Diskuze k článku

Američtí vojáci rozhodují na kanadském území

Příspěvků 12

17.7.2007 4:09

Byl by,

Rene Bartosek 76.?.?.?

nekde link na ten zakon, ktery umoznuje zasahnout americke armade na kanadskem uzemi. Abych byl uprimny nejak tomu nemuzu uverit.

139898

17.7.2007 5:47

ze furt nadelas

Jurgen von Krebst_ 128.?.?.?

Reakce na 139898

nechapu ze furt nadelas, s nejakou realitou. Musis se na divat trochu politicky, vse co je proti fastistickym vrahum z USA je vlasne humanita pro mir.

139900

19.7.2007 14:24

RE: ze furt nadelas

Rene Bartosek 76.?.?.?

Reakce na 139900

Jsou lide, kterych se na radu zeptam a jejich nazoru se cinim vysoko, kdyz chci poradit zeptam. Ziju v USA a s Americanu s kterumi jsem mluvil o Iraku jsem se v drtive vetsine shodl, verejne mineni je v tomto ohledu vymluvne. A konecne za treti, kdyz uz jste me chtel vyvest z temnot nevedomosti, ptal jsem na link kanadskeho zakona o moznosti zasahu armady USA na uzemi Kanady. Takze proc na me zkousite nejakou politickou agitaci, mi hlava nebere. [překvapení] [zmaten]

140056

17.7.2007 7:05

RE: Byl by,

Randy 207.?.?.?

Reakce na 139898

Jedna se skutecne o uplnou kravinu. Podpora strany ktera tyto zpravy vypousti do sveta byla v minulych volbach pouhych 0.04%
Proc by se nemohli vedouci predstavitele tri sousednich zemi setkat. Proti tomu muze snad protestovat jen debil.

139904

18.7.2007 6:52

RE: Byl by,

Mirda 24.?.?.?

Reakce na 139904

>Jedna se skutecne o uplnou kravinu.
>Proc by se nemohli vedouci predstavitele tri sousednich zemi
>setkat. Proti tomu muze snad protestovat jen debil.
----------------------------------------------------
Debil, který neví, co se bude na jednání projednávat!
A takových debilů je v Kanadě a nakonec i v USA převážná většina lidí. Blahobyt a pohodlný život vytvořil v lidech iluzi, že to, co máme, tak to musí být a tak to také musí zůstat.
Případnou změnu tohoto životního stylu si člověk nepřipustí a mozek jde automaticky do sebezapření. Další objasňování situace vede většinou k napadení a urážkám posla špatných zpráv.

Není nutné opakovat, že media jsou zaprodané prostitutky,
proto Canadian Action Party dostala podporu pouhých 0,04%.
Informace se obtížně protlačují mezi lidi. Media jsou pod kontrolou samovyvolené skupiny psychopatů, kteří si myslí,
že jsou to právě oni, kdo je předurčen k vytvoření jedné
světové vlády. Plánovaná schůzka představitelů uvedených
zemí je pouze upřesnění dalších kroků pro vytvoření Severoamerické Unie (North American Union). Jinými slovy,
aby to lidé lépe spolkli, Security and Prosperity Partnership (SPP) mezi Mexikem, Spojenými státy a Kanadou. Začátek bolševismu na tomto kontinentě je stanoven na rok 2010 a smlouva byla podepsána již v roce 2002 mezi ředitelem zeměkoule G.W.Bushem, tehdejším přdsedou kanadské vlády Paulem Martinem
a rovněž tehdejším prezidentem Mexika Vincentem Foxem.
Nynější předseda vlády Steven Harper spolu s ministrem
zahraničí Peter McKay se drží pevně za ruce a svorně masturbují v parlamentě před izraelskou vlajkou a těší se na nastávající schůzku.

Randy, který debil by proti tomu asi mohl protestovat?

Mirda

139960

17.7.2007 5:43

No prosím

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 83.?.?.?

tohle nás čeká v ČR taky, za zavřenými dveřmi si dohodli pobyt US army, výkonná rada ODS se včera vyjádřila, že "referendum je nezodpovědnost" a okupaci jsou dveře dokořán [bliji]

139899

17.7.2007 20:20

Matrix-2001

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

USA rozmísťuje "Dračí Vojáky" na kanadské hranice v rámci ‚šokujících opatření‘. Američtí váleční vůdci včera pobouřili svého severoamerického souseda - Kanadu - aktem, jenž byl ruskými zahraničními diplomaty popsán jako ‚šokující tah‘. Je jím zavedení celé řady drakonických pohraničních opatření, a to bez předchozího upozornění kanadské strany. Potvrzuje to i zpravodajská služba ‚Globe and Mail News Service’:
„Kanadská vláda se včera domáhala odpískání faulu v reakci na rozhodnutí USA pokračovat v zavádění nových, kontroverzních, pohraničních poplatků a kontrol kanadských kamiónů a železničních vozů, přičemž tato opatření vstoupila v platnost náhle dne 1.června. Pozorovatelé v oblasti obchodu tvrdí, že tento krok poškodí kanadsko-americké vztahy a způsobí ochladnutí zahraničního obchodu. Po označení Kanady za potenciální kanál pro proudění bioterorismu, nákaz a nemocí USA napnuly svůj severo-pohraniční inspekční sval a přiměly kanadské komerční dopravce zaplatit účet.“
Nejmrazivějším aspektem této poslední provokace ze strany Spojených států proti ostatním národům světa je, dle těchto zpráv, rozmístění amerických vojenských kontingentů, konkrétně toho, co nazývají ‚Dragon Soldiers/Dračí vojsko‘, (což jsou speciální jednotky americké armády zaměřené na chemické zbraně), na místě, které bylo nejdéle nechráněnou hranicí v historii světa.
Stojí za povšimnutí, že tento poslední projev nepřátelství vůči svrchovanému státu ze strany amerických válečných vůdců potvrzuje také právě zveřejněné vydání seznamu ‚Global Peace Index/Celosvětový mírový index‘ vypracovaného expertní komisí ekonomické inteligenční jednotky, podle něhož se Spojené státy propadly na neutěšené místo 96 z celkového počtu 121 států.
Z nespokojenosti s militarizací svých hranic, Spojené státy podnikly další krok směrem ke zmilitarizovaní svých systémů pohotovostní reakce v případě pohromy, které kdysi spadaly pod zodpovědnost americké federální agentury pro řízení v případech vyjímečného stavu (FEMA - Federal Emergency Management Agency), která měla na starosti reagovat na domácí katastrofy. Nyní je to součástí kompetencí Pentagonu:
„Těsně po řádění hrozivého a ničivého hurikánu Katrina americká armáda prohlašuje, že je připravena zmobilizovat tisíce kusů vybavení předtím, než nastane závažná povětrnostní (či jiná podobná) situace.
Armádní brigádní generál David Halverson, šéf zásahů, stavů pohotovosti a mobilizace říká, že došlo k přesunu 2 600 kusů vybavení do států podél pobřeží Atlantiku a také na ostrovy Hawaii, Puerto Rico a Guam.
Umístění posil zahrnuje také generátory, nákladní vozy, radiopřijímače a Pentagon říká, že asi polovina přidělených jednotek je na místě.
Generál Halverson vysvětluje: „Stejně jako při jakémkoli válečn...Automaticky kráceno

139937

17.7.2007 20:26

next

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Generál Halverson vysvětluje: „Stejně jako při jakémkoli válečném boji se snažíme dosáhnout dokonalého mentálního i fyzickýho nastavení, abychom byli úspěšní... Letos jsme mnohem lépe připraveni, než jsme byli v loňském roce.“
Ruští vojenští analytici ve své zprávě týkající se nejnovějších amerických opatření tvrdí, že američtí váleční lídři jsou odhodláni k destabilizaci Kanady vzhledem k rychle se měnícímu klimatu v arktické oblasti, k jejímuž obývání a průzkumu jejího potenciálu rozsáhlého ropného a minerálního bohatství se, spolu s dalšími státy, připravují Spojené státy i Rusko.
Ačkoli Kanada dlouho trvala na svých právech na rozlehlé arktické oblasti, Spojené státy tento pohled na její výsostné právo nesdílí a americký velvyslanec v Kanadě, David Wilkins, nedávno prohlásil: „My neuznáváme nároky Kanady na tyto vody.“
Také bychom neměli přehlédnout skutečnost, že Spojené státy provádějí v arktických oblastech masivní vysokofrekvenční aktivní průzkumný program týkající se polární záře (High Frequency Active Auroral Research Program - HAARP), o němž mnozí badatelé po celém světě tvrdí, že je pravou příčinou globálního oteplování, to vše kvůli jasnému záměru otevřít rozsáhlé arktické regiony pro průzkum a zužitkování - Západem.

139938

18.7.2007 19:39

Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .

Vlado 154.?.?.?

Vlastne neni to tak dlouho co me v Pudget Sound obtezovali chlapci z US Navy a z US coast guard . Prifrceli ke me na motorovych clunech zpusobem ze jsem jim malem predvedl eskimacky obrat a to fakt dokaze vytocit protoze sem byl na sea kayaku , mel jsem floating west i kdyz ne na sobe , ale na deck ( presne podle CDN a US regulations ktery rikaji ze ji musite mit pri sobe , ale nerikaji ze ji musite met obliknutou na sobe ) a podle GPS ( pouzivam portable Garmin za $ 480 ) v Kanadskych vodach . Dokonce me vyhrozovali , ze me zavrou kdyz dostali za ty vlny ktery me malem prevratili middle finger salute a dovolil jsem si je poslat zpatky do vod USA a kdyz protahly xychty tak tam kde koncej zada . Fakt by me zajimalo co je takovym hajzlikum co po tom kde si mezi Canadian Islands jako free man and Canadian citizen i kdyz na otevrenym mori na svym Nimbusu padluju ! Poslal jsem na patricnou adresu stiznost a byl to docela nasty letter co se toho encounter s US Navy tyce a tak jsem zvedavy jak se to bude vrbit . [naštvaný]

140002

19.7.2007 0:07

RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .

Had 89.?.?.?

Reakce na 140002

.. [velký smích] tak to je bjůtifl češtinec...

140023

20.7.2007 1:51

RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Reakce na 140002

>Vlastne neni to tak dlouho co me v Pudget Sound obtezovali
>chlapci z US Navy a z US coast guard .

Puget Sound je v USA a je tam nekolik vojenskych pristavu. Chlapci z US Navy a Coast Guard maji co v Puget Sound obtezovat. A jsem rad. Je videt ze delaji dobre svoji praci.

140094

23.7.2007 17:47

RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 154.?.?.?

Reakce na 140094

Puget sound je i v Canade a chlapci z US Navy a Coast guard namaji pravo obtezovat obcana jinyho statu nebo ohrozovat jeho zivot v cizych vodach kde namaji zadnou pravomoc i kdyz bych padloval na voru nebo v neckach ! Neco si o international predpisech ktery plati v pobreznich vodach i pro stat USA prectete nez zacnete byt chytry ! Vyjimku by mozna tvorilo jen nedostatecny vybaveni plavidla ktery v mem pripade nemelo zavady nebo nouzovy signal SOS a ten jsem rozhodne nevyslal !

140303

Příspěvků: 12

17.07. 04:09 Rene Bartosek  Byl by,
17.07. 05:47 Jurgen von Krebst_  ze furt nadelas
19.07. 14:24 Rene Bartosek  RE: ze furt nadelas
17.07. 07:05 Randy  RE: Byl by,
18.07. 06:52 Mirda  RE: Byl by,
17.07. 05:43  No prosím
17.07. 20:20  Matrix-2001
17.07. 20:26  next
18.07. 19:39 Vlado  Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .
19.07. 00:07 Had  RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .
20.07. 01:51 semtex  RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .
23.07. 17:47  RE: Je fakt ze se Amici v Canade zacinaji roztahovat jako doma .

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 0

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 0

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 0

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 0

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 0

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 9

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 495