Diskuze k článku

Homofobie 3.0

Příspěvků 47

18.4.2006 1:22

Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Emma Bovary 84.?.?.?

Ondyno tady Waltr (nebo Vladimír) chrochtal blahem na jakýmisi komentátori z idnes k článku o technařích.
Nyní učiním něco podobného já a postuji sem dva názory na tento svérazný článek přímo z D-fensova webu pod které se pro změnu podepisuji já.

1."Ten článek je opravdu ubohý, D-fens si jenom vylívá zlost, místo pořádných argumentů jen uráží Havla, některé výroky jsou až zahořkle stupidní a nakonec článku dá svůj "humorný" rozbor nějaké erotické povídky. Většina odpůrců registrovaného partnerství používala metody jako D-fens, urážení, paranoidní představy o konci rodiny a dokonce státu, vyvrácené mýty. A pak se někdo diví, že to schválí. Milý D-fensi, malost se dá ukrýt, hloupost už ne."

2."Tak spojit pravěk, Havla a homosexuální porno, důkladně to promíchat a považovat to za argumenty proti R.P. No Kdyby ti D-fensi bylo tak 14, 15 let (nebo je?), tak bych to asi bral.

Tak 1/ K "povídce" jen toliko: Jsou snad heterosexuálně zaměřená porna důvodem ke zrušení manželství. Resp. je sex důvodem vzniku R.P či manželství. Pokud si to myslíš, lituji tvoji budoucí ženu.

Za 2/ Havel neoznačil rodinu za teletník. Označil jako teletník způsob, jakým se argumentovalo proti R.P. Taky si nemyslím, že hlavní funkcí rodiny je plodit děti, ale vychovávat děti, poctivé, schopné, slušné ... a pak se to vztahuje i na bezdětné rodiny, které tím, že nejsou "teletníkem", neztrácí "hlavní funkci", ale mohou přistoupit k adopci. A navíc problém se slovem teletník může mít opravdu jen ten, jemuž drží rodinu už jen sex a děti.

Za 3/ A jinak, napadá mě spousta vůdců první kategorie... (rozuměj ti, co všechny přeprali).. Adolf, Stalin.... myslím, že bys Havla potěšil, zařazením do té druhé."

103657

18.4.2006 1:38

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Vladimír Stwora editor (zavináč) zvedavec (tečka) org 70.?.?.?

Reakce na 103657

>Milý D-fensi, malost se dá ukrýt,
>hloupost už ne."

V pravidlech pro diskuzi na tomto serveru uvádím: "Můžete napsat, že článek je špatný nebo hloupý (bylo by jistě hezké doložit to důvody, ale není to podmínkou), ale nesmíte napsat, že autor je hloupý."

Všímám si vašich nenávistných komentářů už delší dobu. Urážet, zpochybňovat integritu autorů i diskutujících je vaše parketa. Ještě jednou uděláte něco podobného a jste venku. Zatím vás přeřazuji na watch list.

103658

18.4.2006 11:06

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Ragimiri 80.?.?.?

Reakce na 103658

Mě se nezdá, že by paní někoho jmenovitě urazila. Pouze vyjádřila názor na styl psaní D-FENSe, který se jí zdá hloupý. A pokud se vám zdá, že je její příspěvek urážlivý, zkuste si přečíst originální diskuzi na serveru dfens-cz.com, kde se najdou i výhrůžky smrtí. [smích]

103686

18.4.2006 16:34

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 103686

Ten můj příspěvek který způsobil že jsem ted na watch listu byl právě citát od dvou diskutérů z D-fens.com. Jelikož ale píšu že tyto názory podepisuji dá se to brát i jako můj názor a je to v rozporu s pravidlem o neurážení autora.
Na D-fens žádná omezení v diskusích nejsou takže to nejde srovnávat.

103716

19.4.2006 21:24

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

eso 81.?.?.?

Reakce na 103716

to se pletes. na d-fensovi omezeni v diskusich jsou. cenzura je tam naprosto bezna, slusne prispevky z "opacneho tabora" jsou zcela bezne mazany a IP adresy banovany. ty sproste prispevky jsou pak davany do tzv. chlivku, aby byla prezentovana "kvalita" webu. cela diskuse se az na vyjimky, da nazvat vzajemnou nazorovou masturbaci, kde se ti "spravni hosi" navzajem presvedcuji jaci jsou to spravni (a pravicove liberalni) hosi...

103821

20.4.2006 0:33

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 103821

>to se pletes. na d-fensovi omezeni v diskusich jsou. cenzura je tam naprosto bezna, slusne prispevky z "opacneho tabora" jsou zcela bezne mazany a IP adresy banovany. ty sproste prispevky jsou pak davany do tzv. chlivku, aby byla prezentovana "kvalita" webu. cela diskuse se az na vyjimky, da nazvat vzajemnou nazorovou masturbaci, kde se ti "spravni hosi" navzajem presvedcuji jaci jsou to spravni (a pravicove liberalni) hosi...<

To je pro mne novinka ale já tam moc nechodím. A dojem z toho webu mám že to má maloco společného s nějakým pravicovým liberalismem ani s pravicovým konzervatismem ale spíš s jakýmsi pravicovým populismem. Každopádně D-fens ve svých článcích použivá velice rád vulgarismy (a lidi s jinými názory rozděluje do různých kategorií zmrd, ichtyl, vohnout etc) čímž se dost odlišuje od Zvědavce, Britských listů, Osudu a dalších webů. Mne to nějak zvlášt nevadí ale všeho s mírou. Návštěvnost je ale asi dost slušná možná vyšší než má Zvědavec.

103825

20.4.2006 11:57

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 103825

Ze začátku byl D-FENS velmi dobrý web. Jeho "zmrdologie" je totiž překvapivě trefná! Zmrdi, vohnouti...skutečně to tak až příliš často je.

Ale poslední dobou už je to většinou jen mlácení prázdné slámy, opakování se...

103861

20.6.2006 11:04

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

AntiRoot 82.?.?.?

Reakce na 103821

Přesně tak, tvrdá cenzura je na DFENSovi běžná, slušné příspěvky "z druhého břehu" jsou mazány a IP adresy vkládány do blacklistů. Neobviňoval bych z toho ani tak DFENSe osobně, ten mi přišel docela férový, ale jeho osobního Goebbelse, správce webu zRůůta. Ten se v mazání příspěvků a zakazování IP adres úplně vyžívá a na rozdíl od Dfense se většinou zbaběle nepodepisuje a zákazy IP adres nikde neuvádí, takže to může na první pohled působit dojmeme falešné svobody a demokracie. A mohu potvrdit že diskuse je opravdu jen "vzajemnou nazorovou masturbací" (jak uvedl eso) těch správných pravičácky-liberálních nadlidí..

108534

18.4.2006 13:21

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 103658

O.K pane Vladimíre (Waltře) pravidla hry tady určujete vy. Na jiných webech (jako je třeba ten D-fensův) se pravidlo "Můžete napsat, že článek je špatný nebo hloupý (bylo by jistě hezké doložit to důvody, ale není to podmínkou), ale nesmíte napsat, že autor je hloupý." sice neuplatnuje ale chápu to spíš tak že vám jde hlavně o omezení množství příspěvků v diskusi kvůli kapacitě servru a tohle je spolu s credit systémem jedna z možných cest.
Ale zpět k tomu článku osobně bych kritiku Havla postavila uplně na něčem jiném.
Totiž že si jako terč vybral lidi kteří jsou jeho politickými protivníky. Přitom mezi lidmi kteří Havlovic odpůrci nazývají "gang pravdy a lásky" je nemálo těch kteří mají k RP úplně stejný postoj jako V.K nebo Kalousek a publikovali tyto názory v době kdy se o RPzákonu jednalo v předních českých novinách. Prostě to vypadá že o 4procentní menšinu jde v této názorové přestřelce až v poslední řadě.

Pro přspěvatele který s podepisuje J.H: Ta básnička v Britských listech je od vás

Connecting People
Jiří Hrdlička

Chcípnou-li mobily,
či chybějí slova,
v zoufalství rvem si vlasy.
Nakonec jediná
zbývá nám naděje.
connect through telepathy.

k sérii Jiřího Krombholze zvané "Connecting people" připojil autor

103696

18.4.2006 18:14

Pan Stwora a urážky autorů

Drutěvník 86.?.?.?

Reakce na 103696

Chtěl by vyjádřit pochopení pro to, že diskutéři nemohou říci o autorovi článku, že je hloupý(nebo ho nějak jinak urazit).

Myslím, že zrovna v Anglii se stalo, že jistý server zveřejnil článek nějakého autora. V diskusi pod tímto článkem byl autor urážen. Ten autor podal na ten server trestní oznámení a požadoval finanční odškodné za urážku. Vím, že to tehdy vyhrál a odškodné nebylo zrovna malé...

Majitel serveru, Vladimír Stwora, tedy odpovídá za celý obsah - i za diskuse pod článkem. Ten anglický příklad ukazuje, proč pan Stwora tak jedná...a jedná správně! Přece nebude riskovat...

A už vůbec nemluvím o jiných hodnotách a pravidlech slušné diskuse na úrovni.

103725

18.4.2006 22:48

RE: Pan Stwora a urážky autorů

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 103725

V podstatě obecně vzato asi máte pravdu. I když konkrétně v tomhle případě pochybuju že zrovinka D-fens by se soudil podle toho co dovoluje na svém vlastním webu. Ale ano šlo to vyjádřit i bez zpochybnování intelektuálních kvalit autora. Tak jak to udělal pan Koubek.

103737

18.4.2006 13:33

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Josef Švejk 213.?.?.?

Reakce na 103658

Já ještě přidám, že pan Emma Bovary sleduje identitu diskutujících, prozrazuje ji a neváhá osobně vyhrožovat.
Pokud byste toto individuum ze svých stránek vyřadil, dostal byste ode mne 12 bodů z deseti možných [smích]

V dokonalé úctě

103698

18.4.2006 15:13

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 103698

Pane Švejku vám někdo vyhrožuje?

103703

18.4.2006 15:20

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Ragimiri 80.?.?.?

Reakce na 103698

No, asi takto. Pokud paní Emma sleduje veřejně přístupné informace a tyto údaje analyzuje, pak se nejedná o nic nelegálního či nečestného. Aby z toho nebyla druhá kauza TV Nova vs Seznam.cz. [mrknutí jedním okem]

103704

19.4.2006 2:47

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

Rene Bartosek 68.?.?.?

Reakce na 103704

Nelegalni to jiste neni, ale cest a moralku bych ve spojenim s temito "analyzami" nechal stranou. Ja osobne to povazuju za svinsky skryty slusnacky osobni utok, argumenty mam v diskusich radsi. Bohuzel na rating filmu, tak nejak nedam, holt jsem barbar. Nejak tem tvurcim spusobem uchopenym udalostem pres filmare nedokazu prijit na chut jako serioznimu zdroji informaci. To vite film se musi prodat, uspokojit kritiku, vyhrat nejakou cenu a teprve nekde daleko vzadu se mozna nekde nachazi pravda, nejak se nemuzu ubranit tomu, ze s kinematografie se stal "cirkus" na ovlivnovani mas. Madam (ci pan) Bovary to holt vidi jinak.

103746

18.4.2006 15:55

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

eugen 160.?.?.?

Reakce na 103698

zcela se ztotoznuji s panem svejkem josefem jelikoz ve svem prisevku rika presne to,co si myslim rovnez.

-----------------------------------------

jeste bych se rad v souvislosti s novym systemem prispivani na zvedavce zastal pana stwory ktery zde zadnou novou,dalsi,hruzostrasnou cenzuru nezavedl byt mu to bylo nekterymi zbytecne vycitano.
jiz to sleduji nejakou chvili a kdyz vidim jaxe mi zde vse pekne zobrazuje i bez me registrace tak toto uznani velice rad vyslovuji.
na zvedavce chodim s oblibou na cemz nic nemeni ani to,ze obcas z nej jeste radeji odchazim.

103708

18.4.2006 19:08

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 103698

Trapné a nesmyslné dolézání. Vyloučit všechnu opozici byste nechtěl?

103729

18.4.2006 15:53

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

PPP 212.?.?.?

Reakce na 103658

Pane Stwora, a vulgární výrazy Vám nevadí? Ty už jaksi patří ke koloritu? [zahanbení]

103707

18.4.2006 19:05

RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 103658

Mohu se zeptat? Jsou na tomto watch listu i osoby, přímo urážející diskutéry? Nechci hned nikoho jmenovat, ale pár by se jich našlo na obou stranách "barikády" i mimo "barikády".

Na nenávistné komentáře tu má IMHO specialisaci spíše pan Nohejl a někteří další, alespoň z mého pohledu takové jeho příspěvky jsou. Že by zrovna příspěvky paní Bovary byly nějak nenávistné, to jsem dost překvapen.

Zvláštní, jak bývá kontroversní jak zde, tak na Nezvědavci. Asi nechce být fanatická ani na jednu stranu...

103728

18.4.2006 6:25

opravde , doplnte, vysvetlete...

AstrAus 59.?.?.?

expresident Havel:
...naprosto absurdní ideologie páně Kalouskovy strany (KDU-ČSL) a prezidenta republiky, že rodina má mít výhody, protože plodí děti na rozdíl od homosexuálních párů. To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám, aby byla telata," vyvětil se Václav Havel.

"Na tom není nic spirituálního, nic duchovního. To je opravdu materiální, družstevní pojetí rodiny. A to mě na celé diskusi nejvíc rozčilovalo," uzavřel Havel.
-----------------------------
Pokud spravne rozumim, Havla nejvíc rozčililo, ze tam neni " není nic spirituálního, nic duchovního"
Jestli pan expresident vlastne nema pravdu?
A neni ona vlastne ta cirkev strasne pokrytecka, jen uzivani telesnych otvoru jen za ucelem mnozeni a krasny vztah muze k muzi nikde?

Pohled pravdy a lasky je jaky?
Pokusim se z pohledu DUCHOVNA-
-vztah muz-zena a zena-muz= duchovno se kona! a svazku se rika manzelstvi
-vztah muz-muz = duchovno se kona!a svazku se rika Registrovane Partnerstv
-vztah zena-zena=duchovno se kona!a svazku se rika Registrovane Partnerstv
jsou vsak i jine dalsi vztahy a vazby!!!
jsou staty a kraje sveta kdy existuji i vztahy
muz-vice zen -jazyk cesky tomu rika mnohozenstvi a ZATIM v CR neni v zakanodarstvi uvadeno jako rovnopravne tem vyse uvedenym.

Feministky a feministe? by mohli volat po zlegalisovani vztahu
-zena-vice muzu, jako po dalsim rovnopravnem vztahu :
zarazenim po bok manzelstvi, registrovaneho partnerstvi a muz-vice zen !

Mluvim o vztazich tedy o duchovnu a vyssich lidskych hodnotach ne o rozmnozovani a lidskych teletnicich!- (Havluv terminus technicus)
Zapmenme na rozmnozovani, hetero-ci homo porno, kam a do jakeho otvoru se co vklada!
Lidska nadstavba zvana DUCOVNO- si zada sve!!!
Homosexualove ze sveho "vyssiho principu mravniho" se sveho prava domohli!
Prestoze deti na svet neprivadi a otvory pouzivaji jine, nakonec zvitezili! Pravda a laska s nimi[smích]
DUCHOVNO zvitezilo, Parlamentem proslo,
a Mir zavladl na teto zemi.
Nebo jeste ne?
Co jeste je zapotrebi duchovne olaskovat?
V ramci pravdy, lasky, rovnopravnosti- jake jeste dalsi vztahy by meli narok na legalisaci?
Politicka korektnost se sklonuje ve vsech padech.!
Nastal cas na LIDSKE KOREKTNOSTI A LASKY A PRAVDY!
LIDE OBJIMEJTE SE -
A komu to dela dobre a chce se zaregistrovat- necht je po jejich[smích]
nebrante jim!

103671

18.4.2006 16:11

RE: opravde , doplnte, vysvetlete...

Jiří Táborský 71.?.?.?

Reakce na 103671

>To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se
>připouštějí býci ke kravám, aby byla telata," vyvětil se
>Václav Havel.
>
>"Na tom není nic spirituálního, nic duchovního. To je opravdu
>materiální, družstevní pojetí rodiny. A to mě na celé
>diskusi nejvíc rozčilovalo," uzavřel Havel.

>DUCHOVNO zvitezilo,
Mno, mně to připada, že Havel pokaždé, když vstoupí do duchovna, tak šlápne do hovna. Bejci a krávy v teletníku nešoustaj. Teletník je takový sirotčinec pro telata. A vůbec, bejci a krávy už dávno nešoustaj, kravám dělá telata plastickou trubičkou "bejk na motorce".

103710

18.4.2006 8:40

Jura

Jura 62.?.?.?

Pane Petře, pište dál, Váš článek mě pobavil a potěšilo mě i to, že mé poznatky o morálce pana Havla jsou totožné s Vašimi. Dá se to jednoduše vyjádřit tak, že ač káže jiným vodu, sám pije - ba co dím - chlemtá víno či dokonce kořalku.

103677

18.4.2006 9:02

Ha ha ha

J. H. 62.?.?.?

No, zvkášť chytré to není, ale v jednom směru hluboce pravdivé. Musíme se nad tím smát, abychom nezačali řvát hrůzou. Ale k věci:
Pan Havel je výtvor propagandy. Za komunistů nám byl podstrčen jako symbol svobody. "A podle zákona paragraf šavle....." pamatujete si. Dneska už ho berou vážně už jen lidé, kteří si nejsou ochotni přiznat, jak tehdy naletěli - a jemu podobní. Nestál by za řeč, kdyby se nenašli lidé, kteří jeho "názory" sdílejí.
Jedná se o skupinu lidí, kteří hluboce pohrdají ostatními a nenávidí fakt, že jsou na nich existenčně zcela závislí. Považují za své právo, aby jim tato méněcenná většina opatřovala pohodlí a nepřipouštějí, že by z toho pro ně mohly plynout povinnosti, které určil někdo jiný než jejich vlastní já. Za jediné dobro považují vlastní fyzickou existenci, doprovázenou příjemnými pocity. Jsou podobni laboratorní myšce, které byla do mozkového centra pro rozkoš voperována elektroda a spínač od ní umístěn v její kleci. Myška našla spínač a teď mačká a mačká....
Jestliže je bude společnost živit až do jejich smrti, může pak klidně zaniknout, nevidí důvod, proč by měla dále existovat. Nejsou tedy schopni přijmout, že existence společnosti je závislá na rodině, která další generaci nejen zplodí, ale i připraví pro život. Že další generace musí být vychována pro heterosexuální svazek, aby byla štafeta života předána dál - "vychovávat" děti mezi homosexuály je naprosto zvrácené.
Tito chudáci poklesli tak hluboko, že povařují za "lásku" šoustání či jiné pohlavní aktivity
J. H.

103678

18.4.2006 10:10

RE: Ha ha ha

karel 194.?.?.?

Reakce na 103678

Bohužel asi nikdo z novinářů si netroufne se Havlovi pořádně podívat na zoubek, a zveřejnit některá fakta o této osobě. Předrevoluční doba nebo porevoluční to je jedno v obou je toho dost...
Jistě by byl zajímavý i jeho spis z STB, ale ten stornovali jistě mezi prvními.

103685

18.4.2006 11:52

RE: Ha ha ha

Ragimiri 80.?.?.?

Reakce na 103678

Pane J. H. nemyslíte, že je poněkud ukvapené podle jednoho serveru s erotickými povídkami posuzovat celou gay komunitu? Pokud nějaký učitel sexuálně obtěžoval svou žačku, odsoudíme hned všechny učitele, že jsou to pedofilní prasata?

103688

18.4.2006 13:01

RE: Ha ha ha

eugen 160.?.?.?

Reakce na 103678

> Za jediné dobro považují vlastní fyzickou
>existenci, doprovázenou příjemnými pocity.

>Jestliže je bude společnost živit až do jejich smrti, může
>pak klidně zaniknout, nevidí důvod, proč by měla dále
>existovat.
tak s timto se plne ztotoznuji a zdaleka nejsem sam jen mi na rozdil od jinych necini problem to priznat. nema cenu si spolecnost nejak idealizovati neb v techto elementarnich otazkach jsme povetsinou vsichni stejni,jen to mnoho pokrytcu nechce priznati mnohdy ani sobe natoz okoli coz vsak nic nemeni na pravdivosti toho co jsem rekl.

103694

21.4.2006 11:13

RE: Ha ha ha

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 103694

No výborně. Teď už jen malou operaci na kotrbě, elektroniku, baterku a vypínač do kapsy a bude hej. Nač si ničit záda při obšťastňování dívek a buzíků, játra chlastem, nohy při shánění drog či nervy při zneužívání vlastní moci. Tohle má přece jinou úroveň.
J. H.

103972

22.4.2006 2:45

RE: Ha ha ha

eugen 160.?.?.?

Reakce na 103972

>No výborně.
ty buziky vynechte pokud mluvite o mne [naštvaný] ale to ostatni ma neco do sebe neb sam rovnez o teto cyberforme blaha obcas s oblibou fantaziruji vcetne specialnich softu co bych na to mel ve svem notasu[smích].
ovsem v realu,na zivo to ma myslim asi vsechno preci jen jeste vyssi kouzlo,no nestezuji si[mrknutí jedním okem]

104029

20.4.2006 2:03

RE: Ha ha ha

zap 70.?.?.?

Reakce na 103678

Pan Havel je výtvor propagandy. Za komunistů nám byl podstrčen jako symbol svobody. "A podle zákona paragraf šavle....." pamatujete si. Dneska už ho berou vážně už jen lidé, kteří si nejsou ochotni přiznat, jak tehdy naletěli - a jemu podobní.
-----------------------------------------------------------------------
"A podle zákona paragraf šavle....." si pamatuji velmi dobre. Zpivali jsme to sborove, pamatujete pane J.H.? [mrknutí jedním okem]

A co Vy, vy jste nenaletel? [zmaten]

103829

18.4.2006 12:29

zas jeden spickovy clanek!

eugen 160.?.?.?

predevsim se s hrdosti hlasim do spolecenstvi homofobu nebo jak buzeranti rikaji vsem normalnim lidem co je nemaji radi,dale bych rad pochvalil clanek s nimz se nesmirne stotoznuji a to i pres to,ze jsem ho jiz cetl na dfens nebo jaxe to jmenuje.
co se tyce te v zaveru uvedene homosexualni povidky tak nepopiram,ze mne nesmirne rozesmala ovsem i pres to autorovi clanku i vrchnimu zwedawci stylove vzkazuji,jdete s temito materialy do prdele [velký smích] !
jinak kazdy kdo se nejak stavi proti odpornym homousum je dobry a to i v pripade,ze se jedna o nejvyssiho predstavitele momentalne platne stadni moci.

103691

18.4.2006 13:02

Dobře jsem se pobavil.....

Brutus 193.?.?.?

....dost dobrý
[chechtot] [chechtot] [chechtot]

103695

18.4.2006 16:54

Vynikající článek

Zorba 83.?.?.?

Opravdu dobrý článek s kterým se samozřejmě ztotožnuji. Homosexuálové jsou opravdu hnusní zvrhlíci. Jinak jen dodám že ona vsuvka o lidech kteří usilují o zničení národů a jejich nahrazení beztvarou masou lidí bez identity je naprosto přesná, je to totiž přesně to o co usilují elity z Washingtonu a Bruselu snažící se nastolit ono pověstné NWO. Havel je jen jejich oddaný sluha a zrádce Českého národa. Jen si nejsem jistý jestli lze ony elity označit za výhradně levicové. Copak takový neokoni a lidi jako Bush, Raicová nebo Rumsfeld jsou levičáci? To bych rozhodně netvrdil, ovšem chápu že někdo na to má jiný názor.

103717

18.4.2006 18:20

Úroveň D-fense.cz

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Myslím si, že tento článek je pouhopouhým výkřikem nenávisti proti jedné hlasité menšině. Faktem je, že tato kauza je hodně zpolitizovaná, každý chce ukázat jak je "pro-homo" či "anti-homo". Nemyslím si, že většina lidí to takto prožívá, ať se prostě registrují, když jim to pomůže.
Takže, článek je tedy pouhopouhou sbírkou sprostých slov a nechutných výrazů (což bohužel leckdy může být odrazem inteligence autora). Ostatně, dle mého názoru, velká část článků D-fense nemá vůbec úroveň, většinou se obsahově velmi podobají tomuto článku, tedy naprostý brak bez úrovně. Tedy, řekl bych to i ostřeji, ale umím se ovládat [mrknutí jedním okem] .
Teď abych byl i já trochu věcný. Homosexualita rozhodně není nakažlivá nemoc... a dost záleží na kulturním prostředí, ze kterého dotyčný vychází, zda se mu to zdá (či nezdá) nechutné. Pamatujte, že za antiky (z níž vychází evropská civilizace) byla homosexualita něčím zcela normálním a antika vydržela pěkně dlouhou dobu (a její pád nebyl dán rozšířením homosexuality).
Rozhodně by Zvědavci pomohlo neuveřjňování článků z D-fense, ten kdo chce, ten si to přečte tam.

103726

19.4.2006 18:36

RE: Úroveň D-fense.cz

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 85.?.?.?

Reakce na 103726

Naše civilizace má kořeny spíše judeo-křesťanské než ryze antické a Židé kupodivu ve starověku homosexuály moc neprotežovali a divil bych se, kdyby se "partnerství" podobné tomu našemu někdy dostalo do izraelské legislativy. To má spíše za účel "zrovnoprávnit" homosexuální svazky s manželstvím a vypadá to jako cílená experimentální akce inspirovaná silami vně našeho státu, jak o tom svědčí až fanatická snaha "naší" vlády o jeho prosazení. Data o jeho údajné veřejné podpoře pokládám za krajně nedůvěryhodná, tito devianti se nikdy velké oblibě netěšili a nevím proč by tak mělo být v případě jejich legislativního upředňostňování. Zároveň se mi zdá, že probíhá jakási snaha "ztrestat" KDU za odpor zorganizováním jejího volebního debaklu, začínají za objevovat články a průzkumy, že se do sněmovny nedostane (ačkoli má po komunistech nejspolehlivější elektorát, při očekávané nižší účasti bez problémů dosáhne nejméně 8 %).
V souvislosti s antikou je třeba mít na mysli i to, že ač se objevily různé pohlavní výstřednosti, homosexuální sňatky a "registrace" se nevyskytly. Rovněž široce rozvinutá tehdejší bisexualita zvláště mužů svědčí o tom, že homosexualita je mnohdy jen pouhým ukájením pudu a nikoli fatálně od porodu vrozenou sexuální orientací (kterou si je třeba k radosti starších gayů /je český pol.korektní překlad "hošan"?/ v pubertě případně ujasnit praktickou zkouškou). Antické texty také varují tím, že homosexualita byla tehdy úzce provázána s pedofilií (po jak dlouhém "oddechovém čase" asi vypukne kampaň za snížení hranice homoobcování na 15 let ?).

103806

18.4.2006 23:11

prvé čo ma napadlo...

Andrej 217.?.?.?

ked som čítal ešte len predslov bolo, že pozdravujem to teľa Havla, takisto tú kravu...jeho matku, a samozrejme toho bejka jeho fotra. Želám mu len to čo si zaslúži nič viac nič menej. [mrknutí jedním okem]

103738

19.4.2006 11:30

Co vlastně Havel řekl?

Saša 195.?.?.?

Podle iHned: "Co mě na celé debatě kolem toho tématu nejvíc zaujalo, byla naprosto absurdní ideologie páně Kalouskovy strany (KDU-ČSL) a prezidenta republiky, že rodina má mít výhody, protože plodí děti, na rozdíl od homosexuálních párů. To je pojetí rodiny jako teletníku, jako místa, kde se připouštějí býci ke kravám, aby byla telata. Na tom není nic spirituálního, nic duchovního. To je opravdu materiální, družstevní pojetí rodiny. A to mě na celé diskusi nejvíc rozčilovalo."

Lidovci, včetně pana ing. JUDr. Karase, samozřejmě vědí o tom, že ústavně je proklamována bezkonfesnost státu. Proto také neargumentovali v diskusi o zavedení homosexuálního quasimatrimonia svým postojem k rodině jako instituci posvátné (podle CIC je manželství svátost, což je terminus technicus). Prostě jsme s tím neargumentovali. Na argumenty homosexuální lobby, že partnerství homosexuálů si zaslouží stejných zvýhodnění jako je má rodina, jsme argumentovali věcně a nekonfesně tím, že rodina má svá právní zvýhodnění proto, že se v ní rodí a vychovávají děti, ne proto, že my ji považujeme za posvátnou. To je ostatně ústavní základ právního zvýhodnění rodiny, které zavádí Listina základních práv a svobod:
Čl.32
(1) Rodičovství a rodina jsou pod ochranou zákona. Zvláštní ochrana dětí a mladistvých je zaručena.
(2) Ženě v těhotenství je zaručena zvláštní péče, ochrana v pracovních vztazích a odpovídající zdravotní podmínky.
(3) Děti narozené v manželství i mimo ně mají stejná práva.
(4) Péče o děti a jejich výchova je právem rodičů; děti mají právo na rodičovskou výchovu a péči. Práva rodičů mohou být omezena a nezletilé děti mohou být od rodičů odloučeny proti jejich vůli jen rozhodnutím soudu na základě zákona.
(5) Rodiče, kteří pečují o děti, mají právo na pomoc státu.
(6) Podrobnosti stanoví zákon.

Tím podrobnosti stanovícím zákonem je zákon o rodině, který stanoví:
{§ 1
(1) Manželství je trvalé společenství muže a ženy založené zákonem stanoveným způsobem.
(2) Hlavním účelem manželství je založení rodiny a řádná výchova dětí.
§ 31
(1) Rodičovská zodpovědnost je souhrn práv a povinností
a) při péči o nezletilé dítě, zahrnující zejména péči o jeho zdraví, jeho tělesný, citový, rozumový a mravní vývoj,
b) při zastupování nezletilého dítěte,
c) při správě jeho jmění.
(2) Při výkonu práv a povinností uvedených v odstavci 1 jsou rodiče povinni důsledně chránit zájmy dítěte, řídit jeho jednání a vykonávat nad ním dohled odpovídající stupni jeho vývoje. Mají právo užít přiměřených výchovných prostředků tak, aby nebyla dotčena důstojnost dítěte a jakkoli ohroženo jeho zdraví, jeho tělesný, citový, rozumový a mravní vývoj.
(3) Dítě, které je schopno s ohledem na stupeň svého vývoje vytvořit si vlastní názor a posoudit dosa...Kráceno (Editor)

103778

19.4.2006 14:47

zakon v praxi:-)

AstrAus 59.?.?.?

jak jsem dostal z CR- tak davam k dobru [smích]
Tréninkový plán úřadů – zákon o registrovaném partnerství!!!
Vono to bralo i Ty předešlé státníky, ... Já zase říkám, že každéj má takovou vládu jakou si zaslouží ( už léta furt dobrý citát není bohužel z mé tupé hlavy ) a když dokážou naši slavní a velemoudří poslanci schválit takovou kravinu, tak jsme si jí de facto schválili sami……Tak neřvu a holt se přizpůsobím situaci.
Další prosím.""Dobré ráno, rádi bychom se vzali." "Vaše jména prosím." "Petr a Pavel Novákovi." "Vy jste příbuzní? Vidím, že jste si podobní." "Ano, my jsme bratři." "Bratři? Tak to se nemůžete vzít." "Pročpak? Vy neoddáváte páry stejného pohlaví?" "Ale oddáváme, tisíce, ale ne sourozence, to by byl incest." "Incest? Jaký incest ? My nejsme homosexuálové!""Ne? Tak proč se chcete brát?"
"Samozřejmě pro finanční výhody. A máme se rádi. A žádné jiné vyhlídky kromě toho nemáme."
"Ale my oddáváme jen homosexuály a lesbičky, kterým byla odepřena práva zaručená ostatním občanům. Když nejste homosexuálové, můžete si vzít ženu."
"Ale počkejte, to přece mohou homosexuálové také. To, že nejsem homosexuál ještě neznamená, že si chci vzít nějakou ženskou. Já se chci oženit tady s Pavlem." "A já zase s Petrem." "Tak vy nás budete diskriminovat jenom proto, že nejsme homosexuálové?" "Dobře, dobře, nechme toho. Tady máte ty papíry.
Další!"
"Ahoj, chceme se brát!" "Jména?" "Jan Hrubý, Jana Čížková, Robert Zelenka a Julie Hrušková." "Kdo si bere koho?" "My všichni se chceme navzájem oženit a provdat." "Ale vždyť jste čtyři!" "Správně. Čtyři normální bisexuálové a máme se navzájem rádi. Já miluji Janu a Roberta, Julie miluje Roberta a Jana a Robert zase miluje Julii a mne. Takže se chceme všichni vzít. Zdůraznit své sexuální preference v manželském svazku je ta jedině správná cesta." "Ale my oddáváme jen homosexuální a lesbické páry." "Takže vy diskriminujete bisexuály?" "Ne, ne, to jen, že tradiční představa manželského svazku se týká párů.""Ale, a odkdy se zastáváte tradic?" "Ne, to ne, chtěl jsem jen říci, že někde prostě musí být stanoven nějaký limit." "A to říká kdo? Neexistuje žádné logické zdůvodnění limitovat sňatek jen pro dvojice. Větší
skupiny jsou mnohem lepší. Kromě toho, chceme svá práva. Starosta města prohlásil, že ústava zaručuje rovná práva všem. Naval ten oddávací list."
"Tak dobře. Další prosím."
"Dobrý den. Chci se oženit." "Jména?" "David Procházka." "A jméno partnera?" "Žádné není. Já si chci vzít sám sebe." "Sám sebe? Co tím sakra myslíte?" "To je tak. Můj psychiatr tvrdí, že mám rozpolcenou osobnost. Takže já bych ty dvě poloviny chtěl spojit sňatkem. Abych mohl podávat daňové přiznání jako rodina." "V pořádku. Tady máte ten papír."
"Další!

103784

19.4.2006 18:04

definice slova

Hastrman 71.?.?.?

Neni snad ..fobie strach z?
Zda se mi, ze zde mame zamenu smyslu slova.
Verim, ze prevazna vetsina normalnich lidi povazuje homosexualitu za nechutnou, odpornou ci hnusnou. Nemluvim zde o pravech a souziti v dennim zivote, v praci a byznysu. Lide si zvykli ze homosexualove jsou jiste procento lidi, jsou umelecky nadani a ve spolecnosti vice intelektualni.
Takze oznacit nekoho za homofoba se mi zda nespravne. Nejde snad o strach ale o prosty pocit "brr, ja takovy nejsem" [oči v sloup]

103801

19.4.2006 18:47

Z diskuze na 004.cz

olda 0lda (zavináč) walla (tečka) com 193.?.?.?

Z diskuze je patrné, že teploši jsou normální a homofobní jedinci jsou pokřivenci a ještě k tomu fašouni co málem vyvraždili celé lidstvo.

Komentář ze dne: 18.04.2006 10:09:05 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: homofobní = normální
Normálnímu muži přidají homosexuální hrátky odporné. Strkat cokoli do análu za účelem sexu, i když toto musí být bolestivé je zrůdnost. Pokud je někdo homosexuál, tak je v jeho těle nebo v jeho mozku něco špatně, je to buďto blázen nebo degenerát. Registrované partnerství ruku k ruce s antikocepcí časem způsobí úbytek a postupné vymizení homosexuálních genů. Je však velmi nepřijatelné, aby někdo tvrdil o někom že je homofobní. Takovýto homofobní jedinec má takovou genetickou výbavu a morální vlastnosti, že přirozeně a nezávisle na nároru okolí a to je dáno genetickou výbavou zděděnou od dávných předků, má snahu pozabíjet pohlavně, či jinak zvrhlé jedince ve svém okolí, aby tito zvrhlíci neubližovali dětem, slabým a nemocným. Je to přirozený pud ochrany vlastního kmene a rodiny. Normální jedinec cítící vůči homosexuálům silnou zášť a musí projevovat velkou dávku tolerance a pozitivního přístupu k věci. To je dáno "výchovou". Existují zde proto obavy, aby právě onen "normální" jdeinec nebyl sprostě ušlapán zástupy posvátných menšin a zvrhlíků. Aby se naše civilizace budovaná na zákonech a zákonitostech jednou nezanikla pod nájezdy barbarů a vlastní zvrhlostí.


Komentář ze dne: 18.04.2006 11:04:36 Reagovat
Autor: neregistrovaný - Azarael (@)
Titulek: Re: homofobní = normální
Tendence pozabíjet se týká právě nemocných a slabých nikoli jiných, dějiny prokazují, že zvrhlíci byli naopak vždy následováni (viz WW2 a vlastně všechny diktátorské režimy)
Co se strkání do zadku týká, tak heteráci provozují anální sex se svými partnerkami poměrně běžně a nikomu to bolestivé ani zrůdné nepřipadá.
Homofobní genetická dispozice narozdíl od homosexuální neexistuje. Homofobnost je dána pouze výchovou a přejímáním názorů, ne tím že se někdo jako homofob narodil.
Umlácení klackem nějakého barbara je osudem všech vyspělých civolizací. V dějinách je o tom nespočet důkazů (pád Egipta, Indie, Řecka, Říma....) toto je ale zapříčiněno ne ani tak morální zvrhlostí, jako spíš tím, že vyspělé společnosti nemají tendenci válčit do posledního muže a udržení složité infrastuktury narozdíl od smečky není hračka, jedná se o křehkou konstrukci, proto jde každá civilizace poměrně snadno umlátit klackem.


Komentář ze dne: 19.04.2006 18:37:40 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: Re: Re: homofobní = normální
Pedofílie, zoofíli a nekrofíle. I tohle je podle vás genetiká dispozice, která existuje. Tak jako existuje homosexualita, podle vás jako geneticky vrozená, přirozená vlastnost. Pud o...Kráceno (Editor)

103807

19.4.2006 18:49

Z diskuze na 004.cz, dokončení

olda 193.?.?.?


Komentář ze dne: 19.04.2006 18:37:40 Reagovat
Autor: neregistrovaný - olda (0lda@walla.com)
Titulek: Re: Re: homofobní = normální
Pedofílie, zoofíli a nekrofíle. I tohle je podle vás genetiká dispozice, která existuje. Tak jako existuje homosexualita, podle vás jako geneticky vrozená, přirozená vlastnost. Pud ocharňovat si zase vykládáte jako produkt zlovolné výchovy. Podívejte se dejmetomu na chování šimpanzů v přírodě. V tlupě dominuje zákon silnějšího. Vztahy se řeší násilím, slabší může být i zabit. Má li tlupa slabého vůdce, tak vyhyne. V přírodě neexistuje homosexualita, je to proti přírodě a tlupa by vyhynula. Nebo může přijí silnější tlupa a vyhnat starousedlíky. Zamyslete se prosím nad sebou. Propagace sobomie ve všech vrstvách společnosti je morálním úpadkem. Navíc sodomie je zvrhlostí mužů, né žen, kterým to přináší jen bolest. Co se týče WW2, nezbývá jen konstatovat, abychom tlačili káru uprostřed cesty, né do příkopy a ta je vpravo, nebo vlevo. Pokud Vám to ještě nedošlo, tak odpor si vůči sobě homosexuální komunita pěstuje sama. Homosexualita není a nebyla zakázána a každý Vám upřimně řekne, že je mu to srdečně jedno, když se "jim" to líbí. Bohužel za současné situace vznikají mladí nýmandi, neschopní, na práci leví, co se nechají vydržovat v registrovaném svazku postaršími plešatými zvrhlíky. Raději přetrpí potupu análního styku a budou se posírat, sic mají roztažený konečník, hlavně že nemusejí nic dělat a mají se dobře.

103808

19.4.2006 21:15

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

eso 81.?.?.?

Reakce na 103808

vazeny "zoologu", doplnte si vzdelani a kdyz uz se snazite mluvit k tematu, neco si o tom aspon prectete. homosexualita u zvirat samozrejme existuje. to ze se vam to nehodi do argumentacniho "kramu" je vase vec.

103819

19.4.2006 23:38

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

Pontifex 217.?.?.?

Reakce na 103819

V přírodě existuje něco jako homosexuální chování, vyjadřování dominantnosti, nebo dokonce sociálních vztahů. Ale to nemá s homosexualitou nic společného. [oči v sloup]

103823

20.4.2006 9:58

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

Sidonius Zdenek M 207.?.?.?

Reakce na 103823

>V přírodě existuje něco jako homosexuální chování,
>vyjadřování dominantnosti, nebo dokonce sociálních vztahů.
>Ale to nemá s homosexualitou nic společného. [oči v sloup]

Ti "řiťomrdi" nikdy nepřipustí, že to jejich "láskotvoření" je jen výhradně "lidskou" záležitostí. Pochopitelně, že u žen je to poněkud odlišné, ty nemají co "zasouvat" ! Takže u žen je ta "homosexualita" poněkud odlišná, než u mužů. Chce snad s tím někdo polemizovat ? A u zvířat je to úplně o něčem jiném. [oči v sloup]

103849

20.4.2006 17:14

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

Hastrman 71.?.?.?

Reakce na 103849

"řiťomrdi" = fujtajbl
dve zeny = vzajemna masturbace
zvirata = jde o pud neco "zasouvat" a o lasce se neda mluvit. Lesbosamice snad ani neexistuji.

[mrknutí jedním okem]

103898

20.4.2006 12:30

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

olda 193.?.?.?

Reakce na 103819

Ani jste si to neráčil přečíst. V příspěvku se píše cosi o šimpanzích a to jsou bohužel vývojový předchůdci člověka. Je to asi pravda, přihlédneme-li k podměrečné velikosti mozku u afričanů. Teď můžete namítnout, že na velikosti mozku vzhedem k IQ nezáleží a to je jen další střípek do mozaiky pokřiveného zrcadla Vašeho vidění. [vyplazený jazyk]

103869

24.4.2006 0:02

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

baba_Blažková babaBlazkova (zavináč) atlas (tečka) cz 193.?.?.?

Reakce na 103869

Na velikosti mozku samozřejmě nezáleží. Už vzhledem k tomu, z jak velké kapacity je ve skutečnosti využíván. A každý jej využívá jinak, což IMHO může být docela dobře dáno třebas i geneticky. Ale netvrdím, že mám patent na genetiku.

První, kdo vyrukoval s přímou úměrou mezi velikostí mozku a inteligencí byl - hádejte kdo? Odpovím za vás. Mužský šovinista, který když už nebyl schopný argumentace, vyrukoval rychle s obtížně ověřitelnou teorií, která je ovšem v dnešní době naštěstí dávno vyvrácena.

A krom toho - někdo nazve géniem talentovaného hudebního skladatele, někdo upřednostňuje "lidské kalkulačky", a křovákovi je to jedno, páč je mu to víte k čemu.

104169

6.3.2010 16:31

RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

aleff 85.?.?.?

Reakce na 103808

tak toto si zasluhuje kratší rozbor ..

1) zda mají deviace původ v genech nebo v působení prostředí, je předmětem bouřlivých diskusí, u teploušů/lesbiček (tj. člověk, který si ve vztahu vybere člověka stejného pohlaví) zatím vše nasvědčuje, že to mají v genech. někteří to potlačují a maskují celý život, jiní se tomu poddají a pak jsme svědky bizarních forem chování.

2) ad šimpanzi - prosím rozlišovat šimanze a šimpanze bonobo, tyto druhy mají výrazné rozdíly v sociálním chování. zatímco normální šimpanzi jsou agresivní (zde vysledována souvislost s vyšším iq a pyramidální strukturou moci v tlupě), bonobo vše řeší sexem (jediné tabu = matka/syn) - oba druhy silně připomínají chování člověka; v přírodě homosex samozřejmě existuje - jestli to nevíš, pak se seznam s fakty

3) sodomie se týká mužů i žen; podle Kinseyho zprávy má alespoň jednorázovou sexuální zkušenost se zvířetem 8 % mužů a 5 % žen. Mezi obyvateli venkova (farem) se podle Kinseyho sexuální aktivity se zvířaty vyskytovaly u 40 až 50 % z nich; u žen ve městech je to často ve formě náhražkového chování po ztrátě partnera, kdy jeho úlohu přebírá pes.

4) za homosex katolíci upalovali právě kvůli tomu, že byl zakázán. proto idnes je pro většinu lidí nepřijatelný, pokud jde o jeho legalizaci. paradoxem je je ovšem mnohonásobně vyšší výskyt teploušů v řadách církve oproti běžnému % ve společnosti.

214219

Příspěvků: 47

18.04. 01:22 Emma Bovary  Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 01:38 Vladimír Stwora  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 11:06 Ragimiri  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 16:34 Emma Bovary  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
19.04. 21:24 eso  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
20.04. 00:33 Emma Bovary  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
20.04. 11:57 YAMATO  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
20.06. 11:04 AntiRoot  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 13:21 Emma Bovary  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 18:14 Drutěvník  Pan Stwora a urážky autorů
18.04. 22:48 Emma Bovary  RE: Pan Stwora a urážky autorů
18.04. 13:33 Josef Švejk  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 15:13 Emma Bovary  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 15:20 Ragimiri  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
19.04. 02:47 Rene Bartosek  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 15:55 eugen  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 19:08 YAMATO  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 15:53 PPP  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 19:05 YAMATO  RE: Opsáno odjinud (teda přímo z webu intelgtuála D-fense.)
18.04. 06:25 AstrAus  opravde , doplnte, vysvetlete...
18.04. 16:11 Jiří Táborský  RE: opravde , doplnte, vysvetlete...
18.04. 08:40 Jura  Jura
18.04. 09:02 J. H.  Ha ha ha
18.04. 10:10 karel  RE: Ha ha ha
18.04. 11:52 Ragimiri  RE: Ha ha ha
18.04. 13:01 eugen  RE: Ha ha ha
21.04. 11:13 J. H.  RE: Ha ha ha
22.04. 02:45 eugen  RE: Ha ha ha
20.04. 02:03 zap  RE: Ha ha ha
18.04. 12:29 eugen  zas jeden spickovy clanek!
18.04. 13:02 Brutus  Dobře jsem se pobavil.....
18.04. 16:54 Zorba  Vynikající článek
18.04. 18:20 Jiří Koubek  Úroveň D-fense.cz
19.04. 18:36  RE: Úroveň D-fense.cz
18.04. 23:11 Andrej  prvé čo ma napadlo...
19.04. 11:30 Saša  Co vlastně Havel řekl?
19.04. 14:47 AstrAus  zakon v praxi:-)
19.04. 18:04 Hastrman  definice slova
19.04. 18:47 olda  Z diskuze na 004.cz
19.04. 18:49 olda  Z diskuze na 004.cz, dokončení
19.04. 21:15 eso  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
19.04. 23:38 Pontifex  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
20.04. 09:58 Sidonius Zdenek M  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
20.04. 17:14 Hastrman  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
20.04. 12:30 olda  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
24.04. 00:02 baba_Blažková  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení
06.03. 16:31 aleff  RE: Z diskuze na 004.cz, dokončení

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

17

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 30 čtenářů částkou 5 777 korun, což je 17 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Evropa rychle spaluje své zásoby plynu07.12.21 21:58 Evropská unie 1

Zpochybnění vakcinace jako jediné "správné" cesty... Odkazy na studie a další zajímavosti07.12.21 10:59 Neurčeno 0

Kubek, Svrčinová a další sadisté se bojí. A to je dobře :-)07.12.21 10:48 Česká republika 1

Po 1.2.2022 plánují cizinci exodus z Rakouska06.12.21 16:17 Rakousko 0

Aplikace e-Rouška uhnila a končí05.12.21 19:16 Česká republika 4

Pfizer “fair play”05.12.21 10:12 Neurčeno 7

Očkováním k rakovině? Nová zjištění jsou šokující04.12.21 23:56 Neurčeno 3

Chytrá karanténa se ukazuje jako krádež stovek milionů z majetku nás všech03.12.21 23:02 Česká republika 1

Vrak letounu F-35, který havaroval ve Středozemním moři, ukradla neznámá země.03.12.21 15:59 Neurčeno 6

Mutace Omicron – globalistická autoritářská příručka svlečená do naha02.12.21 20:21 Neurčeno 0

Turecko si uzurpuje enormní množství ruského plynu pro sebe02.12.21 18:35 Turecko 1

Vakcínu Valneva ČR neobjednala!02.12.21 17:46 Česká republika 8

Profesor Alexander Reďko o Covid-1930.11.21 17:25 Rusko 2

Dostálovi hrozí vyhazov z týmu Pirátů. Nelíbí se jim, jaká data šíří o covidu30.11.21 16:49 Česká republika 1

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování30.11.21 15:25 Česká republika 1

Vláda chce zavést povinné píchání mRNA injekcí - přesto, že tvrdila, že to je lež30.11.21 10:54 Česká republika 4

Otevřeli nové očkovací centrum - už ne "udělejme tečku" ale "jedna tečka za druhou"30.11.21 10:34 Česká republika 2

Slovinsko: Řidiči musí při tankování předložit osvědčení COVID29.11.21 21:21 Slovinsko 3

Návštěva u MUDr. Kubka29.11.21 18:16 Česká republika 3

Legální eutanazie v Německu pro očkované - mají s tím historické zkušenosti29.11.21 11:39 Německo 1

Měnové kurzy

USD
22,62 Kč
Euro
25,44 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,08 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,55 Kč
100 maď. forintů
6,93 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
30,60 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 394,19 Kč
1 unce stříbra
510,71 Kč
Bitcoin
1 159 501,65 Kč

Poslední aktualizace: 7.12.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 9 572