Diskuze k článku

To je jaro!

Příspěvků 37

21.3.2007 10:48

Úžasné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

zázraky se dějí. Myslím, že svět se mění k lepšímu. A Rusko s ním. Pomalu, ale jistě.
Rusku je též předpovězeno, že se stane nejčistší demokracií na planetě.
Přečtěte si něco od Dugina, Putinova geopolitického poradce.
Ruská idea má hloubku. Jen ji ovšem do hloubky pochopit.

131334

21.3.2007 13:52

RE: Úžasné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131334

Antroposof Rudolf Steiner rovněž viděl budoucnost světa ve Slovanech, zejména Rusech. Podle jeho teorie se národy střídají po určitých relativně dlouhých časových údobích, ve kterých jsou na vrcholu sil a určují směr vývoje civilizace. Na tuto dobu předpověděl postupné ustupování anglosaského vlivu a přesun centra evoluce směrem na slovanský východ. Slovanským národům je přiznávána funkce "srdce" civilizace, jejího ženského pólu, a skutečně, trochu více srdce planeta nutně potřebuje.

131356

21.3.2007 18:50

RE: Úžasné

Sid 91.?.?.?

Reakce na 131356

Súhlasím, že Slovania to dotiahnu ďaleko. Len sa treba uchrániť pred najzhubnejším multi-kulti faktorom: islamizáciou. Aby sme nedopadli ako naši áriskí vzdialení bratranci v Iráne.

131375

21.3.2007 21:39

RE: Úžasné

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 131375

Nestrašte nás příteli islamizací. Islám je tady již 1600 let. Neohrožoval naší existenci, když byl silný a centrem světové kultury a vzdělanosti, neohrožuje nás ani nyní, když je zesláblý.
Pokud hodláte namítat, že muslimové a křesťané vedli spolu během té doby války, tak křesťané po celou tuto dobu vedli války sami mezi sebou také, takže není co muslimům vyčítat.
To jen dnes multi-kulti neoconi potřebují viditelného nepřítele, jako strašáka na své voliče, aby drželi ústa a krok a nenapadlo je ptát se, kam jdou jejich daně.
Americkým pseudodemokratům a jejich příznivcům výrazně chybí komunistický nepřítel a potřebovali ho někým nahradit. Tak proč ne tím, kdo sedí na ropě?

131384

22.3.2007 0:27

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

Arkan 66.?.?.?

Reakce na 131384

pane Karle z Čech.
- islám tady není již 1600 let, pouze letos 1428 let (Hijrah), rok 5768 podle židovského kalendáře a rok 4705 podle čínského kalendáře. To je jen malá chybička, nepatrný rozdíl, jen 172 let. Před 1600 lety ještě Muhammad (peace be upon his name) nežil. On se narodil v roce 570 n.l. a začal mít (mýt - NPČJPZ) první zjevení od archanděla Gabriela až kolem roku 610. To už byl finančně dobře zajištěn díky svému sňatku s bohatou vdovou.

- islám od samého počátku ohrožoval své sousedy, které buď přesvědčil, aby přešli na islámskou víru nebo povraždil. Nejprve na arabském poloostrově (Mekka, Medina), postupem času se pak rozšiřoval - většinou pomocí meče - po celé severní Africe, na Blízkém východě, později pak přes Syrii, Turecko, Irák do Persie, přes Afganistán a dnešní Pakistán až do Indie. Pokud jde o Evropu, nejprve došlo na dnešní Španělsko a část Portugalska, pak málem na jižní část Francie. S Otomanskou říší se pak islám dostal až před brány Vídně (od té doby pocházejí také rohlíky - muslimský půlměsíc). A tato situace trvala na Balkáně až do začátku devatenáctého století, kdy se nakonec osvobodili Řekové, Srbové, Bulhaři atd. Konečný rozpad Otomanské říše a pád islámského vlivu pak nastal koncem devatenáctého století a byl vítězně zakončen po skončení I. světové války.

- dnešní "neoconi" nepotřebují nového nepřítele, ten už hezkých pár let v Evropě existuje. Zpočátku si je líní Němci, Francouzi a jim podobní začali přivážet na podřadné práce (něco jako v ČR Ukrajinci a Slováci ve stavebnictví). Dnes je ovšem situace v některých evropských zemích daleko horší (Francie, Německo, Holandsko, Dánsko, Švédsko atd.) a bude se postupem času zhoršovat. V těchto zemích žijí miliony muslimů, většina na sociální podpoře, často již druhá či třetí generace - podobně jako v Čechách cikáni - (např. Německo - Turci a Kurdové), kteří považují sociální dávky za "daň", kterou nevěřící psi jsou povinni platit.

- v jejich muslimských školách (madrassách) se děti - podobně jako v Palestině, Pakistánu apod. - učí nenávidět ďaury, Židy, západní civilizaci, Ameriku a jsou vychovávány, aby byly připraveny obětovat své životy (mučedník - šahíd) v tomto svatém boji (džihád). ČR zatím muslimské nebezpečí tolik nehrozí, ale postupem času dojde i na vás. Už dnes tam máte pát tisícovek mohamedánů a pár mešit. Allahu akbar wa Muhammadu rassullah! La ilaha illallah. [mrknutí jedním okem]

131400

22.3.2007 2:11

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 131400

Pokud jde o Spanelsko tak, co je nazyvano Cordobskym kalifatem zanechalo v Evrope nejstarsi univerzity. Anticti autori byli prekladani do arabstiny, pak do hebrejstiny a nakonec do latiny. Ponekud zvlastni, ze Evropani museli znovuobjevovat antiku pres ty "primitivy" Maury a to prostrednictvim Zidu, kteri meli lepsi postaveni nez v krestanske Evrope.

V Cordobskem kalifatu to s nabozenskou toleranci nebyla zadna idyla to je fakt, ale oproti vymene nazoru mezi Protestanskou unii a Katolickou ligou v tricetilete valce to byla prochazka ruzovym sadem. Nemuslimove museli platit extra dane, nesmeli agitaovt muslimy do svych rad, a museli tim padem omezit svou nabozenskou symboliku.

Svet zazil Pax Romana, Huny, Mongoly, Tatary a islam sjednotil arabske kmeny. A proc to islam dokazal a tak rychle? Jelikoz velmi nehumanni kmenove tradice a zvyky zmenil k lepsimu. Treba tolikrat kritizovane postaveni zeny v Islamu, bylo pred jeho zavedenim mnohem ubozejsi asi na urovni zvirete. Ani za plne moci Bagdadskeho kalifatu neznamenali vyznavaci Islam akutni hrozbu pro Evropu.

Evropani se dokazali vzdy nejefektivneji zmasokrovat navzajem sami, treba posledni dve svetove valky jsou ukazkovym pripadem. V tom masakrovani jsme byli tak dobri, ze evropske mocnosti byli schopny na stovky let vytvorit fungujici celosvetove kolonialni imperium. Pokud muslim co kdokoliv jiny pritahne s kanonem do Evropy osklive si nabije hubu, zas tak moc jsme nevymekli. Aspon prozatim. [velký smích] [velký smích] Takze nas nestraste, tady stejne nejsou dvakrat lekavy typy, protoze lidi se tady velmi casto opiraji o racionalni a realny stav veci. Situace je v jiste pararele s tricatymi lety, a ti co vystrasili evropske narody zpusobili nejnicivejsi valku v dejinach lidstva.

131406

22.3.2007 12:15

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

hc 194.?.?.?

Reakce na 131406

Potíž je v tom, že všechny ty evropské masakry a zločiny měly za následek to, čemu se říká vývoj, pokrok. Islám naopak všude jakýkoliv vývoj umrtvil.

131434

23.3.2007 14:26

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131434

Potíž je především v tom, že ten pokrok se týká pouze a výhradně techniky. Takže výsledkem je promitiv na stejné (ne-li horší) etické úrovni než neandrtálec, držící v ruckou místo klacku smrtelně nebezpečné technicky pokročilé hračky. Škoda, že ten islám ten "pokrok" skutečně neumrtvil.. alespoň do doby, dokud bychom nepochopili, vo co tu vlastně gou...

131525

23.3.2007 16:50

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

hc 194.?.?.?

Reakce na 131525

Ne, pokrok se netýká pouze techniky. Nebo snad jsou současné náboženské, národnostní nebo sociální vztahy v Evropě stejné jako v 15. nebo 19. století ?

131531

23.3.2007 17:34

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 213.?.?.?

Reakce na 131531

Stejné nejsou, ale rozhodně bych je nenazval "pokrokem". Já si pod pojmem pokrok ve vámi uvedených oblastech představuji vývoj k lepšímu, tj. podle mne k větší míře autentické harmonie. Jak jsem už napsal, pereme se stále stejně krutě a bezcitně, jen trochu "organizovaněji" a "sofistikovaněji". A na tom praní už oproti dřívějšku ani "nevydělávají" aktuální účastníci rvačky, ale pouze ti, co je nejdřív okradli, a pak poštvali proti sobě. To je vývoj k horšímu.

131534

22.3.2007 13:26

RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi

google 141.?.?.?

Reakce na 131400

>- islám od samého počátku ohrožoval své sousedy, které buď přesvědčil,
>aby přešli na islámskou víru nebo povraždil.

pan zidovsky oberpropaganda - minister Arkanstein, tak nam vysvetlite,
ako to ze, po porazke zidovskeho kmena Banu al-Nadir, ktory porusil zmluvu s muslimskym statom
a planoval vrazdu samotneho Muhammeda, ich Mohammed nedal povrazdit,
ako to vy kotkodate vo vasom propagandistickom, sionistickom prispevku,
ale ich dal len vysidlit mimo oblasti Mediny?
to bolo v dobe, ked Muhammad bol vodcom mocneho statu.

ako by mierumilovny zidovsko-chazarsky narod zareagoval na takuto drzost,
keby im niekto chcel zabit hoc len oberrabina?
ved kvoli dvom unesenym vojakom, dokazali vymordovat 1000 libanonskych civilistov,
hlavne zeny a deti a nechal zaminovat 10% ornej pody Libanonu?
to dnes zijeme v casoch Moderny. [zmaten]
proti tymto zidovskym vycinaniam, mi pripada este aj Bin Laden ako anjelik.

a ako zareagoval ten krvilacny Mohammed?
nechal ich len PRESIDLIT? [zmaten] [zmaten] [zmaten]
nehapruje nieco, v tej vasej popletenej zidovskej kotrbe?

dalej nam vysvetlite, ako k tomu doslo, ze zidia vzdy vsetkych dookola len vrazdia,
zacalo to davno pred Kristom(vid stary zakon), toho zmakli, Mohammed im usiel,
50 miliobnov krestanov v 20-om storoci, tolko stastia nemalo.

je vrazdenie nieco ako vas tradicny narodny sport alebo nabozensky ritual?
skuste to nam Gojom, nejako vysvetlit!

>- v jejich muslimských školách (madrassách) se děti
> - podobně jako v Palestině, Pakistánu apod. - učí nenávidět ďaury,

ale to sa vy vo svojich zidovskych "svätych" knihach ucite uz cele tisicrocia.
vy sa ucite nenavidiet a zabijat od decka, vsetko co nie je zidovske.
to vam nevadi?
vrhnime okom (a nielen okom) do [bliji]talmudu,
najrasistickejsieho spisku, ktory bol kedykolvek na tejto planete vydany:

"Aj najlepsieho Nezida musis zabit!"
Aboda zara 26 b, Jad chasaka 49 b, Kidduschin 40 b, u 82 a, Mechita 11 a, Sophrim XV 10

>ČR zatím muslimské nebezpečí tolik nehrozí, ale postupem času dojde i na vás.
>Už dnes tam máte pát tisícovek mohamedánů a pár mešit. Allahu akbar wa

ano, aj touto cestou vam zidom pekne dakujeme, ze ste to za pomoci "slobodnej" tlace vo vasich rukach,
shabes-daurov ako je napr. Havel a tajnej zidovskej piatej kolony umoznili, aby sa ti
mohamedani do Europy/Ciech nasackovali.
Soros a vsetky ostatne zidovske nadacie, NGO´s, ktore bojuju za prava cloveka po celej planete,
len nesmie byt, domaci, biely, heterosexual a pracovity.
najlepsie, ked je mongol alebo tatar, zid, cigan, spinavec, nemakacenko, k tomu teply a ukricany,
vtedy si moze byt vasou podporou isty.
pytam sa len, ci sa vam ta bagaz, ktoru krizom cez planetu podporujete na ukor domaceho obyvatelstva,
bude vediet aj odvdacit, ked raz pride na vas?
vid kosovari/zidi.
tam ich albanci po skonceni bombardovania, zo samej vdacnosti pozabijali.

alebo znova len pridete k nam Gojom o pomoc?

a prosim vas, skuste tentokrat, namiesto soplenia, argumentovat!

shalom alejkum!

131440

22.3.2007 15:21

RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi

Kontrolor 69.?.?.?

Reakce na 131440

>a prosim vas, skuste tentokrat, namiesto soplenia, argumentovat!

este stale cakam na vasu, urcite duchapritomnu odpoved/reakciu na moj prispevok z 19.03.07 [mrknutí jedním okem] prispevok #131180

131448

24.3.2007 1:41

RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi

google 84.?.?.?

Reakce na 131448

>este stale cakam na vasu, urcite duchapritomnu odpoved/reakciu
>na moj prispevok z 19.03.07 [mrknutí jedním okem]
>prispevok
>#131180


vy zidovsky vsevedko, ktory sa skryva za 20-timi roznymi nick-mi,

tak som tu postoval ten vas prispevok z 19.03.07
----
"pan zdenek,

...uz sa o tom hovori aj rio de janeiro; snad v kazdom pajzlu za rohom.

klikame a divime sa!"

----

a nech to citam s ktorej strany chcem, tak v tom vasom prispevku ziadnu otazku,
na ktoru by som udajne mohol/mal reagovat, nevidim.

takze si dalej klikajte a divte sa aj nadalej a ked pridete na to
ako sa kladie otazka, tak sem mozete znova prist obsmrdavat a ma otravovat.

ale zapamätajte si, ze pre mna ostanete vzdy len ten terminus technicus, ktory som vam dal napriklad tu.

ps.:
uz vobec nerozumiem tomu, vy terminus technicus, preco odo mna pozadujete duchaplnu odpoved.
co by ste si vy s nou preboha pocal?

131557

24.3.2007 10:47

RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi

Kontrolor 66.?.?.?

Reakce na 131557

>uz vobec nerozumiem tomu, vy terminus technicus, preco odo mna pozadujete duchaplnu odpoved. co by ste si vy s nou preboha pocal?

Google pre vas nie je vobec nutne, si lamat moju hlavu. Okrem toho vidim, ze nemate zrejme zmysel pre humor. Nevadi!

Keine Zähne im Maul, aber 'La Paloma' pfeifen! Schlappschwanz [mrknutí jedním okem]
(Ziadne zuby v hube, ale skusat piskat 'La Palomu'! Pochábeľ.)

131564

24.3.2007 21:59

RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi

google 84.?.?.?

Reakce na 131564

>Keine Zähne im Maul, aber 'La Paloma' pfeifen!

>Schlappschwanz
ist dein Vater geworden,
nachdem er dich zum ersten mal sah!

(ziaden rozum, ale rozdaval by ho, Eselsarschloch.)

131591

25.3.2007 10:04

Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen

Kontrolor 85.?.?.?

Reakce na 131591

~~~~~~~~~~~~~~~~~Vložený obrázek~~~~~~~~~~~~~~

131601

25.3.2007 10:31

RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 131601

( [oči v sloup] Pánové Kontrolor a Google, prosím zobsažněte svoje příspěvky a projevy intimní povahy si vyřizujte prostřednictvím elektronické pošty nebo osobně nebo tak nějak. Ale jinak než tady. Děkuji. Editorka )

131602

25.3.2007 11:45

RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen

Kontrolor 84.?.?.?

Reakce na 131602

Pani Mindy,

ja som s tym zrozumeny! Vložený obrázek

~~~Vložený obrázek~~~

131603

25.3.2007 12:09

RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen

google 84.?.?.?

Reakce na 131602

ospravedlnujem sa,
ale ja som to povodne zacal exkurziou zidovskych krvavych dejin.
ze sa to zvrhlo na homosexualne ponuky zo strany
toho starostu z israela, za to ja uz nemozem.
zrejme bude ten panko z telavivu.
tam ich je vraj ako maku.

131604

25.3.2007 20:28

Breaking News

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Reakce na 131440

http://i11.tinypic.com/47vo6ty.jpg

(změněno z obrázku na odkaz vzhledem k rozměru obrázku. editor.)

131623

22.3.2007 10:36

RE: Úžasné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131375

islamizace je procházka růžovým sadem oproti tomu, co nám tu předvádějí Bushovi fanatičtí evangelikálové. To je problém číslo 1.
S nimi je pak spojena podpora radikálních islámských směrů západními tajnými službami- díky tomu jsou převálcovány liberální směry. A to je problém, který lze řešit principiálně jednoduše- podporovat liberální islám a ochraňovat ho před výpady radikálních směrů. Nic více, nic méně.

Pravda, nedošlápli jsme si na přistěhovalce, ale málokterý problém má přímo co dělat s islámem jako takovým. Problémy které přičítáme muslimům jako celku, pramení z jejich individuálního pojetí INTERPRETACE islámu či neislámských národních zvyků (každý má svůj, od Berberů, přes Araby,Turky,Tádžiky,Paštuny,..., až po Iránce).
-----------
Nejuvědomělejšími Slovany se zdají být Rusové.

U nás tato myšlenka, vzkříšená při nár.obrození, zašla do pozadí, prosazuje se spíše vliv Keltů, významný je i vliv Sasů,Bavorů,Židů;Byzance; svoje poslední pozice si jakž takž udrželo katolictví, na síle nabývá new age, víra v blanické vojsko, ateismus je přeměněn ve víru:"něco asi je,ale nevím", ne nevýznamným prvkem myšlení je "pivní" nihilismus či flegmatismus. To nás ovšem "nevytrhne". Amerikanizace je toho důkazem- z nedostatku dostatečně průbojné kvalitní ideje si sem necháváme instalovat kult osobnosti čili kult héroů (Spiderman,Batman,Superman,...), kult násilí- viz. americké filmy, PC hry; potřebu užít si kdykoli,cokoli a za jakoukoli cenu, hlavně co nejvíc a bez zodpovědnosti. A děti na to slyší. Plastové pistolky, head shot v počítači, nuda na ulici a je to tu!Drogy,dětští vrahové,...
Potom už je marné ronit krokodýlí slzy.
-----------------------------------------

Přitom Slovanství nabízí mnohé. Dugin Evropě doporučuje pravoslaví či islám, na bázi slovanství. Orthodoxní způsob života. Spiritualitu, která protkává náš každý krok. Pravé oslavování, pravé žití.

Odpověď zní: nikoliv Slované, ale Slovanství. Díky němu může přestat být cokoliv problém (křesťanství, islám, judaismus...)Zbývá jediné- uchopit ho adekvátním způsobem.

131430

22.3.2007 18:16

RE: Úžasné

Cesilko 216.?.?.?

Reakce na 131430

Duginovo doporucovani islamu a pravoslavi se mine ucinkem u lidi, kteri umi samostatne myslet a vyhledavat na internetu. Podrizene postaveni zen v islamu a Duginovo schvalovani sovetske okupace Ceskoslovenska je vic, nez muze kdokoliv narozeny v nasich zemepisnych sirkach stravit. Strcte si pane Meda Beda soudruha Dugina nekam.

131462

23.3.2007 12:22

RE: Úžasné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131462

"...u lidi, kteri umi samostatne myslet..."

tito pánové samostatně myslet uměli:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

a kam to svět přivedlo? Na pokraj zkázy.

(pravda, na internetu vyhledávat nemohli [vyplazený jazyk] )

Samostatně myslet, to umí dost lidí. Samotné myšlení nestačí, pane Česílko, něco tomu chybí. A myslím, že i Vám.

[oči v sloup]

131520

23.3.2007 14:05

RE: Úžasné

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 89.?.?.?

Reakce na 131430

No, ono asi cokoliv, uchopeno správným způsobem, by vydalo správné plody. Považuju za spravedlivé říci, že i například "židovství". Ale všechno má svůj čas, a nyní jako by opravdu nadcházel čas slovanství. Uvidíme, jak se jemu podaří spojit svou světlou a stinnou stránku, kterou má každá věc, každý jev, každý člověk, každý národ. [smích]

131523

24.3.2007 10:10

RE: Úžasné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131523

Bingo! Vy jste to, na rozdíl od pana Česílka, pochopil/a. Gratuluji! [mrknutí jedním okem] [smích]

131563

23.3.2007 21:04

RE: Úžasné

Cesilko 216.?.?.?

Reakce na 131430

To je dobre Medo Bedo, ze jste sem hodil ikony toho vaseho Alexandra Dudina. Tenhle myslitel totiz sam sebe povazuje za bolsevika a jeho velkym hrdinou je Heinrich Himmler. Pokud povazujete za "prave oslavovani a prave ziti" kombinaci nacismu, komunismu a muslimskeho ponizovani zen, pak me ze svych planu na stastnou budoucnost prosim vynechejte.

131548

25.3.2007 17:21

RE: Úžasné

migel saltoangel (zavináč) email (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131430

http://www.youtube.com/watch?v=XOTaRJGPniQ [zmaten]

131616

26.3.2007 6:16

RE: Úžasné

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 131616

http://www.orient.cas.cz/odd/oaf/mendel/islam.htm [oči v sloup]

131634

21.3.2007 12:25

A o čem že to je ?

lupen 81.?.?.?

Tak nečesky a nehezky napsaný článek jsem už dlouho nečetl. Téma je možná zajímavé, ale sloh autora příšerný. To se raději začtu do Zákona o daních z příjmů, protože když nic, tak mi to bude v této době k užitku. To je jaro !

131343

21.3.2007 15:41

A pak rikejte jim

albert1 148.?.?.?

Tak jak si to sami vymysleli (k vypestovani a udrzovani vzajemne nenavisti mezi krestany, v tomto pripade k Rusum, Ukrajincum, a pod.).
Ti "rusaci" jednaji se vsemi, kteri nejsou jejich druhu, jako s dobytkem (presne podle Talmudu). To delali od "ruske" revoluce 1917 az do 1989 (vyvrazdeni na 50 milionu krestanu), to delaji az dodnes. A ta reference o vydani kriminalniku do Izraele? Mno, tam budou spise odmeneni (nabozenska povinnost zachazazet s gojimy jako se zviraty), nez potrestani.

http://www.mvcr.cz/zpravy/2007/askelon2.html

131364

22.3.2007 9:14

RE: A pak rikejte jim

charon 80.?.?.?

Reakce na 131364

Nevím jak přesně vypadají mezistátní dohody mezi ČR a Izraelem, ale dohody o vydávání mají obvykle odstavec o tom, že trest za prokázaný čin musí být srovnatelný v obou zemích. V případě pravomocně odsouzených obvykle platí, že trest může být vykonán v domovské zemi ale tato musí ctít výrok soudu vydávající země o délce trestu a jeho podmínkách. Pochybuji, že by dohoda o vydávání osob s Izraelem z tohoto rámce významně vybočovala.

131425

22.3.2007 9:27

Ještě k původnímu článku ...

charon 80.?.?.?

považuju za správné uvest, že autor asi trochu idealizuje ruské pojetí svobod. Je pravda, že ruský stát do řady věcí nezasahuje tak jak je to obvyklé na "západě". Podle mého názoru je to i částečně proto, že k tomu nemá prostředky a nemůže si to dovolit. Jiná věc jsou ovšem zmiňované svobody projevu (okolnosti smrti novinářky Politkovské a dalších) a věc tolerance k homosexuálům. Pravda je taková, že většině lidí v rusku valně na sexuální orientaci ostatních nezáleží (pokud v tom ještě navíc nevystupuje víra) ale ruská legislativa jim oficiálně prakticky vůbec nakloněná není. Argumentovat v rusku vlastní homosexualitou může být podle mého názoru mluvčímu skoro jistě na škodu.

131427

22.3.2007 15:00

RE: Ještě k původnímu článku ...

Ogimura Šušen 195.?.?.?

Reakce na 131427

Mne ty Shamirovy představy o Rusku přijdou dost zidealizované. O plných kostelech se dá psát i v souvislosti s jihem USA nebo Polskem.
http://ondrejvesely.blog.respekt.cz/c/2180/Historie-jednoho-zatceni.html

131446

23.3.2007 9:46

Izrael Šamír

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Ano, je to lepšie ako keby nič nenapísal. Treba však povedať priamo ak by on alebo vela iných neboli židia, bolo by to až také populárne? Určite Nie! skúste začať písať niečo podobné ako Ferko Mrkvička. Dôsledky si domyslíme. Šamír píše píše ale vela vecí vidí "talmudisticky" a sú tam aj dezinformácie.Pán Lilienthal je objektívnejší.
Teraz niečo o Palestíne zo štatistiky:

( Zrušeno. Anglický text. Diskuzními jazyky zde jsou čeština a slovenština. Pro texty v ostatních jazycích použijte laskavě odkaz nebo je přeložte. Editorka )

131508

23.3.2007 10:42

RE: Izrael Šamír

Bibi 212.?.?.?

Reakce na 131508

Tak to je škoda že ste to amputovali. Odkazy nepoužívam lebo chránim zdroje.

( Také mě to mrzelo, ale toto je český webzine. Pokud nechcete používat odkazy, pak zbývá jedině ten překlad. Editorka )

131513

23.3.2007 11:28

Austrálie potřetí - zastavme islámskou imigraci

stein55 84.?.?.?

Australští muslimové včera zveřejnili plán na vytvoření politické strany za účelem boje proti „rostoucí islamofobii“, skrývající se údajně za heslem boje proti terorismu.

Vložený obrázek

nech sa páči - celý článok -> klik.

stein55

131516

23.3.2007 17:16

co se vsechno jeste nedozvim,

Stan 195.?.?.?

I přes svou skvělou civilizaci a hmotný komfort Západ vždy přebíral své nejlepší a nejhlubokomyslnější ideje z Východu, ať už to bylo křesťanství z Palestiny nebo socialismus z Ruska
soudruh Samir by si mel dat studeny obklad, obe tyto "hlubokomyslnosti" mohou byt cloveku schopnemu uvahy ukradene. [velký smích] [naštvaný]

131533

Příspěvků: 37

21.03. 10:48 MedaBeda  Úžasné
21.03. 13:52  RE: Úžasné
21.03. 18:50 Sid  RE: Úžasné
21.03. 21:39 Karel z Čech  RE: Úžasné
22.03. 00:27 Arkan  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
22.03. 02:11 Rene Bartosek  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
22.03. 12:15 hc  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
23.03. 14:26  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
23.03. 16:50 hc  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
23.03. 17:34  RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,
22.03. 13:26 google  RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi
22.03. 15:21 Kontrolor  RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi
24.03. 01:41 google  RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi
24.03. 10:47 Kontrolor  RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi
24.03. 21:59 google  RE: Jenom bych chtěl opravit pár lzi
25.03. 10:04 Kontrolor  Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen
25.03. 10:31 Mindy  RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen
25.03. 11:45 Kontrolor  RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen
25.03. 12:09 google  RE: Osobny pozdrav - Götz von Berlichingen
25.03. 20:28  Breaking News
22.03. 10:36 MedaBeda  RE: Úžasné
22.03. 18:16 Cesilko  RE: Úžasné
23.03. 12:22 MedaBeda  RE: Úžasné
23.03. 14:05  RE: Úžasné
24.03. 10:10 MedaBeda  RE: Úžasné
23.03. 21:04 Cesilko  RE: Úžasné
25.03. 17:21 migel  RE: Úžasné
26.03. 06:16 MedaBeda  RE: Úžasné
21.03. 12:25 lupen  A o čem že to je ?
21.03. 15:41 albert1  A pak rikejte jim
22.03. 09:14 charon  RE: A pak rikejte jim
22.03. 09:27 charon  Ještě k původnímu článku ...
22.03. 15:00 Ogimura Šušen  RE: Ještě k původnímu článku ...
23.03. 09:46  Izrael Šamír
23.03. 10:42 Bibi  RE: Izrael Šamír
23.03. 11:28 stein55  Austrálie potřetí - zastavme islámskou imigraci
23.03. 17:16 Stan  co se vsechno jeste nedozvim,

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

32

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 62 čtenářů částkou 11 175 korun, což je 32 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 0

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 0

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 0

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 0

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 0

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 9

Německý hlavní patolog bije na poplach: "Vakcína je příčinou úmrtí ve 30-40 % pitvaných, nedávno očkovaných osob."15.09.21 18:00 Německo 0

Transgender vyhrál v ženských smíšených bojových uměních - a užíval si to15.09.21 13:26 USA 1

UK oficiální dokumenty: Na covid nejvíce umírají lidé po druhé dávce vakcíny15.09.21 12:52 Británie 0

Varování: Po vakcinaci těhotné matky se dítě narodilo s nervovou poruchou15.09.21 12:09 USA 0

Předaly české hygienické stanice své kompetence Světové zdravotnické organizaci?15.09.21 11:26 Česká republika 0

My vám dáme ivermektin! Do řady a očkovat, holoto!15.09.21 10:50 Česká republika 4

Naštvaný Babiš - Testovat očkované? „Ne! To nikdy nebude!”15.09.21 10:18 Česká republika 2

USA změnily definici vakcíny a přidaly k ní genetickou složku15.09.21 10:06 USA 0

V slovenskom zariadení pre seniorov v okrese Snina ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. VŠETCI BOLI ZAOČKOVANÍ15.09.21 09:58 Slovensko 0

ČEZ a americká firma Westinghouse Electric podepsaly dohodu v hodnotě několika miliard korun o modernizaci Temelína15.09.21 09:49 Česká republika 2

Ázerbájdžán, podporovaný Tureckem a Pákistánem, připravuje eskalaci s Arménií15.09.21 09:26 Neurčeno 0

MUDr. Jan Hnízdil: Pandemie by se dala ukončit ze dne na den !15.09.21 08:46 Česká republika 0

Somálec ve Vídni ubodal dvě ženy14.09.21 09:34 Rakousko 0

Vládní sebranka ponechala střídání letního / zimního času na dalších 5 let13.09.21 21:19 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,52 Kč
Euro
25,32 Kč
Libra
29,68 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,70 Kč
Švýcarský frank
23,21 Kč
100 japonských jenů
19,59 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,54 Kč
100 maď. forintů
7,22 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 832,81 Kč
1 unce stříbra
493,62 Kč
Bitcoin
1 029 945,53 Kč

Poslední aktualizace: 17.9.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 176