Diskuze k článku

"Extremistické násilí" způsobené oběťmi samými

Příspěvků 22

14.12.2007 1:35

Vypadá to na celkem běžný jev...

Vodník 81.?.?.?

...u menšin, které se - ať právem či neprávem - cítí v ohrožení. Já si vzpomínám, že v USA byl takový nějaký případ, kdy útok předstírala nějaká černoška. Zde v Holandsku to před dvaceti lety zinscenoval herec Jules Croiset.

149236

14.12.2007 3:03

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

hahaha, jak vtipne 69.?.?.?

Reakce na 149236

A Hilsner to taky udelal, ze jo?

149241

14.12.2007 3:12

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

Ataman Jermak 194.?.?.?

Reakce na 149241

On Hilsner předstíral nějaký rasově motivovaný útok na sebe?
Nebo chcete naznačit, že zabil Anežku Hrůzovou?

A co když se Anežka zabila sama a pomocí média tehdy populární Hvězdy záhrobí označila Hilsnera?

149245

14.12.2007 10:37

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 149241

To taky nechápu...jak je to myšleno?

149258

14.12.2007 4:49

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

the warg 213.?.?.?

Reakce na 149236

Spíš jde o hysterické jedince snažící se upoutat pozornost, přičemž tohle je při jejich národnosti dobrý způsob jak se postarat o rozruch. Bohužel tím škodí svým vlastním lidem - mimo jiné tím na webech typu altermedia, národní odpor, vlastenecká fronta, nebo zvědavec, začnou tvrdit, že on vlastně žádný rasismus není, když si ti negři/židi atd. vymýšlí útoky na sebe.

149248

14.12.2007 14:48

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 149248

Nejde o hystericke jedince, ale o jedince jenz moc dobre vi, co cini. Zakladem komunity je soudrznost. Treba soudrznost zidu. Jak teto soudrznosti dosahnout, kdyz v tom nasem kapitalismu chce zid obrat zida? (nezid nezida a tak dale)
Jednoduse.
Vytvorit spolecneho nepritele zidum (nezidum) a zinscenovanymi utoky udrzovat zidy (nezidy) pospolu strachem z onoho vytvoreneho nepritele.

Strategie zidu z Talmudu je jednoducha. Zide jsou v nem nabadani k pohrdani, okradani a tem nejhorsim zverstvum vcetne vrazdeni nezidu.
Reknete-si co je to za silenost, vzdyt by takove spolecenstvi bylo odsouzeno k tomu, aby je ostatni pro jejich agresivitu a nesnasenlivost vyhubili, ne?
Omyl. Ono to funguje. Vetsina zidu tyto prikazy nebere moc doslovne a nezidy nevrazdi. Spis jen okrada, a tak jim to docela prochazi (az na moment, kdy ukradli Palestincum jejich zem...). Pohrdani a okradani zidu nezidy zustava a vytvari napeti az nenavis zidu a nezidu.

Mno a to je ten zamer, tim padem je zajisteno, ze zide budou mit vzdy nepritele a tak budou drzet pospolu a posloucht sve rabiny.

Cele to neni nic jineho nez mocenske schema ovladani lidi judaistickeho vyznani. Je to klasicky pripad, jak udelat z agresora napadeneho. Zide zavedli premisu ze kazda jejich kritika je antisemitismem a ten smeruje k nacismu a ten znamena plynove komory a masove vyhlazovani zidu. Tim padem maji mocny argument, a kdykoliv kdokoliv kritizuje ci obvini nejakeho zida z i jasnych zlocinu, je klacek antisemitismu z pytle venku a pouziva se na ochranu sprostych zlocincu. A to jen proto, ze jsou judaistickeho vyznani, ne proto, ze by byli nevinni ci kritika byla neopravnena.
Proto ma vetsina lidi z ruske mafie zidovske pasy. Konvertovat k judaismu je proste pro zlocince vyhodne. Akce vyvolava reakci a tak se jejich synci v Izraeli davaji ke skinheadum a napadaji zidy - ano, primo v Izraeli.

A opetovne je jakehokoliv projevu nenavisti vuci zidum jen zneuzito k posileni "presumpce nevinny zida" a presumpce ze kazda kritika ci utok na zida je antisemitismus = nacismus = holokaust.

Ze jsou to vsechno jen pohadky pro male deti a cilene vyvolavani nenavisti za ucelem udrzeni moci a vlivu rabinu a vyvolenych z vyvolenych nad zidovskou komunitou dojde malo-komu.

Urcite to nedojde skinheadovi, jenz si pripadne skutecne pujde ventilovat sve pohrdani a odpor zvracenym ucenim Talmudu na prvni vhodne a slabe zidovske obeti.

149264

14.12.2007 16:18

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

leimas 88.?.?.?

Reakce na 149264

Ale, myslím že jen málo židů je tak hloupých, aby to nevěděli, jenže jak píšeš těžko se s tím něco dělá.
Pro ilustraci jeden židovský..
„A myslej si Khon, že by na tom antisemitismu mohlo něco bej?“
„No proč ne, kdyby to vzal do ruky našinec?“

Ergo jedni z toho mají prospěch, jiní jsou rádi že se jich bezprostředně netýká a těch co jim to vadí je málo. Nehledě na to že by jim souvěrci udělali peklo.

149267

15.12.2007 2:15

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 149267

Mno nevim, ale myslim ze zidy precenujes. Pokud my masivni vetsina vedela, ze antisemitismus je pracne a velmi casto s primym zidovskym nasazenim "v akci" vytvarena pohadka, pak by se preci museli ve vlastnim zajmu vzdy vyslovit proti tomu, aby byl tento vymysleny termin neustale masove zneuzivan ke kdejake spinavosti.

Rozhodne by netolerovali rabinsky diktat nad sebou, kdyby nebyli od malicka do morku kosti naockovani, ze jsou "neco jineho" a ze ti ostatni jim to zavidi a chteji je - no prinejmensim zholokaustovat [chechtot] [velký smích]

Reci o zidech jako o "vyvolenych" jsou soucasti Talmudickeho blbnuti hlav zidum a nelze je brat vazne. Spis to bude tak, za nadmuty mech nejvice duni [mrknutí jedním okem] Chci rici, ze procento blbych (uzitecnych blbcu) bude mezi zidy stejne jako mezi nezidy - tj. nekde kolem 98 - 99%.

A vtip je to dobry, jenze mu mozna nepravem prikladate vetsi dusevni hloubku nez ma - ci tato zustane bezpecne skryta pro zminene procento blbych.

Co s tim ovsem nevi nikdo. Svyho casu mel nakej Ada Hitleru svy (rekneme si to na rovinu, uz v pocatku dost podivny) napady jak na to, ale ve vysledku to nejen ze nedopadlo dobre, ale jeste byly vsechny jeho akce nalezite zveliceny (az nabyly neslychanych, bezprecedentnich rozmeru) a pouzity pro vetsi blaho rabinskeho diktatu nad zidy pod strasakem holokaustu.

Jine a nesrovnatelne strasnejsi napady pro zidy maji ortodoxni krestane, kterym jaksis jeste nedoslo, ze jejich vira je puvodem zidovsky vytvor na to, jak blbnout hlavy nezidum a jak zajistit dostatecne tolerantni spolecnost (on kamenem, ty chlebem) pro preziti spolecnosti zidu, zalozene principielne na nenavisti a zasti k nezidum. Jejich predstavy si v nicem nezadaji s pohadkou o holokaustu - podle nich bud zide laskave opusti svuj Judismus a konvertuji na krestanstvi, anebo budou spaleni v ohni pekelnem, aby ten Armageddon stal za to [velký smích] [chechtot]
Samozrejmne ze zvracene blouzneni techto silencu a jejich teseni-se na jejich nanebevzeti (aby mohli po pravici boha pozorovat sedm let utrpeni, vrcholici Armageddonem zidu nedaleko Jeruzalema), jakozto jedinych pravovernych, je predkladano zidum jejich rabiny jako dalsi strasak [mrknutí jedním okem] Neni divu. Takovi magori by se meli strilet [chechtot]

Takze snad jen vzdelani, vzdelani a jeste jednou vzdelani a to na obou stranach by snad mohlo pomoci. Ono ve vzdelane spolecnosti kde nebude mozno krast ani pod plastikem antisemistismu a kam nebudou prevazne zidovska media halasne importovat multi-kulti (kdyz Izrael je otevrene a proklamovane statem jen pro zidy) nebude ani moc priznivcu nacismu ci skinheadu, takze by to bylo reseni.

Narazi na "malinky" problemek. A sice ze vzdelana spolecnost s schopnosti kritickeho mysleni a nezavisleho uvazovani je nocni murou mocnych ve spolecnosti a tak tito udelaji vse pro to, abychom byli co nejblbejsi. Nebot blbcum se dobre vladne.

149280

18.12.2007 15:14

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 149280

K tomuto mohu jen dodat pane Trodas .... B I N G O !!! [cool]

149548

14.12.2007 16:11

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 149248

A on je, když si ho je třeba vymýšlet? Nebo je ho tak málo, že je to nutné trochu přiživit. [chechtot]

149268

15.12.2007 17:20

RE: Vypadá to na celkem běžný jev...

Durabo 88.?.?.?

Reakce na 149236

Měli by je rovnou zavírat do separace, a už je z těch klecí nikdy nevypouštět. Lépe, když budou trpět sami za sebe, než aby trápili jiné ...

149289

14.12.2007 7:27

Zabudlo sa na Hedvigu

soul01 84.?.?.?

Hedviga Malinová síce nie je Židovka, ale je Maďarskej národnosti, čo sa na Slovensku a v EÚ popri Cigáňoch berie ako ďalšia výnimočná rasa, ktorej sa len ubližuje. Tá si tiež vymyslela útok, ktorý jej kriminalisti zakrátko vyvrátili vďaka dôkazom. Ale v médiách stále niekto múti vodu a snaží sa ju prezentovať ako chúďa zastrašované políciou. To "zastrašovanie" sme nedávno videli v televízii na zázname z výsluchu. Bola na ňom uvoľnená (čerstvo po incidente, ktorý by mnohých z nás veľmi rozrušil), akoby k nim zašla len na kus reči.

149252

14.12.2007 10:01

Nemyslím si, že to jsou duševně choří jedinci

hestroy 77.?.?.?

Dle mého je to jen a pouze další propaganda čistokrevných lidumilů, kteří potřebují:

1. zvýšit pomoc pro "stát" Izrael
2. zvýšit sazby za antisemitismus
3. udělat ze sebe chudáky, kterým každý ubližuje
4. a tím pádem ospravedlnit prasečiny páchané v Palestině.

Velmi doporučuji se podívat na You Tube, co se tam píše o Izraeli. V IDF slouží samé modelky, Tel Aviv je nejhezčí město na světě, Izrael je nejlepší stát na světě, zatímco u videí o bití Palestinců, bombardování jejich domů a jiných prasáren, se vždy najde pohotové podrobné vysvětlení o tom, jací jsou ti Izraelci chudáci, že se vždy JEN brání a hlavně na to mají svaté právo. Aby také ne, když si můžou přečíst v Talmudu o tom, že jedině oni jsou lidmi a nikdo jiný, že?

149253

14.12.2007 11:02

RE: Nemyslím si, že to jsou duševně choří jedinci

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 149253

Hans Höhne (novinář): "Sionisté přijali vítězství nacistů ne jako národní katastrofu, ale jako unikátní historickou možnost uskutečnit sionistické záměry."

Ben Gurion (první izraelský premiér): „Nestydím se přiznat, že kdybych měl tolik moci jako přání, vybral bych schopných, vyspělých, pořádných, naší věci oddaných mladých lidí, přikázal bych, aby se zamaskovali za Nežidy a antisemitskými hrubými metodami pronásledovali Židy. Tak by výsledky emigrace do Izraele desettisíckrát převýšily výsledky, které dosahují naši emisaři, co desetiletí zbytečně kážu hluchým.“

silná káva, což?

[cool]

149261

14.12.2007 12:06

Kdo je vastně oběť

Spytihněv hanywwway (zavináč) volny (tečka) cz 83.?.?.?

„Mediální kauzy“, bývají daleko častěji produktem chladné kalkulace, než nějaké hysterie, či nenávisti. Účel je zřejmý, což si sami aktéři málokdy uvědomí, a to utahování obojku. „Antisemitismus“, což je sám o sobě absurdní pojem, hraje na osvědčenou kartu. Ti, kdož se považují za židy-oběti (semity?), se ale stávají obětí v obráceném gardu (neustálé křičení NESAHAT, AU, AU, vyvolá opačnou reakci, než naříkající očekává) a riskují tak skutečné opovržení. Sami pak příčiny takzvaného „antisemitismu“ ani nejsou schopni pochopit.
To ale nevylučuje, že morálka některých skupin je natolik pokroucená, že se na tomto trendu snaží dočasně profitovat.
Onen „nenávistný trestný čin“ (hate-crime) je jen rozšiřování onoho pojmu „protiafroasijství“ (antisemitismu). Výsledkem bude, že když sousedovi řeknete, že je vůl, tak vás označí za nenávistivce a zpřísní vám dozor, popřípadě obstaví plat. Ten soused, už ani nemusí do sebe bodat (mnoho se dá schovat do spojení - „projevy anti...blabla..ismu“).
Příště dojde i na něj.

PS.: Mimochodem, kořeny odporu k lidem, jejichž mateřštinou je jidiš na tzv. Západě, jsou jinde, než na tzv. Východě. V Čechách se pak prolíná obojí. Potom „čert aby se v tom vyznal, nejlepší je se vožrat“. (Ještě že ta Pravda a Láska definitivně poráží Lež a Nenávist.) [mrknutí jedním okem]

149262

15.12.2007 6:05

Podporujte skinheads

Kadence crazy 66.?.?.?

, jsou totiz jediny ktery se bezuhonnyho obcana co se trvale opalenych obcanu tyce zastanou i pred sionistou ktery Vas co se tyce Vasich prav o ochrane majetku , nazoru na vec a svobodu projevu i v EU rasisticky diskriminuje !

149282

17.12.2007 13:25

RE: Podporujte skinheads

František 212.?.?.?

Reakce na 149282

... což se projeví třeba tak, že půjdete vyvenčit psa a bez důvodu dostanete přes hubu... Ještě že ty statečné skinheady - chloubu národa - máme, co bysme si bez opilých agresorů počali[mrknutí jedním okem]

149427

18.12.2007 2:13

RE: Podporujte skinheads

Kadence crazy 66.?.?.?

Reakce na 149427

O skinech toho asi moc nevite kdyz verite tomu co Vam v ty demagogii ktera lidem pere mozky nacancaj . O tom ze by Vas nebo Vaseho pejska skin bezduvodne napadl by se silne nechalo pochybovat ! Opravdovy skin nema zajem bily mlatit nebo jim jinak skodit . Jedina vyjimka by byla , ze by jste se zastaval trvale opalenejch ktery cesky republice jen skodi nebo jste verejne siril brainwash jako ti s pejzama a loknickama co chodi v kaftanu ....... [smích]

149471

18.12.2007 13:41

RE: Podporujte skinheads

František 212.?.?.?

Reakce na 149471

Spíš toho o skinech moc nevíte vy, tohle nebyla modelová situace, to se opravdu stalo a do žádných médií se nikdy nic takového nedostane, hospodské rvačky nikoho nezajímají... A "trvale opálení" a židi mi nevadí zdaleka tolik, skinhead má sice plnou hubu řečí (obzvláště na internetu, kde s oblibou lže, že s neonacismem nemá nic společného a ani vlastně neví, co to je...), ale kromě nějaké té rozbité huby jsem nezaznamenal JEDINÝ konkrétní úspěch za celou dobu, co se o ten jejich "boj" trochu zajímám (jenom zajímám, s drtivou většinou věcí, které čtu na jejich webech, nesouhlasím)... Dělají ze sebe bojovníky za svobodu, ale ve skutečnosti otravují normálního člověka, který si v pátek zajde po práci na pivo pokecat s kamarády a ne čelit přesile silnějších primitivů pod tou nejblbější záminkou, kterou některý z nich zrovna vymyslí... Taková je realita, jestli je to u vás jinak tak si toho važte...

149533

18.12.2007 15:04

RE: Podporujte skinheads

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 149471

Pokud budete podporovat Skinheads,které osobně považuji za po Džugíšovsku řečeno "Užitečné Idioty" ,tak fakticky podporujete Khazar-Aškenášžské dogmata a myšlenky vtělené do MeinKampfu-kdy toto veledílo možná svojí rukou ??? napsal ten položid AH,ale myšlenky mu vnukl jiný Khazar-Aškenázy- rakouský to rádoby občan a největší přítel AH !!!!!! Děkuji nechci !!!! Osobně stojím za jediným heslem,které propagují a to za heslem " Čechy-čechům " Samozřejmně,že mezi čechy nemohu počítat ty,kteří v nedávno proběhnuvším pořadu na ČT-2 o jednom Rebe...který prohlásil,že v první řadě je člověk,pak že je žid a teprve pak že je občan !!!!!! Čechem je ten,který je člověk a pak jen a jen OBČAN!!!!! [cool]

149547

19.12.2007 18:27

RE: Podporujte skinheads

Kadence crazy 66.?.?.?

Reakce na 149547

Nezalezi na tom od koho pochazi myslenka kdyz jde o dobrou vec i kdyz se jedna o 1/4 zida jakym byl A.H. ! Krome skinu democraticky podle hesla ( Kdyz muzou sionisti tak ja bily taky ! ) kdyz si to uz tak nalajnovali jeste podporuju KKK a White power ! Mel by jste vedet , ze ta myslenka multi kulti aby se z bilych lidi stali driv a snadneji poslusni gojimove ktery budou pro ty - pry bohem vyvoleny otrocit pochazi od sionistu ktery se o tom pod rouskou humanismu nestiti psat v rasistickym Talmudu nebo kazat o sabbatu pri tom jejich kahanu se svickama v synagogach . By the way , taky jsem pro to Cechy cechum a zajimalo by me proc si napriklad cigany z Balkanu ktery Israeliti v EU tak moc propaguji nenechaji taky naemigrovat do Israele ?! Have a nice Day .

149663

16.12.2007 23:49

hm, to nerobia len zidia

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

u nas je dost medializovany pripad s hedvigou malinovou.

149385

Příspěvků: 22

14.12. 01:35 Vodník  Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 03:03 hahaha, jak vtipne  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 03:12 Ataman Jermak  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 10:37 Vanguard  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 04:49 the warg  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 14:48 trodas  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 16:18 leimas  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
15.12. 02:15 trodas  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
18.12. 15:14  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 16:11 Vratislav  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
15.12. 17:20 Durabo  RE: Vypadá to na celkem běžný jev...
14.12. 07:27 soul01  Zabudlo sa na Hedvigu
14.12. 10:01 hestroy  Nemyslím si, že to jsou duševně choří jedinci
14.12. 11:02 MedaBeda  RE: Nemyslím si, že to jsou duševně choří jedinci
14.12. 12:06 Spytihněv  Kdo je vastně oběť
15.12. 06:05 Kadence crazy  Podporujte skinheads
17.12. 13:25 František  RE: Podporujte skinheads
18.12. 02:13 Kadence crazy  RE: Podporujte skinheads
18.12. 13:41 František  RE: Podporujte skinheads
18.12. 15:04  RE: Podporujte skinheads
19.12. 18:27 Kadence crazy  RE: Podporujte skinheads
16.12. 23:49  hm, to nerobia len zidia

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 70 čtenářů částkou 13 017 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 2

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 1

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Analýza českého MZ : Nejvíc příznaků covidu a úmrtí tento rok na covid je u lidí po první dávce očkování!13.10.21 12:09 Česká republika 6

Námořní přeprava zboží kolabuje!13.10.21 08:19 Neurčeno 0

Češi žádají stovky milionů jako odškodné za očkování13.10.21 08:15 Česká republika 1

Brusel věří, že se jednota Visegrádu drolí12.10.21 14:54 Evropská unie 1

WHO chce být nejvyšší autoritou v oblasti veřejného zdraví!11.10.21 17:32 Neurčeno 3

Úmrtnost v Rusku je nejvyšší od rozpadu SSSR: země přišla za rok o více než 2 miliony lidí!11.10.21 09:24 Rusko 4

Za koho kope Ondřej Neff?10.10.21 21:03 Česká republika 7

Syndrom vodnatosti jater, kterým trpí pan prezident, je jeden z vedlejších účinků Pfizeru10.10.21 09:53 Česká republika 4

Společnost Pfizer vyzývá vládu USA, aby předala k očkování 28 milionů dětí ve věku od 5 do 11 let!09.10.21 15:43 USA 5

Australskému poslanci Craig Kellyovi zakázali v parlamentu zmínit Ivermectin09.10.21 12:29 Austrálie 2

Kanadský premiér: Do konce října musí být každý cestující vlakem nebo letadlem plně očkován09.10.21 12:21 Kanada 2

Měnové kurzy

USD
21,88 Kč
Euro
25,38 Kč
Libra
30,08 Kč
Kanadský dolar
17,69 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
23,70 Kč
100 japonských jenů
19,13 Kč
Čínský juan
3,40 Kč
Polský zloty
5,56 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 678,96 Kč
1 unce stříbra
510,20 Kč
Bitcoin
1 335 483,88 Kč

Poslední aktualizace: 16.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 199