Diskuze k článku

Teror pravdoláskovců

Příspěvků 138

7.3.2008 5:26

Ano

Jan X. 213.?.?.?

Bojí se velmi možné revoluce, zašli příliš daleko, jejich reagování je už naprosto převážně v rovině psychopatologie, hysterie je ještě eufemismus, ve skutečnosti se jedná o hraniční poruchy osobnosti - v lepším případě - jinak spíše o psychopatie. Takoví jedinci jsou neléčitelní, nicméně, struktura jejich osobnosti je určitým lidem známa a tyto poznatky mohou sloužit k jejich skokovému zničení. Oni nevědí, co je jejich achilova pata, ani nemohou, nemají onu schopnost chápání z principu, ale určití lidé to vědí - ti kteří tuto schopnost z principu mají - a pracují na tom, aby tyto slabiny do důsledku využili...

155879

7.3.2008 10:26

RE: Ano

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 155879

Souhlasím s vámi, snad bych jen hysterii systému zkusil malinko rozklíčovat. Nebo zatemnit?
To, že se trestá jen projev a nikoliv příčina projevu, to má kořeny v koncepci celé této civilizace, kde její poslední, už velmi přesně plánovaná struktura moci (pokroucená forma křesťanství) nastavila své nástroje na znalostech civilizací předchozích, které znaly sílu komunikačních technologií přístupných pomocí "čtení zápisu" anebo pomocí "vhledu do situace v okolním prostoru". Tento druhý model poznávání skutečnosti byl velmi hlídaným nástrojem, známějším pod názvem "zasvěcení".Dnes má k němu přístup mnoho obyčejných, vlastně neznámých lidí, je to dokladem funkčnosti monády, vytvoření opačného systému při rozpadu stávajícího. Samořiditelnost má své přesně parametry.

Ještě bude chvilku trvat, než si lidé uvědomí kvality a účel jazyků a jejich zápisu. Matematika a rotace jazyků, pocházejících z latiny měly nastavit vládu nad hmotou a časem - odvěký cíl "programu člověk". K pochopení dnešní situace ale stačí vědět, že úloha předchozí civilizace (která je pro mnohé z nás jen dobře udržovanou fikcí) jsou součástí komplexu, k jehož pochopení je třeba vnímat různé scifi příběhy jako fakta, zprostředkovaná nám pomocí znalostí a příběhů, které jsme v té které době schopni akceptovat.
Po této etapě našeho sebevzdělání jsme připraveni celý planetární systém vnímat jako jeden organizmus s různými vrstvami "živosti" (schopnosti sebereprodukce). Z tohoto úhlu pak je třeba i naše vnímání a myšlení rozdělit na úrovně, do kterých mnozí zatím nemáme přístup. A protože se pohybuji i v těchto vrstvách "vědomí", jsem schopen o stávající situaci tvrdit leccos, co je pro ostatní "bláznovstvím".
Ale zpět k situaci. Naši mocní, kteří se z církevních otců vývojem stali šedými eminencemi nadnárodních korporací - ti si uvědomují, že po přerušení komunikace s vyspělejší civilizací (Greys, někdy okolo r. 2000) se musí sami pokusit o dokončení pokrouceného programu, který pomocí alegorií vypráví bible. je dobré vědět, že příběhy bible jsou koncentrátem dějů v jiných planetárních soustavách, jde o širší cykly, nepřístupné našemu vědomí, které je systematicky odřezáváno od "technologií mysli", schopnosti, která prostřednictvím meditace a jiných forem "hypnozy" dovede propojovat "temnou hmotu vesmíru" do vztahů, potřebných pro vývoj (organizované) hmoty v prostoru.
Až bude známější mechanizmus, jakým probíhají "data" v člověku, tak i vám bude jasné, že vrstvy inteligence, které jsou nad námi, (které mohou naše myšlenky číst pomocí "podobných" nástrojů, jaké dnes věda používá ke "čtení" stavu našeho těla) - pak si uvědomíte, že příběhy persekuce lidí, které nám TV nabízí, ty slouží především k destrukci systému, který je za vrcholem své "hla...Automaticky kráceno

155909

7.3.2008 10:03

RE: Ano

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 155909

- pak si uvědomíte, že příběhy persekuce lidí, které nám TV nabízí, ty slouží především k destrukci systému, který je za vrcholem své "hladiny samořiditelnosti". Svou vzrůstající zrůdností tak pomohou i těm pomalejším pochopit techniky moci.

Jsme vedeni a budeme dovedeni k tomu, abychom si každý sám vytvořil paradigma o tom, jak sami fungujeme a proč se děje to, co se děje. A zařadíme se do "party" podle kvality svého svědomí. A to nás následně dovede ke konzumu léků nebo konzumu poznatků o naší společnosti na internetu. Jsme tak přesně definovaní, že ty "boží mlýny" začnou konečně fungovat. Stačí jen najít v sobě tu svoji malinkou "špíničku, která mě nezabije", a pustit ji na veřejnost. Podobně se včera zachoval Egon Lánský (www.osud.cz), spustil kamínek laviny, která by mohla (budeme-li jej následovat) opravit postupně a se zadostitučiněním vztahy ve společnosti - a později i v širším prostoru.
Pokud nepůjdeme svým příkladem, může se vývoj této civilizace opakovat, nebo aspoň zdržet. Entita člověk je projektem celku, který má jméno "Mléčná" dráha. Dál mé vědomí nesahá. Jsem vedle své podnikatelské činnosti také profesionálním schizofrenikem, člověkem, který umí propojovat oba informační systémy v člověku v míře, dobově dostupné.

155910

7.3.2008 11:02

RE: Ano

henrypes 81.?.?.?

Reakce na 155910

Sohlasím s Jankem.Je všeobecně prospěšné ukázat všem svůj osobní přístup a otevřít zavřené dveře našeho společného svědomí-vědomí [chechtot]

155917

7.3.2008 11:08

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 155910

To je opravdu velmi zajímavé a osobně statečné od pana Lánského. Doufám s Vámi, janko, že to je jen jeden z prvních kamínků laviny.

155919

7.3.2008 17:22

RE: Ano

RAVI 62.?.?.?

Reakce na 155919

spis doufam, ze z toho zase nebudou padat bomby ... kdyz Vondra s krivou drskou pronasi ze dela vse pro sve obcany,tak se mi chce zvracet ... [bliji]

155948

7.3.2008 18:26

RE: Ano

Muchomůrka červená 81.?.?.?

Reakce na 155879

>- jinak spíše o psychopatie. Takoví jedinci jsou
>neléčitelní, nicméně, struktura jejich osobnosti je
>určitým lidem známa a tyto poznatky mohou sloužit k jejich
>skokovému zničení. Oni nevědí, co je jejich achilova pata,

Zajímavé, tak tedy jak na ně? Poučte neznalé a po oněch poznatcích prahnoucí [smích]

155952

8.3.2008 16:39

RE: Ano

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 155952

je-li to tak, jak "se mi zdá", tak princip nepřítele se během dějin stále "odhmotňoval". Od vzájemného souboje k velení zpoza bitvy. Pak se nepřítelem stala "důležitá informace". A ti vzadu vytvořili dvě podobné skupiny s jinými tričky, ale hrající ve skutečnosti na jednu bránu. Tu jejich, ve stylu rozděl a panuj. To je vnější podoba dneška, od rasizmu fašistického, komunistického ke spotřebnímu. Konzum a mafie jsou ti hráči v našem vědomí.

Jako logický mi připadá potom krok, kdy nepřítele strčíme do našeho vědomí (konzum + mafie = "pravda" - anebo: není pravda, neexistuje) - a máme manšaft, který už bojuje jen ve svém vědomí. A to může pokračovat jen tak, že se "ti vzadu" mezitím pokusí dostat do našeho podvědomí, do našeho napojení do "dat v prostoru/ do naší "duše", která v jistém smyslu samozřejmě existuje, jsme trvale propojení se svými myšlenkami, ony jsou tím "prázdným prostorem vesmíru".
Pokud se tohle má těm fiškulínům podařit (viz mé příspěvky o radaru a jeho skutečné funkci), tak by vytvořili globální deštník/filtr informací = cestu mnoha civilizací před naší soustavou) pro svou zemskou kolonii, pro nás, postupně degenerující se otroky. Je to cesta k další mrtvé planetě.

Ale protože už mnoho lidí vidí skrze "ozónovou díru" (ve své mysli), jak se věci ve skutečnosti (ve fyzice prostoru) mají, tak je před diktátory demokratůry problém. Hrají o čas, než se lidé pomocí webu dozví o tom jak a proč funguje člověk - a hlavně, jak může fungovat líp. A toto mají (světe difse!!) na triku ti, kdo umí češtinu. Ona je jazykem, který dovede najít optimální řešení v tom nejposlednějším okamžiku. To církev ví už od doby Husa, který pochopil skrytý vklad Cyrila a Metoděje jako první.
A já jako poslední. V jistém smyslu také první. Od konce.

Bitva se odehrála v našem podvědomí (v informačních vrstvách, kam se dostane "leda blázen" - a v následujícím čase se snad nové poznatky dostanou včas i do našeho vědomí.

Klausův projev 4.3.08 nám nabízí naději, že za mafiánskou škraboškou událostí v Česku by snad mohl stát i jiný "program", hodný velikosti a arogance (rozuměj také ve smyslu tvrdohlavosti) Klause. Velmi mě překvapil, uvidíme, jestli kamínek vytvoří vlnky, popř. lavinu.
Pan Lánský se také "pochlapil", díky za to.
Máme na to, situaci zvládnout s co nejmenší "ztrátou kytičky", víte, že samet tvoří malinké, vztyčené chloupky, kterých je tak moc, že nepíchají - hladí?. V mých vhledech se "po práci" dočkáme i hromádek legrace. Humoru z jinak chápaných slov, který má český člověk tak rád, který si pěstuje už od neolitu.
Neolit = Neo/lid - Matrix má i svou pozitivní tvář, jen nevím, kdy a jestli ji stačí ukázat.

156045

11.3.2008 8:04

RE: Ano

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 155879

Pěkně napsáno; jenom snad "achilova" by snad mělo být "Achillova". Nebylo by možné alespoň přibližně odkázat na ty určité lidi?

156245

7.3.2008 7:16

On to bohuzel zase takovy objev neni....

zalozak 210.?.?.?

Zase bych si tu totalitu tak neidelizoval [smích] To ze clovek znal sve obvineni dle nejakeho obskurniho paragrafu ci vedel jak dlouho bude (minimalne) sedet zase na veci tolik nemenilo. Kdyz rezim chtel tak ho mohl dostat kdykoliv... Zapadni staty maji jeden problem - chteji se stale tvarit jako pravni a proto zde mame ony "instituce" vyjimek...

Jinak z hlediska toho co se odehrava ... to je velmi stara finta. Jde to ruku v ruce s prijimanim myriady zakonu a dodatku ve kterych se nevyznaji ani specializovani pravnici .

Je to celkem jednoduchy figl... protoze kdokoliv muze kdykoliv byt potrestan (ci alespon zavren, vyslychan) za cokoliv a v zadnem okamziku si nemuze byt jist zda nekona nekde neco proti nejakemu zakonu ... stavaji se z lidi neuroticke ovce. Primy dusledek je jiz leta videt na "korporatnich" pracovistich firem... nikdo nikomu moc neveri, kazdy se drzi stranou a nikdo se s nikym moc nespolcuje.

To neni nic noveho pod sluncem ...

155884

7.3.2008 8:08

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 155884

No a teď si položme otázku, kdo za to všechno může? A vyjde nám ona stará známá dobrá věta- že ryba smrdí vždycky od hlavy. To znamená, že ty zákony, které tohle umožňují, tvoří poslanci. Byla tady diskuse, co se skrývá za slovem stát. Když se osekají všechny zbytečné věci, tak člověku zbude holá pravda, že stát je 200 poslanců, 80 senátorů, plus 20 ministrů. To je dohromady 300 lidí, kteří ABSOLUTISTICKY vládnou nad zbytkem společnosti, tedy 10 miliony lidí. Protože soudy by nemohly postupovat tak, jak postupují, kdyby pro ně nepřipravili poslanci a senátoři ty fašistické zákony, které to umožňují. Čili mi z toho stále vychází, že největší fašisti ve společnosti je těch 300 vládnoucích lidí.

Jinak co se týče minulosti bych nebyla až tak optimistická. Komunisti měli svůj zákon o pobuřování. Kdykoliv si zamanuli, tak někoho za to pobuřování zavřeli a mohlo to být prakticky za cokoliv. Za Rakouska-Uherska to taky nebylo zdaleka ideální, o čemž nám zanechal svědectví Hašek. Když se na ulici semlela jakási rvačka, tak Hašek pokřikoval na rváče, který tloukl policajta: Natři ho! U soudu se hájil, že pokřikoval: Spatři ho! Ale nic mu to nebylo platné, zavřeli ho na pár dnů do věznice.

155888

7.3.2008 8:39

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

JaJa 213.?.?.?

Reakce na 155888

Vážená paní Jarmilo,
možná Vám to bude připadat k smíchu, ale můžu Vás ujistit, že těch 300 lidí, jak jste vyjmenovala, jsou jen loutky na divadelním pódiu. Skutečná moc je vždy v zákoutí a tudíž je na místě otázka, kdo tahá za provázky (čtěte kdo "naše" politiky platí). Zastřelíte-li politika, nezmění se nic, protože jedna loutka se snadno nahradí. Zastřelíte-li p.Mrázka či někoho podobného, dostává to úplně jiný rozměr (vím, že to není vhodný příklad, protože i Mrázek nebyla ta velká ryba). A právě za to tam politici mají platy, jaké mají. Nezapomeňme, že slouží za
a) jako terč míto těch skutečných "vládců"
b) pro ostudu, protože normální člověk by se, s prominutím, pozvracel, kdyby věděl, jak ta naše "demokracie" funguje.

155902

8.3.2008 7:23

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 155902

Ano, s Vaším názorem souhlasím a ještě bych k tomu dodala toto: Těch 300 figurek, co se schovává za slovo STÁT a rozhoduje o životech nás, 10 milionů občanů, plní příkazy dvou skupin bossů: nadnárodních a místních. Nad příkazy globálních vládců se nediskutuje, musí se co nejdříve se plnit. To jsou příkazy typu radar, protikuřácké tažení, registrované partnerství a teď nově navrhovaný zákon- trestání rodičů, když dají pohlavek svému dítěti. Nad příkazy místních bossů se smí diskutovat, ale platí tam železné pravidlo, že kdo víc dá, ten vyhraje. A tak v případě Klause zvítězili ti, co víc dali a v případě mučení lišky zvítězila vlivná lobby myslivců, protože poslanečtí kašpaři od nich dostali víc, než od obránců týraných zvířat.

Někoho by mohlo napadnout, že tyto loutky by možná někdy mohlo trápit SVĚDOMÍ. Ne, svědomí je netrápí, protože právě z toho důvodu, že svědomí nemají, byli pečlivě vybráni do těchto vrcholných rozhodovacích funkcí. A když si člověk probere, z jakých poměrů pocházejí, tak je náhle vše jasné: nejlepší jejich kvalifikací je komunistická nebo estébacká minulost. Útěchou nám může být, že tato situace panuje ve všech postkomunistických státech- všude jsou v nich na vrcholových místech bezcharakterní postkomunistické loutky.

155999

8.3.2008 10:36

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 155999

Nejde o "komunisty", jde o prospěcháře. Po válce byl problém s konfidenty gestapa, kteří se dávali ke komunistům,...dnes se zase přidají třeba k Rockefellerovi...Možná, že to také přispělo ke konci komunismu, že to vlastně ani komunisti nebyli... Největší problém je, jak se lidská společnost může mentalitě prospěchářů bránit. Ti automaticky si vytvářejí mafie, vrána k vráně sedá, zákony si napíšou jak se jim hodí... Myslím jedině tak, že úplně všechno bude kontrolováno zdola...žádní "volení zástupci", kteří si dělají co chcou...lidé musí rozhodovat úplně o každé věci...Musí v tomto směru dospět, jinak se těch lidí nezbaví.
A jako mentalita stvořená pro prospěcháře je nejmenovaná mentalita: být neustále nahoře, "jsem vyvolený", "vše je relativní =tedy manipulovatelné jak chceme my", a dělá jim dobře žít v neosobních strukturách, říkají tomu "magie". Jako parazit když musí vnějškově přijmout určité vzorce, které jsou pro něj ale jen vnější...a dělá mu dobře se pohybovat v těchto prázdných neosobních strukturách, ale přitom si u "srdce" myslí úplně něco jiného... a jejich neuvěřitelný pocit sounáležitosti...no prostě mafie prospěchářů, vampýrů, žije z té negativní energie, provokací...jak si to kdo nazve. Když se na některé typy podíváte (Wolfowitz..), tak pojem upír vás napadne automaticky...Operace uší tomu trochu pomůže...
Co se týká lišek, tak ve Vídni žijí v městském parku. I hned za městem, na Kahlenbergu jsem je několikrát viděl...i normálně na poli...jednou šla jedna dokonce do vesnice. A když to tady někomu vykládám, tak na mne zírá a zeptá se: "v Alpách?" nebo "nebyla vzteklá?"...A připadáte si jako Marco Polo. Poznáte jak je složité někdy sdělit i úplně jednoduchou věc, kterou si každý může ověřit...jak pak mohou lidé hledat pravdu, když je nezajímá? Když se to nenaučí na normálních věcech, té poctivosti bádání, jak se mohou orientovat ve věcech, které si už tak snadno ověřit nemohou?
Jinak co se týká lobby, tak kdo by chtěl mít povolání řidiče (B,C,E), tak ať se zapíše do autoškoly do dubna...Pak to bude stát 40 tisíc...

156010

8.3.2008 13:33

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Kodl21 85.?.?.?

Reakce na 156010

Tu cenu získání řidičského oprávnění zvýší co ? Na to má vliv nějaký připravovaný zákon ?

156022

11.3.2008 18:58

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 156022

Bude se platit za profesní průkaz. Tedy za autoškolu, a pak za 40 tisíc ještě absolvovat dvouměsíční školení na profesní průkaz. Naštěstí je poslední prováděcí předpis z ministerstva, že do konce října mohou autoškoly ještě, pokud chtějí, fungovat postaru. Řidiči z povolání, kteří ale profesní průkaz nemají si ho budou muset udělat, teď je to ještě kamarádsky za tisícovku, ale pak to bude byrokratický nesmysl za 40 tisíc, který bezpečnost na silnicích stejně nezvýší. Média o tom myslím ani neinformují...a spousta řidičů z povolání ty profesní průkazy nemají...

156289

9.3.2008 8:57

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 156010

Ano, jde o prospěcháře, ale kupodivu vždy s komunistickou nebo estébáckou minulostí. Ať si proberete kteroukoliv z těch našich vládnoucích figurek, tak to prostě tak je. Bránit se proti mafii prospěchářů lze jedině zavedením přímé demokracie, a té se oni brání zuby-nehty. Vždyť zde dodnes nemáme ani tu pitomou přímou volbu prezidenta. Ano, „volení zástupci“ to je ve skutečnosti ta nejhorší svoloč, která se nám, většinovému obyvatelstvu vysmívá do tváře. Možná, že semtam se mezi nimi nachází i nějaký slušný člověk, ale ten se tam dostal jen omylem. Zatím ale nevím o jediném slušném člověku.

Pokud snad existují lidé, kterým bylo již v raném dětství vsugerováno, že jsou bohem vyvolení, tak na to ať zapomenou. Jsou z hlediska vesmírných zákonů tak leda velké, vyvolené hovno.[velký smích] Že musím tedy být tak sprostá. Jsou jen ve stejné pozici jako křesťani s vymytými mozky, muslimové s vymytými mozky, budhisti s vymytými mozky, zkrátka jako všichni lidi světa, kteří mají vymyty mozky nějakým světovým náboženstvím, tak jak to náboženští hodnostáři potřebují. Všichni tito nekriticky věřící lidé jsou jen kvalitní manipulovaní otroci moci, svých náboženských vůdců. Já jsem taky věřící, ale věřím si na co chci já sama, nikdo nemá šanci mnou manipulovat.

Pokud se někteří lidé cítí vyvolení, přestože ani v žádného boha nevěří a dělají ostatním občanům peklo na Zemi, tak to jsou obyčejní zmrdi, duševní mrzáci, odborně řečeno- deprivanti. Když jsou tito deprivanti jen účelově spojeni za účelem nelegálního získávání majetku, tak vůbec nejsprávnější název pro ně je- mafiáni, organzovaní zločinci.Co z toho měl Truman, když zavinil smrt statisíců nevinných civilistů, jen aby si vyzkoušel účinky atomovky?

Co se týká lišek, tak právě schválení jejich mučení mě přesvědčilo o tom, že nám vládnou deprivanti. Víte, řadoví občané nemají čas všechno sledovat, protože musí pořád pracovat. Ale kdyby měli možnost o zákonu o liškách hlasovat, tak jsem přesvědčena, že na celé čáře by zvítězil zákon, aby se jejich mučení zakázalo. Ať už jde k čertu ta zastupitelská demokracie!!!!!

156098

7.3.2008 12:17

RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....

Paulito 193.?.?.?

Reakce na 155888

Jak jste to prokoukla - bozska prostoto !!!
Nenapadlo Vas nekdy, ze tento stat neridi ani prezident, ani vlada, ani ti zmineni poslanci ?? Ze jsou to jen nekym placeni a dosazovani kaspari ?!

155928

7.3.2008 7:07

Iluze a realita

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Žijeme v SIOKRATICKÉ totalitě. Ne že by k revoluci došlo náhle a bez našeho vědomí. Ta revoluce proběhla v listopadu 89 a sametová byla právě proto, že korýtka pro nové mocipány byla již předem připravena. A že ti studenti a lidi cinkající klíčema pro pravdu a lásku chtěli něco jiného? Komu na tom záleží? Hodili se. Iluze, že si lidé vládnou sami a mají tzv. svobodu je součástí celkové strategie.
Něco se v poslední době zvrtlo. Začíná být vidět to co se dřív dařilo tak dobře skrývat. Televize nás krmila frázemi o svobodě a demokracii , americká studia produkovala filmy o zlých islámských teroristech a statečných amerických exportérech demokracie. Konec konců pohádky o hrdinech a padouších si pamatujeme i z dob ještě dřívějších. Čeští vojáci v ruských beranicích a uniformách pronásledující v bolševickém Československu hrdinné americké agenty. Taky jste se smáli vizi amerických tvůrců, jak si vlastně naši zemi představují? Taky se přestáváte smát, když si zpětně uvědomíte že vlastně nešlo o pomýlenou vizi ale o účelovou mediální manipulaci? No v dnešní době jsou ti zlí někde na středním východě a človíček jim to dál baští. Jenom už to přestávává být směšné. Lidé umírají a svět začíná vidět ty, kteří stojí v pozadí. Někdo nás do této války přímo zatahuje. Naše děti jsou jejich budoucími vojáky. Budoucí hrdinové pro zinkové rakve. Něco se jim v poslední době zvrtlo a lidé vidí rozpor mezi ideologií a realitou . Záplava propagandistických děl nestačí krýt realitu a je třeba začít více využívat metodu biče. Ještě aby se nám ty neřádské myšlenky dostaly k širší skupině našich oveček. Je třeba kontrolovat i to poslední místo ke svobodné diskuzi. Internet. ADL potažmo LPA je velmi aktivni v boji proti tzv. závadným webům a zavádění cenzury na diskuzích. Kam to půjde dál?

155885

8.3.2008 14:11

RE: Iluze a realita

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155885

PERFEKTNÍ, dokonale vystiženo.

156024

7.3.2008 7:50

Svoboda slova?

pdmlynek 66.?.?.?

Já politickou korektnost odsuzuji také. Zdá se mi to špatné. Politická korektnost je hrozná nejen v Evropě, ale i USA. Je to hnus.

Každý by měl mít právo říct Arbeit macht frei, nebo že je někdo více nebo méně „opálený”. Nejen to, ale každý by měl mít právo se nebát vyslovit co chce. Jestliže někdo chce hajlovat, nebo slavit Hitlerovy narozeniny, nebo nosit hákové kříže na klopě nebo říkat že negři jsou všichni stejní.

Ale v případě propuštění někoho z práce, to odsuzovat nemůžu. Když někdo mluví v práci, za zaměstnavatele, tak se musí chovat jak si zaměstnavatel přeje. Zaměstnavatel přeci může vyhodit kohokoliv kdykoliv z jakéhokoliv důvodu. Z jakéhokoliv důvodu. A nebo bez žádného důvodu. Připadá mi to šílenost vyhodit někoho kdo řekl Arbeit macht frei, ale toto je jeho věc.

155889

7.3.2008 7:51

RE: Svoboda slova?

Saša 74.?.?.?

Reakce na 155889

>Já politickou korektnost odsuzuji také.

>Ale v případě propuštění někoho z práce, to odsuzovat
>nemůžu. Když někdo mluví v práci, za zaměstnavatele, tak
>se musí chovat jak si zaměstnavatel přeje. Zaměstnavatel
>přeci může vyhodit kohokoliv kdykoliv z jakéhokoliv důvodu.
>Z jakéhokoliv důvodu. A nebo bez žádného důvodu.

I proto, že je černý? A neodporujete si?
Myslím, že tomu zatím v žádné civilizované zemi doslova tak není [mrknutí jedním okem]
Snad na štěstí... [zmaten]

155891

7.3.2008 8:08

RE: Svoboda slova?

pdmlynek 66.?.?.?

Reakce na 155891

>>... Zaměstnavatel přeci může vyhodit kohokoliv kdykoliv z jakéhokoliv důvodu.

>Z jakéhokoliv důvodu. A nebo bez žádného důvodu.
>
>I proto, že je černý? A neodporujete si?
>Myslím, že tomu zatím v žádné civilizované zemi doslova
>tak není [mrknutí jedním okem]

Ách jo. Samozřejmě že jsou vyjímky, kdy člověk nemůže být vyhozený. Nemůže být vyhozený jestliže by šlo o rasové diskriminizaci. Nebo jestliže má smlouvu. Nebo jestliže vyhazování by bylo za whistle blowing. Nebo jestliže to je zlomyslné a tím člověka okradne (jestliže člověk je vyhozen týden než by měl jít do důchodu, a tím pádem stratí odměnu nebo část důchodu, tak by mohl soudit).

Jo, jsou situace kde není možné člověka propustit, ale většinou není potřeba mít žádný dobrý důvod.

155896

7.3.2008 10:42

RE: Svoboda slova?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 155896

pdmlynek - pravny poriadok kazdeho statu je iny takze nemozte takymto primitivnym sposobom zjednodusovat a pausalizovat. neviem ci sa snazite vykladat normy platne v juesej (hadam podla pouziteho slangu) ale napriklad v slovenskej republike plati zakonnik prace ktory v ustanoveniach §59 - 84 popiera vsetko co ste uviedli vyssie (aj ked mi niektore jeho ustanovenia ako zamestnavatelovi tiez nevyhovuju tak som povinny ho respektovat). takze bud zamerne klamete alebo sa snazite vysvetlovat veci o ktorych prakticky nic neviete.

155911

7.3.2008 10:58

RE: Svoboda slova?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 155911

Pan mlýnek nám tu předestírá svůj deprivantský názor na to, jak by podle něj měl fungovat kapitalismus, nějaké zákony velkoryse ignoruje.

Jen trochu OT - velmi zajímavá polemika na BL mezi Valachem a Koukolíkem ve věci "kapitalistické racionality". Skutečně lahůdka, doporučuji.

155918

8.3.2008 13:40

RE: Svoboda slova?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155918

>deprivantský názor... jak by podle něj měl fungovat kapitalismus

---nejde o deprivantský názor, ale o JEHO názor, a na ten má právo, ačkoliv je zřejmě odlišný od tvého.
Lidé z bývalého "socialismu" a nakažení rozvnostářstvím a takzvaně sociálními vymoženostmi, mají dojem, že kapitalismu je zlý, a kapitalista jejich nepřítel, nebo alespoň protivník. Ale není to mu tak - kapitalismus je přirozený řád (jen nějakým slovem pojmenovaný) a kapitalista je něčí dobrodinec, protože si dokázal zorganizovat nějaké podnikání, má podnik, získal si zakázky, zajistil si smlouvy, tvoří hodnoty, platí daně, tedy plní státní rozpočet, díky němu je obecný rozvoj společnosti, a dokonce (nejen pro svůj prospěch!!!) zaměstnává lidi, dává jim něco - práci a peníze. Ovšem zcela se ztratila vděčnost za tu práci, za možnost uživit sebe a případně i svou rodinu, ale bere se to samozřejmě, a dokonce kapitalistovi někdo chce uměle a pokřiveně diktovat, jak to musí dělat, byť je to čistě jeho věc!!! Jenže nejde o nic jiného, než o vztah mezi někým, kdo dává práci (třeba dočasně) a někým, kdo ji chce. A někým, kdo práci dělá, a nějakou smluvenou odměnu za to chce. Je to vztah Z PRINCIPU nerovný, a bude to tak vždy. A ten vztah může být (podle obecných zásad spravedlnosti) přerušen nebo ukončen. Kdykoliv. A že se to někomu nelíbí? Ať se tedy zajistí, nějak-jakkoliv, a nebo ať si to dělá ve svém podniku podle svého - vždyť může! V kapitalismu může každý, kdo na to má (nápad, schopnosti, usilovnost). Ale pokud na to někdo nemá, tak ať si nevyskakuje a nesnaží se ze své slabší pozice někomu něco diktovat. Pak to vede k revolucím, a to je de facto zlodějna, násilí a utrpení pro všechny... úpadek a rozvrat.

156026

8.3.2008 21:16

RE: Svoboda slova?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156026

Nechte si své názory, já vám je neberu, ale promiňte - diskutovat se dvěma deprivanty najednou mě nebaví dvojnásobně. Deprivantství je mimochodem taky jen nějakým slovem pojmenovaná vlastnost, kterou tu Vy a mlýnek názorně demonstrujete...

156067

9.3.2008 0:23

RE: Svoboda slova?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 156067

No ještě, abys mi chtěl můj názor brát! [chechtot]
Označení deprivant se ani bránit nebudu, protože vychází od anonyma, nejspíš pubertálního, který se tento termín právě někde dočetl, a teď má nutkavou potřebu si jej vyzkoušet... a nadužívá ho. Kdybych navíc chtěl být stejně bezduchý jako ty, otočil bych to na tebe - bylo by to ovšem laciné a hloupé, jako je to i od tebe, kterýžto samozřejmě nemůžeš o mém (ne)dostatku jakéhokoliv druhu nic vědět [smích]
Jinými slovy jsi šášula, který jen dělá ramena, ale na solidní věcnou odpověď se nezmohl.

156077

10.3.2008 15:27

RE: Svoboda slova?

hc 194.?.?.?

Reakce na 156026

>kapitalismus je přirozený řád
Velice jsem se pobavil. Ještě před sto lety tu vládnul arcipán (Franta Procházka se jmenoval, nebo tak nějak), který za přirozený řád považoval feudální absolutismus. A svým privilegovaným postavením v tomto řádu byl podle svého přesvědčení obdařen přímo od Boha. To už tak bývá, že vládnoucí kasta vydává svůj řád za absolutní, daný Bohem nebo přírodními zákony. Najde se vždycky i dost trumberů, kteří tomu věří.

156185

10.3.2008 21:28

RE: Svoboda slova?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 156185

Já se nebavím o názvu a o nějakých definicích praotců-komoušů, ale o podstatě - že někdo má nápady, odvahu, píli a vůli, vlastní či zajistí si výrobní prostředky a vede lidi (dává práci a za ni nějak odměňuje), a druzí jsou ti méně nadaní, méně schopní, méně majetní, neschopni vlastního nápadu a už vůbec ne jeho realizace. Těch prvních je méně, a říká se jim kapitalista (nebo prezident, ředitel, majitel, prokurista, předseda správní rady...) dříve továrník, statkář, feudál, otrokář atd. A těch druhých je vždy spousta, a ti jsou najímáni na práci nebo k plnění nějaké funkce - říká se jim dělníci, rolníci, dříve proletariát, nevolníci, otroci atd.
Už tomu rozumíš? Už chápeš, že tento systém si nevymyslel ani Marx, ani Lenin, dokonce ani "zlotřilý" kapitalista či feudál, ale že se to občas jen jinak jmenuje, jsou tam drobné odchylnosti, ale že to funguje v zásadě pořád stejně, vychází to z podstaty věcí, právě proto, že to tak fungovat má, a že je to tak normální, p ř i r o z e n é ? (je to dané růzností lidí a přírodními zákony o menšině dobrých a většině průměrných a podprůměrných, a taky známými a jednoduchými pravdami o chytrosti, sobectví, chamtivosti, hlouposti, hladu a potřebách, atd.). Jsou lidi, co zaměstnávají (chystají práci jiným), a druzí, co jsou zaměstnáváni, dělají nachystanou práci za část zisku.
A kdybys tomu náhodou přesto pořád nerozuměl, zkus někomu říct, aby ti to několikrát, znovu pomalu přečetl. Pokud bys nepochopil ani pak, tak se netrap - asi na to nemáš hlavu.

156208

11.3.2008 11:27

RE: Svoboda slova?

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 156208

"Ale pokud na to někdo nemá, tak ať si nevyskakuje a nesnaží se ze své slabší pozice někomu něco diktovat. Pak to vede k revolucím, a to je de facto zlodějna, násilí a utrpení pro všechny... úpadek a rozvrat."

To cituji vás. To vyskakování si a snaha někomu diktovat je úplně p ř i r o z e n é a je to součást téhož řádu, kterým se oháníte. Každý se totiž snaží prosadit jak umí. Popřel jste sám sebe. Udělejte si pořádek v hodnotách.

156258

11.3.2008 16:46

RE: Svoboda slova?

google 84.?.?.?

Reakce na 156208

pan 2krats, tie vase poucky o kapitalizme su sice dojemne, ale maju s realitou tolko spolocneho,
ako realny, sionisticky bolsevizmus 50-tych rokov so serialmi od Jaroslava Dietla.
pri sucasnom, nefungujucom, mafistickom, financnom systeme, ktory tu dnes mame
sa v ziadnom pripade nejedna o to, kto ma, ako vy pisete:
nápady, odvahu, píli a vůli, vlastní či zajistí si výrobní prostředky a vede lidi,
skor sa jedna o to, kto ma kde stryka, kto ma spravny povod, kontakty alebo
kto ma pristup k lacnym peniazom, kreditom.
a pod tarchou tohto systemou trpia aj ti vasi vysneni kapitalisti.

vysvetlim vam to na jednom bajecnom priklade z Polska.

najväcsia statna poistovna PZU, akciova spolocnost, mala byt sprivatizovana.
samozrejme, ze jednou zidovskou skupinkou, ktora si hovorila Eureko
a mala sidlo na Kaymanskych ostrvoch a postovu schranku v Luxemburgu.
kedze nemali vlastny kapital (alebo ho nechceli ho pouzit), rozhodli sa,
ze si PZU kupia za peniaze, ktore si pozicaju od banky, ktore patrili PZU.

to je asi tak, ako ked sa za vlastny ocas vytiahnete z bahna.

kedze ale vtedy vladli v Polsku dvojcata Kaczynski a im trochu osud polskych zaujmov lezal na srdci,
tak ten podvod v poslednej chvili stopli. teraz, ked sa dostal v Polsku k moci kandidat europskej unie,
protezant us-rakiet na polskom uzemi a milacik zidovskej tlace v Polsku,
chlap s typickym polskym menom Donald Tusk,
sa ta podarena grupka rozhodla zazalovat Polsko na odskodne vo vyske 1 miliardy € za to,
ze im prekazili ich zidovsky handel. ich pravnici to samozrejme sformulovali inac,
ale nova polska vlada sa uz prostrednictvom opatrnych vyhlaseni,
roznych sekretarov ministrov v tlaci ponahlala vyjadrit, ze zalobu rozumie.
v prvej instancii uz aj vyhrali.
rozumiete aj vy?

156278

11.3.2008 18:53

RE: Svoboda slova?

coromoro 84.?.?.?

Reakce na 156278

Donald Tusk spoluzakladatel Občanské platformy (Platforma Obywatelska - PO)
PO je liberálně-konzervativní strana, kterou v lednu 2001 založili bývalý ministr zahraničí Andrzej Olechowski, maršálek Sejmu Maciej Płażyński a Donald Tusk.
[cool] Andrzej Olechowski [vyplazený jazyk] pravidelný host přátelské rozpravy našich loutkařů tzv. Bilderberg konferencí.

Seznam hostů např. roku 2006 na http://www.bilderberg.org/2006.htm, mužete si tam projet seznamy hostů i za posledních pár let a pan Andrzej Olechowski je tam více jak doma. Takže asi tak. [velký smích]

156286

7.3.2008 16:09

RE: Svoboda slova?

pdmlynek 66.?.?.?

Reakce na 155911

>pdmlynek - pravny poriadok kazdeho statu je iny takze nemozte
>takymto primitivnym sposobom zjednodusovat a pausalizovat. neviem
>ci sa snazite vykladat normy platne v juesej (hadam podla
>pouziteho slangu) ale napriklad v slovenskej republike plati
>zakonnik prace ktory v ustanoveniach §59 - 84 popiera vsetko co
>ste uviedli vyssie (aj ked mi niektore jeho ustanovenia ako
>zamestnavatelovi tiez nevyhovuju tak som povinny ho respektovat).
>takze bud zamerne klamete alebo sa snazite vysvetlovat veci o
>ktorych prakticky nic neviete.


Já si uvědomuji že každý stát to má jiné. Proto jsem jen popsal že existují vyjímky, a uvedl jsem pár příkladů o kterých vím. Já si uvědomuji že se zákony pořád mění a co bylo proti zákonu včera třeba není dneska.

Já taky chápu že to není tak jednoduchý jak to popisuji. Není to protože to neznám (i když přiznám že neznám jak to chodí na Slovensku), ale protože to nemá smysl zde rozbírat. Toto není právnická website, ale jak Vladimír píše, „politicky nekorektní webzine“. Co je podstatné je co Vladimír napsal, a co je jeho názor na pravdoláskovců, a názor na věc jiných čtenářů. Jeho názor je že je to špatné že lidi se vyhazují z práce za maličkosti jako za slova „Arbeit macht frei“. Můj názor je, že i když sice každý má svobodu slova, tak i přesto ho může zaměstnavatel vyhodit, protože zaměstnavatelové mají právo (mimo pár vyjímek) vyhodil lidi z práce jak se jim líbí.

Zajímá mě Váš názor, protože to vypadá že se vyznáte v zákonech. Jak je to tedy na Slovensku? Může zaměstnanec vyhodit pracovníka za slova „Arbeit macht frei”? Nebo je svoboda slova pracovníka chráněná do takové míry, že nemůže být propuštěný?

155941

8.3.2008 13:58

RE: Svoboda slova?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155911

Zákoníky práce jsou jen umělá věc. Pokud máš rozum, musíš to vnímat - že se prostřednictvím takových slintů snaží někdo třetí direktivně vstupovat do vztahu mezi jinými dvěma, totiž zaměstnavatelem a zaměstnancem.
Nikdo se nemusí nechat zaměstnat někým, proti němuž něco má, nebo o němž má nějaké pochybnosti. Jakým právem ale někdo s nechutí jde pracovat, s nenávistí k nadřízeným pracuje, a ještě by jej chtěl dirigovat přes zákoníky práce? Nějakým lobbyngem deformovat jasně nerozvnoprávný vztah... Vždyť lidé si nejsou, a nikdy nebudou, rovni! Každý jsme jiný.

156027

8.3.2008 13:35

RE: Svoboda slova?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155889

>A nebo bez žádného důvodu. Připadá mi to šílenost vyhodit někoho kdo řekl Arbeit macht frei, ale toto je jeho věc.

---jenže tady byl právě důvod řečen! a to ve všech těch případech podobný... má společného jmenovatele: souvisí s ŽlDY, jejich hysterií a fanatickým sionistickým nesmyslem o vládě nad světem (potažmo o poslušnosti jiných, a to klidně i násilím, a samozřejmě skrytou i nepokrytou lží).
Není to důvod k zamyšlení? Kdo to je, o co mu jde, jak na to jde, a po kom jde? Podle mě to důvod k zamyšlení je. Podle mě jde po nás. -A co my na to?

156025

7.3.2008 8:33

Ciny a plna zodpovednost

pdmlynek 66.?.?.?

Nikdy v dějinách totalit člověk nebyl trestán za neúmyslné gesto.

Ne. Toto je omyl. Samozřejmě že mens rea je velice podstatné když se určuje vina zatčeného. Za mnoho činů aby člověk byl odsouzený, tak musí být dokázáno že byl cílovědomý, za jiné se musí dokázat že byl nedbalý, za jiné že byl úmyslný, za jiné že byl jen bezohledný, atd. Každý čin má určitou úroveň mens rea.

A ano, jsou činy, za které člověk jen odsouzený, na které nezáleží jakou má mens rea. Říká se tomu „Plná odpovědnost”. Jestliže projedete na červenou, tak jediné co se musí dokázat je, že jste tím projel. Je to jedno jestli jste to udělal cílovědomně, nebo protože jste nedával pozor, nebo i přesto že jste dával velice velkou pozor se vám to stalo. Dalši plné odpovědnostní kriminální činy jsou např. pohlavní zneužení, nebo děláte ultrahazardní věci (jestliže vaše fabrika vyrábíte dynamit vedle školy, nebo máte zoo s šelmami, tak je to jedno jak jste opatrný: jestliže fabrika vybouchne a zabije děcka nebo vám uteče lev a zabije člověka, tak jste vinný).

155893

7.3.2008 10:27

RE: Ciny a plna zodpovednost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 78.?.?.?

Reakce na 155893

pdmlynek - pan ma bud zvlastny velmi svojrazny vyklad prava alebo je to s emerickou spravodlivostou horsie nez som si doteraz myslel. budem sa vyjadrovat len za slovensku republiku (zakony statov na uzemi ktorych sa nepohybujem nemusim dodrziavat takze su mi srdecne ukradnute). jedine s cim mozem suhlasit je rozdelenie trestnych cinov na umyselne a nedbalostne inac je vsetko co ste napisali vyssie zvast.

btw.do akej miery je emericky majitel zoologickej zahrady trestne pravne zodpovedny za to ak mu teroristi prepadnu objekt zmasakruju pocetnu ochranku vypacia mreze a vypustia leva ktory potom utecie a nasledne zozerie deti prave vychadzajuce zo skoly? bol dostatocne opatrny ked na strazenie zoo najal 20 ludi s rucnymi zbranami alebo si mal najat agenturu ktora by dodala 50 ludi so zbranami automatickymi? stacia mreze ocelove alebo je potrebny titan? - obavam sa ze takto daleko ani us pravny system nejde a cele je to len vas popleteny nazor.

155914

8.3.2008 2:19

RE: Ciny a plna zodpovednost

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 66.?.?.?

Reakce na 155914

>pdmlynek - pan ma bud zvlastny velmi svojrazny vyklad prava alebo
>je to s emerickou spravodlivostou horsie nez som si doteraz
>myslel. budem sa vyjadrovat len za slovensku republiku (zakony
>statov na uzemi ktorych sa nepohybujem nemusim dodrziavat takze
>su mi srdecne ukradnute). jedine s cim mozem suhlasit je
>rozdelenie trestnych cinov na umyselne a nedbalostne inac je
>vsetko co ste napisali vyssie zvast.


Pane anonyme: když na Slovensku Vás zastaví policajt za to že jste přejel křižovatku na červenou, musí dokázat u soudu že jste projel křižovatku úmyslně, nebo nedbalostně? Nebo musí jenom dokázat že jste tu křižovatku přijel na červenou?

Je mens rea prvek tohoto přestupku? Jestliže ne, je to možné jen říct u soudu: „já tu červenou neviděl”, a tak Vás propustí?

Napište.

155976

10.3.2008 8:16

RE: Ciny a plna zodpovednost

Wilonix 212.?.?.?

Reakce na 155976

Čistě teoreticky. Pokud budete stát/přijíždět na křižovatce a za vámi pojede automobil (osobní/nákladní to je jedno) a vy ze stylu jeho jízdy pochopíte že nezvládl řízení a nemá šanci dobrzdit necháte si urazit 1/2 auta a nebo se rozjedete i na tu červenou? Berte to čistě jako hypotetickou možnost (i když vzhledem k psychyckému stavu některých dnešních řidičů ne nereálnou). Jaká je pak vaše míra zavinění a kdy by došlo k napáchání vetší škody?

156172

12.3.2008 19:22

RE: Ciny a plna zodpovednost

pdmlynek 66.?.?.?

Reakce na 156172

>Čistě teoreticky. Pokud budete stát/přijíždět na
>křižovatce a za vámi pojede automobil (osobní/nákladní to
>je jedno) a vy ze stylu jeho jízdy pochopíte že nezvládl
>řízení a nemá šanci dobrzdit necháte si urazit 1/2 auta a
>nebo se rozjedete i na tu červenou? Berte to čistě jako
>hypotetickou možnost (i když vzhledem k psychyckému stavu
>některých dnešních řidičů ne nereálnou). Jaká je pak
>vaše míra zavinění a kdy by došlo k napáchání vetší
>škody?

Toto je velice častý druh otázky v kriminálním právu.

Jestliže podezřelý by měl být u soudu odsouzený a potrestaný, tak prosekurátor musí dokázat že podezřelý splnil všechny prvky krimináního činu. Příklad: dejme tomu že v zákoně je napsáno že člověk je vinný z vraždy jestliže „cílovědomě usmrtí jiného“ (jo, vím že to je víc komplikované, ale toto je jen ilustrace). Takže prosekurátor musí dokázat že to odsouzený udělal cílovědomě, že druhého usmrtil, a že to byl jiný. Jestliže jiný byl zabitý omylně, tak nejde o cílovědomnost, a podezřelý nebude odsouzen za vraždu. Jestliže nenašli tělo zabitého, tak je to těžké dokázat že jiný byl zabitý, a tak podezřelý nebude odsouzen za vraždu. Jestliže čin zabil psa nebo sebe, tak nejde o jiného, a podezřelý nebude odsouzen za vraždu.

Takže aby někdo byl odsouzen musí prosekurátor dokázat u soudu že všechny prvky kriminálního činu byly splněny.

Ale existuje ospavidlnění. Toto je když všechny prvky kriminálního činu byly ustanoveny, tak podezřelý může uvést důvod proč by neměl být odpovědný. Např., sebeobrana. Takže jestliže podezřelý cílovědomě usmrtí jiného, ale podezřelý pak dokáže že splnil všechny prvky sebeobrany, tak nebude odpovědný za ten kriminální čin.

Ve vašem případě v některých jurisdikích by řidič nebyl odpovědný za tento čin. Ospravidelnění může být uvedeno jako nátlak, nebo nutnost. Jaký druh Ospravidelnění to je na Slovensku nevím, ale doufal bych že nějaký existuje.

156389

7.3.2008 9:03

realita a iluze

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Nejspíš bude ještě hodně dlouho trvat než lidé i uvěří, že to co se děje je skutečné. Bohužel platí, že to co dávali v televizi je pravda (i kdyby to byla sebevětší kravina) a to co v televizi není prostě neexistuje (i když to máme přímo před nosem neuvěřime).Kdo ovládá média může manipulovat s veřejným míněním i historií. Ten kdo vlastní tyto zbraně pak ovládá svět. 
I když už pár lidí i uvěřilo svému úsudku a rozpoutali vnitřní revoluci proti své bedýnce v obýváku přesto mají strach. Mají strach i přesto, že znají svá práva. Právo na svobodu slova a projevu, právo na svobodu vyznání. Schovávají se pod kapuce svých bombrů. Co kdyby náhodou někde v Plzni v davu poznal jejich chlebodárce jejich tvář? Mohli by přijít o práci a z čeho by pak spláceli své půjčky ??? Museli si půjčit na nový počitač, LCD, auto a dům. Nutně to vše potřebovali a naštěstí máme v demokracii tak milé pány bankéře, kteří nám na to vše půjčí za minimální úrok. Splácíme, splácíme a bedýnka nám dál servíruje dílka zobrazující luxus konzumu. Reklamy, reklamy a reklamy. Jsme lamy co si denně uvědomují co vše ještě potřebují a nemají. Dávají nám naše sny a my si půjčujeme dál. Nepřipadáte si někdy jako otroci svých hodných bankéřů? Peníze jsou modlou. Bez peněz nejsme nic. Košer je i prodat své tělo. Pornohvězdy nám bedýnka také servíruje jako na běžícím páse. Když může ona a ještě je slavná co bych nemohla já ?! Jen chvilku, jen ze začátku a pak se na vše zapomene. Nezapomene. Stačí jednou prodat své tělo a ztratíte i svou duši. Takové stáděčko bez morálky a hrdosti, to se to pak vládne.
„Uděláme z nich své otroky a z jejich žen kurvy“. Tato myšlenka byla v jedné zakázané přes sto let staré publikaci. Falzifikát? No musím podotknout, že autorům tohoto „falzifikátu“ jejich předpověďi a strategie fungují dokonale.

155898

7.3.2008 9:46

som sa teraz od strachu uplne...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

minule som zakrucal ziarovku, ta predchazajuca uz dozila, teraz som z hrozou zistil co som to vlastne spravil a dufam ze sa neasniel ziadny dobroprajny svedok, pretoze by som sa z toho uz nevysekal
[chechtot]

155904

7.3.2008 10:06

RE: som sa teraz od strachu uplne...

Kevin 78.?.?.?

Reakce na 155904

>minule som zakrucal ziarovku, ta predchazajuca uz dozila, teraz som z hrozou zistil co som to vlastne spravil a dufam ze sa neasniel ziadny dobroprajny svedok, pretoze by som sa z toho uz nevysekal

> [chechtot]

Srandy kopec. Ale pry jsou na svete skutecne zeme, kde vymenit zarovku nebo zasuvku bez licence elektrikare je minimalne prestupek. A k nam to pomalu dorazi taky. Uz bylo nekolik pokusu dostat do zakona povinne revize elektriky kazdych par let i v soukromnych bytech a domech. Pokud to projde, pak na takove svetlo u kralikarny si bude muset Pepa ze vsi pozvat projektanta, elektrikare a nakonec jeste revizaka. A beda pokud si to svetlo nataha sam. Pojistovna mu nepojisti barak a CEZ odpoji elektriku... [naštvaný]

155906

7.3.2008 10:10

RE: som sa teraz od strachu uplne...

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 155904

Nemáte se čeho bát, jen klid. Pokojný spotřebitel je vítán. I když s tou žárovkou… Byla úsporná??? Jestli ne , tak abyste nenarazil. V některých zemích ji zákon zakazuje. Pozor na to.

Ale pokud se budete pohybovat mezi pokojným pracovištěm, pokojným supermarketem a televizí ve Vašem pokojíku, můžete se bát jen nešťastné shody náhod. Bohužel pravděpodobnost „nešťastné shody náhod“ narůstá s množstvím životních úkonů, které se „zákoník“ snaží řídit. Dnes jsou to téměř všechny (možná snad dýchání je zatím ponecháno bez kontroly). [mrknutí jedním okem]

155907

7.3.2008 9:28

křeč

henrypes 81.?.?.?

Je to tak a ne jinak.Lidé si užívají krás konzumu a co se kolem nich děje je putna,nebo radši ftipkují na tyto témata,protože vědí že nic nezmění.
Mě tato letargie většiny vadí.Měli bychom býti aktivní v tom co se nám nelíbí a říci svůj názor nahlas a hlavně venku,né o tom jen psáti.pořád je to u nás dobré.USA staví pro své oponenty koncentráky.
Můžeme říci svůj názor třeba 15.3.08 v Praze na hradě

155905

7.3.2008 10:30

RE: křeč

KILLROY 195.?.?.?

Reakce na 155905

"muzeme rict svuj nazor nahlas a hlavne venku"

no... to tahate za ten najkratsi povraz aky len mate. Nahlas tento siokraticky rezim kritizuju skupiny ktore su ako-tak organizovane a maju svoju zakladnu (ludia okolo odpor.org alebo slovenska pospolitost) a nezda sa ze by to malo nejake vysledky. Na co konkretne by ste poukazali? Uz len za tu hlasku o koncentrakoch v USA pre oponentov by Vas rozprasili v akejkolvek diskusii. a kedze Klaus je v zoznamoch ved-viete-koho v ceskej kulture, a je dost mozne ze aj slobodomurar, tak si len podkopavate svoju poziciu. dokonca verejne. Ze sa kariera skonci krachom ani nemusim spominat..

Ako bolo v hornom prispevku - poslanci su "loutky"... ked uz ide o strielanie zodpovednych, tak to musi byt the man behind the curtain. Citatelia zvedavca.org alebo ini open-minded vedia kto to priblizne su. Kazde gesto okrem molotova pod auto, prip. cez okno beru ako priatelske gesto.

155908

7.3.2008 10:39

Orwell o tom psal.

Petr Řehák 195.?.?.?

On o tom Orwell psal .. sice ne primo, ale psal. Me to dost pripomina metaforu newspeaku. Proste slovo "opaleny" je zavadne pokud ho pouzijeme na nekoho kdo ma geneticke dispozice se rychleji a siteji opalit. Za nedlouho bude slovo "opaleny" zavadne samo o sobe. Zrovna tak jako je uz ted zavadne predpazeni pravice samo o sobe bez doprovodneho vykriku "hail hitler". Dokonce se nemuzou predpazovat ani obe ruce naraz protoze nedavno jsem nekde zahledl fotku tusim fotbalisty jak predpazenyma rukama (obema naraz) zdravi divaky ... a hned vznikly pochybnosti zda nejde o "dvojite hajlovani" (docela by me zajimalo jak dnes vypada rozcvicka pri telesne vychove na zakladce. Jestli ucitele rozdavaji prvnackum letacky se zakazanymi cviky)
Kdepak newspeak si rozvracet nenechame. Orwell ho sice pojmul newspeak jako cilene omezeni a kontrolu verbalni komunikace, ale ono to ve skutecnosti jde mnohem dal. On idealni obcan je totiz takovy ktery v 6 rano vstane jede do prace ve 4 se vrati z prace jde nakoupit do Tesca pak zajde do hospody rozvijet neskodne politicke debaty nebo si je pusti rovnou v bedne. Takovej zlobivej moderator kterymu ale uklouzne sluvko nebo predpazujici fotbalista v ty bedne muze asociovat v obcanovi vzpominku na zakazane knihy a nebo vubec celou skalu zakazanych myslenek jako treba vlastenectvi, historie apod. .. coz je samozrejme nezadouci protoze my po nem chceme aby rano zase sel do prace, vedl v hospode nikam nevedouci politicke debaty nakupoval v Tescu a cumel na bednu a pokud mozno se s ostatnimi lidmi stykal jen prostrednictim telefonu a chatu. Ona takova obcanska jednotka pracuje totiz nejspolehliveji a neporouchava se moc casto. Bez tak uz mame tech nahodne porouchanych jednotek Gulagy .......

155915

7.3.2008 10:48

Když

Sam Ting Wong 213.?.?.?

to člověk čte takhle srovnané, uvědomuji si, že tady skutečně dochází k demontáži hodnot a systému. Pro obyčejného smrtelníka je čím dál obtížnější v tomhle marastu žít a fungovat.
Napadá mě jen klasická otázka: Komu to prospívá?

155916

7.3.2008 11:19

RE: Když

LACO 85.?.?.?

Reakce na 155916

Tobě ne.. [chechtot]

155924

7.3.2008 11:45

Čemu se furt divíte?

LACO 85.?.?.?

Tohle je prostě součást záměru otupit masu , aby držela hubu, krok, přijímala předkládané a makala, aby měla na úroky. A tahle "doba aktivních zmrdů" (použito d-fensovké terminologie), papežštějších než papež, je pro tohle jako stvořená. Tak se prostě vyrábějí exemplární případy z hovadin, aby stádo vidělo, že se musí hlídat, že nesmí vybočit a mít svůj názor. Lidi jsou dnes tak tupí, že nedokážou pochopit ani jednoduchý žert a jsou schopni si stěžovat a otočit to proti tvůrci.
Od humoru jsou tu "baviči" na Nově a ne vlastní smysl pro něj..

No, až budu někoho doprovázet na nádraží, tak si při loučení dám sakra bacha, aby má mávající pravice mávala rychle, nebyla moc strnule rovná a v úhlu zhruba 45° k zemi. A vůbec budu radši mávat levou.... [chechtot]

155923

7.3.2008 14:37

RE: Čemu se furt divíte?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 155923

Tak s tim zdvihanim ruky sem taky zvědavej, kdy na to "dojedu"!
Když lezu za chlapama do hospody tak obyčejně řikam Ahoj a protože to v tom bordelu není slyšet, zdviham pravou pracku: sice ne v uhlu 45 stupňů a nataženou, ale v uhlu 90 stupňů a ohnutou v lokti... pruser je, že sem už viděl dokument s A.H., kde to von dělal taky!
Eště ke všemu měl zápěstí ohnutý dozadu, jako kdyby nesl tác s kríglama...
A ted si k tomu přidejte, že zařvu "Hi" (česky, takže to bude asi braný jako zkratka "Heil hItler" nebo anglicky "Haj!" což zas každej kokot bude slyšet jako "hajl"! A mám to hotový, že...

Taky by ještě mohli zakázat (německou) radioamaterskou zkratku "55" (podobně je 73,88,99... významy si někde najděte) neb už kdysi kdosi vymyslel, že 55 (dvakrát pět teček v morse) je prý nikoli 55 ale HHI (čili .... .... ..) čili Heil Hitler ve zkratce!

Už je to jak u blbejch... známej pro prdel používal "69"
a okamžitě někdo odvodil narážky na léta 68-69... víte co tím ovšem on myslel? Jistou polohu při sexu označovanou "6/9" dle toho kdo komu co a kam je hlavou, etc... hi!

Kurník, a s tím "hi" to bude asi taky brzy v prdeli....

Krysa

155935

7.3.2008 13:01

Hrůzo hrůz

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Šmarjá pano, ona byla chudinka vyhozená z práce! A druhý dostal pokutu a třetí? Nic. Tak bestiálně ho chudáka zlikvidovali.

Hrůzo hrůz, co když to potká i nás? Tak to už snad ani nestojí za to žít, pojdme si všichni rovnou "hodit mašle".

A ještě malý vzkaz pro autora textu. Argument typu "...To se děje ... (ale schyluje se k tomu i v dalších západních zemích), kde..." patří mezi takzvané LOGICKÉ KLAMY. Konkrétně jde o "induktivní klam". Logické klamy používají především autoři té nejtvrdší propagandy.

155933

8.3.2008 0:42

RE: Hrůzo hrůz

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 155933

Několik piv mi umožnilo reagovat…

>Šmarjá pano, ona byla… atd.
Zlikvidovali, nebo ne, nám se to stát nemůže, protože co? Protože h... [oči v sloup]

>Hrůzo hrůz, co když… atd.
Z cizího krev neteče, nebo tak něco?

> Argument typu "...To se děje ... atd.
Tak jo, žádné strachy, není se čeho bát. (Jen se nenechat oblblbnout "LOGICKÝM KLAMEM" ) Aha! [smích]

155969

8.3.2008 12:39

RE: Hrůzo hrůz

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 155969

Víte, pane Spytihněve, když tehdejší "systém" vyrazil oba mé rodiče z práce, mě ze školy, na žádost o vydání výjezdní doložky do Polska mi odpovídal "není v zájmu republiky", tehdejší policie mě bez důvodu zatkla, zbila jak žito a bez protokolu vykopla ve dvě ráno na ulici, tak to bylo poněkud nepříjemné. A že nás takových byly na počátku sedmdesátých let statisíce.

Sloučit dnes tři nesouvisející drobné excesy v rámci Evropy a hořekovat, kterak nás "systém" rdousí, mi přijde po mých zkušenostech prostě k smíchu. Tak mi to promiňte.

156021

8.3.2008 21:41

RE: Hrůzo hrůz

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156021

Tehdejší systém ubližoval. Proto není omluva. A zrovna tak dnes. Pokud budete zlehčovat jakékoli nesmyslné příkoří, znovu může dojít třeba i na Vás. Pokud pokládáte přeplněná vězení, tupou policii, nenažranou agresivní armádu, omezené politiky, místo lidí konzumenty, místo soudu inkvizici a svět kde lež se stala ctí za normální stav, pak jsme každý jinde a chceme něco jiného.

Potom samozřejmě nemůžete vidět ani souvislosti, které jsou třeba mě zřejmé. Asi Vás nelze přesvědčit, ale píšu to jen proto, že doufám, že si to přečte i někdo jiný.

156070

9.3.2008 4:08

RE: Hrůzo hrůz

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156070

Ano, pane Spytihněve, proberme si ta příkoří dle pořadí, v němž je uvádíte.

Přeplněná vězení. Vy opravdu soudíte, že v nich úpí andílci, kteří jsou zavření jen ze zvůle systému?

Tupá policie. Máte pravdu. Do policejního sboru se nehlásí lidé s nadprůměrným IQ. Proč? Až bude stát tak bohatý, aby takové lidi v policii zaplatil, nebude tupá.

Nenažraná agresívní armáda. Pohleďme do státního rozpočtu. Celkové výdaje 1041 miliard Kč. Z toho armáda 54 miliard, ministerstvo práce a sociálních věcí 427 miliard. Není ta "nenažranost" spíš jinde? A agresívní? Jen asi 5% akcí armády ve všech dobách proběhlo z její vůle. Většinou puče. Jinak je armáda obvykle poslušným nástrojem v rukou svých vlád.

Omezení politici. Určitě ano. Víte, kde vzít lepší? Sem s nimi. Je to totéž, jako u policie.

Místo lidí konzumenti. Souhlas. Ale dobrovolní. Lidé činí, pane Spytihněve, jen to, k čemu je naprogramovala příroda. A ta je nastavila jednoduše: Musíš dýchat, být v bezpečí, teple, mít co pít, jíst a kam složit hlavu. Máš-li toto vše, je potřeba získat uznání druhých, majetek a moc. A to vše v zájmu svých genů. Je třeba zajistit jejich reprodukci. Nejlépe s partnerem, který dává vysokou šanci, že bude v budoucích generacích pro ostatní též atraktivním partnerem. Asi to lze nazvat "konzum". Ovšem! Lidem to působí libé pocity. Kudy vtěsnat do tohoto schematu nějaký vyšší mravní princip? Uvedete alespoň jeden racionální důvod?

Místo soudu inkvizice? Chválabohu ne. Dnes je to spíš o neomezené moci soudců a jejich nulové odpovědnosti. Ovšem s tím by se dalo něco dělat. Jen by se nesmělo plýtvat lidskou invencí na diskuse okolo chemtrails, illuminátech, spiknutí 119 a dalších nesmyslných Bubácích. Místo toho prosadit soudcům princip odpovědnosti za jejich činy.

Svět, kde se lež stala ctí. Opravdu znáte někoho, kdo ctí lež a považuje ji za normální stav?
---------
Nezlobte se na mně, ale všechna tato příkoří mi připadají malicherná. Ani v jednom z nich nevidím (při troše rozvahy) vážnou hrozbu pro své zdraví či dokonce život. V čem ji spatřuji já?

Značná část populace trpí hypertenzí (česky vysokým krevním tlakem). Mnoho lidí umírá na takzvaná kardiovaskulární onemocnění právě v důsledku té hypertenze. Zkuste se svého lékaře zeptat, co je její příčinou! Vysměje se Vám a naznačí, že jste blb. Důrazně dodá "to nás ve škole neučili!!!" Začnete-li se zajímat, co že Vám to předepsal, zjistíte, že to není lék, který by léčil příčinu. Je to svinstvo (třeba beta-blokátor), které Vás udrží při životě dost dlouho, abyste za "své léky" nejprve zaplatil jejich výrobcům nehorázné peníze a až pak potupně zdechl. Důležité je být co nejdéle pacientem.

Na cíl farmaceutické lobby, zajistit si co největší počet dlouhodobě platících pacientů, se pane Spyti...Automaticky kráceno

156087

9.3.2008 8:40

RE: Hrůzo hrůz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156087

Asi tomu nějak nerozumím. Pokud platí vaše východisko:

Místo lidí konzumenti. Souhlas. Ale dobrovolní. Lidé činí, pane Spytihněve, jen to, k čemu je naprogramovala příroda. A ta je nastavila jednoduše: Musíš dýchat, být v bezpečí, teple, mít co pít, jíst a kam složit hlavu. Máš-li toto vše, je potřeba získat uznání druhých, majetek a moc. A to vše v zájmu svých genů. Je třeba zajistit jejich reprodukci. Nejlépe s partnerem, který dává vysokou šanci, že bude v budoucích generacích pro ostatní též atraktivním partnerem. Asi to lze nazvat "konzum". Ovšem! Lidem to působí libé pocity. Kudy vtěsnat do tohoto schematu nějaký vyšší mravní princip? Uvedete alespoň jeden racionální důvod? ..

.. pak nevidím důvod, proč odsuzujete:

Značná část populace trpí hypertenzí (česky vysokým krevním tlakem). Mnoho lidí umírá na takzvaná kardiovaskulární onemocnění právě v důsledku té hypertenze. Zkuste se svého lékaře zeptat, co je její příčinou! Vysměje se Vám a naznačí, že jste blb. Důrazně dodá "to nás ve škole neučili!!!" Začnete-li se zajímat, co že Vám to předepsal, zjistíte, že to není lék, který by léčil příčinu. Je to svinstvo (třeba beta-blokátor), které Vás udrží při životě dost dlouho, abyste za "své léky" nejprve zaplatil jejich výrobcům nehorázné peníze a až pak potupně zdechl. Důležité je být co nejdéle pacientem.

Předpokládám, že jste se již reprodukoval, pak tedy můžete klidně zdechnout. Lékař bez vyššího proncipu mravního dělá jen to, co mu geny přikazují, aby zase on získal svůj majetek a moc, a nemá nejmenší důvod vám říkat pravdu či se vás snažit vyléčit. Čemu se tedy divíte? Vše je, jak to má být.

156099

9.3.2008 10:32

RE: Hrůzo hrůz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156099

A ne abyste mi zase, jako obvykle, vmetl do tváře, že geny nic nepřikazují. Já to vím, geny nic nepřikazují stejně jako příroda nic neprogramuje.

156105

9.3.2008 10:48

RE: Hrůzo hrůz

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156099

>Lidé činí, pane Spytihněve, jen to, k čemu je naprogramovala příroda. A ta je nastavila jednoduše: Musíš dýchat, být v bezpečí, teple, mít co pít, jíst a kam složit hlavu. Máš-li toto vše, je potřeba získat uznání druhých, majetek a moc. A to vše v zájmu svých genů.

Je dobré být přesvědčený. Myslíte, že příroda je program? Vy ho tedy potom znáte? Dobrá.
Ale jak to souvisí s tím, co jsem uvedl? Má cenu tedy chtít něco měnit, když je vlastně „vše přírodou naprogramováno?“
Promiňte, ale pokud se nad tím zamyslíte, tak toto pojetí postrádá smysl pro ty co ho respektují, a naopak umožní všechno těm, co ho ignorují…

156109

9.3.2008 3:54

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156070

Na cíl farmaceutické lobby, zajistit si co největší počet dlouhodobě platících pacientů, se pane Spytihněve umírá. A nezlobte se, pro mně má toto příkoří daleko větší váhu, než všechna Vámi popsaná.

Vás opravdu nezajímá, v koho zájmu pomalu umírají Vaši blízcí a později zemřete i Vy?

156088

9.3.2008 10:10

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156088

A cíl farmaceutické lobby je také zcela konformní s pravidly neodarwinismu. Ostatně, jinak by se farmaceutická lobby evolučně nevyvinula, ne? Jo, pane Vojto, nemůžete si ze své oblíbené teorie vyzobávat jen chutné rozinky, musíte ji brát celou, i tam, kde se vás začne týkat osobně nepříjemně...

156103

9.3.2008 12:42

RE: Hrůzo hrůz - závěr

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 156103

devadesátko, jen tu myš Lenku dokonči. Ta lobby chemických léků + jejich dobových nosičů (lékařů) podléhá stejnému principu evoluce=samořiditelnosti jako cokoliv, co se "sebereprodukuje".
Ale asi ti nemá smysl vykládat, že i "neživá hmota" má tuto schopnost, jen ten její mechanizmus slučování, růstu a zániku funguje malinko jinak, než nás slovutná a neomylná věda (dnes již zacyklená a poplatná společnému jmenovateli našeho úsilí = penízům) učí. A já vyučuju jen tady, po práci, ve svém volném čase, zdarma, bez zkoušek. Ty si každý prožijeme tím, co děláme.
Dnes mi ctěný pan Kotrba z BL oznámil, že jsem blb. Pokusil jsem se mu nabídnout jen další aspekt "radarizace" Brd, možnost radaru XBR modelovat frekvenčně vědomí lidí tím deštníkem ze satelitů. Asi má pravdu, Země může být opět chvilku placatá. Za tu poslední chvilku dějin (cca 13 000 let indoevropské civilizace) se zkrátka nedostane normální člověk, tak co..., příroda si poradí.

156112

9.3.2008 12:53

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156112

Já si právě na rozdíl od pana Vojty myslím, že nic se ne-sebe-reprodukuje mechanicky. Vidím za sebereprodukcí prvotní ideu, záměr, a vidím ten změr jako dobrý a spravedlivý - zkrátka takový nějaký vyšší princip mravní. Ten vyšší princip mravní se snažím uplatňovat ve svém jednání vůči ostatním (jako obraz té původní idey = Boha vlastně ani jinak nemohu), a proto očekávám, že ho i ostatní budou uplatňovat ve svém jednání vůči mne. Já mám tedy právo kritizovat třeba farmaceutickou lobby. Pan Vojta ovšem ideu vyššího principu mravního popírá a vylučuje, nu pak se ovšem nesmí divit, že je ta farmaceutická lobby tak bacaná a ošklivá i když jde o jeho osobní hypertenzi... Na hypertenzi většinou umírají lidé, co se již reprodukovali, no a jestli ne, pak je jen dobře, že své geny náchylné k nemoci nebudou moci předat dalším generacím...

156115

9.3.2008 10:41

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156088

Pane Vojto, je to marné…

Svět je propojen, a ty věci co jsem uvedl, neexistují odděleně. A nevím, jestli mé cenu Vám ty souvislosti vysvětlovat. Jste totiž slepě věřící v zázračnou moc západní společnosti. S tím se dá těžko něco dělat. Je to jako vysvětlovat Američanovi ze středozápadu, že lidstvo je starší než pár tisíc let a krev je červená.

Vidíte svou existenci spojenou s ideálním viděním toho co je. Možná, že se již ani neživíte, a ani nikoho neživíte. Možná se jen tiše modlíte, aby lidé ještě aspoň chvíli pokorně platili na ně uvalované daně. Platili a pachtili a tleskali a hlavně nereptali. Možná se to někde stále vede, ale doufám, že v zemích českých lidé stále myslí aspoň krok dopředu.

Vy na to asi kašlete, ale lidstvo pokud nezmění svůj přístup k vidění světa (viděno očima masmédií), tak již možná další generace je v konečném ohrožení (co se týká přežití).

Farmaceutická loby je jen z dalších věcí, kterou jsem neuvedl. Není odtržena od zbytku světa, je jen dalším příkladem, jak dnes svět funguje. Lidská sounáležitost je odrazem lidské dokonalosti. Pokud jí degradujeme na kšeft, je to pak jen kšeft a nemůžete od toho čekat nic, co je motivováno něčím jiným. Pokud své zdraví svěříte byznysu, pak jen naivní zoufalec může věřit, že Vás chce učinit zdravým.

Pokud máte strach o své zdraví (což je pochopitelné), musíte začít úplně odjinud. Přesně z druhé strany toho, co Vám nabízí tento systém. Jsem ochoten Vám vyjít vstříc, pokud máte zájem…

156107

9.3.2008 12:31

RE: Hrůzo hrůz - závěr

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 156088

...zlatý slova Vojto. Dík. On Spytihněv (z pití=hněv) má trochu jiný filtr na informace, mívá i dobré postřehy. Každý se občas sekneme, je to tak dobře, protože každý samořiditelný systém musí mít v sobě prvky, které jej po "realizaci svého programu" dovedou k "recyklaci".

156111

9.3.2008 12:04

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156111

[smích] Tak ono je vás víc !? Já to tušil... [mrknutí jedním okem]
(doufám že to moje "filtrování informací" nevede k úplě opačným výkladům toho, co řekl ten truhý...)

156113

9.3.2008 12:51

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156088

Nevšiml jste si pane Spytihněve jedné maličkosti. Mezi základní lidské potřeby náleží pud sebezáchovy (v předchozím vstupu pojmenovaný jako "potřeba bezpečí" hned za potřebou dýchat). Tuto lidskou potřebu bezprostředně ohrožuje ZLO. A o to se od samého počátku přeme. Co je ZLO?

Vy a další "rozhněvaní mladí mužové" vidíte ZLO v "teroru pravdoláskovců", v "chemtrails", ve všemožných spiknutích a jiných bubácích. Mně taková ZLA připadají k smíchu ve srovnání s tím skutečným, které nám reálně bere naše zdraví a životy. Mrzí mě, že je tolik lidské energie mrháno na boj s JAKO-ZLEM a opravdové ZLO zůstává nepovšimnuto.

156114

9.3.2008 18:16

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156114

Takové filosofické kotrmelce jsou opravdu k popukání. Takže ideální DOBRO není, ale ideální ZLO ohrožuje náš pud sebezáchovy. Ale na druhou stranu jen formulujete to, co o vás dávno tuším. Nevěříte v Boha, zato věříte v Ďábla...

Jinak v přísném souladu s vašimi teoriemi je v případě, který uvádíte, zlem jenom to, čeho se jinde zastáváte jako přírodního programu. Lidé sdružení ve farmaceutické lobby pouze dělají to, na co je příroda podle vás naprogramovala - hrabou majetek a moc, a jsou vlastně jen přirozenou evoluční silou, která nechává slabé a nemocné vymřít a tím zlepšuje genetický fond.

156121

9.3.2008 23:32

RE: Hrůzo hrůz - závěr

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 156114

"Mrzí mě, že je tolik lidské energie mrháno na boj s JAKO-ZLEM a opravdové ZLO zůstává nepovšimnuto."
-------------------------------------------------------

Me se jevite jako opravdovy mudrc a doufam ze mate odpoved. Musi byt notna davka blbcu mezi nami, ze nevidime Vase ZLO. Kde je Vase ODPOVED? Co je tedy to ZLO ktere MY nevidime??

Cekam ze vylezete s bombami schovanymi v turbanech. Anebo s cancy o 'levicovem' tisku ci podobnych neskutecnostech. Vase predchozi vyjevy na to vypadaji. Ale mohu se mylit... tedy rad bych se mylil. Propagandistu mam plne zuby.

156146

10.3.2008 22:12

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156146

Dobrá, pane Z.a.pe, stručně Vám zde popíši skutečné spiknutí, na něž umírá (dle střízlivého odhadu) půl milionu lidí ročně jen v Evropě.

Před stopadesáti lety spotřebovali naši předkové asi 2 kg cukru ročně. Dnes spotřebujeme každý 40!!! kilo. Bílý cukr se nikde v přírodě nevyskytuje a lidský organismus na jeho konzumaci není stavěn. Na jeho přemíru reaguje četnými poruchami a nakonec smrtí. Stačí se rozhlédnout po obézních dětech, dospělcích i seniorech. Pokud se někdo chce cukru vyhnout, koupí si výrobek "bez cukru". On je kupodivu také sladký. Zkuste si nalézt výraz "umělá sladidla" a k tomu "škodlivost". Je to ještě o stupeň horší, než cukr.

Z Latinské Ameriky pochází rostlinka Stevia rebaudiana. Roste úspěšně v celém subtropickém i mírném pásmu. I na mé zahrádce. Ve stoncích i listech obsahuje stevoidy, které jsou 200 x sladivější, než cukr. Jsou přírodní, bezpečné a nekalorické. Japonci je ve velkém užívají ke slazení v potravinářství již osmdesát let. Bez jediného škodlivého účinku. K produkci stejného objemu sladivosti ve stevoidech je třeba jen 20% osevních ploch cukrovky či třtiny.

Dobrá, tedy. Je to sladké, zdravé, chutná nám to, nebudem po tom tlustí, nemocní, nebudem mít cukrovku, dožijem se vysokého věku jako Japonci, ušetříme ohromná kvanta nafty při pěstování (jen 1/5 polí) i transportu (jen 1/200 hmotnosti cukru), tak vzhůru do toho. Rychle sem s Colou, dortem, likérem, čokoládou, zmrzlinou, ... slazenou stevoidy.

Ale co to? Není!?! Zkuste si laskavě sám najít "stevia zákaz".

Tak tomu já říkám pane spiknutí nebo chcete-li, ZLO. A lidé na něj na rozdíl od Vašich spiknutí opravdu a zbytečně umírají.

156207

10.3.2008 22:56

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156207

>Tak tomu já říkám pane spiknutí nebo chcete-li, ZLO. A lidé na něj na rozdíl od Vašich spiknutí opravdu a zbytečně umírají.

Cukr a slazení je v prvé řadě věc závislosti. Byznys to ví, a proto se sladí, a stále více.
K tomu přidejte konzumaci bílé mouky a kukuřice (stejné jak ten cukr, akorát ve složitější formě). Stejný princip, jako s cukry, motivací je pak výnosnost a zisk.
Pak je ještě několik komodit podstatných ve stravování, ale princip je stejný.

Jestliže lidé produkují potraviny s tím, že je potřebují k životu a toto zůstává primárním motivem, nenastane situace, jaká je nyní.
Dnes je primárním motivem zisk, a tak se nedočkáte potravin, ale „komodit“. Důsledek znáte. Není v tom spiknutí. Je to jen obecná zhovadilost.

Vaše ZLO ale nastává v okamžiku, kdy zisk je podřízen ještě MOCI. Tato moc pochází od těch, kdo ovládají finanční trhy a s těmi i komodity a jejich pohyb. Ovládání pohybu komodit, na nichž je populace závislá, má za následek neomezenou moc.

To stále nemusí být spiknutí, ale pokud se tak děje systematickým klamáním z pozic těch u MOCI, pak se to tak dá již nazvat.
Toto se zase neděje odtrženě, ale je to součástí „komplexního procesu“, který by se dal nazvat i „velké spiknutí spiklenců“. [mrknutí jedním okem]

156213

11.3.2008 1:16

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156213

Je mi líto, pane Spytihněve, že jste nevěnoval ani ty 3 minuty času k vyhledání slov "stevia zákaz". Snadno byste objevil, že někdo nechce, aby se stevia dostala na trh a v 91. roce přesvědčil FDA (čím asi?), aby tomu zabránila. Je veřejným tajemstvím, že užití stevie brání výrobce velmi ziskového Aspartamu. Samozřejmě i v Evropě.

Tedy. Žádná obecná zhovadilost. Žádná MOC ani finanční trhy. Žádný "komplexní proces". Spiknutí vlastníka jediné firmy a úplatného úředníka!

Na závěr chci poděkovat a vyslovit prosbu. Ten dík Vám náleží za Vaši nabídku o dva či tři Vaše příspěvky výše. A nyní prosba. Moc by mě zajímalo, jak konkrétně Vy nahlížíte závažnost různých hrozeb pro lidstvo. K ocenění použijme škálu od nuly do deseti. Nula je naprostá idyla, kdy nám hrozí tak nejvýše facka v hospodě, deset je vrchol krize, kdy chybí sekundy do odpálení veškerého jaderného arsenálu na světě. Jak byste Vy ocenil nebezpečí, které nám hrozí vlivem "teroru pravdoláskovců" a také "protisteviovým tažením"? Díky za každou odpověď.

156229

11.3.2008 9:26

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 156229

>Tedy. Žádná obecná zhovadilost. Žádná MOC ani finanční trhy. Žádný "komplexní proces". Spiknutí vlastníka jediné firmy a úplatného úředníka!

Můžete mít pravdu, ale jistě tento případ není náhodný, ale naopak perfektně dokazuje, jak „systém“ pracuje. Zdá se být ale méně bolestné uvěřit na série „lidských pochybení“. Ale ony právě předvádí ten „systém“ nebo spíš to, jak se brání, aby se rozvinul systém jiný.

>Jak byste Vy ocenil nebezpečí, které nám hrozí vlivem "teroru pravdoláskovců" a také "protisteviovým tažením"? Díky za každou odpověď.

Dobrá, zkusím to z tohoto pohledu i když nebezpečí je stále nebezpečí… Zkusím to ohodnotit z hlediska priorit, co řešit dříve. 1)Teror pravdoláskovců – 8, 2)Protisteviové tažení – 4.

Je tu ale problém, který jste do hry nezahrnul. A to souvislosti. Obojí je vidět jako „akt úředníka“, který je nájemným služebníkem moci.

Případ 1) je bezprostřední ohrožení lidí a násilí páchané s okamžitým následkem smrti. (Pravdoláskovci jsou na straně agrese a represe, a toto příkoří má podobu až do bombardování, kdy je bezbranné obyvatelstvo vystaveno zvůli. Jsou přímými podílníky na tomto řádění a dali k němu svůj jasný souhlas)

Případ 2) není bezprostředním ohrožením a lze se mu bránit. Přestaňte sladit úplně (jako já) a rostlinku dejte do květníku. Sám jsem ji měl na balkóně, ale nedařilo se jí. Je to jedna z příčin, kdy se jako obyvatel města můžu cítit v pasti, neboť jsem daleko více vystaven „systému“. Ohrožení je zde způsobeno cíleně způsobenou nevědomostí, která ve svých důsledcích může vynést bodové zhodnocení problému až na stupeň 10.

Stupeň 10. cílené matení populace. Dezorientace způsobí kolaps s neodhadnutelnými následky. Bezprostřední je výkyv bezbranného systému shluku lidských jedinců neschopných zajistit si přežití. S tím souvisí i zhoršující se jednání vůči pozemskému prostředí, jehož jsme nedílnou součástí. Katastrofa se tak rýsuje jako nevyhnutelná. Postupující likvidace tropického pásu trvale destabilizuje klima, stejně tak ho zhoršuje i narůstající trvalá exhalace měnící složení obalu země. (CO2 je jen zavádějící matení, samo ničemu nevadí - padá k zemi a rostlinky ho „papají“).

156250

11.3.2008 10:58

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156229

Týý vogo. Tak my si tu klidně žijeme v nejlepším ze všech možných světů, všechno funguje tak jak má. Jen jedna jediná malá chybička se vloudila, a to zákaz stevie. Jeden jediný výrobce si našel jediné slabé místo jinak neúplatných úředníků (v případě těch všech ostatních čestných a nezištných výrobců a zaručeně zdravých a prospěšných výrobků by se zkorumpovat samozřejmě nikdy nedali, jinak by je ani dokonalý Systém nezaměstnal), a v tomto zcela výjimečném případě se mu povedlo úředníky v Americe i v Evropě uplatit. No já myslím, pane Vojto, že to je jasné spiknutí proti lidem s hypertenzí. Jinak si to fakt vysvětlit neumím.

156259

11.3.2008 14:10

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Aja 74.?.?.?

Reakce na 156229

Jste mi kapnul do noty, o stevii jsem se "zacala zajimat" asi pred rokem, moc se o ni nehovori a tak se musi informace dolovat.
V Quebecu se da koupit v Natural prodejnach a zda se, ze se "ji chytly" velke kompanie a neco se pohne .
V Japonsku se pouziva pres 30 let, zatim zadne vedlejsi ucinky.
V Cine se pestuje ve velkem, jako bio, zatim bez uzivani insekticidu a herbicidu.

156266

12.3.2008 1:08

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156266

Stévie jsem na záhonku vypěstoval poměrně dost. Umím ji usušit, umlít v tříštivém kávomlýnku na jemný prach a sladit jí kávu a čaj. Nemáte prosím Ajo informaci, kterak vyrobit v domácích podmínkách steviový extrakt?

156328

12.3.2008 2:34

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Aja 74.?.?.?

Reakce na 156328

>Stévie jsem na záhonku vypěstoval poměrně dost. Umím ji
>usušit, umlít v tříštivém kávomlýnku na jemný prach a
>sladit jí kávu a čaj. Nemáte prosím Ajo informaci, kterak
>vyrobit v domácích podmínkách steviový extrakt?

Mam, poslu mejlem, at tu nezaclanim OT. [smích]

156333

11.3.2008 14:20

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

leo69 89.?.?.?

Reakce na 156229

Také jsem na to hned včera mrknul a je to fakt dost husté. Pokud je někdo schopný dělat takovéto podvody a nátlaky kolem "blbého" cukru, přesněji tedy kolem umělého sladidla, tak jsem (bez legrace) schopen věřit snad už všem teoriím o jakémkoli spiknutí a lobbistických nátlacích prakticky k čemukoli...

K tomu umělému sladidlu nazývanému Aspartam, nebo NutraSweet, jsem našel informace, že v zákulisí prosazování tohoto umělého "jedu" figuruje i naše stará známá firma Monsanto. odkaz:

Té Stevie si keříček na zkoušku objednám, jde to pěstovat i za oknem. [velký smích]


m,[smích]

156267

11.3.2008 14:48

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Aja 74.?.?.?

Reakce na 156267

...no, nespadli jsme z visne, muzem a nemusime verit na konspirace, ale je celkem evidentni, ze z pohledu kompanii na vyrobu umelych sladidel, je zle. Kdyby si takhle kazdy pestoval svoje sladidlo na zahradce (za oknem ne, Leo, je to venkovni rostlina), kam by prisly, ze?

Ted zalezi na tom, kdo ma vetsi prostredky na lobbovani; zdravi, jako takove a zdravy rozum se dostavaji na vedlejsi kolej, zatim. [smích]

156269

11.3.2008 16:12

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 156267

Je to ještě daleko horší, než to vypadá po prvním zašťourání...

1. Utajování a zkreslování pravé příčiny rakoviny a dalších onemocnění
2. Likvidace životně důležitých plodin s cílem totálně zlikvidovat nezávislé zemědělství
3. Snaha zamezit volný přístup k vodě (pitné)
4. Cíleně budovaná závislost populace na náhražkách a farmaceutických produktech

A další chuťovky...

A co je pozitivní? Spiklenci se stávají obětí vlastního spiknutí… Aspoň to nás může chvilku utěšovat. [mrknutí jedním okem]

156272

11.3.2008 18:02

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156272

5. Změnit lidi na pouhý zdroj energie pro umělou inteligenci.

Spiklenci se sice stanou obětí vlastního spiknutí, ale v tomto případě je to slabá útěcha....

156280

12.3.2008 1:07

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156280

Omlouvám se příteli "90". Nereagoval jsem na několik Vašich vstupů. Zdá se mi, že třeba slova "Týý vogo. Tak my si tu klidně žijeme v nejlepším ze všech možných světů, všechno funguje tak jak má. Jen jedna jediná malá chybička se vloudila..." pocházejí z nedorozumění.

Už jednou jsem svými nedokonalými formulacemi způsobil nedorozumění. Na tomto místě se za ně znovu omlouvám. K tomu bych podotkl. Určitě nežijeme v nejlepším ze ... Tento svét má tolik problémů, kolik jsou schopni si lidé vymyslit. A krom těch skutečných si navíc dle mého soudu lidé vymýšlejí problémy, které ve skutečnosti neexistují nebo jsou malicherné. Občas se pokusím upozornit na jev, který by mohl být skutečným problémem.

Hezkým problémem je třeba nedokonalost naší mateřštiny. Že neuhádnete větnou skladbu ve větičce : Ženu holí stroj.

156331

12.3.2008 19:16

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156331

Ježiš, pane Vojto, to mi nedělejte. Já fakt nevím, jak na tu vaši upřímnou lítost správně reagovat.

Mám pocit, že oba víme, že v našich disputacích nehraje až tak roli nedorozumění zapříčiněné naší milovanou mateřštinou, jako spíše zásadní rozpor v našem pohledu na svět. A já tomu vašemu prostě nerozumím, zdá se mi jaksi nekonzistentní. Mám pocit, že své i cizí teorie ohýbáte podle aktuální potřeby a k obrazu svému. Kromě toho se mi zdá, že svůj soud považujete za směroplatný i pro nás a pořadí skutečnosti či malichernosti problémů stanovujete také velmi subjektivně. Mně například kauza stevie připadá důležitá ne proto, že si jí nemohu osladit kávu o trochu víc, ale proto, že dává jasný obraz o zrůdnosti celého systému, a vzbuzuje obavy, v jakých dalších, mnohem důležitějších případech s námi systém hraje takovouto falešnou a nebezpečnou hru. Když může vymazat ze světa stevii, může cokoliv.

Chcete bít ženy hollí? Takový korektní gentleman?

156384

13.3.2008 1:44

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156384

Jako obvykle máte pane "90" zase pravdu. Náš pohled na svět se liší. Znáte mnoho lidí, jejichž názory jsou zcela shodné?

Nevím jak Vám, ale mě vždy vadilo plýtvání. A já prostě považuji za plýtvání časem, energií, invencí, ..., soustavně hořekovat nad hrozbami typu "pravdoláskovců", "chemtrails", "illuminátů", a jiných (z mého úhlu vidění) nesmyslných Bubáků.

A tak se na jedné straně pokouším ukazovat, že ti Bubáci jsou více v hlavách lidí, než v realitě. Současně se také snažím upozornit na to, že ve skutečném životě škodí lidem často více jevy, o nichž zatím třeba ani neslyšeli, a ony přesto existují. Uznávám, že to dělám dost bídně.

"Rozhněvaní mladí muži" vidí za každým svým neúspěchem či absolvovaným příkořím záměr SYSTÉMU. Slovo systém je v tomto smyslu (možná?) nadužíváno. I s Vámi údajně hraje nějaké hry.

Oba pamatujeme komunistický systém. Ten byl přesně vymezen v prostoru (ostnatými dráty), obsahoval jasně definované podsystémy (organizační, ideologický, represivní /armáda, VB, STB, milice/, plánovací, ekonomický, ...). Jako každý systém měl přesně definované vazby (vnitřní hierarchické i horizontální) i vnější. Také měl svou zřetelnou strukturu, řídící prvek (kominterna) a hlavně ... CÍL. Vyvrátit z kořenů kapitalismus i s jeho nositeli a své občany převychovat tak, aby se jim práce stala první životní potřebou.

Mohl bych na tomto místě poprosit o nástin toho Vašeho "zrůdného systému"? Já pořád nějak nechápu, kým je ten "systém" tvořen a řízen a hlavně, co je jeho cílem?

Úplně na závěr prosba. Rodiče si předsevzali vychovat ze mně tvrdého chlapa. Zdařilo se jim to napůl. Zůstal jsem natvrdlý. Proto předem děkuji za každé vysvětlení, prosté ezoteriky a magického myšlení. Tomu vůbec nerozumím.

156412

13.3.2008 8:27

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156412

Pane Vojto, možná jste si už i při vaší deklarované"natvrdlosti" všiml, že osobně zastávám názor, že nemá cenu měnit systém, ale pouze sám sebe. Systém se pak změní sám. Proto mi prosím nepodsouvejte implicitní souhlas třeba s komunistickým režimem, který se lišil od současného pouze rétorikou, jinak jej tvořili a ovládali lidé stejného přesvědčení a zaměření, stejných psychických nekvalit, jako ten současný. Stejně jako těm dnešním jim nešlo o hlásané ideály, ale o osobní zisk a moc, a stejně jako ti současní za tímto cílem šli přes mrtvoly. Pravda, měli k dispozici méně stejně kvalitních prostředků pro tvorbu a ovládání veřejného mínění, takže jejich pikle byly snadněji k prokouknutí. Jak už jsem napsal, pokrytecky apelovali na náš altruismus, a na to slyšíme neradi. Současný apel na egoismus a bezohlednost se poslouchá a následuje lépe.
Ta jasná definice komunistického systému je jasná pouze ve vaší hlavě, tak jako každý Bubák (kterému snad neupřete působivou sílu, když se s ním umí dobře zacházet - viz Bubák terorismu). Vymezená definice toho systému se navíc ukazuje jako méně účinná - neurčité vymezení např. terorismu nebo globalizace umožňuje současnému systému schovat do těchto vágních pojmů vše, co se jim nehodí do krámu, a na základě toho zvyšovat své pravomoce a omezovat svobody lidí.

Pane Vojto, pokusím se na sobě zapracovat tak, aby toto byl už můj poslední vážně míněný příspěvek vůči vám. Dospěl jsem k názoru, že svými "upřímnými" otázkami sledujete zřejmě jiné cíle, než si nezaujatě vyslechnout mou odpověď, natož se nad ní zamyslet. Vše, co jsem chtěl říci, jsem už řekl nejméně desetkrát. Odpovědi na všechny otázky, které mi pokládáte, jste perfektně schopen sám si najít v literatuře či na internetu, co se týče vědeckého vysvětlení ezoteriky či magického myšlení je nepřekonatelný vámi milovaný Jung a jeho následovníci. Obávám se, že vaše přátelské city ke mně nejsou až tak hluboké a opětované, aby vyžadovaly neustále hlubší a hlubší ponory do mého soukromého pohledu na svět. Takže díky za vše skutečně upřímné, co se objevilo v našich diskuzích, ale neplýtvejme už vzájemně svým časem, energií a invencí, když vám to tolik vadí, nad nikam nevedoucími virtuálními šarvátkami.

PS
Vaše reakce na můj příspěvek níže ve věci utrpení jen ukazuje, že buď záměrně překrucujete smysl mých slov, nebo jej skutečně nejste schopen pochopit. O důvod více ukončit besídku.

156426

13.3.2008 12:12

RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156426

Z našich diskusí jsem získal pocit, že jste o trochu dál, než většina zdejších "bouřliváků".

Ve slovech "... že dává jasný obraz o zrůdnosti celého systému, a vzbuzuje obavy, v jakých dalších, mnohem důležitějších případech s námi systém hraje takovouto falešnou a nebezpečnou hru..." jste sestoupil na jejich argumentační úroveň. Chtěl jsem jen vědět, zda to myslíte opravdu vážně. Budu se muset smířit s tím, že mi to zůstane utajeno. Jakáž pomoc.

156447

12.3.2008 1:17

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156272

Díky pane Spytihněve za Vaši odpověď v otázce stupně ohrožení. Protože moc nerozumím pojmu "teror pravdoláskovců", zahrnul jsem si pod něj jen ony tři excesy, popsané v článku. Pak to vidím tak, že "teroru ..." bych se bál asi tak za 1, zákazu stevie za 4. Obě rizika posuzuji podle "jejich efektů", tedy kolika lidem a jak moc škodí.

Tvrzení, že "je to ještě daleko horší, než to vypadá ...", by chtělo nějaké konkrétnější důkazy. Třeba KDO zná pravé příčiny rakoviny? Kdo je nezná, nemůže je utajit, že?

Chcete-li poznat další příčinu zbytečných lidských smrtí a utrpení, mohu posloužit. Jde o nemoc, způsobenou prvokem podobným tomu, který způsobuje malárii. Tento provok má schopnost ovlivnit psychiku savců tak, že silně sníží pohotovost reakcí nakaženého jedince. Činí to proto, že se potřebuje ke svému rozmnožení dostat do trávícího traktu kočkovité šelmy. Nakažené myši jsou proto daleko snazší kořistí kočky, prvok se úspěšně reprodukuje.

Problém je v tom, že krom myší je nakažena také asi polovina evropské lidské populace. Krom počáteční fáze podobné chřipce se nákaza dál projevuje jen zmíněným útlumem reakcí a člověk s ní žije celý život. Kdosi osvícený prosadil provedení testů asi stovky mrtvých viníků dopravních nehod. Téměř VŠICHNI! byli nakaženi. Nákaza je tedy přímo odpovědná za mnohé chyby řidičů. Představím-li si ty miliony nakažených řidičů kamionů, silných aut a motocyklů, kteří díky této (jinak snadno vyléčitelné) nákaze rozsévají smrt po silnicích ...?

Podrobnosti lze nalézt pod "toxoplasma gondii".

156324

12.3.2008 9:28

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Robocrep 62.?.?.?

Reakce na 156324

Zajímavé. Trochu jsem o toxoplasmóze pohledal. Zdroje se jednak dost liší v počtu nakažených (dejme tomu, jsou to odhady), ale o možnostech léčení nikde nic. Uvítal bych nějaký slušný zdroj.

156342

12.3.2008 9:35

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 156324

>Hezkým problémem je třeba nedokonalost naší mateřštiny
Pane Vojto, čeština je naopak jeden z nejdokonalejších jazyků. Poskytuje ale tolik prostoru, že je těžké ho zvládnout. Málokdo to opravdu umí. (pro zajímavost - svojí strukturou a jádrem slov je příbuzná se sanskrt) Hus jí dal pravidla odvozená ze staroslověnštiny (jeden ze čtyř liturgických jazyků).

Původ rakoviny je znám pravděpodobně již od 50tých let. Výsledky však laboratoře samy ve "svém zájmu" (jak by dál žily) měnily, a výzkum byl odveden záměrně do slepých kolejí.

Jen co jsem okolo zjistil (ale těžko si to ověřím jinak než vlastním úsudkem a zkušeností)

V podstatě je to nemoc z podvýživy na straně jedné a přetěžování svinstvem na straně druhé. Dnešní strava je vařená, cukernatá a přebílkovaná. Výsledek – chybí celé komplexy živin, aby obranný a obnovovací systém mohl fungovat. Pak máte rakovinu a celou škálu „civilizačních“ chorob. Takzvaná léčba však problém odkládá a prohlubuje.
Prostředí trvale zraňuje organismus. Pokud nemá co potřebuje - obrana selže. Na poraněná místa buněk se hrnou látky co je mají zahojit. Pokud něco chybí, proces se zvrhne. U rakoviny se jedná o látku kterou obsahují povětšinou syrová semínka a jadérka. Tato látka se štěpí právě při hojícím procesu a zastaví ho kdy je potřeba. Pokud chybí – vznikne bujení.
Pane Vojto, problém farmaceutiků je, že je zadarmo a všude. Jezte jadérka, semínka a další potraviny pokud možno syrové. Tyto látky jsou citlivé na teplo.

(na tu toxoplasmu se podívám a informuji)

156343

12.3.2008 17:28

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Spytihněv 83.?.?.?

Reakce na 156343

>Dnešní strava je vařená, cukernatá a přebílkovaná
samozřejmě přebílkovinovaná (vypadlo mi snad 3/4 slova)
Znamená to moc masa sýrů a těžkých bílkovin obecně.
Do těch cukrů patří samosebou i škroby.

156376

12.3.2008 17:53

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156376

S nesprávným způsobem stravování při lenošném životě máte pane Spytihněve určitě pravdu. Způsobuje celou škálu civilizačních chorob. Obávám se však, že u té rakoviny to bude trochu složitější. Stačí se podívat na pojem telomera či na vliv enzymu telomerázy, třeba v článku http://www.osel.cz/index.php?clanek=1213.

Mám bohužel o rakovině jen velmi chabé vědomosti a na zasvěcenou diskusi se moc necítím.

156381

12.3.2008 18:41

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156381

Ještě jednou si přečtěte o tom výzkumu co jsem psal výše.

Jinak pokud se Vám to co čtete zdá složité, nesrozumitelné, vědecké a cizí, tak vězte, že je to většinou záměrně.

Najděte si nějaká pojednání o "neexistujícím" vitamínu B17, pokud Vám nestačí co jsem Vám napsal výše.

Pamatujete se na šířenou fámu o možné otravě z jader peckovin? (byl jsem ještě kluk). Tak to s tím přímo souvisí.

156383

12.3.2008 19:35

Příčina nemoci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156343

Bez postranních úmyslů se pane Spytihněve zvědavě ptám: vy vidíte příčinu nemoci pouze v materielní rovině? Podle toho, jak se mi v diskuzích jevíte, bych byl předpokládal trochu něco jiného. [smích]

156385

12.3.2008 21:07

RE: Příčina nemoci

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156385

Samozřejmě že ne. Toto je ale nejhmatatelnější příčina. Bez vůle nebude nikdo ani schopen změnit svůj „životní styl“ či odolat vnějšímu vlivu, což je naprosto klíčový faktor.
Je to jako dvě „spojené nádoby“ kdy výsledkem rovnováhy pak bude silná a zdravá osobnost. Ale konzumaci jedů či balastu silný duch nespasí a nakonec tělo onemocní, a s tím bude odcházet i jeho duševní síla.

Jednoduše řečeno - bez odhodlání a dobré nálady to ale nepůjde nikdy [smích]

156394

12.3.2008 21:57

RE: Příčina nemoci

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156394

Jasně. Ale možná to není vždy tak jednoduché a jasné, a možná nemá každý být za každých okolností zdravý jako řípa, když kolem něj všichni scípají... Když už jsme si jednou vybrali, že se narodíme do téhle doby a na tohle místo, možná jsme chtěli učinit právě tuto zkušenost, v dobrém i zlém... myslím... asi obojí je správně...

156398

12.3.2008 23:57

RE: Příčina nemoci

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 81.?.?.?

Reakce na 156398

Teď jste ovšem pane "90" promluvil jako Matka Tereza. Ta usilovala o to, aby její bližní zakusili před smrtí co nejvíce bolesti. V lidském utrpení spatřovala klíč k "nebeským branám". Vy též?

156408

12.3.2008 16:16

RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost

micha michaVej (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 156324

Cukrovinky mám teď až na chvostu hitparády,ale když vidíte v súpermarketu v oddělení "Nápoje" toxický roztok o složení:voda,co2,kys. citrónová,aspartam,acetsulfam K,benzoan sodný a aroma květu černého bezu... [oči v sloup],za 2.A to je malé chapadýlko té chobotnice,toho agrochemofarmakobankoburzo byznysu,kde řádí neviditelná ruka trhu;dávám za 8.A nyní tu máme Red Alert Vojto,ta nepěkná záležitost v Brdech(a hlasování v parlamentu o tom),za 9.Teror na sportovních komentátorech a toxoplazmóza za 1.Vaše tvrdošíjné odmítání pravdy o 9/11 za 6. [smích]

156368

10.3.2008 21:12

RE: Hrůzo hrůz - závěr

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 156114

>Vy a další "rozhněvaní mladí mužové" vidíte ZLO v "teroru pravdoláskovců", v "chemtrails", ve všemožných spiknutích a jiných bubácích

Pane Vojto, když jsem byl malý, tak jsem ho viděl ve „zlých lidech“.

ZLO je patrně opakem DOBRA, že. Co s tím?

Obojí si nosíme v sobě všichni. Poznání obojího, nám umožní najít cestu, jak se postavit k životu. Myslím, že ne všichni to chápou stejně. Tam, kde ho vy nevidíte, může ho vidět někdo jiný. To Vás může trápit, tak jako ty jiné, že Vy to vidíte jinak. Bez snahy pochopit se navzájem, to prostě nepůjde.

Já DOBRO chápu jako cestu jak přežít a být dokonalejší. Pro mě stejný princip jako pro ostatní ("pravdoláskovské humanitární bombardování" na té cestě prostě není).

156202

8.3.2008 14:53

RE: Hrůzo hrůz

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155933

Vojto, ty seš vojta jako slepé prase... Dokud dejcháš, je všecko v pohodě, a netřeba si ničeho všímat, že? Jenom když je něco ve žlabu, tak si zamlaskáme, a pak spokojeně zachrochtáme. A že jsme v chlívě? za mřížema? že si někde řezník brousí nůž? že ve vedlejší ohrádce už od minulého týdne není soused-pašík? nač si čehokoliv všímat... to je jedno... možná jen nějaký klam. co páníček dělá dobře dělá. netřeba se nám znepokojovat. on to s náma myslí přece nejlíp... [chechtot]

156028

7.3.2008 14:21

ješte jednou Robert Gross

robert gross robert (tečka) gross (zavináč) seznam (tečka) cz 83.?.?.?

i když tento příspěvek, stejně jako můj minulý, pan Stwora pravděpodobně smaže, je adresován zejména jemu, tudíž svůj účel splní i tak, ještě jej asi uvidí TEN který vidí vše, v jehož existenci zdá se, pan Stwora zjevně nevěří, nemohl by pak takto NEKOREKTNĚ zasahovat do této "svobodné" diskuze....
Ale k věci....Můj dědeček Judr Zoltán Gross strávil velkou většinu druhé světové války v koncentračních táborech, kam se dostal z prozaického důvodu, prováděl opakovaně sabotáže na vlacích dopravujících techniku a vojáky wermachtu na ruskou frontu, jednou ho chytli [smích]Těsně před koncem války se mu podařilo uprchnout z dílny Dr. Mengeleho a nakonec po mnoha útrapách i dostat domů na tehdejší Zakarpatskou Rus. Jeho životní příběh zde nelze popsat, možná by to byl námět na knihu?! Bohužel se po válce setkal pouze s jedním bratrem, matka, otec a dalších devět sourozenců, stejně tak jako absolutní většina širokého příbuzenstva zmizeli beze stopy v oněch koncentračních táborech, které snad člověk čtoucí Zvědavce, musí považovat za mýtus. Podivuhodná shoda okolností?? Náhoda??....aha já zapomněl na jeden detail byli všichni ŽIDÉ!!!!
Jejich dozorcům, kteří se obvykle zdravili oním Horvátovým zdvižením pravice, také občas uklouzlo "Arbeit macht frei"....
Přestože můj příspěvek skončí ve stoupě editorově neodpustím si otázku....myslíte si že jsem si tohle všechno vymyslel, že jsem zamindrákovaný židobolševik usilující o světový převrat, který zotročí všechny svobody a demokracie milovné bytosti navěky věků???? Opravdu si to myslíte???

155937

7.3.2008 15:48

RE: ješte jednou Robert Gross

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 155937

Prispevek tady je, nesmazany. Nikdo Vas neobvinuje z Antizvedavizmu. Co se deje? Ze by pan Stwora mel dnes svou uniformu SS v cistirne a proto byl vuci vsem zidum tak benevolentni? [chechtot]

155942

7.3.2008 18:16

RE: ješte jednou Robert Gross

robert gross robert (tečka) gross (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 155942

budiz pochvalena ona cistirna, budu doufat ze panu Stworovi, pri vsi ucte, tu posranou uniformu omylem obarvi na ruzovo a o obcas misto zidobolseviku uvidi na svete i obycejny lidi....zidi, nezidi [chechtot]

155955

7.3.2008 20:12

RE: ješte jednou Robert Gross

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 155955

No dost legrace. To rozdělování na židy a nežidy je spíš typické pro lidi vašeho ražení. Ono se to nakonec docela hodí být těmi, které údajně každý nesnáší. Proč vlastně ? Geneticky vrozená xenofobie nežidů ? Nebo že by závist protože židé jsou těmi, které si bůh vyvolil? Možná, že Gojim prahne po židovských penězích a majetku ne ? Vážený pane nejen Vaše rodina trpěla za 2 SV. Nejen židé. Ale jen někdo si z toho utrpení dokáže udělat argumentační berli v tažení proti všem kritikům politiky Israele. Jo kšeftovat se dá se vším. Docela ubohost nemyslíte ?

155959

7.3.2008 21:44

RE: Nejen židé.

vodnik007 71.?.?.?

Reakce na 155959

Zahynulo mnoho lidi vsech ras a narodnosti. Ovsem holokaustovy byznys se jaksi tyka pouze zidu. Duvod, ze pry je chtel vyhladit. Ve skutecnosti polovina valky byl vyvoz zidu z Evropy na kterem spolupracoval Hitler se Stalinem. Zacali s tim polaci jeste pred valkou.
Co se tyce vyhlazeni, myslim, ze slovane na tom nebyli o mnoho lepe. Hitler mel priprevene plany o pro nas a verim, ze se nelisily od zidovskych.

155963

8.3.2008 14:17

RE: ješte jednou Robert Gross

2xs 85.?.?.?

Reakce na 155959

přesně tak. pane laroux, vy mi sedíte... opravdu přesné.
někdo ze sebe dělá chudáčky, šíří propagandistické, zveličené a totálně zkreslené a neobjektivní mýty chudáčků, aby získal cizí území, aby získal soucit/pardon na všechno, aby mohl protekčně růst, být chráněn a podporován, třeba i pro tu svou údajnou vyvolenost... nadlidství - pročež může jiným krást a ubližovat hůř, než to oni zvládli kdykoliv v minulosti. a nakonec přece musí být dokázána ta převaha vyvolenců nade všemi nešlechetnými polozvířaty, a vybraný vyvolený se ujme vlády nad světem. jak? násilím a penězi, také téměř absolutní kontrolou, tedy odebráním svobod všem ostatním. jeden velký světový koncentrák - ale toto už vadit nebude. a co vyvolený dělá, moudře dělá, jeho rozhodnutí nebudou předem známa nikomu, s nikým konzultována, a jeho slovo bude zákon, a pro někoho smrt.
zajímalo by mě také, co si JUDr. Gross myslel o podpoře USA a bohatých vyvolených vůči Hitlerovi a tehdejšímu německu. jestli mu (a jeho nezvedenému potomkovi) třeba došlo, že obyčejní židé byli za války cynicky obětováni těmi výše postavenými (pro vyšší cíle, pro budoucí psychologickou výhodu), což prospělo (pochopitelně) věci těch neobyčejných... dnešních plánovačů, zločinců a mocichtivých.
že je někdo malá rybka, tomu bych věřil... že je tak hloupý, že je pro věc sionistické vlády nepoužitelný. ovšem i ta samotná sebelítost a dělení na židy a nežidy, je trapnost.

156030

7.3.2008 18:38

RE: ješte jednou Robert Gross

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 155937

???

co to ma s tym spolocne??
v taboroch zahynulo mnoho ludi, nie len zidov,
v podstate v kazdej vojne zomieraju ludia, ak ste sa rozhodli pre toto utocit na zvedavca, tak ste na zlej adrese,
mozno vam to dojde, mozno nie,
ak vam to nedojde, zial, aj vasim pricinenim budu umierat v nasledujucej vojne dalsi ludia, mozno preto, ze sa nechcu dat zacipovat, alebo pre ine dovody, napriklad budu mat slabsi imunitny system ako sa bude zakonmi pozadovat,
v kazdom pripade vy s tym svojim holokoaustom, pokym neuvidite dalej ako konci vas nos, nie ste o nic lepsi ako ti ktori ho prevadzaju a tiez, podobne ako vy, si nevidia dalej od svojho nosa...
pekny den prajem

155951

7.3.2008 18:04

RE: ješte jednou Robert Gross

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 155937

Pane Gross. Nezlobte se na me, ale vas dedecek byl vlastne zlocincem. Mel vlastne stesti, ze to udelal za Druhe Svetove a ze se to stalo za Nemcu. Vratil se a to je to hlavni.
Kdyby neco takoveho udelal treba Americanum v Afganistanu, tak by uz byl v Guantanamu a delsi cas nez stravil v tabore.
A ze internovali zbytek rodiny? No, to je prece logicke. V Afganistanu a nebo v Iraqu, nebo i v te Palestine by na ne hodili bombu bez toho, ze by se ohlizeli na to koho zabiji. A ze se nevratili? No, mozna, ze prodavaji klenoty v New Yorku. Za ty penize co Zide dostali neni divu, ze by se nechteli hlasit k chudym pribuznym.
Zni to absurdne? Proc nechapete, ze lide reaguji na stejne zkusenosti stejne.
Tak jako vy se citite ukrivdenym tim, ze vas dedecek "terorista" byl potrestan, chcete vzit lidem moznost branit jejich zeme a co dokonce zakazat jim jejich mysleni jen proto, aby nedoslo k opetnemu uvedomeni si, ze v soucasne dobe vsen neni "Koser" a blahove si myslet, ze muzete zacpat cednik peti prsty.

155954

7.3.2008 18:47

RE: ješte jednou Robert Gross

Vodník 82.?.?.?

Reakce na 155937

>...zmizeli beze stopy v oněch koncentračních
>táborech, které snad člověk čtoucí Zvědavce, musí
>považovat za mýtus.
Proč?? [překvapení] Jak jste na tohle přišel?? On tu někdy někdo popíral existenci koncentračních táborů? Popíral snad někdo i to, že v nich byli zabíjeni Židé? Já jsem si všiml jen popírání existence plynových komor a zpochybňování počtu zavražděných Židů. A to zcela nepochybně není totéž!

Pokud tímto způsobem zkreslujete skutečnost, nedivím se, když Vás tady mažou... [cool]

155956

8.3.2008 9:01

RE: ješte jednou Robert Gross

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 155956

Je zvlastni ze se lide v beznem zivote vubec nepozastavi nad do oci bijicimi nesmysly. Nekdo je odsouzen za poprirani holokaustu prestoze nikdy netvrdil ze k holokaustu za 2.SV nedoslo. Mozna ze zpochybnoval oficialni verzi o poctu obeti apod. ale ne samotny fakt ze k holokaustu doslo. Presto je odsouzen za POPIRANI.
S ANTISEMITISMEM jde o podobny nesmyslny pohled coz si i sami zide zacinaji uvedomovat a radeji zacinaji pouzivat pojem ANTIJUDAISMUS. SEMITA je clovek pouzivajici semitsky jazyk a podle jinych definic je pokrevne spjat s puvodnimi Izraelity. Jsou i vyklady resici geografickou prislusnost k Palestine.
V kazdem pripade spousta (vetsina) zidu si dnes uvedomuje ze:
1. Z jazykoveho hlediska nejsou Semity protoze pochazi z askenazske (khazarske) vetve a jejich puvodnim jazykem je Jidis coz je germansky a ne semitsky jazyk.
2. Ohledne pokrevni vazby k Semovym potomkum potazmo k Izraelitum plati pro vetsinu zidu tzn. tech Khazarskeho puvodu to same co v predchozim bode. Teorie o ztracene vetvi jsou nepodlozene a ucelove. Btw. pokrevni vazba od Sema .. ci pozdeji od Abrahama by se dala sledovat i k muslimum a krestanum.
3. Geograficka prislusnost k soucasne Palestine zarazuje zidy do jedne skupiny s araby, sefarskymi zidy, mistnimi krestany atp. a to neni zrovna koser.

Z ohledem na vyse uvedena fakta pouzivani pojmu antisemitismus ztraci na vyznamu protoze mnozi kritizovani nejsou semity a tudiz kritika nemohou nazvat antisemitou. Paradoxne tim ze sami kritizuji islamisty potazmo araby (arabstina je semitskym jazykem) jsou sami lehce oznacitelni za antisemity.

Nechapu jak se v nekterych pravnich systemech muze podarit odsoudit nekoho na zaklade obvineni z vyse uvedenych logickych nesmyslu.

156007

8.3.2008 4:15

RE: ješte jednou Robert Gross

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 155937

A co do haje zeleneho? Zenska rekla vetu, ktera byla nad branou lagru, rekla to v rodnem jazyce. Je to naprosto bezna veta, omluvila se a nekdo z toho udelal aferu a ma po profesionalni kariere. Nehajlovala, ani neni clenem nejake nacisticke organizace a navic verejne vyjadriala litost. Kolik let po valce se neco nebude smet rict a clovek se bude muset bat i prereknuti? [oči v sloup]

S takovym vecnym pocitem viny bezte laskave do prdele. Vy mozna stojite o to, vecne se ublizene zaobirat tragickou minulosti. Vetsina sveta kraci k budoucnosti. My Cesi jsme udelali tlustou caru za protektoratem a Nemci za odsunem sudet. Vicemene Nemci maji uzavrenou minulost se vsemi krome ted uz treti generace traumatizovanych obeti holocaustu. Nutno pripomenout pouze casti obeti. Celkem umrelo vice jak 60 milionu lidi, z toho nekolik milionu Nemcu pod okupaci spojencu po ukonceni valky.

Myslim si o vas, ze byt fixovany na minulost. A to je nezdrave pro psychiku. Hlavne me neunavujte nejakym obvinovanim z fasismu. Je to opravdu nezazivne psat furt do kola, ze nacisti, bolsevici i fasisti jsou pro me skoro stejnej typ extremne ladeneho ksindlu.

155992

8.3.2008 7:05

RE: ješte jednou Robert Gross

Jarmila 88.?.?.?

Reakce na 155992

Absurdní na celé věci je to, že už ani dnešní sedmdesátipětiletí lidé nemají s válkou nic společného, protože oni byli na konci války pouhými patnáctiletými dětmi. A přesto nás média dnes a denně bombardují holocaustem, jako bychom my všichni byli za něj zodpovědní. A to přesto, že 99 procent lidí s tím nemá vůbec nic společného. Téměř všichni jsme nevinní, činy dávno minulé se nás vůbec netýkají. To by mě zajímalo, jak dlouho nás budou tím média ještě otravovat? Dalších sto let, nebo jenom padesát?

155996

8.3.2008 15:36

RE: ješte jednou Robert Gross

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 155992

Prave naopak, ti lide jsou zamereni na pritomnost.
Tak jako carodej na podiu rekne sve "abraka-dabra", pred tim nez nekomu vytahne peniz z ucha, tito lide jsou zvykli rici "holocoust-holocoust" pred tim nez natahnou dlan, obrazne.
Pouzivaji tato slova k moralnimu vydirani.
Pamatujte si, antisemita neni v soucasnosti nekdo kdo nema rad zidy. Antisemita je ten, koho zide nemaji radi. Opravdu, obracene na hlavu. Smesne je, ze antisemity se v soucasnosti stavaji hlavne zide.
Jak se stat antisemitou? Lehce, jen zkuste kritisovat jejich agresivni politiku a jejich pruhlednou snahu o ovladnuti a zotroceni sveta pro jejich vyhody. Hned to zacnou zapirat, mumlat neco o "Shoea".

156039

8.3.2008 11:43

RE: ješte jednou Robert Gross

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 155937

Za celých 20 let od "převratu" jsem neviděl v televizi jediný dokument o genocidě Arménů...V poslední době se na televizi už nedívám, takže nevím. Co tak pocit viny a vyrovnat se nějak s těmi židovskými hrdlořezy v NKVD, komunistických lágrech? Aspoň mít tu triviální poctivost to vyslovit...Ne, to ne...na to my psychicky nemáme... Zkuste jít do vlastních řad a čestně. Co třeba pan Steigerwald, že by nám o těch Arménech napsal, poplakal si nad tím, jaká tam byla kultura a dnes tam není nic..? Napsal o nich něco za 20 let? Nebo že by se v sobotní příloze, ať si to každý na víkend může přečíst, se zamyslel nad svým národem, tedy tak četnými židovskými komunistickými vrahy za Lenina? Nad často deformovaným myšlením Talmudu, které je v rozporu s "lidskými právy" a přesto žije v židovské duši? Vždyť už mu musí být jasné, že je pro smích ne? Židé jsou tak hloupý národ, že jim to nedojde? Když si nevážíte druhých, my si přestaneme vážit vás... A pak nastává situace, kdy ani Gándhího už holocaust nezajímá...
Kdyby homosexuálové řekli, že jsou těmi ublíženými celé dějiny, a že hrají obětního beránka, to bych i bral, ale Židé???
Včera jsem se bavil se známým. Říkal, že má kamaráda, který konvertoval na židovství, a že jej pak po několika letech potkal. A zeptal se "Tak co"? A kamarád mu odpověděl: "Já je mám rád, ale oni nás ne..." A přestal k nim docházet a údajně se chystá do Compostelly... S láskou tam přišel...a oni ho nepřijmou. Nevidíte tam nějaký problém? (charakter, pokrevní sekta, která není náboženstvím...)

156018

8.3.2008 12:38

RE: ješte jednou Robert Gross

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 156018

>Včera jsem se bavil se známým. Říkal, že má kamaráda,
>který konvertoval na židovství, a že jej pak po několika
>letech potkal. A zeptal se "Tak co"? A kamarád mu odpověděl:
>"Já je mám rád, ale oni nás ne..." A přestal k nim docházet
>a údajně se chystá do Compostelly... S láskou tam
>přišel...a oni ho nepřijmou. Nevidíte tam nějaký problém?
>(charakter, pokrevní sekta, která není náboženstvím...)

Mam stejnou osobni zkusenost. Chtel jsem se dovedet neco vic o zidovstvi jak funguje prakticky. Zacal jsem chodit v Brne do synagogy. Byl tam i jeden konvertita. Samotny predseda Zidovske nabozenske obce mi rekl, ze onen chlapik tam nema lehky zivot. Nikdo s nim nekomunikuje, nikdo ho nebere vazne, protoze neni Zid (narodnostne), ale pouze zid (nabozensky, navic konvertita).

156019

8.3.2008 12:44

RE: ješte jednou Robert Gross

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156019

No, oni se vzájemně neberou vážně ani jednotlivé "odnože" Židů, existuje mezi nimi hierarchie a rivalita. Prostě většinou potřebují vnějšího nepřítele hlavně proto, aby se nepoprali mezi sebou.

156020

8.3.2008 15:33

RE: ješte jednou Robert Gross

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 156019

Sami se zaviraji za zdi svych ghet. Ty venkovni zdi postavene okolnim svetem byly zbourany. Ty vnitrni zdi pevne stoji na rasovem zaklade, a jedna fyzicka zed se stavi kolem statu Izrael. Jestli to ma byt cena za vyvolenost, pak je lepsi byt nevyvolen.

156038

10.3.2008 16:24

Nechcem "zasa"

Igor 89.?.?.?

Reakce na 156018

stvat SIDa, no s tou armenskou genocidou: Young Turks boli tuna smerodatni.
Medzi nimi vynikal jeden pan z Tesaloniky (historici o nom pisu, ze bol Zid), menoval sa Emmanuel Carasso Efend, ten ich zjednotil (mladych Turkov) a vdychol im rasisticke nacionalisticke nazory (Committee of Union and Progress, CUP).

Dalsi clovek, ktory vynikol medzi mladymi Turkami, bol Marcel Samuel Raphael Cohen (Tekin Alp), o ktorom tvrdia (historici), ze bol duchovnym otcom tureckeho nacionalizmu a povodom zo zidovskej rodiny.
Bol tam este jeden champion, menoval sa Mehmed Cavid Bey (historici tvrdia, ze sa narodil v Thesaloniki do zidovskej rodiny, Donmeh) bol ministrom financii, neskor popraveny za zradu konvertoval medzi zidovstvoma islamom a naspat atd.

Takze tam si to odskusali na cudzom narode a na vlastnych sli uz na istotu.

156192

7.3.2008 15:30

Robotizace armády...

Kneibolo kneibolo (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

V Mf Plus vyšel minulý týden článek o postupující robotizaci armády a já si uvědomil, jak jsme blízko.Pro totalitní světovládu bude robotická armáda naprosto dokonalý prostředek. Centra odporu budou nemilostrdně ničena dnem i nocí a jednoho dne zavládne na celém světě mír.Scénáře sci-fi hororů se stanou skutečností.

155938

7.3.2008 15:51

RE: Robotizace armády...

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 155938

We are the BORG. You will be assimilated. Resistance is futile [cool]

155940

7.3.2008 15:10

Úpadek čecha???

jansmith1984 193.?.?.?

Odkaz na uvahy, ktere by VÁS (zde diskutujici a patrajici po pravde a realite naseho sveta a jeho poradku) mohly zajimat:


REBELIE BEZMOCI A VYSMECHU

Úpadek čecha
http://www.hloupy.chytrak.cz/dek20.htm

Jako upoutavka posledni odstavec zmineneho clanku:

Já teď veškeré své úsilí věnuji jen svému vymanění se z kola života, aby jsem nemusel v dalším životě pykat za vaše i za své chyby. Proto mě nechte v klidu, nenuťte mě pracovat, všechny peníze co dostanu na sociálce vracím hned státu v poplatcích. Nemít letní zásoby potravin z přírody, už bych byl mrtvý. Nebudu k vám více mluvit o vašich hospodářských a politických věcech, neboť nemáte uši ani oči. Vaše problémy už mě nezajímají, a nezajímá mě ani osud Čech. Nemám děti a ani je nebudu mít. Nemusím nic. Vydávám se na cestu k probuzení. Nyní na mne už nebude nic z vašich taktik platit. Zbývá už jen pár let času. Dovolte mi abych je tedy využil ve své skromnosti ke své duchovní očistě. Vraťte mi aspoň trochu svobody, kterou jste mi odňali už při vystavení rodného listu.

Obyčejná Nula
---

Uvod do WEBU mesiase:
http://www.hloupy.chytrak.cz/index.htm

---

Hezky den vsem,
jansmith[smích]

155939

7.3.2008 16:52

RE: Úpadek čecha???

jean.laroux jean (tečka) laroux (zavináč) seznam (tečka) cz 80.?.?.?

Reakce na 155939

K odkazovanemu clanku - viz.link. Docela emotivni ne-li primo nasertivni uvaha, ktera se da pochopit. Presto v zaplave emoci jsou predkladana reseni vedouci k rude anarchii, jakkoliv si komunismus a anarchie protireci. Mam osobni zkusennost se zemi kde je obcan, dle autorova pojeti, volny. Nikdo neplati statu dane a poplatky a stat take neda nikomu nic. Kazdy se snazi urvat co se da a za jakoukoliv cenu. Loupeze, vrazdy a znasilnovani je zde naprosto bezne. Doporucoval bych autorovi podobnou zkusennost mozna by pak jeho revolta nebyla tak emotivni a jeho reseni tak snadna.

155943

7.3.2008 18:22

To je dobrý článek

Vodník 82.?.?.?

Sice souhlasím se záložákem, že si tu totalitu moc idealisujete, za stalinského SSSR (a i ČSSR) bylo daleko hůř, ale tyto trendy jsou vskutku bezprecedentní a jen zcela blbí nebo zaslepení to mohou nevidět. Bohužel, k té schopnosti nevidět je jinak inteligentní občan pilně trénován od školních škamen... [pláč]

Pište raději sám, dopadá to lépe než když tu zveřejňujete hoaxy a na Nezvědavci z toho mají vánoce. [mrknutí jedním okem]

155957

7.3.2008 21:18

RE: To je dobrý článek

HomeopatoBijec 195.?.?.?

Reakce na 155957

Aj tak je dost drsne, ze nejaka stranka potrebuje opoziciu, kde si na fore ujistuju o svojej "pravde"...(cukrovacka [chechtot] ) Boja sa konfrontacie? Alebo ich najsilnejsi argument je nejaka ta invektiva. Pri ktorej vsetci pogratuluju urazajucemu o jeho schopnosti to niekomu nandat... [překvapení]

Alebo mozno ich prispevky neprejdu cenzurov a hrdlickuje sa na tomto webe [velký smích]

155961

8.3.2008 1:36

Aaaa, s tim se lide smirte....

z.a.p 99.?.?.?

to nic neni. Ja jsem dostal v PFK (Policejni Federace Kanada) vyhazov za to, ze jsem hlasite protestoval proti urazeni moji oblibene politicke strany mym sefem po vyhranych volbach. Pan sef pak hledal vsechny cesty az me konecne utopil. Samozrejme ze "politicke duvody" nebyly oficielni formulaci duvodu propusteni, ac mi mezi ctyrma ocima rekl, ze tomu tak je. Takovy je real v PFK. Pro zajimavost: v CSSSSSR se me po teto strance nikdo nedotk a presto jsem utekl z "politickych duvodu". Musel jsem byt tehda blazen.

155972

9.3.2008 19:29

RE: Aaaa, s tim se lide smirte....

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 155972

Ted na to koukam a uvedomuji si jak muze byt muj pripis mis-interpretovan. Vypada to, ze jsem byl u ....policie [velký smích] .

To je samozrejme absurdni. Co tim bylo mineno, je ze povazuji Kanadu za policejni stat, tedy 'advokatsko-policejni' abych byl presny. Tim se behem casu stane i Cesko, nebudou-li se obcane branit. A o tom myslim je i uvodni clanek.

156130

8.3.2008 4:03

Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

not impressed 24.?.?.?

Zvědavce jsem viděl párkrát před lety, nevím, co mě na něj dne zaneslo (nějaký google). Vidím, že jsem za ta léta bez Zvědavce opravdu o nic nepřišel, ani o nějakou originální informaci.

Kromě více nebo méně dovedně maskovaných nářků nad excesy nářků sionistů, což je po 3 minutách nesnesitelně prediktabilní a nudné, jsem si přečetl celý článek o PayPapalu, respektivně rádoby obratné argumentaci pana Swory s nimi, vysvětlující, že Erotika na těchto stránkách je vlastně neporno i podle standardní smlouvy PayPalu.

Ano, třeba ten aktuální seriál "Kalhotky" to je, jak pan Swora argumentuje, potřebný oddych normálního chlapa (nejsem si jist, zda vždy v tom místě zařezávající se kalhotky jsou podobným prožitkem pro ženy-čtenářky) po těžké práci čtení typického článku nebo komentářů pod nimi.

Jako anarchisté a podobní permanentně (zde se zdá i sexuálně?) frustrovaní mladí nebo už ne tak mladí muži, vydavatel Zvědavce a zdravé jádro jeho příznivců jsou odsouzeni víceméně přihlížet dění světa, který nejede podle jejich představ. A pro útěchu se, zase hlavně jen kouknout, na trošku erotiky, aby nějaký pocit slasti a úspěchu při té všeobecné frustrovanosti byl.

Nic proti tomu, na trhu je místo i pro zákazníky s takovýmito potřebami. Je to ale na můj vkus smutné, slepá ulička. A fotogrfie právě v tom místě zaříznutých kahotek takový deficit kompenzovat nemůže.

155983

8.3.2008 11:29

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 155983

> Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

No co, kazdy jsme uchylny nejakym zpusobem [chechtot]
A ze Vam to vubec stalo za to psat sem prispevek ...

156013

8.3.2008 11:57

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 156013

To víte, když už vzdělanec zná taková slova jako prediktabilní a gró, tak je halt puzen je někde na veřejnosti provětrat, aby mu doma nezatuchly ..

156017

8.3.2008 16:35

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

JD 69.?.?.?

Reakce na 156013

Je to mozna "od veci", ale neda mi to se nezeptat pana vydavatele: Chybi mi tadt odborny pohled odborniku na vcerejsi masakr nevinnych studentu / sice Zidu/ v Izraelske skole. Zeby to pan Stwora prehledl? Mozna se ale ceka az na to , jak dopadne odvetna akce "sionistu"...

156040

8.3.2008 18:49

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 156040

To je prece jasne: Izraelci jsou ti hodni a Palestinci jsou teroristi ...

156054

10.3.2008 16:54

Skutocne sa tam stalo nieco take, co stoji za komentar ?

Igor 89.?.?.?

Reakce na 156040

Ved denne tam zabiju (v priemere posledneho tyzdna) 10 civilistov.

O tych by ste mohli nieco tiez napisat, alebo aspon spomenut, nie? Ci ti civilisti niesu ludia?
Co tych 1000 zabitych civilistov v Libanone?

156193

8.3.2008 11:35

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

Spytihněv 85.?.?.?

Reakce na 155983

Vás ale ty kalhotky ňák chytly [mrknutí jedním okem]

156016

8.3.2008 16:01

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 155983

No, reknete nam vice, vypadate jako opravdovy intelektual. Jiste mate nejaky specialni recept na zivot.
Ted kdyz jste nam rekl co se vam nelibi, popiste nam jak by to melo byt spravne. Zivot, tedy "spravny" zivot podle pana "24" ktery tu leta chybel.
Jak by jste si predstavoval, ze by diskuse se mela pohybovat.
Zrejme toto neni misto pro "nobl" lidi jako jste vy.
Mel by jste se ale kouknout na "Nezvedavce".
Israelskou vlajku ve znaku, inspirovany jiste nejakym vyssim principem.
Bohuzel, to je jen zdani, po precteni nekolika prispevku si uvedomite, proc zide nikdy nebyli popularni. Protoze kdyz jsou sami tak je to banda velice vulgarnich lidi, s tendenci jist sve mlade. Proto ty zdi od ostatni civilisace.
Nyni s jejich rostoucim sebevedomim se snazi tu vulgarnost naockovat i tem ostatnim lidem, ale ti se brani a zide tomu rikaji "Antisemitismus". Ja si myslim, ze je to jen dobry vkus, branit se degeneraci. Co vy?
Ale, jak jsem rekl, napiste nam neco o sobe. Mozna, ze se poucime.

156041

11.3.2008 6:03

RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?

Rene Bartosek 75.?.?.?

Reakce na 155983

Jeste, ze jste me upozornil na tu fotku, malem bych si jich zavcasu nevsiml. Holt tady se vo nicem nez vo erotice nezvani. Pardon chtici, erotika je tremin vyhrazeny pro onacejsi spolecenske vrstvy. My plebs se musime spokojit s chticem. Taky na nic jineho celej den nemyslime, jo plebs to je vlastne spodina, ktera musi byt vedena, ani s demokracii by se to nemelo prehanet. Dyt nejsme v Madarsku, tam uz maji rozvinutou demokracii. Tak jste zjistil, ze to je spatne se Zvedavcem i po letech. Nastesti existuji nazorova opozice Zvedavce, menuje se to velmi originalne Nezvedavec ( na frajtra je to velmi originalni nazev a nebyvala kreativita mysleni ), tam se muzete jit pokochat kvalitou. Opozice tohoto webzinu, ktery vas znechutil a znechucuje, logicky musi byt kvalitou ze vsech uhlu pohledu, ze ano? [velký smích] [velký smích] [vyplazený jazyk]

156236

9.3.2008 19:53

A co takhle z nového soudku?

Amiourka kamiou (zavináč) centrum (tečka) cz 85.?.?.?

Poslyšte, nevzpomínáte si před mnoha a mnoha lety byl takový zvláštní případ. Jistý Kaczinksy byl odsouzen počítám k trestu smrti v USA za rozesílání dopisních bomb. Tolik mainstream. Ale když se člověk trochu pídil, tak se dočetl, že pán byl profesorem matematiky a napsal knihu napadající Světovou banku nebo Mezinárodní měnový fond - to už si nepamatuji, asi obojí. Mrkněte se někdo na web, schválně, jestli tu jeho knihu někde najdete.

156133

10.3.2008 2:14

RE: A co takhle z nového soudku?

pdmlynek 66.?.?.?

Reakce na 156133

Theodore Kaczynski je velice známá postava v USA. Je to velice chytrý chlap (IQ 170), který napsal velice pěknou doktorskou práci, začal pracovat jako profesor matiky na Berkeley, ale pak mu v hlavě ruplo, a odstěhoval se do divočiny kde žil v chatrči.

To že si nepamatuješ jestli byl oproti Světové bance nebo Mezinárodní měnový fondu je v pořádku. Nic proti nim neřekl, ale nedivil bych se. Spíš ale psal oproti civilizaci, pokroku, akademikům, atd. Chtěl aby byla celosvětová revoluce. Ale hlavně psal proti levičákům:

13. Many leftists have an intense identification with the problems of groups that have an image of being weak (women), defeated (American Indians), repellent (homosexuals), or otherwise inferior. The leftists themselves feel that these groups are inferior. They would never admit it to themselves that they have such feelings, but it is precisely because they do see these groups as inferior that they identify with their problems. (We do not suggest that women, Indians, etc., ARE inferior; we are only making a point about leftist psychology).
14. Feminists are desperately anxious to prove that women are as strong as capable as men. Clearly they are nagged by a fear that women may NOT be as strong and as capable as men.
15. Leftists tend to hate anything that has an image of being strong, good and successful. They hate America, they hate Western civilization, they hate white males, they hate rationality. The reasons that leftists give for hating the West, etc. clearly do not correspond with their real motives. They SAY they hate the West because it is warlike, imperialistic, sexist, ethnocentric and so forth, but where these same faults appear in socialist countries or in primitive cultures, the leftist finds excuses for them, or at best he GRUDGINGLY admits that they exist; whereas he ENTHUSIASTICALLY points out (and often greatly exaggerates) these faults where they appear in Western civilization. Thus it is clear that these faults are not the leftist's real motive for hating America and the West. He hates America and the West because they are strong and successful.

Zdroj: http://reactor-core.org/unabomber-manifesto.html

156154

10.3.2008 23:10

RE: A co takhle z nového soudku?

2xs 85.?.?.?

Reakce na 156154

Dík za odkaz... opravdu zajímavé čtení.

156214

Příspěvků: 138

07.03. 05:26 Jan X.  Ano
07.03. 10:26 janko  RE: Ano
07.03. 10:03 janko  RE: Ano
07.03. 11:02 henrypes  RE: Ano
07.03. 11:08  RE: Ano
07.03. 17:22 RAVI  RE: Ano
07.03. 18:26 Muchomůrka červená  RE: Ano
08.03. 16:39 janko  RE: Ano
11.03. 08:04  RE: Ano
07.03. 07:16 zalozak  On to bohuzel zase takovy objev neni....
07.03. 08:08 Jarmila  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
07.03. 08:39 JaJa  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
08.03. 07:23 Jarmila  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
08.03. 10:36 pietroo  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
08.03. 13:33 Kodl21  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
11.03. 18:58 pietroo  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
09.03. 08:57 Jarmila  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
07.03. 12:17 Paulito  RE: On to bohuzel zase takovy objev neni....
07.03. 07:07 jean.laroux  Iluze a realita
08.03. 14:11 2xs  RE: Iluze a realita
07.03. 07:50 pdmlynek  Svoboda slova?
07.03. 07:51 Saša  RE: Svoboda slova?
07.03. 08:08 pdmlynek  RE: Svoboda slova?
07.03. 10:42  RE: Svoboda slova?
07.03. 10:58  RE: Svoboda slova?
08.03. 13:40 2xs  RE: Svoboda slova?
08.03. 21:16  RE: Svoboda slova?
09.03. 00:23 2xs  RE: Svoboda slova?
10.03. 15:27 hc  RE: Svoboda slova?
10.03. 21:28 2xs  RE: Svoboda slova?
11.03. 11:27 Robocrep  RE: Svoboda slova?
11.03. 16:46 google  RE: Svoboda slova?
11.03. 18:53 coromoro  RE: Svoboda slova?
07.03. 16:09 pdmlynek  RE: Svoboda slova?
08.03. 13:58 2xs  RE: Svoboda slova?
08.03. 13:35 2xs  RE: Svoboda slova?
07.03. 08:33 pdmlynek  Ciny a plna zodpovednost
07.03. 10:27  RE: Ciny a plna zodpovednost
08.03. 02:19  RE: Ciny a plna zodpovednost
10.03. 08:16 Wilonix  RE: Ciny a plna zodpovednost
12.03. 19:22 pdmlynek  RE: Ciny a plna zodpovednost
07.03. 09:03 jean.laroux  realita a iluze
07.03. 09:46  som sa teraz od strachu uplne...
07.03. 10:06 Kevin  RE: som sa teraz od strachu uplne...
07.03. 10:10 Spytihněv  RE: som sa teraz od strachu uplne...
07.03. 09:28 henrypes  křeč
07.03. 10:30 KILLROY  RE: křeč
07.03. 10:39 Petr Řehák  Orwell o tom psal.
07.03. 10:48 Sam Ting Wong  Když
07.03. 11:19 LACO  RE: Když
07.03. 11:45 LACO  Čemu se furt divíte?
07.03. 14:37  RE: Čemu se furt divíte?
07.03. 13:01 Vojta49  Hrůzo hrůz
08.03. 00:42 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz
08.03. 12:39 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz
08.03. 21:41 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz
09.03. 04:08 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz
09.03. 08:40  RE: Hrůzo hrůz
09.03. 10:32  RE: Hrůzo hrůz
09.03. 10:48 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz
09.03. 03:54 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 10:10  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 12:42 janko  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 12:53  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 10:41 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 12:31 janko  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 12:04 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 12:51 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 18:16  RE: Hrůzo hrůz - závěr
09.03. 23:32 z.a.p  RE: Hrůzo hrůz - závěr
10.03. 22:12 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
10.03. 22:56 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 01:16 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 09:26 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 10:58  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 14:10 Aja  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
12.03. 01:08 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
12.03. 02:34 Aja  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 14:20 leo69  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 14:48 Aja  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 16:12 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
11.03. 18:02  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
12.03. 01:07 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
12.03. 19:16  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
13.03. 01:44 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
13.03. 08:27  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
13.03. 12:12 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - skutečné spiknutí
12.03. 01:17 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 09:28 Robocrep  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 09:35 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 17:28 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 17:53 Vojta49  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 18:41 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
12.03. 19:35  Příčina nemoci
12.03. 21:07 Spytihněv  RE: Příčina nemoci
12.03. 21:57  RE: Příčina nemoci
12.03. 23:57 Vojta49  RE: Příčina nemoci
12.03. 16:16 micha  RE: Hrůzo hrůz - jiná zajímavost
10.03. 21:12 Spytihněv  RE: Hrůzo hrůz - závěr
08.03. 14:53 2xs  RE: Hrůzo hrůz
07.03. 14:21 robert gross  ješte jednou Robert Gross
07.03. 15:48 jean.laroux  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 18:16 robert gross  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 20:12 jean.laroux  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 21:44 vodnik007  RE: Nejen židé.
08.03. 14:17 2xs  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 18:38  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 18:04 karel4u  RE: ješte jednou Robert Gross
07.03. 18:47 Vodník  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 09:01 jean.laroux  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 04:15 Rene Bartosek  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 07:05 Jarmila  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 15:36 karel4u  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 11:43 pietroo  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 12:38 vladuna  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 12:44  RE: ješte jednou Robert Gross
08.03. 15:33 Rene Bartosek  RE: ješte jednou Robert Gross
10.03. 16:24 Igor  Nechcem "zasa"
07.03. 15:30 Kneibolo  Robotizace armády...
07.03. 15:51 jean.laroux  RE: Robotizace armády...
07.03. 15:10 jansmith1984  Úpadek čecha???
07.03. 16:52 jean.laroux  RE: Úpadek čecha???
07.03. 18:22 Vodník  To je dobrý článek
07.03. 21:18 HomeopatoBijec  RE: To je dobrý článek
08.03. 01:36 z.a.p  Aaaa, s tim se lide smirte....
09.03. 19:29 z.a.p  RE: Aaaa, s tim se lide smirte....
08.03. 04:03 not impressed  Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
08.03. 11:29 vladuna  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
08.03. 11:57  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
08.03. 16:35 JD  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
08.03. 18:49 vladuna  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
10.03. 16:54 Igor  Skutocne sa tam stalo nieco take, co stoji za komentar ?
08.03. 11:35 Spytihněv  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
08.03. 16:01 karel4u  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
11.03. 06:03 Rene Bartosek  RE: Zvědavec: Jaký vydavatel, takové gró čtenářů?
09.03. 19:53 Amiourka  A co takhle z nového soudku?
10.03. 02:14 pdmlynek  RE: A co takhle z nového soudku?
10.03. 23:10 2xs  RE: A co takhle z nového soudku?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 514