Diskuze k článku

Před-traumatická stresová porucha – letmý pohled do izraelské kolektivní psychózy

Příspěvků 110

2.10.2006 4:05

BIBLE CODE 2

svetlo 211.?.?.?

je nazov knihy, ktoru by si mal kazdy precitat, kto cita anglicky, neviem ci bola prelozena. Autorom knihy je americky zid novinar a autorom celej myslienkovej stavby je rusky zid zijuci v Izraely - matematik programator. Stary originalny text v zidovskom jazyku - zidovska biblia je prehnana cez pocitac, kde sa skusobne text pise v riadkoch roznej dlzky a program vyhladava potom dolezite mena a slova usporiadane pod sebou atd.
Tak vraj uz pred tisicrociami boli v tejto zidovskej biblii zakopdovane mena dolezitych izraelskych politikov, rabinov, ale aj ich vrahov, tiez mena americkych prezidentov (aka nahoda - prave americkych) a dolezitych politickych osobnosti. Su tam zakodovane udalosti atd. Najdolezitejsi prvok je to, ze tam je zakodovane, ze v rokoch 2005-2006 bude na Izrael hodena atomka a znici ho. Uzemie z ktoreho bude vystrelena je identifikovane dost jasne aby to Izraelska a americka rozviedka identifikovaly
ale v knihe nie je prezradena, len je jasne ze to je arabske uzemie. Autor knihy diskutoval pocas dlhych rokov celu situaciu s izraelskymi poltikmi i Clintonom (kde vznikla pred bushizmom)
i Palestinskymi vodcami. Je pravde[podobne, ze cela idea je vymysleny podvod na zdovodnenie propagandy pred celym svetom na nutnost preventivnej obrany, a zda sa ze aspon v Izraeli a v Bielom Dome to kazdy berie vazne. Ked si predstavite, ze tejto knihe naozaj Izraelci a bushisti uverili, tak vsetko dianie vo svete vyzera priehladne. Aj ked je pravdepodobne ze to je podvrh, precitanie knihy vrelo odporucam, je to mnoho inych zaujimavych myslienok a ide o spoznanie jadra celej propagandy strachu. Datum 2005-2006 (ide o transformaciu stareho systemu zidovskeho ratania rokov, ktory nezhodoval s 1 januarom ako zaciatkom a tak sa nedal prelozit presny rok do sucasneho systemu). Rok je vsak rok, zjednodusene druha polovica 2005 a prva polovica 2006. Teda uz je akoby casovo potom a zatial tam nik atomku nestrelil. Ten fakt vsak nijako nezmenil situaciu, zda sa ze to este zosilnil, akoby to Izraelu potvrdilo, ze krvilacna agresia dokazala zabranit dokonca aj z biblie predpovedanej atomovej skaze Izraelu a treba byt este preventivnejsie agresivnejsi.

118168

2.10.2006 9:22

RE: BIBLE CODE 2

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 118168

Kolem biblickeho kodu se uz udelalo spoustu humbuku. Realita je ale uplne nekde jinde. Pokud podrobime hloubkove kryptograficke analyze jakykoli dost dlouhy text (treba i pole nahodnych znaku ziskanych z bileho sumu), nalezneme cokoli chceme. Staci se jen snazit a z rozmeru Londynskeho autobusu odvodime vysku Cheopsovy pyramidy nebo cislo Pi a v textu treba Londynskeho telefonniho seznamu najdeme datum atentatu na Kenedyho i jmeno Hitlera...

Proste "dukaz" typu: kdyz prepiseme puvodni hebrejsky text bible do matice 54*76 a pak cteme kazde treti pismeno v neparnich radcich dostaneme jmeno Iranskeho prezidenta jednoduse neakceptuji. Takhle se da v libovolnem textu najit cokoli. Ale jako argument na preventivni raketovy utok na Iran je to hezky... A asi stejne inteligentni jako "hrozba" ZHN v Iraku nebo Afganska stopa pachatelu 9/11 [naštvaný]

118180

2.10.2006 10:02

RE: BIBLE CODE 2

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118180

Souhlas, pane Kevine.
Manipulovat a magorit lidem hlavy se da, a bohuzel se to i deje - snad uz vsim. Porad same nove ukryte informace a kody, a prece bylo vse zapsano. Staci cist a chapat a ne hledat neco "straslive tajneho", co doposud nikdo nevedel...a to straslive tajne se dovi jenom ten, kto jim to sezere i s navnadou...

118182

2.10.2006 14:43

RE: BIBLE CODE 2

Jaroslav Chvátal 82.?.?.?

Reakce na 118180

Pane Kevine nelze s Vámi souhlasit a nesouhlasil by s Vámi např. i známý teoretický fyzik a matematik Dr. Jakub Bohme a stejně tak autoři, kteří před drahně časy rozluštili "Purpurový kód". Pakliže budete mít čas přečtětě si něco o morfické rezonanci informačních systémů nebo informační entropii atp. Vámi prezentovaná skutečnost by fungovala pouze v jediném případě - pakliže k informačnímu systému přistupuji tak, že tam chci danou skutečnost podvědomě nalézt. Hraje zde tedy roli psychologie podvědomí. Pak skutečně dochází k silnému znásilnění přirozené náhodilosti. To bohudík neplatí pro počitač.

118198

2.10.2006 16:12

RE: BIBLE CODE 2

Kevin 87.?.?.?

Reakce na 118198

Pokud by tyto "kody" vyplynuli z bible nahodne a pokud by tyto retezce znaku nalezl pocitac jako produkt analyzy textu, nemohl bych nic nez souhlasit. Ale kody Vami zminovane se lustili s tim, ze kryptograficky tym vedel ze jde o kod a vedel co tam "chce najit" - standartni uvodni fraze typu "do rukou nejmilostivejsimu cisari" (podobne funguje treba i lamani kodu u dokumentu pro office - program zkousi mozne variace hlavicek dekodovaneho souboru dokud neco "nesedne"[mrknutí jedním okem]. A stejne bylo pristupovano i k hledani "biblickeho kodu".

Pokud hledame "biblicky kod" tak, ze zkousime cist kazde treti, pate, osumnacte, padesate pismeno dokud nam z toho nevyleze treba jmeno Jezise, Hitlera nebo jakykoli smysluplny text, nebo pokud zkousime zapsat text do matic ruznych rozmeru a nechavame z nich pocitac cist stylem "trinacty znak v kazdem neparnem radku" nebo "kazde druhe pismeno po uhlopricce", pak si o takovem "kodu" myslim sve. Stejne by se dal nalezt "kod" v clanku ze Zvedavce nebo v romanu Daniele Steelove.

Pouzil jste slovo "informacni entropie". Pak mozna vite, ze s rostouci entropii stoupa i pocet moznych obsahu, ktere lze nalezt v informacnim toku. V bilem sumu lze techto obsahu nalezt nekonecne mnozstvi. Znate to: pokud bude tisic opic po tisic let busit do tisice psacich stroju, tak jedna z nich napise Moby Dicka.

Pokud vite neco o steganografii, pak je vam jiste zname, ze teoreticky lze mit v jedne fotce ukryto nekolik tajnych zprav nebo zadnou. Pri pouziti vhodne matematicke funkce lze klidne na fotce z dovolene u more kterou mam na svem osobnim webu najit datum a cas utoku na WTC. Znamena to ze jsem terorista? Nebo ze pocitac dokaze takovouto funkci sestavit pro libovolnou fotku nebo zpravu?

A stejne je to podle mne i s celym humbukem kolem "biblickeho kodu" ktery ma jediny pozitivni efekt - naplneni kapes autoru, kteri se knihami o tomto "kodu" budou zivit radu let stejne jako autori knih o konspiracich kolem atentatu na JFK nebo autori knih polemizijicic kolem "Da Vinciho kodu"...

118202

2.10.2006 19:27

RE: BIBLE CODE 2

Jaroslav Chvátal 82.?.?.?

Reakce na 118202

Ale ano pane Kevine v tomto s Vámi souhlasím a u vůbec netvrdím, že Bible Code není humbuk. Ovšem na stranu druhou se nějaký ten rok snažím pohybovat kolem obsahové části Bible (ne že bych byl klasicky věřící [chechtot] ), ale proto že původní obsah Bible který byl vesměs kompilací tradičtí mytologie (Starý Zákon) chronicky se opakující v různých částech světa, byl v jisté době několikrát záměrně upravován. Jisté badatelské kruhy dnes mají za to, že toto upráva měla za úkol podprahově naistalovat celou řadu jistých šifrových klíčů s jejíž klíčem je seznamován úzky okruh jistých společenství. Uvedu pouze krátký příklad, který je posteven na šifrování některých biblických jmen. V textu se často vyskytuje s velkým počátečním písmenem slovo v podobě "Hrom" a nebo "Blesk". Zjistilo se, že tyto slovní mmarkery jsou šifrou pro dvě významné biblické postavy: Ježís = Blesk a jeho bratr Petr = Hrom. V tomtom kontextu biblická věta: Dne toho a toho v poledních hodinách před branami jeruzalémskémi byl spatřeb Blesk doprovázený Hromovým burácením, ve skutečnosti zní: Dne toho a toho Ježíš ve společnosti svého bratra navštívil Jeruzalém atd. Výše uvedený příklad je vytáhnut z oficiální studie. Budete-li se mne ptát na důvod proč v jistých místech Bible je Ježíš citován přímo a někde jinde skrze šifrU, pak odpovím, že je to na dlouhou disputaci a nechci tu unavovat diskutující pro ně třeba nezáživným tématem. Za vlády Konstantina byla např. přímo biblickým šifrováním v rámci obsahové "revize" pověřena rodina Piso. Poprosil bych moderátora dikuze o shovívaost a začlenění tohoto příspěvku i když je hodně od tématu původního článku. DĚKUJI.

118208

2.10.2006 20:12

RE: BIBLE CODE 2

Kevin kevin (tečka) zvedavec (zavináč) gmail (tečka) com 87.?.?.?

Reakce na 118208

V ohledu takto myslenych "kodu" mohu plne souhlasit. Umyslne vpraveni nekterych memu do bible je mi zname, stejne jako spolecny zaklad biblickych textu s legendami v Koranu nebo s legendami jinych nabozenstvi. Taky tvrdim, ze tady neco bylo v minulosti tak davne, ze si to netroufam odhadovat. Kdysi uz tady byla vyspela civilizace, ktera se sama znicila zpusobem, ke kteremu speje i civilizace nase.

Co je mi ale naprosto proti srsti jsou senzacechtiva tvrzeni o "biblickem kodu" ve kterem se nalezli jmena Ossamu Bin Ladina nebo Saddama Husajna, datum utoku na WTC nebo vysledek NHL. O tech jsem psal...

Pokud chcete v teto disputaci pokracovat, je vam k dispozici muj email nebo forum Zvedavce, tady koncime, nebudeme zahlcovat mistni databazi.

118213

3.10.2006 9:03

RE: BIBLE CODE 2 - bů

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 118208

>Uvedu pouze krátký příklad, který je posteven na šifrování >některých biblických jmen. V textu se často vyskytuje s velkým >počátečním písmenem slovo v podobě "Hrom" a nebo "Blesk". >Zjistilo se, že tyto slovní mmarkery jsou šifrou pro dvě >významné biblické postavy: Ježís = Blesk a jeho bratr Petr = >Hrom.
Nejstarší texty Nového Zákona jsou psány celé buď velkými, nebo malými písmeny. V době jeho vzniku se tak obvykle psalo.

118248

3.10.2006 22:58

RE: BIBLE CODE 2

vladuna 86.?.?.?

Reakce na 118198

> To bohudík neplatí pro počitač.

Pane Jaroslave, mate pravdu. OVSEM, ten kdo pocitac programoval a vytvoril vyhledavaci algoritmus (t.j. JAK a CO hledat), byl clovek).

118293

3.10.2006 11:23

RE: BIBLE CODE 2

rickover 62.?.?.?

Reakce na 118168

K těm tajným kódům a proroctvím - proč se nikdy žádné nesplnilo, proč třeba na základě odhaleného proroctví např. Židé nezabránili svým deportacím, pogromům a holocaustu na sebe, pokud je odhalení biblických kódů až tak precizní o možné hrozbě těchto událostí by přece byli včas informováni...stejně jako křesťané z Nového Zákona před velkou Francouzskou Revolucí, VŘSR, Hitlerem....anebo, že by všechna takováto proroctví stejně jako např. Protokoly mudrců Siónských a Tajné dějiny jezuitů byly jenom výmysl a bluf určený pro pitomce a naivky, co každému na cokoliv skočí...to nejspíš. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

118252

2.10.2006 4:43

ja len faktickú pripomienku...

dharma 87.?.?.?

Ahmadínedžád NEpovedal, že Izrael má byť vymazaný z mapy sveta...
povedal, že "tento okupačný režim nad Jeruzalemom musí zmiznúť zo stránok času", čo znamená, že okupácia sa musí stať minulosťou, teda musí skončiť...
a dokonca to neboli jeho vlastné slová, ale citoval Chomejního...
[mrknutí jedním okem]

118172

2.10.2006 7:47

RE: ja len faktickú pripomienku...

virila 88.?.?.?

Reakce na 118172

Izrael je příběhem o povaze židů a zlomyslnosti jejich přátel. Protože jsme my lidé byli stvořeni jako složitý organismus, většina historických dějů v sobě onu složitost obsahuje. Vyplývá to z dominantního zákona jsoucna o rovnováze dějů v prostoru a čase.

Jediný důvod, proč v minulosti uměly žít vedle seba národy židů a arabů v prostoru Jeruzaléma je svatost místa, z kterého jsou odvozené základy víry mnoha národů a náboženství. A byla to iluze vyvolenosti v židovské povaze, touha po svatokrádeži, která přivedla židy k myšlence -rozložit svůj stát do místa posvátného pro tolik národů -do Jeruzaléma. Zlomyslnost přátel -angličanů spočívá v tom, že onu svatokrádež umožnili a umožňují židům uskutečňovat.

A tady začíná příběh o povaze židů, jehož paralely se táhnou celou lidskou historií. Kdo obsadí prameny pitné vody, má sice životadárnou kapalinu, ale stává se cílem násilí. Ve slepé víře ve svoji vyvolenost, židé opět zasedli na pramen víry mnoha národů, dokonce nelegálně a teď se diví, co se děje 60 let po holocaustu. Není se co divit. Každý národ v dané situaci by byl cílem násilí až do opětovného nastolení rovnováhy u pramene víry.

Měřítkem míry je čas, jenž zbývá do nastolení rovnováhy. Nezbývá Izraeli, ale ani celému světu jiná cesta, než jednání a jednání. Ve vzájemné komunikaci lze najít porozumění a dílčími ústupky lze dospět k nastolení jisté rovnováhy, která zamezí smrtelnou eskalaci agrese na bázi jaderných zbraní. K tomu je nezbytné především nahradit současné predátorské špičky vlád osobnostmi, které jsou jednání schopné. Součástí rovnováhy je také preventivní potrestání zločinů osob odpovědných za neoprávněnou agresi a její důsledky.

118178

2.10.2006 16:50

RE: virila

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118178

no... ja neviem... povahu Zidov si netrufam sudit, lebo ich vela nepoznam... a ti, ktorych poznam su chvalabohu v pohode ludia...
Mozno som Idealista, mozno naivka, stale vsak chcem verit, teda verim, ze sa to nejako vyriesi mierovo...
A myslim si, ze by bola velka chyba nerozlisovat medzi Sionistami a Zidmi vseobecne...
Napokon aj Ahmadinedzad ma Zidovskych priatelov...
mnohi Zidia ho nazyvaju Drahym priatelom...
nedavno sa stretol (ked bol v NY kvli valnemu zhromazdeniu OSN) s delegaciou Anti-sionistickych Zidov a prehlasenie ktore vydali je velmi pozitivne a dava nadej v mierove riesenie...
aj ked...
moc maju v rukach prave ti Sionisti a oni rozhoduju, hlavne od nich to zalezi... bohuzial...

118203

2.10.2006 7:00

Kvalitni clanecek

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

gratuluji, precizni rozbor!!!

118175

2.10.2006 7:38

co sa stane a co nie ?

svetlo 211.?.?.?

zaujimava diskusia pred par dnami ku inym clankom na temu co konkretne sa stane v blizkej buducnosti a ako sa to vsetko vyriesi.Aplikacia na Izrael a sucasny clanok je rovnako vhodna ako na cokolvek ine . Ososbne neviem ako presne sa to udeje. Viem len vysledok, a to je ze sucasna situacia existovat nemoze
a vsetko to zlo, co sucasny izraelsky a americky politici produkuje zanikne caskoro. Ze nebude existovat izraelsky rezim v dnesnej podobe a ze nebude provokovat teroristicke a vojenske konflikty. Ako sa to udeje ? Ja neviem, ja nepracujem na frekfenciach blizkych zlu a detaily ma ani nezaujimaju, ja sa zaoberam tym co pride potom. A tiez verim, ze stale je na vyber.
Pokial nikomu nesvitnme tak sa mozno vykantria vojnami, vyprosia si atomku alebo obrovsku vlnu, co ich vsetkych vyplache
ani archa nepomoze. Ale mozno sa izraelski lud zobudi a vidlami sa zbavi predstavitelov zla, zvoli si mierovu vladu a vyplati susedom odskodne za vsetky zlociny... Moznosti su vselijake.
Rezimy nepreziju, ale ci sa vzdaju dobrovolne alebo pride k povstaniu ci vojnam ??? Cechy so Slovenskom sa rozisli, ale vojnu sa nepodarilo vyprovokovat, lebo ludia zaujem nemali. V Juhoslavii sa vojnu podarilo vyprovokovat. 2 cesty, stejny vysledok - rozpad krajiny, ekonomicko politicke oslabenie, vacsia zavislost od mocnych. Sucasne Madarsko - premier sa priznal i ospravedlnil - co bude dalej ? Neviem ako, ale je iste ze dlho sucasny madarsky politicky system neprezije.
Naspat k Izraelu - radovi izraelci su propagandou programovani
bat sa a bojovat az do uplneho zaniku. Pokial si to naozaj vsetci budu zelat, tak sa im to hadam aj naplni. Sila kolektivneho zelania a myslenia je ohromna a hube dejinami.

118177

2.10.2006 8:04

RE: co sa stane a co nie ?

Vlastimil Čech 85.?.?.?

Reakce na 118177

Pane, to jste trefil bezvadně... jo, jo, jo, máte pravdu...taky to tak cítím, akorát, že to neumím tak jasně vyjádřit jako vy...

118179

2.10.2006 9:51

RE: co sa stane a co nie ?

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118177

Pane Svetlo,
uz podruhe pisete tu samou vetu - ze nepracujete frekvencich blizkych zlu.
Chcete tim snad rici, ze ti, co vidi do budoucich deju, trebaze se ted jedna o deje hruzne - jsou to lide pracujici na frekvenci zla? Tak to mi tedy opravdu prominte, ale je to neakceptovatelne. Chcete snad rici (a nesejde na tom, zda jsou to lide v dnesni dobe nebo v minulosti), kteri vedeli predpovedet budouci udalosti, byly otroky nebo sluhy zla? To Vas skutecne nikdy nenapadlo, ze tito lide ty infomace vededi napriklad proto, ze o tom nekdo MUSI vedet, aby varoval lidstvo, nebo aby zachranil nebo kladne ovlyvnil a pomohl dalsim degeracim? Vdyzky, i pri predchazejici zkaze pred 12 500 lety byli informováni a videli lide nanejvys slouzici prave dobru jako takovemu. Kdyby techhle lidi nebylo, lidstvo by davno bylo ta tam...
To Vas skutecne nikdy nenapadlo, ze lide, co vidi a vedi - ze je to prave z one opacne strany, ze strany dobra?
Chcete tim snad rici, ze Jezis Nazarestsky, i kdyz poznal vsechny detaily sve smrti a taky vedel dopredu jak to dopadne s jeho ucenikmi a jeho Naukou, byl na frekvencich Zla? Nebo mi chcete rici, ze Dalajlama, ktery vi, ze je poslednim a take zna duvody a vi, co se stane - ze pracuje na frekvencich Zla? Nebo ja? Nebo pan Petr Gejdos? Nebo kazdy clovek, ktery vidi budouci udalosti? Ti vsichni jsou podle Vas otroky negativniho principu? Nebo tibetsti mnisi, kteri presne vedeli, kdy prijde doba,ze Tibet bude zlikvidovan Cinany? Ti vsichni byly taky na frekvencich zla?
Nebo Majove, kteri taky uz v davnych dobach do detailu popsali, co se bude dit v budoucnu v presnych casovych intencich dle konjukci planet v Slunecni soustave- ti vsichni pracovali na tech Vasich frekvencich Zla?

No to snad ne...a pokud skutecne trvate na tom, ze presne informace maji jen ti zli a spatni, pak uz skutecne nevim...
Znalost dat, nebo uplne presnych dat je tu naoak k tomu, aby se lide na to pripravili a aby se snazili pochopit priciny nasledku, ktere prichazeji, aby se lide vzpamatovali, ti, co to dovedou a maji k tomu predpoklady - chapat a pochopit.

A co se tyce Zidu, maji tvrdou povahu a trvaji budou trvat na svem za jakoukoliv cenu. Je to pro ne otazka jejich bludu, na ktery doplaci a take doplati cely svet.
A ze to vidim?

Klidne mne povazujte za krekvence zla.
Ja o Vas spatne nesmyslim. Proc bych mel? Mne jenom nejde do hlavy, jak jste prisel na urcite zavery. Tot vse.

118181

2.10.2006 17:08

RE: zalk

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118181

ja myslim, ze schopnost videt buducnost mozu mat aj ludia na strane dobra, aj na strane zla...

118204

2.10.2006 18:02

RE: zalk

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118204

JISTEZE! Pane Dharma!
Ja se taky nesnazim obhajit vsechny, kteri do budoucna vidi. Ja jsem napsal, ze NE VSICHNI, kteri vidi, a dokonce vidi a vedi presne, jsou ZLI nebo spatni.

Ale zpravidla se stava, ze lide na te spatne strane byvaji svymi predpovedmi obelhani. Tak asi nezbyva nez cekat, co prinese budoucnost a ono se samo ukaze, kdo na jake strane vlastne stoji.Pak bude kazdy nucen si to spocitat v hlave sam.

To je ostatne jediny objektivni postoj, ktery k tomu celemu prinalezi. Vyckat a verit, ze at se stane cokoli, dopadne to nakonec dobre. Dobre...spravedlive.

118207

2.10.2006 20:08

RE: zalk

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118207

ja vam rozumiem
a nechcel som navodit dojem, ze tvrdite ze do buducnosti vidia len jedni alebo len druhy... iba som vyjadril svoj nazor...
...
hm... ja si sam seba netrufam posudit, kam patrim, ci viac k dobrym, ci zlym, ...totiz, hrichu mam ze kdybych spocitat je chtel, scital bych mozna i par dnu... ale... fakt je, ze sa mi prisnily sny, ktore istym sposobom predpovedali buducnost...

tie sny sa vracaju a su velmi zive a farebne... to je pre ne charakteristicke...
Jeden sa mi snival od utleho detstva a symbolicky nacrtol ako sa bude moj zivot vyvijat... vtedy som to este nevedel a pravdu povediac, bol som tym snom dost vydeseny... az teraz s odstupom casu vidim, ze vlastne pojednaval o mojom sukromnom zivote...

a potom, maval som este par snov, podobneho charakteru...
nebudem to tu detailne rozpisovat, ale vychadza mi z toho, ze coskoro bude nieco ako apokalypsa...
nie, niesom jehovista, ani nepatrim k nijakej sekte...
to je to, co si myslim, ze tie symboly (sen hovori v symboloch) hovoria...
ale je mozne, ze si ich zle vysvetlujem...
ja dufam ze ano...
chcel by som tomu verit...

118211

2.10.2006 20:40

RE: zalk

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118211

Taky Vam rozumim, pane Dharmo. Taky nejsem sektar ani nic podobne.
A taky se mne nikdo nepta, jestli se mi TO co prijde libi nebo ne. Vim je tolik, ze se deje jen to, co je nevyhnutelne. To plati stejne pro soukromy zivot jako pro osud vseho. Zbyva jen pevne verit, ze at se deje a stane cokoliv, povede to k dobremu. A jestli to nebude jen doufani, ale skutecna vira, pak bude vsechno v poradku.


A taky na tohle tema v diskuzi koncim, nebo mne uz moderator vyhodi. Doufam, ale, ze ne [velký smích] ...zatim maji se mnou trpelivost. Tedy moderatori...prizpivatele uz mozna ne...

118216

2.10.2006 20:51

RE: zalk

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 118211

Nikdy bych nečekal, že bych se mohl dočítat o takových zážitcích (věštecké sny a vidění), jak Vy píšete, pane "dharma". Mi se toto totiž "děje" velmi podobně snad od děcka a dost se mi vždy "příčilo" (z docela pochopitelných důvodů) s někým o tom mluvit, či to napsat. Ale nejen zde na Zvědavci se s tím začínám potkávat stále častěji.

Mám takový "smíšený pocit"... Něco jako je to v tom vtipu, kde se zabije nemilovaná tchýně ve vyprávěčově naopak velmi milém novém autě. [smích]

Totiž, pozoruji, že jakoby přibývá lidí s takovými zkušenostmi. Jsou jen dvě možnosti - tedy aspoň si to myslím, že jen dvě. Jednak je možné, že skutečně a jednoduše takových lidí přibývá. Druhou možností je, že za to může internet a z něj vyplývající možnosti si tyto zkušenosti více sdělovat, což navozuje dojem, jakoby těch lidí přibývalo, ač by to pravda nebyla.

Jsem zde již docela známý "paranoik katastrofista" a tuto svou "roli" hraji právě proto, že sám mám podobně jako Vy takové "věštecké" prožitky. Kdyby byla pravdivá ta první alternatíva - totiž, že nás přibývá - byl by to velmi velmi znepokojivý fakt !! Bylo by to totiž jednoznačným příznakem, že ten (jak pro koho) "špatný" čas již nastal a dochází k excitaci stále většího okruhu vnímavých jedinců v důsledku narůstajícího napětí, respektive gradientu "něčeho" v našem světském prostoru. Hmmm...

118217

2.10.2006 21:08

RE: zalk

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118217

ak mi prispevok vymazu, neprekvapim sa a pokorne to akceptujem, ale neda mi nereagovat.
Totiz C.G.Jung vo svojich prednaskach na temu psychoanalyza a rozbor snov tvrdi ze jeden z 1000 snov je takzvany "prorocky"
(asi kazdy z nas kto tu je uz spal viac ako 1000 noci)
to znamena, ze kazdy ma tento zazitok, avsak nemusi kazdy rozoznat suvislost sna s realnym zivotom... (vlastne tak na istotu to moze len pri snoch, ktore sa tykaju jeho osobneho zivota).
Ked som svojmu dedovi rozpovedal sen, ktory sa mi snival od utleho detstva, to uz bolo v case, ked sa mi ten sen uz nevracal, zdoveril sa mi, ze v detstve aj on maval jeden sen, podobneho charakteru, ktory sa mu vracal... a potom to proste prestalo...
Predpokladam (aj podla nauky o archetypoch) !a pozor, toto je naozaj len moj dohad! ze totiz tento jeden prorocky sen, ktory sa tyka osobneho zivota ma priblizne rovnaku schemu u kazdeho...
zacina v rannom detstve, vracia sa, straca sa ked puberta zuri uplne najviac [smích] a dejiskom je nejaky velky dom, alebo chram, kostol, alebo nieco podobne... alebo sa nachadza na scene sna...

OK, koncim uz aj ja...

118221

2.10.2006 22:13

RE: zalk

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118217

Pane Gejdosi,
spise se priklanim k tomu, ze nas "pribyva". A to, co jste napsal za tim "pribyva", to sedi. Totiz, ono je to dost pravdepodobne.

118231

2.10.2006 23:32

moje vysvetlenie

svetlo 211.?.?.?

Reakce na 118231

rozhodne ludi s tymito schopnostami pribuda. Rok 2005-2006 bolo obdobie, kde sa otvorili rozne komunikacne portaly medzi dimenziami a umoznilo cestovanie vedomia ci podvedomia v case aj pre ludi na tieto veci specialne netrenovanych ci nevyvolenych. Je to cele len sucastou toho, ze buduca ludska spolocnost znovuziska tieto schopnosti, ktore boli bezne v starych civilizaciach. A tak ludi pribuda denne a tito si to uvedomuju a citia sa relativne bezpecni o tom verejne hovorit.
Dalo by sa povedat, ze uz asi 2-3 mesiace je komunikacia umoznena absolutne kazdemu, kto ju vedome neblokuje.

Ku teme frekvencii zla a dobra. Ja to vidim ako otazku specializacie, podobne ako v inych profesiach. Cim viac sa specializujem, tym viac viem podrobnosti z tej specializacie. Treba specialistov na vsetko, ja som si vybral urcitu oblast, ktora ma zaujima, a to je forma spolocnosti v buducnosti, a je pre mna jednoduchsie sa na to sustredit sposobom, ze sa naladim na frekvencie tomu zodpovedajuce, je to len zhoda okolnosti, ze sa tie frekvencie nazyvaju dobrom. Specialisti, ktori zobrali na seba ulohu informovat o detailoch prechodneho obdobia su nuteni sa tieto frekvencie naladit (v sucastnosti nazyvane frekvenciami zla).
Ja som pred par rokmi tiez bol v tejto situacii, ale bola pre mna osobne nepohodlna a tak som si vybral tu buducnost. Obe specializacie su nesmierne dolezite a ja neposudzujem ludi podla toho ktoru si vybrali. Pokial mam na to nejaky osobny nazor, tak je to skor pocit vdaky tym jedincom, ktori sa venuju skumaniu prechodnych frekvencii do detailov. Pre mna je to ako specializacia v medicine - keby som bol doktor a napriklad gynekolog, tak by to mozno ovplyvnilo aj moj osobny radostny zivot dako negativne, ale rovnako by to bolo keby som bol psychiater a pod, a tak by som mozno hladal specializaciu dlhovekosti, a totalneho zdravia, sportovej mediciny a pod. Je to mozno z mojej strany urcity egoizmus, ze nechcem aby sa na mna prenieslo nieco z toho comu sa venujem...

118238

2.10.2006 10:46

Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Taras 194.?.?.?

potom by se nejprve měl sám sebe zeptat, proč to dělá, co ho k tomu vede, a jestli náhodou netrpí nějakou poruchou sám. "Nikdo nevolá po vraždění Židů nebo po likvidaci židovského státu," říká, a z toho, že se právě tohoto Židé obávají, odvozuje jejich paranoiu. Od samého vzniku Izraele (na základě rozhodnutí OSN) nevykřikují Arabové nic jiného, než že Židy vyvraždí, naženou do moře a stát vymažou z mapy. Sám autor pak v další části článku se zjevným uspokojením konstatuje, že "na druhé straně Izrael je všechno možné, jenom ne úkryt". Izrael je permanentně vystaven agresi ze strany Arabů, potvrzené několika jimi vyvolanými válkami, ve kterých dostali vždycky na řiť, nicméně se nepoučili. Díky agresivnímu, nesnášenlivému a odpornému islamistickému středověkému tmářství není s Araby jakákoliv rozumná dohoda možná, pokud ji nějaký osvícenější arabský politik uzavře, tak ho souvěrci zabijí a dohody poruší. Palestinci se nejsou schopni uživit, jediný jejich civilizační úspěch, rozmnožování nad všechny rozumné hranice, není doprovázen schopností postarat se o potomky. Nic vám to nepřipomíná? Izrael nemá v tomto sousedství na vybranou: zjevně se chce dohodnout, nenachází partnery. Jediný možný politický závěr zní: použit sílu.
A jenom třešnička na dortu: "Komunisti na nikoho nehodili atomovou bombu, ani se nezdá, že by o tom někdy uvažovali." Strategii jaderného odstrašování uznávaly a používaly obě supervelmoci; pokud autor říká, že o tom Rusové "neuvažovali", pak by se měl zeptat, jaké cíle byly a jsou naprogramovány v ruských strategických raketách. Že by pusté pláně Antarktidy?

118187

2.10.2006 12:31

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Lucas 212.?.?.?

Reakce na 118187

Pod toto bys se podepsal.
Jenom mam takovy pocit, ze Vas tady s timto nazorem ukamenujou, protoze dostanete dost vet na to, ze preci Arabove jsou mirumilovni lide, kteri se jenom snazi prezit pod obrovskym naporem zbrani Izraele, ktere jim jeste zadarmo dodava USA. Tak si dejte prosim na toto pozor [smích]...

Lukas

118190

2.10.2006 14:29

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118187

Že by jeden z postížených PTSP? Pokud vím ani ten Ahmadinejad nikdy nevolal po likvidaci Židů ve smyslu nacistického "final solution"
ano je pro konec Israele jako čistě židovského státu a jeho nahrazení jiným státním útvarem kde by měli stejná práva muslimové, židé i křestané. Apropo i v Iranu žije židovská komunita tak proč je nezačne Ahmadinejad likvidovat tam? (ve skutečnosti je židovský poslanec v íránském parlamentu).
>Díky agresivnímu, nesnášenlivému a odpornému islamistickému středověkému tmářství není s Araby jakákoliv rozumná dohoda možná, pokud ji nějaký osvícenější arabský politik uzavře, tak ho souvěrci zabijí a dohody poruší.<

Díky agresivnímu, nesnášenlivému a odpornému judaistickému středověkému tmářství není s Židy jakákoliv rozumná dohoda možná, pokud ji nějaký osvícenější israelský politik uzavře, tak ho souvěrci zabijí a dohody poruší. Ad Yitzhak Rabin a Yigal Amir 4.11 1995

Tuhle parafrázi neberte doslovně jde mi jen o to demonstrovat simpletonismus vaši úvahy.

P.S Gilad Atzmon dělá skvělou muziku

118195

2.10.2006 15:41

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Taras 194.?.?.?

Reakce na 118195

Poměrně typický způsob argumentace máte, typický pro krajní pravici i levici. A co vy? Že by jeden z pohrobků Ády? O můj árijský původ nemusíte mít žádný strach.
Proč nezačne Ahmadineřád likvidovat Židy v Íránu? Protože by ho světové společenství rozneslo na kopytech, Izrael pak zvlášť. Ti lidé (Arabové) rozumí a respektují jenom sílu. Opačná otázka zní, proč Židé nezlikvidují Araby v Izraeli? Arabů se bát nemusí, nemají na to...
S Rabinem máte pravdu, ortodoxní a nenávistní Židé existují v Izraeli stejně, jako jejich protějšky v každém národě na světě. V Izraeli mají, díky reálnému vnějšímu ohrožení, větší váhu, než kdekoliv jinde. Ale prostudujte si všechny výroky arabských politiků v uzlových bodech (48, 67, 73), a nic než výhrůžky likvidací Židů i jejich státu tam nenajdete. Jenom toto blbé a primitivní vyhrožování dává Izraeli právo na vojenskou obranu. Prostudujte a dejte vědět, jak jste změnil názor.

118200

2.10.2006 21:00

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

mrchi 83.?.?.?

Reakce na 118200

Zátarasi, Izrael vznikl teroristickými útoky za podpory mimo jiné i československých komunistických sionistů.Takže nezkoušej hned něco s Árijci.A pokud se Židé Arabů nebojí, pak nechápeme, proč se pořád od USA nechávají finančně a vojensky podporovat.

118219

2.10.2006 22:11

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Taras 194.?.?.?

Reakce na 118219

Izrael vznikl z rozhodnutí OSN; ihned po vyhlášení suverenity byl napaden arabskými státy, kterým byla obrovská převaha na prd, protože jejich nedisciplinovanost a neschopnost jsou pověstné. V bojích si ani jedna strana nebrala servítky, a to jim vydrželo dodnes. "Čeští komunističtí sionisté" by bez Moskvy neposlali ani dopis s pozdravem; bylo to rozhodnutí Stalina, který ho po krátkém čase změnil a začal se paktovat s Araby. Uč se, chlapče, čti historické prameny a odvykni si mluvit v množném čísle.

118230

2.10.2006 22:56

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Antikema 88.?.?.?

Reakce na 118230

Izrael je Stalinovo dítě!
A vytlačování Palestinců začalo již dlouho před II.světovou válkou.V roce 1920 bylo na dnešním sporném území 8% židů,
kteří žili s Palestinci pospolu a v pohodě.
Až přišli sionisté a postupným vytlačováním původního
většinového obyvatelstva bylo zaděláno na problémy,
které trvají do teď.
Vina mezinárodní komunity je zcela zjevná a hlavně
role tehdejšího SSSR, který mocensky tlačil v OSN,
v domnění, že bude mít z nově vzniklého státu,
o který se zasloužil,výhody a mocenský vliv na středním východě!
Bohužel,nespravedlivý vznik státu Izrael na úkor Palestinců
je fakt, který nelze takto jednoduše diskutovat,
protože je nutné řešit situaci teď a ne, co bylo!
Stát Izrael se ale chová v posledních letech opravdu
hanebně - on je teroristou - nakonec rozflákaný Libanon
je toho důkazem.
Izrael chce více území a pod různými záminkami se dopouští
genocidy na Palestincích.
Do sedmdesátých let lze ještě trochu Izrael omlouvat,
ale potom již nikoliv.

118232

3.10.2006 1:00

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

seda 82.?.?.?

Reakce na 118230

>Izrael vznikl z rozhodnutí OSN; ihned po vyhlášení suverenity
>byl napaden arabskými státy, kterým byla obrovská převaha na
>prd, protože jejich nedisciplinovanost a neschopnost jsou
>pověstné. V bojích si ani jedna strana nebrala servítky, a to
>jim vydrželo dodnes. "Čeští komunističtí sionisté" by bez
>Moskvy neposlali ani dopis s pozdravem; bylo to rozhodnutí
>Stalina, který ho po krátkém čase změnil a začal se
>paktovat s Araby. Uč se, chlapče, čti historické prameny a
>odvykni si mluvit v množném čísle.
Pane "Teraski"! Vaše příspěvky do této diskuze,a zvláště pak tento, plně korespondují s propagandistickým programem současné kapitalistiko-židovské loby, nebo chcete-li americko-židovské loby! I další ostatní současní kapitalisti jsou postiženi ztrátou paměti, protože by si jinak vzpomněli, že židovské teroristické organizace, které napadaly britské jednotky, které spravovali území Palestiny byly nezvykle brutální a nemilosrdné. A také by si vzpomněli, že tehdejší OSN pod tlakem židovských bratrů z USA a neudržitelné situaci v tehdejší části Palestiny (později Izraeli) vlastně nedořešila spravedlivě s pohledu Palestinců! Není se tedy možné divit, že ho napadli.
Jó, Teraski" nauč se znát historii a čti ty pravdivé historické prameny, i když já vím, že v té spleti různých desinformací a polopravd to není lehké. [zmaten]

118243

2.10.2006 23:46

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118200

>Poměrně typický způsob argumentace máte, typický pro krajní pravici i levici. A co vy? Že by jeden z pohrobků Ády? O můj árijský původ nemusíte mít žádný strach.<

Na rozdíl od vás ta moje argumentace byla nadsázka a reakce na to co je opravdu typické pro evropskou islamofobní "krajní pravici".

>Proč nezačne Ahmadineřád likvidovat Židy v Íránu? Protože by ho světové společenství rozneslo na kopytech, Izrael pak zvlášť. Ti lidé (Arabové) rozumí a respektují jenom sílu.<

Ahmadinejad je naboženský fanatik ovšem IMHO představuje spíš problém pro liberální prozápadně orientovanou část íránské společnosti než pro Stát Israel nebo iránské židy.http://www.blisty.cz/art/30483.html
A obyvatelé Íránu nejsou převážně Arabové. A ten argument o světovém společenství se dá použít i na vaši otázku "Proč Židé nezlikvidují israelské Araby".

>S Rabinem máte pravdu, ortodoxní a nenávistní Židé existují v Izraeli stejně, jako jejich protějšky v každém národě na světě. V Izraeli mají, díky reálnému vnějšímu ohrožení, větší váhu, než kdekoliv jinde.<

Ja bych dokonce řekl že minimálně od Rabinovy smrti se stávají čím dál víc součásti hlavního proudu israelské politiky.

>Ale prostudujte si všechny výroky arabských politiků v uzlových bodech (48, 67, 73), a nic než výhrůžky likvidací Židů i jejich státu tam nenajdete. Jenom toto blbé a primitivní vyhrožování dává Izraeli právo na vojenskou obranu. Prostudujte a dejte vědět, jak jste změnil názor.<

Samotné výzvy k likvidaci státu ještě neimplikují že se současně vyzývá k likvidaci jeho obyvatelstva chápete to.

Btw: Tohle je hodně úsměvné http://www.euportal.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=939

118239

2.10.2006 23:30

Dvě věci:

Jan Šimůnek 89.?.?.?

Reakce na 118195

1. Mohamed si svého času (když Židé odmítli přijmout jeho "učení" ) pustil hubu na špacír v tom smyslu, že Alláh Židy nenávidí a že nikdy nebudou mít vlastní stát (je to přímo v Koránu). Existence židovského státu tedy jednoznačně diskredituje Korán i samotného Mohameda, proto se s ní muslimové (především vrstva duchovních) nikdy nesmíří. Ohrožuje jejich moc nad muslimskou společností.

2. V islámském státě nemuslimové nemají rovnoprávné postavení s muslimy, ale jsou pod "ochranou" jako tzv. dhimmi (djimmi), jejichž postavení je někde mezi otroky a nevolníky (případně by se dalo přirovnat k Hellotům ve starověké Spartě). "Jiný státní útvar, v němž by měli židé, křesťané i muslimové stejná práva" je jen islámská propaganda. Fakticky je to naprostá pitomost: nebudou-li muslimové tvrdě drženi na uzdě, pak se budou snažit o získání dominantního postavení (tak jako v mnoha jiných zemích).

118236

3.10.2006 18:33

RE: Dvě věci:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 118236

No ono existence Izraele je v rozporu i s ucenim Judaismu, jenz striktne a vyslovne zapovida zidum mit vlastni stat a prikazuje jim loyalitu k statum, ve kterych se nachazi. Problem je, ze to zide otocili o 180°. Loaylita zadna a Izrael existuje. Docela zajimavym materialem a otazkou je rezoluce 242 OSN, jenz zidakum prikazuje vypadnout i s osadniky z illegalne okupovanych uzemi a nejak neni naplnovana od 1967...
Takze existence celeho statu Izrael je docela na benevolenci ostatnich a moci PR masiny zidu. Jak se to, co se tam skutecne deje provali, tak veto-neveto USA bude Izrael zrusen (staci, aby ho zeme proste prestali diplomaticky uznava a vypovedeli jeho diplomaty zpet do Izraele) a vytvori se zase Palestina - stat pro vsechny a ne jen pro zidy, kompletne demilitarizovna (nedej boze aby ti vrahouni mohli mit zbrane) a demokraticky se usporadaji prvni volby. Sice se tam bude jeste 20 let prolevat krev, ale pak snad konecne zavladne pokoj a mir. [zahanbení]

118274

3.10.2006 19:09

RE: Dvě věci:

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 118274

"vytvori se zase Palestina "

Jak tomu mám rozumět? Nevím o tom, že by někdy nějaký stát Palestina existoval, ať byl pro všechny své obyvatele nebo jen pro Araby (arabáče pro Trodase)...uniklo mi nějaké dějinné období, kdy tomu tak bylo?

118277

3.10.2006 18:58

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118236

>1. Mohamed si svého času (když Židé odmítli přijmout jeho
>"učení" ) pustil hubu na špacír v tom smyslu, že Alláh
>Židy nenávidí a že nikdy nebudou mít vlastní stát (je to
>přímo v Koránu).

co keby ste si vy tu vasu primitivnu zidovsku propagandu vopchal niekam, vy vixer?

skutocne si myslite, ze ho zidia nasrali tym, ze odmietli prijat jeho ucenie?
alebo to bolo skor tym, ze sa ho usilovali zabit, tak ako zabili Krista?

http://www.blisty.cz/2006/9/25/art30448.html

a to ich ten "krvilacny" Mohamed, za pokus ho zavrazdit, ani nenechal vyzabijat aj so zenami a detmi, ako to vzdy robili zidia so svojimi nepriatelmi za omnoho mensie priestupky(precitajte si stary zakon), ale ich nechal len vysidlit mimo Mediny.

ked si to clovek precita cele, tak pochopi, ze o takej tolerancii, akej sa dostalo vtedy zidom od moslimov, si mozu moslimovia od zidov nechat len snivat.

neexistuje na tejto planete menej tolerantne nabozenstvo, ako je judaizmus. ani menej toleranty narod, ako su tito jeho samo-vyvoleni vyznavaci.

ako to vyzera, ked preberu zidia kontrolu, sa mozeme presvedcit v dnesnom israeli a v us-raeli. rasizmus, bezpravie, zidovsky parazitizmus.
zidobolsevicka klika vrahov okolo Kaganovica v Sovietskom zväze, nam vyhody zidovskej tolerancie tiez velmi nazorne predviedla.

118276

3.10.2006 23:01

RE: Dvě věci:

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118276

Prof Israel Shahak ve své knize Historie a náboženství židů tvrdí že judaismus je totalitní, netolerantní a rasistické náboženství.
Pakistánský ex-muslim Ibn Warraq v Proč nejsem muslim (název je zřejmě inspirován Proč nejsem křestan od sira Bertranda Russela pochybuji že Čapkova esej o komunismu je v mezinárodním kontextu tak známá) píše prakticky to samé o islámu (btw: obě knížky vydala v edici Kontroverzně olomoucká Votobia stejně jako Bakalářovo TSV)
Mohamed byl udajně eklektik který hodně věci převzal z talmudického judaismu, raného křestanství a perského zoroastrismu. Arabové jsou rasisté i vůči nearabským muslimům hlavně černým Afričanům nebo jejich míšencům.
Na druhou stranu po vyhnání 1492 získalo hodně španělských židů útočiště v dnešní řecké Soluni tehdy patřící pod Otomanskou říši.
Je nepochybné že různé "No-PC weby" jako Pravda o Islámu nebo Eportál o.s Mladá Pravice a jeho odnože jsou přes možná zčásti oprávněné výhrady vůči islámu až hystericky hyperkorektní pokud jde o cokoli týkající se Israele a Židů obecně a někdy i totalitních tendencí v křestanství hlavně v minulosti.
Lazara Mojseje Kaganoviche bych do tehle diskusi netahal myslím že k judaismu at už je jakokoliv měl stejně daleko jako dejme tomu Bob Dylan nebo Stanley Kubrick.

118294

4.10.2006 1:22

RE: Dvě věci:

guglik 84.?.?.?

Reakce na 118294

>Lazara Mojseje Kaganoviche bych do tehle diskusi netahal
>myslím že k judaismu at už je jakokoliv měl stejně daleko jako
>dejme tomu Bob Dylan nebo Stanley Kubrick.

no, Bob Dylan konvertoval na krestanstvo a ma myslim si k judaizmu hodne dalej nez Kaganovich, ktory si chcel vyplnit(aj vyplnil) stary zidovsky sen o gojskych otrokoch. staral sa o svojich sukmenovcov prilis silne nato, aby sme mohli vychadzat z predpokladu, ze zidovstvo u neho nehralo ziadnu rolu.
u neho je talmudsky rukopis ocividny a ako sam viete, je talmud je zidovske, nabozenske dielo.
Stanley Kubrick zase kratko pred smrtou povedal svojmu zidovskemu asistentovi, ze vsetko co urobil Adolf Hitler, bolo do posledneho pismenka spravne.
takze tri uplne rozdielne postavy s rozlicnymi sposobmi vyrovnavania sa so svojim povodom.

118297

4.10.2006 13:59

RE: Dvě věci:

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118297

>no, Bob Dylan konvertoval na krestanstvo a ma myslim si k judaizmu hodne dalej nez Kaganovich, ktory si chcel vyplnit(aj vyplnil) stary zidovsky sen o gojskych otrokoch.<

Kaganovich taky konvertoval na pseudopravoslavnou karikaturu ruského marxismu.

>Stanley Kubrick zase kratko pred smrtou povedal svojmu zidovskemu asistentovi, ze vsetko co urobil Adolf Hitler, bolo do posledneho pismenka spravne.<

Asi proto se chystal natočit něco jako Schindlerův seznam

118325

4.10.2006 21:53

RE: Dvě věci:

google 84.?.?.?

Reakce na 118325

>Kaganovich taky konvertoval na pseudopravoslavnou karikaturu
>ruského marxismu.

to snad nechcete porovnavat s Dylanom-Zimermannom?

okrem toho, nieco ako rusky marxizmus neexistovalo.
uz som vam v inej diskusii napisal, ze pri oganizovani marxistickej revolucie v Rusku, bolo Rusov pomenej.
mohli ste rovno napisat, pseudojudaisticku chazarsko-kaukazsku karikaturu zapadneho marxizmu.
Lenin a vsetci jeho profesionalni co-revolucionari a vrahovia, boli podporovani zapadnymi(predovsetkym zidovskymi) bankami, zapadnymi tajnymi sluzbami(anglickou), boli takmer vsetci na zapade vyskoleni a marxisticka teoria pochadzala z pera trierskeho zida, Karla Mordechaja Marxa. jeho otec Heinrich Marx pochadzal z vyznamnej rabinskej rodiny (povodne Marx Levi).
takze, nix russisch!

>Stanley Kubrick zase kratko pred smrtou povedal svojmu
>zidovskemu asistentovi, ze vsetko co urobil Adolf Hitler, bolo do
>posledneho pismenka spravne.

>Asi proto se chystal natočit něco jako Schindlerův seznam

zidovska propagandisticka reakcia na vyrok Frederica Raphaela, v jeho knihe o spolupraci s Kubrickom, hystericky opakovana vo vsetkych mediach, ktore im stali k dispozicii.

originalny vyrok od Frederica Raphaela pochadza z jeho knihy:

Stanley Kubrick said that Adolf Hitler was "right about almost everything"

"Eyes Wide Open", Orion Books Ltd., London 1999, Frederic Raphael

http://www.jewishtribalreview.org/19antis2.htm


Kubrick sa len velmi kratko zaoberal myslienkou natocit film "Aryan Papers" o holocauste, podla romanu Louis Begleys "Wartime Lies".
precitajte si to(aspon recenzie) a uvidite, ze vase porovnavanie so "Svindlerovym zoznamom", kriva na obe nohy.

118355

4.10.2006 22:25

RE: Dvě věci:

stein55 84.?.?.?

Reakce na 118355

@google

>marxisticka teoria pochadzala z pera trierskeho zida, Karla Mordechaja Marxa. jeho otec Heinrich Marx pochadzal z vyznamnej rabinskej rodiny (povodne Marx Levi).

...ako keby som teraz pocul original ton šana macha! "zid sa moze prekrstit, kolkokrat chce! zidom ostava na veky!"

kedze sa uz nemozete zdrzat a niecim musite prispievat, tak aspon korektne! okrem toho komolite mena!

nech sa paci -> Karl Heinrich Marx nar. 5. máj 1818, Trevír – † 14. marec 1883, Londýn - Karl Marx sa narodil v pokrokovej židovskej rodine v pruskom meste Trevír (nem. Trier).

Jeho otec Heinrich (Herschel Mordechaj) Marx pochádzal z rabínskej rodiny (pôv. Marx Levi). Bol právnikom a jeho brat Samuel bol ako veľa jeho predkov rabínom v meste Trevír. V roku 1824 Heinrich Marx konvertoval na protestantizmus, aby si uchránil svoju pozíciu právnika, ktorú dostal za Napoleónovej vlády.

Marxovci boli veľmi liberálna rodina a počas jeho detstva ich navštevovali mnohí intelektuáli a umelci.


stein55

118357

5.10.2006 2:24

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118357

>...ako keby som teraz pocul original ton šana macha! "zid sa
>moze prekrstit, kolkokrat chce! zidom ostava na veky!"

ocuvajte steinko, uz som vam povedal, ze mozete pocuvat aj radio Jerewan, aj piskot katusi od hizbollah, aj Sana Macha, aj tak to nic nezmeni na fakte, ze Karci Mordechaj Marx bol zid.
keby ste trochu pouzivali to co mate medzi usami, tak by vam to pomohlo pri koncipovani toho co pisete a nestrielal by ste tu capov.
okrem toho, setrite si municiou, este ju mozete potrebovat, ked vam raz arabi v noci vyvalia dvere za to, ze ste si postavili dom na ukradnutej zemi.

citujem z vasho prispevku:

V roku 1824 Heinrich Marx konvertoval na protestantizmus,
aby si uchránil svoju pozíciu právnika, ktorú dostal za Napoleónovej vlády.

takze:
a) aku hodnotu ma konvertovanie, kvoli funkcii?
b) citat z talmudu:
"prisaha gojovi nie je ziadnou prisahou"
c) ma to znamenat, ze ateisticki zidia nie su zidia?
d) Pilat Ponsky:
"krv Krista na vase hlavy a na hlavy vasich deti a na detne deti?
a zidia kricali: ano, krv jeho na na nase hlavy a na hlavy nasich deti!"
a vy si myslite, ze sa tej krvi zbavite jednym falosnym obratenim,
dovolte, aby som sa zasmial ...hahaha

>kedze sa uz nemozete zdrzat a niecim musite prispievat, tak
>aspon korektne! okrem toho komolite mena!

vy potomok farizejov, vy komolite este aj vlastne prispevky, klamete a zavadzate kde sa da.
co a kde som konkretne skomolil? vsetky mena som uviedol spravne.
mam ich mimochodom presne tak, ako vy, takze o co vam ide?

>Marxovci boli veľmi liberálna rodina a počas jeho detstva ich
>navštevovali mnohí intelektuáli a umelci.*

no a co ma byt?
boli aj v kolektive oblubeni?

118379

5.10.2006 11:21

RE: Dvě věci:

stein55 84.?.?.?

Reakce na 118379

@guglik

ako kazdy prispievatel, tak aj vy mate pravo sa svojim prispevkom diskvalifikovat - co ste prave urobili!

ziadny komentar.

stein55

118399

5.10.2006 11:35

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118399

dakujem za vycerpavajucu odpoved.
celkom ma vycerpala. [chechtot]

118404

5.10.2006 1:40

RE: Dvě věci:

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118355

>marxisticka teoria pochadzala z pera trierskeho zida, Karla Mordechaja Marxa. jeho otec Heinrich Marx pochadzal z vyznamnej rabinskej rodiny (povodne Marx Levi).<
Moc nechápu nakolik je Marxův židovský původ relevantní když byl asi stejný Žid jako jako je Dylan-Zimmermann a jeho filozofie navazuje hlavně na Hegela.
Zajímavé je že někteří sionisté (zřejmě neprávem) tvrdí že Marx byl antisemita kvůli jeho práci Zur Judenfrage (1843)
http://www.mlwerke.de/me/me01/me01_347.htm
a protižidovské výroky udajně pronášel i později (tomuto tvrzení ale přikládám stejnou váhu jako udajné pochvale vůdce německého národního socialismu ze strany S.Kubricka)
>okrem toho, nieco ako rusky marxizmus neexistovalo.<

Svým způsobem máte pravdu v roce 1939 asi opravdu ne. Hitlerův ministr zahraničí von Ribenntrop prohlásil Hitler Stalina velmi obdivoval za to jak se vypořádal s extremisty (myšleni zřejmě Zinovjev, Kameněv, Radek, Trockij byl tehdy ještě naživu)Řekl že Stalin vytvořil nový druh slovansko-moskevského nacionalismu a tím zbavil bolševismus židovského internacionalismu.
Benito Mussolini byl toho názoru že bolševismus je už mrtvý Stalin ho nahradil jakýmsi slovanským fašismem.

To že za bolševickou revoluci může britská rozvědka je pro mne novinka škoda že svoje neortodoxní historické exkurze nerealizujete na hlavní straně Zvědavec zajímalo by mne jak to bylo třeba s Velkou francouzskou revolucí nebo španělskou.
občanskou válkou. I když alternativní verze tvrdí že Lenin se v dubnu 1917 ze svého švýcarského exilu dostal bezpečným průjezdem přes Německo za souhlasu generála Ludendorffa. Němci tomu říkali Revolutionierungspolitik.

118376

5.10.2006 3:38

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118376

>Moc nechápu nakolik je Marxův židovský původ relevantní

berte to ako mozaiku.
najdete
zlo (napr.marxizmus), prizriete sa mu lepsie a vyskoci zid(Marx).
zlo(vytunelovanie ceskeho statneho rozpoctu o 10 000 000 000 CK)
prizrete sa tomu blizsie a vyskoci hned par zidov(Zelezny, Lauder a spol).
zlo(vytunelovanie Komercnej banky, 10 000 000 000CK) hlavny vinnik, ktory zmizol aj s peniazmi je, zid(Alan Barac)
potom este vytuneloval stejnym sposobom Postovu banku v Madarsku a nikto sa neodvazil ani vydat zatykac!?

aby ste poznal celu pravdu, musite zohladnit vsetky detaily aj na prvy pohlad bezvyznamne.
nazyva sa to vyhodnocovanie dat, bezny postup vo vede a v tajnych sluzbach! [mrknutí jedním okem]


>(tomuto tvrzení ale přikládám stejnou váhu jako udajné pochvale
>vůdce německého národního socialismu ze strany S.Kubricka)

nerozumiem vas sposob vedenia diskusie.
napisal som vam, kto to napisal, kde to napisal, kto tu knihu vydal, v ktorom roku a kde, podal som vam potvrdzujuci link...
a vy mi odpisete udajne.
takymto sposobom vedenia diskusie sa mozete ist dat, s prepacenim, vypchat.

>Benito Mussolini byl toho názoru že bolševismus je už mrtvý
>Stalin ho nahradil jakýmsi slovanským fašismem.

svojim sposobom mate pravdu zase vy, bol to fasizmus, len Slovanov tam bolo pomenej. Slovania boli hlavne ti, ktori trpeli.
dielo bolo zidovsko-gruzinskeho povodu a tvarilo sa, ze kona v zaujme Ruska.
tzv. rusky nacionalizmus, zorganizovany tymi istymi vyvrhelmi, ktori predtym rozsirovali zidovsky internationalizmus.
tieklo im totiz do topanok, Hitler klopal na dvere, museli zmobilizovat ruske masy.
a tie boli ochotne bojovat len za Rusko, nie za zido-bolsevikov.
Estonci, Litovci, Ukrajinci, Lotysi sa pri prvej prilezitosti pridali k Nemcom.

v CCCP sa teda jednalo skor o kaukazsko-chazarsky fasizmus, predchodcu dnesneho systemu v israeli.
väcsina z tych, ktori ho zavadzali v israeli, mali skusenosti so spolupracou s zidobolsevikmi v CCCP.

>To že za bolševickou revoluci může britská rozvědka je pro
>mne novinka škoda že svoje neortodoxní historické exkurze
>nerealizujete na hlavní straně Zvědavec

-Great Game, sa nazyval konflikt medzi Great Britain a Ruskom(islo hlavne o Indiu). nazov pochadza od britskeho tajneho agenta Arthura Conollyho, nasadeny 1835 az 1840 v strednej Azii, popraveny 1842 v Afghanistane, spopularizovany poviedkou Rudyarda Kiplinga, Kim („Now I shall go far and far into the North, playing the Great Game...“).
v Rusku sa to nazyvalo "Tienovy turnaj".
historicky sa toto obdobie tiahlo od roku 1813 az do roku 1947.

-zidia Max Warburg a Jacob Schiff(ak sa nemylim, neskorsi krstny otec FRB vusa) sa verejne chvalil, ze sfinancovali celu revoluciu.

je to uvedene napriklad v studii (2005)

Konfrontacia a obchod
(Obraz Ruska v ociach us-americanov 1917-1933)

od Markusa Osterriedera

Institut für Geschichte Ost- und Südosteuropas
der Ludwig-Maximilians-Universität München

118383

5.10.2006 17:18

RE: Dvě věci:

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118383

>berte to ako mozaiku.
najdete
zlo (napr.marxizmus), prizriete sa mu lepsie a vyskoci zid(Marx).
zlo(vytunelovanie ceskeho statneho rozpoctu o 10 000 000 000 CK)
prizrete sa tomu blizsie a vyskoci hned par zidov(Zelezny, Lauder a spol).
zlo(vytunelovanie Komercnej banky, 10 000 000 000CK) hlavny vinnik, ktory zmizol aj s peniazmi je, zid(Alan Barac)
potom este vytuneloval stejnym sposobom Postovu banku v Madarsku a nikto sa neodvazil ani vydat zatykac!?

aby ste poznal celu pravdu, musite zohladnit vsetky detaily aj na prvy pohlad bezvyznamne.
nazyva sa to vyhodnocovanie dat, bezny postup vo vede a v tajnych sluzbach!<

Spíš jako stejně simpletonský přístup který má dokázat pomocí argumentů "oni mají 38 procent všech Nobelových cen za medicínu a a 41 za fyziku" tudíž jejích přínos lidstvu je mnohem větší než od kteréhokoliv jiného národa.

>Great Game, sa nazyval konflikt medzi Great Britain a Ruskom(islo hlavne o Indiu). nazov pochadza od britskeho tajneho agenta Arthura Conollyho, nasadeny 1835 az 1840 v strednej Azii, popraveny 1842 v Afghanistane, spopularizovany poviedkou Rudyarda Kiplinga, Kim („Now I shall go far and far into the North, playing the Great Game...“).
v Rusku sa to nazyvalo "Tienovy turnaj".
historicky sa toto obdobie tiahlo od roku 1813 az do roku 1947.
<

Tohle je v zásadě pravda jen s malým detailem ne 1947 ale 1907 ale dalo by se k tomu dodat že to pokračovalo i po roce 1947 jen Brity nahradilo USA a hlavně území Afghánistánu bylo klíčové.

>-zidia Max Warburg a Jacob Schiff(ak sa nemylim, neskorsi krstny otec FRB vusa) sa verejne chvalil, ze sfinancovali celu revoluciu.<

V případě Maxe Warburga je to klidně možné protože byl v úzkem kontaktu s Kaiserem Wilemem II což by ovšem potvrzovalo že bolševickou revoluci financovala skutečně rozvědka jednoho státu ale nebyla to Velká Británie. Pokud jde o J.Schiffa tak jeho averze k carskému Rusku je všeobecně známá (viz podpora Japoncům v leteh 1904-05) ale nevím jestli si nepletete bolševickou revoluci s revoluci únorovou (btw: a nebyl "krstným otcom Federal Reserve Bank" ale přihořívá)
>väcsina z tych, ktori ho zavadzali v israeli, mali skusenosti so spolupracou s zidobolsevikmi v CCCP.<

Jen pár příkladů.

Pokud jde o tu knížku od scenáristy posledního Kubrickova filmu "Eyes Wide Shut" jedna se jen o jednu větu není jasné pokud Kubrick něco takového skutečně řekl jestli nešlo o ironii i když chápu že na neonacistických servrech který většinou tento citát donekonečna opakují se bude něco jako smysl pro ironii limitně blížit nule.
Bohužel vašeho názoru na Marxovu studii O židovské otázce jsem se nedočkal stejně jako na vyvrácení teze že v případě marxismu šlo o jeden výhonek který vyrašil z filozofie G.W.F Hegela.
Nemluvě o konexích německého generálního štábu s Leninem-Uljanovem na počátku převratného roku 1917.
Tak snad někdy příště.

118436

5.10.2006 20:39

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118436

>Spíš jako stejně simpletonský přístup který má dokázat
>pomocí argumentů "oni mají 38 procent všech Nobelových cen
>za medicínu a a 41 za fyziku" tudíž jejích přínos lidstvu
>je mnohem větší než od kteréhokoliv jiného národa.

nemozete to porovnavat, pretoze pridelenie Nobelovej ceny je dnes takmer tak subjektivna zalezitost, ako udelovanie Oscara.
zato nadproporcionalne vysoke sumy, vytunelovane na hlavu a zida, vo vychodnej Europe, hovoria jasnou recou, pro "vyvolenych"

>Tohle je v zásadě pravda jen s malým detailem ne 1947 ale 1907
>ale dalo by se k tomu dodat že to pokračovalo i po roce 1947
>jen Brity nahradilo USA a hlavně území Afghánistánu bylo
>klíčové.

to tiez nie je celkom pravda. po 1907 sa sice intenzita zmensila(vstup Ruska do Entente cordiale),
ale "hra"pokracovala az do 1947 roku, kedy ulohu prebrali us-americania.
mozete si to precitat napr tu:
http://de.wikipedia.org/wiki/The_Great_Game

>V případě Maxe Warburga je to klidně možné protože byl v úzkem
>kontaktu s Kaiserem Wilemem II což by ovšem
>potvrzovalo že bolševickou revoluci financovala
>skutečně rozvědka jednoho státu ale nebyla to Velká Británie.

zidovski bankari a vladnuca trieda mali vzdy dobre vztahy.
otazka zostava, kto robil rozhodnutia pod ciim vplyvom.
snad nevychadzate preboha z toho, ze Busik mal väcsiu vahu, nez Greenspan?
zidovske peniaze neboli nikdy narodne.
nenapisal, ani som nemyslel, ze to anglicka tajna sluzba financovala.
oni boli len na mieste a pomahali udrziavat chaos(logistika rozvratnej cinnosti).
je pravda, ze na zaciatku podporovali mensevikov.
mozte si precitat knihy od Alfonsa Paqueta, ocity svedok VRSR, nemecky dramatik.
o anglickych agentoch, zidoch a VRSR, napisal fantasticku hru "Die Prophezeiungen"
v 30-tych rokoch patril k najväcsim expertom na CCCP v Europe.
anglicky spisovatel William Somerset Maugham, bol tiez anglickym agentom v Rusku.

v 1917 roku varoval L.Trockij z New Yorku pred anglickymi agentami.
Trotzki: Geschichte d. russischen Revolution - Bd. 2: Kap. 4

>Pokud jde o J.Schiffa tak jeho averze k carskému Rusku je všeobecně
>známá (viz podpora Japoncům v leteh 1904-05) ale nevím jestli
>si nepletete bolševickou revoluci s revoluci únorovou (btw: a
>nebyl "krstným otcom Federal Reserve Bank" ale přihořívá)

oni obaja financovali obe revolucie.
tiez som si nasiel to s FRB a Jacobom Schiffom(neskorsim obcanom usa).
tam som trafil do cierneho. bol dokonca kandidatom na post sefa FRB.

118451

5.10.2006 20:40

RE: Dvě věci:

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118436

>pokud Kubrick něco takového skutečně řekl jestli nešlo o
>ironii i když chápu že na neonacistických servrech který
>většinou tento citát donekonečna opakují se bude něco jako
>smysl pro ironii limitně blížit nule.

no ja som vtedy ten poprask zazil, ked ta kniha vysla.
dokonca aj v Nemecku sa viedli diskusie.
celu vec stazila skutocnost, ze Federic je tiez zidom,
inac by asi z neho tiez urobili nacka, tak ako to robite vy
s tymi servermi, ktore to zverejnia.

>Bohužel vašeho názoru na Marxovu studii O židovské otázce
>jsem se nedočkal stejně jako na vyvrácení teze že v
>případě marxismu šlo o jeden výhonek který vyrašil z
>filozofie G.W.F Hegela.

pozrite sa, to s tym Hagelom, to je len taka plana fraza, ktora v principe moze znamenat vsetko a nic.

Marxovu studiu "O zidovskej otazke som necital", takze nemozem vam k tomu nic povedat.

118452

3.10.2006 18:22

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Vanguard 62.?.?.?

Reakce na 118195

"židovský poslanec v íránském parlamentu"

Takže na základě tohoto prostého faktu soudíte, že židé žijí v Íránu jako ve vatě? V tom případě byste měl začít vychvalovat Izrael, protože v jeho parlamentu jsou Arabové minimálně čtyři...

https://www.cia.gov/cia/publications/factbook/geo...

118273

3.10.2006 21:30

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

guglik 84.?.?.?

Reakce na 118273

>"židovský poslanec v íránském parlamentu"
>
>Takže na základě tohoto prostého faktu soudíte, že židé
>žijí v Íránu jako ve vatě? V tom případě byste měl
>začít vychvalovat Izrael, protože v jeho parlamentu jsou
>Arabové minimálně čtyři...

akurat ze, v israeli zije 20% arabov s israelskym pasom
a v Irane nezije ani stvrt percenta zidov, vy mudrlant.
takze tym padom su zidia zastupeni v iranskom parlamente(pomerne), podla jednoduchej trojclenky, 20x viac ako arabi v israeli.
to znamena, ze by sa v tom apharteide zvanom israel, mohli od Iranu priucit parlamentnej demokracii

takato argumentacia, pan vanguard, sa nazyva strielanim si do vlastneho kolena. [chechtot]

118287

3.10.2006 22:21

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Dale Coopper 64.?.?.?

Reakce na 118287

Izraelští Arabové mají svojí vlastní stranu Balad
http://www.balad.org/index.php?id=138
Další arabská je koalice Reshima Aravit Me'uchedet, United Arab List - Arab Movement for Renewal
http://en.wikipedia.org/wiki/United_Arab_List
krom toho tvoří (zřejmě pro jejich důsledně protisionistický postoj) převážnou většinu elektorátu strany Hadash což jsou izraelští komunisté http://en.wikipedia.org/wiki/Hadash
Dohromady mají tyto strany 10 poslanců v Knessetu a v posledních volbách dostali cca 8 procent (v absolutních číslech kolem 250 000 hlasů)
Pár lidí z Balad bylo během poslední války s Hezbollah v Sýrii což vyvolalo podrážděné reakce zejména na sionistické krajní pravici která je obvinila z velezrady (Israel a Syrie jsou de iure ve válečném stavu). I když kdyby ten židovský poslanec z Iránu vykonal podobnou cestu do Tel-Avivu asi by nedopadl o moc líp.

118292

4.10.2006 1:28

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

guglik 84.?.?.?

Reakce na 118292

>Dohromady mají tyto strany 10 poslanců v Knessetu a v
>posledních volbách dostali cca 8 procent (v absolutních
>číslech kolem 250 000 hlasů)

no aj tak je to v Irane este 8x viac, nez v israeli. [mrknutí jedním okem]

118298

3.10.2006 9:11

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 118187

>Nic vám to nepřipomíná?
Připomíná. Hitlerovy řeči o Židech.

118249

28.12.2006 12:51

RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,

Glum11 86.?.?.?

Reakce na 118187

Úplně s Vámi souhlasím.Jistě tady s Vaším názorem narazíte.Když čtu některé příspěvky tuhne mi krev v žilách.Možná je škoda že náš stát má tak málo peněz na psych. léčebny...

124188

2.10.2006 12:07

Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 85.?.?.?

http://www.mynoviny.sk/clanok.asp?cl=2902943

118189

2.10.2006 17:42

RE: Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118189

a co s tym akoze mame my, alebo arabi?
nacisti su vsetci pochytani, alebo mrtvi, alebo dozivaju svoje dochodky v juznej amerike alebo svajciarsku...
Myslim, ze je nacase prestat vydierat svet holokaustom...
bolo to strasne a neludske, ale nikto zo zodpovednych dnes uz asi nieje nazive a ak ano, tak by sa s tymto problemom mali tito vydieraci obratit na nich a nie vydierat cely svet minulostou, za ktoru nikto z nas nemoze...

118206

2.10.2006 19:32

RE: Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim

r rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118206

>a co s tym akoze mame my...-snip-...Myslim, ze je nacase prestat vydierat svet holokaustom...-snip-...tito vydieraci obratit na nich a nie vydierat cely svet minulostou, za ktoru nikto z nas nemoze...

Teda ako citam a vidim, Vy ste tej mienky, ze ja mam na to vsetko zabudnut, co moji predkovia na Slovensku zazili?

V poriadku! To nebude ziadny problem!

Presne v tom momente, ked si zacnu Slovaci spominat na vlastnu minulost, specialne na ich postoj a aktivnu cinnost pocas tkzv. Slovenskeho statu, presne v tom momente zacnem aj ja zabudat; ale len v tom momente!

Nic viacej, ale ani nic menej.

Pre rozsirenie Vaseho obzoru Vam ponukam nasledujucu kratku lekturu.

Vládne nariadenie zo dňa 9. septembra 1941 o právnom postavení Židov (Židovský kódex).

http://www.upn.gov.sk/data/pdf/vlada_198-1941.pdf

118209

2.10.2006 20:52

RE: r

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118209

Pocujte... Ja som druhu svetovu nezazil...
moji rodicia ju nezazili...
moji stari rodicia ju zazili... ako deti...
dedo je mrtvy... babka bude za chvilu tiez...
Tak koho sa preboha snazite vydierat?
co ja s tym mam?
co s tym maju moji rodicia?
co s tym maju moji stari rodicia?
chodte patrat po nackoch ktori su za to zodpovedni... najdite ich i privedte ich pred spravodlivy sud a ja vam za to podakujem....
ale prestante vydierat tych, ktori s tym, nic nemaju
snad len nechcete tvrdit, ze ludia su zodpovedni za ciny svojich predkov?
to snad nemyslite vazne...

118218

2.10.2006 21:02

RE: r

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 118218

Bohu žel, ale skutečně potomci nesou následky činů svých rodičů, prarodičů a pra- pra- atd. rodičů do x-tého kolene - v tom se pane dharma nepleťte ! A je to zcela logické a správné. Se divím, že se divíte.

Jediné, co nechť Vás s tím hladce smíří, je to, že to platí pro zcela totálně všechny lidi a všechny jejich skutky. Právě Vy pane dharma s tímto nick =dharma by jste to snad měl vědět zcela jasně. Vždyť jste si Vy sám své rodiče vybral !!

118220

2.10.2006 21:16

RE: r

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118220

to iste, vybral, ale to neznamena, ze nesiem zodpovednost za ich ciny...
A navyse, to vyberanie rodicov ani tak nesuvisy s konkretnymi osobami, ako skor s okolnostami a podmienkami, ktore tieto osoby vytvoria a v ktorych sami ziju, pre dieta ktore si ich vybera a pre lekcie, ktore ma v danom zivote absolvovat...
navyse sa tu nebavime o mojich rodicoch, lebo ako som pisal, oni vojnu nezazili...
zazili ju moji stari rodicia, ako asi 10 rocne deti takze ti ktori su za holokaust zodpovedni niesu predkovia mojich starych rodicov, ani mojich rodicov a teda ani moji.
takze vase vydieranie naozaj nieje na mieste

118224

3.10.2006 21:17

RE: r

Had 86.?.?.?

Reakce na 118224

> neznamena, ze nesiem zodpovednost za ich ciny...
ehm, pardon, ale říká se tomu v jistých kruzích "rodová karma"..-s takovým nickem to nevíte?
Pokud se umíte z tohoto "proudu" dostat, pak opravdu tuto odpovědnost nemáte. Pokud si to pouze přejete, tak slepá a automatická síla "ozvěny činů" - tedy ona "karma" prostě sviští i Vašim životem a formuje ho.

118285

3.10.2006 22:09

RE: r

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118285

Jo, pane Hade, z Vaseho prispevku se siri vibrace jiste nauky, ze? Svata pravda, co jste naspal.

Jeste k tomu, co napsali panove pred Vami, tedy, na co jste reagoval.
No, pro pana, kdo si vybira sve rodice?
Vzdyt jsou kazdemu vybrani jeho karmou, aby byl formovan tak, jak ma byt podle svych predchazejicich cinu - zase jen a jen karmy! A co se tyce lidi, kteri dosahli nejvyssiho cile, tem jsou rodice prideleni dle planu z nejvyssich oblasti, pokud se nepletu. Take pod jejich kontrolou, samozrejme. Coz je ovsem take jenom karmou, pokud se nejaka bytost nerozhodne sestoupit na zem dobrovolne. No, ale to uz je jine kafe.

Nebo si snad nekdo pamatuje na to, jak si sve rodice vybiral?
Prominte...ale zde se musim pousmat.

118290

2.10.2006 21:15

RE: r

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118218

Nie je nutne hulakat! Ja osobne nevydieram nikoho a ak sa nemylim, tak som Vam dala len ponuku moznosti rozsirenia Vaseho vlastneho horizontu informacii punkto obdobia na Slovensku pred ~ 70 rokmy.

>snad len nechcete tvrdit, ze ludia su zodpovedni za ciny svojich
>predkov?

Ani ma to nenapadne - pre mna neexistuje kolektivna vina. Vinny je vzdy len jednotlivec! Vyprosujem si preto toto Vase podozrievanie!

Ak na ale to nemate a nie Ste schopny pochopit taku jednoduchu matematiku, tak lutujem!

Usetrite ma vasej odpovedi.

118222

2.10.2006 22:02

RE: r

dharma 87.?.?.?

Reakce na 118222

co je to hulakat?
toto?
ale s tym ste predsa zacali vy... a ja som si myslel, ze to je zdoraznenie podstatneho medzi menej podstatnym...

a mimochodom... ta ponuka rozsirenia si horizontu sa nachadza na stranke Uradu Vlady SR vsak?
Tak potom naozaj nechapem, o com su reci typu:
"... ja mam na to vsetko zabudnut, co moji predkovia na Slovensku zazili?

V poriadku! To nebude ziadny problem!

Presne v tom momente, ked si zacnu Slovaci spominat na vlastnu minulost ..."


Tak to ste mali zacat zabudat uz dobre davno... ta stranka totiz existuje uz niekolko rokov...

BuBuBu [velký smích]

118228

2.10.2006 23:12

RE: r

kileros 88.?.?.?

Reakce na 118222

Horizont informaci tak o to jde. cca 70 let ne vsak min protoze pak by zrejme vypadli kostlivci ze skrine. Co rikate na nadherne 30 leta obvzlast rok 1935 se vyvedl(To tenkrat rostlo tolik hub).

Vinny je vzdy len jednotlivec!.

Souhlasim ale proc maji pak potomci vinnu dedit a snima i jejich stat?

Nerozumim Vasi jednoduche matematice muzete mi ji skusit vysvetlit nebo neni pro gojíma?

118235

3.10.2006 12:38

RE: r

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 118235

> Vinny je vzdy len jednotlivec!.
Ono je to jednoduché, přestože se dneska spousta lidí snaží mluvit tak, aby byla podstata věci skryta: Vinen je vždy jednotlivec, ale celé společenství, často i potomci trpívají následkem jeho viny.

118261

3.10.2006 13:30

RE: r

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118235

>Co rikate na nadherne 30 leta obvzlast rok 1935 se vyvedl

V 1935 som este nebola na svete, takze neviem [smích]

>Souhlasim ale proc maji pak potomci vinnu dedit a snima i jejich
>stat?

O dedeni som nepovedala ani slovko!

>Nerozumim Vasi jednoduche matematice muzete mi ji skusit
>vysvetlit nebo neni pro gojíma?

Nie je nutne, aby Ste koketovali - ked sa Vam to hodi do kramu - s tym pojmom goj! Mate tolko mozgu, ako ja - snad ako muz o par gramov viac - tak ho zacnite konecne pouzivat! Ide len o to, si uvedomit, co sa dialo v tych rokoch napriklad na Slovensku. That´s all!

118263

6.10.2006 9:00

RE: r

hugo 87.?.?.?

Reakce na 118263

to rivka
presne touto nelogickou pseudoargumentaciou kde v nasledujucom odstavci popierate to co ste povedali pred chvilou zbytocne nasierate ludi a stavite ich do pozicie bud ste s nami alebo proti nam. mne ste vsetci srdecne ukradnuti ako krestania tak zidi aj arabi (staram sa len o vlastny prospech a vase boliestky ma vobec nezaujimaju) ale neznasam ked zo mne niekto robi nesvojpravneho hlupaka. ak mate problem s tym ze vam ludia nerozumeju tak skuste prestat zahmlievat a vyjadrujte sa jasne... no ale asi nie je o com ze? [chechtot]

118488

6.10.2006 13:01

RE: r

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118488

>staram sa len o vlastny prospech...

To je tiez varianta! Nech Vam B-h pomáha [smích]

118511

4.10.2006 8:09

RE: r

Zak 213.?.?.?

Reakce na 118218

Proboha, pane Dharmo,nic si z toho nedelejte a nebudte z toho spatny!
VY NEJSTE ODPOVEDNY ZA KONANI SVYCH PREDKU! Pouze vsichni na svete neseme nasledky jejich konani. Byt byly dobre nebo zle.

Kazdy je odpovedny pouze za sve ciny, ktere delaji POUZE jeho osud.
Jo, existuje rodova karma, ale to neznamena, ze vymuzete zakonani nekoho, kdo zemrel pre 100 nebo 200 lety.
Minulost pouze v nasem svete formuje pritomnost, a to, ce delame my, formuje budoucnost.

Tak se nenechte rozladit.

118306

3.10.2006 21:51

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

guglik 84.?.?.?

Reakce na 118209

>Teda ako citam a vidim, Vy ste tej mienky, ze ja mam na to vsetko
>zabudnut, co >moji predkovia na Slovensku zazili?

>V poriadku! To nebude ziadny problem!

>Presne v tom momente, ked si zacnu Slovaci spominat na vlastnu minulost, >specialne na ich postoj a aktivnu cinnost pocas tkzv. Slovenskeho statu,
>presne v tom momente zacnem aj ja zabudat; ale len v tom momente!

>Nic viacej, ale ani nic menej.

>Pre rozsirenie Vaseho obzoru Vam ponukam nasledujucu kratku lekturu.

>Vládne nariadenie zo dňa 9. septembra 1941 o právnom postavení Židov
>(Židovský kódex).

>http://www.upn.gov.sk/data/pdf/vlada_198-1941.pdf


tak som si dal tu namahu a precital som si to cele.
nedavno som sa zaoberal pravami palestincov v israeli a je to prekvapujuco podobne tomu zidovskemu kodexu, len sa to nenazyva arabsky kodex.

nebolo by teda logicke zacat sa zaoberat skutocnymi, teraz su dejucimi svinstvami zo strany zidov voci arabom (4 miliony vyhnanych, tisice zabitych) a pohnat zodpovednych pred novy "nürnbergsky", lepsie povedane "jeruzalemsky" tribunal, ako stale vrtat v nejakych nepravostiach, za ktore nikto z nas zijucich nemoze?

ja som nikdy nic nijakemu zidovi neurobil, moji rodicia tiez nie.
tym padom mi mozete vyliezt na pukel s vasimi historkami, s vasim skuvinanim.
odmietam sa tym zaoberat, odmietam to oslavovat, odmietam tym stracat cas a su mi uplne jedno.
alebo je to dnes tiez trestne, neprejavovat zaujem?
neviem, nie som up to date.

a vy uz prestante skucat. ide to kazdemu na nervy.

118288

4.10.2006 10:08

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118288

>tak som si dal tu namahu a precital som si to cele.

To je chvalyhodne!

Zvysok Vasich slintov a tirád si mozete kludne in die Tonne kloppen (выбросить на мусорку)

118312

4.10.2006 12:34

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

google 84.?.?.?

Reakce na 118312

>tak som si dal tu namahu a precital som si to cele.

>To je chvalyhodne!

dakujem

>Zvysok Vasich slintov a tirád si mozete kludne in die Tonne
>kloppen (выбросить на мусорку)

noo, to slintanie a ine extrementalne sporty a vylevy, je zidovska specialita, kultivovana storociami a rad vam to aj nadalej prenecham.
o tom, co budem in die Tonne kloppen, nerozhodujete vy, aj ked sa v zidovskych centralach na tom usilovne pracuje. [chechtot]

nez si tu budete rozdavovat hubu o starych zidovskych boliestkach, postarajte sa radsej o to aby skoncilo a vysetrilo aktualne zidovske besnenie, masove vrazdy a vojnove zlociny na Blizkom vychode.
staci len tie z poslednych desat rokov a budete mat po zbytok zivota vystarane.

u vas zidov je to skutocne zaujimavy fenomen.
vas zaujima len to co bolo(proti zidom), post-traumaticka stresova porucha..
a to co bude(proti zidom), pred-traumaticka stresov porucha..
fakt, ze to co vy(zidia) aktualne vyvadzate(Libanono, Irak,Gaza), je omnoho horsie nez to co bolo, aj nez to co si myslite, ze bude,
VAS VOBEC NEZUJIMA!? [zmaten]

PS.
inac vidim, ze to tu skusate cudzimi jazykmi, asi budete patrit do uderky od Arkana!
pozdravte ho odo mna! [chechtot]

118320

4.10.2006 13:10

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118320

>VAS VOBEC NEZUJIMA!? [zmaten]

To sa ale elementarne mylite! Ako izraelcanka viem presne, co su a kde su moje vitalne zaujmy - tym padom ma vsetko zaujima [smích]

>inac vidim, ze to tu skusate cudzimi jazykmi...

Znovu sa mylite - Reci, ktore ovladam, nie su pre mna cudzie [smích]

p.s.: Nechapecm ale, preco reagujete k teme tak cholericky?

118321

5.10.2006 3:12

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 118321

Posledni tri dny pred primerim zasypala IDF cast uzemi Libanonu clusterovymi bombami. Do dneska zahynulo okolo sta civilistu, zmrzacenych bude zrejme o neco vice. Reknete pokud vase vlada jedna takovym zpusobem, verite tomu, ze Izrael na sionistickych zakladech muze nekdy zit v miru? Tato "politika" teroru praktikovana po celou dobu existence statu Izrael, pokud to lze vubec politikou nazvat, udelala z Izrale zrejme nejnebezpecnejsi misto na svete pro Zidy. Nekteri vasi lide spravne poukazuji na to, ze to zvysuje bezpecnostni rizika Zidu po celem svete. Opravdu verite tomu, ze jste vyvolenym narodem, ktery povede zbytek sveta jako stado ovci? Nemcu bylo pred svetovou valkou mnohem vice a disponovali mnohem vetsi moci a nacismus se stejnou nosnou ideou vyvolenosti je skoro znicil. Mozna by jste o tom mela premyslet, kdyz vite, kde jsou vase "vitalni zajmy". Ani bych stoprocentne nespolehal na to, ze pevne ovladate USA, jak rekl kdysi Saron. Cas zivota na ukor pracovitosti minulych generaci a na ukor budoucnosti konci. Az se bude lamat chleba, tak se ukaze jaky vliv ma vasich 5 000 000 ve Spojenych statech, kde zije 300 000 000 lidi. Muze se stat, ze tato mocnost bude nucena prehodnotit svou politiku a opusti Izrael. A co bude nasledovat potom, ciste z hlediska "vitalnich zajmu"?

118381

5.10.2006 11:30

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118381

>A co bude nasledovat potom, ciste z hlediska \"vitalnich zajmu\"?

Nasleduje/nasledovat bude zivot Pan Bartosek, zivot! My mame skoro 6 tisicroci v tomto fachu skusenost.

118401

6.10.2006 2:47

RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 118401

Vsichny narody co se dozily moderniho veku maji za sebou tisice let zkusenosti v tom jak prezit. Vetsina z nich to dokazala bez pouziti mimiker. Obavam se, ze jaderna technologie v rukou sionistu je damokluv mec. Ale verim, ze kdyby ji pouzili, tak jako narod prezijete. Za vsechno je vsak treba zaplatit cenu a obavam se, ze v tomto pripade velmi krutou. Buh s vami.

118474

2.10.2006 13:53

otázka:

Baldwin 83.?.?.?

proč se sionistům dovoluje to, co se nacistům zarazilo? ... dokáže někdo smysluplně odpovědět?

118193

2.10.2006 14:10

RE: otázka:

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 118193

protoze ze stretu dvou zel (nebo jen jednoho, zalezi na uhlu pohledu) to jedno zlo vyhralo

118194

2.10.2006 23:08

RE: otázka:

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 118193

> proč se sionistům dovoluje to, co se nacistům zarazilo?

Protoze sioniste kontroluji media a tim i svetovy nazor. Nemluve o kontrole US of A. Kontrola medii = moznost presvedcit (alespon cast naivku) lidi ze genocida Libanoncu je boj proti terorismu a jakoby "za ne". Moznost zamlcovat 60-ti letou genocidu Palestincu. Moznost nam namlouvat, ze to arabove jsou zlem jenz je treba vykorenit, zatimco realnou agresi, vrazdeni a teror predvadi zidovsky stat.

> "I want to tell you something very clear, don't worry about American pressure on Israel, we, the Jewish people control America, and the Americans know it."
> -Ariel Sharon to Shimon Peres, October 3rd, 2001, as reported on Kol Yisrael radio


"Chci vám řici něco velmi jasně. Neobávajte se Amerického tlaku na Izrael. My židé kontrolujeme Ameriku a Američané to vědí."
-Ariel Sharon Simonu Peresovi, 3. říjen 2001, vysílano na Kol Yisrael rádiu

118234

4.10.2006 21:02

Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3311189,00.html

118353

4.10.2006 21:58

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

guglik 84.?.?.?

Reakce na 118353

>Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

a v case otrepavania hlavy o mur narekov, to vyzera u zidov s masturbaciou ako?
a pocas sabathu?

nepochadza nahodou slovo onania, zo stareho zakona, odvodene od stareho Onana? [chechtot]

118356

4.10.2006 23:31

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 85.?.?.?

Reakce na 118356

>...to vyzera u zidov s masturbaciou ako? a pocas sabathu?

Aj ked to nie je pre mna celkom very gentleman like otazka...anyway!

Zrejme to vyzera podobne ako u Vas, ked sa modlite "Zdravas Maria". Neviem.

P.S.: Mozno Vas to prekvapi/sklame, ale zidovska kultura nepozna pokrytecky vstah k sexualite; inkluzivne masturbacii [smích]

118360

5.10.2006 2:30

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118360

>Aj ked to nie je pre mna celkom very gentleman like otazka...anyway!

ked sa nemylim, vy ste s tym zacali?

>P.S.: Mozno Vas to prekvapi/sklame, ale zidovska kultura
>nepozna pokrytecky vstah k sexualite; inkluzivne masturbacii [smích]

mozete masturbovat od rana do vecera, pred sabathom, pocas sabathu, po sabathe, verejne, potajomky, s moslimami, bez nich a mna to prekvapi alebo sklame asi tak, ako ten vas holohoax.
nijak! [vyplazený jazyk]

118380

5.10.2006 11:40

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118380

>mozete masturbovat od rana do vecera......

Som rada, ze to mam teraz úradne povolene [smích] Skoda slov.....

118405

5.10.2006 15:02

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

guglik 141.?.?.?

Reakce na 118405

>Skoda slov.....

tak to skuste s obrazkami! [mrknutí jedním okem]

118425

5.10.2006 16:05

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118425

http://www.hostarea.de/server-10/Oktober-cd00fd90e9.jpg

118431

6.10.2006 19:57

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 118431

docela uchazejici hardware. Ale jak je to se softwarem??? [zmaten] [zmaten]


[velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích]

118556

7.10.2006 12:04

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118556

>Ale jak je to se softwarem???

Nerobte si zbytocne hlavu; software je v pohode!

118598

7.10.2006 17:45

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 118598

tak masivni sebekritiku jsem neocekaval ani v tom nejdivocejsim snu
[velký smích]

co Vas ocko? uz jsem ho tu nejakou dobu nevidel, Steina55....[cool]

118619

7.10.2006 19:31

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118619

>co Vas ocko? uz jsem ho tu nejakou dobu nevidel, Steina55..

Kandidat dostane 100 bodov [cool]

Tak to vam ale trvalo! Fotro je tiez v pohode a ked Vam uz tak velmi chyba, tak ho musite priamo oslovit - je nebyvam u rodicov [velký smích]

118629

8.10.2006 16:35

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 118629

"Tak to vam ale trvalo!"

malo totiz projevujete svuj nazor,o to radeji linkujete. Ale neprekvapuje me to. Od vojaka (a tim spise izraelskeho)se zadny nazor neocekava, u nej je spise nazor na obtiz... [cool]


Ja Vam rozumiem, byvanie na frontu je ovela dobrodruznejsie [velký smích]


Za tych sto bodov si vypytujem Vasu fotku dole bez,ako uz naznacoval Mirda [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Bozkavam Vas, na hlaven Vasej zbrane [mrknutí jedním okem]


s uctou

Ursus

118676

8.10.2006 17:38

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118676

>Od vojaka (a tim spise izraelskeho)se zadny
>nazor neocekava, u nej je spise nazor na obtiz... [cool]

To ma ukludnilo! Pokial maju vsetci nasi dobrodinci o nas tu istu mienku, ako Vy, tak mozeme kludne spat [smích]

>Ja Vam rozumiem, byvanie na frontu je ovela dobrodruznejsie [velký smích]

Na to, aby Ste to rozumeli, museli by Ste byt tiez na fronte

>Za tych sto bodov si vypytujem Vasu fotku dole bez,ako uz
>naznacoval Mirda [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Je to mozne!? Vy Ste este nevidel nahu zenu? Tak to je uz na case, aby Ste zacal zbierat skusenosti [smích] Len pre orientaciu: som rocnik 1984

>Bozkavam Vas, na hlaven Vasej zbrane [mrknutí jedním okem]

To by som bola na Vasom mieste opatrnejsia. To Vas moze totiz stat zuby [mrknutí jedním okem]

118687

8.10.2006 20:28

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 118687

"To ma ukludnilo! Pokial maju vsetci nasi dobrodinci o nas tu istu mienku, ako Vy, tak mozeme kludne spat"

pokud se Vam to dodnes nedarilo, tak nyni mate na vecne casy klid, vcetne Vasich kolegu v armade. To je skoro tak skvele jako prichod Mesiase.

"Na to, aby Ste to rozumeli, museli by Ste byt tiez na fronte"

na fronte jsem tez, ale jinak- mikrokosmicky. Bojuji se svymi spatnymi vlastnostmi, namisto toho, abych si je, jako nekteri Vasi soukmenovci, pestil a byl na ne hrdy [mrknutí jedním okem]

"Je to mozne!? Vy Ste este nevidel nahu zenu? Tak to je uz na case, aby Ste zacal zbierat skusenosti [smích] Len pre orientaciu: som rocnik 1984"

to jsou mi tedy dedukce. Clovek chce panu Stworovi za pracne nasbiranych 100 bodu obohatit aktualni galerii, a co vic, o aktivni diskuterku-linkovacku Zvedavce, ba jeste zenu ve zbrani, slouzici zajmum valecnych zlocincu, a ejhle! dedukce je na svete.
Ptal jsem se vsak na Vas, nikoliv na zeny obecne.
Co se tyce Vasi otazky-zklamu Vas,.....................
.........................


VIDEL!!!
[chechtot] [chechtot] [chechtot]..
virtualni navrhy k necemu, ceho mam mezi krasnymi slovanskymi divkami a zenami dostatek mi neprijdou jako prilis perspektivni... musela byste mit dusi stejnou jako ony...

..
tim rocnikem jste chtela rici co? ze jste mlada? nebudete mi verit, ale ja jsem to z te fotky poznal [velký smích]

..
Zubu uz mi nekolik chybi, zvlaste od jiste doby behem moji rane dospelosti, kdy jsem si myslel, ze rvacka se tremi chlapy je pro mne jeste ferovka. Ale nebojte se, vyndavaci zuby byly podle meho neboheho deda Aloise, velice prakticke, a do duchodu s nimi najisto pocitam [smích]


v tomto zmysle
- 1)mozte pokracovat v emailu, nech nehnevame editorov...


- druhou moznosti) je usetrit Vas diskuse se mnou, je to vyhodne
a] pro me,protoze nebudu ztracet cas (i kdyz se kralovsky bavim)
b] nebudeme zasirat diskusi
c] vase pred-traumaticka stresova situace nebude rozsirena o trauma diskuse, ci bolestne pokusy o vrkani, s medvedem-mrzoutem

Volba je na Vas

s uctou

Ursus


Vložený obrázek[velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [velký smích] [chechtot]

118702

5.10.2006 16:25

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118405

>Som rada, ze to mam teraz úradne povolene [smích]

rivka, ještě s tím počkejte! guglik vám to úředně povolil,
ale chci vás upozornit jako friend. Ne v pracovní době!
Víte jak se říká děvčatům, která za to mají zaplaceno?
A vy se tady presentujete jako nóbl dáma! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

118432

6.10.2006 12:29

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118432

>Víte jak se říká děvčatům, která za to mají zaplaceno?

Nie som si ista, ale ja zvladnem 100m pod 12 sekund - co som teda podla Vas běhna, alebo coura? [smích]

118506

6.10.2006 17:29

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118506

>...ale ja zvladnem 100m pod 12 sekund - co som teda
>podla Vas běhna, alebo coura? [smích]

Těžká odpověď. Webster to neuvádí ani Wikipedia. Já si myslím, že na čase vůbec nezáleží. Záleží na stylu a především na oděvu. Rivka, musíte mi dát více detailů. Jaký dres nebo žadný dres? Nahoře bez, dole bez? atd.
Já znám také jeden vtip.
Trenérka učí mladá děvčata na bazénu závodní styl plavání. Jedna se osmělí a ptá se. Paní trenérko a kde vy jste se naučila tak dobře plavat. Trenérka odpovídá: jak jsem byla ještě mladá, tak asi ve tvém věku, pracovala jsem jako běhna
v Benátkách a policajti nás často honili na motorových lodích.
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

118534

6.10.2006 17:56

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118534

>Jaký dres nebo žadný dres?

Toto Vam musi stacit [smích]

http://www.hostarea.de/server-10/Oktober-cd00fd90e9.jpg

118537

7.10.2006 3:01

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118537

>Toto Vam musi stacit [smích]

Tomu já říkám hnusná pornografie. Ženský v armádě? [zmaten]
Snad ještě v administrativě, ale na bojiště nepatří.
Není to fér vůči nepříteli. Já dám pŕednost něžnému stvoření
a ne monstrům se samopalem. Dole na Zvědavci je právě v tyto dny zajímavá ukázka poslední módy (dole bez). Velmi praktické.
[cool]

118577

7.10.2006 12:07

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118577

>Velmi praktické.

Prakticke? K akemu úcelu? V zmysle titulku? Chabé....[smích]

118599

7.10.2006 15:34

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118599

Ano, velmi praktické.
Rivka, vy jako žena to přece musíte vědět.
Nejsem gynekolog, ale mám praktické zkušenosti, takže mohu odpovědět. Mám tři kocoury a když se vrátí z venku vyhřátí od
sluníčka a pořádně vyluftovaní, tak příjemně voní. A druhý důvod
zmíněné módy? Znáte název baterií EVERREADY? (vždy připraven!)
Nechci však zacházet do detailů.

118611

7.10.2006 16:51

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 66.?.?.?

Reakce na 118611

>Znáte název baterií EVERREADY?

Urcite mienite EVEREADY; poznam - pouzivam to v kamere. Ups...prave zacina shabbat. Idem zapalit sviecky.

118616

7.10.2006 17:55

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118616

>...Idem zapalit sviecky.
Tak jo, Ivano. Ale nezapalujte všechny svíčky. Jedna se může hodit. Příjemný víkend přeji.

118620

7.10.2006 19:17

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118620

>...Jedna se může hodit.

Na shabbat pouzivame velmi kratke a tenke sviecky. Snad by sa skorej hodili Vam!

118628

7.10.2006 22:45

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

Mirda smirek (zavináč) shaw (tečka) ca 24.?.?.?

Reakce na 118628

>...pouzivame velmi kratke a tenke sviecky. Snad by sa
>skorej hodili Vam!
Ne, nehodily. Mám šestiválec a svíčky Champion. A to není kompatibilní s vaším osmiválcem. Píšete krátké, ale pokud si vzpomínám, viděl jsem ten svícen na fotce i v televizi a pokaždé byly tenké a dlouhé. To by se však dalo přeříznout, ale to už nedělám.
Ivka, já už budu s tou diskuzí tady končit ať nevyprovokujeme editory. I když reakce nejen na článek, ale i na příspěvek je přípustná. Tohle (pod titulkem ziadna masturbacia) má už přes dvacet reakcí a začíná se to podobat na phone-sex, tak ať
nás nevyhodí za dveře. Takže příjemný víkend a naslyšenou někdy jindy a někde jinde.

118643

8.10.2006 16:36

RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Reakce na 118643

>...naslyšenou někdy jindy a někde jinde.

Ok!

>Ivka

Apropos, Ivka. Aby Ste nezostal uplne neosvieteny [smích], tu je mala jazykova exkurzia:

Hebrejcina sa pise, ako semitsky jazyk len v spoluhlaskach. Napr. moje meno Rivka sa pise rvkh - snad to poznate, ze v roznych jazykoch sa obcas zmeni vo vyslovnosti a aj pisomne napr. b na v. To plati specialne pre moje meno [smích]

Takze ja sa volam vlastne Rebeka - hebrejsky rbkh a Rivka je len nieco ako zdrobnelina mena Rebeka.

Vsetko vyjasnene?

118677

5.10.2006 17:56

Wafa Sultan ke karikaturám

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

http://info.pravdaoislamu.cz/index.php/2006/10/05/wafa-sultan-ke-karikaturam/

118437

Příspěvků: 110

02.10. 04:05 svetlo  BIBLE CODE 2
02.10. 09:22 Kevin  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 10:02 Zak  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 14:43 Jaroslav Chvátal  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 16:12 Kevin  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 19:27 Jaroslav Chvátal  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 20:12 Kevin  RE: BIBLE CODE 2
03.10. 09:03 J. H.  RE: BIBLE CODE 2 - bů
03.10. 22:58 vladuna  RE: BIBLE CODE 2
03.10. 11:23 rickover  RE: BIBLE CODE 2
02.10. 04:43 dharma  ja len faktickú pripomienku...
02.10. 07:47 virila  RE: ja len faktickú pripomienku...
02.10. 16:50 dharma  RE: virila
02.10. 07:00 MedaBeda  Kvalitni clanecek
02.10. 07:38 svetlo  co sa stane a co nie ?
02.10. 08:04 Vlastimil Čech  RE: co sa stane a co nie ?
02.10. 09:51 Zak  RE: co sa stane a co nie ?
02.10. 17:08 dharma  RE: zalk
02.10. 18:02 Zak  RE: zalk
02.10. 20:08 dharma  RE: zalk
02.10. 20:40 Zak  RE: zalk
02.10. 20:51 Petr Gejdoš  RE: zalk
02.10. 21:08 dharma  RE: zalk
02.10. 22:13 Zak  RE: zalk
02.10. 23:32 svetlo  moje vysvetlenie
02.10. 10:46 Taras  Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 12:31 Lucas  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 14:29 Dale Coopper  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 15:41 Taras  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 21:00 mrchi  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 22:11 Taras  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 22:56 Antikema  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
03.10. 01:00 seda  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 23:46 Dale Coopper  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 23:30 Jan Šimůnek  Dvě věci:
03.10. 18:33 trodas  RE: Dvě věci:
03.10. 19:09 Vanguard  RE: Dvě věci:
03.10. 18:58 guglik  RE: Dvě věci:
03.10. 23:01 Dale Coopper  RE: Dvě věci:
04.10. 01:22 guglik  RE: Dvě věci:
04.10. 13:59 Dale Coopper  RE: Dvě věci:
04.10. 21:53 google  RE: Dvě věci:
04.10. 22:25 stein55  RE: Dvě věci:
05.10. 02:24 guglik  RE: Dvě věci:
05.10. 11:21 stein55  RE: Dvě věci:
05.10. 11:35 guglik  RE: Dvě věci:
05.10. 01:40 Dale Coopper  RE: Dvě věci:
05.10. 03:38 guglik  RE: Dvě věci:
05.10. 17:18 Dale Coopper  RE: Dvě věci:
05.10. 20:39 guglik  RE: Dvě věci:
05.10. 20:40 guglik  RE: Dvě věci:
03.10. 18:22 Vanguard  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
03.10. 21:30 guglik  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
03.10. 22:21 Dale Coopper  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
04.10. 01:28 guglik  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
03.10. 09:11 J. H.  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
28.12. 12:51 Glum11  RE: Pokud autor ignoruje nebo dezinterpretuje historická fakta,
02.10. 12:07 rivka  Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim
02.10. 17:42 dharma  RE: Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim
02.10. 19:32 r  RE: Nezabudla na Liptov ani na Osvienčim
02.10. 20:52 dharma  RE: r
02.10. 21:02 Petr Gejdoš  RE: r
02.10. 21:16 dharma  RE: r
03.10. 21:17 Had  RE: r
03.10. 22:09 Zak  RE: r
02.10. 21:15 rivka  RE: r
02.10. 22:02 dharma  RE: r
02.10. 23:12 kileros  RE: r
03.10. 12:38 J. H.  RE: r
03.10. 13:30 rivka  RE: r
06.10. 09:00 hugo  RE: r
06.10. 13:01 rivka  RE: r
04.10. 08:09 Zak  RE: r
03.10. 21:51 guglik  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
04.10. 10:08 rivka  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
04.10. 12:34 google  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
04.10. 13:10 rivka  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
05.10. 03:12 Rene Bartosek  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
05.10. 11:30 rivka  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
06.10. 02:47 Rene Bartosek  RE: ale zda sa , ze ste zabudla na Libanon, Gazu, Irak
02.10. 13:53 Baldwin  otázka:
02.10. 14:10 VaclavK  RE: otázka:
02.10. 23:08 trodas  RE: otázka:
04.10. 21:02 rivka  Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
04.10. 21:58 guglik  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
04.10. 23:31 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 02:30 guglik  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 11:40 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 15:02 guglik  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 16:05 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
06.10. 19:57 MedaBeda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 12:04 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 17:45 MedaBeda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 19:31 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
08.10. 16:35 MedaBeda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
08.10. 17:38 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
08.10. 20:28 MedaBeda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 16:25 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
06.10. 12:29 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
06.10. 17:29 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
06.10. 17:56 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 03:01 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 12:07 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 15:34 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 16:51 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 17:55 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 19:17 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
07.10. 22:45 Mirda  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
08.10. 16:36 rivka  RE: Khameini: Pocas ramadanu, ziadna masturbacia!
05.10. 17:56 rivka  Wafa Sultan ke karikaturám

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc září přispělo 89 čtenářů částkou 16 142 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vyšetřování dvou mnichů kvůli zapálení antén 5G21.09.21 16:34 Francie 5

Izraelský lidový výbor – Ještě žádná vakcína nikdy nezpůsobila tolik zranění. Zpráva o nežádoucích účincích vakcín.21.09.21 15:49 Izrael 2

Výzva lékařů a odborníků zabývajících se problematikou nemoci Covid-1921.09.21 15:45 Česká republika 1

Šest válek, které Rusko ostudně prohrává20.09.21 21:43 Rusko 6

Zaočkovaný arcibiskup Babjak sa počas návštevy pápeža nakazil covidom-19. Hovorí sa aj o ďalších menách20.09.21 15:24 Slovensko 1

Jak vypadá elektromobilita v praxi :-)20.09.21 15:21 Česká republika 8

Náhubky u dětí způsobily oslabení imunity a teď se plní ordinace20.09.21 01:35 Česká republika 1

Odsunutý sudeťák potomkem sv. Ludmily - církev opět ukázala, kdo je jejím skutečným spojencem19.09.21 12:00 Česká republika 5

Ópiová akože "epidémia" v USA: Ako vyzerá jedna ulica vo Philadelphii19.09.21 10:43 USA 0

Očkovaná učitelka nakazila 3 očkované učitele a 60 dětí musí do karantény :-)18.09.21 14:24 Česká republika 3

Izraelští vědci hlásí, že třetí dávka vakcíny může ochránit očkované 12 dnů :-)18.09.21 13:56 Izrael 5

Naprosto šílená propaganda - "Očkovaný prý zemřel kvůli neočkovanému"17.09.21 18:59 USA 1

Zprávu o EU: Hrozí pandemie neočkovaných. Nové centrum pro výměnu citlivých informací. Green Deal...17.09.21 18:58 Evropská unie 0

WHO vydáva nové odporúčania týkajúce sa úpravy ľudského genómu17.09.21 18:24 Evropská unie 1

Odvolali Hanu Lipovskou17.09.21 16:11 Česká republika 7

Diskuze lékařů: Máme málo covidových pacientů. Mohli bychom započítat i uzdravené, aby to bylo děsivější17.09.21 11:38 USA 2

Italové budou moct do práce jen s potvrzením o bezinfekčnosti17.09.21 11:31 Itálie 3

Náhubky dětem! Teď!17.09.21 11:27 USA 1

EU Vyšetřování: Miloš Zeman nešířil Putinovy lži, přiznala BBC. Lži šířila pražská kavárna17.09.21 11:23 Británie 1

Další šílený zákon přijat: Metr a půl od cyklisty15.09.21 18:40 Česká republika 10

Měnové kurzy

USD
21,63 Kč
Euro
25,39 Kč
Libra
29,56 Kč
Kanadský dolar
16,98 Kč
Australský dolar
15,71 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,73 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,49 Kč
100 maď. forintů
7,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,78 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 452,09 Kč
1 unce stříbra
496,11 Kč
Bitcoin
934 463,93 Kč

Poslední aktualizace: 22.9.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 649