitých Albánců, kterých bylo uvedeno 10 tisíc. Podle posledních informací, které potvrdil i Mezinárodní červený kříž, však zahynulo v tomto období bojů mezi zákonnými jugoslávskými orgány a teroristickou UCK 2 až 2,5 tisíce Albánců. Britská parlamentní komise a OBSE zveřejnily šokující zprávu, že z oněch 2 tisíc zabitých, přičítaných na vrub Srbům, zavraždila 1500 osob Kosovská osvobozenecká armáda, aby vyprovokovala srbskou armádu k odvetě. To vše ale francouzským autorům dokumentu nezabránilo ve faktografických nepřesnostech, které Jakub Železný vytýkal pouze filmu Uloupené Kosovo, ale rozborem francouzského snímku se vůbec nezabýval. Jeho samotná role moderátora byla tristní. Nevím, zda to bylo z toho důvodu, že je tento moderátor proti Srbům zaujatý, nebo zda se sám "samoreguloval," aby nepřišel o práci v ČT, snaha o zlehčení a zatracení názorů, které nejsou totožné s oficiální protisrbskou propagandou, však byla zjevná. Proč se např Jakub Železný nezeptal Afrima Hotiho v Prištině, proč přes deklarovaný slib kosovské vlády, že se mohou vyhnaní Srbové vrátit do svých domovů a na své zemědělské usedlosti, je skutečnost úplně opačná. Proč se ho nezeptal na to, jak je možné, že stále dochází k útokům na Srby a jiné menšin...Automaticky kráceno

166530

1.8.2008 2:51

RE: Zcela OT

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 166398

pokračování:
a jiné menšiny, které živoří v ghetech pod ochranou NATO? Při rozhovoru jakési slečny redaktorky s autorem Václavem Dvořákem jsem si připadal, jak někdy před rokem 1989, když byly dělány "vysvětlující" rozhovory s lidmi, kteří "nepochopili" perestrojku. Z postoje ČT je patrné, že její vedoucí pracovníci jsou zřejmě pod politickým tlakem, který je nutí "podávat" zprávy takovým způsobem, který je v souladu s celkovou politikou (netýká se to jen problematiky Kosova a Balkánu, ale např. "proradarový postoj" apod.). ČT též musí vycházet ze zpráv světových agentur, o jejichž nezávislosti se dá též velmi pochybovat. Jak víme ze zprávy CNN z 3. 2. 2005, sám Pentagon finančně podporuje agentury, které vytvářely a vytvářejí obraz zlých Srbů a hodných Albánců (např. společnost Anteon Corp) a které dodávají "zaručené zprávy" do těch nejdůvěryhodnějších médií, čímž vytvářejí prakticky virtuální realitu. Bohužel naši novináři tato "fakta" bez uzardění přejímají a pokud někdo začne uvádět nějaká nepříjemná fakta, hned bývá různě onálepkován. Upadající novinářské řemeslo se bohužel projevilo i v komponovaném večeru.
http://www.ceskatelevize.cz/program/detail.php?pri...

166531

30.7.2008 19:39

RE: Zcela OT

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 166396

dával jsem to s předstihem 3 dní do rubriky Ve zkratce, ale asi se někde po cestě stala chyba přenosu, nebo to Vladimír nepustil

166422

30.7.2008 20:27

RE: Zcela OT

Aja 74.?.?.?

Reakce na 166422

Nasla jsem nejaky komentar, davam to na Forum.

166425

31.7.2008 12:09

RE: Zcela OT

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 166422

Ano ja vim, ale toho sem si vsiml az v pondeli ;( V patek odpoledne a o vikendu zvedavce moc nesleduju.

166470

31.7.2008 10:56

Vyvolení mezi námi

JaJa 213.?.?.?

Co takhle kdyby nám p.Adamovič řekl, jak jinak má člověk získat pozornost politiků (pokud mu natolik vadí, že si pozornost lidé z iniciativy 'Ne základnám' získali hladovkou), když oblbnou jednou za 4 roky lidi a pak vládnou stylem "Občane, do ničeho se nám neser. My víme, co je pro tebe nejlepší". Mám spíše jistotu, že ti vyvolení mezi námi jsou právě ti politici! A my jsme jen ti "vy-voli". "Chce se mi, velebnosti, blejt..." [bliji] IMHO si myslím, že to nedopadne jednou s nima moc dobře, protože nasranost obyčejných lidí roste a roste a trpělivost není nafukovací... [mrknutí jedním okem]

166467

Příspěvků: 31

29.07. 06:21 Vratislav  Trochu později, ale přece
29.07. 20:11 Rene Bartosek  RE: Trochu později, ale přece
30.07. 21:43 Vratislav  RE: Trochu později, ale přece
29.07. 09:37 henrypes  Spíše ztráta času pro každého?
29.07. 10:17 panelák obama  RE: Spíše ztráta času pro každého?
29.07. 12:55 Danny  RE: Spíše ztráta času pro každého?
31.07. 14:47 Klim  RE: Spíše ztráta času pro každého?
31.07. 16:45 Takyjeden  RE: Spíše ztráta času pro každého?
29.07. 11:20 Kivi  Někdo o voze a jiný o koze
29.07. 12:26 josipkardanovic  same izmy
29.07. 18:59 MedaBeda  RE: same izmy
29.07. 13:23 henrypes  Ivan Adamovič-MAFRA
29.07. 14:03 Miroslav Yamato  NZ už nejsou důvěryhodnou organisací!
29.07. 18:52 vodnik007  Vsechno je jinak
29.07. 19:41 MedaBeda  RE: Vsechno je jinak
30.07. 03:16 Datel  RE: Vsechno je jinak
30.07. 07:02 vodnik007  RE: Vsechno je jinak
29.07. 20:20 Aja  Zcela OT
30.07. 02:32 Rene Bartosek  RE: Zcela OT
30.07. 14:15 Pavel -Čert- Němec  RE: Zcela OT
30.07. 14:01 Takyjeden  RE: Zcela OT
30.07. 14:51 Aja  RE: Zcela OT
30.07. 15:26 Robocrep  RE: Zcela OT
01.08. 01:02 Rene Bartosek  RE: Zcela OT
01.08. 02:18 Aja  RE: Zcela OT
01.08. 03:13  RE: Zcela OT
01.08. 02:51  RE: Zcela OT
30.07. 19:39 MedaBeda  RE: Zcela OT
30.07. 20:27 Aja  RE: Zcela OT
31.07. 12:09 Pavel -Čert- Němec  RE: Zcela OT
31.07. 10:56 JaJa  Vyvolení mezi námi

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odbory Pro Libertate vyzvaly ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování bezpečnostních sborů08.12.21 04:44 Česká republika 0

Důvod akce Covid: Světová dohoda o pandemii - WHO chce omezovat lidská práva pod záminkou pandemie08.12.21 04:22 Evropská unie 0

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 3

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 4

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,83 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
24,40 Kč
100 japonských jenů
19,85 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 322,45 Kč
1 unce stříbra
506,92 Kč
Bitcoin
1 132 155,20 Kč

Poslední aktualizace: 8.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 284