Diskuze k článku

Genocida Palestinců vyhlášena

Příspěvků 33

1.5.2008 4:30

Holokaust

AlA777 85.?.?.?

Vložený obrázek
Mam z toho zvlastni nedobry pocit, jako by se schylovalo k necemu zasadnimu. [pláč]

160284

1.5.2008 8:18

RE: Holokaust

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 160284

Ono se neschyluje, ono už se pěknou řádku let děje. Napětí se jen stupňuje a lidi nevidí ani to co mají přímo před očima. Je to jako byste koukali na kámen před sebou a někdo Vám intenzivně hustil do hlavy , že tam není. Neuvidíte ho. Už jen čekám na ty, kteří napadnou tento článek a ohodnotí jej jako šíření nenávisti vůči židům. Nás ohodnotí jako nacisty a výroky rasistických Rabínů budou podle nich nadále košer

160287

1.5.2008 17:46

RE: Holokaust

Saša 74.?.?.?

Reakce na 160287

Idea nacionalismu sionistické ideologie se skrývá za maskou náboženství a rasy. Nacismus bylo také rasistické pojetí nacionalismu. Části židů v Izraeli je to zcela jasné a český Eretz se jim nikdy nezapomene vysmívat. Většina se nechá přesvědčit svůdnou ideou nadčlověka a „zaslouženým“ kolektivním trestem. Jak překrásnou škraboškou je „křivda zbožným” a přeci „právo“ vraždit 10ti násobek nevinných za jednoho vraha, který brání svůj dům a svoje děti. Pravda, Arabové nejsou zrovna ovce nechávající se za živa košer vykrvácet, dokonce jejich stejně „zbožná“ ideologie je téměř totožná a neváhají za ni obětovat vlastní život. Vzhled i genetika je dnes totožná s Evropany, jen malá část má zase blíže k Arabům, v obou případech skutečný rozdíl není s výjimkou oblbující ideologie ismu.
O důvod víc se stydět. [zahanbení]

160306

2.5.2008 0:25

RE: Holokaust

Saša 74.?.?.?

Reakce na 160306

Prodej Holocaustu, skutečného historického ublížení Židům je zaměněn za ideologické „zdůvodnění“ sionismu ke zvýšení „zbožného“ nadšení a za zbraň proti „antisemitismu“. Ve skutečnosti je to zneuctění podobné malování haknkrajců na židovských hřbitovech.

63 let po válce nacistických válečných zločinců rapidně ubývá, Simon Wiesenthal Center začal vyšetřovat 202 zbrusu nových obvinění holocaustu. Trojnásobek nových obvinění oproti minulému roku! „Národní zprávy Izraele“ uvádí Simon „Wiesenthal“ list „Top ten“ hledaných a "Simonem" obviněných. Číslo jedna je rakouský lékař z Lince jeho zločiny se záznamem svědectví se čte jak v hororu, letos by mu bylo 93 a je tedy nějaké promile naděje, že zcela nepravděpodobně ještě žije zavřený někde v ústavu. Stejně tomu musí být i s ostatními a pokud se provinili měli být potrestáni, dnes je to honba mrtvol pro propagandu.

S antisemitizmem je to podobné, židovští akademici, kteří se jen opováží odmluvit jsou obviněni ze zločinu sebe-nenávisti. Je to nesmyslné neb to nejsou lidi, kteří by obětovali sebe nebo Židy! Židi i ne-Židi jsou obviňováni z nezákonného antisemitismu, stíháni zákonem nebo zdiskreditováni, často zbaveni zcela nesouvisejícího zaměstnání a jejich „zapochybování“ o politickém směru může být prospěšné Židům jako na sousedské vztahy v zemi obklopené Araby. Obviněni z asociace citací někoho jiného a z „nacismu“, ač o žádném nacionalismu nebylo řeči. Boj není o zemi Izrael, ani o náboženství nebo rovnocennou existenci. Judaismus lze vyložit bez výjimečných práv a mnohanásobné msty, obdobně jak jiné víry. Jedná se o politickou ideologii tak zvaně „zbožného“ sionismu, záměnu politiky za B-ha.

160316

5.5.2008 3:13

RE: Holokaust

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 160316

>Boj není o zemi Izrael, ani o náboženství nebo
>rovnocennou existenci.
----
Pane Sašo, právěže ano. Je to boj o uznání státu Izrael. Náboženství "judaismus" je v tomto případě zneužito. Tora (starý zákon) se zaměnila za Talmud. Nejrasističtější literatura, která kdy byla sepsána. Jedině mohu souhlasit s tím, že to není boj o rovnocenou existenci. Talmud a sionistická ideologie něco takového vůbec nepřipouští. Nejenže nepřipouští, ale soustavným vymýváním mozků mladých generací tohle ospravedlňuje a současně předává dál na další a další generace. A to je přesně to, o čem pojednává článek - rasistická nenávist. Všiml jsem si, že při veřejných (výročních) projevech, ministryně zahraničních věcí Tzipi Livni, nezapomene nikdy zdůraznit: "Co požadujeme od ostatních je jenom to, aby uznali existenci státu Izrael". Ano, samozřejmě že má oprávněné pochybnosti. Na základě Bolfourské deklarace je stát Izrael ilegální. Nicméně i Tora na tohle dává důraz - židé se nesmí postavit proti boží vůli a založit si vlastní stát.

V odkazu, který jste tady poustoval, jsem si všiml jméno - Ivan Demjanjuk. Sledoval jsem tento případ už od samotného počátku.
Kam až zajde nenávist a touha po kapce krve za zločiny z první poloviny dvacátého století? Při soudním přelíčení v Izraeli se objevilo několik očitých svědků, kteří si najednou oživili do podrobných detailů utrpení z koncentráku a zrůdných činů Ivana "Hrozného" - tak byl u soudu p.Demjanjuk označen. Steřenky plakaly, spílaly a vyhrožovaly ve směru obžalovaného. "Ano, to je on...poznávám ho, jako by to bylo včera...je to Ivan Hrozný, který do mne kopnul a táhl mne za vlasy...je to on...je to on...je to on"! Zněly výkřiky z lavice svědků. A nakonec se prokázalo, že došlo k záměně osobnosti a p.Demjanjuk nikdy v uvedeném koncentráku nebyl. Soudní jednání probíhalo už na základě jeho odvolání a rozsudek trestu smrti z předchozího soudu byl zrušen. Nechali si však otevřená zadní vrátka a rozsudek o jeho nevině nebyl vynesen - soudní řízení bylo pouze zastaveno.

160448

5.5.2008 6:08

RE: Holokaust

Datel 75.?.?.?

Reakce na 160448

Mirdo , kdyz uz jsme u tech soudu . Je zajimave jak se zapomnelo na revoluci v Rusku . Nikde nikdo nepripomina toto smutne vyroci , nikdo nezavzpomina na desitky milionu umucenych . Sioniste by radi soudili a obirali jine o penize , jinak se zachovavaji v prpade komunistickych zverstvech. Polsko pozadalo Izrael o vydani byvaleho komunistickeho vysetrovatele -diky nemuz byli lide popravovani- nejenom ze nebyl s Izraele vydan , ale zazadal Polsko o duchod.

160450

6.5.2008 5:21

RE: Holokaust

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 160450

Souhlas Datle...mlčí jako ryba. Zajímavé na tom je to, že
Hollywood produkuje filmy o druhé světové válce jako na výrobní lince a o bolšecické revoluci v Rusku nic.
Těch případů, kdy Izrael nevydá zločince ze svých řad, je spousta. Pokud se nemýlím, tak ten dotyčný, o kterém se zmiňujete, byl dokonce dlouhé roky ředitelem holocaustnického muzea Yad Vashem v Jerusalemu? Možná mu moc neplatili, že žádá Polsko o důchod?...to je ale nehorázná drzost. Datle, mrkněte se tady.

160483

6.5.2008 6:02

RE: Holokaust

datel 75.?.?.?

Reakce na 160483

Pro mne je prekvapujici jak vysokeho veku se ti lide dozivaji. Nevim , ale pokud bych mel projit to peklo (podle toho jak to oni popisuji )asi bych natahl backory brzy po osvobozeni. Nevim jak se ten vysetrovatel jmenoval - ale porad jsem videl v Polish studio na Canadske televizi. Po prevratu se nejaci vyvoleni - kteri byli uvedeni jako Hitlerovy obeti , obevili na navsteve v Cesku . Co myslite budou i tito mit narok na tyto duchody ?

160486

7.5.2008 11:01

RE: Holokaust

Saša 74.?.?.?

Reakce na 160486

Copak ten vysoký věk, ale ta paměť a poznávání osob po 73 letech! Ne, nepochybuji, že jim bylo ublíženo, ale co je moc, to je moc. Včera kvílely sirény v celém Izraeli za oběti vojáků a oběti terorismu יום הזיכרון הזכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה Těch palestinských a arabských obětí bylo 30x víc, nikde jsem se nedočetl jestli nářek byl také za ně. Dle http://www.haaretz.com/hasen/spages/981015.html Haaretz jen čistokrevný Izraelský voják může být pohřben na hřbitově, po létech to stát (ne sionističtí rabíni) napravil a to jen proto, že byl vychován a jako žid, chodil do synagogy a hlavně byl ochoten zabíjet Palestince.
Vzhledem k tomu, že jste pane Datle v Kanadě, viděl jste http://www.cbc.ca/mrl3/8752/news/features/ormiston... jak Kanada za milion dolarů nechala opravit a rozšířit ukázkové vězení v Kábulu pro děti a politické vězně, a ona ta „demokratická“ vláda mučí dál, tedy přes ulici v budově určené k výslechům a ty bez toho nejdou..

160596

1.5.2008 8:51

Člověk

Sam Ting Wong 81.?.?.?

žasne kolik rasismu a antisemitismu se skrývá v srdci některých rabínů. Ovšem zde samozřejmě platí dvojí metr a jejich výzvy k vraždění nebudou mít žádné právní důsledky. Chraň Bůh, aby to, co řekli tito židovští duchovní, bylo řečeno o Izraeli. To bychom viděli ukázkovou vlnu rozhořčení všemožných "nezávislých" médií. To bychom se dozvěděli, jak je to nelidské, bestiální, byly by podány žaloby a policie by se o autory výroků velmi zajímala.
V tomto případě se nic dít nebude. Proč také, copak jsou Palestinci hodni jednoho zlomeného židovského nehtu?...

160288

1.5.2008 11:15

Propaganda

Sid 91.?.?.?

Prečo sa chytať vyhlásení nejakého rabína?

Keby ste takto hystericky komentovali výrok každého imáma, čo vyzve na vyvraždenie Židov, belochov alebo všetkých neveriacich (a pritom žije z európskych sociálnych dávok), asi by tomu mýtu "Islam náboženstvo mieru" už nikto neveril a možno by ich konečne poslali domov.

160289

1.5.2008 15:57

RE: Propaganda

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 160289

Proc? Pokud merit, tak, prosim, stejnym metrem. O islamskych fanaticich a islamskem fundamentalismu toho ctu a slysim dost. Proc take nehovorit o zidovskem a krestanskem fundamentalismu?

160297

1.5.2008 15:51

RE: Propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 160289

nasa komora politologov sa uzhodla na tom, ze nas klega SID by mohol mat pravdu v pripade, ze by to bol ojedinely hlas, ale kedze to je oficialna politika izraela, mame ako politologovia obavy, a mali by sme sa k nim ako hrozbam postavit

160298

1.5.2008 16:10

RE: Propaganda

Pavel -Čert- Němec 78.?.?.?

Reakce na 160289

>Prečo sa chytať vyhlásení nejakého rabína?

Protoze se jim muzou ridit vojaci jedne z nejsilnejsich armad sveta? Protoze tito vojaci se pohybujio po okupovanych uzemich, kde mohou tyto metody uplatnovat vuci civilnimu obyvatelstvu? Protoze toto terorizovane obyvatelstvo nema pro tyto "lidi" cenu zidovskeho nehtu? Proto Side, protoze tito, povazujici se za nadlidi, maji skutecnou moc nad zivoty jinych lidi narozdil od nejakeho imama...

160300

1.5.2008 17:08

RE: Propaganda

Sid 91.?.?.?

Reakce na 160300

Značne preháňate. Väčšina regrútov izraelskej armády sú bežní teenagery európskeho typu, ktorých zaujíma tak pivo, hip-hop a ženy na tel-avivskej pláži. V armáde sú iba preto, že je služba povinná. Alebo pre pocit zodpovednosti za obranu vlasti, lebo Izrael je štát, ktorý obranu reálne potrebuje.

Určite sa v IDF nájdu aj radikáli, ale tí sú prevažne z radov osadníkov, ktorí majú s "utláčanými" Palestíncami veľmi zlé skúsenosti.

Zato palestínska mládež je vo všeobecnosti sfanatizovaná oveľa viac. Žeby zásluhou tých imámov?

160305

1.5.2008 19:56

RE: Propaganda

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 160305

Máte pravdu, Side, Izrael opravdu obranu potřebuje. Je to stejné, jako s každým zlodějem. Kdysi zloděje koní lynčovali, dnes by zloděje půdy také lynčovali a proto je potřeba se ozbrojit a vytvořit silnou IDF, aby původní semitské obyvatelstvo nemělo šanci svoji půdu dostat zpátky. A jestli mi chcete tvrdit, že Chazaři žádnou půdu nekradou, tak se běžte proběhnout několikrát kolem baráku, třeba vám to dojde. Pokud jste ovšem příslušníkem čisté rasy, tak samozřejmě chápu, že okrást góje pro vás není žádný prohřešek... Co se týká těch imámů, siorabíni si s nimi v ničem nezadají, ale má to jeden háček. Palestinci jsou na rozdíl od zlodějských Chazarů v právu. Takže pokud říkají, že je potřeba proti Chazarům bojovat, je to v naprostém pořádku. Zloděje, vrahy a teroristy nemá nikdo rád... A "Izrael" je regulérní teroristický stát, který byl terorismem založen a je státním terorismem udržován. Ale vím, že byste si rozuměl se rabi Shmuelem, který chce palestinské děti věšet na stromy. To je jistě váš vzor... [bliji]

160308

1.5.2008 19:57

RE: Propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 160305

Značne preháňate. Väčšina regrútov palestinskej domobrany sú bežní teenageri európskeho typu, ktorých zaujíma tak pivo, hip-hop a ženy na pláži. V domobrane su iba pre pre pocit zodpovednosti za obranu vlasti, lebo Palestina je štát, ktorý obranu reálne potrebuje.

Určite sa v domobrane nájdu aj radikáli, ale tí sú prevažne z radov osadníkov, ktorí majú s "utláčateľmi" izraelcami veľmi zlé skúsenosti.

Zato izraelska mládež je vo všeobecnosti sfanatizovaná oveľa viac. Žeby zásluhou tých rabinov?

160309

1.5.2008 20:48

RE: Propaganda

Sid 91.?.?.?

Reakce na 160309

Pokiaľ ja viem tak jediný pivovar v Gaze bol po nástupe Hamasu zatvorený. A priveľa Arabiek v bikinách tam asi nenájdete, skôr sú v kurze hidžáby a nikáby.

Palestínski teenageri sú skôr arabského typu a v arabskom svete je momentálne v kurze návrat k náboženstvu. A aj keby niekto vzdoroval, morálna polícia Hamasu ho privedie na "správnu cestu".

V lete dosť mladých Izraelcov stretnete aj v Európe, po festivaloch a tak. Rozhodne im po rozume neustále nebehá náboženstvo a nacionalizmus tak ako Palestíncom.

160313

2.5.2008 6:26

RE: Propaganda

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 160313

ahoj sid, uz si bol niekedy v palestine, alebo poznas ty vobec nejakeho araba osobne??
ked tak zarucene rozpravas o tom aki su arabi

160326

1.5.2008 20:40

RE: Propaganda

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 160305

No odvážil bych se tvrdit, že například většina příslušníku Wehrmachtu (a koncem války dokonce i SS) sloužili jen proto, že museli, zajímali se tak o pivo a ženský...ale to vedení, to vedení, to s nimi dělalo věci! A tady vidíme, jaké extrémy jsou také ve vedení Israele. Čili ano, většina příslušníků IDF určitě jsou normální lidi...ale to vedení, to vedení!

160315

1.5.2008 23:48

RE: Propaganda

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 160315

Souhlasim, ze Zide v Israeli nejsou zdaleka vsichni pod vlajkou sionistu. Vetsinou dosatecne agilni a a agresivni mensina dokaze urvat dostatek moci a mlcici vetsina skutecne musi drzet hubu a krok. Koneckoncu unik informaci o clusterove munici pouzite v Libanonu sel od dustojniku IDF.

160317

1.5.2008 15:01

POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE

ZEDNÍK 78.?.?.?

http://de.youtube.com/watch?v=ncIWBN8lgT4

160293

1.5.2008 15:47

..ale ziji v Izraeli

Aja 74.?.?.?

i taci, kterym je ze stavajici situace "ouzko" .

160294

2.5.2008 0:41

RE: ..ale ziji v Izraeli

Saša 74.?.?.?

Reakce na 160294

Samozřejmě, že i v Izraeli žijí lidé se svědomím, pochopitelně Haaretz je pro-Izraelský, ale nelze ho obvinit ze sionismu, ač se mně podání národních zpráv často nelíbí. Jiné je to s Arutz Sheva odkud bere zprávy český Eretz. Přetéká sionistickou propagandou s odkazy na „Slepého Šimona“ a jen část je překládána českému čtenáři ve stejném duchu.

Díky za odkaz, stálo by to za přeložení. Škoda, že je to jen blog a ne většinový názor.

160319

4.5.2008 14:24

no

ari 85.?.?.?

nastastie je to len blog a nie vacsinovy nazor. Ved ked nemate radi svoju rasu,svoj narod a hanbite sa zan,robte nieco ine ako publikovanie nepodlozenych a bezduchym antisemitistickych kecov.Prosim Vas aka arabska mladez,ake pivo,ake baby?Mate poci,ze nieco take v arabskych hlavach je normalne?Asi tazko.Ked je raz niekto hlupy ako dobytok,zije v spine a je nasilnicky neda sa nc robit.Vacsina izraelskych arabov by sa nikdy nevzdala izrael.skeho obcianstva,........lebo im jev Izraeli dobre a jedine co robia je prijimanie socialncyh davok.
K tym kecom o chazaroch sa ani vyjadrit neda,dalsie antisemitisticke klamstvo.Geneticke vyskumy to jasne vylucili atd...Mimochodom palestinsky stat uz existuje a nachadza sa na vychod od rieky Jordan.

160422

4.5.2008 18:09

Amálekovci? Spíš Filištíni

TeBion 89.?.?.?

Palestinci by se spíš než ke národu Amálekovců dali přirovnat ke starověké civilizaci Filištínů...
Kteří byli barbarskou nově vznilkou židovskou říší Hebrejí na území Kánonu(Palestina a Synaj) absolutně vyvražděny...

A myslim že se o to dnes Sionisté znovu pokoušejí vyhladit arabský národ Palestinců...

160428

4.5.2008 18:27

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 160428

přesně tak!

http://cs.wikisource.org/wiki/Bible_(Kralick%C3%A1...

zvláště kapitoly 10-12. jsou "pikantní" [bliji]

160429

4.5.2008 20:37

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 160429

No spíš ďábel než bůh je ten hospodin.

160434

4.5.2008 23:06

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 160434

tento názor už prezentuji na Zvědavci dost dlouho. V souladu s gnostiky, a jak jsem se nedávno dověděl, i bogomily. Při kritické četbě bible na to člověk přijde sám, aniž by nutně musel být "insiderem".
Což ale evokuje otázku, do jaké míry si toto ovlivnění "ďáblem" židé uvědomují či nikoliv a jak nastálou situaci řešit...každopádně nečinnost=přitakání.

160439

4.5.2008 23:31

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 160439

No když se jeden zakouká do bible tak ho to prostě napadne jako eventualita. Pak se rozhlédne po světě a ejhle, ono to dost odpovídá i skutečnosti. Že by to je za pár tisíc let taky netrklo, by nevypovídalo o jejich inteligenci, a tu zase mají, takže to vědět musí a jsou s tím nejspíš smířeni, neb si myslí že mají vyhráno. Jenže vyhráno kde a co je ta pravá otázka, zde a teď jistě. I když zaujmete cynický pohled na svět, neubráníte se pocitu že ďáblovi není co věřit, lhaní patří k jeho oblíbeným metódám. Je dost pravděpodobný, že jim o neexistenci posmrtnýho života dost kecal. Takže inteligence odsud podsud.

160440

4.5.2008 23:49

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 160440

"neb si myslí že mají vyhráno. Jenže vyhráno kde a co je ta pravá otázka, zde a teď jistě"

S klidným svědomím mohu prohlásit, že už prohráli. Jenže hmota oproti Duchu má jistou setrvačnost, takže budeme ještě svědky mnohého Zla, z dílny Nepřítele. Což ovšem nic nemění na mé první větě.
Zde platí biblické že "velcí" umenšeni budou a "malí" povstanou.

160441

5.5.2008 0:21

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 160441

Vše je jen otázka uvědomění si na jak velké šachovnici se hraje a o co, kolik má dimenzí. Pak se dá teprve posoudit výsledek. Pokud někdo nevidí víc než co se mu hodí, může si i myslet že vyhrává, i když už vlastně dávno prohrál.

160442

6.5.2008 22:39

RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

TeBion 89.?.?.?

Reakce na 160434

K tomu ďáblu bych měl takový komentář...
Proč mají satanisté v oblibě číslo 666...?
Protože hexagram má 6 cípů [velký smích]

160554

Příspěvků: 33

01.05. 04:30 AlA777  Holokaust
01.05. 08:18 jean.laroux  RE: Holokaust
01.05. 17:46 Saša  RE: Holokaust
02.05. 00:25 Saša  RE: Holokaust
05.05. 03:13 Mirda  RE: Holokaust
05.05. 06:08 Datel  RE: Holokaust
06.05. 05:21 Mirda  RE: Holokaust
06.05. 06:02 datel  RE: Holokaust
07.05. 11:01 Saša  RE: Holokaust
01.05. 08:51 Sam Ting Wong  Člověk
01.05. 11:15 Sid  Propaganda
01.05. 15:57 vladuna  RE: Propaganda
01.05. 15:51  RE: Propaganda
01.05. 16:10 Pavel -Čert- Němec  RE: Propaganda
01.05. 17:08 Sid  RE: Propaganda
01.05. 19:56 hestroy  RE: Propaganda
01.05. 19:57  RE: Propaganda
01.05. 20:48 Sid  RE: Propaganda
02.05. 06:26  RE: Propaganda
01.05. 20:40 Miroslav Yamato  RE: Propaganda
01.05. 23:48 Rene Bartosek  RE: Propaganda
01.05. 15:01 ZEDNÍK  POUČENÍ Z KRIZOVÉHO VÝVOJE
01.05. 15:47 Aja  ..ale ziji v Izraeli
02.05. 00:41 Saša  RE: ..ale ziji v Izraeli
04.05. 14:24 ari  no
04.05. 18:09 TeBion  Amálekovci? Spíš Filištíni
04.05. 18:27 MedaBeda  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
04.05. 20:37 Antiseptik  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
04.05. 23:06 MedaBeda  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
04.05. 23:31 Antiseptik  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
04.05. 23:49 MedaBeda  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
05.05. 00:21 Antiseptik  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni
06.05. 22:39 TeBion  RE: Amálekovci? Spíš Filištíni

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 1

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 3

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 394,19 Kč
1 unce stříbra
510,71 Kč
Bitcoin
1 159 501,65 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 104