Diskuze k článku

Výročí bombardování Jugoslávie

Příspěvků 192

19.3.2006 3:52

Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Stehno 69.?.?.?

Ak si niekto svojvôlne zmyslí, že začne napravovať svoju vlastnú situáciu na svojom vlastnom územi v zmysle zdravého rozumu tradícií a pravdy.Ak si niekto arogantne dovolí zvoliť kompetentných ľudí na miesta , kde rozhodujú podľa jeho vôle a v jeho záujme. Plní týmto podstatu medzinárodného zločinu. Na hlavy týchto barbarov sa v mene pokroku zosype oheň a síra hnevu medzinárodného spoločenstva v podobe mierovej misie odobrenej politikmi a masmédiami v štátoch , ktoré túto úchylku už dávno prekonali a spolunažívajú na opačných princípoch. Príkladné kolektívne potrestanie vinníkov je úplne na mieste, slúžiace ako precedens proti prípadným budúcim excesom. Budme štastní, že máme tak rozhľadených, zodpovedných a jasnozrivých predstaviteľov, ktorí nedopustia aby sa naše národy dostali na podobné scestie. Už aj z ekonomických dôvodov.Iste všetci uznajú, že je výhodnejšie urán exportovať, ako dovážať v expresnom balení.
S úctou Viktor

98346

20.3.2006 18:03

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 98346

Možná v tom je i podstata obav, aby se dle současné srbské vlády pohřeb Slobodana Miloševiče (který je zřejmě svou masovostí zaskočil) nestal pohřbem srbské státnosti. Mají prostě stále ten mírotvorný nůž na krku. Sice jsem Miloševiče jako exkomunistu nemusel, ale nikdy jsem nepochopil, proč mu bylo vyčítáno, že slíbil Srbům, že je nikdo nebude v Kosovu bít. To je přece něco jako kdyby Paroubek Čechům slíbil omezit romskou kriminalitu [smích].
Při bombardování SFRJ jsem si pak s hrůzou uvědomil, že to není západní civilizace, za kterou Clinton & spol. kopou. Rovněž se spustila v netušeném rozsahu vpravdě goebbelsovská propaganda, jen díky internetu mnohem průhlednější (proto taky bylo brzy Srbsko "odříznuto"[mrknutí jedním okem]. Už předtím jsem měl určité nejasné tušení, když jsem sledoval podivný přechod ze socialismu v lumpenkapitalismus spolu s důslednou absencí diskuze o židovské roli v komunistickém hnutí. V Kosovu se zřejmě židovští liberálové chtěli zalíbit na úkor Srbů muslimům a vymoci si jejich shovívavost vůči Izraeli. Kvůli vzájemné nesmiřitelnosti sionistů a islamistů je to ovšem nemožné (na srbské straně údajně působily i dobrovolníci z Izraele) a "mezinárodnímu společenství" zbyla jen mediální blamáž a ukázka, jak se etnický konflikt (navíc v cizí nezávislé zemi) řešit nemá. Dobře a vyváženě o konfliktu vypovídá kniha J.Dienstbiera "Daň z krve".

98756

20.3.2006 21:12

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 98756

>V Kosovu se zřejmě židovští liberálové chtěli zalíbit na úkor Srbů muslimům a vymoci si jejich shovívavost vůči Izraeli. Kvůli vzájemné nesmiřitelnosti sionistů a islamistů je to ovšem nemožné (na srbské straně údajně působily i dobrovolníci z Izraele) a "mezinárodnímu společenství" zbyla jen mediální blamáž a ukázka, jak se etnický konflikt (navíc v cizí nezávislé zemi) řešit nemá.<

Zřejmě do toho na rozdíl od jiných vidíte líp. Zvlášt usměvná je debata na propu kde tamní mudrlanti bájí o sionistickém spiknutí proti Srbům a Slovanům vůbec [smích]) Bombardování Jugoslávie podporovali left-liberální Židé z okolí Clintona kteří nejsou nějak velcí příznivci státu Israel. Radikální pravicový sionisté zejména ti co žijí v Israeli fandili Srbům. Některým židovským spolkům vadilo že některá media srovnávají exodus Albánců s holocaustem (i když oni by brblali i kdyby to byla pravda) Navíc v té době byl v Israeli u vesla Netanyahu který prakticky zastavil proces který začal v Oslu a vztahy s USA nebyli zrovna nejlepší
Mossad varoval Američany před UCK a jejich konexemi na islámské radikály http://mujweb.cz/www/PressChat/mossad.htm

Koncem roku 2001 publikovali analytikové izraelské rozvědky Mossad zprávu, ze které vyšlo na světlo, jaké mezinárodní síly stojí za realizací koncepcí "Velké Albánie", která se má prý stát novým geopolitickým útvarem - velkým silným jednonárodnostním islámským státem na jihu Evropy. Měla by prý sjednotit teritoria dnešní Albánie, Kosova a značné části Makedonie, jižní a jihovýchodní část Srbska, východ Černé Hory a sever Řecka. To vše by vypadalo jako hloupý sen a ignorance, kdyby nebylo událostí v Kosovu a potom také vpádu Albáců do Makedonie

http://www.pravoslav.or.cz/kosovo.htm

98815

20.3.2006 21:20

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98815

Von holt nebude žid jako žid, zrovna tak jako není nežid jako nežid. Dokavaď se budeme prát na etnické bázi, budeme se prát asi pořád. Třeba by bylo lepší se vrhnout na demagogy a usurpátory ať už jsou židi nebo nežidi, židle nebo arabidle a vykašlat se na etniku úplně. [smích]

98818

20.3.2006 23:02

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

google 84.?.?.?

Reakce na 98815

>Navíc v té
>době byl v Israeli u vesla Netanyahu který prakticky zastavil
>proces který začal v Oslu a vztahy s USA nebyli zrovna
>nejlepší

no to mi muselo nieco ujst. rozpravate o minulom storoci?
a ako sa to prejavilo?
zvysenim us-platieb gen israel? [překvapení]

98840

20.3.2006 23:52

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 98840

Z vašeho oblíbeného servru [mrknutí jedním okem]

http://www.prop.sk/falwell_potvrdzuje_ze_lewinska.htm

98844

21.3.2006 0:13

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

google 84.?.?.?

Reakce na 98844

to je vsetko pekne, pytal som, ako sa to prejavilo?
alebo to bola len taka intelektualna "floskel"?
to s tymi zhorsenymi vztahmi, medzi usa a israelom.
viete, ako o pocasi. bez nejakeho zmyslu alebo vplyvu na skutocny stav pocasia.

98846

21.3.2006 18:59

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98815

Úplně mimo jste vy paní Emmo. Lidé z diskuse na propu mají naprostou pravdu. USA a sionisti jsou nejhoršími nepřáteli Slovanů i Srbů. UCK i jejich velká Albánie služili a slouží jen zájmům Američanů. A co se samotných Albánců týče tak 30% z nich jsou křestané, takže můžete zapomenout na nesmysly o nějakém islámském státě. CIA a jejich pomahači neustále brojili a brojí proti Srbům a vytvořili většinu jejich nepřátel. Mezi přední příznivce Srbů a jejich hrdiného boje v Kosovu patřili i Iráčané. Jedná se ostatně o společný boj proti agresi USA a jejich nohsledů, proti zločiným americko-sionistickým plánům a tento boj dnes hrdině vedou a vedli Srbové, Iráčané, Rusové, Palestinci, Afgánci a řada dalších. V budoucnu ho povede celý svět.

99115

21.3.2006 19:03

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Reakce na 99115

A co se samotných Albánců týče tak 30% z nich jsou křestané, takže můžete zapomenout na nesmysly o nějakém islámském státě.

Dávám částečně za pravdu, Albánci jsou nepochybně velmi vlažní muslimové, a to, co popisuje Samson o 500 € pro praktikující rodinu, je také holý fakt:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2005112805

99117

22.3.2006 21:26

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 99115

>Úplně mimo jste vy paní Emmo. Lidé z diskuse na propu mají naprostou pravdu. USA a sionisti jsou nejhoršími nepřáteli Slovanů i Srbů.<

Já vycházím z osobní zkušenosti. Znám poměrně dost lidí co byli proti bombardování Jugoslávie a současně jsou pro-Israel. Zaroven varují před nebezpečím islámu.

> Mezi přední příznivce Srbů a jejich hrdiného boje v Kosovu patřili i Iráčané<

V dnes už neexistujícím pořadu Kotel tvrdil jeden host z publika ještě před válkou v Iráku že Saddám a Kaddafi podporovali alespon slovně bombardování Jugoslávie. Podle mne je to nesmysl ale bylo zajímavé analyzovat jak na kosovskou krizi muslimský svět reagoval. Co já vím tak na káhirské univerzitě radikální muslimové demonstrovali a místo amerických, israelských a dánských vlajek pálili vlajku jugoslávskou a portréty Miloševiče.

99524

22.3.2006 21:35

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99524

>Já vycházím z osobní zkušenosti. Znám poměrně dost lidí
>co byli proti bombardování Jugoslávie a současně jsou
>pro-Israel. Zaroven varují před nebezpečím islámu.

Blázni se samozřejmě najdou všeljací. Vždyt je to absolutní protomluv, je to stejné jako by někdo za druhé světové podporoval Hitlerův útok na Poslko, ale byl by proti útoku na Francii.

>V dnes už neexistujícím pořadu Kotel tvrdil jeden host z
>publika ještě před válkou v Iráku že Saddám a Kaddafi
>podporovali alespon slovně bombardování Jugoslávie.
>je to nesmysl

Tak to je tedy opravdu naprostý nesmysl. Skoro se mi nechce věřit že někdo takovou hloupost mohl říct. Jinak je všeobecně známo že tehdejší Jugoslávské vedení mělo velmi dobré, přátelské a spojenecké vztahy s vedením Iráku i Lybie. Ostatně mají společného nepřítele.

A co se týká reakcí světa. Ten má dnes jednoho společného nepřítele a tím jsou USA. A Srbové, Iráčané, Palestinci, Rusové, Afgánci ti všichni jsou hrdiny kteří bojují na stejné straně barikády proti agresi USA a jejich poskoků.

99533

21.3.2006 18:51

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98756

>V Kosovu se zřejmě židovští
>liberálové chtěli zalíbit na úkor Srbů muslimům a vymoci
>si jejich shovívavost vůči Izraeli. Kvůli vzájemné
>nesmiřitelnosti sionistů a islamistů je to ovšem nemožné
>(na srbské straně údajně působily i dobrovolníci z Izraele)
>a "mezinárodnímu společenství" zbyla jen mediální blamáž
>a ukázka, jak se etnický konflikt (navíc v cizí nezávislé
>zemi) řešit nemá. Dobře a vyváženě o konfliktu vypovídá
>kniha J.Dienstbiera "Daň z krve".

Tak s těmi Židy a muslimy jsi zcela mimo. Nechápu proč někteří lidé chtějí takto míchat dva naprosto nesouvisející konflikty. Agrese USA proti Jugoslávii byla naprosto stejným zločinem jako agrese USA proti Afgánistánu či Iráku. A Srbové, Iráčané, Rusové, Palestinci, Afgánci, ti všichni bojují na stejné straně fronty proti společnému nepříteli a tím jsou USA a jejich nohsledi(at už sionisti, Albánci, Bosnáci, Chorvati, Čečenci)

99110

21.3.2006 18:56

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Pavel Bočan meskal (zavináč) seznam (tečka) cz 86.?.?.?

Reakce na 99110

Albánci se svému dočasnému protektorovi dokonale odvděčili. [chechtot]
http://www.techdesk.cz/03/83/55.html

99113

22.3.2006 21:11

RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99113

Inu kdo jinému jámu kopá sám doní padá. Ale i tak si myslím že se USA spojenectví s Šiptari(Albánci) vyplatilo.

99510

19.3.2006 6:01

Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

To je ukazka toho,kdyz se narod vzda sve nezavislosti a da se do spolku zvany NATO a tim se stane soucasti i kriminalnich cinu,jakozto nevyhlasene valky proti Jugoslavi,jeji podporu a podporu polikum jez ji provadeji.Tato krvava skvrna za bombardovani Jugoslavie -Belehradu,nemocnic ,elektraren ,televizni stanice a mostu,obeti na lidskych zivotech by se nemela nikdy zapomenout,nejake cinkani klici,to je pro materskou skolku,to je hra pro blbce.Tak ,jak staty Warsavske smlouvy hlidalei jeden druheho,tak staty NATA jsou v tom samem smeru,jestlize se drive a nebo pozdeji Israel stane clenem NATA ,tak Cesti "Honzove" pujdou bojovat za Israel a v ramci NATA ,tahat za nej horke kastany z ohne ,komu to neni jasne a jasne to predevsim neni politikum,tak nerozumi tomu ,za co je obcastvem placen a nechrani zajmy volicu-obcanstva,kazde vojenske uskupeni ,je priprava na pristi vojensky konflikt ,i kdyz ta priprav avezme nekolik desetileti.
Jugoslavci nas nikdy ,jako slovansky narod nezradili,naopak ,nasim emigrantum-utecencum nemnozi pomahali,jak se rika v nouzi najdes pritele.
Dnes je Jugoslavie v troskach a srbska vlada je poplatna zapadni politice,Kosovo ,vispa evropy proti muslimum byla jim vydana ,ale ne nejbohatsi zinkovy dul na svete,takze ,smelou politikou o lidskych pravech obcanu zamerenou na MIlesevice se dosahlo vysledku okradani srbskeho lidu v ramci "humanity" a zde mame jeste v pameti fotografie hruz ,vychrtlych veznu ,vzate zapadni TV ,ale obrazek byl delan zevnitr ven,ale to nijak nemuze odradit propagandisty,nakonec na lzich ziji vsichni politici,nelhat znamena byt neuspesnym politikem.
Co ,zbyva srbskemu lidu ,jako obrana prodi "zapadni demokracii"?
Pustit ,co nejvetsi mnozstvi Albancu-muslimu na zapad ,jako odvetu ,za to,ze cela desetileti chranili Evropu od vychodu,nebot to byly krestanske vlady ,jez nicili Jugoslavskou svrchovanost,tak at Francouzi a jini se topi ve sve vlastni kasi,co si navarily,cim vic muslimu v Evrope,tak tim vic jim pripomenou,co jim provedli.
Dnes ,uz se mluvi,ze se Evropa rozdeli na oblasti muslimske akrestanske ,tak mnoho stesti pani politikove ,za par let Vas mnozi muslimove zakonne zvoleni ,vystridaji u "koryta" i ty jez napomahali vrazdit v Jugoslavii.
Jugoslavie mohla byt zacatkem i treti svetove valky,kdyz NATO general-zid Wesley Clark-Nemenovsky zadal Generala Mike Jacson zautocit na ruske jednotky na letisti v Pristine,natoz mu Jacson rekl,ze nechce mit na svetomi treti svetovou valku,jak prozirave od zida Nemenovskeho dat proti sobe zase dve krestanske zeme,coz delaji vsude ,kde se tomu naskytne prilezitost.
But General Clark's plan was blocked by General Sir Mike Jackson, K-For's British commander.
"I'm not going to start the Third World War for you," he reportedly told General Clark during one heated exchange.
http://www.the7thfire.com/images/clark1.jpg

98353

20.3.2006 14:09

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 98353

mohu vas pozadat o nejaky zdroj zprav ohledne event. vstupu izraele do NATO

98710

20.3.2006 23:25

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Zvědavej 64.?.?.?

Reakce na 98710

>mohu vas pozadat o nejaky zdroj zprav ohledne event. vstupu
>izraele do NATO

Taky jsem o tom zaslechl. Něco se lze dočíst zde:
http://www.voltairenet.org/article135669.html
http://www.policyreview.org/feb05/asmus.html

98842

21.3.2006 6:53

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98842

No to, je srandy kopec jestli Izrael vstoupi do NATO, tak za nej aliance bude muset tahat horke kastany. Rekl bych blaze tem, co v NATO nejsou. Treba Svycarsku.

98911

21.3.2006 10:21

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 98911

zacal jsem sondovat u svych kontaktu jak to vlastne je - eventualni zpravy o konkretnich pocinech takovych jednani apod. me se to zatim zcela nezda - vzdyt US by tak jako tak zakrocilo, a zpochybneno by to beztak nebylo, chapu ze clanek 5 tomu dava extra pojisteni, po vojenske strance by si nepomohli, tedy min. ne od cechu i kdyz mozna jsou s tim irakem a potenc. syrii skutecne extremne zoufali

budu si to muset promyslet - myslim, ze jak v nato a eu by se nasli clenove proti

98956

21.3.2006 19:13

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98956

>budu si to muset promyslet - myslim, ze jak v nato a eu by se
>nasli clenove proti

To zcela určitě, dokud budou v NATO a EU státy jako Francie, Belgie či Řecko, které mají odvahu se čas od času postavit proti americkým příkazům, pak je to skutečně nemožné, alespon doufám.

99123

21.3.2006 11:31

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 98710

Uz mnohem driv Israel zazadal o clenstvi v NATO,pred nedavnem probehla zprava ,ze zatim tato zadost neprosla,ale to neznamena ,ze v budoucnosti pri "diplomatickem zapracovani" tato zadost nakonec neprojde,bohuzel plne zneni v anglictine pan Stwora na zadost ctenaru rusi,takze nemohu otisknout tento novinarsky dokument ,ale mam za to ,ze v predchozich prispevcich je otisten.
Ja ,jsem kdysi se snazil dodavat veskery artikl v originale ,ale ,bohuzel mnozi to nechapali,takze jsme od toho upustil.Kdyz jsem psak v cestine ,tak se dotazovali po origilalu,kdyz meli original ,tak si zase stezovali,ze neumi anglicky a tak to slo stale dokola nikdy nikdo nebyl s nicim spokojeny.
www.gulfnews.com/Articles/OpinionNF.asp?ArticleID=159862 - 28k
WorldNetDaily: Israel to discuss growing role in NATO, EU
Israel last month joined a NATO military summit in Brussels with the participation of the chiefs of staff of 26 NATO members and countries that have ties ...
www.worldnetdaily.com/news/article.asp?ARTICLE_ID=41807 - 30k -
Contain Iran: Admit Israel to NATO
Leading Europeans have called for NATO to embrace Israel. ... Whether that upgraded relationship culminates in membership for Israel or simply a much closer ...
www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2006/02/20/AR2006022001121.html?referrer=delicious
Doufam ,ze techto par linek Vam da predstavu o cem vlastne bezi v zakulisi svetove politiky a jaky to muze mit nasledek pro Evropu a pro svet.

98964

21.3.2006 11:33

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

VaclavK vaclav (zavináč) vaclavkabat (tečka) net 217.?.?.?

Reakce na 98964

linku vic nez dost, dekuji [smích]

98965

21.3.2006 11:44

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 98964

Tady je něco i česky:
http://www.natoaktual.cz/na_analyzy.asp?r=na_analyzy&c=A050405_085731_na_analyzy_m02

98966

21.3.2006 19:10

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98353

Pane Nohejl. Máte pravdu v tom že je od naší vlády opravdu nechutné když se otočila zády k našim bratrům Srbům kteří nás vždy v těžkých chvílích podporovali.

No u těch muslimů jste naprosto vedle. Skoro jako byste v tomhle slyšel na americko-sionistickou propagandu a všude viděl nějakého muslima. A mimochodem, Albánci nejsou zdaleka jen muslimové.

K té třetí světové. podle mne je chyba že Rusko a Čína nepodpořili plně svého Srbského spojence a nevyhlásili válku USA a NATO tak jak si to Srbové požadovali a spoléhali na to. Na druhou stranu chápu že tehdy ještě nebyli dost připraveni. Někteří říkají že se takto postaví za Irán, já bych řekl že asi zatím ještě ne, ovšem americká politika nikam jinam než k té třetí světové nevede.

99121

21.3.2006 19:16

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99121

Takže Třetí a poslední zase v Srbsku? Podobně začala První světová...a svět je od té doby pořád víceméně v prdeli (dámy prominou).

99124

22.3.2006 21:16

RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99124

Ty si myslíš že bylo něco špatného na tom že se Dohoda postavila roku 1914 za Srbsko. Já myslím že nikoli, právě naopak. Stejně tak bylo správné že se velmoci postavily za Polsko roku 1939 a stejně tak by bylo správné kdyby se velmoci(Rusko a Čína) postavily za Srbsko roku 1999 a kdyby se velmoci postavily za Irán v nadcházejícím konfliktu. Agresi USA je třeba zastavit stejně jako kdysi agresi Německa.

99514

19.3.2006 7:50

Kolektivní vina

leok 84.?.?.?

Jakkoliv si myslím, že princip kolektivní viny je správný a nezpochybnitelný, v případě Jugoslávie byli největší humanrightbolševici jeho hlasateli. Viz Václav Havel.

98356

19.3.2006 9:38

Schvalování útoku

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 212.?.?.?

Dovoluji si k zde poskytnutým informacím doplnit jednu, která se moc nezmínila -- v té době čekalo NATO na českou vládu, zda to bombardování odklepne. Logicky jsme měli největší problém něco takového schválit, přesto jsme nakonec (v nočních hodinách) schválili ono bombardování...

98362

19.3.2006 9:55

Americký zločin

Zorba 83.?.?.?

USA a jejich nohsledi zahájili vystupnovali konflikt v Kosovu a zahájili agresi proti Jugoslávii z jediného důvodu. Srbové jsou totiž nepoddajný národ který se nechtěl podřít americké nadvládě a jejich NWO. Proto Američané stejně jako před nimi Němci za druhé světové napadli Srby a zahájili proti nim krvavou genocidu. Srbskému národu odebrali jeho nejposvátnější území-Kosovo. Je třeba uvést na pravou míru situaci v Kosovu. To bylo vždy územím Srbů, ovšem Albánci začali postupně Kosovo kolonizovat(stejně jako Sionisti kolonizovali Palestinu) a postupně v průběhu různých konliktů vyháněli Srby a vedli proti nim teror. Tam kde neuspěli s pomocí Němců za světových válek uspěli Albánci s pomocí USA, Kosovo je ted opravdu prakticky jen Albánské a nealbánců je tam skutečně minimum. Srbové tehdy pouze hrdině bránili svoji zem před agresí USA a jejich poskoků(hlavně Albánců).

98363

19.3.2006 10:00

agrese proti Jugoslávii=agrese proti Iráku

Zorba 83.?.?.?

Jen chci zde reagovat na zcela nesmyslnou vsuvku v jinak dobrém článku. Autor článku totiž odlišil agresi USA proti Jugoslávii a proti Iráku. To ovšem odlišit absolutně nejde. Jedná se zcela stejnou agresi a dobyvačnou válku Americké říše. Cílem bylo v obou případěch podmanění a sražení na kolena nepoddajného národa. Obě agresivní války byly stejně zločinné a protiprávní a Srbové a stejně tak i Iráčané pouze hrdině bránili svoji vlast. A stejné to bylo s americkými agresemi i proti Afgánistánu, Panamě, Somálsku a řadě dalších amerických zločinů. Bush nebo Clinton, je to jedno, oba jsou stejnými zločinci a vrahy.

98365

19.3.2006 10:57

at zije sss... usa!!! zdar vitezstvi!!!!

vulgar von hulwaath 84.?.?.?

schvalne zkuste sehnat heroin z neafganskyho maku, od nealbanskyho dylera.... jj, americka valka proti (tem spatnym) drogam, to je vec.

98373

19.3.2006 12:00

tatp vojna este neskoncila

google 84.?.?.?

myslim si, ze shiptari este raz zaplacu nad Kosovom.

98376

19.3.2006 12:25

Bez komentáře

Zvědavej 64.?.?.?

http://www.ksl.wz.cz/milosevic1.htm

98378

19.3.2006 15:03

Chtěl bych se dožít toho...

Vodník 62.?.?.?

...že 23. březen bude vyhlášen dnem evropské hanby. [zahanbení]

98396

19.3.2006 16:41

vrazedna ironie

Pavel ntpng (zavináč) austarnet (tečka) com (tečka) au 203.?.?.?

tehdejsi mynistryne zahranici USA byla Madelaine Allbright. zidovka Ceskeho puvodu.V roce 1939-40 uprchla jeji rodina pred nacisty a male mestecko v Srbsku jim nabidlo bezpecnost a strechu nad hlavou na nekolik mesicu.Toto mestecko bylo bombardovano Americkym letectvem a mnoho lidi bylo zabito. Jaka je to otresna ironie. Za zachranu zivota plati dynamitem

98418

21.3.2006 19:17

RE: vrazedna ironie

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98418

Co jiného čekat od židoameričanů a sionistů [smích] [pláč] Čin čertu dobře peklem se ti odvdečí, říká jedna naše Česká lidová moudrost.

99125

19.3.2006 18:18

Jugoslávije

Jiří Rýpar jirirypar (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Děkuji za komentář k výročí a reakce čtenářú.Sám se již několik let stydím za adepta na Nobelovu cenu za mír,"Humanitárního Bombardéra" a US agenta V.Havla.Za "naší" zahraniční politiku .Jsme protektorát 4.Říše,která si dělá co chce a naše "elita" jí jde za kapesné na ruku.
Pokud chce někdo pomoci:ADRA oprganizuje balíčky dětem v prostoru Jugoslávije,samozřejmě že jsem si vybral Srbký původ adresáta.
Učím se i řěč a odebírám z Německa tiskovinu pro srbskou dijasporu "Vjesti"-tam se dočtete co se skutečně děje a událo na Kosovu,během občanských válek atd."Perlička"-US zaplatili mudžahedýny aby v Bosně řezali krky Srbům.Kdo je tu TERORISTA?VE SREBRENICI V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMOHLO ZAHYNOUT 8000 MUSLIMŮ-8000 JE CELKOVÝ POČET PADLÝCH MUSLIMŮ BĚHEM CELÝCH BOJŮ-PADLI SE ZBRANÍ V RUCE.
SRBOVÉ BRÁNILI SVŮJ STÁT -jUGOSLÁVIJI-USA přez embargo OSN vycvyčili a vyzbrojili chorvatskou "armádu":Ta vyhnala z Krajiny na 250.000 lidí,kteří ještě dnes nemají kde bydlet.(V žádném případě neupírám žádnému národu možnost sebeurčení-jde o provedení)Howgh.Domluvil jsem

98464

21.3.2006 19:21

RE: Jugoslávije

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98464

>Děkuji za komentář k výročí a reakce čtenářú.Sám se
>již několik let stydím za adepta na Nobelovu cenu za
>mír,"Humanitárního Bombardéra" a US agenta V.Havla.Za
>"naší" zahraniční politiku .Jsme protektorát
>4.Říše,která si dělá co chce a naše "elita" jí jde za
>kapesné na ruku.

Naprosto správně, 100% souhlas.

>Učím se i řěč a odebírám z Německa tiskovinu pro srbskou
>dijasporu "Vjesti"-tam se dočtete co se skutečně děje a
>událo na Kosovu,během občanských válek atd.

Váš zájem o naše Srbské bratry je zcela chválihodný. Jen tak dál. At žijí Slované!!! [cool]

99129

19.3.2006 18:19

Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Jenze vono to vazeni bylo vsechno uplne jinak.
Kosovsti studenti pozadovali v roce 1981 pomoci pokojnych demonstraci, aby byl status Kosova zmenen na status statu v ramci Jugoslavie.
Namisto vyjednavani se studenti dockali jen brutalnich zasahu komunisticke policie.
Jeste horsi doby nastaly, kdyz komunisticky politik Milosevic prevlekl v roce 1989 kabat a stal se z neho nacionalista. Jako novy vladce Jugoslavie nemel na praci nic jineho nez vzit Albancum i status provincie a zacit proces etnickych cistek a appartheidu, ktery hned vedle nacismu nema v Evrope obdobu.
Vzhledem k tomu, ze etnicti Albanci tvori zhruba 90% obyvatelstva a Srbove jen 10% to nemohlo dobre dopadnout a jestli nekdo nese na cele tragedii vinu, je to predevsim Milosevic a jeho gauneri.
Kdyby se pomoci bombardovani (ktere bylo vedeno jen proti vojenskym cilum a infrastrukture)nepodarilo zastavit etnicke cisteni a masakry provadene srbskou armadou, bylo by nutne najit v Evrope domovy pro vice nez 800 000 Albanskych utecencu.
Dost pochybuji o tom, ze by si i srbskou propagandou zblbly autor clanku Ondrej Slechta byl ochotny vzit do baraku muslimskou rodinu. [smích]
vice informaci najdete na: www.en.wikipedia.org/wiki/Kosovo

98465

19.3.2006 18:27

RE: Vsechno bylo jinak

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 98465

>Kdyby se pomoci bombardovani (ktere bylo vedeno jen proti vojenskym cilum a infrastrukture)<

Když bombardujete z výšky 5 km občas zasáhnete i něco jiného než vojenský cíl. Krom toho vybombardování bělehradské televize bylo umyslné (jiná věc je že Jugoslávci věděli že k tomu dojde měli v centrále NATO v Bruselu svého člověka a zámerně neevakuovali zaměstance RTS aby případné oběti využili ve své propagandě)

>nepodarilo zastavit etnicke cisteni a masakry provadene srbskou armadou, bylo by nutne najit v Evrope domovy pro vice nez 800 000 Albanskych utecencu.<

To byl asi hlavní důvod proč měla tato akce na rozdíl od Iráku podporu evropských politiků.

98471

19.3.2006 19:00

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98471

>Když bombardujete z výšky 5 km občas zasáhnete i něco
>jiného než vojenský cíl. Krom toho vybombardování
>bělehradské televize bylo umyslné (jiná věc je že
>Jugoslávci věděli že k tomu dojde měli v centrále NATO v
>Bruselu svého člověka a zámerně neevakuovali zaměstance RTS
>aby případné oběti využili ve své propagandě)

Kdyby jen z 5 km. Bombarduje se i z vysky 12 km. Na to jsou pak dobre smart bombs s navadenim pomoci laseru,kamer nebo GPS.
Ale i zde muze dojit k chybam. Takovou chybou byl zasah cinske ambasady kvuli spatnemu oznaceni na mape, nebo zasahu vlaku, ktery jel pres most v nespravnou chvili.


>To byl asi hlavní důvod proč měla tato akce na rozdíl od
>Iráku podporu evropských politiků.

V tom s vami naprosto souhlasim. Evropskykm politikum musi tect do jejich vlastnich bot aby se rozhoupali k nejake akci.
V kazdem pripade jsem jeste neslysel od kritiku vojenskeho zasahu proti Srbsku jediny rozumny navrh na tema, jak zajistit tomu obrovskemu poctu uprchliku navrat domu bez pouziti nasili.
Nasili, ktere zacal komunisticky aparatcik Slobodam Milosevic a jeho nacionaliste.

98490

19.3.2006 23:19

RE: Vsechno bylo jinak

zalozak 202.?.?.?

Reakce na 98490

Vite kema, ja vam fakt preju aby nekdo zorganizoval 'humanitarni' bombardovani laserem navadenou bombou na nejaky nedaleky objekt vaseho bydliste. Mozna by jste pak prestal s touhle nechutnou propagandou.

Humanitarni bomby, vsechny ty kecy o udajne presnosti a minimalizaci civilnich obeti jsou nechutna propaganda! Nic nez nechutna propaganda pro vylizane hlavy (ke kterym se hrde hlasite) aby meli pocit ze jejich chrabra armada neazbiji. Nicmene - neni ZADNY roznil mezi tim jestli terorista odpali sebe v shoping centru nebo zda na nej dopadne "humanitarni" laserem navadena bomba.

98640

20.3.2006 0:33

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98640

>Vite kema, ja vam fakt preju aby nekdo zorganizoval 'humanitarni'
>bombardovani laserem navadenou bombou na nejaky nedaleky objekt
>vaseho bydliste. Mozna by jste pak prestal s touhle nechutnou
>propagandou.

Vite Zalozak, o humanitnim bombardovani pisete vy,nikoliv ja. Kazde bombardovani je dost drsna zalezitost a hynou pri tom nevinni lide.
Presne navadene bomby pochopitelne pocet nevinnych obeti znacne snizi. To neni "nechutna propaganda", ale fakt.

>
>Humanitarni bomby, vsechny ty kecy o udajne presnosti a
>minimalizaci civilnich obeti jsou nechutna propaganda! Nic nez
>nechutna propaganda pro vylizane hlavy (ke kterym se hrde
>hlasite) aby meli pocit ze jejich chrabra armada neazbiji.
>Nicmene - neni ZADNY roznil mezi tim jestli terorista odpali sebe
>v shoping centru nebo zda na nej dopadne "humanitarni" laserem
>navadena bomba.

Tak vidite - argumenty zadne, tak jste me aspon vynadal do vylizanych hlav. To je ubohost. [oči v sloup]
Jestli nevidite rozdil mezi pilotem, ktery hodi bombu aby znicil kasarna nebo most a teroristou ktery umyslne zabije lidi v shoping centru, prestante se se mnou bavit a jedte na funus tomu vasemu hrdinovi.

98653

20.3.2006 1:52

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98653

...prestante se se mnou bavit a jedte na funus tomu vasemu hrdinovi.

----------------------------------------------------------------------
A podivejte jak je drskatej!

Takhle pan Zalozak ale NIKDY nemluvil. [oči v sloup]

98669

21.3.2006 7:00

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98653

Byl tady odkaz na fotky po tom humanitarnim bombardovani, sem tam se chybicka vloudi. No dobra pripustme omyli bez zjevneho zleho zameru. Mohl by jste mne, ale sdelit proc byla pouzita munice s ochuzenym uranem v masovem meritku? [překvapení] [naštvaný]

98917

21.3.2006 18:56

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98917

Když už je řeč o této munici...před časem jsem se zde přel, že tato munice není příliš škodlivá. Nyní musím ale připustit, že jsem vycházel ze zastaralých zdrojů. Omlouvám se učastníkům té debaty.

99114

21.3.2006 19:36

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99114

Aspon dokážeš přiznat chybu. Já sám znám řadu případů ze Srbska kdy lidé umírali právě na následky oněch bomb a taky na následky řady jiných "záhadných" zbraní.

99133

20.3.2006 2:58

RE: Vsechno bylo jinak

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

Reakce na 98471

Protoze jsou tak zvani zide ,ale jinak Chazari rozlezli v kazde vlade ,v kazde organisaci i v tech ,tak je mi jasne ,ze az se smula plne urodi a poslou tak zvani Americani atomovou bombu na Peking-Cinu a omylem z velke vysky ,zasahnou Tel Aviv a nebo Jerusalem,tak je to vina zidu ,kteri o tom dopredu vedeli a schvalne to tak nechali ,aby mohli zaplnit svetova media narkem o holocaustu a antisemitismu,jez byl timto borbandovanim zpusoben,coz je blbost ,kdyz sami o sobe semiti nejsou,ale to je pro pani Bowary zanedbatelna malickost,tady jde o to ,jak hlavne lidem plect hlavy,udelat z nich blbce,jen bych dodal ,ze kdyby NATO neshodilo pod vedenim zida Clark -Nemenovsky bombu na TV stanici ,tak uzrcite by ji Srbove sami bombardovali ,aby to mohli svect na toho uboheho holocaustoveho pozustatka Clarka-Nemenovsky a zitra nejakeho zase prejmenovaneho
stein a nebo pan Brown,proste ,ty Srbove jsou mistri zmen a policke kalne vody ,na coz nas pani BOWARY CHTELA JEMNE UPOZORNIT,jen by mela napsat jestli ona je take ta vyvolena sebevyvolena-stein.Kdyz i ti Palestinci si muzou za to sami ,ze vbehnou pred hlaven israelskeho kulometu.
Proste Geobles byl uplny "hadr" jak nam to tady mnozi vysvetli v ramci kosher propagandy,jenze tech omylu uz je mnoho ,od generala Eisenhauera,svedskeho zida ,pres Swartskowa,zida z ameriky az po ostatni zidy ,vzdy velici krestanskym prihlouplym vojakum,jako ted ty zide genralove v Iraku,az po tu soukromou firmu jez mucila Iracany s tetovanim na ramenu s israelskou vlajkou,ty muceni se vlasten mucili sami sebe ,ten zidovsky pohrobek se jich ani nedotknul,ze pani Bowary?Jsem si jist ,ze nam napisete ,ze i palestinske deti vinou jejich rodicu,neznaji dopravni znacky,zejmena ,kdyz israelsky tank pres ne prejede ,kdyz prechazeli na cervenou a nebo nedali prednost v jizde,ze ,pani Bowary.
http://www.indybay.org/uploads/324-torture_2.jpgg3b9aj.jpg

http://static.flickr.com/41/89552738_5b432da577.jpg?v=0
wt the jews want ,
thats not in israel
iraq_inside_abu_ghraib_prison
www.albasrah.net/images/iraqi-pow/iraqi-pow1.htm
human rights are closed plz try to call again Later.
-->jews control usa and un 4 dream come true (israel from elnile to elforat)
http://www.counterpunch.org/abughraib.jpg
Nakonec,proc by se nenechali americti vojaci otetovat s israelskou vlajkou,kdyz za ne bojuji,ze ano?

Otazkou je proc nepisete do humoristickych casopisu,mate na to stoprocentni vlohy.

98677

19.3.2006 18:46

RE: Vsechno bylo jinak

J.A. 83.?.?.?

Reakce na 98465

Vážený, měl byste si prostudovat historii Kosova. To jak se z původní srbské země stala země s albánskou většinou. Jde o smutnou historii brutálního zastrašování, likvidování a vytlačování srbského obyvatelstva albánskými klany. Přál bych vám poznat Albánce zblízka. Rád bych viděl evropskou zemi, která by se vzdala svého historického území. To vás nenapadlo? Celý konflikt je jen záminka k útoku a k likvidaci Jugoslávie a Srbska. Nic víc, nic méně

98480

19.3.2006 20:14

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98480

Vazeny,
kazdy narod odnekud prisel. Vcetne Cechu.
Kdyz mate provinci kde zije 90% urciteho etnika, musite to respektovat, chovat se k tem lidem slusne a dat jim nejakou formu autonomie. Ne jim tu autonomii naopak vzit, jako to udelal Milosevic.
Rozpad Jugoslavie byl logicky proces. Nevim, proc by si narody jako treba Chorvati nebo Slovinci meli nechat od nekoho poroucet. Zvlaste kdyz se jednalo o takoveho cloveka, jakym byl srbsky komunista Milosevic.
Prvni se odtrhli Slovinci a dobre udelali. Schvalne se tam ted jedte podivat. [smích]

98529

19.3.2006 20:24

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 98529

Máte pravdu, ale proč třeba takto nebojuje USA za práva Čečenců nebo Tibeťanů? Vždyť tam je etnický útlak možná ještě horší. není to snad tím, že na utlačovatele si nikdo netroufne? Nemělo by se měřit dvojím metrem na stejnou událost.

98534

19.3.2006 20:29

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98534

Nemělo? Vy byste postupoval jak? Vyhlásil Rusku a Číně válku? Ono je to sice smutné, ale prostě realita je realita...nebo tomu můžeme říkat dvojí metr, ale to je tak vše, co se s tím dá dělat...bohužel.

98541

19.3.2006 20:33

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98541

Ze stejnýho důvodu ještě bohužel nikdo nevyhlásil válku Amisraeli. [chechtot]

98548

19.3.2006 20:49

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98548

No...bohužel...já se na takovou možnost netěším jako Zorba...

98563

19.3.2006 20:52

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98563

Upřímně řečeno, těšíme se na to asi jako na návštěvu u zubaře. Rozdím mezi náma je jenom v tom, jak nás ten zub bolí. Vás asi ne. [chechtot] [chechtot]

98567

21.3.2006 19:44

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98563

Já se na to v podstatě taky netěším. Ale je mi jasné že je to jediná možnost jak zastavit agresi USA a protože nejsem zbabělec tak se toho ani trochu nebojím. Lepší zemřít svobodný než žít jako otrok, to bylo heslo našich předků a je to heslo všech vlastenců.

99135

21.3.2006 19:50

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99135

Tak to nesouhlasím! Lepší žít jako otrok a dělat vše pro změnu. Mrtvý je prostě mrtvý...

99139

22.3.2006 21:22

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99139

Asi jsi mne né zcela pochopil. Já říkám že když je člověk zotročen nebo když mu zotročení hrozý, pak by měl udělat vše aby vrátil nebo si udržel svobodu a tedy i nasadit život v boji za svobodu.

99520

22.3.2006 21:25

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 99520

Toto už je ale střet různých životních názorů. Třeba manželak dotyčného by rozhodně uvítal živého zotročeného muže, než mrtvého hrdinu.
BTW, občas si to po sobě přečtěte... [oči v sloup]

99522

25.3.2006 17:51

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99522

To ano. Ovšem jsem přesvědčen že bojovat za svobodu a přežití národa je věc nanejvýš důležitá a správná. Kdyby tak naši předci nečenili tak tu dnes nejsme. Správná manželka má sice strach o svého muže, ovšem měla by si uvědomit že osud národa je přednější než cokoli jiného.

100154

25.3.2006 18:05

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 100154

Zkuste vysvělit vdově se dvěma děcky na krku něco o ideálech. Muž by si možná občas mohl uvědomit, co jeho činy mohou způsobit.

100158

25.3.2006 19:11

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100158

Jistě by to bylo těžké. Ovšem je třeba si uvědomit že nejpřednější je osud celé společnosti, celého národa. Ten je důležitější než osud jednotlivých rodin. Příklad: Česká rodina se bez Českého národa neobejde, stejně jako se jedna bunka lidského těla neobejde bez onoho těla.

A dějiny jsou přeplněny množstvím příkladů mravných lidí(kterých je ve zdravé společnosti naprostá většina) kteří to chápali. Např. když Ruský otec posílal do války svého syna řekl mu: "Budu smutný když padneš, ovšem nejhorší tragedií by pro mne bylo kdyby se z tebe ses choval zbaběle a nečestně". Stejný je i příklad jenž se stal v Černé hoře roku 1991. Tehdy poslal otec do války proti Chorvatským separatistům své dva jediné velmi mladé syny, jen několik dní po jejich odchodu jeden z nich padl, velitel poslal přeživšího syna domů aby onomu muži zůstal na živu alespon jeden syn, otec ovšem přeživšího syna poslal ihned zpátky na frontu se slovy: "pomsti bratra". I ten přeživší syn o něco později padl. Velitel jednotky mu to osobně oznámil se slovy: "Ted můžeš být hrdý člověk, vše co jsi měl obětoval jsi pro vlast".

A ve výčtu podobných příkladů mohu pokračovat snad do nekonečna. Takovíto lidé jsou nejušlechtilejšími příklady cti, vlastenectví a smyslu pro povinnost. Jedině ten národ jenž se skládá z takových to lidí má naději na budoucnost. A národ jenž o ně přijde je odsouzen k zániku.

100174

25.3.2006 22:17

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 100174

A co na to matka? Řekněme, že ženy nemají moc smysl pro pochopení mužských ideálů.

>A dějiny jsou přeplněny množstvím příkladů mravných
>lidí(kterých je ve zdravé společnosti naprostá většina)
>kteří to chápali. Např. když Ruský otec posílal do války
>svého syna řekl mu: "Budu smutný když padneš, ovšem
>nejhorší tragedií by pro mne bylo kdyby se z tebe ses choval
>zbaběle a nečestně". Stejný je i příklad jenž se stal v
>Černé hoře roku 1991. Tehdy poslal otec do války proti
>Chorvatským separatistům své dva jediné velmi mladé syny,
>jen několik dní po jejich odchodu jeden z nich padl, velitel
>poslal přeživšího syna domů aby onomu muži zůstal na živu
>alespon jeden syn, otec ovšem přeživšího syna poslal ihned
>zpátky na frontu se slovy: "pomsti bratra". I ten přeživší
>syn o něco později padl. Velitel jednotky mu to osobně
>oznámil se slovy: "Ted můžeš být hrdý člověk, vše co jsi
>měl obětoval jsi pro vlast".

Ano, toto je opravdu obdivuhodný výčet odvahy ze strany ruského otce, černohorského otce a velitele. Proč jako první nepadli za vlast oni? Místo toho kecají o ideálech, cti, vlastenectví ale sami položit krk za vlast nejdou? Proč nejdou politici hned v první linii do války? Já vám odpovím. protože by padli a válka by skončila? Albánec by objal Srba (pozor, neplést se Srbou [velký smích] ) a zašli by tu válku někam zapít.
Vlastenectví je mizernou ctností, prohlásil Oscar Wilde, já jen mohu doplnit, že nejhorší je ten, co za vlastenectví skrývá své osobní zájmy.

100203

31.3.2006 20:23

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100203

>A co na to matka? Řekněme, že ženy nemají moc smysl pro
>pochopení mužských ideálů.

To je omyl. Jistě že pro ženy to je do značné míry těžké, ovšem i ony mají smysl pro vlastenectví a povinnost k národu. Zde opět několik příkladů opravdové ušlechtilosti žen. Když Spartská žena vyprovázela do války svého syna, bratra nebo muže, vždy mu připomínala aby si pamatoval že na prvním místě je čest a vlast a že se nesmí těmto ideálům zpronevěřit. Podobně se zachovala i Japonská matka jež svému synovi odcházejícímu do války vložila do rukou dýku se slovy "pokud budeš zajat, vraž si dýku do srdce abys nepošpinil čest našeho rodu". A obdobně se zpívá v jedné Srbské písni:"Každá matka svého syna pro armádu vychovala a se slzami radosti jej do kasáren vyprovodila". A stejně tak Karel Čapek popisuje ve své knize reakci matky jež po té co se dozvěděla že agresor vraždí i děti vložila sama synovi do rukou pušku a řeklamu: "jdi a bojuj". Takže vidíš že nejen muži ale i ženy mají pochopení pro povinnost.

>Ano, toto je opravdu obdivuhodný výčet odvahy ze strany
>ruského otce, černohorského otce a velitele. Proč jako první
>nepadli za vlast oni? Místo toho kecají o ideálech, cti,
>vlastenectví ale sami položit krk za vlast nejdou?

Protože je logické že do boje odcházejí 20 letí mladí muži plní síli, než aby tam šli jejich 50 letí otcové. Ti nastupují do boje až když se počty mladých vojáků začnou příliš ztenčovat.

Proč nejdou
>politici hned v první linii do války?

Nemůžou, někdo totiž musí být ve štabech a velitelstvích a celé to organizovat. Čestný politik ovšem do boje vždy pošle své syny a sám(když je mladý a nemá žádnou důležitou funkci) ochotně bojuje za svoji zem.

Já vám odpovím.
>protože by padli a válka by skončila? Albánec by objal Srba
>(pozor, neplést se Srbou [velký smích] ) a zašli by tu válku někam
>zapít.

Myslím že kdyby ti politici padli tak na jejich místo nastoupí noví kteří to povedou místo nich. Konflikty mezi národy totiž mají mnohem hlubší kořeny, odstranění politiků problémy rozhodně nevyřeší.

>Vlastenectví je mizernou ctností, prohlásil Oscar Wilde,

Kdyby nebylo vlastenectví tak tu dnes nejsme.


>jen mohu doplnit, že nejhorší je ten, co za vlastenectví
>skrývá své osobní zájmy.

To je pravda.

101415

23.3.2006 10:03

RE: Vsechno bylo jinak

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 99520

" Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří falešně věří, že jsou svobodní "....Johan Wolfgang von Goethe

99663

23.3.2006 10:27

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 99663

No sakra to byl chytrý člověk. Přímo prognostik - nebo prorok? On již ve své době musel vědět o současných bušistáncích, že je tak trefně odhalil.

99670

23.3.2006 10:44

RE: Vsechno bylo jinak

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 99670

Mslím si, že to není o proroctví, ale veskrze o realitě. Přece tam kde je pán, tam je i sluha a otrok. To dá rozum. Lokajství a otroctví má tisíce podob.

99674

23.3.2006 10:58

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 99674

Máte samozřejmě pravdu. Ovšem uznejte, že na současnou většinu bušistánců to sedí jak poklička na hrnci.

99676

23.3.2006 11:13

RE: Vsechno bylo jinak

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 99676

Ovšem uznejte, že na současnou
>většinu bušistánců to sedí jak poklička na hrnci.

Obávám se, že to sedí na mnohem větší krajíc populace. Jak říkám, otroctví má tisíce podob. Je to o představivosti, primárně o schopnosti rozlišovat, prohlédnout a vidět.

Fantazie je důležitější než vědění.(Albert Einstein)

99680

23.3.2006 12:02

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 88.?.?.?

Reakce na 99680

>Obávám se, že to sedí na mnohem větší krajíc populace.
Máte pravdu a nemuseli bychom chodit nikam daleko. Mohli bychom začít u nás v ČR třeba u skalních příznivců některých politických stran.
Jenže pak zase zchytáme výtky, že jsme sebemrskači. Je to těžké, člověk se nezavděčí ničím. [velký smích]

99697

23.3.2006 12:09

RE: Vsechno bylo jinak

Honza777 213.?.?.?

Reakce na 99697

Je to
>těžké, člověk se nezavděčí ničím. [velký smích]

Jistě... Ale kde je psáno, že jsme tu proto abychom se někomu či něčemu zavděčovali. [velký smích] Myslím si, že pro člověka je mnohem důležitější, aby se nezpronevěřil sám sobě. Podstata, která je určující.

Tvrdím, že mrtev je ten, komu odumřel stud. (Titus Maccius Plautus)

99701

25.3.2006 17:52

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99663

>" Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří
>falešně věří, že jsou svobodní "....Johan Wolfgang von
>Goethe

S tím souhlasím. Je to dobře řečeno.

100155

19.3.2006 20:39

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98534

Pan Koubek by asi chtel treti svetovou valku. Ja tak krvelacny nejsem.
Staci mi, kdyz NATO pomuze alespon v pripadech, kdy je realisticka sance na uspech.
A v Kosovu to vyslo, 800 000 uprchliku se vratilo do svych domovu.
Je zajimave, ze slysim obcas stejnou skupinu lidi ktera tvrdi ze Amerika sla do Iraku prosazovat krestanstvi a udelala to jen kvuli rope kritizovat tu stejnou zemi za to, ze pomohla muslimskym Albancum v zemi, kde zadna ropa neni. [překvapení]

98556

19.3.2006 20:48

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98556

Tady si přečtěte ať je vám jasný nejen proč ale pro koho se to všechno děje.
http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=4277
http://www.thetruthseeker.co.uk/article.asp?ID=4276
Pak uvidíte souvislosti o kterých se vám ani nezdálo a snad vám dojde že nikdo nerozhazuje drahý bomby jenom aby někomu pomohl.

98562

19.3.2006 20:50

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98562

Respektive tam najdeme jeden z názorů...

98564

19.3.2006 20:54

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98564

Jo a podle toho druhého názoru je správné střílet Palestínské děti na potkání. [vyplazený jazyk]

98571

19.3.2006 20:57

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98571

Prosím vás, přeci snad ale není jen jeden a druhý extrém? Zrovna u vás bych černobílé vidění nepředpokládal a ani dál nepředpokládám...snad si ten smajl vysvětluji správně [mrknutí jedním okem]

98575

20.3.2006 14:27

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98575

Ve světě, v kterém žijeme, bohužel místo na nějaký neextrémní názor moc není. Jo místo je, ale názor vám nebude k ničemu. Když demokracie, ta slavná, skoro svatá instituce, se proměnila v despotismus, kde demokraticky zvolený Hamas v Palestině není uznáván, protože se mimo Palestínu někomu nelíbí, kde "demokraticky" zvolený president největší velmoce, která by se ráda tvářila jako ochránce svobody, ale šíří smrt a vězení si může uzákonit, že od teďka se agresivnímu napadení jiného státu bude říkat preventivní útok za mír, kdy president samostatního státu si nemůže dělat politiku jaká se hodí jemu a jeho lidu pokud to odporuje zájmům nadnárodních společností; v takovém světě pane Yamato máte tři možnosti na výběr: Buď táhnout s čertem za jeden provaz, ač vám bude za chvilku jisté že z toho nic mít nebudete, neboť jste jenom figurka a o vás nejde; nebo se čertu postavit, což znamená vidět svět v reálu jakým dnes je, že je lepší se i spojit s kýmkoliv, jen když to není čert a udělat vše co je nutné aby vás čert k sobě nezatáhl na nudli, jako jste viděl stát se všude okolo vás. Třetí možnost, ta kterou byste jistě preferoval, je dělat že to tak není, že je svět normální, žádnej čert neexistuje, nikdo nás nebuzeruje, pokud souhlasíme a kdo se tomu postaví musí být přeci blázen. Tuto možnost, stát se nechápavou obětí situace nedoporučuji v dané době, příliš připomíná některé historické události, kdy se taky dělali dohody s čertem, hlavně když bude mír, čert ven nějaký český pohraničí, vdyť on ten čert ty židy a cikány přeci nebude doslova hubit. Hlavně když bude mít, přeci se rozumě domluvíme ne? Vime jak to dopadlo. V této realitě, bohužel šedivá a její odstíny populární nebudou. Buď jste dost tmavej na to bejt černej a nebo dost světlej na to bejt bílej. Jinak jste mimo. [velký smích]

98717

20.3.2006 15:46

RE: Vsechno bylo jinak

VaclavK 217.?.?.?

Reakce na 98717

presne tak. nejprve je treba vecit videt cernobile a pak teprve az mohu pridavat stupne sedi..

jinak si totiz budu rikat diplomat a nikdy nic nevyresim

98730

21.3.2006 0:37

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98717

Velmi dobre napsano pane!

Chci k tomu jeste rict, ze jsou situace, kdy kdyz nezaujmete pozici tak se budete citit jeste vice nanicovate, nez kdyby jste zaujmul pozici chybnou.

A ano, to co rikate o tech 'extremnich nazorech', je take bohuzel pravdive. Kazdy nazor, ktery za neco stoji, musi byt nevyhnutelne extremni. Jinak se utopite v tom sedivem hnusu. A budete tak jako tak jen otrok, nikdy ne podilnik. [cool]

98849

21.3.2006 1:20

RE: Vsechno bylo jinak

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 98717

čert ven nějaký český pohraničí, ...
...uz je tomu mnoho set let nazpet, kdyz mi Perun pravil, ze pry se tady narodi lide, kteri budou vymyslet na sebe kdejake blbiny,...nebe,peklo, raj....kam te duse dam, prekrouti bozi slovo, jak se jim to zrovna bude hodit a tak....
Sede barvy tady bylo dost za rezimu minulych ...a stale na sebe budou kydat spinu jen pro akcentovani svych pohnutek nizkych, mrzskych.....
...trochu bile do te cerne, trochu cerne do te bile,...Ying Yiang....
[cool] V [cool]

98859

21.3.2006 7:06

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98717

No jo, vy nebo ja jste menecenej. Kdyby jsme byli schopni svet vnimat optikou dvoji loajality, mozna by jsme nebyli na spatne strane barikady a jeste dokonce nazorove vyhraneni. Nase nezavisla CT, by se takovymi odpadky nemusela zabyvat. [velký smích] [velký smích] [mrknutí jedním okem]

98918

21.3.2006 20:09

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 98918

Žijeme bohužel v takový nenormální době, kdy je na vyhraněnost čas. Právě tý rozmělněnosti se využívá. Dokavaď se hádáme vo voloviny jsou v bezpečí. [smích]

99145

21.3.2006 19:48

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98717

Napsal jste to zcela správně. Já jen doufám že nás kteří se onomu čertovi, či spíše dáblovy(které ho v jistých zemích příhodně nazívají velký satan) postavili bude stále víc a že ho nakonec zničíme, dřív než on zničí nás.

99138

21.3.2006 19:54

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99138

Jako satanista můžu odpovědně říci, že USA žádný velký Satan není!!!

99140

21.3.2006 20:11

RE: Vsechno bylo jinak

Antiseptik 69.?.?.?

Reakce na 99140

To my víme taky, USA je jenom ve službách velkého Satana. [smích]

99146

22.3.2006 21:24

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99140

Ovšem drtivá většina lidí dnes velkého satana v USA vidí a já se k nim přidávám. Už taky chápu proč tolik obhajuješ USA, je logické že satanista hájí svého pána velkého satana [smích]

99521

22.3.2006 21:30

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99521

Satanista žádného pána nemá...je vidět, že o satanismu mnoho nevíš.

Já obhajuji USA? Ale nepovídej...kde? Já jen nesouhlasím s tím, že za vše může USA. Nevidím černobíle, víš?

A drtivá většina lidí už viděla ledaskde ledasco.

Drtivá většina lidí...to ve mě většinou vzbuzuje nepříjemné asociace...

99528

25.3.2006 18:00

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99528

>Satanista žádného pána nemá...je vidět, že o satanismu
>mnoho nevíš.

Satanismus je ohavnost nejhoršího druhu, satanisté vzívají zlo, všechno špatné a negativní, jsou opakem všeho dobrého a pozitivního. Ze satanismu je mi skutečně nanic, stačí se podívat na to co dělají: Oslavují masakry a vraždy, prolévání krve, dělají sexuální orgie na hřbitovech, znesvěcují hroby a kostely, někdy dokonce konají lidské oběti a pod. satanismus je jedním z následků morálního úpadku, měl by se určitě vymýtit. Ovšem ty satanista jistě nebudeš, to by neodpovídalo názorům které jsi zde dosud hlásal(aspon myslím).

>Já obhajuji USA? Ale nepovídej...kde? Já jen nesouhlasím s
>tím, že za vše může USA. Nevidím černobíle, víš?

Zatím jsi je většinou obhajoval. Už na Palbě kde jsi na diskuzích o Palestině obhajoval Izrael. A v obhajově Izraele pokračuješ i zde. Samozřejmě ti to neberu, je to tvůj názor. Ovšem kdo hájí Izrael tak logicky hájí i USA, nebo jsi v tomto směru výjimka? Znám totiž pár lidí kteří jsou proti USA, ale zastávají se Izraele, to je ovšem vesměs způsobeno velkou nevědomostí lidí, což myslím nebude tvůj případ.

100156

26.3.2006 5:44

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 100156

Jak říkám...nic o něm nevíš. Jen klišé, propaganda církví atd.

Ne, já nehájím nikoho, to jen tak vypadá. Já se jen snažím, většinou zbytečně, vnést trochu střízlivosti...

A pokud bych si musel...jako že ovšem nemusím...ale čistě teoretiky...vybrat mezi USA a Israelem na straně jedné a tvojí "svatou proti Usraelskou aliancí" (tj. Čínou, Ruskem, hrdinou Lukašenkem, nacionalistickou KLDR atd. atd.), tak se nemusím dlouho rozmýšlet... [mrknutí jedním okem]

100230

31.3.2006 20:31

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100230

>Jak říkám...nic o něm nevíš. Jen klišé, propaganda
>církví atd.

No neřekl bych. Nikdy jsem neslyšel o žádném jiném "satanismu" než o tom jaký jsem popsal.

>A pokud bych si musel...jako že ovšem nemusím...ale čistě
>teoretiky...vybrat mezi USA a Israelem na straně jedné a tvojí
>"svatou proti Usraelskou aliancí" (tj. Čínou, Ruskem, hrdinou
>Lukašenkem, nacionalistickou KLDR atd. atd.), tak se nemusím
>dlouho rozmýšlet... [mrknutí jedním okem]

Já bych se rovněž dlouho nerozmýšlel [mrknutí jedním okem] . A myslím že třeba většina lidí na Zvědavci(a zdaleka nejen na něm) by se taky nemusela dlouho rozmíšlet jestli podpoří USizrael a jejich NWO a nebo naopak podpoří antiamerické spojenectví. Což je ostatně jasně patrné z řady antiamerických názorů jež zde mnoho lidí včetně mně prezentuje.

101417

31.3.2006 20:35

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 101417

Tys ještě neslyšel o mnohém...

NWO, NWO, pořád dokola MWO...

101420

31.3.2006 20:40

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 101420

>Tys ještě neslyšel o mnohém...

A o čem třeba? Něčem zásadním? Proč tu tedy něco o tom tvém "dobrém" satanismu nenapíšeš?

>NWO, NWO, pořád dokola MWO...

A proč ne? Vždyt je to nejhorší hrozba které dnešní svět čelí. Před rokem 1939 taky lidi pořád mluvili o nacistické hrozbě, stejně tak dnes pořád mluví o hrozbě hrozbě americké.

101422

31.3.2006 20:45

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 101422

Prosím tě, jak souvisí satanismus se Zvědavcem? Co bych tady kde psal? Editor by to plným právem smazal jako OT...ostatně jak sesumírovat něco, o co se zajímám roky a stále hledám, nacházím, jsem překvapován...

NWO mi silně připomíná zaklínadlo...

101426

31.3.2006 21:08

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 101426

>Prosím tě, jak souvisí satanismus se Zvědavcem? Co bych tady
>kde psal? Editor by to plným právem smazal jako OT...ostatně
>jak sesumírovat něco, o co se zajímám roky a stále hledám,
>nacházím, jsem překvapován...

No já jen že tu píšeš něco o nějakém "dobrém" satanismu, ale když nechceš k tomu napsat nic bližšího tak nepiš, mně to nevadí, ostatně ani nevím co by jsi psal, třeba by to bylo opravdu něco úplně OT...

>
>NWO mi silně připomíná zaklínadlo...

A jaké? Jak to myslíš?

101432

31.3.2006 21:10

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 101432

Že se tím prázdným pojmem oháníš jako zaklínadlem [velký smích] ...tady nejen ty, samozřejmě.

101433

5.4.2006 23:09

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 101433

Možná že se s ním oháním často, ale to je samozřejmé vzhledem k jeho významu. A prázdný pojem to určitě není, právě naopak.

102323

5.4.2006 23:24

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 101433

Yamato, tak ty dosud nevíš, co je NWO? Tak si přečti Národní bezpečnostní strategii USA z r. 2002. Hned to pak budeš vědět.

Nyní bushevik podepsal novelivované znění
http://www.whitehouse.gov/nsc/nss/2006/

102325

20.3.2006 2:05

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98564

A jaky je ten dalsi nazor Yamamoto?
Zido-consky? Ten zname az moc dobre a proto jsme tu a ne u televize! [oči v sloup]

98672

20.3.2006 4:43

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98672

Zapalovač, další z vtipálků?

Televizi ani nemám, vy rychlá střelbo od boku...

Takže existují jen dva extrémní názory, mezi nimi je dokonalé prázdno? [oči v sloup]

98687

20.3.2006 13:22

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98687

Jo Yamamoto, vypada to cim dal vic na BI-polarni svet;
ONI a ti ostatni.
Vam to nedochazi, vyslance ze Zeme vychazejiciho slunce? [smích]

98703

21.3.2006 19:00

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98703

Poslyšte, je nutné komolit jméno? U přezdívek to pochopím, ale u jména mi to přijde poněkud...sprosté.

Nwmyslím si, že je to hra pouze dvou stran...je to mnohem složitější.

99116

21.3.2006 19:55

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99116

Je to v podstatě hra dvou stran. Jsou tu oni(Americko-sionistická klika a její NWO atd.) a na druhé straně jsme my, tedy všichni ostatní, zbytek světa. O to v dnešním světě běží.

99141

21.3.2006 20:03

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99141

No dobře, to si myslíš ty. Já ne.

99142

22.3.2006 21:26

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99142

A co si tedy myslíš ty? Já(a zdaleka nejen já) alespon vidím a chápu situaci v dnešním světě a mám už i zcela jasno na čí straně budu(jakožto správný vlastenec) stát, vlastně na té straně stojím už dnes.

99525

22.3.2006 21:34

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99525

Víš, co si myslím? Že je víc hráčů a víc motivů. Že není jen MY a ONI. To nikdy nebylo...třebaže to kolikrát tak mohlo zdánlivě vypadat.

99532

25.3.2006 18:04

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99532

Uznávám že když půjdeme do podrobností tak to tak možná je. Ovšem v zásadě platí že v dnešním světě jsou se formují dva tábory(tak jako za světových válek), i když nejsou samozřejmě jednolité. Jsou to ONI(Americká říše) a MY(zbytek světa).

100157

25.3.2006 18:08

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 100157

Omyl. Jsme to my (Americká říše) a ONI (zbytek).

100161

25.3.2006 19:18

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100161

Pokud jste občan USA pak chápu že to z vašeho pohledu tak je. Ovšem z pohledu mne, Českého člověka je to tak jak jsem psal výše já. Jde ovšem o to berete pod pojem Americká říše. Já tím myslím USA, ovšem národy jež žijí pod americkou nadvládou do toho ONI nepočítám.

100175

25.3.2006 21:55

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 85.?.?.?

Reakce na 100175

Nejsem občanem USA, státním občanstvím patřím do České republiky, národností jsem člověk [mrknutí jedním okem] . Myslíte si, že budeme bojovat proti Spojeným státům? Myslíte si, že naše oficiální diplomacie udělá obrat o 180% (a přimkne se třeba k Velkému Dubisku)? Proto jsme součástí Americké říše, ať se vám to líbí nebo ne.

100199

31.3.2006 20:37

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100199

Já taky neříkám že nejsme její součástí. Díky naší kolaborantské vládě jsme součástí americké říše stejně jako většina Evropy, blízkého východu, latinské Ameriky, dálného východu. Stejně tak jsme byli součástí Sovětské říše nebo velkoněmecké říše. To ovšem neznamená že jsme byli na jejich straně. Třeba za druhé světové naše protektorátní vláda kolaborovala, ale obyčejní Češi byli proti Němcům. Stejně tak kdyby ted došlo na válku proti USA tak by sice naše vláda asi kolaborovala, ale obyčejní Češi by byli proti USA.

101421

22.3.2006 21:49

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 99116

Promiňte, že se vám pletu do diskuze.
>Poslyšte, je nutné komolit jméno? U přezdívek to pochopím,
>ale u jména mi to přijde poněkud...sprosté.
Sám si za to můžete! Máte mít slušnou přezdívku. Jméno je tu na nic. Navíc to vaše ke komolení přímo svádí - ne ke komolení, ke zdokonalení.
JAMAMOTO, to zní. I když třeba nejste generál. Japonec by to možná viděl jinak, ale tady moc lidí umět japonsky nebude. Kdo byl Jamamoto, bude vědět skoro každý.

99541

22.3.2006 21:56

RE: Vsechno bylo jinak

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99541

YAMATo je původní název pro Japonsko...co je na tom neslušného?

Je ovšem fakt, že mi málokdo věří, že je to mé jméno...a na úřadech jsem předmět úžasu [velký smích]

99547

23.3.2006 10:53

RE: Vsechno bylo jinak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 99547

O neslušnosti jsem nic nepsal. Že Jamoto byl název pro Japonsko je pro mě novinka. Sám si zkuste tipnout, kolik čtenářů Zvědavce to ví. Snad jen ti, co se učili japonsky. Většině ostatních to asi nic neříká. Ale generála Jamamota bude znát asi většina čtenářů. Proto výraz - jméno Jamoto bude u čtenářů asociovat známější jméno Jamamoto. Bohužel japonština je češtině či angličtině vzdálenější než třeba stejně nesrozumitelná maďarština. Proto (i opakovaná) nedorozumění ve věci vašeho jména byste podle mého názoru měl předpokládat. [smích]

99675

25.3.2006 19:30

RE: Vsechno bylo tak

Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.?

Reakce na 99675

Nekecá...www.ageofkings.3web.cz/dalny_vychod.html Jamamoto byl admirál http://zivotopisyonline.cz/isoroku-jamamoto.php

100180

27.3.2006 22:17

RE: Vsechno bylo tak

Karel z Čech 212.?.?.?

Reakce na 100180

Já jsem to nijak nezpochybňoval, ale spíš znám Nippon. Jinak oba odkazy jsou dobré. Vida, k čemu všemu může sloužit počítačová hra.

100665

21.3.2006 7:07

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98687

No v nekterych pripadech zjistite, ze jeden nema dost velkou prdel na to, aby zasedl najednou dve zidle. [mrknutí jedním okem]

98920

19.3.2006 20:53

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 98556

Těsně vedle, třetí světovou si opravdu nepřeji, ale mě se spíš zdá, že si ji přejí někteří lidé, sedící vysoko v Bushově administrativě.
Staci mi, kdyz NATO pomuze alespon v pripadech, kdy je realisticka sance na uspech.
Takže se spokojíte, když několik velmi silných armád spojí a napadnou suveréní stát a pak se nepostarají o osud srbské menšiny v (snad už) autonomním Kosovu.
Kdo ví, o co tehdy šlo Američanům, je to přeci jen pár let zpět. Mým názorem je, že si chtěli prozkoušet nové zbraně; však jsem z médií o těchto chytrých zbraních (co v davu 50 dětí vyberou jednoho špatného pána a cíleně ho zneškodní) slyšeli. Ono, co dělat s výzbrojí za miliardy dolarů, když není místo, kde ji použít?

98570

19.3.2006 21:07

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98570

Pokud vim pane Koubek, v Kosovu jeste stale zije pres sto tisic Srbu, takze je ty jednotky NATO ochranily. Presto, ze tam jsou Srbove popularni asi tak, jako u nas Sudetaci.
Vite co, hlavni je ze to vyslo. Jeste me totiz nikdo nevysvetlil, kam v Evrope strcit tech 800 000 muslimskych uprchliku.

98584

20.3.2006 1:55

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98584

Jeste me totiz nikdo nevysvetlil, kam v Evrope strcit tech 800 000 muslimskych uprchliku.
---------------------------------------------------------------------

[chechtot] kam je strcit? Do Albanie!
A kdyz tam nejni dost mista - do Turecka! [cool]

98670

20.3.2006 13:52

RE: Vsechno bylo jinak

jojo 158.?.?.?

Reakce na 98584

> takze je ty jednotky NATO ochranily

Tu si mozete precitat, ako ochranili tie vase jednotky NATO srbov a ostatne etnika v Kosove pred etnickym cistenim.

98706

20.3.2006 14:02

RE: Vsechno bylo jinak

jojo 158.?.?.?

Reakce na 98706

> takze je ty jednotky NATO ochranily

Tu si mozete precitat, ako ochranili tie vase jednotky NATO srbov a ostatne etnika v Kosove pred etnickym cistenim.

http://www.kosovo.com/news/archive/2006/March_16/2.html

P.S.
Zabudol som na prvy krat vlozit link (mea culpa).

98708

20.3.2006 17:12

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98708

Dik za ten link. tu zpravu sice sepsali Srbove, takze nebude uplne objektivni, ale ja tomu verim. Aspon vidite, co dokaze etnicka nenavist.
Ten Milosevicuv pokus vycistit etnicky Kosovo od vetsiny (asi 82%) jeho obyvatel bylo neco tak zrudneho, ze za to budou platit lidi na obou stranach konfliktu jeste pekne dlouho.
Ty mezinarodni jednotky sice dokazou Srby ochranit v jejich enklavach, ale musi to byt hrozny zivot.
A ten kdo to vsechno zavinil prave utekl spravedlnosti. [pláč]

98750

20.3.2006 17:30

RE: Vsechno bylo jinak

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 98750

Musím vám dát za pravdu, že si to tam lidé budou v sobě nosit ještě hodně dlouho. Bude to něco jako:
"Proč se nenávidíte?"
"No, prostě se nenávidíme."
"No, ale proč."
"Já ani nevím, myslím, že děd jeho dědy měl jinou víru, než děd mého dědy..."

Ale na kom leží vina, nejsme schopni zodpovědět. Určitě část leží na nebožtíkovi, část na UCK, část na jednotlivcích různých armád.

98752

21.3.2006 7:09

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98584

A kolik je tech co uteklo a bylo zabito tema chytryma bombama?

98921

20.3.2006 2:12

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98534

Pane Koubek,

ten clovek co mu odpovidate lze jak tiskne. Sam urcite v Kosovu byl nanejvys tak prstem po mape. Ja naopak znam Jugoslavce, ktery mi to velmi dobre popsal. Meli tam napr. nejlepsi kino z cele jugoslavie. Tak se s nimi Tito mazal!

Nejvetsi prdel je, kdyz se do toho zacnou mamrat cizinci a navic takovy diletant jako Kerma.

98674

19.3.2006 19:51

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98465

ste obycajny klamar kemo.
posledne scitanie ludu sa konalo v Kosove v 1981 roku.
podla neho, zilo vtedy v Kosove, 81% albancov.
http://www.taz.de/pt/2005/07/08.1/mondeText.artikel,a0060.idx,19

odvtedy sa ziadne scitanie ludu nekonalo, to znamena, ze sa moze jednat len o politicky motivovane odhady, alebo obycajne klamstvo.
lenze vy, ako inac, mate samozrejme spolahlive informacie vycucane z palca, alebo z nezvedavca.

v roku 1991 bojkotovali kosovski albanci oficialne scitanie ludu a preto su tieto vysledky len odhady.

1.954.747 obyvatelov: albanci 82,2%, Srbovia 10 % und 7,8 % ( Montenegrinci, Turci, cigani).

od roku 1999 su vystavene, tentokrat pod dohladom NATO, vsetky nemoslimske skupiny, aj albanski derwisi (Bektaschi-zakon), nielen srbski, ale aj albanski krestania, neustalemu utlaku. bolo spalenych dvojciferne mnozstvo kostolov a klastorov, stovky srbskych domov. su odhady, ze od 1999 roku zostali s Kosova vyhnanych okolo 200 000 ludi, zavrazdenych niekolko tisic.
oficialne statistiky vrazd albanskych vrahov, pod dohladom NATO zlocincov, sa nevedu.

co sa tyka tej vasej tzv.pokojnej, studentskej demonstracie v 1981 roku, tak tym islo o priznanie statusu republiky, aby mohli vyuzit pravo zakotvene v juhoslovanskej ustave, tzv. "secesne pravo". jednalo sa o pravo vystupit zo zväzu juhoslovanskych republik a oni to aj otvorene hlasali.
teda sa nejednalo o spokojne studentske demonstracie, ako pisete vy, ale o demonstracie separatistov a zrejme aj podla patriot act, o demostracie teroristov.
http://beqiraj.com/kosova/de/konflikt/index.asp

spomente si, ako zatocila vasa fasisticko-sionisticka vlada s davidianskou sektou "Branch Davidians", ktori sa chceli, len na uzemi svojho ranca, vymanit spod statneho dohladu of usa.
vrahovia v statnych uniformach, strielali na zeny a deti a nechali ich zhoriet .

http://www.stern.de/_content/50/66/506617/waco400.jpg

98515

19.3.2006 20:30

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98515

Pane Google,
pokud ma nekdo jine udaje nez vy, neni ho jeste nutno nazyvat "klamarom" (lharem).
A ted me laskave vysvetlete spojitost mezi tim, kdyz se samostatnosti mirumiluvne dozaduji studenti, jejichz narod ktery ma v dane oblasi 90% (nebo 82%) vetsinu a kdyz se samostatnosti dozaduje tlupa nabozenskych fanatiku zabarikadovanych nekde na farme a tyrajicich cleny sve vlastni community. [oči v sloup]

98542

19.3.2006 20:38

Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 98542

ale také mlžení a zamlčování.

Nevím, jak probíhaly ty mírumilovné demonstrace kosovských studenetů v r.1981, ale jisto je, že tu autonomii dostali, jinak by jim ji Milošević v r.1989 nemohl vzít.

A teď kontrolní otázka: proč asi těm Kosovanům Milošević tu autonomii sebral, co myslíte? To jeho slavné "Už vás nikdo nebude bít!" bylo jen takové demagogické lhaní, předpokládám, podle těch Vašic "jiných informací"... [zmaten] [oči v sloup]

98552

19.3.2006 20:53

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98552

>ale také mlžení a zamlčování.

[zmaten]

>Nevím, jak probíhaly ty mírumilovné demonstrace kosovských
>studenetů v r.1981, ale jisto je, že tu autonomii dostali,
>jinak by jim ji Milošević v r.1989 nemohl vzít.

Kdybyste si precetl ten odkaz na wikipedii, tak byste to vedel.
Kosovo melo castecnou autonomii zarucenou ustavou 1974 a i tu jim Milosevic vzal.
Studenti pozadovali status statu v ramci federace jakou melo napriklad Chorvatsko.


>A teď kontrolní otázka: proč asi těm Kosovanům Milošević
>tu autonomii sebral, co myslíte? To jeho slavné "Už vás nikdo
>nebude bít!" bylo jen takové demagogické lhaní,
>předpokládám, podle těch Vašic "jiných informací"... [zmaten]
>[oči v sloup]

Proc jim ji sebral? Von uz byl takovej, pane Vodnik. Komunistu nepredelate. Proto taky skoncil coby valecny zlocinec pred mezinarodnim soudem v Haagu.
[oči v sloup]

98568

19.3.2006 20:57

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Jiří Koubek yuri1 (zavináč) seznam (tečka) cz 147.?.?.?

Reakce na 98568

>Proc jim ji sebral? Von uz byl takovej, pane Vodnik. Komunistu
>nepredelate. Proto taky skoncil coby valecny zlocinec pred
>mezinarodnim soudem v Haagu.

Evidentně zapomínáte na historii naší vlasti. A jak rychle se měnili čeští komunisté v pravičáky a budovatele demokracie, kapitalismu atd. [oči v sloup]

98573

19.3.2006 20:58

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 98573

Ano...ale taky se nepředělali. Stále ta stejná verbež, že? [mrknutí jedním okem]

98577

19.3.2006 21:20

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98573

>Evidentně zapomínáte na historii naší vlasti. A jak rychle
>se měnili čeští komunisté v pravičáky a budovatele
>demokracie, kapitalismu atd. [oči v sloup]

Jo, meli jsme je tehdy postrilet. Bohuzel to nebylo z praktickych duvodu mozne.
Skoda, mozna by se dnes nikdo nezastaval Milosevice. [mrknutí jedním okem]

98590

19.3.2006 22:47

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 98590

>>Evidentně zapomínáte na historii naší vlasti. A jak rychle
>

>>se měnili čeští komunisté v pravičáky a budovatele
>>demokracie, kapitalismu atd. [oči v sloup]

>Jo, meli jsme je tehdy postrilet.

Ale to byste byli horší než byli oni.

> Bohuzel to nebylo z praktickych
>duvodu mozne.

Z praktických? A já naivka se domníval, že z humanitárních!>Skoda, mozna by se dnes nikdo nezastaval Milosevice. [mrknutí jedním okem]

Vy jste humanista, nebo barbar?! Z toho, jak se mnohdy projevujete mi to není jasné.

98631

20.3.2006 0:56

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98631

>Ale to byste byli horší než byli oni.

Horsi snad ne ?!


>Z praktických? A já naivka se domníval, že z
>humanitárních!

Z praktickych i humanitarnich. Slo o to, zabranit zbytecnemu krveproliti a voni ti komousi utekli od moci tak rychle a omlouvali se tak hlasite, ze jich bylo cloveku az lito.
A tak jsme uverili, ze zalezou do bazin a pomalu vychcipaji.
Ale to jsme podcenili jejich proradnost. [pláč]

>Vy jste humanista, nebo barbar?! Z toho, jak se mnohdy
>projevujete mi to není jasné.

Povazuji se za humanistu.
Mam radeji chytre bomby nez blbe bomby. To same i o lidech.

98658

20.3.2006 1:23

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 98658

>Horsi snad ne ?!

Ale ano! Tedy v případě jak jste to původně presentoval - >Jo, meli jsme je tehdy postrilet.

>Z praktickych i humanitarnich. Slo o to, zabranit zbytecnemu
>krveproliti a voni ti komousi utekli od moci tak rychle a
>omlouvali se tak hlasite, ze jich bylo cloveku az lito.

To ano.

>A tak jsme uverili, ze zalezou do bazin a pomalu vychcipaji.
>Ale to jsme podcenili jejich proradnost. [pláč]

To jsme podcenili, svatá pravda a já jsem bych byl první pro to, aby se všem těm, kteří se na tom nějak podíleli, dala pocítit jejich vina. Na př. tím, že by byli odstaveni od možnosti podílet se na řízení státu!
Místo toho se všem StBákům vyplácelo tučné odstupné a snad všichni, kteří se na řízení státu podílejí a podíleli, včetně Havla jsou s jejich (komunistickou) minulostí nějak spjati. Rozhodně ale bych proti nim nepoužíval stejných metod jako používali oni proti nám!

>Povazuji se za humanistu.

Tak to jste mi zlepšil náladu.


>Mam radeji chytre bomby nez blbe bomby.

Já nemám rád žádné!

> To same i o lidech.

Srovnávat lidi s bombama mi nepřipadá zrovna nejlepší.

98663

20.3.2006 3:39

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98663

>Ale ano! Tedy v případě jak jste to původně presentoval -
>>Jo, meli jsme je tehdy postrilet.

Proc horsi? To by byla jen spravedliva odplata a zaroven prevence. A komunisti sami by tomu rozmeli - bylo by to v souladu s jejich nasilnymi teoriemi a tradicemi. [smích]


>Srovnávat lidi s bombama mi nepřipadá zrovna nejlepší.

Ja to nemyslel jako srovnani.

98682

20.3.2006 2:20

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

zap 65.?.?.?

Reakce na 98590

Jo, meli jsme je tehdy postrilet. Bohuzel to nebylo z praktickych duvodu mozne.
-------------------------------------------------------------------------

Postrilet to skutecne bylo neprakticke....
cpali vam pomoc po valce do izraele horem dolem! [vyplazený jazyk]

98675

20.3.2006 13:22

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

J. H. 62.?.?.?

Reakce na 98590

>Jo, meli jsme je tehdy postrilet. Bohuzel to nebylo z praktickych
>duvodu mozne.
Vida vida. Tak už jsem pamětník. Docela dobře si vzpomínám, že totéž říkali v padesátých létech komunisté o "třídních nepřátelích". A co je dojemné - říkali to i ze stejných důvodů. Nebyli totiž ochotni připustit, že to, co vnímali jako pokrok je cesta do nikam, bez naprosto zásadní modifikace původní představy (ostatně dodnes nikdo neví jaké) naprosto neperspektivní.
Totéž platí i dnes. Tak jsme si lumpi mysleli, že nám ten kapitalizmus pomůže, a drek nám pomohl (Mírně modifikovaný citát z Osudů dobrého vojáka Švejka.). A stejné povahy jako tehdy chtějí i dnes vraždit. Kdosi řekl, že ODS je pravicová strana bolševického typu, a ono to platí o celém našem slavném antikomunizmu. I když - šestnáct let po převratu, tedy v roce 1964 to už i mezi těmi komunisty říkali jen ti největší prosťáčci.
J. H.

98702

19.3.2006 22:25

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 98568

>>ale také mlžení a zamlčování.
>
>[zmaten]
No jde o to, že už autonomii měli a že jim šlo o ještě autonomnější autonomii s (už tehdy) dost průhledným cílem. A že jste neuvedl, proč jim tu autonomii Milošević sebral.

>Proc jim ji sebral? Von uz byl takovej, pane Vodnik. Komunistu
>nepredelate. Proto taky skoncil coby valecny zlocinec pred
>mezinarodnim soudem v Haagu.
Ale jděte, vážně? Jestli jste nikdy neslyšel o terorisování srbské menšiny albánskou většinou (ano, skutečně je bili, v tom Slobo nelhal), tak jsou Vaše informace "jiné" dost podstatně. Počítám tak od Teodora Marjanoviče...[oči v sloup]

98623

20.3.2006 1:36

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98623

Pane Vodnik,
nejsem si vedom toho, ze bych zde jakymkoliv zpusobem hajil nebo zatajoval nasilne akce nejakych nacionalistu. A vubec uz ne muslimskych.
Myslet si, ze v etnickem konfliktu je vzdy v pravu jedna strana by bylo velice naivni.
Jde zde o to, ze autor clanku umyslne zatajil ty nejdulezitejsi udaje a snazi se nespravedlive svalit vinu na nekoho jineho.

98665

20.3.2006 11:54

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 98665

Nejsem si jist, jestli Vám rozumím. Autor "zatajil" odebrání autonomie Kosovu, ale to bylo proto, že si ho Albánci nezasloužili, takže tím zatajením spíš vylepšil jejich obraz. Co se zbytku týče, není snad možné mluvit o "svalování viny", neboť ta je nad slunce jasnější a lidé, kteří zastávají názory, jež hlásila média v r.1999, se stávají raritou.

98699

20.3.2006 17:44

RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,

kema 207.?.?.?

Reakce na 98699

Ne pane Vodnik. Autor clanku zamlcel (podle me umyslne) fakt, ze k vojenske akci proti suvernnimu statu doslo proto, protoze vojska toho suverenniho statu etnicky cistila jednu provincii.
A ze se jednalo o vetsinu obyvatel tehle provincie.
Mluvime zde o 800 000 (a to nebylo konecne cislo) uprchlicich pro ktere nebylo v Evrope misto.
Mluvime o nejvetsim zlocinu v povalecne Evrope.
Ale pan autor se o tom jaksi "zapomnel" zminit.


Zaujala me vase poznamka o tom, ze si autonomii Albanci "nezaslouzili".Proc si ji nezaslouzili? Protoze se nekteri extremiste mezi nimi uchylili k nasili?
No dobre, co si ale potom zaslouzi Palestinci?
Princip kolektivni viny je blbost, pane Vodnik.

98753

20.3.2006 17:53

No to jsou právě ty informace z médií anno1999!

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 98753

Ono tam k žádné etnické čistce nedocházelo! Tam docházelo k teroru a provokacím od UCK, namířených proti Srbům. Jugoslávská policie a armáda tam dělaly pořádek, pravda, po balkánsku. Ale k tomu exodu došlo až po začátku bombardování, kdy lidé utíkali před bombami a, ano, taky před (některými) Srby, kteří se na ně nasrali, protože jim (Albánci) způsobili válku. Z těch 800 000 je většina zpátky, ale je pryč 200 000 Srbů a albánská pakáž tam před očima vojáků KFOR ničí pravoslavné kostely a občas někoho zavraždí - a to já mluvím o největším zločinu v poválečné Evropě.

Pokud autonomní správa není schopná zabránit teroru jedné skupiny proti druhé (samozřejmě i když jej provádějí jen jednotlivci), pak tu autonomní správu zcela evidentně nezvládá a je třeba jim ji odejmout.

98755

20.3.2006 19:20

RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!

kema 207.?.?.?

Reakce na 98755

>Ono tam k žádné etnické čistce nedocházelo! Tam docházelo
>k teroru a provokacím od UCK, namířených proti Srbům.
>Jugoslávská policie a armáda tam dělaly pořádek, pravda, po
>balkánsku. Ale k tomu exodu došlo až po začátku
>bombardování, kdy lidé utíkali před bombami a, ano, taky
>před (některými) Srby, kteří se na ně nasrali, protože jim
>(Albánci) způsobili válku. Z těch 800 000 je většina
>zpátky, ale je pryč 200 000 Srbů a albánská pakáž tam
>před očima vojáků KFOR ničí pravoslavné kostely a občas
>někoho zavraždí - a to já mluvím o největším zločinu v
>poválečné Evropě.

Pane Vodnik, statisice Albancu neopustilo sve domovy a majetek a neuprchlo ze sve rodne zeme proto, ze nekdo bombardoval kasarna, mosty a dalsi objekty v sousednim Srbsku.
Ostatne - kdyz padaji bomby, zalezete do sklepa a ne naopak.
Duvod k jejich masovemu uteku, valce a bombardovani nebylo etnicke nasili na obou stranach, ale konkretni zlocin regulerni Srbske armady, ktera jednala na primy pokyn svych nejvyssich velitelu.

>Pokud autonomní správa není schopná zabránit teroru jedné
>skupiny proti druhé (samozřejmě i když jej provádějí jen
>jednotlivci), pak tu autonomní správu zcela evidentně
>nezvládá a je třeba jim ji odejmout.

A dat ji komu ???


98776

21.3.2006 0:25

RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!

Vodník 62.?.?.?

Reakce na 98776

>Pane Vodnik, statisice Albancu neopustilo sve domovy a majetek a
>neuprchlo ze sve rodne zeme proto, ze nekdo bombardoval kasarna,
>mosty a dalsi objekty v sousednim Srbsku.
Vy nevíte, že se stejně, ne-li víc, bombardovaly "posice jugoslávské armády" v Kosovu? Já se pamatuju, že to už říkali ti Albánci tehdy, když prchali (nějakému novináři to tam uteklo [mrknutí jedním okem] ).

>Ostatne - kdyz padaji bomby, zalezete do sklepa a ne naopak.
>Duvod k jejich masovemu uteku, valce a bombardovani nebylo
>etnicke nasili na obou stranach, ale konkretni zlocin regulerni
>Srbske armady, ktera jednala na primy pokyn svych nejvyssich
>velitelu.
Pane kemo, tohle je už prokázaná propagační lež. Já nemám čas pro Vás něco hledat, hoďte si pár klíčových slov do Googlu a získejte nějaké recentní informace, které už nejsou zkresleny dobovou propagandou.

>A dat ji komu ???
Úředníkům z Bělehradu. Ano, jistě, velmi pravděpodobně převážně Srbům. To je pak těžké. To je totéž, jako kdybyste dal autonomii Romům kolem Chánova a oni by začali terorizovat tamní zbylé Čechy (jestli by tam nějací zůstali). Co byste dělal jako president ČR? Umožnil byste těm Čechům odchod z Chánova? Nebo byste sebral Romům autonomii? Já bych udělal to druhé. A když by nedali pokoj, poslal bych tam speciální jednotky. A když by mi na to v Rambouilletu řekli, že musím pustit na české území nějaké cizí vojáky, tak bych jim taky ukázal prostřední prst! A až by padaly bomby na Kavčí hory, tak by kemové někde v Německu tleskali té humanitě a přivlekli by mě, "druhého Hitlera" a "povltavského řezníka" do Haagu... [oči v sloup]

98847

21.3.2006 18:33

RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!

kema 207.?.?.?

Reakce na 98847

>Vy nevíte, že se stejně, ne-li víc, bombardovaly "posice
>jugoslávské armády" v Kosovu? Já se pamatuju, že to už
>říkali ti Albánci tehdy, když prchali (nějakému novináři
>to tam uteklo [mrknutí jedním okem] ).

Pane Vodnik, ja zase pamatuju vypraveni Albancu, kterym bylo srbskymi vojaky receno: vypadnete, nebo vas postrilime.
Samotna vase myslenka, ze statisice lidi opustilo sve domovy protoze nekdo bombardoval pozice jim nepratelskych vojaku se me zda tak silena, ze povazuji za zbytecne o ni nadale diskutovat.


>Pane kemo, tohle je už prokázaná propagační lež. Já nemám
>čas pro Vás něco hledat, hoďte si pár klíčových slov do
>Googlu a získejte nějaké recentní informace, které už
>nejsou zkresleny dobovou propagandou.

Ja jsem vam pane Vodnik nasel tu informaci na wikipedia a vy jste si to ani neprecetl. Jste to naopak vy, kdo zde pise prokazane propagacni lzi a jsem to ja, kdo pro vas nema cas neco hledat.

>Úředníkům z Bělehradu. Ano, jistě, velmi pravděpodobně
>převážně Srbům. To je pak těžké. To je totéž, jako
>kdybyste dal autonomii Romům kolem Chánova a oni by začali
>terorizovat tamní zbylé Čechy (jestli by tam nějací
>zůstali). Co byste dělal jako president ČR? Umožnil byste
>těm Čechům odchod z Chánova? Nebo byste sebral Romům
>autonomii? Já bych udělal to druhé. A když by nedali pokoj,
>poslal bych tam speciální jednotky. A když by mi na to v
>Rambouilletu řekli, že musím pustit na české území
>nějaké cizí vojáky, tak bych jim taky ukázal prostřední
>prst! A až by padaly bomby na Kavčí hory, tak by kemové
>někde v Německu tleskali té humanitě a přivlekli by mě,
>"druhého Hitlera" a "povltavského řezníka" do Haagu... [oči v sloup]

Kosovsti Albanci jsou lide jako kazdy jiny a tvori v Kosovu vetsinu. Proto se dozaduji a dozadovali nejake formy samostatnosti ci autonomie. Stejne jako treba Kurdove nebo Palestinci. Srovnavat tu situaci se situaci romske mensiny je naprosta kravina.

99102

19.3.2006 21:26

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98542

nazval som vas tak schvalne, aj s rizikom, ze zakroci editor.
z jednoducheho dovodu, pretoze som presvedceny, ze vy ste tych 90% uviedol ucelovo. a to je u mna klamstvo.

98593

19.3.2006 21:35

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98593

>nazval som vas tak schvalne, aj s rizikom, ze zakroci editor.
>z jednoducheho dovodu, pretoze som presvedceny, ze vy ste tych
>90% uviedol ucelovo. a to je u mna klamstvo.

Ja jsem pane Google ve vasem pripade rovnez presvedcen o spouste veci, ale nechci z toho tady delat stoku tak mlcim.
Vite co, odpovezte me radsi na moji otazku jste-li toho schopen.

98597

19.3.2006 23:10

RE: Vsechno bylo jinak

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 98597


>Vite co, odpovezte me radsi na moji otazku jste-li toho schopen.

Na to Kemo zapomente. Na vasi otazku , kterou sam nakousl vam pan Gogle neodpovi. On je tady spis pres humor.

98638

19.3.2006 23:22

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98638

>Vite co, odpovezte me radsi na moji otazku jste-li toho schopen.


>Na to Kemo zapomente. Na vasi otazku , kterou sam nakousl vam pan
>Gogle neodpovi. On je tady spis pres humor.

vy bublifuk, uz som mu davno odpovedal.

98641

19.3.2006 23:55

RE: Vsechno bylo jinak

Ben Hur 70.?.?.?

Reakce na 98641

>>Na to Kemo zapomente. Na vasi otazku , kterou sam nakousl vam
>pan

>>Gogle neodpovi. On je tady spis pres humor.
>
>vy bublifuk, uz som mu davno odpovedal.

Ne na to jste neodpovedal, vy jste se s toho vykroutil trapnym tvrzenim, ze bol zasah fasisticko sionistickych us organov omnoho tvrdsi, za omnoho mensi prestupok, ako zasah juhoslovanskych organov proti separatistom.

Fasistickou kliku zde zastupujete vy. Mirova vojska OSN nejsou sionisticke ani US organy, vy organe.

98646

19.3.2006 21:36

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98542

>A ted me laskave vysvetlete spojitost mezi tim, kdyz se samostatnosti
>mirumiluvne dozaduji studenti, jejichz narod ktery ma v dane oblasi 90% (nebo 82%)

okrem toho, ste aj vo vasej druhej odpovedi drzal radsej vam blizsieho odhadu 82%. ako presneho vysledku scitania ludu v 1981-om, kde sa doslo k udaju 81%.

okrem toho je zvrat "mirumiluvne dozaduji studenti" tiez pura demagogia z vasej strany.
mierumilovny albansky dav som este nezazil a ani asi nezazijem.

>a kdyz se samostatnosti dozaduje tlupa nabozenskych fanatiku zabarikadovanych
>nekde na farme a tyrajicich cleny sve vlastni community.

co sa tyka, tejto vasej zavadzajucej otazky, bol zasah fasisticko sionistickych us organov omnoho tvrdsi, za omnoho mensi prestupok, ako zasah juhoslovanskych organov proti separatistom.
ak porovnavam tieto oba zasahy statnych organov, tak vyzera vas sionisticky model demokracie, oproti tamojsiej juhoslovanskej vlade, uboho.
presne tak ako vase demagogicke experimenty.

98599

19.3.2006 21:47

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98599

Pane Google,

ja jeste zadny "Albansky dav" nevidel. Ani mirumilovny, ani jiny. [smích] Zivotni zkusenosti me ale rikaji, ze plosne odsuzovani nejakeho naroda je pitomost a setkame se s tim pouze u lidi nevalnych charakterovych hodnot a inteligence.

Pokud skutecne nevidite rozdil mezi tim, kdyz se statniho celku dozaduje narod a kdyz se statniho celku dozaduje skupina nabozenskych silencu zabarikadovanych na farme, nema nase dalsi diskuse zadny smysl.
Nazdar!!!

98603

19.3.2006 21:59

RE: Vsechno bylo jinak

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 98603

>Zivotni zkusenosti me ale rikaji, ze plosne odsuzovani nejakeho naroda je pitomost a setkame se s tim pouze u lidi nevalnych charakterovych hodnot a inteligence.<

To je naprostá pravda nicméně bylo by pěkné kdyby se tím řídili i ti albánští nacionalisté z KLA/UCK (všimněte si že píšu "albánští nacionalisté" ne "Albánci" nebo "Kosovští Albánci)

98612

20.3.2006 1:46

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98612

>To je naprostá pravda nicméně bylo by pěkné kdyby se tím
>řídili i ti albánští nacionalisté z KLA/UCK (všimněte si
>že píšu "albánští nacionalisté" ne "Albánci" nebo
>"Kosovští Albánci)

Naprosto s vami souhlasim. Pro nacionalismus nemam na rozdil od pana Zorby a jemu podobnych naprosto zadne pochopeni.

98666

19.3.2006 22:13

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98603

ja som porovnaval, sposob zasahu statnych sil a nie albancov so sektou.

98618

20.3.2006 1:48

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98618

>ja som porovnaval, sposob zasahu statnych sil a nie albancov so
>sektou.

Vy jste zcela nesmyslne porovnaval neporovnatelne.

98668

20.3.2006 10:29

RE: Vsechno bylo jinak

google 84.?.?.?

Reakce na 98668

>ja som porovnaval, sposob zasahu statnych sil a nie albancov so
>sektou.
>

>Vy jste zcela nesmyslne porovnaval neporovnatelne.


samozrejme. na jednej strane naivny pristup Srbov, ktory si brania vlastne uzemie a vlastnych obcanov.

na druhej strane nadrogovani sionisticko-fasisticki robocopovia, ktori ani nevedia kde su a co su. len plnia rozkazy.

98696

20.3.2006 2:01

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98542

Cococo... Albanci a pokojni studenti?
Co to je za Bullshit?
Prisel jste nekdy s tim polodobytkem do styku?

Ze jste nakonec jeden z nich...?!
Nejste jen 'klamar' ale i propagandist - extraordinaire! Hamba!

98671

21.3.2006 7:11

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98542

Vy jste neuvedl zatim zadny zdroj? [překvapení]

98922

25.3.2006 18:11

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98515

>od roku 1999 su vystavene, tentokrat pod dohladom NATO, vsetky
>nemoslimske skupiny, aj albanski derwisi (Bektaschi-zakon),
>nielen srbski, ale aj albanski krestania, neustalemu utlaku. bolo
>spalenych dvojciferne mnozstvo kostolov a klastorov, stovky
>srbskych domov.

s vaším příspěvkem souhlas, až na tohle. v tomto se mýlíte. Nejedná se o náboženský, ale o etnický konflikt. Terorizováni jsou všichni nealbánci jak křestané tak i muslimové. Podle mích informací se teroru účastní i křestané z řad Albánců(a to nemluvím o KFOR).

100162

25.3.2006 18:18

RE: Vsechno bylo jinak

Emma Bovary 84.?.?.?

Reakce na 100162

>Nejedná se o náboženský, ale o etnický konflikt. Terorizováni jsou všichni nealbánci jak křestané tak i muslimové. Podle mích informací se teroru účastní i křestané z řad Albánců(a to nemluvím o KFOR).<

Bingo Zorbo kdo o tomhle něco ví tak to potvrdí. Hodně lidí si do tohoto konfliktu mylně projektuje huntingtonovské teze o střetu civilizací.

100163

25.3.2006 18:27

oddeliť sa to nedá

fjodor 87.?.?.?

Reakce na 100163

oddeľovať nábožensé od etnického v tomto konflikte nejde. V jeho počiatku šlo určite podľa mňa o konflikt náboženský. Teraz tam už beží "BĚS" takpovediac samovoľne (už som to tu raz písal: pušky strieľajú samé, keď ich je pokope dostatok!)
mimo iné si myslím, že "strýček samuel" nepísal prognózy o strete kultúr, ale manuál pre vyvolených: kdo má uši - slyš! [mrknutí jedním okem]

100165

25.3.2006 18:47

RE: oddeliť sa to nedá

fjodor 87.?.?.?

Reakce na 100165

aby som dovysvetlil: k rozpútaniu konfliktu bolo zneužité náboženské pozadie.

100170

25.3.2006 19:25

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100163

>Bingo Zorbo kdo o tomhle něco ví tak to potvrdí. Hodně lidí
>si do tohoto konfliktu mylně projektuje huntingtonovské teze o
>střetu civilizací.

Přesně tak. Ve skutečnosti žádný střet civilizací neexistuje, je to jen nesmysl který využívali různí propagandisté. Dřív nacisti, dnes Američani.

100178

26.3.2006 10:52

RE: Vsechno bylo jinak

V. Sodek 62.?.?.?

Reakce na 100178

>Přesně tak. Ve skutečnosti žádný střet civilizací
>neexistuje, je to jen nesmysl který využívali různí
>propagandisté. Dřív nacisti, dnes Američani.
Zorbo
Drtiva vetsina Americanu snad jen vi, kde je Evropa,natoz aby vedeli neco o nejakych konfliktech na Balkane
.Stale budou rikat Czechoslovakia a budou si myslet, ze je to Yugoslavia a na mape sveta to budou hledat asi tak, jako ty bys hledal New Hampshire, nebo Connecticut state.
Jeste porad budes strasit temi "zlymi" Americany? [oči v sloup]

100261

31.3.2006 20:45

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 100261

Nejprve uvedu že jsem tím "američani" myslel především jejich vůdčí elity.

>Zorbo
>Drtiva vetsina Americanu snad jen vi, kde je Evropa,natoz aby
>vedeli neco o nejakych konfliktech na Balkane

To je mi známo.

>.Stale budou rikat Czechoslovakia a budou si myslet, ze je to
>Yugoslavia a na mape sveta to budou hledat asi tak, jako ty bys
>hledal New Hampshire, nebo Connecticut state.

Nechci se chválit, ale ty US státy bych na mapě našel(ovšem na slepé asi ne, to uznávám)

>Jeste porad budes strasit temi "zlymi" Americany? [oči v sloup]

A podle tebe snad politika USA, Bushe či dříve Clintona není špatná a zlá?

101425

19.3.2006 21:49

RE: Vsechno bylo jinak

Zvědavej 64.?.?.?

Reakce na 98465

V jednom inteview pro Washington Post z 3. října 1999 Michael Scharf napsal o ICTY velmi spravedlivé zhodnocení. Prohlásil, cituji: „Tribunál je užitečný politický nástroj, který slouží k diplomatické izolaci vedoucích činitelů, kteří překročili pravidla a k upevnění politické vůle ve světě, k uložení sankcí a použití síly“.

Jinak řečeno, tento tribunál je instrumentem války a nikoli spravedlnosti. Toto bylo potvrzeno v renomovaných kanadských novinách Global Mail z 21. dubna 1999 Marcusem McGee, který potvrdil, že „tato instance je součástí válečné strategie NATO“.

V důsledku toho se jedná o privátní justici známou pouze svým autorům, utvořenou péčí válečné koalice, to jest spravedlnost pokročilého středověku.

Eminentní mezinárodní juristé připodobnili tento tribunál k nástroji propagandy NATO. V tom případě nelze hovořit o nějaké nezávislosti spravedlnosti. Je nutno dodat, že od r. 1996 existuje permanentní spojení mezi generálním sekretářem NATO a vaším generálním prokurátorem a že 9. 5. 1996 bylo podepsáno memorandum o modalitách této spolupráce mezi generálním prokurátorem a vrchním velitelem NATO v Evropě.

Takto, NATO a nikoli OSN zajišťuje roli četníka tohoto tribunálu. To je, proč tento tribunál nemůže být nikterak považován za mezinárodní instituci, ale za orgán NATO. Článek 32 poskytuje v tomto smyslu další argument navíc. Status ICTY skutečně přepokládá, že výlohy tribunálu jsou kryty obvyklým rozpočtem OSN. Avšak v praxi peníze přicházejí z krajně nejasných zdrojů, takových jako např. Fondation Soros a nadací různých islámských zemí. Největší část příjmů pochází ze samé NATO, Shea: „NATO je hlavním kapitálovým účastníkem Tribunálu“.To prohlásil 17. května 1999 v Bruselu. a není marné připomenout, že Soros financuje tak zvanou „Armádu osvobození Kosova“, kterou je ve skutečnosti teroristická organizace UCK, stejně jako její hlavní orgán, Koha ditore.

98604

20.3.2006 1:14

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98604

Spekulace Washinghton Postu jsou zajimave, nicmene cely soud a pocinani soudcu bylo pred ocima verejnosti a soud je pod kontrolou OSN.
Je rovnez zajimave, kde vsude Mr. Soros sve penize neutraci.
V nedavne predvolebni kampani vydal miliony na to, aby se Jirka Bush nestal prezidentem Spojenych Statu.

98660

21.3.2006 7:27

RE: Vsechno bylo jinak

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 98660

USA neuznavaji jurisdikci ICTY, a protoze jou jedna z vyznamne cinnych stran v konfliktu, neangazovali se pouze v humanitarnim bombardovani, ale i jinak je z pravniho i moralniho hledisky tento soud fraskou. Nemluve o tom, ze zrizeni tohoto tribunalu odporuje mezinarodnim dohodam, bylo by dobre rict zda je v souludu s chartou OSN { ikdyz to je pouze car papiru) nebo treba zenevskymi konvencemi. A pokud soukroma osoba stoji financne za nejakym soudem, pak tento soud nevyhnutelne ma narusenou svou nezavislost a nestranost, paraela s volebni kapani je naprosto zvracena. Vsiml jste si, ze by jakykoliv soud v USA byl financovan mimo statni kasu? [oči v sloup] Mozna vy znate a respektujete neco jako "soukromou justici" ja si vsak nezavislost soudu predstavuju ponekud jinak.

98927

20.3.2006 1:48

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98465

A jeje, propagandista NWO,

je tu zpatky ze skoleni a je nadupanej novejma znalostma.
To bude zase patalie! [naštvaný]

98667

20.3.2006 3:19

RE: Vsechno bylo jinak

kema 207.?.?.?

Reakce na 98667

>A jeje, propagandista NWO,
>je tu zpatky ze skoleni a je nadupanej novejma znalostma.
>To bude zase patalie! [naštvaný]

Tim se pane zap nenechte odradit. Nedostatek svych vlastnich znalosti nahradite v diskusi jako obvykle hlasitym krikem a nadavkami. [smích]

98681

20.3.2006 13:28

RE: Vsechno bylo jinak

zap 65.?.?.?

Reakce na 98681

No vidite....
a ja si myslim to same o vas: jaka shoda!

Ac vy to asi lepsi balite.....
ty kurzy asi pomohli, ze?!

Jste ted tak 'prokovany', ze z vas jen srsi jiskry! [chechtot]

98704

21.3.2006 19:30

RE: Vsechno bylo jinak

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98465

Jestli je někdo ošálen propagandou jste to vy Kemo. Takže Kosovo je historicky Srbské území jež vždy patřilo Srbům a bylo jádrem jejich státu. V novověku ho začali postupně kolonizovat Albánci. Jejich kolonizace se vystupnovala hlavně ve 20 století. Pro představu byla prakticky stejná jako Sionistická kolonizace Palestiny. Za první světové se Albánci paktovali s centrálními mocnostmi a vraždili a vyháněli Srby, za druhé světové vyhlásili s pomocí nacistů "Velkou Albánii" a znovu zahájili genocidu Srbů a na pomoc Hitlerovi postavili minimálně jednu divizi SS. Za Tita pokračovali v tichosti v teroru a vyhánění Srbů, čemuž ani komunistický režim nedokázal plně zabránit. Není divu že Srbové se v Kosovu během několika desetiletí stali jen 10% menšinou. V roce 1989 zahájil Miloševič důslednou ochranu Srbů. V devadesátých letech pak Albánci v žoldu a s podporou USA vytvořili UCK a zahájili válku proti Srbům. Roku 1999 dosáhli vítězství díky USA a zahájili pod ochranou Amíků a s jejich podporou definitivní vyčištění Kosova od Srbů.

99131

21.3.2006 0:52

No lidi, je to dalsi vyroci

zap 65.?.?.?

a budou dalsi po nem. Tak jak to byl na zacatku sok (prave tak, jak byl kdysi osmasedesaty rok u nas), tak se to stava preslou a zazitou skutecnosti. A na toto nenapravene zlo a tuto spinu se stavi dalsi zlo a dalsi spina. Mnoho z nas diky teho udalosti procitlo. Ja jsem byl jeden z nich. Vedel jsem, ze neco tam 'nahore' je spatne, ale nedokazal jsem to definovat. Rozhodl jsem se proto s dalsimi spoluobcany jit do verejneho protestniho shromazdeni. A dava mi to dodnes dobry pocit, nezustal jsem k tomu mlcet.

Nyni vim co to je a cenim si prilezitosti si to s vami overit a diskutovat. Hodne jsem se od te doby poucil. Je to dlouhy a obtizny proces, ale zivot by bez poznani nebyl zivotem. Budeme se ptat pred koncem, co jsme udelali pro zmenu. Jde o to si byt schopen cestne odpovedet. Nezapominejme, pracujme na sve zmene denne!

98853

21.3.2006 20:12

RE: No lidi, je to dalsi vyroci

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 98853

Jen musíme doufat že nás kteří jsme procitli a poznali pravdu bude stále víc. Většina lidí tuší že je něco špatně a více méně instinktivně odsuzuje Americkou politiku, zdaleka né všichni se ale dostali k plné pravdě a poznání dnešního světa. Já sám mám štěstí že mí rodiče mne k "politické nekoreknosti" do značné míry přivedli, ale většinu jsem stejně musel "oddřít" sám [smích].

99147

23.3.2006 1:57

RE: No lidi, je to dalsi vyroci

zap 70.?.?.?

Reakce na 99147

Je to tak pane. Tak jako se vsim se da rici, ze se nemuzeme ubranit 'zaujatemu pohledu', kompletni objektivita je nemozna. Svet neni ne-polarni a tak zaujimame stanoviska dle sveho zalozeni a skusenosti.

Ja sam jsem se nevyjadril onehda prave pochvalne o S.M.; na druhe strane on BYL pripadem nekompromisniho a ano i tvrdohlaveho pristupu. Tim ale, ze byl nekompromisni, byl zasadovy. MOZNA mohl vyjednavat se slovinskymi a chorvatskymi nacionalisty a tim mohl ulevit sve neblahe povesti, kterou ziskal pozdeji i v Bosne a Kosovu.

Mozna k tomu zkazonosnemu a potupnemu bombardovani nemuselo dojit, kdo vi. Mozna ale, ze protiargument je prave tak hodnotny a vyhnout se tomu nebylo mozne. Uspech jugoslavskeho modelu, tak jak byl znamy pred zacatkem nepratelstvi, musel by zakonite soli v ocich svetove elite. Je mi tech koncu osobne lito. [pláč]

99618

25.3.2006 18:52

RE: No lidi, je to dalsi vyroci

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 99618

>Je to tak pane. Tak jako se vsim se da rici, ze se nemuzeme
>ubranit 'zaujatemu pohledu', kompletni objektivita je nemozna.
>Svet neni ne-polarni a tak zaujimame stanoviska dle sveho
>zalozeni a skusenosti.

To je fakt.

>Ja sam jsem se nevyjadril onehda prave pochvalne o S.M.; na druhe
>strane on BYL pripadem nekompromisniho a ano i tvrdohlaveho
>pristupu. Tim ale, ze byl nekompromisni, byl zasadovy. MOZNA mohl
>vyjednavat se slovinskymi a chorvatskymi nacionalisty a tim mohl
>ulevit sve neblahe povesti, kterou ziskal pozdeji i v Bosne a
>Kosovu.

Oni ovšem vyjednávali, ale sami Slovinští i Chorvatští separatisté(podporovaní zápedem, hlavně USA a Německem) zahájili agresivní útoky proti vládním vojákům a Srbským civilistům. bělehradské vládě tak nezbylo nic jiného než se jim postavit. Co se týká jeho "nechvalné" pověsti ta je především dílem americké propagandy. Miloševič jen bránil svůj lid.

>Mozna k tomu zkazonosnemu a potupnemu bombardovani nemuselo
>dojit, kdo vi. Mozna ale, ze protiargument je prave tak hodnotny
>a vyhnout se tomu nebylo mozne.

Kdyby se Jugoslávie vzdala bez boje, tak by se sice vyhli bombardování, ale přišli by o čest tak jako my v roce 1938.

Uspech jugoslavskeho modelu, tak
>jak byl znamy pred zacatkem nepratelstvi, musel by zakonite soli
>v ocich svetove elite. Je mi tech koncu osobne lito. [pláč]

Ano tak to bylo.

100171

22.3.2006 9:07

prosba

Kleniarová 212.?.?.?

prosím o informáciu, kde nájdem 2.časť dokumentu: Slobodan Miloševič-Moje pravda.Ďakujem.

99283

23.3.2006 2:48

Pravo mocnych ,jednat o nas a bez nas,pro nas Mnichov ,pro Srby ,Kosovo.

Robert Nohejl emunest (zavináč) cyberinternet (tečka) com (tečka) au 202.?.?.?

http://www.compuserb.com/16jew600.jpg
Kdyz byl utvoren Mnichov ,tak spratelene mocnosti ,Anglie a Francie ,vubec neuznala v rozhovorech s Hitlerem prizvat Ceskoslovenskeho velvyslance,proste ,se dohodli o nas a bez nas,jak to dopadlo,to kazdy vime,nakonec i Tomy-anglicky vojak bezel na bojisti proti zbranim Skodovych zavodu v rukach Nemcu,takze ,Britsti politici zrazovali i sve vlastni spoluobcany,kdyz je nahnali do valky.
V dobe druhe svetove valky Churchil pocital s velkou pomoci od Jugoslavie ve vazani nemeckeho wermachtu v boji proti partizanum,dnes ,terroristum,a pocital s pomoci partizanu v pomoci zachrany sestrelenych letcu nad uzemim Jugoslavie,v dobe "krise" se teda Britanie "odvdecila" temto kdysi spojencum.

http://www.compuserb.com/cnnlies/amanlie2.jpg
This image appears on page 4 of "Crimes of the State of Croatia '91" published by the Military Museum, Belgrade. Image was obtained from the autopsy files of Dr. Zoran Stankovic who did more than 11,000 autopsies on Serb victims. He identified these victims as Serbians, killed in November, 1991 in Borovo Naselje, murdered by the Croatian National Guard Corps. His files were presented to the Haugue Tribunal.
tento obrazek ze strany ctyri "Kriminalita statu Chorvatska,v roce 91, byl vytisteny Vojenskym Museem,v Belehrade.Obrazek byl ziskan pri pitve na serbskych obetetech od DR Zoran Stankovic,ktery provedl vicejak 11.000 pitev.On rozpoznal,ze obeti jsou Srbove,zabiti v listopadu ,roku 1991 v Borovo Naselje,zavrazdeni Chorvatskou narodni gardou,jeho nalez byl predlozen Haugue Tribunalu.
http://www.compuserb.com/cnnlies/amanlie1.jpg

www.SerbianDefenseLeague.com

99626

23.3.2006 12:58

Výročí...

Chládek 195.?.?.?

Teda řeknu Vám pánové, co tady blejete ty svoje příspěvky, jste pěkně navybíraná parta, protože takovou kopu hovadin, co jste zde napsali jsem ještě na hromadě neviděl, vy mistři světových spiknutí proti bratrům Srbům. Nejlepší použitý termín je kobercové bombardování(!) - mám pocit, že nesledujete ani noviny, kobercové bombardování se použilo naposled tak ve Vietnamu. Vraždění Srbů dejte si dohromady statistiky počtů obětí podle národností.

99709

23.3.2006 15:29

RE: Výročí...

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99709

Neházejte nás všechny do jednoho pytle, prosím vás!

99725

24.3.2006 0:44

RE: Výročí...

Rene Bartosek 69.?.?.?

Reakce na 99709

Ja jsem zeptal jedno z vasi nazorove barigady Proc byla pri "humanitarnim bombardovani" pouzita DU munice a odpovedi jsem nedockal? Vypad to skoro, jako ze se zajimate i o vojenske otazky, tak mne treba odpovite. Silne pochybuju, ze by treba byla levnejsi. Takze jak byli duvody nasich "humanistu"? [překvapení] [oči v sloup] [zahanbení]

99927

24.3.2006 2:08

RE: Výročí...

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99927

Mohla to být vysoká učinnost této munice proti obrněné technice...např. munice kanonu GAU-8/A na letounu A-10 je schopna díky tomu i při ráži pouze 30 mm ničit tanky...

99933

24.3.2006 2:32

RE: Výročí...

Antiseptik 65.?.?.?

Reakce na 99933

To jo, ta vysoká účinost přijde ale na skra cenu, když si uvědomíme důsledky takový munice. A ke všemu je to zakázaný a stejně se to používá. Světe div se že nedáváš smysl. Hladovej ukradne chleba = zločin zavřít ho hajzla. Mocný stát hází nedovolenou munici jako DU nebo daisy cutters = ticho po pěšině. [oči v sloup]

99937

24.3.2006 3:25

RE: Výročí...

Zvědavej 165.?.?.?

Reakce na 99933

>Mohla to být vysoká učinnost této munice proti obrněné
>technice...např. munice kanonu GAU-8/A na letounu A-10 je
>schopna díky tomu i při ráži pouze 30 mm ničit tanky...

Ta vysoká účinnost by se dala docílit se stejným výsledkem, avšak nulovou radioaktivitou a menší chemickou toxicitou, použitím namísto DU, Wolframu. Ten je však podstatně dražší...

99944

24.3.2006 13:36

RE: Výročí...

YAMATO 62.?.?.?

Reakce na 99944

Máte pravdu, zaslech jsem nějaké "fámy" o postupném nahrazení, ale zatím to moc nevypadá...

99976

29.3.2006 19:01

Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!

Tomas Jedno 213.?.?.?

Achjo, to pisete na psacim stroji? Pouzivejte aspon internet, nez neco zacnete konstruovat. Vysoky komunista Milosevic v roce 1989 pri 600stem vyroci srby prohrane bitvy na Kosovskem poli prohlasil, ze srby nikdo bit nebude. Na uzemi, kde bylo mezi 7-5% srbu. V dobe, kdy komunismus mel v evrope na kahanku a pro komundiry bylo jasne, ze musi zmenit ideologii. Nasledne zrusil Kosovu autonomii a odstranil Kosovsky albance (resp.nesrby tzn i turky) ze statnich praci jako skoly, nemocnice, urady (o exodu profesoru a lekaru jste asi necetl ze? to nebylo tak zajimavy pro polobulvar). Taky zrusil chorvatskou domobranu, zacal placat o Velkem Srbsku na uzemi Jugoslavie atd. Sekundoval mu druhej komundira Tudjman na chorvarsky strane, ale to je uz jinej pribeh.
Pred nalety NATO (pred nimi embargo a rada stupnovanych protestnich not, s kterejma si (uz ne)komunista Milosevic vytrel p...l) bylo na uteku (uprchliku) podle ruznych odhadu 500-800tisic (polovina az tretina behem naletu, kdy srbove postupovali vuci Kosovskym albancum uz opravdu vyhrocene a otevrene likvidacne). Podle poslednich scitani je Kosovskych albancu 88% (90% alt.) a 7% srbu (5% alt.). Ze staryho scitani z roku 90 se ke Kosovskym Albancum hlasilo 94%, 4% srbu. Po ukonceni naletu uteklo 100.000 Srbu, hodne jich bylo "novych" - umisteni policiste, vojaci, urednici, kteri meli strach z vendety ze strany sousedu, i tak se jich hodne vratilo, odhad nevracenych je 65.000. Srbska vlada uvadela ty vase stotisice - 250.000 srbu, ale to asi pocitaji i dislokovanou armadu zalozaku a nejakou nasobnou konstantu, protoze tolik srbu v Kosovu pri zadnym scitani nebylo dohromady, natoz uprchliku. Rovnez pocty zmerenych mrtvych a nezvestnych (to jsou ty diskutabilni mrtvi, zkratka tela se nenasly i kdyz muzou parit nekde na druhym konci sveta s novym jmenem) jsou nasobne vic na Kosovske strane (pocitano po 'srovnani konfliktu', tedy i doba ponaletova) 12000mrtvych proti 3000 srbu (vcetne mrtvych z utoku na vojenske cile a kolony), jediny podobny udaj je u nezvestnych, kdy cislo jen o necelou tretinu mensi u srbu se da i vykladat, ze 'zmizly' do nove identity nejaky obzvlast agilni srbsti sousedi a komandanti ze strachu pred procesy - pri takove vojenske intervenci NATO si i vul s hlavou jak boxovaci pytel uvedomi, ze vitez je asi jasnej. O nekterych hojne medializovanych bombardovani NATO civilnich cilu znam taky par pohadek.
JESTE JEDNOU, nectete zvasty novinaru a komentatoru a sledujte fakta a cisla z internetu, staci google. Nejaky stranky konspiratoru na www.mujweb.cz nebo geocities.com maji stejnou hodnotu jako hodnota jejich mesicniho hostingu. Bohuzel tech blabolu bez cisel je grafomanama jako vy sesmoleno vic nez konkretnich overitelnych a zmeritelnych udaju. S blabolama a balastem umerne narusta vyskyt, protoze to je tak jednoduche tahat si z paty udaje a rozumy podle svych predstav. Ono je pekny byt pacifista a proti bombardovani kohokoliv, jenze k cemu, kdyz vychazite z mylnych faktu. BTW: Projedtte si, koho CCCP, pardon Rusko, pardon SNS, za poslednich 15 let diplomaticky podporovalo...Kráceno (Editor)

101003

31.3.2006 21:01

RE: Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 101003

To že Miloševič v Kosovu při 600tém výročí bitvy na Kosovském poli prohlásil že Srby nikdo nebude bít bylo zcela oprávněné. Srbové byli totiž před rokem 1989 vystaveni soustavnému teroru ze strany kosovských Albánců, byli nuceni vystěhovat se ze svých domů a byli mnohdy fyzicky napadáni atd. Teprve Miloševič tomu udělal přítrž v Kosovu nastolil pořádek. Navíc Kosovo bylo historicky vždy součástí Srbska a kolébkou Srbského státu, brát jim Kosovo bylo naprosto stejné jako brát nám Sudety. Válku v Kosovu rozpoutali albánští separatisté z UCK s podporou USA. Srbové jen bránili svoji zem. Není divu že následkem bojů a bombardování byl masový exodus obyvatel Kosova. Následovala agrese NATO jež měla Srby přimět k poslušnosti. Ve válce v Kosovu(přímo v tamních bojích) zemřelo podle odhadů asi 10 tisíc lidí, Srbů a Albánců, Jugoslávských vojáků, Albánských banditů i civilistů obou stran. V následném bombardování zemřelo asi 5 tisíc lidí, v drtivé většině civilistů. Po okupaci Kosova Američany a jejich nohsledy následovala genocida Srbů jež pokračuje dodnes. Ještě dnes vraždí Albánci srbské civilisty, zcela beztrestně. Srbové se nemohou vzdálit ze svých domů a vesnic v Kosovu. A nalézány jsou masové hroby povražděných Srbů v Kosovu. O ničem z toho ovšem naše media nemluví.

101429

31.3.2006 21:04

RE: Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!

Zorba 83.?.?.?

Reakce na 101003

Co se týká občanské války v Jugoslávii, tu začali především Chorvatští a Slovinští separatisté útoky na Jugoslávskou armádu a Srbské civilisty. Miloševič jen bránil svůj lid a ve skutečnosti nebyl přívržencem nacionalistické vize velkého Srbska.

A stránky jako www.mujweb.cz a řada dalších jsou jedněmi z nemnoha zdrojů nezávislých a pravdivých informací.

101431

11.2.2014 14:19

Goran Bregovič to ztvárnil hudbou nejen srbsko turecký bubeník dotváří vše jak to je.

Antonín Brachtl 5.?.?.?

Hodnocení jsem označil číslem pět,neb se ocitli Srbové v Haagu,neb Nizozemská spravedlnost je na straně těch všech Nizozemců co se jezdí vyvalovat k moři do Slovinska,které nejprve narušili celek Jugoslávie na púodnět cizinců lehkozbohatlíků z Německa?nizozemí kteří tam skoupili neovitosti saozřejmě u moře nikoliv někde v horách Crne Gory ,nebo v Srbsku,kde by museli i o dovolené makat,neb na dovolenou nemají lidi peníze jako oni Nizozemci bez kultůry.
Srbská kultura je nádherně vyjádřená Goranem Bregovičem s jeho bubeníkem Tureckého původu,kteří procítěně zařadili vše do hudby na koncertu Serbija 2OO7 kde zařaili i slova Europa děngy děngy děngy cicat curac ja jsem tak nějak porotzumněl staroslovanským jazykům z doby Velké MOravy .Což je i USA a měli by zahrát Blíž Tobě Bože můj s tureckou píšťalou i bubnem z oslí kůže do kterého by mlátila Kvitová jen jestli jí na Hawaji stihnou udělat takové tetování na ramenní svalstvo jaké má dříč hudby srbsko turek bubeník jedinečně prožívající každý ton.Zahrajte jim na pohřbu první velvyslankyně Bleckové neb pohřbila i jistoty Československa vznikl jen bordel boháčů a celebrit ala USA.
POpřípaděna heligonku harmoniku Sauflid Madley Kuecki You Tube ,neb velvylsnci chlastají s politiky,že alkoholik Busch vytvořil napadání arabských států letectvem jako ten kurevník Clinton bombardoval Jugosláviji a Haag nemá ponětí neb tam kouří mariahunu a prodávají ženy do bordelů taková ponižující a ohlupující Nizozemské tradice.

Antonín Brachtl Morava

304443

Příspěvků: 192

19.03. 03:52 Stehno  Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
20.03. 18:03  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
20.03. 21:12 Emma Bovary  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
20.03. 21:20 Antiseptik  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
20.03. 23:02 google  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
20.03. 23:52 Emma Bovary  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
21.03. 00:13 google  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
21.03. 18:59 Zorba  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
21.03. 19:03 Pavel Bočan  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
22.03. 21:26 Emma Bovary  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
22.03. 21:35 Zorba  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
21.03. 18:51 Zorba  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
21.03. 18:56 Pavel Bočan  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
22.03. 21:11 Zorba  RE: Ukázka funkčnosti dobrého príkladu.
19.03. 06:01 Robert Nohejl  Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
20.03. 14:09 VaclavK  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
20.03. 23:25 Zvědavej  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 06:53 Rene Bartosek  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 10:21 VaclavK  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 19:13 Zorba  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 11:31 Robert Nohejl  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 11:33 VaclavK  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 11:44 Zvědavej  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 19:10 Zorba  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
21.03. 19:16 YAMATO  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
22.03. 21:16 Zorba  RE: Jako Cech ,bych to nazval bratrovrazdou nasich slovanskych pratel,jez provedla Ceska vlada
19.03. 07:50 leok  Kolektivní vina
19.03. 09:38  Schvalování útoku
19.03. 09:55 Zorba  Americký zločin
19.03. 10:00 Zorba  agrese proti Jugoslávii=agrese proti Iráku
19.03. 10:57 vulgar von hulwaath  at zije sss... usa!!! zdar vitezstvi!!!!
19.03. 12:00 google  tatp vojna este neskoncila
19.03. 12:25 Zvědavej  Bez komentáře
19.03. 15:03 Vodník  Chtěl bych se dožít toho...
19.03. 16:41 Pavel  vrazedna ironie
21.03. 19:17 Zorba  RE: vrazedna ironie
19.03. 18:18 Jiří Rýpar  Jugoslávije
21.03. 19:21 Zorba  RE: Jugoslávije
19.03. 18:19 kema  Vsechno bylo jinak
19.03. 18:27 Emma Bovary  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 19:00 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 23:19 zalozak  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 00:33 kema  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:52 zap  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 07:00 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 18:56 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:36 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 02:58 Robert Nohejl  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 18:46 J.A.  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:14 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:24 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:29 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:33 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:49 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:52 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:44 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:50 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:22 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:25 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 17:51 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:05 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 19:11 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 22:17 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:23 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 10:03 Honza777  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 10:27 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 10:44 Honza777  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 10:58 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 11:13 Honza777  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 12:02 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 12:09 Honza777  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 17:52 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:39 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:48 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:50 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:54 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:57 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 14:27 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 15:46 VaclavK  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 00:37 zap  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 01:20 V. Sodek  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 07:06 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 20:09 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:48 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:54 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 20:11 Antiseptik  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:24 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:30 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:00 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
26.03. 05:44 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:31 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:35 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:40 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:45 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 21:08 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 21:10 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
05.04. 23:09 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
05.04. 23:24 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 02:05 zap  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 04:43 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 13:22 zap  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:00 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:55 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 20:03 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:26 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:34 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:04 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:08 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 19:18 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 21:55 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:37 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:49 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
22.03. 21:56 YAMATO  RE: Vsechno bylo jinak
23.03. 10:53 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 19:30  RE: Vsechno bylo tak
27.03. 22:17 Karel z Čech  RE: Vsechno bylo tak
21.03. 07:07 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:53 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:07 kema  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:55 zap  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 13:52 jojo  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 14:02 jojo  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 17:12 kema  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 17:30 Jiří Koubek  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 07:09 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 02:12 zap  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 19:51 google  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:30 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 20:38 Vodník  Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 20:53 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 20:57 Jiří Koubek  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 20:58 YAMATO  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 21:20 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 22:47 Zvědavej  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 00:56 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 01:23 Zvědavej  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 03:39 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 02:20 zap  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 13:22 J. H.  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
19.03. 22:25 Vodník  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 01:36 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 11:54 Vodník  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 17:44 kema  RE: Mno, nejen jiné informace, pane kemo,
20.03. 17:53 Vodník  No to jsou právě ty informace z médií anno1999!
20.03. 19:20 kema  RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!
21.03. 00:25 Vodník  RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!
21.03. 18:33 kema  RE: No to jsou právě ty informace z médií anno1999!
19.03. 21:26 google  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:35 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 23:10 Ben Hur  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 23:22 google  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 23:55 Ben Hur  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:36 google  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:47 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:59 Emma Bovary  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:46 kema  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 22:13 google  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:48 kema  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 10:29 google  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 02:01 zap  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 07:11 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:11 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:18 Emma Bovary  RE: Vsechno bylo jinak
25.03. 18:27 fjodor  oddeliť sa to nedá
25.03. 18:47 fjodor  RE: oddeliť sa to nedá
25.03. 19:25 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
26.03. 10:52 V. Sodek  RE: Vsechno bylo jinak
31.03. 20:45 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
19.03. 21:49 Zvědavej  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:14 kema  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 07:27 Rene Bartosek  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 01:48 zap  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 03:19 kema  RE: Vsechno bylo jinak
20.03. 13:28 zap  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 19:30 Zorba  RE: Vsechno bylo jinak
21.03. 00:52 zap  No lidi, je to dalsi vyroci
21.03. 20:12 Zorba  RE: No lidi, je to dalsi vyroci
23.03. 01:57 zap  RE: No lidi, je to dalsi vyroci
25.03. 18:52 Zorba  RE: No lidi, je to dalsi vyroci
22.03. 09:07 Kleniarová  prosba
23.03. 02:48 Robert Nohejl  Pravo mocnych ,jednat o nas a bez nas,pro nas Mnichov ,pro Srby ,Kosovo.
23.03. 12:58 Chládek  Výročí...
23.03. 15:29 YAMATO  RE: Výročí...
24.03. 00:44 Rene Bartosek  RE: Výročí...
24.03. 02:08 YAMATO  RE: Výročí...
24.03. 02:32 Antiseptik  RE: Výročí...
24.03. 03:25 Zvědavej  RE: Výročí...
24.03. 13:36 YAMATO  RE: Výročí...
29.03. 19:01 Tomas Jedno  Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!
31.03. 21:01 Zorba  RE: Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!
31.03. 21:04 Zorba  RE: Achjo, dalsi Standa Blabol, co si plete dojmy a pojmy. Hledejte fakta!!
11.02. 14:19 Antonín Brachtl  Goran Bregovič to ztvárnil hudbou nejen srbsko turecký bubeník dotváří vše jak to je.

Vybrat pouze nové | Odznačit

Káva pro Zvědavce

51

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 100 čtenářů částkou 17 935 korun, což je 51 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zákon, který omezuje základní svobody 67 milionů Francouzů, schválilo 23 % poslanců!22.10.21 17:54 Francie 0

Policie pokračuje ve stíhání exposlanců Volného a Roznera, souhlas sněmovny už nepotřebuje 22.10.21 17:34 Česká republika 2

Soud zrušil další nezánonný paskvil - příjezdový formulář21.10.21 19:50 Česká republika 0

Nesvítí, nefouká... Data z Německa kříží plány EU21.10.21 17:38 Německo 4

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 3

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Měnové kurzy

USD
22,05 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,34 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,46 Kč
Švýcarský frank
24,07 Kč
100 japonských jenů
19,44 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
5,58 Kč
100 maď. forintů
7,04 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
31,37 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 531,27 Kč
1 unce stříbra
536,58 Kč
Bitcoin
1 350 614,64 Kč

Poslední aktualizace: 23.10.2021 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 8 026