Diskuze k článku

Označení ‚pět pitomců‘ nestačí

Příspěvků 35

31.8.2006 3:14

Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

zalozak 202.?.?.?

Copak snad americka verejnost, vlada a media nejsou manipulovany skupinou teroristu jiz od ? (nevim kterou viru oficialne vyznavaji ale jejich jmena jsou prece znama (alespon nekterych), jejich teroristicke metody jsou nam vsem na ocich a cile techto metod take.

Nakonec i oficialni definice prece rika ze:
Terorismus je propočítané použití násilí nebo hrozby násilím, obvykle zaměřené proti nezúčastněným osobám, s cílem vyvolat strach, jehož prostřednictvím jsou dosahovány politické, náboženské nebo ideologické cíle. Terorismus zahrnuje i kriminální zločiny, jež jsou ve své podstatě symbolické a jsou cestou k dosažení jiných cílů, než na které je kriminální čin zaměřen.


Takze on ma prece naprostou pravdu, nebo ne? [chechtot]

115517

31.8.2006 9:26

RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 115517

Zde jsou jak malovaní : Čtvrtá, poslední část rozsáhlého článku Kevina Alfreda Stroma Who Rules America?. Přeložil GBY, 16.10.2005

V roce 1945 byly čtyři z pěti amerických novin vlastněny místními lidmi s blízkým vztahem ke svým komunitám. Tyto dny už jsou však dávnou minulostí. Většina nezávislých novin byla skoupena nebo vytlačena z trhu uprostřed sedmdesátých let. Dnes je většina „místních“ novin vlastněna spíše menším počtem velkých společností, vedených lidmi, kteří pracují a žijí stovky a tisíce kilometrů daleko. Ze zmíněných 1456ti novin je nezávisle vlastněno méně než 20 procent; zbytek patří do novinových řetězců. Z celkového počtu jich má pouze 103 náklad větší než 100.000. Jen hrstka je dost velká na to, aby si mohly dovolit nezávislé reportéry za hranicemi svého města; ostatní jsou ve svých národních a mezinárodních zprávách závislé těch několika.

Associated Press (AP), který prodává obsah novinám, je v současnosti ovládán židovským viceprezidentem a šéfredaktorem Michaelem Silvermanem, který vede denní zpravodajství a dohlíží na redakční oddělení. Silverman řídí národní zpravodajství AP jako šéfredaktor od roku 1989. Židovka Ann Levinová je v AP redaktorkou národního zpravodajství. Silverman a Levinová podléhají Jonathanu Wolmanovi, také židovi, který byl povýšen do pozice senior viceprezident AP v listopadu 2002.

Pouze ve dvou procentech amerických měst vychází více než jeden deník a jejich konkurence je pouze na oko (deník a večerník), neboť mají stejného majitele popřípadě vzájemnou dohodu.

Mnoho konkurenčního boje se ztrácí díky monopolistickým taktikám Advance Publications, holdingové společnosti rodiny Newhousů. Advance Publications koupí jeden z konkurenčních deníků a pak vyhlásí reklamní válku, kdy drastickým snižováním cen za inzerci přivede oba deníky na pokraj bankrotu. Advance Publications v ten moment odkoupí konkurenční noviny. Oba deníky vychází dál, jeden jako ranní noviny a druhý jako večerník. Nicméně, po čase se jedny noviny zruší – a bratři Newhousovi tak mají v rukou jediný městský deník. Například, v roce 2001 Newhousovi zrušili Syrakuský Herold-Journal, čímž druhé noviny Post-Journal získaly monopol..

Příklad mediálního impéria Newhousových ukazuje nejenom nedostatek skutečné konkurence mezi americkými deníky, ale také ilustruje neukojitelnou touhu, kterou mají židé po všech názory ovlivňujících orgánech, jichž se mohou zmocnit. Newhousovi vlastní 31 deníků, včetně několika velkých a důležitých jako jsou např. Cleveland Plain Dealer, Newarský Star-Ledger a New Orleanský Times-Picayune; Newhouse Broadcasting, zahrnující televizní stanice a kabelové televize; nedělní přílohu Parade s týdenním nákladem více než 35 milionů; asi dva tucty významnějších časopisů, včetně The New Yorker, Vogue, Wired, Glamour, Vanity Fair, Bride’s,...Kráceno (Editor)

115535

31.8.2006 12:24

RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 115535

Nechapu, proc editor/ka krati chytre prispevky????? Pan Stwora resi problem s bandwith a ne s mistem na serveru(HDD).
Prosim pisatele o dopsani tohoto prispevku.
Dekuji.

115559

31.8.2006 14:49

RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

Mindy 217.?.?.?

Reakce na 115559

[naštvaný] Editorka nekrátí nic. Když ruší, jasně to oznámí. Dlouhé články se krátí automaticky. Editorka

115572

31.8.2006 16:23

RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 217.?.?.?

Reakce na 115559

Čirou náhodou jsem ještě nakoukl pane "Soudče" a posílám pokračování - [chechtot]
Gentlemen’s Quarterly, Self, House  Garden, a všechny ostatní magazíny skupiny Conde Nast, kterou také vlastní. Personál těchto časopisů je, jak byste mohli očekávat, docela košér. Parade může posloužit jako příklad: Vydavatelem je Randy Siegel, šéfredaktorem a viceprezidentem je Lee Kravitz, kreativním ředitelem je Ira Yoffe, redaktorem pro vědecké články je David H. Levy a redaktorem pro články o zdraví je Dr. Isadore Rosenfeld.

Toto židovské mediální impérium bylo založeno Samuelem Newhousem, imigrantem z Ruska. Když v roce 1979 zemřel ve věku 84 let, zanechal svým dvěma synům, Samuelovi a Donaldovi, mediální holding v hodnotě 1,3 miliardy dolarů. Po celé řadě dalších akvizicí vzrostla hodnota Advance Publishing na dnešních cca 9 miliard US dolarů. Zhltnutí tolika deníků Newhousovou rodinou bylo usnadněno příjmovou strukturou deníků. Noviny, ve většině případů, nežijí z předplatného svých čtenářů, ale z peněz inzerentů. Je to příjem z inzerce – ne drobné získané od čtenářů – co z větší části platí šéfredaktorovu mzdu a provize vlastníkovi. Kdykoli si velký inzerent vybere pro svoji firmu jeden deník oproti druhému, obšťastněný deník vzkvétá, zatímco konkurent hyne. Od počátku 20. století, kdy se židovští kupci stali dominantní ekonomickou silou Ameriky, narůstal počet amerických novin v židovských rukou, společně s úbytkem konkurenčních pohanských novin – do určité míry také díky vybíravým inzertním zásadám židovských obchodníků.

Mimoto, noviny, které jsou stále vlastněny a vedeny pohany, značně závisí na příjmech z židovské inzerce, takže jejich redakční a zpravodajské zásady jsou většinou ve vleku židovských zájmů. Stejně jako jinde i v novinovém byznysu platí pravidlo, že muziku vybírá ten, kdo platí.

115575

31.8.2006 23:52

RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!

Soudce Lynch 88.?.?.?

Reakce na 115575

Super,
dekuji mnohokrat!!!
Tak alespon vim, co nekupovat [chechtot] Ale moje penize se k nim dostanou stejne [pláč] .
Dekuji za vysvetleni pani Minde.

115607

31.8.2006 12:29

Jo jo, Rummy ma pravdu - Emericke media ovladaji teroriste!

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 115535

Jen nam zapomel sdelit, ze ti teroriste nejsou "ti teroriste", jimiz nas tito "teroriste medii" neustale strasi, ale banda zidovskych teroristu - manipulantu [mrknutí jedním okem]

Holt Rummy uz starne a obcas mu nejake ty podstatne veci uniknou [chechtot]


http://ax2.old-cans.com/bendib/Chavez.jpg

Izrael je postaven před další existenční hrozbu: Hugo Chalvez s nimi omezuje diplomaticke styky. Ve svém příslovečném sebe-umírňování-se zvažuje Izraelska vláda své možnosti:

A: Zavraždit Chalveze a zavřít celou jeho vládu?

B: Kobercově rozbombardovat většinu Caracasu, protože Chalvez se nejpravděpodobněji bude ukrývat mezi civilisty?

...aniž bychom se zaměřovali na civilisty, samozřejmně.

C: Nukleárně rozbombardovat celou Jižní Ameriku, abychom měli bezpečnou jistotu?

D: Všechny předešlé nápady! (to je jediný způsob jak zabránit novému holokaustu...!)

...samozřejmně že ti antisemité budou zase řvát o "přehnané reakci"!

Bird: Antisemité zůstanou antisemity [mrknutí jedním okem]

115560

31.8.2006 13:45

Katrina

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Vzpomínám si na TV záběr jednoho černouška z New Orleans, zničeného hurikánem Katrina. Černoušek se rozčiloval:" Strkáme nos všude tam, kde se ve světě něco děje a nedokážeme se postarat sami o sebe." [chechtot]

Chudák černoušek; tak mladý a už se dal na cestu ideozločinu. [pláč]

115565

31.8.2006 18:51

Vlastimil Čech

Vlastimil Čech 213.?.?.?

No tak jste si hezky pokecali, na Židy zanadávali... a co... buldozery jedou dál. Mají vás všechny úplně v ..."paži" ... Coffeeho Bannána taky i s jeho návrhy, i tu pianistku a černošku Rýžovou... Jste podle všech Židů sice antisemiti, ale stejně je jim to úplně jedno... Vaše gojímské pištění židovské tanky, letadla a buldozery ani malinko nebřibrzdí... tak co.

115584

1.9.2006 2:47

RE: Vlastimil Čech

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 115584

Rekl bych, ze Izrael i neocons v USA to zlovestne mruceni sveta a hrozba izolace donutily zastavit valku v Libanonu. Nebylo dosazeno zadnych cilu. Tj. zniceni Hizbalahu, v teto chvili ma Hizbalah takovy kredit, ze neni v nici moci ho odzbrojit. Okupovat Libanon ci eskalovat konflikt na Syrii a s ni smluvne svazany Iran. Konvencni bomby se na niceni podzemnich bunkru prilis neosvedcili, spatna zprava pro neocons. Neverim ze generalove Pentagonu jen tak cvaknou podpadkami pri rozkazu pouzit vuci zemi bez jaderneho arsenalu atomove zbrane. Treti svetova vlka se chvala Bohu o neco odklada. Na podzim jsou v USA volby tusim do Kongresu a pristi rok konci Bushovi mandat. Mozna pristi president USA bude stejny nebo horsi, ale nadeje umira naposledy!

115618

3.9.2006 9:52

zlovestne mruceni sveta

Čochtan 84.?.?.?

Reakce na 115618

to je krásá satira, připomíná mi to Karla Havlíčka : "..V hluboké kapse kajzroku vzdorovně zaťatá pěst.." [smích]

115819

31.8.2006 20:23

Těch pitomců je mnohem víc...

seda 82.?.?.?

... a drtivou většinu statisíců (na druhou!) pitomců tvoříme my a většina našich spoluobčanů a světoobčanů...všichni ti, kteří "žerou" tu kapitalistickou propagandu "i s navijákem". Vysvětlite mi někdo, proč občané zblble akceptují různé propagandistické bláboly, když princip a centrum zájmu kapitalizmu jsou peníze, kapitál, majetek a moc (jako zajištění toho předchozího)?
Přihlaste se vy, kteří věříte, že "pravda a láska" zvítězí nad kapitálem!...
Už víte koho máte volit...?

115590

31.8.2006 20:50

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

kubrt 89.?.?.?

Reakce na 115590

Abych Vám pravdu řekl, od dob pádu NF (kromě prvotního - a rychle vyprchaného nadšení) furt jen přemejšlím, co bude menší zlo. A asi bude hůř...s tím výběrem,pochopitelně. Líp už bylo ... [mrknutí jedním okem]

115593

31.8.2006 20:54

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115590

Soudruhu Sedo, snad si nemyslite, ze lidi budou opet volit komunisty [oči v sloup]
Ty uz v Cechach vladli 40 let "STALO TO ZA STAROU BACKORU". [pláč]
Podivejte se na tento clanek a poradne si ho prectete.

http://lidovky.zpravy.cz/grebenicek-se-musi-omluvit-primitivovi-f0p-/ln_domov.asp?c=A060831_161709_ln_domov_znk


Nemohu se dockat toho, az se bude muset omluvit Komunisticka strana vsem Cechoslovakum za 40 let totality. [pláč]

115594

1.9.2006 9:10

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Pajise 217.?.?.?

Reakce na 115594

A dluží také omluvu za 40 let míru v Evropě.

115647

1.9.2006 11:40

škoda, že už nevychází Dikobraz!

ruger 62.?.?.?

Reakce na 115647

To jste si spletl komunisty s NATO?? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

115662

1.9.2006 12:32

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115647

Pane "pajise" nebudte smesnej [oči v sloup] Mimo valky v Jugoslavii, o zadne jine nevim. [naštvaný]
Kdyby jugosi nebyli blbouni, mohli se "rozdelit" zrovna tak v klidu a miru, jako Cesi i Slovaci.

115670

1.9.2006 11:43

Těch pitomců je mnohem víc...

ruger 62.?.?.?

Reakce na 115590

... a drtivou většinu statisíců (na druhou!) pitomců tvoříme my a většina našich spoluobčanů a světoobčanů...všichni ti, kteří "žerou" tu socialistickou propagandu "i s navijákem". Vysvětlite mi někdo, proč občané zblble akceptují různé propagandistické bláboly, když princip a centrum zájmu reálného socialismu jsou peníze, kapitál, majetek a moc, vše ve státních rukách (jako zajištění toho předchozího)?
Přihlaste se vy, kteří věříte, že "pravda a láska" zvítězí nad bolševismem!...
Už víte koho máte volit...?

115663

1.9.2006 19:33

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115663

Jasne, vsichni na Zvedavci by meli volit stranu pani Jarmili. [smích]

115709

6.9.2006 5:10

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 115663

Mno, vetsina majetku a zdroju tehle planety je v rukach asi 100 firmicek. Hmm, takze mi poradte koho mam volit. Zatim nevolim nikoho nemem rad volbu mezi mensim a vetsim zlem. A kdyz slysim tu veticku ..."my mame mandat, ktere ma obhajit obvzlast velke svinstvo"... zacina se mi zlehka zvedat krevni tlak a krev hrnout do tvari.

116065

1.9.2006 21:16

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Mimochodem, pani Jarmilo. Nemohla by jste nam zde dat vase web stranky.

Ja jsem ji uz jednou mel, ale diky Mossadu a jeho agentum jsem dostal virus a vsechno se me smazalo. [chechtot]
Samozrejme si delam prdel. Proste jsem si nevsiml, ze muj antivirusovy program konci, a nez jsem si "stahnul" novy, tak jsem virus dostal(diky retezovymu mailu). Ani nevim od koho, ale heozne tedy diky [pláč]

Ze uz se tedy tady mluvi o ty "paranoide". Kazdej druhej tady pise o tom, jak nas porad nekdo v ty demokracii sleduje [naštvaný]

Pamatuju se, kdyz jsem jeste zil v Cechach, tak me volal muj stryc z Kanady a ptal jse me, co rikate tomu vybuchu atomovy elektrarny v Cernobylu? Pry tam zahynulo pres 200 lidi. Rikammu jakej vybuch v atomovy elektrarne. Tady bylo jen v RUDEM PRAVU, uplne na spodni strance malinka zparva, ze v Cernobylu byl pozar ve vodni elektrarne. Uz ale vse zase bezi "normalne".

Druhy den rano, po tom telefonatu z Kanady, me navstivi "pan" v civilnim obleku a rika me: Vy jste mel vcera v noci telefonat od vase stryce z Kanady, ze jo? Ja rikam, ze jo, ale jak o tom vite.
On rikal, my o vas vime vsechno a i o ostatnich "nepratelich" Ceskoslovenske republiky. A dodal, doufam, ze tem pomluvam z imperialistickeho "sveta" neverite? Ja jsem jen odvetil, ze proc by si takovouto zpravu muj stryc vymyslel. Chlapik se nijak nepredstavil, jen rek, ze je z tajny bezpecnosti a rikal me, at si toto necham pro sebe.

[bliji]

115722

1.9.2006 22:13

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 115722

No lol, to jako fakt? [smích] To se mi ani nezda... A copak jste delal jineho, nez ze jste mel stryce v Kanade, co vam obcas zavolal, ze vas sledovali? [zmaten]

115730

1.9.2006 22:16

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115730

Co je vam do toho, co jsem delal?
Ja zadnym agentum KGB neodpovidam [chechtot]

115732

2.9.2006 0:36

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

trodas trodas (zavináč) seznam (tečka) cz 82.?.?.?

Reakce na 115732

Pockat, pockat - dnes se jmenujeme FSB [velký smích] [chechtot]

115745

2.9.2006 1:03

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115745

Trodasi, diky za upozorneni [smích]
Tady jsem vam nasel neco na cteni www.watchdog.cz

115748

2.9.2006 0:14

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Vratislav wratislav (zavináč) centrum (tečka) cz 213.?.?.?

Reakce na 115722

Že by STB takhle vykecala odposlech.....Spíš Vám někdo prokázal službu.

115742

2.9.2006 1:09

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

guglik 84.?.?.?

Reakce na 115742

najskor ma rejpal velku fantaziu.
poznal som v Mnichove jedneho moravaka, ktory v svojej ziadosti o azyl, napisal ako organizoval a viedol v Brne, proti kommunistom, partizansku vojnu. samozrejme, ze azyl dostal.
no a rejpal, bude asi jeho kamarat. [chechtot]

115749

2.9.2006 1:44

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115749

Gugliku, ja jsem azyl v Nemecku nedostal, a ani jsem ho nechtel.

V Nemecku zadna prace nebyla, stejne jako tomu je ted, tak jsem odesel do Kanady. Co je na tom divnyho [oči v sloup]

115750

2.9.2006 3:09

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Emma. 84.?.?.?

Reakce na 115750

Guglik možná dostal občanství kvoli svojej materi. SRN udělovala v 80s automaticky občanství všem Ost-Deutsch z tehdejšího SSSR, Rumunska a podobných končin ihned po příchodu do Západního Německa na rozdíl od Turků kteří ho tehdy nedostali ani po x-letech. Pro Čechy bylo v osmdesátých letech problém získat azyl nejen v Německu ale vůbec v Evropě (nepočítám vyjímky jako VyAsanovaný Vlasta Třešnák a Švédsko) od srpna 68 už uplynula hezká řádka let. Hodně lidí šlo tehdy do Austrálie (aspon od nás z rodiny) něco brala Kanada.

115755

2.9.2006 20:02

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 115722

Jo, klidně Vám ho dám Rejpale, ale nelekněte se, je to strašně feministické. [velký smích] Zde prosím: www.kubata.nazory.cz

Nejste vy ten Rejpal z Neviditelného psa? Nebo jste jiný Rejpal? Jo, máte pravdu, už mě zase zlanařili do nové strany- jmenuje se SOS, čili strana občanské sebeobrany. Nějak na mě ti chlapi z Pravého bloku nemohou zapomenout.[smích]

Co se týče těch estebáků za socialismu, to už jsem taky na Psu popisovala, jak mě jeden z nich lanařil do svých řad. Taky mi říkal, že o mě všechno ví. Jenže já jsem mu řekla, ať mi políbí šos a že to všude rozhlásím a rozkecám, že,se mnou mluvil. A taky jsem to všude rozhlásila a rozkecala. [velký smích]

115792

2.9.2006 20:48

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115792

Pani Jarmilo, dekuji vam za vase stranky. Vubec me nevadi, ze jsou feministicke. Mozna ze se i poucim [chechtot]

Mimochodem na Psa jsem nikdy nepsal. To musel byl jiny "rejpal"

[smích] Dokonce jsem nekde videl web stranku "REJPALOVE" [chechtot]Taky mam na vas otazku: Nepisete nekdy do stranek "Repekt"?

115793

2.9.2006 21:59

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115793

Pani Jarmilo, tady je ta web stranka o ktere jsem psal www.respekt.cz

115794

2.9.2006 23:50

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Rejpal 24.?.?.?

Reakce na 115794

Jarmilo, nechci vas "bombardovat" web strankami, ale tady jsem nasel tu o ktere jsem se zminil. www.rejpal.xf.cz/go.php

115795

3.9.2006 8:24

RE: Těch pitomců je mnohem víc...

Jarmila 85.?.?.?

Reakce na 115795

Ne, do Reflexu jsem nikdy nepsala- ale tohle je Váš web ne? Vždyť je tam napsáno Rejpal.cz. Občas jsem kdysi psala do MFD, párkrát zveřejnili můj dopis, jenže později zjistili, že se jim moje názory vůbec nehodí do krámu, a tak mě již ignorovali. Jen v případě, že jsem nějakému konkrétnímu redaktorovi za jeho nechutný článek napsala strašně vulgární dopis, tak mi taky napsal vzteklý mail. [velký smích] jednou Jan Vaca vyvěsil můj sprostý mail extra na blog.

115813

2.9.2006 13:28

Paul Craug Roberts - dalsi gatekeeper

NoFear 129.?.?.?

Takze
Paul ich oznacuje za hlupych?

Paul ty si myslis ze my sme hlupi a nevieme pre koho pracujes?

Tito "hlupaci" okradaju a nicia celu planetu a dari sa im manipulovat mineku milionov ludi.

Tym myslim celu mafiu ktora je za mediami, bankami, vladami.

Vecsinou pod kontrolov zidov.


Hey Paul, kedy zacnes menovat vsetky mena aby sme sa presvedcili ze vecsina z tych ludi SU ZIDIA?

Banky: rotschild, warburg...
vlada: zakheim, fleicher, wolfowitz, perle, rumsfeld...
media: murdoch, redstone, spielberg....

Je zaujimave ze Paulovi trva roky pokym "pride" na veci, na ktore obycajnemu clovekovi treba par mesiacov.

115772

Příspěvků: 35

31.08. 03:14 zalozak  Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 09:26  RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 12:24 Soudce Lynch  RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 14:49 Mindy  RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 16:23  RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 23:52 Soudce Lynch  RE: Ale vzdyt on ma naprostou pravdu!!!
31.08. 12:29 trodas  Jo jo, Rummy ma pravdu - Emericke media ovladaji teroriste!
31.08. 13:45 Pavel Bočan  Katrina
31.08. 18:51 Vlastimil Čech  Vlastimil Čech
01.09. 02:47 Rene Bartosek  RE: Vlastimil Čech
03.09. 09:52 Čochtan  zlovestne mruceni sveta
31.08. 20:23 seda  Těch pitomců je mnohem víc...
31.08. 20:50 kubrt  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
31.08. 20:54 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 09:10 Pajise  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 11:40 ruger  škoda, že už nevychází Dikobraz!
01.09. 12:32 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 11:43 ruger  Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 19:33 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
06.09. 05:10 Rene Bartosek  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 21:16 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 22:13 trodas  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
01.09. 22:16 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 00:36 trodas  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 01:03 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 00:14 Vratislav  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 01:09 guglik  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 01:44 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 03:09 Emma.  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 20:02 Jarmila  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 20:48 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 21:59 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 23:50 Rejpal  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
03.09. 08:24 Jarmila  RE: Těch pitomců je mnohem víc...
02.09. 13:28 NoFear  Paul Craug Roberts - dalsi gatekeeper

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Masivní protesty v Paříži proti covid pasům a omezením. Policie se připojila k demonstrujícím01.08.21 12:56 Francie 0

Vakcinovaní lidé tvoří 75% nedávných případů COVID-19 v Singapuru, ale jen málo jich onemocní01.08.21 12:49 Singapur 0

Povinost testování bude platit i pro očkované osoby31.07.21 11:42 Česká republika 0

Útok mačetami tři na jednoho a za článkem chybí diskuze. Je to jasné31.07.21 10:55 Česká republika 2

Absolutní zrůdnost: učitelka nabízí jedničky za očkování31.07.21 10:46 Česká republika 3

Léčba ivermektinem už jen pro vyvolené, lék nedostane výjimku ministerstva30.07.21 21:23 Česká republika 1

Vláda: My vám sem ty afghánské islamisty dopravíme i za cenu lží a podvodu30.07.21 09:54 Česká republika 1

Babišův bonus za očkování v podobě dvou dní volna připraví českou ekonomiku o 21 miliard29.07.21 21:29 Česká republika 3

CDC říká, plně očkováni lidé šíří variantu delta a měli by nosit náhubky29.07.21 21:19 USA 0

Máme se nejlépe za 20 let, hlásí Češi29.07.21 18:16 Česká republika 3

Poslanec Milan Mazurek hovoří ve slovenském parlamentu29.07.21 10:09 Slovensko 1

Antigenní testy nefungují dobře28.07.21 02:58 Česká republika 2

Soud zrušil povinost nošení náhubků v dopravě a obchodech27.07.21 13:14 Česká republika 4

Kandidátka Zelených na německou kancléřku Baerbocková vyslovila slovo negr a má problém27.07.21 10:47 Německo 2

Co visí na autobusovém nádraží v německém Lübz27.07.21 10:36 Německo 2

Lékaří se konečně shodli v poznání, že Ivermectin je bezpečný a účinný lék proti Covidu-1926.07.21 21:03 Neurčeno 1

Nechte se očkovat, budete fit26.07.21 15:53 Británie 0

V Singapuru zavedli navzdory 52% "proočkovanosti" zase lockdown26.07.21 06:08 Singapur 0

V Rize v Lotyšsku odhalili sochu. Pokochejte se25.07.21 23:29 Lotyšsko 1

Jsem očkovaný a testovaný, ale musím mluvit do skříně. Tak o čem to je. Petr Rada na tiskovce25.07.21 23:21 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,48 Kč
Euro
25,49 Kč
Libra
29,87 Kč
Kanadský dolar
17,22 Kč
Australský dolar
15,78 Kč
Švýcarský frank
23,73 Kč
100 japonských jenů
19,58 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,12 Kč
Ukrajinská hřivna
0,80 Kč
100 rublů
29,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 963,78 Kč
1 unce stříbra
547,80 Kč
Bitcoin
910 676,64 Kč

Poslední aktualizace: 1.8.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 6 363