Diskuze k článku

Poláci a Rumuni potvrdili existenci tajných věznic CIA na svém území

Příspěvků 19

9.6.2007 9:15

Problém je,

A.S. Pergill 89.?.?.?

že soudruh Marty nemá pro svá tvrzení jediný důkaz. Dotyční "činitelé", kteří existenci věznic potvrdili, mají asi stejné oficiální postavení ve vládě, jako u nás bezdomovci v "Šervůdu" před Hlavním nádražím v Praze.

137231

9.6.2007 10:42

RE: Problém je,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 207.?.?.?

Reakce na 137231

Pan Dick Marty si zasluhuje oslovení soudruh, zcela jistě daleko méně než se vší pravděpodobností Vy, soudruhu Pergile. [mrknutí jedním okem]

Všechny světové zpravodajské služby oznámily v principu stejnou zprávu; že by citovaly bezdomovce můžete věřit pouze Vy. [mrknutí jedním okem]

137236

9.6.2007 13:34

RE: Problém je,

rickover 86.?.?.?

Reakce na 137236

Vlády Polska a Rumunska Martyho "zprávu" jednoznačně odmítly, patrně mají, milý pane, lepší informace, než tenhle podplacený ideový spolupracovník alkajdistických teroristů. Na druhé straně lze ale k Martyho "zprávě" dodat asi toto: Pokud měla, nebo i má CIA opravdu věznice pro alkajdistické teroristy, ať si je klidně má a ať si tam s těmi teráči dělají, co chtějí, jejich práce, na rozdíl od "práce" soudruha Martyho a jemu podobných, chrání i bezpečnost mojí a mé rodiny. Pokud vás zaráží moje příkrost vůči teráčům, nedivte se, pamatuji dobře 70. a 80.léta, kdy v té době převážně marxističtí teroristé řádili v západní Evropě, ve Střední a Jižní Americe, Africe i Asií, pamatuji si ty nesčetné davy postřílených, nebo výbuchem roztrhaných lidí, na unesená letadla, na zavražděná rukojmí, na propagandu Rudého Práva, co tyhle odporné, sprosté a zbabělé teroristické vrahy žen a dětí označovalo za "partyzány", "povstalce", "vlastence", "nevinné" apod., pamatuji na zbabělost tehdejší západní Evropy, co se bála teroristy i zatýkat, natož trestat. Takže svůj názor na teroristy jsem si udělal a dnes se jich zastávat také nebudu. Pokud jim CIA "ubližuje", tleskám jim za to, konečně je na světě někdo, kdo se teráčů nebojí. Smrt a zkázu všem teroristům, marxistickým i mohamedánským.

137249

9.6.2007 17:48

RE: Problém je,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137249

[velký smích] [velký smích] Co by asi vlady Rumunska a Polska meli delat nez odmitnout zpravu senatora Martyho? Riskovat, ze budou jejich clenove obvineni a postaveni pred soud? Silne pochybuju, ze by platnost Patriot Act a jinych "docasnych paskvilu" udporujici Ustave USA sahala v pravni forme az do Evropy. A Bily dum jako nejlepsi reseni v danem pruseru drzi k celemu "bobrika mlceni", kdyby si dovolil takove drze osobni vypady vuci senatoru Martymu, mohl by velice osklive diplomaticky a politicky narazit. Vypada to uz tak, ze tenhle senator je tvrdohlavy a zrejme obtizne zkorumpovatelny. [cool]

137259

9.6.2007 18:37

RE: Problém je,

DavidZ zatrepalek (zavináč) ctechnet (tečka) cz 84.?.?.?

Reakce na 137249

>Smrt a zkázu všem teroristům, marxistickým i mohamedánským.

Zkuste mi vysvětlit, proč přejete smrt jen některým teroristům. Opravdu Vám vadí jen ti marxističtí a mohamedánští? To je vážně zvláštní vizitka. Nepřipadáte si jako extrémista, takto teráč? Abyste se nedivil, až Vás někdo šoupne na nějaké Guantanámo.

Víte, k čemu jsou principy? Aby teráči (ať ti, či oni) nemohli říkat, že jednají stejně, jako ten druhý.

Nebo máte za to, že někteří teroristi vlastně nejsou teroristi ale bojovníci za demokracii? Tak to bych tomu mohl rozumět. Obecně mi totiž připadá, že každý, kdo hází bomby, je terorista. A jeho nebezpečnost lze, vcelku přesně, odvodit od množství munice, kterou jeho podteroristi vystříleli. Zkuste hádat, kdo asi vyhraje.

137261

9.6.2007 18:50

RE: Problém je,

Jadawin 83.?.?.?

Reakce na 137261

Otrockým duším milujícím demonstrace síly svých pánů a idolů nikdy principy nevysvětlíte, to máte marné... Ale jsem klidný, oni jim to ti páníčkové povětšinou jednou vysvětlí osobně tím, jak jim pořádně nakálejí na hlavu, až se jim to bude hodit, protože zejména ti, co rádi používají sílu, nemívají otroky v lásce. Využít je, to jo, ale jakmile nejsou potřeba, tak k čertu s nimi...

137262

10.6.2007 10:43

RE: Problém je,

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 137262

Použití vlezdoprdelkové, režimu poplatní, si status otroka nezaslouží. Dělají to zištně a z přesvědčení o správnosti zvolené cesty. Že nevidí, kam cesta vede, jim vyčítat nelze.
To stejné si mohou myslet oni o oponentech. Rozdílem zůstává pouze objem lidského utrpení tryskajícího z toho, či onoho počinu.Takže Svědomí, pokud jim aspoň kousek ještě zůstalo, nechť je jejich soudcem.

137287

10.6.2007 7:00

RE: Problém je,

Datel 206.?.?.?

Reakce na 137249

Tim myslite priblizne 500 000 mrtvych Kambodanu ? Te doby mirumilovnych ? A nebo krvavy prevrat v Chile ? A nebo ruzne financni podpory pro kontras? Jo a ti marxisti pozabijeli hodne lidi treba na Ukraine , ale to bylo uz drive , za Kaganovice . A ty svetove valky - ti prasivi mohamedani. Dekuji za informaci o krvavych maxistech v Jizni Americe .Ja byl vzdy presvedceny ze nejvic spiny tam nadelali kontras , kteri byli sponzorvani CIA . A penezi za drogy. To vite to Rude Pravo , a nebo napriklad taky Michal Levine , nebo Peter Dale Scott. A co ten Haganah , Stern gang . Ano smrt teroru.

137275

10.6.2007 10:41

RE: Problém je,

A.S. Pergill 89.?.?.?

Reakce na 137275

Těch Kambodžanů bylo přes dva miliony a povraždil je PolPot, absolvent jakýchsi pochybných sociálních disciplín na pařížské Sorbonně.
V Chile šlo o potlačení revoluce - a lidí povražděných revolučními bojůvkami za Allenda bylo srovnatelné množství jako lidí povražděných za Pinocheta (jinou věcí je, že Pinochet není žádná "světlá postava boje za demokracii", ale prachobyčejný kriminálník a potlačení hrozícího marxistického puče bylo spíše "side effect" jeho kriminálních aktivit; mohl totiž pochytané revolucionáře soudit, ne je rovnou střílet a zmocňovat se jejich majetků, které dodnes tvoří základ bohatství jeho rodiny).
A ti "kontras" byli v naprosté většině případů menší zlo než marxisticky orientované vlády, bohužel.
A také "cudně obcházíte" miliony povražděných Vietnamců po vítězství komunistického Severního Vietnamu - to nebylo "kdysi dávno".

137286

10.6.2007 20:03

RE: Problém je,

Datel 206.?.?.?

Reakce na 137286

No vidite na toho jsem zapomnel. Jeste ze mu Amici sem tam pomohli. Miliony povrazdenych Vietnamcu po viteztvi kom. Vietnamu? To neobchazim o tom nevim. Co se tyce Pinocheta ano - kriminalnik podporovany USA. Nevim kolik lidi zavrazdili bojuvky Alienda . Co znam chilany , nijak Alienda ohledne zabijeni nepomlouvali.

137301

10.6.2007 20:10

RE: Problém je,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 137286

John Stockwell, cislo tri v CIA, kdyz na vlastni zadost "firmu" opustil. Svedcil pred Kongresem, pochazi z konzeravativniho prostredi v Texasu. Hmm, pamatuju vetsi vyber odkazu na tuhle vec. Ja to mam vsak vytistene, takze v nejhorsim muzu dycky citovat. [velký smích] [velký smích]
http://www.matrix-2001.cz/prispevky/projekty_konsp...

137302

10.6.2007 20:46

RE: Problém je,

Datel 206.?.?.?

Reakce na 137302

Celkem dobre o tom pise William Blum v knize Killing Hope.

137305

9.6.2007 12:52

To hnus velebnosti

Sam Ting Wong 81.?.?.?

Opravdu krásný obrázek demokracie a důvěryhodnosti demokratických vlád. Americká CIA se dělá po světě, co se jí zlíbí - unáší lidi, bez soudů je zavírá a mučí a naši představitelé nás krmí prohlášeními, že nic takového neexistuje, nic takového se neděje, to jen pár bláznů podlehlo konspirační mánii...
Proč by měl řadový občan vlastně důvěřovat své vládě? Těch lží, co se profláklo už bylo tolik. A nejde jen o to, jestli měl Topolánek milenku. Tady si mocní hrají se životy lidí a mají v rukou nástroje k tomu, aby kdykoli zničili právě ten náš obyčejný život. Oni mají k dispozici věznice, policii, armádu a používají to vše, jak se jim zamane.
Kolik si toho vlastně člověk musí nechat líbit?

137247

9.6.2007 14:49

no a co?

lesan 75.?.?.?

co si myslite ze se asi ted stane ??
Nic .Kulove nic..... ,asi za mnesic se na vsechno pozapomene, a za dva uz to bude pase.Ciajaci maji tu nejlepsi moznou taktiku nic nepoprit a nic nepotvrdit .
Nic nerikas ,enom cekas a ono to prestane ty najivni pisalky bavit.
To je zakon ohne bez prikladani vyhasina,az zhasne ,trochu este zacoudi ale pak jenom fouknes na popel.... a je to jako by se nic nestalo.
A tak to dopadne i s tady touhle novinarskou "BOMBOU".

137250

10.6.2007 15:42

RE: no a co?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 137250

Lesane, i tvá odevzdanost "osudu" pomáhá těm různým lumpům si udržovat to, co mají. Ono je možná těžké při práci sledovat vývoj v různých "informačních vrstvách. Člověk má starost, aby uživil sebe a rodinu, že?
Ale ti, co (nejen zde) sledují chod událostí, ti si uvědomují, že celý systém moci, založené na pokroucení smyslu slov "demokracie" nebo "svoboda" se začíná hroutit.
Putinva nabídka vpustit radarovou základnu ke své, kterou mají sami v Azerbajdžánu, ta "křovínkům" zkazila předposlední informační vrstvu - fiktivní, ale (v případě méně úspěšného "jejich" vývoje) i opravdový boj o zdroje energie. Protože oba velcí hráči vědí, že primární je boj o zdroje informací.
A ty jsou tady, u nás. Náš jazyk, čeština je oním "svatým grálem", který se "vyvolený národ", dnes představovaný už jen mediální mocí, snaží tito dva ovládnout. Principy modelování informací v prostoru znali už lidé před tímto letopočtem. Mně jen došlo, proč se některé schopnosti člověka musely na 2000 let "schovat". Neznámý človíček kdesi v Čechách zkrátka pochopil a "vyslepičil" 2000 let utajovaný princip udržování moci tím, že se nám "něco nedokazatelného naleje do hlávek" a dá se to "zaplatit"až v době, kdy nad sebou nemáme kontrolu (= po smrti), A to pomocí nádherného propojení struktury číslic a písmen, umožňujícího "vyvoleným" číst i jiné "vrstvy informací". Náš jazyka naše asociace jsou nabídkou k tomu, abychom pečlivě zkoumali, co v životě funguje líp. A jak žijí ti, kdo nám informace přinášejí. S tím ostatním si už každý nejen Čech poradí snadno. "Vyčůrat s židem může zas jen žid". Ostatní nemají nárok. Připusťme, že jsme chytřejší než ono etnikum v tom, že vedle IQ máme ještě pomocníka v EQ.
A přesila vždy vede k vítězství. A tohle bude velmi nenápadné a velmi zásadní. Děje se prostřednictvím toho, co nám kdysi zatajili. prostřednictvím vyrovnávací funkce našeho podvědomí.
Jde to zcela samo, nikdo za to nemůže víc, než si je schopen sám uvědomit.
Neposilovat negaci, v sobě i k ostatním. A lhostejnost je třeba někam překlopit. Na to naše svobodná vůle stačí.

137292

10.6.2007 17:13

RE: no a co?

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 137292

Omluva za 'vlez'

> A to pomocí nádherného propojení struktury číslic a písmen, umožňujícího >"vyvoleným" číst i jiné "vrstvy informací".
Jenze pritom se zapomneli vznaset, sniiit, pustit emoce na špaciiir,....hmm,...moc vysoka cena.Vyjimky vynechavam.
A navic,...pozde bycha honit. Nechat ty druhe hrati si s jednickami a nulami, Info /Info valka,...takova silna zbran se vyvinula, hmm..
Ze by se pri tom pocitani prepocitali?
Prozatim je to takova remiza,...chyby dela ji vsichni.

>"Vyčůrat s židem může zas jen žid". Ostatní nemají nárok.
Armenec by s Vami zajiste nesouhlasil. Snad jen, kdyby se citil vice Zidem, nez Armencem, ikdyz v Armenii narozenym [mrknutí jedním okem]

137295

10.6.2007 19:04

RE: no a co?

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 137295

Ano, arménská abeceda s 33 písmeny zřejmě zas po nějakém čase nahradí češtinu. I když je možné, že ona je pozůstatkem doby, kdy symetrii našeho prostoru tvořily "dva protiběžné trojůhelníky" - merkaba.Češtiny by měla vydržet dost dlouho, ale mohu se mýlit, může být jen dalším stupínkem v možnostech existence.
Ale to už doufám budeme dál, vlastně naši potomci....

...a to vznášení, na to si ještě nějaký čas asi počkáme. Emoce jsou jen korektorem, překlápěcí rovnováhou. Nic víc.

...židovství je dvojí, po krevní linií a po energetické linii, která se větvila v době, kdy Metoděj a Konstantin přinesli v sobě "potenciál latiny" a ten vědomě či podvědomím "naroubovali" na náš tehdejší jazyk. Jsme jen méně systémoví (línější) "židi".
Ale jiný důkaz pro toto tvrzení než "princip a logika vývoje" po mě nechtějte, nemám jej.

137297

10.6.2007 22:33

RE: no a co?

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 137297

> kdy symetrii našeho prostoru tvořily "dva protiběžné trojůhelníky" - merkaba.
Ja bych to, dle uceni mne vstepovaneho, videl spise v krivkach Vestonicke Venuse [velký smích]

>...a to vznášení, na to si ještě nějaký čas asi počkáme. Emoce jsou jen korektorem, >překlápěcí rovnováhou. Nic víc.
Nic vic? ...Aspon vime, ze zijeme.[mrknutí jedním okem]
Nevznasi se ten, jenz zaneprazdnen shrben potistene papirky po asfaltu sbira.
Asfalt,...to mi pripomnelo, ze by se mi libilo zenke jmeno Dehett. [cool]

137310

11.6.2007 2:12

RE: no a co?

lesan lesanekusa (zavináč) yahoo (tečka) com 75.?.?.?

Reakce na 137292

nejsu moc odevzdany to bych sem asi nelezl ,jenom sem chtel pichnout do vosiho hnizda ,esti uslysim bzuceni a ........PODARILO SE!
DEKUJU! [smích] [smích]

137317

Příspěvků: 19

09.06. 09:15 A.S. Pergill  Problém je,
09.06. 10:42  RE: Problém je,
09.06. 13:34 rickover  RE: Problém je,
09.06. 17:48 Rene Bartosek  RE: Problém je,
09.06. 18:37 DavidZ  RE: Problém je,
09.06. 18:50 Jadawin  RE: Problém je,
10.06. 10:43 V. Sodek  RE: Problém je,
10.06. 07:00 Datel  RE: Problém je,
10.06. 10:41 A.S. Pergill  RE: Problém je,
10.06. 20:03 Datel  RE: Problém je,
10.06. 20:10 Rene Bartosek  RE: Problém je,
10.06. 20:46 Datel  RE: Problém je,
09.06. 12:52 Sam Ting Wong  To hnus velebnosti
09.06. 14:49 lesan  no a co?
10.06. 15:42 janko  RE: no a co?
10.06. 17:13 V. Sodek  RE: no a co?
10.06. 19:04 janko  RE: no a co?
10.06. 22:33 V. Sodek  RE: no a co?
11.06. 02:12 lesan  RE: no a co?

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

50

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 101 čtenářů částkou 17 396 korun, což je 50 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Více než 90% nových případů COVID-19 v Izraeli pochází z řad plně očkovaných osob25.09.21 14:13 Izrael 3

Očkovací teror pro zahraniční studenty25.09.21 10:42 Česká republika 1

Takhle se říká ne tyranii! Australané se postavili proti policejnímu státu24.09.21 18:44 Austrálie 1

35 000 neočkovaných řidičů kamionů bude blokovat od 27. září Itálii24.09.21 18:40 Itálie 1

Klimatičti alarmisté demonstrují v Praze24.09.21 15:45 Česká republika 3

Svědectví lidí po vakcinaci24.09.21 15:00 Izrael 8

Nový návrh zákona by omezil podporu v nezaměstnanosti pro ty, kteří byli propuštěni kvůli odmítnutí očkování24.09.21 11:40 Izrael 0

Patnáctiletý "hoch" ubodal v Sasku o rok starší dívku24.09.21 11:26 Německo 0

Až na konci roku Němci odstaví tři tisíce megawattů v jaderkách24.09.21 09:12 Německo 2

I obhájci obviněných ze zločinů nenávisti půjdou za katr23.09.21 12:55 Česká republika 2

Jak reagovali američtí astronauti, když měli přísahat na bibli, že se skutečně procházeli po měsíci23.09.21 08:31 USA 3

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 16

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 7

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,71 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,71 Kč
Kanadský dolar
17,16 Kč
Australský dolar
15,76 Kč
Švýcarský frank
23,51 Kč
100 japonských jenů
19,60 Kč
Čínský juan
3,36 Kč
Polský zloty
5,52 Kč
100 maď. forintů
7,13 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,88 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 987,72 Kč
1 unce stříbra
486,95 Kč
Bitcoin
916 278,38 Kč

Poslední aktualizace: 26.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 5 322