Diskuze k článku

Nahotinky jsou pryč

Příspěvků 49

5.7.2008 10:27

Hrůza

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Velmi mne mrzi, ze ustupujete cenzorum. Nemel jste to delat. Ne ze bych se bez teto rubriky neobesel, ale tady jde o princip.
Skoda [pláč]

164524

5.7.2008 11:39

RE: Hrůza

ROB747 220.?.?.?

Reakce na 164524

Hruza to neni, pane. Ja konecne muzu zacit cist Zvedavce v poledni prestavce i v praci, aniz by byl blokovan. Princip tady je ten, aby Zvedavce cetlo co nejvice lidi. A verte mi, ze ted muzu klidne rozesilat link na Zvedavce vsem svym znamym a pratelum.
Takze pane Stworo, diky. R

164528

6.7.2008 17:55

RE: Hrůza

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 164528

>Ja konecne muzu zacit cist Zvedavce v poledni prestavce i v praci, aniz by byl blokovan
no pokud si nechate resp. musite nechat cenzurovat informace - to je Vas problem - zmente zamestnavatele - nebo Vam snad vyhovuje byt nesvobodnym ?


>A verte mi, ze ted muzu klidne rozesilat link na Zvedavce vsem svym znamym a pratelum.
A predtim jste stim mel problem MORALNI (tedy jakasi Vase autocenzura z presvedceni) nebo TECHNICKO-CENZURNI (tedy ze Vam tyto maily s odkazem neprochazely)?

IMHO ustupovat cenzorum v jakkoliv nezajimave a nepodstatne erotice znamena, ze zesili jejich tlak a priste si najdou jinou zaminku. Znamena to pristoupit na jejich hru ! A to je nebezpecne. Casem zacnou treba cenzurovat slovo "Palestina" a tak si rekneme, ze nema cenu nechat Zvedavce cenzurovat kvuliva clankum z teto zeme a ze je treba v zajmu snadnejsich plateb, ci lepsi moznosti cteni v praci o prestavce, proste toto tema vynechat aby bylo zachovano to dalsi.... jak to nakonec dopadne vime vsichni [oči v sloup]
Oni totiz vedi, ze jakymikoliv cenzorskymi filtry informaci samu o sobe znicit nemohou. Vzdy se najde cesta. Ale jakmile donuti vydavatele pristoupit na jejich hru tak maji vyhrano. Protoze pokud informace neni vydana, nebo je modifikovana stylem - tohle muzu to mi PayPal atd. dovoli a tohle ne tak to nemuzu vydat - to je jejich cil a to je take cesta do pekel...... [překvapení]

164631

5.7.2008 12:19

ani nie - skorej ZAKON DZUNGLE...

rob2007 217.?.?.?

Reakce na 164524

...ale co uz narobime v dnesnom HYPER-DEMOKRATICKOM a TOTAL-SLOBODNOM svete ? [mrknutí jedním okem]

164532

6.7.2008 20:22

Co chyba ?

Gojim1 gojim (zavináč) zoznam (tečka) sk 85.?.?.?

Reakce na 164532

Gratulujem panovi Stworovi k jeho rozhodnutiu, ani ja som nikdy nechapal naco je to tu dobre, ked vsade okolo je porna dost ...

Teda, nikdy som nerozumel, co to na Zvedavcovi robi ...

Velmi chyba prehlad fimov, ci uz dokumentarnych alebo hranych ktore vybocuju z bezneho ramca Hollywoodskeho klise + plus ich recenzie. Chyba prehlad radii alebo zvukovych zaznamov ktore hovoria pravdu o podvodoch elity.

Chybaju preklady kvalitnych clankov o manipulacii a kontrole vedomia, chybaju prehlady aktivit disidentov a ich osudy ...,

No, chyba toho dost ...Cim som ale nechcel povedat ze toto nie je briliantny portal ... [smích]

164654

7.7.2008 4:24

RE: Co chyba ?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164654

Prečo ten Nick? I já som gojim. Vítej brat. [chechtot] [chechtot]

164691

7.7.2008 5:49

RE: Mirdo,

Arkan 74.?.?.?

Reakce na 164691

nemůžeš být gojim (goyim), protože gojim je v hebrejštině plurál od slova goj (goy) - ten kdo není žid, ten kdo je členem neizraelského kmene, národa (resp. rasy).
Stejně tak i shaigetz (shegetz, šajgetz)- nežidovský chlapec a škotzim (ty přepisy jsou různé) pro plurál.

To máš podobné jako s tím kibbutz (kibuc) a plurál kibbutzim (kibucim) , moshav (mošav), plurál moshavim (mošavim). V angličtině je tvoření plurálu jednoduché, přidáš -s, kromě několika nepravidelných podst. jm., ale semitské jazyky (arabština, hebrejština, aramejština, atd.) tam je to trochu složitější.

164692

7.7.2008 9:27

RE: Mirdo,

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 164692

A japa je to v jidiš dajtš ? [mrknutí jedním okem]

164707

7.7.2008 17:12

RE: V jidiš je to, Spytihněve,

Arkan 74.?.?.?

Reakce na 164707

to samé, du momzer. Goy - goyim, z. B. goyisheh kop - nežidovská hlava, palice, rozum. Shaygets - nežidovský chlapec, mladý muž, shikseh (šiksa) - nežidovská dívka. Nezapomeň, že jidiš se píše hebrejským skriptem i když pochopitelně existuje i přepis v latince a v azbuce, to samé platí i o tom druhém jazyku, který byl užíván židy v Orientu, ve Španělsku a Africe, ladino (španělština, hebrejština). Ten přepis do latinky se tudíž může občas lišit, nejsou na to žádná Pravidla českého pravopisu Ústavu pro jazyk český Akademie věd České republiky jako máme v ČR.

Pokud jde o kibuc a mošav, ty v "klasické jidiš" neexistovaly, neboť tyto židovské socialistické komuny či "JZD (v případě mošavu) vznikly až v Palestině a byly tudíž v hebrejštině (ivrit). Dnes už většina kibutců je zadlužena a skomírá, přežívají jen ty co se přeorientovaly (kibucim), tj. diversifikovaly na něco jiného (výrobu, služby, turistiku), dnes už ta "socialistická" myšlenka mladé lidi nepřitahuje.

164747

8.7.2008 10:28

RE: Díky Arkane

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 164747

Pokusím se to zapamatovat (tedy to momzer snad zkousnu [smích])
Mé jazykozpytectví je zanedbáno, nicméně je zajímavé, že jidiš (vlastně původně etnicky spojená s turkickými kmeny) je schopna odsávat prvky z celých skupin jazyků, bez ohledu na mluvnicky zcela odlišný základ. Nemám vlastně ani představu, ke kterým skupinám jazyků se jidiš mluvnicky přichyluje (písmo je tedy převzato z hebrejštiny), či mluvnice podle potřeby mutuje? Je to dokonce snad považováno za západogermánský jazyk, což je samo o sobě docela zábavné, pokud si lze vůbec představit západního germána, jak šprechtí jidiš. [mrknutí jedním okem]
Kolikpak asi ze světové populace hlásící se k židovství hovoří jidiš? Nebo se přechylují na hebrejštinu, jakožto kultovní jazyk lidu hlásícího se k židovství? Ještě jsem se teda nepídil, zda jsou o tom k mání nějaké věrohodné údaje.

Vím, že se to tématicky od nahotinek odchyluje, osobně vlastně nemám na výskyt erotické rubriky názor, tak mě vlastně více zaujalo skloňování slova „goj“ (goy). Já se prozatím pokusím vystačit si se slovem „nežid“. (I když, tedy v jazyce českém se stává, slova mají mnohdy silný pocitový význam. Taková zvláštní cituplná příměs ve významech „žid / nežid“...)

164809

9.7.2008 5:37

RE: Díky Arkane

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164809

Taky díky Arkane za drobnou lekci. Pro Spytihněva:

>Nemám vlastně ani představu, ke kterým skupinám jazyků se jidiš mluvnicky přichyluje...Je to dokonce snad považováno za západogermánský jazyk, což je samo o sobě docela zábavné, pokud si lze vůbec představit západního germána, jak šprechtí jidiš.

------
Při jednom z mých kempových výletů jsem seděl v restauraci s manželským párem z Německa. Bylo to na Grand Canyon a Němců tam bylo jako kobylek. Chtěl jsem se blejsknout s mojí němčinou a tak jsme společně šprechendili. U vedlejšího stolu seděli dvě bábiny a jedna povídá té druhé anglicky. Já jim všechno rozumím, oni mluví jidiš. Takže ano, musí to být hodně příbuzné a bábiny mě měly za žida do té doby než jsme se navzájem představili a jazykové rozdíly se objasnily.

164914

9.7.2008 14:00

RE: Díky Arkane

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 164914

Mirdo, to je zajímavá zkušenost, že to je až tak blízké, svědčí na velmi úzké soužití a začlenění těchto lidí v Německy mluvících zemích. Také stojí za zamyšlení, že němčinu již na některých místech považují primárně za jidiš!?!
Pokud mi to bude ještě dovoleno, zkusím úvahu nad Arkanovým překladem:
>gojim je v hebrejštině plurál od slova goj (goy) - ten kdo není žid, ten kdo je členem neizraelského kmene, národa (resp. rasy).
Docela zajímavé. Do této skupiny nežidů spadá veškerenstvo neizraelitů. Pokud lze tedy určit jak první, tak i druhé, má tento pojem věcný význam. Pokud nelze, problematičnost se zdá být víc než zřejmá a pak nám nezbývá než přiklonit se k variantě ideologické, tedy prohlásit se za toho či tamtoho podle nějaké ideově spředené konstrukce.
V této souvislosti nemá smyslu zabývat se ani myšlenkou, že jidiš by byla nějak etnicky vázána k nějakému izraelskému kmeni, jedině, že by bylo možno se za příslušníka takového kmene opět prohlásit. Možné je tedy vše, pokud se tedy prohlásím za Izraelitu a Semitu, pak mohu ty, co se za ně neprohlašují, označovat nějak - třeba „goy“. Stejně to vlastně pojímali i křesťanští vyznavači (jestli se nepletu) - křesťan X nekřesťan (pohan). I vyznavači islámu to brali podobně - věřící X nevěřící (psi).
Jenom mi do toho pořád nejdou ty etnické souvislosti. Jedině, že by rasa byla u těch, co se hlásí k židovství něco jiného než u těch, co se nehlásí. Náboženství má přeci internacionální rozměr, vyjádřeno jinými slovy - Žid nebo Nežid, hlavně že je žid. Tedy jsou zde ideově styčné body (myslet jako žid = žid). Zatímco geneticky styčné body lze nalézt třeba ve výroku „padouch nebo hrdina, vždyť jsme jedna rodina“, což je pojetí evidentně dané biologickou příbuzností (znaménko kakaové skvrny velikosti mexického dolaru).
Pokud tedy židovství akceptuje do své ideové rodiny všechny kdo myslí jako židé, pak je tedy možné takovou „duchovní rodinu“ chápat ideově jako semitskou, kdy semita je význam pouze zase ideový. Což je vlastně podobné, jako „myslet politicky“. Tedy potom se děti nerodí již jako biologičtí, ale ideologičtí (či náboženští) potomci s „vhodným“ původem (něco jako - kdo není košér, bude nejspíš momzer…). Z tohoto pohledu je možno nakonec i jidiš považovat za semitský jazyk asi více, než za jazyk západogermánský, přestože se tedy v počátcích vyvíjel z turkického základu přijímajíce východoslovanské, později germánské pojmy (postupně zapisováno hebrejskými znaky).

V každém ohledu lze tedy židovství označit za záležitost internacionální (či nadnárodní) asi více než rasovou. „Goy“ se tak spíše jeví jako „ideový odpadlík“, nebo tedy „ten, kdo nesmýšlí jako my“, či krásně česky „jinověrec“, nebo hanlivěji „bezvěrec“, ten bez židovské víry...

164957

12.7.2008 6:41

RE: Díky Arkane

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164957

Byl jsem dva dny mimo, proto ta opožděná odpověď.
Zajímavá úvaha! Nemohu porovnat jidiš a němčinu. Tohle by nám mohl objasnit Arkan. Mohu porovnávat jazyky, které znám a to jsou jazyky slovanské. Myslím si, že příbuznost jidiš k němčině bude asi podobná jako polština a čeština. Nakonec sám víš, že i čeština má několik různých nářečí a kdo si není pevný v kramflecích s češtinou, pravděpodobně bude mít potíže se domluvit z hanákem. Něco jako ukrajinsky a rusky. Stejně tak němčina má několik nářečí - hoch Deutch - spisovná (úřední němčina) a množství různých dialektů. Žije tady v Kanadě etnická skupina "Minonité". Kdysi dávno se germánské kmeny odtrhly a odcestovaly do jižní Ameriky. Usadili se v Paraguayi a Uruguayi. Jazyk si doposud udržely. Bavil jsem se z jednou ženou a docela dobře jsme si spolu v němčině (pod přikrývkou) popovídali.

Tu tvoji úvahu o židovství beru stoprocent. Je to ideologie. Rasu se z tohoto náboženství (judaismu) snaží židé násilně vytvořit sami. Máma židula...děti žiďatka a klukům se to navíc náležitě přišmykne, ať si to pamatují celý život. Co kdyby se náhodou chtěli v průběhu života sami přeroubovat? Sňatky mimo "rasu" jsou nepřípustné. Copak je zase tohle? Poněkud rasistická ideologie, neníliž pravda? Izraelské impérium v počátcích našeho letopočtu, to byli ti praví semité - arabští židé, kteří byli postupujícím Římským impériem vytěsněni a rozprášeni do celého světa. A teď se naskýtá otázka - kdo je kdo? Oni pravděpodobně ani sami neví? Dnešní Izrael je stát (nikoliv národ) sionistů se sionistickou ideologií. Za náboženství a židy se pouze schovávají.

165229

5.7.2008 14:25

RE: Hrůza

Matúš 213.?.?.?

Reakce na 164524

podla mna ich fakt vobec nebolo treba...
dobre si spravil [mrknutí jedním okem]

164533

5.7.2008 10:45

Šéf britské tajné služby je v kómatu, asi umře.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Šéf britské tajné služby je v kómatu, asi umře. Poslední dobou se dějí moc divné věci. Začalo to vraždou syna generálního lampasáka. Chystá se něco velkýho.

164525

5.7.2008 11:23

podla mna to bol

Erik 85.?.?.?

spravny krok, nahotinky podla mna znizovali uroven tohto webu. Na nete je velka cast obsahu iba o erotike, tak na co to tahat aj sem?

164526

10.7.2008 13:59

RE: podla mna to bol

lsd 193.?.?.?

Reakce na 164526

souhlasím

165061

5.7.2008 11:52

Dobrý příklad

Jiří.P 89.?.?.?

navrhuji něco ve smyslu "dobrý příklad". Myslím si, že je vhodné dávat lidem podněty "v dobrém smyslu". Jsou totiž lepší, než kritika, sarkasmus, nebo politicky korektní zpravodajství, kterého jsou všude jinde celé stohy.
Ten Dobrý příklad by měl být patrný tak, že reálně existuje. Nikoliv že někdo shůry moudře "radí" nebo že někdo řiká "hele, jakej jsem borec, to vy nejste! " Tematicky bych to viděl uvolněněji. Přecijen nelze dávat obyčejným lidem "dobrý příklad" jak můžou dělat vysokou politiku,.. Spíš něco blíž k obyčejnosti. Můžou být fotky, ale i video.
Dobrých příkladů je málo.. [pláč] A stále jich bude míň, proti těm, kteří na něj budou umět plivnout nějakou jedovatou slinu. Těch se urodí každý rok až až.

164527

5.7.2008 16:14

Děkujeme za spolupráci!

Tom 24.?.?.?

Vložený obrázek

164535

5.7.2008 16:22

RE: Děkujeme za spolupráci!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 164535

[velký smích] [chechtot]

164537

5.7.2008 17:48

RE: Děkujeme za spolupráci!

Arkan 74.?.?.?

Reakce na 164537

Jenže zapomínáte, pane Stwora, že ukazovat pěkné melouny, tj. jen tu horní část ženského těla i PayPal "překousne", ale tu spodní a navíc vyholenou část, to ani v Americe, kde máte ten webmagazín "pověšený" doposud tolik netolerují, i když ty "děvenky" měly více než 18 let.

Jinak ale musím uznat, že jste měl docela dobrý vkus při výběru těch sérií fotografií, nejvíce se mi líbila ta česká děvčata, ty "vysokoškolačky", na tom Vyšehradě. To byla klasika.

Ale z hlediska obchodního je to rozumné rozhodnutí, pokud vám to umožní snadnější platby příspěvků od vašich přispěvatelů. Jak už tady v Americe říkal W. C. Fields, "If at first you don't succeed, try, try again.. Then quit. No use being a damn fool (about it)". A navíc, "účel světí prostředky", to už říkávali jezuité. [smích]

164545

5.7.2008 16:29

RE: Děkujeme za spolupráci!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164535

Nemate nahodou telefonni cislo? To vite heloween je za humny a bude potreba nejaka ta dyne. [velký smích] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

164541

5.7.2008 19:23

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164541

René...které dyně jsi myslel? Mě to připadá jako krásně vytvarované hruštičky z Mičurinovy zahrádky. Přímo k zakousnutí. Ale k článku. Tomuhle ale říkám podpásovka. To byl jediný důvod, proč jsem na Zvědavce chodil. Končím. Sbohem přatelé...jdu si vyhlédnout jiné porno-stránky.
-------
Teď vážně. Vůbec mi to nebude scházet. Nahotinky se staly poutačem pozornosti politicky korektního mainstreamu. Politická nekorektnost přímo volá po karikatůrách vládních představitelů. Ukázat je v pravém světle a humorně je zesměšnit. Najde se mezi námi talent? A nebo také humorné a dokumentární záběry na YouTube. Pozorování přírody, chování zvířat, zajímavé PPS, atd.

164547

6.7.2008 18:04

RE: Děkujeme za spolupráci!

Tom 24.?.?.?

Reakce na 164541

>Nemate nahodou telefonni cislo? To vite heloween je za humny a
>bude potreba nejaka ta dyne. [velký smích] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

Mohu dodat celej vagon telefonů i dýní s obsluhou na pátou kolej. Berete? [mrknutí jedním okem]

164630

6.7.2008 18:14

RE: Děkujeme za spolupráci!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164630

Neni dyne jako dyne a na kolik by vubec takova dynova sranda prisla? [velký smích] [velký smích]

164634

6.7.2008 17:59

RE: Děkujeme za spolupráci!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164634

Aby to nebylo spatne pochopeno. Muz chce vetsinou telo. Dabel se spokoji s dusi, zena bere oboji a feministka chce zrejme podle vseho byt sama. [mrknutí jedním okem]

164636

6.7.2008 22:47

RE: Děkujeme za spolupráci!

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 164636

No, to je ale velmi smutné René, že muže zajímá maso, nikoliv duše ženy. Dcera se vrátila z víkendu a vyprávěla, jak si tam společnost koupila prasátko.To prasátko se domnívalo, že konečně našlo po tom šíleně špatném zacházení ve velkochovu kamarády, protože se k němu konečně všichni chovali tak hezky a mile včetně psů. Pak ovšem dostalo ránu mezi oči, protože nikomu nešlo o jeho přátelství a duši, ale jenom o maso. [bliji]

164669

7.7.2008 1:44

RE: Děkujeme za spolupráci!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164669

Jak kdo, nekteri previti jsou pro rovnovazny vztah vse za vse. Bohuzel vetsina zen chce ve vztahu fifty-fifty, aspon pomlcku navic. Je to proste takova hra nejenom se slovy. [mrknutí jedním okem]

164684

5.7.2008 19:01

RE: Děkujeme za spolupráci!

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 164535

Postujete krásné a sofistikované obrázky Tome,obzvlášť se mi líbil ten,jak Karkulka v bílé košilce a červeném šátečku(a s košíčkem s překvapením) míří vyjevenému šedému vlku kalachem do ksichtu(paměť mi až tak neslouží,snad to bylo od Vás). [velký smích] [smích]

164546

6.7.2008 3:26

RE: Děkujeme za spolupráci!

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 164546

Nebo to bylo od Medvěda [smích]

164578

5.7.2008 19:58

RE: Děkujeme za spolupráci!

Aja 74.?.?.?

Reakce na 164535

..a jak se, Tome, vyrovnate se zmizelymi (ze Zvedavce) akty chlapaku?

164549

5.7.2008 23:00

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164549

>..a jak se, Tome, vyrovnate se zmizelymi (ze Zvedavce) akty
>chlapaku?
----------
Copak Tom...ten jich musí mít požehnaně. Zajímalo by mne, jak budou Arkanovi chybět ti "Muži týdne"? A tady jsme u toho nedorozumění. Myslel jsem, že jste oslovila Toma "chlapáku", ale může to být docelá určitě i "chlapáků". Jeden nikdy neví.

A co vy, paní Ajo? Umělecké zobrazení nahoty lidského těla ve fotografii je - v mnoha případech - radost pohledět. Záleží samozřejmě, kde se vystavuje. Saudkovy "prdele" na každém rohu v Praze rozhodně nepatří. Pozorovat krásy lidského těla je stejné, jako pozorování pohybů zvířat, přelétavého hmyzu, kvetoucích rostlin. Tolik krás v přírodě ani nelze pojmenovat. Jak se už říká: "Příroda je mocná čarodějka".

164556

6.7.2008 0:12

RE: Děkujeme za spolupráci!

Arkan 74.?.?.?

Reakce na 164556

Nevím, proč by tě mělo zajímat, Mirdo-šmirdo. Já jsem už pár desítek let šťastně ženat a "Muži týdne" mi určitě chybět nebudou.

Musím přiznat, že takový 9 palcový - jak se tomu slušně říká - penis je opravdu úctyhodný, ale některé z žen tak velký "salám" ve vagině si moc neužívají. "Když u některé z žen zřím oči tmavohnědé, pak se mi nepovede, abych šel spát, a v touze bláhové tmou bloudím po ulicích a srdce při polibcích z lásky chci dát".

Ale o tom nám, Mirdo-šmirdo - zase příště napiš - but in the meantime - nerej do Arkána jako prase do hnoje, nebuď jako Ben die Hure na Nezvědavci. Genug ist genug.

164558

6.7.2008 3:22

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164558

>"Když u některé z žen zřím oči tmavohnědé, pak se mi nepovede, >abych šel spát, a v touze bláhové tmou bloudím po ulicích a >srdce při polibcích z lásky chci dát".
------
Arkane...zanech té poezie a když to nepomáhá, tak to zkus druhou rukou. Ver fluchte schweinerei!

164582

6.7.2008 18:10

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164558

Petře, omlouvám se. Byl to ode mne nejapný a dětinský vtip. Chtěl jsem si trochu humorně rejpnout, ale až tak humorně to nevyšlo. Takže... [mrknutí jedním okem]

164639

6.7.2008 1:11

RE: Děkujeme za spolupráci!

Aja 74.?.?.?

Reakce na 164556

Mirdo, ze vy si delate legracky z me "lenory psat na ceske klavesnici"? [smích]
Jasne, ze jde o mnozne cislo, kdybych oslovovala Toma, byla by pred "chlapakem" carka. [smích]

Nahota mi nijak nevadi, neodpuzuje, ani nijak extra nepritahuje.
Pohled na ni a doceneni vyzaduje i patricne prostredi; na Zvedavci mi nesedela, ale ani nerusila....jsem se , obvykle, nedivala...ani na chlapaky... [velký smích]

164563

6.7.2008 1:40

RE: Děkujeme za spolupráci!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 164563

>Mirdo, ze vy si delate legracky...
-----
Dělám. [velký smích] [chechtot]
Jinak máme stejný názor. Já tam zase, na rozdíl od Vás, chodil a pravidelně. Jsem nadšenec uměleckého vyjádření, ale chlapáci na mne tolik nepůsobí. Obejdu se a chybět mi to nebude. [mrknutí jedním okem]

164566

6.7.2008 20:49

RE: nadšenec uměleckého vyjádření

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 164566

Myslim, ze ti, kterym vadila cista erotika, jsou lide, kteri se narodili klonovanim a o sexu, ci krase lidskeho tela, jim nikdo jeste nic nerekl., [chechtot] [oči v sloup]

164662

6.7.2008 17:38

RE: Děkujeme za spolupráci!

Tom 24.?.?.?

Reakce na 164549

>..a jak se, Tome, vyrovnate se zmizelymi (ze Zvedavce) akty chlapaku?

Ohledně chlapáků, že děkuju za voptání.

Ale těch zmizelejch nahotinek je mi vopravdu líto. Taková nahotinka leze před objektiv proto, aby si přiydělala a když už sleví až za hubičku, tak proto, aby byla vidět! Chce být viděna, chce být obdivována, laskána i nejen slovy neohebnými, chce svůj triumf! A teď, kvůlivá ňáký kredenci na peníze, se ty krásné nahotinky na Zvědavci neuvidí .... Nevím jak vy, paní Ajo, ale já bejt krásná ženská, tak bych řvala!

164628

6.7.2008 2:29

RE: Děkujeme za spolupráci!

google 84.?.?.?

Reakce na 164535

no dobre, nahotinky su z obalky prec,
ale to predsa neznamena, ze Tom nesmie v diskusii,
nejaku zo svojich fanyniek, cas od casu postnut. [mrknutí jedním okem]

164574

6.7.2008 3:33

RE: Děkujeme za spolupráci!

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 164574

Samozřejmě. Nevidím na nahotě nic špatného.

164580

6.7.2008 7:47

RE: Děkujeme za spolupráci!

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164574

Hmm a co na to regule paypal? [překvapení]

164585

5.7.2008 20:48

Kdo hleda, najde.

vodnik007 71.?.?.?

Udelal jste dobre. Nez se zde vystavovat dalsim nadavkam.
V Americe (snad v Canade take) jsou tak citlivi, ze v televizi zakryvaji i hlubsi vystrih a naha prsa. Ty americke zeny snad ani nemaji. [překvapení]
Zajimave, ze televizni reklamy zaplavuji reklamy na drogy, ktere se postaraji o "tu urcitou cast muzskeho tela", coz me privadi k smichu. Neni divu, ze lide potrebuji chemickou pomoc, kdyz se veskera nahota povazuje za porno a to je prece ostuda.
Erotika ci akt jsou americkem slovniku neznama slova. [zmaten]

164550

6.7.2008 0:36

hmmm

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Tak to je pekny,ja ani o nahotinkach vubec nevedel,ze tady nejaky jsou. Uz sem chodim cca trictvrte roku,nevsiml jsem si toho,ale je dobre ze je to pryc. Tohle je politicky web, ma se zajmat o politiku,ne o nahotinky.xD

164562

6.7.2008 14:48

Lokomotivy+železnice

Petrbudvar zipe (zavináč) email (tečka) cz 89.?.?.?

Co takhle zkusit
vyměnit nahé (a pohříchu postejné, co si namlouvat - vše to většinou zatím byly ženy ve stylu: Unifikace, typizace, prefabrikace)za obrázky lokomotiv, popř. lodí?? Aut je všude jako naděláno, co zkusit nějakou inovaci v tomto ohledu?
PB

164610

6.7.2008 16:03

Par postrehu...

Grovik 89.?.?.?

... ktere me napadli.
Vyhoda pro zvedavce nyni moznost nasadit kontextovou reklamu, coz muze prinaset jisty vydelek. Byt asi ne velky presto prinosny.

Navrhy na rubriky, Pravo je dobry napad, ale asi brzo vycerpatelny.
Co neco jako technickou poradnu ohledne mobilu, internetu, bezpecnosti, sifrovani atd.
S moznosti dotazu od ctenaru. Tzn rekneme jednou tydne se seberou dotazy a ty co budou zajimave a smysluplne by se nejak rozebrali.
Pokud se sejde par dotazu muzu zkusit poradit a myslim, ze nebudu sam kdo by poradit mohl.
Naopak casto tu narazim na neznalost, nekterych dnes velice dulezitych technologii. Takze by to mohl byt prinos.

164612

6.7.2008 16:49

RE: Par postrehu...

Avar 208.?.?.?

Reakce na 164612

Groviku, myslenky te napadly. S tvrdym y, Groviku.
To ovsem nebude fungovat. V pripade znovuzavedeni plateb pres PayPal nebo reklam firem bude stacit upozornit prislusne podnikatele na neonacisticky a rasisticky obsah Zvedavce, ktery je spojeny s propagaci nenavisti k mensinam.

164616

7.7.2008 10:38

RE: Par postrehu...

Grovik 212.?.?.?

Reakce na 164616

Inu co nadelate, proste ta moznost tu je. Nelze hned predjimat jak to dopadne. Pravdu, ale castecne mate. Je to bohuzel problem a snaha odstrihnout protinazory od prijmu. :-/

164713

7.7.2008 12:53

no jo no. (-:

Pavel Z. altonbella (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Upřímně, jsem trochu zklamán. Dávalo to zvědavci šmrnc a punc svobody jinde nevídané i jinak než v textu. Na poslední holčině v týn věku jsem trošku přistihl při ustupování hlouposti sám sebe. Ovšem za katastrofu bych to nepovažoval. [smích] Jsou i (nepatrně) horší věci. [chechtot]

164734

Příspěvků: 49

05.07. 10:27  Hrůza
05.07. 11:39 ROB747  RE: Hrůza
06.07. 17:55  RE: Hrůza
05.07. 12:19 rob2007  ani nie - skorej ZAKON DZUNGLE...
06.07. 20:22 Gojim1  Co chyba ?
07.07. 04:24 Mirda  RE: Co chyba ?
07.07. 05:49 Arkan  RE: Mirdo,
07.07. 09:27 Spytihněv  RE: Mirdo,
07.07. 17:12 Arkan  RE: V jidiš je to, Spytihněve,
08.07. 10:28 Spytihněv  RE: Díky Arkane
09.07. 05:37 Mirda  RE: Díky Arkane
09.07. 14:00 Spytihněv  RE: Díky Arkane
12.07. 06:41 Mirda  RE: Díky Arkane
05.07. 14:25 Matúš  RE: Hrůza
05.07. 10:45 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Šéf britské tajné služby je v kómatu, asi umře.
05.07. 11:23 Erik  podla mna to bol
10.07. 13:59 lsd  RE: podla mna to bol
05.07. 11:52 Jiří.P  Dobrý příklad
05.07. 16:14 Tom  Děkujeme za spolupráci!
05.07. 16:22 Vladimír Stwora  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 17:48 Arkan  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 16:29 Rene Bartosek  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 19:23 Mirda  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 18:04 Tom  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 18:14 Rene Bartosek  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 17:59 Rene Bartosek  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 22:47 Jarmila  RE: Děkujeme za spolupráci!
07.07. 01:44 Rene Bartosek  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 19:01 micha  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 03:26 micha  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 19:58 Aja  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 23:00 Mirda  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 00:12 Arkan  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 03:22 Mirda  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 18:10 Mirda  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 01:11 Aja  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 01:40 Mirda  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 20:49 vodnik007  RE: nadšenec uměleckého vyjádření
06.07. 17:38 Tom  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 02:29 google  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 03:33 Vladimír Stwora  RE: Děkujeme za spolupráci!
06.07. 07:47 Rene Bartosek  RE: Děkujeme za spolupráci!
05.07. 20:48 vodnik007  Kdo hleda, najde.
06.07. 00:36  hmmm
06.07. 14:48 Petrbudvar  Lokomotivy+železnice
06.07. 16:03 Grovik  Par postrehu...
06.07. 16:49 Avar  RE: Par postrehu...
07.07. 10:38 Grovik  RE: Par postrehu...
07.07. 12:53 Pavel Z.  no jo no. (-:

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

5

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 12 čtenářů částkou 1 726 korun, což je 5 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,53 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,57 Kč
Australský dolar
15,83 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
19,94 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,98 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,57 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 156,10 Kč
1 unce stříbra
506,55 Kč
Bitcoin
1 107 091,07 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 048