Diskuze k článku

Na protagonisty připravující největší tunel ve zdravotnictví bylo podáno trestní oznámení

Příspěvků 28

10.6.2008 2:59

Ja bych to tak cerne nevidel..

zalozak 58.?.?.?

Nevim pane Stwora ale me se naopak zda ze reakce policie neni az tak spatna. Faktem je ze tezko mohou zahajit trestni vysetrovani na zaklade neurcitych faktu (a prirozene neni politicka vule takove vysetrovani delat). Nicmene me odpoved toho policajta pripada jako kdyz ve skutecnosti by opravdu byl ochoten neco delat v pripade ze dostane konkretni data.

Vite tohle je problem. To co se deje je nemoralni ale neni to nutne nezakone. A pokud je tak opravdu pouze pokud se dokazi konkretni toky penez. Tady by to chtelo aby nekdo kdo ma moznost tyto informace ziskat - a oni urcite existuji - je treba anonymne nejak dostal ven. Zcela evidentni konflikt zajmu je opet spise problemem moralnim neb v CR prislusna legislativa je dost mirna.
Dalsi problemem je ze ty firmy jsou opatrne a k primemu uplatku se snizi pouze tehdy pokud jsou si jiste ze to projde. Ve vetsine pripadu jsou slibem spise "budouci" hodnoty.. a ty se velmi spatne prokazuji.. (Napr. prilib podpory v nejake zalezitosti, dotace, ci zamestnani a pod...)

To mate to same s radarem. Firmy ktere jednaji o 40-ti bilionovou zakazku zcela verejne alokovali desitky milionu na "PR a lobying". Kdyby se nasla konkretni cesta alespon nekterych techto penez k nekterym z "pro-radaristu" byla by cela historka o necem jinem. Zatim bohuzel ale nelze nez predpokladat...

162890

10.6.2008 16:36

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162890

Zkrátka ta naše elita není vůbec hloupá a už vůbec to není banda blců, jak mezi prostým lidem možná koluje, mají to zmáknuté tak dobře, že si můžou dovolit vesele vztyčovat prostřeníky (metaforicky i doslova). Jediné, čeho se mohou obávat, je že "davy" vtrhnou do ulic.[smích] Máme na to??? (viz frašky 48',68',89'[mrknutí jedním okem]

162931

10.6.2008 22:46

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

dodo 88.?.?.?

Reakce na 162931

Fraška řízená CIA to byla v 89'. V 68' se nekonalo na ulicích nic, mimo pár provokatérů v Praze proti tankům a v 48' to rozhodně nebyla fraška, ale přání většiny vlády i národa. Dostat davy proti vládě spontánně do ulic může jedině silný impulz, skokově nepříznivě zasahující velkou část široké vrstvy obyvatel tak, že potlačí i pud sebezáchovy, nebo utajený dlouho organizovaný vládní převrat s vyprovokovanou záminkou. Pro první případ však vláda nepřipustí vznik vhodných podmínek, pro druhý případ není kdo by se toho dnes v mírové době ujal. Demokracie je prostě sama obětí svých zásad, jsou-li proti ní samé vládou zneužívány.

162954

11.6.2008 4:48

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162954

S tím 48' vysvětlete tu většinu národa, jinak i to byla komunisty zmanipulovaná fraška, a především bez boje. Můžem jen tiše obdivovat Maďary, jak se rvali (byť neúspěšně) s ruskými okupanty.

162970

11.6.2008 9:55

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 162970

Hrubá síla se už dávno u nás nepoužívá. Čehůni šli na všechno spíše fištrónem....,
Tahle hra už toho "fištróna" posadila do emocí, se kterými se hraje. Ony jsou základnou, ze které vychází naše jednání. A emoce průměrného člověka mají vládci zmapované bez vad. Včetně nástrojů k jejich tvarování. teď je to zrovna fotbal a na něj navěšené "ozdoby".
Současně ale probíhá bitva o naše globální podvědomí, a tu s námi hrají i ti z jiných planetárních systémů. Samozřejmě jen v myšlenkových formách. Nikdo tady asi netuší, o jak silné a současně jemné energie jde.
Proto, aby bylo přerušené spojení s "ufouny" se také rozprašují různé sajrajty do vyšších vrstev atmosféry, mají mimo jiné i vliv na počasí, protože i počasí je jakousi rovnováhou mezi energií myšlenek lidí a stavem rovnováh v blízkém či vzdáleném prostoru.

A tady jsou naši vládci zatím malými pány, to by musela už fungovat radarová a satelitní síť v módu schopném nám modelovat základní informace, neředěné tím druhým mozkem, který máme v hlavě. Náš základní mozek je vícečetný, jsou to orgány v hrudi a břiše, vnímající vedle potravy (vzduch, žrádlo) také kódované energie ze vzdáleného prostoru vesmíru, jsme s ním neustále (i po smrti těla) propojeni prostřednictvím srdeční frekvence. Frekvence v pohybové formě se po smrti změní na "datový soubor" s energetickým potenciálem, čerpatelným dalšími lidmi. Reinkarnace není replikace, obsah vědomí člověka se zatřídí do odpovídajících struktur PODOBNOSTI. A tyto struktury (egregory) vnitřním pnutím vytváří potřebu dalšího člověka "v hmotném těle", Své dítě si "vyrábíme" už od myšlenek, které na ulici proběhnou naší hlavou při pohledu na pěknou ženu či muže. Šukání je jen ta dokončovací operace, kdy se "energetický program dítěte" propojí s těly těch dvou. Občas bohužel i bez odpovídající účasti jejich mozků.

Je na čase tyhle poznatky nebrat jako výplod chorého mozku, nerad bych později poukazoval na to, že je to váš problém - stát se ovčanem. To co tu i onde píšu, to není teorie, je to něco jako když lidem z pralesa před 50 lety ukážete, jak funguje mobil. Také tehdy nebyly propojovací sítě, ale lidi jako Werne a Cayce už tušili, kam a jak se vývoj může ubírat.

162981

11.6.2008 10:58

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

aristokrat aristokrat (tečka) tomas (zavináč) centrum (tečka) cz 158.?.?.?

Reakce na 162970

ve 48 bylo nutno instalovat v ČSR komunisty aby bylo možno bez problémů poslat zbraně od Izraele[smích] za vším hledej žida[smích]

162986

11.6.2008 4:42

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162954

A ještě mi dodejte seznam vlád, které nezneužívají domokratický systém. Ono vůbec demokratický systém je věc zvláštní. Jestli se ta naše elita nevidí v Římě 1000let zpět: privilegovaná menšina s volebím právem a pak otroci. Já sice mám volební právo, ale chtě nechtě jsem vyšachovaný, páč musím volit stranu pivního moku (bez šance parlamentní účasti), neboť na prvních místech kterýchkoliv jiných demokratických stran byli nestátotvorní lidé, kteří si z nás právě teď dělají dobrý den (v pravdě tehdá jsem to nečekal). No, a otrok jsem minimálně B.Gatese, bo se těch voken nemůžu zbavit.... kruci !

162971

11.6.2008 22:35

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

osd 85.?.?.?

Reakce na 162971

Pokud ani nezkusíte založit stranu (nejdřív třeba sdružení, abyste si sehnal dostatek lidí), pokud se o to opravdu vážně nepokusíte, těžko můžete tvrdit, že to nejde. Stejně jako Vy, i straníci ve velkých stranách mají své motivy, někteří i ideály. A také jistě přemýšleli/přemýšlejí nad tím, jestli něco ztratit a něco získat (ztratit kus nezávislosti a získat větší vliv prostřednictvím strany) nebo to zkusit samostatně.
No a k tomu Gatesovi. Před 10 lety bych to bral. Ale dnes, když si můžete rovnou nabootovat Ubuntu nebo něco podobného, kde se Vám hned pustí X-windows s Firefoxem (případně Epiphany - jen jiný název), nainstalují se OpenOffice (takže ani ten od M$ nepotřebujete), je to poněkud směšné. A pokud jste závislý na SW, který běhá jen pod Windows, pak holt musíte tlačit na svého dodavatele. Ale jste spíš otrokem toho výrobce specializovaného SW, než Microsoftu.

163035

12.6.2008 0:15

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163035

pokud se o to
>opravdu vážně nepokusíte, těžko můžete tvrdit, že to
>nejde. Stejně jako Vy, i straníci ve velkých stranách mají
>své motivy, někteří i ideály.>

nevim, nevim, jedna věc jsou ideály, druhá věc praxe, jak funguje. Zkuste mi uvést příklad, kdy a kde v historii byl nastolen spravedlivý a kontrolovatelný (dle ideálů) řád,který nezneužila hrstka zejména ke svému prospěchu, eventuelně jak dlouho takový řád fungoval. Jinými slovy: která dostatečně strukturovaná a rozvinutá civilizace neprodukovala války a postupně nedestruovalasama sebe zevnitř kvul mocenským bojům?


>Ale dnes, když
>si můžete rovnou nabootovat Ubuntu nebo něco podobného, kde
>se Vám hned pustí X-windows s Firefoxem (případně Epiphany -
>jen jiný název), nainstalují se OpenOffice (takže ani ten od
>M$ nepotřebujete), je to poněkud směšné.>

Tak tohle je pro mě bohužel španělská vesnice, jsem právě jeden z těch, co je zcela odkázán na monopol Microsoftu. Linux nebo fígle, co jste naznačil, vzhledem ke své profesi těžko vstřebám. [chechtot]

163038

12.6.2008 7:31

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 163038

Přesně tak, celý stranický systém, od největších stran až po ty nejmenší, je jeden veliký a těžce zmanipulovaný švindl a ten největší podvod. Voličů v Česku je 6 milionů. Členů ve všech stranách je s bídou 200 tisíc lidí. To je procentuálně asi 3 procenta. Ve VŠECH stranách je ale situace taková, že 90 procent lidí je tam jen do počtu a asi jen tak 10 procent je skutečně aktivních, hlasujících členů. To znamená 20 tisíc aktivních lidí proti 6 milionům voličů. Ovšem z těch aktivních 20 tisíc lidí má opravdovou, skutečnou a neomezenou moc jen 200 poslanců- a ti jsou tam dosazeni coby poslušné loutky právě kvůli své bezcharakternosti. Výsledek: 10 milionům občanů vládne absolutisticky 200 bezcharakterních lidí, kteří dělají zákony podle toho, jak jim to loutkaři ze zákulisí poručí.

Ještě taková poznámka: zbavme se manipulačního slovníku mainstreamu a vytvořme si svůj vlastní, pravdivý slovník. To znamená, nikdy nepoužívejme věty jako: stát rozhodl, stát udělal to a stát udělal hento. Těch 200 figurek není žádný stát, proto důsledně říkejme, že se národ musí řídit tím, co 200 loutek rozhodlo.

163062

11.6.2008 14:29

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Cosmic 194.?.?.?

Reakce na 162931

No jestli tenhle pleps považuješ za elitu, tak potěš prdel. Nejvíc mě ovšem děsí, že sme si tam ty hovada sami zvolili, to je ten skutečnej průser [oči v sloup]

162994

11.6.2008 14:35

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162994

Pojem mocenská elita v sobě nezahrnuje žádné hodnotící hledisko, beru ho jako označení těch u kormidla. Vzhledem k volebnímu systému, který u nás je (pořadí na kandidátce), to spíš vypadá, že se ti hajzli zvolili sami. Však to znáte: kdo nevolí, volí zlo, komunisty, extremisty atp. My jim ty hlasy prostě dát musíme, neboť není jiná možnost. Současné garnitury (pravé, levé) se mílovými kroky bliží zločinnosti bolševika. Jen jsou rafinovanější.

162997

11.6.2008 14:53

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162997

>My jim ty hlasy prostě dát musíme, neboť není jiná možnost
Co třeba se vůbec nepodílet. Není nutné za každou cenu spolupracovat (byť jen symbolicky). Je to vlastně obdoba sbírání duší.

162999

12.6.2008 0:38

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162999

Jak to myslíte "nepodílet se"?

163041

12.6.2008 10:37

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163041

Prostě se neúčastnit volebního podvodu a podobných manipulací takzvané demokracie.
(Tedy začít přemýšlet nad něčím jiným)

163073

12.6.2008 12:03

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

mtk 80.?.?.?

Reakce na 163073

[smích] S tou stranou pivního moku to byla nadsázka, jen jsem zapomněl smajlíka. K volbám 8 let nechodím, ale nejsem přesvědčen, že bych měl lepší pocit.

163085

12.6.2008 15:39

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 163085

>K volbám 8 let nechodím, ale nejsem přesvědčen, že bych měl lepší pocit.
Byl jsem jednou a měl jsem tenkrát pocit, jako bych měl pak "svému mužstvu" fandit. Ale nešlo to.
Teď ten pocit nemám, a je to nějak lepší. Vřele to doporučuji kudy chodím (těm zhrzeným).
Navíc se nemohou mé "duše" nikde dovolávat. A takové "neurčité" duše mohou i někoho znejistit. (Konec konců je asi opravdu jedno, která barva zrovna vede)

163095

12.6.2008 8:28

RE: Ja bych to tak cerne nevidel..

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 162997

Slovo elita skutečně budí dojem, že jde o smetánku společnosti. Proto je vhodnější tyhle zkorumpované vládnoucí zmrdy typu Julínka, které ve skutečnosti vůbec nikdo nevolil, radši nazývat mocenskou oligarchií.

163063

10.6.2008 10:33

sepišme to tady

NS 85.?.?.?

Nyní je příležitost tomu pánovi pomoci a strukturovaně sepsat maximum informací, které policie požaduje.

162911

10.6.2008 18:09

Poslanecká imunita

pikatchu 89.?.?.?

Tito zločinci jsou chráněni poslaneckou imunitou. Takže případné trestní stíhání bude z tohoto titulu zastaveno.

162936

11.6.2008 4:17

RE: Poslanecká imunita

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162936

A kdo jim tu imunitu zachova parlament? Nemyslim, ze by si pani politici v parlamentu byli ochotni, az tak palit prsty. Mnohem jednodussi je demise Julinka a splachnuti zdravotni reformy do hajzlu, kde svou "kvalitou" i podlosti patri. Je to zlocine spiknuti, ktere velmi pravdepodobne prokazat nepujde. Avsak do oci bijici stret zajmu je vice nez zrejmy. Hrubon apod. nema co pohledavat v pozici namestka na MZ, bud privatni pojistovny nebo statni sprava. Tenhle pohled na podstatu veci je velmi srozumitelny a navic velmi strucny, proste skvele sepsano.
http://www.blisty.cz/2008/6/10/art41127.html

162968

10.6.2008 20:13

Právnická latina

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 91.?.?.?

Problém bude asi v "právnické latině". Zločinné spolčení znamená spolčení za účelem trestné činnosti (zjednodušeně, přesnější definice je v trestním řádu). A když tenhle tunel proběhne v souladu se zákony tak se nejedná o zločinné spolčení, ale o podnikání. Dokud nějaký zkušený právník nenajde v jejich postupu porušení zákona, tak máme všichni smůlu. Jde o to, najít nějaký paragraf libovolného zákona, který bude při tomto zdravotním tunelu porušen a pak se dá něco dělat. Nebo se to pokusit zablokovat pomocí zdlouhavého soudního řízení do doby, než budou nové volby. Je to rozhodně protiústavní tunel, ale jak rozhodl ódéesácký Ústavní soud, všichni víme.

162942

11.6.2008 9:54

A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.

taranis 194.?.?.?

Obecné ohrožení podle § 179–180 trestního zákona je trestný čin, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně (§ 179) nebo z nedbalosti (§ 180) vydá lidi v nebezpečí smrti nebo těžké újmy na zdraví nebo cizí majetek v nebezpečí škody velkého rozsahu tím, že způsobí požár nebo povodeň nebo škodlivý účinek výbušnin, plynu, elektřiny nebo jiných podobně nebezpečných látek nebo sil nebo se dopustí jiného podobného nebezpečného jednání (obecné nebezpečí), případně obecné nebezpečí zvýší anebo ztíží jeho odvrácení nebo zmírnění.

162983

11.6.2008 14:20

RE: A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.

pikatchu 89.?.?.?

Reakce na 162983

Pro poslance parlamentu a senátu zákony neplatí. Mají doživotní IMUNITU.

162996

12.6.2008 8:32

RE: A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 162996

Mě by zajímalo, zda imunita pro poslance platí i tehdy, když rozkrádají obecný majetek. Dočetla jsem se totiž v MFD, že oni dostávají měsíčně jízdné zhruba ve výši 35 tisíc korun. Třeba komunistická poslankyně Kateřina Konečná projezdila z toho 5000 Kč, 10 000 se prý počítá na amortizaci auta- ale zbývajících 20 000 si strčila do vlastní kapsy. To je přece normální krádež, protože když ty peníze za ten měsíc neprojezdila, tak je měla vrátit do pokladny. A takhle podobně to praktikují všichni ostatní poslanci.

163065

11.6.2008 14:57

Nemocniční business

navara 195.?.?.?

Jedna z možností, jak to může nakonec dopadnout...

http://www.novinky.cz/clanek/142180-italska-klinik...

162998

12.6.2008 15:00

Proč Itálii

České prdy 80.?.?.?

předkládat, vždyť v ČR máme příklad,jak nemocnice vydělávají na lůžkách obsazených pacienty !! Kolik lidí musí zbytečně ležet v nemocnicích několik dní a to jenom proto, aby nemocnice mohly účtovat lůžka obsazená pacienty...A máte to !!! [naštvaný] [mrknutí jedním okem] [zmaten] [bliji] [chechtot]

163096

16.6.2008 11:45

Holding Agel podává žalobu na Olomoucký deník

RSDr. 195.?.?.?

HOLDING AGEL PODÁVÁ ŽALOBU NA OLOMOUCKÝ DENÍK
http://www.hbl.cz/view.php?cisloclanku=2008061601

163294

Příspěvků: 28

10.06. 02:59 zalozak  Ja bych to tak cerne nevidel..
10.06. 16:36 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
10.06. 22:46 dodo  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 04:48 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 09:55 janko  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 10:58 aristokrat  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 04:42 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 22:35 osd  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 00:15 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 07:31 Jarmila  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 14:29 Cosmic  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 14:35 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
11.06. 14:53 Spytihněv  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 00:38 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 10:37 Spytihněv  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 12:03 mtk  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 15:39 Spytihněv  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
12.06. 08:28 Jarmila  RE: Ja bych to tak cerne nevidel..
10.06. 10:33 NS  sepišme to tady
10.06. 18:09 pikatchu  Poslanecká imunita
11.06. 04:17 Rene Bartosek  RE: Poslanecká imunita
10.06. 20:13  Právnická latina
11.06. 09:54 taranis  A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.
11.06. 14:20 pikatchu  RE: A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.
12.06. 08:32 Jarmila  RE: A co takhle obecné ohrožení ? To je myslím naplněno.
11.06. 14:57 navara  Nemocniční business
12.06. 15:00 České prdy  Proč Itálii
16.06. 11:45 RSDr.  Holding Agel podává žalobu na Olomoucký deník

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 89 čtenářů částkou 16 142 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 5

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,49 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 452,09 Kč
1 unce stříbra
496,11 Kč
Bitcoin
934 463,93 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 181