Diskuze k článku

Ve skutečnosti spáchali puč ti, kteří odmítli výsledky voleb

Příspěvků 27

19.6.2007 0:28

Clanku nerozumim

semtex seemtx (zavináč) hotmail (tečka) com 140.?.?.?

Asi nemumim dostatecne cesky nebo co. Ale vim, ze v clanku je jedna velka blbost. Ze palestinske volby byly svobodne. Znam Palestince co tam v dobe voleb byl a taky volil Hamas. Ptal jsem se ho, a co kdyz by jsi chtel volit treba nekoho kdo by uznal Izrael? Odpovedel mi, ty jsi se zblaznil. Takove my stahujeme za ziva z kuze. Takze nechapu jak mohly tyhle volby byt demokratickymi.

137802

19.6.2007 2:22

RE: Clanku nerozumim

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 137802

Clovek ktery by takto volil by byl jiste povazovan za zradce Palestincu.
Stejne jako ten, ktery vital invasi SSSR do Ceskoslovenska, nebo ten, kdo souhlasil s invasi Hitlera do Ceskoslovenska.
Pro Palestince uznat stat Israel by byla kapitulace k niz se tito hrdi lide nesnizi a kazdy vecer chodi spat s pranim, ze se jim bude zdat sen o zniceni Israele a rano se vzbudi a ten sen se stane realitou.
Ja osobne davam Israeli tak nanejvyse tak tri roky existence a radu: kupujte kufry.

137809

19.6.2007 2:43

RE: Clanku nerozumim

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 86.?.?.?

Reakce na 137802

prave jste odhalil princip demokracie.. dve nesmiritelne volby, jedna jednoducha, jedna velmi velmi trpka - bylo by jednoduche uznat izrael a mit vse - McDonalds, Coca Colu, penize - tzv. normalni zivot - ale navzdy zradit ty vyssi hodnoty a byt navzdy sluha a uvrhnout do toho i sve potomky

137810

19.6.2007 5:20

RE: Clanku nerozumim

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137802

[velký smích] [velký smích] Volby a nazory lidi nejsou o tom, co by si prali v Tel Avivu ci tzv. svobodnem svete. Jsou o tom co citi jako prioritu a zivotni potrebu Palestinci. At se to komukoliv libi ci ne, je pravdou, ze vysledek voleb byl zlomen tlakem ze zahranici, ohledne ozavreni financnich zdroju a mezinarodni izolace. A takoveho zasahu je si samozrejme domaci obyvatelstvo dobre vedomo a nic dobreho to do budoucna neprinese.

To vraci palestinskou otazku jeste do horsiho stavu, nez pred vitezstvim Hamasu. Palestinci bojuji desitky let a krome holeho zivota uz jim toho prilis vzit nejde. Budou bojovat dal. Tel Aviv nikdy nedosahne miru za diktatu svych podminek, bud bude muset udelat opravdove kopromisy, nebo bude v stavu pernametniho ohrozeni, v kterem se potaci desitky let.

A vzhledem k tomu, ze USA nejsou schopny dosahnout silou kontroly strategickych zdroju na Blizkem vychode, budou donuceny zamenit bajonety za diplomacii. Uz odstraneni byvaleho spojence Huseina od moci a jeho poprava, vyhrocovani situace s Iranem, zcela jiste vyvolavaji pochybnosti o duveryhodnosti spojenectvi USA se zemimi v regionu "chudych" na lidska prava, o ktere prece Bilemu domu jde. [mrknutí jedním okem] [velký smích] a bohatych na energeticke zdroje, o ktere jde rekneme nekomu jinemu. Pokud bude Washington chtit obnovit svou duveryhodnost, bude muset postavit do late Izrael. Jsem velmi zvedav, co si mocni za oponou vyberou. Valku za zajmy Izraele nebo ropu?

137812

19.6.2007 5:55

Myslim,ze anglickym textem londynskych novin The Independent zacneme.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 220.?.?.?

"Starting from moral first principles is pointless. In 1948, the state of Israel had no right to come into being, in as much as the Jews had no right to expropriate a single acre of Palestinian land." They could have claimed a right to expropriate territory and much else from Germany, but all their sufferings at the hands of the Germans did not entitle them to dispossess."

The Independent, London
03 December 2001, page 15
-----------------------------------------------------------------Zasadnim umyslem Isrealu-neboli,tak zvanych zidu,kteri zidy ve zkutecnosti nejsou,ale Chazari,vis historicke pojednani od pana Kostlera,je ,rozdelit Palestince a dokazat ,aby se sami vyvrazdovali,proto v poslednich tydnech Israel povolil dodavku zbrani pro Fatah i s penezni podporou proti zakonne zvolenemu Hamaz, ktery v Libanonu,oproti krestanske libanonske armade se postavil na odpor,kdyz Israelci vkrocili na libanonske uzemi,coz nam media "zapomeli" rici,proto roztrileli i pozorovatelnu UN ,aby jim nikdo nevidel na prsty.Takze, Israel ,podporil Fatah,ale Hamaz svym puvodem je "israelske decko",pokud to ctenari nevedi,Hamaz byl vytvoren za stejnym ucelem ,rozdel a panuj,Hamaz mel nicit Arafata,co by prodlouzena ruka Israelu,zide si totiz neradi spini ruce krvi,kdyz to za ne udela nekdo jiny,jako ted Americane v Afganistanu a v Iraku.Takze v roce 1970 Hamaz pomohl utvorit z nejmilitarizacnejsich muslimu jednotku proti PLO.Jenze ,Hamaz prokoukl hru Israelu a obratil se proti nim,zatimco ted Fatah prevzal kolaboranskou roli drivejsiho Hamaz,kazdopadne Israel z teto situace tezi ,kde jen muze.
http://www.globalresearch.ca/aryicles/SZA204A.html
Israel`s Hamaz
Trosku to zamotali Norove ,kteri uznali Hamaz ,co by demokraticky zvoleneho viteze voleb,ze Palestinci nevedi kudy kam ,neni divu,po tolika letech okupace a vrazdeni,v ovzdusi ,ze jsou svetem zapomenuti a necinnosti Spojenych Narodu svym zpusobem delaji vse mozne a i nemozne ,jak si zachovat v tom holocaustovem prostredi hole zivoty s dennim borbardovanim domu a ulic.
http://www.ety.com/HRP/immages/stones_against_tanks.jpg

Za poslednich nekolik roku,Israel ze svych helikopter likvidovaji vsechny vudce Hamaz-u, takze ,Hamaz zavedl nosit masky, aby nebylo mozno poznat oblicej a tim ,upozornovat Israelce,kde se nachazi vedouci Hamaz,to jen ,tak na vysvetlenou ctenarum, proc clenove Hamaz jsou maskovani.
Kazdopadne muzem ocekavat,*podporu zapadnich-demokratickych zemi" tim smerem ,ktery Israel potrebuje k likvidaci Palestincu a to ,jakymkoliv zpusobem.

137814

19.6.2007 17:12

RE: Myslim,ze anglickym textem londynskych novin The Independent zacneme.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Reakce na 137814

Měl jsem dojem, že UN záměrně zvěřejňovala informace na internetu, se zpožděním několika minut, o rozložení vojenských jednotek Izraele, aby pomohla palestinským bojovníkům účinně zasahovat. Co se dělá se špiony?

137841

19.6.2007 10:26

Hamasstan

Sid 87.?.?.?

Demokracia predsa nie je len o voľbách. Je o volení strán rešpektujúcich demokraciu. Ani v Európe sa volieb nemôže zúčastniť každá strana (napr. v Západnom Nemecku boli zakázaní komunisti a vo viacerých štátoch nacisti). Hamas sú fanatici volajúci po zničení susedného štátu. K voľbám nemali byť vôbec pripustení.

Ale nech si Palestínci volia koho chcú, západ nemá povinnosť im dávať peniaze. A vládu fanatikov si pekne užijú. Myslím, že chuligáni Baníku Ostrava majú také heslo: Ať si každý fandí komu chce, ale bude za to pykat.

137824

20.6.2007 3:48

RE: Hamasstan

Datel 206.?.?.?

Reakce na 137824

Zapad nema povinnost na Palestince prispivat ? Ja myslim ze ma. Stal u vzniku Izraele a to je pricina nestesti Palestincu. A nebo Palestinci potrebovali pomoc pred vznikem Izraele?

137863

20.6.2007 8:45

RE: Hamasstan

Sid 91.?.?.?

Reakce na 137863

Oni a im podobné národy chcú prachy vždy.

137878

21.6.2007 1:54

RE: Hamasstan

Datel 206.?.?.?

Reakce na 137878

Ten vas prispevek se vztahuje hlavne na zidy.

137948

19.6.2007 12:45

Treba sa zorientovať

Cynik 212.?.?.?

Hitler sa dostal k moci tiež demokraticky, mal oprávnené požiadavky na všetkých svojich susedov, mal svoju predstavu o mieri a nakoniec bola z toho ww2. Aj tu si spravodlivosť predstavuje každý inakšie, pre Arabov neprichádza do úvahy žiaden kompromis, len konečné zničenie Izraela. Pokiaľ niekto z diskutujúcich nadáva na Izrael, tak len bezvýhradne podporuje islam a Arabov a potvrdzuje svoj súhlas so zničením Izraela, teda s vyvraždením "apartheidnej, rasistickej a sionistickej entity, ktorá je najväčou hrozbou pre svetový mier spolu so svojim vazalom, veľkým satanom USA, ktoré sa snažia všade na svete utláčať moslimov". Aby vytvoril Izrael niečo recipročné ako Arabi a moslimi, musel by mať za cieľ zničiť všetkých Arabov a moslimov, čo by teoreticky aj bol po vojenskej stránke schopný dokázať, len sa o to nikdy ani nesnažil. U mňa je rozum nadradený emóciám, preto keď sledujem tieto diskusie, som zakaždým prekvapený nad neskutočne veľkou láskou a podporou islamu a Arabov u diskutujúcich a ich rovnako veľkou nenávisťou k Izraelu a k židom. A to všetko za pochodu mohutnej islamizácie Európy. Niekde dokonca niekto tvrdil, že aj to zavinili židia, čo už hraničilo s choromyseľnosťou.

137829

20.6.2007 13:25

RE: Treba sa zorientovať

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 137829

>Pokiaľ niekto z diskutujúcich nadáva na Izrael, tak len bezvýhradne podporuje islam a Arabov a potvrdzuje svoj súhlas so zničením Izraela, teda s vyvraždením "apartheidnej, rasistickej a sionistickej entity, ktorá je najväčou hrozbou pre svetový mier spolu so svojim vazalom, veľkým satanom USA, ktoré sa snažia všade na svete utláčať moslimov".

Vy, který, jak tvrdíte, používáte rozum, jste schopen napsat tohle? Co je na tom rozumného? Vždyť to nedává smysl. Proč by měl někdo (dokonce bezvýhradně) podporovat jednu partu zločinců, když se mu nelíbí jiná parta zločinců? Já nemám rád policii ani kriminálníky. Nesouhlasím s postupem Izraele ale ani s palestinským (nebo jakýmkoli jiným) terorismem.

To, co Vy používáte, není rozum ale logika Rudých gard. Každý, kdo s námi nesouhlasí, je náš nepřítel. Pokud skutečně za každou kritikou Izraele vidíte lásku k islámu (a to tvrdíte sám, že vidíte), nemůžete se divit, když je všude tolik lásky k islámu. Vy ji totiž vidíte tam, kde není. A vzhledem k tomu, že na Izraeli opravdu JE co, kritizovat, je (viděno Vaší optikou) svět plný islamofilů.

V tomto kontextu, jde přece o něco jiného. O řešení problému. A toho nejsou fanatici schopni. A že jich je na obou stranách přehršel. Rakety a tanky neřeší nic. Ať už je hází kdo chce. Leda by nepřítele opravdu vyhladil totálně. Tak to už jeden pán zkusil.

137897

19.6.2007 14:40

Hamás se nechal zvolit do vlády

rickover 86.?.?.?

a pak jeho státy EU, Iránem, Ruskem a Sýrií zřízená, financovaná a perfektně vycvičena a po zuby vyzbrojená soukromá armáda tvrdě zašlápla a vyvraždila v Gaze své politické partnery od Fatáhů. To vypadá jen zdánlivě nelogicky, ale je to jen aplikace staré marxistické poučky o přerůstání buržoasní revoluce v socialistickou, bolševikům se také doporučovalo naoko spolupracovat s vybranými proti zavrženým a ve vhodné chvíli své partnery zašlápnout, u nás tohle provedli v roce 1948, v Iránu se tohle pokusili provést v letech 1978 až 1980, jenže islamofašista Chomejní byl rychlejší, své podařené "spojence" předběhl a zašlápnul sám - moc jsem se tehdy upřímně radoval a bavil nad plačtivými a marnými protesty Moskvy kvůli v Teheránu věšeným soudruhům, co se před popravou veřejně "doznávali" ke spolupráci s KGB [chechtot] [chechtot] [chechtot] - dostali po zásluze, nikoho z nich nebyla žádná škoda, leč jejich vrazi představovali přesně ten samý odpad lidské společnosti.

Fatáh i Hamás jsou profesionální zločinci a teroristé jedni i druzí, Fatáh byla přesně ta státy Varšavské Smlouvy v čele se SSSR zřízená, financovaná, perfektně vycvičená a po zuby vyzbrojená soukromá armáda, která pod vedením nositele Nobelovy ceny míru Jásira Arafáta na přelomu 60. a 70.let surově vraždila v Jordánsku místní občany, pokusila se Jordánsko vojensky obsadit a udělat si z něj Fatahstán, byl to ten samý Fatáh, který posléze v 70. letech zaútočil na Libanon, způsobil smrt desetisíců Libanonců a zničil jim celý stát, byl to ten samý Fatáh, který v 60. až 80.letech unášel US a západoevropská letadla, jak na běžícím pásu, vraždil cestující i členy posádkek a ten samý Fatáh, co se celému světu skvěle předvedl zbabělým vyvražděním israelských sportovců na OH v Mnichově 1972. Že je nyní v Gaze jejich kolegové z Hamásu vraždí, je pro ně určitě nemilé, ale je to svým způsobem historická spravedlnost, vykonává ji Hamás, spolek co neumí a nikdy neuměl nic jiného, než vraždit israelské civilisty na autobusových zastávkách, v restauracích a dětských diskotékách, spolek, co je to samé, co Fatáh.

Pro palestinské Araby v Gaze + West Bank, i pro ostatní lidi na celém Blízkém Východě by bylo nejlepší, kdyby se Hamás i Fatáh vzájemně mezi sebou vyvraždili do posledního, pak by snad mohl být podepsán mír mezi Israelci a jimi - stát, vlajku, presidenta, parlament, vládu, ozbrojené síly, území i mezinárodní uznání Arabové v Gaze i na West Banku mají, postačí jen uznat Israel, jedna jediná podmínka míru - pokud by to udělali před cca 60 lety, mohl celý region celou tu dobu žít v míru.

137833

20.6.2007 0:57

RE: Hamás se nechal zvolit do vlády

karel4u 207.?.?.?

Reakce na 137833

To jste hezky popsal z pohledu zida, dejte si ale praci a predstavte si posici Palestince.
Lide bez budoucnosti kterym byla ukradena zeme. Tak jako se Cesi vyporadali s nacisty po druhe svetove, tak Palestinci touzi po odplate na svych mucitelych od kterych nemaji nic nez ponizovani a prehlizeni.
Neni divu, ze delaji co mohou aby se zbavili svych mucitelu.
Vy zidi jen brecite, ale za zady jste bezcharakternimi muciteli, unosci a nemilosrdni teroriste.
Je tezke vam verit.
Prectete si clanek o muceni na "Haretz".

137860

20.6.2007 12:31

RE: Hamás se nechal zvolit do vlády

rickover 86.?.?.?

Reakce na 137860

Hluboký omyl,pane, nejsem Žid, jsem katolík a árijský Čech, dokonce i jako árijec vypadám[smích]))) Narodil jsem se, pravda, v Československu v době, kdy jako bolševický stát podporoval palestinské teroristy nositele Nobelovy ceny míru Jásira Arafáta, ovšem surové vrahy libanonských, ordánských a israelských žen a dětí, entitu zbabělých leteckých pirátů zvaných "Palestinci" jsem osobně z hlediska vyššího principu mravního nepodporoval ani tehdy, byl jsem vždy na straně jejich nesčetných obětí. A tak tomu je i zůstane.

137895

21.6.2007 0:43

RE: Hamás se nechal zvolit do vlády

Aaron Katz 207.?.?.?

Reakce na 137895

Mimochodem, "Feldkurat Katz" byl take katolik, dokonce se stal knezem. Presto, jsme se nasmali jeho dobrodruzstvim tak vtipne popsanych v tom slavnem romanu.
Jen malokdo si ale uvedomil, ze to byla kritika zidovske hypokricie, kde zradny zid se ziskuchtivne obratil tam, odkud mu prichazel zisk.
Pisete o teroristech. Kolik jich asi je. Uvedomujete si, ale, ze s kazdou graduaci dustojnicke skoly prichazeji na svet oficialne vyskoleni vrazi? Vrazi kteri nevahaji zmacknout knoflik a zabit tisice nevinnych lidi bez toho, ze by se sami dostali do ohrozeni.
Reknete mi, kde je hrdinstvi zida sediciho v tanku, nebo v helikoptere striliciho do davu civilistu.
Jak muzete jen otevrit usta a stezovat si, po tom co jste udelali Palestincum. Dokonce je to kritisovano vlastnimi Israelci. Vliv lidi jako vy promeni ten prekrasny experiment zvany Israel v bezcharakterni stoku.

137944

19.6.2007 14:51

Loutkoherci v Palestině demokracii nezvládli

Karel z Čech 88.?.?.?

Demokracie a zvláště vyspělá zastupitelská demokracie amerického stylu není, jak by se naivní člověk mohl domnívat, že volič si zvolí z různých politických programů a různých kandidátů toho, který nejlépe odpovídá jeho potřebě.
Naopak, demokratické v současném politickém stylu je volit ze dvou či více kadidátů s prakticky stejným programem, které síla v pozadí k volbě schválí. Tedy pouze z takových lidí, kteří jsou plně ovládáni manupilátorem a na něm z nějakého důvodu závislí. Lidé fakticky nezávislí nemají v současném způsobu demokracie žádnou šanci.
Vezměme to každý podle sebe. Kolik svých vlastních milionů může každý z nás dát do své volební kampaně? Mohu dát peníze své politické partaje a ta peníze sponzorů. Ve volbách proto nerozhodují ti, kteří házejí hlasy do urny, ale ti, kteří volební kampaň sponzorují. Svému člověku na kampaň peníze dají, jinému nedají. Svému člověku udělají reklamu, konkurenci pošpiní. Známe to z praxe dobře i u nás v ČR. Bez peněz do hospody ani do voleb nelez!

No a v Palestině zahraniční loutkoherci umožnili kandidovat ve volbách i Hammasu. Volby nebyly řádně připraveny, nevhodní kandidáti nebyli fyzicky ani mediálně znemožněni a tak "nedemokraticky" ve volbách získal nejvíce hlasů ten, kdo hlasatelům demokratury nevyhovoval. Správné "demokratické volby" jsou pouze takové, ve kterých vyhraje ten, kdo volby platí.

137835

19.6.2007 19:30

RE: Loutkoherci v Palestině demokracii nezvládli

NWO 148.?.?.?

Reakce na 137835

Jak se jeden muze 100% pojistit, ze dostihy vyhraje prave jeho kun? Tim, ze bude vlastnit VSECHNY kone. Pak vyhra je 100%. V politice dnesniho tzv. "demokratickeh" sveta je tomu naprosto tak.

137847

20.6.2007 10:58

o čom je tu vlastne reč...

stein55 84.?.?.?

Vložený obrázek

137891

20.6.2007 12:06

RE: o čom je tu vlastne reč...

Pavel -Čert- Němec 195.?.?.?

Reakce na 137891

ale no tak... [chechtot]

137894

20.6.2007 14:48

RE: o čom je tu vlastne reč...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 137891

"oběti" při dovádění s Palestinci

Vložený obrázek

postoj "obětí" k mezinárodnímu právu a právům Palestinců

http://electronicintifada.net/v2/article6850.shtml
http://www.kibush.co.il/show_file.asp?num=19502
http://www.btselem.org/english/Publications/Summar...

"oběť"- chlapík v zeleném "demokraticky" "hájící Evropu" před "barbary"

Vložený obrázek

nástroj "obětí" v akci

Vložený obrázek

posel mezi "obětmi" a "barbary". Nebeské vozidlo. Nadšení "barbaři" ho vřele vítají.

Vložený obrázek

"demokraticky" zbořený dům Palestinců. Nenasytným "obětem" je těsno a další čekají.

Vložený obrázek


vlaštovka naděje, mezi "obětmi" lze nalézt i lidi. A to takové, kterým není osud "barbarů" lhostejný

Vložený obrázek

137903

20.6.2007 18:49

RE: o čom je tu vlastne reč...

Sid 91.?.?.?

Reakce na 137903

A prečo sem nedáte fotku ako sa Palestínci ohadzujú vnútornosťami dvoch izraelských vojakov ktorí zablúdili na Západnom brehu?

Alebo, keď im fandíte, dajte nejaké fotky v ich prospech. Napríklad Palestínca s transparentom: I am an Arab and I want Islamic Jihad to stop killing Jews! Ale také asi neexistujú, takže smola.

137919

21.6.2007 5:23

RE: o čom je tu vlastne reč...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137919

Protoze se meri dvojim metrem. Kuprikladu takovy Hamas odmita uznat stat Izrael. Izolace, zablokovani penez do pasma, zjevna podpora Fatahu dodavkami zbrani, okamzite diplomaticka intervence, pri rozpuisteni vlady vzesle na zaklade voleb a jmenovani nove vlady na zaklade vynosu Abbase, tedy nedemokraticke vlady.

Zapad timto zpusobem naprosto zprofanoval myslenku demokracie v nedomokmratickem svete. Kazdy diktator, totalitni vladce, ideolog, duchovni bude moct pouzit nerovneho pristupu demokraticnosti vuci Hamasu, jako tvrdeho argumentu jednoznacne ukazujici pokrytectvi a falesnost Zapadu pri tzv. prosazovani lidskych prav. V izraelske vlade nemusi sedet ani Liberman, ktery taky popira jakykoliv narok Palestincu na vlastni stat. I kdyby byl z vlady vyhozen, tak kauza odstraneni demokraticky zvoleneho Hamasu v poctivych volbach tady zustava. Nepovede to k zadneme velkemu progresu v palestinske otazce ani vetsi bezpecnosti Izraele, ale cena ktera za to byla zaplacena je vysoka.

Dalsi krok ktery snizil uz beztak chabou prestiz USA v tomto strategicky dulezitem regionu. Ceho chce vlastne Bily dum dosahnout? Plan ovladnuti silou nefunguje a vypada to, ze lide kteri nejsou schopni alespon prumernych diplomatickych akci, nejsou ani schopni prijmout ci realizovat doporuceni vyboru vedeneho spickovym diplomatem Jamesem Bakerem. Nejsou schopni sebereflexe a rozpoznat hrozici fiasko jeste pred tim nez vypukne. Neda se nic delat, pak budou nuceny USA vypit pohar horkosti az dokonce.

137952

21.6.2007 11:23

RE: o čom je tu vlastne reč...

Sid 84.?.?.?

Reakce na 137952

Mňa len prekvapuje, že keď sa stal Jorg Heider členom rakúskej vlády (teda jeho strana), liberálne kruhy v Európskej únii vyzývali na bojkot Rakúska. To isté by sa bolo pravdepodobne stalo keby francúzske voľby demokraticky vyhral Jean Marie LePen. A tí istí ľudia zároveň hovoria, že treba rešpektovať vôlu Palestínčanov.A to Heider a LePen narozdiel od Hamasu nikoho nevraždia.

137981

21.6.2007 9:30

RE: o čom je tu vlastne reč...

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 137919

" Ale také asi neexistujú, takže smola."

Walid Shoebat. Spokojen? [chechtot]

137968

21.6.2007 6:09

RE: o čom je tu vlastne reč...

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 24.?.?.?

Reakce na 137891

Můj otec nebyl Němec, ani moje matka nebyla židovka. Arab nejsem a ani na něho nevypadám. Nezastávám se německých nacionalistů a nemám žádné "hmotné statky" (trade mark pana Lhotáka) za obhajování jedné, druhé, nebo třetí strany.
Nesnáším utrpení lidí a nenávidím ty, kteří to způsobují.
Tak nějak v krátkosti, proč se snažím zjistit, co se děje?

Pane Stein, vy už tam žijete dosti dlouho, abyste se konečně
orientoval a naučil rozlišovat mezi židy, židy-sionisty a jinými zločinci, kteří se vám tam v Israeli potulují.
Proč se nám tady na Zvědavci neustále snažíte podsouvat zvratky sionistické propagandy?

Použiji citát z uvedeného videa:
"If the Jews were ruthless occupiers and thieves as Arab leaders and Jimmy Carter claim, why would they welcome Arabs as citizens and give them more rights than Arabs enjoy in any Arab state?"
Překlad:
Kdyby židé byli bezohlední, bezcitní okupanti a zloději, jak tvrdí Jimmy Carter a představitelé arabských států, proč by
byli arabové vítáni jako občané s více právy, než v jakékoli arabské zemi?

Knesset (israelský parlament) má celkem 120 křesel. Z toho 110
patří židům, převážně sionistům a zbývajících dest patří arabské menšině.
Pominemeli hrůznou masovou genosidu na palestinských lidech už od samotného vzniku "státu" Israel, tak už jen počet jejich
zastoupení v Knessetu, činí stát Israel ilegální.

Balfourská Deklarace (smlouva sepsaná mezi britským předsedou vlády - James Arthur Balfourem a Rothschildem) z roku 1917, kde
se Británie vzdává Palestiny, jako své kolonie, ale pod podmínkou, že budou zachována veškerá práva palestinského lidu
a samotný stát Israel bude respektovat práva 50/50 Arabských
občanů žijících v Israeli.

Připadá mi to, že podle této smlouvy, tam židé-sionisté
už nemají co pohledávat? Připomeňte jim to!

137958

Příspěvků: 27

19.06. 00:28 semtex  Clanku nerozumim
19.06. 02:22 karel4u  RE: Clanku nerozumim
19.06. 02:43 VaclavK  RE: Clanku nerozumim
19.06. 05:20 Rene Bartosek  RE: Clanku nerozumim
19.06. 05:55  Myslim,ze anglickym textem londynskych novin The Independent zacneme.
19.06. 17:12  RE: Myslim,ze anglickym textem londynskych novin The Independent zacneme.
19.06. 06:00 NWO  Jsme u vesla, svet je naseho pana - Lucifera ..
19.06. 10:26 Sid  Hamasstan
20.06. 03:48 Datel  RE: Hamasstan
20.06. 08:45 Sid  RE: Hamasstan
21.06. 01:54 Datel  RE: Hamasstan
19.06. 12:45 Cynik  Treba sa zorientovať
20.06. 13:25 DavidZ  RE: Treba sa zorientovať
19.06. 14:40 rickover  Hamás se nechal zvolit do vlády
20.06. 00:57 karel4u  RE: Hamás se nechal zvolit do vlády
20.06. 12:31 rickover  RE: Hamás se nechal zvolit do vlády
21.06. 00:43 Aaron Katz  RE: Hamás se nechal zvolit do vlády
19.06. 14:51 Karel z Čech  Loutkoherci v Palestině demokracii nezvládli
19.06. 19:30 NWO  RE: Loutkoherci v Palestině demokracii nezvládli
20.06. 10:58 stein55  o čom je tu vlastne reč...
20.06. 12:06 Pavel -Čert- Němec  RE: o čom je tu vlastne reč...
20.06. 14:48 MedaBeda  RE: o čom je tu vlastne reč...
20.06. 18:49 Sid  RE: o čom je tu vlastne reč...
21.06. 05:23 Rene Bartosek  RE: o čom je tu vlastne reč...
21.06. 11:23 Sid  RE: o čom je tu vlastne reč...
21.06. 09:30 MedaBeda  RE: o čom je tu vlastne reč...
21.06. 06:09  RE: o čom je tu vlastne reč...

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Lékař ze záchranky kandiduje za Volný blok25.09.21 22:00 Česká republika 0

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
916 278,38 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 264