Diskuze k článku

Proč je dobré poslat politickou korektnost k čertu

Příspěvků 89

21.6.2008 3:02

Výborný článek.

Vodník 82.?.?.?

Výborný blog. Jakkoli se neshodnu s p. Šlechtou na všem, jeho texty se mi velmi líbí a stojí vždy za přečtení.

163619

21.6.2008 2:16

Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce [cool] . O komentářích, které se objeví pod mým příspěvkem, budu informovat. Zvlášť se těším na krále opruzů dr.benwaye [chechtot] [chechtot] [chechtot]

163620

21.6.2008 13:46

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 163620

Co to je ten nezvedavec vubec?

163636

22.6.2008 11:51

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163636

Web zastydlejch puberťáků, kteří nikdy nedospějí v opravdové muže [chechtot] [chechtot] [chechtot]

163698

22.6.2008 11:42

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

sxg 78.?.?.?

Reakce na 163636

Rasistický plátok.

163699

21.6.2008 13:13

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 163620

Ooo,tak jsem se podival na toho nezvedavce. Omg co je to za lidi? Oni travi cas tak,ze pisou o zvedavci a o lidech zde? Prijdou me ze je jsou nejaci na hlavu,nebo to neni normalni aby si nekdo vytvoril stranku s forem a psal neco o druhym webu,ikdyz se mu nelibi,ale tohle je moc. Asi pisou z bohnic. [chechtot]

163637

22.6.2008 11:33

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 163637

Nezvědavec - vskutku hluboce intelektuální zábava, že? Já tam také kdysi nakoukl a už to neudělám, nevím proč lézt do žumpy a brodit se po kolena v hovnech...

163695

22.6.2008 13:09

RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163637

To jsou Američané, hájící křišťálovou čistotu americké demokracie a zarytí bojovníci proti komunismu. Jen v dnešní době mají problém identifikovat svého Nepřítele.

163710

21.6.2008 13:49

Politická korektnost prakticky:

SPECZ 81.?.?.?

Příklad z anglie : www.novinky.cz/clanek/143042-obecni-urad-zakazal-termin-brainstorming-pry-kvuli-epileptikum.html

163638

21.6.2008 19:45

Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Politická korektnost rulezz! Je to vyjádření svobody a respektu. Jedná se o postoj autora, který je přesvědčen o správnosti svého vyjařování a respekt společnosti k názorům ostatních. Však také se Zvědavec může vyjadřovat o Cigánech, postiženým říkat kriplové či mrzáci a duševně postiženým říkat retardi. Děkuji! Však také vám brzy dojde, že všechny předchozí termíny byly vytlačeny díky politické korektnosti. Chcete tyto termíny? Jinak souhlasím s tím, že neexistuje politická nekorektnost. Ale souhlasím jinak než autor tohoto článku. Politická nekorektnost je prázdný termín za kterým se schovává označování cikánů. Stejně tak nesouhlasím s tím, že pomýlené názory nemůžou být škodlivé. Jsou škodlivé a ovlivňují politiku.

Sám Zvědavec propaguje teorii odstřelu WTC pomocí výbušnin a spiknutí, ale nemá pravdu, ale ani pravdu znát nechce a je slepý k tvrzením vedoucích představitelů al-kaidy i přímích důkazů jako pád betonového bloku na WTC7, je slepý k fotografiím a svědkům. Nevidí tvrzení světových médií, které upozorňují, že se nejedná o žádné spiknutí, ale výmysl, který zprofanoval profesionální paranoik Alex Jones ve svém lživém filmu Loose Chance (o něm prohlásil, že je to pohádka). Prostě tomu věří bez žádného důkazu. A lháři pak ovlivňují celý svět skrze dezinformování obyvatel a mají drzost se bránit označení konspirátoři, tedy spiklenci, brání se označení fantasmagoristé a zatím předkládají naprosto lživé komentáře ke svým fotografiím a tvrdí, že budovy nebyli poškozeny více než tak jak ukazují jejich fotografie.
http://www.youtube.com/watch?v=_kSq663m0G8

163653

21.6.2008 21:09

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163653

anti-anti, nezlob se, že ti to napíšu tak přímo, ale ty jsi opravdu nezmar. Tolikrát jsi zde na Zvědavci již dostal na faktech naplácano na holou pro své opakované výroky o pravdivosti provládní oficiální zprávy vyšetřovací komise událostí 9/11 a ty se pořád a pořád pokoušíš obhajovat neobhajitelné.

Tebe to musí hodně bavit, viď? Máš na své názory jistě právo, ale nezdá se ti, že s nimi začínáš být již hodně legrační? To, že nejsi ochotný se zamyslet nad tunami materiálů nezávislých odborníků, že k pádu WTC1,2,7 prostě nemohlo dojít tak, jak se snaží opakovaně tvrdit lokajové systému a že nebereš jako vážný fakt k zamyšlení ani námitky pozůstalých po obětech útoků, kteří vládní verzi na důkazech neochvějně zpochybňují a vlastně donutili bushe vůbec nějakou vyšetřovací komisi ustanovit, je jedna věc. Že se ale nechceš zeptat zdravého rozumu komu to tragické divadlo vlastně prospělo a k čemu vedlo viz. scénář Hitlerova inside jobu na začátku WW2 už o něčem vypovídá.

Tobě nejde o zjištění pravdy a justice pro viníky. Ty jsi naopak jedním z těch, kteří je mediálně kryjí a jejich manipulace vysvětlují a ospravedlňují a tudíž se naskytuje otázka proč to vlastně děláš.

Pro peníze? Dost pochybuji. Pro peníze to dělají jiní panáčkové, kteří se nacházejí o pomyslných x úrovní výše než jsi ty a kteří se s podobnými fóry jako toto již nemají důvod zahazovat. Na to mají nižší sortu lokajů a neber to prosím osobně.

Já mám spíše pocit, že ty těm svým mediálně převzatým promocenským a propagandistickým agitkám věříš a to je na druhou stranu pro tebe dobrá zpráva. Znamená to, že máš ještě po nějakém větším šoku z pravdy, který tě pravděpodobně dříve nebo později čeká naději upravit si svůj způsob vnímání reality, a to asi tak, jak jej bili nuceni upravit nevědomí sympatizanti politiky Adolfa Hitlera po tom, co vyšlo najevo, kdo vlastně inicioval zapálení Reichstagu nebo útoku na vysílačku v Gliwicích.

Přeju ti, aby tě posunutí tvého slučovacího bodu příliš nebolelo a hlavně to přeji i všem ostatním nevědomým a brainwashed lidičkám, kteří jako ovečky budou své ovčáky velebit tak dlouho, dokud je nedovedou na jatka.
jansmith[smích]

163661

21.6.2008 22:19

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163661

>Tolikrát jsi zde na Zvědavci již dostal na faktech naplácano na holou pro své opakované výroky o pravdivosti provládní oficiální zprávy vyšetřovací komise událostí 9/11 a ty se pořád a pořád pokoušíš obhajovat neobhajitelné.
Kolikrát? Záleží na tom?
Ano jsou věci, kde se mýlím, ale u WTC se nemýlím! Zde se mýlíte vy! Proč nemohlo dojít k pádu WTC tak jak nám tvrdí lokajové systému Hitlerem neargumentujte. Tady tvrdíte lži. Film Loose Chance je napěchovaný nesmysly, které není obtížné vyvrátit. Chcete mi tvrdit, že Alex Jones je vládní provokatér, který se snaží lidi smést na špatnou stopu, vy vtipálku.
>Pro peníze? Dost pochybuji. Já mám spíše pocit, že ty těm svým mediálně převzatým promocenským a propagandistickým agitkám věříš.
Aspoň, že neříkáte, že jsem placený provokatér. Děkuji, pokrok.

Já tvrdím, že konspirační teoretici jsou velmi průhlední lháři.
Podívejte se na video z mého předchozího příspěvku. Pak se podívejte na stránky Slovenských konspiračních teoretiků.

Jediné externé poškodenie budovy je v viditeľné v jednom z rohov budovy. Celkovo bolo teda malé a veľmi nesymetrické.
Však je všem jasné po shlédnutí videa, kde padá betonový blok na WTC7 kdo má pravdu a kdo lže. Pravda zvítězí!

163664

22.6.2008 0:13

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 163664

Jestli záleží na tom kolikrát jsi zde již dostal hypoteticky naplácáno? Ale záleží, anti-anti, protože to je argument, který zpochybňuje tvé opakované snahy o obhajobu velmi ztuha obhajitelného.

Takže jestli dobře chápu tvůj argument o kolapsu WTC7, tak pád této relativně nízké železobetonové budovy nezpůsobil nevýznamný požár a údajné vibrace podobné zemětřesení, které prý způsobily 300 nebo kolik metrů opodál padající budovy WTC1/2 [smích][smích], ale poškození při dopadu betonového bloku. Je tak? Nebo mi něco uniklo? Jestli ano, tak mi to prosím upřesni.


Tak to by totiž bylo poprvé za celou dobu co podobné budovy po světě stojí poprvé a asi i naposled, svatá prostoto.

Jó a abych nezapomněl v souladu s mocenskými propagandisty, kteří své odpůrce jako i zmiňovaný Áda H. v očích nevědomé veřejnosti rádi diskreditují je i podle tebe Alex Jones profesionální paranoik. Proč? Že nestrká svou hlavu někomu někam viz. naši zpěváci praporu hvězd a pluhůůů[smích] a místo toho upozorňuje na fakta, která by někdo tak rád nechal veřejností/voličstvem nepovšimnuta???

Viděl jsi dokument 911 Press For Truth CZECH? Ty vdovy po obětech 9/11 jsou také profesionální paranoičky???

Koukni a dej vědet, jak to vidíš:
http://video.google.com/videoplay?docid=-2668063297344179304


Byl profesionální paranoik i Michael Moore, když uveřejnil dokumentu SiCKO o tom, jak vypadá v praxi řízená zdravotní péče made in USA, kterou se nám tak usilovně snaží naroubovat Mr. Julínek? Koukni na ten dokument a poreferuj své dojmy. Pokud budeš mít projulínkovskocikrtovskotopolovou rétoriku, tak tě upozorňuji, že i k vůli tomuto dokumentu a dalším kontroverzním materiálům kolujícím po netu byl tento bojovník za "práva" pacientů v ČR nucen své snahy o privatizaci (rozuměj legální tunel 200mld ročně) univerzitních nemocnic a zdravotních pojišťoven minimálně odložit. Takže na tom asi bude hodně pravdy, co myslíš? Jasně že Moore cíleně šokuje a i z jeho strany se jedná o propagandu. Jak jinak ale lidi konzumu, zvyklé na TV krváky a války v přímem přenosu, vyburcovat k zamyšlení? To je ale věc podružná.

SiCKO DVDRip link si najdi sám pokud si ještě neměl tu čest. Věřím ti, že jsi dostatečně schopný a dokážeš to.[smích] Nebo přečíst dojmy je možno i zde: http://www.zvedavec.org/komentare/2007/06/2110-sicko.htm?sort=datum&PHPSESSID=.

A to, že si nemyslím, že se angažuješ pro peníze není pokrok, ale pouze konstatování, které vychází ze zdravého rozumu, který tobě zamlžuje víra v ovčáky, kteří byli již tolikrát přistiženi s kalhotami dole, že jim jen pokrytecký systém totality peněz a ovčí veřejnost umožňuje v jejich praktikách ovládání mas pokračovat po staletí stále dokola a dokola a stále radostněji.
jansmith.[velký smích]

163680

22.6.2008 16:30

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163680

Kolikrát už byly tyto konspirační teorie v médiích vyvráceny a prezentovány? Stručně ti řeknu. Více než mnohokrát! Kolikrát bylo poukázáno na lži konspiračních teoretiků, zásadní chyby v jejich teoriích a nerovnalosti. Také mnohokrát. Ale jestly se JÁ někdy mýlím neznamená,že se mýlím vždy a nyní se nemýlím. Důkazů je dost, média důkazy přijala a i vámi vysmívaný idnes.cz se pokusil vyvrátit nesmysly ohledně demolice WTC (který pokud vydá nějaký článek se který se Zvědavec ztotožní vydá komentář, že budou muset vydat propagační články). Pokusilo se o to mnoho světových deníků a stále ještě většina obyvatel věří oficiální teorii. Ale ani pokud by věřila většina lžím konspiračních teoretiků pravda se nezmění.
A co více.Alex Jones a další podobní lidé jsou zváni jako exoté do televizí a rádií. Jejich lži mají jednu zásadní vadu, konspirátoři jsou stále živý, pro ty co sundali WTC pomocí výbušnin a ovládají tisíce(až miliony) lidí by nemělo být problém nenápadně odstranit takové lidi.

>Nebo mi něco uniklo?
Uniklo ti toho velmi mnoho. Na webu lhářů(911.yweb.sk/wtc7.html) je

Sami posúďte, či je možné aby sa táto budova len s malým vonkajším poškodením a neveľkými požiarmi mohla len tak z ničoho nič zrútiť rýchlosťou voľného pádu, presne symetricky, presne do svojej stopy, kolmu dolu, do malej úhľadnej kôpky trosiek.

Já tvrdím, že ve WTC7 nebyly nevelké požáry! To je další lež na stránkách konspiračních teoretiků a další tvé šíření lži. Přední stěna byla zahalena dýmem a byl v ní velký požár. Nemám žádný důvod věřit tomu, že pár plamínků, které ukazují konspirační teoretici jako důkaz "nevelkého požáru". Nemám důvod věřit výkladu k výkladu, že pád WTC byl symetrický, fotografie tomu nenasvědčují. Web 911.yweb.sk obsahuje velmi mnoho lží smíchaných s pravdou, pravdou účelně vybranou a neúplnou.

V Evropské unii také je také s zdravotním pojištěním problém. Musíš ho mít jinak z tebe stáhnou statisíce za lékařskou péči. Pravda pokud jsi jen na území jednoho státu, stát ti neumožní nemít zdravotní pojištění, ale pokud cestuješ, nemusíš být pojištěn. Ale tohle mě fakt nezajímá. Zdravotní péče není zadarmo a pojištění neznamená, že péče je zadarmo. Znamená to jen, že si péči "předplatíš". Film Sicko a Moore ani zdravotní pojištění nesouvisí s lží o 11/9 a utíkáš od tématu a tak i já uteču od odpovězení.

163721

22.6.2008 16:01

RE: Politická korektnost rulezz

Jiří Koubek 88.?.?.?

Reakce na 163721

Pane anti.anti, copak nevíte, že WTC bylo odstraněno kvůli boji mezi železnicí a leteckou dopravou? Tato stránka to přece jasně dokazuje, jsou tam i výpovědi svědků a analýza kouře z WTC. [velký smích]

163723

22.6.2008 16:46

RE: Velký kouř nemusí znamenat velký požár.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163721

Když v lese hoří hromádka roští, tak oblak kouře má stovky metrů v průměru a je vidět na kilometry daleko. Kouř vycházející z WTC-7 byl studený, protože téměř nestoupal.

163727

27.8.2008 9:48

RE: Politická korektnost rulezz

Lipar 213.?.?.?

Reakce na 163721

Předlož mi nějaké důkazy o tom, že celá přední strana byla v plamenech, předlož mi důkaz, že byla zničená. Předlož mi důkaz, o tom, že spadla v důsledku neřízené demolice i přes to, že se zřítila do vlastní osy, takrka volným pádem. Což jednoznačně hovoří o tom, že se sbortila do sebe,pád postupoval od zhora dolu, přičemž vrchní část budovy byla stále videt, a bylo videt ze je stale v celku. Tím pádem museli být poškozeny nosníky budovy v nejnizsích podlažích. Přitom trosky z WTC věží padali převážně na vršek budovy WTC 7. Navic hned pod veží 1 a 2, byli jeste dalsí 4 méněposchodové budovy, které absorbovali vlatně celý pád obou věží, pád trosek, jednoduse to spadlo vsechno na ne. Celý dvě věže WTC na ně spadly a tydle 4 budovy na prach rozsvihaný se nesesunuli??? Nelžes si tak trochu sám sobě??? Nechce se ti zit v tvým zdánlivě pohodovim životě, věřit jen tomu co ti naservirujou na nove? Neni to pro tebe jen pohodlnejsi verit tomu co ti kdo rekne, nez aby ses zamyslel, sám, že každá informace má dvě strany mince???? Pokud chces oznacit i mne za konspiracniho teoretika a tím pádem i za lhaře tak si to ještě rozmysli. Já nejsem konspirační teoretik, já pouze věřím zákonům fyziky, vím jak se dá manipulovat s lidmi (hlavne co dokazi media) a za poslednich 6 let jsem si stacil vsimnout co amerika vsechno dokaze. Takze ne, nejsem konspirátor, jsem obycejnej, zamestnanej, sporadanej clovek, jen s tím rozdílem, že si rád zjistím i druhou stranu jedné mince. Zkus to taky..............

169169

22.6.2008 16:42

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163680

Abych tě nenechal zcela bez odpověďi na film od lhářů z "Hnutí Pravdy" tak film jsem neviděl (a asi se na něj nepodívám), protože jsem přesvědčen,že tam budou vytržené ze souvislosti tvrzení, které nic nenasvědčují o řízené demolici. Budou tam tvrzení, že vláda nezabránila útoku. Budou tam dojemné scény s pozůstalými, ale žádné důkazy. Bude tam znepokojení a komentáře pozůstalých, ale nebudou tvrdit, že 9/11 způsobil někdo výbušninami v mrakodrapech. Nemám pravdu? Jestli mám pravdu, bylo by sledování tohoto videa pro mě strátou času. Děkuji.


Omluvte, že nechci sledovat další film jako Loose Chance, Zeitgest nebo rozhovor s někým o kom se tvrdí, že je demoliční expert a já mám pocit, že vykládá leži a spekulace. Pozůstalím je líto ztráty svých blízkých. Obviňují vládu a tajné služby, že lépe nezareagovala na zprávy o útocích (patrně o nich měla částečné informace Francouzská tajná služba). Děkuji, tento film sám o sobě už nechci. Stejně jako vybudete tvrdit, že jsem se mnohokrát mýlil, takže nemám nárok na pravdu. Já vám tvrdím, že film má nárok na určitou vypovídací hodnotu (a možná i něco poučného a pravdivého mezi tou manipulací), ale vypovídací hodnota pozůstalích ohledně 9/11 nemá ŽÁDNOU HODNOTU. Oni jen přišli o své blízké, nemůžou nijak přispět k potvrzení nebo vyvrácení lživé teorie o výbušninách ve WTC.

163725

22.6.2008 21:49

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163725

Vidíš, anti-anti, dokument 911 Press For Truth CZECH, kde vypovídá skupina vdov po obětech útoků na twins atd. jsi neviděl a ani jej shlédnout jak píšeš nehodláš a přitom máš pořád tolik, řekněme opovážlivosti, zde tyto lidi a další aktivisty a nezávislé odborníky napadající podjatou oficiální verzi vyšetřování, kde se zvláště vyznamenala NIST, za jejich snahu o spravedlivost kritizovat a znevažovat.

Ano, dodržování poučky ze školení o asertivitě viz. umluvení oponenta metodou gramofónové desky ti jde, ale to je asi tak všechno. Tady na Zvědavci, ale umluvíš a oblbneš málokoho.

Reagoval jsi stejně i v dřívějších podobných rozepřích zde na Zvědavci, a proto i má narážka o naplácání na holou. Nakonec jsi pro nedostatek argumentů vysublimoval do ilegality a pokud tak neučiníš i tentokrát, jen umožníš dalším a dalším případným čtenářům naší polemiky, aby si ujasnili jak se věci mají a pokud je to zaujme, i se zmíněnými dokumenty seznámili. A za to tobě i třeba semtexovi velký dík.[smích]


Navíc, pokud by sis dal čas a 911 Press For Truth shlédl, nikdy bys nemohl napsat svou manipulaci o motivech pozůstalých po obětech, tak jak jsi ji napsal. První a důležitý fakt jejich výpovědi v dokumentu je, že nikoho za útoky na dvojčata neobviňují (ani vládu, ani tajné služby, ani alkajďáky atd. atd.), protože nemají dost informací a jediné o co jim jde je, aby bylo co nejdříve zahájeno REGULÉRNÍ a komplexní vyšetřování.

A hádej jak bush a jeho kluci reagovali. Reagoval ve smyslu, že žádné vyšetřování není potřeba a nic se vyšetřovat nebude. Až po obrovském a narůstajícím tlaku a po dlouhém období, kdy většina důkazů již byla z míst činů odstraněna, byl nakonec k vyšetřování bush DONUCEN. Tobě takový přístup vrcholného politika, který má společně s NORADEM, FBI, CIA a atd. atd. máslo na hlavě nevadí a není podezřelý??????????

V druhé řadě by ses, pokud bys nebyl řádně brainwashed, v dokumentu 911 Press For Truth dověděl i to, jak pak samotné vyšetřování a už samotné ustanovení komise tehdy vypadalo. Jak musel Kissinger nejdříve pro dokázanou podjatost z funkce předsedy odstoupit a další bushuv kůň Zelikow (jeho náhrada) žadné opravdové vyšetřování nedopustil. Tohle je podle tebe justice a demokracie??? Nebudu to tady všechno opakovat, ve vláknech to již dříve zaznělo a dokument a vdovy to popisují jasně. V tvém případě by to stejně bylo házení hrachu na stěnu. Ty jsi faktům odolný a ať zde napíšu cokoli, vždy budeš omílat ty svoje dezinformace a obviňování z konspirace, jak to ostatně opakovaně předvádíš.


Příznám se, že mi to ale osobně nevadí. Dělej a piš si co chceš, počítej ale, že tady moc klidu ke své propagandě mít nebudeš.
jansmith.

163750

23.6.2008 20:05

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163750

"Dokument" nepřináší, jak píšeš, žádné důkazy o spiknutí vlády. Konec! Přináší jen obvinění vlády, že vyšetřovatelé jsou podjatí, protože jsou kamarádi Bushe. Tyto obvinění přinášejí autoři filmu.
Pozůstalí však mohou obviňovat vládu ještě více. Nejenom, že do vyšetřování nikdo neviděl a nevidí, ale ani nebyly nalezeny všechny těla po 11/9. Tak si tu nech komentáře o brainwashed, když sám uznáváš, že "dokument" nic nového ohledně 9/11 nepřináší. Přináší jen nové věci ohledně vyšetřování a je diskutabilní, jestli vyšetřovatel může krýt prezidenta na základě výsledku vyšetřování, zvláště pokud se spekuluje o naprosto odlišné teorii (výbušniny ve WTC). Děkuji. Mám otázku.

Kolikrát musí být vyvrácena veřejně vaše lež, kolikrát musí být vyvrácena vaše pozměněná lež? Na 911.yweb.sk je mezi novinkami snaha hájit svou lež. Ale ta snaha je naprosto špatná, polemizují tam o tom, že nejsou "konspirátoři", ale zatím, předkládají stejné a vyvrácené "důkazy" své pravdy.

163793

24.6.2008 18:29

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163793

Takže jinak, anti-anti. Pokud by bush a jeho lidi od první chvíle zahájili komplexní a nezávislé vyšetřování útoků z 11.září 01 za účasti VŠECH i na vládě nezávislých expertů, kteří jsou do toho oprávněni mluvit, tak jak je standardem při mnohem menších průserech nebo minimálně na rodinami vynuceném vyšetřování později PLNĚ spolupracovali, pochybuji, že by vdovy po obětech a další nezávislí oponenti měli nějaké zásadní námitky. Asi by nakonec s výsledky šetření souhlasili a možná, že by jim nezůstal ani žádný pocit frustrace, trpkosti a bezmocnosti.

Co ti stále uniká a co nechceš z nějakého nejen ty, ale i tobě podobní vidět je, že tomu bylo právě NAOPAK.

Těch námitek, kontroverzí a chceš-li nesrovnalostí v časové posloupnosti událostí je obrovské množství. Některé námitky jsou obtížně dokazatelné nebo jsou tvrzením proti tvrzením, ok, ale mnoho je tak zásadních a neoddiskutovatelných, že je "nepochopitelné, proč je komise nedovolila vyšetřovat nota bene o nich ani nedovolila diskutovat a tudíž se nemohly ani objevit v závěrečné zprávě.

Hlavouni průseru bush a cheney dokonce odmítli předstoupit před komisi každý zvlášť (asi se museli držet navzájem za ruce[smích]), ani nemuseli odpovídat pod přísahou a dokonce z jejich výpovědi nesměl být vyhotoven žádný zápis. PROČ??? Čeho se báli???

O podezření na řízenou demolici, použití termitu apod. si možná slyšel. Proč tedy do prostoru ground 0 neměli přístup kromě záchranářů a agentů tejných služeb i specialisté, kteří by odebrali vzorky pro chemické a jiné expertýzy a podle svědectví účastníků byly snahy nezávislých vyšetřovatelů dostat se na místo dokonce agenty zakazovány a vyhrožováno použití střelných zbraní?

Není divu, že se také spekuluje proč i samotný úklid trosek proběhl tak rychle jak proběhl a všechny případné důkazy (markantní to je v případě rychlého úklidu před Pentagonem) byly zlikvidovány.

Člověk se tomu musí smát, když ví jaké divadlo nastane, když stavbaři najdou a oznámi při hloubení základů nějaký archeologický nález nebo když dojde ke zločinu a na místo činu nastupují technici kriminálky.

Dokud se nálezy neprozkoumají a nevyzvednou nebo všechny možné důkazy z místa činu neshromáždí, NEEXISTJE, aby se pokračovalo v hloubení nebo úklidu.

Jak to, že v případě tak grandiózního průseru, tisícovkách obětí a následcích pro Avghánistán a Irák (a celý svět viz. rozdíl v ceně ropy před a po "demokratických" invazích) se tyto standardní postupy nemusely dodržovat?

Stačí ti to takhle anti-anti?
jansmith.

163849

24.6.2008 20:44

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163849

Už mám tebe dost! Stačí to a nepřesvědčil jsi mě. Jen stále jsem přesvědčen, že nemáš žádný důvod věřit konspiračním teoriím. Nevím nakolik jsou tvé námitky o špatném vyšetřování opodstatnělé, ale kritizovat špatné vyšetřování útoku, který se měl odehrát naprosto jinak než tvrdí oficiální teorie je naprosto absurdní. Nejprve věrohodně zpochybněte oficiální teorii! To, že šéfové USA se neúčastnili vyšetřování je NAPROSTO v pořádku. Řekněte mi proč by měl Bush a Cheney vystupovat před jakousi komisí? Co by o 9/11 říkaly? Řekněme si to upřímně, Bush by řekl jak mu zavolala sekretářka (či někdo jiný) do školy, kde dětem oznámil, že teroristé napadli USA. Váš návrh na odebrání vzorků termitu specialisty je naprosto nesmyslný, protože konspirační teorie s termitem vládní úředníky těsně po útoku nenapadla, hasiči tušili, že budou padat další budovy (např. WTC7) a agenti nestály o to, aby lidé vbíhali do mrakodrapů, které brzy spadnou, stejně jako nestály o novináře a čumily, kteří se budou snažit fotografovat mrtvoly na ground zero. Jinak jak dlouho měl probíhat úklid Pentagonu? Je snad samozřejmé, že se mrtvoly identifikují a pohřbí, odklidí trosky a nečeká se jestli se vynoří hromada hlupáků, kteří budou tvrdit, "žádné letadlo se u Pentagonu nenalezlo".

Odklízení hromadných havárií probíhalo přesně podle divadla jaké nastane u zločinu. Vyšetřovatelé zdokumentují stav místa a odklidí škody. Divil bych se pokud neodvezly po zdokumentování případu mrtvoly a trosky. JAKÉ VY CHCETE DŮKAZY? Fotografie trosek? Ty tu jsou! Chcete něco více? Co?

163855

24.6.2008 21:05

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163855

Po 40% obětí ve WTC nezůstaly žádné ostatky ( ani kosti ). To nemohlo být způsobeno jen zřícením budovy.

163856

25.6.2008 1:47

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163855

Já tebe naopak dost nemám anti-anti.[smích] Je to legrace a baví mě sledovat tvoje reakce gramofónové desky. Nedělá mi ani problém pátrat pomocí naší a třeba jiných polemik po možných i nemožných vysvětleních zmiňovaných kontroverzí a hledat pravděpodobnou pravdu.

Docelá humorná je představa, kde píšež, že agenti nestáli o to, aby lidé vbíhali do mrakodrapů, které brzy spadnou a asi jim v tom bránili. Docela bych chtěl vidět někoho, kdo se snaží dostat do hořící výškové budovy, ze které souběžně prchají v evakuační panice opačně davy lidí při záchraně holého života. Ale proč ne, všechno je možné, viď?

Ale teď vážněji. Já jsem nezmiňoval situaci před pádem budov, ale několik dní po kolapsech. Údajně žádní experti neměli možnost žádné expertýzy provést, přesto, že by to patřilo do standardního scénáře. Co kdyby se někde objevily výsledky.

A Pentagon? Manévr, kdy boeing narazil a "čirou náhodou"[smích] do právě rekonstruované a tudíž takřka prázdé části budovy (Rumsfel měl kancelář na opačném konci baráku[smích][smích]) by těžko zvládl dle profiků i zkušený vylítaný pilot, což zmíňovaný terorista rozhodně nebyl. Měl podle instruktorů z letecké školy problém pilotovat i malou cessnu. To je náhodička, jak byl ten amatér s pár hodinama za kniplem brilantní, nezdá se ti?

Záběry z velkého množství bezp. kamer v okolí jedné z nejhlídanějších budov US, také tak nějak chybí a že je FBI zabavila je dokázané. Uveřejněn byl jen jeden silně nekvalitní záběr nějaké malé šmouhy něčeho v pravo a samotný dopad obrovského letounu do budovy na něm není. Jen výbuch a oheň, který velikostí neodpovídá množství zbývajícího paliva v nádržích tak velkého letounu a záběry těsně po výbuch také ukazují něco jiného... Že se dle záběrů z okolí otvoru po kolapsu stěny nachází neporušené kancelářské vybavení, otevřené knihy apod, které by velkým požárem po dopadu letounu muselu být minimálně ohořeny, tě také nevzrušuje. Dobrá, byl to boeing, kde jsou ale motory, sedačky apod? Taky se vypařily jako těla objetí jak uvádí oficiální verze???[smích] Proč se na místo dopadu nedostali kromě agentů nezávislí odborníci na vyšetřování leteckých katastrof?

A proč by bush nemohl vypovídat? Minimálně reakce své a dalších politiků a motivy jednotlivých kroků establishmentu by zdůvodnit pod přísahou a nezávislým vyšetřovatelům mohl. Jenže to se s máslem na hlavě asi provádí těžko.

V běžném životě stačí, aby při mnohem menším průseru lidé byť jen z politickou odpovědností odstupovali z funkcí. Tady neodstoupil nikdo, nikdo nebyl potrestán za zanedbání povinností s tragickými následky a paradoxně akt útoku na NY pomohl bushovi získat zpět mizivou důvěru obyvatel. Komu ty útoky ve skutečnosti pomohly uskutečnit svoje plány? Ladinovi a jeho klukům z jeskyň?

163880

23.6.2008 21:52

RE: Politická korektnost rulezz

mig 78.?.?.?

Reakce na 163725

Promiň, anti-anti, ale ty NEVÍŠ, ty jen VĚŘÍŠ, že víš. Záměrně se proto nechceš vystavovat názorům, které by mohly tvou víru ohrozit.

Argumentace zastánců spiknutí nemusí být ve všech ohledech pravdivá, přesto je těch argumentů více než protiargumentů. Rád se podívám na videa dokazující, že Moore a jemu podobní, nemají pravdu. Nicméně ta videa, co jsem viděl na youtube, nejsou jednoznačná:

Konkrétně jestli trval pád WTC 9 nebo 16 sekund, není myslím tolik podstatné. Při řízené demolici nemusí budova padat rychlostí volného pádu. Uvážíš-li hmotnost pater, z nichž každé má nějakou setrvačnost, určitě tím bude ovlivněna i rychlost pádu. Budova by padala rychlostí volného pádu pouze tehdy, byla-li by patra ideálně pevně spojena navzájem, tedy bez jakékoli pružnosti.

U většiny těchto videí lze nalézt nedostatky. Jsem rád, že existují, přesto mi vadí, pokud se holedbají tím, že právě na nich je vidět PRAVDA.

163800

24.6.2008 22:50

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163800

Ty na tom nejsi o nic lépe! A nejsi na tom o nic lépe ani v naprosto základních takových věcech. Zdá se mi, že argumenty konspiračních teoretiků jsou irelevantní, nepodstatné a odzákladu špatná. Ano uznávám, že mám proti konspiračním teoretikům předsudky, ale konspirační teorie ohledně 9/11 jsou nepravdivé. Volný pád WTC je nejenom irelevantní věc na zřícení mrakodrapu, ale i na zřícení pomocí výbušnin. Navíc u volného pádu byl odhalen podvod, špatné ustřižení na videa. Na videích konspiračních teoretiků nejsou nedostatky, na nich jsou přímo blbosti. Jen ať se "debunkerská" vydea holedbají tím, že na nich je PRAVDA, mě se to líbí, hnutí lhářů si také říká "Truth movement".

163861

25.6.2008 17:33

RE: Politická korektnost rulezz

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 163861

Panebože, to je zase snůška oficiální propagandy... Milý Anti-Anti, také jsi věřil oficiální verzi o zapálení Reichtagu? Že ne? Ale jak je to možné, je to úplně stejná habaďůra... Co budeš dělat, až celý ten podvod s 9/11 praskne a oficiálně budou ovlivněni lidé zevnitř? Co budeš potom vykládat? Budeš si sypat popel na hlavu? Kdepak, otočíš a najdeš si něco jiného, protože ty prostě nejsi schopen připustit, že by někdo dělal určité věci jen z hlediska svého zisku, s naprostou lhostejností vůči svým vlastním lidem... Ale co jsou ti vlastní lidé? Pouze prostředky pro vytváření bohatství... Nic víc... A pokud si myslíš, že jsi pro mocné něco víc, než věc, hodně se pleteš... Ale vzhledem k tvému mládí a tomu, že jsi nezažil komunismus a jeho propagandu, která je dnes mimochodem ještě mnohem horší, toleruji tvoji naprostou naivnost, která je téměř dětská... [chechtot]

163920

26.6.2008 17:05

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163920

Jdi někam s Hitlerem a jeho Reich, Hitlera jsem stejně jako vy nezažil. Svědky k vašim konspiračním teoriím nemáte a konspirační teoretici stále obíhají tento svět po televizních studiích, kde se jim vysmívají. Předveďte jeden citát jednoho svědka u Pentagonu, který by dosvědčil vaši teorii! Nemáte ho ani téměř sedm let po útoku.

Zeptám se vás, praskne někdy spiknutí kolem 9/11? Proč by mělo prasknout, když nemáte žádného svědka a už téměř sedm let nemáte žádné důkazy a jen kvičíte, že za letadlem nesmí být bílá stopa či že se musí najít určitý počet mrtvých. Videa zásahu do Pentagonu tu jsou, fotografie trosek taktéž. Nějaký důvod nevěřit oficiální teorii?

163974

26.6.2008 17:27

RE: Chcete důkaz místo slibů?

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163974

Důkaz místo slibů [velký smích]

163978

26.6.2008 17:01

RE: Politická korektnost rulezz

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163974

Vložený obrázek

Tam se motá nákej svědek, co čučí na tu díru od něčeho, co prosvištělo metry betonu.
No a druhej svědek čučí na ten motor s toho boeingu, kterej se nějak tím vedrem scvrknul na zlomek svý původní velikosti (asi mizernej titan).
No a pak se nediv, že se nakonec vypaří celý letadlo, aniž by si štrejchlo o barák… [překvapení]

163979

26.6.2008 18:45

RE: Politická korektnost rulezz

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 213.?.?.?

Reakce na 163979

Jste off topic. Ten článek není o 9/11. Prosím, jděte se o tom bavit na fórum Zvědavce nebo někam jinam. Nenuťte mě, abych celou větev tady musel mazat.

163986

27.6.2008 0:06

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163986

Já si pane Stworo myslím, že okolnosti vyšetřování kauzy 9/11 velice úzce souvisí s tématem pravidel politické korektnosti a to že se nesrovnalosti v kolapsech WTC atd. zde ve vlákně probírají může jen pomoci znovu obnažit některé souvislosti a dalším a dalším čtenářům, kteří téma znají jen z pohledu mainstreamu, narušit jejich důvěru v tyto tzv. korektní či oficiální informace (důvěru v některé politiky) a zvýšit vlastní aktivitu při hledání odpovědí nejen v této kauze. Vše totiž souvisí se vším.

Dost mě překvapila vaše vyhrůžka smazání vlákna. Copak těch několik příspěvků navíc zahltí server nebo nějak naruší orientaci návštěvníků Zvědavce?[smích]

164007

27.6.2008 14:42

RE: Politická korektnost rulezz

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163986

Omlouvám se, nechal jsem se unést, je to mimo...
(Vlastně i moje žena mě s tím už kdysi vyháněla) [smích]

164043

26.6.2008 18:01

RE: Politická korektnost rulezz

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 163974

"Zeptám se vás, praskne někdy spiknutí kolem 9/11? Proč by mělo prasknout"
Nebudte naivni. Prece "neco" nepraskne pokud vladnou ti, kteym se to nehodi.
Jelikoz patrite k te strane, nechcete porovnat nesrovnalosti aby se nahodou neslo do hloubky. Nasledujici valka v Iraku vam jiste vyhovuje.

163980

9.8.2009 10:11

RE: Politická korektnost rulezz

Michal M 88.?.?.?

Reakce na 163861

anti anti ... promiň ale ty jsi fakt vůl...josu věci který prostě nevyvrátíš a tohle je jedna z nich

197483

24.6.2008 17:17

RE: Politická korektnost rulezz

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163680

Hola, google to promazal, nebo mám problém jen já? (Press For Truth) http://video.google.com/videoplay?docid=-2668063297344179304

163844

24.6.2008 17:36

RE: Politická korektnost rulezz

google 84.?.?.?

Reakce na 163844

nic som nepremazal, dalej to funguje. [mrknutí jedním okem]

google

163847

24.6.2008 18:05

RE: Politická korektnost rulezz

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163847

Tak to jsem klidný. Zkusím to zítra. [chechtot]

163848

25.6.2008 7:31

RE: Politická korektnost rulezz

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 163848

>Tak to jsem klidný. Zkusím to zítra. [chechtot]

Zkuste i tohle. Tomu neodolá a zajistě i uvěří anti-anti.

163889

22.6.2008 13:02

RE: Politická korektnost rulezz

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163664

ano na WTC7 spadl kus betonu a proto se zhroutila o pár hodin později sama bez jakéhokoli přičinění sama do sebe tak že z ní prakticky nic nezbylo... [zmaten]
přírodní zákony platí vždy a všude kromě jediné výjimky - manhattan 11.9.2001 [velký smích]

163705

22.6.2008 13:11

RE: Politická korektnost rulezz

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 192.?.?.?

Reakce na 163705

>ano na WTC7 spadl kus betonu a proto se zhroutila o pár hodin
>později sama bez jakéhokoli přičinění sama do sebe tak že
>z ní prakticky nic nezbylo... [zmaten]

>přírodní zákony platí vždy a všude kromě jediné výjimky
>- manhattan 11.9.2001 [velký smích]

Zriceni dvou obrovskych budov vedle a pozar zpusobil zriceni tehle budovy. Co je na tom proti prirodnim zakonum? A vy jste nejaky odbornik na prirodni zakony? Zacinam byt dost pesimista kdyz se koukam tady na ty nazory. Co by se asi stalo kdyby se staly vetsinovymi? Doslo by k celosvetovemu upadku protoze nikdo jiny nez USA je schopny jakztakz udrzovat v casti sveta poradek. A kdyz USA nebudou bude i v dnesnich vyspelych zemich chaos, hlad a bida. Mozna na dalsich tisic nebo dva tisice let. Mozna navzdy. A to si mistni diskutujici preji?

163707

22.6.2008 13:21

RE: Politická korektnost rulezz

sxgo 78.?.?.?

Reakce na 163707

Takže si to prečítaj aj s komentármi...
http://911blog.yweb.sk/forums/213/Debunking911.html

163709

22.6.2008 13:29

RE: Požár??????????????????

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163707

http://www.youtube.com/watch?v=GEPjOi2dQSM
[smích] [překvapení] [cool] [chechtot] [velký smích] [vyplazený jazyk]

163712

22.6.2008 13:55

RE: Politická korektnost rulezz

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163707

Prohlédl jsem si Váš odkaz, ale tento je ještě lepší: http://www.youtube.com/watch?v=iBHi9CbrNf4&feature=related

Evidentnější důkaz nárazu "čehosi" do Pentagonu už asi ani není třeba hledat. Na tom Boeingu dokonce vidim i ty "vystrašené lidičky", co koukaj z oken.

163715

22.6.2008 15:59

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163715

Mrknul jsem na ten bulshit. Měl by tam být "ocas letadla" - přesně v obrysech vzrostlého stromu, který tam stál už před tím. [chechtot]
To něco bílého tam vykládají za kondenzační stopu - až na to, že při teplotě 20°C se kondenzační stopa nevytváří. Kondenzační stopa z vodních par vzniká při teplotě -50°C ve velkých výškách. Mrkněte na start letadla, při kterém motory pracují naplno. Žádná kondenzační stopa.

163722

23.6.2008 20:10

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163722

Chemtrails jsou jiná konspirační teorie. [pláč] Kondenzační stopa, ale má vypadat takto, ne jako točící se vzduch, který je během vteřiny pryč.

163789

23.6.2008 22:21

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163789

Bílá stopa vzniká např. za raketou.

163801

24.6.2008 13:37

RE: Politická korektnost rulezz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 163801

Bílá? To určitě! Za ruskou raketou vzniká rudá stopa (a samozřejmě i šedé nebo jinak barevné zplodiny) ! Jak to, že tedy (kouřová, asi šedá či bílá) stopa po raketě není na zachycena na záběru kde vybuchuje Pentagon a zcela se rozplyne. Zplodiny (i ty bílé) z raketového motoru by přeci měly vydržet déle než vteřinu. Nějaké další otázky? Či další předložení lživé spekulace?

163830

24.6.2008 19:03

RE: Politická korektnost rulezz

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163830

Asi ťa sklamem, ale tá stopa na záberoch vidieť je a vraj má ísť o dym z motora poškodeného nárazom do pouličnej lampy.
Chcel by som týmto požiadať všetkých ľudí bez paranoje aby mi vysvetlili mechanizmus vzniku takejto hutnej dymovej stopy v turbulenciách vznikajúcich za krídlom pristávajúceho lietadla.

163851

24.6.2008 19:03

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163830

Raketa na snímku se nachází za sloupkem na parkovišti. Bílá stopa tak je vidět, ale plamen už ne.

163853

25.6.2008 0:12

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163853

A svědectvím svědků se vám nechce věřit? Já na videu vidím rozmáznutý flek o tvaru letadla.

Navíc, kouř od rakety vydrží ve vzduch déle, než "chemtrail" z letadla.

163869

25.6.2008 0:17

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163869

CIA má roční rozpočet 10 mld. dolarů. Podplatit pár svědků je pro ně maličkost.
Já na tom videu vidím kromě kouře velký prd. Údajný ocas letadla je ve skutečnosti vzrostlý strom ( prohlídni si to snímek po snímku ).
Když "něco" narazilo do Pentagonu, vyšlehl plamen a tepelné záření vypařilo kapičky vody tvořící kouřovou stopu.

163870

24.6.2008 23:43

RE: Politická korektnost rulezz

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163869

za letadlem ve výšce několika metrů nad zemí nejsou vidět NIKDY ŽÁDNÉ stopy [mrknutí jedním okem]
navštivte libovolný letecký den nebo se běžte podívat na letiště místo plácání nespočetněkrát vyvrácených nesmyslů zde
mimochodem spousta jiných očitých svědků - hasičů mluví o jakýchsi výbuších v podzemí WTC asi měli halucinace : )

163871

26.6.2008 15:55

RE: Politická korektnost rulezz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 82.?.?.?

Reakce na 163871

NELŽI. Takhle vypadá start letadlového motoru. Plamenu za motory si nevšímej, ale povšimni si bílého obláčku za motorem.
http://www.youtube.com/watch?v=bB2G5c1PPng&fea....

163971

26.6.2008 17:13

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 163971

Takhle vypadá start letadla. Tvoje video ukazuje tryskový motor s vážnou poruchou.

163976

27.6.2008 15:02

RE: Politická korektnost rulezz

anti-anti 82.?.?.?

Reakce na 163976

Poslal jsi špatný start. Za letadlem se vytyčuje ohromný mrak "chemtrailu", které nevypadá ani jako prach ze země, ani jako běžná mlha. Chemtrail pravda po startu letadla již není vidět, ale to nemění nic na tom, že vaše napadání "anomálií" u "oficiálních teorií" je neopodstatnělé a nejedná se o anomálie. Teď snad nemůžete mít námitku, když jste poslal letadlo s kondenzační stopou za svým letadlem a nepomůže vám ani tvrzení, že za motorem letadla nemá a nesmí šlehat plamen a plamen za motorem znamená vážnou poruchu.

Navíc motor nemá vážnou poruchu! Anglický komentář k tomu říká:
Test motoru po údržbě. Je to běžné. Když mechanici upevní nový motor a poprvé ho spustí je palivová část plná nějakého oleje, který ho zakonzervovává. Ten může hořet dokud se všechen nespálí a "čerstvé" palivo se dostane do trysek, pak nepotřebný zmizí. Tak žádná panika! Létání je bezpečné!

164044

27.6.2008 16:27

RE: Politická korektnost rulezz

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 164044

Letadlo na mém videu startuje z mokré vzletové dráhy a tryskové motory rozfoukávají vodu na dráze. Proto oblak zmizel hned, jak se letadlo odlepilo od země.
Pokud byl motor plný oleje, tak olej musel vyhořet. Proto ty plameny.

164046

25.6.2008 9:51

RE: Politická korektnost rulezz

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163869

A ktorých svedkov? Tých čo videli Boeing, alebo tých čo videli niečo iné? Ja na videu vidím rozmazaný fľak v tvare Rumcajsovej bambitky. [velký smích]
>Navíc, kouř od rakety vydrží ve vzduch déle, než "chemtrail" z letadla.
Radšej nekonšpiruj, moc ti to nejde, prenechaj to paranoikom. [mrknutí jedním okem]

163891

26.6.2008 19:17

RE: Politická korektnost rulezz?

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 163853

Kondenzacni stopy vznikaji ve vysce a ne nizko nad zemi.

163993

23.6.2008 17:04

RE: Politická korektnost rulezz

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163715

Pripusťme, že na videu je let 77... Ale kde je NORAD, prípadne stroje zo základne Andrews a Patrioty chrániace bezletovú zónu nad DC. Jediné čo v US Army funguje sú kamery? Útok na Ministerstvo Obrany a Generálny štáb prišiel 40 minút!!! po náraze druhého lietadla do WTC.

163785

23.6.2008 18:21

RE: Politická korektnost rulezz

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163785

Kamery taky nefungovaly, jinak by natočily let 77 z více míst. Zdaleka ne vše, co tvrdí hypotézy konspirátorů, je skutečnost. Tyto teorie vznikají z nedostatku informací. Nedůvěra v oficiální verzi útoku na Pentagon (záběr neprokazuje ani nevyvrací vůbec NIC) zcela oprávněně živí nedůvěru k celé kauze.

163788

24.6.2008 14:41

RE: Politická korektnost rulezz

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163788

>Kamery taky nefungovaly, jinak by natočily let 77 z více míst.
Omyl, záberov existuje viac, boli skonfiškované a nezverejnené, to je fakt.
>Zdaleka ne vše, co tvrdí hypotézy konspirátorů, je skutečnost. Tyto teorie vznikají z nedostatku informací.
Súhlasím, preto sa treba držať faktov. K vypnutiu transpondéra a odklonu z trasy letu 77 došlo 5 minút pred druhým nárazom do WTC. V čase 9:03 (2. náraz, južná veža) bol let 77 vzdialený od Pentagonu 330 míľ (40 minút letu), bez komunikácie a mimo kurz. Počas tejto doby nezareagoval NORAD (nonstop zabezpečenie vzdušného priestoru nad USA+Canada do 10 minút kdekoľvek nad kontinentom), nezareagovala letecká obrana DC (Andrews Air Force Base, 18 míľ východne od Pentagonu, nezávislé nonstop zabezpečenie vzdušného priestoru nad Washingtonom, 2 bojové letky v stálej pohotovosti) a nezareagovala ani pozemná obrana (nezávislý systém protivzdušnej obrany Patriot, nonstop zabezpečenie vzdušného priestoru nad Washingtonom, primárne zameraný na obranu White House, Pentagon a Capitol). Let 77 pred nárazom viac ako 4 minúty manévroval v prísne zabezpečenej bezletovej zóne, identifikovaný ako no-friendly s vysoko pravdepodobným kamikaze zámerom a to všetko v čase najvyššej bojovej pohotovosti. Napriek tomu všetkému obrana zlyhala. To sú fakty. Otázka na záver: objasnilo oficiálne vyšetrovanie príčiny tohoto zlyhania?

163837

24.6.2008 14:44

RE: Politická korektnost rulezz

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163837

"Kamery taky nefungovaly" jsem zapomněl dát do uvozovek. [smích] Existují svědectví, že jiné záběry byli zabavené FBI. Svědectví není fakt. "Fakt" je, že do Pentagonu cosi vletělo. Zda to byl Boeing či střela jsou jen hypotézy. Jedna z nich je nutně lživá.

163840

24.6.2008 18:47

RE: Politická korektnost rulezz

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163840

>Svědectví není fakt.
Som rád, že to vidíš takto. V tom prípade sa nemusíme zbytočne zaťažovať očitými svedkami a ich rozpornými výpoveďami. [mrknutí jedním okem]
>"Fakt" je, že do Pentagonu cosi vletělo. Zda to byl Boeing či střela jsou jen hypotézy. Jedna z nich je nutně lživá.
Nielen vletelo, ale vybúralo tunel do troch prstencov, ktorých vonkajšie steny tvorí pol metra hrubý železobetón, to je 3x2x0,5= 3 metre železobetónu (a to nerátame vnútorné priečky a čerstvé spevnenie vonkajšieho prstenca v mieste nárazu). "Fakt" je, že raketa toto dokáže, ale či to dokáže Boeing je hypotéza, naviac oslabená faktami, že neexistuje spoľahlivý dôkaz o tom, že by sa motory lietadla (najmasívnejšie a najťažšie konštrukčné prvky) dostali aspoň dovnútra prvého prstenca a línia tunela paradoxne zodpovedá čumáku stroja. Z vyššie popísaných faktov tiež vyplýva, že katastrofálne zlyhala obrana tohoto komplexu, pričom ako príčina sa núkajú dve hypotézy: buď došlo k rozsiahlej sabotáži vo vnútri obranných zložiek, alebo k nej nedošlo a celá obranná akcia prebehla v súlade s rozkazmi. Skús vysvetlenie pohľadať v oficiálnom reporte vyšetrovacej komisie a daj mi vedieť.

163850

22.6.2008 13:40

RE: Politická korektnost rulezz

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163707

Kdepak semtexi, nic z toho co píšeš si místní diskutujíci nepřejí. Stejně tak si ale nepřejí aroganci moci, manipulace, pokrytectví a lži mocných a jejich lokajů, které mají ospravedlnit boj za pravdu, lásku, mír ve světě a tzv. demokracii.

Dokud si lidé všeobecně neuvědomí starou pravdu: co nechceš, aby jiní činili tobě nečiň ty jim, dotud se poměry na této planetě k lepšímu nezmění a to se přesně týka např. i poměrů na palestinských územích okupovaných usraelem.

Paradoxně činy mocných, které mají poměry otočit k lepšímů způsobují pravý opak a paradoxně jim to přináší větší zisky a další koncentraci moci na úkor zblblé většiny.

Proč myslíš, že se sociální nůžky celosvětově rozevírají stále více? Do kdy myslíš, že to ještě půjde? Do další globální války, která za vším učiní tlustou čáru a pojede se odznova?

Příklad? Jak hodně se Usraeli + koalici podařilo eliminovat terorismus v Iráku, Avghanistánu po svobodu přinášejících invazích a omazit produkci drog, kterou talibán hodně přiškrtil???

Kamarádovi Saddámovi se po tom co se vymkl kontrole CIA začaly vyčítat zločiny proti lidskosti a statisíce mrtvých nevinných Iráčanů. Jaký je poměr mrtvých civilistů z tohoto pohledu způsobený svobodu přinášejícími demokratickými vojsky? Zvěrstva, kterých se vojáci demokracie na cizím území vůči civilistům dopouštějí tě také nevzrušují?

PS: A pokud se týka kolapsu WTC7, za který podle tebe může pád dvojčat, tak zkusil ses zamyslet proč tedy stejně jako WTC7 nezkolabovaly do základů i další okolní budovy, navíc stojící mnohem blíže WTC1/2???

Nebylo to proto, že narozdíl od WTC7 v nich neměly expozitury FBI a tajné služby a nebyly v nich ani archivy s materiály připravenými pro vyšetřování obrovských burzovních a jiných tunelů, ktere tak nějak náhodou při kolapsu WTC7 zhořely???

To jsou náhodičky, co? Nezvykle velký prodej akcií dotčených leteckých společností těsně před útoky a podivná pojistka taťky Silverstouna a další "podivnosti" ti taky asi nic neevokuje, viď.

Ano, strašit terorismem, chaosem a bídou to společně s mocenskou "elitou" to by ti šlo. Že na tom strachu ale tito panáčkové královsky vydělávají stejně jako zdejší diskutér anti-anti už nevidíš nebo vidět nechceš. Jak řekl Hus, když jej upalovali a prostá žena přiložila na hranici dřevo, přesto že právě za práva obyčejných lidí jako ona J. Hus proti pokrytecké církevní potažmo světské oligarchii nejvíc bojoval: SVATÁ PROSTOTO/A.
jansmith[smích]

163716

22.6.2008 13:45

RE: Politická korektnost rulezz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 163707

>Zriceni dvou obrovskych budov vedle a pozar zpusobil zriceni tehle >budovy. Co je na tom proti prirodnim zakonum? A vy jste nejaky >odbornik na prirodni zakony? Zacinam byt dost pesimista kdyz se >koukam tady na ty nazory. Co by se asi stalo kdyby se staly >vetsinovymi? Doslo by k celosvetovemu upadku protoze nikdo jiny nez >USA je schopny jakztakz udrzovat v casti sveta poradek. A kdyz USA >nebudou bude i v dnesnich vyspelych zemich chaos, hlad a bida. >Mozna na dalsich tisic nebo dva tisice let. Mozna navzdy. A to si >mistni diskutujici preji?

[překvapení] je vůbec takováhle naivita možná??? To je jak "Rudá záře nad Kladnem" á la USA, leho atd.
To musí být prolhanost k sobě i k okolí to není prostě možné, že někdo TAK nepřemýšlí a papouškuje Fox, Nova a podobné zdroje informací..

163717

22.6.2008 15:29

RE: Politická korektnost rulezz

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 163707

vy hájíte USA a lež kolem 9/11 tak urpotně že to vypadá že jste osobně byl pasažérem v těch unesených letadlech [smích]

163719

22.6.2008 21:00

RE: Politická korektnost rulezz

kubrt 89.?.?.?

Reakce na 163707

Týýýý pikaso, další tisícetá říše...dík, jedna (třetí zvaná Velkoněmecká - pokud jste absolvent US school )už v Evropě byla. Vlastně dvě - první byla Říše Římská (kam se poděla ta druhá vskutku nevím, školy nemám). Ta sice vydržela krapítek dýl než ta druhá, ale její rozklad možná trošku napoví...

163743

22.6.2008 11:59

RE: Politická korektnost rulezz

sxg 78.?.?.?

Reakce na 163653

Debunker??
Podľa mňa je debunker toto:
http://www.pentagonstrike.co.uk/pentagon_cz.htm

163700

22.6.2008 17:41

RE: Politická korektnost rulezz

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163653

Nekorektnost a strkani hlavy do pisku je jiste blbost. Nektere veci je potreba rict tvrde a na rovinu, ale lze pritom mozne zustat slusnym clovekem s jistou moralni urovni. K tomu je vsak zapotrebi netrpet chorobou nadrazenosti a nedivat se na lidi skrze optiku menecenosti. Velice by me zajimalo na cem se vazi nebo meri ta cena lidskeho zivota. Na necem prece musi myslenka nadrazenosti stat?

163735

23.6.2008 22:03

RE: Politická korektnost rulezz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 163653

Promiň, ale argumentuješ úplně stejně. Pokud "Zvědavec propaguje teorii odstřelu WTC", ale "nemá pravdu", jak jsi si zrovna ty jist, že pravdu znáš? To je argument proti argumentu.

"A lháři pak ovlivňují celý svět skrze dezinformování obyvatel" - jistě, ale opět - jak poznáš toho lháře? Dělá z člověka slušného jeho funkce? Jeho tituly? Snad že lidi ve vysokých kruzích nelžou? A vůbec, politici nelžou?

"Cigánech, postiženým říkat kriplové či mrzáci" - souhlasím, existuje určitá míra v používání slov. Proto by měla být používána s citem. Jenže redefinovat "bombardování" na "šíření ideálů svobody", je věc jiná. Tohle je příklad podobné, politicky korektní, redefinice.

Válka je mír.

163797

23.6.2008 3:05

nastal ten pravy cas

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 129.?.?.?

Neni jinyho vychodiska jak zacit s nima jednat nesmlouvave. Vladci si s nama delaji co chteji, nedodrzuji sliby, proto je treba vzit si je na musku. Stacilo by jejich pribuzny. Videli by jste jak by nas zacali akceptovat.

163758

23.6.2008 5:46

RE: nastal ten pravy cas

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163758

Reknu uprimne nemam vubec rad lidi, co jsou si ochotni vzit na musku neci pribuzne, obvzlast kdyz "nejlepsi cil" byvaji stari lide nebo deti. [pláč] [naštvaný] Nedelam si iluze o mocnych tohoto sveta. Avsak nekoho, kdo by si vzal na musku jako rukojmi neci pribuzne povazuju za mnohem vetsi ksindl, ktery neminim akceptovat. Toz asi tak. [bliji]

163759

23.6.2008 11:39

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 85.?.?.?

Reakce na 163759

Souhlasím s René Bartoškem. Pravda a spravedlnost se pomocí zla nevybuduje.

Naopak, zlo (násilí) plodí zase jenom zlo a ti, kteří tak ve jménu spravedlnosti konají ztrácejí to, co ti na opačné straně barikády, byť o pravdě a lásce stále hýkají, nikdy neměli.

Jsou to Morální a Lidské principy (zákony), které jsou tím, co tady na této planetě má člověk za úkol prosadit a proč tady mimo jiné vůbec je. Tedy dobro, spravedlnost a důstojné podmínký žití pro všechny zúčastněné a ne jen pro ty tzv. "vyvolené" a narozené v té spravné kolébce.[smích]

163776

23.6.2008 16:33

RE: nastal ten pravy cas

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 163776

Několikrát jsem si přečetl poslední odstavec Vašeho příspěvku, pane Jene. A zkusil jsem si představit, jak by svět fungoval dle Vašich idejí:

1. Všichni bohatí (vesměs chytří, vzdělaní a pracovití lidé) se s okamžitou platností přestanou starat o své "sobecké" zájmy a všechny své síly věnují "dobru, spravedlnosti a důstojnému žití všech" ostatních.

2. Začnou své majetky vynakládat na obživu dětí těch, kteří dělají děti ve velkém jen z potěšení ze sexu, o jejich budoucnost se nestaraje. Ti v náhlém blahobytu svou reprodukční aktivitu ještě stupňují.

3. Starost o miliony dětí add 2) nedovoluje bohatým si pořídit děti vlastní.

4. Tato generace bohatých vymírá bez majetku a potomstva a jejich funkce se ujímají ti méně bohatí.

5. Děti bezstarostných rodičů add 2) jsou též bezstarostné a pořizují si houfy vlastních dětí, o něž se opět mají (ve jménu lásky a dobra) postarat jiní.

6. Bez vlastního potomstva vymírá i skupina těch méně bohatých. Již není bohatství. Zbývají už jen chudí (majetkem i duchem). Jsou jich desítky miliard.

CO DÁL?

163783

23.6.2008 19:28

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 163783

Ahoj Vojto, je milé se zde v debatě zase setkat. Ani tentokrát se ale naše pojetí vnímání reality neshoduje. Ty vidíš Svět skrze majetky a sociální a jiné rozdíly mezi lidmi a na druhou stranu tě asi ani nenapadne, že ty hmotné rozdíly nejsou v žádném případě způsobené lidskou přirozeností, ale uměle ideologiemi, zneužitými náboženstvími a kořistnickými systémy založenými právě na maskované snaze jejich ideologů získat a udržet moc a mít se společně s nezbytným počtem svých lokajů a bodygárdů lépe než ti méně šťastní, tedy ti jak jsem psal jinde, kteří se nenarodili v té správné kolebce.

Zkusil ses někdy zamyslet nad tím, jak bys uvažoval o fungování světa, kdyby ses narodil chudé rodině třetího světa, která žije pod hranicí bídy a nemá zbsolutně žádnou šanci svůj úděl změnit? Která žije pod hrozbou genocidy ve smyslu vražd, znásilňování a usekávání končetin lidem, aby nemohli volit, a to ze strany sfanatizovaných násilnických lokajů, kteří slouží deprivantům, kteří si tak budují pro sebe ráj na zemi??? Uvědomil sis, že tyto poměry jsou výsledkem historicky zištné koloniální politiky nejmenovaných mocností, které nyní tak rády verbálně a bez sebereflexe a přiznání příčin a následků nastolují ty "správně" demokratické vazby?


Slyšel jsi někdy o tom, jak zanedbatelná částka světových výdajů na zbrojení, kde bojovník za demokracii US vynakláda ročně tolik jako všechny ostatní mocnosti dohromady a permanentně bojuje ve false a předem prohraných válkách, by vyřešila problémy hladovějících Afriky? Navíc nastolovat spravedlivost a dobro za použití zla, a to zvláště na cizích územích nelze.

Zlo plodí zase jenom zlo a to je velká duchovní pravda hned vedle té, která říká: nečiň druhým to, co nechceš, aby oni činili tobě. To by si měli uvědomit i příslušníci našich českých nikoli mírových, ale bojových jednotek, když je systém vysílá ve vrtulníku nebo od velkého bráchy zapůjčeném humvee do tzv. prostorů odpovědnosti v Avghánistánu nebo Iráku.... Zvěrstva, kterých se koaliční vojska při prosazování demokracie v těchto zemích na civilním obyvatelstvu dopouštějí tě také nijak nevzrušují??? Aha, když se kácí les, létají třísky, že? Jdi a běž to řict lidem, kterých se to osobně týká.[smích]

To be CONTINUED:

163790

23.6.2008 20:10

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 163783

DOKONČENÍ:

Ptáš se, jak by svět fungoval dle mých idejí a já na to musím odpovědět, že se vůbec, ale vůbec[smích] nejedná o mé ideje.

To, co jsem zmínil jsou ideje jinších[smích] myslitelů a filozofů této planety než jsem já a můžu tě ubezpečit, že pokud by byl svět spravován podle těchto idejí, rozhodně by nebyl v horším stavu, než jak vypadá současná tristní planetární realita, ve které žijeme my nyní a jak vypadala mnohem drsnější realita za dob našich předků tisíciletí zpátky. To, že se fungování světa za uplynulá staletí pro běžné lidi přece jen změnilo k lepšímu je zásluhou i toho, že do něj ti moudří (což není to samé jak chytří!!!) postupně implementovali zákony na ochranu slabších (zranitelných), tj. zákonů které si na oligarchii vynutili právě ti chudí a bezprizorní, norem, které odlišují člověka od nižších živočišných druhů.


Ať si to naši chytří a často velmi bohatí spoluobčané přiznají nebo ne, budoucnost lidské civilizace je ve spolupráci a udržitelném rozvoji založeném na rovnosti, skromnosti, porozumění, vzdělání pro všechny a humánních idejích duchovních i jiných učitelů. Dokud si ale samozvaná oligarchie nepřizná, že jako lidské bytosti jsou i přes pokusy eugeniků úplně stejní lidé jako ty milióny ostatních (tzv. obyčejných) a že změna k lepšímu je možná jedině skrze činy DOBRÉ a výhodné pro všechny zúčastněné a nikoli ZLO a že si svoje majetky a kredity po smrti nikam nevezmou, dotud povede tuto planetu nadále do neudržitelnému konzumu (viz.legrační glorifikace HDP jako ukazatele životní úrovně) a nakonecke sebezničení.

A co DÁL? To uvidíme a možná, že bod zlomu už není tak daleko. Těm, kteří se již vymanili z "Matrixu" a začínají být vůči mocenské mainstreamové a pokrytecké propagandě imunní nezbývá než sledovat cvrkot a v rámci svých možností na své úrovni přispívat k humanizaci prostředí, ve kterém jsou nuceni fungovat. Jedna z možností jak měnit manipulované povědomí většinové populace směrem k realitě je i zde na Zvědavci.
jansmith[smích]

163791

24.6.2008 22:52

RE: nastal ten pravy cas

Fatima 195.?.?.?

Reakce na 163791

Někdy mně napadá,že je vskutku obtížné a možná i nesmyslné vsunout ruku do běžícího stroje ve snaze jej zastavit. Jde o to ale vůbec? Měnit manipulované povědomí je asi taky jen iluze. Kdo chce hledat a kdo hledá, cestu najde. Neboť psáno jest...Proste a bude vám dáno, hledejte a naleznete, tlučte a bude vám otevřeno Mt.7:7-11...Celý tenhle pokřivený svět, tahle lidskou zkažeností infikovaná krásná modrá planeta skutečně leží zatím v moci toho zlého 1.J.5:19...a je to s postupujícím časem stále děsivější divadlo.
Lidé sami nic nezmůžou...vždyť člověk vládne člověku k jeho škodě, jak říká moudrý Šalomoun slovy Kazatele Kz 8:9.Ale i moc zlého je jen do času.Tož věř Jane Smihti a hledej a nezapoměň na důrazná slova Kristova, ve kterých nabádá všechny hledající k bdělosti ...Bděte tedy, neboť nevíte, kdy pán domu přijde, zda večer či o půlnoci nebo za kuropění nebo ráno; aby až znenadání přijde, nenalezl vás spící (Mt 13:33)

163862

24.6.2008 5:57

RE: nastal ten pravy cas

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163783

Ale realita ke ponekud jina mate Vojto naz tato reorie, takze realne problemy budou trochu jineho razu. I kdyz po te, co jsem maldeho Rotschilda slysel tvrdit, ze Zeme je zrejme nejdal od Slunce, coz povazuju za ponekud skolackou chybu, tak bych za "elitarstvi" skutecnych elit nedal zlamanou gresli, obvzlast kdyz na rozdil o d prirody ve spolecnosti existuji diky majetku zatracene nerovne sance umoznujici se mit vice nez dobre zrejme i linym namyslenym hlupakum, nebo se mylim? [mrknutí jedním okem]

163815

24.6.2008 14:40

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 163815

Nemýlíte, René, ale to co jste napsal je za hranicí chápání mnoha v iluzi žijících lidí.[smích]

Většina těchto "přitakáváčů" zmiňovaných systémů nejsou apriori zlí nebo hloupí, oni jen nevidí, že je systém vysává úplně stejně jako všechny ostatní a vede do úplně stejné "laboratoře". Určitá sorta tzv. lokajů těchto pokřivených systémů se tak ale chová proto, že v nich mají navrch sobecké pudy z dob, kdy byl člověk ještě na nižších úrovních vědomí a že doufají (s dolárky v očích[smích]), že pokud budou pravidla svých mocipánů náležitě dodržovat a "snažit se", jednou přijde den, kdy se dostanou na jejich úroveň se všemi benefity a požitky v TV a filmech předkládaných. Ó ty lidská naivito.


Proto se domnívám, že těch skutečných deprivantů, kteří tuto planetu skrze své často mafiánským způsobem nabyté peníze a armádů lokajů spoza opony ovládají, je jen mizivé procento. Další jen buď ze strachu nebo pro chamtivost kolaborují.

Většina lidí této planety žije ve snu nebo řekněme iluzi a má vědomí zastřené pomýlenou, negativní a pokryteckou výchovou (propagandou, reklamou) tak, že bez toho, aby jim někdo pomohl, sami mají šanci na probuzení minimální. Ano, velké tragedie nakonec otevřou oči i těm největším zabedněncům, ale to už je většinou hooodně pozdě.

Proto hlavním posláním lidí, kteří již skrze oponu vidí, je nenechat v klidu brainwashed podvědomí spoluobčanů. Nejde jenom o to na důkazech a faktech srozumitelným způsobem objasňovat i jiné pohledy na dění kolem nás než ty tzv. košér a poukazovat na manipulace nástroje k ovládání lidí - mainstreamu -, ale hlavně naučit maximum nevědomých lidí nezávislému a kritickému pohledu na Svět, aby si dokázali dávat věci před přijetím jakéhokoli stanoviska do historických i dalších souvislostí.

A navíc, aby v neposlední řadě dokázali číst mezi řádky a uměli na dálku detekovat aroganci moci, mlžení a pokrytectví ovčáků. [mrknutí jedním okem][mrknutí jedním okem]

163839

25.6.2008 2:20

RE: nastal ten pravy cas

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 163839

> hmotné rozdíly nejsou v žádném případě způsobené lidskou přirozeností, ale uměle ideologiemi, zneužitými náboženstvími a kořistnickými systémy založenými právě na maskované snaze jejich ideologů získat a udržet moc a mít se společně s nezbytným počtem svých lokajů a bodygárdů lépe než ti méně šťastní ...

Víte pane, kdysi jsem z donucení musel studovat cosi, čemu se říkalo "vědecký komunismus". Všichni včetně přednášejících věděli, že je to nebezpečný blábol. A Vy nám jej zde zkoušíte znovu přednášet. Proč? Vás nepoučily desítky milionů vyvražděných a stovky milionů trpících lidí? Vy snad nevěříte historikům?

Zkusím bez emocí vyvrátit Váš základní blud. Dle Vás jsou si všichni lidé rovní. Na počátku dvacátého století žili na území naší dnešní vlasti čtyři pánové s manželkami. František Křižík, Karel Čapek, Jaroslav Heyrovský a Dezider Lakatoš.

První tři z nich po sobě zanechali lidem ohromné bohatství. A několik málo vzdělaných potomků. Rodina Lakatošova po sobě zanechala především hořkost okradených. A dnes čítají všichni potomci tohoto páru v páté generaci již více než 500 lidí. Jde většinou o funkčně negramotné občany, žijící z trestné činnosti a sociální podpory. Protože ta je velmi štědrá, lze oprávněně očekávat, že v další generaci (rok 2020) přesáhne jejich počet 1000. Bude-li každý další Lakatoš mít jen 4 děti, bude na konci tohoto století žít v Čechách na čtvrt milionu potomků rodiny Lakatošů!

Dle Vaší teze jsme si všichni rovni. Dnešní Lakatošové jsou skutečnou spodinou společnosti. O tom určitě nebude sporu. A to i přes fakt, že žijí již pět generací ve společnosti kulturních, čestných a tvořivých lidí typu Křižík, Čapek či Heyrovský. A teď ona zásadní otázka. Která ideologie či náboženství těm chudákům Lakatošům po celé dvacáté století vymývala mozky tak, že se stali onou spodinou? Proč tatáž ideologie nevymyla mozky zbývajícím třem pánům a jejich potomkům?

Další důležitá otázka. Jestliže se na mentalitě Lakatošů za posledních pět generací nepodařilo nic zásadního změnit, nelze racionálně předpokládat, že se to podaří v následujících generacích. A přidají-li se k Lakatošům klany Bodijů, Žigů, Kotlarů, Dunků, Červeňáků, Rakašů, Bílých, ... ? A každý z nich bude mít na konci století statisíce lidí? Co bude potom?

163881

25.6.2008 7:21

RE: nastal ten pravy cas

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163881

Jak je to se startovaci lajnou je nejaky rozdil mezi ekosystemy a lidskou spolecnosti? Mohou v lidske spolecnosti byt ba vrcholu i mene uspesni jedinci vlivem nerovnych podminek ve stejne mire jako v ekosystemech?

163886

25.6.2008 15:04

RE: nastal ten pravy cas

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 163886

Nevím, zda správně rozumím položené otázce, pane Bartošku. Lidská společnost je přece nedílnou součástí přírody, tedy všech ekosystémů. Vytrhneme-li ji, okamžitě bez ostatních částí přírody zahyne.

A startovací lajna? Jakoupak měl asi výhodu mezi ostatními ševci ten se jménem Baťa? A co syn klempíře z Vratislavic, jehož jediným vysokoškolským vzděláním byly přednášky, které chodil poslouchat načerno? Ano, mluvím o pánu jménem Ferdinand Porsche. Jakou výhodu měl zcela nedávno před ostatními podnikateli pan Jančura, zakladatel a jediný majitel Student agency?

Vaše představa, že majetek je zdrojem moci neschopných je naprosto mylná. Získá-li (dědictvím či jinak) velký majetek člověk malého ducha, nedokáže jej udržet, natož rozmnožovat. Zkuste se zamyslet nad životy lidí typu Presley, Monroe či Jackson.

163909

26.6.2008 5:07

RE: nastal ten pravy cas

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 163909

Startovaci lajna mezi mladaty medvedice nebo malymi vcelami, novou vceli kralovnou je zatracene rovna. Kdyz to vezmu pouze z hlediska schopnosti, tak rodice ci prarodice neovlivnuji a nemaji zajem ovlivnovat drahu dospeleho potomstva, prilis kontraproduktivni.

Lidska spolecnost vsak diky svym specialnim schopnostem nepodleha bezprostredne primo zpetnym biologickym vazbam. Nase vynalezavost dokaze castecne eliminovat a castecne odkladat pusobeni techto sil, ktere okamzite neustale balancuji vztahy mezi ostatnimi organismy. Myslite si, ze nejaka gentecika linie u zivych organismu, krome lidi muze mit vedouci postaveni v populaci po stovky let? Bata, Ford to jsou pouze fluktuace v celem systemu s naprosto zanedbatelnym statistickym podilem.

Mimochodem, co maji dnesni Fordove spolecneho s jejich iniciativnim a kreativnim prapredkem Henrym, ktery vysel z lidovych vrstev az blizko k vrcholu mocenske pyramidy, krome genu samozrejme? Kulturu, spolecenskou prislusnost danou socialnim prostredim, typ vzdelani...? Henry Ford by si spise rozumel s nejakym obycejnym Johnem Smithem z autoopravny, nez se svymi prapravnoucaty.

My lide prestoze jsme soucasti prirody, jsme i velmi specialnim organismem obdarenym schopnosti myslet a to i abstraktne, jsme schopni se nebiologicky diky rozumu prizpusobovat zivotnimu prostredi. Kolik generaci potrebuje nejaky savec, aby se prizpusobil zmene teploty o 10 C? Pokud nebude mit moznost migrace, tak je s nim amen. Kolik vysich suchozemskych organismu je kosmopolitnich? Nemluvme o oceanu, kde od nejake hloubky existuji do znacne miry konstatni podminky. Temna strana mysleni je schopnost presouvat hromadit negativa v budoucnu, zadny organismus nema schopnost zdevastovat nebo znicit biosferu jako clovek, at uz vojensky nebo ekologicky.

163937

25.6.2008 14:42

RE: nastal ten pravy cas

jansmith1984 193.?.?.?

Reakce na 163881

Ano Vojto, tvé chápání reality je přesně takové jak jsem jej popsal. Plné oddělování se od celku, plné duality a plné hledání rozdílů mezi lidmi místo hledání toho, v čem jsou stejní.

Přesně tak viděl svět Hitler zblblý eugenikou a ti, kteří mu ze zištných důvodů pomohli k moci a tudíž byli ONI fakticky za 2.sv. válku odpovědní. Hitler byl jen loutka, tak jak jsou loutkami ve hrách těch opravdu mocných někteří (ne všichni) současní politici a zákonodárci a primárně měl vytvořit 3. říši (že by NWO?) a tím umožnit těm za oponou neomezený celosvětový vliv. Nezdařilo se a paradoxně dostal na prd-el (vše se zhatilo) zejména od údajných komunistů ze SSSR, kteří paradoxně žádnými komunisty nebyli. Byla to jen jiná totalita a zneužití lidských ideálů.. Lidé se tehdy ale vzchopili a to ještě větší zlo za cenu obrovského utrpení eliminovali. Že je vládnoucí panáčkové potom zase podvedli je jasná věc, historie se ráda opakuje.

Rasismus a každý jiný extrémismus je mimo jiné také nástrojem k ovládání mas a jeho původ je ve strachu. STRACH je emoce, která je primárně odpovědna za všechny lidmi iniciované negativní děje této planety. Vytvořit atmosféru strachu je základní dovedností politiků s cílem získat od ovčanů souhlas ke svým hegemonistickým plánům zabaleným do pokryteckých hesel. Když není, vyfabrikuje se jako to bylo v případě Hitlera atd. atd. a pak paralelně dojde i k řešení cikánských klanů (jak si je nazval) a dalších podřadných ras, řešení které mělo snížit strach z jejich tzv. množení. Další mocenská metoda, která funguje vždy je označení NEPŘÍTELE. Pokud není vyfabrikuje se viz. opět příklady z historie, i nedávné!!!

Znám osobně romské rodiny, které jsou naprosto funkčí, perfektní a z našeho pohledu normální a tzv. bílé které jsou spodinou společnosti. Závěr? Vše je o dlouhodobé výchově na všech frontách a zájmu systému těmto lidem pomáhat začlenit se do většinové společnosti. Ano, je to běh na dlouhou trať. Zvyky, tradice a zakořeněný životní styl lze těžko změnit za jednu generaci, ale proto jsme na teto Planetě, abychom na sobě pracovali a vzájemně si pomáhali. To, že výchova o které mluvím (etika, morálka, lidská sounáležitost) je v naší západní, konzumem prožrané civilizaci dlouhodobě naprosto nedostatečná, podceňována a záměrně znevažována vidíme na každém kroku. S komunismem, který je dnes stejně zprofanovaný jako naše deformovaná a pokrytecká demokracie, kterou žijeme nyní, to nemá nic společného. Je třeba vidět svět z pohledu nezatížené dětské mysli, bez předsudků, polopravd a vyložených lží a pak vše začíná mit úplně jiný rozměr. Některé věci nejsou tak složité jak vypadají.

163904

25.6.2008 16:20

RE: nastal ten pravy cas

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 163904

Pojďme si zrekapitulovat, pane Jene, Vaše odpovědi na mé zásadní otázky.

1. Proč 5 generací Lakatošů zůstává spodinou společnosti, ač výchovné vlivy církve, školy i společnosti jsou na ně po celou dobu jejich života stejné, jako na ostatní spoluobčany?

Vaše odpověď : Ne všichni Lakatošové jsou spodinou. (Souhlasím, vždy existují výjimky.) Ovšem co ta většina? Tu zamlouváte tím, že mě osočujete z rasismu.

2. Neschopní lidé se rozmnožují výrazně rychleji, než lidé schopní. Stačí projít oficiální statistiky porodnosti rómské menšiny v Čechách, afroameričanů v USA či muslimů v Rusku.
Ještě za Vašeho života (odhaduji-li správně Váš věk maximálně na 25 let) budou USA i Rusko čelit zajímavým problémům. Dnešní menšiny se stanou většinami. Co asi budou "demokraticky" chtít?

Vaše řešení : Prostě je převychováme. Fakt, že se to v předchozích generacích pranic nedařilo, budeme ignorovat. Fakt, že převýchova lidí byla jedním z diletantských a proto také nezdařených cílů komunistické víry (viz Lysenko), budeme rovněž ignorovat. Ovšem nám se to v budoucnu jistě nějak podaří. Jak? Tím se nebudeme trápit, máme na starosti "důležitější" věci.

Víte pane Jene, rozumím Vám. Když jsem byl mlád jako Vy, také jsem byl rozhněvaným mladým mužem. A stejně jako Vy jsem měl pocit, že tento svět (nejhorší ze všech možných) musím spasit.

O něco později jsem pochopil důležitou věc. Chci-li něco opravovat, musím nejprve porozumět tomu, jak ta "vadná" věc funguje. Nebo Vy byste si pustil k opravě motoru svého auta člověka, který tvrdí, že zdrojem jeho vrčení jsou permoníčci uvnitř?

Mnoho z toho, co jste zde zatím předvedl, je bohužel z kategorie "permoníčků". A přesto chcete opravovat. Ve Vašich argumentech převažuje víra nad věděním. A víra strašlivě omezuje rozhled člověka. Ona Vám dá jednoduché a rychlé odpovědi na většinu složitých otázek. A na každou složitou otázku existuje nejméně jedna jednoduchá a zaručeně nesprávná odpověď.[chechtot]

Zkusme si na závěr položit poslední jednoduchou otázku. Co řídí tento Svět? Zlí zbohatlíci, Bůh, Židé, Illumináti, Prozřetelnost, Bildenberg, Bush, jemnohmotná energie, ufouni, inteligentní designér, ...? Věřit můžete čemukoliv. Skutečnost je ovšem jiná. Tento Svět řídí od jeho vzniku jen a výhradně přírodní zákony.

A ty je třeba znát, chceme-li pochopit, jak tento svět funguje. To je to ZÁKLADNÍ A NEJPODSTATNĚJŠÍ VĚDĚNÍ na světě. Ruku na srdce, pane Jene, kolik přírodních zákonů jste schopen vyjmenovat? A zejména těch, dle nichž funguje lidská společnost. Vždyť Vy ji chcete mermomocí napravovat. Myslíte, že lze cokoliv činit v rozporu s přírodními zákony? Mnozí se o to pokoušeli. Výsledky byly vesměs strašlivé.

163914

25.6.2008 16:02

RE: nastal ten pravy cas

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 163881

Myslím, že nemá zmysel debatovať o kvalitách komunizmu. Jeho propagované ciele sú možno ušľachtilé, ale už od začiatku vychádza zo základného omylu, že všetci ľudia sú si rovní. Nie sú, nikdy neboli a nikdy nebudú (v tom súhlasím s Vojtom). Nemyslím teraz majetkové pomery, ale mentálne a fyzické schopnosti, rozdiely rasy, veku, pohlavia a hlavne prostredia, v ktorom žijú. Práve z týchto rozdielov vyplývajú aj rozdielne životné potreby, ktoré sú zdrojom rozporov a neposlednom rade aj rozdielnych majetkových pomerov.
Na Vojtovom príklade je paradoxné, že je to práve skupina Lakatošov s minimálnymi potrebami, ktorá populačne profituje a z hľadiska prirodzeného výberu sú práve oni tými úspešnými. Ja by som však príčiny nevidel v štedrej sociálnej podpore alebo trestnej činnosti. Problém je, že po generácie žijú v izolovaných komunitách odtrhnutých od "našej" reality. Ak nezmeníme ich spôsob života na "náš" obraz, tento stav nezvrátime. Riešenia sa núkajú dve, buď sa takejto komunity nadobro zbavíme (á la Hitler) alebo ich asimilujeme. Prvé riešenie je neprípustné, druhé extrémne nákladné ("výkup" detí, internátne školy, "komplexná" štátna starostlivosť o nezletilých, a to minimálne po 2-3 generácie). Teraz sa bavíme o Lakatošoch, ale za päť rokov budeme riešiť Mohamedov, Pedrov, Sergejov, Ping-Pongov... Do toho príde nárast dôchodcov a stále tu budú deti a nemocní. A ak to komunita nedokáže vyriešiť, tak môžeme očakávať len prehlbovanie problémov končiace klasicky: diktatúrou a následnou, nič neriešiacou a kontraproduktívnou revolúciou.
Ale čo s tým? Globalizácia je možno dobrá pre business a tým pre konkrétnu spoločenskú skupinu, ale keď z toho neprofituje väčšina, je to len zhoršovanie stavu. Pre spoločnosť, ako takú, prináša extrémnu záťaž (imigranti, hospodárska nesebestačnosť, "terorizmus" [mrknutí jedním okem] ) a je len prilievaním oleja do ohňa. Problém je skôr v tom, že ciele jednotlivých členov komunity nie sú v súlade s cieľmi celej spoločnosti. Dôraz je (a po tisícročia bol) kladený na individuálny prospech a mernou jednotkou je veľkosť osobného majetku. Preto nie sme schopní prekročiť svoj tieň.
Pozrime sa na krajiny v období po 2.vojne. Všetky v krátkej dobe zaznamenali prudký rozmach a relatívne rýchlo preskočili predvojnovú úroveň, bez ohľadu na ideológiu a náboženstvo. A to len pre to, že všetci členovia spoločnosti šli za spoločným cieľom, individuálne potreby boli potlačené a pomocou sa nešetrilo. Ale základom toho bola spolupráca a solidarita, ktoré sme teraz nahradili konkurencieschopnosťou a charitou.

163915

23.6.2008 6:18

Politicka korektnost je matkou vsech lzi

Latinec 70.?.?.?

1. "Image" je produktem komplexu preludu & lzi.
2. Politicka korektnost je nezbytny nastroj k udrzbe krasy "image".
3. Politicka korektnost & lez - ve sve podstate je jedno a to same majici jeden cil: zisk pro jejich tvurce.

163760

23.6.2008 14:25

Spolecensky nezvadna mluva

RSDr. 195.?.?.?

Spolecensky nezvadna mluva

163780

Příspěvků: 89

21.06. 03:02 Vodník  Výborný článek.
21.06. 02:16 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
21.06. 13:46  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
22.06. 11:51 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
22.06. 11:42 sxg  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
21.06. 13:13  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
22.06. 11:33 Blue  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
22.06. 13:09 mtk  RE: Můj názor na vraždu Jakuba Šimánka jsem hodil na Nezvědavce:-)
21.06. 13:49 SPECZ  Politická korektnost prakticky:
21.06. 19:45 anti-anti  Politická korektnost rulezz
21.06. 21:09 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
21.06. 22:19 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 00:13 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 16:30 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 16:01 Jiří Koubek  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 16:46 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Velký kouř nemusí znamenat velký požár.
27.08. 09:48 Lipar  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 16:42 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 21:49 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 20:05 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 18:29 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 20:44 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 21:05 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 01:47 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 21:52 mig  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 22:50 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 17:33 hestroy  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 17:05 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 17:27 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Chcete důkaz místo slibů?
26.06. 17:01 Spytihněv  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 18:45 Vladimír Stwora  RE: Politická korektnost rulezz
27.06. 00:06 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
27.06. 14:42 Spytihněv  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 18:01 vodnik007  RE: Politická korektnost rulezz
09.08. 10:11 Michal M  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 17:17 mtk  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 17:36 google  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 18:05 mtk  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 07:31 Mirda  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:02 aristokrat  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:11 semtex  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:21 sxgo  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:29 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Požár??????????????????
22.06. 13:55 mtk  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 15:59 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 20:10 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 22:21 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 13:37  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 19:03 stanko74  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 19:03 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 00:12 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 00:17 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 23:43 aristokrat  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 15:55  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 17:13 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
27.06. 15:02 anti-anti  RE: Politická korektnost rulezz
27.06. 16:27 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Politická korektnost rulezz
25.06. 09:51 stanko74  RE: Politická korektnost rulezz
26.06. 19:17 vodnik007  RE: Politická korektnost rulezz?
23.06. 17:04 stanko74  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 18:21 mtk  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 14:41 stanko74  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 14:44 mtk  RE: Politická korektnost rulezz
24.06. 18:47 stanko74  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:40 jansmith1984  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 13:45  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 15:29 aristokrat  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 21:00 kubrt  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 11:59 sxg  RE: Politická korektnost rulezz
22.06. 17:41 Rene Bartosek  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 22:03  RE: Politická korektnost rulezz
23.06. 03:05  nastal ten pravy cas
23.06. 05:46 Rene Bartosek  RE: nastal ten pravy cas
23.06. 11:39 jansmith1984  RE: nastal ten pravy cas
23.06. 16:33 Vojta49  RE: nastal ten pravy cas
23.06. 19:28 jansmith1984  RE: nastal ten pravy cas
23.06. 20:10 jansmith1984  RE: nastal ten pravy cas
24.06. 22:52 Fatima  RE: nastal ten pravy cas
24.06. 05:57 Rene Bartosek  RE: nastal ten pravy cas
24.06. 14:40 jansmith1984  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 02:20 Vojta49  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 07:21 Rene Bartosek  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 15:04 Vojta49  RE: nastal ten pravy cas
26.06. 05:07 Rene Bartosek  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 14:42 jansmith1984  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 16:20 Vojta49  RE: nastal ten pravy cas
25.06. 16:02 stanko74  RE: nastal ten pravy cas
23.06. 06:18 Latinec  Politicka korektnost je matkou vsech lzi
23.06. 14:25 RSDr.  Spolecensky nezvadna mluva

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

54

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 89 čtenářů částkou 18 870 korun, což je 54 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
bc1q40mwpus89teua4ruhxrtal6v45lc3ye5a9ttud

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

EMA zjistila, že "posilující dávky" imunitu naopak snižují22.01.22 07:42 Evropská unie 0

Lukašenko vyzývá "mezinárodní podvodníky" k ukončení pandemie koronaviru21.01.22 19:35 Belorusko 2

Srbsko zrušilo Austrálii licenci na těžbu lithia21.01.22 17:24 Srbsko 1

Už se to láme. Britský časopis si stěžuje na cenzuru FB a Novinky.cz to uveřejnily21.01.22 11:22 Británie 0

Česko dodá Ukrajině dělostřeleckou munici, uvedlo Ministerstvo obrany ČR21.01.22 10:03 Česká republika 6

Rusko chce zakázat těžbu krypta a omezit transakce20.01.22 17:18 Rusko 6

Pfizer od roku 2020 vydělal "asi 36 miliard dolarů", potvrzuje generální ředitel Albert Bourla20.01.22 16:18 Neurčeno 0

Studená sprcha pro Ukrajinu: Podle Bidena je členství Kyjeva v NATO v brzké době nepravděpodobné20.01.22 15:22 USA 1

Údajný vynálezce mRNA vakcín Malone málem zemřel po vakcíně proti COVIDu19.01.22 22:39 USA 4

Čína - země, kde zítra znamená včera19.01.22 16:43 Čína 0

WHO hovorí, že neexistujú žiadne dôkazy pre podávanie posilňujúcich dávok „vakcín“ pre deti a mládež19.01.22 08:22 Neurčeno 0

Jan Kodeš k aféře Novak Djokovič19.01.22 08:08 Česká republika 5

O čem se mlčí - Jindřich Rajchl18.01.22 17:21 Česká republika 0

Majú rúška a respirátory v školách význam?18.01.22 09:37 Sierra Leone 0

Rusko stahuje své diplomaty a jejich rodiny z Ukrajiny18.01.22 07:03 Rusko 2

Soňa Peková: 15.1.2022 Lékařský dům17.01.22 22:01 Česká republika 6

Covidové zpovědi17.01.22 17:48 Česká republika 2

S pravdou ven - svědectví zdravotních sester17.01.22 17:46 Česká republika 0

Studie firmy Pfizer – mýty a fakta o studii, která spustila celosvětové očkování17.01.22 16:38 Kanada 0

Mezioborová konference lékařů - 4. díl: otázky a odpovědi16.01.22 16:52 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
24,41 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
17,10 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
23,60 Kč
100 japonských jenů
18,92 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
5,39 Kč
100 maď. forintů
6,81 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
27,73 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 471,82 Kč
1 unce stříbra
522,53 Kč
Bitcoin
782 117,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.1.2022 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 830