Diskuze k článku

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Příspěvků 95

9.4.2008 7:35

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Tom 24.?.?.?

[bliji]

158633

9.4.2008 7:43

RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu

SEV 80.?.?.?

Reakce na 158633

vidim podobne [bliji] [bliji] [bliji]

158635

9.4.2008 14:40

RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 158635

Fašizace společnosti opět pokročila.
Ivano Langerini, alias "Kačer" - sicilský boss, nejprve začal jako prostý soldato v černém obchodě se sardinkami, kdy vyměňoval sardinky za kokain až se mu ze šňupání zkřivila huba. Když navíc o sobě začal prohlašovat, že je MUDr., bylo jasné, že je mu Sicílie malá a tak byl povýšen na Capa Bastone a převelen do České republiky, aby zde všemi způsoby hájil zájmy rodiny. Nešel sám, v devadesátých letech do ČR odešel také jistý Vlastimilio Pierlughi Tlustini a kardinál Kalousek ze spřáteleného klanu. Jako poznávací heslo sloužila fráze "Modrá je dobrá", podle tradiční sicilské praktiky utahování opasku, kdy se na protivníkovi utáhl pásek natolik, až zmodral a zcepeněl. Langerini ihned po infiltraci kontaktoval Capa di Tutti Capi Enrica Vaško Klauzziho, který doporučil, aby bylo využito zmatku v ČR momentálně panujícího, a aby bylo heslo "modrá je dobrá" vyhlášeno veřejně, protože tehdy se veřejně prohlašovaly i daleko větší hovadiny a nikdo se ničemu nedivil. Avšak k údivu všech členů rodiny se jejich hesla chopila veřejnost a proti své vůli byli Langerini, Tlustini i Klauzzi vyneseni do vrcholné politiky, ačkoliv si jmenovitě Langerini nepřál nic jiného než nadále v ČR načerno obchodovat se sardinkami a stejně jako on byl zaskočen i jeho nevlastní bratr Vlastimilio Tlustini, řečený "Hnojař", anebo taky "Inženýr", podle svého zvyku nesmírně krutě zorat cokoliv, čeho se chopil. Klauzzi nakonec oba bratry přesvědčil, aby s ním udělali nejlepší business svého života v české politice, Langerinimu navíc slíbil, že si bude moct říkat i JUDr. a Tlustini měl dostat příležitost zvorat české hospodářství, na což však Tlustini netrpělivě čeká dodnes a začíná být netrpělivý. O rozkolu v rodině svědčí i fakt, že se krátce před opětovnou volbou Klauzziho do čela ČR začaly mezi členy dobrého modrého klanu rozesílat nábojnice, což však Klauzziho rodina formálně hodila na opoziční gang Jerzyho Paroubeka. Rozpadu rodiny Klauzzi zabránil pouze tím, že nechal Langerinimu i Tlustinimu podržet hlavy v záchodové míse, do které předtím vykonal potřebu ultralevicový europoslanec Ransdorf van Rijn da Silva. Nato Langerinimu definitivně slezly vlasy z čela a Klauzzi si jeho poslušnost nadále vynucoval tím, že mu do holé lebky nastřeloval jeden vlas po druhém, dokud Langerini nepřísahal bezmeznou poslušnost. Zato Vlastimilio "Hnojař" Tlustini se ve svém živlu upokojil a to tím spíše, že do křesla financí byl pouze na čas usazen kardinál Kalousek, k jehož likvidaci v pravý čas dal Klauzzi Tlustinimu svolení a Tlustini si již vymyslel lstivou popravu, která bude vykonána tak, že nechá kardinála Kalouska na Národní třídě uvláčet antikomunistama. Pod heslem "Modrá je dobrá" naverbovali chlapci další členy klanu, namátkou kosovského Albánce Vondroviče, z Jakuzy pak hypertrofovaného Japonce ...Automaticky kráceno

158679

9.4.2008 14:59

RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 158635

Yulinga se svou nerozlučnou hypotrofovanou opicí, šejka Karo ibn Schvár-Zen-Bergá a zejména jistého Opolánka, jenž nejenže je nejasné národnosti, ale zřejmě se též jedná o zcela jiný živočišný druh, možná přeživšího jedince Homo neanderthalensis, což by vysvětlovalo mnohé. Každopádně je rodinná struktura opět pevná, drží pospolu na principu omerty jak mrtvola v cementu a zajisté dokáže během krátké doby posílit svou hierarchickou strukturu natolik, že politická situace v Čechách bude stabilnější než za totáče, po kterém se nám všem velmi stýská. [bliji] [bliji]

158680

9.4.2008 8:45

jojo

pm 194.?.?.?

Pane Stwora, před komoušema jste utekl do Kanady, a tam se z vás pomalu začíná stávat komunista. Vidim evidentní znaky "levicovosti" vašich názorů. Je to ironie.

Tohle neni urážka. Mně se to stalo taky, na(ne)štěstí jsem byl příliš mladej, abych zbytečně utekl do Kanady. Teď dřepim doma a je mi na blití z vlastní země. [bliji]

158638

9.4.2008 8:23

RE: jojo

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 158638

Domnívám se, že odpor a nesouhlas se zradou politiků vůči vlastním voličům zdaleka neznamená, že dotyčný je komunista, není to ani levicové. Takhle uvažuje každý normální člověk a občas své země bez ohledu na politické smýšlení. Politici nás obelhali, před volbami toto téma neměla žádná politická strana ve svém programu - ačkoli jednání načala už předchozí vláda - a nyní rozhodují proti vůli velké většiny národa i proti ústavě.

158640

9.4.2008 11:00

RE: jojo

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 158638

Vážený pane, to, co jste tu teď předvedl, je jasnou ukázkou, jak sionistická propaganda skvěle funguje. Ačkoliv si o sobě pravděpodobně myslíte, že jste pravičák, opak je pravdou, neboť sionismus v sobě samozřejmě zahrnuje i komunismus. Jistě víte, jak to bylo s tím komunismem, jeho instalací v Rusku atd. Pokud ne, doporučuji si zjistit, jak se tam Lenin ocitl, jaké bylo složení první sovětské vlády atd. Když pochopíte, kdo za tím stál, pochopíte také komunistickou propagandu. Víte, já jsem ji zažil. Ale to ještě neznamená, že když zmizí, musím automaticky začít věřit propagandě opačné. Takže se nakonec z lidí stávají oběti velké propagandistické hry, kdy jsme byli dlouhou dobu válcováni komunismem, abychom pak prodali náš majetek a duše za pakatel "demokratickému" západu.

Víte, to strašení Ruskem je naprosto směšné. Nebo vy jste věřil té komunistické propagandě o zlých USA? Předpokládám, že jste si o USA vytvořil naprosto odlišný názor. Že je to země neomezených možností, bohatsví a svobody. Ano, tak to také kdysi bývalo. Na válečné mašinerii zbohatli všichni Američané. Ale pak se někdo rozhodl, že si to bohatství raději nechá sám pro sebe. A tak se zlikvidovala cena USD, k dispozici bylo nepřeberné množství půjček a odpovídající mediální masáž. Výsledek? Mizejícící střední třída, bohatství skončilo u pár nenažraných sviní. Vleklá válka, kterou USA rozpoutaly, je sice zdrojem dalčích financí, tentokráte ale už ne pro pracujícího Američana. Ten na to jen doplácí. A jestli si myslíte, že to není válka, která se neustále rozšiřuje, tak jste asi slepý. Vidíte, nakonec ty komunisti měli pravdu, s tím americkým imperialismem. Takže tak to bylo s tou komunistickou propagandou. Nikdo tomu nevěřil, nakonec je to pravda. Proč se nezeptáte, kdo má nejvíce jaderných hlavic? Myslíte, že je to Rusko? Kdo vydává na zbrojení více peněz, než celý svět dohromady? Rusko? Proč USA tak strašně zbrojí? K zachování míru? To už jsme viděli v Afghánistánu a v Iráku. Teď se chyatají na Írán a další části budoucího velkého Izraele.

A jestli jsem vás pochopil správně, vy byste tu radar asi chtěl, že? A co myslíte, že tím konkrétně získáme? Ten radar nebude chránit nás. Naopak, je to prima první terč. USA nám suroviny nedodávají a nikdy dodávat nebudou. Neinvestují tu. Nepouští nás k nim. Tak co by po nás chtěli? Abychom jim posílali žoldáky do jejich "mírových" misí? Abychom mluvili jejich "new speakem"? Abychom nenáviděli islám, Rusko, Srbsko?

Pochopte, že hovořit dnes o levici a pravici je naprosto směšné. Je to banda šmejdů, kteří se mezi sebou domluví a každou změnu vlády využijí k dalšímu rabování státu.

A tak se nakonec ptám: Mohl byste mi prosím objasnit, které části textu pana Stwory zavánějí levicovostí? To by mě opravdu zajímalo. Děkuji.

[oči v sloup]

158664

9.4.2008 16:32

RE: jojo

pm 88.?.?.?

Reakce na 158664

Levicovost pro me znamena uz jen to, ze davame do popredi blaho "luzy". Vsechno ostatni je nepodstatne. Nemluvim o tom, co z levice a pravice udelala propaganda. Ja sem silne levicove zamerenej, takze to mela bejt pochvala. Mozna sem se spatne vyjadril, ale v tonmhle kontextu cim dal vic Stworovych nazoru smeruje doleva. A za to ho chvalim.

Takze sorry, ze ste kvuli me musel sesmolit takhle dlouhej prispevek, ale ja jsem z tech co maji uz pekne dlouho radeji Rusko nez USrael.

Uz si trochu rozumime? [zmaten]

158697

10.4.2008 12:14

RE: jojo

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 158697

Ale jo, rozumíme, já jsem poté, co jsem dosmolil svůj příspěvek začal chápat, že to možná myslíte jinak. Ale co jsem měl dělat? Celý to smazat? Jen ty komunisty bych do toho netahal. Ti nemají s levicovou politikou nic společného... A ani bych přirozené lidské smýšlení a solidaritu nepřipisoval pouze levici. Je to prostě normální lidské chování. [vyplazený jazyk]

158758

9.4.2008 12:25

Mne sa stalo to iste.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 158638

24 - rocny som odisiel v 1981 do Rakuska. Bol som po 24-rokoch skusenosti s lavicovym sionizmom orientovany "zapadne". Az som po par rokoch pochopil, ze v tom zapadnom svete je to o 10^n horsie.

Ak by som si mal dnes vyberat, tak bez mihnutia oka by som vybral lavicovy sionizmus pred pravicovym sionizmom.

158671

9.4.2008 8:10

TV debata

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Ono je neuvěřitelné, jak politici lžou, mlží a jací jsou demagogové. Pan Langer to krásně předvedl teď v neděli v otázkách Václava Moravce. kdo jen trochu nesouhlasí, je nařčen z antiamerikanismu. NAJEDNOU, ZČISTAJASNA, je to smlouva nikoli jen s USA ale s NATO, kterému přece něco dlužíme, musíme nejen brát, ale i dávat. Pan Langer, jak už je jeho dobrým zvykem, pak přechází do nejasných narážek a skrytých výhrůžek - "Jste poměrně mladý člověk, máte před sebou ještě relativně dobrou budoucnost...". Viz přepis debaty (až úplně na konci).

158639

9.4.2008 15:46

RE: TV debata

lsd 193.?.?.?

Reakce na 158639

tak to musela být slušná trapárna - pakárna

158692

9.4.2008 8:15

Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Naznačuje se, že radar má být pojistkou proti německé rozpínavosti. To má jistě jakous takous logiku, ovšem jen v tom případě, pokud do celé věci není zainteresována čtvrtá (třetí jsou USA) strana, a to je. Rusko. Rusko se svým gigantickým termonukleárním potenciálem. Čechům se (pozor-nejen několika poltikům, ale jako národu)podařil husarský kousek: Rusové se chtě nechtě spojí s Němci....

158641

9.4.2008 15:21

RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu

seti 217.?.?.?

Reakce na 158641

Sorry, ale unikla mi myslienka. Teda, nejako nechapem. Mohli by ste to prosim rozviest?

158683

10.4.2008 11:38

RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 194.?.?.?

Reakce na 158683

Pane,
ad.1) Poláci otevřeně mluví o nové ose Berlín- Moskva. Slyšel jste někdy o paktu Molotov-Ribbentrop? Jiná věc je, že i poláci mají své územní nároky. Třeba na území Spiše.
ad.2) Do radaru měli rusové střední Evropu u prd... Radar to změní, ať to chápete nebo ne.
ad.3) Nic netrvá věčně ani láska k jedné slečně. Snad jste i u Vás na Slovensku slyšeli, že pan Sarkozy už paní Merkelouvou nemá tak rád a hledají se z obou stran noví partneři.

Prostě se to hýbe, ať tomu rozumíme nebo ne. Jako v Kosovu.

158764

9.4.2008 8:23

Vyhozené peníze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Zapomněl jste do svých úvah zakalkulovat připosranost malého čecháčka, který je možná gerojem doma, ale jen co vyjede ven za první kopeček, má plný trencle a klaní se jak mužik do pasu. Lobovat má smysl tam, kde je alespoň nějaký potenciál. Určité charisma lze pozorovat snad u Schwarzenberga, je však již zastřeno nastupující stařeckou demencí. Zpěvačka Parkanová, extraješitný milenec letušek na hradním vejminku Klaus, nebo chachar s gulama a lampasáckými manýry Topolánek, jsou v mezinárodním měřítku natolik zdiskreditovaní, že i kdyby mluvili jak Pán Bůh, nikdo je už nemůže brát vážně. Tito lidé naší zemi škodí takovým způsobem, že mě jímá podezření, zda snad nejsou něčími nasazenými agenty, protože až tak blbí snad být nemohou.

158642

9.4.2008 10:25

RE: Vyhozené peníze.

Krabat 62.?.?.?

Reakce na 158642

Ale o žádnou připosranost nejde, proboha! Proč většina Čechů v diskuzích trpí tímto komplexem méněcennosti? Už se vzpamatujme! Jak máme být hrdý a sebevědomý národ, když neustále sami sebe shazujeme? Kdo to kdy viděl u Francouzů, Angličanů nebo Němců? Jestli s takovým sebevědomím vychováváte i své děti, pak před sebou máme opravdu neradostnou budoucnost.

U našich politiků nejde o nic jiného než o obchod. Jednou mi řekl jeden můj známý, který se dostal do regionální politiky a se kterým jsme debatovali na téma prasat u koryta: "Chtěl bych vidět člověka, který odmítne úplatek 15 milionů." Nic víc mi neřekl, jen naznačil, o co jde a jaká pokušení na člověka čekají. Sami si zodpovězte, jak byste se zachovali, pokud byste byli ve stejné situaci? Vidina toho, že do konce života máte po starostech, nalomí víru mnoha lidí.

A právě tyhle ekonomické starosti jsou i důvodem toho, proč nemají Češi čas na demonstrace. Je to geniáně jednoduchý způsob, jak udělat z lidí poslušná kolečka systému, protože musí makat na jídlo, splácet hypotéky, úvěry, stavební spoření atd. atd. Všechno se neustále zdražuje a člověk je nucen zaobírat se výškou své mzdy, hledáním lepšího místa nebo strachem, že ztratí to současné. Přitom však systém dovoluje lidem ještě dostatek zábavy a požitků, aby je udržel v klidu. Jakmile přijde společnost o svůj "chléb a hry", pak se ta spící většina vyburcuje. To byla taky jedna z příčin pádu Římské republiky. Ale do té doby se nic nestane. Budeme dál nadávat, dál skřípat zuby, ale primárně se budeme starat jen sami o sebe. Vždyť tak hrozné to ještě není - máme svůj dům, své auto, svou letní dovolenou a nějaký radar je až někde v Brdech. To je drsná, ale pravdivá realita doposud spokojenější většinové společnosti. Ale až nás nasraných bude velká většina, pak může dojít i na ty defenestrace.

158653

9.4.2008 11:04

RE: Vyhozené peníze.

hc 194.?.?.?

Reakce na 158653

Je to tak. Minulý systém lámal charakter a vůli lidí politickým tlakem, ten současný je láme ekonomickým tlakem.

158659

9.4.2008 11:36

RE: Vyhozené peníze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 158653

Už jste někdy viděl hrdého a sebevědomého zloděje a zaprodance. Já zatím viděl jen drzé a sprosté. Vaše volání po pěstění hrdosti a sebevědomí v nastupující generaci jaksi nekoresponduje s další částí Vašeho příspěvku.

158661

9.4.2008 10:48

RE: Vyhozené peníze.

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 158653

>Proč většina Čechů v diskuzích trpí tímto komplexem méněcennosti? Už se vzpamatujme!
Výborná otázka. A také skvělá výzva.
Tam je někde ten zakopaný pes. Falešná morálka, falešné hodnoty, stud před sebou, neschopnost se podívat z nadhledu. Přizdisráčství.

Z Váš názor se stavím. A je s tím nutno něco dělat.

158663

9.4.2008 12:14

RE: Vyhozené peníze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 158663

Je pravdou, že česká společnost se postupně propracovala od poválečného idealismu, přes socialistický realismus, až k současnému všeobjímajícímu pragmatismu. Idealista by vám řekl, že lidská hrdost má nezměrnou hodnotu, realista by řekl, že hrdost má měřitelnou hodnotu, ale pragmatik vám řekne, že hrdosti se nenajíš, případně může citovat přísloví: hrdý, ale chudý. Návrat hodnot jako je hrdost a sebevědomí můžeme očekávat nejdříve po nějaké další očistné apokalypse, budeme-li ovšem ještě naživu.

158669

9.4.2008 16:33

RE: Vyhozené peníze.

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 158669

Možná ano...
Nechce se mi s tím nějak smířit.

158696

11.4.2008 0:17

RE: Vyhozené peníze.

Krabat 80.?.?.?

Reakce na 158669

Tak pesimisticky bych to neviděl. Moje generace třiceti, pětatřicetiletých ještě strávila dětství v socialismu a to nás stihlo částečně poznamenat. Ale vidím svou desetiletou dceru, která bez problémů řeší věci, na něž jsem já stěží sbíral odvahu teprve v pubertě. Je sebevědomá, přímá, hrdě se hlásí k tomu, že je Češka. Na dovolené suverénně komandovala i děti Němců a Angličanů, přestože umí anglicky sotva pár slovíček. Chci tím říct to, že už příští generace může tyto hodnoty navrátit, protože ji nikdo nepokřivil.
Na druhou stranu, když vidím, jak někteří rodiče vychovávají, nebo spíše nevychovávají své potomky, se bojím, zda ruku v ruce se suverénností bude kráčet i morálka, slušnost nebo úcta ke stáří? Jak říká kamarád - "pokud se dožijeme důchodu, budeme chodit na procházky s buldokem a brokovnicí".

158808

12.4.2008 21:01

RE: Vyhozené peníze.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 158669

Ve světě prohlášeném za čistě materiální nemají idealistické hodnoty místo. Pragmatismus je pochopitelnou a "rozumnou" reakcí na přesvědčení, že žijeme jen jednou a nad námi není žádný vyšší zákon. Pak je "carpe diem", vč. obcházení a přečůrávání pozemských zákonů, přirozené.

Zodpovědnost vůči celku se vyvine pouze tak, že je tu nejprve NĚCO, nějaká absolutní autorita, před kterou se zodpovídáme. Teprve přes tuto "dětskou" fázi dospějeme, a dospějeme k tomu, že se zodpovídáme sami před sebou. Zbavit lidstvo "víry" v ideje je nejrafinovanější cestou, jak je zotročit.

158950

9.4.2008 9:46

mandat volicov

google 84.?.?.?

vsetci vieme, ako system funguje.
mandat volicov je pojem, ktory vyvolava dnes uz len uskrn na tvarach.
zeby sa dostat na listinu buducich-zvolenych, musi sa dostat mandat niekoho ineho, nemenovaneho.
a to je mandat, ktory sa musi vyplnit.
inac by ho nemenovani odvolali.
a nemenovani maju k dispozicii pestru paletu moznosti:

-za rasizmus (Cunik)
-za antisemitizmus (Hohmann)
-za fotky z rodinej oslavy (najnovsi pripad Max Mosley)
-za surfovanie v internete
-za dedka
-za babku
-vyhlasenie za nepricetneho (General Reinhard Günzel, podporoval Hohmanna)
-alebo ho jednoducho vyrutia z lietadla s nefungujucim hlavnym aj zaloznym padakom a este predtym nez dopadne,
uz je v novinach sprava o sebevrazde (Jürgen Möllemann, nemecky byv. minister,
ktory obvinil vo volebnej kampani israel z neludkeho spravania sa voci Palestincom)

a k tomu media.

my nemame v rukach nic.
vieme uz pred volbami, ze sa na nas znova vyseru a napriek tomu ich volime.
inac sa ani neda.
oni to maju v krvi.
aj my to mame v krvi.

navrh pana Stworu, skorumpujme ich aby neboli skorumpovatelni je originalna, vtipna strategia
ale aby bola aj pekne po zidovsky uspesna, je k nej potrebny aj bic v druhej ruke.
exekutori ci uz v podobe medii alebo v podobe profesionalnych najomnych vrahov.

uspesna varianta v nasich silach by bola, nechodit vobec k volbam.
ucast vo volbach 0%.

158649

9.4.2008 10:45

...za fotky z rodin(n)ej oslavy...

Jankovic 195.?.?.?

Reakce na 158649

nechcem vam do vasej rodiny mluvit panko gogolik, ale pokialto praktikujete o rodinnych oslavach sadomasochizmus, riadite sa pravdepodobne do tej styrpercentnej mensiny, alebo nie?
Ci bol vas otoc taktiez fuhrerom fasistickej strany, ako pana Mosleyho?

http://www.dotspotter.com/photos/768227_F1_Boss_Ma...

158657

9.4.2008 10:58

RE: ...za fotky z rodin(n)ej oslavy...

Saša 74.?.?.?

Reakce na 158657

Tak jsem si včera přečetl zprávy na Eretz.cz a na jejich zdroji „národním zpravodajství Izraele“, Aruz Sheva a ono to tak vypadá, jak vtipně píšete.

Izrael nebude spolupracovat s OSN a jeho pracovníci nedostanou visa k návštěvě Palestiny a Izraele.

V Jeruzalémě Izraelská vláda nechala zatknout zaměstnance mírové rozhlasové stanice 93.6 snažící se o sblížení Izraelců a Palestinců. Z Gazy 93.6 FM stále vysílá, včetně internetového vysílání.

Na stránkách Baracka Obamy byl odkaz na Tonyho Wichera jehož blog usiluje o mír v Izraeli, po označení blogu za proti-sionistický „zpravodajstvím“ Arutz Sheva, odkaz zmizel.

Izraelská armáda, policie a civilisté se účastní největšího cvičení „civilní obrany“ v historii se jménem „Bod obratu 2“; celonárodní manévry potrvají 5 dnů.

Napadá mě také ten sadomasochismus, sionisté v míru žít nechtějí. Připravují se na "konečné řešení".

158665

9.4.2008 12:19

Ukazte mi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 158657

mocnejsi fasizmus a rasizmus, ako panuje v Izraeli!
Viete o tom, kto a ako sa moze stat obcanom Izraela? Ak neviete, tak sa presvecte i pomocou internetu, ze Izrael je definovany zidovskym nabozenstvom a izraelskym obcanom sa moze stat iba ZID!
Tych par arabov tam zaclenit museli.

Viete o tom,z e Izrael samotny je rozdeleny na kasty? Neviete?
Pokuste sa zistit si fakty pomocou internetu.

Viete o tom, ze izraelski vodcovia vyhlasuju fasisticke hesla? Pomocou internetu si to zistite. Ak poukazujete na Maxa Mosleyho, ako na potomka fasistu, tak sa pozrite na cely Izrael, to vrazdenie a zabijanie, ktore sa tam dennodenne pacha. Nepresvedcite ma, ze to, co robia Palestinci, je este horsie.
Zidia-sionisti sa tam nasackovali v prevej polovici minuleho storocia, Arabi tam dovtedy zili v klude (okrem najazdov Turkov...) niekolo tisicroci. To peklo tam rozputali sionisti v priebehu 20.-teho storocia.

158672

9.4.2008 15:32

RE: ...za fotky z rodin(n)ej oslavy...

google 84.?.?.?

Reakce na 158657

hoci vas prispevok ignoruje vsetky zasady syntaxu, gramatiky a postrada akykolvek zmysel,
pokusim sa vydedukovat co ste nam chcel zdelit a odpoviem vam.

co robi Mosley vo svojom volnom case je vyhradne jeho vec.
nikto so zucastnenych tam nebol z prinutenia a vo svojom volnom case sa moze prezliect za Ariela Sharona
alebo akehokolvek ineho masoveho vraha a stale to bude jeho vec. bodka.

co sa tyka toho otoca, tak starajte sa predovsetkym o toho vaseho otoca, vy sionisticky vtak, on to bude potrebovat viac.
musela to byt pre neho riadna rana, ked vas prvykrat uvidel, ktovie ako dlho este sa z toho bude spamätavat.

158689

10.4.2008 12:59

RE: mandat volicov

Zdenýny 85.?.?.?

Reakce na 158649

šouhlasím plně s posledními slovy Vašeho příspěvku - NECHODIT K VOLBÁM - 0% účast.....
Tohle má logiku, protože už X let není koho volit....hmmm, proto také k volbám už X let nechodím...

Šel bych volit hnedle - a to myslím vážně - p. Stworu a zde situaci správně vidící a posuzující jednotlivce....dokonce věřím, že nějakých 15 melounů případného úplatku nikoho z vás nerozhází natolik, aby začal prdelkovat těm či oněm mocipánům...což??? [oči v sloup]

158769

9.4.2008 9:23

A co takhle je zacit srilet?

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Hezky jednoho po druhym... [naštvaný]

158650

9.4.2008 15:41

RE: A co takhle je zacit srilet?

dub 86.?.?.?

Reakce na 158650

lze vhodně zkombinovat s návrhem pana stwory.

posbírat mezi lidem peníze a pak vypsat na hlavu každého poblitika odměnu pár milionů. nezaměstnaných žoldáků je ve světě spousta, a bývalých sovětských veteránů z afganistanu je na našem území taky pěkná řádka.
sesbírat peníze a pak oznámit "wanted - dead, not alive", reward 10m...

158685

10.4.2008 11:51

RE: A co takhle je zacit srilet?

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 158650

A)kolik jich je?
navíc-politik je vždy obrazem národa z kterého vzešel!

B)kdo začne? první pokus o atentát vyprovokuje nomenklaturu k rázné akci, kterou odnese mnohem víc lidí. Musela by to být akce na všech frontách, ale většina ještě spí, takže prozatím smůla.

C)Národ povstane, až ho skutečně něco bude BOLET. Dlouho a do morku kostí. Jedině nefalšovaná BOLEST dokáže aktivovat sebeobranné mechanismy a pomoci překonat důstojnou LENOST.
Politikovi jde vždy jen o dvě věci: aby občan platil, a aby ho nic NEBOLELO natolik, aby povstal. Nic jiného.

D) zapomeňte na atentát. Zapomeňte na bouření se. Dokud tento národ nebude ztřískán pěstmi málem do bezvědomí, nic neudělá.

E) Vřele doporučuji film "Je třeba zabít Sekala" Český člověk si při něm leccos uvědomí.

F) CO TEDY DĚLAT? Chce to víc než jen mozkové závity a přitakávání. Chce to ČIN. A PONÍŽENÍ sama SEBE- umět si odříct pro ostatní. Spolupracovat.
A na čem?
Já bych věděl. Ale vyplatí se to vůbec říkat? [oči v sloup]

158766

11.4.2008 0:09

RE: A co takhle je zacit srilet?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 158766

Výborně rozebráno. Díky.
Ten film mě napoprvé úplně nadchnul (skvělý scénář i režie, což ale není k tebou zmíněnému faktu, že se tam český člověk uvidí v zrcadle).

158815

9.4.2008 9:26

Proč máme být pořád za něco vděční?

Striga 85.?.?.?

Pokud máme být 63 let po válce vděční Američanům za to, že osvobodili část našeho území, ale nakonec nás nechali padnout pod nadvládu Rusů, nakolik a jak dlouho bychom měli být vděční těm Rusům, které to stálo mnohem víc peněz i životů? Nebo to už jsme si dobou socialismu odsloužili a teď budeme dalších x let odpykávat americké osvobozování?

Děsí mě, jak dlouho po dotyčných událostech budou tyto události brány jako něco, za co se musí odvděčovat. Vždyť už je mezitím na světě třetí generace, kterou válka nezasáhla, bylo vytvořeno mnohokrát víc prostředků, než válka spotřebovala, ale pořád se na ni někdo bude odvolávat.

Pokud chce někdo být vděčný Američanům za pomoc v druhé světové, já chci odškodnění za praprapradědečkovo trauma z napoleonských válek. Samozřejmě v eurech.

158651

9.4.2008 10:09

lepší nápad než úplatek zrádcům národa

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 89.?.?.?

složme se na ty,kteří nás zbaví jednou pro vždy těchto kreatur....at jde o novináře,soudce anebo např.střelce.Sám zaplatím 10.000 kč za každou hlavu.(být bohatší,dám více)A bude to účinná výstraha pro ostatní,kteří se upíšou za pár stříbrných....Jsou i tací,kteří akci provedou a peníze nechtějí....
Doporučuji těla poté vyhodit z oken,aby bylo českým zvykům učiněno za dosti.....přeji přesnou mušku

158655

9.4.2008 11:20

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

Reach 88.?.?.?

Reakce na 158655

Pane vy jste nemocný, doporučuji navštívit lékaře , nejlépa dr. Chocholouška.... [oči v sloup]

158662

9.4.2008 11:58

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

xy 88.?.?.?

Reakce na 158662

Ackoliv zvedavce ctu jiz nekolik mesicu, nezapojuju se do diskuzi. Musim vsak souhlasit s navrhem politiky a podobnou verbez postrilet, protoze je to jediny realizovatelny plan. To co tu pise autor clanku a dale prispevatele do diskuze je akorat tak zbozne prani. Stejne jako autor toho radikalniho prispevku i ja klidne prispeji stejnou sumou. Pseudo filosoficke reci o takovem jednani si nechte pro sebe. V dobach minulych se vyhazovalo z oken, dnes na to mame jine prostredky.

158673

9.4.2008 13:54

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 158662

Pane Rýči, kdyby ten pán mluvil o Palestincích, tak byste mu tleskal, že? To jen tak na okraj... [bliji]

158677

9.4.2008 15:23

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

Dr. Chocholoušek 194.?.?.?

Reakce na 158662

Všem jsem jim to říkal. Vykašli se na to, zblázníš se z toho !

158682

10.4.2008 1:34

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 74.?.?.?

Reakce na 158682

Stale kvoka, stale kvoka...

Ovsem vasi "zasobitele" zase rikali "Neber uplatky, neber uplatky, nebo se z toho zblaznis."...Ale je to marny...a tak doufejme, ze z toho co uz maji davno v kapsach, si dotycne politiky laskave odeberete pro nepricetnost, ktera se musi zakonite kazdou chvili projevit (u nekterych se tomu jiz podle vseho stalo)... A nemusi tak ani dojit na navrh pana Stwory... [cool]

158732

9.4.2008 22:23

RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa

farin_nl 85.?.?.?

Reakce na 158655

Taky bych prispel - vyjde to levneji nez je uplacet

158727

9.4.2008 11:49

Chávez chce napadnout ČR

HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD 90.?.?.?

Vložený obrázek
Pokud váháte, jestli podpořit výstavbu amerického Radaru v Brdech, tento článek Vás jistě přesvědčí o jeho nutnosti. Venezuelský krvavý komunistický diktátor Hugo Chaves nakoupí v Rusku 4 ponorky. Dlouho se spekulovalo, co tímto nákupem Cháves sleduje. Uvažovalo se o napadání amerických letadlových lodí v Karibském moři nebo o skrytém zásobování Kuby. Pravdu odhalil až superagent BIS 007 Hruška - Aleš Hruška:
Kubánským potápěčům se u pobřeží Baham podařilo objevit ústí tunelu, který vykopal Kožený z ČR na Bahamy. Zjistili, že tunel je kompletně zatopený vodou, dost široký na ponorku a začíná v Orlické přehradě. Cháves plánuje vyplout s ponorkou z Venezuely, na Kubě natankovat a naložit torpéda, vplout do tunelu a nepozorovaně se dostat do Orlíku. Po přiblížení k hrázi vypustí třetinu torpéd a hráz vyhodí do povětří. Sveze se na povodňové vlně a druhou třetinou torpéd zničí Slapy. Pražané se schovají do vodotěsného metra, kde se všichni utopí jako krysy. Venezuelská ponorka mezitím připluje do Prahy, plnou rychlostí najede na zbytek pilíře Karlova mostu, to ji nadzvedne, takže bude v úhlu 45° mířit na Pražský hrad. Vystřílí zbytek torpéd, čímž zničí Pražský hrad. Poté z ponorky vyleze teroristické komando, které zamíří na Ruzyň. Na Ruzyni unesou 13 Boeingů, kterými narazí do Žižkovského vysílače, mrakodrapu na Pankráci, Nuselského mostu, Dukovan, Temelína, Spolany Neratovice, Brněnské přehrady, Prazdroje, Budvaru, Krušovic, palírny Rudolf Jelínek, Gottlandu a chalupy Heleny Vondráčkové v Řiťce u Prahy.
Jediná možnost je postavit americký radar v Brdech. Tento radar totiž bude mít speciální schopnost zjistit přesnou polohu ponorky pohybující se v tunelu Orlík-Bahamy. Po odhalení ponorky naskáčou do Orlíku potápěči elitní policejní jednotky URNA a spolu se sledováním ponorky radarem se budou blížit k místu vplutí ponorky do přehrady. Jakmile ponorka vystrčí předek z tunelu, potápěči URNA vytáhnou speciální lasery a předek ponorky odříznou. Ponorka se zaplní vodou a smrdutá komunistická posádka zemře pomalou smrtí.

158666

10.4.2008 12:04

RE: Chávez chce napadnout ČR

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 158666

Velmi věrohodné, tedy pravdivé. Jen bych doplnil - ponorka má být plně naložena zbraněmi hromadného ničení z Íránu. Co ale bude dělat Chávez se zbývajícími třemi ponorkami? [chechtot]

158760

10.4.2008 21:25

RE: Chávez chce napadnout ČR

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 158760

Jste si opravdu jisty, ze zbranemi z Iranu?
Ja myslel ze se tam uz konecne najdou ty ZHN z Iraku!

158795

11.4.2008 10:01

RE: Chávez chce napadnout ČR

IVAn 85.?.?.?

Reakce na 158795

No právě, ty byly včas přesunuty do Íránu, jinak by je už US Army dávno na dobytém území našla. No není to důvod se pustit do Peršanů? [mrknutí jedním okem]

158844

9.4.2008 11:33

úplatky jsou dobrý nápad, ale má to chybu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Naši politici by na to jistě slyšeli. Ale pozor. Naši politici mají právo zcela legálně vzít si formou daní, povinných pojištění a pod. libovolnou částku z našich kapes a použít ji podle svého uvážení. Úplatky ze zahraničí jsou k tomu vždycky bohužel navíc.

Kromě toho, aby úplatky fungovaly, musí tu být vedle cukru (peněz) i bič. Například průser když to praskne. Nebo reálná možnost, že se nečestnému úplatkáři nebo jeho rodině něco stane. Nebo vědomí, že při porušení korupčních smluv bude těžce shánět dobře placené místo. USA mají hodně dobře placených míst v agenturách OSN, thinktancích, nevládních organizacích, bankách a pod., takže tahle možnost odpadá. Průser když to praskne by mohla vytvořit jen veřejnost - lid, a tuhle možnost jsme už zavrhli. Co se soudů týče, kauza Čunek ukazuje co můžeme čekat. Poslední možnost "něco se stane" diskutovat nebudu. Jenom tolik, že mafie na mnoha místech světa srostla se státem, ale ještě nikde s veřejností.

158668

9.4.2008 13:03

Defenestrace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Já nebudu číst ani ty komentáře,protože už nejsem schopna ani ochotna o tak jasné VLASTIZRADĚ diskutovat...já už jenom brečím...bezmocným vztekem...to,co zažili prarodiče v 38., rodiče v 68., musím prožít i já ??? Další Mnichov a srpen tentokrát za totálně apatického obyvatelstva, z valné části zblblého kriminální mediální propagandou?!!
Ne, já si nebudu kupovat tyto samozvané parchanty se sporným mandátem jako děvky v bordelu...oni mě už pro jistotu okradli předem a okrádají dnes a denně znovu...proto pro mě přichází v úvahu jen Váš návrh č. 1...v každém jiném případě je to na emigraci a 4.odboj...moji vlast znovu prodali a já neunesu kolaborantsky tleskající zmetky!
[pláč]

158674

9.4.2008 14:35

Umět říkat NE nestačí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Kdykoli se objeví téma RADAR, je krása sledovat českou svornost. Údajně až 70% občanů říká radaru NE. Postavit na této shodě novou politickou stranu, měla by v parlamentu ústavní většinu.

Jenže. Shodnout se na tom, co nechceme, nestačí. S tím se nedá dělat vůbec NIC. Tož se pojďme shodnout na tom, CO CHCEME!

A ?............................................? Nic.

Tak se zase budeme muset spolehnout na ty (údajně) hloupé, neschopné, nemravné, proradné, ..., politiky. Oni, ač jsou (údajně) ti nejhorší z nás, vždy shodu naleznou. Alespoň v rámci svých partají. Čím to? [mrknutí jedním okem]

158678

10.4.2008 11:37

RE: Umět říkat NE nestačí

2xs 85.?.?.?

Reakce na 158678

>A ?............................................? Nic.

[pláč] asi máš pravdu - za 20 hodin nula reakcí na naproto konkrétní a uskutečnitelnej návrh řešení (níže). zřejmě není problém s cizáckým radarem, ohrožením našich životů i životů budoucí generace. zřejmě nevadí nesmyslné reformy zdravotnictví, ani korupce... zřejmě nevadí vůbec nic. lidi si chtějí jen pokecat, zanadávat si...
v čem je problém?
- ve dvacetikoruně? těžko! tu dávají somrákům na ulici, jako zpropitné v hospodě, a opakovaně budou dávat víc - třeba dle julínka u doktorů.
- v neexistenci deseti známých každého člověka? nesmysl. každý zná minimálně 50-100 lidí ...přátel, příbuzných, kolegů, sousedů. a staším jde v počátku s elektronickým přístupem pomoct.
- v nedůvěře? kravina! vždyť při té sumě o nic nejde. jen vznikne naděje. něco ovlivnitelného se bude dít! a za ty peníze lze skutečně něco založit, server a jeho provoz i s obsluhou zajistit... lze vytvořit konkrétní vztah s členy-občany, kteří něco "vlastní" a k něčemu patří, mají doopravdy možnost navrhovat a hlasovat třeba každý týden nebo den (o čemkoliv, co lidi pálí). stačí jen 20 korun a komunikační kanál v podobě mailu na jedné straně a serveru na druhé...
Problém bude spíš v neochotě COKOLIV udělat, v zablokovanosti, nemohoucnosti pohnout prdelí, nebo aspoň rukou, napsat, zeptat se... nějak začít. komunikovat, myslet, být aktivní... žít.
Problém bude nejspíš taky v směšné české závisti a otázce: proč zrovna on? to by každý chtěl mít ten příjem a být v čele strany. ...snad chtěl, ale každý tam být prostě nemůže. a proto tam nebude nikdo [smích] pardon - budou tam, ale raději dál ti dnešní zrádci a grázlové.
ok, já to přání respektuju.

158754

10.4.2008 11:53

RE: Umět říkat NE nestačí

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 158754

Pane 2xs, kam vám mám poslat těch 20 Kč? [oči v sloup]

158757

11.4.2008 1:11

RE: Umět říkat NE nestačí

2xs 85.?.?.?

Reakce na 158757

Díky za nabídku, ale zájem je tak "masový", že by to zjevně nemělo smysl ani začínat... připadal bych si pak jako zloděj a musel bych to nakonec vracet.
Dokud nebude reakcí (nejlépe bez kroutících očí) podstatně víc, a vážně míněných, tak to nemá ani cenu toho času, co jsem kolem toho psaní už zmarnil.
Zatím se mi to jeví tak, jak jsem už psal - respektuji klídeček a spokojenost lidí se stávajícím stavem.

158820

10.4.2008 17:56

RE: Umět říkat NE nestačí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

Reakce na 158754

Váš návrh se mi líbí. A protože sbírat podpisy pod petici Nezakladnam považuji v tuto chvíli již za zbytečnou činnost, ráda oslovím deset svých známých. Řekněte kam ty peníze poslat a jako by se stalo.

158785

11.4.2008 1:17

RE: Umět říkat NE nestačí

2xs 85.?.?.?

Reakce na 158785

Díky i za první odpověď s vyjádřením aktivního přístupu (oslovení deseti dalších), ale prozatím čekám... pokud se to nepřehoupne aspoň přes 10, nemělo by to žádnou šanci.

158821

10.4.2008 15:17

RE: Umět říkat NE nestačí

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 158678

>Oni, ač jsou
>(údajně) ti nejhorší z nás, vždy shodu naleznou. Alespoň v
>rámci svých partají. Čím to? [mrknutí jedním okem]

Tím, že slouží jednomu pánu. A jsou jen loutky odehrávající svůj kus.

A není pravdou, že jen v rámci svých partají. Nacházejí nakonec shodu napříč partajemi. Jinak by nemohli takhle řádit. Ta shoda napříč partajemi vychází z toho, že i druhý tým je veden stejnými loutkaři pro pobavení publika.

158772

9.4.2008 15:07

Fakt dobrý nápad!

2xs 85.?.?.?

>Kupme si zpět své politiky!
---Opravdu vynikající myšlenka. A navíc to může směřovat i k tomu, že politiky pak (jako naše klienty) budeme moci volat k zodpovědnosti a případně odvolat (když budou brát peníze, ale nepracovat pro nás dle našich představ). A toto by pak byla opravdová demokracie! ne ten pseudobordel.

>Politika přitahuje nemorální grázly, o tom není žádných pochyb. Můžeme se kvůli tomu zlobit, nebo toho využít v náš prospěch
---ačkoliv se za grázla nepovažuju, jsem ochoten nechat se "koupit" [smích] Budu extrémně levnej! vstoupím do politiky za sponzorský dar ve výši pouhých 10 Kč (slovy deseti korun českých) za každého občana včetně kojenců (dar pak řádně zdaním!, -tzn. cca polovina zpět do státní pokladny). pokud bych měl podporu nižší než 10 milionů občanů, dejme tomu jen 50% z nich, stál bych vás ročně poměrně víc, ale stále jen 20 Kč, což je myslím naprosto srandovní, vzhledem k tomu, co bych ze své pozice ministerského předsedy a šéfa nové strany mohl nabídnout! -opravdovou suverenitu, informace k lidem, spravedlnost, respekt k ústavě a žádné další korupční jednání ve směru k získání nějakých dalších prostředků mě. Řídil bych se přesně dle vítězného (nejpočetnějšího) názoru zainteresovaných_občanů-povinně_členů_nové_strany, a to na základě elektronického hlasování na stranickém serveru. -dva nejžádanější postoje/přání by se utkaly ve finále, kde by každý mohl z domu odhlasovat, co chce.
členství ve straně je nutné pro jasné vyjádření odhodlání lidí - s lhostejnými, co se k ničemu nechtějí jasně postavit, vyjádřit, co je jim vše jedno, s takovými se nedá ničeho dosáhnout; to není síla, o kterou je možné se opřít. ostatně nejde o členství v KSČ! - bylo by to něco zcela jiného - žádné kariéristické rudé knížky, ani žádné jiné možnosti díky stranické příslušnosti, nějaké výhody. Ne - pouze prosté členství s cenou 20 Kč. Za tyto peníze bych zvládnul i minimalistické organizační náklady a náš server včetně programátora aplikace umožňující adresné hlasování s pozdější kontrolou/ověřením svého hlasu (aby nějaký vykuk či hacker nehlasoval za vás).
Zbylé náklady (jako třeba reklamní kampaň před volbami) by řešily státní příspěvky, jako u jiných stran. Ostatní náklady strany (byly-li by nějaké) by se mohly také platit ze státních příspěvků, a já zaručuji, že by vám strana VRÁTILA, rozdělila každou korunu, která by zbývala - znamená to, že byste na své investici mohli i vydělat!!! protože platba státu vůči stranám je myslím vyšší, než 20 Kč... stovka? Nevím to, doplňte mě...

Aby se vše stihlo včas, první akcí by muselo být svržení této vlády legální cestou.
Pro toto by bylo třeba udělat demonstraci odhodlání a síly tím, že bychom se jednou jedinkrát sešli u parlamentu, tam našli své zvolené poslance a senátory a jednor...Automaticky kráceno

158686

9.4.2008 15:26

Fakt dobrý nápad! [část 2.]

2xs 85.?.?.?

>dokončení:

Pro toto by bylo třeba udělat demonstraci odhodlání a síly tím, že bychom se jednou jedinkrát sešli u parlamentu, tam našli své zvolené poslance a senátory a jednorázovým nátlakem je přiměli k odvolání vlády a iniciaci vypsání nových demokratických voleb.
Pro to, aby se to mohlo podařit, je nezbytně nutné, aby naše strana měla do začátku alespoň milion dospělých členů a voličů (otců a matek rodin, za něž by tohle absolvovali a zaplatili ten směšný roční poplatek). Za to by se už po celý zbytek volebního období (a pravděpodobně už nikdy) nemuseli rozčilovat a bát se podrazů své vlastní vlády.

Mám i množství dalších nápadů daňových a jiných, ale o tom později, pokud to někoho zaujme [smích]

158687

9.4.2008 15:15

Fakt dobrý nápad! [P.S.]

2xs 85.?.?.?

P.S.:

možná se zdá požadavek milionu členů do začátku moc velký a nesplnitelný, ale není tomu tak! uvědomme si, že nespokojenost lidí je velká, radar nechce 70% lidí, stávající strany serou více či méně aspoň 50% lidí - to je potenciál!
každý nový člen (a dvacka, to je skoro jako recese! - dnes i jedno pivo stojí víc!) by měl snadný úkol - říct to deseti svým kamarádům a známým. ti zaregistrovaní přátelé a známí by měli ten samý úkol - říct to jako "špónu", jako zajímavost zase svým jiným deseti známým... třeba v práci nebo v hospodě. Myslíte si, že se lidé spolu nebaví o zajímavostech? jen tak? Baví, a i o mnohem blbějších věcech, které jim naprosto nic nepřinesou! Tady by se ale každý občan mohl stát ve skutečnosti mocným - jeho hlas by byl slyšet a většinový názor by platil!
a uvědomme si, že by každý dostal svou dvacku zpět, možná i několikrát zpátky, v rozděleném přebytku státního příspěvku pro politické strany! takže by to byl i výdělečný počin (nemluvě o tom, že by občané vydělali na tom, že by byla plněna většinová přání).
deset řekne deseti, a ti zase deseti jiným a dotřetice ti zase deseti dalším známým - a 10.000 členů je na světě! v dalším kole už sto tisíc, a příští reference přinesou ten kýžený milion členů. a nevěřím, že jsou lidi taková strupi, že by nedali blbou dvacku! -I kdyby to měla být jen sranda! vždyť každý jeden jsme ztratili i mnohem vyšší sumu, anebo tutéž částku někteří dávají obden do nějakých somráků na ulici!

158690

9.4.2008 17:51

NATO - nástroj židovstva k ovládnutí světa

Josef Drazda 89.?.?.?

Uvedu výrok Miroslava Dolejšího autora Analýzy 17. listopadu
1989. Týká se to v podstatě i radaru. Cituji:
"NATO je budováno jako součást světové armády pod zatimním
velením budoucí administrativy světové vlády - OSN. Vojska OSN
jsou určena k prosazení záměru vytvoření jediného světového
státu (One World) pod židovskou vládou. Posláním žoldnéřských
vojsk OSN a NATO je potlačování každého národního odporu proti
tomuto světovému sjednocení pod jedinou světovou vládou. Stejné
poslání má sjednocení Evropy v Evropskou unii, která jako
kontinentální stát má být součástí světového státu. Snaha
židovské a internacionální vlády ČR o vstup do NATO a EU je
tendencí ke zrušení státu a rozpuštění národa v beztvárné mase
světoobčanství. Propaganda, ovlivňující postoj obyvatelstva ČR
k těmto aktům, tyto finální cíle skrývá. Vstup do těchto
nadnárodních a celosvětových organizací bude znamenat konec
suverenity státu, zrušení státní moci a podrobení obyvatelstva
cizím zájmům. V konečné fázi nalezne výraz v zotročení lidstva"!

158704

9.4.2008 18:47

Za jidášský groš

mark 88.?.?.?

Asi to nebude jednoduchý si je takhle koupit,Vondra a ta jmenovaná chátra kolem něj si myslím,že to nedělají jen pro pár zlatek,myslí na budoucnost a na křesla,které za tu jidášskou prodejnost získají,národ se musí zase vykoupat v krvi,aby mohl být zase zdravý,uplácení těch zlodějů mi je proti srsti,ta varianta s defenestrací se mi zamlouvá více.

158712

9.4.2008 19:28

s křížkem po funuse

l.leimas 88.?.?.?

Cha cha cha. Mám dojem že zákony na míru pro vyvolené známe minimálně několik let. Nebo jste snad nečetli novelu zákona o autoškolách konkrétně pasáže o přípravě profesionálních řidičů a umazávání trestných bodů. [chechtot] [chechtot]

158714

9.4.2008 20:29

Historie se opakuje...pekna uvaha

pajik 78.?.?.?

opravdu zajimave cteni http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20080...
[bliji]

158717

9.4.2008 21:42

... a tohle taky neni tak daleko od predmetu diskuze

ORTEN 83.?.?.?

USA ztratí nejdůležitější základnu v Jižní Americe .

158722

9.4.2008 22:12

RE: ... a tohle taky neni tak daleko od predmetu diskuze

Aja 74.?.?.?

Reakce na 158722

Tady se jedna o neprodlouzeni smlouvy....v souvislosti s tim me napada: jak je to s radarem v CR? Tedy, je-li vubec jaka casove omezena smlouva, nebo je to na vecne casy?

158725

9.4.2008 22:16

A co uděláme nezakladníkům?

Reach 88.?.?.?

Podporuji radar a směji se.
Také mě velmi baví, jaké to "kvalitní příspěvky" psychotiků projdou
cenzurou... [překvapení]
Na životy militantních odpůrců radaru nemá cenu vyhlašovat jakoukoli odměnu nad 100 Kč, jejich životy totiž ve velké většině nemají ŽÁDNOU CENU... [cool]

158724

9.4.2008 22:34

RE: A co uděláme nezakladníkům?

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 158724

>Podporuji radar a směji se.

Reachi, prosim pamatujte:
"Kdo se smeje naposled, ten se smeje nejlepe!"

A proto Vam radim: nesmejte se nejlepe, abyste se nesmal naposled ... [smích]

158728

9.4.2008 22:41

RE: A co uděláme nezakladníkům?

Reach 88.?.?.?

Reakce na 158728

neříkal jsem, že se směji nejlépe, směju se dobře, možná i lépe.. [chechtot]

158729

10.4.2008 9:43

RE: A co uděláme nezakladníkům?

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 158724

>Podporuji radar a směji se.

Já se směji téhle větě. Je krásně hloupoučká.

Možná že to dopadne tak, že američani nakonec řeknou "Na radar nejsou peníze, stavět se nebude. No ale když už jste nám poskytli tenhle prostor, tak tam nějakou základnu uděláme a nějaký vojáky tam umístíme."
A potom dojde i zbytku lidí, jaká kravina bylo tohle rozhodnutí.

158751

10.4.2008 10:19

RE: A co uděláme nezakladníkům?

hc 194.?.?.?

Reakce na 158751

Ba ne, některým to nedojde ani potom. Někteří lidé skutečně to, co čtou v novinách nebo slyší v televizi, berou jako axiom. Dokonce i v případě, že den předtím noviny a televize tvrdily něco úplně jiného. Amíci si můžou v Brdech zřídit cokoliv. Třeba kriminál nebo sklad nějakého sajrajtu a když televize prohlásí, že je to dobře, tak tihle lidé budou prostě přesvědčeni, že je to dobře. Naštěstí se zdá, že je takových přece jen menšina. Aspoň něco.

158753

11.4.2008 20:17

RE: A co uděláme nezakladníkům?

reach52 88.?.?.?

Reakce na 158751

>Možná že to dopadne tak, že američani nakonec řeknou "Na
>radar nejsou peníze, stavět se nebude. No ale když už jste
>nám poskytli tenhle prostor, tak tam nějakou základnu
>uděláme a nějaký vojáky tam umístíme."

No a to bude ještě lepší!
[chechtot] [chechtot] [cool]

158901

10.4.2008 8:48

Chamtivost a lahostajnost nas znici...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Uplatnost a ignorancia je podporovana financnymi injekciami a mediami - je to uz samozrejmost. Podla mna, jediny ucinny liek je vytvorenie skupiny sniperov - musia zakrocit.
Ako zastrasuju nas, tak musime aj ich.
Je to tvrde, ale neverim momentalne v ine rychle/mierove/demokraticke vychodisko.

158749

10.4.2008 11:28

RE: Chamtivost a lahostajnost nas znici...

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 158749

No tak začněte, co vám brání? Vytvořte skupinu snajprů a zakročte. Přestaňte tady brečet a jděte do toho!

Pravda je taková, že to je jen kupa keců a nic se dít nebude [oči v sloup]

158756

10.4.2008 15:47

Nesouhlasím s návrhem koupit si politiky!

Vodník 82.?.?.?

Jednak bych těm hajzlům nedal ani groš, druhak nemáme (-te) šanci přeplatit jejich momentální zaměstnavatele, kteří by jim v takovém případě mohli okamžitě nabídnout dvojnásobek, ale i desetinásobek vámi nabízeného obnosu. Vám by pak mohli nabídnout stonásobek, zanecháte-li pokusů kupovat si politiky. Vsaďte se, že hodně z vás by to vzalo!

Proto bych se přiklonil k návrhu pana Googla: nechodit k volbám. Nebo - máte-li tu možnost jako my v Holandsku - chodit a volit "blanko". Mandát pak nebudou moct ani předstárat! [chechtot]

158774

11.4.2008 8:27

ještě lepší nápad.......

Vladimír Bílý vladimirbily (zavináč) post (tečka) cz 89.?.?.?

Vyberme jednoho klíčového politika,najděme na něho něco z jeho minulosti,jež by mu mohlo zlomit vaz a přimějme ho 1.k správnému jednání...nebo k 2. k odstoupení.....nebo z něho výměnou za mlčení dostat informace na jeho spolupachatele ve vládě. A nepotřebujem si kazit karmu vraždou (asi by to kdekdo i unesl)a zničme je jejich vlastními metodami......

158839

11.4.2008 11:43

RE: ještě lepší nápad.......

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 158839

Tenhle plán má jednu nevýhodu... bylo by potřeba mít média na svojí straně.

158864

11.4.2008 11:25

DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Petr Roth 85.?.?.?

Myslím si, že jediné realizovatelné řešení jsou masivní demonstrace. Každý víkend třeba dva měsíce. Bohužel se ukazuje že není u nás NIKDO schopen jedinou takovou demonstraci uspořádat. Jistě velký problém je apatie Čechů, ale jde hlavně o to být schopný lidi z té apatie dostat. Proč není nikdo schopný udělat leták, který lidi opravdu vyburcuje, kde budou spolu s datem demonstrace vypsány pěkně pod sebou ty největší prasárny proti občanům, které vláda udělala a které proti lidem ještě chystá? Proč není nikdo schopný přesvědčit lidi o tom aby tyhle letáky vytiskli a oblepili jimi každé zatracené město v republice skrz naskrz? (hádám že by na to klidně stačili čtenáři zvědavce a britských lisů). Proč není nikdo schopen udělat videa se stejným obsahem. Vždyť většina lidí je schopná pojmout už jen audiovizuální medium (na čtění jsou moc líní). Jen si vygooglujte pojmy jako 15th april 2008, tax day 2008, great american strike atd. a uvidíte jak se má organizovat masivní protest .

158859

11.4.2008 11:36

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 92.?.?.?

Reakce na 158859

Háuhuhu,dals výpověď?Tohle je detailní věc,Češi jsou schopní!!! [smích]

158866

11.4.2008 15:52

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158859

Vážený pane, nechci Vás urazit, ale jste naivní,
i kdyby někdo teoreticky oblepil totálně celou republiku letáky
o kterých hovoříte, nestalo by se vůbec nic! Copak jste nepochopil že problém spočívá v konzumní společnosti která je
totálně ovladatelná. Židovstvo které vnutilo národům konzumní
způsob života - je zároveň učinilo neschopnými jakéhokoli
odporu. Konzum je vrcholem lidské degenerace. Jak chcete
přinutit statisíce či miliony zlenivělých (i myslet) konzumních
občánků řízených židovskou lživou propagandou médií k nějakému
odporu. Navíc je pět minut po dvanácté - protože jsme se nechali
vtáhnout do židozednářských organizací - EU, OSN, NATO - a jsme
kolonií mezinárodního židovstva. Už v roce 1997 M. Dolejší autor
Analýzy 17. listopadu 1989 - upozorňoval: "Česká republika jako
stát už dnes v podstatě neexistuje. Cílem "českých" vlád je v
konečném důsledku zničení státu a likvidace národa"!

158890

11.4.2008 18:07

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Petr Roth 212.?.?.?

Reakce na 158890

S tím s vámi souhlasím, tu poslední vaši větu jsem dokonce dnes dopoledne psal v jednom foru na aktualne.cz.

Podívejte se ale na Francii, Itálii...chcete mi říct, že tam konzumní společnost neexistuje? Nejsou snad členy EU, OSN, NATO? Tam pokud lidi jsou s něčím nespokojení, tak vyjdou ve statisících do ulic..Problém bude tudíž někde jinde.

158897

11.4.2008 22:00

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158897

Vážený pane,
cožpak účelem vyjít do ulic je vyjít do ulic - bez cíle. Máte
pravdu že ve Francii a Itálii jdou masověji lidé do ulic a
pro každou menší věc. To je dánou ale pouze jinou mentalitou
těchto národů a nikoli že by nebyli zmanipulovanými konzumnímy
občánky. To jsou samozřejmě také!! A vydíte snad výsledek?!
Jsou snad tyto země vyňaty z židovské nadvlády nikoli - nechali
se rovněž stejně jako všechny ostatní státy vtáhnout do židovské
pasti - EU!! Francie je dokonce nejdéle podmaněnou zemí Židy
(od židozednářské, tzv. francouzské revoluce v r. 1789). A
nechali se dokonce zmanipulovat do té míry - že toto pro ně
tragické datum slaví jako státní svátek. Čili to že někde
vycházej často do ulic či nikoli, není znakem ničeho. Naopak:
uspořádá se demonstrace, proti čemukoli a židovské vládnoucí
kruhy prohlásí: "ano mají právo demonstrovat vždyť máme
demokracii"! A tím to končí!! Žádných velkých změn - na
zmanipulovaném západě masy nedosahují. V tom je podstata věci.
Jestliže si teoreticky židovská vrchnost v USA usmyslí že na
území Francie bude jejich radar či cokoli jiného, tak to tam
prostě bude i kdyby se polovina Francie postavila na hlavu!

158905

12.4.2008 0:16

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158905

Kdyby situace byla tak jednoducha jak ji licite, tak by de Gaulle nemohl byt nikdy presidentem a sidlo NATO by bylo v Parizi misto v Bruselu. Moc nejde absolutne zkoncentrovat. Ani faraoni nemeli absolutni moc.

158912

12.4.2008 11:41

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158912

Vážený pane,
máte špatné informace. De Gaulle byl svobodný zednář - to se
jednoznačně uvádí ve studiích o zednářstvu které jsem četl,
byl tam dokonce zachycen se zednářskými signalnímy gesty.
Poté byl touto mocí co ho řídila sám odstaven, vyvolali proti
němu studentské demonstrace. A sídlo NATO, či jakékoli
nadnárodní organizace, by dnes mohlo být v jakékoli zemi EU!
Záleží na výběru vrchnosti. Srovnávat moc faraonů s dnešní
světovou mocí židovstva a jimi řízených lóží a organizací je
dětinské!

158930

12.4.2008 17:09

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158930

Nemam velke povedomi o tajnych spolcich, vim ze si libuji v symbolice a touzi po moci. O moci vim jenom tolik, ze ji nejde nad jistou pomernou limitu vuci celku zkoncetrovat. Ti co po moci touzi tak, ze odhodili moralku s etikou a obetovali svou osobni lidskost, otevreli uvnitr sebe sama dvere dokoran selme. A selmy nedokazi navazat pratelstvi a duveru, dokazou se pouze spolcit. Nedokazi zotrocit tento svet, mozna ho dokazi prekonat silny odpor te vestiny a dokazou ho znicit, to je mozne, ale pak budou zniceni s timto svetem. Ja vsak verim, lide nedovoli selmam znicit tento svet. [smích]

158938

12.4.2008 12:39

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

google 84.?.?.?

Reakce na 158912

kratko pred vojnou alebo po vojne je situacia vzdy trochu ina, to je vzdy jediny cas, kedy sa da nieco urobit, dopokial sa znova neskonsoliduju. aj narod je inac nastaveny. napriklad general Zukov v CCCP zakrutil Berijovi krkom a az niekolko vynimiek aj vsetkym jeho talmudistickym kumplom, z coho sa tam uz nikdy celkom nepozbierali.

158931

12.4.2008 19:44

RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158931

Velmi poucne. Ted uz lepe chapu, proc material jako Wolf nebo Primakov dostal praci ve FEMA. Vidite i pres utajeni a infiltraci spicky mocenske pyramidy je nemozne na vecne casy drzet moc v zemi jako Rusko bez ztotozneni s touto vlady od mas dole. Nejvyssi patriarcha Rusy vi komu daroval jeden symbolicky mec, a ten kdo si tento mec zaslouzil, postavil moc na podpore obycejnych Rusu. O sile teto moci svedci mezinarodni repekt, ktery vyvolala.

S USA jsou tady nebyvale pararely, jsou drane z kuze pres 100 let, krvaceji ve valkach, kde mohli uplatnit svoje silne hospodarstvi a technologicky naskok mnohem efektivneji pro vsechny zucastneny a vyjit z toho s obrovskou mezinarodni prestizi a opravdovou vdecnosti tech druhych, to je trvaly dlouhodoby kapital. Vsichni s politickymi ambicemi jsou nuceni se podpizet AIPAC aspol., ale co si mysli uvnitr svych hlav?

Americane jsou posledni velmi dobre ozbrojeny velky narod sveta, vykoupat v krvi a zlomit je pomoci zoldaku posbiranych v zahranici nepujde. Armadu, tajne sluzby by jakokoliv snaha o intervenci rozzurila na nejvyssi miru. Dostat je do obcanske valky po zkusenosti Sever proti Jihu bude obtizne. Jedina obcanska valka, o ktery vim, kdy porazena jizanska armada pochodovala s ponechanymi zbranemi ulicemi Richmondu a vitezna severni armada vzdavala vojenskou poctu. Nemluve o riziku obcamske valky nuklearni supervelmoci pro cely svet a pro vsechny skutecne mocenske elity!

Ten kdo by se pokusil rozpoutat obcanskou valku v USA, by celil straslivemu hnevu bez nejmensiho slitovani. Neexistoval by zadny level "nedoknutelnych" v pripade porazky. Ja znam mentalitu tehle zeme, za tech deset let se mi vrostla hluboko do kosti, protoze je to mentalita, ktera je mi blizka. A nektere vlastnosti ve mne posilila a zakalila. Nekomu zbylo na vyber bud se smirit se zmenami, ktere jsou na pochodu nebo vyzvat k nelistostnemu boji "spirit" USA. Neplette si zmanipulovanou a silou deformovanou politiku s vuli lidi v teto zemi. [smích] [mrknutí jedním okem]

158945

12.4.2008 20:28

Upřímnou soustrast, pane

Josef Drazda 89.?.?.?

Máte mojí upřímnou soustrast, pokud tvrdíte že uznáváte mentalitu
země jako je USA. V zemi kde udělali z lidí takové kretény jako
nikde na světě. Jestli je nějaká země na světě, jejímuž
obyvatelstvu je zavírána huba obrovským konzumem - pak jsou to
právě USA. Tady máš hamburger (za pakatel) a drž tlamu. To je
podstata. Kdyby tomu tak nebylo, pak by musel tzv. americký "národ"
za ten podvod 11. září 2001, smést senát a prezidenta s povrchu
země. A už ani nehovořim o tom, že je v této zemi (v neobydlených
oblastech) vybudováno cca 150 koncentračních táborů pro všechny
odpůrce Nového světového řádu!

158947

13.4.2008 1:24

RE: Upřímnou soustrast, pane

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158947

Tady mas kus bucku se zelim a s peti knedlama a drz tlamu. Kdyz stejny konzum nabidli, kdekoliv jinde byl prijat, krome islamskeho sveta. Muzu taky parafrazovat. Z toho co pisete vite kulove o Americanech. Ze si FEMA postavila lagry nabrala lidi jako Primakov nebo Wolf je jedna vec, ale narvat do tech lagru cast naroda je vec druha.

Zatim se tak nedeje, az dobre ozbrojeni Americane, jejich armada, policie bude na neco takoveho necine koukat, pak bude pravda, ze na tom nejsou o nic lepe nez lidi treba v CR. Zatim vsak nedokazali vzit ani Americanum pravo vlastnit zbran, ktere je tady uplatnovane v siroke mire!!!

Dost lidi v USA uz neveri v oficilani verzi utoku na WTC a je to pro ne tezke protoze musi pripustit, ze na masakru jejich vlastnich lidi se podilelala ci nezabranila mu jejich vlastni vlada. Rusko potrebovalo desitky let, nez bylo schopno vzit zpatky vladu do svych rukou. Na rozdil od Ruska se vsak nikdo nepokusil zrealizovat na Americanech soustrovi Gulag, ponevadz by tvrde narazil. V tech "hamburgozroutech" je mnohem vice nez je na prvni pohled videt. Mocni tohoto sveta nenavidi a obavaji se lidoveho a nezavisleho charakteru Americanu.

Ani po sto letech se z tohoto naroda nepodarilo udelat spolek kretenu, coz ja povazuju za obdivuhodny vykon proti obrovskemu sofistikovanemu spolceni. Mel jsem moznost srovnat kvalitu ucitelu v CR i tady, povazuju ty americke potkal jsem jich 6 nebo 7 za velmi dobre. A kritizovali tito americti ucitele, kdyz nas ucili anglicky dlouhodobe upadajici vzdelavaci system verejneho skolstvi, kritizovali valku o ropu...

Nemel by jste zapominat, ze lide jako JFK, Lincoln, Carter nebo Ron Paul jsou Americane. V Evrope by se nikdo ani neodvazil zblebnout neco ve volebni kampani o zruseni centralni banky FED a nasledne obhajit suverenne ( 70% )sve misto v Kongresu. Prave Rona Paula sponzorovali ti "tupy hamburkozrouti", ne velci sponzori nebo AIPAC. Ja vidim jak Americani reaguji, jsou rozhodne vice nezavisli, invidualisticti a sebevedomejsi v dobrem slova smyslu nez my Cesi a nevyplaci se je nasrat.

158958

13.4.2008 8:54

RE: Upřímnou soustrast, pane

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158958

Máte v tom pořádný zmatek vážený. Tak za prvé: J. F. Kennedy byl
položid a člen židovského zednářského řádu B´nai B´rith. Byl poté
zlikvidován protože se jim chtěl vymknout z rukou. Ostatní které
jmenujete byli sice "američané" (co to je), ale všichni byli
zednáři a pracovali pro židovské zájmy. Carterova vláda byla
dokonce největším seskupením Židů a zednářů v historii USA.
Není žádná jiná země na světě - kde by miliony žoldáků byli schopny
chcípat za židovské zájmy jako v USA (aniž by to samozřejmě tušili). Vážený - celá ta schnilá struktura USA je používána
židovstvem k excitacím ve světovém politickém dění. Je to centrum
židovské finanční a vojenské moci prostř. které má být pokořen
celý svět!! TZV. "AMERIČANÉ" JSOU NEJZDEGENEROVANĚJŠÍM NÁRODEM NA
SVĚTĚ. Mám taky v USA známého - a ten se něco bojí říct i do
telefonu!! Z vašimi k..y nemá smysl polemizovat!

158964

13.4.2008 10:09

RE: Upřímnou soustrast, pane

Reach 88.?.?.?

Reakce na 158964

Člověče Vás bych chtěl opravdu vidět, nikdy jsem nic takového nepotkal... [překvapení] [zmaten] [bliji]

158966

13.4.2008 16:15

RE: Upřímnou soustrast, pane

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158964

Me je fuk jestli byli zednari nebo ne. Je to naprosto nepodstatne. Podstatne je, ze urvat moc nad svetem potrebuje miliony mocenskych elit. A moc se zpetne droli. Moc je jako kost pro vlky. kdyz je vlku malo s jednou kosti, tak nejsilnejsi ji ma pro sebe. Kdyz je vsak hodne kosti a jeste vice vlku, tak je pekna mela mezi temi vlky. Je tady neresitelny paradox pro svetovladu je potreba zkoncentrovat moc do "jedne kosti" a to v prilis pocetne a ruznorode lidske populaci nejde.

Zemreli ctyri prezidenti USA Garfield, Lincoln, JFK a tusim McKinley, losi byk Roosvelt atentat pri volebni kampani prezil. Vsichni tito velci muzi jsou soli teto zeme. Pokud vas znamy ma plne kalhoty pri telefonovani, tak se nedivim, ze vidi Americany ze sveho uhlu pohledu. Navic ja jako clovek s lidu jsem v kontaktu s obycejmyma lidickama, a kdyz jsem potkal vzdelane ucitele, tak jsem z nich mel zatracene dobry pocit.

Vase zvasty povazaju taky za kontraproduktivni, ale nebudu se jenom tak divat, jak snizuji hodnotu Zvedavce. Je to svobodne diskusni forum, takze pocitejte do budoucna, ze k velkym blbostem se s velkou chuti vyjadrim, at se vam to libi nebo ne. Tohle je taky lidovy projev te "zdegenerovane" Ameriky. Kdyz jsem prijel byl jsem jiny, ale jak rikam tahle zeme cloveku vroste az do kosti. Vas telefonujici znamy zrejme vykazuje imunitu, ja jsem meli vzdycky pocit jeste v CR, ze lidi, kteri se vratili po par mesicich z USA se stali vice namysleni, ale rychle jsem pochopil, ze to bylo neco jineho. [velký smích] [velký smích]

158978

13.4.2008 17:11

RE: Upřímnou soustrast, pane

Josef Drazda 89.?.?.?

Reakce na 158978

Vážený pane,
kdybych nerozuměl politice jako vy, nikdy bych jí nekomentoval,
bál bych se že se strapním! Ale vy zřejmě potřebujete naplnit
svoje ego - že taky něčemu rozumíte. Už jenom váš výrok:
"mě nevadí že byli zednáři"! Hovoří za vše. A vyvyšovat jako
velikého muže tu židovskou bestii Roosvelta (alias Rosenfelda) -
zednáře vysokého stupně zasvěcení - který (na pokyn vrchnosti)
uvrhnul zcela uměle USA do 2. světové války - a to připraveným
útokem na Pearl Harbor (analogie s WTC) o kterém věděl ale
neučinil nic - protože cílem bylo vrhnout USA do války - to je
vrchol tuposti!!! NEMÁM SLOV!

158989

13.4.2008 17:42

RE: Upřímnou soustrast, pane

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 158989

Prvni si zjitete komu se rikalo z americkych prezidentu "losi byk" nebo "lovec korporaci" a kdo byl postrelen pri volebni kampani, vazeny pane odborniku,? [velký smích] [velký smích]

158992

12.4.2008 20:28

referendum

jan_sk 87.?.?.?

Dobry den,

dovolte mi prosim otazku. Kedze zjavne politicki reprezentanti idu proti zaujmom Vaseho naroda a republiky, preco neorganizujete peticiu pre vypisanie referenda ? Vacsina cechov je predsa proti radaru tak by nemal byt problem ziskat dostatok podpisov a nasledne v referende odmietnut instalaciu zariadenia ? Prosim o vysvetlenie. Dakujem

158948

14.4.2008 9:05

RE: referendum

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 158948

Ta petice běží už od roku 2006. Z nějakého mně nepochopitelného důvodu ale iniciativa Ne základnám nezveřejňuje dosavadní počet nasbíraných podpisů. Nedávno navíc rozjela internetovou petici, která nepožaduje referendum, ale přímo požaduje odmítnutí smlouvy. Taky nechápu proč. Doufám, že vám tahle odpověď stačí.

P.S.: Už nějakou dobu uvažuji, že zažádám na Slovensku o politický azyl. Jestli bude základna realizovaná, opravdu to udělám.

159060

14.4.2008 20:52

RE: referendum

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Reakce na 159060

"Už nějakou dobu uvažuji, že zažádám na Slovensku o politický azyl. Jestli bude základna realizovaná, opravdu to udělám."

to si moc nepomůžete, je šuškanda o tom, že je jedna tajná plánována u hory Vihorlat, východní Slovensko. [oči v sloup] [pláč]

159126

Příspěvků: 95

09.04. 07:35 Tom  Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 07:43 SEV  RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 14:40  RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 14:59  RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 08:45 pm  jojo
09.04. 08:23 Blue  RE: jojo
09.04. 11:00 hestroy  RE: jojo
09.04. 16:32 pm  RE: jojo
10.04. 12:14 hestroy  RE: jojo
09.04. 12:25  Mne sa stalo to iste.
09.04. 08:10 Blue  TV debata
09.04. 15:46 lsd  RE: TV debata
09.04. 08:15  Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 15:21 seti  RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu
10.04. 11:38  RE: Jak nám naši politikové upekli smlouvu
09.04. 08:23  Vyhozené peníze.
09.04. 10:25 Krabat  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 11:04 hc  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 11:36  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 10:48 Spytihněv  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 12:14  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 16:33 Spytihněv  RE: Vyhozené peníze.
11.04. 00:17 Krabat  RE: Vyhozené peníze.
12.04. 21:01  RE: Vyhozené peníze.
09.04. 09:46 google  mandat volicov
09.04. 10:45 Jankovic  ...za fotky z rodin(n)ej oslavy...
09.04. 10:58 Saša  RE: ...za fotky z rodin(n)ej oslavy...
09.04. 12:19  Ukazte mi
09.04. 15:32 google  RE: ...za fotky z rodin(n)ej oslavy...
10.04. 12:59 Zdenýny  RE: mandat volicov
09.04. 09:23 Pavel -Čert- Němec  A co takhle je zacit srilet?
09.04. 15:41 dub  RE: A co takhle je zacit srilet?
10.04. 11:51 MedaBeda  RE: A co takhle je zacit srilet?
11.04. 00:09 2xs  RE: A co takhle je zacit srilet?
09.04. 09:26 Striga  Proč máme být pořád za něco vděční?
09.04. 10:09 Vladimír Bílý  lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 11:20 Reach  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 11:58 xy  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 13:54 hestroy  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 15:23 Dr. Chocholoušek  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
10.04. 01:34  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 22:23 farin_nl  RE: lepší nápad než úplatek zrádcům národa
09.04. 11:49 HAVLŮV KRÁLOVSKÝ PRD  Chávez chce napadnout ČR
10.04. 12:04 IVAn  RE: Chávez chce napadnout ČR
10.04. 21:25 vladuna  RE: Chávez chce napadnout ČR
11.04. 10:01 IVAn  RE: Chávez chce napadnout ČR
09.04. 11:33  úplatky jsou dobrý nápad, ale má to chybu
09.04. 13:03  Defenestrace
09.04. 14:35 Vojta49  Umět říkat NE nestačí
10.04. 11:37 2xs  RE: Umět říkat NE nestačí
10.04. 11:53 hestroy  RE: Umět říkat NE nestačí
11.04. 01:11 2xs  RE: Umět říkat NE nestačí
10.04. 17:56  RE: Umět říkat NE nestačí
11.04. 01:17 2xs  RE: Umět říkat NE nestačí
10.04. 15:17 Vladimír Stwora  RE: Umět říkat NE nestačí
09.04. 15:07 2xs  Fakt dobrý nápad!
09.04. 15:26 2xs  Fakt dobrý nápad! [část 2.]
09.04. 15:15 2xs  Fakt dobrý nápad! [P.S.]
09.04. 17:51 Josef Drazda  NATO - nástroj židovstva k ovládnutí světa
09.04. 18:47 mark  Za jidášský groš
09.04. 19:28 l.leimas  s křížkem po funuse
09.04. 20:29 pajik  Historie se opakuje...pekna uvaha
09.04. 21:42 ORTEN  ... a tohle taky neni tak daleko od predmetu diskuze
09.04. 22:12 Aja  RE: ... a tohle taky neni tak daleko od predmetu diskuze
09.04. 22:16 Reach  A co uděláme nezakladníkům?
09.04. 22:34 vladuna  RE: A co uděláme nezakladníkům?
09.04. 22:41 Reach  RE: A co uděláme nezakladníkům?
10.04. 09:43 Robocrep  RE: A co uděláme nezakladníkům?
10.04. 10:19 hc  RE: A co uděláme nezakladníkům?
11.04. 20:17 reach52  RE: A co uděláme nezakladníkům?
10.04. 08:48  Chamtivost a lahostajnost nas znici...
10.04. 11:28 Miroslav Yamato  RE: Chamtivost a lahostajnost nas znici...
10.04. 15:47 Vodník  Nesouhlasím s návrhem koupit si politiky!
11.04. 08:27 Vladimír Bílý  ještě lepší nápad.......
11.04. 11:43 Robocrep  RE: ještě lepší nápad.......
11.04. 11:25 Petr Roth  DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
11.04. 11:36 micha  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
11.04. 15:52 Josef Drazda  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
11.04. 18:07 Petr Roth  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
11.04. 22:00 Josef Drazda  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 00:16 Rene Bartosek  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 11:41 Josef Drazda  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 17:09 Rene Bartosek  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 12:39 google  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 19:44 Rene Bartosek  RE: DEMONSTRACE A NESCHOPNOST ČECHŮ
12.04. 20:28 Josef Drazda  Upřímnou soustrast, pane
13.04. 01:24 Rene Bartosek  RE: Upřímnou soustrast, pane
13.04. 08:54 Josef Drazda  RE: Upřímnou soustrast, pane
13.04. 10:09 Reach  RE: Upřímnou soustrast, pane
13.04. 16:15 Rene Bartosek  RE: Upřímnou soustrast, pane
13.04. 17:11 Josef Drazda  RE: Upřímnou soustrast, pane
13.04. 17:42 Rene Bartosek  RE: Upřímnou soustrast, pane
12.04. 20:28 jan_sk  referendum
14.04. 09:05 Robocrep  RE: referendum
14.04. 20:52 MedaBeda  RE: referendum

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 0

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 2

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 1

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 7

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 2

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 2

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 6

Při povinném očkování by policie mohla přijít o 10 tisíc lidí, píše Švejdar23.11.21 16:23 Česká republika 2

Příběhy lidí z ČR a Slovenska o poškození z covid očkování23.11.21 13:28 Česká republika 0

Během úterý vláda rozhodne o povinném očkování lidí od 60 let a některých profesí23.11.21 11:35 Česká republika 6

Čučkaři z BIS už objevili další nebezpečné vazby v národě23.11.21 10:59 Česká republika 1

Už mají v Rakousku šikanu i očkovaní - lockdown22.11.21 21:27 Rakousko 2

Neočkovaná farmaceutka: U léčiv musíme hodnotit risk / benefit, to se u vakcíny proti covidu neděje22.11.21 16:44 Česká republika 1

Nový řád. Už nevěřím, že covid je náhoda. Zakázaný Hnízdil přitvrdil22.11.21 15:59 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,71 Kč
Euro
25,66 Kč
Libra
30,25 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
20,02 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,45 Kč
100 maď. forintů
6,94 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,02 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 538,88 Kč
1 unce stříbra
523,89 Kč
Bitcoin
1 236 302,06 Kč

Poslední aktualizace: 26.11.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 7 961