Diskuze k článku

Mají muži méně práv než ženy?

Příspěvků 35

29.8.2007 8:51

Neplatný zákon

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

K bodu 5. Zákon č.186/1992 Sb. už neplatí a byl nahrazen jiným. Jak ten problematiku upravuje nevím, anóbrž s tou firmou už delší dobu nemám co do činění.

142736

29.8.2007 8:03

K bodu 14 - pojišťovnictví

Jan Svatek 194.?.?.?

Tento bod (určité zvýhodnění žen při uzavírání životních pojistek) nepředstavuje zvýhodnění žen "uměle" jen proto, že jsou ženami. Vyšší pojistné u životního pojištění mužů vychází z toho, že je známo, že životní styl mužů je statisticky rizikovější než životní styl žen (např. agresivnější styl jízdy v autě, tuk se u mužů ukládá spíše v oblastech životně důležitých orgánů, zatímco u žen spíše v bocích...) a pojišťovny toto samozřejmě zohledňují při výpočech životních pojistek. Rozhodně v tomto nevidím žádnou diskriminaci podle pohlaví.

142737

29.8.2007 9:42

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

Jadawin 194.?.?.?

Reakce na 142737

Zrovna tento bod jsem chtěl okomentovat úplně stejně. Nicméně ten zbytek mi připadal věrohodný.

142744

29.8.2007 8:56

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

Grovik 89.?.?.?

Reakce na 142737

Ano je to riziko... když chlap může dělat v dolech nebo v lomu, riziko je zákonitě větší.
A co se týká agresivity za volantem milenka milionáře v "ofroutu" je skutečně maso!

142746

29.8.2007 14:52

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

xxxJirka 212.?.?.?

Reakce na 142737

A když se statisticky prokáže, že cikáni více kradou než ostatní populace, tak jim může majitel zakázat vstup do obchodu, nebo prodávat za vyšší ceny? Asi ne.

To, že je životní styl mužů statisticky rizikovější vůbec neznamená, že právě já žiju rizikověji, než paní Nováková, která má těžkou nadváhu a skáče bunjee jumping. A přesto platím vyšší pojistku. To JE diskriminace.

Ta statistika totiž nic nevypovídá o jednotlivci. Pokud si to začnete myslet, dopouštíte se diskriminace!!!

142757

29.8.2007 16:54

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142757

Prosím Vás, neviditelná ruka trhu Vám kašle na nějakou spravedlnost ... A neviditelná ruka trhu to je, co tu píše zákony...

142760

29.8.2007 20:53

RE: K bodu 14 - pojišťovnictví

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142737

Tak ze v bocich ? Asi proto tenkrat v 68 Ivani tyhle zensky s pozadim pivovarsky kobyly hodnotili trochu jinak a rikali , zaprahnout je do pluhu tak to ani neucejtej ...... [chechtot]

142770

29.8.2007 8:34

Redaktor ze Svazu mužů

Jarmila 88.?.?.?

Pan Karel Havlíček je redaktor ze Svazů mužů a tento článek tam vyšel zrovna taky. Je pod ním 226 příspěvků a já tam diskutuji s kocourem, jinak mladým právníkem. Ale je na mě nějaký nevrlý, prská a vztekle mrská fousky, přestože se již známe poměrně dlouhou dobu z Neviditelného psa, ještě z dob, kdy jsem měla nick liška, později Jarmiliška.

Před chvílí jsem mu napsala toto: Ach jo, koukám, že už jste zase na mě nabroušenej.[smích] Ale nechme Topolánka být, ta vládnoucí figurka je mi stejně nesympatická, jako figurka Paroubkova, či kohokoliv jiného z těch domluvených mafiánů. Žádné rány pod pás nerozdávám kocoure, to si něco namlouváte, tohle vážně nemám ve zvyku. Na rozdíl od Vás mám úplně jinou představu o světě než Vy. Jak si tak nově studuji dějiny, tak čím dál víc zjišťuji, že to bylo odjakživa tak, že úzká skupina lidí ovládala široké masy. Že asi 10 procent bohaté elity ovládalo vždy těch 90 procent obyvatelstva a určovalo jejich způsob života do nejmenších podrobností. Pravda, dýchat nebo jíst je neodnaučili nikdy, ale v ostatních věcech dokáže ta úzká elita změnit život davu fatálně. Tak například obě světové války způsobilo těch 10 procent vládců, nikoliv těch 90 procent ovládaných. Celé dějiny se vlastně děti ve škole učí naprosto špatně, protože by se neměly učit, že Amerika svrhla atomovku na Hirošimu a Nagasaki. Ale správně by se měli učit, že zločinec Truman a pár generálů svévolně a již zbytečně nechali svrhnout ty bomby na civilní obyvatelstvo, aby si vyzkoušeli jejich účinek. Protože 99,9 procent Američanů s tímto činem nemělo nic společného a nikdy by takovou věc neprovedli, a ani o tom v referendu nerozhodli, takže jak říkám, nikoliv Amerika, ale pár vládnoucích jedinců.

Mám dvě dcery, jedna je Husákovo dítě, ta druhá se narodila po velkém komunistickém zdražení. Při prvním narození dcery byla porodnice narvaná k prasknutí, že už ta nově narozená mimina neměli ani kam dávat. Při druhém narození dcery zela porodnice prázdnotou, protože výhody byly zrušeny. Prostě úzká elita určuje stále a pořád, jak se bude většinový dav chovat a né že ne. Předpokládám, že jste rovněž Husákovo dítě, proto se teď rodí víc dětí, protože nastoupily ty silné ročníky z dob Husáka. Je to přechodný jev, po takových pěti letech porodnost žen zase prudce klesne dolů.

I za dekadenci Evropy je zodpovědná elita, tak jako byla zodpovědná kdysi elita Říma. Protože stále platí moje oblíbené heslo, že ryba smrdí vždycky od hlavy. Jedinou spásou by mohla být polopřímá demokracie a mnou vynalezený internetový volební systém, aby si mohlo konečně rozhodovat těch 90 procent nevolníků, ale jak známo, v podstatě samovyvolená úzká elita vládců si svůj rybník nikdy nevypustí.

142738

7.9.2007 7:53

Jarmilo, nebýt "zločinců" typu Trumana, Churchilla apod., tak si dnes píšete tak klacíkem do sněhu na Sibiři.

Mejla 194.?.?.?

Reakce na 142738

Jistě víte, že Japonci se odmítali vzdát a dobývat Japonsko klasicky by mělo daleko horší následky pro místní obyvatelstvo i pro Američany. Jen se divím, že používáte imperialistický americký ďábelský vynález válečných štváčů - internet. Ještě jste zapomněla dodat, že Masaryk nechal střílet do dělníků.

143323

29.8.2007 9:10

Zamyslel se autor, proč jsou ženy zvýhodňovány?

Striga 160.?.?.?

Lacinější pojištění asi proto, že ženy méně bourají, kriminálnice víc k dětem, protože prostě máma má s dětmi pevnější vztah než otcové - samozřejmě průměr, ne všechny, ale zákon se dělá pro většinu, ne pro všechny, proč dřív důchod, to by mohl autor zjistit.
Ve všech oborech se dá vytáhnout to, co chceme - negativa, pozitiva, jak je libo. Jen ať pánové hledají,kde je jim ubližováno, zatím je to jen zákon, ale víc a víc je to i praxe,kdy je žena tak silná, že chlapa nepotřebuje. On totiž kolikrát prostě není, protože odešel k jiné - viz Paroubek a Topolánek, případně sedí v hospodě a řeší svět - nevím, jak by se chlapi tvářili, kdyby seriál Hospoda byl obsazen ženami v produktivním věku, popíjely by alkohol a manželé by pro ně chodili, ať už jdou domů......

Je mi přes čtyřicet a můžu srovnat, jak ženy fungovaly před třiceti lety a jak dnes. Stále více žen zvládá práci, podnikání, domácnost, děti, místo "manžel mě odveze" slyším "jasně, každá svým autem". Občas mi to připomíná středověk, manžel vesele vedl křižácké války někde v dáli a tvořil dějiny a žena doma řídila hospodářství, rozhodovala o penězích i o dětech a chlapa neměla vedle sebe.

Mám řadu kamarádek bez partnerů, které sebou prostě musejí dostatečně mrskat, aby zvládly sebe i děti, ale nějak postrádám čiperného muže, kterého opustila partnerka alkoholička nebo nymfomanka.

Žena je prostě především samice,která se musí postarat o narozené děti,a muž samec, který to narození víc chystá než následně řeší. A to odráží i zákon.

Jen tak mimochodem - kolik z mužů,kteří se účastná zasedání čehokoliv, třeba svazu mužů, končí svou účast se slovy - hoši sory, musím domů, děcka na mě čekají a potřebují mě?

142741

29.8.2007 9:28

RE: Zamyslel se autor, proč jsou ženy zvýhodňovány?

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 142741

Jj, zákonodárci (všude na světě v naprosté většině muži) to mají těžké. Na jednu stranu by těmi ženami - tak jako vším - rádi manipulovali a měli je pod kontrolou, na druhou stranu jim musí v pudu sebezáchovy umožnit porodit a vychovat děti...někdo na ně makat musí.... tedy alespoň do té doby, než tu bude ta umělá inteligence...

142748

29.8.2007 8:55

Trochu logiky, pánové

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Je snad jasné, že legislativa se se svými (většinou ne příliš povedenými) úpravami vždy napře tam, kde praxe vykazuje tuto potřebu, kde je v praxi nějaká škodlivá nerovnováha. Všechny "feministické" snahy jsou bohužel (ne vždy příliš povedenými) reakcemi na maskulinní podstatu naší současné civilizace. Vzhledem k tomu, že ekonomii i politiku ovládají muži a mužský ohled na svět (případné ženy ve špičkách těchto kruhů jsou často "chlapštější" než chlapi), vypadá svět tak, jak vypadá (agrese jako jediný způsob řešení konfliktů, praktický nezájem o budoucnost planety atd...). Legislativa to vyřeší vždy jen částečně, ke skutečné rovnováze mezi oběma principy, která jedině může zaručit pozitivní řešení situace, a kterou musíme nalézt nejdříve každý sám v sobě, nás zákony nedovedou.

142743

29.8.2007 17:09

Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Blue litr (zavináč) seznam (tečka) cz 195.?.?.?

Nesnáším šílené feministické mužochlapky, to na začátek. Ale jsou tu věci, ve kterých mají pravdu.
Třeba co se týče platů, je statisticky prokázáno, že ženy mají plat na stejných postech horší než muži.
A z dlouholeté zkušenosti z oblasti s nízkou zaměstnaností (Jižní Čechy ale určitě i jinde) vím, jak jsou ženské opravdu diskriminované při hledání místa - jak mají děti, ví předem, že budou téměř s jistotou odmítnuté. To se projevuje i skrytě - moje manželka má ve smlouvě uvedeno něco na ten způsob, že když bude v měsíci marodit (ať sama, nebo s dětmi), tak nedostane bonus-prémie k výplatě, a to jde o solidní částky, ne pár stovek.

142761

29.8.2007 18:24

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142761

Rikal me o MDZ , to uz je davno - jsem byl jeste ucednik jeden kovanej a ozralej komanc v CSSR , ze jediny rozdil mezi zenskou a slepici je ten , ze zenska nesere po dvore a nesnasi vejce a dalsi ozralka kterej sedel vedle a nebyl v partaji dosel k zaveru , ze zensky jsou jen zbytecny obal kolem prirozeni a tak fakt nevim kdo z nich mel pravdu .. [velký smích]

142765

29.8.2007 19:47

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Aja 74.?.?.?

Reakce na 142765

Samozrejme, ze oba. [chechtot] [chechtot]

Je zvlastni, ze jeden bez druheho (mineno zena a muz) se neobejde a presto se stale na obou stranach nachazeji skupiny, ktere pocituji potrebu zakladat zenska hnuti, ci svazy muzu a triskat se po hlavach.

Politizovat se da vskutku naprosto vsechno.
A docela se na "tomhle poli" dari, hlavne v momente, kdy na "hru" pristoupite, to jsou pak "zne".

Takze, zdar vasi nekonecne a nekoncici diskuzi....jeste, ze je priroda moudra a vi, ze i kdyz se navzajem utlucete pseudoargumenty, rozdily mezi obema pohlavymi existuji a ja jen dodam.... dik za ne.

142768

29.8.2007 23:00

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142765

Zajímavé, že na tomto pohledu se shodnou mužští géniové bez ohledu na století a na stranickou příslušnost...

142778

30.8.2007 7:02

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142778

Asi mate recht . Jeden genius tvrdil , ze zenska castecne premysli tak asi z 80 % tim mezi nohama a ve 20% pouzije mozek .....

142805

30.8.2007 8:46

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Striga 85.?.?.?

Reakce na 142805

Aha, genius tvrdil, takže to byl muž. Těm je toto myšlení dost často vlastní, takže ho přisuzují i jiným a nenapadne je,že je to poněkud jinak. Ale jsou výjimky, takový Paroubek má sexy mozek, že. To musí být orgasmus.....

142821

30.8.2007 19:28

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142821

A vy se divite ze se kvuli orgasmu se Zuzankou rozvadi a nasel si jinou ..........

142872

30.8.2007 21:03

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Striga 85.?.?.?

Reakce na 142872

On se spíš rozvádí proto,že už ta nevěra byla příliš okatá, skončit ji jako Klaus asi nechtěl, takže nezbylo než se tvářit jako zamilovaný a rozvést se.Nebo jeho paní došla trpělivost a přestalo ji bavit být za blbou a slepou.

142881

31.8.2007 5:55

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

Kadence crazy 154.?.?.?

Reakce na 142881

Dulezity je , ze si s tou devou kvuli ktery se rozvadi v posteli rozumi ..... [velký smích]

142899

30.8.2007 21:43

RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu

kavol 77.?.?.?

Reakce na 142821

>Těm je toto myšlení dost často vlastní, takže ho přisuzují
>i jiným a nenapadne je,že je to poněkud jinak.

muhehe, ted jste si sama nabehla [velký smích]

142884

29.8.2007 21:53

Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Milan kdovíkolikátý nemám (zavináč) sine (tečka) cz 89.?.?.?

jsou vidět a jsou drastické.
Víc než polovina dětí vyrůstá bez obou rodičů a nově se už dokonce 2/3 dětí rodí mimo manželství. Přitom ale již víc než 2/3 manželství (67 %) se rozvádí.
Porodnost poklesla tak, že se stala kritickým ohrožením stability státu a spolenosti a národ je na rychlé cestě k vyhynutí: každou generací se zmenšuje počet narozených o polovinu.
Lidi jsou čím dál osamělejší a žijí v čím dál studenějším světě a tak už 50 % lidí nad 40 let má vážné poruchy duševního zdraví (před 20 lety to bylo 24 %).
Výsledky feminizace jsou prostě hrozné.
Budoucnost je islámská a ženy v ní budou zahaleny v burkách - i to bude důsledek dnešního feminizmu.

142777

29.8.2007 22:41

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142777

Tak teď jsem zmaten [překvapení] Pan Škapík nám tu tuhle vysvětlil, že za tohle všechno a ještě za mnohem víc mohou novináři. A Vy zase, že feminismus. Tak jak? Ledaže... feministické novinářky ? [zmaten]

142780

30.8.2007 0:52

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 142780

To Vám lehce vysvětlím. Za všechno můžou totiž lidi, no a někteří z těch lidí co za to můžou jsou novináři, jiní feministky, ba i někteří jsou sionisti. Nezapomeňte ale na bankéře, ti taky za něco určitě můžou. Nutně potom taková sionistická, feministická novinářka nese více viny než jiní. [chechtot]

142787

30.8.2007 8:36

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142787

Díky za vyčerpávající vysvětlení. To jsem si oddech. I nadále za všechno může někdo jiný, a já nadále nemůžu za nic [smích]

142818

30.8.2007 23:20

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142787

Výborně , co takhle si říci , kdo za to vlastně nemůže! Nemůžou za to indiáni , kteří byli vymláceni , kým? Nemůžou za to černoši , jejichž kultůra byla zcela znetvořena. Nemůžou za to australští domorodci, kteří se rozhodli radikálně snížit svou porodnost , protože jim byl sebrán domov. Nemůžou za to indové , číňani, ani Japonci, protože dálný východ má značně odlišnou kulturu . Můžou za to ti bezmocní mrzáci, kteří sotva uživí sami sebe co jsou furt v práci , pro dobro jiných ? Takže? Nezůstali náhodou hlavně ti , co sám jmenujete? [chechtot]

142888

31.8.2007 14:00

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 142780

Hm, škoda že jste to takhle zamluvili. Ten vývoj, jak jej popisuje Kdovíkolikátý, je skutečný. A určitě nejsme sami komu se nelíbí.

142927

31.8.2007 17:24

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 142927

Vývoj je skutečný. Ale nemůže za něj "feminismus". Naopak, feminismus je jen jedním z mnoha důsledků určité příčiny - ovšem samotnou příčinou tohoto vývoje je stejně málo jako novináři, islám atd... atd....

142938

2.9.2007 19:11

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Robocrep 85.?.?.?

Reakce na 142938

Ano, takhle jsem to taky chtěl do příspěvku napsat, ale nějak mi to vypadlo. Tedy pátrat po hlavní příčině asi smysl nemá, leda by měl jeden moc to nějak převrátit.

143023

30.8.2007 9:20

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Striga 85.?.?.?

Reakce na 142777

A všechno to mají na svědomí nesvědomité ženské. Více než polovina matek vyhnala otce, ti teď bloudí světem a brečí, že přišli o děti.

Ženy odmítají svatbu, klečící a prosící ženichy s výsměchem posílají škemrat jinam, dvě třetiny manželek zahltily soudy žádostmi o rozvod a smutní mužové se scházejí v hospodě,teskně vzpomínají na teplé večeře, vždy otevřenou náruč své drahé, srovnané ponožky ve skříni a umytá okna.

Podle osazenstva stolu vzpomínají na doby, kdy chovali v náručí malá robátka, vařili sunar a přebalovali své uvřískané potomky.
Vzhledem k tomu, že je mi přes čtyřicet, tak už možná jsem ta polovina s vážnými poruchami duševního zdraví. Nebo můj starý táta, nebo můj partner? Někdo z nás tří už musí být statisticky skoro blázen. Možná je v té nemocné půlce Milan kdovíkolikátý....

Těším se na dobu,kdy se bude chodit v burkách. Přestanu mít komplexy, že nesleduju módní trendy, že mám břicho vhodnéo leda tak na emigraci z bederních kalhot, že musím šprajcovat poprsí pevnou podprsenkou, barvit šedivějící vlas a vyhlížet šikovného zubaře.

V burkové době budu pro toho svého doma vrcholem erotiky, až tu burku sundám, protože on prostě jiné baby neuvidí. Jen doufám, že k tomu budeme povinně nosit i abáju, protože jen s burkou bychom to my ošklivějící stařeny moc nevyřešily.

142822

30.8.2007 23:40

RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu

Novákneu 195.?.?.?

Reakce na 142822

Co když je to naopak? Co když za to mohou příliš svědomité ženské ? Svědomité v tom , že musí dosáhnout dokonalého manželství , tj. důstojného postavení. To proto aby zabezpečily své potomky , jak jinak než dokonale, ikdyž zákonitě na úkor jiných. Tu svatbu odmítá dnes kde kdo . Dnes nespokojeně mohou brečet, jak matky , tak otcové , tak bezdětní - stále častěji impotentní , tak děti s jedním rodičem, tak řádná ještě celá rodina v krizi. Co když v té burkové době budou ty samé svědomité ženy zřejmě požadovat obřízku své dcery , protože je to společensky významné. Takže se hezky dále hadejte ženský a chlapi mezi sebou nadávejte si a ubližujte si navzájem co nejvíce , řešte finanční spory a neumejte se navzájem ani vystát a proč? Kdyby jste totiš si nedej bože byli velmi blízcí chápali navzájem své PRIMÁRNÍ potřeby a užívali si spolu dokonce pravidelně bez finančněspolečenského implantátu nebyli by jste zvládnutelní a to váš majitel, kterému zobete nenažraně z ruky přeci nechce.

142892

29.8.2007 23:33

Taky diskriminace

panchimp 85.?.?.?

Předpokládám že ženy jsou znásilňovány daleko častěji než muži-diskriminace.
Ale teď vážně. Na základních školách vyučují především ženy, je to nejspíš způsobeno nízkými platy, které mužům nestačí. Hlavní je, že chlapci jsou od mala učení poslouchat ženy, ve spojejí s výchovou rozvedenými matkami chlapcům chybí někdo, kdo by je naučil být mužem, nevyznají se ve světě a ve vztazích, neví jak oslovit dívku, jsou z nich paka neschopná jednat se ženou nebo násilníci v parku, protože neví jak jinak ženu získat. Učitelky jsou navíc proti nim zaujaté, protože od přírody víc zlobí a to nejsou moc schopné pochopit. Poté dostávájí horší známky, učení se jim znechutí, nedostane se jim řádného vzdělání. Na gymnáziích je víc dívek než chlapců, výběr je částečně určen podle známek na vysvědčení, které chlapci dostali učitelkami, které je diskriminují. Takže se jich tam dostane méně. Toť moje doměnka.
Obecně ale platí, že absolutní rovnost je prostě nemožná, muž je muž a žena je žena. Jsou tu biologicky danné věci. Žena tuším rychleji přichází o tělesné teplo, ovšem nevím v čem je to významné [smích] . Mezi mužem a ženou je podle mě vetší rozdíl než mezi bělošským a romským mužem.

142781

29.8.2007 23:46

Ženy vládnou

panchimp 85.?.?.?

Někdo by mohl tvrdit, že kdyby v historii lidstva vládly ženy, bylo by méně válek. Jen muži vedly celé národy do smrtících válek. Političky jsou dnes prý rozumnější neš muži a vládnou lépe. Možná. Možná se jen poučily z chyb mužů. Kdo ví, jak by to vypadalo, kdyby po celou historii byl jenom matriarchát. Myslí si snad někdo, že by se mezi královnami nenašla šílená ženská, která na smrt pošle tisíce mužů, aby získala zpět svého milého? (viz. Trojská válka naruby.)Jaké by byly Karolína IV. či Adolfinka Hitlerová?

142783

4.9.2007 14:54

poznámka

uf 193.?.?.?

Zrušením rozdílu důchodového věku mužů a žen se rozdíl v poměru počtu mužů a žen pobírajících důchod nezmenší, neboť tento věk bude zároveň zvýšen. Důchodu se dožije ještě méně mužů ... a výsledek bude právě opačný. Ke zvětšení rozdílu přispěje i rostoucí rozdíl v délce života mužů a žen.

143084

Příspěvků: 35

29.08. 08:51 DavidZ  Neplatný zákon
29.08. 08:03 Jan Svatek  K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 09:42 Jadawin  RE: K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 08:56 Grovik  RE: K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 14:52 xxxJirka  RE: K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 16:54  RE: K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 20:53 Kadence crazy  RE: K bodu 14 - pojišťovnictví
29.08. 08:34 Jarmila  Redaktor ze Svazu mužů
07.09. 07:53 Mejla  Jarmilo, nebýt "zločinců" typu Trumana, Churchilla apod., tak si dnes píšete tak klacíkem do sněhu na Sibiři.
29.08. 09:10 Striga  Zamyslel se autor, proč jsou ženy zvýhodňovány?
29.08. 09:28  RE: Zamyslel se autor, proč jsou ženy zvýhodňovány?
29.08. 08:55  Trochu logiky, pánové
29.08. 17:09 Blue  Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
29.08. 18:24 Kadence crazy  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
29.08. 19:47 Aja  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
29.08. 23:00  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
30.08. 07:02 Kadence crazy  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
30.08. 08:46 Striga  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
30.08. 19:28 Kadence crazy  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
30.08. 21:03 Striga  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
31.08. 05:55 Kadence crazy  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
30.08. 21:43 kavol  RE: Chtělo by to pohled z obou , ne jednoho úhlu
29.08. 21:53 Milan kdovíkolikátý  Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
29.08. 22:41  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
30.08. 00:52 Antiseptik  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
30.08. 08:36  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
30.08. 23:20 Novákneu  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
31.08. 14:00 Robocrep  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
31.08. 17:24  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
02.09. 19:11 Robocrep  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
30.08. 09:20 Striga  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
30.08. 23:40 Novákneu  RE: Výsledky feministické deformace společnosti a jejího právního řádu
29.08. 23:33 panchimp  Taky diskriminace
29.08. 23:46 panchimp  Ženy vládnou
04.09. 14:54 uf  poznámka

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 110 čtenářů částkou 18 543 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,

Do konce měsíce zbývají tři dny a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Zatímco ceny všeho (a platy) rostou, dobrovolné příspěvky na provoz Zvědavce jsou stále menší. Pokud tento trend bude pokračovat, nebudu schopen udržet tento server v provozu. K nemalé radosti těch, kterým je Zvědavec trnem v oku.

Ve zkratce

Draze vykoupená výhoda očkování…27.09.21 17:25 Česká republika 2

Česko objedná bez výběrového řízení v Izraeli rakety, které nikdo nepoužívá.27.09.21 16:40 Česká republika 1

Tak se to podařilo. Zeman podepsal. Americká chátra vyšachovala Rusy z dostavby Dukovan. 27.09.21 16:18 Česká republika 4

Reflex má další důkaz, že servilní úředníci píší nezákonná opatření na Babišovo přání27.09.21 15:05 Česká republika 2

Připravujeme žaloby o náhradu újmy za duševní útrapy našich dětí proti hlavní hygieničce-připojte se!27.09.21 14:56 Česká republika 0

Německá volební urna27.09.21 14:44 Německo 2

Kouřením proti coronaviru27.09.21 13:18 Neurčeno 0

Následky rozhodnutí EU dopadne na občany tvrdě již tuto zimu. A tím to bohužel neskončí26.09.21 08:07 Evropská unie 1

Pre tých, ktorí ešte veria na tzv. demo - voľby 25.09.21 22:17 Německo 0

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 5

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 9

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 3

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,80 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
23,46 Kč
100 japonských jenů
19,55 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
7,10 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,99 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 040,45 Kč
1 unce stříbra
491,40 Kč
Bitcoin
926 119,65 Kč

Poslední aktualizace: 28.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 803