Diskuze k článku

Evropská unie jede jako dobře namazaný stroj

Příspěvků 29

21.12.2007 4:30

Ten příměr k vývoji v USA

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

je opravdu trefný - a pokračovalo to občanskou válkou, která je nám dnes podávána jako křížová výprava proti otroctví, ale ve skutečnosti šlo o pravomoce US federální vlády vůči jednotlivým státům Unie.
My jsme si zatím naběhli do Schengenu, v ČT zprávách opěvovali, že se hranicí rozdělená města vrací do "šťastnějších časů" dřívějšího sjednocení, jen nedodali, zda jimi myslí druhou světovou válku, či snad Rakousko-Uhersko. Tvrzení německy mluvícího příhraničníka, že o tomto stavu snil celý život znělo až mrazivě upřímně...

149779

23.12.2007 17:41

RE: Ten příměr k vývoji v USA

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 149779

"... a pokračovalo to občanskou válkou,..."

za 4 roky se dočkáte i v Evropě. Začněte si sichrovat výzbroj, půjde do tuhého.

souboj prasata v oblecích a uniformách VS lid

kdo vypíše kursy? [oči v sloup]

149909

21.12.2007 7:23

K lepsim zajtrajskom

Shingen 62.?.?.?

Ved sme sa to ucili v skole. So Sovietskym zvezom na vecne casy a nikdy inak. Len to trochu pozmenit. S Europskou uniou na vecne casy a nikdy inak.
Kto nepracuje nech neje.

Svetu mier

149781

21.12.2007 11:59

v Bruselu to mají vymyšlené

pietroo 194.?.?.?

Srandovní mi připadá funkce Evropského parlamenu. Slyšeli jste někdy, že by bruselská administrativa, jmenovaná v zákulisí, předstoupila před Evropský parlament se žádostí o důvěru? A pokud vím, ani podle nedávno přijaté evropské smlouvy nahrazující ústavu nic takového nebude. Takže jaká demokracie? Ani formálně, natož reálně. Junta si napíše jakékoliv direktivy a ty prostě platí. Evropský parlament dokonce nemá ani pravomoc hlasovat o direktivách a případně je odmítnout!! Má jen poradní funkci. Direktivy údajně mohou odmítnout tzv."žlutou kartou" národní parlamenty: Musí ale zastupovat dvě třetiny evropského obyvatelstva. Dominantní jedna třetina tedy ovládne Evropu bez problémů. A že Francouzi a Němci nebudou brát chudé a tedy závislé Italy a Španěly jako sobě rovné je jasné. Takže to bude ve skutečnosti méně než jedna třetina. A ani ta nebude rozhodovat, to víme.
Když tedy národní parlamenty odhlasují "žlutou kartu" direktivě, tak výsledkem nemá být podle současné úpravy odmítnutí direktivy, ale bruselský vtip: "Komise musí zdůvodnit, proč direktivu považuje za důležitou." Fraška. Je mi to líto, ale bude to zase jen Sovětský svaz. Znám dva lidi, kteří byli přesvědčení komunisté, 1989 komunismus odhodili, a dnes jsou stejně tak slepě oddáni EU. Nejde jim říct ani to, co jsem teď napsal. Neví o EU nic, ani vlastně vědět nechtějí, do ciziny nejezdí, ale hrozně moc EU chtějí. Kde se to v těch lidech jenom bere, neschopnost podívat se na věc s odstupem a opravdovým zájmem? A takoví lidé pak dělají vědu, takže to podle toho vypadá a zamiluje se do neodarwinismu, Einsteina... a nesmíte klást žádnou námitku, nedejbože shromažďovat anomálie těch teorií! Nemluvě o tom, dovolit si spekulovat o fyzikálních podmínkách zhroucení mrakodrapu: To už sis dovolil opravdu moc, jdi do blázince! Tam tě napráškuju, abys neotravoval, ale jinak jsem osvícený člověk, který miluje rozum a vědu a nenávidím slepou víru. Neodarwinismus, Einstein...jsou svatí a je zákaz se na jejich teorie dívat racionálně kriticky. Kromě puberťácké reakce se nedočkáte ničeho. A taková je i zkušenost lidí, kteří učí na univerzitě obor "filozofie vědy". Pokud se tahle vlastnost nezmění, tak to bude na světě pořád o ničem.

149796

21.12.2007 18:22

RE: v Bruselu to mají vymyšlené

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 149796

Za prve, jeste to tady nemame a velmi se zvedavy jak na tohleto budou zvykat obcanskou spolecnost v Britanii a Francouzi jsou taky velice rychle v ulicich. Za druhe drzet pohromade mnohonarodnostni imperium vyzaduje zatracene sily a energie. A ze Evropa je mnohonarodostni s dlouhodobou tradici o tom zadna. Navic nas cekaji veru "zajimave casy", kdy plytvani energii a silou na vnitrni ucely bude prilis draha sranda, nez aby to slo uspesne realizovat. A za treti pokud nekdo neumi nebo nechce jasne a srozumitelne formulovat unijni smlouvu, pak je treba ukazat, ze je jednicka po zpusobu pana Topolanka. At to bud prepracujuje anebo at si o takovem paskvilu, jak uvadi fakta clanku necha zdat sve orwellovske nocni mury. [smích] [mrknutí jedním okem]

149819

21.12.2007 12:54

Článku jsem se zasmál

Souhlasník/Nesouhlasík 83.?.?.?

Že bychom nemuseli ani chodit k volbám, protože bychom byli vůči Francouzům apod. v drtivé menšíně? Podle tohoto argumentu přece ani teď nemusí např. Moraváci chodit k volbám, neboť jsou vůči Čechům v drtivé menšině. Podle autora těchto argumentů by nejspíš bylo ideální, dyby každý jedinec měl svůj osobní stát, chápu-li dobře. Ovšem to je jedna z podob anarchie.

A o jakém "národu", "národní identitě" to tu mluví? Český národ, v němž 25% lidí je románského původu a dalších 30% lidí germánského původu? Anebo jazykový národ, v němž z televizí vymývá mozky nechutná pražština se svým "Haléééé, du se umééééjt, cóóóóó? Co řikáááátéééé??"

OK, ČR může být buď součástí Evropy, anebo se jednou jejímu protektorovi (ať už to budou příště Rusové, nebo někdo jiný) podaří všechny tady vyhladit a vytvořit si tu životní prostor pro sebe. Já jsem teda pro to být spíš součástí Evropy. Češi jako národ by možná za několik stovek let neexistovali, ale národ je stejně sociální konstrukt, navíc ještě špatný.

149799

21.12.2007 18:24

RE: Článku jsem se zasmál

skud 85.?.?.?

Reakce na 149799

Mam chuť říci, že jste spíše sociální konstrukt současné pokřivené demokracie a dítětem médií.Absolutně nechápu ten vás eurooptimismus a jistě také jste fanda humanistické politiky vůči cikánům, fanda bezbřehé imigrace a sympatizant radaru. Klasický apologeta současného zřízení.Kam vítr, tam plášť.

Pojem, "sociální konstrukt" nejdříve používali marxisté a feministky, kteří hlásali že pohlaví a národ jsou sociální konstrukt a že je to umělý společenská třída.

149818

21.12.2007 18:03

RE: Článku jsem se zasmál

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 149799

Jaky je presne muj puvod jsem nikdy nehledal, moje rodina ma koreny v sudetech. A podle toho, co vim z rodinych historek, tak jako Cesi se citili uz pradedek a parbabrle. Jmeno Solastr asi nezni dvakrat cesky, ale minimalne ctyri generace dokazaly byt Cechy a vsechno nasvedcuje tomu, ze v rodinne tradici minime pokracovat. Byl by jste mozna prekvapenej, jak by jste neexistenci toho socialniho konstruktu lidickam vyvracel.

Oni sice jsou casto pologramotni jako kuprikladu ja a meli by problem odborne definovat, co to ten narod vlastne je. Avsak nejak to krome hlavy vnimaji srdcem. A mam divne simrani v nose, Ze Francouzi, Nemci, Italove, Spanele, Anglicani, Skotove... to prozivaji nejak podobne. A aby nekdo neco takoveho v lidech hromadne vykorenil bude muset pouzit hodne ostre argumenty, mozna ze bajonety by mohli "docasne" ( jak jinak, ze ano?) jako argument vystacit. [vyplazený jazyk]

149820

22.12.2007 0:48

RE: Článku jsem se zasmál

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 149799

Souhlasník/Nesouhlasník! Evropa je KONTINENT. Není to instituce ani stát. ČR je součástí Evropy a vždycky byla. Dokud se tím nebudete řídit, zůstaňte u vašich přihlouplých narážek na Pražany a do Evropy se laskavě nemontujte.

149838

22.12.2007 5:00

RE: Článku jsem se zasmál

sombrero 85.?.?.?

Reakce na 149838

Na opacko musim podotknout, ze zde mluvime hlavne o POLITICKEM KONTINENTU, ktereho se snazime byt soucasti a ktery nam ukazuje, ze ekonomicke (a jine) krivky nemohou donekonecna stoupat. Kez by mocni sami byli prikladem. Jenze co delat s nemocnym organismem zavislym na neciste droze(finance, konzum), chtejicim jeste vetsi davku? Na to pozor! Primer s narkomanem muze byt vice nez zrejmy. To co se ma stat mi evokuje predstavu hada pozirajiciho sama sebe od ocasu, coz je v hlubsim pojeti nezvratny proces, ktery muzete videt u vetsiny lidskych tragedii. Snad mi date za pravdu, ze nedulezitejsi je prave vas nazor a z toho vyplivajici pristup. Podari se vam jej udrzet ve svetle pravdy?

149845

22.12.2007 7:26

RE: Článku jsem se zasmál

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 149845

Jenomze to neni problem, ktery je resitelny urednickymi predpisy zhora.

149849

22.12.2007 22:24

RE: Článku jsem se zasmál

Stan 195.?.?.?

Reakce na 149799

ja jsem se tez zasmal, tem infantilnim nesmyslum ktere ti sem upadly, konkretne komentovat to rozhodne nema smysl. [velký smích] [chechtot]

149882

21.12.2007 13:40

optimismus

Zet 213.?.?.?

Tak jsme se opět dočkali světlých zítřků........
Už ani nedoufám, že by to někdo s námi normálními lidmi myslel "dobře". Jediné východisko vidím v pasivní rezistenci. Nekupovat, co nemusím a když kupovat, tak hlavně od soukromníků a když už do supermarketu, tak kupovat české výrobky, aspoň částečně české, třeba jen proto, aby nezavřeli místní provozy.
Ono se to prodraží, ale zahřeje na srdci.
A potom, už nikdy k volbám!!!!!Ať zvolíte kohokoli, nebude pracovat pro vás, ale sám pro sebe(to v tom lepším případě), v horším pro nadnárodní lobby nebo EU nebo jiný milý subjet, který mu přislíbí svou přízeň. Není jiné cesty, jak jim dát najevo, že o ně nestojíme. Kdyby přišlo hlasovat jen 10%lidí, třeba by si toho někdo všimnul. Anebo ne?

149800

21.12.2007 17:51

RE: optimismus

Miroslav mjiranek (zavináč) seznam (tečka) cz 89.?.?.?

Reakce na 149800

Naopak, k volbám půjdu a vyjádřím svůj názor. Na volební lístek uvedu že zastupitelská demokracie je podvod na voličích. Sice to bude hlas neplatný, ale ulevím svému svědomí.

149817

21.12.2007 16:25

Ještě něco

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

A to je tam ustanovení, že Komise může dělat i taková rozhodnutí, která spadají do kompetencí členských států, pokud to je je " nutné" pro zdárné plnění této smluvy.
To je průšvih. Tohle by měl posoudit ústavní soud.

149805

21.12.2007 18:36

RE: Ještě něco

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 149805

Ja bych preferoval i v tej demokracii, aby to posoudili obcani. Ja jako vidlak bych to posuzoval vidlema. Samozrejme az v pripade, ze by snad "direktiva" z Brusela obslapla i ty Ustavni soudy jednotlivych zemi. Po te co dokazla slapnout zrejme na usta neprilis protestujicim konzervativcum i stare dobre Anglii by mel byt prostej clovek naramne vostrazitej. [mrknutí jedním okem]

149821

21.12.2007 21:24

SESR

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Náš stát se zkrátka stal plnoprávným druhořadým členem Svazu Evropských Socialistických Republik. Jen by mě zajímalo, zda předsedu Nejvyššího Sovětu Evropského Svazu budou volit všichni poddaní, nebo pouze delegáti sjezdu. [chechtot]

149829

22.12.2007 2:09

RE: SESR

Vodník 81.?.?.?

Reakce na 149829

>Jen by
>mě zajímalo, zda předsedu Nejvyššího Sovětu Evropského
>Svazu budou volit
>všichni
>poddaní, nebo pouze
>delegáti
>sjezdu.
Nechci Vás strašit, ale je dost možné, že dokonce ani na tom nezáleží.

149842

22.12.2007 6:01

RE: SESR

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 64.?.?.?

Reakce na 149829

plne souhlasim

149847

22.12.2007 22:39

Jen to

Kadence crazy 66.?.?.?

ze Vsem na Zvedavci (az na nekolik blbu kterym sionisti vyprali mozky) preji hezky proziti Vanocnich Svatku a Stastny Novy Rok .

149883

23.12.2007 14:52

RE: Jen to

2xs 85.?.?.?

Reakce na 149883

Díky, a přeju podobné...

149901

23.12.2007 23:33

Lisabonská smlouva - přehled

Rider 160.?.?.?

ZDE jsem našel jsem celkem povedený přehled, jak probíhá/lo tvoření "Euro-Smlouvy" tzv. Lisabonská smlouva (změny, úpravy, opravy, doplnění a tak). Předpokládám, že časem se tam objeví i úplné znění nové smlouvy. (přehled přes odkazy vlevo)

ZDE je k nalezení .DOC verze, která je vlastně Editorem odkazovaná verze na eur-lex.europa.eu. V tom .DOC je to ale všechno pohromadě!

149934

24.12.2007 4:58

Nezbyva nez se zeptat

z.a.p 99.?.?.?

co je (ci by byla) jina mozna alternativa? Predchozi evropska historie je historii valek a utrpeni. Je-li nova Evropa (pod kymkoli vedenim) vychodiskem z mizerie, proc ne?

Tim bych samozrejme nevylucoval vnitrni kritiku vcetne nekonformnich postoju jednotlivcu a skupin. Tato funkce je nezbytna (vcetne takovych jako zminena britska strana) coby cistici mechanismus. V uhrnu vsak vidim EU jako pokrok.

Preji tez vsem diskutujicim prijemne svatky!

z.a.p

149949

27.12.2007 0:06

RE: Nezbyva nez se zeptat

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 149949

>co je (ci by byla) jina mozna alternativa? Predchozi evropska
>historie je historii valek a utrpeni. Je-li nova Evropa (pod
>kymkoli vedenim) vychodiskem z mizerie, proc ne?
-------
Snad jediná možná alternativa, která zaručuje přežití, je:
Zrušit Evropskou unii a vrátit jednotlivé země svému lidu. Nikoliv vládám,
ale - podotýkám - SVÉMU LIDU. Ti, kdo mají vehementní zájem o Evropskou unii, jsou právě stejní mafiáni, kteří vyvolali WW1 a WW2. Války vytvářejí peníze!

>...V uhrnu vsak vidim EU jako pokrok.
-------
Zdendo, nechci se přít se starým kamarádem, ale nemohu tohle přejít bez povšimnutí.
"Pokrok" čeho ? ? ?
Rok 2009 - Ustanovení Evropské unie "no matter what" - soud Evropské unie v Luxemburku přednese hlavní rozhodnotí a proti rozsudku nebude odvolání. Kdo asi, a za koho budou rozhodovat?
A bez odvolání? Tak, jak se ve "smlouvě" - nikoliv již v ústavě - zavazují o prosazování lidských práv a svobod, právo na spravedlivý soudní proces (habeas corpus), tohle všechno je již předem odsouzeno k zániku a s tímto záměrem se zaručeně počítá.
Rok 2010 - Severoamerická unie - Mexiko, Kanada a USA, později se připojí jižní Amerika. S Venezuelou budou mít potíže, ale buď násilný převrat a nebo válka změní režim a potom již nic nestojí v cestě.
Následuje Africká unie a později Asijská unie. A to už bude jenom krůček k vytvoření jedné světové vlády, neboli "Nového světového řádu". A o čem ten "pokrok" bude? - klikni si na obrázek.

Vložený obrázek

150010

28.12.2007 0:32

RE: Nezbyva nez se zeptat

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 150010

Mirdo, priteli ve zbrani,

mam uznani k Tvym nazorum. Ja jsem bud'to na Vanoce moc namekko , nebo vseobecne optimista a asi tez nosim "ruzove bryle mameni" (jak psal J.A.K. v Labyryntu sveta a Raji srdce).
Je tez mozne, ze jsem ovlivnen timto: http://www.dailypaul.com/

Nicmene, ac nejsem v plnem souladu s radou dopisujicich, rad na Zvedavce skocim pro obcasne precteni, zvlaste pokud jde o Evropu a CR.

Panu Stworowi a tymu preji dalsi uspesny rok!

Zdravetz,

Zdenda alias z.a.p

150046

28.12.2007 6:07

RE: Nezbyva nez se zeptat

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 150046

Zdeňo, pamatuješ, jak jsme se asi před rokem a půl na sebe naťukli tady v diskuzi, kde jsi prohodil: já tady na téhle straně zeměkoule žádný bolševismus nepozoruji? Odpověděl jsem Ti: zatím ne...ono se to plíží. A jak můžeš vidět, poslední dobou to už začíná vystrkovat růžky a je načase tomu trochu přitnout.

K té Evropské ústavě, neboli také "smlouvě". Nepřipadá Ti to podezřelé, když se něco takovýmto způsobem vnucuje?
Protlačit za každou cenu (!)
Jenom si všimni toho videa. Nápisy R E F E R E N D U M jsou násilně odstraňovány a potlačovány do pozadí mimo zorný úhel kamer a nakonec i kameraman je napaden. Proč asi??? Já tomu říkám Neocon-bolševismus a už je to všude - tady i tam...v Evropě. Jakákoliv smlouva, ať už obchodní, prodejní, servisní, za služby a dokonce i manželská (berete si zde přítomnou...dobrovolně?), pozbývá právní platnosti, pokud se prokáže, že byla podepsána:
pod nátlakem, podvodným záměrem se zatajením podstatných skutečností a dokonce i pod vlivem alkoholu. Taková smlouva ztrácí platnost. Tohle platí v Kanadě a stejně tak i v USA. V Evropě nevím. Takhle to vidím já - černě.
Když už hovořím o podepsání smlouvy pod vlivem alkoholu.
Takhle "prodali" Indiáni Kanadu...při lahvince a za lahvinku.
Mají však smůlu - je to neprokazatelné a tak alespoň máš jistotu, že se nemusíš stěhovat. (Pamatuješ?...170km x 20km)

P.S. Zdrawetz také i tvojí rodině.

150051

28.12.2007 6:43

RE: Nezbyva nez se zeptat

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 150046

Až nyní jsem si všiml Tvého odkazu:
Ron Paul je to světélko na konci tunelu. Bohužel - nezáleží, jak lidé volí, ale jak se spočítají hlasy. Volby jsou podvod na lidech a nová loutka do Bílého domu je již předem vybrána.

150052

29.12.2007 3:43

RE: Nezbyva nez se zeptat

z.a.p 99.?.?.?

Reakce na 150052

Mirdo,

pral bych si aby jsi nebyl az takovy skeptik. Muj pesimismus taje jak snih kdyz vidim a slysim Rona Paula a zvlaste uzasne svobodymyslne Americany umoznujici mu hlas a slyseni. To co se nepovedlo predtim Ross Perotovi a Ralfu Naderovi se muze prave tak podarit jemu. I my mame doma v Kanade politickou stranu podobneho zamereni: http://www.canadianactionparty.ca/home.html

Proti korporativismu, proti vlade penez zalozenych na dluhu.... za vladu skutecne demokracie!

150108

29.12.2007 8:05

RE: Nezbyva nez se zeptat

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 150108

Zdenku...skeptik, ale připraven! Vždy připraven! Vědomostmi, činy a sdílením informací s jinými.
Problém je v tom, že jsme to nechali dojít až příliž daleko.
Ano, my, naše dříve narozená generace a z naší nevědomosti.
Právě ta nevědomost byla zneužita. Media o historii záměrně a houževnatě pomlčela a až teprve internet většině z nás otevřela oči. Historie se opakuje a myslím si, že je načase, abychom tomu stejnému předešli. Zdaleka ne pro nás samotných, ale především pro mladé a budoucí generace. Osobně se nemám za budoucnost komu zodpovídat a nebo omlouvat (děcka nemám), přesto mi to není lhostejné.
Canadian political párty znám již delší dobu. Dával jsem zde na Zvědavci stejný odkaz dříve. Obdivuji se profesorce a právničce Connie Fogal, stejně tak Ron Paulovi. Všichni z nich - se stejným záměrem - si zaručeně zaslouží naši odezvu na jejich volání S O S. [mrknutí jedním okem] [pláč]

150113

Příspěvků: 29

21.12. 04:30  Ten příměr k vývoji v USA
23.12. 17:41 MedaBeda  RE: Ten příměr k vývoji v USA
21.12. 07:23 Shingen  K lepsim zajtrajskom
21.12. 11:59 pietroo  v Bruselu to mají vymyšlené
21.12. 18:22 Rene Bartosek  RE: v Bruselu to mají vymyšlené
21.12. 12:54 Souhlasník/Nesouhlasík  Článku jsem se zasmál
21.12. 18:24 skud  RE: Článku jsem se zasmál
21.12. 18:03 Rene Bartosek  RE: Článku jsem se zasmál
22.12. 00:48 Robocrep  RE: Článku jsem se zasmál
22.12. 05:00 sombrero  RE: Článku jsem se zasmál
22.12. 07:26 Rene Bartosek  RE: Článku jsem se zasmál
22.12. 22:24 Stan  RE: Článku jsem se zasmál
21.12. 13:40 Zet  optimismus
21.12. 17:51 Miroslav  RE: optimismus
21.12. 16:25 Vratislav  Ještě něco
21.12. 18:36 Rene Bartosek  RE: Ještě něco
21.12. 21:24 Pavel Bočan  SESR
22.12. 02:09 Vodník  RE: SESR
22.12. 06:01  RE: SESR
22.12. 22:39 Kadence crazy  Jen to
23.12. 14:52 2xs  RE: Jen to
23.12. 23:33 Rider  Lisabonská smlouva - přehled
24.12. 04:58 z.a.p  Nezbyva nez se zeptat
27.12. 00:06 Mirda  RE: Nezbyva nez se zeptat
28.12. 00:32 z.a.p  RE: Nezbyva nez se zeptat
28.12. 06:07 Mirda  RE: Nezbyva nez se zeptat
28.12. 06:43 Mirda  RE: Nezbyva nez se zeptat
29.12. 03:43 z.a.p  RE: Nezbyva nez se zeptat
29.12. 08:05 Mirda  RE: Nezbyva nez se zeptat

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 899