Diskuze k článku

Ještě jednou Svobodní zednáři

Příspěvků 138

10.4.2008 3:01

Teda, jsem sokovan!

von_Krebst 128.?.?.?

ty jsi teda detektiv. V Americe ma kazdy zednarsky chram (temple) vlastni webove stranky, delaj v nich prohlidky a casto maj ty vetsi i sve minimuzeum. Tajny je na nich akorat poplatek za pouziti parkoviste. Na konci prohlidky je obchod se suvenyrama, jako v kazdem Americkem muzeu. Povetsinou se tam schazi stasi dedci, vzpominaj na to jak byli mladi a pachaj charitu nebo o ni aspon nostalgicky mluvi. Je to jako B'nai B'rith coz taky neni zadna tajna a spiklenecka organizace, ale stara zidovska charita, kam venuji prachy lidi co nemaj decka a nechcou to dat statu. B'nai B'rith prevazne provozuje domovy duchodcu, a to nejen pro zidy. V jednom z nich v Pennsylvanii byla moje mirne katolicka tchyne nez umrela.

158739

10.4.2008 20:36

Myslite to s B' B' vazne?

Igor 89.?.?.?

Reakce na 158739

Odkedy su sefovia vsetkych slobodomurarov charita?
To su skutocne novinky.

158792

10.4.2008 4:39

Nejsem si jist,

Hugof 81.?.?.?

ale vypadá to skoro, jakoby příslušnost k libovolnému zednářskému řádu měla být vstupenkou k přežití... Z rosenkruciánského hlediska... Četl už zde někdo základní pravidla Georgians Stones? Je to divné, ale jakési pravidlo pro přeživší patrně existuje...

158741

10.4.2008 7:29

Jak si udělat obrázek?

Saša 74.?.?.?

V původním článku je zmínka o francouzských lóží homosexuálů a ty by se mně zdály nejméně nebezpečné [mrknutí jedním okem] teplouši budou lobovat za zvýhodnění jejich svazků a třeba to vyřeší přelidnění Země [mrknutí jedním okem] . Můj nezasvěcený dojem: trochu tajnústkářské organizace s mlhavým cílem, zábava zámožných na okraji okultismu – většinou starci, ale jako když si hrají puberťáci. Hovoří o alegorické moralitě vyjádřené symboly, předpokladu víry v nadpřirozenou bytost („Supreme Being”). Je zajímavé, že Islámské země svobodné zednáře nemusí a často zakazují. Ač se jim daří nejvíce v katolických zemích, římskokatolický papež se vyjádřil, že zednářské principy jsou neslučitelné s vírou a členství pro katolíky je smrtelným hříchem.
Papež Benedict XVI řekl: "...the Church’s negative judgment in regard to Masonic association remains unchanged since their principles have always been considered irreconcilable with the doctrine of the Church and therefore membership in them remains forbidden. The faithful who enroll in Masonic associations are in a state of grave sin and may not receive Holy Communion." (Zdroj anglická Wikipedia.) Další public relation zdroj je na Grand Lodge of Canada
Když je to dobročinná organizace, proč obě 2 nejpočetnější náboženství členství zakazují?

158746

10.4.2008 8:25

RE: Jak si udělat obrázek?

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 158746

Ta dobročinnost je jen vnější fasáda. Ve skutečnosti fungují jako kontaktní centra, i jako zásobárna lidí, které pak lze využít pro různé úkoly. A oni to rádi udělají, už jen za ten pocit, že jsou něco extra. ( Například v Brně je "černá" lóže, takže ty lidi snadno využijete pro "černotu", která je potřeba. To se interně ví, která lóže je jak zaměřena.) Lidé si myslí, že vstoupí k zednářům (nemluvě o rozenkruciánech atd. což je dnes jen dětská hra) a něco se dozví. Ne. Jen podobné fráze jako slyšíme v televizi a že úkolem zednářů je vytvářet tento sjednocený svět. Ti skutečně nahoře si "nadané" vytipují sami, jako v rozvědce, nebo ve škole a pozvou je do dalších užších a vyšších kruhů. Že to není ve skutečnosti dobročinnost je jasné už z toho, jak tam vstupují mimo jiné lidé s jinak "pravicovými" názory, kteří by "chudé" nejraději postříleli. Kdysi mi bylo nabídnuto členství v lóži italského ritu. Takže trochu o tom něco vím.
Za vedoucím jedné katedry na univerzitě přišli z Rotary. Tak je v Rotary a netají se tím před studenty. Údajně si vybírají jen ty nejlepší. Jinak řečeno lahodí egu a člověk ega je ve skutečnosti nejposlušnějším otrokem, a přitom si myslí, že je svobodný nebo že je dokonce víc než ostatní lidé. Dobročinnost primárním cílem není.

158750

10.4.2008 17:13

RE: Jak si udělat obrázek?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 158750

Lze využít jen toho kdo je "lačný" . Vy jste jistě "lačný" nebyl , pokud jste odmítl ......... S tím egem máte zcela pravdu .

158779

11.4.2008 8:20

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 158750

Taky se domnívám, že ty zednářské lóže fungují jako zásobárna poslušných lokajů mocných. Značná část lidí, kteří se chtějí někam kariérně vypracovat si uvědomuje, že se musí někam zařadit, že musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to podobné jako to bývalo s komunistickou mocí. Kdo chtěl udělat nějakou pořádnou kariéru musel se ke komunistům přihlásit a poctivě plnit stranické příkazy. Program zednářů je navíc tajný a co je tajné, to vždy smrdí satanem. ONI udělují různé příkazy podřízeným, a když to podřízený splní, tak stoupá v hierarchii výš. Když se to ale příčí jeho svědomí a daný příkaz nesplní, přestane v hierarchii stoupat, zůstane stát stále na stejném místě. Obvykle to pak přestane toho člověka bavit, tak z té organizace vystoupí, aniž by se cokoliv bližšího o jejím skutečném fungování dozvěděl. Ale bezkrupulózní lidi, kteří pochopí ten princip stoupající kariéry, začnou plnit KAŽDÝ příkaz a tak se dostanou až do nejvyšších politických funkcí, třeba až do role prezidentů jednotlivých států. Proto si třeba nejen o Havlovi, ale ani o Klausovi nedělám sebemenší iluze. Klaus je jenom inteligentnější než Havel, ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.

Zajímavý je případ Beneše nebo Jana Masaryka. Patrně oba byli v zednářské lóži, ale byli příliš charakterní na to, aby patřili k těm více zasvěceným. Proto byli klidně obětováni, aby je komunisti zmasakrovali. Ovšem dodnes nemám jasno v tom, jestli se to Rusko vymklo z jejich vlivu, nebo to na nás jednoduše hrají a ruská a americká oligarchie si hraje na nesmiřitelné nepřátele, aby mohli dál co nejvíce zbrojit a vyzbrojit proti sobě opět a zase dva nesmiřitelné globální tábory.

158838

12.4.2008 6:55

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158838

>...Klaus je jenom inteligentnější než Havel, ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.
---
Nevím. Kolikrát je inteligent nebezpečnější, neboť dokáže myšlenku prodat záludně a přesvědčivě. Ovšem u Klause mi to připadá právě naopak. Nevím, zdali je to podmíněno jeho nadměrnou ješitností a
touží vstoupit do dějin jako "moudrý král koruny české"? Nesedí mi jeho prohlášení, že si ČR musí udržet svou měnu co nejdéle (neukvapit se s přechodem na Euro) a dále jeho odmítnutí původní verze Euroústavy. Paní Jarmilo, nemáte bližší informace? Něco za něco...Na oplátku mohu doplnit následující.

>Zajímavý je případ Beneše nebo Jana Masaryka. Patrně oba byli v zednářské lóži, ale byli příliš charakterní na to, aby patřili k těm více zasvěceným. Proto byli klidně obětováni, aby je komunisti zmasakrovali.
---
Nemohu se vyjádřit o Janu Masarykovi. Marně pátrám po věrohodných pramenech, ale jméno Eduard Beneš se objevuje často v popisech předválečných událostí a to z pera západních historiků. Beneš byl zednářem 33 stupně a byl zasvědcen do "velkých plánů", které také plnil. V roce 1933, kdy Světový židovský kongres vyhlásil Německu ekonomický bojkot (v tehdejším tisku to nazvali: "Židé vyhlásili Německu válku", tak to byli právě sionisté a samotní židé, kteří tento bojkot porušovali. Německé výrobky šly na odbyt (pro snadné zisky obchodníků), neboť byly vysoké kvality a vyhledávaným zbožím po celém světě. Ekonomické embargo - i v tyto dny - se vyhlašuje na vyvolání hospodářské krize v zemi a s očekáváním vzniklé nespokojenosti domácího obyvatelstva s tamním režimem a posléze vedoucím ke snadnému zorganizování revoluce zevnitř. Např. v současné době - Kuba, Irán. V tehdejším Německu to způsobilo vznik fašismu (národního nacionalismu). Beneš se zúčastnil dvouhodinového osobního (soukromého) setkání s prezidentem Světového sionistického kongresu, jemuž dal pořádné a hořké "kapky" za nedodržování onoho bojkotu. Plán byl přece rozpoutat druhou světovou válku a porušování bojkotu by to jenom zbytečně oddálilo. Proto bych Beneše nenazval "příliš charakterní". Beneš nebyl obětován, ale okolnosti mu nepřály. Nastal komunismus. V CCCP to jelo už třicet roků a tak se použil stejný režim na vytvoření východního obranného bloku. Nemusím snad připomínat, že VŘSR byl první pokus o nastolení Nového světového řádu? Židobolševická revoluce v Rusku byla financována stejnými lidmi, kteří v tyto dny (jejich potomci) ovládají světová média a pomocí CFR (rada pro mezinárodní vztahy) i celosvětovou politiku (alespoň se snaží). Tohle nicméně souvisí i s následující úvahou:

>...Ovšem dodnes nemám jasno v tom, jestli se to Rusko vymklo z jejich vlivu, nebo to na nás jednoduše hrají...
---
Už zase? Paní Jarmilko, nedělejte mi to. [mrknutí jedním okem]
K tomu se vyjádřím jindy.

158922

12.4.2008 7:18

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158922

Už mi to ukázalo - Kráceno... a tak jsem umazával.
Tohle by tam však mělo být: S tím také souvisely ty Benešovy dekrety. Mimochodem... druhá světová válka byl druhý pokus o vytvoření Nového světového řádu, jenže Hitler si neplnil svoje povinnosti. Pro zajímavost by stálo, že vládní archivy Spojených států z druhé světové války byly odtajněny padesát let po válce, což mělo být v roce 1995. Bill Clinton to provedl až v roce 1999. Jak se v tom tak přehrabovali, tak si uvědomili, že není ještě vhodná doba. Záznamy šly zpět do archivů s razítkem "Přísně tajné" a následné odtajnění bude provedeno až o dvacet let později. Proč asi? Hlavní hráči jsou ještě naživu. Henry Kissinger a klan rodiny Bushů. Další zajímavost pronikla na veřejnost - ani se tomu nechce věřit - o plynových komorách ani zmínka a počet obětí v Osvětimi byl uveden: 140 tisíc (všech dohromady). Totožné číslo, které bylo uvedeno po zveřejnění archivů KGB v roce 1991. Nechci tady roznášet nějaké drby a na potvrzení informací si budeme muset počkat až do roku 2019.

158924

12.4.2008 8:36

RE: Jak si udělat obrázek?

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 158924

Už jsem to tu psala mockrát pane Mirdo, že u politiků vůbec není důležité co říkají, dokonce není ani důležité, jak jednotliví politici hlasují, ale nejdůležitější jsou VÝSLEDKY jejich práce. Protože když člověk pojme VŠECHNY ty politiky jako pouhé něčí poslušné figurky, které plní něčí příkazy, teprve potom začne chápat fungování celé té šaškárny zvané politika. Oni jsou dokonce vybíráni i s tím ohledem, že čím lepší herec, který umí v masmédiích blbnout masy, tím lépe. A Klaus je takový vynikající herec, který to s masami umí. Navíc je to šachista, který umí promýšlet všechny partie daleko dopředu.

Takže pro mne není už dávno důležité, co kde jaký politik řekl v mainstreamu, já už totiž ty jejich kydy vůbec ani nečtu. To je zhola zbytečné, protože vím, že všichni do jednoho tvoří poslušný celek, který musí poslouchat nějakou vyšší moc. Je to totiž úplně stejné jako za komunistů, kdy čeští soudruzi taky museli poslouchat vyšší moc z Moskvy. Takže se vrátím ke Klausovi. On si s lidem pohrává jako kočka s myší. Když už je zřejmé, že zákon o registrovaném partnerství stoprocentně projde, tak Klaus, aby si zvýšil sympatie u lidu, tak je tvrdě proti.(Je to proto, aby zvýšil dojem, jak je svobodný, jak je autentický, jak rozhoduje sám za sebe). A tak je to úplně se vším. Pokud však nevidím ze strany Klause JEDINÝ skutečný kladný výsledek jeho činnosti, tak si říkám, ať jde do prdele i se všemi svými krásnými řečičkami. A ohledně radaru si nedovolí ani na oko proti němu protestovat, tam se řadí otevřeně po boku Havla. Pro zvýšení autentičnosti to v parlamentu zase bude vypadat tak, že hodně poslanců bude proti radaru, ale oni sami všichni budou již dopředu znát VÝSLEDEK, že totiž ten výsledek MUSÍ být třeba jen o jeden hlas pro radar.

Takže pane Mirdo, moje rada zní takto: Neberte Klause vážně, cokoliv říká, tak je jen tak na oko, pro efekt, ale ONI vždy zařídí, že výsledky jsou takové, jaké ONI chtějí.

Co se týče Beneše, ať dělám co dělám, stále ho považuji za kladnou postavu. Stále si myslím, že hluboko uvnitř byl charakterní člověk. Byl z té generace lidí, kde slovo platilo, byl tak vychován od útlého dětství. Akorát se octl ve strašných poměrech, kde neexistovalo v žádném směru dobré řešení.

Ano, už zase zlobím pane Mirdo.[smích] Je to tím, že když mi v nějakých událostech spousta věcí do sebe logicky nezapadá, že je tam plno podezřelých a nevysvětlitelných míst, tak tu otázku radši nechám otevřenou a sbírám informace všemi směry dál.

158926

12.4.2008 19:12

RE: Jak si udělat obrázek?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158926

>Takže pane Mirdo, moje rada zní takto: Neberte Klause vážně, cokoliv říká, tak je jen tak na oko, pro efekt, ale ONI vždy zařídí, že výsledky jsou takové, jaké ONI chtějí.
---
Děkuji za vyčerpávající odpověď, paní Jarmilo. Bláhově jsem se domníval, že člověk v pokročilém věku začne spytovat své svědomí?
Tak jak to udělal Jimmy Carter a dokonce i Adam Veishaupt - zakladatel skupiny Illuminátů. Carter začal bojovat o práva Palestinců a Adam Veishaupt nedlouho před smrtí konvertoval z judaismu na křaťanství. Jak vidím...ani ta letuška na Klause nemá vliv.

>Ano, už zase zlobím pane Mirdo. Je to tím, že když mi v nějakých událostech spousta věcí do sebe logicky nezapadá, že je tam plno podezřelých a nevysvětlitelných míst, tak tu otázku radši nechám otevřenou a sbírám informace všemi směry dál.
---
Tak by to mělo být. Myslel jsem si, že důkazů jsem doposud nabídnul dostatek (článek a diskuse - "Rusko nevylučuje jaderný útok"[mrknutí jedním okem]. Člověk však nikdy neví...propagandě komunistického režimu v bývalém Českolovensku jsme také nevěřili a nakonec měli pravdu. Zde hovořím o Husákových proslovech: "Musíme se chránit proti imperialistickým živlům". Kdykoliv jsem tohle zaslechl, tak jsem si myslel, že tím Husák myslí nás - většinové obyvatelstvo. I já osobně jsem se cítil jako takový "imerialistický" živel, jelikož jsem nesouhlasil s režimem a poslouchal jsem "Hlas Ameriky" a "Svobodnou Evropu".

158941

16.4.2008 22:42

RE: Jak si udělat obrázek?

plon 217.?.?.?

Reakce na 158926

Paní Jarmilo, doporučuji Vám přečíst si spis Bolševici,Beneš a my od Vladimíra Krychtálka.

159259

19.8.2009 4:10

RE: Jak si udělat obrázek?

steve 97.?.?.?

Reakce na 158838

.. ale jinak je to úplně stejný ....., však víte co.
---
.. poslusne hlasim, ze tam vypadlo slovo "zkurvysyn". Nas pan soused Majicek vzdycky rikal, ze Havel musi byt pekne spinavy zkurvysyn kdyz se popotahuje s Husakem a nikdo ho jeste nezavrel .. Pan popelar Fabrda nebyl zkurvysyn, tak ho Husak zavrel na 6 let a jeho Anezka dastala 3. Ale vzdycky rikala, ze za Husaka bylo lepe nez ted za Havla .. ma ted mnoho "havlovske zkurvene demokracie", ale pry ji chybi ta mezilidskost Husakovskeho cerveneho despotismu ..
Vypada to, ze Fabrda dostane 12 a Anezka 6 - malo jasaji nad "zkurvenou Havlovskou demokracii" ...
[smích] [smích]
---
.. " joo, Vasik je spina, oba Vasikove. Jsou obrazem moralni kvality sveho naroda " - pravil jeden.
.. Jsou to zaci hrdiny Julia Fucika !!! [chechtot]

198139

10.4.2008 10:21

Zednáři jsou supervelmocí

Josef Drazda 89.?.?.?

Ano, samozřejmě, autor článku má pravdu. Židozednáři jsou a
budou až do doby, kdy se Židům podaří totálně ovládnout svět.
Pak je (podle svých slov) rozpustí. Miroslav Dolejší autor
Analýzy 17. listopadu 1989 - neustále zdůrazňoval že ve vládách
jsou všichni členy zednářských lóží! Jenom bych chtěl reagovat
na toho zmanipulovaného góje, který výše uvádí že B´nai B´rith
je charitou. NO VÍC JSEM SE NIKDY NEZASMÁL!! To máte od Židů že?!
SVATÁ PROSTOTO. B´nai B´rith je židovský zednářský řád řídící
veškeré zednářstvo. Je to nejmocnější organizace na světě
přímo podřízená Sanhedrinu! Je lóží sionistickou. U nás jsou
jejímy členy kupř. Havel a Klaus (a samozřejmě další). Přirozeně
že vystupuje pod pláštíkem charity, stejně tak jako všechny
zednářské lóže! Snad nechcete po zločinecké organizaci aby se
sama takto deklarovala?!!

158752

10.4.2008 11:53

RE: Zednáři jsou supervelmocí

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 158752

Zednáři nejsou čistě židovská organizace ( i když Židi tam mají svůj vliv ). K nejvyšším zednářům patřil např. Edvard Beneš, což nebyl Žid ani náhodou. Myslím, že znám jednoho člověka, který k nim patří. Z toho usuzuji, že se jedná o spolek dětinských pošuků, jejichž moc spočívá v tom, že nemají zábrany.
Havel je jednoznačně jejich člověk, ale u Klause bych si tak jistý nebyl. Klaus je moc velký ego a má i charakter, ten by do takový organizace těžko zapadl.
Každopádně to, že si dali sraz v takový prdeli světa, jako je Island, o něčem svědčí. [smích]

158755

10.4.2008 11:24

RE: Zednáři jsou supervelmocí

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 158752

Hehe, milý pane, tím zmanipulovaným gójem jste myslel von Krebsta? [chechtot] Také mě velmi pobavil. Tihle lidé umí jen lhát takovým způsobem, že jim ani není stydno. Ale on to musí psát, je to jeho práce. Nic jinýho neumí, jen lhát za peníze. Víte, co já na něj? [bliji]

158762

10.4.2008 20:13

RE: Zednáři jsou supervelmocí

neneh 89.?.?.?

Reakce na 158752

veškeré židovské organizace...počínaje B'nai B'rith a konče dětským pěveckým kroužkem Mischpochá mají stále jeden a tentýž cíl, neochvějně zametat cesty pro mesiáše, který přijde a spasí národ vyvolený, který v mezidobí pracuje jako mravenci v mraveništi na totálním zhanobení a pokoření gójímů....Sanhedrin je v podstatě hlava a B'nai B'ith exekutiva, která pod rouškou charitativních "darů" fianacuje veškeré aktivity jednotlivých lóží v zemí, kde je potřeba přitlačit na pilu, protože se má goj bud moc dobře a nebo je neposlušný.Znám osobně členku B'nai B'rith, která sma dekalruje, že je škoda , že ona se totálního vykořenění gojímů nedočká, ale to nevadí...sanhedrin pracuje na vzdělávávní mladých nástupníků, kteří povedou svůj llid k cíli, s ještě větší perfiditou a suverenitou.....

158791

11.4.2008 2:25

RE: Zednáři jsou supervelmocí

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 158752

>Ano, samozřejmě, autor článku má pravdu. Židozednáři jsou
>a
>budou až do doby, kdy se Židům podaří totálně ovládnout
>svět.
>Pak je (podle svých slov) rozpustí. Miroslav Dolejší autor
>Analýzy 17. listopadu 1989 - neustále zdůrazňoval že ve
>vládách
>jsou všichni členy zednářských lóží! Jenom bych chtěl
>reagovat

>na toho zmanipulovaného góje, který výše uvádí že B´nai
>B´rith

>je charitou. NO VÍC JSEM SE NIKDY NEZASMÁL!! To máte od Židů
>že?!

>SVATÁ PROSTOTO. B´nai B´rith je židovský zednářský řád
>řídící

>veškeré zednářstvo. Je to nejmocnější organizace na
>světě

>přímo podřízená Sanhedrinu! Je lóží sionistickou. U nás
>jsou

>jejímy členy kupř. Havel a Klaus (a samozřejmě další).
>Přirozeně

>že vystupuje pod pláštíkem charity, stejně tak jako
>všechny

>zednářské lóže! Snad nechcete po zločinecké organizaci aby
>se
>sama takto deklarovala?!!

Pravda, to vysvetleni toho co si rika Von K., ze B´nai B´rith je "charita", to je vtip dne! Jestli je charitou, tak ne pro gojimy, ale pouze pro ne samotne! Jak kaze Talmud. Adolf H. v Mein Kamp upozornoval na takovou zdanlivou charitavni cinnost zidu, a prirovnaval to k hnojeni pole ze ktereho pak hnojitel planuje mnohonasobne tezit do sve vlastni kapsy ..

158828

10.4.2008 12:09

Schlaraffia

Tommy 195.?.?.?

znate spolek Schlaraffia?

http://www.filatelie-klim.com/cz/shop/faleristika/...

http://www.athenae-gottingenses.de/Page06d.htm

http://www.schlaraffia.org/

158768

10.4.2008 17:53

Reakce na Klausův "charakter"_ viz. výše

Josef Drazda 89.?.?.?

Tak Žid a sionista Klaus, který zde řídil jako zmocněnec
světového židovstva vyrabování a rozprodej národního majetku
jeho soukmenovcům v USA a Německu má charakter jo??!!
Nechci být vulgární!!! Navíc je to člověk který byl pro tyto
záměry vybrán židovskými kruhy už v 80. letech. Na přednáškovým
turné v USA v létě 1989 Klaus vykládal, že bude ministrem
financí. A informaci o jeho členství v sionistické lóži
B´nai B´rith vím od M. Dolejšího. Vůbec o tom nepochybuji.
Jestli si opravdu myslíte že v současné Evropě je prezident
či ministr atd, který není jimi řízen _ pak nekomentujte
politiku, zní to groteskně!!

158781

10.4.2008 20:51

rozprodej národního majetku

Igor 89.?.?.?

Reakce na 158781

taky pekny terminus technicus pre kradez storocia.

158793

11.4.2008 10:56

RE: Reakce na Klausův

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Reakce na 158781

Kdyby byl Klaus bezvýhradně jejich člověk, tak by proti němu asi neprotlačovali Švejnara - skutečného agenta CIA. Klausův opatrný postoj k radaru a nesouhlas s nezávislostí Kosova myslím o něčem svědčí.

158860

11.4.2008 11:10

RE: Reakce na Klausův

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 158860

Pana Klause máme přečteného dostatečně.Vyčkáváme. [smích]

158862

11.4.2008 22:53

RE: Reakce na Klausův

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 158781

A že děda Klause postavil synagogu v Budějovicích máte taky od Dolejšího? [chechtot]

158906

10.4.2008 20:30

Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 192.?.?.?

Podle mě je nejpravdivější (byť stručná) charakteristika zednářů obsažená v Protokolech. A to z toho důvodu, že prokazatelně spatřily světlo světa kolem roku 1900, (ať už je napsal kdokoliv) tedy před érou mediálního informačního babylonu. Zednáři jsou tam popsaní jako "servisní organizace" totálně utajené sionské elity pracující na vytvoření Nového světového řádu. Po jeho vytvoření mají být všechny lóže rozpuštěny. Základním pravidlem v zednářské hierarchii je, že každý zná směrwm vzhůru jen svého nejbližšího nadřízeného, ale nikoliv toho, co je ještě výš. Stejné je to i s cíly zednářů. Většina z nich jsou jen užitečnými idioty, kteří nevědí nic o skutečných cílech těch nejvyšších. Ti úplně dole si myslí, že mají humanistické dobročinné cíle, ti výš vědí, že je to o prosazování moci a ti ještě vyšší znají skutečné, ale jen vedlejší cíle. Ostatně, podle Protokolů má být v NWO jen jeden nejvyšší Osvícený, který bude vše řídit a jeho nejvyšší cíle nebudou znát ani jeho přímí podřízení.
Myslím že skutečné nejvyšší vedení dává rozkazy i Rockefellerům a Rotschildům a je světu absolutně neznámé. Některé zdroje tvrdí, že je v Izraeli tajně od dětství vychovávaná úzká mocenská elita předurčená k vládnutí světu. Podle Protokolů bude mít ten nejvyšší několik rádců kteří jej budou od dětství vychovávat a poté se stanou jeho podřízenými a předají mu nejvyšší moc.

Bohužel pro nás byla zednáři infiltrována celá EU, což je patrné z rozhodnutí EU z posledních let. Lisabonská smlouva je evidentně zednářský projekt určený k ovládnutí Evropy a jejímu začlenění do NWO. Zajímá-li se někdo o zednářskou činnost, musí se nutně zabývat i činností EU.

158790

10.4.2008 21:03

RE: Protokoly sionských mudrců

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158790

Máte naprostou pravdu a je vidět že jste dobře informovaný.
Podotknul bych k tomu jen, že i Rothschildové a Rockefelerové
(jak správně podotýkáte) jsou řízeni. A to absolutně utajeným
židovským SANHEDRINEM který řídí vysocí rabíni! Jim bude
položen k nohám jejich vysněný jediný světový stát - One World!
Respektive celosvětové židovské království!

158794

11.4.2008 2:06

RE: Protokoly sionských mudrců

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 158794

>Máte naprostou pravdu a je vidět že jste dobře informovaný.
>Podotknul bych k tomu jen, že i Rothschildové a Rockefelerové
>(jak správně podotýkáte) jsou řízeni. A to absolutně
>utajeným
>židovským SANHEDRINEM který řídí vysocí rabíni! Jim bude
>položen k nohám jejich vysněný jediný světový stát - One
>World!
>Respektive celosvětové židovské království!

Je videt pane, mate dobry prehled. Je nutno podotknout, toto je predpovezeno, jako docasne kralovstvi toho "osviceneho", tj. Lucifera, ve Zjeveni Sv. Jana. Proto ONI tolik nenavidi Jezise Krista, protoze Ten jejich predky mel ve sve dobe velmi dobre prectene, znal jejich DNA puvod(viz Sv. Jan 8:44), vedel ze ONI jsou produktem smiseni tzv. "spadlych" dablu s vedoucim Luciferem a dcerami cloveka (i.e, Adam, hebrejsky Aw-dam, coz znamena "ten co ukazuje krev v tvari", tj. rudne. Pouze jedna rasa je typicka timto znakem, tzv. "bili" a prave na jejich likvidaci nejruznejsimi zpusoby, vcetne MICHANI, maji ONI prave nejvetsi zalusk). O "spadlych" dablech-andelech tez krome Bible dopodrobna referuje Kniha Enochova. ONI maji naplanovano, kdyz nastane zrala doba k jejich naproste nadvlade Svetem, otevrene ustanovit to co zatim dnes jeste musi maskovat: Jak je psano v Talmudu, budou pouze 2 druhy, 2 "rasy": ONI a jejich armada (tj. zide) coby skutecni lide, a pak pak zbytek sveta, tj. gojimi, podle Talmudu "zvirata v lidske podobe". A podle teto satanske demagogie take maji naplanovano s temito "zviraty v lidske podobe" nakladat, vcetne "zvirecich" ritualnich obeti svemu b-hu, tj. Satanovi (Luciferovi). Proto zide veri v reinkarnaci ("jak si kdo ustele, tak si lehne"[mrknutí jedním okem], coz je Matka vsech Konspiraci, a veri ze Lucifer neni protikladem Boha, ale ze je to andel stvoreny b-hem. Samozrejme, neb ten Lucifer je Praotcem tech vladnoucich (hybridu "spadlych" andelu & Aw-dam). Jak to s nimi nakonec dopadne, to je psano prave v Novem Zakone ktery oni tak urputne nenavidi 2000 let. Ale dockej casu, jako husa klasu, az se ten "koukol" bude palit v pecich za skripani zubu a place ..

158824

15.4.2008 10:23

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 158824

Moment, moment. Netreba sa nechat uniest a prekrucat fakty. Zidia neveria v reinkarnaciu, veria v jedineho Boha - a tym sa aj odlisovali od okolitych narodov. Jezisa neuznali (teda ich vacsina) ako Bozieho Syna - bol to pre nich v tom lepsom pripade len prorok (hlavne bol pre nich velmi nepohodlny, akonahle zistili, ze nehlasa to co by chceli - myslim co by chceli farizeji a zakonici). Dalej Lucifer je padly anjel. Ako anjela ho stvoril Boh ( tak ako aj ostatnych anjelov), Lucifer sa vsak postavil proti Bohu a bol zvrhnuty. Tak vravi Biblia. S tym Adamom - no neviem, nejako som vas nepochopil. Tak ci tak s vami suhlasim ohladom Zidovskej tuzby po moci - vid slobodomurarstvo.

159158

15.4.2008 14:28

RE: Protokoly sionských mudrců

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 159158

"Zidia neveria v reinkarnaciu"

je vidět že máte jistou mezeru. Říká Vám něco pojem gilgul? (je známý hlavně v kabalistické verzi judaismu)

159175

15.4.2008 16:49

RE: Protokoly sionských mudrců

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 159175

Věří nevěří,gilgul mají zmáknutý prakticky,a to se počítá.O své vědění se ovšem s pohany asi moc dělit nechtějí. [smích]

159185

16.4.2008 14:49

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159175

Opakujem, neveria. Bavime sa o zidoch ako nabozenskom smere - teda judaizmus, nie zidoch ako etnickej skupine - tu existuju aj zidia krestania, ... .
Takze judaizmus neveri v reinkarnaciu - spytajte sa hocikoho, kto sa zaobera judaizmom, alebo mi skuste najst jedinu pasaz z Biblie ( Stary zakon), kde sa spomina reinkarnacia. Ved prave vdaka tomu boli zidia (ako narod) 'jedinecny' v minulosti - prave vierou v jedineho Boha.
To co spominate vy, uz nema s 'cistym' judaizmom nic spolocne - nazval by som to cosi ako sektarstvo, ktore prebralo to co mu vyhovovalo.

159225

16.4.2008 16:57

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159225

Já také věřím zároveň v jednoho Boha i v reinkarnaci. Kde vidíte problém? [překvapení]

159232

16.4.2008 17:37

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159232

V co verite vy, je cisto vasa vec, v tom problem nevidim. Problem vidim v tom spajat judaizmus a reinkarnaciu. Povodny judaizmus reinkarnaciu 'nema'. Je mozne, ze niektore sucasne 'odnoze' sa s tou myslienkou pohravaju - nasiel som odkazy na nete, ale to nema nic spolocne s povodnym judaizmom. Pozrite, krestanstvo sa 'vyvinulo' z judaizmu (spolocny Stary Zakon - teda aspon jeho vacsina). Najdete niekde v krestanskom uceni reinkarnaciu? Tiez nie. To je motiv 'vychodnych' nabozenstiev. Prirodzene, ze vznikli (a vznikaju) rozne smery, odnoze, hnutia, sekty a neviem este co este, co sa snazia kombinovat tieto veci dohromady - jednoducho vybrat si to co mi vyhovuje a ignorovat to co mi nevyhovuje.
Neviem, neviem, ja mam rad original a ziadne 'fake products' [smích]

159237

16.4.2008 18:24

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159237

..V co verite vy, je cisto vasa vec, v tom problem nevidim. ..

Pak tedy nechápu tuto argumentaci:

"spytajte sa hocikoho, kto sa zaobera judaizmom, alebo mi skuste najst jedinu pasaz z Biblie ( Stary zakon), kde sa spomina reinkarnacia. Ved prave vdaka tomu boli zidia (ako narod) 'jedinecny' v minulosti - prave vierou v jedineho Boha".

Rozumím tomu tak, že nepovažujete víru v jednoho Boha a v reinkarnaci za slučitelnou.

Co se týče lidí zabývajících se judaismem, myslím, že většina z nich by považovala Talmud za jeho právoplatnou součást, včetně věřících Židů samotných - a to je myslím rozhodující.

Mimochodem, v Krista a zároveň v reinkarnaci věří více duchovních směrů - např. antroposofie.

159240

17.4.2008 9:54

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159240

V com nechapete moju argumentaciu? Snazil som sa poukazat na to, ze reinkarnacia a viera v jedineho Boha nejdu k sebe. Ak sa teda bavime o Bohu prezentovanom judaizmom, resp. krestanstvom. Je mi jasne, ze postupom casu vzniklo kopec odnozi a mixov, ktore si ludia upravili, tak ako im to vyhovovalo (vid moja druha reakcia na vas prispevok), ale to uz nema vela co spolocne s povodnou naukou a vierou. Co sa tyka Talmudu, je treba rozlisovat Bozie slovo (pre Zidov Pentateuch a knihy prorokov) a kopec roznych 'pridavkov' (napr. kolko krokov sa smie prejst v sobotu, ....) v Talmude. Sam Jezis toto kritizoval.

159274

16.4.2008 19:28

RE: Protokoly sionských mudrců

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 159237

"Ježíš se ptal svých učedníků „Za koho mě lidé pokládají?“ Oni mu odpověděli: „Jedni za Jana Křtitele, druzí za Eliáše, jiní za Jeremiáše nebo za jednoho z proroků.“ "

[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

159244

16.4.2008 22:34

RE: Protokoly sionských mudrců

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 159244

Když se na to podívám tak nějak subjektivně,nevím co lepšího než Ježíše se nám chystají nabídnout. [smích]

159254

17.4.2008 9:32

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159244

Ked poviete A povedyte aj B. Vytrhnut vetu z kontextu je velmi lahke. Jezis sa vzapati spytal, A za koho ma pokladate vy? Odpovedal Simon Peter, ty si Mesias, Syn Bozi. Jezis odpovedal, Blahoslaveny si Peter, lebo ti to nezjavilo telo ani krv, ale moj Otec na nebesiach ..... Pisem to z hlavy, takze nie som si 100% isty presnou citaciou, ale zmzsel je jasny. Takze reinkarnacia sa nekona [velký smích]

159273

17.4.2008 22:36

RE: Protokoly sionských mudrců

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 159273

opravdu? mě nezajímá za koho ho považovali, ale že ho byli někteří schopni považovat za osobu, která třebas už byla dávno na onom světě. To totiž přímo ukazuje na víru v reinkarnaci.

159337

18.4.2008 13:24

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159337

No napr. ten Jan Krstitel do vasej teorie velmi nezapada. On teda nebol uz davno na onom svete, povedal by som, ze zil sucasne s Jezisom - dokonca sa s nim stretol a pokrstil ho.
Takze bz som sa skor priklonil k vykladu, ze niektori ludia povazovali Jezisa za niekoho rovnako mocneho ako bol Jan Krstitel, Elias, a pod. Nie za ich prevtelenie. Tot moj osobny nazor. Ale to je vec vykladu. Tak ci tak, dufam, ze mi cez vikend zostane volny cas a skusim si pozhanam dalsie info o tejto teme (judaizmus a reinkarnacia) - sameho ma to zaujima. Zatial som stale presvedceny, ze Zidia (povodny judaizmus) v reinkarnaciu neverili.

159370

24.1.2011 11:55

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 159237

dobry den, ja verim v Boha a znam ho osobne, mnohokrat jsem ho uz citil a vim, ze me ma rad a ze mi pomaha. Nectu Bibli a ani temer nechodim do kostela. Poznam, kdo zna Boha a kdo ne a klidne to muze byt uplne obycejny, temer hloupy clovek, ktery Bibli nikdy necetl a pritom Boha zna. Sam jsem osobne zazil ty ruzne veci, souvisejici s Bohem, o kterych se hovori v americkem kostele. Mam taky sva svedectvi o jeho existenci. Pisu to tady jen proto, ze uz citim, ze tento svet je uz zcela ovladany satanem a celosvetove vitezstvi Zidu je uz velmi blizko. I kdyz vim, ze me muj Buh ochrani, presto se jich hodne bojim. Jsem gay, ale vim, ze Buh me za to nikdy nepotresta, protoze nas ma vsechny stejne rad, protoze jsme vsichni jeho Bozi deti. Bojim se ale tech zlych Zidu, kteri dokonce skrz Ameriku zaplavili svet skutecne nechutnym gay pornem, kde se delaji naprosto neskutecne veci, ktere by me nikdy v mylsi ani nenapadly a vim, ze to delaji s cilem zjistit a podle IP adres zaevidovat vsechny jine lidi, aby se jich potom mohli strasnym zpusobem zbavit v Osvetimi, kterou si proto tak kvalitne udrzuji a ty komory, ktere tam nikdy nemeli, tak ty si tam jen dobuduji. Vzdyt i ten Satanuv posel Obama zamerne ve svem prezidentskem projevu hovoril o Americe jako o zemi bilych a cernych, homosexualu a heterosexualu a nikoli naopak. Uz dlouho hledam zemi, kde Zidi jeste nejsou tak mocni, ale zadnou jsem nenasel. Necitim se tady uz vubec dobre. Ceska republika a hlavne Praha se nachazi v takovem moralnim bahne, ze jsem to nikdy v zivote nezazil. Uz tady vubec nedokazu dychat. Uz sam cekam, kdy to skonci a to je prave jejich zamer, aby takto na prichod jejich Zidovskeho krale cekali vsichni. Ne nahodou se tyto zidovske elity tajne schazeji v lesiku pod nazvem Bohemian Grove, kde nosi kape, jako ku-klux-klan, ale rezave barvy a pali tam ohne. Ten nazev Bohemian urcite neznamena bohemsky, ale cesky, od slova Bohemia. Tady v moralne nejzvracnenejsim meste sveta Praha, kde lide neveri v nikoho a neboji se nikoho se hodlaji usadit. Pokud si nekdo myslite, ze jsem na hlavu padly paranoidni homosexual, tak si to myslete. Oni ale ve jmenu New World Order nebudou chtit zlikvidovat pouze homosexualy, ale take vsechny psychicky labilni lidi uzivajici antidepresiva a pak dalsi nepohodlne kategorie lidi, ktere tady radeji nebudu vypisovat, protoze byste me skutecne povazovali za blazna. Maji tech kategorii lidi, kterych se budou chtit zbavit vice a prave proto, ze to jsou odlisne kategorie, tak nikomu nedojde na rozum jakasi souvislost a oni ji navic zamaskuji i tim, ze se soucasne hned v prvni vlne zbavi i tech mocnych zednaru. Nebude to nic noveho v historii lidstva.

236706

16.4.2008 18:24

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159232

Prepacte, ale zabudol som este na nieco. Pisete ye verite v jedneho Boha a tiez v reinkarnaciu.
Pokusim sa to vysvetlit jednoduchym prikladom. Neviem presne v co verite vy, takze to skusim na sebe [smích]
Tiez verim v jedneho Boha (siroky pojem, hlavne dnes). Verim v ucenie Jezisa Krista (uy z sa to zuzilo). Takze ak o sebe tvrdim, ze verim v Jezisa, tak verim VSETKEMU co povedal. Ak povedal robte: A, B, C , tak sa snazim robit A,B,C. No ak si poviem, A,B su v pohode, ale C mi nesedi - to nebudem robit. No a mne sa paci aj D a to si teda pridam, tak potom to uz nie je povodna viera, co ucil Jezis, ale nejaka moja zmes - takze tvrdit v takomto pripade o sebe ze verim v Jezisa je nezmysel - verim vlastne v nejaku upravenu verziu. Rozumieme si?
Podobne je to aj s tou reinkarnaciou a judaizmom. Resp. s vasou vierou v jedneho Boha a reinkarnaciou.

159241

16.4.2008 18:35

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159241

Má původní poznámka se týkala jenom logiky vaší argumentace. Ale když už jsme se dostali k hlubší diskuzi: předesílám, že také považuji za vaši čistě subjektivní věc, čemu a jak věříte. Ale váš výklad mi bohužel zase přijde nelogický. Jak prosím víte, co VŠECHNO Ježíš řekl? Předpokládám, že v tomto směru se odkazujete na Bibli (na její slovenský překlad), případně na vašeho pana faráře. Můj názor je, že tyto prameny zcela jistě neobsahují vše, co Ježíš řekl, a i to, co obsahují, může být zkresleno interpretacemi (a to už od samotných evangelistů) a nepřesnostmi v překladech. Každopádně, protože jste s Ježíšem nebyl osobně, věříte logicky v nějak upravenou verzi Jeho osoby i učení. A i kdybyste s ním byl osobně, zase byste mohl věřit jen tomu, co z Jeho učení a osoby byste byl schopen svým omezeným subjektivním chápáním pochopit (bez urážky, všichni chápeme jen subjektivně a omezeně), takže zase byste věřil jen "své vlastní" verzi Ježíše. Doufám, že z toho plyne, že každý máme svou vlastní verzi Ježíše, a tyto verze se od sebe mohou a musí méně či více lišit - a to až tak, že v některých pojetích se křesťanství nemusí vylučovat s reinkarnací, stejně tak jako se reinkarnace nemusí vylučovat s judaismem.

159243

17.4.2008 10:12

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159243

Mate pravdu, ze som nebol pri Jezisovi, ked ucil apostolov, takze som nepocul co vravel. Prave preto sa snazim siahnut po zdroji, ktory je co mozno najviac autenticky -a to je podla mna Biblia. Su v nej zachytene svedectva ludi, co Jezisa pocuvali, videli a boli s nim. To co v Biblii je a co nie, je tiez na dlhu debatu. Urcite ale verim viacej Bibli ako kniham napr. od Browna a pod. Ak sa chcem nieco dozvediet napr. o fyzike, tak radsej siahnem po knihe od Krempaskeho (fyzik) ako po nejakom sci-fi.

159279

17.4.2008 17:25

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159279

O tom je právě svobodná vůle, že si ze všech možných informací (možností) volíme to, co chceme. Těmito volbami si tvoříme svou realitu, která je v podstatě jen zrcadlem nás samých. Případné "chyby" v rozhodování nám dá realita "sežrat" něčím, co budeme vnímat jako nepříjemné, a to nás příště donutí volit jinak. V podstatě žádná volba ale není absolutně dobrá nebo absolutně špatná, jde hlavně o to, vyzkoušet všechny možnosti, a postupně najít rovnováhu... No a právě na to je dobrá koncepce reinkarnací, vyzkoušet všechno trvá déle než jeden pozemský život...

159308

18.4.2008 13:16

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159308

No, to je vec nazoru. Ja naprikald nesuhlasim s teoriou 'zlatej strednej cesty'. Takisto nemam pocit, ze by som mal vyskusat vsetko - napr. take drogy - v tomto rad 'uverim' inym. Ok. toto bol mozno extremny priklad, vravi sa ze mudry clovek sa uci na chybach inych, ale mam pocit, ze skutocne sa poucit dokaze len na svojich vlastnych. Podla mna si treba najskor ujasnit, co vlastne skutocne hladam a co chcem. Potom to uz ide lahsie.

159371

16.4.2008 19:58

RE: Protokoly sionských mudrců

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 159225

Bible a reinkarnace

159246

16.4.2008 22:42

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159246

Možná je to blábol, ale zde tvrdí, že křesťanství oficiálně odvrhlo učení o převtělování až na nátlak císaře Justiniána (a jeho ženy exprostitutky Teodory) r. 553 na II.konstatinopolském koncilu http://www.intimnosti.cz/index.php?clanek=110 - ovšem článek je vůbec snůškou pozoruhodných tvrzení...
Pravověrní křesťané pochopitelně reinkarnaci popírají, na rozdíl od antroposofických sekt, kde zmiňují jako jejího příznivce mj. zednáře Mozarta - abycho se trochu navrátili k tématu, jímž jsou tito zakonspirovaní výtečníci a dobrodějové.

159256

17.4.2008 9:02

RE: Protokoly sionských mudrců

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159256

Myslím si, že idea reinkarnace, jako ostatně všechny ideje, je vždy jen tak dobrá nebo tak špatná, jako ten, kdo ji vnímá, kdo jí "věří", kdo ji svým životem realizuje. Skrze toho, kdo se snaží v dobré víře o "dobro", je stejně "dobré" pravověrné křesťanství jako "sektářská" křesťanská antroposofie nebo jako judaismus. I když bych souhlasil s tím, že organizování se do skupin, zvláště do konspiračních skupin, může svým způsobem cestu k pravdě zkomplikovat...i když komplikacím se na té cestě bohužel stejně nevyhneme....

159271

16.4.2008 15:21

RE: Protokoly sionských mudrců

seti 217.?.?.?

Reakce na 159175

Opakujem, neveria. Bavime sa o zidoch ako nabozenskom smere - teda judaizmus, nie zidoch ako etnickej skupine - tu existuju aj zidia krestania, ... .
Takze judaizmus neveri v reinkarnaciu - spytajte sa hocikoho, kto sa zaobera judaizmom, alebo mi skuste najst jedinu pasaz z Biblie ( Stary zakon), kde sa spomina reinkarnacia. Ved prave vdaka tomu boli zidia (ako narod) 'jedinecny' v minulosti - prave vierou v jedineho Boha.
To co spominate vy, uz nema s 'cistym' judaizmom nic spolocne - nazval by som to cosi ako sektarstvo, ktore prebralo to co mu vyhovovalo.

159226

16.4.2008 19:17

Reinkarnace hnaci sila judaismu coby spiknuti

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 159226

.. primo od rabina, pro ty, kteri jsou schopni rozumet angl. textu:
http://judaism.about.com/library/3_askrabbi_o/bl_simmons_reincarnation.htm
Rabin rika, ze Hillel byl "reinkarnaci Aarona". Jen tak pro zajimavost, Aaron byl bratr Mojzise, z kmene Levi, ani nebyl zadny "Zid", ci "zid" (SZ, "Zid", Yewhudii = odvozenina od kmene Judah, judah byl bratr Levi; NZ, "zid", Ioudaio = odvozenina od Judea, tj. zeme, bez ohledu na etnicky ci rasovy puvod, ale take od Judaismus = kult Farizeju).
Hillel az dodnes zustal jednim z nejopevovanejsich kontributoru nejruznejsich perverzi a uchylnosti Talmudu, tj. stezenim kamenem judaismu. Hillel nebyl ani z Judahu, ani z Levi,byl Babylonan ktery v 1.stoleti pred Kristem priemigroval z Babylonu do Jerusalemu, a s sebou importoval uchylnosti a perverze ktere Babylonanum po staleti byly "kulturnim" a "nabozenskym" zakladem .. Jeho kohorta byli ti, ktere Kristus napadl se slovy ze "z Domu Jeho Otce(tj. Jerusalemsky Chram) udelali "brloh zlodeju".

http://judaism.about.com/od/beliefsandlaw1/f/reincarnation.htm
Rabin Goldwasser (to je krasne "israleticke" jmeno, primo ze srdce Chazarie!):
"Jak rikate, Judaism MA TRADICI (pz.: Jezis tuto tradici, Tradition of Elders, odsoudil a napadal ji, a jeji uchylne a opresivni Farizeje, jak jen mohl) REINKARNACE, nebo gilgul neshamot.
A nyni Satai, hadejte se s rabiny ..

159242

17.4.2008 10:18

RE: Reinkarnace hnaci sila judaismu coby spiknuti

seti 217.?.?.?

Reakce na 159242

To ze to vravi rabin, pre mna nie ja znamkou 'pravosti'. Pre mna je smerodajna Biblia. Snazim sa pouzivat vlastny rozum a zatial som v Biblii ziadnu zmienku o reinkarnacii nenasiel. To co prezentujete, je len nazor jedneho cloveka - rabina, moze byt aj scestny. Nebolo by to prvy ani posledny krat - takychto pripadov je aj v samotnom krestanstve kopec. Skoda, ze nepoznam osobne ziadneho rabina, spztal by som sa ho na jeho nazor.

159281

10.4.2008 22:55

To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

Reakce na 158790

???

158805

12.4.2008 5:17

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158805

! ! !

158919

12.4.2008 13:27

RE: To myslíte ten podvrh?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 68.?.?.?

Reakce na 158805

Odkaz na židopedii, kde jsou všechna kontroverzní témata správcovaná židy a vyznívají v jejich prospěch není zrovna relevantní argument (nejen židy, například téma Jugoslávských válek správcuje bosenský muslim a podle toho to vypadá). Já jsem si Protokoly tradši sám přečetl a utvořil si vlastní názor. Ostatně, Protokoly jsou jako jízdní řád: není podstatné kdo ho napsal, ale jestli podle něj jezdí vlaky. A o tom že jezdí, se můžeme denně přesvědčit na vlastní oči. Stačí se rozhlédnout kolem, jak funguje svět ve kterém žijeme.

158932

12.4.2008 18:26

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158932

Souhlas...viz - moje reakce na anti-anti.

158943

13.4.2008 16:39

RE: To myslíte ten podvrh?

anti-anti 62.?.?.?

Reakce na 158943

To jsou stránky divadla polského divadla Pinokio. Nějaký český komentář k tomu by nebyl? Co si o tom mám myslet? Vždyť na stránkách není nic o Protokolech. Neprodlužuje se vám nějak moc nos, když pokládáte odkazy, které s Protokoly nesouvisí?

158980

13.4.2008 20:22

RE: To myslíte ten podvrh?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158980

Můj odkaz byla reakce na váš odkaz. Pokud jste to nepochopil, přečtěte si ho ještě jednou. S těmi protokoly to přímo souvisí a nemusíme na sebe dělat dlouhý nos!

159013

10.4.2008 21:26

Puvod Bushe

Latinec 66.?.?.?

Kolem roku 1742 z prazskeho zidovskeho ghetta do New Yorku vyemigroval obrezany Mathias Bush, aby se v kolonii prizenil do klanu rabina Loewe, a pozdeji stal vudcem synagogy ve Philadelphii. Jeho syn Solomon po revoluci, oddany zednar, se po revoluci stal "grand master of the state". 1782 Solomon Bush prispel na stavbu synagogy Congregation Mikveh Israel ve Philadelphii... Pak tento Bush klan na nejaky cas "mizi"..
Dnesni G.W. Bush "zacina" svuj rodokmen nekdy kolem roku 1830. Ale odkud ten ma svuj SKUTECNY puvod ?? Madla Koerbel Spiegel Albright taky "nevedela" az do vhodneho momentu, ze je zidovka ..
Kdy se G.W. Bush se tez otevrene prihlasi ke svemu puvodu [zmaten]
Svymi zlociny dokazal, do jake skupiny se radi ..

http://www.jewishgen.org/BohMor/early_immig.html
After the war, Solomon Bush, a very devoted Mason, became a grand master for his state. Like many other veterans of the Revolutionary War, he wanted a government position rather than go into business. In 1780 he petitioned Congress to appoint him Secretary of the Treasury. Four years later he applied for the position of health officer for Pennsylvania, and in 1791 he applied to President Washington for the "naval office post" of Philadelphia. All these efforts were unsuccessful. However, Benjamin Franklin, while President of the Pennsylvania Council, granted him a pension, which is indicative of the importance of Bush's contributions to the war effort. In 1782 Bush contributed toward a new building for Congregation Mikveh Israel in Philadelphia. However, he also joined the Quaker Abolitionist (anti-slavery) Society and, at his own request, was buried in the Friends' Burial Ground in Philadelphia.

158798

10.4.2008 22:10

Jak je to možné?

himlhergot 194.?.?.?

V jakém poměru jsou židi ke gojímům? Jak je možné, že se ještě nežidovská část světové populace nezvedla a jednou pro vždy tu špínu nevymetla? To je tato část opravdu již tak zmanipulovaná, že nevidí? Nerozumím tomu.

158803

10.4.2008 22:33

že svobodné zednáře neznáme?

osd 85.?.?.?

Nevím, jak Vy, ale já znám svobodných zednářů cca deset. Koneckonců i v ČR mají svobodní zednáři své weby (ono tu zas tak moc lóží nepůsobí). Koneckonců, zkuste třeba www.vlcr.cz.

158806

10.4.2008 23:31

RE: že svobodné zednáře neznáme?

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158806

Vážený pane v ČR působí několik desítek zednářských lóží. Jak už
jsem dříve uvedl infiltrovali: politiku, parlament, státní zprávu,
policii, média, atd... To co vy nazíváte zednáři - to jsou
nevědomí jedinci, fasáda, ti nevědí nic! Zednářské lóže jsou hierarchisticky špičkově zakonspirované organizace, takže nižší
stupně nevědí o vyšších vůbec nic. Je to organizace která má pro
případ nouze 5 až 7 falešných seznamů svých členů! Rovněž jsou
směšné ty vaše jmenované - weby! To všechno, stejně jako knihy
které vydávají, je určeno pro veřejnost!

158810

11.4.2008 1:40

RE: že svobodné zednáře neznáme?

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 158810

Máte pro tato svá tvrzení nějaké důkazy...tj. opravdu důkazy? Nebo to je jen taková x-krát dokola omílaná antizednářská mantra bez reálných vědomostí? Já bych chtěl mít jistotu jako vy...musel jste se asi v hierarchii zednářstva dostat hodně vysoko, když tyto tak dokonale utajené věci tak dokonale znáte... [oči v sloup]

158822

11.4.2008 1:53

RE: že svobodné zednáře neznáme?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 158810

Pane Drazda,
pan Yamato se Vás v některém příspěvku ptal, zda je možné si přečíst na netu Talmud. Je jasné, že v knihovně ho nemají, Korán ano. Zvláštní.
Na netu se mi podařilo dohledat jen brožuru Vlase z r.39:
Talmud-zdroj nenávisti. Nakolik je podání věrohodné, těžko říct.

158826

11.4.2008 7:36

RE: že svobodné zednáře neznáme?

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158826

Vážený pane, co se týče zednářstva, tak mé informace o něm
pochází z dnes už obrovské vědecké bibliografie na toto téma -
kde je toto všechno na základě nezvratných dokladů prokázáno!
Ze zednářských (od zednářských odpadlíků), ale i nežidovských
pramenů (lidí úzce zasvěcených do těchto věcí). Jako byl třeba
M. Dolejší (Autor Analýzy 17. listopadu 1989) - od kterého jsem
získal velmi cenné informace. Díla která mám na mysli jsou
především: německá, francouzská a španělská. Namátkou vyjmenuji:
F. Wichtl; Světové zednářstvo - světová revoluce - světová
republika, G. Bostunič; Zednářstvo - původ, tajemství, činnost,
K. Heise; Dohodové zednářstvo a světová válka, L. Meurin;
Zednářstvo - Satanova synagoga, atd, atd,.. Všichni tito a stovky
a tisíce jiných, jsou znalci této problematiky a věnovali se
jí třeba celý život! Co se týče Vaší otázky jestli lze na
internetu vyhledat Talmud (či citáty z něho) - ano, ale v cizích
jazycích. Chtěl bych jenom upozornit - že tzv. oficiální vydání
knih o Talmudu v knihkupectvích a podobně, jsou silně cenzurována. Podobně jako když zednáři vydávaj knihy o sobě, kde
se deklarují jako neškodná organizace zabývající se humanitou,
apodobné bláboly. Nejlepší dílo o Talmudu (nežidovské), napsal
v roce 1700 Johann Andreas Eisenmenger; Odhalené Židovstvo, vyšlo
ještě v roce 1893. Eisenmenger byl první kdo v rozsáhlejší formě
zveřejnil Talmud - a také mu Židé udělali ze života peklo!
Je to základní dílo. Ostatní autoři už z něho víceméně vycházeli-
A. Rohling; Talmudský Žid, apod. Vámi jmenovaný Vlas; Talmud -
zdroj nenávisti, vychází přímo z Rohlinga a je tudíž přesný!
Je zveřejněn na internetových stránkách:
www.vzdelavaci-institut.com

158834

11.4.2008 15:06

RE: že svobodné zednáře neznáme?

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 158834

Jeden z vyznamnych aparatciku zido-zednarske loze, Leon Bronstein aka Lev Trotsky prozradil to, co je jednim ze stezejnich bodu Talmudu: Internacionalizace (tj. rasovy amalgam) gojimu pod zidovskym vedeni. Internacionalni gojimsky kolchoz pod vedenim sebou-samymi vyhlasenych za "vyvolene" (Lucifera).. Zda jeden to nazyva komunismus, ci NWO globalismus, na tom nesejde. Jeden ktery je schopen pozorovat, studovat a premyslet muze videt, ze to co prozradil Bronstein-Trotsky 1937 pracuje jeste ve vetsi intensite prave v dnesnim globalistickem New World Order, coz neni nic jineho nez vysnena zido-zednarska Ctvrta Internacionala!

"To work for international socialism means also to work for the solution of the Jewish question.(Pracovat pro internacionalni socialismus znamena take pracovat pro vyreseni zidovske otazky)
"The Jewish question, I repeat, is indissolubly bound up with the complete emancipation of humanity (Zidovska otazka, opakuji, je nerozlucitelne spojena s kompletni emancipaci humanity)".
http://www.marxists.org/archive/trotsky/1940/xx/jewish.htm

158887

11.4.2008 11:40

Edvard Beneš byl jeden z 10-ti nejvyšších zednářů.

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Jsem o tom přesvědčen a hned vysvětlím proč.
Atomovka na Hirošimu byla svržena 6. srpna 1945 zhruba v 8 hodin ráno - u nás byla půlnoc z 5. na 6. srpna.
Hirošimská bomba byla částečně vyrobena z českého uranu, který byl tajně vyvezen do USA ještě před válkou.
1. prosince 1328 došlo v Itálii k silnému zemětřesení ( 5000 mrtvých ve městě Norcia ). Tvar Alp v Rakousku ( špička směřující k Vídni ) zkoncentroval zemětřesné vlny. Zemětřesné vlny u Dunaje přeskočily do Přibyslavského hlubinného zlomu a Boskovické brázdy, kudy se šířily podobně jako světlo v optickém kabelu. Stříbrné doly u Jihlavy a Tišnova byly zavaleny, Brno se částečně zřítilo a Jihlava vyhořela díky silnému fumarolu, který vytvořil kopec Skalka:
Vložený obrázek
Tato mimořádná událost Zednáře velmi zaujala. Zednáři se ale mylně domnívali, že k zemětřesení došlo v noci z 5. na 6. srpna. Židovský kronikář totiž udělal chybu a spletl datum. Zednáři čerpali z židovských zdrojů a neobtěžovali se podívat do italských archívů, kde bylo datum uvedeno správně.
Atomovka na Hirošimu musela být svržena v den výročí nějaké pro Zednáře významné události. Nepochybně se jednalo o zemětřesení z roku 1328. To znamená, že Beneš musel být v zednářské hierarchii hodně vysoko a nejspíš byl podřízen samotnému šéfovi.

158867

11.4.2008 12:10

Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu

Josef Drazda 89.?.?.?

Ještě bych dodal k výše uvedenému že skvělé české dílo o Talmudu
je F. Lelek; Pravá tvář židovstva. Byl to hebraista a znalec
Talmudu. Rovněž dobrou českou věcí je: H. Richter; Talmud a
Šulchan aruch v nežidovském světle.
Co se týče Vašeho konstatování že Korán oficiálně (nebo na
internetu) vychází a Talmud ne. No to je logické - vysvětlení
najdete ve studii: J. Rothkranze; Kdo skutečně řídí islám?
Můžete si jí stáhnout z www.vzdelavaci-institut.com
TOTO DÍLO DOPORUČUJI ÚPLNĚ VŠEM!

158871

11.4.2008 17:10

RE: Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 158871

Pro jednoho schopneho rozumet anglickemu textu, toto je skvela stranka k primemu nahlednuti do stranek babylonskeho Talmudu, Soncino edition:
http://www.come-and-hear.com/index-2.html

Vyvstava otazka: Co je vice opresivni a nechutne pro ty "jine": Koran? A nebo Talmud?

"The Talmud is, then, the written form of that which in the time of Jesus, was called the Traditions of the Elders." — Rabbi Michael L. Rodkinson
and
"The Jewish religion as it is today traces its descent, without a break, through all the centuries, from the Pharisees." — Universal Jewish Encyclopedia

158893

12.4.2008 8:29

RE: Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158871

>...Kdo skutečně řídí islám?
---
A kdo řídí křesťanství? Vatikán je jedna z dalších zednářských lóží. Korol Wojtyla - Jan Pavel II. - byl po matce (Katčinska) žid. Josef Ratzinger nebude také žádný svatoušek? Nevím, jak to máte v Evropě, ale tady ti křesťansko-evangeličtí faráři jsou většinou rabíni-sionisté. John Hagee, Jerry Falwell, Billy Graham a další a další a další...Plánují to už dva tisíce let.

158925

11.4.2008 23:04

Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Josef Drazda 89.?.?.?

Citát z díla J. Rothkranze; Nadcházející diktatura humanity aneb
Panství Antikrista:
"Lóže a skrytá vrchnost chtějí vytvořit jednotný světový stát, aby tímto způsobem ovládli celou Zemi. Dokud je masa lóžových bratrů pro sionismus potřebná jako pomocný sbor, do té doby zednářstvo jako takové předstírá, že pracuje na zřízení světové republiky, tzn. světové demokracie. Na druhém mezinárodním zednářském kongresu v Paříži r. 1900 navrhl Quartier-La-Tente, vlivný Velmistr švýcarské Velkolóže Alpina, zřízení světové obchodní správy, která by měla usilovat o sjednocení zednářských sil celého světa pro triumf jim tak drahé myšlenky a pro nastolení světové republiky (République Universelle)“ (cit. podle Wichtla, který se odvolává přímo na oficiální kongresové dokumenty z r. 1900). Na témže kongresu řekl představitel hostitelského Velkého Orientu Francie, René Renoult: „Po návratu do svých domovských lóží tam budete především referovat o nadšení, s jakým jsme my i všichni zahraniční delegáti pozdravili myšlenku světové republiky.“ - A portugalský delegát, jehož vlast byla tehdy ještě monarchií, prohlásil dokonce toto: „Jsem si jist, že u svých portugalských bratří nenarazím na nesouhlas, když zde zvolám: Ať žije francouzské zednářstvo! Ať žije světová republika!“ (uvedeno tamtéž, str. 165)".

158907

12.4.2008 0:40

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158907

Zvanit je jedna vec a mit power vladnout svetu je druha vec. Za tisice let nikdo nedokazal takovou moc zkoncentrovat. Nejake skryte bratrstvo roztristene do sekt o milionech clenech nema na to mit efektivni kontrolu mad mnohonarodnim, mnohokulturnim, mnohoideologickym, mnohoteologickym.... svetem. Oficialne prosazovany multikulturarismus neni nic jineho nez vnuceni hegemonie jedne kultury tem ostatnim. I lidi, co si to neumi dat logicky dohromady se tomu intuitivne brani. Navic je to vnucovano shora, jenomze zmenit mysleni uvnitr hlav lidi nejde vnutit silou.

158913

12.4.2008 7:52

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 158907

Vy to máte fakt lehké...za vše můžou židozednáři, až na věky amen. Připadá mi to být poněkud primitivním pohledem na svět ve stylu fantasy...DOBRO vs. ZLO. Jenže nehrají jen dvě strany, je to mnohem pestřejší...

158923

12.4.2008 11:54

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158923

Vážený pane, nezlobte se, ele ukazujete gojskou malost,
to už jsem slišel milionkrát. Každý malý (gój) který usliší
o tom že je manipulován najednou vyroste a řve to není pravda
mě nikdo neovládá! Na Vás přesně sedí výrok M. Dolejšího:
"Lidé nemají ani tušení o cílech světové politiky a odmítají
její existenci vůbec připouštět. Nechtějí se smířit se svojí
absolutní bezmocností a oddávají se nejrůznějším sebeklamům"!

158928

12.4.2008 18:48

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 158928

Máte šíleně smutnou pravdu, pane Drazda. Vymydlené mozky si to nepřipustí a budou do zblbnutí opakovat to, co uslyší v každodenní propagandě.

158944

12.4.2008 21:38

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Miroslav Yamato 89.?.?.?

Reakce na 158928

Pokud mají vše mají pod palcem a my jsme absolutně bezmocní...tak na vás nějak zapoměli! Nebo...nejste nakonec jejich agent, který nás má přesvědčit, že veškerý odpor je marný?

Lidi vašeho typu jsou pro mě stejně nebezpeční fanatici, jako bezvýhradní obdivovatelé USA, Israele a všeho co dělají. Ti mají také pro vše universálního nepřítele a vysvětlení [oči v sloup]

158952

12.4.2008 21:50

RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy

Datel 75.?.?.?

Reakce na 158952

A nejsme ? A nebo mi chcete rici ze muzeme nejak verejne postavit a vysledek bude to ze neco zmenime ? Jedine co muzeme -je si ve volne chvili poklabosit - prozatim. Ale rano opet zapadneme do stada .Jedine co muzeme je mit otevrene oci a nesnizit se na jejich uroven. Ale tim nic nezmenime.

158953

12.4.2008 16:34

Zednáři jsou a zůstanou státem ve státech až do zřízení světové židovské monarchie

Josef Drazda 89.?.?.?

Ještě pro to uvádím pro zajímavost citát z díla J. Rothkranze;
Nadcházející diktatura humanity aneb Panství Antikrista:
„Všechny politické strany,“ konstatuje Jean Vaquié stručně, „jsou projevy zednářstva, ať už je samo vedlo při jejich vzniku nebo do nich následně proniklo. Politické strany samozřejmě mohou vypadat mocnější než samo zednářstvo, protože se projevují veřejně, zatímco zednářstvo zůstává skryté v pozadí. Ale ve skutečnosti politické strany pracují v závislosti na velké tajné společnosti, která je jejich společným základem; jsou pouze mluvčími zednářstva pro tu či onu klientelu. Programy politických stran nejsou rovněž ničím jiným než součástí a konkretizací ‘velkého plánu’ zednářstva“ (J. Vaquié, „Réflexions sur les ennemi et la manoeuvre [Lecture et Tradition Nr. 126], Vouillé 1987, p. 21). - To samozřejmě neplatí jen pro Francii, nýbrž pro téměř všechny země světa a prakticky pro všechny velké strany v nich. Že ani Německá spolková republika nepředstavuje v tomto ohledu žádnou výjimku, můžeme poznat již z krátkého přehledu výše jmenovaných před-ních německých politiků, kteří jsou nebo byli členy Lions či Rotary-klubů. Později zde ještě narazíme na jména dalších německých politiků všech odstínů, kteří jsou usazeni na špičce dolarové pyramidy a kde jsou všichni jedné mysli a jednoho ducha (na rozdíl od svých bonnských teatrálních vystoupení pro veřejnost).
„Je nasnadě,“ říká znovu Jean Vaquié, „že zednářstvo infiltrovalo a pod-stavilo nejen politické strany, nýbrž také státní správu, armádu, justici, univerzity, průmysl, svět financí..., jedním slovem všechny orgány společnosti.“ - Jediné co snad v tomto výčtu ještě chybí, jsou masové sdělovací prostředky. Již r. 1937, kdy elektronická masová média byla ještě takříkajíc v plenkách, psal K. Lerich: „Tisk je v mnoha zemích světa beze zbytku nástrojem zednářského ducha. Skutečné nebezpečí nadvlády zednářstva nespočívá v tomto samotném faktu, protože mnohé směrodatné osobnosti jsou tak jako tak příslušníky lóží, nýbrž spíše v tom, že si zednářský duch prostřednictvím žurnalistiky, literatury, školní výuky a lidové osvěty získal pro svou ideologii právě inteligenci, stojící organizačně mimo lóže“ (str. 38).

158937

12.4.2008 17:21

Zednáři

René 212.?.?.?

Pane Petře,kdyby jste se obtěžoval více se zajímat o zednáře,
tak by Váš příspěvek nezněl tak komicky.
Jednak to není ůplně tajná organizace,jelikož jsou kontakty
na internetu a v některých zemích i v telefoních seznamech.
Židozednářské spiknutí už tady taky bylo,dokonce jsem někde
četl,že členské poplatky jsou statísícové.
Už je to docela ůnavné,ale chápu,že je jednodušší si přečíst
jednu protizednářskou knihu,k tomu si přidat zaručené zprávy
typu soused povídal a z toho si udělat vlastní názor. [chechtot]

158940

12.4.2008 20:21

RE: Zednáři

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 158940

Kdybyste se obtěžoval číst diskuzi a článek, tak by nezněla komicky Vaše reakce. Ovšemže jsou v seznamu i na internetu, většinou jsou to v nižších vrstvách neškodné spolky, "neúplně" tajné. Také nízké stupně zasvěcení jsou pouhou potencionální elitářskou zálohou - ve Španělsku byl za Franca trestný až stupeň osmnáctý a výše. Až si prostudujete trochu víc, třeba Vám ten útlem trochu zamrzne.

158949

12.4.2008 19:52

Reakce na předešlého

Josef Drazda 89.?.?.?

Vážený pane, věřte že podobné žvásty typu: kdyť jsou adresy
zednářů na internetu a v telefonních seznamech skutečně
racionální lidi už nudí!! To jste opravdu tak naivní že
si myslíte že jsou to adresy skutečných významnaných
zednářů?!! To jsou adresy užitečných idiotů kteří
nevědí nic! To je určeno pro veřejnost!!! Pokud o věci
víte jen tolik že jsou i na internetu a v tel. seznamech,
pak se prosím neotírejte o lidi kteří tuto problematiku
studují léta z pramenů kde je toto vše jasně doloženo na
základě nevývratných dokladů (ze zednářských i nezednářských
pramenů)! Působíte trapně!

158946

12.4.2008 22:53

Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Josef Drazda 89.?.?.?

Jak už zde v nesčetných příspěvcích bylo mnohokráte řečeno,
zednářstvo je pouhý nástroj židovstva k ovládnutí světa.
Všechna symbolika zednářstva je židovská - většinou z kabbaly!
Ocituju krátce výroky z Kabbaly a Talmudu (citováno z díla
F. Lelka; Pravá tvář židovstva):

Zohar (III, fol. 32a) praví toto: „V onen den přestane všecko požehnání nad modláři a vstoupí v soud a Izrael přijde ke konci svých trestů a dojde požehnání... Tato radost je vyhrazena Izraeli samotnému, asi tak, jako soukromý host u krále může obdržet splnění všech svých přání. O tom je psáno (Mal. 1, 2—3): Miloval jsem vás... Esaua pak v nenávisti jsem měl a obrátil jsem hory jeho v pustinu a dědictví jeho v draky pouště."
Midraš rabba (Šemoth, XXV, 7) slibuje všechen blahobyt Židům, kteří budou jísti a hlad „modlářským" národům, kteří budou hladovět v době Mesiášově: „A tak podobné bude v době Mesiášově, postaví stoly pro ně (totiž pro Židy) a budou jísti podle chuti v ráji a modláři podrží své zvyky a zákony, jakož je psáno (Iz. 65, 13). „Aj, služebníci moji jísti budou a vy lačnět budete - aj služebníci moji pít budou, a vy žíznit budete."

Tento pozemský ráj zřízený židovským světovládcem bude ovšem vybudován na účet nežidovských národů, kteří budou tehdy podrobeni nejhoršímu otroctví ve službách židovstva.

Báb. Talmud (Pesachim, fol. 68a/G. II, p. 516) mluví o době Mesiášově, že bude moc Židů tak divotvorná, že budou v této idobě i mrtvé křísit a o cizích národech se splní jak je psáno (Iz. 61, 5): „A stát budou cizí, a pást budou dobytek váš, a synové příchozích vašimi oráči a vinaři budou."

158954

13.4.2008 0:49

RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158954

Mein Kampf mi prijde krapet cerstvejsiho data. Nejsou prvni ani posledni, kdo utopicky snili o panstvi nad svetem na veky veku. Jeden vec je sen i kdyz zvraceny a druha vec je realita. O tom, ze se stovky let pokousi tajne spolecnosti tu nocni muru hruzovaldy nekoho privilegovaneho nad svetem zrealizovat nemam, pochybnosti. Rusko je vsak zpet v ruskych rukou. Jak by nekdo dokazal uspesne infiltrovat Cinu nebo predevsim Japonsko mi je velkou zahadou. I pres nekolik cizich zakladen je Japonsko japonske vice, nez bankovni oligrachii mile. A Zaibacu je skryta moc, ktera se o svuj vliv na Japonsko nebude s nikym delit.

158959

13.4.2008 8:37

RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158959

Vážený pane, nevím jestli si děláte srandu, nebo jste opravdu tak
špatně informován?!
Rusko není v žádných ruských rukou - celá ta šaškárna z Putinem
je další židovský podvod a vynucená strategie. Rusko Židé totálně
několikrát vyrabovali a skoupily. Naposledy v obrovském rozměru
za Jelcinovy éry (byl to Žid, vl.jm. Elzmann). Všechny ty žvásty
židovských médií že Putin vyhnal židovské oligarchy, apod, jsou
pouhou židovskou strategií. Proč si myslíte, že média ovládaná
Židy systematicky stavěli Putina do role nového ruského "cara" a
vlastence??! Putin, Medvěděv, atd, jsou jejich lidé. Samozřejmě
že odpor proti světové moci židovstva vyjde jednou z Ruska -
protože je tam nejsilnější, ale rozhodně to neočekávejte od těchto!
A otevřít si časem Činu není žádný problém. Mimochodem už je dávno
ovládána židovstvem prostř. rodiny Li. Je to nejmocnější rodina
v Číně. A nejenom jimi. Ale to by byl dlouhý rozbor. Podobně se
to má z Japonskem - to že ho ovládá židovský kapitál, dali vědět
už před desetiletímy, kdyže se na japonských bankovkách objevila
židovská a zednářská symbolika!

158963

13.4.2008 16:45

RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158963

Prohlidnete si dobre animovany film Penize jako dluh. Je tam pasaz o "trvale udrzitelnem rustu". Krivka dana povahou bankovniho systemu i penez je exponcialni. Kazde rocni zvyseni o nekolik malo procent je obtiznejsi. Je to jako vystup na cim narocnejsi horske stene do vesti nadmorske vysky. Pokud se vsak toto navyseni nebude nejaky dost kratky cas konat bankovni system vytvarejici penize v okamziku pujcky, pujde do krize. A protoze jsme narazili na limity zdroju, a nekonecny rust neni mozny bez nekonecnych zdroju, tak bude snaha srazit "horolezce" na nizsi misto steny a zacit cely cirkus od znova.

Tomu shozeni se rika valka, jenomze tuhle valku nema horolezec sanci prezit. To mobilizuje silnou docasnou opozici. Bankovni kartel "Zapadu" se musi rozhodnout. Bud zahajit nemilosrdnou valku skutecne proti vsem mocenskym elitam a centrum teto planety, a jestlize nevyhraje... Anebo odzvonit umirackem fiat money, a v narocnych "velehorskych" podminkach totalne zmenit zpusob vystupu k vrcholu civilizace. Coz znamana revoluci v tom, co vlastne jsou penize s hlubokou politicko spolecenskou prestavbou. Jsme tady pro to, abychom byli, ne abychom vlastnili. Nejaka kontrola bank stojici na penezich z dluhu ve chvili kolapsu nema zadnou mocenskou silu. Silu budou mit penize podlozene realnym ekonomickym vykonem, protoze budou duveryhodne pro lidi.

A pokud jde o vlivne klany, mocenskych fleku je vzdycky mene nez zajemcu o ne. Dynamicka historie civilizace je o tom, ze prezivaji pouze ty elity, ktere dokazi jit s dobou. Vzdycky se najdou elity, ktere maji tendenci jit s dobou a tato velka strategicka vyhoda jim umoznuje, nahradit ty, co se pokousi zakonzervovat principielne neudrzitelny status quo. Era bankovni oligarchie konci. Britska kralovska rodina se par stoleti zpatky byla nucena prizpusobit nastupu teto ery a jeji moc byla omezena, ale zustala dale prislusnikem mocenske elity. Habsburkove volili koznervaci stavajicich pomeru se vsemi dusledky z toho plynoucimi. Ted pred podobnou volbou stoji bankovni oligrachie.

158982

13.4.2008 16:49

RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158982

Dalsi principielni podminka nekonecneho rustu, je nekonecna konzumni spotreba. Bez expanze do vesmiru, ktery je skutecne aspon z hlediska nekterych ekonomickych teorii nekonecny.... Otazka je jaky prinos ma civilizace, ktera z moralniho hlediska neni schopna uvazlive pouzivat svuj technologicky potencial? Je docela mozne, ze odmitnuti sebedestrukce ( valka, ekologie, dusledky vedeckeho vyzkumu typu genetiky...) dane dosazenim jiste technologicke urovne a to jednoznacne na zaklade svobodne volby je startovaci carou pro skutecny vstup civilizace do kosmu.

158984

15.4.2008 8:32

RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 158963

No jo, pane Drázdo. Tyhle teorie májí hrozný problém. Působěj jako mucholapka na různé blázny, kretény, frustráty........ kteří z nich udělají nakonec dokonalou frašku.

159155

13.4.2008 13:50

Teorie spiknuti

satai 62.?.?.?

...jsou takovym chytracenim hlupaku.
Autora citatu se mi ted nechce dohledavat, nemam po ruce Spiknutí - názory a teorie od Daniela Pipese.

158973

13.4.2008 15:43

RE: Teorie spiknuti

google 84.?.?.?

Reakce na 158973

>..jsou takovym chytracenim hlupaku.
>Autora citatu se mi ted nechce dohledavat, nemam po ruce Spiknutí - názory a teorie od Daniela Pipese.

co ste nam tym chcel zdelit, vy vdacny otrok?
a koho, myslite si, tu zaujimaju nazory toho vasho Pipesa?
mnohokrat vyznamenaneho dopisovatela do Jerusalem Post a do Jew York Post?
jeho viera na moslimske sprisahanie, pritom len precizne dokresluje charakter a hodnotu vypovedi,
toho zaujimaveho zidovskeho panka a slobodomurara - Daniela.

a ked nemate k veci nejaky vlastny, rozumne podlozeny nazor,
tak nam este napiste, co si o tom mysli ten zmätok, Vaclav "Blekota" Havel,
nech sa trochu posmejeme.

158977

13.4.2008 15:59

RE: Teorie spiknuti

satai 62.?.?.?

Reakce na 158977

Ciste statisticky se vetsina spiknuti v historii ukazala jako hloupost. Ale pokud chcete verit, tezko vam v tom branit, treba budete mit zrovna vy stesti.
Ja bych do toho ciste z literarnich duvodu zamichal jeste trochu templaru, ti tomu daji dalsi rozmer [chechtot]

158979

13.4.2008 17:06

RE: Teorie spiknuti

google 84.?.?.?

Reakce na 158979

>Ciste statisticky se vetsina spiknuti v historii ukazala jako hloupost.

pri tom vasom rozsafnom zaobchadzani s pojmom "statisticky" nadobudam dojem,
ze Homer Simpson pojmu statistika rozumie omnoho viac nez vy a usudil som,
ze ked vam to nesformulujem ako ZDS-karovi, tak to nemate sancu pochopit.
preto si tu namahu urobim.

na zaciatku si musime ozrejmit zopar zakladnych definicii,
preto vam polozim zopar kratkych, jednoducho formulovanych otazok.

- co vy vobec chapete pod pojmom statistika?

- mysleli ste pritom deskriptivnu statistiku, explorativnu statistiku alebo induktivnu statistiku?

- kedze statistika v modernom ponati znamena zbieranie a vyhodnocovanie dannych (data),
odkial ste zobrali vase relevantne dane?

- ktore konkretne sprisahania ste do tej vasej "statistiky" zobrali a ktore sa neskor ukazali ako ziadne sprisahania?

- aka velka bola statisticka vzorka vasich sprisahani?

- odkial viete, ze to boli sprisahania, ked sa neskor zakonite muselo ukazat, adekvatne s vasim tvrdenim:
"Ciste statisticky se vetsina spiknuti v historii ukazala jako hloupost.", ze sa o ziadne sprisahania nejednalo?

- kedze ste ste v tom vasom tvrdeni napisali, ze "vetsina spiknuti v historii ukazala jako hloupost.",
tak logicky z toho vyplyva, ze sa niektore sprisahania ukazali ako skutocne. o ktore konkretne sprisahania sa jednalo?

- akou metodou ste potom dochadzali k zaveru, ci sa v danom pripade jedna o sprisahanie alebo nie?

- ake kriteria ste pritom pouzivali?

pomocka:
spiknuti=sprisahanie

--------
chlapce, vy mate tak vymazany mozog, ze pobyt na forach podobnych Zvedavcovi, vam moze len uskodit.
najlepsie pre seba urobite, ked vymazete tuto stranu z vasich favoritov, vymazete cookies,
vymazete prehliadku navstivenych webovych stranok a budete sa najblizsi tyzden venovat konickom,
ktore neprekracuju vas dusevny horizont a pomozu vam zabudnut tuto webovu adresu.
ci to bude zbieranie znamok alebo sexualne hratky sam so sebou, prenecham vasej fantazii. len nech zabudnete.

viem, ze sa touto radou sam pripravujem o moznost studia zaujimavej prirodnej anomalie,
ale kvoli vasemu dusevnemu zdraviu rad ozeliem.

shalom [mrknutí jedním okem]

158986

13.4.2008 16:49

RE: Teorie spiknuti

satai 62.?.?.?

Reakce na 158986

Myslim, ze memu mozku pobyt na zvedavci jen svedci, humor je korenim meho zivota.

158988

13.4.2008 17:26

RE: Teorie spiknuti

google 84.?.?.?

Reakce na 158988

vdaka za vycerpavajuce odpovede.

158990

13.4.2008 17:54

RE: Teorie spiknuti

satai 62.?.?.?

Reakce na 158990

Povazoval jsem za ocividne, ze jsem pouzil slovo statistika ve volnem konverzacnim smyslu, stejne jako vy obraty typu dobry pro mozek. Po statistice na matfyze vim dost presne, ze to neco takoveho rozebrat by byla prace na vazne dlouho (a vysledek by stal za houby, troufnu si tvrdit uz ted, protoze exkurze hard science mezi spolecenske vedy tak zel bohu koncivaji). Ale nejspise by to byla zabava na kratsi dobu nez vas vyzkum na tema cteni zvedavce a mozek [mrknutí jedním okem] Cas od casu sem zajdu uz par let a zadnou podstatnejsi zmenu jsem u sebe zatim nezaznamenal.

158996

13.4.2008 17:46

Souboj

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 158996

Hard science x společenské vědy - to by byl zápas.

Ale ještě zajímavější by byly vyřazovací boje o postup do finále mezi samotnými hard scientisty a společenskými vědci- zvlášť pokud by na vítězství byl vypsán nějaký tučný grantík. Vsadil bych cokoliv, že hard nebo soft věda, ani jeden tábor by nebyl schopen se rozumně dohodnout na zvolení svých zástupců, a bez ohledu na své IQ a na vše, co ve svých oborech dokázali, by se pánkové a dámy vědci/kyně poštěkali či pobili jak malí fakani... jo, na své vlastní emoce nemají ani študovaní páni/dámy...

159002

13.4.2008 21:40

RE: Teorie spiknuti

google 84.?.?.?

Reakce na 158996

>Povazoval jsem za ocividne, ze jsem pouzil slovo statistika
>ve volnem konverzacnim smysl

to by som vam aj rad uveril, pretoze to je mozne,
len keby to s tou statistikou, nebol vas jediny argument, ktory ste tu uviedol.

inac obdivujem vas - uprimne - s akou lahkostou ste zareagoval. klobuk dole.

lenze, opakujem sa, bohuzial bez jedineho argumentu.

>Cas od casu sem zajdu uz par let a zadnou podstatnejsi zmenu jsem u sebe zatim nezaznamenal.

v takych pripadoch sa ale nesmiete spoliehat na vlastny subjektivny usudok, tu si treba vyhladat nezavisly nazor.

rad som vam ho poskytol. [mrknutí jedním okem]

159025

13.4.2008 22:34

RE: Teorie spiknuti

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 158979

Jo problém z posuzováním historie vědeckou metódou je v tom, že nevíme za prvé nevíme vlastně co a jak se stalo, natož jak by co dopadlo kdyby se něco nestalo. Historii odjakživa psali vítězové a podle toho vypadá.

159027

13.4.2008 22:27

RE: Teorie spiknuti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159027

Hlavní problém s posuzováním čehokoli je ten, že NIKDO neumíme posuzovat "sine ira et studio".... ti nejmoudřejší z nás jsou ještě tak schopni si přiznat svou osobní zaujatost, většina ani to ne....

159029

13.4.2008 22:21

RE: Teorie spiknuti

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 159029

Problém je zvětšený ještě tím, že informace které posuzujeme jsou pravděpodobně ne úplně pravdivé a dostatečně věrohodné. [chechtot]

159032

13.4.2008 22:45

RE: Teorie spiknuti

satai 62.?.?.?

Reakce na 159032

To je konstanta, se kterou historici nastesti uz nejakou tu dobu pocitaji. Z toho vychazi historicko-kriticka metoda. Je proste nutne vychazet z toho, ze materialy, o ktere se opirame nepsal duch svaty, ale konkretni lide s konkretnimi znalostmi, neznalostmi a cili.

Ale kdykoli to muzete vzdat a uteci k nihilismu [mrknutí jedním okem]

159034

14.4.2008 9:14

RE: Teorie spiknuti

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159034

Proč hned ta silná slova? Kdykoli se můžeme přestat hrabat v zapsaných pocitech jiných lidí, které (často i sami před sebou) vydávají za objektivní pravdu či historický "fakt", a můžeme se kriticky obrátit do svého vlastního nitra, tam tu pravdu najdeme daleko "přesněji"...

Já jen, že nihilismus není jediná varianta a jediný výsledek kritických pochybností o samospasitelnosti "kritického" vědeckého mataerialismu ...

159061

14.4.2008 9:51

Mimochodem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159034

pane satai, nepřišlo vám při Vašem zájmu o historii a matematiku ještě nikdy podivné, kolik význačných matematiků bylo zároveň theology? A kolik význačných přírodovědeckých géniů bylo a je zároveň věřícími ? Že by zrovna v tomto punktu bylo s jejich hard kritickým myšlením něco v nepořádku? Nebo mají naopak něco navíc?

(PS Věřícími nemyslím fanatické bigoty a dogmatiky typu p. Grygara).

159064

14.4.2008 9:35

RE: Mimochodem

satai 62.?.?.?

Reakce na 159064

Neprislo mi to podivne, Bolzano by bez sveho teologickeho vzdelani Paradoxy nekonecna asi nenapsal. Na druhou stranu to, co platilo pred casem nemusi nutne platit ted - pokud se nepletu, tak Richard Dawkins ukazoval na TEDu, ze se vzdelanim religiozita klesa.

Wikipedia ma nejake udaje:
According to a 1996 survey, belief in a god that is "in intellectual and affective communication with humankind" and belief in "personal immortality" are most popular among mathematicians and least popular among biologists. In total, about 60% of scientists in the United States expressed disbelief or doubt in such a god. This compared with 58% in 1914 and 67% in 1933. Among leading scientists defined as members of the National Academy of Sciences, 72.2% expressed disbelief and 93% - disbelief or doubt in the existence of a personal god in 1998.

A survey conducted between 2005 and 2007 by Elaine Ecklund of University at Buffalo, The State University of New York and funded by the Templeton Foundation found that over 60% of natural and social science professors are atheists or agnostics. When asked whether they believed in God, nearly 34% answered "I do not believe in God" and about 30% answering "I do not know if there is a God and there is no way to find out," According to the same survey, "many scientists see themselves as having a spirituality not attached to a particular religious tradition." In further analysis, published in 2007, Ecklund and Christopher Scheitle conclude that "the assumption that becoming a scientist necessarily leads to loss of religion is untenable" and that "it appears that those from non-religious backgrounds disproportionately self-select into scientific professions. This may reflect the fact that there is tension between the religious tenets of some groups and the theories and methods of particular sciences and it contributes to the large number of non-religious scientists."


Mozna maji matematici radeji abstraktnejsi ideie (a proto take _udajne_ casto inklinuji ke klasicke hudbe), zatimco biologove meli vic sanci ochmatat si realny svet a videt "zfusovanost stvoreni".

(btw: s temi prirodovednymi genii, co byli verici, bych byl opatrny, oznacit trebas Einsteina za vericiho jen podle par citatu typu "Verim, ze Buh nehraje v kostky" by bylo dost zbrkle.)

159068

14.4.2008 10:07

RE: Mimochodem

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159068

Máte pravdu, že duch času se mění (dokonce za téměř matematicky přesných pravidel - více viz RNDr. Páleš CSc: Angelologie). To, že nyní se vzděláním religiozita klesá, je samozřejmě dáno obecným, všudypřítomným důrazem na vědecký materialismus, který prakticky sajeme už s mateřským mlékem. Ale u skutečných tvůrčích géniů hraje víra vždy svou roli - samozřejmě ne ve smyslu ortodoxního náboženství. Skutečný tvůrčí důch si svou cestu k Duchu najde vždy.

"Zfušovanost stvoření" vč. člověka není žádnou logickou překážkou víry, pokud si ovšem pánaboha nepředstavujeme jako na obláčku staticky sedícího omnipotentního sklerotika. Záleží vždy na subjektu, jak ony abstraktní ideje umí u-chopit, pochopit. Ideje jsou dokonalé, jen subjekt nemá dokonalý aparát na to, aby tu dokonalost obsáhl. A nedostatek pokory toto uznat je hlavní příčinou "kritické svobody" většiny tzv. materialistů. Takováto "svoboda" je ale podle pouze mne dětinským vzdorem [mrknutí jedním okem]

159071

13.4.2008 16:33

Zidstvo coby nositele talmudistickeho spiritu,

Latinec 66.?.?.?

,i.e. spiritu dabla pod rouskou "nabozenstvi". Ve skutecnosti Kabala, tj. kult Illuminati k ovladnuti a zniceni tradicniho sveta a pak v takovem zubozenem stavu, otevrene predan svemu b-hu, tj. Luciferovi ..
http://www.rense.com/general81/commns.htm

Since the English Revolution, history reflects the gradual process by which mainly Jewish finance and its satanic Gentile allies have used Freemasonry, "revolution" and war to overthrow Christian civilization and replace it with their economic, social, political and cultural hegemony, i.e. "The New World Order." I doubt if Illuminati Jewish bankers have a monopoly on avarice but they certainly have been its best exponents. (Haven't they converted most of us?) I suspect the Talmudic spirit ( a Chosen People monopolize wealth at the expense of the vast majority who are considered animals) inspired imperialism and still motivates the Illuminati today. As I have said, the Illuminati Jewish bankers use Jews as pawns and agents. Their partners are Satanists from all ethnic backgrounds who also subvert and betray their own people. Their plan is to disinherit and domesticate ("educate," social engineer, brainwash) the human race to their purpose. They are behind 9-11, the "War on Terror" and the Iraq War. They are behind hate-laws, feminism, multiculturalism, and diversity --all this is mind control & social engineering. (Ever hear multiculturalism foisted on Israel or China?) A cancer is destroying Western civilization. That cancer is the Illuminati Jewish central bankers who control our economic, political, cultural and spiritual institutions. In other words, our "leadership" represents an occult imperial power colonizing and enslaving us; and we can't even recognize it because our institutions all have been subverted.
America today can be compared to Russia before the Revolution. According to W. Schulgin, "the brain of the nation was in [Illuminati] Jewish hands. and it became business as usual to think in Jewish categories....In spite of all the restrictions, the Jews controlled the mind of the Russian people." (Jones, Culture Wars,May 2006 p. 42

158983

13.4.2008 17:14

Všem co tlachaj o

Josef Drazda 89.?.?.?

(Příspěvek zrušen - další vaše příspěvky také. Pane Drazdo, omezte, prosím, jejich množství. Máte nárok na 10 příspěvků měsíčně. Od začátku měsíce jste tento počet vysoce překročil. A ani obsahově se mi ty příspěvky nelíbí. Takže nashledanou v květnu. Editor.)

158997

13.4.2008 17:44

Že stále žádného člena neznáte?

vodnik007 71.?.?.?

"Stále si nemůžete vzpomenout, že byste nějakého člena znali osobně?
Kolik milionů členů mají zednáři na celém světě?"

Byvale SSSR melo kolem 200 tisic clenu tak zvane nomenklatury. Pochybuji, ze bezny sovetsky celovek potkal tyto lidi, kteri meli sve obchody, palace, kancelare a vozili se ve statnich limuzinach.
Elitni kluby maji svuj kruh, ktery je beznemu smrtlenikovi nepristupny. Napriklad takovy Country Club filtruje obycejne lidi nehorazne vysokym clenskym poplatkem, ktery je mnohokrat vyssi nez rocni vydelek cloveka stredni tridy.

159001

14.4.2008 0:06

RE: Že stále žádného člena neznáte?

satai 62.?.?.?

Reakce na 159001

Proc vam to prijde nehorazne?

159039

14.4.2008 2:27

RE: Že stále žádného člena neznáte?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 159039

Nehorázné proto, že když budu toužit po členství v "Country Club", tak si budu muset s bankou vyjednat půjčku. Pokud se vám to zdá přiměřené, tak už jistě máte členství?

159049

14.4.2008 6:46

RE: Že stále žádného člena neznáte?

satai 62.?.?.?

Reakce na 159049

Takze podle vas je cokoli, co vyzaduje pujcku, nehorazne?

Clenstvi nemam a nijak zvlast po nem netouzim. Netusim, jake Country club poskytuje sluzby, takze tezko mohu tvrdit, ze ta cena je primerena, ale rozhodne neni nehorazna. Je to stejne jako s drahym butikem - cena muze byt vysoka, ale neni problem si obleceni koupit nebo nechat usit nekde.

159054

14.4.2008 13:29

RE: Že stále žádného člena neznáte?

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 159054

Ne cokoliv, ale členství? Tohle se běžně dělá, když chcete vyloučit určitou vrstvu lidí...pro ty to je potom nehorázné.

159090

16.4.2008 22:30

RE: Že stále žádného člena neznáte?

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 159054

"Clenstvi nemam a nijak zvlast po nem netouzim. Netusim, jake Country club poskytuje sluzby, takze tezko mohu tvrdit, ze ta cena je primerena, ale rozhodne neni nehorazna."
Takze vy asi nemate tuseni, kolik takove clenstvi je?
Clenstvi kolem 200-300 tisic i vice dolaru rocne neni vse. Golfovy vozik se plati extra a pesky se nesmi, zpropitne za kazdou sluzbu, ocekavane minimum v restauraci a samozrejme obleceni musi odpovidat jistemu standartu.
Hadam, ze vse dohromady presahuje vasi uroven, tudis "netusite" [překvapení]
Samozrejme, ze existuji kluby pro obycejne smrtelniky. Tam ovsem zednare nenajdete. [chechtot]

159252

17.4.2008 11:10

RE: Že stále žádného člena neznáte?

satai 192.?.?.?

Reakce na 159252

Cenu mi google nasel [mrknutí jedním okem]
Ale pokud clenstvi v klubu, tak jedine Reform club [mrknutí jedním okem]

159285

14.4.2008 14:31

jedna mala otazka

Crazy_Horse 62.?.?.?

citam, ze sa tu vsetci velmi ohanate talmudom, slobodomurami, konspiraciami.
jedna vec mi vrta (mojou laickou) hlavou: ked su taky vsemocny a rozlezeny do vsetkych struktur ako to, ze este planuju ovladnutie sveta? vsak uz mu vladnu?! naozaj sa o to znazia uz taku dlhu dobu ako sa tu niekde uvadza? to im teda velmi nejde.
z mojho nezasveteneho pohladu to vyzera asi takto. ak im to nejde(to vladnutie), to znamena ze tie veci nie su take jednoduche ako sa zdaju(proste, ze ovladnutie sveta je utopia) alebo je takych skupin viac a navzajom si vytvaraju protitlak.
alebo uz nam vladnu, vacsina si to neuvedomuje a potom nemoze byt rec o neslobode, lebo podla mna clovek, co si svoje otroctvo neuvedomuje, otrokom nie je.

159094

14.4.2008 18:45

RE: jedna mala otazka

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 159094

Pravdou je (podle mě) že skupin bojujících o moc (vláda nad světem...přehnaně velký cíl pro realisticky uvažujícího...kohokoli) je více. Představa o pouhých MY a ONI je poněkud infantilní...ani v dobrých fantasy nejsou jen dvě strany [mrknutí jedním okem]

159118

14.4.2008 19:37

RE: jedna mala otazka

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 159118

Trefa! Vy jste se vážně posunul, za tu dobu, co jsme se nečetli.

159119

15.4.2008 7:36

RE: jedna mala otazka

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 159094

Zajímavá úvaha. Napsal jste to moc pěkně. Vložený obrázek

159151

15.4.2008 9:40

RE: jedna mala otazka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159094

...clovek, co si svoje otroctvo neuvedomuje, otrokom nie je...

Logika tohoto výroku mi uniká. Zvíře se liší od člověka tím, že nemá sebeuvědomění. Protože si zvíře neuvědomuje, že je zvíře, tak není zvíře? [překvapení]

159159

15.4.2008 11:33

RE: jedna mala otazka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 159159

>...clovek, co si svoje otroctvo neuvedomuje, otrokom nie je...

Pro Vás pane 90, mohl napsat otroctví nepociťuje.

>Zvíře se liší od člověka tím, že nemá sebeuvědomění.

Řada druhů jako primáti a pravděpodobně i další výší či inteligentní savci sice o své jsoucnosti nebudou uvažovat v našem slova smyslu, ale bezesporu mají představu alespoň o blízké budoucnosti, jsou schopni se naučit řeči hluchoněmých (řeči jim příbuzného druhu) a dokonce ji učit svým mláďatům. (Obdobné emigrantům v cizí zemi, v další, třetí generaci se ta řeč u obou druhů ztratí.) Je pravdou, že se naučí něco přes 200 slov a o posmrtném „životě“ si s nimi asi moc nepopovídáte, ale jsou schopni sdělit nejen základní potřeby, ale i pocity. Tedy ty nám nejbližší druhy se pobaví sledováním televize (nebudou je asi zajímat politické komentáře), ale pobaví se chováním jim příbuzného druhu tj. lidí a individuálně poznají samy sebe. Jsou zděšeny smrtí člena svého druhu. To, že chytré zvíře stále neuvažuje o své prchavé existenci je důkazem, že si jí není vědomo? Jsme řízeni stejnými pudy a jsme také „chytrá“ zvířata a možná k naší škodě jsme fascinováni naší existencí a mentálními schopnostmi. Je myšlení v představách zcela nesrovnatelné s naším s pomocí jazyka?

159166

15.4.2008 13:21

RE: jedna mala otazka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159166

Pane Sašo, nevím, proč se v mém případě stále jakoby dobýváte do otevřených dveří. O zvířatech mám to nejvyšší mínění, a klidně přiznám, že se v mnohých případech chovají lépe než někteří lidé. To ale nemůže změnit můj názor, že ve vývoji vědomí existuje určitá hierarchie, ve které stojí člověk výše než zvíře (pojem zvíře zde používám obecně, je samozřejmé, že i různá zvířata mají odstupňovanou úroveň vědomí). Když ale říkám, že máme "vyšší" vědomí, neříkám tím, že máme "lepší" vědomí. Jde o to, že na rozdíl od zvířete má člověk svobodnou vůli, a tím i zodpovědnost za své rozhodování a chování. Nebudete se asi se mnou přít o to, že lev je zodpovědný za vraždění antilop, či gorila za případné napadení člověka. Zdůrazňuji-li vyšší stupeň vývoje u člověka, jde mi především o zdůraznění jeho zodpovědnosti - a to i zodpovědnosti za zvířata.

..mohl napsat otroctví nepociťuje...

ani tak to neberu. Z hediska otrokáře je otrok otrokem, ať si své otroctví uvědomuje či ne. Otrokář otroka zneužívá bez ohledu na to, co otrok pociťuje, a nese za to zneužívání svou zodpovědnost.

159170

16.4.2008 0:10

RE: jedna mala otazka

Saša 74.?.?.?

Reakce na 159170

Plný souhlas [smích]

159210

15.4.2008 14:13

RE: jedna mala otazka

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 78.?.?.?

Reakce na 159094

"clovek, co si svoje otroctvo neuvedomuje, otrokom nie je."

je pak otroctví jen pocit? nebo jak byste jej definoval? [mrknutí jedním okem]

159176

16.4.2008 15:58

RE: jedna mala otazka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 62.?.?.?

Reakce na 159176

ano, je to pocit. priklad : niekto tvrdi, ze ma pocit obmedzenia ak je zamestanec a preto je podnikatel. niekto ma ten pocit presne opacny.
ak to mam povedat poeticky, tak : slobodu si nosime v sebe, nie je to suhrn nejakych vonkajsich znakov. tie si totiz kazdy definuje po svojom(ina kultura, ina vychova, ina povaha). inac povedane, sloboda je relativna.

a co sa tyka tej analogie zo zvieratom co je vyssie, tak samozrejme ze analogie nefuguju vzdy za kazdych okolnosti.
niekto ma zastrelil, necitim ze ma niekto zastrelil(lebo som mrtvy) som azda stale nazive? hlupost. takisto nasilu navlecena analogia.
nehovoriac o tom, ze sebauvedomenie zvierat je prilis zlozita tema. a s tymto nema fakt nic spolocne.

159227

16.4.2008 16:13

RE: jedna mala otazka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159227

Tak jiný příklad:

neuvědomuje-li si vrah, že je vrah, pak není vrahem?

Podle Vaší logiky by stačilo, aby otrokář dovedl rafinovaně a lstivě přesvědčit svého otroka, že se má vlastně skvěle a že se vůbec otrokem cítit nemusí, protože si denně může "svobodně" vybrat ze dvou chodů na oběd a večer ze dvou televizních programů. Pokud mu to otrok zbaští (a to není vyloučeno, když mu to otrokář bude do hlavy cpát od útlého dětství a nastaví celý systém tak, aby to potvrzoval), přestává pak být otrokem? A otrokář ho může klidně a beztrestně zneužívat? Jistě, pokud si spojení otrokáři uzákoní, že takto je to legální, pak je zřejmě světský trest nečeká, a budeme je muset přenechat božím mlýnům... Jistěže si svobodu nosíme v sobě, ale chci vás vidět, jak se k ní dopracujete, když se narodíte jako otrok v otrokářském systému, který ve vás bude od narození pěstovat závislosti, a nikdy nic jiného nepoznáte....

A nějak jste se opomněl vyjádřit k odpovědnosti těch otrokářů, a k jejich "svobodě"...

159230

17.4.2008 11:35

RE: jedna mala otazka

Crazy_Horse 62.?.?.?

Reakce na 159230

pravdu povediac ja som sa sem zapojil do debaty iba z dlhej chvile. rozhovory na take temy ako je sloboda, nemaju vyznam. vsetky strany sa totiz vzdy tocia v kruhu prirovnani a opakovani toto isteho inymi slovami.
takze este raz, je to relativne, to jest, zalezi kde je pozorovatel. ak mate svoje predstavy o otroctve, tak kazdy kdo ich splna je otrok. problem je, ze ludom robi casto problem tak nejak vnutorne pochopit, ze niekto iny ma tie predstavy ine. takze ano, ak niekoho presvedcite, ze otrokom nie je, tak podla mna otrokom nie je. z jeho pohladu samozrejme.
a este raz, ten citat plati tak ako je a nijak inac. kazda snaha priposobit ho na inu situaciu skonci paradoxom.
k zodpovednosti nadradenej oligarchie som sa nezabudol vyjadrit [smích] to som totiz nemal vobec v plane, a nema to s tymto nic spolocne. k duchovnej zodpovednosti sa nebudem vyjadrovat. nemam zaujem o nabozensku debatu.
to k comu by sa ja dopracoval alebo nedopracoval je irelevantne.
jednoducho som chcel povedat, ze ak nam vladne nejaka uzasna zla oligarchia a drviva vacsina ludi si to vobec neuvedomuje, potom sa nejake uvahy o otroctve presuvaju z roviny praktickej do filozofickej.
tym by som rad skoncil, naozaj sa iba opakujem. nemam k tomu co dodat. je to proste moj nazor.

159292

17.4.2008 17:28

RE: jedna mala otazka

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 159292

Možná by vás ta nuda přešla, kdybyste se na chvíli ocitl v kůži skutečného otroka. Moje představy o otroctví nejsou důležité. Ani akademické debaty o svobodě. Jde o to, že otrokářství je fuj, a škodí nejen otrokům, ale hlavně otrokářům. Ovšem jestli si myslíte, že otrokář nemá s otrokem nic společného, tak pak je asi další debata skutečně zbytečná.

159309

15.4.2008 15:35

Tak já nevim...

Autor 82.?.?.?

Konspirační teorie mě sice velmi baví(kniha Foucaultovo kyvadlo je jedna z mojich nejoblíbenějších), ale tohle "židobolševické spiknutí" mi přijde už trochu přehnané. I když není šprochu...
Že někdo v pozadí tahá za nitky a jde mu omoc a peníze? Tak to myslím bylo co svět světem stojí a jeslti to je žid, katolík, nežid nebo kdovíkdo je celkem jedno. Osobně jsem měl spolužáka, který že je žid zjistil až kolem 17 jen podle jména. Rodina žila jako ateisti a do synagogy nevstoupili snad celý život. A pomyšlení na pár šašků s pejzama jak řídí svět, mě fakt baví [chechtot]

159180

16.4.2008 16:44

RE: Tak já nevim...

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 159180

>Konspirační teorie mě sice velmi baví(kniha Foucaultovo
>kyvadlo je jedna z mojich nejoblíbenějších), ale tohle
>"židobolševické spiknutí" mi přijde už trochu přehnané. I
>když není šprochu...

>Že někdo v pozadí tahá za nitky a jde mu omoc a peníze? Tak
>to myslím bylo co svět světem stojí a jeslti to je žid,
>katolík, nežid nebo kdovíkdo je celkem jedno. Osobně jsem
>měl spolužáka, který že je žid zjistil až kolem 17 jen
>podle jména. Rodina žila jako ateisti a do synagogy nevstoupili
>snad celý život. A pomyšlení na pár šašků s pejzama jak
>řídí svět, mě fakt baví [chechtot]

Ja jsem znal tez jednoho, ktery ze je komunista zjistil az jako dospely, kdyz jednou na pude v almare objevil zaprasenou stranickou knizku sve babicky .. A pritom rodina zila bez zajmu o politiku, a 1.maje se nezucastnili snad cely zivot ...[cool]

(Nelíbí se mně to srovnání. Moderátor)

159228

16.4.2008 19:42

RE: Tak já nevim...

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 159228


>(Nelíbí se mně to srovnání. Moderátor)

Proc ??

(Ve sportu se s rozhodčím neargumentuje. Jde o chápání Vašeho příspěvku. Moderátor.)

159245

16.4.2008 20:55

RE: Tak já nevim...

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 159245

>
>>(Nelíbí se mně to srovnání. Moderátor)
>
>Proc ??
>
>(Ve sportu se s rozhodčím neargumentuje. Jde o chápání
>Vašeho příspěvku. Moderátor.)

To je pravda, s rozhodcim se neargumentuje. Presto rozhodci. kdyz zapiska, nestydi se rici ze to byl faul, ruka, ofsajd, gol, etc. Kdyz rozhodci nechce, ci neni schopen rici duvod sveho rozhodnuti - to zavani politickou korektnosti a pravy duvod rozhodnuti je drzen v tajnosti, tzv. "klasifikovana informace"..

(Srovnávat „žida”, který je ateistou s komunistickou babičkou, která svým členstvím podporuje ideologii strany, zavání. Penalizován jste nebyl. Ve Vašich příspěvcích jste někdy na hranici legální kritiky. – Moderátor.)

159248

16.4.2008 22:24

RE: Tak já nevim...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 88.?.?.?

Reakce na 159228

Také se mi zdá že srovnání kulhá. Pokud komunistka byla babička, neznamená že je i vnuk(to snad není dědičné?!). Já třeba jsem křtěný katolík asi od 3 let, tedy nemohl jsem si vybírat(matka to chtěla) a přitom se cítím ateistou [mrknutí jedním okem]

159251

17.4.2008 1:03

RE: Tak já nevim...

Latinec 66.?.?.?

Reakce na 159251

>Také se mi zdá že srovnání kulhá. Pokud komunistka byla
>babička, neznamená že je i vnuk(to snad není dědičné?!).

Presne tak. A tak je to i se zidovstvim. Ti kteri veri, ze kdyz se narodili zidum (a ti at se k tomu "zidovstvi" dostali jakkoliv, i treba konvertaci rabiny), ze musi byt automaticky take zidy, jsou na stejnem omylu jako ten vnuk co by byl presvedcen ze automaticky musi byt komunistou jelikoz jeho babicka byla take. Stejne tak jako komunismus, tak ani zidovstvi neni rasou, neni to etnikem, a neni nabozenstvim. To mohu s klidem tvrdit, jelikoz zide se vyskytuji mezi nejruznejsimi rasami, etniky a smesmi (a na techto bazich, predevsim tam kde mezi sebou ziji v tezkych koncentracich, pak vzajemne proti sobe diskriminuji, viz moderni teroristicky stat Izrael, ale predtim tomu bylo i treba v New York), a rada zidu jsou ateisty. Zidovstvi je spolecenska strategie zamerena k tomu jak na ukor druhych ziskat co nejvice pro sebe sama, je to presvedceni ("mind-set"[mrknutí jedním okem] zalozeny na fundamentalni a diabolicke lzi "founding fathers" judaismu, Farizeju, o nejake automaticke dedicnosti .. Moderni zide NEJSOU Israelity Stareho Zakonu (+90% modernich zidu jsou potomky asiatickych chazaru, ci chazaru smisenych s jednotlivci hostitelskych narodu mezi nimiz se chazari za poslednich 1200 let vyskytovali), a kdo tomuto neporozumi, tak sam z tohoto mystickeho dilema nevybredne.
Tak jak komuniste (bez rozdilu k etnickemu ci rasovemu puvodu) byli vysledkem Marxistisko-Leninskeho blouzneni, stejne tak zide jsou vysledkem judaismu, i.e. babylonskeho kultu Farizeju, kolem 500 AD sepsaneho v Talmud. Vyznamna osobnost moderniho judaismu rabin Michael Rodkinson v predmluve "Babylonsky Talmud", strana XI, priznava: "Moderni zid je produktem Talmudu." Tj., bez Talmudu by nebylo zidu. Ma-li Talmud nejake dedicne DNA - nad tim necht jeden popremysli sam ..
Zajimave podotknout, ze jsou to prave rabini,udrzbari farizejskych tradici (odsuzovany Kristem coby Tradice Starsich, sepsanych pozdeji v Talmud), kteri automaticky diskvalifikuji jednoho z byti zidem kdyz tento prijme Jezise Krista, a stane se krestanem .. To dokazalo rada jedincu, kteri se narodili zidum, z tohoto dabelskeho pouta se dokazali vymanit, a pak byli zavrzeni luciferianskymi politruky, rabiny - prestali byt zidy .. Jako napr. Arthur Koestler (autor "Thirteenth Tribe of Israel", na tema Chazaru konvertovanych na babylonsky talmudismus), Benjamin Freedman (autor "Facts are facts"[mrknutí jedním okem], a dalsi. Tito statecni muzi, jako tzv. "Insiders", tento klam prozradili, zamitli rabinicky talmudismus-judaismus, stali krestany, dablovo pouto, ktere k utrpeni jinych vyuzivaji prave Illuminati (ci Svobodni zednari) bylo pretato provzdy..
Pura vida.

159263

15.4.2008 18:32

Pro pana Stvoru a všechny.

zelezny felix 83.?.?.?

Pane Stvora a všichni podívejte se prosím na to:
podle mne nekecá[smích] o to je to šílenější:
1. http://www.youtube.com/watch?v=_nLfRsReGII
2. http://www.youtube.com/watch?v=q8BIAftpqiM
3. http://www.youtube.com/watch?v=_qcfqid8oi8

Díky

159194

20.4.2008 6:53

RE: Pro pana Stvoru a všechny.

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 159194

Díky za odkazy. Shlédnul jsem to všechno i ty související videa.
Také si myslím, že nekecá. On tomu totiž věří. Ale postupně.
Leo Zagami má bohaté vědomosti, co se týče "tajných" spolků svobodných zednářů a iluminátů. Má to podložené stohy dokumentů a jak sám tvrdí, byl jejich členem. Víceméně mi potvrdil to, co jsem již věděl. Co mi však nesedí, byla jeho odpověď na dotaz reportérky organizace "Camelot", když se ptala, jak se dostal z vězení, kde ho dokonce i mučili. Leo Zagami odpovídá: "Pustili mne proto, že by se to rozneslo mezi lidmi". Co jako? Že rozsévá informace a nebo jeho případná vražda? Teď jde o to, co je více potřeba uchovat v tajnosti? Vraždu, nebo informace?
Zajímavá - avšak nikoliv překvapující - byla informace, že Barack Obama je zednářem třiatřicátého stupně. Takže nejen sionista, ale i zadnář. Tomu lze věřit. Leo se dále zmiňoval o papěžovi Janu Pavlovi II. a jeho domluvě se Zecharias Sitchinem. Na základě domluvy byla vypracována studie Armagedonu a to v podobě srážky Planety X (Nibiru) s naší planetou. Dále poukazuje na přípravu norské vlády na rok 2012, kdy se má uskutečnit armagedon. V Norsku si už dokonce vybudovali podzemní tunely na záchranu 2 milionů lidí, převážně elit. Dalších 2.6 milionů jsou odkázáni zahynout. Četl jsem o tom už před nějakou dobou. Protiatomové bunkry se budovali už i v Československu pod výškovými paneláky. Ve Švýcarsku to je dokonce stavební předpis mít bunkr pod každým rodinným domkem. Čaušesku měl také vybudován protiatomový bunkr pod vládním sídlem. Proč tedy nemít protiatomový bunkr v Norsku? Ale pro 2 miliony lidí? To už je obrovské město v podzemí. Nezdá se mi to pravděpodobné. Navíc, Leo Zagami si protiřečí. Je si vědom domluvy papeže se Z.Sitchinem o vypracování studie armagedonu a přitom on sám tomu věří. Zabíhá do teologických dogmatů o antikristovi a o znovunarození Krista (Kristus je již mezi námi) atd. Tím u mne ztratil na věrohodnosti. Tedy alespoň v té závěrečné části. Doporučuji shlédnout Debunking Planeta X - Nibiru
Vůbec se nezminil o NWO - Nový světový pořádek - což si myslím, že je mnohem aktuálnější téma, než armagedon.
Tohle je však jenom můj názor k zamyšlení. [mrknutí jedním okem]

159469

19.4.2008 17:27

Diskuse

René r (tečka) cerny1 (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Pane cenzore proč byl můj příspěvek smazán? Jen jsem reagoval
na pana Josefa Drazdu a psal,že se omlouvám a nechci se otírat
o seriózní badatele.
Dále jsem uvedl,že jeho zdroje jsou asi většinou protizednářské
knihy a katolická církev s jejich stále stejnou rétorikou.
Nakonec bylo napsáno,že budu osobně raději,když budou vládnout
třeba zednáři,než skorumpovaná katolická církev a nějaký
vypasený biskup mne bude poučovat o skromnosti a pokoře.
A popřál jsem mu,aby měl možnost poznat zednáře blíže.
Jen můj pocit z jeho bádání,toť vše.

Děkuji.

159429

19.4.2008 17:17

RE: Diskuse

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 159429

Díval jsem se do vymazaných příspěvků a nejste tam. Ledaže byste to podepsal jinak než René. Takže jste to nejspíše nevložil.

159430

26.4.2008 17:43

Odpověď

René 212.?.?.?

Pane Drazda,také mne zajímá,co se ptal pan Yamato.
Vaše jistota a zaručené informace,jsou tedy mimo jiné
i z Vašeho členství v řádu,a to na vysokém stupni?

159982

18.8.2009 21:24

dotaz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Dobrý den. Rád bych se dověděl kde njdu někoho ze zednářských odpadlíků. Moc děkuji.

198129

Příspěvků: 138

10.04. 03:01 von_Krebst  Teda, jsem sokovan!
10.04. 20:36 Igor  Myslite to s B' B' vazne?
10.04. 04:39 Hugof  Nejsem si jist,
10.04. 07:29 Saša  Jak si udělat obrázek?
10.04. 08:25 pietroo  RE: Jak si udělat obrázek?
10.04. 17:13  RE: Jak si udělat obrázek?
11.04. 08:20 Jarmila  RE: Jak si udělat obrázek?
12.04. 06:55 Mirda  RE: Jak si udělat obrázek?
12.04. 07:18 Mirda  RE: Jak si udělat obrázek?
12.04. 08:36 Jarmila  RE: Jak si udělat obrázek?
12.04. 19:12 Mirda  RE: Jak si udělat obrázek?
16.04. 22:42 plon  RE: Jak si udělat obrázek?
19.08. 04:10 steve  RE: Jak si udělat obrázek?
10.04. 10:21 Josef Drazda  Zednáři jsou supervelmocí
10.04. 11:53 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Zednáři jsou supervelmocí
10.04. 11:24 hestroy  RE: Zednáři jsou supervelmocí
10.04. 20:13 neneh  RE: Zednáři jsou supervelmocí
11.04. 02:25 Latinec  RE: Zednáři jsou supervelmocí
10.04. 12:09 Tommy  Schlaraffia
10.04. 17:53 Josef Drazda  Reakce na Klausův "charakter"_ viz. výše
10.04. 20:51 Igor  rozprodej národního majetku
11.04. 10:56 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  RE: Reakce na Klausův
11.04. 11:10 micha  RE: Reakce na Klausův
11.04. 22:53 Vratislav  RE: Reakce na Klausův
10.04. 20:30  Protokoly sionských mudrců
10.04. 21:03 Josef Drazda  RE: Protokoly sionských mudrců
11.04. 02:06 Latinec  RE: Protokoly sionských mudrců
15.04. 10:23 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
15.04. 14:28 MedaBeda  RE: Protokoly sionských mudrců
15.04. 16:49 micha  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 14:49 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 16:57  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 17:37 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 18:24  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 09:54 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 19:28 MedaBeda  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 22:34 micha  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 09:32 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 22:36 MedaBeda  RE: Protokoly sionských mudrců
18.04. 13:24 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
24.01. 11:55  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 18:24 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 18:35  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 10:12 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 17:25  RE: Protokoly sionských mudrců
18.04. 13:16 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 19:58 MedaBeda  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 22:42  RE: Protokoly sionských mudrců
17.04. 09:02  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 15:21 seti  RE: Protokoly sionských mudrců
16.04. 19:17 Latinec  Reinkarnace hnaci sila judaismu coby spiknuti
17.04. 10:18 seti  RE: Reinkarnace hnaci sila judaismu coby spiknuti
10.04. 22:55 anti-anti  To myslíte ten podvrh?
12.04. 05:17 Mirda  RE: To myslíte ten podvrh?
12.04. 13:27  RE: To myslíte ten podvrh?
12.04. 18:26 Mirda  RE: To myslíte ten podvrh?
13.04. 16:39 anti-anti  RE: To myslíte ten podvrh?
13.04. 20:22 Mirda  RE: To myslíte ten podvrh?
10.04. 21:26 Latinec  Puvod Bushe
10.04. 22:10 himlhergot  Jak je to možné?
10.04. 22:33 osd  že svobodné zednáře neznáme?
10.04. 23:31 Josef Drazda  RE: že svobodné zednáře neznáme?
11.04. 01:40 Miroslav Yamato  RE: že svobodné zednáře neznáme?
11.04. 01:53  RE: že svobodné zednáře neznáme?
11.04. 07:36 Josef Drazda  RE: že svobodné zednáře neznáme?
11.04. 15:06 Latinec  RE: že svobodné zednáře neznáme?
11.04. 11:40 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Edvard Beneš byl jeden z 10-ti nejvyšších zednářů.
11.04. 12:10 Josef Drazda  Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu
11.04. 17:10 Latinec  RE: Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu
12.04. 08:29 Mirda  RE: Ještě připodotknutí (viz. výše) k Talmudu a Koránu
11.04. 23:04 Josef Drazda  Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 00:40 Rene Bartosek  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 07:52 Miroslav Yamato  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 11:54 Josef Drazda  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 18:48 Mirda  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 21:38 Miroslav Yamato  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 21:50 Datel  RE: Ještě k cíli zednářů řízených Židy
12.04. 16:34 Josef Drazda  Zednáři jsou a zůstanou státem ve státech až do zřízení světové židovské monarchie
12.04. 17:21 René  Zednáři
12.04. 20:21  RE: Zednáři
12.04. 19:52 Josef Drazda  Reakce na předešlého
12.04. 22:53 Josef Drazda  Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
13.04. 00:49 Rene Bartosek  RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
13.04. 08:37 Josef Drazda  RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
13.04. 16:45 Rene Bartosek  RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
13.04. 16:49 Rene Bartosek  RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
15.04. 08:32 Vratislav  RE: Zednářské lóže - nástroj židovstva k dobytí světa
13.04. 13:50 satai  Teorie spiknuti
13.04. 15:43 google  RE: Teorie spiknuti
13.04. 15:59 satai  RE: Teorie spiknuti
13.04. 17:06 google  RE: Teorie spiknuti
13.04. 16:49 satai  RE: Teorie spiknuti
13.04. 17:26 google  RE: Teorie spiknuti
13.04. 17:54 satai  RE: Teorie spiknuti
13.04. 17:46  Souboj
13.04. 21:40 google  RE: Teorie spiknuti
13.04. 22:34 Antiseptik  RE: Teorie spiknuti
13.04. 22:27  RE: Teorie spiknuti
13.04. 22:21 Antiseptik  RE: Teorie spiknuti
13.04. 22:45 satai  RE: Teorie spiknuti
14.04. 09:14  RE: Teorie spiknuti
14.04. 09:51  Mimochodem
14.04. 09:35 satai  RE: Mimochodem
14.04. 10:07  RE: Mimochodem
13.04. 16:33 Latinec  Zidstvo coby nositele talmudistickeho spiritu,
13.04. 17:14 Josef Drazda  Všem co tlachaj o
13.04. 17:44 vodnik007  Že stále žádného člena neznáte?
14.04. 00:06 satai  RE: Že stále žádného člena neznáte?
14.04. 02:27 Mirda  RE: Že stále žádného člena neznáte?
14.04. 06:46 satai  RE: Že stále žádného člena neznáte?
14.04. 13:29 Mirda  RE: Že stále žádného člena neznáte?
16.04. 22:30 vodnik007  RE: Že stále žádného člena neznáte?
17.04. 11:10 satai  RE: Že stále žádného člena neznáte?
14.04. 14:31 Crazy_Horse  jedna mala otazka
14.04. 18:45 Miroslav Yamato  RE: jedna mala otazka
14.04. 19:37 DavidZ  RE: jedna mala otazka
15.04. 07:36 Mirda  RE: jedna mala otazka
15.04. 09:40  RE: jedna mala otazka
15.04. 11:33 Saša  RE: jedna mala otazka
15.04. 13:21  RE: jedna mala otazka
16.04. 00:10 Saša  RE: jedna mala otazka
15.04. 14:13 MedaBeda  RE: jedna mala otazka
16.04. 15:58  RE: jedna mala otazka
16.04. 16:13  RE: jedna mala otazka
17.04. 11:35 Crazy_Horse  RE: jedna mala otazka
17.04. 17:28  RE: jedna mala otazka
15.04. 15:35 Autor  Tak já nevim...
16.04. 16:44 Latinec  RE: Tak já nevim...
16.04. 19:42 Latinec  RE: Tak já nevim...
16.04. 20:55 Latinec  RE: Tak já nevim...
16.04. 22:24  RE: Tak já nevim...
17.04. 01:03 Latinec  RE: Tak já nevim...
15.04. 18:32 zelezny felix  Pro pana Stvoru a všechny.
20.04. 06:53 Mirda  RE: Pro pana Stvoru a všechny.
19.04. 17:27 René  Diskuse
19.04. 17:17 Vladimír Stwora  RE: Diskuse
26.04. 17:43 René  Odpověď
18.08. 21:24  dotaz

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 0

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 4

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 7

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,66 Kč
Euro
25,65 Kč
Libra
30,22 Kč
Kanadský dolar
17,72 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,54 Kč
100 japonských jenů
19,99 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,44 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 614,50 Kč
1 unce stříbra
524,05 Kč
Bitcoin
1 236 937,03 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 11 942