Diskuze k článku

Rozhovor s Israelem Shamirem: Antisemitismus neexistuje. Zatím.

Příspěvků 29

27.11.2007 4:19

Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....

Secular Humanist 84.?.?.?

Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní a já jsem se nikdy nesetkal s člověkem, který by Židy považoval za samostatnou rasu nebezpečnou pro ostatní.

Nepotkal pana "Latince" [smích])
Ale asi je opravdu pravda že tohle není moc běžné.
Shamir má některé dobré postřehy, někde je dost vedle. Jestli budu mít čas tak k tomu třeba ještě neco napíšu.

148074

27.11.2007 12:09

RE: Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 148074

Pan Latinec se především zmiňuje, že Židé, jako rasa, prostě neexistuje. Proti tomu nelze nic namítat. Já říkám, že je to pro ně samotné dobře. Třeba se obě strany časem ledasčemu přiučí a nebude již hloupých válek mezi lidmi. Když války, tak jedině chytré [velký smích]

148097

27.11.2007 20:48

RE: Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....

Latinec 148.?.?.?

Reakce na 148074

>Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní a já jsem se
>nikdy nesetkal s člověkem, který by Židy považoval za
>samostatnou rasu nebezpečnou pro ostatní.
>Nepotkal pana "Latince" [smích])
>Ale asi je opravdu pravda že tohle není moc běžné.
>Shamir má některé dobré postřehy, někde je dost vedle.
>Jestli budu mít čas tak k tomu třeba ještě neco napíšu.

Diky svemu vlastnimu humanistickemu bujnemu fantazirovani fabrikujete a lzete: To ze zide nejsou zadna rasa, to je prave tim zakladnim argumentem, ktery radne podlozeny nepopritelnymi fakty, jsem predlozil. Stejne tak jako to, ze coby celek, moderni zide nejsou zadni Semite (To plati predevsim o tech asiatickeho chazarskeho puvodu, kteri dnes tvori 90-95% moderniho zidstva). To, ze zide se lzive maskaraduji jinym (i.e., gojimum) coby "rasa", ano, to je cini nebezpecne druhym. Skutky, kterych se jako "celek" diky sve skupinove strategii zalozene na lzivymem fundamentu (ze jsou jedna rasa, jeden narod, etc.) dopustili (a stale dopousteji) na druhych, to podvrzuji.
Tak a ted se zase klidne navratte ke svym sekularnim humanistickym vymyslum, a prekrutte to co jsem prave napsal.
Pura vida

148130

27.11.2007 7:59

ŽId nebo nežid

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Velmi osvícený článek. Hoď kamenem, kdo jsi si stoprocentně jist svým etnickým původem. Negativní pozornost většinové společnosti poutají především pragmaticky, racionálně vyčůraní samozvanci, kteří se, třeba pod praporem judaismu, vymezují vůči většinové společnosti a "bohabojně" parazitují na "naivitě" a dobrosrdečnosti těch "méně přizpůsobivých". Bohužel, tolik potřebná pokora je většinou nalézána ve chvílích, až když si člověk sahá na samé dno. Je otázkou , jak tato manipulativní strategie ovládání společnosti, v jednoduchém, ale účinném stylu "chléb a hry", bude ještě dlouho zabírat. Každé stádo se občas splaší a co může být horší, něž splašené, bezduché stádo.

148086

27.11.2007 12:32

RE: ŽId nebo nežid

Vojta49 apear (zavináč) atlas (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 148086

... co může být horší, něž splašené, bezduché stádo.

---

Myslím, že "honák". Tedy alespoň mám ten dojem, že v lidské historii nikdy bezhlavé stádo ničeho nedosáhlo. Zato šílení "honáci" typu Marx, Lenin či Hitler s těmi svými stády dokázali "věci".

148098

27.11.2007 14:32

RE: ŽId nebo nežid

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 148086

Neni pochybnosti, ze ruzna nabozenstvi pritahuji lidi podle dynamiky sve povahy. Krestanstvi tim, ze kaze lasku k bliznimu a vcelku pasivni podrizenost je vlastne lihni kraliku a holubicek hlidanou skupinou casto pervertu kteri si rikaji knezi. Judaismus, tim, ze vlastne propaguje osobni aktivitu vzaklade sobeckou zase pritahuje takzvane "alfa" lidi. Vzdyt si vsimete tech konvertovanych a kdo prisel "podporit" desateho listopadu do Zidovskeho mesta. Dokonce i pan Zelezny. Clovek ktery vlastne zadluzil kazdeho Cecha svym jednanim.
Zajimavy je ovsem takrka panicky strach zidu z Islamu a nechut Islamu k Judaismu. Islam vlastne aktivne obhajuje poctivost tim, ze se neboji zlodejum napriklad amputovat ruce. Proto ty zidovske utoky na Islam i v zemich kde je tento jeste daleko. Prichazi otazka: je to tim, ze tento strach je predevsim rozsirovan temi prirozenymi zlodeji kteri maji strach, ze by prisli o ruce? Co vice, jak by si tito po takovemto zasahu mohli odhlasovat pro sebe vsechny ty vyhody. Pripada me,ze oni to Zidovstvi jen tak zneuzivaji pro svuj prospech.

148104

28.11.2007 7:26

RE: ŽId nebo nežid

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 148104

"dokonce i pan Zelezny. Clovek ktery vlastne zadluzil kazdeho Cecha svym jednanim."

pan Železný je žid, člen židovské obce, tak se nedivte. Dokonce panuje názor, že se s Lauderem, členem židovského kongresu dohodli,aby si pak výpalné, zaplacené českými daňovými poplatníky, mohli v klidu rozdělit


" Pripada me,ze oni to Zidovstvi jen tak zneuzivaji pro svuj prospech."

krom jejich víry pro ně není nic svaté, pojem bližní vztahují jen sami na sebe... co na to říci? Měli by konvertovat ke křesťanství, dosáhli by tak přijetí svého Mesiáše a pokoje v duši, naplnění, které by je osvobodilo.

148158

27.11.2007 13:34

antisemitismus je pravni norma

vaclaus 84.?.?.?

Antisemitismus je pravni norma, ktera Zidy znevyhodnuje. V Nemecku pred valkou a behem valky bylo zakonem urceno kdo je Zid, co smi, nesmi atd. V carskem Rusku az do unorove revoluce 1917 meli Zide omezena prava co se tykalo mista pobytu, vzdelani atd. Rikat, ze Zide jsou mafie, ci ze ovladaji svet neni antisemitismus, ale nazor, resp. these, kterou je treba prokazat. Kdyz nemam rad tchyni zidovku, nejsem prece hned antisemita. Skrytym antisemitismem je ale politika nekterych statu, ktere toleruji politiku Izraele vuci Palestincum, nedodrzovani Izraelem rezoluci OSN, trestne stihaji pochybovace o holocoustu atd. Zajimave, ze se jedna zejmena o staty, ktere v nedavne minulosti praktikovaly antisemitismus, jak jsem se ho pokusil popsat vyse.

148102

28.11.2007 7:24

RE: antisemitismus je pravni norma

Latinec 24.?.?.?

Reakce na 148102

>Antisemitismus je pravni norma, ktera Zidy znevyhodnuje. V
>Nemecku pred valkou a behem valky bylo zakonem urceno kdo je Zid,
Zajimave je, ze stejneho kriteria k urceni "kdo je zid " pouzivali tzv. "naciste", spravne Narodni Socialiste, a pouziva az dodnes v otazce "navratu" (coz je kardinalni lez, nebot predci chazaru v Palestine nikdy nezili), kdo je zid, tzv. stat "Izrael".
Ano, kriterium Narodnich Socialistu, zustava naprosto stejne kriterium az dodnes (alespon jeden prarodic je zid) v zlocineckem statu - Izrael.
A pak ze "Nacismus" a zionismus jsou si cizi a navzajem si oponuji!! Bez zionismu by nebylo Narodniho Socialismu. A to nejen financovanim, ale i ideologii. Necht jeden shledne propagacni film z 1941 Enwige Jude (Vecny zid)! Zadna zminka o tom, ze by evropsti zide vzesli z chazaru a jejich misencu! Narodni Socialiste posilaji evropskym zidum-chazarum vzkaz zionistu (a ti za to "Nazi" tezce platili): "Evropa vas nenavidi, vy jste prece posli jste z Palestiny (LEZ!!!!! Chazari maji puvod v asijskych stepich), a tam taky patrite!"
Proto kdyz mnozstvi techto chazarsko-evropskych zidu chtelo emigrovat do USA, tak prave USA (jiz v te dobe perfektne kontrolovani zidy-zionisty) je odmitlo, nebot pro ne meli - Palestinu... "Fake" zidovsky stat Izrael nemohl vzniknout z Arabu, bylo treba chazarskych zidu, a tem se z Evropy, kde na ukor krestanskych gojimu se jim krasne prosperovalo, se nejak do pisku, mezi Muslimy, nechtelo...
Proto kdyz je US odmitlo, tito chazarsti ashkenazi byli prijati Kubou, Dominikanskou Republikou, a ke vsi smule cast z nich (asi 2000) i Costa Ricou .... Aby zde byli znami coby "Polacks" (poulicni smelinari co nechodi do katolickeho kostela, nybrz do svych specialnich "polskych" "kostelu" o sobotach..).
Dnes za to platime.
Pura vida.

148159

28.11.2007 8:04

RE: antisemitismus je pravni norma

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 148102

"V carskem Rusku az do unorove revoluce 1917 meli Zide omezena prava co se tykalo mista pobytu, vzdelani atd"

přečtěte si laskavě Dvě stě let pospolu od Solženicyna. Židé měli za cara větší práva než většina Rusů. Židé byli svobodní,zatímco kolem byla většina ve stavu nevolnictví. [mrknutí jedním okem]

Otázkou také je, jaké měli vstupní podmínky pro zásadní účast na revoluci, která zahubila miliony Slovanů [bliji]

148160

28.11.2007 12:24

RE: antisemitismus je pravni norma

vaclaus 84.?.?.?

Reakce na 148160

Prave z teto knihy mam i tuto informaci. Pro Zidy existovala "черта оседлости", t.j. uzemi kde smeli zit (Ukraina Polsko, Moldavie, Pobalti). Pokud se chteli prestehovat, potrebovali povoleni. To platilo i na pocatku 20 stoleti.

Antisemitismus ma ale predevsim spolecensko socialni charakter. Zide jsou mensina a maji jako kazda mensina skupinovou strategii: uzavrenost (clenem se mohu stat jen kdyz se jim narodim ci kdyz se prizenim), vzajemna podpora a pro Zidy specificka: duraz na vychovu a vzdelani deti (ta je nejvyznamejsi). Diky tomu se Zidum dari prakticky v kazde spolecnosti posouvat se nahoru po spolecenskem zebricku. Da se take rict: kam vitr, tam plast. A to vyvolava nelibost okolniho obyvatelstva.

148180

29.11.2007 7:57

RE: antisemitismus je pravni norma

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 148180

Ještě bych snad doplnil programovou sociální bezohlednost, projevovanou mimo rámec židovské obce. Za významnou považuji zejména pozvolnou penetraci jakési deformované podoby hodnotových měřítek, typických pro židy, do většinové společnosti. Jak už tady někdo psal, materiálno je povýšeno nade vše, lidský duch se pozvolna vytrácí. Člověk je konzument, spotřebitel, volič, či obyčejný cíl manipulace. Svoboda lidského ducha se vytrácí a není to samo sebou.

148224

27.11.2007 14:21

Transformace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

..Z mého pohledu je křesťanství reformovaný, vylepšený judaismus, ideologicky a teologicky v neustálém napětí vůči rabínskému judaismu. Já jsem judaismus zcela zavrhnul a pokládám ho za nebezpečnou a znepokojivou ideologii...

Toto je velmi podstatná úvaha. Svým způsobem je konverze od judaismu ke křesťanství, od Starého Zákona k Novému Zákonu, symbolem evoluce duše obecně. Je to cesta, kterou je nutno projít, obě její části jsou nutné. Starý Zákon symbolizuje to "zvíře" v nás, naši materiální polovinu, naše pudy a vášně, náš egiosmus a zákon založený na strachu. S Kristem přichází soucit, altruismus, láska - duše. Myslím ale na rozdíl od autora, že judaismus nemáme "zavrhnout", ale transformovat, jako je "olovo" nutnou prvotní materií pro alchymickou transformaci ve "zlato".

148103

27.11.2007 18:08

RE: Transformace

Secular Humanist 195.?.?.?

Reakce na 148103

Tohle je zrovna věc která mi přijde hodně zjednodušená. Jistě v době okolo roku 30 A.D pokud byl výběr mezi farizejským judaismem a následováním Ježíše byla by i pro mne mnohem lepší volba Ježíš. Ale dnes má křesťanství a judaismus mnoho podob a v obou náboženstvích jsou směry mne celkem sympatické a naopak naprosto odpudivé. Ostatně i ti sufi muslimové nejsou špatní a úplně někde jinde ve srovnání s Ahmadidjihadem nebo nějakým nevzdělaným mullou z pakistánské medresy (který by o nich nejspíš řekl že ani muslimové nejsou protože požívají fundamentalistickým islámem zakazovanou hudbu).

148115

27.11.2007 18:58

RE: Transformace

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 148115

Máte pravdu, ale zdůraznil jsem, že se jedná o symbol. V praxi to pak vypadá, jak to popisujete Vy, ale to nemělo být předmětem toho, co jsem chtěl říci. Já nejsem ani judaista, ani křesťan (ve smyslu příslušník křesťanské denominace), ale moje duše si tou cestou prostě prošla [smích]

148121

27.11.2007 19:39

Je zajímavé,

erterwte 77.?.?.?

Reakce na 148103

kolik lidí si myslí, že s Kristem přichází láska atd... přitom z historického hlediska jste naprosto vedle.

Kdo dobyl a osídlil 2 kontinenty i za cenu vybíjení původních obyvatel ? Kdo rozpoutal 2 světové války ? Kdo svrhl 2 atomové pumy na civilisty ? kdo "vynalezl" politický terorismus ? Mohl bych pokračovat dlouho ale nechce se mi dokazovat tak zřejmou věc. byli to asiaté, indové, černoši ? Ne.

Takže ta láska atd, jsou sice pěkné řeči, ale pouze řeči. Stačí si projít historii Evropy za posledních 1000 let, když už bylo po celé Evropě křesťanství.

My, národy hlásící se ke křesťanství, jsme metla lidstva a nakonec to budeme zase my, kteří kvůli vlastnímu prospěchu zničíme Zemi i civilizaci. Civilizace nezanikne kvůli černochům, indům ani asiatům, budeme opět při tom.

148128

27.11.2007 21:18

RE: Je zajímavé,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 90.?.?.?

Reakce na 148128

Můj příspěvek se v ničem netýkal historického hlediska, a doufal jsem, že pozornější čtenář pochopí jeho dost polopatickou alchymickou symboliku.

S Kristem přichází láska - neboli světlo sestoupilo do tmy ... ale tma ho nepoznala... znáte? To není Kristus - symbolické zosobnění soucitu - kdo vybíjí původní obyvatele, to jsme my, pane, my, kteří ho nechceme nebo neumíme přijmout... to je ten žárlivý a mstivý Bůh Starého zákona v nás, který slibuje zemi zaslíbenou i za cenu vybití místních národů nevyvolených ... takže se znovu vracím na začátek - každý v sobě musíme projít cestou od Starého zákona k Novým zákonům, psaným na staré desky...

148132

28.11.2007 7:27

RE: Je zajímavé,

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 148128

Ježíš přeci řekl: "Jděte do celého světa." " Nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč"
Pánové si to vyložili po svém [velký smích]

148161

27.11.2007 21:49

RE: Transformace

Latinec 148.?.?.?

Reakce na 148103

>..Z mého pohledu je křesťanství reformovaný, vylepšený
>judaismus, ideologicky a teologicky v neustálém napětí vůči
>rabínskému judaismu.

Krestanstvi vzniklo jako imunni reakce na zla judaismu (puvodne ustne predavane "Taditions of Elders"[mrknutí jedním okem], ktery ucinil "zakony Boha neplatnymi" (viz Matyas 15:6, Mark 7:13). Ci lze take rici, krestanstvi je reakci na judaismus, je prakticky jeho presnym opakem. Proto to co judaismus propaguje a hlasa za "nabozenskou" povinnost (samozrejme pouze pro ty "svoje", pro cleny teto skupinove strategie, tj. pro Judaisty, prelozeno "Zidy", "zidy"[mrknutí jedním okem], tak krestanstvi zavrhuje a odsuzuje. A obracene. Krestanstvi a judaismus nesouhlasi na nicem.

148133

27.11.2007 22:32

Israel Shamir

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Je to ten chlapík, co se vlastním jménem jmenuje Adam Ermash (původně Jören Jermas) a který je kritizování z antisemitismu i některým pro-palestinskými aktivisty?
Je to ten pán, jehož životopis uveřejněný na vlastních webových stránkách je zpochybňován i anti-sionisty?
Pokud ano, apk rozhodně budu tomuto pánovi věřit každé slovo, co napíše.

148136

27.11.2007 23:51

RE: Israel Shamir

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 148136

A co by jste rekl k tomu, co je napsano? Dokazete prekrocit svuj stin a ignorovat pisatele a venovat se textu?

148141

1.12.2007 0:56

RE: Israel Shamir

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 88.?.?.?

Reakce na 148141

Vy, takový znalec širších souvislostí nedovedete ocenit, co jsem napsal? Ignorovat zcela autora by byla chyba, znalost poměrů, z nichž vychází nám dává ucelený obraz a umožňuje vidět skryté motivy, lež uveřejněná v tom, co autor o sobě tvrdí nahlodává věrohodnost výpovědi. Mám pokračovat?

148323

1.12.2007 20:50

RE: Israel Shamir

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 148323

V poradku, ale nakonec nam furt zustava co napsal a taky ze si to muze kdokoliv precist. Takze klidne pokracujte neco ve stylu Nerudy ..." kam s tim"? A bylo by dobre pokracovat pro nas pro vsechny takovy Hitler dokazal vytvorit vhodnou manipulaci casti reality vytrzenych z kontextu a tim nebezpecne a lehceji manilupovatelnym " prave divy".

Takze je sice hezke, ze nekoho utru jeho osobou, avsak to neznamena, ze jsem uklidil, co dotycny at uz je kdokoliv sdelil. To se vazi na jinych vahach. Zivot totiz neni soudni sin, kde je realita vytrhana z prediva souvislosti a lepci advokat zvalchuje trebas i pravdu neverohodnosti svedka. I neverohodny clovek muze rikat pravdu, prestoze tomu sopudce nebo porota neuveri. Ted nechme stranou motivy. A jestlize jsem u motivu, pak ty vyvolaji paranoickou reakci z druhe strany. Tak dlouho se pracovalo na komplexu holocaustu, ze deti tech co ho prezili a nebo tech co mu unikli z neho maji trauma.

V zivote maji lidickove moznost vnimat tu realitu daleko spojiteji, ruznorodeji a nikdo je nedokaze prinutit aby sli presne v lajne a neodklaneli se od tematu. To mi prijde jako vazny duvod zabyvat se myslenkami kohokoliv. Ja kuprikladu bere takoveho Jabotinskeho nebo Hitlera v jejich uvahach velmi vazne, nereknu si to jsou darebaci proto se muzu vykaslat na tu jejich pravdu.

148355

28.11.2007 0:44

RE: Israel Shamir

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 148136

Vaše pochybování je v pořádku, jen nevím jestli to tady zabere na jiné. Tady na Zvědavci, totiž, někteří pochybují o všem, včetně svých zítřejších názorů. No, a pak jiní, co mají ve všem už dávno jasno.
Mně se zase ty "konstrukce" pana Shamira líbí, odpovídají tomu co se mně jeví realitě odpovídající. [velký smích]

148142

29.11.2007 0:26

RE: Israel Shamir

pietroo 194.?.?.?

Reakce na 148136

Člověka židovského původu nazývat antisemitou je dost mimo. Z prosté sémantické analýzy užívání toho slova by pak plynulo, že "semita" tedy Žid je nutně sionista, chce světovládu, nesmí vybočovat z naší kmenové strategie... Jinak je z národa fakticky vyloučen. Stává se "antisemitou". Ti, kteří slovo "antisemitismus" takto používají, ve skutečnosti definují (pravé) Židy stejně jako je definuje skalní antisemita. Bylo by možné používat slovo antisemitismus tak absurdně, kdyby většina židovského národa to mlčky neschvalovala? ( A tedy vypovídají cosi podstatného o sobě, co musíme vzít v úvahu. )

148217

29.11.2007 6:21

RE: Israel Shamir

Latinec 24.?.?.?

Reakce na 148217

>Člověka židovského původu nazývat antisemitou je dost mimo.
Moderni zide nejsou zadnymi Shemity (Semity). To ani neni p. Israel Shamir, ktery je sam chazarskeho puvodu. Chazari jsou neurcitou asiaticko-evropskou smesi turko-mongol-evropanu, ale s Shemem (synem Noa), nemaji nic spolecneho. Kdo dnes muze dokazat ze posel z Shema ??? Muze snad komunista tvrdit ze je komunista, a pritom nemusi mit s rodinou Karla Mordechai Marxe (z rabinicke rodiny) ci diversifikovaneho Vladimira Iljice Lenina (jeho deda na matcine strane Israel Blank, pritom diversifikovany Iljic se mohl radit svym vzhledem k rase sve volby) nic spolecneho? Ci ze je Narodni Socialista a pritom s rodinou A. Hitlera nic nema spolecneho? Pouze ideologie? Samozrejme to muze kdokoliv. Zide nejsou Semity, nemaji stejny puvod, jsou to nasledovnici internacionalniho kultu ktery Jezis Kristus (coby Tradition of Elders) odsoudil.

>Z prosté sémantické analýzy užívání toho slova by pak
>plynulo, že "semita" tedy Žid je nutně sionista, chce
>světovládu, nesmí vybočovat z naší kmenové strategie...
Zide nejsou "kmen" a nikdy kmenem nebyli, stejne tak jako komousi ci narodni socialiste nebyli kmenem. Zide NEJSOU Israelity Stareho Zakona, 12 kmenu, primi potomci Jakoba-Israele, kteri byli cleny svych kmenu. Tak jak byl Jezis Kristus, Sv. Pavel, 11 puvodnich apostolu.

>kdyby většina židovského
>národa to mlčky neschvalovala?
Existuje-li nejaky zidovsky "narod", tak pak take musi existovat krestansky, katolicky, evangelicky, muslimsky, komunisticky, narodnich socialistu, "narod".
Zide jsou internacionalniho puvodu (skladaji se ze smesi nejruznejsich ras, narodu), nasledovnici (ci potomci nasledovniku) judaismu, spolecenske strategie tech co si rikaji zide, a proto zadnym narodem nemohou byt.
"Poznej pravdu, a pravda te ucini volnym".
Amen. Pura vida.

148223

29.11.2007 9:03

RE: Israel Shamir

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 148217

A kde jste přišel na to, že je židovského původu? Vyčetl jste to z jeho oficiálního CV? On zcela prostě může klamat, aby vyvolal větší kontroverzi.

148228

29.11.2007 10:39

RE: Israel Shamir

Rocky 66.?.?.?

Reakce na 148228

S tim mohu jen souhlasit. Sam jsem se s antisemitismem (nenavisti k zidum) setkal mnohokrat.
Kdyz si vyhledate na Google jmeno Israel Shamir, mnoho odkazu ho oznacuje za svedskeho neonacistu Jorana Jermase, ktery nema s zidy nic spolecneho.
Stejne tak tam najdete odkazy, ktere oznacuji prekladatele clanku Erika Sedlacka za publicistu ktery vystupuje na neonacistickych webech pod prezdivkou Sedlis-Diehard.
Ja netvrdim, ze to musi byt pravda, ale smysl to ma.

148231

30.11.2007 9:00

Ja myslim

Kadence crazy 66.?.?.?

ze opak je pravdou kdyz vezmu v uvahu poucnej Talmud a od nej odvozeny myslenkovy pochody zidu a jejich rabinu . Definice je ta , ze antisemita je pro zidy vlastne kazdej kdo neni zid a dovoli si odporovat tomu masovymu sionistickymu vymejvani mozku ........ [velký smích]

148262

Příspěvků: 29

27.11. 04:19 Secular Humanist  Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....
27.11. 12:09 V. Sodek  RE: Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....
27.11. 20:48 Latinec  RE: Rasový pohled je už dnes naprosto nemoderní ....
27.11. 07:59  ŽId nebo nežid
27.11. 12:32 Vojta49  RE: ŽId nebo nežid
27.11. 14:32 karel4u  RE: ŽId nebo nežid
28.11. 07:26 MedaBeda  RE: ŽId nebo nežid
27.11. 13:34 vaclaus  antisemitismus je pravni norma
28.11. 07:24 Latinec  RE: antisemitismus je pravni norma
28.11. 08:04 MedaBeda  RE: antisemitismus je pravni norma
28.11. 12:24 vaclaus  RE: antisemitismus je pravni norma
29.11. 07:57  RE: antisemitismus je pravni norma
27.11. 14:21  Transformace
27.11. 18:08 Secular Humanist  RE: Transformace
27.11. 18:58  RE: Transformace
27.11. 19:39 erterwte  Je zajímavé,
27.11. 21:18  RE: Je zajímavé,
28.11. 07:27 MedaBeda  RE: Je zajímavé,
27.11. 21:49 Latinec  RE: Transformace
27.11. 22:32 Jiří Koubek  Israel Shamir
27.11. 23:51 Rene Bartosek  RE: Israel Shamir
01.12. 00:56 Jiří Koubek  RE: Israel Shamir
01.12. 20:50 Rene Bartosek  RE: Israel Shamir
28.11. 00:44  RE: Israel Shamir
29.11. 00:26 pietroo  RE: Israel Shamir
29.11. 06:21 Latinec  RE: Israel Shamir
29.11. 09:03 Jiří Koubek  RE: Israel Shamir
29.11. 10:39 Rocky  RE: Israel Shamir
30.11. 09:00 Kadence crazy  Ja myslim

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

60

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc červenec přispělo 101 čtenářů částkou 21 109 korun, což je 60 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ministerstvo nehodlá respektovat rozhodnutí soudu ohledně uznávání protilátek22.07.21 18:33 Česká republika 2

V Malajsii zavřeli očkovací centrum, nakazilo se 200 už očkovaných zaměstnanců21.07.21 18:44 Malajsie 0

Afektované slečny ve službách státu dělají tečku21.07.21 18:31 Česká republika 0

Saúdská Arábie zakáže od začátku srpna neočkovaným lidem vstup na veřejná místa21.07.21 15:29 Saudská Arábie 1

Lékařka Křížová obviněna protiextremistickým oddělením Policie za šíření poplašné zprávy o COVID-1921.07.21 12:12 Česká republika 4

Ubodal ve Würzburgu tři ženy a křičel Alláhu akbar. A verdikt? Měl psychické problémy20.07.21 23:19 Německo 1

Paříž: Prefektura Seine-Saint-Denis povolila instalaci dočasných jatek u příležitosti muslimského svátku Aïd-el-Kébir20.07.21 15:40 Francie 3

Tak prý nebudou proplácet testy20.07.21 15:21 Česká republika 1

Červený kříž bude pašovat migranty na lodi Ocean Viking19.07.21 17:09 Evropská unie 1

Plně očkovaná americká gymnastka Kara Eaker je pozitivní na Covid-1919.07.21 16:49 Japonsko 0

Globalistická Británie: politika cukru a biče a nikoli svoboda19.07.21 16:17 Británie 0

Byznys zuří kvůli buzeračnímu trasování, do izolace musí i premiér Johnson :-)19.07.21 11:58 Británie 2

Očkovaný Ondřej Perušič přijel na Olympiádu a bum ho. Má to.19.07.21 11:27 Japonsko 2

Lejnová přiváží do Prahy nabídku, kterou nelze odmítnout19.07.21 11:12 Česká republika 1

Británie zažila hororový víkend - 5 lidí náhle zemřelo19.07.21 10:46 Británie 0

Zomrel Milan Lasica (†81): Odpadol na koncerte, oživiť sa ho už nepodarilo!19.07.21 07:48 Slovensko 3

Festival v Cannes se snažil dohnat Ameriku...18.07.21 13:13 Francie 1

Rusko zablokovalo článek o Palachovi na webu Českého rozhlasu.18.07.21 12:50 Rusko 5

Exministr kultury Herman převzal nejvyšší vyznamenání sudetských Němců17.07.21 18:58 Německo 1

Policejní bezmoc, stát na feťáky, žebráky, dealery drog v Praze kašle17.07.21 13:47 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,78 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,98 Kč
Kanadský dolar
17,33 Kč
Australský dolar
16,07 Kč
Švýcarský frank
23,68 Kč
100 japonských jenů
19,76 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,17 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,56 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 278,22 Kč
1 unce stříbra
552,27 Kč
Bitcoin
709 404,47 Kč

Poslední aktualizace: 23.7.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 846