Diskuze k článku

Mediální smršť, která se nekonala

Příspěvků 30

27.3.2007 2:23

Ja jsem nejakou medialni smrst necekal?

Rene Bartosek 69.?.?.?

Mozna by nam o tom mohl prozradit vice nas ministr pro veci zahranicni pan Svarcemberg. Ten totiz dneska v Rakousku prohlasil, ze ceska verejnost je zatim proti, jelikoz je spatne informovana a proti radaru je vedena mohutna propaganda. Prekvapive pro Rakousku jako neutrala je otazka radaru vaznejsi tema, nez-li nestasny Temelin. Pravdepodobne by pani redaktorka Lenka Kralova mela vyvinout vice snahy.

Na tv Nova se s ni sice pro jeji clenstvi v BIS rozloucili, ale statni CT s tim nema nejmensi problem. O tom jak se dela investigvni zurnalistika si koneckoncu muze udelat nazor kazdy sam. Zijeme v moderni dobe, moderni investigvni zurnalista by na to nemel zapominat. V kazdem pripade zamysleni pro mladence odpovedne za vycvik muzstva v BIS.

Takze pane Stwora, to ze jsem neslyseli o potupnem napovednem formulari zaslanem jako prilohu diplomaticke noty, berte jako tu smrst. Jak ukazuje prace pani Kralove o te priloze jsem koneckoncu slyset mohli, ale videno jeji optikou. Skoda, ze pani Kralova nezvolila socharstvi ci malirstvi jako profesi, s jeji jedinecnou schopnosti vnimani reality by zajiste dosla k svetovemu vehlasu. Tady je odkaz na jeden novinarsky majstrstyk.
[pláč]

131669

27.3.2007 15:15

RE: Ja jsem nejakou medialni smrst necekal?

Herschel Krustofski 195.?.?.?

Reakce na 131669

Tohle se netýká jen postkomunistického Kocourkova. Ulf Ulfkotte píše v jedné knížce že v jistých anglických (nejmenuje ale nejspíš jde o Daily
"Toryograph" Telegraph) je asi polovina novinářů spolupracovníky britské rozvědky.

131693

27.3.2007 19:44

RE: Bartošku, když o někom píši,

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 131669

jak už kdysi říkala jedna hollywoodská hvězda, "...pište si co chcete, ale alespoň hláskujte moje jméno správně". Když neumíš napsat ani jméno osoby kterou kritizuješ, pak to snižuje hodnotu celého příspěvku.

Hrabě Karel Schwarzenberg, senátor, člen Strany zelených, v současné době ministr zahraničních věcí, podrobnosti na (Rede auf der 43. Münchner Konferenz...).

131715

28.3.2007 3:23

RE: Bartošku, když o někom píši,

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 131715

Jmena nekoho jako Slavata ci Martinic me pramalo zajimaji, takze o ne bratre uciteli nedbam. Bud se vsak jist, ze treba takovy Jiri z Podebrad ci blahe pameti Otec vlasti, pripadne takovy Karel ze Zerotina to jsou jinaci persony. Navic nemaji nemecky pravopis, takze me nedelaji takove problemy. Nejsem odbornik na rodokmeny, ale panove z Ruze, ke kterym se tusim hlasil jeden z predku naseho Švarcemberka ( trošku jsem to počeštil bratře učiteli, doufám, že vás to nebude urážet [smích] ), vymřeli, tuším Petrem Vokem.

A pokud jsem tím u vás propadl s hodnotou svého příspěvku? [smích] Hlavu vzhůru bratře učitelí pro vás jsem to stejně nepsal. Jaksi jsem už rezignoval a usoudil jsem, že vaše názory zkameněly. A já nejsem ten typ, co by je rozbíjel kladivem. [velký smích] [mrknutí jedním okem]

131749

31.3.2007 18:19

RE: Bartošku, když o někom píši,

scurra 82.?.?.?

Reakce na 131715

Jen tak pro pořádek - kníže, nikoli hrabě. Trochu jste pana Schwarzenberga degradoval.

131974

1.4.2007 20:57

RE: Bartošku, když o někom píši,

svoboda jirisvoboda (zavináč) bigstring (tečka) com 82.?.?.?

Reakce na 131974

Pokud je mi známo, veškeré šlechtické tituly byly zrušeny zákonem z roku 1918 (číslo zákona si nepamatuji) a jejich používání bylo výslovně zakázáno. Takže pokud si pan Schwarzenberg nechá říkat kníže, tak vlastně porušuje zákon.

132048

27.3.2007 7:20

Jak je to s těmi šéfredaktory

Jarmila 85.?.?.?

Přetiskuji zde článek od Tomáše Frankeho, kterého znám osobně z Hnutí za přímou demokracii. Zveřejňuji jej zde proto, abych objasnila, jak je to s těmi šéfredaktory ze všech největších mainstreamových médií: je víc než pravděpodobné, že VŠICHNI do jednoho jsou v tajných službách a jen plní poslušně rozkazy mocných. Toť vše.

A zde ten článek od Frankeho:
Reakce na článek Roberta Čásenského "Základna USA: Politici by měli odvážně říci ano"
No to je pěkné! Více než 80% obyvatelstva je proti, tak "odvážně ano". Pane šéfredaktore, nepřipadá vám to, co jste napsal, ani trochu protidemokratické? Já jsem zarytý odpůrce jakýchkoliv cizích základen na našem území, přesto neříkám ne. Říkám referendum, každé jiné řešení je nedemokratické. Budeme prostě čtenářům donekonečna opakovat základna, základna, základna.... až jim vymyjem mozek? Tak jako za časů nedávno minulých se opakovalo neustále, že SSSR je náš hodný bratr, dokola a dokola, dokud tomu 80% obyvatel neuvěřilo.
Dovolte mi ještě jeden dotaz: Už jsem k vám (iDnes) poslal několik článků a nebyly nijak radikální, jen o tom, že by se mělo dát lidem více možnosti rozhodovat o své zemi - a nic, nedostal jsem ani vyrozuměni, proč je právě můj názor nežádoucí. Podle jakých kritérií se názory dělí na vhodné a nevhodné. A kdo o tom rozhoduje?
Jen pro informaci, šlo například o tento článek.
Domnívám se, že není nijak protiprávní ani urážející. Přiznávám, že není slučitelný s názory současné moci. Je toto ten důvod?
Obávám se, že v této zemi panuje opět totalita. Ano, totalita, i když trochu jiná než dřív. Dnes můžu klidně říct, že ministr XXX je vůl a nic se mi nestane. Ale když mám jiný názor jsem prostě ignorován. 55% občanů má závažné námitky k našemu členství v EU, 70% nesouhlasí s naší účastí na křižáckých výpravách pana Bushe, 83% nesouhlasí se základnou. Jejich názory jsou ignorovány. Proč se nepíše o referendech, o tom že Izrael používá zakázané zbraně? Hrozí vám za to nějaký postih?

131672

27.3.2007 7:38

RE: Jak je to s těmi šéfredaktory

Robert Čásenský 84.?.?.?

Reakce na 131672

Já to píšu částečně z blbosti a částečně za cizí peníze.

131674

27.3.2007 13:35

RE: Jak je to s těmi šéfredaktory

Vasil Roman 80.?.?.?

Reakce na 131672

Nejste sán na koho kašlou. 30.7.2006 jsem Novinky oslovil tímto textem:
Dobrý den. Jako spisovatel, i když neznámý, mám právo mít přehled o emotivních projevech spoluobčanů na tuhle ( Izraelsko-libanonskou) prašivou válku. Tím, že často rušíte diskuse, mi upíráte právo znát názory občanů a tím být objektivním a věrohodným při fabulování mých literárních děl.
Co Vám brání nechat éterem plout lidové náhledy, názory, postřehy( neslušné, které kolidují se spisovním slovníkem není problém do diskuse nevpustit)? Hrozí Vám snad zato nějaký postih nebo dokonce tvrdý trest ? Nebo jenom si myslíte, že lidé v této zemi, z nichž podle průzkumů v. mínění 80% nechce amer. základny ve své zemi, jsou ovce, které nemají právo do ničeho mluvit? Jestli je tomu tak, potom do budoucna vy sami nemáte právo fungovat na internetu, poněvadž internet MA SLOUŽIT JEN A JEN SVOBODĚ PROJEVU !!! S pozdravem Vasil Roman, Český Těšín, Kysucká 2/1806.
Zatím mi nikdo neodpověděl. Vasil Roman

131690

15.5.2007 22:05

RE: Jak je to s těmi šéfredaktory

cwiro cwiro (zavináč) centrum (tečka) sk 213.?.?.?

Reakce na 131672

Když už jsme u těch procent, 50% (přesně) občanů je podprůměrné inteligence. Přímá demokracie by měla smysl pouze tehdy, pokud by hlasy dávali lidé schopní daný problém kompetentně posoudit. Většinou jde o příliš závažné věci, než aby je někdo posuzoval citem, chcete-li srdcem.

135417

27.3.2007 7:45

Cibulka má pravdu v tom, že..........

nitram 213.?.?.?

Pan Cibulka, se kterým ne ve všech jeho aktivitách souhlasím, má absolutní pravdu pokud se týká systému politické moci v ČR.
Největší a nejvlivnější politickou stranou je/jsou tajná/tajné služby na júzemí české kotliny řádící.

A proto je to zde TAK VELMI K ZBLITÍ. Pasivní národ prolezlý nejen normalizační zkušeností (viz také doba pobělohorská), že kdo drží hubu v klidu přežije je ideální živnou půdou pro tuto PSEUDODEMOKRACII. A pokud to někoho se.e, prolije si večer pivem palici v hospodě. A svět se točí dál. A přece se točí.

131675

27.3.2007 8:55

LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se "skladováním drog"!

Hugos 81.?.?.?

Totiž každý, kdo jen okrajově sleduje historii CIA ví, že známá aféra Irangate a souvislosti s vraždou dvou Pubescentů v Meně v Arkansasu, Dona Henryho a Kevina Ivese, potažmo s vraždou pašeráka CIA, Barryho Seala, prokázaly nezvratitelně historický fakt, že CIA financovaly nezákonné postupy vyzbrojování různých teroristických skupin (jakým bili hondurašští a nikaragujští Contras, či dnešní Al Kajdá) zisky z prodeje drog! Celá šaškárna tehdy skončila zásahem George Bushe seniora po inauguraci do úřadu presidenta USA a byla odložena mezi "nevyřešené" hříchy americké politiky.

Mnozí pak jistě víte, že od "osvobození" Afgánistánu USA vzrostla produkce opia v této zemi dvojnásobně, ač Talibán byl kdysi USA silně kritizován právě jako největší producent a vývozce opia a opiátů z něj extrahovaných na Světě!

V nedávné minulosti se dokonce objevily i jisté informace o snahách USA (respektive CIA) podílet se na distribuci afgánského opia.

Takže ona analogie s "drogami ve skříni" vůbec nemusí kulhat! Česká republika je z titulu své polohy ideální zemí k transferu tohoto "zboží"! ;o)

131676

27.3.2007 10:33

RE: LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se

Saša astelsovsky (zavináč) fastmail (tečka) fm 142.?.?.?

Reakce na 131676

Dostáváme se od původního tématu, ale o stále rostoucí úrodě afgánského opia se dozvíte v pořadu kanadské CBC, bohužel v angličtině. Poslední pořad "One on One" (30 min.) z 24. března. Rozebírá především problematiku Afganistanu, klade otázku, jestli si USA může dovolit dvě ztracené války a dospívá k názoru, že „úspěch“ vojenského zásahu je nepravděpodobný. Pokud rozumíte anglicky a můžete obětovat 30 minut, rozhodně stojí za shlédnutí.
Nepřesný a nevyčerpávající popis pořadu.

131678

27.3.2007 11:21

RE: LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se

Hugof 81.?.?.?

Reakce na 131678

S argumentem, že vše souvisí se vším, si nemyslím, že námi diskutované téma je přímo off-topic! ;o)

V každém případě velmi děkuji za zmíněné doplnění a odkaz!

131683

27.3.2007 12:48

Jsme národem Švejků

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 193.?.?.?

"Australan David Hicks se v pondělí před soudem zvláštního vojenského tribunálu konaným na americké vojenské základně Guantánamo na Kubě nečekaně přiznal, že pomáhal teroristické síti al-Kajda bojovat proti americkým silám během invaze do Afghánistánu v roce 2001. Jedenatřicetiletý Australan byl prvním vězněm, který předstoupil před nové vojenské tribunály pro souzení osob podezřelých z terorismu."

Slovy klasika: "„Jestli si přejou, vašnosti, abych se přiznal, tak se přiznám, mně to nemůže uškodit. Jestli ale řeknou: ,Švejku, nepřiznávejte se k ničemu,’ budu se vykrucovat do roztrhání těla.“

Přísný pán psal něco na aktech, a podávaje Švejkovi péro, vyzval ho, aby to podepsal.

A Švejk podepsal udání Bretschneidrovo i tento dodatek:

Vaše výše ukázaná obvinění proti mně zakládají se na pravdě."

Josef Švejk
[zmaten]
PS- radar není tedy vyjímkou

131689

27.3.2007 14:01

Stát hluchoněmejch

FERDA ferr (zavináč) volny (tečka) cz 83.?.?.?

Pánové, žiji na Moravě již skoro 60 let.
Viděl jsem tedy toho víc, než dost, a neznám použitelnou metodu, jak rozsvítit v těch natvrdlejch palicích kolem.
Vyplýtval jsem doslova polovinu energie na tento úkol, jejž jsem si dal, po jistém roce, kdy jsem sám nesvoboden v kasárnách musel pozorovat osvobození podle jakéhosi parchanta ve vládě.
Dodnes není jasno, kdo to byl, ale to že to bylo možné, to se zpochybnit nedá.
Takže nejsem ani po prostudování kdejakých připomínek kolem toho odhadnout nic víc, než že napřed někam vlezeme a potom se škrábeme na palicích, jakože za to zase nikdo nemůže.
Hledejme toho NIKDO ! Robert Kraft = pseudonym napsal mnoho knih na téma NOBODY, víte jak vidím zde tu souvislost ?
No spíše pojede ponorka pod Saharou, než nateče studená voda pravdy pod prdel pitomců v Česku. [překvapení]

131691

27.3.2007 15:18

Trocha poezie nikoho nezabije

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 195.?.?.?

Radaroví bojovníci, hrdinové těchto dní

Bojovnice jménem Parkanová Vlasta, její myšlenka je jasná:
budem u nás radar mít a basta.
Kdo snad trochu odporuje, jiný názor projevuje,
toho statečná Vlasta ihned přísně ztrestá.
Prostředky má k tomu skvělé,
obrany ministerstvo pod palcem celé.

Další radarový příznivec Vondrů Saša,
skvělými nápady veřejně se kasá:
Radar je jediný prostředek budoucího klidu, míru,
věrní spojenci ze Států mají velkou sílu,
až bude nejhůře, a nám teroristé v patách,
pošlou briskně pomoc v několika ozbrojených četách.

Mirek Topolánků, toho času premiér:
Spojencům vždy vyhovíme, jinak to není fér,
radar u nás postavíme, pohostíme usměvavé chlapce z USA,
pak už nikdy nepoznáme strach z rozpínavého Rusa.
A ten kdo to nechápe, pomoc bratrů nepřijímá s díkem,
toho ihned umravní zdviženým prostředníkem.

A bývalý prezident Havlů Vašek, ten má jasno také:
Radar to je symbol míru, svobody, všeho co je nám svaté.
Chystá se o něm napsat divadelní hru – prý nějaké absurdní drama,
pomáhat mu přitom bude naše bývalá sličná první dáma.
A pak si v ní na jevišti Národního střihne hlavní roli,
vždyť proti radaru snad mohou být jen nechápaví voli (pardon občané).

www.sds.cz

131694

27.3.2007 15:44

Co pověděl Alexandra Vondra

Pavel H. 158.?.?.?

OTÁZKA (Karel Herný)
Je americký radar tak bezpečný, že by jste si klidně v jeho nejbližší možné blízkosti postavil i chatu? Děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ ( 27.03.2007 14:45 )
Ano, neměl bych s tím žádný problém. V Anglii je podobný radar umístěn v národním parku a přírodě vůbec neškodí. V Japonsku je naopak úplně stejný radar poblíž většího města a obyvatelé s tím také nemají problém. Obsluha bude v řádu několika desítek vojáků, radar bude v provozu jen výjimečně, bezpečnost v okolí bude posílena a příroda a zdraví lidí nebudou narušeny.

131697

27.3.2007 21:11

RE: Co pověděl Alexandra Vondra

Cesilko 216.?.?.?

Reakce na 131697

To rekl Vondra moc hezky. Chtel bych dodat, ze v Yorkshirre kempuji ve vzdalenosti asi 500 metru od kopuli US radaru uz asi 20 let bojovnici za mir s protestnimi plakaty. Krome obvykle seslosti marihuanou jsem na tech lidech nezpozoroval zadne znamky zdravotnich problemu.
Vlada CR ma nejen pravo, ale i moralni povinnost spolupracovat s nasimi spojenci a stavbu radaru umoznit. Takove pravo naopak nemeli komuniste, kteri dovolili okupacni mocnosti rozmisteni raket SS 20 s nuklearnimi hlavicemi. Je jen logicke, ze prave temto katum ceskych lidi a zradcum naroda vadi obycejny radar, ktery by podobne porobe do jake nas oni sami v minulosti uvrhli mohl v budoucnosti zabranit.

131722

27.3.2007 17:00

Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Arkan 66.?.?.?

http://www.zvedavec.org/clanky_1976.htm
"Pokud mi něco neuniklo, tak Mladá fronta úplně tuto poslední zprávu ignorovala, stejně jako Lidové noviny. Českou televizi tady v Kanadě nemám, ale pohledem do programu televize jsem nenašel nic, co by naznačovalo, že tomu věnovala čas. A to se týká jak veřejnoprávní televize, tak soukromých kanálů. Prosím, opravte mě, jestli se mýlím."
----------------
Právě jsem se díval na polední zprávy ČT1 a opravdu bych se divil, kdybyste, pane editore Stworo, vydavateli Zvědavce a programátore, nevěděl o existenci čs. internetového vysílání (všechny ČT, NOVA, Prima, čobolácké TV stanice atd.).

I když sám nepoužíváte MS Windows, existují alespoň dva přehrávače, které umožňují příjem internetové televize.
a) Windows Media Player
b) Real (Media) Player (jak pro Windows tak pro Linux), navíc s možností sledování programů ve formátu Real Player Theater Mode (obraz přes celou obrazovku).
c) Helix DNA Client - universální digitální přehrávač (jakýkoliv formát).

Je pravdou, že ne všechny programy jsou bezplatné. Za některé se musí platit, resp. stát se platícím členem "klubu", ale většina zpravodajských programů je bezplatná.

Pokud jde o tu mediální smršť, která se nekonala, to je ovlivněno tím, že televizní stanice v ČR, na Slovensku a na celém světě jsou ovládány sionisticko-imperialistickými hyenami, které mají zájem na tom, aby lidé byli klamáni a pravda potlačena. [chechtot]

131701

27.3.2007 17:47

RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 206.?.?.?

Reakce na 131701

>Právě jsem se díval na polední zprávy ČT1 a opravdu bych se
>divil, kdybyste, pane editore Stworo, vydavateli Zvědavce a
>programátore, nevěděl o existenci čs. internetového
>vysílání (všechny ČT, NOVA, Prima, čobolácké TV stanice
>atd.).

Samozřejmě, že to vím. A co? Když jsem psal, že tu nemám českou televizi, mínil jsem normální vysílání na normální televizi. Na českou internetovou televizi se občas dívám, ale minimálně. Prostě mě ten styl vysíláni v malém okně nezaujal. Je to nuda a neříkají nic, co bych neslyšel na kanadských kanálech. TAK důležité zprávy se tam nedávají, aby mi stálo za to ztrácet nad tím čas.

131705

27.3.2007 18:24

RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 131705

Já jsem si to hned myslel, že jde o nějaký překlep na vaší straně či nepřesnou formulaci.

Přečtěte si ale ten můj příspěvek ještě jednou. Vždyť se nemusíte dívat na vysílání v malém okně, můžete si přepnout v Real (Media) Player na Real Media Theater Mode a máte obraz přes celou obrazovku (v mém případě 19" ). To používám hlavně pro zprávy a pořady typu "Uvolněte se, prosím".

Zase taková nuda to není, protože si zprávy ČT 1, 2, 24 můžete porovnat se zpravodajstvím na Nově (a sledovat Lucii Borhyovou, jak se jí zvedají ty silikonové boule) a Primě (tam je to podobně jako na ČT 1 trochu decentnější) nebo sledovat program Vladimíra Moravce či "Novácké" investigativní zpravodajské programy.

A co, po pravdě řečeno, od televizních zpráv očekáváte? Nějaké detailní rozbory politické situace, už jste je někdy viděl (kromě PBS a BBC) na ABC, CBS, NBC, CNN či FOX? Při současném stavu divácké pozornosti (attention span of a grasshopper) průměrného diváka na úrovní kobylky luční na amphetaminu se ani není čemu divit, že televizní zpravodajství v USA, Kanadě či ČR tak vypadá.

131709

28.3.2007 3:40

RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 131709

Tv zpravodajstvi obvzlaste u statnich televizi vsak nedelaji pakobylky na amphetaminu, aspon maivni doufam, ze je potreba mimo konexi taky neco jako odbornost a vzdelani. Zrejme podle kvality to aspon velmi dobre chapou v BBC. A kupodivu bratre ucitele to ma v stare dobre Anglii pozitivni vliv na stado, co cumi do bedny. Je mene apatycke, porady typu "vyhuleni" ci megaserialy na stovky dilu typu Dallas nepovazuje za vrchol vkusu a zabavy.

Jinak receno prestva byt stadem prezvykavcu a zacina byt verejnosti. V Britanii zrejme z nejakeho pro vetsinu planety podivneho duvodu, davaji prednost verejnosti pred masou. Zajimave je otazka Co je asi k tomu vede? Verejnost je prece vice nezavisla, mene kontrolovatelna? Co tedy dava za tyto "nedostatky zpet centralni moci?

131750

28.3.2007 0:46

RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

google 84.?.?.?

Reakce na 131701

musite sa rozhodnut pan zidak, ci sa jedna o "cobolacku" alebo o "imperialisticku hyenisticko-sionisticku" televiziu.
tam je to bud alebo.
to nie je ako u vas,
ze vy ste komunista, sionista, kurd, zid a kapitalista v jednom.

131740

27.3.2007 21:27

Vlezdoprdelizmus

jsika 200.?.?.?

Nejen redaktori, ale hlavne SEFREDAKTORI, tak me ta ruka sionu, kterou je potreba useknout. Jejich doktrina je jasna, budto zavres hubu a podrzis, nebo pujdes. A znate to, propusteny redaktor hleda praci? Proc ho propustili a kde ho zamestnaji? Takto pracuje zid. Az budou napriste zebrat o milost a kus zeme, myslete dvakrat, co udelate!

131724

28.3.2007 0:26

RE: Vlezdoprdelizmus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 84.?.?.?

Reakce na 131724

>tak me ta ruka sionu,
>kterou je potreba useknout.

Tak si daj pohov... Vložený obrázek, lebo ti ta ruka odpadne sama od seba [cool]

131737

29.3.2007 23:07

RE: Vlezdoprdelizmus

jsika 200.?.?.?

Reakce na 131737

Zadost se zamita!

131857

27.3.2007 22:08

Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští na jiné téma....

leo69 89.?.?.?

Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští, ale na jiné téma a to téma skandál fotbalové reprezentace. Například jeden z mnoha a mnoha článků na dané téma: http://fotbal.sport.cz/clanek/111585-bruckner-atmo...

O co podle mého jde? Říkal jsem si, komu to prospívá a co je záměrem takové štvavé kampaně proti našim reprezentačním fotbalistům? A po přečtení článku pana Stwory mi to celkem dost dobře zapadá. Místo podstatně důležitější věci s "předvyplněnou" odpovědí na US nótu se odvede pozornost na něco jiného. Co se "prý" stalo? Fotbalová reprezentace po prohraném zápase s Německem si dovolila sedět na hotelovém pokoji dlouho do pozdního rána a slavit narozeniny jednoho z nich. Fotbalisté tvrdí, že potřebovali vstřebat napětí a emoce z fotbalmače. Budiž. Ale dále se stalo to, že prý si objednali nějaké kurvy a jen tak "náhodou" jedna z těch kurev byla novinářka bulvárního plátku Šíp a vše náhodou vyfotila...

Možná bych to viděl jinak: senzacechtivá takénovinářka, při touze udělat bomba reportáž (nebo možná i na zakázku větších konspiračních hráčů), při udání kohosi s informací o večírku fotbalistů, pozve pár holek na telefonu (nebo je s nimi rovnou pozvána). Po příjezdu na místo se mezi ně vetře a než se věc vysvětlí a kluci je pošlou do prde.e, stihne udělat pár fotek. Fotky zveřejněné v TV naprosto o ničem nevypovídají a dokonce na nich ani nejsou vidět fotbalisté společně s "kurva.a". Od víkendu se nikde o ničem jiném nemluví. Říkal jsem si skutečně co to jako má být a teď mi pomalu svítá. Je to nasazení těžkého kalibru proti těžkému kalibru - rozuměj: Předvyplněná odpověď na US nótu proti oslavě fotbalistů.

m, [smích]

131728

27.3.2007 23:54

RE: Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští na jiné téma....

janko janko (zavináč) karao (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 131728

jo, Vlčku, to vypadá dost pravděpodobně. A ještě tam mázli Čunka, který jim taky dost vadí, oni "mýdlo" neradi.

K otázce radaru: události se správným směrem pohybují zatím dost daleko od nás (ropa za euro), zradar přijde na řadu až později. Bohužel se zatím hraje s "cinknutými" kartami. I Rusko je jen zástupný cíl. Pan Stwora také asi považuje mé vysvětlení funkce radaru za scestné, s tím nic nenadělám. Vstupy do vědomí a podvědomí lidí pomocí technologie vložené do pásma X, ve kterém radar pracuje - to je bohužel smutný fakt, o kterém informace chybí zcela.
Nezbývá mi než spolehat na morfická pole našeho podvědomí, kam se přelévá emoční náboj všech těch, kdo s radarem nesouhlasí, aniž by veřejně tento postoj hlásili. Je celkem jedno, jestli mé poznatky někdo akceptuje či ne, morfická pole pracují ve zcela jiných rozměrech, které lze sledovat, ale nikoliv jako jednotlivec měnit. Soustavy dynamických rovnováh, které řídí naše jednání před tím, než "NÁŠ" nápad vstoupí do NAŠEHO vědomí, ty pracují zcela bezchybně a nezávisle na egregorech, rostoucích pomocí našeho vědomÉho myšlení. Vždy dostáváme informaci (emoční postoj k ní) v takové podobě, abycom udělali přesně to, co tato pole považují za vyrovnávající - klidně i v opačné podobě, pokud náše vzdělání neodpovídá potřebnému směru. Pole nemyslí, jen vyrovnávají nerovnováhu v rozměru problematiky a objemu populace, která problematiku ve své mysli zpracovává.
Vyčkávat, jak to dopadne - to byla a je silná stránka našeho etnika. dovedeme se rozhodnout až v zcela kritické době, kdy už všichni ostatní dali "karty na stůl".
Tak nezoufejme nad absencí mediální bouře, probíhá ve zcela jiné rovině.
Ale nikoho nenutím, aby mým slovům přikládal jakoukoliv váhu. To může, až si nastuduje cca 50 let pokusů a testů "vstupů do psychiky člověka" bezdrátovou technologií.
Pak se třeba zamyslí, jestli za nemocí šílených krav nemůže stát i jiné, relevantnější vysvětlení, třeba vysílání "potřebných" modulací ze satelitů přesně do míst, kde chřipku dostali i ptáci.
Vždy jsou nejméně dvě správná vysvětlení pro jakoukoliv aktivitu, to, hmotnými změnami potvrzené je ale NÁSLEDKEM. Stačí prion označit za příčinu - a nikdo před příčinou jinou už nehledá.
Je dobré se tímto úhlem pohledu podívat i na známou "šifru" 38=11. Jde o stejný princip záměny "druhého kroku". Každý ví, že součet (následný krok) je řešením, i když je podán jako krok zdánlivě nesmyslný. V našem případě je "zcela nesmyslné", aby radar mohl škodit naší psychice, může mít vliv přeci nejvýš na naše tělo, rakovinu apod, že???
Jo, jo, mnohé čeká ještě dost překvapení. Nalejvárna funguje už od počátku letopočtu, jmenuje se matika.
(a zas jsem za blázna, že?)
Umělecky vedený spor mezi vědou a církví/duchovnem? je velmi důmyslná šašk...Kráceno (Editor)

131735

28.3.2007 19:57

Hra na demokraciu

goodman 213.?.?.?

Páni tá hra na demokraciu v USA a jej export je nebezpečný
a smrdí nástupom totality v novom šate.
Média sú už ovládnuté,banky pravdepodobne tiež,lebo ako si vysvetliť že na pokyn zablokujú účty nepohodlným jednotlivcom firmám a štátnym útvarom .Priznám že aj ja som čakal smršť
napr.po priznaní na Guantanamo.Nič sa nedialo.sem tam nejaká zmienka
na piatej strane dole.Vášniví komentátori v TV a print mediach
sa tejto téme ako aj radarom radšej vyhnú.
Súhlasím ,že nám tlačia do hláv kapustu,ale čo s tým robiť?
Mne už nechutí.

131792

Příspěvků: 30

27.03. 02:23 Rene Bartosek  Ja jsem nejakou medialni smrst necekal?
27.03. 15:15 Herschel Krustofski  RE: Ja jsem nejakou medialni smrst necekal?
27.03. 19:44 Arkan  RE: Bartošku, když o někom píši,
28.03. 03:23 Rene Bartosek  RE: Bartošku, když o někom píši,
31.03. 18:19 scurra  RE: Bartošku, když o někom píši,
01.04. 20:57 svoboda  RE: Bartošku, když o někom píši,
27.03. 07:20 Jarmila  Jak je to s těmi šéfredaktory
27.03. 07:38 Robert Čásenský  RE: Jak je to s těmi šéfredaktory
27.03. 13:35 Vasil Roman  RE: Jak je to s těmi šéfredaktory
15.05. 22:05 cwiro  RE: Jak je to s těmi šéfredaktory
27.03. 07:45 nitram  Cibulka má pravdu v tom, že..........
27.03. 08:55 Hugos  LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se "skladováním drog"!
27.03. 10:33 Saša  RE: LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se
27.03. 11:21 Hugof  RE: LOL! Připadne mi dokonale relevantní ona poznámka se
27.03. 12:48  Jsme národem Švejků
27.03. 14:01 FERDA  Stát hluchoněmejch
27.03. 15:18  Trocha poezie nikoho nezabije
27.03. 15:44 Pavel H.  Co pověděl Alexandra Vondra
27.03. 21:11 Cesilko  RE: Co pověděl Alexandra Vondra
27.03. 17:00 Arkan  Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě
27.03. 17:47 Vladimír Stwora  RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě
27.03. 18:24 Arkan  RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě
28.03. 03:40 Rene Bartosek  RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě
28.03. 00:46 google  RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě
27.03. 21:27 jsika  Vlezdoprdelizmus
28.03. 00:26  RE: Vlezdoprdelizmus
29.03. 23:07 jsika  RE: Vlezdoprdelizmus
27.03. 22:08 leo69  Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští na jiné téma....
27.03. 23:54 janko  RE: Myslím si, že to novináři hezky přikryli smrští na jiné téma....
28.03. 19:57 goodman  Hra na demokraciu

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 1

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 0

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 7

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Měnové kurzy

USD
22,49 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,77 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
15,77 Kč
Švýcarský frank
24,49 Kč
100 japonských jenů
19,93 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,44 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 039,46 Kč
1 unce stříbra
503,86 Kč
Bitcoin
1 240 581,99 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 470