Diskuze k článku

Rodičům bude zakázáno vozit děti na sportovní akce

Příspěvků 18

30.6.2008 0:21

Británie jede!

Finda 89.?.?.?

Rodičům stále těsněji utahují opratě, za chvíli bude stačit sebemenší záminka k odebrání dětí... [pláč] A nastoupí ústavní výchova. V prostředí milující rodiny se budoucí bezcitný, činnost automaticky vykonávající člověk-robot (voják, úředník, doplňte dle libosti) vychovává obtížně, že? [oči v sloup]

164183

30.6.2008 17:51

RE: Británie jede!

Ruolf Bačík 86.?.?.?

Reakce na 164183

Příspěvek jak stehno!!! Ano, přesně právě o to jim jde, vychovat poslušného kolektivistického robota, otroka bez jakýchkoliv zábran, znemožnit výchovu dětí rodiči, která jde proti takovým snahám, usilují o to již 200 let. Šílené je, že už se dostali tak daleko. Co vlastně jako rodiče proti tomu děláme? Mluvíme se svýni dětmi o státních zákonech, snažíme se jim vysvětlit, že ten a ten je špatný a odůvodnit proč - tohle dělá, čím dál tím méně lidí, proto je dnes taková situace.

164232

4.7.2008 15:02

RE: Británie jede!

M. P. 194.?.?.?

Reakce na 164232

Já Vám řeknu, co proti tomu děláme - voláme po čím dál přísnějších opatřeních, aby se děťátku nic nestalo. Jak sugestivně vypadají mladé maminky kdykoli se něco stane - "Kdyby se to stalo Vám, tak byste to pořádně stíhali". Nicméně otcové jsou neméně sugestivní.

V zásadě si dnešní maminky neuvědomují, že nelze dítě ochránit před vším - a pokud ano, tak za cenu, že dítě bude mít dětství, které by nepřál ani nepříteli.

Miloslav Ponkrác

164457

30.6.2008 2:58

To se mi snad jenom zda.

Rene Bartosek 68.?.?.?

Do prkyne ohrady, snad drtiva vetsina rodicu ma tolik zdraveho rozumu, aby sverila sve dite pouze lidem treba sousedum, ktere dobre zna. Ted nevim jestli to je produkt mysleni nejakeho protroubleho byrokrata nebo snaziveho tupeho ritolezce, ktery nas ma opravdu za tvory s kvokacim numerem sumici travy. [oči v sloup] [zmaten]

164190

30.6.2008 6:55

Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Nenastal už čas vykopat všechny západní fašistické zastupitele od koryt a vládnout si s pomocí přímé demokracie sami? Bylo by to realizovatelné, kdyby si všichni lidé přes internet řekli, že u voleb nemají házet do urny jméno politika, ale místo toho tam vhodit lístek se žádostí, že žádá elektronickou přímou demokracii.

164191

30.6.2008 9:27

RE: Přímá demokracie

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 164191

Pani Jarmilo, jak vam to jeste vysvetlit, ze tento navod je jen plytvanim hlasy volicu kteri chteji zmenu (a nebo je to z vasi strany umysl? )??

Volby v Cesku nemaji podle zakona na rozdil od referenda minimalni kvorum. To znamena, ze vas "listek se zadosti o primou demokraci" bude proste vyhozen do kose jako listek neplatny. Pak bude (kdyz to prezenu) stacit JEDINY platny listek (treba ten co si za nadseneho potlesku novinaru prijde do urny vhodit Topolanek) a vysledek voleb bude 100% pro ODS...

164199

30.6.2008 13:48

RE: Přímá demokracie

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 164199

Proti víře pane Kevine nic nezmůžete. Ať už je jakákoli.

164207

30.6.2008 15:18

RE: Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 164199

To je právě na těch volbách to nejšílenější, že jsou platné, i kdyby k nim snad přišlo jen jedno procento lidí. A to svědčí o tom, že si z většinového obyvatestva vládnoucí mafiáni dělají normálně kozy. Protože normální by přece mělo být, že kdyby k volbám nepřišla nadpoloviční většina lidí, tak by měly být neplatné a mělo by se volit znovu. A volilo by se třeba tím způsobem, že by se již nesměly zúčastnit strany a jejich stranické hierarchie, ale 1000 jednotlivců z celého národa.

Pokud jste Kevine dodnes neprohlédl tu hru, že je úplně jedno koho volíte, protože se do vlády a parlamentu dostanou jen předem vybrané poslušné figurky, tak tedy ještě opravdu o politice víte hodně málo. Politiku řídí jiní machři- ti nevolení, ti ze zákulisí. Proto by bylo dobré, kdyby co nejvíc občanů dalo najevo, že už prohlédlo a že už tu falešnou hru, zvanou volby nehraje. A lidé klidně mohou do urny házet třeba i podělaný hajzl papír, protože v konečném důsledku je to vážně jedno, jestli někdo byl či nebyl volit.

164215

30.6.2008 17:57

RE: Přímá demokracie

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 164215

>To je právě na těch volbách to nejšílenější, že jsou platné, i kdyby k nim snad přišlo jen jedno procento lidí. A to svědčí o tom, že si z většinového obyvatestva vládnoucí mafiáni dělají normálně kozy.

Ja vim, ale dokud nedosahnete (treba pres petici a referendum) zmenu tohoto zakona, je sireni vasich navodu (aby obcane kteri nejsou spokojeni vhodoli do urny neplatny listek) silne kontraproduktivni a vladnouci moci napokak hraje do karet.

>Protože normální by přece mělo být, že kdyby k volbám nepřišla nadpoloviční většina lidí, tak by měly být neplatné a mělo by se volit znovu.

Naprosty souhlas. Proc tedy nezamerite svou energii treba na navrh takoveho volebniho zakona a jeho prosazeni pres petici a referendum misto vypisovani silenosti o volebnich systemech prime demokracie (na to tady neni prostredi, to mozna zavedou mi vnuci).


>A volilo by se třeba tím způsobem, že by se již nesměly zúčastnit strany a jejich stranické hierarchie, ale 1000 jednotlivců z celého národa.

Tady nesouhlas. Podle mne by se nesmeli zucastnit jen ti lide, co uz byli napsani na kandidatce neplatnych voleb.

A 1000 lidi z naroda? Pro Boha zivyho a jak to chcete vybrat? Losovanim? Silenost. Predstavte si takoveho prumerneho Ceskeho volice chlastajiciho pivo a cumiciho na "ordinaci v ruzove zahrade" nebo na fotbal. Tragedie, ze? A 50% naroda je na tom jeste hur... Vybirat timto zpusobem - to uz fakt radsi anarchii...

>Pokud jste Kevine dodnes neprohlédl tu hru, že je úplně jedno koho volíte, protože se do vlády a parlamentu dostanou jen předem vybrané poslušné figurky, tak tedy ještě opravdu o politice víte hodně málo. Politiku řídí jiní machři- ti nevolení, ti ze zákulisí. Proto by bylo dobré, kdyby co nejvíc občanů dalo najevo, že už prohlédlo a že už tu falešnou hru, zvanou volby nehraje. A lidé klidně mohou do urny házet třeba i podělaný hajzl papír, protože v konečném důsledku je to vážně jedno, jestli někdo byl či nebyl volit.

Najdete si me prispevky z minule diskuse. To co pisete vim uz davno. Kdyby volby mohli neco zmenit, uz davno by je zrusili. Ale jak uz jsem vam napsal. Pri soucasnych zakonech je srdecne jedno zda do te urny 90% naroda hodi podelany hajzlpapir, nebo listek podle vaseho navrhu. Ti nahore se akorat usmeji, volby budou platne a dalsi 4 roky se nestane NIC.

164228

3.7.2008 6:56

RE: Přímá demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 164228

Mohu psát petice jak chci, tak vládnoucí mafiáni budou vše ignorovat. Vždyť mají v rukou i všechna masmédia, takže je nějací aktivní občané nerozhází- prostě je budou jen celá léta ignorovat. Víte už kolik lidí se snažilo o to, aby se změnil volební zákon a zcela bezúspěšně? A to se snažili ne jako jednotlivci, ale jako funkcionáři strany. Když jsem byla členkou Pravého Bloku, psali jsme dopisy a žádosti na všechny strany, aby se zrušila alespoň ta 5% hranice do parlamentu. Marně! Musíte si uvědomit Kevine, že ONI mají vše ze všech stran dokonale ošetřeno a že proti tomu neexistuje vůbec žádné řešení než jen to, které navrhuji. To znamená, aby většina obyvatelstva jim tam prostě vhodila do urny použitý hajzl papír a dala jim tak najevo, že jsou volby jen sprostá fraška. Tak jako byly volby sprostá fraška za komunistů, i přesto, že je volilo 99% obyvatelstva, tak jsou sprostá fraška i nyní, kdy jsou ti komunisti rozprostřeni v několika jako rozdílných stranách.

Stranický systém je totální podvod. V každé té straně se na volitelná místa vyšvihnou předem dohodnutí hazlové a neexistuje proti tomu žádná obrana. V celém Česku je dohromady ve stranách jen 3% lidí, ostatních 97% jsou nestraníci. A tito nestraníci jsou ve volbách přinuceni volit předem dohodnuté figurky na volitelných místech na kandidátce. Kdyby souběžně v předvolební kampani soutěžili občané, kteří nejsou v žádné straně, tak by se na konci vyselektovalo těch 1000 zájemců. Když by strany prohrály, tak by nastoupili ti připravení nezávislí kandidáti. 200 vítězů by pak nastoupilo do parlamentu a hlasovali by jen sami za sebe, podle svého vědomí a svědomí. Žádným stranickým systémem by se neřídili.

Nepodceňujte občany Kevine. Občané by si již z nabídky jistě sami vybrali ty nejvzdělanější a nejlepší. Zamyslete se nad tím, kdo nám dnes vládne. Co je Topolánek nebo Paroubek? Tohle má být elita národa? Vždyť jsou to ti nejhorší zkorumpovaní burani, jaké tahle země nosí. A teď se zamyslete nad ostatními posranci. Vidíte tam někde nějakou jedinou kladnou postavu? Já ne. Vždyť oni nám dodnes nedovolili ani tu bezvýznamnou volbu prezidenta, protože chtějí mít vládu úplně nad vším TOTÁLNĚ pod kontrolou a co kdyby si národ vybral nežádoucí figurku?

164268

30.6.2008 13:53

RE: Přímá demokracie

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 164191

Já bych to na absolutně přímou demokracii neviděl. Jednak, zmanipulovat se dá všechno, ale předeším, lidi nemají čas ani náladu řešit všechny ty zákony, nakonec by se nám do přímé demokracie zapojilo 23% lidí. A kdyby se zavedlo povinné hlasování, to by pak lidi hlasovali podle nálady. Nejlepší by bylo náhodně vybírat z občanů, třeba tak deset tisíc lidí na jeden rok, kterým by byl proplácen čas, který se budou věnovat politice, a při každém hlasování by byl přiložen malý testík, jako že vědí, o co jde, že si problematiku prostudovali.

164210

30.6.2008 13:08

Certifikovaný rodič

Spytihněv 83.?.?.?

Oblastní kancelář určí míru mojí pedofility, včetně dalších skrytých a mě doposud neznámých anormalit. Bude to v zájmu společneské ochrany a tedy i v mém nejlepším zájmu.
S kalhotami u kotníků budu zkoumán odbornou komisí složenou z nezávislých úředníků a certifikovaných odborníků licencovaných samotným nejvyšším certifikátorem.
Bez patřičných testů a povolujícího certifikátu nebudu schopen ani pohlédnout na sebe do zrcadla, a již vůbec svévolně hovořit či jinak se stýkat s původně vlastním dítětem. Taktéž jakýkoliv kontakt s jiným nezletilcem bude považován za škodlivý a nezákonný. Bez tohoto certifikátu budou mé styky s mladistvými možné jen prostřednictvím certifikovaného úředníka a přes 5mm přepážku.
Pokud neprojdu certifikací, tak si již jako nezpůsobilý ani nevrznu, a tyto mé aktivity budou podléhat přísné zákonné regulaci v kompetencích oblastního hygienického střediska...

164206

30.6.2008 13:38

Pokakánek si letěl za státní prachy na finále EURA 2008.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Pokakánek posránek si letěl za státní prachy na finále EURA 2008. Tento výlet v hodnotě několika milionů korun mu zaplatili daňoví poplatníci. Pokakánek posránek je arogantní ču[cenzurováno]ák, který si z voličů dělá prdel. Taky má strach cestovat vlakem, protože by mu někdo mohl dát přes hubu ( v lepším případě ).

164208

30.6.2008 17:53

Možná je to blbost

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Tento chlap sledoval Jakuba Šimánka krátce před únosem:
Vložený obrázek

Nový Klausův mluvčí a bývalý Pokakánkův tajemník Radim Ochvat:
Vložený obrázek
Vložený obrázek

164229

30.6.2008 21:11

RE: Možná je to blbost

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 164229

Opět mohu jen říct - jdi se léčit, ješte na to není pozdě.
Podívej se pořádně na tvar lebky, pokud nejsi schopen vidět rozdíly, asi už vědomě lžeš.
Vložený obrázek
Toto je pravděpodobný vrah.

164237

30.6.2008 22:20

RE: Možná je to blbost

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 164237

Policejní rekonstrukce se od skutečného obličeje pachatele často dost liší. Lidi si nezapamatují úplně všechno a často mají tendenci přehánět.
Zaujal mě stejný tvar nosu a uši připlácnuté k hlavě. Z druhého snímku je patrné, že Ochvat má špičatou bradu.
Tohle jsou ale jen spekulace.

164238

3.7.2008 7:29

RE: Možná je to blbost

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 164237

Pane Koubku, jak vysvětlíte tu záhadu, že policie dodnes odmítá rodičům Jakuba sdělit, jakým způsobem byl zavražděn a jakým způsobem ho ten Novák dopravil 3 km za město? Mě to taky velmi zajímá, ale najednou všechna masmédia k tomu mlčí jako hrob. Jak je to možné?

164270

3.7.2008 14:52

RE: Možná je to blbost

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 164270

Velice spravne otazky a jsem presvedcen, ze vysetrovatel, ktery za neco stoji na ne chce odpovedi jeste pred tim nez pripad uzavre. Pokud by je nemel, takrikajic neco smrdi. Pro skutecneho vraha, ktery doznal svuj cin by mela byt malickost poskytnout tyto detaily. A jeho vypoved by mela mit overitelna indiciemi aspon nejaky cas by tyto indicie meli i v prirode vydrzet.

164314

Příspěvků: 18

30.06. 00:21 Finda  Británie jede!
30.06. 17:51 Ruolf Bačík  RE: Británie jede!
04.07. 15:02 M. P.  RE: Británie jede!
30.06. 02:58 Rene Bartosek  To se mi snad jenom zda.
30.06. 06:55 Jarmila  Přímá demokracie
30.06. 09:27 Kevin  RE: Přímá demokracie
30.06. 13:48 Vojta49  RE: Přímá demokracie
30.06. 15:18 Jarmila  RE: Přímá demokracie
30.06. 17:57 Kevin  RE: Přímá demokracie
03.07. 06:56 Jarmila  RE: Přímá demokracie
30.06. 13:53  RE: Přímá demokracie
30.06. 13:08 Spytihněv  Certifikovaný rodič
30.06. 13:38 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Pokakánek si letěl za státní prachy na finále EURA 2008.
30.06. 17:53 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Možná je to blbost
30.06. 21:11 Jiří Koubek  RE: Možná je to blbost
30.06. 22:20 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Možná je to blbost
03.07. 07:29 Jarmila  RE: Možná je to blbost
03.07. 14:52 Rene Bartosek  RE: Možná je to blbost

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 551