Diskuze k článku

Sionofobie

Příspěvků 100

18.9.2006 1:50

Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Jan Čech 69.?.?.?

>Zkuste se zeptat žida ve vašem okolí na historii Izraele a >nachytejte ho při lži.

Tady pozor. Když už toto děláte, tak jedině za přítomnosti jiných nežidů, aby to mělo nějaký účel a otevřelo to jiným oči. Před vaší pravdou a neústupností žid vždy velmi rozčilen uteče. Samozřejmě pak kuje pikle jak vás dostat ze zálohy, s tím už pak musíte počítat a být obezřetný.
Bavit se s Židem o samotě upřímně o těchto věcech nemá absolutně žádnou cenu.
V angličtině je výhodná podobnost slov Prosecution a Persecution. Pokud ve skupině lidí žid řekne jak byli pořád persecuted, tak se můžete naivně zeptat, co že tak špatného pořád dělali, že byli pořád prosecuted!? Tohle žida vždy zcela rozhodí.
Nazapomeňte, že oni nejsou chytřejší než my, ba právě naopak a při každém takovém rozhovoru proti připravenému protivníkovi Žid shoří jak papírový čert. Vždy však vystupujte s naivitou dítěte ať se ptáte jakkoliv vážné otázky. Také když se vás někdo zeptá kolik židů za války zahunulo, vždy odpovězte 60 milionů.
Správnější odpověď je však ta, že nevíte a že ani pořádně nevíte kolik vlastně zahynulo vašich vlastních lidí, Čechů a až toto zjistíte, tak se pak možná budete zajímat o ostatní. Každý se má totiž starat hlavně o své mrtvé.
Žid si je tohoto také však vědom a proto se takovým rozhovorům vyhýbá jak čert kříži a vede propagandu přes sdělovací prostředky, prtože tam se ho nikdo nemůže na nic ptát.

Podívejte se prosím na tyto linky. Přiznávám, že jsem netušil jak tu Palestinu doslova prošpikovali těmi svými osadami.

http://web.amnesty.org/pages/lbn-satellite-eng

http://www.guardian.co.uk/israel/Story/0,,1856587,00.html

116975

18.9.2006 3:11

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 116975

"Tady pozor. Když už toto děláte, tak jedině za přítomnosti jiných nežidů, aby to mělo nějaký účel a otevřelo to jiným oči. Před vaší pravdou a neústupností žid vždy velmi rozčilen uteče. Samozřejmě pak kuje pikle jak vás dostat ze zálohy, s tím už pak musíte počítat a být obezřetný."
----------------------------------------------------------------

Mate s tim osobni zkusenost? Ja mam prave jednoho 'v praci' (doslova). Ponenahlu na nem zacinam pracovat. Myslim, ze si ziskavam jeho duveru. Nicmene souhlasim, ze je to riskantni zalezitost. Muze mi rikat ano, ano a za bukem me bodne (nahlasi me). Nahoda je blbec. [velký smích]

z.a.p

116983

18.9.2006 3:41

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Jan Čech 69.?.?.?

Reakce na 116983

Mám a velmi bohaté. Důvěra se u žida nedá získat v tom našem slova smyslu. Jediné co můžete získat je jeho víra v to, že jste neškodné gojímské hovado, které neumně a hlavně nechtíc přemílá informace z jeho propagandy v jemu nepříjemných souvislostech.
Také je velmi zajímavé pozorovat jak reagují na různé události úplně stejně jako jeden muž a mají stejné názory i odpovědi. Do očí bijícím příkladem bylo 911.
Jednou jsem jednomu židovi obratně řekl, že Hitler byl po fotrovi žid a on ten magor obrátil a říkal, že Hitler za nic nemohl, že to ti jiní. No, v podstatě měl vlastně pravdu. Od jiného žida jsem se zase dozvěděl, že hitler byl hodný modrooký člověk.

116986

18.9.2006 3:48

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 116986

Nelíbí se mi protižidovský tón vašich příspěvků. Ještě jsem to pustil, ale je to na hraně. Berte to jako varování. Příští, podobně laděný příspěvek vám už neprojde.

116987

18.9.2006 4:07

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Jan Čech 69.?.?.?

Reakce na 116987

Když to po všech svých skušenostech shrnu, tak musím konstatovat že Židé jsou vcelku hodní a dobráčtí lidé.

116989

18.9.2006 11:38

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Vlastimil Čech 213.?.?.?

Reakce na 116989

Ne úplně každý Žid je lump.
Ale za kdekterou lumpárnou je nakonec židovina.

A taky: těch prima Židů je vlastně dvakrát víc, než lidí... protože každý zná aspoň dva prima Židy....

Mimochodem o Cigánech a babičkách to platí taky....

117010

19.9.2006 1:47

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 117010

Budme k sobe uprimni...

jsou vsechni Cesi dobri lide? Veeeeelka pauza..... a ticho!
Prave tak je to se Zidy. Prosli svym a kdovi co je jeste ceka.
K rodine mych predku se nejmene jeden Zid zachoval dobre a to je treba pamatovat a ocenit.

z.a.p

117057

18.9.2006 4:15

Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Dobrák 88.?.?.?

Reakce na 116987

Nevím, jak dlouho je nutné některým jedincům vtloukat do hlavy,
že není žid totožný s člověkem, kterého lze nazvat sionistou!
Kolik znáte ve svém okolí židů - lékařů, lékárníků,právníků
a já nevím jakých ještě odborníků, kteří velmi dobře vykonávají
svoji profesi ve prospěch společnosti a ze sionisty nemají nic společného.
Což je to tak těžké pochopit - nebyli všichni Němci u SS
a gestapa. Kolik Němců sedělo za války v koncentráku, jenom proto,že byli představitelé odborů a sociálních demokratů.
Tohoto naprosto blbého černobílého vidění světa se tak mohou
dopouštět akorát tak na fotbalových stadionech - nechci také házet všechny fanoušky fotbalu do jednoho pytle, ale příznivci
fotbalu jsou ve velké míře známy svojí hodně nízkou
duchovní úrovní / Baník a Sparta opravdu v blbství vede /, jenomže se domnívám, že Zvědavce čtou lidé s poněkuď
vyšším IQ a měli by proto jiným způsobem uvažovat a presentovat
svoje názory. Vyjímku zde tvoří snad jenom Kema, který je
nejspíš za svoje provokace placen.

116991

18.9.2006 5:16

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Zosimos 125.?.?.?

Reakce na 116991

Ano, myslim, ze mate pravdu. Byl jsem jiz delsi dobu nachylny povazovat kazdeho Z. za stvuru, ktera je v tajnem spojeni s ostatnimi a snazi se rozlozit vsechny dobre veci vznikle v krestansko-reckem civilizacnim prostoru. Ale pod povrchem meho vedomi se ozyvalo svedomi stale silneji a silneji, protoze proste nektere veci nelze nekterym Z. uprit, ani kdyz clovek chce byt naprostym totalnim antis. Postupne zacinam poznavat a uvedomovat si to, co jsem zatim jen hlasal slovy, totiz ze hranice dobra a zla vede mezi jednotlivci, nikoliv mezi etniky, rasami, nabozenstvimi. Neco primitivniho ve mne se snazi me donutit k diskriminaci cele skupiny, ale hlas svedomi zalozeneho na poznani faktickeho stavu se neda umlcet. Nemuzu proste tvrdit s klidnym (s)vedomim, ze co Z. to dabel. I oni jsou do jiste miry nasimi vytvory (efekt hrdla lahve, viz Bakalar), mnohdy vidi dale a hloubeji, objevuji nove hranice, s velkou odvahou. Muze se nam zdat, ze pusobi koruptivne, a muze to byt v nekt. pripadech pravda. Ale pak tu mame jine, kteri konaji dobre veci, prospesne pro cele lidstvo. Ano, nekteri jsou svemu narodu pro ostudu, holokaustovi prumyslnici a propagandiste, nekriticti obhajovatele izraelskych genocid, ale je tu spousta dalsich, kteri oteviraji lidstvu oci. Konecne Jezis i Pavel z Tarsu byli Z., stejne jako Marx, Darwin, Kubrick, Chomsky, Atzmon atd. A mne proste cestnost nedovoli rict: tito vsichni jsou skudci, kdyz vim, ze byli naopak temi nejlepsimi lidmi, jake lidstvo kdy melo. Jejich dobry vliv je nepopiratelny! Jak muze nekdo tvrdit, ze Z. rozkladaji krestanstvi, kdyz prave ti nejlepsi z nich stali u jeho zrodu!! atd. Z. jsou extremni lide, v dobrem i zlem. Tak jsme si je vyselektovali, tak se take oni vyselektovali svou ideologii. Je treba odsoudit jejich zlo, ale uznat a vychvalit jejich dobro. Jinak nemuzeme zvat sebe sama spravedlivymi.

116992

18.9.2006 12:47

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Jan Čech 69.?.?.?

Reakce na 116992

Tohle co jste napsal, bez toho, abych rozebíral podrobnosti je našinci velmi nebezpečné uvažování, které je v souladu s oficiálním učením za bolševika umocněným oficiální propagandou posledního desetiletí. Bohužel, to asi myslíte upřímně, čehož ušlechtilost by vás měla ctít v očích našinců. Problém je však v tom, že čím více lidé takto uvažují, tím je větší pravděpodobnost, že se nám toto stane osudným aneb takovéto uvažování je nám smrtelně nebezpečné.

117016

18.9.2006 15:20

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117016

Když to po všech svých skušenostech shrnu, tak musím konstatovat že Židé jsou vcelku hodní a dobráčtí lidé.

Ano, pane Jane ! Celý ten jejich "vymakaný" systém je zcela "neslušně" stavěn na tom, že se po nás žádá všeobecná humánní slušnost, aby oni mohli být klidně neslušní. A potom, když někdo uvažuje tak, jak Vy na to tímto reagujete: Tohle co jste napsal, bez toho, abych rozebíral podrobnosti je našinci velmi nebezpečné uvažování..., potom je to skutečně velmi nebezpečné uvažování ! Je to uvažování dobytčete, které se klidně nechá důvěřivě vést na porážku a které si říká, že "..toto přeci není možné !"

Ale je to možné a Bohu žel, oběti na to přijdou vždy, až už nelze nic proti tomu dělat.

Musím Vás ale ubezpečit - tyto konce byly předpovězeny. A budou ty konce jiné, než oni doufají. A mám takový pocit, že již ani oni nevěří, že to dobře pro ně dopadne. Ale snaží se stále o totéž - neví totiž, jak jinak dále. Odvolávají se na "svého boha" a nevšimli si jaksi, že to "skutečný" Bůh je dávno proklel !!

117028

19.9.2006 4:11

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 117028

Pri vsi ucte pane Gejdos s timhle stylem uvazovani, nedosahneme vice nez, ze vnitrni opozici Zidu bude vice pritlacena a svazana se sionisty. Rekl bych, ze je velmi dulezite rozlisovat mezi sionisty a Zidy!!

117069

19.9.2006 15:08

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Petr Gejdoš 83.?.?.?

Reakce na 117069

Při vší úctě ... si myslím, že je třeba "mít oči otevřené" a nejen však to, ale taky "se dívat !" A co vidím, to vidím. Myslím, že mě není nutno nabádat, abych uvážil, že ve statisticky dostatečně velké a jakkoliv náhodně vybrané skupině lidí, nejen židů tedy, se najdou lidé všech možných "kvalit". To jsem přece nepopřel tím, co jsem napsal ani omylem.

Na druhou stranu, ten, kdo se dívá a vidí a nic v případě nepravosti proti nečiní - není náhodou alespoň jistou mírou vinen taky ? Jak podrobnou musím mít "nutnou míru rozlišování", abych mohl selektovat dobré a špatné v té skupině lidí, o které mluvíme ?

Stačí kupříkladu, že někdo z nich proti sionismu protestuje ? Kolik takových je ? Nebo stačí, když se ostentativně neúčastní jejich vydřidušského postoje vůči zbytku světa ? A kolik je takových ??? Nebo vůbec - uveďte nějaký nesporný případ příslušníka oné skupiny lidí, kteří z příslušnosti k této nemají výhody - takový by totiž býval byl úcty hoden. Ale jinak ? Jak moc se musím kupříkladu já starat a namáhat s rozlišováním v tomto světě, kde vidím spíše případy potvrzující můj tedy takto veskrze odmítavý postoj ?

Čili - mnoha slovy jsem řekl něco na způsob, že jsem Vám nyní jaksi příliš neporozuměl...

117092

20.9.2006 3:05

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 117092

Vite, kdyz nejaky ismus tvrde ruky, krici mame mandat. Malokdy za nim stoji aspon pulka naroda. Kolik mela strana clenu jeste v lete 1989? Myslite, ze v letech 1968-1989 meli treba komuniste skutecnou podporu naroda? Presto prvomajove a jine pruvody meli masovou ucast. To je to, co jsem chtel rict. Pokud jde o antisionisty mezi zidy, tak jsou to urcite Charedim, ti dokonce ignoruji Izrael a ten se tvari jako, ze nic. I kdyz postoje mezi charedim se postupne "sionizuji". Jinak nemam tuseni, jak velka je nazorova opozice. V kazdem pripade dcera Olmerta nazvala Halutze verejne na demonstraci vrahem. Tezko rict, kolik je Finkelsteinu, Makowu, Chomskych. V kazdem pripade pokud se dusledne nenaucime rozlisovat mezi sionisty a Zidy, bude jich cim dal mene. Pud sebezachovy totiz mame vsichni.

117139

21.9.2006 20:46

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 117139

Pane Bartosek, pisete:...presto prvomajove a jine pruvody meli masovou ucast...
A kolikpak asi lidi do toho prvomajoveho pruvodu slo dobrovolne?
Mozna tak par opravdu "zazranych" komunistu, pak pioniri (s rudymi satkami) a ostatni lide tam sli "dobrovolne-povinne".
Hned po prvomajovem proslovu se kazdy snazil "zdejchnout".
Kdyz byla zima(nekdy i snezilo), tak si lide do pruvodu vzali do kapsy "placatici" s rumem, aby se zahrali.
Vim to jen z vypravovani, protoze jsem se nikdy zadneho pruvodu nezucastnil. Moji rodice tam nechodili a tak nas k tomu take nikdo "nenutil". Za coz jsem jim byl vdecny.
Je pravda, ze do pruvodu jsme nekdy jako deti chodit museli(bylo to povinne), kdyz se slo treba se skolou pokladat vence k "padlym ruskym vojakum" na mistni hrbitov. S tim jsem se jakz takz "smiril".

117287

22.9.2006 2:29

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 117287

Presne to jsem mel na mysli ohledne tech nepovinne povinnych pruvodu. Myslel jsem, ze to bylo z kontextu srozumitelne, ale mozna ne. Tak ted uz to je vysvetleno. [mrknutí jedním okem]

117317

18.9.2006 9:15

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

bogy 217.?.?.?

Reakce na 116991

Medzi semitov patri aj arabske etnikum. Aj kanaanci. Pojem antisemitizmus je preto zly pojem.

117002

18.9.2006 11:42

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 116991

Nevím, jak dlouho je nutné některým jedincům vtloukat do hlavy,
že není žid totožný s člověkem, kterého lze nazvat sionistou!
---------------------------------------------------------------
To máte pravdu, ale každý žid - nesionista, se s chutí zapojí a využije židovský klientelismus.
A co je horší....?

117011

19.9.2006 1:49

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 116991

Velmi spravne Dobraku!

Bezvyhradne souhlasim. z.a.p [smích]

117058

19.9.2006 2:09

RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117058

Přidávám svůj podpis.

117062

19.9.2006 11:30

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

guglik 84.?.?.?

Reakce na 117058

no neviem preco, by prave "vulgarni antisemitizmus", mal byt tym najväcsim svinstvom?
podla mna, to je take celkom obycajne svinstvo, ako ked magyaroni finguju tzv. protimagyaronske utoky na Slovensku a potom pistia po celom svete o nepravostiach pachanych proti nim, ako krysy.
http://www.blisty.cz/2006/9/19/art30335.html

zhodou okolnosti, som sa pred nedavnom, na tomto fore vyjadril, ze potomkovia hunov, ktori prisli do Europy v 10 storoci na malych konikoch a akosi z nej zabudli odist, pouzivaju stejne metody, ako samovyvoleni potomkovia chazarov.
vid priklady, primitivne fingovanych antisemitskych utokov, popisanych aj na Zvedavcovi.

vid clanok:
My vás tím antisemitismem utlučeme, i kdybychom si ho měli sami ...
http://www.zvedavec.org/zpravySQL.php?clanek_id=897

vo vsetkych tychto pripadoch, preukazali samovyvolenci, ktori sa "samoprepadli", neuveritelnu davku debility, ale ani to im nebrani, sa nadalej povazovat za nadradenu rasu.

dalsim narodom, ktory sa rad uchyluje k takymto svinskym akciam, su nasi pristahovalci z Indie, ktori od nas pozaduju, aby sme im hovorili ludia (romales) a oni nas za to nazyvaju neludmi, (nix romales).
teraz napriklad uspesne pistia pred UNO o teroristickom sterilizovani vykonnych ciganskych masin na rodenie, zo strany ceskych lekarov, ktore im zabranilo obstastnit Cesku krajinu dalsimi zopar dementmi, ktore by mohli mat napriklad so svojim otcom alebo bratom.

vsetky, tieto do Europy nepatriace, etnika mi pripadaju, ze trpia syndromom potreby zvysenej pozornosti a maju svindel geneticky zakodovany.

vymyslia si pripady o neuveritelnych utrpeniach, pachanych na nich, ciste z ludskej zloby (oni su vzdy nevinni, cisti, vid Stein55) a potom este prinutia blbych gojov nielen odskodnovat, ale aj oslavovat co rok tie ich holohoaxy, veprince a ine chymery a zo zakona na ne verit.
a ked je toho antisemitizmu, anticiganizmu, rasizmu malo, tak sa halt prepadnu sami, aby bola pozornost znova obratena na nich.

takze este raz. vulgarny antisemitizmus je mozno semanticka blbost, ale urcite nie najväcsim svinstvom.
len tak z rukava vam vysukam ovela väcsie svinstva, ktore sa deju na tomto svete, vzdy stoja v pozadi zidia a nejedna su o semanticke zalezitosti, ktore by mohli urazit nieciju dusu, ale o vrazdenie.

-Libanon, vrazdenie malych deti bombami z lietadiel, ktore im dodali us-americania, ktori ako narod, nesu spoluzodpovednost za tie svinstva, ci uz sa to p. Sodkovi paci alebo nie.

-zidovska genocida palestinskeho narody trvajuca uz 50 rokov za podpory us - americanov

-zidobolsewisticke masove vrazdenie v CCCP

zido-usacke vrazdenie v Afghanistane a Iraku

to su pre mna svinstva.
tie maju smrnc a rozsah a ukazuju pohrdanie ludskym zivotom o akom sa nekrutia ani filmy v Hollywoode.

a ludia, ktori budu vyhlasovat, ze vulgarny antisemitizmus je najväcsie svinstvo a opominaju svinstva, ktore su radovo omnoho horsie, trpia podla mna syndromom prepusteneho otroka, ktory by rad este raz zazil trochu priazne od svojho byvaleho otrokara.

117079

19.9.2006 13:19

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

stein55 84.?.?.?

Reakce na 117079

@guglik

kazde rano, kratko po vychode slnka idem bosy do zahrady, v ruke mam velky pohar kavy. citim chlad travy, pocuvam vtacikov, sadnem si pod strom a usulam si prvu cigaretu. macka ma objavi a diva sa na mna, ako na otvarac konzerv a "unavuje". pozeram sa chvilku okolo seba a vsimam si, ze tie kriky zase o nieco narastli. prijemny vanok od mora prinesie typicku vonu. mam dojem, ze je vsetko v pohode, citim sa dobre. idem pracovat.

zdvihnem pc, prebehnem rutinovane x_spamov, odpoviem na par emailov. zakaznici pridu pozdejsie, takze casu dost. idem do diverznych forumov.

ok - pristavam aj v zvedavcovi, a co vidim ? vela jedincov, ktori sa zaoberaju od konspiracnych teorii, az po svetovladu zidov! ludia zobudte sa a skuste konecne zit!

ja tu vidim kopu ludi, ktori stoja na mieste, ako keby mali jednu nohu priklincovanu a tocia sa len v kruhu! v kruhu a stale rychlejsie a rychlejsie....

idem si dat x_tu kavu.

stein55

p.s.: vulgarny antisemitizmus, alebo nevulgarny sa mna nedotyka ani len marginalne - ale je zrejme pre väscinu ctennych citatelov zvedavca ich denna pliaga!

117084

19.9.2006 16:18

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

guglik 84.?.?.?

Reakce na 117084

prvykrat sa s vami zhodnem p. stein55. to s tou kavou, mackou a antisemitizmom.

ani mna sa vulgarny antisemitizmus netyka viac ako vas, ba dovolim si povedat, ze dokonca este menej.

mna len serie, ked niekto verejne trepe hluposti, ako napriklad, ze vulgarny antisemitizmus je najväcsie svinstvo v spolocnosti.

ja poznam ovela väcsie svinstva.
hore som napisal ktore....

a strasne ma serie, ked sa nejaky narod, ktory sa normalne miesa po celom svete do kazdeho hovna a honosi sa titulom "najhumanejsi", "vyvoleny", "prinos ludstva", atd..,
da zbombardovat civilistov zakazanymi kazetovymi bombami a aj inac sa chova ako besna svina (Palestina) a vyjde z toho beztrestne! [naštvaný]

eto vsjo!

117095

19.9.2006 16:37

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

Miroslav Yamato 62.?.?.?

Reakce na 117095

No a co je naprosto neuvěřitelné, že se já snad vůbec poprvé shodnu s googlem/guglikem. S těmi kazetovými bombami to totiž Israel vysloveně posral...ostatně to nemalá část přiznává (hlavně vojáků, zajímavé) jako katastrofalní chybu a mluví o tom jako o "šíleném a hrůzném" činu. a to zcela oprávněně!

117096

19.9.2006 18:06

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

stein55 84.?.?.?

Reakce na 117095

@guglik

>da zbombardovat civilistov zakazanymi kazetovymi bombami..[snip]..a vyjde z toho beztrestne! [naštvaný]

ziadny strach; v izraeli sa o tom verejne debatuje a takisto to bude verejne riesene -> http://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-3305802,00.html

stein55

117104

20.9.2006 3:14

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 117104

Mno, to jsem opravdu zvedav, kdo je za to zodpovedny a jak to bude vyresene?

117140

19.9.2006 19:46

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

Aja 24.?.?.?

Reakce na 117095

Wow, ted mam dojem, ze vy dva (google a stein55), byste se mohli i v Bavorsku klidne sejit, meli byste si co rict a netloukli byste se po hlave....a kdyz, tak jenom malo [smích]

117113

19.9.2006 22:31

RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus

kileros 88.?.?.?

Reakce na 117084

to stejn55

blahopreji a tise zavidim ja po ranu stihnu tak maximalne starbuck nebo dunkin´ (dle fronty) a kdyz je nouze nejvyssi benzinka ji utisi [cool]

117121

18.9.2006 12:25

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Agent Smith 62.?.?.?

Reakce na 116987

Prej nelíbí se mi protižidocský tón [chechtot] Zrovna pod takovým článkem. To si děláte prdel?

117013

18.9.2006 18:35

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

GeparSan 85.?.?.?

Reakce na 117013

to bola len taka prca ... alebo je nam iluminati blizsie za chrbtom ako si dokazeme predstavit ? ... kazdopadne to nebolo vhodne ani tej reakcie, ani reakcie na ten clanok a uz vobec nie pri zohladneni zamerania tohto webu

117039

18.9.2006 20:34

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Kevin 84.?.?.?

Reakce na 116987

A safra. Takze pan editor uz mel taky navstevu Muzu v Cernem... Posledni dobou se tady cokoli ostrejsiho prestava tolerovat. Pokud se clovek podiva na archiv, tak pan editor hodne ubral asi tak pred rokem - rokem a pul. Z jisteho pohledu to chapu. Na rozdil od nas je tady pan Stwora zapsan pod svym plnym jmenem a nemuze se skryt za 8 proxyserveru. A tak podobne jako nekteri dalsi majitele podobnych webu dostal nabidku kterou nelze odmitnout... [zmaten]

117043

18.9.2006 20:54

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 117043

[velký smích] Ne, Kevine, to se mýlíte. Nedostal jsem žádnou návštěvu mužů v černém a žádnou nabídku. Pouze se snažím o určitou objektivitu. Chci, aby Zvědavec zůstal jakž takž neutrální a nebyl zařazován mezi ultra- ať na tu, či onu stranu. Snažím se publikovat objektivní články proti sionistům a odhalovat jejich filosofii a praktiky, protože to by měla dělat i masmédia, ale z různých důvodů v tom selhávají.

Bohužel ale přitom vzniká něco jako "přidružená výroba". Lákáme skupinu skutečně fanatických židobijců, kteří si myslí, že tady najdou platformu pro svou nenávist. Nechci jim poskytnout půdu, protože sám ty názory nezastávám.

Kaminkski je hodně ostrý a nebere si servítky, ale není v tom nenávist jaksi od přirození. Což se o mnoha zdejších disutujících říct nedá.

117044

19.9.2006 16:15

sioniste tvori kolik % zidu? 5% v 1920? 85% nyni?

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 117044

Problem chapu, a take chapu, ze lidi si neuvedomuji ze vsichni zide nejsou sioniste. Na jejich obranu je treba ovsem dodat, ze pocet radikalnich sionistu velmi stoupa, coz je zprava spatna - zacina jich byt tolik, ze jsou stale videt jen "oni" a tak je casto pausalne odsuzovano cele zidovske etnikum, ac si to mnozi nezaslouzi...

117094

19.9.2006 18:24

RE: mr. stwora

GeparSan 85.?.?.?

Reakce na 117044

to je nejaky novy terminus-technicus 'zidobijec' ? co alebo koho to oznacuje ? nie ste aj vy sam pan stwora a vecsina tu pritomnych prispievatelov takzvani zidobojci ( ked si ja sam pod tymto slovom predstavim odporcu politiky sionizmu ) ... aspon, ze je tento cirkus takzvanych regurelnych postojov k politickemu dianiu vo svete vyvazovany vydrziavanim si ludi, ktori za kazdu bezbozne bezhranicnu cenu obhajuju politiku sionizmu a vecsinou len posluzia ako dovod na vyjadrenie sa ludi, ktori stoja na druhej strane barigady - niekto by si mohol mysliet ( aj ked dufam, ze to nie je pravda a bodaj by takychto ludi bolo viac, ked uz sa snazite o tu 'takzvanu' rovnovahu ), ze je cely tento web len divadlom, v ktorej hlavnu ulohu hra zopar ciernych koni a sestkrat tolko bielych baranov

117106

18.9.2006 16:44

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Vader 83.?.?.?

Reakce na 116986

Hmm, vzdělaný Čechu, věř mi že hebrejsky umím, ale slova "gojímské" nebo "gojímové" jsem poprvé četl až u tebe a tzv. "Protokolů". Osobně mám s lidmi jako ty tu zkušenost, že neznají vlastní historii, natož aby si dokázali získat a ověřit fakta národů jiných.

117029

19.9.2006 1:42

RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 116986

Take jsem jiz meho pritele

s Adou natuk. Vedel o jeho castecne zidovskem puvodu, ale nevedel podrobnosti. Pak jsem mu jeste naznacil, ze ne vse bylo s A.H. a Nemci jak se oseobecne rika (pise). Se zajmem naslouchal. Nakonec jsem mu rekl, ze se ma zato, ze Zide si (pred nacisty) vedli v Nemecku dobre a ze si to zkazili tim, ze vyjednavali za I.s.v. patajmu s nepritelem - Anglii. Prijal to bez protestu. Vypada na rozumneho cloveka. Asi je to vyjimka. Anebo mozna moje schopnost vest nestrannou diskuzi. Rozhodne jsem ho nijak 'nekemoval'. [velký smích]

z.a.p

117056

18.9.2006 1:50

Zatím ticho před bouří.

Dobrák 88.?.?.?

Je problém se nějak komplexněji vyjadřovat k článku,
jehož každá věta je jasná, úderná a burcující.
Já jenom již delší dobu pozorně sleduji média v Česku
a mohu říci velmi zajímavou věc.
Když se nic neděje máme každý den "židů" v rádiu a televizi
od rána do večera plno.
Abych byl zcela spravedlivý - židů, tj. obyvatel židovského
vyznání je řádově několik desítek tisíc - neznám úplně přesné číslo, takže , když by měla fungovat pluralita vysílání a mělo
by být vysílání rozděleno spravedlivě podle početnosti, mělo
by se o židech vysílat několik minut za měsíc.Přesně podle
počtu - tak ukládá reglement Rady pro rozhlasové vysílání.
Zde je jasně takový řád porušen a židé jsou výrazně preferováni,
asi tak jako kdyby jich bylo v republice půl milionu a možná podle četnosti vysílacího času, ještě více!
Takže dochází k záporné diskriminaci dalších menšin.
Jsem pro férovou a jasnou politiku,ale zde jsou porušovány základní principy a to ještě jsme všichni v Česku nuceni
si takovou propagandu povinně zaplatit. Poplatky za rozhlas
a televizi jsou povinné a pod sankcí pokut za neplacení!
V okamžiku kdy páni židé nebo američané něco "proserou" -
prohraná válka v Iráku - teď rozbitý Libanon na mraky -
začne se chovat Český veřejnoprávní rozhlas a televize,
jako kdyby žádný Izrael ani nebyl.
Neuslyšíte o židech ani zmínku.Úplně se musím smát ,jak
přesně jejich vnitřní direktivy fungujou.
Když se přestane o židech vysílat , udělali někde ve světě
průser nebo dostali trochu přes držku a na čas si přestanou
vyskakovat, přesně se to projeví na vysílacím schématu.
Z takového úkazu je jasně vidět, jak mají média pod kontrolou.
Sionisté se však začínají přepočítávat
Čeho se bojím, bude nekontrolovaný výbuch protižidovských
nálad ve společnosti a s tím opět budou postiženi lidé, židé,
kteří nemají ze sionismem, co společného.
Třeba v Polsku je rozhlasová a velmi poslouchaná katolická
rozhlasová stanice Maria, která bez okolků, všechny takové
informace o židech zveřejňuje.
Bohužel už dochází k antisemitským reakcím a vláda Polska
bude mít co vysvětlovat.
Nacionalismum není dobrým rádcem, při řešení těchto problémů
a v Polsku jsou nacionalisté ve vládě a na vzestupu.
Bude velikým světovým problémem se s touto postupující rakovinou sionismu s demokratickým nadhledem vypořádat a neupadnout do opačného exktrému, kdy budou všichni židé házeni do jednoho pytle a poznovu na základě vyznání, či rasové příslušnosti,
pronásledováni, jako se dnes často děje muslimům.
Všichni mají mít stejná práva a pokuď se společnost nepoučí
a nebude ke všem spravedlivá, máme na dlouhodobé problémy zaděláno a bohužel škody budou daleko větší, než když budeme
preventivně regulovat sionismus a jiné projevy nesnášenlivosti.
V bibli stojí: Kdo se povy...Kráceno (Editor)

116976

18.9.2006 1:52

Ticho před bouří - pokračování

Dobrák 88.?.?.?

Pokračování -
V bibli stojí: Kdo se povyšuje, bude ponížen.
Nepřeji nikomu nic zlého,ale páni sionisté si hodně koledují
o přes držku a myslím, že na ni brzo dostanou.
Svět není blbý a američané si nenechají dlouho srát na hlavu.

116977

18.9.2006 3:12

Technická

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Měl by se opravit titulek na Sionofobie, při spatření Sinofobie jsem měl dojem, že i někdo jiný než já se domnívá, že by nám víc než miliardová, expandující a stále ještě rudá Čína mohla časem způsobit problémy třeba ještě větší než ti imaginární "náckové" nebo teroristi.
P.S. Kadáfí nespáchal Lockerbie ? Tak proč se k tomu přiznává, aby ho vynechali z "války proti terorismu" ?

116984

18.9.2006 3:18

RE: Technická

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 116984

>Měl by se opravit titulek na Sionofobie...

Udělal jsem to.

116985

18.9.2006 4:04

Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

ctete zde:
http://www.opposingdigits.com/forums/viewtopic.php?t=2660&highlight=birdman+makow
------------------------------------------------------------

Pro priblizeni neaglickemu ctenari:
pan Birdman rika ze za vsim zlem stoji jen a jen Zid a nikdo jiny. Pan Makow (sam autenticky Zid) rika, ze 'urciti Zide' jsou v tom take, ale hlavne 'iluminati' (vybrani zednari) tedy i ne-Zide a 'ustredni bankeri' (central bankers) . Tak si vyberte, cemu chcete verit.

A pak ctete zpravu, ze patricne vyskoleny a vysveceny americky 'lama' (budhisticky arcibiskup) Jeffrey Miller puvodne z Brooklynu (take autenticky Zid!) prednasi, skoli a vychovava americke 'budhisty' s plnym pozehnanim Jeho Svatosti Dalajlamy z Tibetu. At bodnete, kde bodnete, vsude do mekkeho... nebylo to uz tak s komunismem a mnoha jinymi -ismy? [oči v sloup]

z.a.p

116988

19.9.2006 3:10

RE: Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi

Clevinger 84.?.?.?

Reakce na 116988

>A pak ctete zpravu, ze patricne vyskoleny a vysveceny americky 'lama' (budhisticky arcibiskup) Jeffrey Miller puvodne z Brooklynu (take autenticky Zid!) prednasi, skoli a vychovava americke 'budhisty' s plnym pozehnanim Jeho Svatosti Dalajlamy z Tibetu<

Kdyby většina židů přešla k buddhistům jako Jeffrey Miller mnoho problémů na tomto Světě by to vyřešilo.

117064

20.9.2006 1:13

RE: Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 70.?.?.?

Reakce na 117064

Asi mate pravdu,

ovsem je tu riziko, ze i toto pouziji k jejich ustredni zio-doktrine. Buddhismus v odlehcene zapadni podobe se ted hodne 'nosi'.

z.a.p

117132

18.9.2006 8:35

Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Všetci Židia nie sú svinskí konglomeráti, všetci Židia nie sú posadnutí myšlienkou vládnuť nad svetom, všetci Židia nie sú posadnutí tézou, že sú vyvolení, a všetky ostatné rasy a národy sú plebs. Veď sám Izeal má problémy so svojím obyvateľstvom - pokiaľ je mi známe, ortodoxní Židia kategoricky odmietajú akékoľvek násilie a nie sú ochotní sa ho zúčastniť za žiadnych okolností. V podstate rovnako ako každý človek, ktorý sa neriadi Chamurapiho zákonníkom. Ostatne - Izreal má prvadu v jednom. Boli vyvoleným národom. Ale to malo svoje podmienky. Židia mali od Mojžíša zakázané sa usadiť na nejakom konkrétnom mieste - mali putovať po svete a zaradiť sa medzi ostatné národy sveta. Ale porušili to. A následky máme pred očami.
Pre informáciu - jeho svätosť Dalajlama je posledným z Dalajlamov. Sám to vie, sám to povedal. Jeho funcia duchovného a zároveň svetského vodcu Tibetu už nemá zmysel. Pápež Benedikt je rovnako posledným pápežom. Kto verí Nostradamovi - dočíta sa to, kto neverí, nech počká a ono sa to ukáže samo. Posledný pápež, ako písal M. Nostradamus - bude čierny. A podľa toho, čo táto nemecká hlava Vatikánu vyhlasuje po svete - aj je. Kto neverí, nech počká a ono sa to ukáže samo.
A pointa?
Amerika de facto patrí Židom. Amerika je po uši zadlžená a musela si nájsť kamaráta, ktorý jej pomôže sa z toho vyhrabať.
Ale je tu jeden problém - americká vláda to urobila dobrovoľne. Bola ochotná dopustiť sa rovnako ako Izreal tých najhnusnejší zločinov, podvodov, manipulácie...
Ovšem - stojí tu medzi riadkami jedna otázka: veľkí kamaráti Bush a Olmert sú obaja nevyspytateľní. Rovnako nevyspytateľné sú ich reakcie. A čo sa stane, ak jeden z kamarátov nebude ochotný ustúpiť?
Všetci Židia rozhodne nie sú žiadne sionistické svine, väčšina z nich sú normálni obyvatelia tohto štátu - rovnako ako ostatní ľudia na svete...zlo, nenávisť a nadradenosť nie je charakteristika žiadneho štátu - ale vždy len jednotlivcov, ktorí
sú ochotní na seba tento otrasný klam prijať. A že sa ich nájde dosť?...raz im to snáď dôjde, že sa z nich stali vrahovia a zločinci pre záujmy ľudí, ktorým na nich vôbec nezáleží a ich slovo je hodné veľké H....

116996

18.9.2006 9:11

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 116996

> Izreal má prvadu v jednom. Boli vyvoleným národom.
Ta "napapanost" neprameni z vyvolenosti, ale ze samovyvolenosti.
Nebyli ale ani prvni a snad nebudou ani posledni samovyvoleni.
Dinosauri, ikdyz toto je trochu z jineho soudku, taky dostali po slapkach od Matky Prirody [mrknutí jedním okem]

117001

18.9.2006 9:47

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117001

K dinosaurom sa vyjadrovať nebudem...

Ale Židia neboli samovyvolení, oni boli vyvolení. Mojžíš vyviedol vtedy podriadený národ - Židov - z otroctva v Egypte. A pre zaujímavosť - Mojžíš bol tzv. posledným egyptským zasvätencom, čo znamená, že v sebe niesol silu a znalosti samých egyptských veľkňazov. De facto ním tieto znalosti skončili. Mojžíš viedol národ vyvolený - ale tento národ to pokašlal už na začiatku, ešte počas Mojžíšovho života. Ako je známe, keď Môjžíš hovoril s bohom - nech to nazve každý tak ako to pochopí - jeho národ vyvolený si zatiaľ stihol vytvoriť ono Zlaté teľa. Keď sa Mojžíš vrátil z hory, rozzúrilo ho to tak, že rozmlátil kamenné dosky s desiatimi prikázaniami. A pred svojou smrťou zničil svoju palicu a rovnako aj tzv. Archu, pretože nechcel, aby sa dostala do rúk národa, ktorý viedol, pretože už vtedy videl, že nikto z nich nemá v sebe morálnu silu nevyužívať moc v mene zla a krvi...a už tu kdesi národ vyvolený skončil. Jeho trvanie bolo krátke. A z toho všetkého pochádza bludné presvedčenie dnešnej "nadradenosti" istých odporných jedincov.

Nikomu nekážem, aby veril tomu, čo píšem. Každý má vlastnú hlavu, tak nech si závery urobí každý sám a zostane objektívny sám voči sebe. [smích]

117003

18.9.2006 10:15

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117003

>Ale Židia neboli samovyvolení, oni boli vyvolení....
>Mojžíš bol tzv. posledným egyptským zasvätencom....
bingo! [smích]
Pred Mojzisem za Mojzisem,....blabla
Toto neni zadny dukaz o nejake vyvolenosti, ale jasny dukaz o samovyvolenosti
A ze dostal od Egyptanu do vinku to, cemu by se dalo rikat zaklad uceni kabbaly,...no a co?
Zadna vyvolenost. V te dobe na uzemi dnesni Jizni Ameriky ovladani mysli bylo jeste dal, jen nebylo zneuzito tak, jak to udelali nekteri "samovyvolenci".
A zase volam ty, kteri vi mnohem vic,aby prispeli.


V [cool]

117004

18.9.2006 11:07

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117004

V poriadku, pán Sodek. Ja Vám Vaše názory neberiem a ani Vás neurážam.

Pred Mojžišom, za Mojžišom - blababla?

Tým ste dali najavo, že nie ste príliš tolerantný.
Ja som na koniec svojho príspevku napísala, že nikoho nenútim, aby tomu veril, a aby si každý urobil svoj úsudok sám. Ale dehonestovať a úrážať vieru človeka, pán Sodek a hovoriť tomu blabla, prepáčte, to je silné kafe a Vaša reakcia je pre mňa nepochopiteľná. Ja Vám Váš názor nevyvraciam a akceptujem ho. Je to Vaša osobná vec. Ale prosím, buďte taký láskavý a neurážajte zase môj názor a moje presvedčenie.
A propos...volajte pokojne po tých, ktorí o tomto vedia viac - chceli ste tým hádam povedať, že voláte po tých, ktorí sú bližší Vašemu presvedčeniu, nie?
A čo sa týka vyvolenosti, pán Sodek - snáď viete o tom, že sa hovorí v symboloch, pán Sodek. Je to reč SYMBOLOV, pane.

Ja sa Vám porúčam a prajem všetko dobré.

[smích]

117006

18.9.2006 13:13

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117006

to: kagjupa
> Ja Vám Vaše názory neberiem a ani Vás neurážam.
Ja zase verim v Matku Prirodu a dukazy o existenci jsou vsude kolem nas. Samovyvolenost je pouze nastroj k tomu, aby goy drzel hubu a krok. Az budete zit v pokore a toleranci s okolim, tak pak budu akceptovat to, ze jste i nam rovni, ale nikdy nebudu akceptovat, ze mam sehnout hrbet jen kvuli tomu, ze nejsem jeden z vas.Coz vase uceni kaze a na tom taky stoji.Timto vy urazite zbytek lidskeho pokoleni ( nakonec i meho boha - Matku Prirodu ).
Verte si cemu chcete, ale hlavne si udelejte poradek ve svych radach, stejne jako muslimove, ci krestane. Hodne spinavcu se schovava za judaismus, stejne jako za ostatni zprofanovane viry v boha.
Svym zpusobem hresime vsichni a Matce Prirode davame poradne zabrat. Kde je ta vase vyvolenost, ten respekt k tomu, co vas zivi, dava napit. Na zachod chodite stejne jako my. Proc nemate nejaky ten supervyvoleny zachod jen sami pro sebe? Ano, mate "kosher jidlo", ale ten vykal vypada uplne stejne jako ten od goyim. Cim jste lepsi? Cim jste horsi, to uz my, goyim, dobre vime. Nas za lidi nepocitate. Pouze jen tehdy, kdyz zradime sveho boha a konvertujeme k tomu vasemu. Sorry,... no me gusta, mujer.
>>Pred Mojžišom, za Mojžišom - blababla?
>Tým ste dali najavo, že nie ste príliš tolerantný.
Pred chytrejsimi Indiany, i po nich, pred Kristem, po Kristu, pred Mohamedem, i potom....pred vznikem Zeme i po zaniku.....blablabla
chapete?
>Ale dehonestovať a úrážať vieru človeka, pán Sodek a
>hovoriť tomu blabla, prepáčte, to je silné kafe a Vaša
>reakcia je pre mňa nepochopiteľná.
Mily nicku, rodu zenskeho
Za posledni dva roky a neco jsem si na Zvedavci nevyslouzil konturu nejakeho urazece viry, nebo lidstva, jako takoveho. Kdyz to reknu slusne, tak me jen sere ta vase napapanost a ponizovani ostatnich. Tu samovyvolenost , ci hehvyvolenostheh si strcte nekam.Varuji pred Zlou dusi, jako takovou, ktera dokaze zabit nevinneho.
Bojuji pro klidnejsi zivot mych synu, od kterych cekam, ze se podridi Matce Prirode lepe nez jejich rodice, tot vse.
>Ja Vám Váš názor nevyvraciam a akceptujem ho.
Vy akceptujete nazory nejakych goyim? To byste musela byt jednou z nas, ale z vaseho prispevku to vypada tak, ze nejste. Tak jak teda, damo?
pokracovani.....

117017

18.9.2006 13:18

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117006

pokracovani....
>prosím, buďte taký láskavý a neurážajte zase môj názor a moje presvedčenie.
Pokud Vas ma obrana meho nazoru urazi,....nic proti tomu nenadelam. V prvni rade jsou to me deti a jejich budoucnost, o ktere se staram.
>voláte po tých, ktorí sú bližší Vašemu presvedčeniu, nie?
No to se uplne mylite.
Volam ty, kteri vedi vice o uceni starsi nez to egyptske a pozdejsi uceni kabbaly. Volam ty, kteri nam vsem trochu vice otevrou oci.
Dvacet tisic let zili obyvatele Jizni, Stredni i Severni Ameriky v temer dokonale harmonii s Matkou Prirodou. Ta nova uceni jim nesahaji ani po kotniky. Chcete o tom polemizovat? Najdete si chytrejsiho, nez nejaky Sodek-Idealista.
>A čo sa týka vyvolenosti, pán Sodek - snáď viete o tom, že
>sa hovorí v symboloch, pán Sodek. Je to reč SYMBOLOV, pane.
Symboly byly zneuzity k potlaceni prav a svodody milionu lidi. Az nebudou symboly potrisneny krvi deti, zabitych z duvodu nenazranosti,pak tomu treba budu chtit i verit.Prozatim prohravate jak vy, tak muslimove, tak krestane a vlastne i my ostatni.
Jedeme z kopce dolu a na te ceste nemam zajem, abych poslouchal o nejake vyvolenosti. Pokud jste vyvoleni, tak nac cekate? Chcete chranit jen sami sebe a par goyim-otroku? To si strcte nekam, damo.
>Ja sa Vám porúčam a prajem všetko dobré.
Aby Vam to jednou nekdo z vasich rad nevycetl,
že sa porúčate dajakému goyovi.

V[cool]
world peace

117019

19.9.2006 8:35

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 117019

Správně pane Sodku, a já bych k tomu všemu ještě dodala, že pokud celé lidstvo pochází z Adama a Evy- pak všichni jejich potomci jsou si rovni, nikdo z nich není vyvolený. A pokud lidstvo pochází z opice- pak jsme si taky všichni rovni, žádná opice přetrvávající v nás si není rovnější, či vyvolenější, protože to jistě nebylo záměrem Matky přírody, která ty opice stvořila. Před monoteistickými náboženstvími existovala pohanská božstva vzývající Matku přírodu- až pak si lidé vymysleli jediného boha. I Židé ukradli všechny předešlé pohanské symboly, překroutili je a vytvořili judaismus. Čili pro mě je směrodatná PŘEDEŠLÁ pravda, ne až ta vylhaná a pokroucená lež, kterou si vymysleli Židi.

Jistě mi nebude nikdo tvrdit, že vyvolenost lidí spočívá v tom, že čím je kdo bohatší, tím je Bohem vyvolenější. Protože každý musí vidět to pravidlo- že by mohl být kdokoliv Bohem vyvoleným jak chtěl- ale pokud nemá velký majetek, tak by si se svými názory nikde ani neškrtl. Byl by jak ubohý bezdomovec a mohl by si své nesmysly o své vyvolenosti vykřikovat někde na ulici pod mostem, jak chtěl.Čili kdo je chudý je v tomhle světě založeném na MAMONU nula a nulou zůstane, i kdyby si myslel, že je bohem vyvolený. Takže platí to, že když si určitá skupina lidí nakradla biliony světového majetku, tak se může považovat za Bohem vyvolenou, protože díky tomu majetku může ovlivňovat světové dění. Ale zcela jistě se tato skupina lidí mýlí, protože to by byl věru divný Bůh, kdyby preferoval skupinu lidí proto, že dělají bordel ve světě a nepravosti jenom díky svému nakradenému MAMONU a ničemu jinému. To by nebyl Bůh, ale prase![naštvaný]

117071

19.9.2006 9:05

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117071

Pani Jarmila,
ja s Vami súhlasím. Vo svojom príspevku som napísala, že tzv. vyvolenosť Židov trvala veľmi krátko a skončila ešte za doby Mojžiša. Čiže - dosť dávno. Nikde som nepísala a písať nebudem, že Židia sú vyvolenými dnes. Skôr je to pravý opak. Tí vyvolení sa dnes stávajú - nežiadúcimi budujúcimi svoju moc na strachu. Opakujem, písala som, že Židia BOLI vyvolení k úlohe, v ktorej zlyhali na celej čiare.

Všetci Židia nie sú svine. A pokiaľ to niekoho pohorší - pokojne môže - mám medzi Židmi priateľov a sú to normálni rozumní ľudia. Žijú v Česku a na Slovensku a do Izreala by ich nedostalo nič a nikto. Boh týchto ľudí myslím, nie je sviňa.

Ale Boh sionistov - majú oni vôbec ešte nejakého Boha? Asi nie...pre nich sú Bohom oni sami. Tak to aj vyzerá a tak to aj dopadne. Možno toto povýšenie sionistov samých na bohov na Zemi je práve tá samovyvolenosť, o ktorej hovoril pán Sodek včera...

117072

19.9.2006 14:39

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 117072

Já s Vámi taky kagjupo souhlasím, ale ne úplně ve všem. Píšete, že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem. V jakém smyslu byli vyvolení? Myslíte jako Bohem? Pokud ano, tak s Vámi nesouhlasím- nebyli! Tu vyvolenost si totiž již tenkrát sami vsugerovali, jako si ji vsugerovali třeba komunisti, když nám tady 40 let neomezeně vládli. Třeba ta historka s Evou a Adamem. Ten příběh si přivezli z egyptského zajetí a celý ho úmyslně překroutili, aby dostali do područí ženy. Původní příběh byl o tom, že mocná bohyně a první člověk světa- Lilith samooplodněním přivedla na svět syna Adama, se kterým pak měla další děti. Lidé si totiž před vznikem monoteistických bohů nedokázali kdysi vysvětlit, jak se octli na planetě- proto vzniklo tak ohromné množství různých bohyň plodnosti. Těm bohyním plodnosti byly postaveny tenkrát na roveň i obyčejné ženy, protože taky tvořily ten obrovský nevysvětlitelný zázrak, že jakmile měly měsíční periodu začaly tvořit nové lidi. Tohle ale Židi potřebovali zvrátit, aby spoutali nespoutaný svobodný živel, jakým ženy tenkrát byly- a proto vymysleli zvrácenou historku, že Bůh stvořil jedním vrzem Adama a obdaroval ho božským dechem a z jeho žebra podřadnou Evu, která božským dechem obdařena nebyla.

Jinak s Vámi na sto procent souhlasím, že všichni židi nejsou svině. Můj bratr má za celoživotního přítele už útlého dětství žida a je to velmi slušný člověk. Dobré by však bylo, aby se tito slušní lidé od manipulátorů ostře distancovali a nevyužívali ani jejich klientelistických nabídek k lepšímu životu.

117088

19.9.2006 17:22

RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 117088

Dejme tomu, ze si je Buh opravdu osobne vybral. Verici, at zide ci krestane, vi o proroctvi a o tom, ze ti vyvoleni nejednou Boha zklamali. Exodus je jeden priklad. Presto se jich Buh drzel az do prichodu Krista. To jak Jezis kazal a jeho konec, bylo presne predpovezene. Jsou o tom zminky i od pohanskych Rimanu.
Co nasledovalo, bylo opet predpovezene a dokazuje to, ze zide ztratili bozi ochranu.
Zniceni Jeruzalema Rimany a tehdejsi Holokaust nejmene 2 milionu lidi. Nasledujici temer dve tisicileti pronasledovani po celem svete a nakonec Hitler. Clovek by musel byt slepy aby si nevsiml, ze zde neco souhlasi. Kdo ale dnes dava pozor na nabozenske spisy? Politika rozhodne ne. [zmaten]

117100

19.9.2006 17:53

RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117100

>Dejme tomu, ze....
Lituji, Hastrmane.Ale zadne dejme tomu a teorie stavena na techto zakladech bez cementu ne- pla -ti.[mrknutí jedním okem]
To je prinejmensim to stejne jako cist "popularni mechaniky" a tvrdit, ze to zmakli arabi. Nerikam, ze vylucuji tuto moznost,....ale dukaz,...ten neni.Stejne jako Mojzis to mohl tahnout za jeden provaz s kyselinou lysergovou a kdyz k tomu pridame to, co dostal do vinku.....no, mohla to byt tehdy legrace. Se divim, ze se sam neprohlasil za boha jedineho. Ale tak blbej zase nebyl. Jo,...virtuál je holt virtuál [velký smích]

117102

19.9.2006 19:18

RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 117102

"Ale zadne dejme tomu a teorie stavena na techto zakladech bez cementu ne- pla -ti"

Psal jsem tak s ohledem na neverici lidi a logiku tech kteri stale veri ze Buh ma sve vyvolene. Verici maji svuj cement a nic je jinak nepresvedci.
Zde jde o vyplneni proroctvi, ktere je soucasti viry, jak zidovske, tak krestanske.
Pro mnohe, dnesni pocinani zionistu je dukaz, ze jsou sluhove Dabla. Ironicky do toho spada i sam vojevudce Jirik. [překvapení]

117111

19.9.2006 20:39

RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117111

Ale jo, Hastrmane....žádná křeč.[mrknutí jedním okem]

Je to mezi nima samé zedňál,v lováčích se topijo, ale ciment do základů jakost trojka. [velký smích]

No,..ani to mi tak nejak neva. Ale ti poozisti a agenti s teplou vodou,...vsichni ti vlzdprdlkove.
Dost smutek, ...a taky smutek, kdyz Stein povida, jak si tam popiji kaficko (zajiste KOSHER ARABICA[velký smích] )na uzemi, o ktere by se mel podelit s tema deckama za [bliji] sharonplotem.
Uz zapominaji, jak zkurveny zivot za plotem pripravili SS jejich predkum. Ano, jejich predku.Protoze predkove tech bohatsich obetovani jen tak zlehka nebyli. Chudsi dostal vzdy pres drzku vic.

V....... [pláč]

117116

19.9.2006 23:19

RE: Chudsi dostal vzdy pres drzku vic.

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 117116

Smutne je, ze se to muze znovu opakovat.
Ti co mohou, si jiste udelai zazemi na druhe strane sveta a chudi co zbydou, za to zaplati, protoze neverim, ze jim mohamedani daji pokoj. Je to smutne ale tak dopadla druha svetova. [naštvaný]

117125

19.9.2006 9:53

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117071

Pani Jarmilo
Protoze jsem si dovolil psat v jine rovine, nez jakou je nickname kagjupa ochotna akceptovat, jsem oznacen,... mozna i oznackovan [mrknutí jedním okem]
Poza s tvrzenim, ze neco bylo a ze uz neni,.....tak to mi pripomina zname mistni tvrdicske firmy. Dukaz, konkretni,.....tak to ne. O toto si nesmime dovolit pozadat.Jinak zase bude ta stejna pisnicka o pochybovacstvi,...nakonec z nas udelaji anti minty safra cinty.
Jesteze je Dalajlama normalni borec a zadnej pozista.Doufam take, ze MedaBeda nezastava nazor nejake vyvolenosti.

V [cool]

117074

19.9.2006 14:46

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 117074

No jistě pane Sodku. Představte si, že by se ze šimpanzů bonobo vydělila skupinka opičáků a zničehožnic by začala tvrdit, že jen oni jsou bohem vyvolení. Že je to absurdní? O nic míň, než co tvrdí všichni ti náboženští pošuci. [velký smích]

117089

18.9.2006 14:04

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 117006

Paní Kagjupo, rád bych "Váš názor a presvedčenie" rozebral blíže.

Píšete o vyvolených? Pak se ptám
-1] CO si je vyvolilo?(pokud možno jak definici, tak jméno)
-2] PROČ si je vyvolilo?(v čem byli vhodnější než jiné pro-/národy)
-3] K ČEMU si je vyvolilo?(za jakým účelem)

-4] kdo skutečně byl Mojžíš? (Moses,Mose etc.)
-5] jaká je role Ježíše ve vztahu k Židům/židům?
-6] jaká je role Židů/židů na šachovnici entity,po jejíž definici a záměrech se ptám v otázkách 1]-3]
-7] co je kvintesencí vyvolenosti?


s úctou

Méďa

117022

18.9.2006 14:45

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117022

Méďa, položili ste mi zložité otázky. Bez všetkého Vám na ne môžem odpovedať, ale nie som si istá, či je verejná diskusia vhodným miestom pre tieto odpovede. To už je ozaj otázka vnútorného presvedčenia a viery a pre mňa osobne je to záležitosť natoľko intímna, že odpovede na Vaše otázky Vám zašlem z môjho súkromného e-mailu na Vašu adresu.
Čo s tým spravíte, či niečo zverejníte alebo nie - to je na Vás.

Obávam sa totiž, že svojim vysvetlením - ktoré poskytnem, by som si vyslúžila opäť prívlastok akejsi nadradenosti, i keď ide iba o to, ako to chápem a vidím ja.

Teda, zašlem to na Váš súkromný mail.

Zatiaľ Vás zdravím

117026

18.9.2006 16:59

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 117026

děkuji Vám za odpověd, paní Kagjupo. Jen jsem si ujasňoval Vaše postoje, a mohu v klidu říci, že jste mi odpověděla dostatečným způsobem.
Nepotřebuji číst Vaše zdroje,na které mě v mejlu odkazujete, neboť Váš úhel pohledu mi není neznámý,moje otázky nebyly otázkami neznalce,ale snahou zjistit kde se nacházíte.
Už Váš nick mě dříve trknul,že nejste skalní vyznavačkou judaismu,ale že obohacujete svého ducha i o jiné školy. Je u Vás zřetelný akcent k New Age, ovšem s obtížne rozlišitelným stupněm ponořenosti do něj.

Vaši prosbu akceptuji.

Děkuji

Méďa

117031

18.9.2006 18:00

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117031

[smích] Ano, skutočne ide o veľmi starú školu... [smích]

Ale s New Age nemám nič spoločné.

117035

18.9.2006 20:29

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 212.?.?.?

Reakce na 117035

tak mate jen nektere shodne znaky jako napr.universalismus,coz me zmylilo [mrknutí jedním okem]

omlouvam se

117042

18.9.2006 21:10

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117042

Veď sa nie je za čo ospravedlňovať. De facto ide buddhizmus.
Ste bystrý človek! [smích]

117046

21.9.2006 0:44

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Had 88.?.?.?

Reakce na 117035

>Ano, skutočne ide o veľmi starú školu...
... Tilopa--Náropa--Marpa--Milaräpa--K.M--J.S.??
Pokud ano, tak proč Jste "vyvolenectví" Židů nedotáhla až k Mistrovi z Nazaretu? On byl ten "květ" onoho "vyvolenectví" a židé to nepoznali a řvali:"Ukřižuj.."

117223

21.9.2006 9:38

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Zak 213.?.?.?

Reakce na 117223

Houf baulu nahle vchazi do domu,
zpivaji jmeno Pane a tanci radosti,
potom odchazeji stejne rychle, jak prisli,
a lide vubec nevedi, kdo to byl...

Ramakrsna

117249

22.9.2006 21:56

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Zak 213.?.?.?

Reakce na 117223

Pane Hade, jiste, Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi. P. Kagjupa zrejme nenachazela smysl pokracovat v diskuzi na tohle tema. Jiste znate pravidla skoly a neni povoleno zachazet za urcite hranice.
Jak rekl Jezis: Nehazejte perly svinim. A naslouchat teto pravde nenalezi do verejne diskuze. P. Kagjupa si umedomila kde jsou jiste meze, ktere nelze prekrocit.

117387

23.9.2006 10:24

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117387

> Kagjupa zrejme nenachazela smysl pokracovat v diskuzi na tohle tema.
>Jiste znate pravidla skoly a neni povoleno zachazet za urcite hranice.
Omluva za vstup. Ale nedalo mi to. [mrknutí jedním okem]
To "mlzeni" ze strany kagjupy jsem za dane situace povazoval za znak typicky pro nase "samovyvolence". Samozrejme jeste pred napsanim toho meho "tvrdsiho" prispevku jsem zmacknul google button.

>Jak rekl Jezis: Nehazejte perly svinim.
Pokud hommo sappiens sappiens Jezis Kristus z Nazaretu- illuminat (v dobre slova smyslu a me pokore pred Dobrem, jako takovym) ukazuje cestu, tak taky vedel, ze ne kazda svine je blba jak kulecnikove tago. Coz se o mlzicich "nanapanych studentech", tlacicich se tam, kam se dostanou pouze Ciste duse,rici zcela urcite jaxi neda.
>A naslouchat teto pravde nenalezi do verejne diskuze. P. Kagjupa si umedomila >kde jsou jiste meze, ktere nelze prekrocit.
Ano,...i to tago by se melo ucit. Hlavne slusnosti.
Proto se snazim byt dosti konkretni i v tomto, protoze jak kagjupa, tak i ja mame bliz k tem tagum, nez k illuminatum-v dobrem slova smyslu.
A na verejnem foru slusnost by byla oznamit, ze pokracovani by bylo jen na urovni TAGO MAGO(mlzim [mrknutí jedním okem] ,...ale v dobrem).

117427

23.9.2006 17:44

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Zak 213.?.?.?

Reakce na 117427

Neni duvod se omlouvat za vstup. Nakonec se prece dospelo k zaveru, ze mate s pani Kagjupou spolecneho vice, nez se zdalo a podle toho, co jsem cetl, chcete to same, co se tyce roviny sveta a lidstvi jako takoveho, samozrejme. Mir, zdravy rozum, uctu k prirode a konec tomuhle nesnesitelnemu manipulovani s lidmi jako s tupym stadem. Vira nebo nevira v Boha s tim nema nic spolecneho, kdyz je cil stejny.
Jen skoda, ze vy dva ste se potkali v tomhle tematu. V jine diskuzi by to zrejme dopadlo jinak.

A jiste, dale by to bylo jen TAGO MAGO. A v tom se pokracovat neoplati.

117457

23.9.2006 10:42

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 117387

Podle Bible, Buh slibil mesiase a po splneni, koncilo vyvoleni a ochrana zidu.
Ostatni si clovek musi domyslet. [cool]

117429

23.9.2006 17:25

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

V. Sodek 89.?.?.?

Reakce na 117429

>Podle Bible, Buh slibil mesiase
Při vší úctě ke knize, kteréžto obsah křesťané považují za nedotknutelný, považuji toto jako důkaz nevěrohodný, protože obsah byl pod přímým vlivem člověka, tvora to hříšného. A hříšňáci semtam ukápnout trochu toho jedu, utrousí nejakou tu "spravedlivou lež"..... Tímto ovšem netvrdím, že tato Svatá kniha dostala podpásovku.
Ale mohla. [cool]

117454

23.9.2006 18:01

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

Zak 213.?.?.?

Reakce na 117454

Ano, pane Sodku, Bible neni nedotknutelna. Dostala tech podpasovek mnoho. Mnoho puvodnich zpisu zmizelo, abuch tak rekl, zmizelo ve Vatikanu, nebo lepe, nechala je zmizet tzv. Svata Stolice, na ktere dnes uz neni vubec nic svateho. Svata stolice upravila Bibli tak, aby vyhovovala ji a ne tomu stadu ovecek, ktere vede. Zmizela Henochova kniha, zmizelo Evangelium Marie Magdaleny a Svata stolice by sama nejlepe vedela rici, co vsechno nechala zmizet, aby se stala ne nabozenstvim, ale cirkvi, ktera jez Bible zrovna tak blbi a nerozumi ji, jako ti, co jim to tlucou do hlavy v kostele. Presvedcuji lidi, ze kdyz jednou tydne v nedeli pujdou do kostela, pak pujdou i do nebe. Par zdravasu a par otce nas...je to nesmysl. Do nebe se snad dostanen nekdo, kdo zije, mysli a chova se jako Jezis. Ale co se tyce Bible v dnesni dobe, bohuzel, je to jen torso stare dva tisice let. Stastni jsou ti, kteri Bibli i v dnesni dobe chapou tak, jak byla napsana a co vlastne chtela lidem rici.

Ale prr. Aby zase nedoslo k nejakemu tago mago [smích]

117460

25.9.2006 17:56

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 117460

Bible konci kratce po Kristove existenci na Zemi.
Zide jej odmitli, ovsem ne jen oni. Fakt, ze se z originalniho krestanstvi stalo
Rimsko-katolicke, coz je v podstate navrat do pohanskych zvyku, je vlastne take odmitnuti toho co Jezis kazal. Pozdejsi protestanske cirkve pouze rozvadi zmatek do nespocetnych verzi dnesni viry v Boha. O mohamedanech je zbytecne diskutovat, protoze ti si udelali buzka z proroka, mnoho staleti po rozpadu biblickeho nasledovani. [bliji]
Dnes je mnoho nevericich, mnoho lharu, kteri se vydavaji za pobozne ale slouzi politice a mamonu. Pro verici zustava pouze duvera, ze se Buh ukaze a udela na Zemi poradek.

117640

25.9.2006 18:30

RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 117460

> Mnoho puvodnich spisu zmizelo, abych tak rekl,
>zmizelo ve Vatikanu, nebo lepe, nechala je zmizet tzv. Svata
>Stolice, na ktere dnes uz neni vubec nic svateho.

Když na svaté stolici již není nic svatého, tak už je to logicky jenom stolice. [oči v sloup]

117643

25.9.2006 17:46

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Had 88.?.?.?

Reakce na 117387

Zdravím p.Zaku,
>P. Kagjupa zrejme nenachazela smysl pokracovat v diskuzi na tohle >tema.
Asi už to zmizí v internetovém světě, ale přesto:
p. Kagjupa očividně nepotřebuje mluvčího.
Pravidla školy? Hm, jistě:
- každý je sám za sebe ve všem odpovědný a za vše si nese následky, ať udělá "chybu" v internetovém pokecu, že "naházel perly sviním", anebo cokoliv jiného...
- každé meze lze překročit s použitím předchozího - tedy plné odpovědnosti za sebe sama a své činy.
- "tajná sdělení, zasvěcení" atd. v dnešní době již v podstatě neexistují i K.M. tohle říkal. Informační vichřice zdevastovala hodnotu jakýchkoliv informací tohoto charakteru a navíc tyto specifické informace jsou jaksi "chráněny samy sebou". Uslyší jen ten, kdo má "uši k slyšení"... i A.D.Neelová psala, že může člověk vyřvávat principy tajných učení na chodníku a nikdo tomu nebude věnovat pozornost a nebo to bude považovat za bláznění.
Hranice?

117639

25.9.2006 19:48

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

Zak 213.?.?.?

Reakce na 117639

Pane Had,
pani Kagjupa nepotrebuje mluvciho, ale ja jsem se teto role ujal. Vidim, ze nalezite s pani Kagjupou do stejneho spolku, coz se pravdepobne ukaze casem a jestli jste - ted beze vsech okolku - taky zakem J.S.
Ujal jsem se role "mluvciho" pani Kagjupy, proroze nemohla pokracovat v diskuzi kvuli zhorsujicimu se zdravotnimu stavu. Pani Kagjupu znam velice dobre a vim, ze by s Vami treba rada komunikovala, ale rozhodne ne ve verejne diskuzi. Co se tyce tohoto tema, zastavam taky nazor, ze veci skoly se maji resit v ramci skoly a ne verejne.
Chyba se nestala. Ani v internetovem pokecu, ani nikde jinde. Pani Kagjupa nesdelila svetu nic tajneho ani zakazaneho, sam vite, vzdyt je to vsechno v knihach, ktere jsou verejne k dispozici komukoliv.
Chci Vám ríci jen tolik, ze jsem byl povinen najit diplomaticke reseni z duvodu, abyp. Kagjupu uchranil.
Vice Vam nereknu. Nikdy ne, kdyz ani nevim, s kym mluvim a ani kvuli tomu, ze k tomu nemam svoleni.

Zaver: p. Kagjupa se stahla a zustane to do casu, kym nebude mit svoleno verejne vystoupit, pokud ovsem bude jeste zit.

117649

18.9.2006 11:14

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

MF 194.?.?.?

Reakce na 116996

To jsem ještě neslyšel, že židé měli od Mojžíše zakázáno usadit se na jednom místě. Můžete uvést zdroj?

117007

18.9.2006 14:37

RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117007

MF, zdroj je Talmud.
Dočítate sa to okrem iného v príspevku pána Virila v tejto diskusii.

Zdraví Vás
Kagjupa

117024

18.9.2006 8:38

Vlajka letí I.

kagjupa 213.?.?.?

http://img2.kompost.cz/images/images11/obr_66611.gif

116997

18.9.2006 8:44

Už bez komentára

kagjupa 213.?.?.?

http://img2.kompost.cz/images/images16/obr_66616.jpg

116998

18.9.2006 11:26

a tamto v tý austrálii už chcíplo?

Nillbert 82.?.?.?

já že to je to poslední co tu chybí.... [chechtot] [velký smích]

117009

18.9.2006 12:05

Jak zachránit svět

virila 83.?.?.?

Jak zachránit svět

Není odpovědi na onu otázku a k čemu by sloužila ! .. strašlivou a nevyslovenou myšlenku článku, zda perzekuce a nakonec i holocaust nebyly důsledkem takových vlastností židů, např. úžery, věrolomnosti, zneužívání moci a jiných, .. které by kohokoliv opravňovaly ..

Zde nám nepomůže žádná světská filosofie ani náboženská víra .. musíme vycházet především z podstaty lidské bytosti, kterou je lidskost. A protože je orgán mozku umístěn v lidském těle, neměl by "in situ" mít možnost se zpronevěřit své přirozenosti a přistoupit na takovou odpověď ..

A jestli je lidská historie odpovědí na otázky budoucnosti, měli bychom hledat a najít nevěcné důvody pro afinitu lidských bytostí k zločinu, mamonu a moci .. nejsou právě všechna hrůzná přestoupení hranic lidskosti k žločinnému konání výzvou k revizi výchovných principů nových generací ?

Současný stav planety je neutěšený, jediným pozitivním jevem je skutečnost, že příroda nachází sílu každou jar ji opět a opět zazelenit .. ale dokdy ? žijeme na žhavém jádru země s tenoučkou vrstvou kontinentálních kryh na jejím povrchu .. mezi obrovskými kolosy létajícího kamení ve vesmíru .. a lidský život je krátký ..

Proto nemáme jinou volbu, než kontinuálně budovat pozitivní společnost v demokratickém duchu .. odolávat zlu, nenávisti a nesnášenlivosti .. setrvávat na lidských a demokratických principech a přesvědčovat jiné o této nutnosti svým příkladem .. odolávat mýtům, že nejlepším vůdcem je nejslavnější hrdlořez .. protože zlo má původ v zlu a násilí plodí násilí ..

Nemáme jinou volbu, než budovat pozitivní společnost v demokratickém duchu vzdor tomu, že nemáme v současné situaci k tomu nejlepší vůdce u moci .. mise míru jsou minulostí .. pozitivní mise papeže Jana Pavla III. na mírové soužití církví zůstavá nenaplněná, nový papež jí zasadil svou řečí smrtelnou ránu ..

Čím větší je zlo, tím intenzivnější musí být náš boj proti němu .. sionizmus a stát Izrael intenzivně pracuje na svém konci, ale ten neznamená genocidu židů v něm .. naopak, pro lidstvo a civilizaci je nezbytné mobilizovat síly k soužití kdekoliv na světě na bázi akceptace, vzájemného respektování a obchodu ..

A musí to být síla sebezáchovní .. najít cíleně v národech vůdce, sjednocující síly k nelehkým úkolům vedoucím k soužití národů .. židovská společenství jsou nadnárodní, internacionální, přítomné ve většině států země a podle vlastního učení .. židovský lid byl poslán do exilu Božím nařízením .. bylo mu Nejvyšším výslovně nařízeno, aby se žádným lidským zásahem nepokoušel svého exilu zbavit .. výslovně mu bylo zakázáno vytvořit vlastní stát, (Talmud, traktát Ketuboth 111)..

Když vycházím z nesmírného přínosu významných židovských exponentů vědy v minulosti a současnosti .. nespoč...Kráceno (Editor)

117012

18.9.2006 12:27

RE: Jak zachránit svět

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117012

Virila,
prosím Vás, doplňte v ďalšom príspevku to, čo sa automaticky skrátilo. Nech je kompletné to, čo ste chceli povedať.
Cením si, že Vám to ide skutočne od rozumu i od srdca a nesrší z Vás nenávisť. Stojí za to doviesť Váš príspevok do konca.

Ďakujem

117014

18.9.2006 13:15

RE: Jak zachránit svět

Gdosy 195.?.?.?

Reakce na 117012

Drahý virilo, těžko se lze zorientovat v tom co chcete vlastně říct. Formulace které používáte jsou vypelíchane jak pes napadený prašivinou. Po celá tisíciletí hlásala všechna náboženství lásku, odpuštění, pokoru a mnoho jiných lidem vnucených předností, aby ona sama mohla tím nejbrutálnějším způsobem zasahovat beztrestně do jejich života. Myslím že právě nadešel čas, aby lidstvo smetlo všechna prolhaná náboženství do moře i z jejich horlivými stoupenci. Proč? Protože když to neudělá, budou to právě náboženství, která jej dovedou do ohnivého inferna na konci lidského věku. Poslechněte si pralesního muže jak má plnou hubu boha. Člověku je z toho na zvracení.
Problém náboženství je, že žádné nikdy neidentifikovalo svůj pozemský cíl. Všechna odkazují k posmrtnému životu a pozemskou pouť jako nutné utrpení před vykoupením. Neříkají proč, když se člověk rodí jako čistá bytost a nemá tudíž ani nejmenší důvod sebe sama očišťovat od neexistujících hříchů. Naše děti jsou toho důkazem. V tomto vám dávám za pravdu, že je to naše společnost jenž člověka dovede ke snaze po dosažení osobního prospěchu za každou cenu. I za cenu rozvrácení společenských vazeb. Jenže i ty vycházejí z původního náboženského mýtu o vyvolenosti. Takže to vlastně musí přijít. Všichni chráníme jen sebe sama a svůj vlastní mikrosvět uvnitř gigantu jenž nazýváme vesmír. Nesnažíme se jej pochopit, ale skrze nesmyslnou víru očekáváme, že on pochopí nás. To je důvod proč jdeme jako stádo na porážku, proti přirozeným zákonitostem, které vidíme všude kolem sebe, ale odmítáme je, protože nezapadají do našich představ.

117018

18.9.2006 13:38

RE: Jak zachránit svět

virila 83.?.?.?

Reakce na 117012

doplňuji :

Když vycházím z nesmírného přínosu významných židovských exponentů vědy v minulosti a současnosti .. nespočívá smysl zákazu Nejvyššího právě v tom, že by židé měli být stěžejnými nositeli oněch úkolů, vedoucích národy k soužití na bázi akceptace, vzájemného respektování a obchodu ? Jsouce rozptýleni mezi národy a jednotni pouze svým posláním být nositeli míru ? .. bez z vlastního státu, bez militantních institucí, bez neokonzervativců a tristní exekuční mašinerie, bez bankovní hegemonie a lóží .. jenom slovem božím ? ..

Z pohledu současné reality jsem si vědom přemíry idealismu ve svém příspěvku .. téměř na smích a pohrdání .. naše poznání nic takové ani len nepřipouští .. ale reálně vstupujeme do mimořádných podmínek hrozby nukleární války mezi velmocemi, kterou nemá šance přežít žádná živá bytost déle, než 5 měsíců .. proto je dle mého obrácení možné .. postupně od utlumení militantních snah, válečnému vyrovnání až k jednáním o podmínkách koexistence ..

117020

18.9.2006 19:49

RE: Jak zachránit svět

kagjupa 213.?.?.?

Reakce na 117020

Ďakujem Vám, Virila, za dokončenie Vášho príspevku. Máte moje sympatie, idealizmus je na mieste. Povedal už Vivékananda: "...je veľmi dôležité združiť idealizmus s nesmiernym duchom praktickým..."

Zdravím! [smích]

117041

18.9.2006 22:06

RE: Jak zachránit svět

kileros 88.?.?.?

Reakce na 117020

nespočívá smysl zákazu Nejvyššího právě v tom, že by židé měli být stěžejnými nositeli oněch úkolů, vedoucích národy k soužití na bázi akceptace, vzájemného respektování a obchodu

no to jste tomu dal to prece nemuzete myslet vazne. Bez spravneho pohledu na minulost je v nebezpeci i spravny pohled na dnesek a mohou byt zkresleny i perspektivy bodoucnosti. Apeluji tedy na Vas abyste si zjistil jak vypadalo nemecko po prvni sveteve valce a skuste se zamyslet z ceho se etablovalo gestapo. Historie bohuzel ukazuje ze neni mozna zadna akceptace, vzajemne respektovani a obchod v momente kdy se zidovsti exponenti dostanou k moci.

Uvedte mi priklad poklidneho vladnuti zalozeneho na respektu ostatnich nabozenstvi a ja vse vezmu zpet.

117049

19.9.2006 1:36

RE: Jak zachránit svět

virila 83.?.?.?

Reakce na 117049

pro kileros :

v kurzívě citace mého příspěvku Vám chybí důležité interpunkční znaménko .. otazník .. protože to já netvrdím, jenom kladu otázku pro možnou interpretaci .. Váš "správný pohled" na minulost a současnost, když byl objektivní a držel se faktů, zatím opakovaně dovedl státy k něčemu tak nesmyslnému, jako je válka .. tedy k procesu, ve kterém lidské bytosti racionálně destruují svůj životní prostor a generacemi vytvořené hodnoty ..

ano, souhlasím, že historie " b o h u ž e l ukazuje " .. ovšem mimořádné okolnoti vyžadují nové kreativní přístupy, často značně rizikové .. nemám v úmyslu se zaplést do argumentace podporující moji interpretaci, " jak to Nejvyšší mohl myslit " .. chci jenom vyjádřit svoje přesvědčení, že řešení našeho přežití neleží mimo naši planetu, ale v nás samotných .. proto nemám zájem prokazovat "správným pohledem", jak je naznačené v úvodním článku,

(a vy jste na to volně navázal) " skutečnost ", zda židi jsou si sami vinni pogromů a holocaustem, nechci dojít k závěru, že máme na této planetě jediné řešení a to vymlátit se fatálně navzájem jadernou válkou do mrtě .. náporem technického pokroku a vývoje jsme totiž vytěsnili z našich lidských životů jejich čtvrtou dimenzi .. spirituální duchovní vývoj, reinkarnaci, energetické schopnosti v těchto souvislostech .. jsme pravděpodobně příliš jednosměrní ..

nakonec otázka náboženství je toho důkazem .. vládcové naší lidské historie byli převážně vojevůdci a tito společně s církvemi žehnali genocídam národů a celých populací .. náboženství, které je součástí lidské víry, tvoří identitu osobnosti člověka, proto si je každý chrání .. ovšem materiální bohatství jedince ztrácí význam smrtí a to stejné bohatství národa, jeho genocídou .. ergo bohatství lidstva jadernou válkou ..

117055

19.9.2006 11:19

RE: Jak zachránit svět

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 117049

Apeluji tedy na Vas abyste si zjistil jak vypadalo nemecko po prvni sveteve valce a skuste se zamyslet z ceho se etablovalo gestapo.
Pane kilerosi - až dnes jsem se podíval na tyto příspěvky a přesně tato otázka mne napadla k výše uvedenému příspěvku! Přesně na to jsem se chtěl pisatele zeptat i já ! Kde bylo to "LIDSKÉ" soužití německých židů s Němci v jejich vlastním státě?? Jak se chovali tito židé ke Goyimskému německému obyvatelstvu? Jestli se někdy zamyslel nad tím,proč se AH- podařilo de fakto přitáhnout na svoji stranu celý německý národ a získat si ho pro myšlenku vystěhování židů z Německa,protože dosavadní mé bádání a shánění literatury vede jen a jen k tomu,že židé nebyli cílem LIKVIDACE,ale byli cílem ODSUNU - pryč z Německa,jehož obyvatelé měli s židama - nebudemem si nic namlouvat od roku 1914- velice záporné zkušenosti!Proč se AH- podařilo přimět Slováky,Maďary,Rumuny,Čechy a spousty dalších národů k vystěhování židovského elementu z těchto zemí? Co mu napomohlo? Odpovím si: zkušenosti obyvatelů-Goyim z těch jednotlivých zemí s "láskou" jim věnovanou židama !! Nikdo se na mne nesmí zlobit,ale mé zkušenosti jsou s židama krajně NEGATIVNÍ a vždy budu stát za jejich vysídlením ze své země,která se jmenuje Čechy! Někde výše jsem se dočetl,že některý z přispěvovatelů zde opěvoval židy,kteří jsou židama jen díky předkům. A že by se nikdy nevystěhovali! Myslel to ten dotyčný opravdově - to co napsal?? Opravdu je tak dobře zná? Myslí si ten dotyčný,že by tito nesbalili své kufry a netáhli by o dům dál,kdyby zde nebylo co sosat ?? Vsadím se s ním,že by byli v první vlně utečenců z naší země,protože "JSOU židé" !!
Na toto téma jsem měl debatu s jedním člověkem a zeptal jsem se ho : Dáte ruku do ohně za to,že ač se Tito již zde narodili a to např.již jako 10-pokolení židů,že se ztotožňují s Českou Republikou jako svojí domovinou a nebo je pro ně jediná domovina - Israel ?? Odpověď byla : Ano v tomto máte asi pravdu!

117078

19.9.2006 22:53

RE: Jak zachránit svět

virila 83.?.?.?

Reakce na 117078

můj postoj :

Vaše příspěvky jsou hodnotné a autentické, dokumentačně podložené a proto významnější, než moje úvaha, která vychází z pouhé domněnky .. dějiny lidského pokolení nemají počátek v náboženství a tedy ani Nejvyšším, ve smyslu řečeného .. tedy že židovský lid byl poslán do exilu Božím nařízením .. bylo mu Nejvyšším výslovně nařízeno, aby se žádným lidským zásahem nepokoušel svého exilu zbavit .. výslovně mu bylo zakázáno vytvořit vlastní stát, (Talmud, traktát Ketuboth 111) ..

A já se opět ptám : proč ?
znal svůj národ tak dobře, aby se obával toho, co se nakonec stalo, anebo měl boží záměr a vyvolenost stanovil právě jako oběť pro záchranu lidského pokolení .. mnohé objasnil Teillherdt de Chardin, ale i Reinhold Niebuhr .. ovšem vývoj událostí má zrychlený a nekontrolovatelný spád .. je tady jistý počet velmocí .. kdo koordinuje a řídí vývoj na planetě .. Bush ? Olmert ? OSN ? vrátný z Hiltonu ?

Naše myšlenky jsou svobodné a volné, naše konání je řetězí příčin a důsledků .. největší mírou vnitřní svobody disponují prostí lidé, nemohou ji však použít, jsouce determinováni bídou .. nejmenší mírou vnitřní svobody pak disponují přední politici, kteří jsou determinováni přemírou podmínek a neznalostí reality "tam dolů v terénu" .. za těchto podmínek rozhodují ..

117123

23.1.2008 22:24

RE: Jak zachránit svět

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 117020

příliš mnoho jich zblblo vidinou Izraele, utkaného démonskými silami, příliš mnoho z nich se koří moci, která jimi pohrdá. Nevidím to tedy pro národ židovský příliš pozitivně ač svá pozitiva ukázat dokáže.

Zdali upřímně, či zda jen pro to, aby si nás "koupil" je věcí jeho uskupení.

152447

19.9.2006 18:59

svědectví zevnitř

A. 85.?.?.?

Velmi zajímavé může být svědecví židů, kteří alespoň trochu prohlédli. Viktor Ostrovský ve své knize Lstí a klamem, která pojednává o akcích Mosadu, píše toto: "Byl jsem vychován jako sionista... Dědeček s babičkou byli velcí idealisté. I já sám, když jsem dospíval, jsem si představoval Izrael jako zemi oplývající mlékem a strdím. Věřil jsem, že stojí za všechny strázně a utrpení. Věřil jsem, že je to země, která se nemůže dopustit žádného zla, že neučiní nikomu na světě žádné příkoří, že to bude vzor, jaký budou ostatní národy respektovat a následovat. A pokud snad bylo v naší zemi něco po stránce finanční nebo politické v nepořádku, připisoval jsem to nižším článkům státní moci - byrokratům, kteří si snad nakonec budou umět vyčistit stoly sami. V podstatě jsem věřil, že existují lidé, kteří střeží naše práva, velcí lidé, jako byl Ben Gurion, jemuž jsem se upřímně obdivoval. Vyrůstal jsem v odporu k Beginovi, považoval jsem ho za militantního extrémistu, kterého jsem nemohl vystát. V prostředí, kde jsem dospíval, byla základním životním pravidlem politická tolerance. Arabové byli považováni za lidské bytosti. (sic!) Žili jsme s nimi kdysi v míru a k míru s nimi jsme posléze měli opět dospět. Taková byla moje představa o státu Izrael.

Autor v knize popisuje svoje krátké několikaleté působení v Mosadu, který ho nakonec pěkně vypekl a chystal se s ním skoncovat, takže autor z Izraele prchnul do Kanady. Kniha vyšla v roce 1990.

117107

20.9.2006 1:14

Zajímavé poznatky G.K.Chestersona o judaismu

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

www.israelshamir.net/Contributors/Hickson3.htm

117133

21.9.2006 9:54

Ono to vlastne neni ani tak komplikovane

zalozak 202.?.?.?

Vecne vzata - striktne ze pohledu sionisty (to jest zastance existence samostatneho zidovskeho statu) je to pomerne cernobile.

Faktem je ze Izrael v podobe v jake byl schvalen OSN prakticky byla "zidovska" kolonie. Jeste stale je to "pseudo" stat ktery by bez extremnich dotaci a podpory (zejmene USA) prakticky prestal existovat v radu tydny. Jedina sance na zajisteni skutecne samostatneho, sobestacneho a hajitelneho celku bez teto podpory vyzaduje zabrani minimalne 2x tak velkeho celistveho uzemi jeho soucasne rozlohu. Soucasne musi vojensky zlikvidovat sance na odvetu (po mnoho let) cili jinymi slovy zadupat protivnika do doby kamene. Cili z "brutalne-racionalniho" hlediska oni opravdu maji pouze dve sance v dlohodobe perspektive - rozpustit se a nebo si dobyt pozadovane uzemi.

Podobnou evoluci nakonec prosly vsechny staty v minulosti, a pokud ne tak zanikly (ci se staly koloniemi druhych).

Bohuzel pro sionisty (a bohuzel tim take pro nas) svet dnesni doby prece jen nebude souhlasis s likvidaci a odsunem milionu lidi a tudiz jest treba bud zamestnat svet jinymi starostmi (napr. terorismus) nebo jej zatahnout do sve valky. Proto maji hruzu z moznosti ze by jina arabska zeme ziskala jaderne zbrane protoze by se tim objevila moznost ze je v pripadne vojenske operaci pouzije. A jinak nez vojenskou operaci se uzemi ziskat neda - to je historicky fakt.

Proto - jakkoliv zrudne - je de fakto jednani sionistu z hlediska chladne logiky vlastne racionalni. Jeden by dodal, se znacnou nechuti, - ze oni z hlediska uskutecneni sve vize, de fakto ani jinou sanci nemaji... coz neni dobra predstava. [zmaten]

117250

24.9.2006 20:33

realita zo sucasnosti

rivka rivka (zavináč) zahal (tečka) gov (tečka) il 72.?.?.?

Co sa stane, ked mucha padne do salky s kavou? :

Anglican - zahodi salku s kavou a odide.
American - vyberie muchu a vypije kavu.
Cinan - zje muchu a zahodi kavu.
Japonec - vypije kavu aj s muchou, lebo je to bezplatny pridavok.
Izraelcan - preda kavu Americanovi a muchu Cinanovi a potom si kupi
novu kavu.
Palestinec - obvini Izraelcana z agresie proti nemu, tym ze mu tu
muchu hodil do kavy schvalne. Poziada o podporu UNO, zoberie pozicku
z Europskej Unie aby si mohol kupit novu kavu. Za tieto peniaze kupi
vybusniny. Potom vyhodi do vzduchu kaviaren v ktorej sedia Anglican,
American, Cinan a Japonec s Izraelcanom, co sa pokusaju vysvetlit
Izraelcanovi, ze je prilis agresivny.

117564

23.1.2008 20:18

RE: realita zo sucasnosti

hestroy 77.?.?.?

Reakce na 117564

Vážený pane, tomu so jste tu teď napsal věříte? Můžete mi prosím sdělit, kdy naposledy došlo k zabití nějakých Číňanů, Angličanů, Japonců nebo Američanů palestinským teroristou? Co já vím, tak Izraelci oddělali 34 amerických námořníků při útoku na USS Liberty, britský aktivista byl Tom Hurndall byl zastřelen IDF, když vlastním tělem kryl palestinské děti, britský kameraman byl též zastřelen IDF, zatímco americkou aktivistku Rachel Corrie pro jistotu rozjezdili buldozerem. Jistě to není úplný výčet... Číňané a Japonci do Izraele asi moc nejezdí, takže mají štěstí... Nevím o žádném... Stejně jako nevím o žádném Japonci či Číňanovi, kterého by zabil palestinský atentátník... Takže tento sionistický vtip je opravdu hloupý. [zmaten]

152443

23.1.2008 22:01

RE: realita zo sucasnosti

MedaBeda mcaellen (zavináč) seznam (tečka) cz 77.?.?.?

Reakce na 152443

rivka(zdrobnělina od Rebeka) je žena, izraelská vojačka, před časem se tu ukázala

152446

23.1.2008 17:46

Žid = Talmud Sionista = Talmud

Strejda Samů 217.?.?.?

Jak sionisté, tak Židé věří v jednu a tatáž knihu... Akorát v něčem si nerozumějí, jinak ja góje ( na nás ) mají stále stejný názor [překvapení] .... [oči v sloup]

152437

Příspěvků: 100

18.09. 01:50 Jan Čech  Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 03:11  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 03:41 Jan Čech  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 03:48 Vladimír Stwora  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 04:07 Jan Čech  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 11:38 Vlastimil Čech  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
19.09. 01:47  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 04:15 Dobrák  Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
18.09. 05:16 Zosimos  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
18.09. 12:47 Jan Čech  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
18.09. 15:20 Petr Gejdoš  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
19.09. 04:11 Rene Bartosek  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
19.09. 15:08 Petr Gejdoš  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
20.09. 03:05 Rene Bartosek  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
21.09. 20:46 Rejpal  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
22.09. 02:29 Rene Bartosek  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
18.09. 09:15 bogy  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
18.09. 11:42 Vratislav  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
19.09. 01:49  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
19.09. 02:09 V. Sodek  RE: Největší svinstvo ve společnosti je opravdu vulgární antisemitismus
19.09. 11:30 guglik  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 13:19 stein55  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 16:18 guglik  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 16:37 Miroslav Yamato  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 18:06 stein55  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
20.09. 03:14 Rene Bartosek  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 19:46 Aja  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
19.09. 22:31 kileros  RE: Největší svinstvo ve společnosti opravdu *neni* vulgární antisemitismus
18.09. 12:25 Agent Smith  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 18:35 GeparSan  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 20:34 Kevin  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 20:54 Vladimír Stwora  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
19.09. 16:15 trodas  sioniste tvori kolik % zidu? 5% v 1920? 85% nyni?
19.09. 18:24 GeparSan  RE: mr. stwora
18.09. 16:44 Vader  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
19.09. 01:42  RE: Prvá slova na pravém místě v pravý čas.
18.09. 01:50 Dobrák  Zatím ticho před bouří.
18.09. 01:52 Dobrák  Ticho před bouří - pokračování
18.09. 03:12  Technická
18.09. 03:18 Vladimír Stwora  RE: Technická
18.09. 04:04  Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi
19.09. 03:10 Clevinger  RE: Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi
20.09. 01:13  RE: Pan Birdman oponuje p. Makow-ovi
18.09. 08:35 kagjupa  Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 09:11 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 09:47 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 10:15 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 11:07 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 13:13 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 13:18 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
19.09. 08:35 Jarmila  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
19.09. 09:05 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
19.09. 14:39 Jarmila  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
19.09. 17:22 Hastrman  RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.
19.09. 17:53 V. Sodek  RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.
19.09. 19:18 Hastrman  RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.
19.09. 20:39 V. Sodek  RE: že Židé byli kdysi krátce vyvoleným národem.
19.09. 23:19 Hastrman  RE: Chudsi dostal vzdy pres drzku vic.
19.09. 09:53 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
19.09. 14:46 Jarmila  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 14:04 MedaBeda  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 14:45 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 16:59 MedaBeda  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 18:00 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 20:29 MedaBeda  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 21:10 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
21.09. 00:44 Had  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
21.09. 09:38 Zak  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
22.09. 21:56 Zak  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
23.09. 10:24 V. Sodek  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
23.09. 17:44 Zak  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
23.09. 10:42 Hastrman  RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi
23.09. 17:25 V. Sodek  RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi
23.09. 18:01 Zak  RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi
25.09. 17:56 Hastrman  RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi
25.09. 18:30 Jarmila  RE: Jezis Nazeretsky byl Kvetem onoho vyvolenectvi
25.09. 17:46 Had  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
25.09. 19:48 Zak  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 11:14 MF  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 14:37 kagjupa  RE: Nehádzať všetkých do jedného pytla! I.
18.09. 08:38 kagjupa  Vlajka letí I.
18.09. 08:44 kagjupa  Už bez komentára
18.09. 11:26 Nillbert  a tamto v tý austrálii už chcíplo?
18.09. 12:05 virila  Jak zachránit svět
18.09. 12:27 kagjupa  RE: Jak zachránit svět
18.09. 13:15 Gdosy  RE: Jak zachránit svět
18.09. 13:38 virila  RE: Jak zachránit svět
18.09. 19:49 kagjupa  RE: Jak zachránit svět
18.09. 22:06 kileros  RE: Jak zachránit svět
19.09. 01:36 virila  RE: Jak zachránit svět
19.09. 11:19  RE: Jak zachránit svět
19.09. 22:53 virila  RE: Jak zachránit svět
23.01. 22:24 MedaBeda  RE: Jak zachránit svět
19.09. 18:59 A.  svědectví zevnitř
20.09. 01:14  Zajímavé poznatky G.K.Chestersona o judaismu
21.09. 09:54 zalozak  Ono to vlastne neni ani tak komplikovane
24.09. 20:33 rivka  realita zo sucasnosti
23.01. 20:18 hestroy  RE: realita zo sucasnosti
23.01. 22:01 MedaBeda  RE: realita zo sucasnosti
23.01. 17:46 Strejda Samů  Žid = Talmud Sionista = Talmud

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

9

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 21 čtenářů částkou 3 039 korun, což je 9 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 1

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 5

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 2

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 4

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Měnové kurzy

USD
22,54 Kč
Euro
25,43 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,87 Kč
Švýcarský frank
24,35 Kč
100 japonských jenů
19,89 Kč
Čínský juan
3,53 Kč
Polský zloty
5,53 Kč
100 maď. forintů
6,96 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
30,33 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 183,82 Kč
1 unce stříbra
503,90 Kč
Bitcoin
1 107 459,20 Kč

Poslední aktualizace: 6.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 196