Diskuze k článku

Úředník OSN požaduje vytvoření komise k prošetření role neokonzervativců v událostech 11. 9.

Příspěvků 44

5.6.2008 1:35

WTC 7

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

http://www.youtube.com/watch?v=GEPjOi2dQSM
Budova WTC 7 nebyla zasažena letadlem a téměř nehořela, přesto se zřítila 7 hodin po nárazu letadel do WTC. Řizená demolice takové budovy se připravuje minimálně týden. Jasný důkaz, že 11. září byl inside job.
V případě WTC 7 to sfušovali nejvíc, protože v tu dobu už televize věnovala pozornost něčemu jinému ( rozhovory atd. ).

162543

5.6.2008 4:12

RE: WTC 7

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 162543

Zfušovali všechno, Pentagon je taky neuvěřitelnej...všichni jsme to už viděli několikrát, mohli bychom z toho snad i skládat zkoušky, ale nic se 7.rok neděje??!! Tak to teda byl parádní převrat v USA... [bliji]

162546

5.6.2008 9:27

podla toho ako profesor vystrkuje svoje nazory

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

moze sa stat ze bude mat nejaku neprijemnu nehodu pocas vykonavania mandatu, hlas je to velmi ohlusujuci, a to ti, o ktorych nehovorime, nemaju radi

162554

5.6.2008 10:09

RE: podla toho ako profesor vystrkuje svoje nazory

soul01 195.?.?.?

Reakce na 162554

Keďže sú spoluvinníci 9/11 dobre usadení v americkej administratíve a médiá patria vieme komu, netreba ho fyzicky likvidovať. Spustí sa proti nemu štvavá a zosmiešňujúca kampaň a ani pes od neho kôrku nevezme.

162561

5.6.2008 9:24

Dokonalá konspirace.

lesov 89.?.?.?

Teda dámy a pánové, tuhle jsem s kolegou diskutoval na téma 9/11 a při citaci několika odstavců z článku od Gerarda Holmgrena z roku 2004 jsem narazil na informaci, kterou jsem přehlédl a to že žádná letadla nenarazila nikam neb ani nevzlétla. Když podvod, tak dokonalý. Posuďte sami:

"Databáze Dopravního úřadu říká, že ani let AA 11 se 11.září neuskutečnil. Bližší zkoumání seznamu cestujících údajného letu AA 11 publikovaného v médiích ukazuje, že je padělaný, protože v různých médiích vyšel s těžkými nesrovnalostmi.

A nyní náraz do Jižní věže, jediný, který byl ukázaný v televizi. Tohle byl určitě skutečný Boeing 767, protože jsme to viděli živě a na první pohled vypadá jako velké letadlo. Opět se podívejme na záznamy záběr po záběru, uvidíme, že to není skutečné letadlo.

Vykazuje nemožné fyzikální vlastnosti a chování. Prochází zdí jako duch a neztrácí žádné části. Otvor se objevuje teprve, až
letadlo úplně zmizí, bez toho, že by budovu nějak poškodilo. Překračuje maximální rychlost Boingu 767 v nízké výšce, když se
prudce naklání a letí opačným směrem, než odpovídá naklonění. Na obrazovce má záběr po záběru pravidelný trhavý pohyb mezi nadzvukovou rychlostí a vznášením na místě. Také má velmi zvláštní tvar dolní části trupu."

Našel by se někdo, kdo letadla opravdu viděl na vlastní bulvy nebo lidi viděli už "jen" výbuchy a záběry letadel znají jen z TV...?! [překvapení]

162557

5.6.2008 10:10

RE: Dokonalá konspirace.

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162557

Když je zřetelně něco špatně, tak se najde i vysvětlení, že je to dobře.
Pak se hned „hledá“ někdo, kdo je „nezávislý a objektivní“ tedy někde mezi, což je vlastně anitak/anitak, a ten pak je ta vhodná figura, která vlastně může garantovat jakýkoliv bordel.

Pak můžu zmasakrovat tisíce lidí v pravé poledne, klidně řeknu, že to provedl hejhula-huhula plácačkou na mouchy, najdu pak „objektivního“ šerloka co garantuje „nezávislost a objektivnost“ (tedy anitak/anitak), a pak se jen bavím, jak se všichni snaží dokázat, že to plácačkou nejde.

Je to jednoduché, efektivní, univerzální a … Jenom si zajistit ty „správně nezávislé“, a odstraňovat ty „subjektivně zaujaté“. Pak tu vesele může být Izrael, Kosovo, Irák, Afghánistán a mnoho dalších bujících dítek této OSN „vyšetřovací“ taktiky. A tak se vyšetřuje a vraždí a vyšetřuje…
(Ale třeba to vidím moc zaujatě, vraždit se sice nemá, ale buďme „objektívní“)

Teď k tomu co jste nakousl konkrétněji
>Našel by se někdo, kdo letadla opravdu viděl na vlastní bulvy nebo lidi viděli už "jen" výbuchy a záběry letadel znají jen z TV...?!
To je zajímavý postřeh. Vlastně já už se tím teď moc nezabývám, ale vzpomněl jsem si, že jsem kdysi narazil na mnoho analýz, které prokazovaly, že televizní „dokumentární“ záběry jsou padělky. Ani mě to nepřekvapilo, tušil jsem, že lety i cestující jsou od začátku fikce, a prakticky to nejde ověřit, je to vždy série falešných stop. Ani takzvaní insideři nemusí mít vždy tušení, že to co vidí, podepisují či evidují je skutečnost.
Můj názor je, že nějaká „letadla“ řízeně narazila, ale většina prezentovaného je již fikce, a série nesmyslů, aby došlo k tomu co bych nazval „objektivní vychýlení“. Několik amatérských záběrů se objevilo, včetně dochovaných autentických reakcí lidí na Manhattanu. Zajímavé bylo sledovat i postupně se vyvíjející „korektnost“ celých reportáží jednotlivých stanic, včetně prvních sáhodlouhých vše osvětlujících svědectví, kdy tyto „náhodné“ svědky již nikdo pak nedohledal. Čili se jedná o připravený hraný dokument, „osvětlující“ mimořádnou událost v Novém Jorku a pětihranu. A teď dokazujte, že to tak nebylo… A dodatečně. A objektivně. A bez kompetencí.

162563

6.6.2008 17:31

RE: Dokonalá konspirace.

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 162563

"zmasakrovat tisíce lidí v pravé poledne, klidně řeknu, že to provedl hejhula-huhula plácačkou na mouchy, najdu pak „objektivního“ šerloka co garantuje „nezávislost a objektivnost“ (tedy anitak/anitak), a pak se jen bavím, jak se všichni snaží dokázat, že to plácačkou nejde. "

Mezitim se v zakulisi odehrava skutecny dej.

162653

5.6.2008 15:14

no

pepa78 155.?.?.?

Našel by se někdo, kdo letadla opravdu viděl na vlastní bulvy nebo lidi viděli už "jen" výbuchy a záběry letadel znají jen z TV...?!


Já myslím,že tohle už je přehnaný, že ba tam ta letadla nenarazila. Četl jsem nějaký článek, jak nějaký čech to náhodou nafilmoval, a za to video co prodal si otevřel v Brně hospodu,nebo něco. Tam i to video údajně volně promítá.

162579

6.6.2008 0:43

RE: no

Danny 24.?.?.?

Reakce na 162579

Ja videl druhe letadlo .Pracoval jsem na Staten island a druhe letadlo mi vylitlo zpoza hlavy ,kdyz jsme stali na balkonech a sledovali jak se kouri ze severni veze .
Nerozeznam typy letadel bohuzel ,ale pripadalo mi rozhodne mensi nez ty nejvetsi Boeingy. Zamirilo si to nad Hudson tedy v lehce jinem smeru a mysleli jsme tedy ,ze je to linka . Za sochou svobody udelal nadherne dve ostre zatacky a napalil to do jizni veze . Tohle urcite nebyl clovek ,co se zrovna naucil litat i dopravni piloti by s tim meli problem.
Kolegove kteri delali na manhattanu zase videli prvni letadlo ,ktere si taky pry vystrihlo peknou paradicku primo nad strechmi stredniho Manhattanu a pak to napalilo do prvni veze.
Takze ta letadla nebyla dokreslena do dokumentu . To na 100%.
Pentagon je jine kafe.
Co se tyce vybusnin -bin Laden by to tam nedostal pres ochranku a psy -ty musel nekdo na cas odvolat -sefem cele te ochranne agentury ,ktera mela na starost WTC byl bracha maleho Bushe Marvin. Ale nahodicka. Doporucuji pro zajemce na youtube.com nejlepsi dokumenty na tohle tema "Loose chance" , "Terror storm" a "Zeitgaist"

162612

5.6.2008 16:45

princetownské univerzitě :-))))))))))

vneckar vneckar (zavináč) lycos (tečka) com 142.?.?.?

nevim proc Tim Franks a Eli Lake v clancich nazyvaji Princeton University, ktera je v Princeton New Jersey, princetownskou. Proto panove, prestante tam cpat to dvojity ve (w).

162588

5.6.2008 18:50

Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.

panchimp 213.?.?.?

A ten, kdo to udělal, zjevně pejíze měl. Ten útok je naprosto evidentně odfláknutý. Zároveň někam propašují bomby, nechají spadnout dvojčata, nabourají do pentagonu... Když udělají to všechno, je snad takový problém sehnat opravdová letadla? Copak museli do pentagonu střílet raketou? Mohli mít třeba deset letadel. A nějaké zfalšované záběry s Ládinem a letadly? I Forest Gump měl lepší efekty. Kdokoli to udělal, mohl to udělat lépe, tedy úmyslně to udělal tak, aby se na to břišlo. Je to zkonspirovaná konspirace. Neřešte, proč někdo chtěl, aby jsme si mysleli, že zaútočili teroristé, ale zjistěte, proč se má (někdy v budoucnu) odhalit, že je to zfalšované. Chce snad někdo už navždy pohřbít USA? Má tím nástrojem být finanční krize spojená s neúspěchem v Iráku a celosvětová ostuda za falšování útoku?

162593

5.6.2008 20:28

RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 162593

Tak to je fajn. Už jsme pokud vím čtyři, kteří si tu otázku položili. (moji dva známí a já) [smích]
Ano, také myslím, že je třeba jít "o spirálu výš". Proč někdo diskredituje sám sebe? [cool]
Mohli přece jednoduše oznámit: Zjistilo se, že do WTC Ládin natahal bomby a proto spadly...

162597

5.6.2008 21:39

RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 162593

http://matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2761

Tohle vypadá jako plausibilní odpověď. Je třeba udělat nám v hlavičkách takový zmatek, abychom ještě vděčně přijali pevnou ruku, která to za nás dá do pořádku. Samozřejmě, jednotlivé dílčí kroky na této cestě moc té budoucí pevné ruky již nyní připravují a upevňují.

162601

6.6.2008 10:09

RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 162593

>proč se má (někdy v budoucnu) odhalit, že je to zfalšované
Něco může vyplynout druhotně.
Oni jsou také jenom kdosi. Těžko předpokládat, že mohou být dokonalí (zločinci).
Důvodů pro tuto akci může být hned několik, a kýžený „profit“ může mít různé horizonty.
Islám je zlý – pro svět.
Svět je zlý – pro islám.
Všichni jsme „malí a bezmocní“ – pro ty věřící na konspirace.
Západ je „silný a spravedlivý, ale má hrozné a fanatické nepřátele“ – tak to pro ty druhé.
(Tyto a podobné efekty budí strach. A strach na straně jedné je moc na straně druhé. A je asi jedno, jestli se to provalí, efekt stále zůstává.)

Pak to ale někdo musí provést. A za to má být odměněn. Třeba zakázkami se slušným profitem (carlyle group). Musí být nějak schopní (až všehoschopní). A ty je nutno držet také nějak u huby (třeba zfušovanou konspirací).

Pak je tu ale velký „loutkář“ [mrknutí jedním okem]. Je otázka jestli je sám. I velký loutkář může mít svého „bratra“. A ten může mít jiné metody a chce vidět pod poklici tomu druhému a mít na něj nějakou tu páku. A pak vemte v potaz, že i tito loutkáři také musí někam na nápady (!!). A aby to šlapalo, tak dlouhodobě… A to už je jiná "hra".
Jestli v tom hraje nějakou roli samotný US prostor se svou vládou? Asi ano, ale určitě tu, která je mu přidělována, a jak to s ním dopadne, je asi šumafuk. Každý vývoj se dá použít. Pro účely ovládání nejlépe ten špatný.

162624

5.6.2008 21:53

USA začaly soudit údajné organizátory útoků z 11. září 2001.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Ve čtvrtek na americké základně v Guantanámu začíná soud s údajnými organizátory teroristických útoků na USA z 11. září 2001. Mezi pěticí lidí je i Chálid šejk Mohammed dopadený v roce 2003 v Pákistánu. Žalobci budou pro všechny žádat trest smrti.

http://www.novinky.cz/diskuse?id=140735&articl...

162600

6.6.2008 18:00

Zajimave

R.R. 64.?.?.?

To je velice zajimave. Vsech pet obvinenych teroristu se ke sve prislusnosti k "neexistujici" Al Kajde hrde hlasi a svou roli na teroristickem utoku 11. zari nepopira.
To jsem opravdu zvedav, jak konspiracni teoretici kteri vysledkum vysetrovani neveri tuto skutecnost vysvetli.

162657

6.6.2008 20:42

RE: Zajimave

Aja 74.?.?.?

Reakce na 162657

Neni co vysvetlovat.

Staci vzpomenout na procesy z 50.let v Ceskoslovensku, napr. pan Slansky se priznal naprosto ke vsemu, z ceho byl obvinen, jeste pridal i neco navic z vlastni iniciativy a uz chybelo jedine, aby z kapsy vyndal opratku a sam se popravil (nedavno tu v Kanade bezel dokument z procesu, bylo to dost uuuudesne).

162662

6.6.2008 20:43

RE: Zajimave

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 192.?.?.?

Reakce na 162662

>Neni co vysvetlovat.
>
>Staci vzpomenout na procesy z 50.let v Ceskoslovensku, napr. pan
>Slansky se priznal naprosto ke vsemu, z ceho byl obvinen, jeste
>pridal i neco navic z vlastni iniciativy a uz chybelo jedine, aby
>z kapsy vyndal opratku a sam se popravil (nedavno tu v Kanade
>bezel dokument z procesu, bylo to dost uuuudesne).

Takze v USA je to dnes to same jako v Ceskoslovensku 50. let. Slusne receno: Jste hodne off the mark ze snad vic ani nemuzete byt. Srovnavat tehdejsi Ceskoslovensko a dnesni USA, to myslite vazne?

162664

6.6.2008 21:01

RE: Zajimave

Aja 74.?.?.?

Reakce na 162664

Mate volne pole pusobnosti, vysvetlete rozdil mezi politickymi procesy z 50.let v Ceskoslovensku a nadchazejicim procesem v Guantanamo.

162666

9.6.2008 8:13

RE: Zajimave

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 162666

>Mate volne pole pusobnosti, vysvetlete rozdil mezi politickymi
>procesy z 50.let v Ceskoslovensku a nadchazejicim procesem v
>Guantanamo.

Jednoduche vysvetleni. Procesy s nevinnymi lidmi v 50. letech byly vykonstruovane, narozdil od procesu s vrahy, kteri se k svym zlocinum hrde hlasi. V tech prvnich byli popraveni nevinni lide z politickych duvodu, v tom druhem pripade se jedna o soudni proces se skutecnymi vrahy.

J.S.

162799

9.6.2008 16:10

RE: Zajimave

Aja 74.?.?.?

Reakce na 162799

>>Mate volne pole pusobnosti, vysvetlete rozdil mezi politickymi
>>procesy z 50.let v Ceskoslovensku a nadchazejicim procesem v
>>Guantanamo.
>
>Jednoduche vysvetleni. Procesy s nevinnymi lidmi v 50. letech
>byly vykonstruovane, narozdil od procesu s vrahy, kteri se k svym
>zlocinum hrde hlasi. V tech prvnich byli popraveni nevinni lide z
>politickych duvodu, v tom druhem pripade se jedna o soudni proces
>se skutecnymi vrahy.

>
>J.S.
Vase vysvetleni neni ani tak jednoduche, jako zjednodusene.
Rec neni o tom, zda jsou ti na Guantanamo vinni, ci nevinni, rec je o tom, zda se daji procesy zmanipulovat.
Vy "argumentujete" virou; je sice ohromna, ze by mohla uzdravit malomocneho, ale to je tak vsechno.
Vira, krome sve velikosti, byva i slepa.

162843

7.6.2008 17:42

RE: Zajimave

R.R. 64.?.?.?

Reakce na 162662

Guantanamo se da tezko srovnavat s mucirnami STB. Meli tam celou dobu pristup jak novinari, tak i muslimsti mullahove. Ti dobre ziveni vousaci s koranem v ruce jsou jak se zda na sve zlociny hrdi a pres varovani svych pravniku ochotni vypovidat. Zaloba je zalozena na primych dukazech, nikoliv na priznanich pomoci waterboardingu.
S lidmi kteri veri konspiracnim teoriim a nezvikla je vedle dukazu a vysledku vysetrovani ani priznani spolupachatelu je zbytecne diskutovat.

162712

8.6.2008 9:16

RE: Zajimave

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 162712

>S lidmi kteri veri konspiracnim teoriim a nezvikla je vedle dukazu a vysledku vysetrovani ani priznani spolupachatelu je zbytecne diskutovat.

Mno pokud vam nevadi, ze treba Khalid Shaikh Mohammed se na Guantanamu "přiznal" k plánování útoku na banku, ktera byla založena 3 roky po jeho zatčení, pak je marna diskuse s vami.

Ctete tady.

162741

8.6.2008 20:09

RE: Zajimave

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 192.?.?.?

Reakce na 162741

>Mno pokud vam nevadi, ze treba Khalid Shaikh Mohammed se na
>Guantanamu "přiznal" k plánování útoku na banku, ktera byla
>založena 3 roky po jeho zatčení, pak je marna diskuse s vami.

Nejen ze se priznal. Existuje cela rada jinych dukazu o kterych se vubec nemluvi. Napriklad pri razii v roce 1995 v Manile na Filipinach se dostal do ruky tajnym sluzbam laptop Ramziho Yousefa ktery implikoval uplne jasne roli jeho stryce Khalida Sejka Mohameda. Ono totiz jsou tyhle veci neprijemne hlavne Clintove administrative vcetne jeho manzelky ted kandidatce na vicepresidenta. Oni Clintonovi se umi mstit velmi dukladne a i cela rada prominentnich novinaru a osobnosti tezce narazila. Dal by se napriklad mohlo taky mluvit o tom ze na laptopu byly data konspirace o unosu mnoha dopravnich letadel vcetne sebevrazednych narazu do mrakodrapu a Eifelovky. Proto napriklad Sandy Berger pri navsteve Narodniho Archivu si dokumenty o tehle vecech nacpal do bot a slipu aby je propasoval ven a zamazal za sebou a Clintovou administrativou stopy aby neexistovaly dukazy ze o konspiraci Al-Quaidy se vedelo uz tenkrat. Ale tyhle informace taky diky internetu a rade nelevicovych novinaru stejne vysly na povrh. Jenom se o nich moc nemluvi. Ony fantasmagorie jak vsechno dal dohromady Mossad, CIA a Bushova administrativa jsou natolik moc atraktivni.

162774

9.6.2008 12:17

RE: Zajimave

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 162774

>Existuje cela rada jinych dukazu o kterych se vubec nemluvi.
Vitaj medzi konšpirátormi... Takže government a tajné služby vedeli o možnej hrozbe dopredu? Alebo naozaj nič nevedeli (tak ako svorne po útokoch tvrdili) pretože si "dôverné", ale určite klasifikované dokumenty z Národného archívu napchal nejaký Sandy do trenírok? [chechtot]
>Ony fantasmagorie jak vsechno dal dohromady Mossad, CIA a Bushova administrativa jsou natolik moc atraktivni.
Dúfam, že CIA, Mossad, FBI, NSA a ďalšie agentúry budú výsledky vyšetrovania týchto teroristov podrobne analyzovať, aby sa z nich poučili ako sa dá bez zodpovedajúcich prostriedkov a kontaktov na dve hodiny znefunkčniť systém Severoamerickej protivzdušnej obrany (NORAD) a súčasne sabotovať vzdušný a pozemný obranný systém Pentagonu, White House a Capitolu. Aj keď jedno vysvetlenie prijateľné pre väčšinu obyvateľstva sa ponúka samo: pomohol im pri tom Alláh (nezabúdajme, že aj G.W.B. komunikuje s Bohom, samozrejme s tým dobrým). [mrknutí jedním okem]

162826

8.6.2008 20:55

RE: Zajimave

Aja 74.?.?.?

Reakce na 162712

>Guantanamo se da tezko srovnavat s mucirnami STB. Meli tam celou
>dobu pristup jak novinari, tak i muslimsti mullahove. Ti dobre
>ziveni vousaci s koranem v ruce jsou jak se zda na sve zlociny
>hrdi a pres varovani svych pravniku ochotni vypovidat. Zaloba je
>zalozena na primych dukazech, nikoliv na priznanich pomoci
>waterboardingu.

>S lidmi kteri veri konspiracnim teoriim a nezvikla je vedle
>dukazu a vysledku vysetrovani ani priznani spolupachatelu je
>zbytecne diskutovat.

Ale ja vas prece nenutim diskutovat.

Poptal jste se, jak konspirace vysvetli priznani, ja jsem vam sdelila, ze neni treba nic vysvetlovat, respektive, ze vsechno se da vysvetlit (at tak ci onak).

S kym minite diskutovat? S tim, kdo souhlasi s vasim nazorem, potazmo oficialni verzi, na 100%?
Nepochybujete, verite. Dobra.

Konec diskuze, zacatek soubeznych monologu...
...a kose souhlasnych dopisu delnicke tridy, popravte Horakovou.
Fuj, pane.

162775

9.6.2008 7:24

RE: Zajimave

R.R. 64.?.?.?

Reakce na 162775

Nevinnou Horakovou mezi muslimske teroristy laskave netahejte. Jestli se proti nim nenajde dost dukazu, budou narozdil od ni propusteni.
A jestli zde nekdo obvinuje uplne bez dukazu, jste to prave vy. Fuj pani.

162796

9.6.2008 15:43

RE: Zajimave

Aja 74.?.?.?

Reakce na 162796

>Nevinnou Horakovou mezi muslimske teroristy laskave netahejte.
>Jestli se proti nim nenajde dost dukazu, budou narozdil od ni
>propusteni.

>A jestli zde nekdo obvinuje uplne bez dukazu, jste to prave vy.
>Fuj pani.

Neco mi uniklo? Kde koho obvinuji z ceho?
Nejste ochoten pripustit, ze se proces da zmanipulovat.

Propaganda nabizi "jednoduche vysvetleni" a je pohodlne se s nim ztotoznit.

I Hitler pustil do koncentracniho tabora novinare a Cerveny kriz; jak snadne bylo pro svet uverit, ze neexistuji vyhlazovaci tabory, ze?

162845

9.6.2008 10:46

RE: Zajimave

Saša 74.?.?.?

Reakce na 162712

>Guantanamo se da tezko srovnavat s mucirnami STB. Meli tam celou
>dobu pristup jak novinari, tak i muslimsti mullahove.

Chlapče R.R. přiznejte se ke lži, novináři mají přístup poze do místnosti kde je video kangaroo "soudu" s 20 vteřinovým posunem a nevhodné neuvidí. K vězňům neměl a nemá přístup jediný novinář. Jen jeden řádně prověřený z Izraele směl udělat několik cenzurovaných fotografií. Ve Váší lživé fantazii jsou nějací mulláhové.

> pres varovani svych pravniku ochotni vypovidat.

Přečtěte si něco z vládního amerického tisku, jak přidělení vojenští právnici je smí "hájit"
Lawyer: Gitmo interrogators told to trash notes

162813

6.6.2008 22:09

RE: Zajimave

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 162657

>To je velice zajimave. Vsech pet obvinenych teroristu se ke sve prislusnosti k "neexistujici" Al Kajde hrde hlasi a svou roli na teroristickem utoku 11. zari nepopira.

>To jsem opravdu zvedav, jak konspiracni teoretici kteri vysledkum vysetrovani neveri tuto skutecnost vysvetli.

Zcela jednoduse. Co myslite, proc ten soud neprebehl hned, ale az po mesicich a letech v laskave peci panu z CIA? Pro netrenovaneho cloveka staci par tydnu v rekreacnim stredisku Guantanamo, par lekci waterboardingu, par tydnu beze spanku, nejake ty drogy do jidla a serie elektrosoku...

Pokud by se vam dostalo takoveho zachazeni jako tem lidem na Guantanamu, tak se s vami vsadim o libovolnou sumu, ze pred kamerou se s usmevem na rtech priznate, ze Al-kejdu jste zalozil vy s brachou a babickou, ze vase prvni akce bylo zastreleni J.F.Kennedyho a vas otec byl J.E. Hoover...

162668

8.6.2008 9:09

RE: Zajimave

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 162668

>>To je velice zajimave. Vsech pet obvinenych teroristu se ke sve
>prislusnosti k "neexistujici" Al Kajde hrde hlasi a svou roli na
>teroristickem utoku 11. zari nepopira.

>
>>To jsem opravdu zvedav, jak konspiracni teoretici kteri
>vysledkum vysetrovani neveri tuto skutecnost vysvetli.

>
>Zcela jednoduse. Co myslite, proc ten soud neprebehl hned, ale az
>po mesicich a letech v laskave peci panu z CIA? Pro netrenovaneho
>cloveka staci par tydnu v rekreacnim stredisku Guantanamo, par
>lekci waterboardingu, par tydnu beze spanku, nejake ty drogy do
>jidla a serie elektrosoku...

>
>Pokud by se vam dostalo takoveho zachazeni jako tem lidem na
>Guantanamu, tak se s vami vsadim o libovolnou sumu, ze pred
>kamerou se s usmevem na rtech priznate, ze Al-kejdu jste zalozil
>vy s brachou a babickou, ze vase prvni akce bylo zastreleni
>J.F.Kennedyho a vas otec byl J.E. Hoover...

Hezke pohadky Kevine. Dukazy o muceni tech peti ovsem zadne, ze? Samotne priznani viny pro odsouzeni nestaci, to byste mel vedet pohadkari. K odsouzeni je treba mit padne dukazy. Tak si usetrte tu vasi vyrobu nesmyslu a nezhmotnujte zase sve halucinace. Pockejte si na soud a na dukazy predlozene zalobcem.

J.S.

162743

8.6.2008 13:47

Konspirační teoretici všech zemí .....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162743

Vážený J.S., prohlédněte si důkladně útok na Pentagon 9/11. Co chcete víc? Tady přeci nejde o konspirační teorii, ale konspirační praxi. Jestli v tomhle má prsty CIA,tak není jediného důvodu věřit v tuto instituci. Jestli má podíl na procesu v Guantanamu, není důvod spoléhat na korektnost tohoto procesu.

162759

8.6.2008 20:08

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 162759

Zajimalo by me, co se bude dit, az je soud vsechny osvobodi pro nedostatek dukazu.

162772

9.6.2008 8:09

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 162772

>Zajimalo by me, co se bude dit, az je soud vsechny osvobodi pro
>nedostatek dukazu.

To mne take. I to se muze stat. Vzpomenme na proces s O.J.Simpsonem. Cela Amerika vi, ze vrazdil, ale presto dukazy nestacili k tomu aby byl odsouzen. No snad by mohli v takovem pripade pozadat Raula Castra o politicky azyl. Doma je nechteji. Rekl bych, ze to uz je starost jejich advokatu.

S.M.

162798

9.6.2008 9:46

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

Saša 74.?.?.?

Reakce na 162798

Semeráde (dnes pro změnu J.S.) neblbněte, O. J. Simpson byl souzen civilním soudem nikdy nebyl na Guantanamo před vojenským „soudem“. V zásadě jsou to vojenští zajatci a o soudu nemůže být řeči, byli po pět let mučeni, nemohou si zvolit obhájce a ani ten „vojenský“ a přidělený nemá přístup k zápisům z výslechů, jinými slovy i při dobré vůli je není schopen hájit. Pouze několik v zemích jejich občanství by bylo dále stíháno a není jasné kam je poslat, „řešením“ asi bude je odsoudit kagaroo soudem.

Zde máte článek o jednom, který byl pro nařčení CIA se souhlasem mlčením kanadské vlády poslán k mučení do Sýrie a na konec mu ta kanadská vláda dala 10 milionů kanadských dolarů jako odškodné neb je očividně zcela nevinný. Přes to nesmí do USA neb státy nepřiznají chybu (nebo nechtějí být souzeny) a to co proti němu mají je tajné.

Torture was expected in 'top-down' decision to deport Arar: lawyer

Zde máte článek jak obhájce nemůže hájit vážně zraněné a po léta mučené dítě.

Lawyer: Gitmo interrogators told to trash notes


Je to z Vašich zdrojů a tak si nechte ty lživé kecy.

162811

9.6.2008 11:36

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162798

Navíc u O.J.Simpsona asi těžko najdeme takové politické pozadí, jako v případě procesu Guantanamo (ospravedlnění války proti "teroristům" v Afgánistánu a Iráku). Srovnáváte nesrovnatelné. Simpsona vysekal právník. Ti chudáci v Guantanamu určitě zaslouží soud, trest, ale zřejmě za jiné činy,než za 9/11. Doufám,že za tohle pujde před soud Bush a spol. v Austrálii. [chechtot]

162824

9.6.2008 8:25

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 162759

>Vážený J.S., prohlédněte si důkladně útok na Pentagon
>9/11. Co chcete víc? Tady přeci nejde o konspirační teorii,
>ale konspirační praxi. Jestli v tomhle má prsty CIA,tak není
>jediného důvodu věřit v tuto instituci. Jestli má podíl na
>procesu v Guantanamu, není důvod spoléhat na korektnost tohoto
>procesu.

Pripad utoku na Pentagon mam prostudovany do nejmensich detailu. Vcetne ubohych konspiraci. Stovky svedku a trosky letadla ktere pilotovali teroriste Al-Kajdy nikdo ze stolu nesmete. CIA na Guantanamo neoperuje. Ta tam dodava uz osoby, ktere vysetrila. S procesy na Guantanamo nema nic spolecneho. Zrejme nechapete poslani teto organizace.

J.S.

162800

9.6.2008 11:11

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162800

>>
>Pripad utoku na Pentagon mam prostudovany do nejmensich detailu.
>Vcetne ubohych konspiraci. Stovky svedku a trosky letadla ktere
>pilotovali teroriste Al-Kajdy nikdo ze stolu nesmete. CIA na
>Guantanamo neoperuje. Ta tam dodava uz osoby, ktere vysetrila. S
>procesy na Guantanamo nema nic spolecneho. Zrejme nechapete
>poslani teto organizace.

>J.S.

ok,třeba se nechám přesvědčit, zkuste mi sem hodit pár odkazů na ty trosky Boeingu a svědky u Pentagonu, možná mi něco uniklo. Že nechápu poslání CIA - nehádám se. Ovšem s tím, že jestli Vy nejste jejím dlouholetým členem, tak na tom nejste o moc líp. [cool]

162819

11.6.2008 5:42

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

mtk 80.?.?.?

Reakce na 162800

>>. Stovky svedku a trosky letadla ktere
>pilotovali teroriste Al-Kajdy nikdo ze stolu nesmete.


Neutíkejte J.S., pošlete laskavě konečně ty odkazy na stovky svedku a trosek letadel u Pentagonu. Rád se nechám přesvědčit. Bez legrace.

162972

11.6.2008 10:37

RE: Konspirační teoretici všech zemí .....

stanko74 195.?.?.?

Reakce na 162800

Už nejakú dobu sa márne pokúšam nájsť seriózne info o obranných systémoch Pentagonu z roku 2001. Možno by ste mi s tým dokázal pomôcť. Vďaka.

162984

8.6.2008 14:46

RE: Zajimave

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162743

Kdyz AI udelala video o tom, co to je waterboarding a byli na to tady odkazy, tak jste Semerade nebyl tak ofenzivni v diskusi. Ono to je dost hnusne video a mucici praktika ze stredoveku. Bily dum toto obahajaje a FBI s timhle nechce mit nic spolecneho. Kdyz v 50-tych letech mela v pradle STB hokejistu Modreho, tak ho nechali "pouze" 48 hodin stat a nedovolili mu spat. Byl prilis znama osobnost, takze se nedostal do pracek primitivovi typu Grebenicek starsi. Videl jsem rozhovor, kdy sam sporotovec rika, ze dokud neotekly nohy a neomdlel, tak nevedel o co jde. Nedovolit spat nici schopnost koncentracovat se, psychickou odolnost, vuli a rozbiji vnitrni integritu. Pravda nenechava to viditelne stopy na tele, protoze to jsou sofistikovane metody zalozene na vnitrni destrukci.

O prevozu veznu tajne CIA do rezimu, kde se muceni na "objednavku" provadi mene sofistikovane, ale s o to vetsi brutalitou, nema smysl ani mluvit. Jiste veci staty delaly a delaji, ale legalita techto veci nebyla pravne podeprena ani v zemich sovetskeho imperia. USA ted maji doufejme docasne vecicky jako Patriot Act a povoleni "ostrejsich" vyslechovych metod, jejihz puvod je ve stredovekeych mucirnach. Tak hluboko americka demokracie z moralniho hlediska nikdy za dobu sve existence neklesla. Neni nic prekvapiveho, ze to narazi na odpor i primo u uredniku statni administrativy. Zasadovy postoj FBI k cele veci je vice nez vymluvny.

162760

8.6.2008 15:46

RE: Zajimave

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162760

I kdyz jsem se dostali k nevladnim nezavislym organizacim. de facto jakakoliv organizace, ktera ziska prestiz je vzata pod "ochrana kridla" nejakych lobistu. Podle toho, jake jsou podminky pro prijmani prispevku to nekde chapou velmi dobre, treba Greenpeace ma pomerne ostre podminky na financi dary, idkyz to samozrejme nemeni nic na to, ze jako respektovana organizace bude vystavena tlakum infiltrace, aby sla neprimo ovlivnit. Jak se neco takoveho dela je pospano z prvni ruky, treba tady.
http://www.prop.sk/kto_ovlada_amnesty.html

162764

9.6.2008 8:22

RE: Zajimave

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 76.?.?.?

Reakce na 162760

>Kdyz AI udelala video o tom, co to je waterboarding a byli na to >tady odkazy, tak jste Semerade nebyl tak ofenzivni v diskusi. Ono >to je dost hnusne video a mucici praktika ze stredoveku.

Myslim, ze je o moc mene hnusne, nez videa techto chlapiku, kdyz byli na koni a podrezavali na obrazovce nevinne spoutane osoby. To se vam stredovek asi zamlouval, ze jste proti tomu nikde nerekl ani slovo. Nebo rozhodne mene, nez na obranu zlocincu, kteri se svymi ciny chlubi a jsou na ne pysni. To zadnyma recma o jejich muceni nezaplacnete. Me pane Bartosku s nejakym mucenim techto lidi nedojmete. A vas asi zase nedojme jejich zbabelost. Navic, ty videa vyrobili muslimssti fanatici a muceni, ktere na nich vidite t.j. zmineny waterboarding je jejich muceni. Nechcete me snad namluvit, ze si to CIA sama na sebe natocila a poslala to TV zpravodajcum?

J.S.

162801

9.6.2008 23:43

RE: Zajimave

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 162801

Za prve Semerade zasvecene mluvte o procesech, ktere se deji u vnitr vasi hlavy. Kdykoliv odhadujete me reakce, tak to eufemicky receno stoji za tri tecky.

Za druhe mne se nezamlouva stredovek v zapadnim svete, ktery si rika svobodny. A z toho prosteho duvodu, ze popira zakladni ustavni principy, na kterych je tento system postaven. Konkretne popira zakaldni lidska prava na nezavisly soud, obhajce, seznameni se svymi obvinenimi, odmitnuti vypovidat, nebyt mucen....

Dale politicky system polozeny na "zive ideologii" ( lide tomu musi doopravdy verit ) a tou bezesporu islam jde, nejde zmenit silou. Byt jsou to politicke systemy s prvky, ktere se mi nezamlouvaji, tak bajonety to zmenit nejde. Pokud mate jiny nazor muzete narukovat, pocet rekrutu je na polovine pozadovaneho stavu tady v USA.Takovy system jde bud znicit, tj. vyvrazdit tyto lidi s jejich virou anebo nechat na pokoji, kdy dochazi k postupnym zmenam procesem kulturni vymeny. Staci se podivat na fotky Teheranu, jak jsou tam treba obleceny zeny a srovanat je s fotkami ve fundamentalnich castech muslimskeho sveta.

Za treti jsem realista, takze nebudu plytvat casem na vyvolani pozitivnich emoci nebo pocitu studu u jedince, ktery z hlediska osobni moralni urovne a nekritickeho ideologickeho pohledu neni neceho takoveho schopen. Znovu tedy spatne odhadujete, tentokrate motivy meho jednani. Tvrda kritika na metody CIA smeruje z Kongresu, FBI, existuji uniky informaci primo uvnitr z agentury, dokonce EU a verni spojenci jako Britanie. I nas Topolanej si dovolil odseknout, kdyz se ministerstvo zahranici USA odvazilo nazvat ceskou korupci v politice spravnym terminem, tedu politickou korupci. Video natocila AI, ktera je z 20 % finacovana primo vladou USA.

Stredoveke "vysetrovaci" metody jsou proste pro demokarticky svet silna kava a pro vas to je slaby cajicek. Mate na svuj nazor plne pravo, ale nebudte prilis udiven, ze v pluralitni spolecnosti se vam dostane na vase nazory i patricnych odpovedi. Zatim se tesim svobode slova a minim tohoto privilegia plne vyuzit. [mrknutí jedním okem]

162884

Příspěvků: 44

05.06. 01:35 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  WTC 7
05.06. 04:12  RE: WTC 7
05.06. 09:27  podla toho ako profesor vystrkuje svoje nazory
05.06. 10:09 soul01  RE: podla toho ako profesor vystrkuje svoje nazory
05.06. 09:24 lesov  Dokonalá konspirace.
05.06. 10:10 Spytihněv  RE: Dokonalá konspirace.
06.06. 17:31 vodnik007  RE: Dokonalá konspirace.
05.06. 15:14 pepa78  no
06.06. 00:43 Danny  RE: no
05.06. 16:45 vneckar  princetownské univerzitě :-))))))))))
05.06. 18:50 panchimp  Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.
05.06. 20:28 pietroo  RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.
05.06. 21:39  RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.
06.06. 10:09 Spytihněv  RE: Lépe bych to dovedl i já, mít peníze.
05.06. 21:53  USA začaly soudit údajné organizátory útoků z 11. září 2001.
06.06. 18:00 R.R.  Zajimave
06.06. 20:42 Aja  RE: Zajimave
06.06. 20:43 semtex  RE: Zajimave
06.06. 21:01 Aja  RE: Zajimave
09.06. 08:13  RE: Zajimave
09.06. 16:10 Aja  RE: Zajimave
07.06. 17:42 R.R.  RE: Zajimave
08.06. 09:16 Kevin  RE: Zajimave
08.06. 20:09 semtex  RE: Zajimave
09.06. 12:17 stanko74  RE: Zajimave
08.06. 20:55 Aja  RE: Zajimave
09.06. 07:24 R.R.  RE: Zajimave
09.06. 15:43 Aja  RE: Zajimave
09.06. 10:46 Saša  RE: Zajimave
06.06. 22:09 Kevin  RE: Zajimave
08.06. 09:09  RE: Zajimave
08.06. 13:47 mtk  Konspirační teoretici všech zemí .....
08.06. 20:08  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
09.06. 08:09  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
09.06. 09:46 Saša  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
09.06. 11:36 mtk  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
09.06. 08:25  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
09.06. 11:11 mtk  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
11.06. 05:42 mtk  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
11.06. 10:37 stanko74  RE: Konspirační teoretici všech zemí .....
08.06. 14:46 Rene Bartosek  RE: Zajimave
08.06. 15:46 Rene Bartosek  RE: Zajimave
09.06. 08:22  RE: Zajimave
09.06. 23:43 Rene Bartosek  RE: Zajimave

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
927 305,55 Kč

Poslední aktualizace: 25.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 599